Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB MediCA klinika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MediCA klinika

Atsiliepimai apie UAB "MediCA klinika"

MediCA klinika

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "MediCA klinika"

Jurate 2021-11-08 10:58:07
Aš jau pastoviai ieškau atsakymo po tyrimų Google, nes pastebėjau tendencija medikoj-paskyre tyrimą, pasidarei ir viso gero, niekam neįdomu.
Gailiuosi, kad nepaskaičiau komentarų, prieš persirašydama iš valstybinės gyd.įstaigos, aišku, ten ne pyragai ir pakliūti sudėtinga, bet...kol nėra rimtų problemų, galima ir palaukti, ir bent jau netenka mokėti.
Situacija: kosnusltacija pas šeimos gydytoją - labai viskas puiku, greitai suorganizuoja tyrimus, siuntimus pas kitus specialistus - galvoju "vau" čia tai smagu...deja....džiaugsmas trunka lygiai savaitei: šiai dienai jau kraujo tyrimo komentarų nesulaukiu (pirmiausia, tai žadėjo paskambinti kai tik bus ir pakomentuoti - nesulaukiau, bet normalu, daug darbo, gal pasimiršo), po kito susitikimo, kurio metu, negali prieiti prie minėtų duomenų, sutariam, kad pati paskambinsiu ir pakomentuos - deja, paskambinus neatsiliepia, ir neperskambina.
O įdomiausa, ginekologo konsultacija - negana to, kad pasirodo paslauga mokama (ok, tebūnie, pati višta, kad nepasidomėjau iki tol, nors kai mokėjausi už papildomus tyrimus, klausiu ar daugiau už nieką nereikia), tai tik savitarnoje matau, kad vis dar skolinga...ir...staigmena...nors niekuo nesiskundžiau, gydytoja įžvelgė kažkokį, gal ir nemirtiną negerumą -tačiau, net apie jį nepristatė...google visagalis...bet....ar ne daktas turi informuoti ką toliau daryti?
Vaida 2021-10-04 09:58:31
Rugsėjo 22d. 16.15 val. Turim 6 mėn vaiko vizitą... Viena sesutė mus uždaro į vieną kabinetą ir mus piršta... Ateina kažkoks daktaras, tada mus išsiveda kita sesutė su išraiška ką jūs čia darot... Sėdim laukiam toliau. Šiaip ne taip ateina daktarė, kurios apžiūros = bobutės lygio. Paglosto galva ir čia viskas jam gerai. Paklausus gal duos siuntimą pas koki specialistą, nes per 6 mėn niekur nesam buvę atšauna, kad nėra pagrindo niekur eit. Ir mankštų nereikia, nes nėra kaip lepšis...
Dėl vaiko apžiūros ir skiepo praleidom klinikoj vos ne 1.30 val... Kažkoks atminties sutrikimas jūsų darbuotojams.. Per tiek laiko kiek esam pas jus nėra buve greito vaiko apžiūros vizito. Visada ateini ir leidi laiką kol kažkas prisimins, kad esi... Gėda!
Spalio 4d. Man ir vaikui temperatūra. Paklausiu gal būtų vietos vizitui arba gydytojos skambučiui. Atsakymas - paskambinat ir tikitės vizito, neįmanoma.
Afigienai... Man nereikia, kad mane apžiūrėtų, gal nemirsiu, bet vaiką..... Jeigu dėl to kils komplikacijų tikiuosi, kad klinika prisiims atsakomybę, nes jos išsireikalausiu!
Visa klinika senų žmonių susirinkimo darbo vieta.....
Seniau žmonės su 39l. Temperatūros sėdėdavo ir visi priėmė, dabar jau net vaiko bijo....
Atvykstantiems draugams tikrai nerekomenduosiu klinikos ir dar visą šeimą išregistruosiu!
Panevėžys
Jo ten burdakas tai visiškas anksčiau kiek ten esu buvusi tokiu dalyku nebudavo taip, o daktaras Toleikis tai visiškai nesiskaito su savo pacientais kazkoks nedeakvatus visiskai nesiorentuoja su savo pacientais gaila kad neirašiau kaip jis bendrauja su savo pacientais ekstra atveju reikia laukti skambučiui dvi savaites kentek kiek nori skausmus ten visai niekam neidomu aš taip pat isiregistruosiu ir niekam nerekomenduočiau ten pakliuti!!!
Ernestas Glebkus
2021-11-23 20:18:57 IP 28mct11m
Tai mano kometarą gyvatės ištrynėt. Na o šiadien 11-23d.skambinau nekelia telefono toj sknistoj medikakliikoje, atsakiklis pasakė skambutis užregistruotas, maniau kad perskambins, laukiau skambučio. Nedarbingumas buvo iki 11-22d. idomu ar užskaitys 11-23 d.ar jau ne. Matyt per daug klijentų turi, arba tingi dirbti personalas (Elektrėų).
Jurate 2021-11-08 10:58:07
Dėl gyd. Žiurlio taip pat žiauriai nusivyliau. Jei turint Covid -19 neigiamą testo atsakymą, sugeba padaryti į teigiamą, ką tokiu atveju reikia ir sakyti...
Na kažkoke tragedija.. Nuo 2021.11.11 iki 2021.11.18 negaliu niekaip susisiekti su ten dirbačiu personalu ir užsiregistruoti pas šeimos gydytoja. Internete 2mėn į priekį vizitų nėra, registratūra nekelia ir neperskambino iki šiandien. Poto šeip ne taip perskambino, bet nesuteikia reikiamos info ir žadėjo perskambinti dar kartą. Dėja neperskambino ir vėl.. Į mano skambučius taip pat registratūta neatsako..Ten yra dirbančių??
Kam ta klinika jei skambini jiem visa d ir nekelia o nuvarai tiesiai pas juos tusčia, ksm jūs dirbat ta darba ??
Neatsiliepia niekas ir neperskambina. Nesuprantu kam reikalingi telefonai kai apsoliutus nesiskaitymas. Dar kenciau bet uztenka.
Pinigai ant lauru uzmigde, ateina laikas kai ir vel teks rankiotis klientus
Judita 2021-07-21 14:52:48
Susiduriau irgi su nemalonia situacija, gyd.Ziurlys labai nekompetetingas. Paskambino del tyrimo rezultatu ir kas neaisku liepe medicina baigt arba anot jo "pasiguglint" internete, likau apstulbus. Elgesys kaip gatvinio vaikezo. Šlykštu
Klaipėdoje esanti Medica klinika, konkrečiai gyd. Valatkienė, taip suprantu išnaudojo savo galimybes teikti paskaugas. Jau dvi savaites nesugeba išrašyti elementaraus siuntimo. Po tokių viražų nieko kito nebelieka kaip keisti PSPC.
Kad pratestu vaistų (nuo Auksto kraujo spaudimo) recepta reikia laukti menesi laiko. Vaistų menesiui neturiu. Savaitei, pusantros užteks. Be vaistų neišgyvensiu, turbūt mirsiu. Registratratorė "maloniai " pasiūlė vaistais pasirupinti iš anksto.
Dar norėčiau pastebėti, kad prisiskambinti neįmanoma. Niekas neatsiliepia ir neperskambina, kaip žada.
Jeigu man kas atsitiks, tai vaikai bent prisiteis nemaža pinigų suma.
Situacija tokia : paskambinu i registratura nes noriu užsiregistruoti antikuniu tyrimui, pirmiausia registraturos darbuotojos paklausiu kas atlieka tyrimus, ar Anteja?Ji man paneigia, tada man šis variantas tinka ir prašau priregistruoti...Taciau sulaukusi kraujo tyrimu rezultatu, pamatau kad visgi tyrimus dare Anteja????Tai ka, mielos darbuotojos, jei nežinot ka kalbat, gal pasitikslinkit atsakyma ir tada atsakykit, o šiuo atveju jus mane apgavote????Nes jeigu buciau zinojus kad tyrimai Antejos buciau nesidarius tyrimo, nes prieš savaite jau turejau atsakymus iš antejos, tad norejau pamatyt kokie butu kitos laboratorijos atsakymai.Nežinojimas tai nereiškia kad galit klientams atsakyti ka sugalvojusios????
Linas gauronskis
2021-10-26 15:52:55 IP 2g5vc0r3
Kam tų daktarų jei dabar medicina yra supuvusi? Valdžia davė įsakymus kad nebegydytu žmonių ir nugaištu namuose, gydykis pats kaip nori arba eik privačiai ir mokėk simtais ir jokios naudos. Gėda būtu skaitytis ir dirbti daktaru pagal tokia supuvusia sistema. Sksmbink meskambines rageliai numesti ir tipo užimtos linijos o nuejus tusčia sėdi ir kava geria, cha...
Negalima prisiskbinti.Nesugeba perskambinti.
Registracija blogai veikia
Daktare Aldona Dimaitiene nesugeba atsakyti I laiškus išrašyti recepto blogai atlieka savo darba nesugeba perskambinti
Prisiregistravus per interneta po 2 -3savaičiu niekam neidomu ar miršti tavo laikas laukti, mirti negali gal laisvas laikas yra pas kyta gytyjoje, nevertina žmogausVedu šuni gaunu didesni serviza.
Privati klinika prasta reputacija apsilankius palei skirts laika parieškiau pretenzijas tai buvo baisu baisiau Registraturos darbuotuojai išsityčiojo ir dar geriau mes jusu neaptarnausime.
Iš vada nesilankikite Uab medica klinika
Mažos patalpos gali covida pasigauti greitai registrturoje kaukiu neneśioje.

Laba diena, Jums 2021-10-22 17:00 val. paskirtas vizitas pas Gyd. Aldona Dimaitiene. Patvirtinkite savo atvykima SMS zinute, irase zodi TAIP arba NE. Dekojame! UAB "MediCA klinika"
Prienu medica klinika baisus ir graudus vaizdas.personalas ir jo bendravimas su zmonem zemiau plintuso lygio.telefonas skamba o registratores dalinasi savaitgalio arba feysbuko yspudziais.senjorui ko nors atejus paklaust vos nepasiuncia eit proto pasiimt.ir isejus per duris pasigirsta replikos.bent jau tyliai sneketu.atejus paskirtu laiku pralauki dar valanda ar daugiau.pavelaves 5 minutes gauni tokiu repliku kad pasijauti kazkuo prasikaltes.visi tik stume laika ir ilgina diena kad kuo maziau dirbt reiketu.ko paklausi to negausi ir liksi kaltas kad kazko tau reikia ir atejai.sutrukdei ju brangu laika nors tuo metu keli zmones poliklinikoj.yra keletas geru gyditoju kuriu atsiprasau kad neizeisciau.bet dauguma tai zmones kurie dirba nepagal savo kompetencija.sios klinikos vadovai prasau darykit isvadas.nes gera reputacija prarast labai lengva.sugrazint sunku.visiems sveikatos.bet ne tiem per kuriuos praranda kiti
Antra savitė neįmanoma prisiskambinti į Mažeikių Medica kliniką. Nuėjus į pačią kliniką, visur tuščia, nei vieno žmogaus, registratūra visiškai tuščia, gretimame kabinete girdėjosi darbuotojų balsai ir tik pradėjus ieškoti registratūros darbuotojo, teikėsi išlysti iš kabineto. Paklausus, kodėl niekas nekelia ragelio, paaiškino neva labai užiimta ir daug klientų, todėl nespėja atsiliepti. Pabandžius vietoj paskambinti ir įrodyti, kad neįmanoma prisiskambinti, joks telefonas neskambėjo, išvada tokia : kad specialiai atjungti registratūros telefonai. Esant rimtai problemai, kaip reikia pasiekti gydytoją, jeigu visiškai ignoruojami skambučiai ir klausimas toks, gerbiamies klinikos Vadovams, ar žinote nors kiek apie savo darbuotojų darbo kokybę? Nusiskundimų begales, o pokyčių jokių, nenuostabu kodėl žmonės keičia gydymo įstaigas.
Rašau apie Juodojo kelio kliniką. Viskas tiesiog nuostabu (žinoma, išskyrus tuos didelius stačius laiptus). Paskambinus klinikos telefonu iškart pakėlė ragelį, sklandžiai ir greitai aptarnavo bei užrezervavo artimiausią laiką. Žinoma, palaukti reikia, nes medicinos sistema dabar ir taip braška per visas siūles, bet nieko baisaus, kuomet planuoji bent savaitę ar dvi į priekį.
Atvykus sutartu laiku į kliniką, su manim maloniai pasisveikino registratūros merginos, pakvietė į procedūrinį, maloniai bendravo, NESKAUDŽIAI įdūrė (patikėkite, retai kur gali tuo pasigirti) ir paėmė mėginį. Viskas 100% greitai ir kokybiškai.

Rašau šį komentarą, nes paskaičius komentarus, galima pagalvoti, jog ten kažkokia pekla verda.. NESĄMONĖS, viskas ten vyksta profesionaliai ir kokybiškai. Savo blogas emocijas reikia lieti kur nors kitur, o ne ant aptarnaujančio personalo.

Linkėjimai Juodojo kelio mergaitėms.
Visa klinika senų žmonių susirinkimo darbo vieta.....
Panevėžys
Juliana 2021-09-21 11:10:32
I laisves 64 klinika prisiskambint neimanoma, skambini nuo 8 kiaura diena ir niekas nesiteikia perskambint, vistos kurios registraturoj sedi niekad ragelio nekelia, ne karta maciau atvykus! Tai kaip papult pas gydytoja jei tai yra skubu ir reikia biuletenio???
Jei visi laikai pas gydytoja uzimti porai ar trim men i prieki, nera prasmes kelt ragelio, manau. Nesuprantu tokiu zmoniu. Jus nesuvokiat, kad gydytojas dirba ribota laika ir priima tik po viena pacienta ir jei yra grafikas uzpildytas, jus nepakliusit vietoj kazko. Ne jusu vienos vaikas serga ir jis nera svarbesnis uz kitus...
Visiškai neįmanoma prisiskambinti. Nei kelia ragelį, nei perskambina.
Ne gana to, kad neimanoma priskambinti, tai dar susiduriu su darbuotoju abejingumu.Priskambinu vargais siaip taip..Paaiskinu darbuotojai, kad vaikas susirgo.Sulaukiu lb nemalonaus klausimo-O tai kas yra?.Na paaiskinu, kad temperatura pakilo ir sloguoja.Noreciau gauti gydytojos konsultacija.Sako taloneliu nera, DUOKIT ARBATOS.Nesupratau???Ar tikrai mes mokam tokius mokescius, kad registratore skirtu gydyma??Artimiausiu metu visa seima pakeisime klinika ir nerekomenduosiu niekam..
KLAIPEDA, MEDICA VINGIO 16
Savo abejingumu, šaltu balso tonu, bet kurį pacientą gali išvesti iš kantrybės. Aš kalbu apie registratūros darbuotojas, dirbančias Juodasis kelias padalinyje Vilniuje. Dėl šios priežasties iš ten ir išeinu.
Panevėžio medica klinika baisiau negu baisu. Įsivedė savo tvarka tokia kad dirbti nereikėtų. Paskambins užsiregistruoti pas savo šeimos gyditoja, registratūros moterytės ten kaip daktaras "hausas" nustato pagal tavo simptomus ar tau reikia pas gyditoja ar ne. Paprašius kad leistu pasikalbeti telefonu su šeimos gydytoju pareiškia kad gyditoja pasakė kad nieko nepriims. Tada klausia simptomų registrantė. Pasakius kokie simptomai pvz kaip man. Kad 2 savaites su temperatura esu 37, 4 galva skauda, sakau aš noriu tik pasitarti su savo gyditoja. Atsakimas buna kol nera 39 temp. vadinasi tai nerimta ir tai nera extra atvejis kad gyditoja priimtu. Sakau tai užregistruokit mane. Sako pirma covid testas, tada ateisit kraujo tirimui ir as nuspręsiu ar jums reikia pas gyditoja. Ir taip jau kelinta karta. Ir dar daug nesamoniu visokiu visai šeimai musu buvo su šita klinika.
Košmaras kažkoks, jau kiek nervu sugadino sita klinika. Ištisai vien nesamones. Sergantis žmogus negali net telefonu pakalbeti su savo šeimos gydytoją nes kažkokia višta registratūroje pareiškia kad gydytoją pasakė kad nenori. Ir visa šeima ištisai kenčia nuo ju nekompetencijos. Registratūros vištos amžinai ligas nustatinėja ir sako ka daryti o ne šeimos gydytoją.
Martinas Lisovskis
2021-09-07 17:05:02 IP 28meo5ib
Laisvės prospekto Medikos klinika yra visiškas bardakas!
09.04 patekau į santaros ligoninę su aukštu gmb po skiepo.
Išleido namo, pasakė butinai susisiekti su šeimos daktare.
Kitą diena atėjas neileido, pasakė užsirasyt paprasta tvarka (laukti apie dvi savaites kai labai klampus kraujas, durnei registraturoj atrodo normalu)
Kai pasakiau kad klampus kraujas ir man reikia pas daktarė, pasakė gerai ji jūms paskambins.
Laukiau iki vakaro niekas nieko…Nuvažiavau pats.
Pasirodo Dirmontaite nespejo perdavė kolegei, o kolege beveik darba baigė, valio, nedarbingumo išrašyt pačiam matyt.
Priemė kita daktarė, padarė kardiogramą, išsigando belekaip… Iškvietė greitaja… Ir prašau, prie infarktine busena. Tai normalu? Šiknoj ta Jūsų klinika.
Dabar siandien 09.07 man vėl niekas neskambina. Tykriausiai jau palaidojo.
Is 3karto dasiskambinau, sako numeris neteisingas.
Rimtai? Visus 5 metus neteisingas numeris buvo? Tai kaip skambino anksciau man. FANTASTIKA.
Susitvarkykit bardaka.
Aistė Sviderskytė
2021-08-31 12:27:57 IP 5f4sofbn
Nesilaikoma konfidencialumo. Viena iš registratūroje dirbančių merginų (Mažeikiuose) viešai skelbia konfidencialią klientų informaciją.
Šeimos gydytoja pamiršta (vizitą) paskambinti pacientui susitartu laiku, sutartą dieną.
Ingrida Statkute
2021-08-23 14:40:33 IP 2ber9ffk
Skambinau i klinika, niekas neatsilepe, atvykau i vieta ir turejau administratores isklausyt:, , ko atvykau, mes jums atskambinsim ir t.t”
Ir sios nemalonios situacijos tendencingai kartojasi. Vilnius, Kedru g_4
Esu labai nusivylusi. Su tuo Covid visi išprotėjo. Pirmadienį skambinau - neprisiskambinau (ant tiek visi užimti), bet prieš nutraukiant ryšį buvo pasakyta, kad perskambinsim. Irgi dėl vaistų išrašymo. Iki šiol laukiu..Klaipėda
Irina Penkovskaja
2021-08-16 17:13:46 IP 2g5vec2e
Kas liečia gydytojų tai nieko blogo negaliu pasakyti. Šeimos gydytoja laiba puiki. Bet registravimo sistema tai košmaras. Šiandien visą rytą skambinau. Norėjau pasiteirauti dėl vaistų išrašymo. Tai tipo niekas negali atsilėpti, tai nėra galimybės susisiekti. Po pietų paskambino, paaiškinau situaciją. Manęs paprašė nepadėti ragelio, bandė susijungti su klinika (Šilutės pl.38, Klaipėda). Susijungė, telefonas papipsėjo ir atsijungė. Taip ir likau be jokios aiškios informacijos. O vaistai yra nuo širdies sutrikimo. Pyktis ima, bet negaliu nervuotis, kad vėl priepuolis nebūtu.
Labai nusivylusi registracijos sistema - neįmanoma prisiskambinti ir užsiregistruoti pas šeimos gydytoją, nei sau, nei vaikui. Skambinu kelias dienas iš eilės, niekas neperskambina, liepia laukti ir klausyti muzikėlės ir joks operatorius nepakelia. Kaip atvykti į kliniką???? nes tuoj vyksime be registracijos.
Neįmanoma prisiskambinti! Nei penktadienį nei pirmadienį. Kaip d*****s turi klausyti melodijos pusdieni ir nieko.. Žiauru, bus pasirinkta nauja klinika???? Mažeikiai
Tragedija, o ne klinika. Vaikų dantų profilaktiniui patikrinimui turi ateiti ir sėdėt 2h kol teiksis 5 min dantis apžiūrėti. Jokių talonų tam reikalui. Plius.. Nuo kada suaugusiam žmogui, prisirašiusiam ten už dantų higiena yra nulupami 40 eu!?!?! Kaip privačiai!! Suprantu.. Iki 10 eu maximum, o čia tokia suma, dar net neperspėjo žmogaus. Valdiškose įstaigose 7 eu už šią paslaugą. Klaiku!!! Tuoj pat paliksime tokią įstaigą. Sėkmės
Labai, , įdomi, , klinika. Dantį įsiskaudėjo šeštadieni, pirmadieni skambinau-neprisiskmbinau, antradieni 8 val. ryte nuėjau tiesiai į MediCA-Trakuose, apsimiegojusi administratorė net nesileido į kalbas, (nesvarbu, kad nuo šeštadieno skauda), iškarto nusiuntė į Žalgirio klinika. Kodėl turiu važiuoti į Žalgirio klinika, jei tai yra darbo diena, esu šitos klinikos pacientė, galima pagalvoti Žalgirio klinika neturi darbo. Tai gerai, kad Trakai turi V.Kairienės odontologijos kabinėtą kur pacientai yra visuomet laukiami ir gerbiami.
Prisiskambinti užregistruoti vaiko į kliniką neįmanoma, niekas nekelia ragelio, o kai nuėjom su dukra iki klinikos visos sėdi sau prie telefono, o jos gražuolės kalbasi... Kai atėjau pasakyti ko norime, mus nukreipė pas vaiko seselę užsiregistruoti, o ji pasakė kodėl aš, kodėl aš. Kraupu, gaila neturėjom laiko, būtų buvus rimta kalba, kiek ateini tiek apie visus apšneka...
Kas čia per nesamones žmoniu varymas lauk iš poliklinikos.. kad žmogu atvedei ir laukti negali varo lauk is poliklinikos PASIBAISĖJIMAS!!!!!!.. KAS PER DARBUOTOJAI ŠLYKŠTUS.. BAISU. Susitvarkyt su darbuotojais visu pirma... gal žmogui negera karšti stovėt..
Marijampolėje R Juknevičiaus g dirbanti V. Vilkienė, neturi medicininių kompetencijų, nes po apendicito operacijos, neįsiklausius į paciento pasakymus, kad dirba labai labai sunkiai fizinį darbą, uždarė biuletenį nepraėjus mėnesiui.
Kažin ji atsakys ir prisiims atsakomybę ?
Pas odontologą neįmanomą prieiti, vaikui dantuką ištraukti laukėme 2 savaitės paskambino perkėlė dar dviem savaitėms, arba siūlo mokamą nors tos klinikos pacientas.
Niekada nieko nerašiau, bet jau truko kantrybe, bėkit kuo toliau tikrai čia jums ne padės....Juodasis kelias.Vilnius
P.S.Jūs neprisiskambinat, mus nepriemnepriemė su alerg.reakcija kol neiškėlus skandalo o nei žmonių nei gydytojų.
Pasha 2021-06-11 23:24:04
Na ką... Visada visiems savo pažįstamiems apie šią kliniką atsiliepiau tik teigiamai ir visada patardavau persirašyti į ją, bet.. Kelias dienas turiu temperatūrą, pasiskambinau į medicą, kad pasikalbėti su šeimos daktaru - skambinu penktadienį ryte apie 10h, sako daktaras dirbs popiet, užregistravom, daktaras pats paskambins - super, laukiu. 17h skambinu, sakau ar tikrai užregistravot, nes nieks neperskambino. Medica užtikrino, kad tikrai esu užregistruotas, daktaras dirba iki 19h ir tikrai perskambins. Ir kaip manot, kas nutiko? Penktadienio vakaras ir aš likau be konsultacijos visam savaitgaliui on my own. Pagalvokit, ar tikrai norit užsirašyti į šią kliniką...

labai atsiprašome dėl kilusių nepatogumų ir prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume atlikti detalią susidariusios situacijos analizę.
Jolanta 2021-06-07 21:47:53
Esam tiesiog pasipiktinę odontologė darbų, veiksmas 'Medica kinika 'Garliava, Baranausko g. 2.vaikas 14m kentėjo danties skausmą 2sav, siaip taip priėmė, pakrapste, padarė foto ir pareiškė nu ten uždegimas, žinot, bet čia arba traukt arba taisyt kanalus kas moka, bet aš tj nei taisau kanalų nei traukiu, tj jus nueikit į privačią klinika nu ir pasiūlė naują prabangią klinika tegu ten aiškinasi. Žodžiu gražioje formoj išvarė, dar spėjo prigasdino kad reiks taisyt 6 kanalus, kainuos daug, ir bus skausminga ir finale turbūt tek protezuotis dantį. Sutarėm su kita privačią odontologė, bet šioji stebisi kodėl nedavė danties nuotraukos, dabar ryt vizitas, turim eit kažkur ieškoti kas mums padarys nuotrauka to dantuko. Pagreze tik dar didesnė skylė uždėjo vaistų ir prigasdinus išsiuntė į privačią nauja klinika.. O šioje klinikoje lankomės lb dauh metu, aišku ne pas odontologus..nesuprantu ką ji ten išvis iš dirba, praktika gal atlieka, beja ji L. Nastaraviciene! Nerekomenduoju išvis toks pyktis sukilo kad noris pasikeisti klinika.. Šeimos gydytoją normali. Kraujo tyrimų ir po 2 sav laukiam..

Daiva 2021-06-02 14:58:46
Na jau Juodojo kelio klinikos administratorė savo bendravimo su klientais sunkumus galėtų pasilaikyti sau - nes net ir kalbant telefonu girdimas dūsavimas ir nepasitenkinimo caksėjimas.
Laba diena, p. Daiva,

labai apgailestaujame, jeigu lankantis UAB "MediCA klinika" Vilniaus padalinyje susidūrėte su neigiamomis patirtimis. Labai prašome susisiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume Jus identifikuoti ir atlikti detalią Jūsų aprašytos situacijos analizę.
Noriu labai pagirti gydytoją odontologę Odetą Širvinskienę, dirbančią Balčikonio g. MediCA klinikoje. Pirmiausiai, gydytoja yra tikra profesionalė - maloniai bendrauja, viską paaiškina ir skiria kokybiško dėmesio pacientui. Antra, ji atliko pačią geriausią higieną, kokią esu besidariusi! Pati negalėjau atpažinti savo šypsenos po jos. Taip pat, pas šią odontologę taisiausi tris dantis (dėjome plombas), tai gydytoja buvo labai švelni, atsargi, paaiškino, kaip viskas bus atliekama. Pas tokią gydytoją tikrai norisi sugrįžti ir žinau, kad esant bet kokiems klausimams ar problemoms, sulauksiu profesionalios pagalbos.
Daiva 2021-05-22 09:18:27
Slengių Ežero g.klinika iš pradžių paliko gerą įspūdį. Lankėmės dėl skiepų. Tai suaugusiam skiepus suleido labai gerai, bet vaikui leisti neturėjo, matyt, patirties. Tai šiek tiek nuvylė.
Dėl antro skiepo lankėmės (2021 m.gegužės 21 d.) Tai nežinau kaip, bet sumaišė dokumentus, klaidingai išrašė sąskaitą, prieš skiepijant paklausė ar tie asmenys skiepijasi, tai išaiškinom, kad visai ne tie asmenys skiepijasi, kokius jai rodo duomenų bazė. Skiepas suaugusiam suleistas, taip, kad akyse sužaibavo- prisitaiko iš toli ir smeigia. Po šito prašiau, kad vaikui suleistų švelniau. Tai nelabai pavyko. Pirmą kartą susidūriau su tokiu nevykusiu skiepijimu, tai dėl skiepų ten jau bijau lankytis.
Laba diena, p. Daiva,

labai apgailestaujame, jeigu lankantis UAB "MediCA klinika" Slengių padalinyje susidūrėte su neigiamomis patirtimis. Labai prašome susisiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume Jus identifikuoti ir atlikti detalią Jūsų aprašytos situacijos analizę.
Simona 2021-05-18 17:36:12
Šiandien, paskambinus į registartūrą MEDICAklinika nemuno g. Panevėžyje, dirbusi jauna administratorė 2021.05.18 ryte (10:08) paklausus, kodėl man nepaskambina gydytojas nors esu registruota jo skambučiui 2021.05.13, pasiūlė keisti gydymo įstaigą. Tiksliau ne pasiūlė, o labai negražiai pakomentavo paklausus "ką man daryti" atsakė: - " keisti gydymo įstaigą. Mes siūlome žmonėms kurie negali palaukti, liepiame keisti kliniką". Esu turinti rimtą ligą, laukiu siuntimo pas keturis daktarus, jau beveik visą savaitę laukiu skambučio, ir nesitikėjau tokio pasiūlymo. Dėl daktaro situaciją supratau, yra problemų, bet tikėjausi, kad tiek laukusi pagaliau gausiu bet kokį kitą pavaduojantį daktarą, nes eilės nėra trumpos, ir keliems jau turima atvykimo data. Norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta ir paaiškinta, kaip buvo išspręsta ši situacija su registratūros darbuotoje. Pokalbis buvo įrašomas, turite galimybę jį perklausyti. BEJE- daktaro skambučio nesulaukiau ir šiandien. tai yra jau 4 diena, kaip negaunu sveikatos paslaugų. Planuoju skųstis vartotojų teisėms.
Laba diena, Simona,

jau esame gavę Jūsų nusiskundimą ir šiuo metu atliekame vidinį patikrinimą, apie kurio rezultatus Jus informuosime asmeniškai. Dėkoje, kad nelikote abejinga ir informavote apie kilusius nesklandumus.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%