VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Mažoji transporto kompanija

Mažoji transporto kompanija, UAB

GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Gerbūvio darbai - greitai ir profesionaliai!
Įmonės kodas 300632800
PVM mokėtojo kodas LT100002898712
Vadovas Kęstutis Dijokas, direktorius
Adresas Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius
Telefonas Mazoji Transporto Kompanija Telefonas
Mobilus telefonas Mazoji Transporto Kompanija Mobilus telefonas
Gerbūvio darbai Mazoji Transporto Kompanija Gerbūvio darbai
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.mtkinfo.lt
Bankas AB bankas: Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita LT877300010129246043
Darbo laikas I-V: 8.00-20.00 val.
Darbuotojai 15 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 817,78 € (2022 m. spalis)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2021: 386 219 € Pajamų istorija »
Grynasis nuostolis 2021: -37 502 € Plačiau »
Transportas 2022-12: 8 automobiliai (7 priklauso, 1 išperkamas/nuomojamas) Plačiau »
Pranešimai
Statistikos departamentas Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 84 852,80 €
Įmonės amžius 15 metų 10 mėnesių 25 dienos
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita » Iki gruodžio 20 d. - 89 Eur.
Įvertinimas
6.8 / 10 (įvertino 37)

Įmonės aprašymas:

Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai.
Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje.
Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams.

BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS
Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles. Paprasčiausios ir dažniausiai sutinkamos - betoninės trinkelės. Jos funkcionalios ir puikiai tinka tiek gyvenamųjų, tiek komercinių ar pramoninių tipo, tiek prekybos centrų aikštelėms, kiemams ir takams. Naudojant įvairių spalvų ir raštų kombinacijas galima išgauti visai originalų vaizdą. Betoninių trinkelių klojimo darbai - kaina nuo 11 eur/m2. Perkant medžiagas - trinkelėms 20% nuolaida!

KLINKERIO TRINKELIŲ ĮRENGIMAS
Naudojant klinkerinės trinkeles, namo gerbūvis įgauna jaukumo ir išskirtinumo. Klinkerio trinkelės 4-5 kartus stipresnis nei betonas. Svarbiausios savybės klinkerio: maža vandens absorbcija, atsparumas cheminiam ir atmosferos poveikiui, mechaninei trinčiai ir spaudimui. Svarbus privalumas klinkerio gamybos – natūralumas. Produkto spalva yra priklausoma nuo gamtinių žaliavų, iš kurių jis yra pagamintas, savybių: spalva, degimo metodu, temperatūros ir trukmės. Klojant trinkeles galima išgauti įvairius raštus, kurie suteiks originalumo bei išskirtinumo. Iš klinkerinių trinkelių taip pat yra formuojami bordiūrai, kurie gerbūviui suteikia vientisumo. Taip pat iš klinkerinių trinkelių klijuojami išoriniai namo laiptai ir terasos. Trinkelės iš klinkerio ir po daugelio metų atrodys kaip vakar sudėtos. Jos ne tik ilgaamžiškos, bet ir spalvos charakteringesnės.

AUTOMATINIŲ LAISTYMO SISTEMŲ ĮRENGIMAS
Viena iš pagrindinių ir svarbiausių gražios bei sveikos želdinių ir vejos sąlygų yra tinkamas laistymas ir drėgmės palaikymas žemėje. Automatinės laistymo sistemos yra gerai tuo, kad jos sklype efektyviai ir tolygiai paskirsto vandenį bei palaisto veją visame sklype. Skirtingų daviklių dėka laisto sklypą tada, to reikia. Visiškai neatims jūsų laisvalaikio, o išvykus ilgesniam laikui iš namų, aprūpins jūsų želdinius būtinu vandens kiekiu.

LIETAUS SURINKIMO, KANALIZACIJOS ĮRENGIMAS
Kad apsaugotumėte namo pamatus bei aplinką – būtinas lietaus kanalizacijos įrengimas. Lietus - dažnas ir reikalingas reiškinys. Kiekvienais metais nuo gyvenamojo namo stogo nuteka maždaug 50 – 100m3 lietaus ir tirpstančio sniego. Lietus nuplauna dulkes, palaisto augalus, atgaivina orą. Tačiau nevaldoma vandens srovė gali kelti rūpesčių ar net pridaryti žalos. Projektuojant namų aplinką, svarbu numatyti kur sutekės vanduo nuo namo stogo, nuo aikštelės ar statesnio šlaito. Surinkus ar nukreipus lietaus vandenį, jį galima bus panaudoti laistymui arba tiesiog infiltruoti į gruntą. Lietaus surinkimo sistemas montuojame į įvairius trapus ir latakus, drenažines ir lietaus kanalizacijos sistemas.

ŽAIDIMO AIKŠTELIŲ ĮRENGIMAS
Žaidimų aikštelės - tai ne vien vaikų poilsio vieta. Kadangi pirmoji vaikų patirtis ir įspūdžiai palieka atsiminimus visam gyvenimui, labai svarbu, kad vaikų žaidimų aikštelės būtų ne tik patraukli pramogų vieta, bet ir skatintų vaikų kūrybingumą, teiktų pažinimo džiaugsmą ir suteiktų pasakiškumo jausmą. Todėl mums planuojant, projektuojant ir gaminant vaikų žaidimų aikštelių įrangą, ypatingai svarbu vaikų saugumas, sveikata, tobulėjimas.

NEDIDELIŲ PASTATŲ GRIOVIMAS
Mūsų komanda ne tik pasirūpina pastato griovimu, bet ir garantuoja Jums tinkamą atliekų utilizavimą. Mechaniniu ir rankiniu būdu griauname, ardome, šaliname visų tipų paviršius, dangas, sienas. Kiekvienam objektui stengiames rasti individualų sprendimą ir pasiūlyti geriausią griovimo kainą.

AIKŠTELIŲ, KELIO DANGŲ ĮRENGIMAS IR REMONTAS
Įrengiame stovėjimo aikšteles, asfaltuojame, remontuojame. Taip pat atstatome kelių dangą. Įrengiame bei asfaltuojame įvairaus dydžio automobilių stovėjimo aikšteles, sporto aikšteles. Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles. Paprasčiausios ir dažniausiai sutinkamos - betoninės trinkelės. Jos funkcionalios ir puikiai tinka tiek gyvenamųjų, tiek komercinių ar pramoninių tipo, tiek prekybos centrų aikštelėms, kiemams ir takams. Naudojant įvairių spalvų ir raštų kombinacijas galima išgauti visai originalų vaizdą.

ALPINARIUMŲ ĮRENGIMAS
Nežinote, kas tai? Apie jaukią oazę, kurioje galima būtų ilsėtis ir grožėtis natūraliu peizažu, svajoja kiekvienas turintis sklypą. Jei yra daug saulėtos vietos, vienas iš sprendimų – alpinariumas. Šio tipo gėlynai kilę iš Japonijos ir Kinijos, todėl geriausių pavyzdžių, kaip juos įsirengti, reikėtų ieškoti būtent tuose kraštuose. Vertinamas natūralus kraštovaizdis, stengiamasi sukurti seno sodo vaizdinį. Alpinariumas – tai dirbtinis ar natūralus kalnelis, sudarytas iš skirtingo dydžio akmenų ir augalų, natūraliai augančių Alpėse. Dažnai alpinariume yra ir tvenkinėlis. Taip dvi dekoro zonos susijungia ir papildo viena kitą. Tai, kokio dydžio bus alpinariumas, priklauso nuo sklypo dydžio ir galimybių.

VEJOS ĮRENGIMAS IR PRIEŽIŪRA
Sodiname veją. Vejos įrengimo darbai su Jūsų pasirinktomis medžiagomis ir sėklomis - 3.50 eur/m2. Minimalus plotas - 400 kvadratiniai metrai. Parduodame juodžemį: ekologiškas, aukščiausia kokybė, tinka tiek žolei, tiek į šiltnamius. Pardavimo kiekiai - nuo 60 litrų iki 15 kubų. Grunto paruošėjas - purentuvas - dirvožemio paviršiaus lyginimui bei vejos sodinimo paruošimui. Atliekame tiek pavasarinį, tiek sezoninį vejos aeravimą, kuris daromas siekiant pagyvinti ir atgaivinti veją. Darbus atliekame mechanizuotu aeratoriu - skarifikatoriu, kuris supjausto ir iššukuoja veją, suteikdamas jai reikalingą terpę ataugti iš naujo. Jei veja aeruojama pirmą kartą, atlikus darbus ją reikėtų patręšti, nes veja patiria stresą. Taip pat pjauname tiek lengvą (iki kelių), tiek aukštą žolę galingais trimeriais. Galime pjauti šlaitus, apleistus sklypus, sodus bei kitas teritorijas.

APLINKOS TVARKYMO DARBAI
Įrengiame pandusus, laiptus, nuogrindas, įėjimo aikšteles. Atliekame įvairius aplinkos tvarkymo darbus - klojame plyteles, įrengiame gatvės bortelius ir dar daug kitų darbų.

TRANSPORTO, MECHANIZMŲ IR STATYBINĖS TECHNIKOS NUOMA. TEL. +370 677 67677

SAVIVARČIO NUOMA SU KAUŠU:
verčia i tris puses,
7m ilgio kranas,
yra Greiferis (kaušas),
ratų formulė 4x4, veža 10t.

SAVIVARČIO NUOMA:
verčia į tris puses,
ratų formulė 6x6,
šildomas anstatas,
veža iki 25t, 16 kubų.

UNIVERSALAUS EKSKAVATORIAUS (RAČIOKO) NUOMA SU VAIRUOTOJU
Žemės kasimas ir lyginimas
Reljefo formavimas
Paviršinio žemės sluoksnio nukasimas
Pamatų užpylimas
Pakrovimo darbai
Kelių remontas ir tiesimas
Aikštelių įrengimas

KUBOTA VIKŠRINIO MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA
Kubota ekskavatorius lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą. Mažas dydis jiems suteikia galimybę atlikti įvairius statybos ir priežiūros darbus tankiai apgyvendintose vietovėse bei statybvietėse.

PLATFORMA SU KRANU. BORTINIO SUNKVEŽIMIO NUOMA MAN26/460:
Hidromanipuliatorius gale.
Kai strėlės ilgis 12m - kelia 1,2t, kai strėlės ilgis 4m - kelia 4,1t.
Keliamoji galia iki 15t.
Anstato ilgis 7,1m, plotis 2,5m.

BOBCAT MINI KRAUTUVO NUOMA SU VAIRUOTOJU
grunto išvežimas
skylių gręžimas poliams
polių užbetonavimas
pamatų užpylimas
juodžemio nustumdymas
kelių privažiavimų paruošimas
palečių iškrovimas

GRUNTO PARUOŠĖJO – PURENTUVO NUOMA KARTU SU BOBCAT
Šis padargas naudojamas galutiniame grunto apdirbime prieš sėjant žolę. Su mini krautuvo Bobcat pagalba purentuvas puikiai paruošia dirvožemio paviršių vejos sodinimui, užlygina smulkius nelygumus, išsklaido akmenis į sklypo pakraštį, išlygina grunto paviršių, susmulkina grumstus. Tinka naudoti tiek mažuose, tiek dideliuose plotuose. Darbinis paviršius - 2,3 m.

Bendradarbiaujame su visais Vilniaus ir aplinkiniais karjerais, pagal sutartis naudojamės teikiamomis nuolaidomis, todėl klientui produkciją pristatome geriausiomis kainomis

BENDRADARBIAUJAME SU VISAIS VILNIAUS IR APLINKINIAIS KARJERAIS, PAGAL SUTARTIS NAUDOJAMĖS TEIKIAMOMIS NUOLAIDOMIS, TODĖL UŽSAKOVAMS PRISTATOME PRODUKCIJĄ GERIAUSIOMIS KAINOMIS.

ŽVYRAS. PREKYBA ŽVYRU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Karjerinis / gamtinis

ŽVIGŽDAS. PREKYBA ŽVIRGŽDU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcija 4/16mm

SMULKINTAS ASFALTAS. PREKYBA SMULKINTU ASFALTU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Pakaitalas asfaltui

SMĖLIS MŪRINIMUI. PREKYBA SMĖLIU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Fr. 0/1; 0/2mm; Tinka vaikų smėlio dėžėms, paplūdimiui

AKMENS SKALDA. PREKYBA AKMENS SKALDA, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcijos: 2/8; 8/16; 16/22; 16/45; 0/45mm

DOLOMITINĖ SKALDA PREKYBA DOLOMITINE SKALDA, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcijos: 0/45mm; 0/56; 16-45mm;

JUODŽEMIS. PREKYBA JUODŽEMIU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Aukščiausios kokybės

PLAUTAS SMĖLIS. PREKYBA PLAUTU SMĖLIU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcija 0/4mm betonavimui

GRUNTAS. PREKYBA GRUNTU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Sklypo pakėlimui, pamatų užpylimui

AUGALINIS SLUOKSNIS. PREKYBA AUGALINIU GRUNTU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Natūralus, sijotas

SMĖLIO-ŽVYRO MIŠINYS. PREKYBA-SMĖLIO IR ŽVYRO MIŠINIU, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcijos: 0/5; 0/8; 0/11; 0/16; 0/32 mm

BETONINĖ SKALDA. PREKYBA SKALDA, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Įvairių frakcijų

SKALDOS ATSIJOS-DULKĖS. PREKYBA ATSIJOMIS, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcijos: 0-4/5mm

LAUKO AKMENYS/RIEDULIAI. PREKYBA LAUKO AKMENIMIS, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Įvairių dydžių, pagal užsakovo pageidavimus

GRANITO SKALDA. PREKYBA GRANITO SKALDA, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Įvairių frakcijų

SMĖLIS PAGRINDAMS (AŠAS). PREKYBA SMĖLIU PAGRINDAMS, PRISTATYMAS SAVIVARČIU
Frakcija 0/4mm, atsparus šalčiui apsauginis sluoksnis

JUODŽEMIO MAIŠAI 60L. PREKYBA JUODŽEMIU MAIŠUOSE PO 60L, PRISTATYMAS PAS KLIENTĄ
Pigiai parduodamas fasuotas geros kokybės juodžemis-durpės maišais po 60L. Tinkamas į šiltnamius, daržus vejos sodinimui, augalų sodinimui (gėlės, vaiskrūmiai, vaismedžiai ir t.t) Galime atvežti į vietą.

Užsakymai priimami kasdien 8.00-20.00 val.

Įmonės nuotraukos:
Mažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanija nuotraukaFoto Mažoji transporto kompanija (300632800)Įmonės Mažoji transporto kompanija nuotraukosVisi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkosMažoji transporto kompanija, UAB nuotraukaFoto Mažoji transporto kompanija, UAB (300632800)Įmonės Mažoji transporto kompanija, UAB nuotraukospristatymas prekyba tiekMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanijaMažoji transporto kompanija
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Gerbuvio tvarkymas vilniuje, gerbuvis pro atsiliepimai, trinkeliu klojimas vilniuje, landšafto projektavimas, gerbūvio įrengimas, gerbūvio darbai, klinkerio trinkeliu klojimas, betono trinkeliu klojimas, granito trinkeliu klojimas, gerbūvio sutvarkymas, grindinio trinkelės, grindinio trinkeles kaina, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300632800
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Mažoji transporto kompanija, UAB (įmonės kodas 300632800) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Keičiasi ir draudikų realybė - draudimas galioja ir karo zonoje
Keičiasi ir draudikų realybė - draudimas galioja ir karo zonoje
Apie įmonių turto draudimą, kokios žemės ūkio kultūros draudžiamos, kada draudžiama nuo karo ir terorizmo, ir kodėl apskritai verta draustis? Pokalbis su BTA draudimo Turto ir specialiųjų rizikų...
"Conresta" tampa "Conres"
"Conresta" tampa "Conres"
Viena didžiausių statybos sektoriaus bendrovių Lietuvoje UAB "Conresta" atnaujina identitetą. Naujasis prekės ženklas "Conres" pabrėš įmonės augimą ir tarptautiškumą.
Kodėl vystytojai renkasi sutelktinio finansavimo platformas?
Kodėl vystytojai renkasi sutelktinio finansavimo platformas?
Prieš gerus penkis metus startavusi kaip egzotiška ir nauja priemonė kapitalui pritraukti, šiandien sutelktinio finansavimo metinė rinka siekia jau beveik 150 mln. EUR, o šį instrumentą atranda ne...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar ketinate pradėti investuoti?

Akcijų kainos

Boeing 185,10 +1,22%
Twitter 53,70 +0,66%
Humana 547,42 +0,12%
Hasbro 63,24 -0,11%
Goodyear 10,83 -3,73%
Bank of America 34,47 -4,46%
Oracle 79,43 -4,70%
Wells Fargo 43,66 -4,96%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 3,31 -0,30%
Benzinas 2,64 -12,87%
Nafta 79,98 -1,53%
Dyzelis 3,44 -4,44%
Dujos (JAV) 7,76 -11,72%
Varis 7749,00 -2,92%
Kava 5,91 -0,17%
Ryžiai 439,00 +1,86%