Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB MediCA klinika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MediCA klinika

Atsiliepimai apie UAB "MediCA klinika"

MediCA klinika

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "MediCA klinika"

Klaipedoje Vingio g. 16 vaikas registruotas nuo metuku sioje klinikoje. Dabar jam 9 metai. Nuejus užregistruoti vaika pas stomotologus registraturoje pareiškia kad nera vietu tik mokamos. Stomotologai pasake neregistruoti. Paklausus kur mums vykti tada atsakymas buvo negaliu nieko padeti. Kai ipykusi paklausiau gal nauji dabar įstatymai kad vaikas yra valstybes draustas ir jam vistiek gydymas taip išeina mokamas? Kai pasakiau kad reikes kažkur kreiptis dėl ale tokio naujo įstatymo. Tai neužilgo pareiške palaukit pažiūresiu ir ka manot? Vietą vaikui sutaisyti dantuką staiga atsirado.
Klinikos administracijai Žirmūnų g. 2 neįmanoma niekada prisiskambinti. Tai tikrai sudaro didelių nepatogumų, nes po dviejų dienų po 10 kartų mėginimo prisiskambinti, trunka kantrybė ir tenka pačiai atvažiuoti į kliniką ir kai matai kad administratorė didžiąją dalį praleidžia savo vietoje kur šalia yra telefonas, tai tikrai susismastai dėl kokių priežasčių neatsako į skambučius. Suprasčiau jei tai būtų tik vieną kartą meginta skambinti, tada taip gal ir nebuvo tą akimirką darbo vietoje arba tiesiog negalėjo atsiliepti, bet dabar pastoviai ta pati situacija.
Esi klinikos registruotas klientas. Paskambini į registratūrą ir sakai, kad visą savaitgalį su temperatūrą guli ir dar dabar turi. Pasako, kad laisvų vietų nėra, ką aš ir pats matau internete, bet tai yra skubu.Paprašai, kad bent sujungtų su daktare pašnekėti telefonu, NE NEGALIMA. Registruotam įstaigos klientui skubiu atveju reikia savaitę išgyventi.
Ernesta 2019-10-23 10:52:03
Sveiki, esu nepatenkinta jusu klinikos aptarnavimu balcikonio g. 3, as nesuprantu kaip taip gali but nusispjaut ant klientu/pacientu. 21d buvo paskirtas vizitas ilgam tyrimui, man paskambino ir pasake, kad neva mano gydytoja serga ar kazkas (nors kam gydytoja reikalinga tyrimams nelabai supratau) ir perkele i 23d. Dar pasakiau, kad perskambinsiu del 23d, nes man sunku suderinti su darbo grafiku, paskambinau, susiderinau, vel pasakojau trecia karta kodel kas kaip kol galiausiai uzregistravo. 22d buvau pas kita gydytoja biuletenio, pasakiau, kad man tyrimas 23d paaiskejo, kad tyrimai nebuvo uzsakyti, pasake, kad neva uzsake tyrimus viskas gerai. Atvykau 23d tyrimams, visos seseles sedi issizioje ir nezino ka pasakyt, nes pasirodo nesu registruota, nors buvo N kartu kalbeta tiek telefonu tiek realybeje. Net atsiprasyt nesugebejo. Negana to laukiuosi ir elgiasi sudinai atsiprasant tai dar turiu gaist savo laika, kuri galiu praleist tikrai svarbiasniem dalykam. Vidaus tvarka susitvarkykit, kad visos seseles zinotu ka su kiekvienu pacientu aptare, nes cia yra absurdo komedija kai telefonu aiskini 1000 kartu ta pati ir atejusi i klinika dar ta pati penkiom seselem. Laime padare ta tyrima, bet tikrai po viso laukimo proceso keisiu klinika, nes neturiu tiek nervu ir kantrybes aiskint issiziojaliam ka dariau kur registravausi ir t.t
Ernesta,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą, kurį gavome ir el. paštu. Šiuo metu pradėtas vidinis patikrinimas Jūsų nurodytame UAB "MediCA klinika" padalinyje. Apie patikrinimo rezultatus Jus informuosime asmeniškai.
2019-09-04 00:19:32 IP 28mep1vf
Greta 2019-09-03 08:02:09
Labai stipriai nerekomenduoju. Administracijos mergaitės jau du kartus neužregistruoja pas gydytoja ir siūlo paskambinti po darbo laiko (nes jų žodžiais, šiandien dirba ilgiau). O kai paskambini vėliau, autoatsakiklis pasako kad niekas nedirba. Pasityčiojimas is klientų aukščiausiame lygyje - geriau pasiųsti klientą ant 3 raidžių nei paspausti du mygtukus, kad užregistruotų žmogų.
Greta,

labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt bei nurodyti, į kurį UAB "MediCA klinika" padalinį ir iš kokio tel. Nr. skambinote. Pasistengsime kuo greičiau išanalizuoti Jūsų atvejį ir pateikti išsamų atsakymą.
2019-07-25 13:32:05 IP 2i24uro7
Juste 2019-07-25 13:15:32
Nesuprantu, kaip tokioi normalioi gydimo istaigoi gali dirbti tokia neprofesionali daktare Valda Aleksiuniene. Negana, kad pameta dokumentus tai pasiziuri i mane ir sako ai tu su akiniais tai ir vaikui tikrai bus toliaregyste nors kita daktare buvo sakius, kad vaikas sveikas. Tai dar drysta pasakyti, kad jai NELYGIS BENDRAUTI SU TOKIAIS ZEMO INTELEKTO ZMONEM, dar uzsimina, kad gydimui pinigu neturim, nes niekada nepasiuliau i kisene ka labai megsta. Miela daktare nepamirskit KARMOS
Laba diena, Juste,

2019-06-11 18:57:49 IP 2i24uro7
Gintare 2019-06-11 16:39:49
Lankemes Radviliskio medica klinikoje pas odontologe Jelena Bystrickaja 6m. Mergaite isejo is klinikos verkdama nes labai jos issigando labai nemaloniai elgesi su vaiku as buvau pakraupusi kaip tokia daktare gali dirbti privacioje klinikoje, sekanti karta jei dar teks pas ja lankytis nufilmuosiu ir nusiusiu i atitinkama istaiga...
Laba diena, Gintare,

2019-05-17 01:28:20 IP 2i24uro7
Petras 2019-05-15 06:54:21
14.05.2019 lankiausi klinikoj Baltrusaicio 3, Vilnius
Del med pažymos vairavimui gavimo (profiseonalo)
Klinikos klientas daugiau kaip 5 m
Praėjus visas procedūras nustebino dyditojo išvada
Regėjimas mažiau 1, vairavimui riba leistina, bet vistiek mane siunčia kad pasitikrinciau regėjimą pas oftomolaga
Tad nesupratau gyd sprendimo vairuoti regėjimas leidžia bet reikia pasitikrinti pas kitą specelista o jei kils dar klausimų jam tai mūšius dar ir pas lor specelistus
Tikrai stipriai pagalvosiu kokios kitos klinikos paslaugomis naudotis ateitį
Tikiuosiu koki nors atsakymą ar paaiškinimą gausiu
Su pagarba
Sveiki, Petrai,

norėtume informuoti, kad UAB "MediCA klinika" neturi padalinių Vilniuje, kurie veiktų Jūsų minimoje "Baltrušaičio" gatvėje. Vis dėlto, visada siekiame išspręsti iškilusias problemas ar neaiškumus ir taip nuolat tobulėti. Kiekvieną atvejį analizuojame atskirai, todėl prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt. Tik pilnai išanalizavę Jūsų situaciją galėsime pateikti išsamų atsakymą.
14.05.2019 lankiausi klinikoj Baltrusaicio 3, Vilnius
Del med pažymos vairavimui gavimo (profiseonalo)
Klinikos klientas daugiau kaip 5 m
Praėjus visas procedūras nustebino dyditojo išvada
Tikrai stipriai pagalvosiu kokios kitos klinikos paslaugomis naudotis ateitį
Tikiuosiu koki nors atsakymą ar paaiškinimą gausiu
Su pagarba
2019-05-07 07:47:55 IP 28mep1vf
Arvydas 2019-05-04 18:10:44
Gydausi Mažeikiuose Medica clinika. Turiu 25 proc. darbingumą. (1 gr.) Pagal ligą kasmet priklauso palaikomoji sanatorinė reabilitacija, tačiau šeimos gydytoja atsisako tvarkyti dokumentus į sanatoriją motyvuodama tuo, kad palaikomoji reabilitacija mano sveikatos būklės nepagerins, nors yra gydančio specialisto raštiška rekomendacija. Atseit, skiriamos lėšos sanatoriniam gydymui yra ribotos, todėl jas būtina naudoti tikslingai ir taupiai. Susisiekus su Šiaulių Teritorinių Ligonių kasų atstove, ji patikino, kad lėšų sanatoriniam gydymui yra skiriama pakankamai. Man kyla klausimas, kokiu pagrindu šeimos gydytoja atsisako tvarkyti mano dokumentus į sanatoriją? Ačiū už dėmesį.
Sveiki, Arvydai,

Lankausi Alytuje, Naujoji g. Medica klinikoj. Nuo pat įkūrimo pradžios tos klinikos. Esu labai patenkinta tiek daktarais, tiek visu personalu. Nei karto nebuvau nusivylus šita poliklinika. Visada pateisina mano lūkesčius. Gyvenau užsienyje jai susirgdavo vaikas visada skambindavau daktarei V. Gavelienei paskonsultuoti ką reiketų daryti kokius vaistus duoti. Visada viska maloniai paaiškindavo ir taip mano vaika gydydavo per atctuma. Labai džiaugiuosi kad visa mano šeima gydosi šitoj nuostabioj poliklinikoj.
2019-02-14 23:43:47 IP 28mep1vf
Labas vakaras, p. Zita,

2019-02-12 14:09:26 IP 2i24uro7
Donata 2019-02-12 12:23:13
Laba diena. Nesuprantu kaip tokioje klinikoje gali dirbti toks gyd. Zidrunas Janusauskas (akuseris-ginekologas). Daugiau kaip puse nestumo jis nesugebedavo su manim bendrauti, jei jo ko palkausi, jis pro langa ziuri ir tyli, arba raso ir net nepakeles galvos bando atsakyti i klausimus. Visada jo reikedavo laukti po valanda ar ilgiau. 30sav nestumo savaiteje jis sugebejo ant manes rekti. Kokia jis turi teise rekti, ar bent kelti balsa ant manes. Neiskenciau ir isejau pas kita daktare. Jis dirba klinikoje, Panevezyje, Aukstaiciu 4.
Laba diena, Donata,

visada siekiame spręsti iškilusias problemas ar neaiškumus ir taip nuolat tobulėti. Kiekvieną atvejį sprendžiame atskirai, todėl prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt. Tik pilnai išanalizavę Jūsų situaciją galėsime pateikti išsamų atsakymą.
Kauno Žaliakalnio In Medica.. šiandien neplanuotai užsukau dėl gripo...registratorė maloniai viską sutvarkė, gydytoja Daujienė greitai priemė, seselė padarė kraujo tyrimą, viskas greitai...gydytoja atidžiai viską susakė kokia liga ir kaip gydyti..
Ačiū labai.viskas puiku..liko tiko pasveikt :)
2018-12-04 08:36:51 IP 2i24uro7
Agnė 2018-12-04 08:31:08
Atvykusi buvau labai nusivilusi. Vos tik įėjus ir paklausus ar dirbate, mergina atstačiusiusi balsą ir akis pasakė, tai ką nematote. Mergina visą laiką nemaloniai ir grubiai bendravo. Siūlyčiau atkreipti dėmesį, nes bendravimas toks buvo ir su kitais klientais. Net dėl tokio incidento norisi tik išsiregistruoti ir niekada ten nesugrįžti.
Labas rytas, Agne,

2018-11-19 14:33:26 IP 2i24uro7
Neringa 2018-11-15 16:01:09
Esu šokiruota kaip registratūroje dirbančios moterys, vyresnio amžiaus, atlieka savo darbą... ko paklausi, į viską atsakas “nežinau” su aroganciją. Norėjome sužinoti informacijos apie protezavimą, ką reiškia nemažus pinigus klinikai. Tačiau pametama į akis kažkokius lapus ir tiesiog skaityk. Vien dėl tokio priėmimo čia nebeisiu ir niekam nerekomenduosiu. Gardino g. 2, Šiauliai.
Laba diena, Neringa,

Visa gimine lankomes aukstaiciu g. Panevezyje. Esame patenkinti. Personalas pazista pacientus, labai siltai bendrauja. Gimus dukrai kita diena paskambino akusere ir pasiteiravo kaip laikomes. Tik geriausi atsiliepimai.
Norėčiau pasidžiaugti Medica klinikos lankstumu pacientų atžvilgiu. Atostogaujant pajūryje turėjau pasidaryti priešoperacinius kraujo tyrimus. Nors esu registruota Vilniuje, suderinus kraujo tyrimus galėjau taip pat nemokamai atlikti Klaipėdos klinikoje. Dėkoju.
2018-07-22 21:23:47 IP 2ju3l6lc
Sandra 2018-07-20 08:17:34
Teko lankytis žirmūnų g. įsikūrusioje klinikoje ir nuoširdžiai noriu pasidalinti ginekologės Mildos Mičkevičiūtės, visų pirma, neprofesionaliu bendravimu. Vizito metu klausimai užduodami nekorektiškai, bendravimas atgrasus, o apžiūra atsaini. Kiekvienais metais profilaktiškai visuomet lankausi apžiūrai pas specialistus, bet tokių išvadų kaip, kad teigė ji niekuomet gyvenime nebuvau girdėjusi. Padariusi echoskopiją, kuri truko na, gal duok dieve, 10s, gydytoja pasakė: "na matau, gimdos endometriozę". Nieko konkretaus nepasakė, nei ar bus skiriamas kažkoks gydymas, kaip liga yra progresavusi atsakymo nesulaukiau. Kadangi labai išsigandau po gydytojos tokių diagnozių užsirašiau į kitą kliniką. Po apžiūros, kuri truko tikrai ilgiau nei 1minutę, gydytoja pasakė, kad tokių dalykų visiškai nėra ir esu fiziologiškai sveika! Tai ačiū gydytojai Mildai už ne tik, kad sugaištą laiką, bet ir nerimą kurį teko patirti.
Laba diena, Sandra,

2018-07-11 15:26:08 IP 2i24utle
Ruta 2018-07-11 15:14:19
Vakar lankemes pas gydytoja Rimante Vitkauskiene. Siauliai, Gardino 2. Vizitas buvo 18.15. Savo eiles sulaukeme tik 18.50. Negana to, gydytoja viska dare atmestinai, net nepaliete menesio laiko kudikio. Skubino mus, nes pareiske, kad bsigiadi ir jos ir sesuciu darbo laikas. Bet musu vizitad turejo buti puse val anksciau, tad ne musu kalte, kad baigiasi darbo laikas. Vaikai buvo skubant netiksliai pamatuoti, menesio laiko kudikis neapziuretas, net nespejau paklausti klausimu, ar nepadidejes raumenu tonusas, nepaziurejo kaip laiko galvyte, nepasuklause nei kvepavimo, nei sirdeles. Jei taip bus ir sekanri karta, begsime lauk is sios klinikos.
Laba diena, Rūta,

apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad apie tai mus informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę greitai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdų joms išspręsti ir tobulėti ateityje.

Siekdami, jog mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume surinkti išsamią informaciją apie kilusias problemas ir inicijuoti vidinį patikrinimą.
2018-06-21 17:17:40 IP 2i24utle
Diana 2018-06-21 11:14:15
Sveiki, dziaugiuosi savo seimos gydytoja, bet registraturos ir seseliu neprofesionalumas ir atmestinas poziuris i darba pritrenke. Pasiskambinau pries savaite rezervavau laika pas gydytoja, kad galetciau 2 vaikus paskiepyti tico vac vakcinom. Atejus sutartai dienai, atsiprasau is darbo, prasau, kad vaikus isleistu is mokyklos ir darzelio. Atvykstu ir man sesuste sako: baigesi, dabar neturime, daug skiepijasi. Bus gal siandien gal rytoj. Tai ko as cia vaziavau??? Taigi del skiepu ir laika rezervavom! Nesuprantu tokio atmestino poziurio i savo pacientus
P. S. viskas vyko Pavilnyje esancioje jusu tinklo poliklinikoje (juodasis kelias)
Laba diena, Diana,

2018-05-31 17:05:52 IP 2i24utle
Klientas 2018-05-28 10:59:20

Kalbame konkrečiai apie Balčikonio g. Vilniuje esančią kliniką. Čia kai kurių daktarų požiūris į pacientus apgailėtinas. Jei ne tavo pacientas, svetimų nepriims net esant bet kokiai skubiai situacijai nors ir užimtas nėra pilnas. Apie Hipokrato priesaiką galima pamiršti. Kai kurie šeimos gydytojai su seselėmis ir registratūros darbuotojomis "nesiskaito" kaip su normaliais žmonėmis, nėra jokių žmogiško supratimo.

Siekdami, kad mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt ir detaliau nurodyti, kokios problemos kilo lankantis mūsų padalinyje Vilniuje. Atsižvelgiant į tai, inicijuosime vidinį patikrinimą.

2018-03-15 20:47:09 IP 2ju3kvqk
Samanele 2018-03-15 20:41:01
Esu pasipiktinus sia klinika. Klaipedoje silutes plente. Atejus pas dantista implantu ar dantu balinimo pasako kad net neturi tokiu medziagu, registraturoje katastrofa laukti po 15min reikia, skamba telefonai zmones lauke bet ten dirbanciu zmoniu pasigendama!

Siekdami, kad mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@medicaklinika.lt ir detaliau nurodyti, kokios problemos kilo lankantis mūsų padalinyje Klaipėdoje. Atsižvelgiant į tai, inicijuosime vidinį patikrinimą.
Nuostabi klinika! Priima greitai, gydytojai efektyvūs ir malonūs. Rekomenduočiau visiem.
2018-02-20 17:32:35 IP 2i24utle

Siekdami, kad mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@medicaklinika.lt ir detaliau nurodyti, kokios problemos kilo lankantis mūsų padalinyje Radviliškyje. Atsižvelgiant į tai, inicijuosime vidinį patikrinimą.
Apie pačią kliniką daug nepakomentuosiu, tačiau taip nemokančių bendrauti su klientais administratorių tikriausiai niekur kitur nepavyktų rasti kaip Radviliškyje. Vien tai gadina visa jūsų įvaizdį, jau ne pirmą kartą taip papuolame. Visiška nepagarba pacientams.
2018-02-08 12:05:11 IP 2i24ubv0
Alina 2018-01-03 15:55:56
Vilniuje, paskutiniu metu neimanoma uzsirasyti pas gydytoja, o jei uzraso vienu laiku, atvaziavus pasirodo, kad paskirtas visiskai kitas laikas. Ir niekam neidomu, kad atvaziavai su mazu vaiku, nes yra laukianciu su sveikais vaikais ir baisu, kad jie gali uzsikresti.
Registruojantis paskiria seimos daktare (vos ne kas pora menesiu vis keiciasi), pas ja uzsirasyti neimanoma, kiekviena karta tenka lankytis vis pas kita.
Labai pykta, kad taip elgiasi su savo pacientais.
Laba diena, p. Alina,

Siekdami, kad mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@medicaklinika.lt ir detaliau nurodyti, kuriame mūsų padalinyje Vilniuje lankantis kilo problemų.
2018-02-08 11:57:13 IP 2i24ubv0
Viaceslavas 2018-02-07 21:48:12
Si imone yra didelis nesusipratimas. Jei jus nusprendete uzsiregistruoti, tai dar karta pagalvokite apie tai. Cia labai didele daktaru kaita. Cia su pacientais nieks nesiskaito ir nesvarbu ar tu jaunas, ar senas, ar esi su mazu vaiku. Darbuotojai yra nuolatos be nuotaikod. Kodel cia ateje pacientai turi jaustis nemaloniai, jaustis, kad kazka blogai padare? Kokia teise turi ju darbuotojai moralizuoti savo klientus? O ir tie patysvdaktarai ir seseles nuolat verkia ir skundziasi kokia bloga ju vadovybe. Pacientu reikalauka, kad atvyktu minutes tikslumu, bet jei ju reikia laukti iki valandos laiko kol priims, tai jie net neatsipraso uz tai. Iprastai seimos daktarai stengiasi rupintis savo pacientais, pasidometi bendeais tyrimo rezultatais ir apskritai pasidometi kada tokie buvo, nors ir nieko neskauda. Cia kazkaip viskas kitaip ir i negera puse. Neikite cia registruotis, nes po to gali tekti labai gailetis. Labai nuvyle si klinika ir jos poziuris i savo klientus.
Laba diena, p. Viaceslavai,

apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Visada siekiame spręsti visas iškilusias problemas ir taip nuolat tobulėti. Kiekvieną atvejį sprendžiame atskirai, todėl prašome su mumis susisiekti el. paštu info@medicaklinika.lt. Tik išklausę Jūsų detalizuotas pastabas ir pasiūlymus galėsime geriau dirbti ateityje!
Dėja, bet noriu išreikšti didelį apmaudą ir nepasitenkinimą, nes šiandien trūko kantrybė... daug metų esu prisiregistravusi Medica klinikoje Polocko g., bet prisiskambinti jiems beveik neįmanoma! Pagaliau po kelių valandų prisiskambinus išgirdau, kad pokalbis bus įrašomas dėl esą geresnės aptarnavimo kokybės.Paprašius paprasto recepto buvo pažadėta, kad jį išrašys ir paliks registratūroje, nes neturiu galimybes darbo valandomis sėdėti klinikoje ir laukti tarp gripu sergančiųjų žmonių, bet atvykus recepto jo nebuvo, nes gydytoja pamiršo jį išrašyti ir liepė atvykti sekančią dieną. Ir taip jau ne pirmą kartą... O dabartinės registratūroje dirbančios moters išraiškos ir požiūris į paciantą, tai atsiprašau...
Mūsų šeima lankosi Vilniuje, žirmūnų g. esančioje Medica klinikoje. Esame išties patenkinti šia klinika. Labiausiai mus žavi A.Butkuvienės (šeimos gydytojos) darbas, viskas tikslu, išsamu, aišku. Rūpinasi kiekvienu mūsų šeimos nariu, jei kažkas atsitinka. Personalas puikiai darbuojasi, gera ateiti kai visi šypsosi, šviesi jauki klinika. Rekomenduoju.
Labai pykta, kad taip elgiasi su savo pacientais.
Laba diena, noriu išreikšti nusivylimą dėl Jūsų klinikos filialo "MediCa" Radviliškyje.Apsilankius tris kartus niekaip negali atlikti gimdos kaklelio patologijos tyrimo, nes atvykus į kliniką vis registratūroje dirbanti registratorė informuoja, kad nėra akušerio, atvykite rytoj. Paskambinus telefonu prieš dieną informuoja, kad pirmadienį bus 10.00val., tačiau atvykus (šiandien) į kliniką vėl tas pats- bus už pusės valandos. Manau, kad darbo metu sunku tris kartus derinti su darbdaviu ir vis nuvykus nėra kam atlikti tyrimo. Ar administratorė neturėtų su pacientu po trijų "nėra" individualiai išspęsti susidariusią situciją?
Sveiki, noreciaiu pakomentuoti Medika Klinika gydytoju darba Marijampoleje.Si klinika dar nesenei atejusi i Marijampole taciau darbu jos nelabai patenkitas.Pirmiausia tai jaigu reikalingas siuntimas kur nors pas rimtesnius specialistus cia nelabai gausi, nebent grieztai pats reikalausi.Toliau tyrimai absoliuciai visi mokami, kai kurie net dvigubai negu kitose klinikose.Jaigu yra kitoje klinikoje atliekami tyrimai su siuntimais tu is cia negausi jokio siuntimo darysiesi uz pinigus.Jai zmogui yra koki perrisimai turi tureti bintus viska pats ko kitose klinikose nera.Zodziu pagal desimtbale sistema vertinciau 4 balais.
2017-09-26 16:04:53 IP 2i24utle
J 2017-09-19 05:01:26
Situacija, tokia, kad klinika nesidomi, kaip dirba ju pakviesti gydytojai. Ar jums neidomu, kad del to jus prarandate pinigus......? Registravausi mokamam tyrimui.....
Gyd. S. Katkevicius, Alytaus miesto garsintojas.....neturi net elementaraus zmogiskumo. Klinika turetu susimastyti, ar jiems reikalingi toki gyd.
Klinikos darbuotojai, kurie atsiliepineja telefonu, taip pat neatlieka savo darbo.
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Norėtume Jūsų aprašytą situaciją aptarti detaliau, todėl labai prašome susisiekite su klinikos administraciją el. paštu: info@medicaklinika.lt arba tel. +370 613 58355, tokiu būdu galėsime operatyviau spręsti susidariusias problemas.
Norėčiau tik paklausti kodel negalima registruotis internetu pas dantų gydytoją Šimukauskaitė Žirmūnų gat Vilniuje

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Dėl pensijų reformos Estijos ekonomika gali sulaukti trumpalaikio impulso
Dėl pensijų reformos Estijos ekonomika gali sulaukti trumpalaikio impulso 11-13 16:08
Kitais metais Estijos ekonomikos augimas turėtų sulėtėti iki 2%, nuo 3,2% šiemet, naujausioje apžvalgoje prognozuoja SEB banko analitikai. Tačiau šalyje vykstanti antros pakopos pensijų sistemos...
ES Teisingumo Teismas: Lietuva pieno kainas reguliuoja teisėtai
ES Teisingumo Teismas: Lietuva pieno kainas reguliuoja teisėtai 11-13 16:03
Trečiadienį Europos Sąjungos Teisingumo Teismas paskelbė sprendimą byloje dėl Lietuvos Respublikos ūkio subjektų, perkančių – parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%