Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Meblik LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Meblik LT

Atsiliepimai apie Meblik LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Meblik LT, UAB

Aistė 2021-02-22 20:42:50
Labai nusivilem pirkom visa minie baldų komplektą, baldų plokštės nėra storos lustą varštus sukant o dar blogiausia, kad truko tvirtinimo dalių ir taip su keliais baldais. Sumokėjom 1300 eur bet tikrai neverti tokiu pinigų.
Laba diena gerb. Aiste,

Apgailestajaume, kad likote nepatenkinta įsigytais baldais. Norime patikslinti keletą dalykų šioje situacijoje.

Meblik LT baldai yra gaminami iš kokybiškų MDF bei laminuotų plokščių. Renkant baldus reikia laikytis gamintojo nurodytų reikalavimų, kurie yra nurodyti gamintojo instrukcijoje, taip galite išvengti plokščių sugadinimo, perveržimo ar įtrūkimų. Mes visada siūlome papildomas paslaugas baldų surinkimui, net jeigu klientas to nepadarė pateikus užsakymą ir jam kyla sunkumų renkant baldus, visada galima užsisakyti šitą paslaugą.

Baldai yra gaminami ir komplektuojami Lenkijoje. Jeigu transportavimo metu ar dėl kitų priežasčių atsirado trūkumų ar defektų, visada trūkstamas detales ir defektus pakeičiame ir pristatome klientui. Kilus klausimams mūsų konsultantai jums padės išspręsti visus iškilusius klausimus.

Tikimės, kad ateityje tokių nesklandumų nepasikartos, o baldai tarnaus ilgus metus.

Visada laukiame klientų pastabų ir patarimų, ateityje stengsimės tobulėti.

Meblik LT komanda
Milda 2021-01-11 07:14:59
Pirkau vaiku kambariam baldus. Kadangi ju internetiniam puslapyje klaidoka, per klaida i vieno vaiko kambari uzsakiau per trumpa ir per placia lova (puslapyje lovos vienodu kodu, o matmenys skiriasi), o as kelis kartus ziurejau, kai rinkausi akcentavausi i modeli ir galiausiai praleidau matmenis). Paprasius pakeisti (ne grazinti siaip, o pakeisti) - nesutiko. Pasak ju- baldas pradetas rinkti. Nu as tik vyrui renkant pamaciau, kad suklydau uzsakydama. Nes kai atveze buvo berods 36 dezes. Ir ant visu lenkiskai, jokio lietuvisko uzraso kur koks baldas bus. Jei buciau pirkus tik ta viena lova, buciau macius kad dydis netinka. Manau, kad nesutiko pakeisti nes lovas renkant naudojami kijai. Realiai baldai klijuojami nera transportabilus. Vadinas jau neisrinksi, kad pervezt kazkur kitur (sveiki sugrize i praeiti). As seniai nebuvau macius, kad surinkinejant baldus butu naudojami klijai. Apie ju baldu instrukcijas: instrukcijos yra bendros panasaus tipo baldams. Lovos skiriasi, o instrukcija tokia pati visoems. Taigi, turi tam tikrus dalykus pats susigalvot kaip daryt (cia ne ikeja, cia lenkai). Dar, ju argumentas, baldai gaminami kiekvienam pirkejui atskirai. Nu tai man paaiskinkit, kodel gaminant balda man atskirai as neturejau suvest i kazkur kokiu matmenu man reik. Dabar turiu netinkancia lova ir netinkanti ciuzini. Nes ciuzini dar pries surenkant lova uzsakiau is kitur. Kai atsiuncia jusu uzsakyma apmokejimui matot nuotraukyte ir koda. Nuorodos i puslapy nera. Turit ieskotis modeli tarp kruvos panasiu jau atskirai nueje i tinklapi. Tai Ar uzsakineciau dar karta- tikrai ne. Kai uzsakymas virsija 2500 euru man regis imone turi buti lankstesne, informacija aiskesne. Kokybe paziuresim per laika, bet daug vilciu nededu.
Laba diena gerb. Milda,

Apgailestajaume, kad likote nepatenkinta įsigyta lova. Norime patikslinti keletą dalykų šioje situacijoje.
Jus užsisakėte konkretų baldą (lovą), tam tikru kodu ir išmatavimų. Norime pažymėti, kad visos lovos yra skirtingais kodais ir prie kiekvieno baldo pavadinimo yra matmenys.
Visas baldų asortimentas yra mūsų Meblik LT tinklalpyje ir kataloguose. Pagal kliento individulius užsakymus t. y. kitokių išmatavimų nei nurodyti internetinėje svetainėje, katalaguose, baldų negaminame. Siunčiamoje išankstinėje sąskaitoje, taip pat kaip ir užsakyme, yra nurodomi baldo pavadimai, kolekcijos pavadinimai, spalva bei matmenys. Baldus gaminame tik kuomet, kai klientas patvirtina užsakymą. Iškylus bet kokiems klausimams mielai padedame klientams, juos konsultuojame.
Baldų surinkimui naudojami varžtai, kaiščiai ir kt., klijai naudojami tik keliose vietose renkant tam tikrus baldus, tam, kad būtų stabilesnė konstrukcija. Norint transportuoti baldus, juos visus galima sėkmingai išrinkti dalimis ir transportuoti, taigi mūsų baldai tikrai yra transportabilūs.
Užsisakius baldus, prie kiekvieno baldo atskirai yra pridėta tam baldui skirta instrukcija. Taip pat ją galite rasti ir mūsų tinklalapyje prie kiekvieno baldo. Mes visada siūlome papildomas paslaugas baldų surinkimui, net jeigu klientas to nepadrė pateikus užsakymą ir jam kyla sunkumų renkant baldus, visada galima užsisakyti šitą paslaugą.
Visos gaunamos pakuotės turi pavadinimus, kurie yra parašyti lenkų, anglų bei rusų kalba bei nurodyti matmenys ant jų. Baldams suteikiama 5 m. garantija.
Pradėtų rinkti, kliento pažeistų ar panaudotų baldų mes nekeičiame ir nesuperkame.
Visada laukiame klientų pastabų ir patarimų, ateityje stengsimės tobulėti.
Meblik LT komanda

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

ES ir JAV laikinai atšaukia muitus, įvestus ginčijantis dėl subsidijų "Boeing" ir "Airbus" 03-05 20:56
Europos Sąjunga (ES) ir Jungtinės Valstijos (JAV) susitarė sustabdyti baudžiamųjų muitų, kuriuos viena kitai įvedė konfliktuodamos dėl subsidijų orlaivių gamintojoms "Boeing" ir "Airbus", taikymą.
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą 03-05 20:08
Jungtinės Valstijos penktadienį uždraudė į šalį įvažiuoti prieštaringai vertinamam ukrainiečių milijardieriui Ihoriui Kolomoiskiui, apkaltinusios jį korupcija ir kenkimu demokratijai.
SAM kanclerė: stengiamės nenueiti lengviausiu keliu ir pirma skiepijame pažeidžiamiausius 03-05 19:44
Kai kurioms savivaldybėms susiduriant su sunkumais skiepijimo nuo COVID-19 procese, Sveikatos apsaugos ministerija žada tam tikrus tvarkų palengvinimus, kurie leistų lengviau pereiti nuo vienos...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%