Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Maksimoje UMERGES 369 dirba labai nemandagi kasininke Regina Meliskiene.Nesugeba net akiu pakelti i klienta ir bendrautntu.Ismusus ceki, sedi akis nuleidusi kaip vandens prisisisemusi.Paklausiau cit:, , gal jus nekalbat?, , -atsake-, , gal jus akla ir nematote, , Tai palaukit, ka tokia darbuotoja cia veikia.ir ne pelne nesa o tik atbaido klientus.
Norejau pirkt pigėsniu ledų, pamačiau dvi kainos tinkontiems man, bet ne radau nei to nei kito. Paklauses darbotoja gavau atsakima kad jos nera. I klausima kodel ne nuimtos kainos išgirdau kad jos gal but atvež ir ne verta nuimt kainos. Kodel kei stovi eilei malonei prašo palaukt nes visi kiti dirbo salei, bet ir salei tvarkos svelnei tarent ne labei matosi. Tei turiu pasiulima keip palengvint sales darbotoju daba: išdeskit visos kainos visom prėkem su pastaba kad je yra sarašę, ar tegu darbotojai nors kart per kažkiek leiko patikrino ar ta prekie yra lentynoj, jai ne tei gal ne patingetum nuimt kaina
Labas.
Ar lietuvoi ira darbo inpektoriu ar ne kad nesutvarko tas visas maxsimos administracijas kiek jie savivaliaus dar daridami darbuotojams spichaliogiskus spaudimus?
Zmones dirba po 12 val ir daugiau per para pavarge uz ta vargina minimuma grasius gaudami i rankas ir dar turi atlaikiti maxsimu administraciju psichalogini spaudima, kacia stalinizma vel ivede, nei kam beturi pasiskusti nei pasibedavoti kad ira kaip darbuotoju moteru toks kruvis darbo kad net pareja namo verkia nuo darbo, net suserga.isvis tvarkos nebera prisikisa kisenes ponai ir saiposi is paprasto zmogaus.
Lazdijų mieste neseniai buvo pastatyta nauja, erdvi maxima. Deja, bet net ir tuomet kai nusidriekia ilgos eilės pirkėjų dažniausiai dirba tik dvi ar net tik viena kasininkė. Būna situacijų, kad stovint eilėje ir nesulaukus jos pabaigos, tenka tiesiog palikus pirkinius išeiti. Nejaugi tokiam dideliam ir tokį didelį pelną nešančiam parduotuvių tinklui yra sunku priimti daugiau darbuotojų, kad ir už patį minimumą?? Akivaizdu, kad darbdavys taupo darbuotojų sąskaita.
Kiekviena diena lankausi Panemunes Maximoje, Kaune.
Vakar, 2013.05.04 lankiausi kaip iprastai. Parduotuve vale, baisiausiai susiraukusi valytoja, kuri net negerbia parduotuves klientu, vaziuoja su valymo masina tiesiai ziuredama i akis, ir trauktis turiu as, net atsiprasau ar prasau nepasako. Atseit, susiprask, ir pasitrauk.
Taciau, baisiausia yra tai, jog tai kad slapios grindys nera kokiu ispejamuju zenklu. Nes, zinoma, man pasiseke tokia laime paslysti ir nukristi, susitrenkiau ranka ir pasitempiau koja.
Mielieji, pasirupinkite savo klientu gerove. Nes kita karta, jei kazkas panasaus atsitiks, ar kreipsiuos i atitinkamas instancijas, ir tikrai "musi" laimesiu.
Vitalija
Pries keleta dienu apsipirkinejau maximoje, esu pasibaisejusi kaip yra aptarnaujamos besilaukiancios moterys, nesciuju kasoje buvo begaline eile, deja turejau ja visa atstoveti, nes niekam nerupi, kad tu laukiesi. Kyla klausimas kam yra skirta tokia kasa jei joje yra aptarnaujami visi zmones su pilnais krepsiais, o nesciosios ir moterys su mazais vaikais turi laukti kaip bendroje eileje. tai vykst siauliuose centrineje maximoje ir jau ne pirma karta.
Laba diena, aš dažnai lankausi Maximoj liepkalnio gatvėj ir esu nepatenkina sales darbuotoja.Ji yra grubi, nekultūringa, neatsako į klausimus ir nepirmą kartą. Nenorėjau skelbtis, bet tokie darbuotojai neturėtų dirbti su klientais. Prašyčiau Maximos valdžios atkreipti dėmesį kokius darbuotojus priimate į darbą.Norėčiau paminėti darbuotoją vardu EGLĖ. Paskutinį kartą aš buvau 2013.04.26
ERIKA 2013-03-29 20:00:58
MAN PATINKA,APSIPIRKINET TEN DAUG SKARMALU,BIZIUTERIJOS,O MAISTAS PRASTAS,O PACIOJ MAXIMOJ -DARBUOTOJAI EDA KAIP KIAULES.ARBA VISAI NE,GERIA,RUKO KUR NORI.
oho eda kaip kiaules, ruko ir geria...kelios tik pardavejos likusios tai idomu kada jos ten taip jau paruko ir geria....pirkejus taip parduotuviu valdzia islepinus, kad jau nezinot del ko ir kaip prie zmoniu kabinetis
Laba diena, norėčiau išreikšti didelį nepasitenkinimą Lazdijų mieste esančios parduotuvės darbuotojomis. Šių metų balandžio 6 d. buvau tiesiog šokiruota jų elgesiu. Pas dvi pardavėjas (kurios kaip po to paaiškėjo negalėjo kalbėti, nes nešė pinigus) paklausus, kur parduotuvėje galėčiau rasti padukus į batus, jos tiesiog atsakė nežinančios ir net nestabtelėjusios ėjo toliau. Man pasakius, jog malonu buvo bendrauti (su dideliu ironijos kiekiu), atkirto, jog neša pinigus, tačiau nei "atsiprašau", nei "jeigu galit paklauskit pas kitą pardavėją, nes negalim atsakyti šiuo metu" nesulaukiau. Paklausus pas kitą pardavėją, ji tiesiog ramiu balsu pareiškė nežinanti. Na, galų gale paprašiau skundų knygos, bet jos teigimu tokios nėra. Šoninėse kasose sėdinčių pardavėjų dialogas skambėjo taip:
- Kur pas mus skundų knyga?
- Paklausk ko nors lengvesnio.
Na išgirdus tokius žodžius patikinau pardavėją, jog skundų knygą privalu turėti kiekvienoje įmonėje, tačiau ji nesiteikė paieškoti, o dar kartą pasitikslinus, ar paieškos skundų knygos, atsakė tiesmuku "NE". Tikiuosi per šį atsiliepimų puslapį jus pasieks informacija apie pardavėjas nesiskaitančias su klientais. Ypatingai nemaloniai bendravo pardavėja Daiva Streigienė. Pardavėjos tiesiog sugadino mano turėtą gerą įvaizdį apie jūsų parduotuvių tinklą.
MAN PATINKA, APSIPIRKINET TEN DAUG SKARMALU, BIZIUTERIJOS, O MAISTAS PRASTAS, O PACIOJ MAXIMOJ -DARBUOTOJAI EDA KAIP KIAULES.ARBA VISAI NE, GERIA, RUKO KUR NORI.
vytautas 2012-11-02 16:40:45
Laba.diena.Esu Vytautas is Naujosios Akmenes.Antradieni ryte apsilankes pc MAXIMA,kuri yra Petraviciaus gatveje,buvau tiesiog sokiruotas.Vaikstant po prekybos saleje,girdejosi baisinai riksmai is sandelio,geriau paklausius spratau,kad kad parduotuves direktorius saukia,tiesiog klykia ant darbuotoju.Tai girdejau ne vienas as,o nemazas burelis zmoniu,moteris stovejo ir tiesiog buvo be zodziu.Negana to,pamaciau net darbuotojus vaiksciojancius apsiverkusius,o darbuotojos sioje pardotuveje tokios malonios,visada patars,visada pades.Ar Taip gali elgtis vadovas?Kaip gali zmones dirbti tokiomis salygomis?Pasirodo kazkokia vergija dar pasmus.Tarpkito kiek girdejau,tai ne pirmas kartas,kai vadovasklykia ant tu varksu darbuotoju.Ar neimanoma kazka padaryti,nes tikrai gaila tu moteryciu kurios taip sunkiai dirba.Aciu.Su pagarba dar nuolatinis jusu klientas Vytautas is Naujosios Akmenes.
Vytautai, ten kur dideli pinigai, žmogiškumo nebėra : (deja pačiai teko suprasti tą beveik 10 metų toje įmonėje... Maximos parduotuvės vadovai jau turbūt pamiršo, o kiti gal net nežino apie tokį dalyką kaip - DARBO ETIKA.
O kad šiuos komentarus paskaitytų pats Gintaras Jasinskas ir suorganizuotų kokį seminarą Maximos direktoriams apie etiką darbe...
Dirbantiems linkiu atsipeikėti ir nebevergauti, Jūsų uždirbti pinigai Jums sveikatos vėliau nekonpensuos, o ir Maximai nebebūsite reikalingi.
Aš pasirinkau kitą darbą, galbūt su mažesniu, pradžiai, atlyginimu, bet žinau, kad su manimi elgsis kaip su žmogumi, darbo valandos padorios ir mano darbo rezultatai bus vertinami...
Kasininkiu vardu, galiu pasakyti tiek, priveliam tų klaidelių, bet klysti žmogiška, ypač kai taip nežmoniškai darbe elgiasi vadovas...

Maximistė ;)
Sveiki maxsimos vadovai!Ar galit pasidomet Ringaudu direktores D.Pdarbu, jei ne direktore, o valytoja dirbt.
S, m vasario 9d.atejus po iseiginiu radau parasyta skunda, kuris yra smeiziantis ir nepagrystas kas parasytai taip nebuvo ir mane atleido uz tai is darbo, todel reikes kreiptis i teisma.Noreciau issamios informacijos?
Laba diena, sausio 29d. Zaliuju ezeru max parduotuveje man pakeite ACIU kortele i nauja, bet
is senos korteles sukauptu maxsima pinigu neperkele.Naujos korteles
Nr.9440 0037 0065 3227 117, sena kortele pasieme darbuotoja. Vakare skambinau Jums
tel.8 800 20 050, kad pasiaiskintau kodel neperkelta max.pinigai. Atsiliepusi darbuotoja buvo labai maloni ir pazadejo, kad per dvi dienas viskas rankiniu budu bus sutvarkyta. Deja, siandien jau vasario 5d., bet pinigu-nera. Sukaupta buvo apie 50maxlitu. Vistik tikiuosi, kad klaida bus istaisyta. Mano tel. 861839003, jeigu kiltu klausimu.
pagarbiai Danute
Sveiki. Šiandieną buvau labai nustebinta ir nuliūdinta, kai įsisodinusi vaiką į vežimėlį ir nešdamąsi mažą šuniuką, buvau žeminančiai išvyta iš Ukmergės maximos, kuri yra Žiedo gatvėje, nors jau daugiau nei metus einu su šuniuku ir nieks niekada nieko neperspėjo (manau, pirmą kartą perspėja visur ir visada, tuo labaiu, kad nesu pažeidinėtoja, o atvirkščiai, nuolatinė pirkėja). Mane užsipuolė moteris ir vyras, nei vienas neprisitatė, kas jie tokie ir liepė neždintis iš parduotuvės, nes vaikas sėdi toje vietoje, kur "žmonės duoną deda", taip buvo pasakyta, bandžiau pasakyti, kad duona supakuota, o mes į tuos krepšius dedam ir žemes ir skalbiklius, viskas juk supakuota, sako arba išeik arba kviečiame policiją. Vyras ir moteris buvo pikti ir nieko nepaaiškino, keistai rėkė ir darė gėdą prieš visus, žinoma išėjome, bet mes čia gyvename ir perkame kasdieną. Gal yra, kas gali padėti man tai išspręsti? Negali dirbti tokie žmonės su žmonėmis. Jei kada nors būtų pasakę gražiai, niekada nebesineščiau šuniuko į parduotuvę ar vaiko nesodinčiau. Tikrai nemanau, kad labai nusižengiau, o jie mane įžeidė ir pažemoni žmogišką orumą. Prašau išsiaiškinti.
Edita Ciemnolonskienė
Maxsima toliau mausto klientus ir is to pelnisi.
Siandien apsipirkinejau Maxsima LT V. Kudirkos g. 3, Marijampole, Kasa Nr. 10 (2012-12-12) 17.40 val.
Kasos cekis Nr. 410/447
Tarp visu perkiu pirkau Daumanu pusriebis majonezas su krapais 900 ml..
Bar kodas: 4770491212669
Lentynoje nurodyta akcija, kaina 4 lt.99ct. (Barkoda sutikrinau su akcijine etikete lentynoje, visada taip darau)
Minetam kvite man paskaiciavo kaina 6lt. 19ct. ir jokios nuolaidos.
Klausimas "Maxsimai LT" ir tiems patiems "Maxsima Group" kada pagaliau baigsite s*****i maustyti savo klientus tomis akcijomis, nes tai jau ne pirmas kartas, bet jau negaliu tyleti..
buves maxima krovejas
2012-11-26 23:47:29 IP 2i582avf
reikia dar padauginti is 12 menesiu. taigi 144 milijonai darbuotojam. Imones grynasis pelnas 74 milijonai litu
buves maxima krovejas
2012-11-26 23:40:36 IP 2i582avf
maximos grynasis metinis pelnas 2011 metams nei mazai nei daug, o 218 milijonu litu.
jeigu prideti prie 16000 darbuotoju atlyginimo bent jau 500 lt atlyginimo, tai gautusi -8 milijonai, na dar plius mokesciai, draudimas dasidetu dar kokie -4 milijonai lt.
tai tik kiek daugiau nei 5 % nuo pelno.
Ar tai neteisinga?
o siaip ir 1000lt kiekvienam prie algos nera dideli pinigai tokiam gigantui, nuo jos pelno.
o tai zenkliai pagerintu zmoniu materialine padeti ir pagyvintu ekonomika (zmoniu perkamoji galia)
viskas politiku rankose, tik reikia imtis konkreciu veiksmu.
Maxima tik pavizdys, tai turetu buti taikoma visom imonem
tekejo atzvelgij apie sarkuvos maxima atsidare noujaj tai bardelius ten zaurus priduot duoda apie 1 1.5 valandos a eiles lauki nuo 8 rito iki 12 val ir pridavineji prekes dar 2 val minimum mus visai neziuri tikejas pas jos tik venas maxima be eiles gaidzej
:) nu nera zodziu
Teisėjas teisme: "Vien tai, kad jūs dirbate Maximoje jums yra bausmė, todėl paleisiu jus iš teismo salės" - situacija iš realaus gyvenimo.

O kad vergvaldystė yra ne tik parduotuvėse bet ir administracijoje, tai faktas. Nuoširdžiai nepatariu ten net bandyt darbintis - tik nukentėsite, nes maxima padaro taip, kad tik ji gautų naudos nesvarbu kokia kaina - darbuotojas paskutinėje vietoje. Įsidarbinę tik sugaišite laiką.
Laba.diena.Esu Vytautas is Naujosios Akmenes.Antradieni ryte apsilankes pc MAXIMA, kuri yra Petraviciaus gatveje, buvau tiesiog sokiruotas.Vaikstant po prekybos saleje, girdejosi baisinai riksmai is sandelio, geriau paklausius spratau, kad kad parduotuves direktorius saukia, tiesiog klykia ant darbuotoju.Tai girdejau ne vienas as, o nemazas burelis zmoniu, moteris stovejo ir tiesiog buvo be zodziu.Negana to, pamaciau net darbuotojus vaiksciojancius apsiverkusius, o darbuotojos sioje pardotuveje tokios malonios, visada patars, visada pades.Ar Taip gali elgtis vadovas?Kaip gali zmones dirbti tokiomis salygomis?Pasirodo kazkokia vergija dar pasmus.Tarpkito kiek girdejau, tai ne pirmas kartas, kai vadovasklykia ant tu varksu darbuotoju.Ar neimanoma kazka padaryti, nes tikrai gaila tu moteryciu kurios taip sunkiai dirba.Aciu.Su pagarba dar nuolatinis jusu klientas Vytautas is Naujosios Akmenes.
laba diena, norejau pasiteirauti kas per tva as esu nuolatinirka yra maximoje n.akmeneje L.Petraviciaus A. 4a, nes antradieni ryte atejusi pamatyti savaitiniu akciju apakau isgirdusi kas vyksta uz prekybiniu sales patalpu esanty samisi, nesuprantu kaip zmones gali dirbti esant tokiom salygom. vidury sales girdejosi samisys, darbuotoja isejo i sale apsiverkus, pasimetusi. atejus tai darbuotojai i kasa nebuvo imanoma apsipirkti, pardaveja visdar verke. as esu nuolatinis maximos pirkejas, esu sokiruota kaip siuolaikiniai direktoriai vertina darbuotoja. p.s. tai ne pirmas kartas, tikiuosi atkreipti JUSU DEMESI...
Savaitgali buvo akcija saldytiems virtinukams ir koldunams -30%. Pasiemiau 4 pakelius skryliu kaledoms. Atsiskaicius pamaciau cekyje, kad nera nuolaidos. Pasirodo skryliai ne virtinukai. :) Ir durnam aisku, kad cia preke is tos pacios grupes, bet ne, specialiai nuolaida netaikoma. Jei butu virtinukai "Skryliai", tai tada turbut pritaikytumete. Nu geda biski del jusu tokiu bajeriu.
Nusivyliau. Galvoju užsuksiu į Maximą ryte ko nors užkąsti nusipirksiu. Taikos g. Vilniuje. Priėjau prie vištienos skyriaus ir išsigandau. Vištiena balta balta (ne iki galo iškepta). Paklausus pardavėjos ta atšovė, kad kepa krosnis su laikmačiu, ne ji. Na suprantu, kad Maximos biznieriai nenori labiau iškept vištos, nes ji praranda svorį, be to neišpirkus negalima jos dakept kitą dieną, bet tai gi pažiūrėkit kainas! Trigubai brangiau nei žalia vištiena, bet vistiek taip taupot. Nusivyliau.

Beja, IKI parduotuvėse ta pati kaina, bet apsilankykite Viršuliškių IKI ir pamatysite, kaip turi atrodyti kepta vištiena - ruda, apskrudusi, eilės žmonių stovi susigundę.

Mokykitės ir negadinkite savo įvaizdžio!
Dauguma pardaveju bukaprotes, bet cia neesme. Butu malonu jeigu sutvarkytumet mazesnes maximikes - "Taskus", kur alkoholikai renkasi, nes ten labai smirda alkoholiu ir siaip kazkoks nevalynas. Beto, neplaukite misrainiu. aciu. o siaip viskas ok, apie viska pagalvota.
По другую сторону прилавка или Максима глазами нарвитян
Опубликовано: Кубик 31/08/12 | Просмотров: 9182

MAXIMA - с этим логотипом население знакомо уже давно. Сеть этих магазинов в Эстонии заслужила самые нелицеприятные отзывы всех слоёв населения. Вы посмотрите на досуге сообщения на досках объявлений от людей ищущих работу. Раньше девушки, которые искали работу - писали "ИНТИМ НЕ ПРЕДЛАГАТЬ!" А теперь пишут "MAXIMA не предлагать".

Иллюстративный снимок. Фото: Postimees/Scanpix.

В эти магазины люди идут на работу только в том случае, если это уже безвыходная ситуация. И как только появляется работа получше - бегут с работы с этих магазинов как ошпаренные. Отношение директоров этих магазинов к подчинённым самые сволочные. Условия труда адские. Зарплата мизерная. Директора творят в магазинах полный беспредел, который соответственно покрывается руководством свыше. И все это знают. Только вот сама сеть MAXIMA с руководством во главе нагло делают себе рекламу и пиар. Пишут что в их сети самый дружный коллектив и тому подобное. Что они заботятся о своих коллегах, называя своих подчинённых командой, нахватавшись рекламных трюков видимо от Американцев. А на самом деле это полный рекламный трюк. Просто красиво сказанные слова для посторонних ушей.

В Нарве женщины в поисках работы обходят магазины MAXIMA стороной, а в школах этим магазином уже можно пугать детей! Не будешь хорошо учится - пойдёшь работать продавцом в MAXIMA. Просто интересно, неужели руководство не знают какой беспредел творится в сети их магазинов? Или местные директора творят свою игру и руководство не ставится в известность о скотском отношении директоров, которые вылезли с уборщиц, стуча на своих коллег или по великому блату. Стали директорами, никогда не имея никакого опыта работы с коллективом. Не имея никакого опыта на руководящих должностях, сразу чувствуют себя самым большим прыщём на заднице. Мы, работающие и имеющих несчастье поработать в магазинах MAXIMA можем поделиться с вами, и рассказать, какой беспредел творится в нарвских магазинах MAXIMA. Это ужас. Далее...

Во первых хотелось бы сказать и написать как происходит трудоустройство в магазины MAXIMA в Нарве.

Придя устраиваться на работу директор магазина сначала даёт вам бланк, на котором вы должны написать заявление, что вы увольняетесь с магазина по собственному желанию. Директор магазина ставит свою резолюцию и подпись. Но без числа. После этого вам дают бланк, на котором вы пишите заявление о трудоустройстве в магазин.

В процессе работы директор магазина в принудительном порядке заставляет писать заявление о том, что вы сами соглашаетесь работать в магазине в неурочное время, которое не оплачивается. Что вы не против того, что вы постоянно задерживаетесь в магазине и работаете лишнее не оплачиваемое время. Если вы отказываетесь написать такое заявление, то вам тут же показывают на дверь, так как заявление об увольнении "по собственному желанию" вы уже написали устраиваясь на работу.

И что странно - ни один нарвский инспектор по охране труда не посетил магазины города и не проверил условия труда. Хотя их можно понять - проверять особо и нечего. Женщины, которые могут потерять работу, не станут рассказывать о беспределе, который творится в магазине. И директора смело рапортуют, как у них всё хорошо.

Взять к примеру MAXIMA XX в Нарве, в торговом центре.

Раньше в нём директором работала Татьяна. Творила в магазине что хотела. Постоянно названивала в магазин в свои выходные и наводила панику в рабочем коллективе. Типа к вам едет проверка и что либо в таком духе. Видно ей доставляло удовольствие устраивать нервозность в магазине. К работникам магазина относилась высокомерно. Людей за людей не считала. Могла прилюдно обозвать работника. И вот совсем не давно её поставили на повышение. Теперь она региональный директор. Интересно, о чём думают руководители сети MAXIMA? Какой из неё региональный директор? Тем более, она уже как то была на должности регионального директора. Не справлялась со своими обязанностями и её понизили до простого директора магазина.

Мы (мы, это наверно работники максима? прим. редактора STENA.ee) считаем, что региональный директор по магазинам должен быть с другого города. Человек которого в Нарве не знают. Человек, который не поддерживает отношение с директорами магазинов в своём городе. Какой из неё региональный директор? Какую проверку она может провести по магазинам в своём городе? Все директора магазинов в Нарве ей знакомы. Все нарушения остаются в Нарве и не доходят до руководства свыше. Всё в Нарве покрывается мраком вранья и лицемерия. Так что хотелось бы, чтоб руководство свыше обратило внимание на это и незамедлительно поменяло регионального директора в Нарве на другого человека со стороны, а не проживающего в Нарве.

Много примеров и по другим магазинам Maxima в Нарве. Например магазин на Таллинском шоссе 13.

В этом магазине директор также творит беспредел. И пора бы руководству задуматься, а соответствует ли директор своей должности? В этом магазине условия труда также оставляют желать лучшего. В магазине работать не кому. Бедные девочки на кассах. Посмотришь на них и складывается впечатление что они сутками сидят на кассах. Странно что руководство свыше не обращает внимание на то, сколько работников в этом магазине поменялось за последние 3-6 месяцев.

Моя знакомая устраивалась на каникулы на летний период в магазин на Таллинском шоссе. Странно, что директор магазина брала на работу совсем молоденьких девочек, зная, что они устраиваются временно. Только на время каникул. Поработав в этом магазине пару месяцев, многие сразу бегут от туда. Директор также творит там беспредел. Она наверно не знакома с трудовым правом. Человек, устраиваясь на работу, идёт на испытательный срок - 4 месяца. Поработав месяц, два, человек видит, что в магазине работать не возможно. Условия и отношение скотское и человек говорит директору, что не будет работать дальше. Ведь если человек находится на испытательном сроке, он может уйти с работы со дня. Но директор магазина заставляет отрабатывать 2 недели и не дает уйти сразу.

Мне рассказывала подруга, которая работала в этом магазине в летний период, что слышала, как директор магазина даже отзывалась сама о своем же магазине негативно: мол, что она брезгует покупать в своём магазине какие либо продукты и что никогда не покупает в своём магазине продуктов. Якобы она отоваривается в магазинах RIMI или PRIZMA. Хороша директор. И вот такие директора работают в Нарве. А так как в магазине на таллинском шоссе 13 постоянная текучка и соответственно всегда не хватает рабочих - виноват только директор. Значит она не справляется со своими обязанностями. Гнать таких руководителей надо.

Во всех магазинах Нарвы MAXIMA творится произвол и нарушение трудовых отношений. Просто все умалчивают боясь потерять работу. Просьба ко всем, кто работал в магазинах MAXIMA в Нарве: не бойтесь! Пишите пожалуйста о том, что вам известно о нарушениях в магазинах. Указывайте фамилии директоров и магазин. Пора вывести их на чистую воду.

По следам анонимных комментариев на сайте STENA.ee
Pastebėjau, kad šakių maximoje x266 nebuna jokių rūbų, batų.nesuprantama, kam tada tos akcijos drabužiams ir batams, jei jų niekada nėra???????negi sunku užsisakyti laikraščio prekių bent akcijinei savaitei???

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Akropolis" ruošiasi "Jamam"
"Akropolis" ruošiasi "Jamam" 11-18 17:31
Lapkričio 22-23 dienomis keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vyks didžiųjų nuolaidų akcija "Jamam". 700 parduotuvių ir paslaugų vietų tikisi pritraukti pirkėjų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%