Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB MediCA klinika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MediCA klinika

Atsiliepimai apie UAB "MediCA klinika"

MediCA klinika

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie UAB "MediCA klinika"

Vilnius, Žirmūnų 2, Minsko IKI Medica, nerekomenduoju niekam nuoširdžiai, jai turit lėtinių, onkologinių, ar kokių rimtų ligų kurioms reikia ambulatorinės priežiūros pagal specialisto planą.NEIKIT, NESIREGISTRUOKIT, telefonu nedasiskambinsit, neperskambins kaip žadama, šeimos gydytoja rugpjūtį atostogos, spalis atostogos, pavaduojančio nėra kas kraujo tyrimus paskirtu, žada sujungt su poliklinika kažkuria ir numeta ragelį, lb blogai, kažkaip pasidarau kraujo tyrimus reikiamus nes turiu pas specialista kreiptis dėl Bio Terap pratesimo, ir neždinuosi iš jų klinikos belenkur, nes ten lankytis pas juos tik del slogos rekomenduočiau.Košmaras, nuoširdžiai sakau nesiregistruokit jai rimtų ligų turit!!!
Klinikos darbuotojams priekaištų neturiu, bet prisiskambinti pas juos nėra šansų, jau dvi dienas vargstu ir vis užimta, o perskambinti niekas net nesivargina. Tai kam sujungti visos respublikos klinikas į vieną telefono numerį, jei nesugeba organizuoti darbo, būtų konkretus telefono numeris kiekvienai klinikai, tai gal kažkas pakeltų ragelį. KAIP PRISISKAMBINTI ???
Klinika puiki, visada geri ir malonūs gydytojai ir visas personalas.
Užregistravau vaiką skiepui nuo gripo, valanda prieš atvykstant jie pranešė pašaliniam žmogui perduodami vaiko asmens duomenis. Niekas dėl to net neatsiprašė kreipiausi į vartotojų duomenu tarnyba bei vaikų teises ruošiuosi paduoti į teismą dėl mano vaiko duomenų veišinimo.
Elektrėnų medica. Puse dienos niekas neatsiliepia, užsiregistruot neįmanoma ????
Žmonės bėkit kuo toliau nuo tokios klinikos. Reikia užsiregistruoti vizitui, tai yra misija neįmanoma, niekas neatsiliepia, neperskambina visą dieną. Bandant prisiskambinti gali spausti tiek skubią pagalbą, karščiuojant, ar su kaulų lūžiais, tiek planiniam vizitui, jokios reakcijos, niekas nereaguoja.
Vilnius. Šiandien likau apstulbisi, kai atvykome su vaiku, kuriam pilvo skausmai ir temperatūra, tačiau pagalbos taip ir nesulaukėme, suprask reikėjo numatyti, kad susirgsi ir užsirašyti prieš nežnia kiek laiko. Tai kam reikalinga tokia įstaiga, kai mandagiai išvaro iš patalpų su verkiančiu vaiku, nors nematyti nei vieno laukiančio paciento.
Pasiskaičiau komentarus tikrai baisu!!!
Esu prisirasiusi Trakų Medica klinika, begalo patenkinta, mano seimos daktare Ivona Vaskevic - labai gera, konkreti, visada isklausis ir patars, siuntimai išrašyti valandos bėgyje, nera rupesciu nei su receptais nei su siuntimais. Visada perskambina, Visada išsamiai paaiškina visus tyrimus (zmoniu kalba). Tikrai gera daktare.
Registraturoje dirba labai miela ir maloni Jolita Sokaite, Visada su sipsena, Visada randa minutėlę pabendrauti su mažiausiais pacientais, Visada suranda išeiti is bet kokios situacijos, parenka laika tau patogių laiku, nors nera vietos bet būsi su skausmu ar labai greit reikia siuntima Visada viska išsprendžia.
Jelena Jefimova stomotologe labai svelniai ir maloniai gydo, vaikai nebijo gydytis nes moka prieiti. (Del gydimo kainu vaikams tikrai nera pigu)
Ginekologe Liubov Vaitoškienė irgi labai gera daktare, maloni, atsako I visus klausimus, svelni...
Procedurinam kabinete jauna tamsiaplaukė dirba nzn vardo irgi labai gera, krauja ima svelniai ir neskaidriai, moka bendrauti su vaikais.
Labai patenkinta kad gydaųsi Traku Medica klinika.
Ilona
Šiaulių MediCA klinika. Niekaip nesuprantu kaip registruojami pacientai. Gauni taloną, tikiesi patekti laiku, bandai planuotis savo dieną, bet metai iš metų tas pats pas gyd. Pečiulienę. Ilgiausiai laukiau 4 val. Kiek šiandien?
Aš trumpai. Rokisky gydziaus, burnickas ant patalo paguldė. Ačiū kitos įstaigos daktarams tuoj pastatys ant kojų, nors jau prieš pusmetį specialistai jam rašė atsakymus siųsti pas infektologa.kai pas veiksiu tai gal ir po teismus patampysiu.
i*****i!!! Kitų žodžių nerandu.
Sveiki, esu prisiregistravusi Jūsų klinikoje, bet vakar nustebino po stomatologo apžiiūros Gintaro gt. paimta pinigų sumą, už 1min. papoliravimą ir nuotrauką sumokėjau 56 eur. Už ką?
Dažnai būna, kad paskambini į savo kliniką, o atsiliepia, kaip suprantu, centro registratorius, bet niekada nebuvo jokių nesusipratimų, visada sujungdavo su mano klinika. Tik ne šįkart, nes konsultantė, vardu Veronika, nesiteikė manęs sujungti su Elektrėnų medica klinika ir pasakė, kad jei man reikia pasikalbėti su gydytoju ar slaugytoja, tai galiu nueiti į kliniką ir pasikalbėti. Primygtinai paprašius sujungti su Elektrėnų medica klinika, pasakė, kad to nedarys. Likau nemaloniai nustebinta tokio elgesio.
ernestas bereznevizius
2022-07-19 13:54:49 IP 2olk7hbd
Tai parazituojanti, klinika visu musu saskaita, prisiskambiti negalima o pas specialistus gali pakliuti greiciau nei pas seimos daktara patariu begti kuo toliau nuo siu amatininku ir piniguciu surinkeju tai brudas
Klinikos klientė
2022-07-12 17:44:10 IP 5f4sirh5
Esu labai nepatenkinta Medica klinikos, Rygos g. 1, administratorės Žydrės elgesiu - 2022-06-29 man lankantis klinikoje buvau tiesiogine prasme aprėkta visiškai be pagrindo dėl to, kad gydytojų nurodymu perėjau iš vieno kabineto į kitą. Labai graudu, kad šiais laikais klinikoje taip "aptarnaujami" jos klientai, ko gero, kaip kalėjime.
Laba diena noreciau suzinoti, kodel Medica klinika Radviliskis nesuteikia informacijos, kur is sios klinikos isejo dirbti gyd Rasa Vaiciuliene, tai, kad visi jos pasientai kurie nori toliau gyditis pas gyd R.Vaiciuliene nuo liepos 1 d seimos klinika UAB Kristivita kolektyva papilde seimos gyd Rasa Vaiciuliene, klinika Kristivita randasi Radviliskyje Gedmino 9 c tel 842247492
Gintare Ambrazeviciene
2022-07-07 09:00:55 IP 28mdt6fb
Norėčiau pareikšti padėką Marijampolės MediCA klinikos darbuotojams ir vadovybei už darnų darbą.
Gydytojai Kristinai Gelčienei už norą padėti, skiriamą dėmesį, rūpestingumą, įsiklausymą bei sveikatos problemų sprendimą.
Visam slaugos personalui, o ypač Vaidutei Kvietelaitienei už atidumą, šypseną, atsidavimą darbui, malonų bendravimą ir profesionalumą.
Nuoširdžiai linkiu visiems asmeninės laimės ir profesinės sėkmės.
Gintarė Ambrazevičienė
Esu pakraupusi odontologės gyd. Austėjos Valaškevičiūtės kultūra, žmogiškumu ir darbu. Mažam vaikui visą naktį skaudėjo dantį, turėdamos vizitą rugpjūčiui, nebesulaukem savo eilės, tad iš pat ryto 8.00h paskambinau į Šiaulių Medica klinika paaiškindama situacija. Seselė maloniai suprato jog pagalba skubi, patikino kad tuoj gydytoja susisieks ir pasakys laiką kada atvykti. Iki 11val nesulaukėme jokio skambučio, vykome į vietą be skambučio. Seselė patikino kad turėjo susisiekti, palydėjo iki kabineto, nuėjo pas gyd. Priminė kokių pareigų neatliko. Laukiam.... Buvo tik vienas žmogus užsiregistravęs... Pakvietė jį... Gerai, laukiam toliau... Vaikas ašaroja.... Ir tuomet gydytoja išlindusi kviečiasi moterį, taip pat skaudančiu dantimis, nors nei nebuvo registruota. Žinoma paklausiau kodėl negali vaiko priimti pirmiau, vis gi nuo 8 val ryto laukiame skubios pagalbos.
Tai gydytojos, kuri tokio vardo nėra verta, komunikacija ir atsakymas buvo ne tik kad nemandagus bet ir mažų mažiausiai ne etiškas. Vaikas liko su skaudančiu dantimi toliau laukti.
Dantį sutvarkė kitoje klinikoje, nes laukti neturėjome jau kada... Vaikas praverke ir taip puse nakties. Bet ši gydytoja nepraustaburne, kuri tik moka šypsotis ir tik drebtelti kad nu tai laukit, matau..... Neturėti širdies, nieko - siaubas.... Ne tik neverta vardo gydytojos, bet neverta ir dirbti klinikoje kurioje kiti specialistai yra puikūs.
Šeimos gydytojas turi stebėti visų grupių gyventojų sveikatą, konsultuoti juos bet kokiais klausimais. Kadangi buvau nepatenkintas A. Žvirblio pirminės sveikatos priežiūros teikiamomis paslaugomis perėjau į naujai įsikūrusią
Vytauto gtv. 48a Marijampolė Medica kliniką pas gydytoją Kristiną Gelčienę kuriai esu dėkingas už malonų bendravimą todėl, kad buvo pakeistas gydymo metodas ir jaučiuosi labai puikiai. Noriu padėkoti ir procedūrinio skyriaus darbuotojoms už rūpestingumą ir bendravimą. Lankymosi metu matau kaip visas kolektyvas puikiai atlieka savo darbą nėra didelių eilių laukiančių pacientų, visada nurodytu laiku suteikiamos norimos paslaugos.
Sveiki kažkoks tai kosmusas su Medika Vingio g poliklinika, tiesiog akių draskimas registraturoj neįmanoma net prisiskambinti vaikas su skraidančių dančiu niekas pasake nepriims jūsų galit net negalvoti.. juo labiau niekuom padėt negali skambinta nzn kiek kartu kad vaikui sutvarkytu dantuką negali pavalgyt pasak jų, ne ju problema laukit apžiūrėjo dantukus niekas betvarke pasake nieko tokio čia vaiko kaip iliuzija jog skauda… paprašiusi prie registratūros vedėjos kontaktų buvo atsakyta neduosiu kas nutiko kodel jus norit. Naglimas virš visko akių draskimas tokias tik naikint iš registratūros … nėra žodžiu apie tokias jaunikles darbuotojas ir juo labiau odontologijos panele labai jauna nieko nesuprantanti …
Aciu gyd. Ausrai Jablonskaitei, puikiai rūpinasi pacientais. Gera bendrauti, labai aiškios konsultacijos, o svarbiausia susikalbejimas ir su tevais, ir su vaikais.
Esu pakraupusi Jūsų registratūros darbuotojos Aistės paslaugų teikimu ir kokybe, požiūriu (Vilnius, Žirmūnų klinika). Paskambinau pirmadienį ryte sulaukusi 8.00 (darbo laiko pradžios) po rimtos traumos buityje savaitgalį (gavau smarkią elektros dozę, buvau be sąmonės, dėl ko, tikėtina, atsirado problemos su stuburu, nejaučiu dešinės kojos) su nerealiu skausmu po nemiegotos nakties. Paprašiau tik vaistų nuo skausmo, juk be recepto neparduoda-atsakymas: gydytoja dirba nuo 13.00... Beprotybė... Kentėjau... Finale vaistus nusipirkau tik apie 15.00, nors klykiau iš skausmo... Gydytoja puiki-ačiū jai. O šiaip, planuojame su vyru po šio atvejo / požiūrio iš Jūsų išsiregistruoti...
Klinikoje, esančioje Panevėžyje Aukštaičių gatvėje, dirba LABAI nemandagios registratorės, kreipėmės su problema, bet jos tik išsityčiojo iš senyvo žmogaus ir išsiuntė namo. Juk nesikreipi į gydymo įstaigą iš neturėjimo kas veikti, o ieškai pagalbos ir tikiesi, kad ji bus suteikta, bet....Apeikite šią kliniką ratais!
Pavasaris į mūsų gerbiamų medicinos darbuotojų nepaprastai atsakingą kasdienybę atlydėjo profesinę šventę - Medicinos darbuotojų dieną. Turbūt ne be reikalo ji švenčiama pačiu gražiausiu metų laiku. Kaip ir pavasaris šios kilnios profesijos darbuotojai mums suteikia vilties, tikėjimo, meilės, ryžto... Ta proga noriu pasveikinti Medica klinikos (Alytus, Jaunimo. 22) darbuotojus ir palinkėti, kad pavasario saulė sušildytų Jų beribio gerumo širdis ir įkvėptų jėgų eiti pirmyn. Nuoširdų AČIŪ tariu savo mylimai gydytojai Romutei Šukaitienei, kurios šilti žodžiai ir švelnus rankų prisilietimas užgydo ne tik fizines, bet ir dvasines žaizdas. Negaliu nepaminėti lyg bitutės bėginėjančios sesutės Danutės. Dėkoju ir procedūrinio kabineto rūpestingajai sesutei Laimutei. Atleiskite visi, kurių nepaminėjau. Te visus lydi puiki sveikata, artimųjų meilė ir palaikymas, būkite visuomet branginami ir apsupti dėkingumo šypsenų.
Pagarbiai Birutė Vitkauskienė
Prienu medica klinika. Prisiskambint misija neimanoma. Arba atskambina arba ne. Reikejo vietos pas ginekologe, skubiai. Pareiske, kad nemokamu vietu nera, dzin galvoju susimokesiu. Nors esu tos klinikos pacijante. Sakau tada gal mokamu artimiausiu metu kokiu yra, pareiske kad as tau vietu nepribursiu, ju nera. Nu nafik. Zodziu zmones stipkim kol gausim kokios pagalbos
Klinika Mediką skelbiasi, kad atlieka visas gydymo paslaugas. Bet dantų gydymo paslaugų neatlieka. Buvo danties uždegimas. Priėmė. Pakrapštė dantį. Uždėjo vaistų. Liepė gerti Ospamoxso. Užrašė gydymui pas odantologę Žemaitienę. Atvykus gydymui šį atidarė danties kanalą, uždėjo vaistų ir liepė danties kanalo gydymą užbaigti (tiksliau, pradėti ir užbaigti kitoje privačioje klinikoje.) Jie mat danties kanalo gyd ymo neatlieka. Nurodė į Radviliškyje esančia privačą odontologijos klinika Smėlio g. 8. O ten juokiasi. Mat Medicos odontologai visus siunčia pas juos. Net ir moksleivius, kuriems gydymas turėtų būti nemokamas. Gal čia yra susitarimas, pasidalinti pinigais. Esu nusivylęs. Tikriausiai reikės keisti prisiregistravimo gydymui vietą. To nenorėčiau, nes esu patenkintas šeimos gydytojos Staškūnienės gydymo paslaugomis.
Kodėl tokia tvarka yra ?skauda dukrai nugara ir talonas pas gyd tik balandžio pabaigoje tai tiek lauko skausma teks kentėt?
Tą klinika reik išvaikyti.Atejau į polikliniką apie 15 val.labai skaudejo širdį. Anksčiau gud sakė jei ką ateit ir staigiai bus padaryta kardiograma.Taciau registratorius liepė registruotis ir laukti savo laiko po +- 2 sav., o gyd.priima tik nuotoliniu būdu, kai jau net pardavėjai ir apsauga gali dirbt be kaukių.Jei aš išėjus nukrisciau ir anapilin kas kaltas.Aplamai ten ne medikai, o bemoksliai besirdziai sėdi.Tuoj atidarys kita šalia polikliniką tikrai begsim.As juk jau 3 gyd.pakeiciau ir viena už kitą nekvalifikuotesnes-tiesiog bemoksles.Apie Laisvės Pr.Vilnius darbuotojasnemedikes.
nemalonus aptarnavimas telefonu, prisiskambinus tik iš septinto karto, , reikėjo tik siuntimo, kurį išrašo šeimos gydytoją, bet konsultatė Valerija viską padarė, kad artimiausiu metu siuntimo negaučiau.Artimiausią laiką nurodė š.m. banandžio 6d. kad gauti siuntimą. absurdas. Iki šio nemalonaus požiūrio į klientą, neturėjau tokios prastos patirties.
Dėkojimai ir komplimentai Juodojo Kelio klinikos registratorei. Aiškiai ir greitai atsakė į rūpimus klausimus, o balse jautėsi šypsena.
Galetu kazkokia nauja, privati klinika įsikurti Vievyje, nes žmonės neturi normalių gydymo specialistų.Rašau nauja, nes medica elektrenuose jau kaip ir praeitis.Jei privati klinika nekelia ragelio klientams, tai tokiems jau reiketu nebedirbti.Isivaizduoju kokios ten mintys, emocijos galvoje sukasi, kai sedi, girdi skambutį ir nekeli šiaip sau.
Nemaloni patirtis Klaipėdoje, Šilutės pl. 38. Registratūros darbuotoja labai nemandagi.
Šiandien lankiausi Medica klinika Alytuje Naujoji g.tokio gydytojo kaip K.Jucys nerekomenduojami net priešui, trūksta kultūros, nemoka bendrauti su žmonėmis, apie profesionalumą visai tyliu.tik savęs išsiaukštinimas ir arogancija kuri liejasi per kraštus! Padariau klaidą, kad ankščiau nepaskaičiau komentarų apie šią įstaigą.kaip galima tokias atsakingas pareigas patikėti tokiam šarlatanui?
Reikėjo pradžioj paskaityti atsiliepimus…
Klinika nustebino savo naglumu! Vasario 1 diena, nusprendžiau padarit mokoma covid testą. Prisiskambinti aišku ne paviko, bendravau su atsakikliu, užregistravau skambuti. Ir ką? Perskambino! Kazkur po valandos, bet taip trumpai, kad net laikydama telefona rankoj nespejau atsiliepti! Gudručiai!
Nekam nesiūlyčiau ta klinika! Klaipeda Vingio 16
Butu galimybe ivertinciau minus 10, ne klinika, o saraskina kontora, rasau apie filiala Laisves pr.64 prie Kardiolitos. Daktaru profesionalumas nulinis, negydo, o nu gydo zmones. Rekomenduoju kuo skubiau is cia begti...
Добрый день. Извиняюсь, что пишу по-русски, но кому надо - поймут.
Моим возмущениям нет предела, как работает вся система MediCa klinika (((. 13 января я сделала тест на антитела Klaipėdoje Šilutės pl. 38. Мне обещали результат как обычно на следующий день. Сегодня уже 17 число, а результата до сих пор нет))). Я даже вчера сходила в аптеку, в надежде получить там GP, но в системе так и нет результата теста. Сегодня с 8 утра пыталась дозвониться до клиники: никто не отвечает, все заняты, зарегистрировали - обещали перезвонить... Дважды звонила на общий телефон фирмы в Вильнюсе, сами помочь ничем не могут (((, пытаются снова соединить с отделением, где делала тест. Там тоже никто не может помочь, всё "валят" на лабораторию. Круговая порука: тест сделали, деньги взяли и больше никто ни за что не отвечает ((((((. Действие старого GP закончилось, выходные испорченны, на работу идти нельзя....
Хотелось бы узнать: Кто должен ответить за безобразную работу отделений UAB MediCa klinika?
Buvau medikoje klaipedoje silutes plente. Juokinga ir graudu pamačius kaip jos dirba (nedirba) sedejau laukiau seimos gyd o per ta laika N skambučiu buvo registraturoi ir is 20 i 1 atsikiepia o kitiem numeta. Čia taip sakot visos linijos uzimtos? Pasityciojimas ir ta tiesa galu gale islys. O daktares isvis sedi kabinetuose ir laksto i kitas papezet su kolegom, o zmones su mazais vaikais sedi ir laukia.. visiems dzin.
Turėjau labai nemalonią patirtį Vilniaus Medicoje, Juodasis kelias 35. Užregistravau beveik 3menesiu kudikeli padaryt vit D tyrimą... Nuvažiavom, sumokėjau, paėmė kraują... Sakė rezultatai bus vakare. Mažylis klykė iki springimo.Buvo penktadienis.rezultatu nesulaukiau. Pirmadienį paskambino ir pareiškė kad paėmė per mažai kraujo (subadė abiejų rankyciu po pirštuką). Nu ok nuvažiavom antra karta antradienį, užteko vieno pirsciuko. Trečiadienį nesulaukus rezultatų iki pietų, šiaip ne taip prisiskambinau.pasirodo tyrimo vėl nepadarė, neva sukresejo kraujas. Vėl pasiūlė arba atv trečią kart arba grąžins pinigus. Pasakiau kad grąžintų. Beeet jie negrąžina pinigų pavedimas. Tik grynaisiais.Ju klaidos o aš su kūdikiu turiu lakstyt. Niekada ne grysiu į šią klinika. Labai nusivyliau.
Tatjana Chalilova
2022-01-04 18:28:26 IP 4ljhut2
Mamai sušlubavus sveikata paskambinau į kliniką užsiregistruoti pas šeimos gydytoją, man pasakė giditoja dirbs po pietų ir paskambins jum, o mamai ritė reikėjo važiuot į teismą, motina nenuvažiavo nes negerai jautėsi, kaip paskambino giditoja paprašiau vaistų išrašit, ir pažymos kad buvo registruota pas giditoja, jinai atsakė kad jnegali duot tokios pažimos, nes nematė mano mamos nei karto, žodžių taip giditoja pavaduoja kitą giditoja, nežino kuom serga jų pacientai bardakas, daktarėi dar prieš savaitę gal daugiau mamą telefonų sakė kad blogai jaučiasi.Žodžiu daktarė pasakė kad pažima duotų jai mamą būtų reanimacijoi, va kaip būna gulkis į reanimacija ir tau bus viskas sutvarkyta.Bardakas.
Padeka ir sveikinimai su Naujaisiais metais gdytojams Giedrei Butkutei.Olegui Dutovui slaugytojai Romutei bei registratorioms uz taip reikalinga darba tokiu sudetingu laikotarpiu.Sveikatos ir kantrybes ir siais metais.Aciu. (SILUTES PL.38 KLAIPEDA)
Visos LT klinikos dabar nebegydo zmonių, jie visi dūra ijunge, sksmbink neskambines, privačiai dar prisišauksi o pas kokia seimos gyd ar dar kur be sansu, zodziu gydykis pats, va tau ir LT siatema dave isakymus nebegydyti žmoniu, dabar matom rezultatus. Mirk, arba gydykis pats. Pinigu tik nori o gydymas pasibjauretinas.
Panevežio Nemuno gatves padalinyje, dirbanti akušerė yra baisiau nei baisu. Su kritiškai žemu prg kiekiu, ji sugebėjo pasakyti -lad tai natūrali atranka ir jokiu vaistu nerašys. Nėščiai moteriai patirtas stresas šios moters deka yra neapsakomas, nerekomenduoju visiskai kreiptis ten pagalbos, nes net nepadės
Ėmė kraują antikūnių tyrimams Prienuose, seselė uzsiima namų reikalais, paskambino sūnus, susirūpino, paėmus kraują nepasakė rekomendacijų kad ranka reikia laikyti sulenkus bent porą minučių, ko pasekoje pamelynavo ir sutino ranka.
Jurate 2021-11-08 10:58:07
Aš jau pastoviai ieškau atsakymo po tyrimų Google, nes pastebėjau tendencija medikoj-paskyre tyrimą, pasidarei ir viso gero, niekam neįdomu.
Gailiuosi, kad nepaskaičiau komentarų, prieš persirašydama iš valstybinės gyd.įstaigos, aišku, ten ne pyragai ir pakliūti sudėtinga, bet...kol nėra rimtų problemų, galima ir palaukti, ir bent jau netenka mokėti.
Situacija: kosnusltacija pas šeimos gydytoją - labai viskas puiku, greitai suorganizuoja tyrimus, siuntimus pas kitus specialistus - galvoju "vau" čia tai smagu...deja....džiaugsmas trunka lygiai savaitei: šiai dienai jau kraujo tyrimo komentarų nesulaukiu (pirmiausia, tai žadėjo paskambinti kai tik bus ir pakomentuoti - nesulaukiau, bet normalu, daug darbo, gal pasimiršo), po kito susitikimo, kurio metu, negali prieiti prie minėtų duomenų, sutariam, kad pati paskambinsiu ir pakomentuos - deja, paskambinus neatsiliepia, ir neperskambina.
O įdomiausa, ginekologo konsultacija - negana to, kad pasirodo paslauga mokama (ok, tebūnie, pati višta, kad nepasidomėjau iki tol, nors kai mokėjausi už papildomus tyrimus, klausiu ar daugiau už nieką nereikia), tai tik savitarnoje matau, kad vis dar skolinga...ir...staigmena...nors niekuo nesiskundžiau, gydytoja įžvelgė kažkokį, gal ir nemirtiną negerumą -tačiau, net apie jį nepristatė...google visagalis...bet....ar ne daktas turi informuoti ką toliau daryti?
Vaida 2021-10-04 09:58:31
Rugsėjo 22d. 16.15 val. Turim 6 mėn vaiko vizitą... Viena sesutė mus uždaro į vieną kabinetą ir mus piršta... Ateina kažkoks daktaras, tada mus išsiveda kita sesutė su išraiška ką jūs čia darot... Sėdim laukiam toliau. Šiaip ne taip ateina daktarė, kurios apžiūros = bobutės lygio. Paglosto galva ir čia viskas jam gerai. Paklausus gal duos siuntimą pas koki specialistą, nes per 6 mėn niekur nesam buvę atšauna, kad nėra pagrindo niekur eit. Ir mankštų nereikia, nes nėra kaip lepšis...
Dėl vaiko apžiūros ir skiepo praleidom klinikoj vos ne 1.30 val... Kažkoks atminties sutrikimas jūsų darbuotojams.. Per tiek laiko kiek esam pas jus nėra buve greito vaiko apžiūros vizito. Visada ateini ir leidi laiką kol kažkas prisimins, kad esi... Gėda!
Spalio 4d. Man ir vaikui temperatūra. Paklausiu gal būtų vietos vizitui arba gydytojos skambučiui. Atsakymas - paskambinat ir tikitės vizito, neįmanoma.
Afigienai... Man nereikia, kad mane apžiūrėtų, gal nemirsiu, bet vaiką..... Jeigu dėl to kils komplikacijų tikiuosi, kad klinika prisiims atsakomybę, nes jos išsireikalausiu!
Visa klinika senų žmonių susirinkimo darbo vieta.....
Seniau žmonės su 39l. Temperatūros sėdėdavo ir visi priėmė, dabar jau net vaiko bijo....
Atvykstantiems draugams tikrai nerekomenduosiu klinikos ir dar visą šeimą išregistruosiu!
Panevėžys
Jo ten burdakas tai visiškas anksčiau kiek ten esu buvusi tokiu dalyku nebudavo taip, o daktaras Toleikis tai visiškai nesiskaito su savo pacientais kazkoks nedeakvatus visiskai nesiorentuoja su savo pacientais gaila kad neirašiau kaip jis bendrauja su savo pacientais ekstra atveju reikia laukti skambučiui dvi savaites kentek kiek nori skausmus ten visai niekam neidomu aš taip pat isiregistruosiu ir niekam nerekomenduočiau ten pakliuti!!!
Ernestas Glebkus
2021-11-23 20:18:57 IP 28mct11m
Tai mano kometarą gyvatės ištrynėt. Na o šiadien 11-23d.skambinau nekelia telefono toj sknistoj medikakliikoje, atsakiklis pasakė skambutis užregistruotas, maniau kad perskambins, laukiau skambučio. Nedarbingumas buvo iki 11-22d. idomu ar užskaitys 11-23 d.ar jau ne. Matyt per daug klijentų turi, arba tingi dirbti personalas (Elektrėų).
Jurate 2021-11-08 10:58:07
Dėl gyd. Žiurlio taip pat žiauriai nusivyliau. Jei turint Covid -19 neigiamą testo atsakymą, sugeba padaryti į teigiamą, ką tokiu atveju reikia ir sakyti...
Na kažkoke tragedija.. Nuo 2021.11.11 iki 2021.11.18 negaliu niekaip susisiekti su ten dirbačiu personalu ir užsiregistruoti pas šeimos gydytoja. Internete 2mėn į priekį vizitų nėra, registratūra nekelia ir neperskambino iki šiandien. Poto šeip ne taip perskambino, bet nesuteikia reikiamos info ir žadėjo perskambinti dar kartą. Dėja neperskambino ir vėl.. Į mano skambučius taip pat registratūta neatsako..Ten yra dirbančių??
Kam ta klinika jei skambini jiem visa d ir nekelia o nuvarai tiesiai pas juos tusčia, ksm jūs dirbat ta darba ??
Neatsiliepia niekas ir neperskambina. Nesuprantu kam reikalingi telefonai kai apsoliutus nesiskaitymas. Dar kenciau bet uztenka.
Pinigai ant lauru uzmigde, ateina laikas kai ir vel teks rankiotis klientus

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
JAV elektronikos gamybos bendrovės "Littelfuse" keletą metų vykdomas projektas, po kurio didelė dalis darbuotojų įsikūrė atnaujintose ir moderniose patalpose, jau artėja į pabaigą. "Littelfuse"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%