Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Premier Restaurants, UAB

Atsiliepimai apie Premier Restaurants, UAB

McDonald`s

Parašyk savo nuomonę apie Premier Restaurants, UAB

Vilnius, Vingio McDonalds, 2017.10.24-25
Laukiant maisto buvo bent 4-5 žmonės, kuriems nedavė pilno užsakymo. Parsinešus maistą namo teko sugrįžti, nes dalies mano užsakymo irgi nebuvo. Kitą dieną pirkus irgi tas pats. Blogas aptarnavimas.
Sveiki, 2017 10 22 Nordikos McDonald's su automobiliu teko prastoveti 40 min. Absurdas, įvažiavus neįmanoma išvažiuoti. Tokia ta greito maisto kavinė.. kosmosas.. Gal greičiau suktis reik o ne miegoti!!!
Sveiki.
Jau eilinį kartą užsisakant teksaso klasikinį mėsainio kompleksą įdeda paprastų bulvyčių. Nu tikrai atsibodo, ne gi reikia tikrint pastoviai?
Jei vilniaus stoties mcdonalds neveikia drive'as tai bent iškaba pakabinkit. Dabar pats turi susivokti, kad neveikia po to kai jau isukai. Visur 24h mcdrive iskabos.
2017.08.17 atejome pavalgyti i McDonald Klaipedoje. Uzsisakeme maisto per terminala, susimokejome ir negavome cekio. Atejome prie kasu, praneseme jog negavome cekio. Mus apsauke sakydami kad to negali buti. Pasake laukti. Laukdami stebejome kaip buvo gaminamas maistas... vaizdas kele siurpuliukus.. grindys buvo purvinos, bulvytes gulejo ant zemes, kitokie gaminimo prietaisai gulejo ant grindu. Nuggets'as nukrito - mergina pakele ir idejo i dezute. Laukeme maisto 26 minutes. Ar tai fast food?! Po removacijos klaipedoje, Mcdonaldas tikrai dirba leciau ir kokybe jau nekokia.... gaila, tikiuosi, kad laikui begant kazkas pasikeis.
Klaipedoje kasininkai per mcdrive nusukineja graza po eura, kelis kart pastebejau
Ukmergės g. 229 tragiškas aptarnavimas Drive. Esu labai pasipiktinus. Tikiuosi, kažkas pasikeis.
Seinu g.3 prie gelezinkelio stoties mcdonald's pastoviai kiek ten atvaziuojam uzsisakom maista ir neideda padazu, visada reikia tikrint, paklausi ar padazus idejo, atsakymas toks: padazai turbut ideti, namie paziuri padazu nera, ir taip kiekviena karta apgaudineja o pinigai sumoketi !
2017-07-13 buvome Mcdonalds akropolyje, atėjome, nes išgirdome apie akciją kur perki kompleksą ir happy meal ir nemokamai duoda stiklinę. Tačiau stiklinės negavome, o darbuotoja atsisakė duoti pinigų gražinimo aktą, nenorėjo išvis bendrauti. Darbuotojos vardas Kristina. Aptarnavimas buvo nemalonus ir darbuotoja tiesiog davė užsakymą, nedavė pinigų gražinimo akto ir nenorėjo bendrauti. Noriu, kad būtų išsiaiškinta šį nemaloni situacija. Taip pat sumaišė gėrimus, nes turėjo būti didelė cola ir maža fanta, o davė atvirkščiai, aišku dėl to jau nieko nesakėme. Darbuotoja sakė jog iškarto reikėjo sakyti, jog norime stiklinės, o pati nieko nepasiūlė. Sėkmės Kristina darbe su tokiu požiūriu.
Labai blogas aptarnavimas Klaipedoje Taikos pr. 61c. Ypac vadybininko EIMANTO. Uzsisakeme greito maisto. Pralaukem desimt minuciu, paklausem kiek dar laiko laukti reikes, nepatenkintas pasake, kad dar desimt minuciu. Pralaukus dar 20 min. Kai paklausiau kada bus mano uzsakymas surinko apskrebusi per 3 min. Viso laukiau 40 min
Nusivyliau. Ir aš durna nepasižiūrėjau iš kart kai gavau užsakymą, pasižiūrėjau tik kai namo grįžau. Perki moki pinigus ir gauni pora mėsainių kai sumokėjai už šešis. O ir žmonių tiek daug nebuvo, kad pradėt maišyt užsakymus. Vilniaus akropolis
Klaipedos macdonalde gavomr sprite su metalo gabaleliais... Ir neteisingai atidavineja graza reikejo moket 12.05 sumokejom 22, 05 ir neatidave 10eu. Atejus iskart pasakyt jog neatidave aiskino jog mes sumokejome lygiai, nes ji taip imuse i kasa. Baisu...
Preita kart kai valgem uzsisakem kompleksus ir +surainius 2 tai viska gavom o surainiu neidejo. Labai liudna... visada perkam drive...
Kaune draugystes mcdonalde aptarnavimas siaubingas. Dirba princise su ruzava bliuzele. Toks vaizdas kad atejau ja aptarnaut o ne ji mane.
Pasibaisėjau aptarnavimų Mc Donalds restorane Gedimino prospekte, Vilniuje. Stovėjau eilėje, žmonių tikrai buvo nedaug, kai pardavėja baigė aptarnauti prieš mane stovinčius klientus ir priejau aš, ji tiesiog apsisuko ir išėjo, aš likau stovėti kaip durnelė kuri laika, nei kitos šalia esančios pardavėjos nekreipė į mane demėsio nei ana negrįžo. Stoviu laukiu ir matau kaip pardavėja, kuri turėjo mane aptarnauti išeina, ir vis tiek nieks nekreipia į mane dėmėsio nors stoviu prie pat kasos, nors imk ir pati apritarnauk. Tokio įžulumo dar nemačiau! Kai prie gretimos kasos priejo naujai atėjusi pardavėja, teko naglai įsigrusti.
Jūms tikrai reikia atkeipti dėmesį į toki prastą savo darbuotojų darbą.
2017.05.18 Apsilankiau McDonalds restorane šalia Vilniaus autobusų stoties. Suprantama, kad žmonių vakare buvo daug, reikia dirbti greitai, tačiau vienas iš pardavėjų tikrai garsiai šaukė, nei vienas kitas darbuotojas taip nerėkė, kaip šis. Buvo nemalonu, norėjosi ramiai pasedėti, tačiau visą mano išbūtą laiką turėjau klausyti rėkaujančio pardavėjo. Susidarė nemaloni atmosfera. Vis dėlto reikėtų ir į tai atkreipti dėmesį.
Augustinas Gilevicius
2017-05-03 23:20:23 IP 84.15.177.178
Burgeris visas sudetas belekaip, bulvytes visiskai be druskos
2017.05.01 15 val. Kaunas, Pramonės pr. Laukti eilėje reikėjo beveik 20 min. Iš keturių aptarnavimo taškų veikė tik du, žmonių eilė iki lauko durų. Blogai, nerūpi klientas tiek, kiek deklaruojama.
Neseniai sedejau, valgiau make. Jausmas, skaitant atsiliepimus WOW, realiai zmones, siais laikais (nesakau, kad visi) Bet DAUGUMA tokios kiaules, kad..... Nejaugi taip sunku yra pavalgius +/- susitvarkyt ta vieta kur valgei, paimk servetele nuvalyk, yra siuksledezes, tai ismesk i jas, kam metyt salia ant zemes, arba jeigu matai kad pilna siuksledeze tai nemest, prieik pasakyk personalui, kam tie principai. Juk visi mes vienodi zmones, tik dirbam skirtingus darbus. Labai gaila jaunu zmoniu dirbanciu make. Nes pasitaiko tokiu kiauliu klientu* kurie sugeba tik papi*davot darbuotojus apart to, kad padekotu, kad gauna svarias patalpas, skanu maista, gal ne visada tinkamai sudeta, bet supraskit, kad zmoniu daug, daug nauju darbuotoju kuriuos reikia apmokinti. Bukime mandagus, vieni kitiems.
Klaipėdoje laukėm 45 min. Dar nėkur pasaulyje taip nemačiau
Retas atvejas, kai užsuku į MacDonald. Deja šiandieninis apsilankymas parodė, kad geriau daugiau ten iš viso neiti. Lankiausi MC prie geležinkelio stoties. Rytiniame meniu užsisakiau Delux Mucmuffin su vištiena didįjį kompleksą. Aptarnaujantis vyras nuvo kepurės. Jis matyt vyriausias, nes ko aprangis marškinėlių spalva žydra. Gavau savo užsakymą išsinešimui. Bulvytės- visos perkelusios, sudžiūvusios, kietos. Suprantu, kad pavasarį bulvės kitokios, bet tada kodėl kaina ta pati
Retai lankausi McDonalde, taciau retsykiais labai norisi suvalgyti kanos skanaus su seimyna, kaip ir buvo siandien Nordikos McDonalds. Deja teko nusivilti aptarnavimu. pirkau 3 mc chiken vidutinius kompleksus plius tris mesainius su suriu, kompleksus gavau o stai sumustiniu pritrukom. deja vietoje nepasiziurejom (sunku patiket jog retai lankantis tas vienas kartais ir nepasiseks, norejosi kazkaip pasitiket aptarnavimo kokybe), taigi mc donaldas pavoge is manes 3, 30 eu. Nemalonu...
Ar eilėje neiškentę laukimo ir išėję iš restorano klientai yra geras tonas McDonald's prekės ženklui? Ar 50-60 žmonių eilėje, laukiančių savo eilės pas kasininką, tuo tarpu tušti stalai yra greito maisto užkandinėa esmių esmė? Taip. Jei paskelbi, kad aptarnausi McDrive per 90 sekundžių, o neaptarnavęs per minėtą laiką duosi užsakymą nemokamai. Tada visi dirba McDrive'ui, o viduje esantys klientai niekam nerūpi. Susinervinęs, po 35min. laukimo pratrūkstu ir pradedu klausti, kodėl mes, esantys viduje esame prastesni nei McDrive klientai? Kodėl jūs, kurie pasirūpino viena marketingine puse, pamiršo įvertinti kitą pusę? "Penktadienis", atšauna man kasininkas ir suprask, laukimas tai mano bėda, ne GREITOJO maisto užkandinės. tada sakau: -"o kodėl tik dvi kasos dirba jei jau taip deklaruoji žmonių srautą?", kasininkas nuleidžia galvą ir burbėdamaa nueina rinkti McDrive užsakymo. Lietuvoje visi taupo, net ir McDonald's, klientų aptarnavimas ir McDonald's standartai visiems šimtas metų. Aš ir mano dukra jaučiamės kalti, kad užsukom į Savanorių prospekte, Kaune esantį "restoraną", atsiprašom, kad sukėlėme rūpesčių jums, frančizės valdytojai, bei jūsų darbuotojams. Stengsimės daugiau to nedaryti.
Sveiki, norėjau nustebinti sūnų ir užsakiau jo gimtadienį Jūsų restorane ("Taika" Kalipėda, kovo 4d.).
Deja, stipriai nusivyliau pati ir nuvyliau sūnų, bei į jo gimtadienį atėjusius draugus..
Atėjus 15min iki gimtadienio pradžios vaikų kambaryje valgė kiti klientai, nebuvo jokios kortelės ar kitos informacijos, kad kambarys rezervuotas ir jame bus švenčiamas gimtadienis (bet kurioje kitoje vietoje rezervavus patalpas pasiruošimui yra skirtas pusvalandis prieš rezervuotą laiką). Patalpa visiškai neparuošta, ant stalo mėtėsi laikraščiai, pripaišyti lapai ir čekiai.

Atėjus gimtadienio "vedėjai" išgirdau priekaištą, kodėl aš nerezervavau stalo tėveliams (nors pasirašant sutartį nebuvo užsiminta, kad privaloma stalo rezervacija)..
Palaukėme, kol bus "paruošta" patalpa gimtadieniu - atnešė 2 staltiesėles ir patiesė ant stalo (kurios paskui tik maišė vaikams).
Vedėja atsinešė karūnas ir uždėjo jas vaikams, deja pati neprisistatė. Pradėjo vaikams piešti ant veidukų, viskas vyko apie 45minutes (tikrai ilgai), nes vaikams nebuvo ką veikti, jiems pasidarė nuobodu. Bepiešiant vaikams užsimanius į tualetą, vedėja viską metė ir bėgo įleidinėti vaikus (nes reikia suvesti kodą, kurio mums niekas nepasakė) Manau reikėtų kokios svečių kortelės ar kažko, kad animatorė galėtų be trukdžių vesti gimtadienį..
Patalpa, kurioje vyko gimtadienis buvo visai nevėdinama, per maža.
Vaikams buvo pasiūlyta užsidėti antspaudą ant rankos, tik vėliau supratome, kad jie visiškai neskirti štampuoti ant odos, nes ilgai džiuvo ir grįžus namo jų nebuvo įmanoma nuplauti nei su muilu, nei su kita prausimosi priemone, praėjus 2 dienom po gimtadienio, štampai vis dar liko ant vaikų odos..
Nebuvo pravesti jokie žaidimai vaikams (kas buvo nurodyta sutartyje). Vaikai žaidė tik su gautomis dovanomis
Kadangi piešimas ant veidų truko nepilną valandą vaikai išalko, pateikė pageidavimus ir dar apie 20minučių laukėme, kol ta pati gimtadienio vedėja viską suruoš ir atneš. Manau tokiai šventei reikėtų mažiausiai 2žmonių, kad darbas vyktų greičiau ir produktyviau.

Buvo užsiminta, kad vaikams bus galima apsilankyti restorano vituvėje ir pamatyti, kaip kepami sumuštiniai. Deja išgirdome tik atsakymą, kad daug užsakymų, negalima. Vaikai labai nusiminė, nes šis procesas tikrai įdomus ir buvo labai lauktas..
Vaikams pavalgius teko vėl eiti ieškoti gimtadienio vedėjos ir palaukti jos apie 10min. Pastebėjau, kad mūsų laikas jau eina į pabaigą, paprašiau, kad jau patiektų tortą, nes vaikams visiškai nebuvo jokio užimtumo.
Tortas taip pat nuvylė, nes jo nelabai užteko 9 gimtadienio dalyviams (švenčiant gimtadienį yra sąlyga, kad mažiausiai 8 vaikai plius jubiliatas).
Suvalgius tortą vaikai sulaukė gimtadienio rinkinukų: balionų ir gimtadienio pasų. Net 2 pasai buvo įdėti jau prirašyti ir su nuklijuotais lipdukais. Šaunu, kad vėliau jie buvo pakeisti į naujus.

Labai nusivyliau tokiu neorganizuotumu, o labiausiai skaudu, kad gimtadieniu nusivylė vaikai. Jiems tai nebuvo šventė, o tiesiog paprastas apsilankymas jūsų restorane..

TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJU ŠVĘSTI VAIKŲ GIMTADIENIO KLAIPĖDOS MC DONALD'S RESTORANE.
2017-01-14 17:58 pirkom Kareivių g.kompkeksus išsinešimui ir buvom "maloniai nustebinti" didelių bulvyčių porcija jeigu tai galima pavadinti "didelė" atrodo kaip maža.... Jeigu jau dedat išsinešimui dėkite sąžiningai :)neapgaudynekite
Sveiki, buvau Nordikos McDonald restorane vakar vakare ir pamačiau nelabai malonų vaizdą. Restorano darbuotojas virtuvėje dirbo su striuke ir cigarete už ausies. Pasiklausus darbuotojo, kuris mus aptarnavo, ar tai yra normalu, mums šiurkščiai atsakė, kad jis yra vadybininkas ir jam galima. Prašau, paaiškinkit ar tai yra normalu. Laukiu atsakymo el.paštu.
Visiems patariu tikrinti prie Drive langelio užsakymo turinį. Čekyje užsakymas priimtas teisingai (1 kompleksas, 3 mėsainiai su sūriu, 3 bulvytės), bet grįžus namo ir atidarius, iš 3 mėsainių su sūriu buvo tik 1. Veiksmas vyko šiandien Savanoriu pr. Kaune.
Kauno McDonald's filialai niekada neturi balionų, kai užsisakoma maisto prie langelio. Visada būna pasiteisinimai, kad nėra arba tingi pūsti, tad vaikai nuolat nusimina negavę balionų. Kai prašoma balionų, visada darbuotojai būna nepatenkinti ir nuolat galvoja priežastis, kad nereikėtų jų duoti. Nejaugi jų tiek neturite, kad negalite visiems duoti? Tada išvis nereikia jų dalinti ir juos panaikinkite. Tikimės, kad mus išgirsite ir pagaliau bus galima gauti balionų paprašius, o ne gauti perkreiptą veidą atsakui.
Sveiki, siandien apsilankiau Vilniaus stoties macdonald's restorane apie 19-20val, norejau atsiimti prizus laimetus uz specialiai pirktus didelius komplektus. laimejau 5 kolas ir 3bulytes, per visa menesi kazkur. As kiekviena diena beveik lankausi jusu restoranuose su seima ir per is kokiu minimum 20 dideliu komplektu laimejau 5 kolas ir 3 bulves, tai va atvaziavusi i jusu restorana man buvo grubiai, labai negraziai pasakyta kad prizai nebus duoti nes panele to nenori, ji pasake vaziuokit i savo restorana ir imkit.. i koki savo? as jau dirbu katpedelei 8 metus tai ka man eit i savo restorana ir imt? ar tai isvis normalu kaip jusu restorano darbuotojai bendrauja? ir kam jus darot tokias akcijas jai poto prizu negalima atsiimt ir dar keliat balsa ir smeiziat. Zemas lygis. Niekada daugiau neeisiu i jusu restorana ir kitiems patarsiu kitus restoranus. As galiu suprast, kad gal i vakara pavargo panele, bet darbas yra darbas ir tai jusu restorana su kiekvienu kartu tik zemiau nuleidzia. Tegu ateina ta panele pas mane i Amber food pavalgyt as ir jai pasakysiu kad jai vieta tik macdonalde stoties valgyt. Pasibaisejusi as. Rasau tai, kad nesielgtumet taip netaisingai su kitais lankytojais.
Pakeiskit darbuotojus, nes kažkas baisaus. Eilės didžiausios nes jie nieko vaikšto koja už kojos. Užsakymo laukiam jau gal puse valandos. Savanoriu pr.kaunas
Daugiau atgal negrisim
Sveiki, esu pasibaisejas jusu tinklo Macdonald's restoranu stotyje! Daznai lankausi jusu restoranuose kareiviu g., seiniu ir ukmerges g. Visur kolektyvas labai malonus ir paslaugus, bet stotyje drive visalaik kolektyvas nepatenkintas, jokio malonaus aptarnavimo ypac zmogus kuris priima uzsakyma kiek neatvaziuoju visalaik nemandagi moteris sedi, o apie maista isvis bjauru kalbeti, tokio senumo, kad tikrai jau turetu buti ismesta viskas, paprasiau pora kartu kad duotu katik iskeptas bulves as palauksiu jai reikes o man jusu pardaveja atreze kad jos visos naujos nes masinu daug, privaziavau paemiau uzsakymu sustojau siek tiek toliau ir vel man dave saltas ir pasenusias bulvytes! dar karta taip bus grysiu iskart i jusu restora ir iskelsiu skandala, ar jum negeda visur viskas normaliai pateikiama ir malonu gryzti dar karta, o jusu macdonalda restorane kaip su bomzais kokiais elgiamasi! Paskutinis apsilankymas buvo 2016 11 01 19.30
Esu pastovi kliente jusu restorane kuris randasi Nordik'oj. Visalaik atvazioju po 23:00, noriu tiesiog padiekot jus personalui kiek darbuotojems tiel ir vadybininkams, uz ju darba. Nes tokiu laiku kaip pastebejau yra du arba trys darbuotojai iskatant vadybininkus, o masinu buna tiek didelis srautas, tiek I nelabai. Bet visa laika aptarnauja mandagei ir kokybiskai. Dydelis acoustic uz jusu kantrybe kai mano vaikucai stabdo jum darba kol ne issirinks sau zaisliuko. Uzh jusu shipsenai ir sipsena mano vaiku kai gauna balionus.:) Dar karta diekoju ir linkiu jum sekmies!
2016.08.27 apie 1 val. nakties Klaipėdos McDonald restorane pirkau sumuštinį Royal. Apie 5 nakties sustojus skrandžiui teko viską atpilti. Ryte atsikėlus supratau, kad esu apsinuodijęs ir visą dieną buvo bloga, neturėjau apetito ir jėgų išlipti iš lovos. Vakare sukilo temperatūra iki 37.4. Sekmadienį ryte atsikėlus savijauta geresnė, bet taip pat nėra apetito. Norėčiau sulaukti McDonalds restorano administracijos paaiškinimo dėl sumuštinio kokybės, nes tą vakarą nieko daugiau nevalgiau ir alkoholio nevartojau. Niekada neteko taip blogai jaustis po maisto. Jeigu savijauta nepagerės pirmadienį važiuosiu į ligoninę, kad atliktų tyrimus.
Buvome 2016. Rugpjucio 13, Akropolyje. Uzisakiau 6 vnt. mc nuggetsus, dave vietoj ju, mesaini su vistiena. Norejau pakeisti, sakau, kad ne ta norejau gi. Kasininkas pasake, kad taip isgirdo. Tiek to, paemiau. Bet be mesainio, dar buvo uzsisakyta sprite vidutine porcija. Dangteli nuo poduko, ne iki galo uzdare. Tai kai ejau iki staliuko, ispiliau visa gerima ant saves.
Esu labai nusiviles Jusu teikiamu paslaugu kokybe. 2016.07.04 apie 17 val. su automobiliu Ukmerges g. McDonold'e uzsisakiau dideli dviguba mesaini su suriu ir maza Colos. Langelyje kur isduoda maista man dave maza Cola ir maisiuka. Padejes maisiuka ant sedines isgirdau ne mesainio, o kazko biraus garsa, patikrines turyni - pamaciau maza bulvyciu fri. Sulaukiau merginos, pasakiau, kad uzsisakiau ne bulvyciu o dideli dviguba mesaini su suriu. Atnese antra karta, paziurejau - mesainis. Kadangi skubejau, buvau jau tolokai nuvaziaves. Issitraukiu turyni - mazas dvigubas su suriu. Uz 4 su centais eurus mazas dvigubas su suriu ir maza Cola. Ir tai ne pirmas kartas ! Prasau atkreipti demesi i savo darbuotoju atliekamo darbo kokybe !
2016.05.30 buvom MC prie stoties, drive, 3 kartus pasakem, kad norim mazus kopleksus BIGTASTY ir be sonines ! gavom savo uzsakima....kai atidarem tai buvo dideli kopleksai ir su sonenine, zodziu viskas ne taip kaip sakem...daugiau nebevalgisiu ten.
ukmergės g. pralaukus eilėje nemažai laiko, pardavėja pareiškė, jog turiu pereiti į kita, vienintelę dirbančia eilę, nes turinti didelį užsakyma. ta prasme vėl iš naujo laukti eilėje, kai žmoniu daug. toks aptarnavimas yra žemo lygio, nepirkęs išėjau ir gyvenime negrįšiu
Šiandien vakare 2015-12-23, apsilankėme paėmė maisto į namus deja grįžę ka užsakėme namo neradome nei fri bulvyčių nei gėrimo. Žiauriai apmaudu kaip tokios darbuotojos dirba. Apsilankymo laikas apie 17, 40 Klaipeda
Ieva, jeigu jus buvote mcdonalde nakti, yra puikiai zinoma kas tuo metu ten darosi ir jog darbuotojai dirba tik kasose:)
Buvome Vilniuje Gedimino pr. Esanciame mcdonalds restorane, aplinka atrode tragiskai, stali nenutvarkyti, ant stalu ir zemes pilna siuksliu. Salia musu staliuko buvo miegantis neblaivus, prasta kvapa skleidziantis vyras, kuris miegojo ant stalo!
2015-08-02 Mergina vardu Greta B. taip skubejo, nors zmoniu daug nebuvo, kad pati nebesusigaude ko mes prasem ir keciupa pamirso idet, nors priskaiciuot nepamirso. Sunervino tai, kad nesiklauso klientu, issiblaskius.Galetumet ir apsikuopt, labai nesvaru
Vakar buvau Mc Donalde Ukmergės g. 173, Vilniuje, tai noriu palikt labai gerą atsiliepimą. Deja, nežinau merginos, kuri priėmė užsakymą, vardo, tačiau buvo tikrai malonu, kai ji atsiprašė už tai, jog turėjom palaukti "ilgai" - ta prasme +-5min, kai Mc Donalde tiek laukti, manau, yra trumpai. :) ir dar labai maloniai paklausė, ko norėčiau, kokio gėrimo, išvardino, ką galima rinktis. O kadangi pirkau happy meal, tai dar ir parinko patį fainiausią žaisliuką :D
Stalus lauke tegul susitvarko Klaipedos mcdonaldas, lauke nera kur atsisesti su vaikais, visi stalai atsiprašant apšikti žuvėdru..negana to dar pačiai teko išsitepti šūdais..turi valyti su higieninem priemonem. Higienista iskvietus, ta mcdonalda uzdarytu del tokios netvarkos. Apsikrest visokiom ligom imanoma nuo tokiu nesamoniu.
Sveiki, jei pas jus prie kasos stovi mokinys su patyrusiu darbuotoju, perduokite kad padetu daryti ledus, nes perku jau ne pirma karta ledus su snickers ir zinau koks buna skonis ir kai man paduoda balta plombyra su keliais riesutais imestais, nei karameles nei snickerso gabaliuku, o moku uz tokius ledus 1.85eur, tai nera labai smagu. Ir dar kai paklausiau kur karamele pasake kad viduje bet jos taip ir neradau.
МК Дональдс - это уровень рыгаловки. Никогда то, что показано в заведении на табло, не соответствует тому, что подают.
Šiandien (12.27) apie 22h ukmergės g. McDonald's restorane išsivežimui pasiemiau maisto. Pravėrus vieną iš mėsainių, vaizdas nedžiugina. Mėsainis sutrintas ir vidinėje pakuotės pusėje purvas. Esu pasipiktinusi.
2014-08-08 seiniu g. Prie stoties Vilniuje, Macdonalds'. Atvaziavau 06:30 paprasiau ledu man ju nepardave pasake kad ledu aparatas veiks nuo 07:00 atvaziavau 07:10 paprasiau vel ledu man pasake darbuotojas kad pries tai dirbanti mergina jum pamelavo ir ledu aparatas veiks tik nuo 07:30... kas cia per apsurdas.. esu pasipiktines Macdonalds aptarnavimu....
Vilniaus akropolyje malonus aptarnavimas.
mcdonals klaipedoje mums liepe stoveti bendroje eileje su masinomis, nors mes atejome pesti. zodziu yra didele netvarka. esu tikrai nusivylusi tokiais nesklandumais tikiuosi jie bus sutvarkyti....
mcdonalds restorane kuris randasi ukmerges g. 173 Vilniuje, "mak draive" apsilankeme 2014-05-01 16:26 mus aptarnavo kaskokia Rasa B. Sumaise uzsakyma, dar nieko. Namuose pastebejome kad graza buvo atiduota netikra 50lt kupiura. Kreipsimes i ekonomine policija.Tikrai taip nepaliksim...
Nusipirkom pavalgyt pries 10 min klaipeods McDonalds, pirkom big tasty komplekta dideli ir 3 mesainius su suriu, , cekyje ismuse kaina tvarkinga uz visas prekes o namo parvazeve pamatem kad yra tik big tasty komplektas ir 2 mesainiai su suriu, vietoj nepasitikrinom ir nebegalime reiksti pretenziju, bet cia tikrai ne darbuotoju aplaidumas, kad per skubejima neidejo nes klijantu nebuvo daug vos dvi masinos lauke uzsakymu, tai tikriausiai kaip sakant pavoge is musu 1 mesaini su suriu, apmaudu, turetu labiau kontroliuoti juos. cyzo negaila bet esme kad planavau suvalgyti 3 cyzus o db beturiu 2

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

JAV vyno legendos "Opus One" premjera Lietuvoje
JAV vyno legendos "Opus One" premjera Lietuvoje 11-18 19:23
Spalį Vilniuje vyko legendinio Amerikos vyno "Opus One", atsiradusio trijų XX a. įtakingiausių JAV ir Prancūzijos vynininkų – barono Philippe‘s de Rothschildo, jo dukros Philippine ir Roberto...
Suomijos miesto pasiūlymas – sklypas namo statybai už 100 Eur
Suomijos miesto pasiūlymas – sklypas namo statybai už 100 Eur 11-18 17:54
Suomijos Salo miesto valdžia, norėdama pritraukti naujų gyventojų, pasiūlė įsigyti žemės sklypus gyvenamųjų namų statybai vos už 100 Eur. Akcija vyks 100 dienų.
VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 11-18 16:12
Praėjusį savaitgalį vykęs literatūros festivalis "Vilniaus lapai" akivaizdžiai parodė, kad skaitančiųjų knygas Lietuvoje yra, ir dar kiek – VISI bilietai į tris susitikimus su rašytojais Lietuvos...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%