Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Dar kartá apie visišká nesiskaitymá su pirkėjaus Vilniaus m. Grybo g. esančioje parduotuvėje Maxima. Šiandien apie 17 val. šioje parduotuvėje apsipirkinėjo tikrai nemažai žmoniú, tačiau nei vienoje kasoje nebuvo kasininko... Visi žmonės priverstinai turėjo eiti į savirarná ir apsitarnauti patys... Kyla klausimas kiek kompetencijos organizuoti darbá turi šios parduotuvės vedėja aiškiai nesugebanti susitvarkyti su savo darbu. Ar čia jos tokie keisti nurodymai savo darbuotojams visiems palikti kasas tuščias, ar čia darbuotojai savivaliauja ir vedėja to nesukontroliuoja ? Gal turi ji kokius “ stogus” iš aukščiau ir gali leisti savo parduotuvėje šitaip nesiskaityti su klientais?... Pirkėjas, mano manymu, turi teisę pasirinkti- ar apsitarnauti pačiam ar būti aptarnautiems kasoje. Šioje parduotuvėje tokio pasirinkimo galimybės pirkėjui dažnai nėra... Seniau apie 20 valandá atėjus į šiá parduotuvé, kasininkai iš kasú jau būdavo išnykę kaip dūmai, o dabar jau pasiekta visiška viršūnė, nes atėjus šiandien 17 val., jau tenka apsitarnauti pačiam arba eiti į Antakalnyje esančiá IKI parduotuvę, kurioje tokiú kuriozú NIEKADA nebūna ir žmonės turi pasirinkimà ar apsitarnauti patiems savitarnoje ar būti aprarnautiems pardavėjú. Su šitokiu darbo organizavimu Grybo g. Maximos likimas bus liūdnas. Aš, nors ir gyvenu šalia šios Maximos kol niekas nesikeis tikrai nebekelsiu kojos.
Sveiki.Šiandina t.y.rugpjučio 4d. teko apspirkinėti Maxima bazėje prie Gariūnų.Labai likome su žmona nustebinti informacijos skyriaus merginų maloniu aptarnavimu.Labai didelis ačiū norime pasakyti mus aptarnavusiai darbuotojai Rimantei.Daugiau tokių malonių žmogeliukų.Ačiū.
Jūsų parduodami fakelai yra tiesiog *ujovi
Susitvarkykit savo taromatus ir ju darbuotojus, imate uz tai pinigus. Vilniuje Virsuliskiu Maximos taromate priduoti tara gaunasi geriausiu atveju is trecio karto.Pastoviai uzluzta taromatas, darbuotojo niekada nera vietoje. Imkite pavizdi is LIDL. Pas juos visada viskas veikia. O pas jus betvarke.
Fausta 2019-07-31 18:27:15
Kaip pirkėja atsakysiu Jums. kai jusu vaikai laksto be prieziuros ir liecia, tampo, drasko viska kas jiems papuola, matomai del auklejimo stokos, nesinori leisti jums visai nieko, tik ziureti. Jus nemokate padeti atgal prekes, jus ja numetate, o kitiems klientams tenka ieskoti veliau. Drasiai ivesciau taisykles apsiprekinanciams su vaikais, nes erzinate.
Dideli mano vaikai ir nelaksto parduotuvese, pati esu dirbus parduotuvese ir puikiai viska zinau.Reiki gerbt kiekviena klienta.
Pirkeja 2019-07-31 16:14:42
Idomu nuo kada Maxima pasidare muziejus, atejus galima tik paziureti bet nieko liesti negalima ir pirkti?????!!!!!Siandien ryte nusprendem neskubedami apziureti mokyklines prekes adresu Ukmerges g.369 Vilnius Maximoje, kadangi su vezimeliu sunkoka privaziuoj prie lentynu pasiunciau mergaites pasiziuret ko reiktu nupirk mokyklai.Pradejus mergaitems ziurinet pratybas priejo pardaveja Viktorija ir pasake ner ko cia vercia ateikit rugpjucio 1 d.....kadangi toleliau buvau as to negirdejau bet kai mergaites ejo link manes liepiau pasakyti ka pasake ta pardaveja ir pakartojo.As paklausiau ar cia muziejus?O gal reikia leidima gauti kad galima butu apsipirkti? Is veido israiskos supratau kad ir toliau burbejo.Suprantu kad reik sudeti prekias i lentynas, bet tai jau jos darbas.Gali naktimis pildyti lentynas, jeigu nemoka dienomis dirbti.O klientus reik vertint, ar jau pagarbos visiskai nera????
Zinoma nera pagarbos, nei is pirkeju puses nei is pardaveju, kaip gali reikalauti pagarbos, kai pats nieko negerbi? :) Is esmes logika paprasta, vieni be kitu butumem apskriti nuliai, tiek parduotuve be pirkeju, tiek pirkejai be pardaveju, ka pirktumete tusciose lentynose? Turi buti abipuse pagarba. Bet jums to turbut nesuprast...
Pirkeja 2019-07-31 16:14:42
Nei tie pirkejai kalti, nei tos pardavejos kaltos, niekas cia nekaltas, nebent maximos politika :) nzn kaip kitur, bet cia tai vienas zmogus atlieka keliu zmoniu darba, faktas, kad pavargsta, robotu gi nera, tai atsiliepia viskam, ir prekiu kokybei ir paslaugu kokybei, pirkejai pikti, nes negauna kokybes, pardavejai pikti nes pavarge ir gauna pasalpa, visi nervuoti, tik virsuneles pinigus semia ir vienodai jiems tiek darbuotojai tiek tie pirkejai :D Ir girdi po to, nepatinka-nedirbk, nepatinka-nepirk, vieni kitus siuntineja uzuot koki streika sugalvoja :D
Teisingai pasakyta iš pardavėjos pusės. Jei niekas nedirbs, tai patys pirkėjai turės tą daryti už darbuotojus. Arba teks likti be nieko. Mąstymą reikia įjungti šiek tiek. Nes jūsų patarimai nedirbti pablogintų dar labiau viską. Gal kas nors ir normaliai dirbtų, jei Maxima savo darbuotojams negailėtų normalesnių atlyginimų arba neužkrautu ant vieno darbuotojo 2-3 žmonių darbą. Tai ir taip nusidirbi tame darbe, kad tikrai pradedi žiūrėti pro pirštus viską. Džiaukitės, kad iš viso kažkas dirba. O taip tai, Maxima nėra vienintelis prekybos centras. O ir be prekybos centrų yra ir kitų vietų pirktis. Taip, kad ne rusų laikai dabar. Pasirinkimo daug turime, nepatinka, ieškomės kitos vietos.
Pirkeja 2019-07-31 09:40:09
Kuo mažiau tokiù neadekvačiù pardavėjù. Jei negalite, ponia, tampytis tai gal nedirbkite tokio darbo. :)
O kas tampys gal pati?:Dkuo maziau nesupratingu tokiu pirkeju:D
Pardaveja 2019-07-31 09:09:17
Nu prajuokinot. Siaip visas darzoves reikia plauti. O bulves ir taip yra murzinos. Kuo maziau pirksi bulviu tui maziau mum reiks tampytis su bulviu maisais..nehigieniska sausaini imest atgal i deze..
Greta 2019-06-22 15:32:58
Siandien Pramones pr. 29 Maximoje apie 12:45h daržoviu skyriuje Vitarestos valytoja šlavė grindis aplink bulves viska sušlavusi pamatė, kad tarp sušluotù žemiù yra bulviù svogūnù tai paėmusi juos nuo žemės imetė atgal į prekybà, nemanau, jog tai labai higieniška nuo žemės dėti į prekybà. Gal perkam ir daugiau nuo žemės surinktù daržoviù??? Praejo noras net pirkti...
Ruslanas 2019-07-27 10:18:26
Na kedainiuose tas pats bardakas 20 kasų tik 2 atidarytos eilės po pusę val reik laukti pardavėjos tai nėra žodžių baisiau būti negali nieko negali paklausti nes kaip atsakys tai noro pirkti net nėra jokio mandagumo neturi pirkėjai nekalti kad jos mažus atlyginimus gauna ar daug valandų dirbą. Tegul mokytis einą ir skųstis nereikės na vienų žodžių bardakas!!
O kas tave aptarnaus protinguoli???pats gal atsisesi prekes praskanuot? Nekenciu tokiu pirkeju. Neik jei nepatinka, eij i kita parde:D
Sveiki, dažnai apsiperku Maximos parduotu ėse, tačiqu erzina šviežios mėsos ir mėsos gaminiu skyriai, kuriuose darbuotoju nuolat nėra ir tenka laukti po keliolika minučiu, kol kas nors prieis, nors tuo metu matsi ne vienas darbuotojas, vaikštantis po salę. Ši patirtis jau keleriu metu ir įvairiu metu besilankant parduotuvėse.
Sveiki, norėčiau su visa pagarba pasakyti didelį ačiū darbuotojoms Laurai ir Jolitai dirbanciom prie pramonės skiriaus Rokiskyje respublikos 111b maxsimoi uz pagalbą, malonią ir greitą konsultaciją, ir už gerą malonu bendravimą
Su klijentais uz šypseną tikrai labai gerą kai ira tokios geros ir malonios darbuotojos ačiū jums
Pagarbiai Dainius k.
Buvome su šeima apsipirkti Maximoje Nemenčines pl.nr.576.likome labai patenkitni aptarnavimu, ypač vienos darbuotojos demesingumu, ir aptarnavimu, ir paslaugumu (darbuotojos vardas RŪTA).apsipirkinejome daržoviu skyriuje, visa info buvo suteikta, išsamiai, gražiai ir mandagiai.Dedami prekes i savo krepšelius nereikejo tikrinti ju kokybes, daržoves ir vaisiai buvo tvarkingai sudeti, nebuvo pažeistu ir pagedusiu.Todel rekomenduočiau savo draugams ir pažistamiems apsilankyti šioje parduotuveje.Su pagarba Aliona Bojarun.
Nezinau kam sakyti del taromato Utenoje Maximos Ausroj gatvej. Kiekviena karta atvaziavus abu taromatai neveikia. Pakvietus darbuotoja ateina uz 20 min anksciausiai ir tada surisineja maisus ne kad kuo greiciau paleistu vel veikti. Zmones gaista savo laika. Gal reik papildomo zmogaus ar atsakingesnio nes tikrai nusibodo.
Boooza moi 2019-07-22 12:32:24
TEISINGAI!! Tegu atleidzia ja!! Tada jums tikrai nebebus del ko bitchint kai turesit svertis viska savitarnoi.. Nes gi boze boze, esant 1 zmogui per kelis skyrius Jus dryso nemaloniai aptarnaut..

Apibendrinant matyti: kai nori prisip** tai sekmingai padarysi del bet ko. Nusileiskit ant zemes ir sekmytes Jums su sprangia zuvyte berasant skundukus
Cha cha cha..as su tokiais pirkejais irgi nesiskaitau, jei nedasyla, kad esi viena ir nelakstysi ! Nereika tik musu gasdinti su tais skundais! Neturite ka veikti. Nedirbat tokio darbo todel ir nesupranta ponai net atsirado
Laba diena
Norėčiau padėkoti Mindaugo maximos direktorei ir visam kolektyvui už nuostabų aptarnavimą.
Teko apsilankyti 2019.07.23d jūsų P. C priėjus prie daržovių negalėjau rasti man reikiamos žalumos., priėjau prie darbuotojos kuri man labai aiškiai maloniai su šypsena veide parodė išaiškino kur kas randasi pagalvojau kad reikėtų tam žmogui padėkoti pajeskoti vadovo ir ką jūs galvojate tai buvo pati parduotuvės direktorė didelis jai ačiū, dar šiek tiek stebėjau jos bendravimą su darbuotojais ir pamačiau tą pagarbą šypsena malonumą ji perduoda visiems.
Ačiū ir kad būtų ko daugiau tokių vadovų.
Virsuniu virsune! Negana kad dirbi po 12val kasoje, nenueini net i wc, nei atsigerti, tai dar ir alkani sedime pietums suvalge tik "bomzpakiu" sriubos, iki pat darbo pabaigos, o direjktore kemsa tai ka nori issirinkus is vitrinu! Butu labai malonu kad valdzia susimastytu ir pastatytu kameras direktoriu kabinete! Panevezys
Prašau pakeiskite kainas Vilniaus akropolio Maximoje. Viščiukų broilerių blauzdelės A klasės parašyta +-0, 89eur/kg tiksliai nepamenu, o nuskaičiavo 1.98eur/kg...
UAB MAXIMA PC MOLAS nemandagus aptarnavimas 2019-07-21 17:26:19
UAB MAXIMA, esančioje PC MOLAS Kaune, dirba netaktiška pardavėja Alvyda. 2019-07-21 apie 15 val. 15 min. šioje parduotuvėje žuvies gaminių skyriuje norėjau nusipirkti keptos jūrinės lydekos, tačiau šiame žuvies gaminių skyriuje nebuvo pardavėjos. Greta esančiame mišrainių skyriuje pardavėjos, kurios vardas Alvyda, pasiteiravau kaip nusipirkti žuvies. Pardavėja Alvyda nemandagiai atsakė : “ Niekas čia nelakstys prie kiekvieno „ ir nurodė, kad norint nusipirkti žuvies reikia stoti į eilę mišrainių skyriuje. Vadinasi tuo pirkėjams sukeliami papildomi nepatogumai. Po to, atstovėjus eilę mišrainių skyriuje pardavėja vėl liepė sugrįžti į žuvies gaminių skyrių ir parodyti, kokį žuvies gaminį aš noriu nusipirkti. Be to pareiškus pageidavimą pasverti du žuvies kepsnius į atskirus indelius, pardavėja vėl nemandagiai ir netaktiškai replikavo neva aš ją „muštruoju“. Pardavėjai paaiškinau, kad ji netaktiškai bendrauja su pirkėjais, todėl turiu teisę reikšti pretenziją. Pardavėja vėl pašiepiančiai replikavo: „ ar jaučiate pasitenkinimą skųsdamas“.
Apibendrinus matyti, kad UAB MAXIMA PC MOLAS dirba netaktiška ir nemaloni pardavėja Alvyda, be to yra netinkamas aptarnavimas žuvies gaminių skyriuje, kadangi pirkėjai laukti eilėje siuntinėjami iš žuvies gaminių skyriaus į kitą mišrainių skyrių. Po to, pirkėjams sudarant nepatogumus iš mišrainių skyriaus vėl reikia prieiti atgal į žuvies skyrių, kur turi parodyti norimą pirkti prekę ir matyti šiame skyriuje esančiomis svarstyklėmis sveriamą prekę. Pažymėtina, kad svarstyklės yra atskiros tiek žuvies gaminių skyriuje, tiek mišrainių skyriuje.
Prašyčiau UAB MAXIMA įvertinti pardavėjos Alvydos nemandagų, netaktišką ir nemalonų bendravimą su pirkėjais, bei aplamai įvertinti netinkamą aptarnavimą žuvies gaminių skyriuje.
2019-07-21, Kaunas
Gerbiama pone, ateikyte pas mus, mes jus idarbinsime ir su mielu noru apmokinsime ir galėsite sau ramiai dirbti po 12 val, ir tada suprasite koks sunkus yra mūsų darbas ir kaip kiekvieno išklausyti jūsų pirkėjo uzgauliojimus ir pazeminimus ir pasiticijimus... Nes jūs tokius vėjus čia prirašote ir primeluojate, pasakų prikuriate....
2019-07-21, Kaunas
Nu čia tai komentaras, jokio supratimo. Suprantu, kad neturėtų taip nemandagiai aptarnauti, bet ar jūs galite suprasti, kad 1 žmogus pastatytas per kelis skyrius? Ne tik pirkėjams sukeliamas nepatogumas, bet ir keik vargti turi pati pardavėja, šitaip lakstant? O ir kiek žmonių turi būti, tai siaubas. Čia košmariškas darbas, skundas netinkamas. Skundas turėtų būti pačiai maximai už darbuotojų nesąžiningumą ir kankinimą ir t.t. Žinoma, kad tokie dalykai atsiliepia pirkėjams. Taip, gali niekas nedirbti. O tada viską darysite patys, nes ir taip tokiose vietose nėra norinčių dirbti. O jums linkiu labiau įgyti supratimo ir tolerancijos.
2019-07-21, Kaunas

Metus laiko lankausi Kaune, Molo Maximoje. Viskas tvarkoje, tik ar negalima būtų užsakyti daugiau dešrelių keptos mėsos skyriuje. Tikras anekdotas, metus laiko į dieną iškepa 20 dešrelių. Jei suspėjai nubėgt ryte, tai gavai dar kelias. O po 11-12h net nebesvajok rasti. Metus laiko tas pats. Net ir pačios pardavėjos juokiasi, kad visi klausia dešrelių, o tenka tik laimingiesiems. Manau, kad keptų dešrelių užsakymą turėtumėte padidinti, gal net dešimteriopai. Kad ir po darbų žmonės jų galėtų nusipirkti. O ne du žmonės pirmi laimingieji. Dešrelės tikrai skanios ir puikiai iškeptos.
Simas 2019-07-20 14:10:04
Klaipėdos g92 Panevėžio maxima, su vaikais ramiai negalime apsipirkti prie įėjimo stovi benamis kuris garsiai keikiasi o kitoje pusėje čigonė kuri priekabiauja, daugiau gyvenime nekelsiu kojos į šia parduotuve.. Vaikai buvo išsigande, daugiau niekados neisime i maximos parduotuve...
nu jus tikrai d*****i esat. Visu pirma pricom cia Maxima? jinai kalta kad tavo vaikeliai issigando? Jejgu matei kad benamis stovi, kokii velnio vistiek eini i ta parduotuve? Juokas ima is jusu, tik kad koki skunda parasyt. Prie kitu parduotuviu irgi stoves benamei, ant visu skundu rasysi tada?
UAB MAXIMA PC MOLAS nemandagus aptarnavimas
2019-07-21 17:26:19 IP 28ma1n57
2019-07-21, Kaunas
Sveiki, siūlyčiau atkreipti dėmesį į Maximą Nidoje-ji tapo vientisas sandėlys, o ne prekių parduotuvė.Prekės visą dieną supakuotos stovi salėje, jos nekraunamos į lentynas, jas turi pasiimti tiesiai nuo palečių- iš pakuočių -tame tarpe pieniški produktai, kaip varškės sūreliai, varškė!!! Šaldytuvai ir vitrinos stovi tušti -kaip sovietiniais laikais, nors praėjimas užverstas prekėmis !!! Krovėjai tempia prekių paletes ir jas tiesiog salėje paliekamos "ištampymui". Kiek suprantame-pasikeitė vadovas-gal tai nauji metodai, bet jie nepritaikyti Nidos parduotuvei -ten ir taip maža vietos, ypač dabar, kai masė poilsiautojų- sujaukė visą prekybos tinklą ! Buvo dienų.kai negalėjai nusipirkti ne tik mėsos, bet net elementaraus pieno !! TVARKYKITE PADĖTĮ ! Gaila, nepadariau nuotraukų-čia turėtų įsikišti ir san.stoties atstovai...
retai kada rasau atsiliepimus, bet si kart noriu pasidziaugt sarkuvos g. kaune maximoje dirbanciu kasininku kuri netycia ismaudem :D Bet kasininkas buvo linksmas ir supratingas, uzsidare kasa ir isejo persirengt. Tad labai aciu jam, retai kada taip siltai ir smagiai aptarnauja, svarbiausia su sypsena. Grisim dar karta!
Labas vakaras, šiandien Viršuliškių maximoj pirkau pyragaSveriamam skyriuj man pasvere 722 gramus moketi 3.39.Ejau moketi savitarnoj ir ten ismuse 788 gr.ir moketi 3.70.Kaip suprast?Informacijoj man atidave skirtuma 0.41 centa.Bet as pareikalavau 2 euro kupona ir man nedave pasake, kad nepriklauso.Tai kam jus rasot ant stendo didelem raidem..Kitose maximose duoda, o Viršuliškese niekada.Čia jau ne pirmas kartas.Tai gal kazkur kitur reikia kreiptis del apgaules.?
Šviežių daržovių salotos gal vis dėlto ne tokios jau šviežios? Šaltkalvių g. 2, jos pardavinėjamos visiškai įšalusios ir tikrai netinkamos valgyti.
Pirkau šiandien dešrelės maximoj ir jos sugedusios. Kaip gali būti prekyboj blogas maistas. Savanorių pr. Prie savo.
Žiauriai nemandagi ir kasininkė ir apsaugininkas. Pirmiausia kasininkės paprašėm cigarečių, ji mums pasakė, kad neaptarnaus kol neužsiklijuos pleistro.. tiesiog žiauru. Paskui ji pavėgo.. laukiam kol paduos cigaretes- po 10 min priėjo apsauginis sako, nelaukit kol ji ateis eikit kitur, sakau nesamonių nekalbėkit, kaip pakviest ją? Sako spauskit mygtuką sakau kurį ? Ten kairėj! Sakau parodykit nes kairėj pusėj ilgas saltiviršis! Nerodo, kol neužbauniau kaip monstras, kad parodytų mygtuką! Kas per nesamonė?
Rietavo maximoje pirkome sprandinės šašlykus, grįžus namo, teko vežt juos pakeisti, nes jie buvo PASMIRDĘ. Kasininkė net ne neatsiprašė, o piktu veidu pakišo pinigus.
Sveiki, pirkau maximoje kava pelini, pupelemis.galvojau puiki kava net čekio neėmiau, taikos g. 176a bet atsidares poka nusivyliau labai, pupeliu pavidale lukstai ir degesiu pilna, vat tau ir kava kuri kainuoja 24€ sutikite uz tokia kaina kava turetu buti normalaus lygio
Prašau paaiškinti kaip gali būti kad ispardavymo kaina ne pasikeitusi jei yra ispardavymas. Konkrečiai prekei iki tol kainavusi 19.99 ispardavymo kaina ta pati?tai koks čia tada ispardavymas? Juo labiau kad nuolaida esama taip pat netaikoma. Tai tefal keptuvių rinkinius. Kai savaites nuolaida 50%.ispardavymui nuolaidų nėra bet ir ispardavymo kaina nuo pradinės nesikeičia. Nuostabu. Laukiu paaiškinimo. Be to preke iškabinta ir kaba nuolaidos plakatas
Esu šokiruota PC "Maxima" Klaipėdoje Banginyje. Per reklamas labai gražiai viską pateikiate, algomis, asortimentu ir apskritai kaip pas jus Maximoje gera. Atėjus vakare apsiprekinti, dirba TIK bitutes kasos kur kilometrinės eilės, ir viena paprasta. Daugelis žmonių su vežimais prikrautais maisto, pardavėjos vos spėja, žmonės nepatenkinti, ant jų išsilieja, reikalingi darbuotojai jau pabaige darbus. O paprastos kasininkės turi "sugerti visus nuodus". Dar po darbo pavarges turi pats save apsiprekinti, skanuoti prekes, tai gal kokia nuolaida suteikit, kad mes patys turime "dirbti kasininku". Kainos JAU žvėriškos, pirkome su šeima maisto už 70€, nuolaida 0.75cnt €, nei juoktis nei verkti. Kiek tenka ten atvažiuoti absoliuti vergystė tiek darbuotojoms, tiek pirkėjui. Savo reklamomis per televizija galit neplauti smegenų, matosi kaip jūs žiūrite į žmonės: kaip į pinigų maišus ir vergus ! Su šeima daugiau ten nesiprekinsime ! Gaila, kad tokios parduotuves klesti. Ir p.s siūlyčiau direktore pasirūpinti atsakingiau ;)
Noriu pagirti naujininku maximos darbuotoja Jurate. Ji labai greitai dirba mandagei ir visada pakvies mamytes ar busimas mamytes. Si darbuotoja viena geriausiu sioje maximoja. Aciu Jurate kad Jus esate ir dirbate del musu.
Nuejau su 4 metu Vaiku I Pramones pr. maxima kaune ir Stai Koks vaikiskas pienukas padetas, supelyja, purvinas ir panasiai baisu, slykstu. Pasakiau mergaitei, kad paziuretu kas prideta saldytuve ji krove salia piena, pasake kad ne jai priklauso ir net nenuejo paziuret. As nesuprantu kur sales vedeja baisu. Nesinorejo gadintis nuotaikos ir neieskojau as jos.

Labai nusivyliau Liepkalnio maximos darbuotoju elgesiu ir aptarnavimu. Kaip ir kiekvieną diena po darbo, užsuku į artimiausia parduotuvę, šį karta tai buvo maxima.... Apie daržovių kokybę, net komentarų neturiu.....o paklausus darbuotojos negana to, kad gavau atsaką rusų kalba, viskas būtų gerai, bet aš juk gyvenu Lietuvoje, ir jeigu pc klausiu ko nors lietuvių kalba, tai ir atsakymą noriu gauti lietuviškai. Darbuotojos elgiasis, viską sumesti kitai pamainai yra žemas ir be kompetencijos, ir pasakymas "nepatinka, nepirk" manęs netenkina. Laukiu komentaro, dėl darbuotojos elgiasio ir daržovių kokybės.
Malonu užsukti į Molėtuose, Amatų g. esančią maxima kai ten dirba kasininkė Rasa. Visada besišypsanti, maloni pirkejui. Sėkmės jai naujame darbe! Daugio tokio pozityvo!
Ne pirmas kartas, kuomet "Maximos" darbuotojai (daugiausiai Jonavoje) "pamiršta" nuimti akcijos etiketes nuo prekių arba išmuša kitokią kainą ir neretai tai pastebime tik vėliau, kuomet prekes per vėlu grąžinti. Tikiuosi bei linkiu daugiau pastabumo iš jūsų darbuotojų
Man labai patinka Zarasų Maximą, kuria yra Bukanto g.Mes gyvenam Visagine, bet dažnai apsipirkinejame Zarasuose.Čia dirba labai žmones geri, labai malonios pardavėjos, ypač svėrėmojo skyrioje. Pavardes mes nežinome, bet vardas Jelena.Visada su šipsena visada padės surasti parduotuvėja tinkama prekė, pasiulis pagal savo skonį ir visada mums tinka ir patinka.
Bet mes gyvenam prie Visagino Maximos, kuria Taikos g.Čia visai kitokia atmosfera, negu Zarasuose, prie svėrėmojo skyriuje galima stovėti po 15 min, kadangi 2 pardavėjos į tave ir nežiūri.O kasoj visai košmaras, kiek ne užeiti-visada tik 2kasininkes dirba ir eiles stovi per visą parduotuvia Apie “laba diena ir geros dienos” visai neišgirsi.
Labai dekoju Zarasų Maximos darbuotojiems už jų nelengva bet gera ir tinkama darbą.
namik 2019-07-07 19:14:50
sveiki norejau dar viena skunda pranest.
as dirbu bigo maxima x-930 kaip pradejo bige pasikeitimai nusprendiau iseit is bigo ir gailute tai vadinama direktores pavadotoja pradejo pastovei rekti izeidineti ant mane, o prasidejo kad paprasiau pres tris sav. treju denu iseiginiu pas gailute o sianden atvaziavau I p.c. ir pradejo ant manes rekt kad as gailutei ne pateikiau rastiskai kad mane nebus tos skirtus denas as pirma karta atiprasinejau antek dienu ir gailute surase man pravaikstos as noreciau zinot uz ka eijgu gailute buvo perspeta.
noriu zinot gailute nepatikusiam darbotoju visada pravaikstas iraso ar man reikes kreiptis dar auksciau kad man padetu isiaiskint savo teises? padekit isiaiskint aciu...
Na ir berastys jus kolega (e), visų pirma tokie dalykai pateikiami raštiškai, o ne žodžiu, taip ji visų pirma turi teisę ant jūsų pikti, tokie dalykai, visur ir visada pateikiami tik raštiškai, tai atminkyte ir ateityje.
sveiki norejau dar viena skunda pranest.
Laba diena, šiandien 2019-07-04 Šiaulių akropolio maximoje buvau pirkus bulves, po 0, 99 ct (4kg) parsinešus namo, gaminant vakarienę pastebėjau, kad jos skleidžia pelėsio kvapą, iškepus jas, kvapas niekur nedingo, ir poskonis taip pat pelėsio. Labai nemalonu, kad toks didelis prekybos centras nepasirūpina gera kokybe. Juolab tai kenksminga organizmui medžiaga.. Nežinau, ar sveriamos maisto prekės yra grąžinamos, juolab kad buvo panaudotos...
Eglė 2019-06-29 21:26:08
2019-06-29 Plungės maximos parduotuvėje pirkome torta neesme ta, kad jis buvo nukainuotas, bet esmė ta kokį maistą jūs pateikiate žmonės, susitvarkykit savo maisto kokybę arba bus paskūsta tam tikroms įmonėms, nuvežus pyraga ir parodžius maximos darbuotojai nesulaukėme jokio atsiprašymo, taip dar pamatėmę kokie šlykštūs žmonės dirba šioje įstaigoje. Ačiū už sugadintą vakarą ir blogą močiutės savijauta
Na Jūsų močiutei gal jau laikas mirti, gal todėl ir blogai jaučiasi.
Tortas čia ne prie ko - nuo torto niekas nemirė.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Kai ieškoma retų partnerių, reikia sėsti į lėktuvą ir paspausti ranką
Kai ieškoma retų partnerių, reikia sėsti į lėktuvą ir paspausti ranką 11-17 13:12
Smulkiame versle asmeninis kontaktas gali būti lemiamas. Nesvarbu, su kuo tas ryšys yra: pirkėjais, darbuotojų komanda, ar su partneriais, tiekėjais. Galybė sutarčių pasirašoma dėl asmeninės...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%