Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

2018.02.21 apie 17 val vakaro Maximoj Traku Vokej, Tiskaviciaus g.22, mesos skyriui buvo pirkta Sviezia smulkinta vistiena uz 3.25 eur/kg, paklausiau ar sviezias farsas, pardaveja atsake, kad taip, be to atidare nauja maisa farso ir is ten man sufasavo. Grizus namo iskat emiau uz farsa, kad vakarenei... O, Siaubas! Kvapas! Kvapas, kad vaikai pasake, kas cia "pridare"... Ne jau gi ta pardaveja neuzuode iskart?! Toki farsa jau reiketu utilezuot is pardavimo ir is ryto reikejo ta padaryt! Visada apsiperkam jusu parduotuvej, del mesos skyriaus nekada nebuvo priekaistu, bet siandien tai nei i kokius remus...
Norėčiau pasiskusti ant Maximos esančios prie Kauno gatvės Vilniuje valytojos. Stovėjau prie kasos, valytoja plovė grindis su grindų plovimo mašina. Ji aiškiai matė, kad aš stovėjau prie kasos atsisukęs nugara į ją ir jos nemačiau, tačiau toliau važiavo į mane. Galu gale ji į mane atsitrenkė, nubloškė nuo kojų, ne sekundei ne stabtelėjo, o važiavo toliau ir pravažiuodama pro mane žiūrėjo itin piktu žvilgsniu kaltinančiu mane. Neišgirdau nei atsiprašau, nei nieko, likau su žaizda kojoj kuri kraujuoja ir bloga nuotaika. Norėčiau, kad į atsiliepimą sureaguotu ir būtų atsakytą ir pasakytą kaip sureaguota. Viskas vyko apie 16:40, vasario 21d.
Kodėl prie kasos didžiausiomis raidėmis parašyta kad šie Milka sausainiai kainuoja 99 EUR centus, o muša visai kita kaina..
Kiekvieną savaitgalį apsiperku Pilaitės pr. esančioje Maxima parduotuvėje ir... kaskart esu apgaunama. Taip jau kokius 5 kartus iš eilės. Kiekvieną kartą apgauna su sveriamomis prekėmis (pvz., perkant apelsinus, kurių kaina su akcija - 0, 89 Eur, čekyje randu paskaičiuotas paprikas, kurių kaina - 2, 5 Eur/kg). Kasininkas net neatsiprašė už klaidą ir liepė eiti į informaciją, kur vėl teko atstovėti ilgiausią eilę, kad atgaučiau savo pinigus. Paskutinį kartą parduotuvėje lankiausi vasario 16 d. vakarą. Jau spėliojau, ar ir vėl apgaus. Neapsirikau: perkant kelis kilogramus bulvių (0, 24 Eur/ kg), čekyje radau ne bulves, o "Golden" obuolius. Visas pirkinių krepšelis buvo 30 Eur vertės, o grąžinti man turėjo 5, 20 Eur. Buvau apgauta beveik 20 proc. visų pirkinių vertės! Galima būtų galvoti, kad tai žmogiška klaida, bet kodėl kaskart apsirinkama pirkėjo nenaudai? Ar tai Maximos politika - nepastabių pirkėjų sąskaita dengti savo nuostolius? Juk kiek pirkėjų to net nepastebi...
Grąžindami pinigus informacijoje kasininkai kasos kvitus pasilieka, todėl įrodymų neturiu.
Nu jau ne pirma kart einu i maksima su mazu vaiku, atsistojam i vaiku kasa, eiles didziausios, stovi vyrai su alkoholiu, siaip zmones apsiprekint, visi be vaiku, o tu stovi bendroj eilej. Kasininke mato, nei zodzio nesako praeit i prieki, zmones tikrai ne visada praleidzia, o kai kurie net ir burbulioja. Atsiprasant, kam ta kasa yra padaryta? Tikrai ne vienam rajone gyvenom ir beveik visur tenka stoveti bendroj eilej su vaiku, su tais kurie be vaiku. O Virsuliskiu maksimoj tai visai, pasiprasiau i prieki vaiku kasoj, kai buvau su 1 metuku sunumi, tai man dar kasininke pareiske, "O tai ko jums sunku palaukt?" Nors pries mane buvo moteris be vaiku. Tai vel klausymas, kam tos kasos padarytos? Kasininkes tikrai nemalonios, nepaliginsi su kokiu lidlu aptarnavimu. Jums reikia keisti vidaus sistema tikrai, ir kad zmones galetu naudotis kasomis pagal ju paskyrti.
Šiandien pirkau kavą Vilniuje Mindaugo g. Maximoj. Tokia skysta ir britkiai karti. Nei gert nei išpilt. Pasigėdytu tokia prekiaut
Lina 2018-02-16 16:45:36
Elektrenu maximoj kiek perki mesa tiek visada pesunusi! Ka benusipirktum uzmarinuoji o kita diena i siukslyna keliauja! Vakumuota mesa raso dar galios 2 dienas atsidarai o visa prasvinkus!!!
Prašom kreiptis tada į tiekėją, parsuotuvėje per vakuumą nepatikrinsi kokybės.
sveiki,

Vakar, t.y. 2018.02.14 Maximoje Ozoprekybos centre pirkome krepšelį midijų (kilmės šalis Danija). Bendras svoris 1, 374 kg, atsivežus ir išpokavus namuose, 430 g teko išmest, nes buvo sutraiškyti kiautai ir vartojimui jos netinkamos. Kilogramas midijų kainavo 6, 37 EUR, už 1, 374 kg sumokėjome 8, 75 EUR, kadangi teko 0, 430 kg išmest, 1 kg kaina gavosi 9, 27 EUR. Prieš porą savaičių teko pirkti vakuuminėje pakuotėje supakuotas midijas (kilmės šalis Olandija), toje pačioje Maximoje, 1 kg kaina buvo ~4 EUR, kokybė puiki, neteko išmest nei vienos geldelės. Va taip va svyruoja Maximos prekių kokybė. Vienok pikta.
Laba diena.
Ankstų 2018-02-04 d. rytą užėjau į Maxima parduotuvę Pramonės 29, Kaune. Žmonių beveik nebuvo, tad tikėjausi ramiai apsipirkti. Deja... Netoli tos vietos, kur rinkausi prekes, stovėjo vienas salės darbuotojas, ir lyg neturėdamas ką veikti, šnekučiavosi su kolege. Jie matė, kad aš pakilnojau kelis indelius (kuriuos ruošiausi pirkti) ir pažiūrėjau galiojimus. Staiga girdžiu garsiai, kad girdėčiau aš, to salės darbuotojo sakomus, maždaug tokius žodžius: "Oi, tie pirkėjai!.. Renkasi tuos galiojimus, lyg ne smulkmeną, o kokį dvarą pirktų!.."
Aš pasijutau, lyg su mazgote gavusi... Bandžiau tam salės darbuotojui, vardu Tadas, pasakyti, kad jam nederėtų prie pirkėjo taip kalbėti, bet jis tik dar labiau puolė ginčytis. Taip, su sugadinta nuotaika ir išėjau iš parduotuvės. Iš tiesų, buvau šokiruota tokio įžūlumo, nes nesu pratusi prie tokios nepagarbos. Todėl paskambinau į Maksimos infoliniją. Jos darbuotoja maloniai išklausė, atsiprašė, ir pažadėjo viską perduoti tos parduotuvės direktorei.
Deja, sužinoti, kaip direktorė vertina tokį savo darbuotojo elgesį, man nebuvo lemta. Nes niekas iš atsakingų parduotuvės darbuotojų nepasivargino man paskambinti, nei tuo labiau atsiprašyti. Supratau, kad toks ir yra šios parduotuvės vadovų požiūris į klientą. Nepagarba klientui čia giliai suleidus šaknis, užtat, tokie tadai taip drąsiai ir jaučias. (Ypač, kai pirkėja viena, o jie- dviese...)
Šiaip, ar taip, reikėtų tokį Tadą pamokyti mandagumo. Arba duoti daugiau darbo, kad jam neliktų laiko stoviniuoti ir garsiai tyčiotis iš pirkėjo.
Ačiū už dėmesį, ir visiems gražių švenčių!
Šiandien MAXIMA parduotuvėje Pilaitėje, Vilniuje nusipirkau Stragutės mėsa UAB gamybos šaltai rūkytą kumpį, aukščiausios rūšies.
Jis nevalgomas - tai guma mėsos pavidalu. Nejaugi Jūs nevykdote maisto kokybės patikros?
Aš juk sumokėjau pinigus už maistą, o nusipirkau š... Kodėl prekiaujate tokiu šlamštu ir apgaudinėjate savo lojalius klientus?
Turėkite sąžinės ir neprekiaukite šlamštu. Pinigų juk negrąžinsite, o žmogus nukentėjo. Labai nesąžininga iš jūsų pusės.
Noriu padėkoti darbuotojoms kurios dirbo mėsos pjaustymo skyriuje vasario 10 diena. Paprašius sumalti mano pasirinktą mentės gabalą maloniai sutiko. Linkiu, kad visas kolektyvas dirbantis šioje parduotuvėje sulauktų tik puikių atsiliepimų. Šilutė, Miško 7, Maxima
Klaipedoje akropolio informacijoje sendiena buvo prekiaujama Mikutavicio koncerto bilietai skiriami Vasario 16d. Kadangi buvo simboline 3€ kaina buvo leidziama isigyti vienam zmogui 4 bilietus. Bet maximos darbuotojos sukure savo taisykles ir vienam zmogui pardave 20 bilietu kitam 10 bilietu paklausus kiek bilietu galima isigyti atreze kiek nori. O kai zmones pradejo pykti kas per neteisybe ir sistemoje parodzoau kad leidziama vienam asmeniui 4bilietai buvo atsakyta moteris nuo 10val eileje stovi. Tai per tokias maximos darbuotoju taisykles is visos milziniskos eiles bilietus isigijo tik 10 zmoniu. Nenustebciau jei tos pirmos moteris kurios pirko po 20 bilietu buvo kasininkiu drauges.
Radau bandelėje popieriu. Maxima Žalgirio gatvėje.
Pirkome Raudondvario pl. Esančioje maximoje š. Rūkymo stintenes sveriamam skyriuje. Parsinešus jas namo jos buvo su kvapu ir suskydę bei apgliaumyje nepatariu niekam pirkti. Bei nepatariu niekam pirkti lašisos papilvės pynutės nes ji vien iš kaulų ir skūros lašisos normalios nei lašo o dar rašo kilmės šalis Norvegija kam tokias dar pardavinėti. PASTOVIAI MAXIMOS PRODUKTAI NUVILIA.
2018.02.05d. 21 val.12 min. užėjau į Maximos parduotuvę prie Šilutės plento ir Statybininkų prospekto sankryžos Klaipėdoje nusipirkti visą eilę neatidėliotinai reikalingų produktų. Kadangi turėjau labai ribotai laiko - teko paskubėti, nes prekių reikėjo atsirinkti nemažai.
Apie 21 val.40 min. atėjus prie kasų paaiškėjo, kad nė viena kasa, išskyrus savitarnos, nedirba. Čia pat buvusios kasininkės, man paklausus pasakė, kad kasos šiandien jau nebedirbs.
Aš jokiomis savitarnos kasomis niekada nesinaudojau, kadangi šis atsiskaitymo būdas man iš esmės nepatinka o šiuo atveju aš jau nebeturėjau ir laiko mokintis kasininkės darbo. Teko palikti krepšius su potencialiais pirkiniais ir išeiti.
Rezultatas - sugaištas brangus laikas, sugadinta nuotaika ir neisigytos labai reikalingos prekės.
Klausimas - ar taip atsitinka dėl klaidų pačiose parduotuvių veiklos instrukcijose? O gal tai darbuotojų aplaidumas?
Akropolio maximoje šendien pirkau kiaulių odelių traškučiu, bet ant jų vien tik prieskoniai ir jausmas lyg druską valgytum.
stoviu 15 min prie sveriamos mesos ir niekas nesiteikia prieiti
Laba diena, su kraiušem problemos.
Laba diena, noriu paklausti kodel mano AČIU kortele nr.944000370041843223 yra uzblokuota. Pagarbiai.
Laba diena. Sausio 31d. apsilankiau parduotuvėje Maxima Klaipėdos m BIG centre, Prie sveriamų saldainių buvo pridėtas plakatas, kad sveriamiems saldainiams 30% nuolaida. Nusipirkusi saldainių Pergalė mix ir parsinešusi čekį namo, pastebėjau, kad jokios nuolaidos negavau : (. Prašau paaiškinkite, kodėl dedami akcijiniai plakatai, o nuolaidos nesuteikiamos. Prisegu pirkimo čekį.
Šiandien, Šiauliuose Maxima, Aido 18 a, apie 12 val norėjau nusipirkti savitarnos sveriamų sausainių.Priėjusi ir išsirinkus kokių man reikia, apsižvalgiau su kuo pasisemti, iš karto nepastebėjau, vėliau arčiau riešutų, sausainiuose radau kastuvėlį, norėjau pasisemti man reikiamų, kai už nugaros išgirdau piktą, griežtą balsą (pavardės ir pareigų nepaskaičiau, bet būvo šviesrplaukė neaukšta, apie 40) " Ką darote ponė, aš tikrai labai išsigandau iš netikėto tokio šaukimo, nesupratusi paklausiau kodėl ji ant manęs taip šaukia, tuomet ji paklausė gal aš labai jautri, atsakau taip, tai ji mane pradėjo auklėti, kad negalima su kadtuvėliu sausainių pilti, bet šiaip smulkius sausainius patogiau, nei žnyplėmis.Kai jai pakartojau, kad ji mandagiai su manim kalbėtų ir nešauktų, juk ne savam kieme randasi, ji su ironija atriežė ir ačiū Dievui.Parašiau, kad atstotų nuo manęs, bet ji toliau mane garsiai auklėjo, kad reikia proto turėti ir žinoti su kuo galima sausainius semti, bet užrašo nemačiau, kad būtų ant kadtuvėlio ar kur kitur parašytą, kad kastuvėliu semti draudžiama, o tuo labiau jį radau sausainiuose.Sausainių nepirkau, tik pasakiau, kad tik čia Maximoje gali taip būti (turėjau galvoje, kad nemandagus kasininkės), man ji atrėžė - taip tik čia dunos dirba.Nežinau aš ne gydytoja, bet mandagumas privalomas visiems.
Nuotaika sugadinta, sausainių savo šeimai nepirkau, spaudimas ir cukrus sukilo.Ar toliau eisiu į šią parduotuvę, nežinau, nors ji man yra šalia namų.Esu pikta ir įžeista.Ačiū, kad išklausėte.
Tu LAURA VILCINSKIENE prisilosi!!!
Sausio 31 d. Klaipėdos Akropolio maximoje pirkau La Alforija baltą vyną. Parsinešusi namo, pastebėjau, kad vynas buvo neskaidrus, su nuosėdomis. Atsidarius kvapas ir skonis buvo parūgęs.
Migle 2017-12-17 14:21:02
Oi kokia čia paslaptis juk ji iš IKEA išmesta buvo už girtumą
koks jusu sup.... reikalas???
Šiandien pirkau NIVEA plaukų laką, sumokėjau 4, 19 eur, nors prie NIVEA plaukų formavimo priemonių uždėta, kad 40% nuolaida... Reik atidžiai žiūrėt prie kasos, be to- niekur, tuoj apgauna... savijauta bjauri, nors tai tik keli pinigėliai...
Vakar 2018-01-30 Maxima parduotuvėje, Vilniuje Žalgirio g. 105, nusipirkau va tokių kibinų. Namuose šeimyna iš karto pastebėjo net neperplėšus pakuotės, kad ten apčiuopiami kažkokie keisti gabaliukai. Norėjau pateikti skunda, bet kur ten! Reikia kasos čekio, yra būtinas pildymui laukas skundo formoje. Tai jei aš neišsaugojau čekio, su manim net nekalba? O kitai savo apsipirkimo negaliu įrodyti? O "ačiū" kortelė jau ne prie ko? Ir gražinti norėčiau, bet vis tiek suvalgėme, 6-ą ryte, kai pusryčiaujame, kažkaip galva, žinote, dar nelabai veikia. Netikiu, kad parduotuvės darbuotojai nepastebėjo, kad tos partijos kibinų pakuotės yra keistos. Paprastai labai skubu apsipirkdama, neturiu aš laiko įdėmiai viską sužiūrėti, ir jau kelintą kartą sakau sau, kad savo apsipirkimą reikia stebėti erelio akimis, nes pastoviai tave nori apmulkinti. O dar ir chamiškumas pasakiškas - praeitą penktadienį 2018-01-26, toje pačioje parduotuvėje darbuotoja prie daržovių lentynos (laikas buvo 16;25, pažiūrėjau) žiūrėdama man į akis prispaudė manę tarp lentynos ir savo didėlio vežimėlio su prekėmis, aš vos išsikrapščiau iš spąstų. Kai jai papriekaištavau už tai, pasakė - "Nematote, kad aš dirbu?" Kita pirkėja pasakė, kad reiktų mandagiau kažkaip elgtis, bet ta nusisuko nugara ir tiek. Va tau aptarnavimas ir rūpestis, ir visa tai tikrai kosminėmis kainomis. Už tokius pinigus galima bent mandagumą pamatyti ir kokybiškas prekes? Ar tai retorinis klausimas ir akivaizdu, kad atsakymas "NE"? Nes pasirinkimo neturime, vyksta tikras prekybos tinklų teroras, apie kokybiška aptarnavimą - tik skambūs žodžiai iškabose ir reklamoje.
Nu jo einu kartais pas oligarha apsipirkti i Tuskulenu maxima, o ji isvis apie ka yra ta parduotuve ? kodel ten pastoviai eiles kosmines, kodel dirba max 30% 40% kasu, dar idomiausiai, kad express kasa ten irgi beveik niekada neveikia,
tas pats ir su MIndaugo maxima, anksciau buvo 4 express kasos buvo labai patogu, ne butinai reikejo jas nuimti ir pabloginti padeti, kurie nori galbut nusipirkti keleta prekiu, nes skuba...
nekokie reikalai... prie tokiu kosminiu kainu, turetu buti aukstesne paslaugu kokybe.
Saulius Mencinskas
2018-01-30 14:39:51 IP 5.20.98.115
Nusipirkau siandien, Vilniaus Mindaugo g. Maxima Senoviškai sūdyta silkė su galvom, ir reikėjo išmest, nes su kvapu.
Su mažu vaiku pernai apsipirkinejau maximos pc Šilainiuose prie LIDL, nepamenu kokia diena buvo, bet vaikai rinko labdara. Pastebėjau išgėrusią moteriškę raudona striuke su gėle ir maišeliu rankoje kuri kažką kalbėjo su vaikais renkančiais labdarą. Iš kažkur atsiradęs aukštas, pilvotas apsauginis ėmė moterį varyti lauk stumdamas ją, moteris prie lauko durų nukrito išbyrėjo jos daiktai iš maišelio, šalia stovinčios moterys pradėjo šaukt kad kultūringiau, gaila buvau su vaiku ant rankų būčiau nufilmavusi kaip ''gražiai'' Maximos apsauga elgiasi su klientais.
Baisu kas darosi su maxima nuejus vaikam pirkti arbatu is vaiku skyriaus negali zinoti kokia is tiesu ten arbata bus, kadangi etikete ira viena o nuplesus ira kita kaip paaiskinsit? Nejaugi net kudikiams negali zinoti ka perki
Laba diena, esu vienas is darbuotojos vyras. Nerasysiu is kurio miesto, kad nebutu problemu.Kodel zmona turi dirbti papildomas valandas, uz kurias niekas nemoka? Jos darbo grafikas nuo 8 -20val, bet gryzta 22 val. Nes direktore liepia susitvarkyti skyriu, kadangi kasoje sedejo ir nespeja jo sutvarkyti. Tai kokio velnio ji grafika sudaro kasu sedejimo po 4 valandas sedeti kasoje, pusvalandi isleidzia pietu ir vel kasoje nuo 16 val iki 20. Manau turit sia beda isspresti, kitaip kreipsiesiu i darbo inspekcija. Anksciau taip nebudavo, is darbo iseidavo laiku, o dabar kas per do nesamone nesuprantu.Be to i darba liepia ateiti nuo 7 valandos, kad pasitvarkytu skyriu. Taip pat dingo ir mamadieniai. Anksciau dar gaudavo, o dabar ne. Manau daug pazeidimu daro direktore, kuri daug sau leidzia, bet tikrai yra daugiau instansiju, kur galima kreiptis del tokiu pazeidimu.Tikiuosi bus problema isspresta.
Maždau prieš mėnesį Mindaugo maximoje pirkau 2vnt. FINO KEPIMO MAIŠELIŲ.Šiandien gamindama vakarienę, kaip tik prireikė 1 maišelio, atidarius pakuotę likau nustebinta, iš 8 vnt pakelyje (kurie turėjo būti) neradau nei vieno.
tai gi kabo skelbimas prie dormeo prekes kad prekes bus kovo men, tokems kaip jus raso ir tai perskaititi negalit
Kaip čia suprasti? Žmones norit apmulkint?
Del brokuoto maišelio kuris neatlaikė keturių lėkščių, sulčių pakelio ir "rafealo" dėžutės praradau 8 € kadangi prairo maišelis ir dužo lėkštės. Kas man gražins pinigus ? Esu labai pasipiktinus !!!!
Šiandien Šiaulių parduotuvėje, kuri randasi Aido g.8, pirkome Aaurum ledus. Atidarant kilo įtarimas, kad nera apsaugines plieveles ant dangtelio. atidariu kilo įtarimas, kad jie galimai nuvalgyti. tikriausiai kazkas is darbuotoju pasivaišino. Na tikrai nemalonu sumokėjus nemaža suma juos mesti laukan. Norėčiau, kad šis atvejas būtu išaiškintas ir gauti atsakyma.
Sveiki.Kas šeštadienį važiuojame apsipirkti į Vilniaus Akropolio Maximą.Patinka ten apsipirkinėti.
Deja su mėsos pirkimu ten visuomet nusiviliu.Ir faršas, ir šoninė beveik visuomet skleidžia kuilio kvapą.Verdi ar kepi ir po namus pasklina nemalonus kvapas.negali valgyt sriubos, susigadini nuotaiką ir nusprendi, kad šiukštu Maximoj daugiau mėsos nepirksiu.
Kodėl šitaip mulkinat žmones?KĄ VEIKIA jŪSŲ KOKYBĖS TARNYBA?
Norėčiau padėkoti už visą gerą, ką davė Maximos prekybos centrai, jų rūpestį ir atsakomybę, tačiau šiandieną kreipiuosi prašydama pagalbos įvertinti situaciją. Mano miesto Maximoje (Žemaitijos 20-2, Mažeikiai) rasti skanius vaisius yra beviltiška. Šiandien pirkau sveriamus obuolius, šeima ir aš negalim valgyti. Grynos bulvės. Bananų taip pat neįmanoma pirkti, atrodo kad jie gulėjo su bulvėmis. Atsiduoda pelėsiais. Vieninteliai vaisiai, kuriuos galima pirkti - apelsinai.Tai pastebėjome jau prieš metus, tačiau manėme kad situacija pasitaisys, tačiau netekome vilties.
Norėčiau taip pat šioje Maximoje rasti kokybiškų, tvarkingai laikomų, nesmirdančių vaisių. Įtariu kad vaisiai čia Maximoje laikomi nekokybiškomis sąlygomis, todel prašau įvertinti esamą situacija.
Ačiū.
Pagarbiai, pirkėjai.
Trumpai - Kazlu rudos Maximoj visos kasininkes turbut surinktos is aplinkiniu kaimu. Jokios pagarbos klientui, niekada nepasakys 'laba diena', net buna atveju kai nepasako kiek susimoketi reikia. Visada susiraukusios, kaskuo nepatenkintos. Reiketu, kad jas kas nors patikrintu is Maximos aukstesnes valdzios ir pamokytu kaip bendrauti su pirkejais. Bet yra tik viena kasininke (kuri susipina plaukus) is ties maloni, kuri net ir po visos darbo dienos, vakare islieka maloni ir besisypsanti klientams.
Keramikų 5, Vilnius keista tvarka neaišku ar tai standartas ar šios parduotuves sumanymas, kai perki mėsa ir paprašai šviežios sveriamos mėsos tai sako mes negalime duoti kol nenusipirksit šito likučio tai sakai, kad paimsi ir šita likuti tai sako ne šita likuti reikia nusipirkti atstovėti eile kasoje ir tada grišti šviežios mėsos iš naujo, prekės tai pat turi būti su kaina, padaroma kaina ir su prekėm atvežama o ne prekes atvežam pastatom į prekyba ir einam atlikti kitus darbus o po to prekes kaina statom,
pastebėjau, kad ten susidarę parduotuvės darbuotoju uždaras ratas kuris diktuoja tvarka pagal save, trūksta dažnesniu patikrinimu iš centrinio ofiso, keista ir tai, kad ne karto nesu matęs priimant tara, nes nėra sąlygų tai padaryti, o visi žinom turi būti.
Siandien su mazu vaiku apsipirkinejau maximos bazei prie gariunu, visu pirma tevu ir vaiku kasoje priiminejo pries mane paprastus klientus be vaiku, net nepasake jiems palaukti ir kad praleistu mus, bei skanuojant jau mano prekes, kasininke pradejo deti man iskart i vezimeli prekes mano, nes at stalo nebuvo vietos, kol nesusidejo moteris i maisus prekiu. Gavosi taip kad paskui prieina prie manes apsauginis ir pradejo aiskint kad ad nesusimokejau uz viena preke kuri guli mano vezime, as aisku pasimeciau, neziurejau i ceki, nes jis pats pradejo tikrinti. Pasimetusi pasakiau kad atsiprasau gal su vaiku nepastebejau ir neidejau prekes atsiskaityti. Bet apsauginis tikrino ceki, pavare ant manes kad va cia vaikais nereikia dangstytis ir isejo. Pasijauciau kaip vagile, nors tikrai ne is tu kurios vagia ar kazkas panasaus. Paskui jau kazkiek apsiraminau antra karta mokejau jau uz ta preke, pasirmiau pirmutini ceki ir matau sarase, kad ta prake stovejo antra pagal eiliskuma, kad uz ja jau atsiskaiciau. Parodziau kasininkei, iskart paprasiau kad ateitu tas apsauginis, bet jis taip ir nepasirode. Tai kaip apsauginiai dirba. Jei tikrini ceki tai gal paskaityk o ne vaidink darbininka didziausia ir net neskaitant jau reiski tokias pretrnzijas ir aiskiniti kad taip atsidursit policijos ir izeidinet. Atsiprasau, bet maximos bazei daugiau neapsipirkinesiu, jauciuos pazeminta. Apsauginis net neatejo atsiprasyti, nors prasiau kasininkes kad iskviestu.
Aleftina 2018-01-18 22:56:00
Jei yra tikrai daug žmonių, ir paprašo moteris su verkiančiu vaiku kad priimčiau, tai taip dirbčiau, nes ir dirbu tokį patį darbą, tik kitoje parduotuvėje, ir nei karto rankos man nenukrito.
Bet ji neprivalo dirbti, ir dėl to skustis yra labai keista mano galva.Gal ta darbuotoja pvz wc puse dienos nebuvus.
Jau ne pirmą kartą tenka susidurti su Širvintų Maximos darbuotojų nekompetentingumu.
Ne pirmą kartą teko palikti prekes kasoje, nes kasininkės nežino ir neranda kodų (dirbančios tikrai ne pirmą dieną).
Mėsos skyriuje paprašius sumalti mėsą, darbuotojos atsakymas: "Nemalsiu, po to man mėsmalę plauti reikės".
Paskutinis įvykis: šiandien, ryte, pritūpiau nuraminti nusiminusį vaiką, kai staiga pajutau smūgį į nugarą. Laukiuosiu 8 mėn. Man atsisukus ir pamačius besišypsančią salės darbuotoją su prekių vežimu, neištvėriau ir pasakiau, jog po tokio smūgio pagimdyt galima. Ji nusijuokė ir nuvažiavo. Jokio žodžio, reiškiančio "atsiprašau". Gal būtų ir nieko, tik iki šiol, vėlyvo vakaro, skauda užgautą nugaros vietą. Nesu jautruolė, bet tikrai jau pikta dėl kai kurių šios parduotuvės darbuotojų.
MAXI KING 2018-01-20 17:41:17
Tai kam pirkai saldainius su kirminais jei esi vegetarė? Saldainius valgai, kirminą randi, jei netinka išspjauni, kokios problemos?
Pasakiau adresa kur pirkau tai nusipirkit ir jus Skanaus
Pirkejaa 2018-01-20 13:58:22
Liepkalnio maximoj nusipirkom saldainiu visi balti ir su kirminais ziauru kainos tai nevaikiskos o valgyt neimanoma
V... 2018-01-18 22:49:17
Na įdomu ar jūs norėtumėt per savo pertrauką dirbti?? Įdomūs jūs žmonės tikrai.Patys abejoju jog dirbtumėt per pertraukas, ar pietus, daugiau supratimo reikėtu, ką kasininkas ne žmogus?
Aleftina 2018-01-11 18:33:42
Gargžduose Klaipėdos gatvėje esanti maxima, visai nesilaikanti tvarkos. Kiekvieną kartą atėjus erzina kad piko metu dirba vos kelios kasos, eilės milžiniškos, esant su mažu verkiančiu vaiku, tenka po puse valandos prastovėti eilėje. Paprašius kasininkės kuri dar priėmė klientus, bet jau užsidėjusi kortelę kad kasa nebedirba, jog priimtų su vaiku, nes vaikas labai verkė, ji tik atkirto 'aš išeinu į pertrauką', nu atsiprašau, manau taip neturi būti. Kam yra padaryta 'tėvelių su mažyliais' kasa jei ji niekados nedirba? Net nepamenu kada ji paskutinį kartą net dirbo! Pravažiavimo nėra normalaus, visur darbuotojai palieka konteinerius (tuščius, tiek pilnus) o pačių nėra, su vežimu tenka vaikščioti ratais pakol prieini prie tam tikro norimo produkto, taip pat visur per daug išstatymu su tom paletėm, duonos skyrius taip užkrautas kad tenka stovėti gyvoje eilėje kad pasiimti duonos, nes vos apsisukti eina! Baisi betvarkė, niekas nieko nesiima.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Pokyčiai "ABLV Bank": peržiūrimas verslo modelis, išparduodamas VP portfelis
Pokyčiai "ABLV Bank": peržiūrimas verslo modelis, išparduodamas VP portfelis 02-22 16:09
Su JAV sankcijų grėsme ir likvidumo iššūkiais susidūręs trečiasis pagal dydį Latvijos bankas ėmėsi pertvarkų siekiant skaidrumo ir tikintis atgauti likvidumą.
Užstrigo Kauno Laisvės alėjos rekonstrukcija
Užstrigo Kauno Laisvės alėjos rekonstrukcija 02-22 15:54
UAB "Hidrostatyba" apskundė Kauno miesto savivaldybės organizuoto viešojo pirkimo rezultatus. Savo ruožtu savivaldybė bendrovę kaltina teikus neteisingus duomenis, todėl ir buvo pašalinta iš konkurso.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Hasbro 99,07 +1,33%