Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Premier Restaurants, UAB

McDonald`s

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Premier Restaurants, UAB

Siandien kedru gatveje aptarnavo labai nemaloni moteris šviesiais plaukais. Beto visiskai nesilaikoma karantino taisyklių duoda maista be pirstiniu be kaukes
Rita 2021-04-01 21:58:46
MC gariūnu labai greit suregavo 2021.04.01 21:16 paskambino atsiprašė ir pasiūlė užvažiuoti per šia savaite atsiimti. Ačiū
Na zinokite virsune!! Visada vaziuojame i “Hesburger” pirma karta atvaziavome i “McDonald” apstulbinote
BAISU!!!
Uzsisakom antra nakties pusrytuku, nuggetsu 20, ideda 15, bulvytes pamirsta ir padaziukus sumaiso...Naujas makas, Pilaitej, bet 5/10...
2021.04.01 20:01h gariūnu mc užsisakėm 3 komplektus, 1 komplekte trūko nuggets 6 vnt.
Sveiki, ne pirmas kartas jau kaip Kedrų g 4, Vilniuje. Perkant aštrius sūrio gabaliukus, yra įkišami pastovėja jie. Šiandien 2021.03.30 pirkom big tasty dvi porcijas ir dvi aštrias sūrio gabaliukų porcijas. Atidarius gabaliukų dežutės vienos šviežios, kitos pastovėjusios. Jeigu jau taip darot, prakišti norit pastovėjusius tai nors ne į tapačią sąskaitą tai darykit!! Ne pirmas kartas čia jau!!
Užsakius 4 sūrainius ir 2 dideles bulvyčių porcijas, maišelyje trūko bulvyčių porcijos.. Veiksmas Kaunas, Pramonės pr.
Būkit malonus Ukmergės gatvės MC personale !!! Jei išvarinėjat lankytojus į lauka, kad lauktu savo užsakymu tai kontroliuokit žmoniu srauta !!!

Ačiū.
Šiandien stoties mcd Vilniuje užsisakiau išsinešimui maisto. Atvažiavus namo, pasirodo kad bulvyčių neįdėjo, o jie man atsakė į tai, kad reik įrodymo, o gal suvalgėt
Nemandagus ir diskriminuojantis aptarnavimas. Pardavėjas su akiniais ir grifka išvijo beužsisakant savitarnoje, nes per daug žmonių, kai tuo tarpu paaugliai visu būriu supuolė pirkti Happy mealų. Neatsakingai lauk varomi žmonės, o super viršininku paliktas vienas pardavėjas. Veiksmas vyko Kalvarijų g. Vilniuje restorane.
Pasipiktines klientas
2021-03-13 01:12:42 IP 28matrk1
Klaipeda akropolio MC baisu, rodo vienus meniu o paduoda išviso nesamones, jeigu nemokat daryti normaliu burgeriu tai nedarykit iš viso.
Siandien buvau ir man nedave nadetcus:|
Ziuriu komentarose kad ne pirma karta kazka neideda
Nebaisiai malonu valgyti kai, sutinki kolektyva rukanti. O poto nefaktas kad plove rankas sprendziant is vietos...1:30 zmoniu nera daug o restorano patalpose vaizdas toks...
Kauno Mc Donalde Karaliaus Mindaugo g. ir vėl ne viską įdėjo. Neįdėjo happy meal. Tai vakas namie nelabai happy liko... Būtinai tikrinkite!!! Nes tai kartojasi dažnai. Susimoki pinigus ir negauni to ką užsakai. O atgal važiuot 10 km. Tai....
Elina 2021-02-17 16:20:58
Šiandien užsisakiau maistą per bolt. Pamiršo įdėti mėsainį..
Čia Kareivių g.
Šiandien užsisakiau maistą per bolt. Pamiršo įdėti mėsainį..
Jau nebe pirmą kartą Panoramos McDonald's užsakant išsinešimui neįdeda padažų. Kitąkart, atsiimant užsakymą būtinai tikrinsiu.
Apsilankiau pirmą kartą naujame Mc’donald’e (pilaiteje). Labai nemalonus aptarnavimas. Manau, dirbdami šioje sferoje, žmones turi būti malonūs. Labai blogas įspūdis. Labai gaila, kad personalas gadina ne tik įspūdį bet ir nuotaiką.
Šiandien apsilankem pilaites pr. Užsisakėm tasty Jr. Gavom chickenburgeri tasty įpakavime. Jūs gal kazka darykit? Naujas mcd. O tokia negera pradžią. Įdomiai labai.
Labai nesmagu buvo apsilankyti Stoties Mcdonalde ne tik paprašius gauti čekį, kurio nepadavė neva pradingo tai ir bulvyčiu, kuriu laukiau ilga laiko tarpa, neatpirko laukimas ju kiekio :”)
Šiandien Šiaulių akropolyje apie 20h teko užsisakyti maisto išsinešimui. Na tiesiog kraupu žiūrėti kaip dirba kolektyvas. Laukiant užsakymo teko klausytis darbuotojų keismažodžių, nors aplink matėsi kad yra ir nepilnamečių vaikų. Nepaisant to, atsiėmus užsakymą, krepždėjo mintis persižiūrėti ar viskas vietoje, bet ęsant nemažam būriui žmonių tiesiog išėjau. Grįžus namo pastebėjau, kad užsakyme tiesiog trūksta mėsainių.. Norėjosi viską mesti ir nuvažiuoti personala išdėti į šuns dienas.. Jau ne pirmą kartą.. praeita karta dar buvo galima valgyti vietoje, gavus užsakymą buvo nepilnas, na bet tuo metu viska išsprendėme paprastai, šį kartą likau apgautas.
Šiandien, 2021-01-15 18:41 apsilankėme Klaipėdos McDonald’s, vietoje 4 gėrimų (dvi kolos, sprite ir lipton), gavome 3 kolas, ir vietoje McFlurry su oreo ir maltesers, gavome 2 McFlurry su oreo.
Siandien buvom apsilanke Akropolio McDonalds 19:24. Noreciau pagirti kolektyva, kuris puikiai atlieka savo darba. Darbuotoju kaip pastebejome buvo tikrai mazai, bet dirba operatyviai ir greitai. Merginos laksto kaip isprotejusios, bet su nuotaika ir sypsena. Malonu ziureti kaip jos bendrauja ne tik su lankytojais, bet ir tarpusavy. Aciu uz ta bendravima ir kad sugebejote pakelt nuotaika
Norėčiau pranešti, jog Mcdonald's programėlėje įvyko kažkoks atnaujinimas ir po jo dingo visi kaupti taškai. Rašiau laiškus, gavau atsakymą su prašymu nurodyti el paštą ir vietą kurioje buvo kaupiami taškai, tačiau atsakymo jau dvi savaites nesulaukiau, jokio veiksmo, jokių taškų grąžinimo. Aplaidus bendravimas su klientais, nevykdomos programėlės funkcijos ir tokia akcija, , rink taškus".... taškai renkami, tačiau jie dingsta be jokio įspėjimo ir tiesiog nebegrąžinami...
Šiandien užsisakiau iš Akropolyje esančio restoranėlio. Būkit geros darbuotojos, užsidėkit pirštines kai imat maisto produktus. Tokiu metu, o ir šiaip, nemalonu kai grynom rankom paliečia save, ar pasikaso galvą, o tada ima bulką.
užsisakiau drive in'e. neidejo surainio, nors klause kokius 3kartus uzsakymas. gerimas negazuotas, labai skiestas su vandeniu.
Sveiki. Norėčiau tik patvirtinti nuomonę, kad Mac'as labai suprastėjo - užsisakai, o tik nuvažiavęs pamatai, kad to, ko užsisakei neįdėjo ar įdėjo ne tą maistą. bet juk negrįši, matyt tuo ir naudojasi..Paskutinį kartą lankėmės 2020-12-27 prie PLC Megos esančiame Macdonalds retorano Mc Drive. užsisakėme ledų kokteilius, bet, kadangi jau esame susidūrę su tuo, kad maisto "nedadeda", pavažiavę prieš šviesą patikrinimo ir ką Jūs galvojate - vietoje 0, 4 ml. ledų kokteilių (kiekprikluasytų) buvo įpilta ne pilna porcija, vos viršijo 0, 3 ml. Grįžome ir parodėme, tai vadybininkė Aistė paaiškino, kad aparatas blogai sukalibruotas. tai neaišku kiek dar tokių nepripiltų porcijų buvo parduota. Aišku, mums pripylė tiek, kiek reikia, bet jau turėjom grįžti (nes nebuvome nuvažiavę toli), turėjom aiškintis ir apskritiai kodėl sumokėjęs reikiamą sumą turi tikrinti ar tau davė tai, ką užsisakei. Būkit būdrūs ir stebėkite savo užsakymus, priešingu atveju, sumokėsite už orą.
Laba. Paskutiniu metu apsilankant mcd vis kaško trūksta - tai vietoj dvigubo BigMac gauni paprasta, tai vietoj kavos su pienu gauni juodą kavą. Nejaugi vužsakymą reikia tikrinti prie atsièmimo langelio ? Jau antra karta iš eilės užsakymas neatitinka.
Sveiki, kiek kartų aplankome McDonald seinių g., tiek vis esame nusivylę. Kas kartą gauname sumuštinius riebaluose. Iš karto prarandame norą valgyti.
Aptarnavimas tragiškas. Iš užsakyto manimi, puse net neatitiko, puse neidėjo, taškus nuskaitė o jokiu pyragėlių neįdėjo. Viena bendra uzsakyma sudeda i vieną maišą, ka daryt jei žmonės 3-iese valgyt atskirai nori? Būtumeme eję aiškintis jei kasoje neatsisakytumeme pasiimti čekio. Ne jaugi taip sunku sudėti užsakymus i skirtingus maišelius. Paskutiniu metu vis mažiau norisi ten sugrįžt.
Aptarnavimas Mcdonalde prie Gariunu tragiškas, jau ne pirma karta pamiršta įdėti visą užsakymą iki galo, arba pamiršta komplektus ideti ar pyragelius, bet pinigai yra sumoketi ir tai ne pirmas kartas. Uzsisakiu big tasty komplekta gaunam mesaini mazesni nei big maka, nors kur prie nordikos jie yra visiskai kiti (didesni).
Sveiki. Ne pirma karta susidurem su tokia situacija, kad uzsisakom kava, bet ji pastoviai vesi..kazkaip labai i tai nekreipdavom demesio, bet siandien tikrai labai nusivylem ir supykom..Padave mums kava, pamatem kad ji salta, pasakem kad norim siltos kavos ir kad jeigu yra galimybe pakeistu i nauja. Mergina, greiciausiai administratore nes buvo su marskinukais, pasake kad gerai tuoj pakeis.. Deja pakeista kava greiciausiai buvo ta pati sena kava.. Tiesiog pora minuciu pastovejo ir pavaidino kad daro kava.. Nes vel kava paduota salta.. Plius vienoje kavoje nesijaute visiskai kavos o tik pienas, o kitoje kavoje jautesi tik kava, nes ant tiek stipri kad neimanoma gerti.. Esam dazni klientai, todel labai nuliudino..
Turėjau virš 1000 taškų, padariau užsakyma už 650. Neliko nė vieno taško. Pipiec susinervinau
užsisakėme maisto karaliaus mindaugo Mcdonalds restorane. Dažnai ten lankomės ir visko yra nutike, bet šiandiena darbuotoja tikrai privertė pasijausti labai nemaloniai.Priimdama mūsų užsakymą ji nesugebėjo tinkamai primti mūsų užsakymo, mums užsisakant girdėjosi, kaip pradeda viduryje užsakymo šneketi su kažkuo, kikenti bei juoktis, o veliau likome aprėkti, kad neišgirdo užsakymo, teko 5 kartus kartoti kol nustojo kikenusi ir šnekėjusi su kažkuo, kažkaip nesmagu pasidarė, dar piktu tonu pradėjo šnekėti ant galo piktai sumurmėjo “nu tai viskas?” kartais net ir nesinori važiuoti dėl tokių žmonių, kurie vėliau priverčia nesmagiai jaustis bei sugadina nuotaiką.
Aptarnavimas tragiškas priimt užsakyma nemoka iš vis sakai taves nesupranta vaikinas prašai kad įdetu prieda pomidoru sako negalima.Atsisakiem Vilnius prie gariunu.
Sveiki, teko apsilankyti Klaipėdos Mc'Donalds ir nusivilti. Iš tikro, anksciau tikrai dažnai lankydavomes, kol nepradekim pastebeti kai kurių dalykų. Visų pirma, labai daznai pradejo salta arbata but be skonio, lyg tiesiog vanduo. Visų antra, bulvytese druskos buna tiek, lyg valgytume ne bulvytės su druska o druska su bulvytemis, ko anksčiau tikrai nebuvo. Nemandagus darbuotojai, ne visi aisku, bet pasitaiko. Issinesimui siaudeliu net neįdeda, reikia vos ne reikalauti. Paskutinis dalykas, nuo kuriuo tiesiog iki siol yra šokas, tai kad virtuvės darbuotojai, kurie gamina mesainius dirba be pirštinių. Įdomu man, nuo kada jum įstatymai negalioja?Ar seniai nebuvo patikrinimo? Manau, kad teks kreiptis ir aukščiau, maža to kad dabar ir taip pandemija ir karantinas, tai dar ir darbuotojai maista ruošia be pirštinių.
neatsidaro laiku parasyt atsidaro 06:00 bet praejo puse valandos kaip neįleidžia reikia manau keisti darbuotuojus
Sveiki, mc prie Gariunu jau ne pirma karta sako, kad ne galima apomoketi kortele, tik grynais. Suprantu jei tai butu viena karta, jo, buna kad su sistema kazka, bet tai tikrai ne pirmas atvejis, kada zmones atvaziuoja ir nori pavalgyt, o jiem sako kad negalima sumoketi kortele. Tai o jeigu pas zmones tik kortele ir nera grynu, tai ka dabar ne valgyti, ar kaip? Nesamone kazkokia, labai buvo ne malonu...
Nežinau nuo ko pradėti, nekarta teko lankytis Nordikos Mc Donalde (Vikingų 3). Visu pirma darbuotojai kompetetingai nesugeba atlikti savo darbo, mėsainio ingridientai buna išmėtyti dėžutėje kartais mėsainį gali rasti maišelyje o ne jam skirtoje dežutėje. Visu antra reikia pakartotinai reikia patikrinti užsakymą, ar jame nieko netruksta, o jau nekalbu apie bulvytes kurias reikia susirinkti per visą maišelį. Taip pat dažnai supainiojami gėrimai. Esu labai nusivylus darbuotojų pažiūriu į darbą ir aptarnavimo kokybę
Sutinku su Raminta. Dažnai vegetarai susiduria su pasirinkimo trūkumu jūsų meniu. Ar galėtumėte pateikti argumentų, kkodėl veggie burger vis dar nėra įtraukti į jūsų meniu?
Eb 2020-10-23 20:30:53
Raminta, jei jūs norite pavalgyti vegetariškai rinktinės kitą restoraną. Rado kur bl*t vegetarai šiknoj smegenų ieškot.
Tai nebuvo pats taktiškiausias atsakymas į klausimą.
Raminta 2020-10-23 20:20:56
Sveiki. Kodėl Lietuvos rinkoje vis dar nėra vegetariško pasirinkimo? Hesburger jau senokai yra jį įvedę, todėl dažnai tenka rinktis šį restoraną. Labai neįprasta, žinant kad tai yra didžiausias maisto tinklas pasaulyje. Esu girdėjusi, kad užsienyje jau senokai yra atsidarę. Kada to sulauksime?
Mindaugas Nesvarbu
2020-10-23 20:30:14 IP 5f4son1h
Sveiki, noreciau pasiskust kad nera vegatrisku burgeriu. Buvau pas broli angluose tai buvo. O cia nera. Padarikit.
Visada galvojau kad jūsų mėsainiu nieko sugadinti ne įmanoma bet pasirodo klydau, kai po sprendimo paragauti naujiena buvom tiesiog apstulbę, tokio pateikimo ne viename Lietuvos macdonolde nesu gavus. Kedru 4 ilgai dar nesilankysiu, siūlyčiau pakontroliuoti ten dirbančius darbuotojus !
Kareiviu mc skaitosi greito maisto restoranas, bet maisto reikia laukti 25minutes. Juokinga, isvytu vysus amerikoi uz toki aptarnavima.
Kartą per puse metų apsilankau mcdonald suvalgyti mėsainio, norisi to neįprasto skonio.
Apsilankėme Savanorių pr. McDonalds ir užsisakėme mucfflury ledų, aptarnavimas buvo labai profesionalus, tačiau gavę ledus labai nusiylėme... Ledai buvo patižę, kaip vanduo.
Panoramos Mc' Donald's pirkom išsinešimui. Atvažiavus namo pamatem kad truksta dveju mesainiu su suriu. Užsakinejom nemažai tai iškart nepažiurejom. Visada buvo viskas ok, tai ir ši karta pasitikejom. Svarbiausa kad vaikai liko be mesainiu ir žiurejo kaip kiti du valgo bigmakus. Negražiai išejo.
Labai trūksta švaros palaikymo.Stalai nešvarūs, ateina brūkšteli su skudriuku kuris taip pat su kvapu.Dar labai nemalonu kaip valgai o tau praeina su šiukšliu maišu iš lauko surinktu.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai
Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai 04-10 19:38
Sufriero ugnikalnio išsiveržimas privertė tūkstančius žmonių Karibų jūros Sent Vinsento saloje palikti savo namus.
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms 04-10 18:40
Kretingoje planuojama iš centrinės miesto dalies iškeldinti policijos komisariato darbuotojus ir pastatyti naują pastatą priemiestyje. Projektui ketinama skirti virš 1 mln. Eur.
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą 04-10 17:53
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel valdančioji koalicija parengė įstatymo projektą, pagal kurį federalinei vyriausybei būtų perduoti įgaliojimai nustatyti COVID-19 apribojimus regionuose.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%