Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Rūta 2019-09-07 17:06:46
Pirkau batus Kaune Šiaurės Pr. Maximoje, avalynei 40%. Batų kaina be nuolaidos 16.99€, nuolaidos suma 5€, kas nėra 40% nuolaida nuo pradinės batų kainos. Tai kaip čia yra?
Atai kas negerai????jūs skaiciot nemokat?16.99€ 40% 5€ nuolaida kas bloga
Pritariu Mildai, atsibodo jie jau, pareinu namo paziuriu i ceki ir 50% nuolaida nepritaikyta isvis... turbut debilui kasininkui nepatiko, kad daug sureliu pasiemiau su 50% nuolaida, ant visu 50% uzklijuotas lipdukas buvo. Kauno Akropolio maxima cia.
Ateiti pasiziuresiu originales kainas ir vietoj patikrinciu ceki arba ekrane ka d*****s spaudineja.
Jau taip ne pirma karta, toks vaizdas lyg specialiai jie ta darytu, nes as buna daug ko pasiemu su 50% nuolaida, tai kai kuriem kasininkam turbut nepatinka, kad palik kitiem, neiimk sau visko, apsiseisi be nuolaidos.
Kai daug kitu prekiu emi, tai nepastebi is pirmo sykio kainos skirtumo, bet kai pasitikrini namie, tai net i snuki tokiam kasininkui noris duot... del to cia ir atsiradau. Be 50% pasol jus n... as nepirkciau isvis, zmogus perka su 50% nuolada, kad sutaupyt, pritaupai po to per kazkoki debila, kuris ta specialiai taip padare, as tuo isitikines.
Noreciau palikti toki atsiliepima apie tai, kad truksta darbuotoju visose parduotuvese, bet juos vistiek mazina ir nori, kad zmogus dirbtu uz 3, bet kazkodel jo atlyginimas nesikeicia nuo kruvio.... Taip nebegali buti, tie darbuotojai del to ir yra pikti, nepatenkinti, nes uzkrauti darbais. Negali vienas darbuotojas speti per visa parduotuve perbegti ir sutvarkyti, atnesti, danesti ir t.t. del blogo darbo organizavimo nera kaltas darbuotojas ar pirkejas, bet visi pasipyktine esam nes mum taip netinka. Taigi prasymas, palikite darbuotojus ramybeje ir duokit kiekvienam dirbti savo darba, o ne uz kitus, nebemazinkit ju, nes ir taip nera kam dirbti... sako eik, eile stovi ant tavo vietos... netiesa, niekas nebenori eiti ten kur blogai. Taigi linkiu darbdaviams, darbuotojams ir visiems kitiems supratingumo ir buti zmonemis!
Šiandien lankiausi maximoj Marijampolė Kudirkos g.lėkiau iš ryto nes reikėjo šokių batų, vaikui tai labai svarbu, iki ašarų. Parduotuvėje prekių atvežimas, darbuotojai zuja kaip bitės, o češkių nėra.....iškuista žmonių likę tik mažiukės ir baltos, dar su viltim puoliau ieškot deja....priėjus darbuotoja paklausė ar gali padėt, nors aiškiai pas ją kalnai prekių į lentynas reik sudėliot, paaiškinau situaciją pradėjom abi ieškot.darbuotoja taip nuoširdžiai, atrodo kad jei tų batų reikia.bėgo į sandėlį tikrino likučius ir mes radom jas numestas pirkėjų kitam skyriui!aš buvau išgelbėta.taip nuoširdžiai dirbančių žmonių nemačius!!!paklausus vardo tyliai pasakė Lina.Jei gerai nugirdau.Ačiū jai.
Laba diena prieš 13val šiandiena pirkau piraga. Uždėta juostele. Kai ja nuėmiau pamečiau Kad su pelėsiai. Pirktas klaipėdoje banginio maximoje. Turiu čeki dar.
Sveiki naująją akcija "Sveikuciu šėlsmas" jus norite skatinti mažuosius valgyti daugiau vaisių ir daržovių ir gauti smagių žaisliukus renkant lipdukus kuruos galit gauti pirkdami vaisių ir daržovių bent už 3 €arba perkant prekes pazimetas karuliais. O aš radau jūsų parduotuvėje saldainių dėžutę pazimetas karuliu tai koks čia sveiku aš jut ten pilna cukraus. Taigi arba nedarykit arba darykit iki galo.
Dažnai lankausi Maximos parduotuvėse (Minties ir Rinktinės gatvėse), kurios yra šalia mano gyvenamosios vietos, Minties g. 9, Neturiu didelių nusiskundimų dėl kainos ir kokybės. Aišku, galėtų tiekėjams ir ūkininkams prekybininkai mokėti daugiau, nes puikiai aš suprantu, kad derlius yra vertinamas tik tada, kai jis jau yra po stogu, o ne lauke
Noriu asmeniškai padėkoti Maximos XX, Rinktinės g.66 darbuotojai, kuri ne vieną kartą aptarnavo labai paslaugiai ir maloniai, vakar ir anksčiau, dirbanti mėsos skyriuje - gerb. JOLITAI. Žinau, kad darbe, ar šeimoje, ne visada būna gerai, būna ir problemų. Bet kiek, teko pirkti pas gerb. JOLITA, jinai visada būdavo su šypsena. Tai yra DIEVO dovana, ir ne kiekvienam ji yra duodama.
Siūlyčiau, tokius lojalius darbuotojus, kaip Gerb. JOLITĄ tinkamai įvertinti
PS : ir dar prisiminiau, reikėjo valgomos sodos. Šalia nebuvo salės darbuotojos ir pasiteiravau į mėsos skyrių pas gerb. JOLITĄ, ir jinai tiksliai pasakė už kurios lentynos ta prekė yra
Ačiū Jums..
Išmokite pasižiūrėti į save iš šalies
2019-09-03 17:01:33 IP 2e7r3q9m
Urtė 2019-09-03 14:27:54
Ne paprasti žmonės kalti, kad tokie įstatymai, jog reikia priduoti tarą, ir ne mes kalti, jog “mama Maxima” nesugeba pasamdyti daugiau darbuotojų, kad jie spėtų. Labai nemalonu kai atvažiuoji priduoti tarą, o vyriškis, kuris tuština taromatus, nepatenkintu tonu, pažiūrėjęs, jog tų maišų nemažai (na ne aš kalta, kad mūsų kavinėj vartotojai daug geria), nemaloniu tonu išpyškina, jog jis nespėja ir varykit su savo maišais kur nors kitur, nes kol
jis nesusitvarkys lauksim 2h. Veiksmas Palangos taromete, Plytų g. Maximoj. Laikas 14.26 2019.09.03
Tokie ir visokie įstatymai priimami tai tik per jumis, jei jums neįeina į galvas. Ir žinoma, tai sukelia jums didelių nepatogumų. Ir žinoma, tai turi sukelti ir darbuotojams nepatogumų. Jei žmonės nešiukšlintų kur papuolą, neterštų gamtos, aplinkos ir t.t. Tai ir nebūtų tokių dalykų kaip taromatai ir t.t. Tai JŪSŲ kaltė! Taip, kad neverkit dėl taromatų ir t.t. Geriau įgūdžius kultūros lavinkite ir pradėkite elgtis civilizuotai. Tai ir gyventi bus daug paprasčiau. Ir tikrai ne prekybos centrus kaltinti reikia, o tik pačius save.
2019. Rugsejo 2d. Vilniuje, taikos g. esancioje maximoje apsipirkinejau, per pati pika 18valanda. Prisipirkau beveik pilna vezima ir ieskau kasos kur atsistoti. Ir dirba tik Express kasa kur iki 5 prekiu, savitarnos kasa (kur as tiek prekiu tikrai neiskrausiu) ir "mazyliu". Taigi stojausi kaip ir kiti pirkejai daugiau apsipirke i "Mazyliu" kasa. Teko prabuti ten gal 20-25 minutes. Nes pastoviai praleidinedavome pelnytai supykusius tevelius, kad mes ju kasoje stovim be vaiku. Teko eilini karta nusivilti Maxima. Mus pirkejus pastatete i tokia nepatogia padeti, ir dar sulaukti kitu teveliu-pirkeju piktu zvilgsniu. Maxima kuo toliau tuo labiau ritasi zemyn, ir ten apsipirkineti darosi nemalonu, nes arba susigadinsi nuotaika del ko nors, arba kasose-eilese uztruksi 20-40minuciu.
Rasau pirma karta, ka tik gryzau is maximos Kaune savanoriu prospekte, prisipirkau su akcija vistienos ketvirciu ir jie visi smirda, tikrai labai nemalonu.
Gal kas zinote kontaktus, kur Maximos darbuotojams atlyginimus skaiciuoja.
Žydrūnas 2019-08-28 11:31:58
Vytauto g. Palanga 3, kasininkai eilės su posūkiais,
Būkit mieli, 7 kasos laisvos, saulė šviečia o jau pusvalandį eilėj laukiu, gražiausia,
Mėgstu jūsų bandeles su šokoladu, bet pirkėjai jau pyksta ant kasininkių
Tai žmonės yra visiški buki ir kvaili, kad drįsta ant tų kasininkų pykti. Nes ne jų priklauso visas šis reikalas. Žinoma, kaip visuomet lengviausiai išsilieti ant paprasto kasininko (-ės), nei, kad susirasti parduotuvės vadovą ir jam tokius dalykus pasakyti į akis.
Vytauto g. Palanga 3, kasininkai eilės su posūkiais,
Mėgstu jūsų bandeles su šokoladu, bet pirkėjai jau pyksta ant kasininkių
Sveiki. Nesu linkusi rašyti blogų atsiliepimų, tačiau šį kartą pasisakysiu.
Labai dažnai lankausi Lentvario Maximoje, Vytauto g. 4C.
Šiandien taip pat čia apsilankiau maždaug apie 17.00 h.
Stovėdama prie sveriamos mėsos skyriaus pamačiau tokį vaizdą: išeina iš sandėlio viena iš darbuotojų, be jokios darbinės uniformos, nesilaikant jokių aprangos reikalavimų - marškinėliai ant petnešėlių, maža to, atviromis pažastimis - na žiūrėti į darbuotojos pažastis, kuri dirba prie maisto produktų, kurie nėra įpakuoti, man nėra malonu. Tai kur bent jau elementari darbuotojos higiena? Man atrodo, kad taisyklės darbuotojams vienodos ir ne veltui yra išduodama, , darbinė uniforma". Prie viso to, bandeles, kurias ji dėliojo kepimui, dėliojo BE pirštinių. Vėl gi - higienos nerasta. Net baisu pagalvoti kokiais metodais ji dirba. Tikiuosi darbuotoja sulauks bent perspėjimo ar sudrausminimo ir daugiau neteks panašių vaizdų matyti.
Be to, jeigu gerai supratau, darbuotoja pavarde - Baban.
Laba diena, Vilniaus parduotuvėje, , Maxima'' Medeinos g. 39, pardavėjqas jaunas berniukas šviesiais plaukais 2019.08.23 18-19 val. penktadienį prekinantis jūsų parduotuvėje turėjo atiduoti 0, 14 ėur grąžos, vietoj to atidavė tik 0, 10 eur, paklaustas koddėl tik tiek, atsakė, kad neturiu grąžos, pasakius kad čia jūsų problemos, jūs grąžą turite atiduoti kaip prklauso (diirbo dar ir kita kasa, gal buvo galima išsikeisti joje) vaikinas numetė kaip šuniui dar 0, 10 eur, kurių aš deja nepaėmiau, įsižeidusi išėjau.. Ši parduotuvė man labai patinka, ji randasi prie pat mano namų, bet šis atvejis mane visiškai išmušė iš vėžių ir net nesinori eiti ten prekintis. atkreipkite dėmesį į savo personalo elges!
2019.08.22 Vilniuje, maximos Akropolyje, pirkau kiaulienos šonkaulius, kurie buvo su kvapu.Parsinešus įdėjau į nuline kamerą, ruošiausi gaminti sekančia dieną.Tik gaila, kad išmečiau čekį, tai bučiau atnešusi.Tai galima patikrinti, nes panaudojau ačiū kortelę.9440003700650049068.Aišku suma nedidelė 4eurai su centais, bet nuotaika buvo sugadinta.Nesitikėjau, kad tokioje didelėje parduotuvėje, parduodama prašvinkusi mėsa.Kita kart reiks prašyti pauostyti.Laikas nuo akropolio iki namų netrūko ilgiau nei pusvalandis.Esu labai nusivylusi.
Šiandien 2019.08.24 maždaug 15:45 pramonės maximoje atsistojome į mamyčių kasą. Iki gimdymo man liko 1sav tad stovėti ilgoje kasoje tikrai sunku, buvome su 3 prekėmis, o priešais mus pardavėja aptarnavo vyriškį kuris buvo be vaikų. Nemateme ženklo, jog kasa nedirba, ir kai atsistojome kasininkė pradėjo rėkti, jog "Nematote, kad parašyta nedirba?" Mano vyras pasakė, kad mes tik su 3prekėm ir man tikrai sunku stovėti ilgoje eileje, tad gavome atsakymą, jog mūsų "Naglumas" neišpasakytas. Na tikrai liūdna, kad kasininkė tikrai neturi supratimo, ir vyriškį su pilnu vežimų ir be vaikų aptarnavo, na o mums beliko eiti stovėti į ilgą kasą.
Rugpjūčio 22 d. apsipirkinėjau maxima baze Aleksote, labai nustebino puikus aptarnavimas, dar labiau nustebau sužinojusi, kad tai buvo direktorė Jurgita. O toks jos poelgis kaip man neradus staltiesės salėje ji pati ją atnešė man prie kasos o tai mane visiškai sužavėjo. Štai tokie darbuotojai reikalingi mūsų prekyboje.
O tuoj metu dirbusi kasoje kasininkė Vida maloniai aptarnavo.
Labai patenkinta tokiais maximos darbuotojais. Sėkmės !
Maximos meluojantis šūkis "Tai ko reikia"
2019-08-24 01:39:21 IP 2e8onr7h
Sveiki. Jūsų šūkis skelbia "Tai ko reikia", tad ar tikrai viename iš Jūsų prekybos centrų viduje ir lauke yra "Tai ko reikia" Nepagarba maistui, nesilaikymas higienos ir elementariausios tvarkos. Tikras Maxisavartynas!
Parodyk savo sandėlius, juk ten Tik tai ko reikia :)
Laba diena norėčiau pasidžiaugti už šiltą, greitą gera aptarnavimą. Labai labai senai mačiau taip gerai dirbantį žmogų Lietuvoje. Jau ne pirma kartą darbo metu užbėgu pavalgyti į jūsų maitinimo skyrių. Šis skyrius randasi Vilniuje, , Maxima basė''.Šiandieną ir sūnų pasikviečiau papietauti. Likome labai patenkinti. Mane aptarnavo nuostabi pardavėja ji greita ir gera patarėja. Per pietų pertrauką spėju pavalgyti ir dar apsipirkti. Kasos kvito numeris 34/324 data 2019/08/03 kasininkė 10431 44.dėkui jums su pagarba
Labai nusivyliau maxima dovanų kortelės politika. Buvau gavusi ją kaip motyvaciją darbe. Tikrai džiaugiausi. Deja pasinaudoti nepavyko, pasirodo ji terminuota ir neįmanoma pratęsti termino kiek gyvenime teko girdėti, visur terminai pratesiami, bet štai toks didelis tinklas kaip maxima nesismulkina. Jie nesigilina kodėl taip nutiko, nedaro jokių išimčių.
Jei trumpai, laukiausi kūdykio, laukimas buvo varginantis sunkus į parduotuves nevaikščiojau. Gimus vaikeliui po 4 mėn. pradėjau karts nuo karto apsilankyti, išleidau (turėtas korteles, jų buvau gavusi ne vieną) kartais neturėdavau su savimi sumokėdavau grynais ar pan. ir štai paskutinę kortelę kaip norėjau išleisti ji buvo blokuota : (
Stengsiuosi apeiti šią parduotuvę ir vyrui sakiau, kad nieko nepirktų, yra juk Rimi, Šilas, Lidlas, Iki. O jiems sėkmės, gal prabagotės nuo nepanaudotų dovanų kortelių.
Mindaugas Valaitis
2019-08-22 20:39:34 IP 5f4so9bb
Kainos neatitinka to kas parasyta
Laba diena
Noeiu padekoti ir palinketi jùms susirasti tokiu darbuotojù kreves pr esancioj maximoj t.y ponia Jovita ankščiau lankiausi dažniau dabar tenka rečiau malonu šitos pardavejos veida linkiu jai sekmes nenuvarykit jos nuo kojų tokiu darbuotojų reta
Arturas Dansevicius
2019-08-22 08:59:34 IP 2df7drht
Sveiki, noriu pagirti jusu darbuotoja Andzelika.Nuostabi, kiekviena karta pasitinka ir islydi su sypsena, gera humoro doze ir mandagumu.Tokios darbuotojos tikra paziba.Aciu jog jos yra!
Niekada nerašau atsiliepimų ar skundų, bet šį kartą nesusilaikiau, nes Ringaudų gyvenvieteje esanti maxima (Kauno raj.) nesugeba užtikrinti pakankamo prekių likučio.ar ateisi ryte ar ateisi per pietus ar ateisi vakare nerasi elementarių produktų, tokių kaip vištienos mėsos, kiaušinių ar pieno. Gyvenvietė tikrai labai didelė, gal Jūs man paaiškinkit kodėl taip yra? Nes su kaimynais niekaip nesuprantam. Ačiū
Skandien prekinausi Mazeikiuose Zemaitijos gatveje Maximoje.Stoviu prie zuvies akyriaus, tuo momentu zmoniu nebuvo paprasiau kad man pasvertu zuvies kreipiausi i pardaveja mandagiai o jinai net nenorejo manes girdeti teko prieiti prie jos gan arti nes jinai dejo i skarda desreles.Priejau gan arti ir sakau panele gal galetumet mane aptarnauti o jinai taip nemandagiai atsove su tokiu nepasitenkinimu noredama pasakyti ko mane trukdot "ko nori, sakau noriu sviezios zuvies o jinai sako skambinti reikia o as net nemaciau jokio skambucio ten, as sakau atsiprasau nera skambucio o jinai gincijasi ir nenori pasverti zuvies, bet man atsakius kad tokiu atbeju parasytu rastiskai kad norint kad aptarnautu reikia skambinti taip besigincinant praejo kelios min pagaliau pasvere man zuvies.Po to paprasiau kad pakviestu vedeja bet ir jos dar laukiau kokias 5 min kai isejo sako kad zmoniu matyt daug ir nerurinti laiko o zmoniu visai tuo metu nebuvo.Taip nors imk ir pati pasisverk.Niekas i klienta demesio nekreipia ir dar pasake kad truksta darbuotoju ir jos pavargusios
Visą savaitę siunčiu sese kad nupirktu tortą bet kaip nėra taip nėra. Atveškite Seduje pera tortą į Tauragės maxima Prezidento gatvėje. Jau ir jai nusibodo vaikščiot visą savaitę ir nerasti.
Laba diena, norėčiau padėkoti už profesionaliai paruoštus darbuotojus Utenos m. "Maximos" darbuotojus.Visą vasarą važiavau į Zarasuų r. ir sustoju Basanavičiaus g. prie "Ermitažo" esančios "Maximos", nes labai patinka profesionalus aptarnavimas, bet labiausiai norėčiau išskirti paslaugumu ir sumanumu atsakyti į kiekvieną klausimą, tai vyr.kasininkę INGĄ, kuri stengiasi padėti visiems, taip pat kasininkę Zitą, kuri sugeba ir darbą atlikti ir pajuokauti tuo pačiu.
Labai noreciau pagirti Vilniaus, pelesos g. Maximos darbuotoja Ryti, visada praskaidrina nuotaika, besisypsantis ir smaikstus. Prasau jam pakelti atlyginima! :D
Petrašiūnų maximoj Kaune pardave prarugusias namines salotas, ką tik pirkau padėjau ant stalo netikėtai uzsukusiam svečiui....ačiū Maximai, apturejau didele Geda.....taip norėjosi vest atgal, gaila laiko neturiu.....
Ponia Violeta, čia parašė pirkėjas savo nuomone. O jums ar ne pavydas sukilo? Ar nebijote taip viešai reikštis?
Poniai Violetai pavydas, kad jai neparašė, nes ji irgi dirba maximoj.
Kainos neatitinka tikrovės, tik praplėšus pakuotę pamačiau, kad čekyje kaina visai ne ta.Suprantu, kad prekės perkainuojamos, bet būtu malonu, kad prieš jas iškeliant į salę suštampuotos kainos atitiktu tikrovę.Aplamai štampuojamos prekės apleistos.Pavalys.
12 d savanoriu max. Kaune apie 14 15 val buvom labai nemaloniai ir grubiai aptarnauti kasininkes (kasa mr17) turim labai nemalonu ir slogu potyri nemanau kad daugiau kelsiu koja i si prekybcentri
Gaunu i maksimos socialine kortele pinigus, bet reikia laukti tris dienas kol ikris, nesamone
Sveiki
Smagu kai matai prekybos centre dirbančius linksmus darbuotojus. Veiverių 150B MAXIMA dirba Laima Markauskienė, pas ją neliks nepakalbintas nė vienas pirkėjas, ji sugeba prakalbinti net labiausiai susuraukusį pirkėją. Visada patars ir padės bei su šypsena išlydės. Sėkmės ir toliau neprarasti tokios energijos.
Norėčiau palinkėti Vilijai Kazakevičiūtei, kuri dirba Veiverių 150B MAXIMA parduotuvėje kasininke. Išlikti tokia pat linksma, draugiška, darbščia, paslaugia. Kad ir kas be nutiktų ŠYPSOKIS, nes tai labai nervina kitus.
Laima 2019-08-11 13:18:37
Laba diena. Norėčiau pasidžiaugti Šiaulių Akropolio Maximos parduotuvės darbuotoja Rasita K.Dirba labai gretai, mandagi, visada atsakys, ko paklausus.Kai ji dirba, visada stengiuos eiti į jos aptarnaujamą kasą. Daugiau tokių darbuotojų.Norisi palinkėti jai sėkmės ir kantrybės.
Ponia Violeta, pavardę pardavėjos labai paprasta sužinoti. Nesileisiu su jumis į debatus. Pasirodo pas jus parduotuvėj (kaip ir visur moterų kolektyve) "gyvačių"kovos.Negali tas pats žmogus patikti visiems.Aš parašiau savo nuomonę, ir čia ne vieta aiškintis santykius. Sėkmingo jums darbo.
Danutė 2019-08-10 18:13:12
Nenusišnekėkit. Pati dirbu Maximos kasoje, į tualetą galima eiti kada reikia, ne tik per pertraukas. O kad kasoje piko metu nėra kasininkų, tai greičiausiai todėl, kad jie... rūko. Parūkys ir ateis, kantrybės.
Pati nenusisnekek, niekas piko metu nestovi ant rampos ir neruko, nebent pas jus ten toj maximoj pardavejos pagerintos, jei sugeba piko metu iseit. Pas mus nerastum nei vienos piko metu ant rampos, nebent sutaptu su antru pietu laiku :)
As 2019-08-10 00:08:12
Tai nurodo visoms maximoms valdzia is virsaus. Kasininkes nekaltos, jos dirba pagal tikslu grafika, net i tualeta gali tik pagal grafika (per savo pertrauka) nueit.
Vilma 2019-08-04 20:45:30
Dar kartá apie visišká nesiskaitymá su pirkėjaus Vilniaus m. Grybo g. esančioje parduotuvėje Maxima. Šiandien apie 17 val. šioje parduotuvėje apsipirkinėjo tikrai nemažai žmoniú, tačiau nei vienoje kasoje nebuvo kasininko... Visi žmonės priverstinai turėjo eiti į savirarná ir apsitarnauti patys... Kyla klausimas kiek kompetencijos organizuoti darbá turi šios parduotuvės vedėja aiškiai nesugebanti susitvarkyti su savo darbu. Ar čia jos tokie keisti nurodymai savo darbuotojams visiems palikti kasas tuščias, ar čia darbuotojai savivaliauja ir vedėja to nesukontroliuoja ? Gal turi ji kokius “ stogus” iš aukščiau ir gali leisti savo parduotuvėje šitaip nesiskaityti su klientais?... Pirkėjas, mano manymu, turi teisę pasirinkti- ar apsitarnauti pačiam ar būti aptarnautiems kasoje. Šioje parduotuvėje tokio pasirinkimo galimybės pirkėjui dažnai nėra... Seniau apie 20 valandá atėjus į šiá parduotuvé, kasininkai iš kasú jau būdavo išnykę kaip dūmai, o dabar jau pasiekta visiška viršūnė, nes atėjus šiandien 17 val., jau tenka apsitarnauti pačiam arba eiti į Antakalnyje esančiá IKI parduotuvę, kurioje tokiú kuriozú NIEKADA nebūna ir žmonės turi pasirinkimà ar apsitarnauti patiems savitarnoje ar būti aprarnautiems pardavėjú. Su šitokiu darbo organizavimu Grybo g. Maximos likimas bus liūdnas. Aš, nors ir gyvenu šalia šios Maximos kol niekas nesikeis tikrai nebekelsiu kojos.
Ruslanas 2019-07-27 10:18:26
Na kedainiuose tas pats bardakas 20 kasų tik 2 atidarytos eilės po pusę val reik laukti pardavėjos tai nėra žodžių baisiau būti negali nieko negali paklausti nes kaip atsakys tai noro pirkti net nėra jokio mandagumo neturi pirkėjai nekalti kad jos mažus atlyginimus gauna ar daug valandų dirbą. Tegul mokytis einą ir skųstis nereikės na vienų žodžių bardakas!!
Mes piktos ne dėl to, kad mažus atlyginimus gaunam ir ne dėl to, kad daug valandų dirbam, o dėl to, kad va tokie kaip jūs pirkėjai užknisat. Mokytis? Mokėmės, turim diplomus, bet darbus renkamės iš to, ką galime gauti be pažinčių, pagal skelbimus. Kasininko darbas ir lengvas, ir įdomus, nesiskundžiam, grafikas tenkina, atlyginimas kaip visur. Jūs, pirkėjai, pirma bent skirtukus išmokit susidėti, nukainavimo lipdukus taip, kad matytųsi, ir bent kiek mandagesni būkit, tada ir kasininkai susiraukę nebus. Nes dar kartą kartoju, mes susiraukę ne dėl darbo, o dėl to, kad pasitaiko tokių pirkėjų, kad norisi šokti nuo tilto. Gyventi nebesinori, ne tik kad dirbti.
Sveiki.
Norejau išreikšti DIDŽIAUSIUS komplimentus ir pačius geriausius žodžius Vilniaus '' Liepkalnio Maxima'' darbuotojoms iš sveriamo (salotų, mėsos) skiriaus PANELEI JADVYGAI ir REGINAI.
Tokiu darbuotojų dar nesu mačiusi.
Visada su šypsena, dirba greitai, kruopščiai, visada patars, padės išsirinkti pačius skaniausius gaminius.
Jei pasiklausti, kur galima susirast dominančią prekę - visada padės surasti.
Tik geri atsiliepimai.
Dekoju tokioms darbuotojoms, diena tampa malonesnė! :)
Tikiuosi vadovybė tokias panelės niekur nepaleis :)
Laba diena, šiandien aplankiau visas Marijampolės Maximas ieškodama man reikalingos prekės ir buvau nemaloniai nustebinta vienos Maximos darbuotojų elgesiu. Tai buvo Maxima Gedemino g. 96. Nu tokios baisios ir netvarkingos parduotuvės dar nebuvau mačiusi, ne tik kad pati parduotuvė baisi, bet darbuotojai dar baisesni. Nemandagūs, nemalonūs. Pakalbinus ne vieną pardavėją salėje, nes buvo reikalinga konsultacija dėl prekės stovėjimo vietos visos darbuotojos nieko apie tai nežinojo ir netik neparodė iniciatyvos padėti bet toks vaizdas savo susiraukusiom veido išraiškom vijo nuo savęs kuo greičiau, sakydamos nieko nežinau. Neradus žmogaus kuris gali padėti išėjau nieko nepešusi. Dabar jau tikrai niekada neisiu į tą Maxima apsipirkti. Šokiravo mane tokia parduotuvė.
Neteisingai paskirstomi darbai vienas dirba kasoje kitas krauna prekes o atlyginimas toks pat ir dar kraunat prekiu niekas greicio nematuoja. Terminalas ir paprasta kasa skiriasi o apmokejimas vienodai. Tie kurie dirba kur lengviau dirba daugiau ir taip pinigu daugiau uzsidirba. Oi koks bardakas gera kysius imti.
Jeigu dirbat iki 22h tai dirbkit iki galo. Žiežmariu Maxima uzsidarė tiesiai prieš nosį 21:55h
Kiekvienoje parduotuvėje viskas skirtingai gali būti. Galbūt Vilijos situacijoje atleidžiami, mano atveju, tiesiog dirba laikinai, išeina iš darbo ir gaunasi, kad nėra kam dirbti. O šiaip ko norėt, gal daugelis paklauso pirkėjų patarimais -
"nepatinka nedirbk" ir pan. Jei nėra kam dirbti, tai ir nebus tau jokių dirbančių kasų, paprasta kaip 2x2. Nebent parduotuvei užsidaryt. Jei tau ji šalia namų, patiktų veltui eikvoti pinigus tolimesniam keliui iki kokio prekybos centro? Pirkėjai patys sau kasasi duobes rašydami skundus. Paskui gali nuo to būti pokyčiai į neigiama puse, ne jų naudai.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Žaliausias sezonas rinkose tik prasideda: nepainiokime su Kalėdų senelio raliu
Žaliausias sezonas rinkose tik prasideda: nepainiokime su Kalėdų senelio raliu 11-17 15:19
Sezoniškumas dažniausiai nugali bet kokias baimes – "Brexit", recesijos ar prekybos karo. Šiuo metu kaip tik įžengiame į laikotarpį, kuris statistiškai yra itin palankus finansų rinkoms.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%