Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viešoji įstataiga Mažasis Trinapolis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mažasis Trinapolis

Atsiliepimai apie Viešoji įstataiga "Mažasis Trinapolis"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Viešoji įstataiga "Mažasis Trinapolis"

Labai dziaugiames pakeitę darzelį ir išėję is trinapolio. Į darzeli naujåjį musu mazylis vaikas noriai eiti pradėjo, keliamės ryte su nuotaika ir pasakius zodį darzelis nepradeda sakyti”Ne ne ne”. Trinapolyje auklytes keitesi kas menesį. Atejus pasiimti 2m.vaiko iš darzelio isgirdau kaip auklytes padejeja pakeltu Tonh ant verkiančio betniuko rėkia”kad tau ir vel blogai, nepatenkintas nuolat”. Pranešus direktorei, kad ant vaiko buvo rekiama, direktorė pakomentavo, kad pats vaikas kaltas, išvedė auklytr is kantrybes nes labai nepakludnus ptoblematiškas vaikas. Maniau darzelyje dirba sprcialistai patyrę savo praktikoje visokio būdo vaikų ir su patirtimi žinantys kaip rasti kelia į vaiko širdutę. Nerekomenduoju darzelio. Ypač gulbiuku gr.naujûju auklyčiu.
Meda 2014-04-29 22:48:06
Mes esame patenkinti, ypač auklėtojos puikios. Manko keturmetis pažįsta daug raidžių, parasol savo vardą, moka skaičičiuoti.
O kam ta LT kalba reikalinga. Toliau iki Kauna ir goodbye. Nepatenkinti, pikti lietuves zmon. Pakaukit dar bus blogiau 2020 patriotai, laisvi nuo visko
buvusi darbuotoja
2018-05-28 21:09:10 IP 2e8onr7a
Dirbau šiame darželyje 5 mėnesius. Greitai išėjau, nes nemokėjo pilno atlyginimo ir visi iki vieno atlyginimai vėlavo (paskutinį atlyginimą vėlavo sumokėti daugiau nei 2 mėn). Kiek klausinėjau, tai visoms auklėtojoms atlyginimas nėra mokamas visas ir laiku. Kai kurioms yra siūloma imti pinigus tiesiai iš tėvelių taip sutaupant kažkiek mokesčių (juodais pinigais). Dar yra išsirenkamos tam tikros darbuotojos ('draugės'), kurioms atlyginimas yra mokamas laiku ir taip supriešinamas kolektyvas. Priedo, darbuotojams draudžiama kalbėtis tarpusavyje apie (nemokamą) atlyginimą. Be to, darbdavys visais būdais taupo darbuotojų sąskaita - pirmą mėnesį turėjau dirbti be sutarties (mokėjo juodais pinigais), man nesiskaičiavo stažas ir nemokėti mokesčiai.

Dėl nemokamų atlyginimų ir neigiamos psichologinės atmosferos mažai kas ištveria ilgiau nei kelis mėnesius ir daug merginų nuolat svarsto apie išėjimą, o išėjusios jau išvis nebenori dirbti darželiuose.
Tatjana 2017-05-02 18:18:36
Vedžiau į šį darželį savo 1.5 m dukrytę ir galiu patvirtinti, kad higienos sąlygomis ten ne itin rūpinamasi - rankyčių neplauna (arba plauna tik parėjus iš lauko, bet juk tokio amžiaus vaikai nuolat ranką burnoje laiko..). Direktorei pasakius pastabą dėl rankų plovimo, nustemba, "o kam prieš pusryčius rankytes plautis? juk iš namų atėjo". Taip, bet juk iš namų atėjo per lauką, ir žaidžia ant grindų, griuvinėja ir t.t
Į prausyklą iš grupės (bent jau mažiausiųjų grupės vaikai, pirmame aukšte) vaikai su tapkutėmis eina per koridorių, kuriuo visi vaikšto lauko batais. o juo tiek vaikai, tiek auklėtojos su ta pačia avalyne eina iš grupės į prausyklą ir atgal.
Ne visiems buvo pakabinti rankšluostukai - toks jausmas, kad visus nuvalo arba tuo pačiu, arba iš viso naudojasi tik drėgnomis servetėlėmis ir vandeniu nesinaudoja.
Ne visada švariai nuvalo užpakaliuką - ant vaiko kūno pasilikdavo nenuvalytų ekskrementų.
Bet ne tai baisiausia... Man buvo baisiausias atsakymas dėl vaiko pratinimo prie pasikeitusios aplinkos ir maitinimo...maitinimas skirtas tik išgyventi - skurdus, jokio pasirinkimo, t.y jei vaikas grikių košės nemėgsta ir nevalgo (per pusryčius tik tam tikra košė ir vanduo, daugiau nieko!!!), tai jis alkanas sėdi nuo 7 iki pat 11 val. kai pietaujama!!! t.y pusantrų metų vaikas, nuo namų stalo "įmetamas" į konclagerį maisto atžvilgiu.. mano supratimu, tokio amžiaus vaikui tai pavojinga sveikatai.
Be to, priima sergančius vaikus, apie kurių susirgimą lyg ir informuoja tėvelius, bet jie vis tiek lieka su sveikais vaikais iki kol tėvai pasiims, o tai būna ne tik po kelių valandų, bet ir vakare. Viruso užkratas - neišvengiamas. Nors ir garsiai deklaruojama, kad nepriima "su žalia slogyte", bet nebuvo nė dienos, kad nematyčiau grupėje sergančio vaiko (tiksliau 3-4 iš 10, nors pagal sąrašą berods 17). Dėl tokios susiklosčiusios situacijos atvedusi vaiką į grupę, trečią dieną turėdavau ją pasiimti dėl slogos, kuri paūmėdavo iki tiek, kad reikėdavo gydytis antibiotikais (3 mėn - 3 kursai antibiotikų dėl viršutinių kvėpavimo takų infekcijos ir jos pasekmių), dvi-tris savaites gydyti (per šias dienas 4-5-ą dieną aš susirgdavau, o 7-8-tą ir vyras), atvesti - ir vėl tas pats (4 mėnesius taip po tris dienas ėjom, kol galiausiai nutraukiau su šia INSTITUCIJA sutartį).
Mano akimis tokia situacija palanki darželiui (tik spėjimas): priima daug vaikų, už kuriuos mokama po 160 Eu, iš jų 3/4 pastoviai nėra dėl ligos, jų nereikia prižiūrėti (taupo ant auklėtojų skaičiaus, sujungia grupes), nereikia jiems užsakinėti maisto (patiriamos mažesnės išlaidos maitinimui), grupėje mažiau vaikų - lengvesnis ugdymas. pvz., per 3 mėnesius 3 kartus buvo pakeistos/sujungtos/ apjungtos mažylių grupės...

Be viso to negero buvo ir gero - auklėtojos man pasirodė labai rūpestingos ir išmanančios savo darbą.
Nei mes kažką šmeižiam, nei apkalbam - pasidalinam savo nuomone, kad "Mažojo Trinapolio" adresu Trinapolio g. 11 administracija darytų išvadas, o kiti tėvai prieš vesdami vaiką į darželį būtų informuoti apie sąlygas. Jei nors vienas mano sakinys yra netiesa, prašau tai argumentuotai paneigti. Apie viską, ką esu parašiusi kalbėjau ir su darželio administracija. Esu dėkinga, kad į dalį pastabų buvo reaguota, tačiau tai yra nepakankama, kad saugiai galėtume palikti vaiką šiame darželyje. (beje, aš taip pat vedžiau vaiką į "Kėkštukų" grupę).
Jei esate tokios super mamytės tai auginkite savo vaikus pačios ir nereikės skųstis dėl skurdaus meniu (nors atvykusi higiena ir patikrinusi neprisikabina prie to). Yra daugybė darželių, tai eikite ir ieškokite kur bus geriau.
Noriu pasidalinti savo asmenine patirtimi lankant darželį „Mažasis Trinapolis“ (adresu: Trinapolio g. 11, Vilnius). Lankėme darželį apie pusę metų pačių mažiausiųjų „Kėkštukų“ grupėje. Pirmiausiai kas užkliuvo tai, kad vaikučiai neturi sąlygų pasišlapinti ir pasituštinti. Norėdami atlikti gamtinius reikalus vaikai turi iš savo salytės eiti per šaltą koridorių (kuris išeina tiesiai į lauką) ir ten sėdėti šaltoje patalpoje. Mano vaikas darželyje negalėjo normaliai pasituštinti, visą dieną sulaikydavo, kuo pasiekoje turėjome problemų dėl tuštinimosi (užkietėdavo viduriai). Be to, darželyje nėra šilto vandens, vaikai rankas turi plauti po ledinio vandens srove (bet manau, kad ten tiesiog tų rankų niekas vaikams nenuplauna). Nors tualete yra dušo kabina, bet vanduo bėga tik ledinis (įdomu kaip vaikučiai yra apiplaunami ???). Pati tualeto patalpa yra netvarkinga, trūksta higienos ir švaros. Nėra net tualetinio popieriaus.
Maistas yra skurdus (meniu nesikeičia savaitėmis), porcijos vaikams nepakankamos (vaikas grįždavo namo išbadėjęs ir nepavalgęs).
Ir taip mažos vaikų patalpos kovo mėn. buvo dar labiau sumažintos ir padalintos per pusę. Dabar užėjęs pasiimti vaiką, atsiremi tiesiai į vaikų lovytes prie pat durų.
Vaikų sergamumas yra didžiulis (gegužės mėn. iš 12-os vaikų grupėse būdavo tik po 4). Į lauką vaikai praktiškai nevedami, nors oras ir būna geras. Atrodo auklėtojos suinteresuotos, kad vaikų grupėse būtų kuo mažiau. Užsiėmimai vaikams nevykdomi, nebent susimoki papildomai. Vaikai visą dieną ten tiesiog atbūna.
Auklės dirba atsakiniai ir abejingai, vaiką iš darželio visada pasiimdavau visą išsipurvinusį, nešvariomis rankytėmis ir veidu.
Nesuprantu žmonių, kurie išeina ir bando apšmeižti tą įstaigą.
Visi maži vaikai serga ir tikrai daug. Bet taip jie įgauna imunitetą ir vėliau būna atsparūs visokioms ligoms. Jūsų vaikutis matyt buvo tiesiog per mažas ir turintis itin silpną imuninę sistemą. Kiek žinau dekrete galima būti tris metus ir ramiai sau auginti vaiką sveiką ir laimingą.
Dėl maisto, tai nesitikėkite, jog darželyje juos maitins sūreliais, 5x per dieną ar dar kokiomis nesąmonėmis. Vaikas turi turėti sureguliuotą mitybą ir sveikai maitintis, o tą tikrai turi darželyje.
Sėkmės ieškant Jums tinkančio darželio!
Idomu kuriam darzelyje gauni meniu kaip restorane? Nebent ten moki po 500€ per menesi. Jei nepatinka bendras maistas - atsinesk savo.
Del uzpakaliuko - tu su vienu savo mazyliu labai graziai nuvalai. Gal nori pameginti 5-niems nuvalyt vienu metu, tuo paciu metu uzimti juos, nuraminti kai vienas ju verkia, o jei dar ne vienas. Pamaitink juos, nuplauk rankas. Noreciau paziureti kaip viska graziai nuvalysi, kiek kartu plausi rankas, kaip vos tik prikakos, operatyviai pakeisi pampersa. Labai noreciau pasiziureti, kaip tamsta viska idealiai atliktum. Tobulumui vietos visada yra, bet nereikia varyti Dievo i medi.

Labai idomu kaip ten darbo salygos? Is skolu neisbrenda, darbuotoju kaita superine. Kiek jums liko iki bankroto? Gal nesiusiu cv i jusu darzeli
Meda, kiek jūs klaidų padarėte viename sakinyje!
Re Audrone 2013-02-08 17:31:54

UAB "Muzikija"
Lopšelis-darželis "Strazdanėlės" muzikinis ugdymas

Adresas: M. Marcinkevičiaus g. 118-1, LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; meno mokymo įstaigos; mokymo kursai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; vaikų darželiai.
UAB "Muzikija" valdo privačius darželius Antakalnyje ir Jeruzalėje. Užsiima muzikos, knygų leidyba, kuria ir įgyvendina CD įrašus ir kt. muzikinius projektus.
Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

Dėl viruso iš Kinijos pasieniečių ketinama prašyti stebėti atvykstančius automobilius 01-27 16:28
Dėl naujojo koronaviruso protrūkio Kinijoje Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija (SAM) nori stebėti į šalį atvykstančius automobilius bei suteikti informacijos jų vairuotojams.
"Iki" plečia elektroninės prekybos geografiją
"Iki" plečia elektroninės prekybos geografiją 01-27 15:59
Nuo šiol per maisto pristatymo programėlę "LastMile" produktus iš prekybos tinklo "Iki" asortimento galės užsisakyti daugiau Vilniaus ir Kauno miestų gyventojų. Paslauga plečiama ir Vilniaus bei...
Lietuvos oro uostai beveik ketvirtadaliu didino neaviacinių paslaugų pajamas
Lietuvos oro uostai beveik ketvirtadaliu didino neaviacinių paslaugų pajamas 01-27 15:21
Lietuvos oro uostai (LTOU) skelbia praėjusiais metais 24%, iki 18 mln. Eur, padidinę neaviacinių paslaugų pajamas, didžiausią augimą leido pasiekti komercinių patalpų nuoma.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%