Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Noreciau nuosirdingai padekoti pardavejai Karolinai iz Lazdinu Maximos. Profesionali ir demesinga! Aciu!
Sveiki, praejus keliom dienom nuo incidento, kuris vyko: Maxima XXX Ukmerges g.282 (Pasilaiciai),
Vilnius 2017:11:15,
18: (~10, 15), negaliu nepamirsti sio zmogaus, kuris pazeide mano, ir mano vaiku (9men. kudikio, bei 5metu berniukas), bei mano sesers teises ir oruma. Kaip ir kazkuriam cia zmogui, taip pat ir mums su dukrele, bei mano seserimi buvo visiskai nesiskaitoma, maximos darbuotoja, kasininke-pardaveja: KAMILE. Piko metu, kai visi zmones grizta is darbu, su vaikais is darzelio (tuo tarpu ir as su dviem vaikais), nuejome i “Mazyliu kasa”, kasoje stoveje VISI zmones buvo be vaiku, tikejomes, kad kaip ir kiekvienoje NORMALIOJE mazyliu skirtoje kasoje, mus praleis, taciau, negana to, is priekio mums pradejo saukti, kasininke Kamile: “-nematote, kasa uzsidaro?!” Si karta, net pirkejai stoveje eileje netvere pykcio ir pardavejai sake, kad mes gi su mazais vaikais, o ji neadekvaciu tonu reze, kad man nesvarbu, kasa uzsidaro ir turi eiti i kita kasa.. Tuomet praradusi zada, ir del kazko turejau pasijausi apkaltinta, klausyti kazkieno nepasitenkinimu, nuejau i savitarnos kasa, cia susimokejus, nuejau trumpam prie mazyliu kasos, kurioje “atseit” darba baige kasininke Kamile, ir ramiai pasakiau, kad kita karta turetu zmogus sazines, o ji, isputusi akis man dar turejo drasos pasakyti: “O KA AS PADARIAU..”
O ji ar apskritai mate kokioje kasoje ji dirba, kokia funkcija turi atlikti “Mazyliu kasa”, ar apskritai ji zino kaip reikia bendrauti su kliantais, toks vaizdas, atrode, kad bendrauju su vissiskai asocialiu, neadekvaciu zmogumi, tai ar tokie zmones gali dirbti toki darba, kurie patys suteikia nemalonius jausmus, sugadina nuotaika, turejo lesti karsti mazyle, bei negauni tu paslauku, kurios yra tau suteiktos. Negana to, besiruosdami iseiti, mano sesuo nuejo i informacijos kasa pasiziureti sios “malonios” kasininkes) vardo, (tuo metu ji “knisosi” tarp popieriu, matyt “atseit” dirbo), pasilenke, pasiziurejo varda, o kasininke, kitai pardavejai turbut visa gerkle uzreke, ”-mano varda paziurejo”!!! dar kazka pridurusi..”, kita kolege jai tik tare: “eik i kasa!” ir ka jus manot, ji nuleke visu greiciu atgal i MAZYLIU kasas! (is jos matesi, kad pasijuto nepatogiai, issigando) :) Tai taip iseina, kad pati valdzia nezino, kad yra “bimbinejama”, darbuotojai ka nori, ta daro, atidarinejama-uzdarinejama kasa kada tik nori, nesiskaito su zmonemis “piko” metu?!!!!! Kur gi po galais tvarka?????!!!!! Kodel mes turejome kesti kazkokio zmogaus pazeminimus, jaustis tarsi apkaltinti, kad atsistojome i mums skirta kasa, kuri ir siaip kiek einu i sia parduotuve (o i ja einu kiekviena diena, kartais i diena net du kartus), galiu drasiai teigti, kad VISUOMET NEDIRBA, o jei ji dirba, akivaizdu visiskai jokios funkcijos nestlieka...
Tikrai esu is ramiu, tolerantisku zmoniu, taciau si karta negalejau taip leisti lengvai “nuplaukti”, ir tikiu, su vyro maximos vadovybes rysiais, sis itin nemalonus incidentas bus “sutvarkytas” taisingai, kad zmones kurie yra visiskai nadekvatus nebus priimami dirbti, o kurie nusikalte- atleidziami, ar kitaip nubaudziami. Juolab, kad butent sioje Maximoje, kasininke-pardaveja, KAMILE nebepirma karta nesisnkaito su zmonemis.
Ar pas jūs įmonėje vadovai praeina psichiatrus? Žiūrint iš šono kaip vadovė elgiasi (VCUP maximoj) staugia rėkia dirgčioja (streso per daug tikriausiai, bet tai ne pagrindas kitiems darbuotojams kelti streso lygį). Jeigu vadovė neatlaiko įtampos, tai gal išleisti ją atostogų reikėtų? Kaip pirkėjas nieko blogo pasakyti negaliu, bet kai matau tokį elgesį su darbuotojais (iš senų darbuotojų irgi nieko gero negirdėjęs vos ne ragana vadina, bet bijo kažką pasakyti, nes gali išmest iš darbo). Greičiausiai ten nauji darbuotojai neužsilaiko ilgai, nes aš tikrai nedirbčiau su vadovais kurie elgiasi su darbuotojais kaip su gyvuliais. Ant kiek gi užkelta savivertė turi būti, kad darbuotojus kaip gyvulius varinėti? Ignoruoti ar kažką daryti, tai pilnai maximos pasirinkimas, o aš tiesiog apsiperkant stebėsiu ar pasikeitė elgesys ar ne.
Justinas 2017-11-14 19:25:53
Skaitom su draugu tou skunda ir negalim tylet.Ta vakara mes pirkom toj kasoj ir stovejom eilej uz to vyro.Kasininke kazko jo kelis kartus klause anas tylejo o paskiau pradejo visokiais zodzei vadinti ir saukti kad tokioms durnoms pencininkems rek namus sedeti ir kad ana dar nezino kas jis toks yra.Kasininke atsiprase ir sake kad dar nemok kaip anus i kortele ideti ir is savo pinigines dave anam tus centus.Nemete, nesikoliojo o tik tyleje ir nezinojo ka daryti.Pirkejas primelavo.Visai ne tokia buvo situacija.
Man atrodo kad sita komentara pati ir rase kasininke ruse Jelena, nes tiek klaidu padaryt rasydama, siaubas.Nemoka netik kulturingai aptarnait pirkejus, bet nemoka dar lietuviskai rasyt.Tai ir prirase melagingai ir su klaidom.
Klaipeda 2017-11-08 14:26:26
Sveiki.Skundas ant kasininkes Jelenos (Klaipeda, Taikos pr.61 ;2017-11-07, 20:34 val;kasa nr.25) : nekulturinga, grubi, nemandagi, galiausiai apvadino necenzuriniais zodziais, pasiunte ir ant galo palinkejo visko ko blogiausio.O viskas prasidejo del to kad be mano zinios, be leidimo mano ir be mano prasymo nueme nuo mano Aciu korteles Maxima Pinigus, kai as dar nebuvau apmokejes savo prekes tai paprasiau mandagiai kad man grazintu atgal i Aciu kortele mano Maxima Pinigus, nes as neprasiau nuiminet pinigus, tai man atsake kad jau grazint neimanoma ir nebent gali man atiduot is savo pinigu grynais ir tiesiog man pamete ant priekistalio grynais.Paprasiau iskviest vyr.kasininke, tai pasirodo galima grazint maxima pinigus, vienu paspaudimu mygtuko kasos aparate.Grazino i kortele.Bet mane kasin.Jelena apsauke, apvadino, pasiunte.Tai uz toki elgesi ir aptarnavima as suradau apsaugos darbuotoja, jis man iskviete kai pasake direktoriaus pavaduotoja, moteriske.Papasakojau situacija pavaduotojai, jinai atsake kad as teisus, be mano leidimo neturi teises kasininke nuiminet maxima pinigus, ir to labiau toks aptarnavimas.Pavaduotoja direktoriaus manes atsiprase.Kasininke ne.Ar jums reikia tokios kasininkes?!?!?!
Sveiki. Siandien pirkau maximoj vistienos ketvircius atejau namo pasiziurejau galiojima ir pasirodo jog jis pasibaige vakar. Kas per kokybe? Siuo metu laukiuosi ant dienu gimdyti ir turiu sau nervus del jusu kokybes gadintis? Paskambinus jums pasake atnesti preke su pirkimo cekiu ir grazins pinigus... supraskite ir mane..man iki maximos eiti 20minuciu...ir taip sunku vaikscioti.. manau kreipsiuosi i veterinarijos tarnyba
tikrai nukentėjęs ar pažeidėjas?
2017-11-13 22:35:05 IP 84.240.31.95
nukentejes 2017-11-12 19:48:04
2017-11-09 dieną parduotuvėje Maxima Mindaug g. apsaugos darbuotojas Jaroslav Steško sustabdė mane išeinantį iš parduotuvės.
Jokių įrodymų dėl mano nusikalstamų veiksmų ar konkrečių kaltinimų nepateikė
neatsiklausęs leidimo liepė eiti į apsaugos darbuotojų kambarį ir apžiūrėjo mano krepšį
Išeinant iš kambario, už tai, kad išdrįsau reikšti nepasitenkinimą, manes vos nepargriovė ir grubiai vėl nutempė į apsaugos darbuotojų kambarį, nors nedariau jokių fiziškai agresyvių veiksmų
Laukiant kambaryjė jis ir kiti apsauginiai mane įžeidinėjo, vadino kvailiu.
Jaroslav Stesko man uždraudė naudotis mobiliuoju telefonu, nors neturėjo tokios teisės
Jaroslav Stesko tris kartus man prieš veidą mojavo su alkūnę.
Niekada nesu teistas ar kaltintas dėl vagystės, ir šį kartą jokių mano vagystės įrodymų nėra, bet MAXIMOJE patyriau apsauginių agresiją ir melą. Policijai jie neparodė visos filmuotos mežiagos. Neparodė, kaip elgėsi su manimi, nors nieko blogo nepadariau
Pridedu Jaroslav Steško nuotrauką
Kažkodėl gerbiamasis visiškai kitaip paaiškinote situacija, buvote surašytas pareiškimas už viešosios tvarkos pažeidimą, už apsaugos darbuotojų įžeidimą necenzūriniais žodžiais bei necenzūrinio (nepadoraus) gesto rodymą, policijos pareigūnai vaizdo medžiaga matė. Ir mielas LINAI RAILA (jeigu jau įvardini mane, tai ir siūlau žinoti pažeidėjo vardą) Lietuvos policija be įrodymų nesurašytų pareiškimo.

P.S. ir gerokai „pagerini“ situaciją.
Kaip ir žmogus parašė, siūlau paskaityti Lietuvos Respublikos įstatymus, ne tik tai savo teises, bet ir piliečio reikalavimus.
nukentejes 2017-11-12 19:48:04
Pridedu Jaroslav Steško nuotrauką
O kodėl nepridėjot savo nuotraukos ir vardo pavardės?
Pagal Lietuvos respublikos įstatymą asmens atvaizdo demonstravimas be jo sutikimo yra draudžiamas ir baudžiamas, Taigi... Kaip ir šmeižtas- tikrovės neatitinkančių ir asmens garbę ir orumą žeminančių duomenų skleidimas- yra nusikaltimas. Taigi...
Sveikinu, visgi įkliuvot?
Sekmadienio kopustai
2017-11-12 21:07:34 IP 185.61.149.221
Sveiki. Sekmadienis tokia diena kada as dazniausiai jauciuosi pazeidziamas ir siek tiek sutrikes. Tad stengiuosi maksimaliai isnaudoti dar likusias jegas po savaitgalio. Zodis maksimaliai buvo pasiringtas neatsitiktinai, nes tokiu atveju einu i maxima. Gerbiu uz kefyro pakuotes po 1, 5l, uz saltibarscius ir kitus dalykus atstatancius mano imunine sistema. Zinoma, psichologine busena gris po vienos bemieges nakties, taciau dar labiau manaja psichologija zaloja tai, kad atejus i triju iksu maxima as nerandu troskintu raugintu kopustu. Tai mane vercia jaustis piktu ir isizeidusiu. Ar jus galvojate apie zmones tokius kaip as kuriems tokie kopustai sekmadieniais yra kaip oras? As dirbu, moku mokescius, uz vyresniu moteru sampana sumoku naktinese parduotuvese dvigubai brangiau ir as prakeikta sekmadienio vakara negaliu rasti kazkokiu susiktu kopustu? Atsiprasau, bet bent kolkas sekmadieniais rinksiuosi kita parduotuves tinkla kuriame troskintu raugintu kopustu yra daugybe, nes jie galvoja apie savo klientus.
Pridedu Jaroslav Steško nuotrauką
Aciu uz prasmirdusias krevetes kurias siand pirkom Kauno Maximos bazeje, Veiveriu g, pinigai i sikna ir sugadintas sekmadienis!!!!!!kokiu dar turit pasiulymu savaitgaliuj??????
Sveiki.Norejau parasyti apie Jusu produkcija.Tai virtos Laukuvos desreles.Anksciau buvo labai skanios.Bet dabar tiesiog neimanoma paimti i burna, net vaikai nevalgo.O smarve didziausia kai isverdi ar pakepi.Slykstu tiesiog pykina nuo smarves ir skonio.Jodel pradejo gaminti tokia slykscia produkcija nuo kurios net pykina, o anksciau buvo labai skanios.
Plento maximoi jonavoje pieno skyriuje dirba labai maloni pardaveja loreta, dekoju jai uz pagalba ieskant reikemos prekes
Sveiki, noriu pasiteirauti uz kokias klaidas yra isduodamas 2 euru kuponas.Vakar pirkau turkiskus agurkus po 0, 99 kasoje ismuse po 2, 59.info skyriuje istaise klaida grazino skirtuma.O 2 euru cekio nedave, paaiskine kad uz tokias pardaveju klaidas neduoda, tik uz lentynos kainas.O ar tai nera lentynos kaina, aciu laukiu paaiskinimo
2017-11-09 01:32:57 IP 78.58.74.123
When they follow, they think that a crime must happen. They have a very deviant attitude that they have to follow before a crime takes place.
2017-11-09 01:29:34 IP 78.58.74.123
The wrong thing is that they follow - this Mamed and another his collegue who I also (not this who attacked together with him a civil, you see this attacked as if a policemen wohohoh... let him much in my Areal - I was top grade in schooling in Atžalynas school (it's-a-middle school - not for me with major inscriptions 10&9, 10 all averages 60-70% 10 mark in I-IV years, primary school, they had to invite me for gymnasium, but they didn't, made a stealth from me, why they fucking blame me?!) - blat this is like European Union and full Europe - it's for maxima, you see, I'm aware) seen in 93, meg'a maxima, I come from Basanavičiaus 106-33 - ant bulbų lauko - chruščiovkės, iš betono blokų - pavojingi namai, - used to wait for me outside (I meant by this building), or by the cachier - really want to show my dick these cases, - they attacked from outside the construction.
2017-11-09 00:41:13 IP 78.58.74.123
I damn didn't know if that pall with a leather jacket and smurfy (//) was really going to steal it, you see... so that's why I just didn't shout - it was to early...

DON'T direct you big bunch of lynches
Actually with pears, I recalled (this is old case), they gave me pear price, and then gave the remnant, I think that's is how this happened (but still - I have to drive back there (by then I was not deprived my car - I lost it after visiting this very maxima by the way - a complete moron was going round it in 2014 10 24 οn a bike and then police waited me by Pasmilgys, my walda, I parked the car where I park it after rounding them - they asked for licence card (I was damn good to get - no mistakes - someone such Egidijus told that someone made it and a car belongs - but I didn't receive it as I'm inscribed a psicho by doctor bandit group), and at court Šidlauskienė asked me to pay 3000 Lt, - but the parcel of land is the same where they waited in pasala (lied that on crossing some Surkevičiutė, actually on the mark, by the river Smilga).
Viktoras Stankevičius, Kėdainiai, centro mx, seniai, gal 2010
2017-11-08 23:26:38 IP 78.58.74.123
Ι want to tell another unpleasant case, or maybe even two, that happened in the center Basanavičiaus 53 maxima. It was in around 2010. When I walked to the eastern part of shop out of the fishery departament and came out an angle of depositories - there was emptiness there but one ubogij doing man - and he immediatly to my eyes was taking hen meat package under his leather jacket - I looked around and only further away there was one guy who is now too working there (I've seen this sometimes) - so I was forced to either shout, I checked the milk depository in the another side of the shelves - this was rushing out, - either I as if buvę tai defend a stealer... I can't believe someone is directing such frauderies against a crazy good client. Everything was seen trough cameras for guardery - I thought I just can't shout - this was so artificial what they did. It's like this cigariuką with great deal of down people - as if poor but not quite seeming so.

Another case was with pears in about 2012-th. I bought pears, in a cheque they marked green lemon which where much more expensive. After three or two days I brought those pears with unopened in a celophane in the same weight as on cheque. Interestingly a worker wanted me to write a complaint, to sign it and mentioned a court... I don't remember - I asked for a copy of a cheque - maybe I received full sum of money - or hell maybe this - I think this quite not did got everything what I wanted - this gave only sum of pears - not quite understanding - and I had to be happy - I was happy I remember - receiving only part of the money back - I'm so lazy to search to tell you precicely this old case.
Viktoras Stankevičius, Kėdainiai, Chm 1 mx
2017-11-08 22:27:02 IP 78.58.74.123
Buvo interesting case - I was attacked by two psichos in Chemikų 1 maxima from outside. They pushed me and spoke nusiramink despite I was only disallowing me to be pushed by these two psichos. Bunch of idiots didn't react to this, a third cunt nedoroslyj was wrinkling his face trying to get to the shop by me. I was arrested by the third psicho who these to invited despite I carried nothing!

I left in a basket two sausages inside the shop! - by the fruit section. I'm a very good client, buyng up sladkie for no discount. That time I bought nothing and I rushed trough the cachier not paying anything respectively.

I was attacked from outside - Mamed (colour) was saving Lithuania instead of doing his job inside a shop.

A psicho woman thought that left in a basket sausages uncovered may be taken by someone else - but I didn't, I left it inside the shop's inside area.

After the third psicho from Rimsigna brought handcuffs despite I took nothing, they called for police and police wanted to take me despite I took nothing.

This ended for me in hospitalization as my idiot father called for police after I broke four (for four walls) dishes at home and the same down policmen came for me - why, I took nothing in the shop.
Siaubinga parduotuvė. Ant bandelių ir vitrinose musės skraido šika (buvusi Saulute n.vilnia parko g.). Vitrinoje guli supuves vistienos farsas (Naujosios vilnios ziedo maksima).
saaa 2017-11-06 21:34:40
tai is kur tau atsiprasant isp*s dar tu kasininkiu jeigu ju nera????
Pilna ju butu, jeigu butu normalios algos, o vergaut nieks neis, kas dar neaisku ???
Tuskulenu maxima yra kazkoks nesusipratimas, is 11 kasu dirba max 3-4 kasos... vakare kazkoks beprotnamis, rasiau skunda tipo nuo liepos men. Tik 3 nauji zmones idarbinti!!! I skelbima nieks nereguoja, nes turbut juokinga alga... niekam nerekomenduoju ten eit
Donata 2017-10-29 15:19:36
Ukmerges maxima Vilnius savaitgalis dirba 2 kasos plius savitarnos visur eiles paprašius atidaryti dar viena kasa pardaveja atsake kad daugiau nera kasininku.
tai is kur tau atsiprasant isp*s dar tu kasininkiu jeigu ju nera????
Šiandien (2017-11-06) Pasvalio maximoje pirkau granatų. Visi supuvę!!! Taip ir norisi nueit į tą pačią maximą visus prapjaut ir nufilmuot. Ar Jūs išvis tikrinate jų kokybę???
Daznai tenka prekintis Jonavoje, plento g.maximoje. Pieno skyriuje dirba sales darbuotoja vardu Loreta. Labai netaktiska, grubi su pirkejais. Jau ne pirma karta konfliktuojam su sia pardaveja.
Noreciau dar parasyti, kad pardavejos dirbancios pieno skyriuje vardas yra Loreta.
Kaune Pramones maxima dirba pardaveja salotu skyriui Valdemara labai negražiai aptarnauja. Paklause ar išsirinkom atsakius kad dar ne apsisuko ir išvis išejo iš skyriaus. Pastovejom palaukem pardaveja taip ir neparejo. Apejom susirinkom kitas prekes. Parejom ji ta pastebejo bet mus ignoravo.
2017-11-02 Panevezyje, Ukmerges gatveje pirkau persimonus ir dziovintas figas.Neimanoma valgyti.Figos smirda vaistais taip stipriai, kad ko gero valgyti nebus galima, persimonai tokio sprangumo, kad negali nuryti.Pirkau nemazai todel apmaudu vis dar galvoju, bet ko gero reiks nesti i visuomenes sveikatos centra, Jei del vaisiu tai gal neprinoke, bet figos velniai zino kuo nupurkstos
Laba diena
Esu pastovi pirkėja Jūsų parduotuvėse ir labai pasigendu dviejų dalykų, kuriais neprekiaujate.....
Varškės, , Dvaro, , sūris 22 riebumo ir 15 riebumo varškė, , MŪ.
Kodėl ar neturite paklausių klientų ar nenorite prekiauti....
Kodėl Varėnos MAXSIMOJE visas mėnuo kepamos sudegusios kruasanas bandelės, juk atrodo žmonėms gaminate ne gyvuliukams.Ten darbuotojos į pastabas nereguoja.Gal kokybės skyriaus pas jus nėra.Tikėsimės kad bus sureguota ir galėsim pirkti kokybišką produktą.
Sveiki, labai noriu padėkoti maximos darbuotojai Vilmai Šulcienei (Salininkų maxima) už labai malonų ir gerą aptarnavimą, daugiau tokių darbuotojų.
Kėdainiuose J.Basanavičiaus g. 93C esančioje Maximoje reikia daug kantrybės ir visada patikrinti čekį po apsipirkimo nes jei susigundai akcijinėmis kainomis dažnas dalykas, kad jos tiesiog lieka, , nepastebėtos, , pardavėjų bet tai dar ne blogiausia.Šendien tiesiog sugadinta viso vakaro nuotaika, eilini kartą pasikartojus tokiam dalykui, pirkau duoną (Juoda ruginė raikyta duona HERO) kaina paskaičiuota pilna nors turėjo pritaikyti 50 procentų nuolaidą.Nuėjus prie informacinės kasos radau pirkėjų porą perkant bilietus iš tiketos kasos, pardavėja (Kasininkas-ė 35 17) neikaip nesugebėjo sklandžiai ir greitai jems parduoti bilietų nes sunkiai susigaudė kaip parodyti vietas, man paklausus gal mane galėtu atleisti greičiau tiesiog burbtelėjo, kad ne ir toliau niekur neskubėdama gilinosi į Kauno sporto halės sektorius, visa tai nepameluosiu tesės apie dešimt minučių kol pagaliau aš sulaukiau savo eilės kai ji sugebėjo parduoti du bilietus.Taigi, pardavėjos, nemandagios, nepaslaugios, nedėmesingos gal nuvarytos kaip, , darbiniai arkliai, , ar kas ? jos dirba su žmonėmis gal vistik verta investuoti į jų mokymus kaip turėtu elgtis prekybininkas ? Kad negadinti pirkėjui kasdieninės nuotaikos ir nuomonės apie parduotuvę. 2017 10 28 laikas 17.51
Korina Karpenko 2017-10-25 18:45:56
Jonavoje, plento g. Kulinarijos skyriuje, Liubov. Dirba puiki darbuotoja. Kitos dirba labai letai ir tingiai.
Kaip gi nepagirti savo mamos, namie jai galejai ta pasakyti.
Mirana Greičiuvienė
2017-10-26 23:35:11 IP 78.61.136.173
Šiandien norėjau Elektėnų Maximoj nusipirkti prekę, kadangi buvo daug pirkėjų su daug prekių, atsistojau į ekspres kasą, tačiau pardavėja, palikusi mane su viena preke, ir liepusi merginoms stovėjusioms už manęs, pereiti prie kitos kasos atsisakė mane aptarnauti. Man labai įdomu, kodėl
Gavau sms, kad gyvunu prekems 30% nuolaida. Nuvaziavau nusipirkt, o nuolaidos gavau spyga. Tai kaip suprast tas jusu akcijas!!!? Veiksmas Alytuje pulko g. 98a
Rūta 2017-10-17 16:48:48
Sveiki, šiandien 2017-10-17 dieną maždaug 15:50 - 16:00 valandą susidūriau su labai nemandagiais darbuotojais ir tai jau ne pirmas kartas kai yra elgiamasi su klijentu kaip su "mazgote". Butent Kęstucio gatvės Maximoje.
Taigi jau 3 savaitę iš eilės susiduriu su Akivaizdžiu melavimu iš darbuotojų pusės. Atėjusi į maxima nusigryninti pinigų iš perlo terminalo Pirmą saveitę man buvo pasakyta "Nėra nė 30 eurų kasoje todėl negaliu nugryninti pinigų" Nors pries mane stovintis klientas prie mano akiu pirko teleloto bilietus ir akivaizdziai kasoje buvo daugiau nei 30 eurų. Antrą savaitę atėjau su tuo pačiu klausimu man buvo išrėžta vartant akis "Terminalas neveikia" Nors akivaizdžiai veikė. Šiandien 2017-10-17 atėjusi su tuo pačiu klausimu man buvo pasakyta "Terminalas neveikia" nors akivaizdžiai veikė. Tad pasiteiravau kur galečiau parašyti skundą dėl akivaizdaus savo pareigų neatlikimo ir akivaizdaus melavimo klijentui į akis ir dėl to, kad jau 3 savaitę neimanoma nusigryninti pinigų, nuo manes buvo nusisukta, kol as klausiau kur galėčiau pateikti skundą, ir suburbėta mano nuomone Necenzurinis Žodžių Junginys iš brandaus vyro kuris yra Maximos darbuotojas.Nesu iš žmonių kuris rašo skundus dėl menkniekių. Tačiau šį kartą nesitikėjau tokio nepagarbaus bendravimo iš pusamžio vyro kuris ne pirmus metus dirba šioje Maximoje.
Pagarbiai, Rūta.
parašykite šį skundą perlui ir labai greitai viskas bus sutvarkyta, nes maxima nieko nepakeis
Kam skelbti akcijas, jei Anyksciu maximoje 2017 10 24 nera nei nugarines, nei sprandines nei vistienos file nei rukytos panevezio file, zodziu nuejau apsipirkti ir nieko negavau ir taip pastoviai, kam akcija, to negausi, kazkodel kituose miestuose taip nebuna
Kreves pr 108 maxima, darbuotojos dirba tingiai ir aplaidziai, viena ju atidave per mazai grazos, paklausus kodel yruksta pinigu, buvo atsakyta, jog ji atidave tiek kiek reikejo, ir jai neirodysi kad ji suklydo, slykstu.
Maximoje xxx (Ukmerges pl., Vilnius) PASTOVIAI pateiktos KLAIDINANCIOS akcijos. Siandien parduotuveje rodoma akcija -40% Gliss Kur plauku priezuros produktams, taciau ji nebuvo pritaikyta kasoje. (Tas pats su kitais akcijiniais produktais, kuriuos pirkau siandien). Bet kurioje kitoje EU valstybeje kompanijai butu skirta tam tikra atsokomybe uz klaidinancias akcijas. Kodel cia kompanija leidzia sau klaidinti pirkejus. Jau ne pirmas kartas. Visada siurprizas - ar bus priatikyta akcija, ar ne.
Labas vakaras. Yra galimybe parasyti Jums tai as ja ir pasinaudosiu. Visada apsipirkineju Raseiniu maximoje Vilniaus gatveje. Siuo metu konditerijos skyriuje yra nauja darbuotoja. As tikrai nenoriu jai nei pakenkti nei kazko padaryti tik noriu, kad jai primintumete, kad ydejus y indelius sverema maista pries tai reikia pasverti indeli ir nuimti jo svori, keleka kartu ji to nepadare. Siandien 2017-10-21 apie 20-21 val. perkant sveriamas alyvuoges ji taip pat to nepadare ir y indeli pripyle labai daug skyscio (pridesiu foto). Pyragus dedama y indelius ji pirstus laizo ir valgo nuo peilio, bet pyragus pirkau anksciau datos negaliu nurodyti. Nenoriu, kad jos baustumete, bet noriu, kad pamokintumete ja atsakingiau dirbti. Laukiu atsakymo el.pastu. Aciu.
maxima Vilnius, zalgirio g.105 na kaip jums zmones maxima darbuotoju alga? zmogus atidirbo rugsejo menesi 21 diena po 11 valandu, spekite kiek algos jam susikta maxima pervede? (darbo sutartyje pasirasyta darbo uzokestis minimumas) ogi 217 euru, ten direktorius vyras dirba, gal kas patars ka tokiu atveju daryti?turejo pervesti bent 320 euru i rankas minimuma, kur kreiptis ka daryti???? padekite.
Bukit zmones baikit stumdit prekes is vienos vietos i kita nes nuejus i parduotuve rrik ieskot reikalingos prekes po visa sale.Tai papildomas darbas parduotuves personalui ir laiko gaisimas pirkejui.Toks vaizdas kad neturit ka veikt
Pagarbiai, Rūta.
Retokai trukdau parduotuvių darbuotojus, tačiau šį kartą privertė papraščiausia būtinybė. Šeimininkės pasiuntė į artimiausią
MAXIMA (Vilnius, Grybo g. 21) atnešti cukinijos. Neradęs lentynose produkto, kreipiausi į daržovių skyriuje kažką tvarkančią
darbuotoją dėl informacijos apie cukinijas, nes tų daržovių visada būdavo. Nustebino atsakymas: "- Nieko nežinau, ūkininkai,
matyt, neužaugino." Šeimininkei telefonu paprašius sužinoti - kada tikėtis cukinijų, gavau vėl panašų atsakymą. -"Nieko nežinau, aš daržovių neužsakinėju." Pasirodo, kad šią "labai dalykišką ir išsamią" man suteikusią informaciją darbuotoja buvo parduotuvės direktorė. Noriu viešai "padėkoti" už informaciją ir dėmesį nuolatiniam lankytojui. Gal MAXIMA vadovams taip pat bus įdomu. Pagarbiai, Viktoras
kodel kelmeje koperacijos gatveje esancioje didziojoje maximoje, kur yra 3 vietos automobiliams seimos, jos pastovei yra uziimtos, ir ne seimu o pasanu su BMW, KODEL MES TEVAI SU 2MEN KUDIKIU TURIM MASINA STATYTIS PRIE TAROMATO, NES VIETU PASTOVEI NERA, AVAZIAVUS I SEIMOS VIETA SU KUDIKEIS, SALE I SEIMOS VIETA ATVAZIUOJA VAIKINAI, NU NE SUVAIKAI, ISLIPUS PASAKIUS KVIESIM POLICIJA CIA SEIMOS VIETOS, ZMONES DZIAUGES NET SEKOJA, O APSAUGA ZIURI SU SYPSENA, GAL GANA SAIPYTIS IS SEIMU, TYLIM KAD NERA KASU SU KUDIKEIS, VAIKAI CYPE STOVIM EILEI TAI BENT SEIMOS VIETAS PRADEKIT TIKRINT KAS DEDAS
VIlniuje, Tuskulenu g. esanti maxima yra kazkoks nesusipratimas, kiek ten neuzeini, tiek pastovios dideles eiles prie kasu, as nelabai suprantu, kam daryti 11 darbo vietu, kai ten visada max dirba 4-5 darbo vietos NE DAUGIAU, vakare nuo 18:00 geriau ten isvis yra neiti, nes prasikeiksi stovedamas kasoi, Express kasos irgi neveikia beveik niekada, kazkokia nesamone, eini pas oligarha brangiai moketi uz maista ir turi stoveti didziausioi eilei kaip prie sovietu sajungos, nes nu nenori idarbinti daugiau kasininku ir moketi algas..

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%