Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Eleonora Kvietkauskienė
2019-11-17 20:32:36 IP 28ma41cl
Labai norėjau padėkoti ir pagirti kasininkę Loretą dirbančią Panevėžyje, Klaipėdos gtv.92 mažumoje.Tiesiog malonu apsipirkti kasoje kurioje ji dirba, visada maloniai pasisveikina, kadangi esu senjorė, tai visada padeda susidėti prekės ir šiaip maloni moteris.Gaila nežinau pavardės, tokia tamsių plaukų ir stilingas akiniais.Ačiū malonų aptarnavimą
Mad 2019-09-02 18:28:08
2019. Rugsejo 2d. Vilniuje, taikos g. esancioje maximoje apsipirkinejau, per pati pika 18valanda. Prisipirkau beveik pilna vezima ir ieskau kasos kur atsistoti. Ir dirba tik Express kasa kur iki 5 prekiu, savitarnos kasa (kur as tiek prekiu tikrai neiskrausiu) ir "mazyliu". Taigi stojausi kaip ir kiti pirkejai daugiau apsipirke i "Mazyliu" kasa. Teko prabuti ten gal 20-25 minutes. Nes pastoviai praleidinedavome pelnytai supykusius tevelius, kad mes ju kasoje stovim be vaiku. Teko eilini karta nusivilti Maxima. Mus pirkejus pastatete i tokia nepatogia padeti, ir dar sulaukti kitu teveliu-pirkeju piktu zvilgsniu. Maxima kuo toliau tuo labiau ritasi zemyn, ir ten apsipirkineti darosi nemalonu, nes arba susigadinsi nuotaika del ko nors, arba kasose-eilese uztruksi 20-40minuciu.
Labas, aš rašau skundą tokiu atveju (maxima.lt), nes PC EILĖS UŽKNISO JUODai!!!. O taip reikia kviesti vyr aksininkę, ir jos tada pačios tose express kasose prekes nuskanuoja, arba atidaro normalią kasą.
Laba diena.
Norėčiau sužinoti, kodėl nebuvo atidarytas taromatas nors parduotuvė dirbo. Tuo metu nebuvo atliekami jokie valymo darbai. Kiek žinau, taromatas turi veikti tiek laiko, kiek atidaryta parduotuvė. Tai sukėlė didelių nepatogumų. Teko laukti apie valandą. Į parduotuvės personalą buvo kreiptasi kelis kartus. Parduotuvė Ignalinoje, Laisvės g. X471
gargzdiske 2013-08-07 18:39:44
noreciau paklausti, kokiu tikslu Maxima prekybos tinklas Gagzduose atidare "saulutes" kasa?norint su kudikiu apsiprekinti tam skirtoje kasoje, turi klausytis klientu bambejimo, kad lendi be eiles, o kasininke-pardaveja apsimeta kad nemato eileje vaiku.Kai paklausi is eiles galo ar nepakvies su leliukais, piktai atrezia, kad tai ne jos darbas.Tai tada man kyla klausimas- kieno tai darbas?Jei informacijos skyrius neaptarnauja, jei turi daugiau, nei 7 prekes, tai vaikuciu kasa pirmenybe teikia klientams be vaiku, mat jie greiciau apsisuka su produktu ipakavimu i maiselius.Ir dar aktualesnis klausimas iskyla, ar Gargzdu Maximos parduotuve daro atranka paciu nemandagiausiu Gargzduose zmoniu, kurie gali dirbti ju parduotuveje?Neduok dieve paklausi kur yra padeta preke, tai tau pasakys "TEN", pazaibuos akimis kad paklausei ir nueis.Apie zodi laba diena nera girdejusios, nes per visa laikotarpi gal tris kartus kuri ir pasisveikino.Iskilus neaiskumams administracijos darbuotojai niekada nepasirodo, ir neateina, net kai to reikalauji.problema yra sprendziama ne su klientu akistatoj, bet su kasininke telefonu.
O atleiskit, kas tokia per nusipelniusi, kad jums būtų pirmenybė eilėje?Kas, kojų kaulai sutrūpės ar rankos nudžiūs?Daug moterų stovi ir pagimdžiusios ne vieną vaiką, jos ką, mažiau nusipelniusios?Taip pat ir tėčiai, kurie stengiasi, vargsta, kad išlakyt ir užaugint tuos vaikus, ir jie nenusipelno?Nereikia daryt iš savęs kankinių.Dar neseniai iš viso nebuvo tokių išskirtinių kasų ir ką, susirgo ar numirė nors vienas vaikas?Jei vaikas neramus ar verkia, žmonės visada užleis.O pardavėja ŠAUNUOLĖ, nėra čia ko daryti lygesnių tarp lygių, pagarba jai.O jūs a la super mamytės truputį kultūros ir mandagumo išmokit, o ne braukitės stumdydamos kitus žmones taip pat ir senolius, tada ir žmonės bus su jumis malonūs
Sergeius 2019-11-15 22:05:40
Sveiki. As labai pasipiktines Vilniaus miesto Akropolio pardotuves maxima darbuotojais nes, zmona nupirko pampersus netos ismeros ir noreio padarit grazinima kad pasijimt rejkalingos ismeros, bet darbuotojai sako kad negalimas grazinimas, man idomu kodel negalimas grazinimas ipac sitoi maximoi. Kaskodel grazinimas kitose maxsimose galimas. Kas per nesamone darote kodel ticiojites is zmoniu? Delfi rado kad pagal LRS prijimta istatima neturi tejses padarit grazinima kudikio drabuzems bet ne zodzio apie sauskilnes, rejskes turi padarit grazinima
parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus grąžinti negalima. Tai higienos prekė.
Laba diena.Jau senai norėjau parašyti, bet vis laiko nėra.Ar kada nors baigsis maximose tas žmonių diskriminavimas?Ne kartą ir ne du teko stebėti tų a la super mamyčių elgesį "kasoje su mažyliais".Stovi močiutė, kuri gal neprimato, ar nematė, kad ten "išskirtinė" kada, susidėjusi kelias prekės, atbėga tą super mamytė, stumia tą. močiutę, jos prekės, rėkia, kad jos pirmenybė.Ta močiutė žiūri kas čia per žvėris ir nesupranta kas vyksta, o dar tą a la super mamytė pradeda reikšti pretenzijas kasininkė į, kuri aišku pagal jūsų nustatytas taisykles negali nieko pasakyti, nes matai, parašys skundą, o jūs už tai galit skirti nuobaudą.Tai noriu paklausti-kuo gi ta super mamytė pranašesnė už ta močiutę, kuri galbūt pagimdžius 10 vaikų, ir paaukojusi kur kas daugiau sveikatos, nei ta kuri stumia vaiką viena ranka, kita laiko mobilų, kurį pastoviai maigo, ar ta kuri dar tą kuri dar kartu su kitais suaugusiais dar ir alkoholį perka toje kasoje?Kodėl kasininkės neleidžiama bent kiek sugėdinti tas Mamytės?Užauginami du vaikus, dar keli metai atgal nebuvo tokių kasų išskirtinių, ir nieko, nenumirė nei vienas vaikas, ir nebuvo nei karto, jog jei vaikas neramus, ar verkia, patys žmonės užleisdavo ir nebuvo jokios nepagarbos ir diskriminavimo.Tai yra neteisinga ir atitinka visus žmonių diskriminavimo požymius
Jau ilgą laiką esu labai nepatenkinta aptarnavimu Taikos g. Maximoje Vilniuje. Tiksliau, aptarnauti amžinai nėra kam. Pastoviai dirba tik viena kasa, eilės kilometrinės, jau po darbų, kas vyksta, tai iš viso patylėsiu. Šiandien visai kantrybė trūko, atstovėjau kilometrinėj eilėj, kur žmonės dar ir mokesčius mokėjo, taigi jau dviguba eilė, o tai buvo vienintelė dirbanti kasa. Pralaukiau ilgai. Man kaip besilaukiančiai moteriai, labai sunku stovėti tvankioje aplinkoje, galva sukasi. O kai priėjo mano eilė, sako mes jūsų neaptarnausime, nes perkate daugiau kaip 5 prekes, eikite į savitarną. Labai labai pikta. Savitarnoje vėl eilė. Tai jeigu nėra kam aptarnauti klientų, tai gal visai užsidarykite? O kaip dėl besilaukiančiųjų, tėvų su mažais vaikais ar invalidų? Dzin jums, svarbu tik sumažint darbuotojų skaičių, kad mažiau atlyginimų mokėt reikėtų. Ne parduotuvė, bet tragedija. Taupote neatsižvelgdami į savo klientus. Gėda.
Širvintų maxima. Fasuoti avokadai, visiškai supuvę.
Labai gaila, kad prekybos centro CUP adresu Upės g. 3
Vilnius, Maximos vadovė Jūratė Griškevičienė bendraudama su sau pavaldžiais darbuotojais nesilaiko elementarios darbinės etikos
Sveiki, norečiau pranešti, jog ne pirma karta matau Maxima BIG Vilnius ant bandeliu mažytės muselės, žinokite tikrai yra nenormalu. Net bjauru pirkti tokias bandeles. Suprantu bandeles guli atviros, bet galima tai ištaisyti..
Elektrėnu maximoje vietoj ketvirčių buvo imušta viščiukų broilerių krutinėlės
Elektrėnu maximoje vietoj ketvirčių buvo imušta viščiukų broilerių krutinėlės
Ignalinos Maximoje Laisvės g. per pietų pertrauką beveik visada dirba tik viena kasa, todėl nusidriekia ilgiausia eilė. Žmonės būna tikrai nepatenkinti ir nesupranta, kodėl tuo laiku negalima sureguliuoti darbo taip, kad bent dvi kasos dirbtų. XXL Maximoje dažnai pirkėjui nepaliekama pasirinkimo galimybė. Nes visos kasos būna tuščios, o dirba tik savitarnos kasos. Gerai, jei turi vieną ar dvi prekes, o jei jų daug, tuomet esi per prievartą įdarbinamas.
Sveiki, po šiandien pirktos mišrainės suvalgymo greitai pasijutau labai prastai, stipriai pykina, maudžia pilvą, prašau patikrinkite ar viskas joms yra gerai, ar galiojimas nėra pasibaigęs!
Sveiki. Kelinta karta per pastarąsias dvi savaites negalim gauti ateja vakarop į Telšių maxima XX keptos sveriamos duonos ir uztepeles ant jos.
Norejau pasuklausti nuo kada jusu parduotuve esanti nemencines pl 33 dyrba grynai savitarnos principu? Kasininku kasose beveik nepasigauni, o ir esantys kasoje priejus nukreipineja i savitarna, ar net iseina is kasos sakydami jog jie cia tik mokesciam ir prekiu jie neskanuos. As viska suprantu ir savitarna tikrai palengvina darba, na taciau yra pasirinkimo laisve jei ateini su pilnu kaseliu tikrai nesinori eiti i savitarna. Taciau si parduotuve specialiai laiko iprastas kasas tuscias ir reiskia nepasitenkinima paprasius iskviesti kasininka
Pirkau Žižmariu Maximoi plaukams dažus atidarius dėže radau praltyšuse emulsijos bonkutę.
Laba diena. Noriu tiesiog pranešti, kad prekybos centre, , Ozas” esančioje maximoje, informacijos centre, jau ilgai dirba viena pagyvenusi moteriška (vardo nepamačiau), su akiniais, rudais plaukais, kuri tiesiog negali pasilaikyti savo nuomonės sau. Visuomet kritikuoja, kalba nesàmones visokias. 2019.11.09 apie 20:30 su šeima atėjau i informacijà tiesiog susimokėti baudos už kontrolę, ji pradėjo komentuoti, kaip negražu taip elgtis, kodėl atėjau su šeima ir taip toliau. Tikrai labai labai sugadino nuotaikà ir norėjosi tiesiog jai pasakyti, kad nelįstu į savo reikalus. Prašau maximos atstovybės duoti įspėjimà tai moteriškei, dirbančiai informacijoje, kad apsiramintù truputį, nes tiesiog nebebus malonu lankytis maximoje.
Labai smagu, kad maźoji Maximytė Šiauliuose, Aido gatvėje turi kelias šaunias darbuotojas sveriamąjam skyriuje, tai Juratė ir Rima (Rita)...Kiek besilankysi visada su šypsena, gera nuotaika, mandagumu, jokio streso ar įtampos..Ačiū, kad esate..
Maxima centrui gėda nežino darbuotoja ačiū kortelė naudoju jau nemažai gaunu 5%pro jie atsiuntė kad su ačiū kortelė nenaudojama nu absurdas ką ten išvis darot gėda..... O atsiuntė svetima kortelės su 1%procento nu kur logika o ten tai dirba Ale irgi iskaimo dirba centrą juokinga gėda centrams
Papildymas, nes ne visas tekstas išsisiuntė
2019-11-08 18:45:53 IP 4ljhlb7 Atsakyti
Sveiki, šiandieną prekinausi Klaipėdos Akropolio Maxsimoje. Sveriamų produktų skyriuje ruošiausi pirkti suši. Labai gražios šypsenos sąvininkė (pardavėja) manęs paklausė, - “gal išsirinkote” ? Tikrai retai begirdim tokio malonaus bendravimo parduotuvėje. Labai ačiū už dovanotą dėmesį. Šaunuolė! Ant chalatuko nužiūrėjau prisegtą kortelę su vardu DALIA. Sėkmingo Jums darbo!
Dar vienas apsilankymas Kauno Akropolio "Maximoje", dar vienas nusivylimas. Pirkau lietinius blynus su varske (greita vakariene vaikams), tokio senumo, jausmas stoveje ne viena ir ne dvi dienas, apie laukima prie kulinarijos skyriaus as patylesiu, tu stovi kaip durnele, o tuo tarpu darbuotojos (ju tikrai netruko) kas valo stiklus, kas kalbasi, kas krauna prekes ir tu jautiesi nematomu. Prie kliento nereikia begti pakmopstom, bet ji matyti privaloma. Cia mano nuomone
Vakar pirkau sveriamus saldainius "Kregzdute" ir "Obuoliukas" akivaizdus partiju maisymas, vienas sviezias, kitas ne, sokoladas pabales akivaizdu laikyta netinkamom salygom. Na negalima taip! Pati esu dirbus maisto prekiu parduotuveje negalima.taip!
Kauno Akropolio Maximos vadovai, darbuotojai susirupimkite prekiu sviezumu ir kokybe.
Labai gražiai atrodo kai maksimoje prie sulčių skyriaus nesilaikoma elementarių higienos normų. Išspaudžiamos sultys ir paliekamas indas džiūti, o tada į jį dar ir kitas sultis prileidžia.
P. S. Spalio 31d. 19:16 Kauno, Pramonės maxima.
Sidona Verbickienė
2019-11-01 21:21:44 IP 4ljksr8
Laba diena. Š.m. spalio 29 d. 19 valandą teko lankytis Maximos parduotuvėje Žalgirio gatvėje. Užsukome su vyru nusipirkti šviežios maltos mėsos. Tačiau...šviežios mėsos skyriuje lentynos buvo užpildytos vos ketvirtadaliu (!).O, jei tiksliau, tai beveik visai tuščios. Nebuvo nei vienos rūšies maltos mėsos ir kitų produktų, kurie paprastai būna. Į klausimą kur visi mėsos produktai, pardavėja pasakė, kad mėsininko šiandien nėra jau nuo 12 valandos dienos ir ji neprivalo pati ruošti ar malti mėsą. Teko apsisukti ir važiuoti į kitą parduotuvę! Paaiškinkite, prašau, kodėl laiku, kai visi žmonės grįžinėja po darbų, negalima nusipirkti elementariausių reikalingų maisto produktų?
Sekmadieni apsipirkinėjau Savanorių pr. 247 maximoi noriu pagirti viena darbuotoja kuri dirba šioje maximoje iš mėsos skyrio Marija tai žmogus kuris išmano apie savo darba. Šaunuolė taip ir toliau!!! Maxima rūpinkites tokiai darbuotojais.
Ruta Snieskaite 2019-10-26 23:45:01
Pakraupau apsiperkant naktineje maximoje... aptarnavimas kasininkes vardu Ingrida 23:40 Kauno Jonavos g. Naktineje maximoje, tai buvo slyksciau nei baisu... atsisakaitant centais pareiske, jog tyngi skaiciuoti ir neturi net laiko kada nueiti issikeisti pinigu. Dar paklause ar tikrai atsiskaitysime smulkiais, nes ji neskaiciuos pasake, mes dar karta patvirtinome kad taip atsiskaitysime smulkiais.
Buvo ne visai taip. Jūs buvot dviese, vyras ir moteris, abu jauni. Pirmas apsipirkinėjo vyras, pirko tik keletą prekių ir gana ilgai krapštė iš piniginės centus, daugiausia rudus. Tuo tarpu stovėjo eilė žmonių ir laukė. Tada aš tarp kitko draugiškai patariau, kad galėjot nueiti į savitarną, supilti tuos centus ir jums kasa būtų tuoj pat suskaičiavusi ir atidavusi gražą. Vyras atsakė: "Tingiu aš į tą savitarną eiti". O aš atsakiau, kad gal irgi tingiu tuos centus skaičiuoti. Tada moteris šoko aiškinti, kad mano toks darbas, o aš atsakiau, kad taip, mano darbas, bet aš niekada neatiduodu grąžos centais. Štai dabar sėdžiu, laukiu, žmonės eilėje laukia, eilė dar ilgėja, o man net nėra kada nueiti išsikeisti pinigų, kurių jau trūksta grąžai. Pagaliau man tuos centus atskaičiavo, aš juos skaičiavau, perskaičiavau dar su kalkuliatoriumi, pagaliau suskaičiavau. Ar tikrai atsiskaitysit centais, tokio klausimo nebuvo, visada juos priimu, nes neturiu teisės nepriimti. Tiesiog matydama, kad žmonės jauni, priminiau apie tai, kad egzistuoja savitarnos kasa ir patariau ja naudotis. Nematau čia nieko blogo. Gal buvau kiek nekantri, atsiprašau už tai. Ir linkiu kitą kartą galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus žmones, kurie stovi už jūsų ir laukia, ir taip pat nori greičiau apsipirkti.
Sveiki.Praeita savaitę jūsų parduotuvėje maxima esančią Krėvės pr. 108 Pirkau cesnakini padaza Ciumak.Parsinesusi naudojau su šeima ir pasijutau blogai pykino skaudejo šoną vaikui taip pat pasirodė pagal skonį kad lyg būtų sugedes.Paziurejus galiojimą tikrai buvo pasibaigęs jau liepos mėn.kadangi pirkimo čekio neisaugojau tai nežinau ar pavyktų kažkur kitur kreiptis.
Visada apsipirkinėju Maksimoje bazėje, Savanorių pr. 247 ir norisi pasakyti, kad malonu ateiti apsipirkti, kai yra tokie darbuotojai kaip Marija (dirba mėsos skyriuje), visuomet patars kas geriausiai, pasitiks su šypsena ir padės. Labai smagu, kai dirba tokie žmonės !! Tariu didžiulį AČIŪ, taip ir toliaaau !! :)
Likau labai nepatenkintas Kauno Akropolio Maxima, esu neįgalus laikydamas sunkų krepšelį ant kelių norėjau pasinaudoti kasa skirta neįgaliems. Prie kasos kasininkas Mindaugas pareiškė, kad ženklas žymintis kasa neįgaliems yra tik šeip pakabintas ir nieko nereiškiantis. Jokios tolerancijos iš kasininko kuris turėjo aptarnauti mane be eilės.
Sveiki. Vakar vakare vyras gryzdamas is darbo nusipirko kepta visciuka is Telsiu miesto maximos. Valgem abu. Bet man pasirode nedakepes vidus, tad suvalgiau tik sparniukus ir siek tiek kulseles. Vyras valge daugiau. Ankstyva ryta abu pradejom viduriuoti. Man su didziausiais pilvo skausmais. Jei taip ir toliau, teks tikrintis ar neuzsikretem salmonelioze... O as dar pati maitinanti kudikeli. Taip, kad mielieji, atsargiai su maximos maistu!
Noreciau padėkoti direktorei ir visam kolektyvui
Adresu ROKIŠKIS nepriklausomibes gtv
Uz patarimus uz pagalbą ir pasitikejima tai pat ir uz dovanas!!!!!!
Aciu!!
Pagarbiai Dainius!!
Sveiki. Begalo esu dekingas Rokiškio maksimos 111b direktorei Daliai uz pagalba ir malonų bendravimą
Ir pramoneje dirbanciomis Laurai ir Jolitai
Uz pagalba ir malonu bendravimą tai pat ir Rasai Graz..... uz malonų bendravimą uz pagalbą ir konsultavima aciu labai
Tokiu darbuotoju su žiburiu nerasi!!!!!!
DAINIUS
Nu as visko maciau.bet kad kauno akropoly apsauginiu dalis i*****i tai netik pamaciau bet ir isitikinau.su trenksmais.duru spardymais sustabde.kai didziausia nusikaltely sulaike.pries visus zmones gedos apturejau.pusvalandy pralaike.paskui pasake sumaisem.panasus pasake anksciau apsivoge.elgesys kazkoks dugnas.
Kurie laiko save dievais 2019-10-16 10:54:33
Bent jau aš pasakysiu tiek, mano išėjimas kiek pablogintų viskas. Bet tegu pabando iš oro rašinėti skundus, galės paskui nesiskųsti, kad pablogės aptarnavimas ir t.t. Nes surasti naują žmogų trunka, o ir surasti normalų, dar sunkiau. Rašau tai, nes buvo skundas neteisingas pateiktas dėl mano kolegės. Ne toks ji žmogus yra, bet kažkas kažkam nepatiko, tiesiog turėjo apjuodinti. Čia pačios maximos problema, ne jos kaltė, kad yra vienaip ar kitaip kažkas. Pikta būna pačiam ant tokių žmonių ir nežadu žemintis prieš dievaičius! Užtenka, jei pačiai Maximai į tai nusispjauti, tai tegu ir turi amžinas problemas, kad turi gerus darbuotojus prarasti.
Pritariu!!!!!!
Rytais einu apsipirkt į X MAXIMĄ Kretingoje. Labai esu dėkinga savitarnoje dirbančiai Linai, visada su šypsena, maloni, labai gerai išmokino, padėjo man, dabar visada einu į savitarną o prieš tai vis bijojau. Mano šeima labai džiaugiasi ir visad nori apsipirkt tik pas ją, pakelia nuotaiką visai dienai. Ačiū Linai !
Stanevičiaus maxima. Keli darbuotojai NEKOKIE! Paėmiau dešra, buvo parašyta, kad akcija (kainavo truputi daugiau nei 1€), priejus prie kasos ir apmokėjus, pamačiau, kad dešra kainavo vos ne 4€, paklausiau pardavėjos ar galima gražinti prekę (dar nebuvau išėjusi nuo kasos) pasakė, kad klausčiau kitos pardavėjos, ta pradėjo juoktis, kad kokia dešra as galiu nupirkti uz 1€, gerai, čia mano kaltė, kad pati nepažiūrėjau barkodo ir t.t. Bet kam garsiai juoktis ir “žeminti “, nes maximoj tikrai galima rasti dešrą už 1€.. kitas įvykis- apsipirkinėjau toje pačioje maximoje Stanevičiaus g. Kol viską dėjaus į maiša pasakiau, kad dar rudus heetsus, mokėjau kortelę ir kai pažiūrėjau į heetsus tik tada pamačiau, kad ten 2pakeliai (pardavėja neklausė kiek reikia pakelių), pasakiau, jog man reikėjo tik vieno pakėlio, atsakymas buvo tik -“ na jau nieko napadarysiu”, aš tik negaliu suprasti, kuo ji rėmėsi, kad man reikia dviejų pakelių, nesuprantu..
Banginio Maxima, Klaipėda, 2019-10-22d., 18:30val. Apsilankymas tikrai nustebino ir labai nuvylė, stovint su sūneliu vėžimėlyje eilėje, kurioje aptarnaujamos tik šeimos su mažais vaikais ir besilaukiančios mamos, buvo aptarnaujama tikrai netinkamai, leidus pabaigti kasininkei aptarnauti klientą, po jos buvo vyras su prekėmis, o ne bet kokiomis, o alkoholio, pagal visus reikalavimus turėjo mus užleisti, o ne tėveliu su mažyliais kasoje aptarnauti tuos, kurie net ne vaiko reikmenis perka, o alkoholio. Ir taip jau nepirmą kartą, kasoje turėtu būti tik tie klientai, kuriems tai skirta ir nesvarbu ar prie kasos yra žmonių ar ne.
Uzejus i Maxima Zemaitijos g.20, Mazeikiuose tiesiog galima apalpti. Neimanoma tverti karscio, jauciasi sunkus, slogus tvaikas. Jauciasi, kad patalpos nevedinamos ir oras, kuriuo kvepuojame, mes, klientai, bei visas parduotuves personalas, tikrai netinkamas ir primena sovietmecio gastronomu parduotuviu kvapa. Butu labai malonu, kad parduotuveje, kurioje lankosi visa seima beveik kiekviena diena, butu malonu ir oras nesmirdetu.
Sveiki. Atkreipkite dėmesį į parduodamus produktus. Musytė viduj skraido, vaizdas prastas. Kauno pramonės maximoje.
Pradėsiu nuo žodelio AČIŪ. Noriu padėkoti iš širdies visam Maxima tinklui. Įvardijimas 'mama Maxima' jums labai tinka. Dėkoju jums už tai, kad turite tokią puikią išpardavimo sistemą. Dėka to mano namai pilni gėrybių. Jomis galiu džiaugtis aš ir mane aplankantys draugai. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju jums. AČIŪ
pirkau greifrukta pamelo Taurageje xx siandien. Neaisku kokiu metu derlius. Vidus sausas, ne laso sulciu. Prasau rasykit ant etikeciu derliaus metus. Cia ne vynas kuo senesnis tuo geresnis.
Nesvarbu 2019-10-17 16:13:52
Sedien buvau Kazlų Rūdos maximoj mokėjau mokesčius likau labai nepatenkinta jūsų darbuotoja kasininke pardavėje Audrone. Nes sumokėjus gan daug mokesčių ji garsei pasako prie visų žmonių kiek susimoku ir aš niekaip nesuprantu kodėl turi visi žinoti kiek moku ir panašiai tai turėtų būti mano reikalas o ne jos ar kitų žmonių. Kodėl taip gali jinai daryti. Aš manau kad ji grubiai pažeidžia mano kaip klientės teises
Ir negaliu suprasti kad kasininkė Audronė galėtų man sakyti kad kitą kartą ateiciau susimoket ar kitur eiti ir visada nepatenkinta kad moki mokesčius visada kaska burba po nosimi. Ar taip galima elgtis su klientais
Kurie laiko save dievais
2019-10-16 10:54:33 IP 2e7r456f
Labai nusivyliau Palangos Maxima parduotuve Klaipedos g. 42. Siandien, sekmadieni, spalio 13 d. 14 val apsilankiau sioje parduotuveje. Norejau nusipirkti satinine paklode kurios kaina be akcijos 13, 99. Ir joms iki pirmadienio taikoma nuolaida. Ir dideliam mano nysivylimui akcijos man nepritaike nors turejau maximis kortele. Kasininke pasake kad nera nuolaidos. Likau labai nysivylusi parduotuve ir gailejau savo sugaisto laiko. Kam deti i internetini portala tokia info ir kam prie prekiu deti skelbima apie akcija jei jos nera?
Nei vienas neteisus
2019-10-12 19:29:02 IP 2e7r407l
Šiai kavai buvo akcija Rugsėjo 26 iki Spalio 09 dienos. Jau 10 dieną ši akcija negaliojo. Taip, kad galbūt pirkote labai anksti (ryte), kai dar nespėjo salės darbuotojai pakeisti kainų arba kurioje vietoje buvo per klaidą praleista. Taip, kad kreipkite dėmesio į leidinio dienas, antradieniais, ketvirtadieniais yra keičiamos kainos. Taip, kad ypatingai be leidinio rankose (ar mobiliose programėlėse) geriausiai vengti kažką pirkti (geriausiai iš viso rinktis kitą prekybos tinklą jei būtina rytais kažką pirktis, nes kiekvienam prekybos centre yra skirtingai dėl kainų, akcijų ir t.t.). Atkreipkite dėmesio dar ir į savaitgalio daromas akcijas (leidinio gale nurodytos datos). Nes jos nebegalioja pirmadieniais, nors leidinio savaitinė galiojanti visą pirmadienį. Pas kitus prekybos centrus dažniausiai leidiniai prasideda nuo pirmadienio, Maximoje tik nuo antradienio. Ketvirtadienio leidinys galioja dviems savaitėms, reiškiasi spalio 24 dieną vengti ryto.
Gitana 2019-10-09 13:48:02
Laba diena.Noriu paklausti, kaip tokia imone, o pagarbos seimoms su mazais vaikais nera.Geriau mesos autobusiukui pasistatyti leista seimos vietose, negu atvaziavus apsipirkti seimoms su mazais vaikais !Geda tiesiog ziureti, kai blogu oru mazuliukus vaikus reikia tempti is toliausiai, svarbu mesos autobusiukas stovi, kam tos seimos su vaikais....
Tai gal geriau savo mazuliukus palikit namie o ne tampytkit po prekybcentri jeigu nueit papildomus 30m yra tokia problema. Seimos vieta nera kelio zenklas ir niekas nieko apart irzlios supermamites nepazeidzia

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės 11-18 18:31
Valstybės valdoma energetikos grupė "Ignitis grupė" (buvusi "Lietuvos energija") patvirtino pakvietusi plėtotojus teikti pasiūlymus deryboms dėl naujos centrinės būstinės nuomos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%