Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Laba diena.Noriu paklausti, kaip tokia imone, o pagarbos seimoms su mazais vaikais nera.Geriau mesos autobusiukui pasistatyti leista seimos vietose, negu atvaziavus apsipirkti seimoms su mazais vaikais !Geda tiesiog ziureti, kai blogu oru mazuliukus vaikus reikia tempti is toliausiai, svarbu mesos autobusiukas stovi, kam tos seimos su vaikais....
Skaitant Irenos atvejį, turėjau šiokį tokį atvejį su pirkėjais (šeima). Kai dėl kažkokių priežasčių buvo įsivėlusi klaida. O dėl klaidos, turėjome patikrinti, įsitikinti ir pasižiūrėti kur visi galai yra. Sakykime nutiko taip, kad buvo nuskenuota ar įvesta prekė, kurios pirkėjai nepirko. Ir taip, tos prekės nebuvo. Pirkėjai nekalti, iš darbuotojo pusės taip pat. Bet, galėjo nutikti dėl skirtingų priežasčių. Dažniausiai nutinkama dėl kitų darbuotojų klaidos, dėl ko galėjo atsirasti netinkamas prekės etiketė ir pan. Ar tai darbuotojas dėl nuovargio suklydo dėl kodo (vietoje konkretaus skaičiaus nuspaudė ne tą, pats padarau klaidų, bet esu iš tų, kurie atidžiai patikrinu ir ir visada ištaisau), dažniausiai jie kodus bando įsiminti dėl spartos. Situacija esmė yra tokia, kad mes tikrai niekuo nekaltinome pirkėjų (šeimos), bandėme gražiuoju paaiškinti, kad turime įsitikinti ar patikrinti kur yra klaida padaryta ir pan. Tai tie pirkėjai supanikavo, kad atseit juos laikome kokiais vagimis, dar kuom. Ir jų elgesys atrodė taip, lyg jie iš tikrųjų būtų kalti. Bet tai vis tiek, mes turime įsitikinti, patikrinti, o ne aklai tikėti ką žmonės sako. Juk žmogus darydamas nusikaltimus, turi vis tiek praeiti teismus. Niekas jo aklai netikės, kad jis yra nekaltas. Taip ir mes dirbame. Ir mes tikrai ne iš blogosios tos pusės darėme. Kas būtų jei mes taip aklai tikėtume ką žmogus sako? Bet yra žmonių, tai varge varge. Per daug imantys į galvą, per daug prisigalvoja nesąmonių ir t.t. Ir va mes blogiukai. įdomu ar tikrai Irenos atveju buvo taip, kad ji buvo žeminama? Mes tikrai pirkėjų nežeminome ir jų nekaltinime niekuo, jie patys elgėsi taip, kad visi į juos atkreiptų dėmesį. Tik mes norėjome pasižiūrėti, pasižiūrėti kur yra klaida. Ar tikrai pirkėjai yra nekalti, o gal darbuotojas kaltas. Visko gali būti. Taip, kad situacija žmonės sugeba per daug išpūsti. Nei realiai ji yra.
Sveiki
savaitgalį spalio 5d. apsipirkinejau maximoja
Savanorių g.247.Pirkau įvairių prekių ir moteriška piniginė.Pinigine kainavo labai pigiai.Kaina patį patikrinus aparate.Kasoja kasininkė praskanavo piniginė pas ją kilo klausimas. Kodėl taip pigei?negali buti.
Pardavėja pradėjo skambinti aiškintis dėl kainos.Kelių minučių begije atėjo vir kasininkė ir apsauginis.Jie irgi pradėjo aiškintis dėl kainos ir man sakiti tą patį
taip pigiai tiktai negali būti, nors barkodas buvo įdėtas piniginės viduje.Sukiele paniką dėl kainos.Pasijutau kaip v***s, lig tai aš pati įkišau etikiete su barkodu kur buvo prisiūta viduje.Prie kuo pirkėjas kaltas dėl kainų. Jeigu pas pardavėja kilo klausimas dėl kainos nesusipratimo, reikejo atiprašiti ir prekie tiesiog neparduoti.Ne kviesti visą delegacija ir prie visų žmonių žeminti klientą dėl kainos nesusipratimo.Darbotojos nesugebėjo išsiaiškinti piniginės kainos.Išejau pažeminta net neatsiprašę.
Nustebino toks aptarnavimas.
Sveiki.Praeitą mėnesį rugsėjo 18 dieną, apie 15 valandą nutariau susimokėti už komunalinius mokesčius Vilniuje, Gedimino prospekte esančioje Maximoje ir tai buvo didelė klaida.Kasininkė nesugebėjo teisingai suvesti sunaudoto šalto vandens duomenis.Vietoje tikslaus skaičiaus įrašė apie 90 kubų daugiau negu buvo išties mano parašyta!!Tad šį mėnesį mane ištiko kone šokas, kai vien už šaltą vandenį parėjo beveik 120 eurų sąskaita!Gerai, kad "Vilniaus Vandenys" anuliavo šią sąskaitą.

Šioje Vilniaus Maximoje daugiau niekada nemokėsiu už komunalinius mokesčius.
Šiandien 2019-10-07 apie 17val Šiauliu raj, Ginkūnu maximoje apsilankėme su dukra, vaikas buvo pavarges ir piktas nes eiles nežmoniškos niekas neskuba pardavėjos šnekučiuojasi ir kažka taroasi... atsidaro pirma kasa lekiam su dukra, kad tik greičiau susimoketi ir išeiti, o ponia pardavėja tik atidariusi kasa išbėga i sale ir palieka mus (dukra maža ir jau verkia per visa parduotuve) gaila jo lakste po visa parduotuve ir pribego via prie kitos pardavėjos tai nespejau vardo pamatyti..... bet šitaip elgtis tikrai nederama. Suprantutu, kad pagal atlygi jos taip ir dirba, bet kur dingo žmogiškumas !!!!! Maxima jau ne pirma ir tikiu nepaskutini kart paveda ne tik del darbuotoju netinkamo elgesio, bet prekėmis kurios sugedusios o galiojimas dar uždėtas “geras”
klientai yra nx, jai jie svarbiausi nereiktu darbuotoju maximoj, tik daugelis is ju invalidai, ir negali apsitarnauti
2019-10-07 14:59:05 IP 2i572pa9
man bloga darosi vienas dalykas kas gelbeja maxej laiku mokamas atlyginimas, o daugiau, klientai? kurie viska padarys kad mane suerzintu ir pns nes ju toks darbas nes jis visada teisus tik kai nueinu i kita maxima nesilegiu kaip gyvulys kad visi blogi tik as esu geras, bet klientai visada as esu pats geriausias o kasininkas duxas yra o as ant jo galiu stumt beleka o jis ka man atsakys as cia parasysiu ir jam bus sakies, o man kas taigi as klientas duxas buvau duxas pastipsiu
atsibodo lietuviai
2019-10-07 14:50:01 IP 2i572pa9
tai tas klientas ateina dirba uz mane ateisiu pas ji ar ja ir n****i pasiusiu nepatiks gales bybi man nuciulpti, as dirbu maxej apie 3 metus, ir klausytis kiekvieno sneku, toks mano darbas? mano darbas suskanuoti prekes ir pinigus paimti o ne kiekvieno urodo pasakas klausyti. o gal as klystu?
Klientas 2019-10-06 08:39:54
Sveiki maximos vadova! Kas čia pas Jūs darosi, kad kasininkai diskutuoja su klientais! Ar čia neturėtumėte Jūs atrašinėti, čia gal forumas kažkoks !? Prašom paaiškinti savo darbuotojams kasininkams, kaip jie turi dirbti, nes žiūriu dauguma nežino!
Jeigu ką, tai reikia jiems rašyti asmeniškai, per maxima.lt puslapį, o ne per čia. Nes jie to nedaro, retkarčiais nebent lidlas atsako. Visų kitų prekybos centrų tinklai neatsakinėja į čia jūsų nusiskundimus.
Diana 2019-10-05 19:24:52
Jaigu ką, Jus turite sveikintis, o ne klientai. Jūsų toks darbas! Rimi, Lidle ir iki nei karto nesutikau, kad nepasiveikintu. Savitarna Jūs pakeis!
Tai Tu savitarnoj galėsi ir atsiskaitinėt, dirbt kasininko darbą už dyką. Su manim gali nesisveikint, ir nieko nesiūlyt, nes tie "laba diena" buna išspausti, nenenuoširdūs, nes jiems taip liepia valdžia, o jei užgaudys koks slaptas pirkėjas, tai dar nuo tos pašalpos kuria jie vasina alga, dar nubrauks eur. Čia legali vergovė, kai už "alga" gali gyvuoti tik tiek, kad kita diena vėl į darbą ateitum....
Kasininkas 2019-10-01 18:46:08
O ar patys klientai sveikinasi su darbuotojais? Kaip kasininkas, aš stengiuosi su visais sveikintis ir atsisveikinti ir palinkėti geros dienos. Bet labai sulaukiu daug pirkėjų, kurie ignoruoja arba visiškai..., kad su jais sveikinuosi ir t.t. Tai kur čia nedings noras sveikintis, kai atrodo, jog beprasmiškai tą darai. Jei norima iš darbuotojų to, tai žinokite ir jums kaip klientui reikia taip pat elgtis. Bet labai nepakenčiu žmonių, kurie dėl tokių dalykų skundžiasi, tai didžiausia problema dėl kurios reikia rašyti skundus. Kai nebus kam dirbti, galėsite visur viską patys daryti. Bus prekybos centrai be darbuotojų.
maxima siknalaiziai klientams
2019-10-04 19:00:42 IP 2i572pa9
kada baigsis maximos siknos laizymas klientams? kiekvienas u****s ateinantis i maxima teisus, o darbuotojas ypac kasoje visalaik neteisus ir tie u****i kurie skelbiasi kad neisit i maxima ir neikit o ne tapacia diena dar matau as jus, nes jus vapse niekas, kaip ir kasininkai tik vadovai jums siknas laizo bet ne darbuotojai. ir jai grasinat kasininkui bukit malonus ir kai jisai po darbo nenusukit savo snukiu i sona kai pamatot ji,
Vytautas Krupėnas
2019-10-03 16:09:44 IP 28mbvqk4
2019 09 28 šeštadienį nutarėme nuvažiuoti porai dienų į Nidos miestą pailsėti.Oras nuostabūs.
Štai atėjo ir sekmadienis oras lietus, saulė. Nuėjom į MAKSIMOS parduotuvę apsipirkti.
Pirmame aukšte apsipirkome maisto čia aptarnavimas geras, kultūringas.
Užeinam į antrą aukštą suradome sau reikalingus guminius batus, atėjome prie kasos.
Ten sėdi kažkoks tai vyras be kortelės, piktas į akis nežiūrintis, mandras, nekalbantis.
Paėmęs gūminius batus metė juos į šoną pasakęs, kad tau aš jų neparduosiu.
Paklausus kodėl, piktai ir kategoriškai su panieka, jok jie neturi kodo argi TU nematai. Paklausus ką daryti kaip man juos nusipirkti atsakyta jog nežinantis kur kreiptis ir pas ką.
Nuėjome į pirmą aukštą paklausus pas pardavėjus buvo iškviesta vyr. kasininkė kuri sutvarkė.
Kodėl jūsų antro aukšto darbuotojas (kuris nenori pasakyti pavardės) nieko nežino, ir padėti nenori.
Juk mieste atostogauja ir užsieniečiai Japonai, Kiniečiai, Lenkai ir t. t.
Kokį vaizdą susidaro, patekę pas tokį pardavėją, apie LIETUVĄ.
Susigadinome nuotaiką, poilsį. Ryte išvažiavome iš miesto.
Privažiavome Vilniaus miestą.
Sustojome prie MAKSIMOS BAZĖS apsipirkti čia aptarnavimas kultūringas, niekas tau NETUKINA, visi turi korteles kur matoma pavardė.
Kodėl negalima taip aptarnauti ir Nidoje.

Vytautas Krupėnas

Geros dienos
Arturas 2019-09-20 09:36:14
Naujininkų Maxima. Darbuotojos apgailėtinos esat. Nesugebat seneliai netgi prekės iš viršaus nukelti atsakot:" oi mes užsiėmė, parašykite pas ką nors kitą."
kasos iš vis tyliu stovi su vaiku 30min eilėje ir nesugeba pakviesti dar sako kasininkė : priskyrė toliau nes čia dar ilgai bus. b**t kitą kartą snukį daužyti norisi. Apgailėtiną parduotuvė daugiau gyvenime ne eisiu.
Nereikia kaltinti visu jaj viena kazka blogai daro musu dirba ne viena ir tikrai neesam visos tokios kaip jus yvardinate.... taip kad laukiame jusu sugryztant pas mus apsipirkti
Vakar Keramikų g. 5, Vilnius, nusipirkome granata. Šiandien norėjai skaniai suvalgyti, o perpjovus visą buvo supuvusi. Atidžiau tikrinkiti vaisius, o ne už kosmiška kainą pardavinėkite vaisius. Tikrai daugiau nepirksiu vaisiu Dvarčionių maksimoje. Ir labai nemandagios pardavejos dirba, net nežino, kad reikia su klientais pasisveikinti.
Trakų Vokės maxima
Apgailėtina, galiojimo galima nematyti 1/2/3 dienas, čia virš savaitės

Kaimynė nupirko pieną, tačiau, pateikus čekį atsiskaitymui pastebėjau, kad nuolaida pažymėta tik ant pieno, čekyje ji neatsispindi. Noriu pažymėti, kad šioje parduotuvėje tai ne atsitiktinis atvejis, o jau sistema - ir būtent tai labiausiai liečia pagyvenusius žmones (kaimynei 78 metai). Juk nuolaidos procentinis žymeklis priklijuotas tiesiai virš barkodo, todėl teiginys, kad pardavėja nepastebėjo - atmestinas, o traktuotinas kaip sąmoninga pirkėjo apgaulė.

Jūra
Sokoladas su kirmelemis pirktas 24.09.19 Alytaus Maximoj Santaikos 34g. Galiojimas iki 31.01.20 Gamintojas UAB IMLITEX
siandien buvau apsilankyt kreves 14b maximoi kaune. pirkaus sau reikalingu prekiu neradusi sau vienos prekes suradau jauna vaikinuka krove darzoves paprasiau kad parodytu kur ji randasi kol ejom iki prekes labai maloniai pabendravom labai nuotaika pakele parode kur yra man reikalinga preke ir mandagiai palinkejo geros dienos. gaila kad vardo neturejo korteles bet jam esu begalo dekinga....
Ankstesnio komentaro papildymas
Kalvarijoje esančioje maximoje susitvarkykite svarstykles ir prašome man kompensuoti patirtą nuostolį. Pirkta dvi galvutės česnako ir trys galvutės rausvojo svogūno, paskaičiuota daug didesnis kiekis.
Lina 2019-09-26 11:30:31
Del Ramūno Pukšto dirbančio Marijampolės XXX Maximoje, elgiatės su darbuotojais kraupus, turbut valdžios atstovai nežinomo kad šis darbuotojas turi priklausomybe narkotikams. Yra neadekvatus. Iš šono teko matyti kaip prieš vyresnio amžiaus darbuotojus atsikalbinėja rėkauja. Geda
Tikra tiesa, šis žmogus yra pavojingas visuomenei, yra n********s, v***s kuris turejo teistumą 8 metus už vagystes
Savitarna darbo vieta yra tikras košmaras. Bent jau pas mane niekas joje dirbti nenori, bet kažkas turi ir turi būti priverčiami dirbti. Nepalyginsi darbo su kasomis. Pats dar turiu galimybę pailsėti nuo savitarnos ir dirbti kasoje. Visiškai malonesnis darbas ir nenoriu visiškai grįžti į savitarna. Norom, nenorom turėsiu grįžti. Savitarnos kasos nėra geros, amžiais kokios problemos. Žmonės tarsi tyčia ateina ir daro bereikalingus veiksmus. Sulaukiu užsieniečių, palyginus su lietuviais. Jie daug geriau sugeba savitarna naudotis be jokių problemų. Lietuviams gėda turėtų būti prieš juos. Kitiems iš viso siūlyčiau ateiti padirbti į savitarna, tai neatlaikysite nervų ir kantrybės. Esu ir pats pratrūkęs, nes tikrai jau davedė viskas. Savitarnoje malonu dirbti tik tuo atveju, kai nėra daug žmonių, kai bent yra kokie 2-3 žmonės. Jei jau ant visų užpuola ir dar kaip tyčia beveik ant visų kokios problemos. Ir šiaip žmonės nesugeba nei skaityti ekrane, nei girdėti ką kasa jam sako. Jei pavyzdžiui sako palaukite konsultanto, reiškiasi jūs "LAUKITE!, o ne imate prekes ar dar kažkaip. Ant tiek erzina, kai jie daro priešingus veiksmus. Sunku problemas sutvarkyti, o juos bereikalingus sukelia ar uždelsia. Tai irgi per nervus eina. Kad suprastumėte koks darbas, ateikite padirbti. Kiek jūs atlaikysite jame darbą. Kad ir tas vaikinas, dirbantis savitarnoje. Galėjo ir jo kantrybė trūkti nuo žmonių nesugebėjimų arba beprasmiškų veiksmų elgesio. Jeigu sako laukti laukiat, jei sako nuimti, tada nuimate. Ekrane dar ir rašo, ne tik sako.
Šiandien susidūriau su tokia situacija laukiuosi 8men.ir savitarnoj dirbantis vaikinas vardu Viktoras man pasiūlė akis atmerkti vietoj to, kad kad pakeltų subine nuo kėdės ir pažiūrėtų kuri prekę paskutine nebuvo nusiskamavus dar įžūliai draskė akis pasakius, kad parašysiu skundą dar leptelėjo "rašyk vistiek nieko nebus" 15m vaikštau į tą maksima, bet tai pirmas kartas kad taip drasko akis siaubas. Čia maksima savanorių 31
Noriu labai padėkoti šiandien Vilniaus Akropolyje dirbančiam vyrukui (prižiūrėjusiam savitarnos kasas) bei apsaugos darbuotojui, kurie maloniai suteikė pagalbą pametus piniginę su dokumentais! Pagarba Jums ir sėkmės didžiausios :)
Maximoje Antakalnio 61. Savaitgaliais niekas nedirba.eiles iki duonos skiriaus.kasininkes atvirai tyciojasi is pirkeju.
Lietuviškos daržovės, ir vaisiai brangiausi europoje.Lietuviškos kiaulės vadinami ūkininkai sulindo į seimą, ir daro ką nori.Siūlau akcija prieš Lietuviškas kiaules, Lietuviškų ptekių nepirkti.Pas Lietuviškas kiaules verslas auga, o algas grašius moka, tikrai ne valdžia kalta.Lietuvis su Lietuviu jau nuo sovietinių laikų nesugyveno, paklauslit kas tarnavo sovietinėje armijoje.Siūlau Lietuviškų ptekių nepirkti, kitaip Lietuviškos kiaulės be kelnių paliks paprastus broliukus Lietuvius.
Jei kokie ir lieka dirbti, tai daug vyresnio amžiaus žmonės. Iš jaunų mažai kas lieka, dažna kaita būna. Kasininkams yra sunku atlaikyti įvairius neigiamus žmones. Ir dažniausiai patys žmonės ir sugadina kasininkus arba priverčia juos išeiti, palikti darbą. Nes tikrai įvaroma neigiama būsena. Prekybos centre darbas nėra lengvas. Kasininkams tenka ne tik aptarnauti žmones, bet ir salėje darbuotis. Pats nuo tokio darbo jaučiuosi psichologiškai pervargęs ir tikrai pasidarė labai sunku dirbti. Kas tikrai net ir mane verčia palikti šį darbą. Skųstis esate mandrūs, bet savo elgesio nesugebate vertinti. Jei darbuotojai galėtų skundus rašyti apie pirkėjus ir t.t. Tai manau būtų daug daugiau skundų, nei, kad parašote apie mumis.
Super pardaveja jūsų atitinka aptarnavimo kriterijus t.y Kaune V Kŕėvės gtv maxima kasininke Jovita sėkmės
Tokiu reta saugokit darbuotojus tokius ir nenuvarykit nuo kojų palieku laikinai Lietuva tkkiuosi parvažiuosiu ir vel malonu bus ateit ir pamatyt nuoširdaus šio žmogaus veida
Vilniuje maximoje zaliuju ezeru 138.alkoholio lentynos beveik tuscios, pardaveja is sandelio pilna vezimeli visokiu alkoholio buteliu atsiveze ir kasose susimokejo.paklausus is kur gal ir man galima is sandelio pasiimt, sake as cia dirbu.
Gaila
Gedimino g53n Kupiskis kasa nr 06 vardu Roberta, ACIU korteles ten ne galioka gal vietoi gyvo pastatykit robota, tas kalbeti gal mokes
Sveiki. Šiandien atvažiavau apie 18 val. pasiimti siuntos iš paštomato Sausio 13-osios gatvėje. Piko metas, automobilio pastatyti nėra kur. Sustojau prie paties Omniva paštomato. Už paštomato rūkė keletas darbuotojų. Išlipus iš vyruko melsvoku veidu pasigirdo komentaras mano adresu:"vieta invalidams ten už kampo". Malonus personalo aptarnavimas, visada "linkę padėti".
Autimas 2019-09-17 20:41:32
Šnd atėjau i savanoriu maxima x parodžiau šeimos kortelę ir likau nesuprastas, kažkoks piemuo sako pirma kart matau ta kortele nesuprantu ko tu nori iš manes tipo, pasiuliau jam eit i sandėly dirbt jei nieko nežino tai jis irgi netylėjo atsikalbinėjo, nu ten dauguma tokiu pardavėju galvoja kad jie parduotuvės savininkai, tai kap ten yr su tom šeimos kortelėm?
Labai gaila jog neskaito nurodymų TOKIE darbuotojai. Arba kažkas nesuziurejo jog susipažintų su nurodymu. Jum reikia apjungti šeimos kortele su ačiū kortele kad kauptusi papildomas procentas. Po apjungimo šeimos kortelės nešiotis nebereiks užteks tik ačiū kort. Po apjungimo jums turi duoti kvitą patvirtinantį registracija.
Edvard 2019-09-16 18:28:18
Gavau zinute nuo Jusu kad gimtadienio proga gausiu 10%nuolaida.Apsipirkes P.Zvirkos 1 su aciu k.****************296 kvito n.327/646 nuolaidos negavau.ABGAVIKAI...................
O Jūs nesugebantys pasigilinti, pasiskaityti kokios yra sąlygos. Nuolaidos nebus, jei prekės bus su akcijomis, gali netaikyti optimai linijai, tabakui, alkoholiui ir t.t. O jei pirkinių krepšelis neįeina į netaikomų nuolaidų, reiškiasi dar reikia papildomą veiksmą padaryti, aktyvuoti pasiūlymą. Tą galima padaryti kasose arba internete Ačiū paskyroje. Tik jums reikia išmokti skaityti, nes kaip dirbantis, atroso, kad žmonės būtų iš kitos planetos ar užaugę iš negyvenamos salos. Jau taip skaityti nemoka, kad jau Jūs konkrečiai užknisate.
Mindaugo Maxima atvirai tyciojasi is savo pirkeju, itin prastas slykstus apgailetinas aptarnavimas, Yra likusi 1 express kasa, taciau ji niekada praktiskai nedirba, nes ja uzdaro ir zmogus tik 1 informacijoje dirba, anksciau buvo 3-4 express kasos. buvo labai patogu nusipirkti greitai, keleta prekiu, o dabar informacijoj ta kasa uzdaryta, dirba tik 1 zmogus, nes niekas nenori vergaut oligarhui uz juokingus pinigus...
fu fu
Martyna Skr 2019-09-14 11:18:01
Nelabai suprantu. Tai, kad Maxima vieno X, reiškia, jog ten nereikia KOKYBIŠKO maisto ir ŠVAROS? Vydūno g. 27, Maxima X. Ryte nusipirkau kruasaną su šokoladu, kad galėčiau pasimėgauti šeštadienio rytą su kava. Tai darau itin retai ir man tai nekasdienis dalykas, tad esu labai pikta už sugadintą rytą, per kurį vos neapsivėmiau. Kava garuoja, aš atsikandau kruasano kartą, antrą, tuomet pasukau ir nesuprantu - kažkas kabo ore, - tai buvo šokolado gabaliukas ant kažkokio plauko. Žinot, nesu miestietė, būčiau plauką nuėmusi ir valgiusi toliau. Bet pradėjau apžiūrinėti iš arčiau, pasukinėjau, o jis visas aplipęs kažkokiais plaukais/plaukeliais, - - nesuvokiu KAIP?! Atrodo, kad buvo ne tik kritęs ant žemės, bet dar ir LABAI gerai apvoliotas. Šlykščiau ir būti negali. Aš jau pusę metų stengiuosi neiti į Maximą, nes kokius tris paskutinis kartus prieš tą pusmetį buvau visokiom neąmonėm nukentėjusi (nekokybiškais produktais), tad man trūkusi kantrybė. Gaila, kad dabar persikrausčiau toliau nuo LIDL ir teko greitai užeiti čia, tačiau prie pat namų - Aibė, tai jau geriau aš eisiu ten nei vėl kliūti pas Jus, kai kas antrą/trečią kartą vis lieku nuskriausta. Gi AŠ moku pinigus, AŠ turiu gauti kokybišką prekę, o ne vemti nuo jos. Jūs gal mažiau parduotuvių atidarinėkit, o teikit kokybiškesnes paslaugas? Negalima būti ant visų piktai, bet tai buvo padaryta 100% darbuotojo, nes ne vadybininkas kruasanus dėlioja. Bet kodėl darbuotojas turėtų TAIP taupyti ir visą plaukuotą bandelę dėti į prekystalį?? Nes, greičiausiai, vadybininkas/direktorius/vadovas yra gnydos ir pasipelnymo šlykštalai. Nežinau kaip iš to pasipelnėte, nes mane, kaip klientę - praradote galutinai.
P.S. nufotografuoti sunku, nes reikia gerai apžiūrėti, tie plaukeliai šviesūs. Bet jų žiauriai daug.
Nuotraukos.
2019-09-12 21:42:02 IP 2ju3kqvn
To pasipiktinusiai pirkejai 2019-09-12 18:20:32
Nu aš atsipasau nieko įžeisti nenoriu bet su 40%nuolaida šie batai kainuoja 10.20cnt tai kad paskaiciokyt atidžiau 16.99 minus 40% kiek gaunasi logiškai neskaiciojant net 40% nesigauna jai būtų 50% ir tai tokios sumos neišeina su 50% 7.50 gaunasi na o jau 40 nereikia būt matematikų:)))
O jūs nesupratote ką aš parašiau. Moteris rašė kad nuolaida gavosi nuo sumos 5€ pagal maximos skaičiavimus, nors turėjo būti 6.80 nuo 16.99€. Tad mielas žmogau, su matematika draugauju.
Sveiki. Noriu padėkoti Pasvalio Maximos (Vilniaus g. 48) pardavėjai Laimutei. Vakar visas piktas su sąrašu buvau išsiųstas apsipirkti. Vaikščiojau nieko nerasdamas matomai bambėjau. Pardavėja krovė bandeles ir maloniai paklausė ar gali pagelbėt. Ištiesiau sąrašą :) ji nusišypsojo ir išvardino kur ko ieškoti lentynų tikslumu, pasikvietus iki skyriaus pasvėrė tai kas buvo sąraše. Pajuokavo, kad sąraše trūksta pyrago, tad nesugebėjau atsisakyti, pasiėmiau jos skaniai pristatytą pyragą (jis buvo tikrai labai skanus) o ir žmoną nudžiuginau :) Šiandien buvau vėl nuėjęs ir nusipirkau kito pyrago, likau vėl patenkintas, nes buvau sutiktas su šypsena ir kito pyrago pasiula. Dėkoju, kad dar yra pardavėjų malonių, linksmų ir kantrių...Ačiū Laimutei....
To pasipiktinusiai pirkejai
2019-09-12 18:20:32 IP 2df77n9a
Pasipiktinusi pirkėja 2019-09-12 07:03:21
Šiaip paskaičiavus nuolaida turėjo būti 6.80 €. Tad moteris yra teisi.
Kai nėra kam dirbti, tai toks ir rezultatas. žinoma, dėl to pati kalta Maxima. Nes jos politika neigiama. Reikia gero žaidėjo, kuris nebūtų tarp visų. Bet man įdomu, ką iš esmės rinktumėtės? Geriausia aptarnavimą, su visais privalumais jums, bet kaina būtų prekių kosminės (reiškiasi labai brangios)? Ar prasčiausia aptarnavimą, bet prekių kainos būtų labai pigiausius ir t.t. Ir ko einate į tą maxima? Nes ten įvairiausių dalykų galite prisipirkti nukainuotų prekių ir nuolaidų gerų būna. Ko nepasakysi apie kitus. Pavyzdžiui nueinu į Rimi, taip ten brangiau, bet ir žmonių žymiai mažiau. Tai ką renkasi žmonės? Ką pasirenkate, tą gaunate. Už gerą dalyką nieko nebūna pigaus.
Sveiki. Labai nusivyliau Savanoriu pr. 31. Pardaveja. Aplamai zmones, kurie ten dirba atrodo neadekvatus ir priimti tik is skubaus darbuotoju stygiaus. Siandien 09.12 susiduriau su labai nemandagia pardaveja, kuri dirbo kasoje. Sviesiu plauku, su akiniais. Pries mane esantis vyras atsinese kelis loterijos bilietus laimetus. Jam paklausus kiek cia bus is viso, pardavejos atsakymas buvo “o ka as zinau, gal cia is viso nejusu bilietai” Mes visi susizvalgeme ir net nebuciau pagalvojus, kad ir man gali kazkas vuti, kai stovejau su laimetu loterijos bilieteliu, kurio laimejimas buvo yik 0, 50ct. Moteris manes iskart paklause klausimo “ cia srniau pirktas, ar kaip?” As nesupratusi atsakiau “ o tai koks skirtumas ar pries savaite pirkau ar pries menesi, kai issikeisti dar galiu” o jos atsakas buvo tiesiog netaktiskas ir nepagarbus klientui. Ji atsake “ ka as zinau, gal cia stovedama nutrynei ir dabar nori pasiimt pinigus”
Sioje maximoje ne pirma karta susiduriu su tokiu dalyku. Linkeciau atidziau rinktis darbuotojus. Vadinti vagimis, parfavejos neturi teises, ypac kai as jauna 22metu mergina, atejusi tiesiog issikeisti 0, 50laimetu centu. Pasibjaurejau jos komentarais visiem klientams. Nes ir pries mane ir po manes, zmones sulauke jos netaktisku repliku. Aciu uz demesi ;)
2019-09-12 07:03:21 IP 2ju3kqvn
To Rutai 2019-09-09 08:47:32
Atai kas negerai????jūs skaiciot nemokat?16.99€ 40% 5€ nuolaida kas bloga
Šiaip paskaičiavus nuolaida turėjo būti 6.80 €. Tad moteris yra teisi.
Sveiki.Pagalvojau, kad turiu parašyti kokie nuostabūs jūsų darbuotojai...Rugsėjo 11d piktas su ilgu sąrasu buvau išsiųstas į maxima. Blaskiaus piktas po parduotuve matomai bambejau nes pardavėja kraunanti bandeles paklausė ar gali padėti. Aš atkisau sąrašą... Ji nusišypsojo ir vos ne iki lentynos tikslumo pasakė kur kas guli, kai ką net padavė sveriamam ir pajuokavo, kad sąraše trūksta pyrago. Negalėjau atsisakyti, bet jos pasiūlytas pyragas tikrai buvo toks skanus kaip ji ir sakė, o ir žmona liko patenkinta, kad iskrypau nuo sąrašo ir ją palepinau :) Mielai eisiu šiandien vėl ir paziuresiu varda.
2019-09-11 15:47:44 IP 2ju3kqvn
Jau kelintą kartą susiduriu su baisiu nesklandumu maximos parduotuvėje esančia Klaipėdos g. 37, Gargždai, ypač jei šioje kasoje dirba kasininkė 143 11. Esu pasipiktinusi keliais dalykais.
1. Informacijos kasoje anksčiau buvo galima apsipirkti ne daugiau turint 7 prekes, tačiau perkant tabako gaminius būdavo pirkėjai aptarnaujami be eilės.
2. Padarėte kad tabako gaminius perkantys asmenys privalo atstovėti bendrą eilę, bet panaikinote prekių kiekio ribojimą. (nes įprastoje kasoje neprekiaujate visais tabako gaminiais, kasininkė negali atnešti mano pageidaujamos prekės, o ir informacijos kasos darbuotoja taip pat neparduoda kad tą gaminį galėčiau nusipirkti kitoje kasoje išvengiant 2 kartus atstovėti eilėje)
3. Šiandien mano nuostabai informacijos kasoje atėjus su 6 prekem (ribojimas ne daugiau kaip 5 prekės) kasininkė elgesį labai nemandagiai, ižeidžiančiai kalbėjo ir vis varė lauk iš jos kasos. Aš šią kasą renkuosi tik dėl to KAD ANTRĄ KARTĄ nestovėti 'kilometrinėje' eilėje.
Nei viename kitame prekybos tinkle neesu turėjusi tokių nesklandumų, kasininkės labai malonios, bet kurioje kasoje galima nusipirkti norimo tabako gaminį (jei kasoje jo neturi, darbuotoja maloniai atneša ir parduoda, nesudarydama konfliktiškų situacijų).
Esu begalo pasipiktinusi tokiu nekompetentingumu pirkėjo atžvilgiu. Jau geriau išvis informacijos kasoje neaptarnauja pirkėjus su prekėmis, o apima mokesčius ir parduoda tabako gaminius. Nes taip tęstis negali. Prarandate pirkėjus. Aš ir mano artimieji mieliau jau rinksimes kita prekybos tinklą, kur vyksta sklandus ir malonus aptarnavimas, o ne būtent šią maxima kur darbuotoja užgauliojančiai varo iš parduotuvės. Tikiuosi priimsite teisingą sprendimą su būtent šia kasa.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys 11-17 14:21
Baltarusijoje sekmadienį vykstant parlamento rinkimams, kurių rezultatai jau iš anksto nulemti, Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laidė dviprasmiškas užuominas apie dalyvavimą...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%