Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Labas vakaras siandien apsiprekinau Maxima parduotuveje Rudes gatveje, pati dirbu Maximoje todel zinau visas taisykles...Pirkome su draugu viski ant skirtingu cekiu, mano cekyje jis imustas 7.19 ant draugo cekio tas pats viskis imustas 8.99 kainos skirtingos pati suprantu kad vienas veztas anksciau kitas veliau su skirtingais barkodais, bet palei viska ta pati preke su skirtingais barkodais ir skirtingomis kainomis turetu buti ir lentynose su dviem kainomis to nebuvo.Nuejus i informacija paklausti kodel taip yra pardaveja buvo įžuli ir pasake kad alkoholio negrązinam ir ne jums kurti naujus istatymus. Pasijutau tikrai nemalonei ir pagalvojau kiek zmoniu be manes dar yra apgautu
Karolina 2020-05-27 21:43:04
Kasininkė-pardavėja Genovaitė Klaipėdos pl.42 Palanga
Tarp savitarnos kasu buvo kalbėta tarpusavi su savomis draugėmis, bet kasininke įsikišo į pokalbį ir pareiškė kad mes esam kaimieties ir kalbame ir bendraujame kaip didžiausios kaimietes iš kažkokio kaimo. Buvo išreikšta nuomone kad Palangoje žmones nemandagus. Bet jokios replikos pardavėjai nebuvo pasakyta. Labai nemandagi pardavėja pasirodė, kai įsikiša į svetima pokalbi. Puikiai suprantu, kad daug darbo buvo bet nereikia išsilieti ant klientu.
Jūs nebejuokaukite, Genovaitė yra viena iš geresnių kasininkių, visada padeda. Nerašykite nesąmonių.
Klaipedoj, Alksnine g, Maximoj dirbantis apsauginis Vladimir, pastoviai elgiasi nepagarbiai su pirkejais, elgesi grubiai, nemandagiai, gasdino...ir nevisada blaivas! Taip pat teko matyti, kad ir aptarnaudama kitus pirkejus reiske nepasitenkinima ju atzvilgiu. Butu malonu, kad vadovybe pravestu su Vladimiru profilaktini pokalbi ir pamokytu etiketo ir tikrinti girtumo gradusai.
Dabar galvojam, ar ne per brangiai uz isvirtus ryzius ir kelis gabaliukus mesos sumokejom? Labai jau prabangus “plovas”. Cia tokia receptura? Kalnas ryziu ir pora gabaliuku mesos? Noreciau suzinoti, kiek ryziu ir kiek mesos dedama i plova. Pirkta Kaune, Sarkuvos g.
Nijolė 2020-05-27 20:44:03
Klaipėdos maksimoje Šilutės pl 40a, pardavėjos ryte su baisių alkoholio kvapu info skyriuje, drebanciomis rankomis ir savitarnos, jokios pagarbos klientams veidas sutines, ar gali aptarnauti tokios pardavėjos zmones
O kam daugiau dirbti, kai nėra kam? Jei yra neblaivus asmuo, žinoma neturi ir negali dirbti. Nebent žmogui pagirios, o kai tokiame darbe dirbi, patikėk, po darbo norisi gerai nusigerti. Darbas su kaukėmis, žmonių nepagarba ir t.t. Tiesiog jau nuvaro nuo proto.
Kasininkė-pardavėja Genovaitė Klaipėdos pl.42 Palanga
Apsaugos darbuotojas (jaunas /stambus/ aukstas) dirbantis Kaune Sarkuvos 1 Maxima tarp15.30-16val 2020.05.26 nepagristai apvagino, parduotuveje lankausi sioje daznai, patyriau geda, moralini pasityciojima del sio darbuotojo elgesio.
Grazina 2020-05-16 11:42:12
Noriu parasyti apie maximos skelbiamas akcijas. Per TV ir jų leidiniuose rašoma, kad SiSavatgali bus akcija lašišos filė uz 8, 99 euro.Savatgali suprantu kaip šeštadienį ir sekmadieni.Nuvaziavome i Biga, akcijos nera ir žuvies nera.Nuvaziavome i Ukmergės gatves maxima - pardavėja pasake, kad gavo 2 dėžes ir išpardavė penktadieni,
Tad noriu paklausti maximos vadovybės- iki kokio lygio galima mulkinti zmones, pensininkus, kurie atėjo nusipirkti akcijines žuvies, nes kitaip įpirkti negali, iki kokio lygio, vardan pinigu, taip galima apgaudinėti pirkėjus.Tyciotis is zmoniu galima įvairiais būdais, vienas is jų tai toks.Mano nuomone, negražus būdas privilioti zmones i parduotuves.Jei yra akcija, tai žuvies turi buti tonos, o ne kelios dėžes.Labai pasipiktinau ir stengsiuosi i šia parduotuvė eiti kuo mažiau..Parašiau savo nuomone.
Savaitgalio prekés Maximoje nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.Pirma pasidomék, o po to burbulus leisk nepasitenkinimo.Proto bokštai b...
Vidas 2020-05-17 15:42:09
Negalvojau, kad maxima eis norfos pėdomis su apgavystėmis...Paskelbia reklama per TV, bet nevykdo.lasisa 8.99 visą savaitę nuo 2020.0511-20.05.17. tačiau apvaziavom 3 dienas apie dešimt Vilniuje parduotuvių, ir visos pardavėjos kaip viena kartojo.vakar prieš pietus pasibaigė lašiša.Daugiau nei juokinga.Nemelyokit ir neapgaudinekit žmonių.Gal per stipri tinklų konkurencija.
Reikia įdėmiai skaityti info leidinyje (prekių kiekis ribotas).
Iš kur tiek bukumo pirkėjų?Neapsišvietę, tik temokat reikšt pretenzijas Ateik, pastovék, paprekiauk bent pusdienį, atšoks fantazija nuo visko, ypač kvailystes rašinėt.Eik dirbt, tai nereiks bukumo skleist per šalį
Labai ačiū pardavejei iš Traku vokės kuri muša prekes ir net nežiūri ką muša. Jai būčiau norėjusi nektarinu be akcijos tai būčiau ir pirkus be akcijos. Du kart pasvere ir du kart įmušė. Turėjau sumokėti 2.63 O sumokėjau 5.26 Gėda turėtų būti jai nemoka savo darbo dirbti arba neiskaito ką muša tegul nedirba tokio darbo. Kodėl turiu dovanoti pinigus kažkam už tai ko nenusipirkau arba nusipirkau 1.322kg o sumokėjau dvigubai. Dar atėjus turi stebėti ką muša į kasą.
Sveiki, nu jau tokios nesamones nesu niekur maciusi kai PLUNGES vaizganto g. maximoje parduotuveje. Kada ten nueisi eiles per visa parduotuve ir tedirba tik viena kasa ir savitarna. Tai jeigu sios parduotuves vadove nesusitvarko su savo pareigomis tai keiskite. Tiesiog jau atsibodo ten tokia betvarke.
Jonana. Plento maxima labai malonus darbuotojai mesos skyrius. Mesininkas. Ačiū, jiems.
Sveiki. Karantinas dar nesibaigė. Tai kodėl pardavėjos be pirštinių dirba ir kaukės užsidėjusios tik dengančios burną? Šiaip norėtųsi, kad kaukė degtų burna ir nosį, bei pirštines užsidėtų. Klaipėda. H. Manto gatveje esanti maxima.
Maxima negerbia žmonių aplamai, ateini nusipirkt maisto produktų, vežimėlio be monetos nepaimsi, krepšelių iki šiol nėra, paprašai žetono, sako neduos, nors visuomenėje skatinama atsiskaityti kortelėmis debeto, bet maximai tikriausiai tai neįdomu, nes žmogus turi eiti nusiimti grynų, tuomet eiti į informaciją išsikeisti ir, , trintis" parduotuvėje ilgiausiai. Jei jau vėl prirakinot vežimėlius, tai būkite malonūs, tai ir krepšelius grąžinkite.
Sveiki. 2020.05. 15d lankiausi Klaipedoje, Simonaitytes g. Maximoje. Man reikejo žuvies. Atejus prie vitrinos, pasitiko labai maloni skyriaus pardaveja, pradejus sakyti, kad mano kelione namo užtruks truputi ilgiau, maloni pardaveja Jule pasiule supakuoti mano žuvi taip, kad išsilaikytu ilgiau. Supakavusi, pasverusi idejo dar ir leduku. Buvau maloniai nustebinta! Iškart pakėle nuotaika! Kad daugiau tokiu darbuotoju!
Laba diena, turiu tik vieną klausimą. Esu nusipirkus prieš kelis metus ir nusivyliau, dabar vėl įsigijau jūsų gamybos maltus džiuvesėlius, tai norėčiau paklaust ar jūs patys bandėt ką nors su jais gaminti ? Instrukcijoj neparašyta persimalt
a*******i. gavom zinute kad siandien tavo gimtadienis ir duoda 20proc. nuolaida tortui ir 10proc nuolaida prekiu krepseliui. kasininke piktai atsove kad ji nesiuncia situ zinuciu ir ji neduos jokios nuolaidos. maxima eilini karta apgavo. daugiau pas jus neapsipirkinesim gimtadieniui
Kad Maximoje patys prasčiausi vaisiai ir daržovės, palyginus su kitais prekybos centrais tai seniai aišku, bet vakar Kaune.Raudondvario pl. Maximoje, tai jau pasiektas dugnas.Bulvės tokios, kad ko gero jas kažkoks ūkininkas išmetė, o maxima susirinko, mažos, suvytę, suojaustytos.Svogūnų galvos iš pirmo žvilgsnio lyg ir nieko, nulupus iš penkių- viena galva nesupuvus...Morkos irgi šiukšlės, ilgai reik stovėt kol pasirenki. Šita Raudondvario pl.Kaune Maxima pasižymi ypatinga netvarka, prekių nėr lentynose tik kortelės.Šaldytuvuose viskas sudėta kaip papuolė, prekės sau, kainos sau, kol randi prekės kaina kitam gale arba iš vis nerandi...Gaila, kad ši parduotuvė mums tinkamiausia geografiškai...Blogiau nebūna!
Man įdomu kas pas jus vykdo itin didelių akcijų užsakymus? Jau ne pirmą kartą pastebiu, kad tokių prekių yra užsakoma ženkliai per mažai. Ta prasme jeigu didžiosios parduotuvės jas išsiparduoda per 1-2 denas tai manau jums reikėtų susimąstyti ir perplanuoti tokius užsakymus. Kaip gali būti, kad patys nepastebit, kad 5 akcijos dienas neina padavimai. Baikit tokius prikėjų pritraukimo į parduotuves triukus, kai neturit ką parduoti. Tikiuosi situacija pagerės, nes kiek jau galima.
Ignalinos Maximos739 darbuotoja 2020-05-11 11:24:26
Prašau gelbėkite Ignalinos miesto, Maxima739 darbuotojus nuo neseniai savo pareigas užimančios direktorės gniaužtų. Darbas, kaip vergovėje, nori tik pelno ir didelės apyvartos, nors ir pati net nepakelia piršto vardan to. Atlyginimai neadekvatūs, darbo grafikas per mėnesį keičiasi kelis kartus. Darbuotojai skundėsi grafikais ir ėjo kalbėtis su esama direktore, o ji darbuotojams pasakė “aš turiu gerą užnugarį, galite kreiptis kur tik norite, bet Jums niekas nepadės”. Jaučiame didelį diskomfortą, psichologinį spaudimą bei baimę. Mes, kaip darbuotojai, jos marionetės, netgi negalime susiplanuoti laisvo laiko. Juk visi turime šeimas, gimines ir turime darbų savoje aplinkoje bei buityje. Direktorė praradusi žmogiškumo vertybę, visiškai nekreipia dėmesio į darbuotojų norus ir netgi pageidavimus. Nekompetentinga ir nemandagi, niekada neatsisveikina su darbuotojais. Visiškai nesilaiko etiketo ir nerodo pavyzdžio darbuotojams. Pagal visus aspektus, kuriuos ji išdarinėja sudaro įvaizdį, jog visai nenusimano savo darbo ir nesugeba net vadovauti užimdama tokias pareigas. Eidama savo vadovaujamoje parduotuvėje nesugeba pamačiusi net šiukšlės pakelti. Tai argi verta direktorės vardo? Prašau siųskite kokias nors institucijas, komisijas, kad sužinotų darbuotojų įvertinimus ir norus. Gal pagaliau bus atsižvelgta į jos “darbą”. Kažkada turėjome nusimanančią savo darbą bei malonią direktorę, o dabar nieko vertą.
Nuoširdžiai prašome atsižvelgti į susidariusią situaciją.
Parašykite Vilniuj naugarduko maxima ten sėdi visa valdžia raskite internete. O jai nepadės rašykite žurnalistams Lietuvos rytas tada gal padės, , , , , , , sėkmės
X- 739 darbuotoja
2020-05-11 20:18:32 IP 28m804js
Xnzkw 2020-05-11 19:59:45
Tikrai chaosas grafikas keičiamas 4 arba 5 kartus darbuotojai stumdomi tai į vieną skyrių tai į kitą išeiginių mažai nėra taip kaip per reklamas sako 4 dirbi 4 namie dirbame ir 5 ir 6 dienas o išeiginės būna 2 arba 3 iki 23 val dirbantis žmogus privalo sekančią dieną darbe būti 7 ryto.Ar čia normalu ar čia vergovė? Karantino metu skirti pinigai irgi buvo skirstomi savo nuožiūra kas gavo o kas ne.
Tai apie x- 739 maximą vadovę ir jos vadovavimą.Kiek tai dar gali tęstis?
Laba diena, sestadieni buvome Klaipedos Maximoje, Simonaitytes gatveje.Jau ne pirma karta mus aptarnauja mesos skyriuje pardaveja Julija
Ignalinos Maximos739 darbuotoja 2020-05-11 11:24:26
Nuoširdžiai prašome atsižvelgti į susidariusią situaciją.
Taip as tam pritariu del naujosios direktores ji tikrai yra praradusi zmogiskuma ir nevertina senuju darbuotoju del jos daugelis senuju darbuotoju isejo iskaitant ir mane nes kai ji atejo tapo ne be darbas o tikras pragaras. Prie senosios direktores tikrai buvo miela ir malonu dirbti. Gaila likusiu kolegu nes jinai su jais visiskai nesiskaito ir nevertina ju. Ne jai buti vadove jei vadovybe neatsizvelgs I darbuotoju skundus ir ja paliks toliau vadovauti tai ir likusieji darbuotojai su laiku iseis tai tik laiko klausimas.
Ignalinos Maximos739 darbuotoja
2020-05-11 11:24:26 IP 28mdpk4r
Nuoširdžiai prašome atsižvelgti į susidariusią situaciją.
Pasibaisejau maximos kokybe. Pirkau sonkauliukus uz 10e gryžau namo pradariau ir nežmoniška smarvė. Gaila čekio neišaugojau, bet žinau viena daugiau niekada neisiu i maxima nes tai jau nepirmas kartas o gal jau septintas. Pinigai šiknon. Jei nemokate pasirupinti prekėm tai gal laikas vadovus keisti. Antakalnio g 65 maxima.
Šiandien apie 17h Klaipėdoje Liepojos gatvėje įvyko nemaloni situacija, po geros dienos užėjom į parduotuvę apsiprekinti, su savimi turėjo elektroninius paspirtukus, kaip ir kiekvienoje parduotuvėje mes juos stumemes šalia. Išsirinkome prekes, prie kasos jau mokant už prekes, stovintis apsauginis mus užsipuole šaukdamas vos ne per visą parduotuvę, kad su paspirtukais negalima, atsakėme, kad mes gi nevažinėjame su jai po parduotuve, esame suaugę žmonės ir tikrai jokios žalos nedarome. Tokia gėda prieš žmones, nei vienoje parduotuvėje tokiu incidentų nėra buvę. Kaip čia daryti? Kur mes savo šitą turtą turėtumę palikti? Sugadinta tokia graži diena, ir visai nebėra noro eiti į šia maksimą.
Jolita Seredaite
2020-05-10 17:06:51 IP 2ju3krth
Esu labai maloniai nustebinta jusu nauja sistema akropolio maksimoje, kur pirkejas pats gali su skaneriu skanuotis prekes. Nepaprastai patogu, nesusilaikiau nepagyrusi. Aciu jums!

Jolita
Lankantis šeštadienį Maxima XX Plungėje, maloniai pasitiko apsaugos darbuotojas vardu Arvydas. Paslaugiai paaiškino, kaip laikytis saugaus atstumo, visiems klientams asmeniškai dezinfekuoja rankas ir prekių vežimėlius. Smagu užeiti į parduotuvę, kurioje pasitinkama mandagiai ir dirba profesionalai.
Šiandien apsipirkinėjant Savanoriu pr. 247, Vilniaus maximoje pasijutau labai blogai, šalia esančios savitarnos kasos darbuotoja Marija labai greitai sureagavo, nuvedė, pasidino ant kedės, labai maloniai siulė savo pagalbą. Taip pat 26 kasos darbuotoja Leokadija labai padėjo, pasiulė vandens, domėjosi dėl mano savijautos. Likau labai maloniai nustebinta, kad manęs nepaliko bėdoje, tikrai labai šaunios merginos, didelis ačiū!!!
Taip pat apsaugos darbuotojas Kshyshtofas pasidomėjo dėl savijautos ir maloniai pasiulė palydėti iki išėjimo. Dar karta labai dėkoju! Nuostabūs žmonės!
J. Tiškevičiaus g.22 Vilnius Maximos taromatu supirkimas parašyta jog dirba nuo 8val ryto, o atvaževe 8.30 jis neveikia. Kiti darbuotojai sako tai jis tik nuo 10.00 ateina. Tai kam visai tada rašyti kad dirba nuo 8.00 jaigu tai netiesa darbuotojas ateina tik 10.00. Kuo toliau tuo daugiau nusivilem maxima.
Laba diena. Mėsos skyriuje dirbanti darbuotoja apie 40 metu tamsiaplaukė garbanuotais plaukais paslaugi, pasiūlanti geriausia prekę, atsižvelgia į mano poreikį. Ačiū Žvėryno Kęstucio maxima už aptarnavimą ir superine pardavėja!
Lina 2020-05-08 15:40:47
Šiandien Šiaulių Akropolio maximoj vietoj vieno pirkinių maišelio įmušo 23, pamačiau tik namie.Taigi, apvogė ne pirmą kartą.Apmaudu
Miela kliente, jūsų niekas neapvogė. Kasininkam nėra jokios naudos, kad įmušo didesnį kiekį. Pasitaiko, jog darbuotojas per klaidą įmuša ne tokį kiekį. Nuvykitę į tos parduotuvės informacijos kasą ir grąžins jums jūsų pinigus, kokios problemos.
Zy 2020-04-26 16:52:13
Labai prasta vaisių ir daržovių kokybė kauno hyper maximoje (savanorių pr). Ar laikymo sąlygos prastos, ar blogai atrenkami produktai - nežinau, bet bananai visada supuvę ir beskoniai, bulvės vizualiai atrodo gerai, bet pradedant lupti, kas antra bulvė iš vidaus supuvusi, fasuoti svogūnai supelyję...
Mes jei vizualiai matom, kad vaisius ar daržovė atvažiavo nekokybiška iš kart surašom aktus apie blogą produkciją ir tos partijos nededam i prekybą. Bet jei išoriškai viskas gerai gi mes nevisaregiai nematysim kas viduje. Todėl labai atsiprašome jei kartais pakliūna iš tiekėjų prastos prekės bet mes tik isdedam ką gaunam pacios nei gaminam nei skinam ar pan. Todėl jei kažkas negerai ateikit i parduotuvę kurioje pirkote, gražinsime pinigus ir tiekėjams surašysime aktus :D
Gytis 2020-05-04 15:48:02
Labiausiai apgailėtinas parduotuviu tinklas. Supuvusius produktus pardavineja kaip gerus. Veterinarijos tarnyba aišku nieko nemato. Matomai gauna gerus pinigus. Daugiau pas šitus klounus neisiu gyvenime.
Tai ka mums dar ir kiekviena vaisiu nulupt pažiurėt kas viduje?
Nesuprantu kodel Telsiu didziojoje maximoje negalima apsimoketi už kredita??? Turiu koda telefone, jei negali jo imti tai kodel negali ivest ranka kodo kuri as padiktuociau??? Klaipėdoje visose maximose apsimokėdavau o Telšiuose negalima, kas cia per nesamone???? Prasau kuo greiciau su manim susisiekti ir paaiskinti kodel taisykles skiriasi ???? Ir suraskit kita iseiti kaip man kuo greičiau apsimoketi !!!! Ir ismokinkit savo kasininkes pagarbos klientams ir ismokinkit jas šypsotis nes visos susiraukusios, net nemalonu eit prie tokiu, suprantu Telšiai tai ne Klaipėda, bet taisyklės turi buti visiems vienodos
Sveiki šiandien Šiaulių maximoj rudės g 14. Pirkau bandeles 20:34 ir nesuteike bandelem nuo 20 val -50%. Jau antra karta apgauti. Kaip suprasti?
Sveiki, nepirkit torto "Napaleonas" nes tai naatitinka pavadinimo, lakstai pertepti uogiene, mano mama labai nusivyle gavusi tai dovanu !!!!!!! Neprofesionalu, apgavyste anksciau ar veliau paaiskeja, geda !!!!
Augustina 2020-05-06 14:01:57
Raseinių didžiojoje Maximoje labai nemadagus darbuotojas prie taromato. Prieš uždarant taromato iš mašinos buvo paklaustas kelintą valandą taromatas bus atidaromas rėžė tiesiai šviesiai, kad " Eik ir pasiskaityti.Atsibodo kartot". Jo darbas yra pasakyt, už tai jis gauna atlyginimą, toks elgesys nederamas ir neetiškas.
Eik pati ir padirbk vietoj jų, įdomu kiek pas patį klientą atlaikytų nervai? Klientams visada yra informacija prieš pat nosį, tik turi labai erzinti ir judinti darbuotoją, su kuriuo ypač šiuo metu neturėtų būti joks kontaktas. Ne, vis tiek turi kontaktuotis, nesilaikyti visų karantino reikalavimų...
Blogiausia iš blogiausių parduotuvių yra Visagino Maxima Taikos pr.66. Labiau primena NUSIKALSTAMĄ grupuotę, nei personalą.
Ausra 2020-04-05 15:55:22
04.04 diena pirkti rauginti agurkai.atvaziavo sveciu, padejau ant stalo agurku, o jie ne rugstus, o surus tiek kad neimanoma valgyt, nusivylem, nuvyliau svecius, bekti kitu pirkti skubejom, bet parduotuves iki 20.kokybes nulis.ziurekit kaip gamina, nes druskos tirpale ismirkinta atrodo nezmoniskam kieki.
Tai šitie neskanūs visi žino, nepirkit ir viskas
Panevėžys, ramygalos g 94. Pardavėjos labai malonios, visada padeda su nuotaika, esu patenkinta labai geru aptarnavimu, norisi sugrįšti.
Noriu padėkoti Galgių MAXIMA darbuotojai Olgai už pagalbą. Nesu didelė, todėl viršutinės lentynos nepasiekiamos. Ji nuiminėjo prekes iš viršutinės lentynos, maloniai patarinėjo. Ačiū už kantrybę
Adresas: Chemikų g. 37, Jonava 55229 tarp 18.30 ir 19.00 užėjus į parduotuvę išgirdau apsauginio šaukimą kad paimkit vežimėlį prekėms į ką atsakiau prašimų duoti krepšelį prekėms nes su vežimėlių neužtenka vietos su pirkėjais prasilenkti parduotuvei ir jai jus toks pasiūlymas netenkina galiu išeiti pas konkurentus. Mano nuostabai apsaugos darbuotojos griebė mane už rankos ir pradėjo stumti iš parduotuvės lyg bučiau koks nusikaltėlis ar taip elgtis normalu ? gal paprasčiau iškart jus apeiti pro šalį kad išvengti patyčių nuo maximos tinklo darbuotojų ?.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Panevėžio "Linas" pirmąjį šių metų ketvirtį patyrė 37,9 tūkst. eurų nuostolių
Panevėžio "Linas" pirmąjį šių metų ketvirtį patyrė 37,9 tūkst. eurų nuostolių 05-30 17:47
Panevėžio tekstilės bendrovė "Linas" šių metų pirmąjį ketvirtį patyrė 37,9 tūkst. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių, tuo metu 2019 metų sausio-kovo mėnesiais buvo uždirbusi 27,5 tūkst. eurų...
SAM pateikė rekomendacijas paslaugų teikimo, prekybos, laisvalaikio ir pramogų vietoms 05-30 17:27
Nuo birželio 1 dienos paslaugų teikėjai, prekybą viešose prekybos vietose vykdantys bei laisvalaikio ir pramogų veiklą vykdantys žmonės, turės laikytis būtinų sąlygų, reikalingų užtikrinti žmonių...
JAV miestus toliau krečia neramumai, išprovokuoti policijos areštuoto juodaodžio mirties 05-30 13:49
Jungtinių Valstijų miestuose penktadienį vakare tęsėsi neramumai, išprovokuoti vieno policijos areštuoto juodaodžio mirties, o dėl šio incidento vienam Mineapolio teisėsaugos pareigūnui pareikšti...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%