Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Premier Restaurants, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Premier Restaurants

Atsiliepimai apie Premier Restaurants, UAB

McDonald`s

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Premier Restaurants, UAB

1. STREAM BOY WITH LUV
2. BTS PAVED THE WAY
Šįvakar lankiausi karaliaus mindaugo pr. Makdonalde, uzsisakiau fantos, o ipyle kazkokios angliarugstes, kazkas panasaus i gazuot a vandeni sumaisyta su keliais ziupsneliais fantos miltuku, ar taip gali buti ir vykti? Susitvarkykit viena karta tokias nesamones arba patarkit darbuotojams stebeti ka perduoda klientams
Šnd.lankiausi Gedimino prosp.Vilnius.Mcd.Greitas ir malonys aptarnavimas. Švari ir tvarkinga aplinka.Tiesiog džiaugiuosi.
Visuose mcdonald’s užkandinėse klientams toliau visad duodami vienkartiniai šiaudeliai. Nors buvo skelbta, kad jie bus duodami tik paprašius.
Šeškinėje šiandien vaikui užsisakius rinkinį su žaisliuku, kuris buvo muzikinis, jis neveikė. Nuėjus su vyresne mergaite paklausti, kodėl neveikia, mergaitėms atsakyta, , įsidėkit baterijas ir veiks". Viena, nuo kada Jūsų žaisliukai be baterijų, antra, atidarius namie žaisliuką, jos vis tik yra (kas buvo ir taip aišku), žaislas tiesiog neveikia. Trečia - ar pas Jus su vaikais galima nesiskaityti?
Stai koki siurpriza radom naujajame sumustinyje. Ilgai nebenoresim mesainiu is mc. Pirkta vilniuje, fabijoniskiu mc prie circle k. Pasidarykit sanitarine normaliai darbuotojai, nes vabaliuku gali buti ir daugiau, ne tik sitas kur zmonai papuole kaip desertas. Slykstu..
Vilniuje, stoties Macdonalde labai nusivylėme kavos bare dirbančia barmene. Kavos reikia laukti apie 20-25 min, dauguma stovėjusių žmonių tiesiog išėjo nesulaukę kavos. Nežinau ar tokios darbuotojos gali dirbti viename iš greito maisto restoranų. Jie jau tampa nebe greiti..
2019.03.27 13:05 užsisakiau paprasta sumuštinuka su bulvytėm. Gavau lygiai po 20 minučiu, 13:26. Jūs gal juokaujat? Ir čia skaitosi greito restoranas? Kita karta bent įspėkite klientus kad reikės šitiek laukti.
Atvykus Kaune i Mc restorana norejau panaudoti telefono programeleje esanti kupona. Tai buvo dienos pasiulymas. Paprasius dvieju tokiu pat kompleksu man darbuotojai pareiske kad reikes dvieju kodu. Pasakiau kad galbut as viena noriu dvieju kompleksu tai is kur man gauti antra telefona. Darbuotojas atsove kad valgyciau tuomet tik viena. Galu gale pareiske kad mano kodas negalioja nes jis buvo panaudotas. O is mano telefono pasiulymas dingo 23.40 vadinasi turejo galioti dar 20min bet juo pasinaudoti nebegalejau. Girdejau kaip jie diskutavo kad jiems uzluso sistema. Bet man kartojo kad tai ne ju problemos. Likau labai nepatenkinta. Sumoketa suma nesiskyre labai taciau aptarnavimas ir sistemos funkcionavimas tragedija. Beja butent centro Mc restorane nuolatos kyla problemos su programele ar paprastu uzsakymu.
Paulius 2018-09-02 23:43:50
Trūksta atidumo visgi mokami pinigai. O gaunamas visai kitas komplekto mėsainis... viskas nuotraukose...
O kas ne taip? Taigi 2 mesytes yra, matosi akivaizdžiai. Ar užsisakot sumuštinį ir įsivaizduojate kad už 3.80 gausite grand kažkokį sumuštini? Niekada nesuprasiu žmonių kurie nepatenkinti jau eilinį kartą, vis dar eina į tą pačią vietą. Nesuprantu, kaaaam?
Esu pasibaisėjusi Vilniaus panoramoje esančiu mcdonalds pardavėju/padavėju darbu. Užsakiusi kavos (02.25 18:15 aptarnavo vaikinas) buvau grubiai informuota, kad turėsiu laukti 20min ir kad geriau neužsakynėti! Taip ir išėjau. Štai jums ir pardavimu kėlimas.
Tiesiogine prasme esu pakraupusi‼️❌ Pirmą kartą teko nusivilti kokybe.
Sveiki! Nusprendeme šį vakarą su šeima užsukti į magdonaldą Marijampolėje. Perkant drive. Aptarnavimas tikrai patiko, pardavėja mandagi. Bet.... Atiduodant užsakymą mergina paprašė palaukti, kad pasitikslintų ar viską atidavė kas buvo užsakyta. Patikslino, kad viskas gerai. Pasitikėjom. Bet gryžus namo 20 km. sėdant valgyt pasirodo, kad neįdėtas nė vienas gėrimas. Vaikai nusivylė, tėveliai taip pat.
Sveiki, jauciuosi klaikiai. Šįvakat 22:05 Karaliaus Mindaugo, Kaunas, perkant drive maistą buvo tiesiogiai merginų darbas atliktas kraupiai. Negana to ilgai sprendžiamos įvestos sumos blogos užsakyme, dar ir galiausiai dviese merginos susitiko ir juokėsi iki nukritimo vietoj to kad spręstų padaryta klaida vedant užsakymą. Galiausiai negavo tokių pyragėlių, kuriuos užsakyme. Aij, baigiant dar yžsakymą galiausiai mergina išsijuokusi su kolege neįjungė mikrofono ir teko užsakymą užbaigti privažiavus prie langelio, nes nieko nesigirdėjo ką sakė :))))
Siandien su draugais 18:30 buvome Akropolio McDonalds Vilniuje. Viskas buvo labai puiku, kol viena jusu darbuotoju, vietoj to, kad dirbtu saleje, kalbejo su draugais ir svaidesi necenzuriniais zodziais. Ji buvo blondine, plaukus susirisus i uodega. Kitam darbuotojui paprasius jos nunesti kede i vieta, ji pradejo rekti ir stovejo nepatenkinta. Si darbuotoja sukele nejaukia atmosfera ne tik mum, bet ir kitiem klientam.
2019.01.28 atėjome šiltai pasėdėti ir pavalgyti kartu su draugu. Užsisakėme maistą, išsirinkome staliuką, darbuotojas atnešė maistą, buvo labai malonu. Pradėjome valgyti ramiai ir šiltai prie mūsų priėjo žmogus, kuris smirdėjo ir prašė pinigų. Pasakė, kad jam nieko neduosim jis apsisuko ir išėjo. Per tą laiką kol čia sėdėjome jis priėjo 3 kartus. Jis ne tik mums apetitą sugadino, bet ir paliko bloga nuomuone apie šitą restoraną Vilniaus centre.
Pas jus aptarnavimas zemiiau bomzo darbuotojai chamai apsauga susiciylpisi su darbuotojais. Siandien buvau uzsakiau issinesimuo ibruko i rankas ir psiule uz mokesti maiseli o tai pkey super restorana
Užsakyme trūko prekių, obuolių pyragėlio nebuvo.
Kažkoks absurdas su maisto gamyba. Fast food maitinimo įstaiga, o maisto laukimas užtrunka kaip restorane. Vilnius Panorama, užsakymo laukėme 35 min., Kaunas Taikos pr., 3 kavas gamino 20 min. Betvarkė.
2019-01-05 panoramos mcdonalds, po 22h perkant mcChicken sumustini, buvo aiskiai darbuotojai pasakyta kad idetu i ji suri, uz kuri mes susimokejom. Gryzom namo ir jokio surio ten nebuvo. Tai gal tada panaikinkit galimybes prisideti priedus ant sumustinio? Ir gal laikas darbuotojus pernauja apmokint? Ar cia tokia jusu politika imt pinigus is klientu uz nieka?
Labai apmaudu, kad vadovaudamiesi kažkokiais sumetimais vakaro/nakties metu neįmanoma nusipirkt ledų/kokteilių ir tt.
Bent jau, kaip ir viską, ryškiau tai “reklamuoti”.
Labai negerai, kai pakeičiami, mano, kad jie yra nepakeičiami. Net ir didžiausios įmones pamato krantus.
Vilnius. MCD ukmerges gatveje. Kazkos kosmaras. Jau 3 ar 4 karta neidejote padazu, uz kurios atskirai mokam. Skambinant i nurodyta numeri rageli niekas nekele.
Vilniaus MCD prie Batu kalno. Laukėme užsakymo už 15 euru pusvalandį jol paaiškėjo, kad jis sistemoie apskritqi dingęs. Kiek dar laiko tektu laukti, jei nepradėtumėm klausti, kur užsakymas - nežinia. Tragiška sistema. Bet pamainos vadovas labai malonus ir greitai, be eiliu aptarnavo ir labai maloniai išprendė situacija. Daugiau tokiu darbuotoju ì kurios labiau verta investuoti nei i stringančias sistemas. Laikas 2018.12.28 18val
Neįdėjote padažų prie McNuggets
Kas per nesąmones daros Panoramos MC ? Daugiau žmonių statykite dirbti per pietus, dirba 4darbuotojai, žmones pikti, asmeniskai aš laukiau sumustinio su bulvytem 27 minutes !!!! &jus nenormalus, gaistat žmonių laiką. Apgailetina
2018-12-08d Buvau apsilankiusi Kedru2A, Vingio McDonalds, likau labai nustebinta personalo svetingumu ir maisto kokybe. Užsisakius Cezario salotų, vištiena buvo matomai nešviežia, nes vaizdas buvo nekoks, o skonis juo labiau. Salotas suvalgiau, bet vištiena palikau.. Kasininkė vardu JANA, mano užsakyma priėmė labai nemandagiai.. net nedavė man numerio, table serviso. Nors valgiau vietoje. Grąža buvo numesta ant stalo, o atidavė užsakymą tai net žodžio nepratare.. labai tikiuosi kad į tai būtų atsižvelgta, ir galbūt net dirbti Mc šitam žmogui ne vieta. Labai nusivylusi likau, ir gaila savo pinigų už nešviežia maistą.
2018.12.03 16:00h uzsisakeme Marijampoles Mcdonalds du rinkinius, kuriu laukeme 11min. padave maista po 11min pati Marijampoles Mcdonalds direktore. atnestas maistas buvo saltas. bulvytes ir ir file o fish buvo salti. nunesiau prie prekybstalio ir darbuotojai pasakiau jog noriu kalbetis su direktore. darbuotoja paklause kas atsitiko, paaiskinau jog saltas maistas, jog nevalgysiu. as pinigus moku uz karsta maista. ir dar vieno dalyko nesuprantu kaip jie pagamino salta file o fish, jeigu iskepta zuvi gali laikyti tik 15min ar 20min. o siam laikui pasibaigus turi ismesti i waste food. bet ta file o fish jau buvo laikyta kokia valanda, nes jeigu dar sugebejo taip atsalti. darbuotoja pasake direktorei jog klijantai atsisako valgyti salta maista, direktore paklause manes ar tikrai saltas, pasiuliau patikrinti ir paklausiau ar ji pati valgytu toki maista. net neatsiprase. ji juk pati man ta maista padave salta. veliau pasake jog pakeis i nauja. priminsiu jog uzsakymas buvo apmoketas 16:00h o jau buna t 16:38h dar nagavau savo maisto kuri ji sake pakeis, tuomet nuejau ir paklausiau kiek dar laiko turesime laukti nes jau laukiame beveik 40min. tuomet atnese kita maista, jau buvo karstas. ir vel neatsiprase, dar paprasiau majonezo ir keciupo tai taip piktai man buvo atsakyta jog turiu nusipirkti. sumokejus 11€ dar padaza turiu pirkti. esu mcdonalde uzsieniuose lankiusis ne karta, ten per rinkini gauni nemmokamai padaza, o cia porkti reikia? nerekomenfuoju niekam sio Mcdonaldo. daugiau niekada neiciau i si mcdonalda, apetitas gali dingti per tiek laiko kol gauni maista.
Vilniuje, Kareiviu gatveje McDrive labai nemokanti bendrauti su klientais mergina, pora patarimu jai:
1. Jei nori atiduoti graza labai smulkiai (siuo atveju 40ct po 1 ir 2 ct monetas), reiketu pasiklausti zmogaus ar nebus nepatogumu.
2. Kai pili visa ta centu kruva klientui i delna ir iskrenta keletas monetu reiketu duoti zmogui kitas monetas, o savo paskui susirinkt, o ne uzsidaryt ta savo fortke pasakius “oj cia vienas centukas nukrito”.
Patarimas “makdakui” - pamokyti savo darbuotojus paprasto klientu aptarnavimo ir mandagumo.
Mergina net neatsiprase - apskritas nulis klientu aptarnavimui net ir turint galvoje kad tai greito maisto restoranas.
2018.12.02.
Esu nusivylęs, kad Klaipėdos McDONALD’e nėra patiekalų su žuvimi. Visą laiką sakydavausi visokius “FishWrapus” nes esu vegetaras, o šiandien atėjus, pasakė kad nebėra žuvies. Kaip gali nebebūti produktų savaitės pradžioje, anksti dieną. Liūdna. Esu nepatenkintas.
2018-11-24 buvome su drauge nuejusios isgerti kavos i vilniaus akropolio mc cafe. Prie kavos papraseme pyraeliu mums idejo i labai nesvare lekste turejome eiti pakeisti ir vistiek dave nesvare.
Šiaulių Mcdonald maistą gamina be pirštinių. Nehigieniška. Kodėl Hesburger gamina su pirstinėm o MC ne?
Kauno Mcdonald, Savanoriu pr. 2018-10-26; 9:47 dirbo dvi kasininkės priėjau prie pirmosios (tamsiais plaukais, kadangi vardo kortelė buvo paslėpta po megtuku, nors viduje tikrai šilta), paprašiau 2 kompleksu, ji nepatenkintu veidu, pirštu nukreipė mane pas antraja kasininkę kuri stovėjo šalia, tada jos paprašiau to paties, ji atsakė kad mano užsakymo negali priimti, kad galima rinktis tik iš pusryčiu meniu. Aš mandagiai paklausiai ar čia nauji pasikeitimai. Pirmoji kasininkė įsiterpusi (nemandagiai ir akis vartydama) man atsake: - visada taip. Negana to, kad ji nesugebėjo pati pasakyti, kad dabar tiekiamas tik pusryčiu meniu, tai geriau mane nusiuntė pas salia stovinčia kasininkę ir vėliau nemandagiai pertraukdama savo kolegę man akis draskė. Pasijaučiau kalta, kad atėjau pavalgyti, o ji labai nepatenkinta, kad atėjau ir dar noriu kažka užsisakyti. Neprofesionalu ir nemandagu su klientu kuris atėjo su šypsena šitaip su juo elgtis. Aš palaukiau iki 10 valandos ir tada pateikiau savo užsakyma, bet sulaukiau šaltu mėsainiu, o valgiau vietoje.
Esu dazna Vilniaus PC nordika mcdonaldo lankytoja. Ne pirma karta pastebiu, jog personalas visada stengiasi istaisyti savo klaidas. Retai, bet pasitaiko, jog ideda ne ta padaza arba vienu nuggetsu maziau ir nuejus paprasyt, kad pakeistu padaza jie tikrai atsipraso, pakeicia ir dar kuo nors pavaisina uz suteiktus nepatogumus. Vertinam tai. Aciu!
Ar, , Royal” sumuštinyje turi būti tokie svogūnų gabalai?
Dar niekada neteko laukti taip ilgai maisto iš mcdrivo, tai yra beveik valanda, kiti net išvažiavo iš eiles, nors automobilių tikrai nebuvo daug. Be to mergina, kuri priiminėjo užsakymą kalbėjo nemandagiu tonu ir vis negirdėjo kas jai sakoma, aš tikrai automobilyje su kūdikiu nešukausiu. Greitas maistas, kurio laukti reikėjo nežmogiškai ilgai.
Dažnai lankausi mcdonalds restoranuose, pastebejau kad visa maista darbuotojai ruošia be Pirštiniu!!!! Siaubas kur gi higienos reikalavimai, ar tai normalu? Noriu dar paklausti kaip galima į sumuštinį dėti supjaustitas salotas, turetu buti salotu Lapas! Nupirkau vilniaus akropolio mcdonalde Big mac pirma karta ir gavau bulka su kotletu ir pilna trupiniu salotu kaip kiaulem pagamintas sumuštinis!!! Ten pat nusipirkau kapučino tai dave verdanti gerima, nudeginau būrna! Prie vidutinio komplekso gerima davė maža! Labai liūdna!
Kauno Mcdonald restorane, Savanoriu pr., daugybe kartu uzsakymai atliekami neatsakingai. Jau du kart neideda mesainio, padazo, bulvyciu, taip pat i happy meal neidejo zaisliuko (pagalvokite, kaip jaustis vaikui, kuris perka butent tai del zaisliuko). Taip pat uzsisakius ledu kokteilius, viena kokteili ipila pilna, o i kita puse puodelio. Butu malonu, jei kiekviena karta patikrintu uzsakymus, nes zmones visgi moka pinigus, o puses dalyku net nesugeba idet..
Prieš važiuojant i Vilnių užsukome i Klaipėdos McDonalds prie Akropolio. Buvome su mažais vaikais, turėjome labai nedaug laiko, todėl pasirinkome valgyti greitojo maisto restorane. Užsakymo teko laukti 50 min! Vaikai klyke iš nuovargio kai tuo tarpu buvo matyti kaip aptarnaujanti McDonaldo padavėja paemė musų užsakymo čekį, nešiojosi 5 min. po to numetė į šalį ir ėmėsi kito užsakymo ir taip vyko beveik valanda laiko su visais užsakymais. Mergina matyt kažko nesupranta, matosi naujoke, visiskai leta, nieko nespėja, o administratorė tai matydama net nesiteikia perimti užsakymų, kad restoranas veiktų efektyviai. Visi žmonės pikti, užsakymų laukia valanda o visiem naujai ateinantiems sakoma kad maisto reikes laukti apie valanda, nors matosi ant gamybos stalu maistui net vietos ner...stalai luzta nuo mesainiu, gerimu ir t.t. aptarnaujanciam perdonalui tereikia juos surinkti ant padeklu arba issinesimui. Vadinasi čia greitojo maisto restoranas. Gal kita kart priiminedami zmones ivertinkite ju tinkamuma dirbti aptarnaujant klientus, gal jie butu isties daug geresni tualetu valytojai ir grindu plovejai. Tokie atvejai pikdo ne tik klientus bet ir siaubingai isbalansuoja McDonaldo kito personalo darba bei gadina reputacija.
Ne pirmą kartą atsitinka taip, kad McDonalds darbuotojai nesugeba atidžiai gaminti uzsakymų ir neideda visko ką užsisakau, pavyzdžiui šį syk uzsakiau dvigubo mėsainio su sūriu kompleksą ir daug kito maisto, bet mesainio kompleksas buvo pats pirmas, ir negavau pagrindinės to komplekso dalies t.y. Dvigubo mėsainio su sūriu. Taip atsitiko ne vienam McDonalds restorane todėl neivardinsiu konkretaus.
Kaune, Savanorių pr. ant "McDonalds" durų aiškiai parašyta, kad jie dirba iki 1 nakties (iš patirties žinau, kad seniau taip ir buvo). 08 05 d. norėjau užeiti 00:20 mim. ir visos durys buvo užrakintos - veikė tik "drive".
McDonalds, arba išsiaiškinkit, kodėl jūsų darbuotojos bijo įsileisti klietus, arba pataisykite darbolaikį ir nebeklaidinkite žmonių!
Savitarnos displejuje KLAIDINANTIS MENIU !
Pasirodo, kad renkantis mesaini su suriu, galima per klaida uz ta pacia kaina gauti "mesaini su suriu" be surio....
Cia kaip perkant "silke pataluose" gautum tik patalus be silkes.
Kaunas, savanoriai, 9.45 val ryto, atsiprasome bet jau negaminsim pusryciu meniu....
Buvo malonu, aciu.
Laba diena, Vilniaus akropoli McDonald's nesilaiko gigenos reikalavimų, mėsainis neatitiko reikalavimų, maistas kaip keulės maitinti baisų. Vietos laiku 12:44:47
PIKTUTE 2018-05-23 02:48:00
ATEINI PO DARBO I MCDONALDS KOMPLEKSO ZUVAINIO. SAKO TEKS PALAUKTI, KOL ZUVYTE ISKEPS. VISKAS LABAI TVARKOJ, GI PASITAIKO. BET LAUKI TO ZUVAINIO, SVAJOJI APIE BULVYTES (LABAI MEGSTU BULVYTES).. IR KA JUS MANOT? NEIDEJO BULVYCIU I KOMPLEKSA!!!!!!!! KAIP TAIP GALIMA?!!! MAN SIRDIS PLYSTA, NET VALGYT NEBESINORI IS TOS NETEKTIES....
AS ESU LIUDNA, NUSIVYLUS IR NEBENOIU CIA GRIZTI (NEBENT GAUSIU BULVYCIU DU DIDELIUS SU MAJONEZINIU PADAZU)

ACIU
PRIMINSIU, JOG KOMPLEKSA ISSINESTI PASIRINKAU, GRIZUSI NAMO NERADAU BULVYCIU.

ACIU
2018-05-19 19:34 nusipirkau kavos (kapučino) 400 ml. O gavau tik 300 ml. Ir taip jau visada vyksta. Kartais pasakius darbuotojams jie atsako Kad čia ir yra 400 ml. Specialiai atlikau bandymą nusipirkau 300 ml ir 400 ml kavą. Išgeriau 300 ml kavą ir supyliau 400 ml kavą ir tai buvo tiesa vietoj 400 ml buvo tik 300 ml. McDonald's gal užteks apgaudinėti pirkėjus.
Šiandien 2018.05.05 16.10min "Savanoriu" mcdonalds kavineje, dirbantis personalas neatsakingai sutinkinejo užsakyma, atidave nepatikrinta, jame truko sumuštinio. Prie kasos mergaite buvo nemandagi.

Lankiausi Gedo pr. (Svajonei). Uzsisakiau naujiena, vistienos kotletas buvo iskepes midium (nors kaip zinau taip kepa tik jautiena, anti ir t.t). Maloniai paprasius pakeist man pasake kad taip turi buti. Tikrai? Bulvytes buvo senos, tikrai ne 7 min kepusios. Rasau skunda, nes man pasiteiravus kodel? Niekas net nenusiteike padet. Labai atsiprasau, bet tai yra negrazu.labai nusivyles, labai noriu grizt. Bet nemanau ar grysiu ir kazka kviesiu.
2018 geguzes 1 d. apie 22 val. Uzsukau I Mcdonalds uzkandine, kur uzsisakiau kompleksa su gerimu-kava su pienu. Atsigerus gurksni kavos, ja teko ispjauti ant padeklo-gerimas buvo verdantis. Nusiplikiau visa gomuri. Pasakius apie tai uzkandines vadybininkui, jis tik guztelejo peciais-kava is aparato. Butu bent ispeje, kad gerimas toks karstas. Nesu daznas svecias Mcdonalds, bet po sio incidento I sias uzkandines nebeuzsuksiu. Nuosavas gomurys mielesnis nei McDonalds.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui
"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui 05-20 20:30
Lietuvos elektros perdavimo tinklo operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė Baltijos šalių sinchronizavimo su žemynine Europa prisijungimo sutarties pasirašymui. Artimiausiu metu sutartį...
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras 05-20 20:29
72-ojo Kanų festivalio "Garbės auksine palmės šakele" (Palme d‘Or) apdovanotas Alainas Delonas (g. 1935), gyva legenda ir pasauline kino ikona vadinamas prancūzų aktorius.
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų 05-20 20:28
Kadaise geriausia darboviete JAV laikytai bendrovei "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų. Jos patrauklumą talentų akyse nusmukdė su duomenų apsauga susiję skandalai.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%