Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Premier Restaurants, UAB

McDonald`s

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Premier Restaurants, UAB

Klaipėdos McDonald’s, susitvarkykite personala!! Paprasciausio uzsakymo laukem puse valandos, kai kiti didziausius maisus gavo greiciau nei mes!! Negana to, pasiziurejus i maiselio turini, sudeta jame buvo visiskai ne tai, ka buvome uzsake! Atsakingiau ziurekite i savo darba ir klientu aptarnavima!
Sveiki, eilini karta Nordikos McDonald's kazka nedaduoda. Tai neideda padazu, pamirsta vistienos gabaliukus ir t.t. katik, 2021.09.09. vyras grizo su HapeeMealu be bulvyciu fri. Paskutinis karta kazka is tenais uzsakinejame. Nusibodo moketi uz ora.
Grąžinkit padažą.
2021-09-07 19:46:34 IP 2ju3kvre
Viskas su maistu super, tik vėl dingo saldus čili padažas ???? be jo negalima valgyti nuggetsų. Prašau, grąžinkit! ????????????
Pilaite 18 atvaziavus i drive aptarnavimas be zodziu ????????????????kaip turguje 2021.09.04 apie 17 val. Personalui reikia mandagumo!!!!!!
Gariunu gatveje isikures McDonald`s ruosia užsakymus daugiau negu 30 minučiu, suprantu karta viena kita, bet kas karta atvažiavus laukti tiek laiko yra nebenormalu. Ar galima ji pavadinti greitu restoranu ??? Tikrai ne!!! Paskutinis kartas kada lankausi McDonald`s.
Tomas Tomkevicius
2021-08-25 21:55:41 IP 2fc3me03
LABAI GERAS, LABAI SKANU, YPAC KAI DRAUGAS PAVOGIA KURIS DIRBA. GERIAUSIAS MAISTAS!!!!!
2021.08.23 dieną apie 20:00 val, užsakinėjome iš Gedimino pr. McDonald’s savo užsakymą, užsakinėjome du didelius komplektus, tai jei komplektas yra didelis ar neturi būti bulvyčių dydis atitinkantys? Tuo labiau blogai uždaryti dangteliai nuo gėrimu apipile ne tik šiaudelius su kuriais jau gerti nebuvo negalima bet ir maistas apipiltas… suprantu didelis srautas žmonių šiek tiek blaško nes turi kiekviena stebėti, na bet kaip taip.. ????
2021.08.17 20.00 Nordikos makdonalde uzsisakiau maisto.
Uzsakyma atidave po gero pusvalandzio. Makdonaldo stalai purvini. Grindys neplautos tikrai ne viena diena.
Vakar uzsukom i Pilaites makdonalda. Musu uzsakymai buvo parosti vos ne per minute po uzsakymo. Sumistiniu temperatura dok deve seke 30 laipsniu o priejusi darbuotoja pasake kad tokia temperatura turi buti visa laika. Paprasus perdaryti jie buvo tik pasilditi. Likome labai nusivile, ir tai atsakingai darbuotojai reikia pravesti technologijos kursus. Mes lankemes ne pirma karta ir tikiosi kad ne reikes rasyti dar viena karta.
Lankausi dažniausiai McDonald Vilniuje Akropolyje. Labai geras aptarnavimas ir labai malonus žmonės dirba. Man visuomet skanus McDonald maistas.
Laukiau 2021-08-14 užsakyma 35 min. Maža to užsakiau 2 didelius naggetsu komplektus, negavau 1 nagetsu komplekta.
Si vakara 2021 08 07, salia Gariunu apie 22:50 buvome Jusu restorane drive. uzsisakeme is programeles surainio kompleksa dideli, uz taskus obuoliu pyragaiti ir papildomai 3-is surainius. privaziave prie langelio susimoketi, pardaveja Simona nepaprase programeles. paemusi pinigus greitai apmokejusi saskaita.Pasake, kad mes patys turime jai pasakyti, kad ja turime. Nors mes net nesupratome, pamaneme, kad jau nuolaida pritaike. Pats bendravimas padavejos akiu vartymas ir issisukinejimas. Tiek tos nebeturejome laiko toliau gincytis. Privaziavome prie kito langelio atsiimti maista, kita pardaveja buvo maloni, bet irgi neidejo uzsakymo iki galo !!! pamirso ideti suraini … kai pasaukeme net nesuragavo, vyras papypseno tada priejo susiraukusi, gyvenimu nepatenkinta adminiatratore nei labas vakaras nei labas rytas, vyras sako suraini pamirso ideti, atnese suraini neatsiprase nusisuko ir nuejo, nebeistvereme tokiu Kiauliu !!! Dar vadinates greito maisto RESTORANAS… apgailetina ! Keiskit kolektyva, jei nenorit prarasti pastoviu sveciu. Esu ISITIKINUSI, kad tai ne pirmas kartas.
Si vakara 2021 08 07, apie 22:50 buvome Jusu restorane drive. uzsisakeme is programeles surainio kompleksa dideli, uz taskus obuoliu pyragaiti ir papildomai 3-is surainius. privaziave prie langelio susimoketi, pardaveja Simona nepaprase programeles. paemusi pinigus greitai apmokejusi saskaita.Pasake, kad mes patys turime jai pasakyti, kad ja turime. Nors mes net nesupratome, pamaneme, kad jau nuolaida pritaike. Pats bendravimas padavejos akiu vartymas ir issisukinejimas. Tiek tos nebeturejome laiko toliau gincytis. Privaziavome prie kito langelio atsiimti maista, kita pardaveja buvo maloni, bet irgi neidejo uzsakymo iki galo !!! pamirso ideti suraini … kai pasaukeme net nesuragavo, vyras papypseno tada priejo susiraukusi, gyvenimu nepatenkinta adminiatratore nei labas vakaras nei labas rytas, vyras sako suraini pamirso ideti, atnese suraini neatsiprase nusisuko ir nuejo, nebeistvereme tokiu Kiauliu !!! Dar vadinates greito maisto RESTORANAS… apgailetina ! Keiskit kolektyva, jei nenorit prarasti pastoviu sveciu. Esu ISITIKINUSI, kad tai ne pirmas kartas.
2021-08-02d 14:44 pirkau maisto komplektą. Pralaukus 20min. pastebėjau, kad nekepa bulvytės, servisas taisė įrangą. paprašiau grąžinti pinigus.
Suprantu, kad nuo gedimų neapsaugotas nei vienas, bet bent jau galėjo perspėti darbuotojai apie gedimą ir kad teks palaukti.
o tada jau klientai patys planuodami laiką renkasi ar laukia ar ne.
Neskaitant to, kad eilėje laukėme valandą, gavę užsakymą dar labiau teko nusivilti. Iš 3 užsakytų kompleksų 2 buvo neverti pinigų. Dabar reklamuojamas maestro sumuštinis tikras jovalas, įdėtas atvirkščiai ir visas paskendęs padaže. Nuggets'ai šalti ir guminiai. Tiek laiko pralaukta eilėje, o gavus maistą dingsta noras valgyti.
Eileje laukėme 1.5 val. Kol gavome užsakymą.
Klaipėdoje darbuotojai visiškai nepaiso elementarios higienos - sumeta padažus tiesiogiai ant bulvyčių, o kadangi tie padažai nėra tokie jau švarūs, ir netgi būna nukrenta ant grindų (žinau, dirbau), tai nėra malonu juos rasti tiesiogiai sudėtus ant bulvyčių, kurios nėra niekaip apsaugotos, neuždengtos. Ne man aiškinti, bet nėra nei malonu, nei švaru rasti sumuštinį dėžutėje ar padažus sukrautus ant bulvyčių.
2021.07.27 apie 01.07val buvome UAB premier restaurants selių g.3, Vilnius. Ne maloniai buvome apgauti visa pirma ne buvo ideta kola a antra uzsakynejome ledus Mcflurry kit kat su karameliniu užpilu o gavome tesiog vanilinis ledus.
2021-07-21 apie 0:30 mcDrive, kuris dirba visą parą, esančiame Vikingų g. Nordika, nebuvo nei ledų kokteilių nei ledų... Nejaugi baigėsi visos šaltos atsargos? Ir bendravo bjauriai...
Šiandiena, pramonės pr Mc Donalds bulvytėse radau plauką. Labai nemalonu
Tokio aptarnavimo dar niekada nemačiau!!! laukiam užsakymo apie 40min ir dar kai gavom užsakymo nebuvo nei padažu nei kavos!!!!!
Klaipėdos McDonald's, nemoka skaityti užsakymą, uzsakai, sumoki, o negauni (sumuštinio), todėl būkite atidūs tikrinkite užsakymą
2021.07.17 01:57 valanda atvykome i Maksimiškių gatvės esantį restoraną, tačiau kaip ir praitą kartą išgirdome žodžius:
- Sveiki, šiuo metu pietų pertrauka 20 minučių, neaptarnaujame.
Kiek žinau restorane kuris dirba 24/7 tokių dalykų būti negali. Pakartosiu, tai jau ne pirmas kartas! Labai norėčiau gal kitą kartą pagaliau užsisakyti o ne išgirsti eilinius žodžius - pietūs.
Teko nusivilti pirma karta per tiek laiko, net neparagavus užsakyto maisto. Užsisakius maisto big tasty, dideli su česnakiniu padazu., Turėjau šiek tiek laiko iki susitikimo žinojau kad rezervinis laikas 30 minučių. Užsisakius negavau maisto nei po 10, nei po 20 nei po 25 minučių. Tikiuosi močiutė kuri buvo su anūkų kuriai atitiko čekis jau apmokėtas kompleksas pavalgę bent skaniai.

Klaipėda. 2021.07.15. užsakymo laikas 14:35 išėjimas iš ten taip ir negavus maisto 15:05
Vilniaus Stoties McDonald’s..Ši vieta, tikriausiai verta atskiros knygos. Užsisakiau prie savitarnos terminalo, apmokėjau bankine kortele, čekis įstrigo aparate, vos ištraukiau. Problema visai ne tame. Laukiu užsakymo mano buvo (19-tas), kuomet buvo pažymėtas “”paruošta”18-tas užsakymas, kartu pažymėjo ir 19, nors jo nieks neparuošė, kuomet pasakiau, darbuotuoja pasiteiravo ar tikrai aš nepasiemiau užsakymo. (mhm šiaip stoviu laukiu prie ko prisiknist). Tuomet pasakė, kad jau renkamas, renkamas jis buvo dar 10min. Gavau užsakymą, išvažiavau. Pradėjusi valgyti pamačiau, jog nuggetsu visai ne 9, kaip turėjo būti, o 8. Mėsainis su sūriu, turbūt, pasikeitė savo sudėtimi, nes agurkų net nebuvo aptikta abiejuose mėsainiuose. Praeitą kartą užsisakiau kit kat ledų, na, o gavau, be abejo, oreo :)))))) Jau buvau išvažiavus, tad negalėjau pakeisti. Visi pavargstame, nepastebime, bet comon, gal laikas atidžiau dirbt?
Pirkome 4 komplektus 2 vaikiškus 2 big mac neidėjo nej vienos servetėles 2021.07.10 19:25 Gariūnų. G. Labai gaila kad iš sunkios kelionės negalėjome net sustoja normaliai pavalgyti ypač vaikiškus neidėti servetėlių.
Ukmergės g. 229
Vakar, 2021-06-21 19:08, buvome labai nemaloniai nustebinti.
Užsisakėme iš programėlės 2 Big Tasty kompleksus iš Drive pasiūlymų. Vienas Big Tasty su jautiena, o kitas su jautiena be svogūnų. Gavome vieną su jautiena be svogūnų, tačiau kitas gerokai nuvylė, nes buvo ne su jautiena, o su vištiena. Nebūtų problema, bet vienas žmogus netoleruoja vištienos, na o kitas svogūnų, tad galimybės apsikeisti nebuvo. Na ir dar, kad būtų užtvirtintas nemalonus apsilankymas, gavome bulvytes su plauku, tikrai nesukėlė apetito. Deja, bet šis apsilankymas labai nuvylė..
Pilaites pr 2 karta nesukompletuoja uzsakymo, 1 karta neidejo pirageliu 2 karta neidejo 3 sumustiniu su suriu.
Mcdonalds nordika, panaudojau taskus uz uz 3 bigmak. Ir pasake uz juos dar sumoketi.
Pirmą kartą lankiausi Pilaitės Mcdonald’e, aptarnavimas labai prastas. Paprašius įpilti Colą su ledukais buvo atsakyta gerai pasistengsime, bet turbūt pasistengti taip ir neišėjo, gėrimą gavome be ledukų:) Paprašius Fantos, buvo įpilta Cola. Užsakyti Chicken Nuggetsai pilnai atšalę, pagulėję ilgą laiką. Paprašius atskirų saskaitų viskas buvo sumesta bet kaip į vieną maišelį. Esu labai nusivylusi Jūsų restorano aptarnavimo, atgal grįžti noro nėra.
Mc Klaipėda.tragedija nemesainiai.mesa turbūt poros savaičių laikyta.ant tiek persūdyta kad neimanoma valgyti to mesainio.sekmes su tokiu darbu......
Laukem drive 40 min., užsisakeme big tasty su JAUTIENA, atvaziuojame namo o ten vištieną, kuriai esame alergiški, teko maistą išmesti, nes jegu nėra vėl tokia eilė stovėti, dar ir kvito negavome. Atidavė tik maistą ir palinkėjo gero kelio. Vilnius stoties. Nusivilimas didelis....
Pirma karta makdake pralaukiu laukdaumas daugiau negu 10 minučiu. Kebabus jau greičiau gamina.Panoramos vln
Uzsisakydama cola, gavau ruda mineralini vandeni, labai skiesta cola su vandeniu. Fuu labai nusivyliau????
Evelina 2021-05-30 21:06:56
Ukmergės 229
Užsakant Happy meal'o komplektą gavau mėsainį be mėsos ir su vienu agurkėliu, grįžus išsiaiškinti situacija, paaiškino jog dabar yra surainiai arba paprasti hamburgeriai kurie yra be sūrio, maloniai sutiko pagaminti iš naujo, tačiau antras mėsainis buvo lygiai toks pats, be sūrio ir su vienu agurkėliu????
Pataisymas* be sūrio
Ukmergės 229
Ugmerges g. McDonald's neidėjo pilno užsakymo. O pinigai sumokėti.
Kornelija Petronytė
2021-05-23 22:04:00 IP 2e7r4408
sveiki, labai šlykščiai pasijutau sumokėjus už dvigubo mėsainio su sūriu 4.40€ radau gumulą plaukų mėsainyje. abejoju, kad dabar norėsis grįžti į šį mc donaldą
sveiki, šio greito maisto restoranas labai, , sugedo". Maistas gaminamas nešviežiai. Gavau sudziuvusius chicken nuggetsus, taipogi pastaruoju metu kiek be uzsisakyciau is mako dazniausiai gaunu tik dali savo uzsakymo....
Šiaulių akropolio McDonald’s, užsakymas atiduotas nepilnas, o pinigai sumokėti. Neatsakingai dirba žmonės.
Gariūnų MC, gerbiamieji, tvarkykit personalą ir žiūrėkit ką dedat į maišelius, ketvirtas kartas atvažiuoju, perku ir gaunu mažiau, nedadeda tai bulvių tai dar ko nors. Labai nefainas personalas, administratoriai elgiasi negražiai, vos ne staugia, paprašiau pažiūrėt apartą (neišlindo čekis) likau laukt 20min, kol ji buvo tualete, baisu...
Eilinį kartą karaliaus Mindaugo nededa kažko, moki pinigus bet gauni ne viską....
Kodėl pastoviai nededate maisto, ar gerymu? Ką imat pinigus iš klientų ir taip lobstat. Gėda. Jai nemoka jūsų darbuotojai dyrbt tai patys eikit dyrbt
Ukmergės g. Esantis McDonald jau kiek kartu užsisakiusi negaunu kažko. O čia vietoj mano užsakyto maisto įdėjo tiesiog du surainius... ir kad svarbiausia jiems parašiau bloga atsiliepimą ir kad noriu jog su manim susisiektų vis dar tyla... visiškai nusispjaut į svečius.
Atvažiavome 2021.04.25 (00:20) į drive Mcdonald’s, įsikūrusį maksimiškių g. 4. Viskas prasidėjo nuo to, jog panelė priimanti užsakymą skubino pateikti užsakymą “greičiau, jus ne vieni, greičiau sakykite” (viską suprantu dėl atvažiuojančio srauto, bet buvo kalbėta ramiu balsu, neįsivaizduoju kokio greičio tikėjosi panelė). Vėliau, kai atėjo laikas sumokėti - užsakymas buvo mažesnis (pasak jų, neišgirdo, kad 2 kompleksai). Tačiau mes pasakėme apie klaidą ir tada padavė pilną užsakymą (bet tuo metu darbuotoja, pristačiusi Evelina, demonstratyviai parodė nepasitenkinimą dėl klaidos, nemanau, kad klientas turi tai matyti). Galiausiai, kai nuvažiavome kelis metrus į šoną, aptikome, kad įdėtas paprastas sūrainis, vietoje dvigubo sūrainio su vištiena, mano draugas gavo savo užsakymą, o dėl mano mėsainio nuėjome prie langelio pasiklausti (buvo kalbėta gražiai ir ramiai, bet panelė Evelina nebuvo nusiteikusi geranoriškai, pokalbis: “jus meluojate, aš neturiu laiko, eikite patikrinti maišų” (atėmė ne mūsų mėsainį ir buvo trenkta langeliu), per langelį matėme, kad nuėjo rėkti ant kito darbuotojo, kuris padavė užsakymą. Mes nuėjome iki mašinos ir dar kartą viską patikrinome, bet reikiamo mėsainio nebuvo. Mes grįžome ir sakome, kad tikrai nieko nėra, sakom patikrinkite kokį davėte ir koks turi būti, bet gerbiamoji Evelina pradėjo vėl rėkti ant mūsų, kad nieko negali padaryti ir, kad žmonių daug (2-3 mašinos, tai nedidelis užimtumas). Tuomet paprašiau per kameras pasižiūrėti kaip buvo ruošiamas užsakymas, tuomet darbuotoja pasišalino, mes palaukėme ir ji atnešė reikiamą sumuštinį (bet pyktis liejosi per kraštus, atrodė, kad mėsainis skries tiesiai į mus). Labai nemandangi ir neadekvati darbuotoja, manau darbas su klientais - ne jai. Atsiprašymo taip ir nesulaukėme, gerbiamoji Evelina, nežinau kas jus taip supykdė, bet klaidas vertėtų pripažinti.
Siandien Bilniuje, Savanoriu pr.mkavineje teko laukti 25 min, zmoniu nedaug, bet aptarnaudavo kelis numeriukus velesnius?!
Vijoleta byesnioji nieko nepadejo! Baisu sugrizti.
Valgydavau beveik kiekviena savaitgali del bigtasty sumustinio, bet viena diena emet ji ir sumazinote iki absurdo, dabar turetu vadintis small tasty. Gaila, bet dabar nebera del ko gristi.
Kantrybe truko, pastoviai painioja zaisliukus happy meal! Antras dalykas jau turbut 5 ar 6as kartas, kada gaunu subyrejusius dvigubus big tasty! Visi ingredienai atskiri, permirkusioje nuo padazo dezuteje kotletu koše! Užknisot juodai, dabar stengsiuos tiesiai vietoje tikrint, jejgu bus vel senas ir pastovejes bei subyrejes big tasty, tai ta koše skris tiesiai i snuki kažkuriam darbuotojuj! Jejgu negalite padaryti tvarkos savo restorane tai kitos išeities nera! Vyksta tai pastoviai Vilniuje NORDIKOS mcdonalde!
Mcdonalds, pramones prospektas. 2021/04/18 17:45 Big tasty ne big tasty, labiau kaip medium tasty. Atejusi mergina pasake, kad pas juos parodyta reklamoj, kad dabar tokie, as ne nuotrauku ekspertas, taciau tai klaidina, apie dydziu pakeitima nepranesta. Vartotoju teises turi apie tai zinoti. Beje, labai negrazu bekalbant ramiai uzdaryti pries nosi langeli. Velniop, ir taip nuvilia mcdonalds, po visa sito isvis nebevaziuosim. Aciu Dievui Burger King kai Lietuvoje, daug geresni burgeriai.
Erika 2021-04-11 23:19:32
Sveiki, uzsisakiau du wrapus su vištiena, gavau viena wrapa ir vienas salotas dezuteje su lavasu, ir jau ne pirma karta
Kedru g. 2A

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Du neteisėti migrantai Lietuvoje nuteisti dėl sienos kirtimo
Du neteisėti migrantai Lietuvoje nuteisti dėl sienos kirtimo 09-21 07:38
Iš Baltarusijos į Lietuvą atvykę du neteisėti migrantai buvo nuteisti dėl neteisėto sienos kirtimo, pranešė portalas "Delfi".
Televizijos prognozės: rinkimus Kanadoje laimėjo J. Trudeau liberalai
Televizijos prognozės: rinkimus Kanadoje laimėjo J. Trudeau liberalai 09-21 07:14
Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau liberalai pirmadienį išliko valdžioje per pirmadienį vykusius įtemptus pirmalaikius rinkimus, atrėmę Konservatorių partijos naujojo lyderio Erino...
Gėdingas gigantų tūpsnis
Gėdingas gigantų tūpsnis 09-20 23:20
Tai, kad Rusijoje įvykę rinkimai buvo toli nuo skaidrumo ir demokratijos, savotiškai prisidėjo ir dvi technologijų milžinės – "Google" ir "Apple". Pasidavusios Kremliaus šantažui jos priklaupė...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Colgate-Palmolive 76,17 -0,08%
Oracle 86,17 -0,25%