Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MDS Terasos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MDS Terasos

Atsiliepimai apie MDS Terasos, UAB

MDS Terasos

Specializuota produktų ir medžiagų parduotuvė lauko terasoms
Parašyk savo nuomonę apie MDS Terasos, UAB

issinuomavau terasai susukti metalinius polius nebuvau perspetas kad i tai neieina elektrinis suktuvas tai kaip juos tada sukti jei jo nera ????? sako suk su drele elektrine, , , tai kokia turi buti drele kad pasuktu toki sraigta i moli ???? pasakiau kad grazinsiu man toks aparatas ne pilnos komplektacijos netinka pinigu grazinti nesutiko teko nuomuotis kitoj firmoj kita su visa komplektacija uz 16 eu valanda arba 50 eu para........ pas juos kainuoja 39 eu para bet jei neturi tam skirto suktuko tai jis isvis toks nereikalingas su rankom nesuksi vieno sraigto dvi valandas
Neseniai pirkau medieną ir susidūriau su daug problemų..Reikėjo pakeisti dalį gautų lentų, nes buvo atvežtos kreivos ir netinkamos montavimui. Visą lentų pakeitimo procesą galėčiau įvardinti kaip nesibaigiančią tragediją..užtruko apie 3 savaites - 3 atlikti medžiagų keitimai ir ties kiekvienu vežimu buvo vis naujos problemos..rezultatas - nepakeistos užsakytos lagės į kitas, nes per 3 savaites jos buvo išpirktos. Galiausiai buvo pažadėta grąžinti pinigus ir kompensuoti už transportavimą, bet ir TO iki galo neįvykdė.

Įmonėje dirba visiškai nemotyvuoti, nenorintys dirbti ir spręsti problemų asmenys. Ypatingai norėčiau išskirti vieną darbuotoja - Jovitą. Kai bendrauji su šiuo žmogum - apima beviltiškumo jausmas.. Jeigu Jums tikrai svarbus geras aptarnavimas, greitas reagavimas į problemų sprendimą ir pagarba klientui - NEREKOMENDUOJU.
Kęstutis Zakaras
2021-06-18 12:23:29 IP 2e7r450d
Dovydas 2021-06-13 09:53:48
Neatrodo rimta įmonė. Atvažiavus pasiteirauti dėl terasos lentų buvau patikintas, kad darbo laikas jau baigėsi, o konsultuojantia specialistas išvyko namo. Iki oficialaus darbo pabaigos dar buvo likę 30min!!!

Šiaip ne taip suradus kitą specialistą gavau konsultaciją, po kurios sutarėm, jog atsiųsiu laišką el. paštu ir gausim pasiūlymą. Iki šiol atsakymo negavom.

Praėjus keletai dienų išsirinkome WPC lentas, susiskambinom. Paskaičiavo samatą ir vėl pažadėjo susisiekti ateinančiu metu. Laukiu jau dvi savaites jokio atsakymo negavome.

Po viso šito, mano kojos šitoje kontoroje daugiau nebus.Jokios pagarbos kitų žminių laiko gaišinimui, juolab norėjom pirkti ne dvi ir ne tris lentas.
Sveiki, noriu atsiprašyti kad nepateisinom Jūsų lūkesčio.
Ar galime kažkaip ištaisyti šitą klaidą?
Norėčiau asmeniškai su Jumis susisiekti deja nerandu ruošto pasiūlymo Dovydo vardu o tuo pačiu ir kontaktinio telefono.
Ačiū už komentarą.
Kęstutis

Esam labai patenkinti. Sukomplektavo puikias medžiagas, gavome išsamią konsultaciją ka geriau ir kaip rinktis. Surado puikius meistrus. Rekomenduoju.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; projektavimas; stogų dangos, paslaugos.
Pagrindinės veiklos kryptys yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų kompetetinga ir patyrusi komanda, pasiūlys optimaliausią sienų ir stogo variantą jūsų statomam ar planuojamam statyti pastatui, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio; parinks tinkamiausią latakų sistemą lietaus vandens surinkimui nuo...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?