Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Šiandien, 2018.04.22 tarp 15.20 ir 15.40 apsipirkinėjau Klaipėdos bazėje, savitarnos kasoje. Joje dirbo labai nepagarbi tiek sau, tiek klientams moteris. Situacija buvo tokia, kad prekės barkodas buvo nepilnai atspausdintas, tad prašėme pagalbos (nes juk pyg ir tam ir yra skirti kasininkai).. tačiau vietoj pagalbos sulaukėme tik "tai ne mano problema". Tad nuėjome patys dar kartą į parduotuvę, susiradome tą nelemtą barkodą. Tačiau norint pažiūrėti vardą, kuris buvo ant liemenės, kurios pardavėja nevilkėjo, ji staiga savo vardą uždengė (gal dėl to, jog nujautė, kad gaus skundą). Labai graudu dėl jūsų tokių pardavėjų, ant kurių nugaros parašyta "galite kreiptis pagalbos", kad negali į jas kreiptis pagalbos.. bėje, dar ir kreivao nužiūrėjo kai nueidinėjome. Graudu, kad tokius žmones darbinate
Šiandien maximos lauko prekyboje Marijampolėje pirkau 4 pakuotes agro plėvelės.Jau prie kasos likau nustebinta pardavėjos nepagarba pirkėjams.Čekį apžiūrėjau tik grįžusi į namus.Ten buvo įmušta kaina ne tik už agro plėvelę, bet kad pirkta balta lauko gėlė našlaitė, kurios aš net nepirkau.Atgal negrįžau, nes kaina nedidelė, tačiau patariu tikrint čekius, ką darysiu ir pati.Patariu pardavėjai savo blogą nuotaiką palikt namuose.
Noriu pagirti kasininke Janina, dirbancia Gabijos g. 30, Vilnius

Greita, maloni, mokanti bendrauti au klijentais. Nors pati ilgiausia eilė jos kasoje, bet stosiu butent i jos ilgiausia eile, nes ji greiciau praleis klijentus nei kitos kasininkės. Iskilus kokiam klausymui, visada turi tiksliai konkretu atsakyma.Tokio atsakymo nezinau pas ja nera=) Ačiū Janina, kad mokate dirbti iš širdies.
Sveiki, vakar Big maximoje Vilniuje pirkau lašišos 2 gabaliukus žalius. Šiandien sakiau paruošiu skanią vakarienę ir ką jūs manot visa žuvis prašvinkus!!!!!! Vakarienės nėra, nuotaika sugadinta ir visa šeima alkana. Pinigai išmesti į šiūkšlyną!!!!! Tokia pikta dar nesu buvusi. Prašytumėme atidžiau kontoliuoti ką dedate ant prekystalio!!!! Nes 8 eurai vis dėlto nesimėto.
Dovile 2018-04-06 14:31:22
Dirbau max du men viena menesi 150valandu kita 176 valandas o alga gavau tik astuoniu euru skirtumu...tiesiog pasityciojimas is zmogaus gopsuoliai!!!
400 uz menesi.ar sventes ar paprastos dienos tas pats.darbo daug algos kaip birzoj pasalpa.begt reikia is ten.tegul virsininkai dirba.nes visi protingi ira.
Gryžtant iš Latvijos nutariau sustoti Joniškio maximoje Upytės gatvėje. Kadangi buvau pravažiuojantis žmogus, tai nežinau, ar Joniškyje Maxima tik viena. Nutariau apsipirkti maisto, ir apsilankyti parduotuvės tualete. Todėl noriu pasakyti garsiai, visiems, kas kada nors žada važiuoti pro Joniški ir neduok dieve su savimi vešis turistų keliautojų, ar dar blogiau - svečių iš užsienio. NEDRĮSKIT užeiti į Joniškio Maximos tualetą, nes vaizdas ką aš pamačiau yra toks - tualetas smirdi už kilometro, nevalytas nežinau kiek metų, viskas purvina ir apjuodę, nesinori prisiliesti prie mygtuko šviesai, ant grindų - žmogaus išmatos, jos ištyptos, kažkas valęs, nesuvalęs, klozeto dangtis juodas, matosi bent penkių žmonių padų antspaudai, popieriai išmėtyti. Tuo momentu nutariau, kad geriau kelnės pilnos, nei toks tualetas. Labai gaila, kad buvau palikusi mašinoje telefoną, būčiau pasidalinusi įspūdžiais, o grįžti ten - niekada.
Sveiki, vakar apie 17val. apsipirkinejau savanoriu pr.247
Buvau su parduotuves vezymu, ant vezymo stovejo automobiline kedute su vaikuciu (vaikui apie 4 men.) Iseidinejom prie euro vaistines puses, prekinei vezymo ratai ikrito i duobe ir mano vaikas virto kartu su atomobiline kedute i vezyma!!! Kreipiausi pas apsauga, apsaugos darbuotojas paaiskino kad mes jau ne pirmi zmones, kurie skundziasi, kreipiausi pas parduotuves administracija, direktoriaus pavaduotoja sake pirma karta mato ir girdi apie tai, siandien nuvaziavau pasiziuret ar ta veta sutvarkita ar nors aptverta, bet niekas nepadaryta, pastebejau kad mazai kam idomu kas ivyko nes viskas liko kaip ir buvo, mano vaikas ziauriai issigando bet lygtai aciu Devui nesusizalojo, bet gal jus pradesyt ka nors daryt? Ar lauksit kad koks vaikas spranda nusuks!!!!!
Laba diena, Gerb.Administracija,

Noreciau padekoti Jusu darbuotojoms, kurios dirba mesos, zuvies, desru skyriuose...Saunuoles moterys, kurios turi tiek kantrybes kenteti, ziureti, kaip dvi vadinamos ponios vadoves siandien vaiksciojo po skyrius Pilaites pr.31. Maksimoje.Kreipiuosi i Jus dvi moterys, kurios isivaizduojate, kad esate pasaulio bambos, geda buvo i Jus abi ziureti.Tokiu veidu nesu macius nei vienoje normalioje save gerbiancioje imoneje.Pasakysite, kad atidarote atomine elektrine:)Poziuris i savo darbuotojus KOSMARAS.Vaizduojancioms vadovems siulyciau, kai prieinate prie skyriu, nepamirskite pasisveikinti su savais darbuotojais, o ne vaikykite Ju, kad lektu per visus skyrius prie keliu pirkeju..Pirkejas palauks nebijokite...Esu 10metu pradirbus TESCO parduotuveje Airijoje, tokio vaizdo koki pamaciau siandiena nesu macius NIEKADA..Siulau pasikonsultuoti su aukstesnio lygio vadovais, kurie moka, sugeba valdyti kolektyva...Su Pagarba Toma
AČIŪ AČIŪ AČIŪ Trakų maximai, labai gaila turiu mada išmesti čekius. O galiojimas dar ilgas. PASIŠLIKŠTĖJIMAS
Šiandien 04-16. Maximoje esančioje adresu : Kaunas Pramones pr. 29. 20-oje kasoje 13:57:53h apsimokėjus už komunalines paslaugas išspaudė 4 mokėjimo kvitus už skirtingas paslaugas. Ir paprašius susegti kiekvienà čekį prie kvito, kasininkė kuri dirbo toje kasoje pareiškė jog negali to padaryti. Paklausus kodėl nieko nepaaiškino ir pasiuntė į informaciojos skyriu. Nepatenkintas kasininkės darbu ejau į info skyriu, nuėjus ir paklausus “Ar galetumėte susegti, nes kasininkė kažkodėl negalėjo” man buvo pamestas segtuvas ir pasakyta “susisekite patys”. Už tokì aptarnavimą mes mokame aptarnavimo mokestį ir matome nepatenkintus kasininkiù veidus, pirkejai dėl jù asmeniniù bėdų nėra kalti.
Marijampolės didžiojoje Maximoje 2018-04-10 darbuotojas, matyt vykdantis elektros tvarkymo darbus su laido kištuku man praskėlė kaktą, jį mesdamas.Žaizda nebuvo gili, todėl į medijus ir policiją nesikreipiau, bet kraujavo ir dar šiandien skauda.Apsaugos įrašuise turėtų natytis, kaip aš apsipilu krauju vidury maximos.Labai nemalonu.
2018-04-05 paskambino iš maximos esančios Kudirkos g. 3, Marijampolėje, pakvietė pasikalbėti dėl darbo, nuėjus paklausė ar noriu darbo, aš sutikau ir iškarto mane apformino ir penktadienį (2018-04-06) dieną liepė ateiti pasimokinti. Mane oficialiai įdarbino nuo 2018-04-07, bandelių skyriuje. Padirbus pora dienų supratau, kad man per sunku, todėl 2018-04-10 iš ryto nuėjau pas pavaduotoją ir paprašiau, kad leistų parašyti prašymą jog išeinu iš darbo, ji mane mėgino visaip atkalbėti ir bandė nuraminti tokiais žodžiais "dabar nuo informacijos tavo smegenys ištinę, tačiau po savaitės tai atslūgs ir nebebus sunku dirbti" aš atsakiau, kad pagalvosiu ir dar ateisiu pas ją pasikalbėti, paprasčiausiai neatlaikiau tokio spaudimo ir visų bandymų atkalbėti neišeiti. Juolabiau, kad ji man pasakė jog atleisti manęs negalės, prieš tai aš turėčiau atidirbti (nors ten dirbau vos kelias dienas ir mane vis dar apmokino). Vėliau tą pačią dieną man pranešė, kad mano sūnus susirgo, todėl pasakiau vadybininkei, kad rytojaus dieną aš neateisiu, nes vesiu sūnų į ligoninę. Kitą dieną 2018-04-11 man paskambino pavaduotoja ir apšaukė mane jog ji nežinojo ir niekam nesakius aš neatėjau į darbą, aš jai paaiškinau, kad susirgo mano sūnus ir tai, kad neateisiu į darbą pasakiau vadybininkei. Tą pačią dieną aš nuėjau pas pavaduotoją ir pasakiau, kad man daktarė išdavė nedarbingumo lapelį dėl sūnaus ligos, taip pat norėjau paprašyti kad galbūt būtų galimybė mane perkelti į kitą skyrių, tačiau vos atėjus pas ją į kabinetą ir pasakius, kad turiu nedarbingumo lapelį dėl sūnaus ligos, ji pradėjo labai piktai ir gan garsiai sakyti jog iš manęs "mergužėlės" nieko kito ir nesitikėjo, ir kad aš esu tokia darbuotoja, kurios maximoje daugiau nebūtų. Jaučiausi labai pažeminta, todėl paprašiau jog leistų parašyti prašymą, kad iškart po nedarbingumo lapelio mane atleistų iš darbo, ji atsisakė man duoti parašyti prašymą dėl išėjimo iš darbo ir liepė ateiti po biuletenio, nes pasak jos ji nežino kiek tokia kaip aš galiu tęstis nedarbingumo lapelį. Šiandien 2018-04-12 aš konsultavausi su darbo inspekcija ir jie man pasakė, kad prašymą parašyti galiu ir esant nedarbingumo lapeliui. Todėl nesuprantu kodėl su manim taip kalbėjo ir elgėsi tokias aukštas pareigas užimantis asmuo, dabar žinau tik tiek, kad daugiau niekada nesidarbinsiu maximos parduotuvėse.
Daugelis kasininkiu jusu parduotuvese paprasius nuimti susikaupusius pinigus nuo lojalumo korteles nuskaiciuoja tik centus suapvalint sumai, pvz ir sendien parduotuveje nemencines pl.paprasius kasininkes nuimti susikaupusius lojalumo programos pinigelius vietoj joje buvusiu 7 su biskeliu euru nuskaiciavo tik 23centus suapvalint sumai.... as dar suprantu toki elgesi mokant grynais.... bet mokant kortele tai jokios itakos nedaro.... ir kas liecia nemencines pl. Maxima Vilniuje ten labai daznai nurodytos kainos lentynose nesutampa su ismustomis cekyje ir daznai nepritaikoma nuolaida nukainotoms prekems apsiperkant pas kasininke trumpais sviesiai nudazytais plaukais, nes ji dazniausiai perdaug uzsiemus benraudama su pazystamais. Vat vyruka kasininka galiu pagyrt, super malonus ir greitas darbuotojas.... daugiau tokiu darbuotoji jusu kolektyve....
Panevezy klaipedos g esancioj maximoj dirbanti kasininke Laura. Siandien dirbo mazyliu ir nesciuju kasoje. As laukiuosi 34savaite. Atejus i kasa pries mane stovejo vyras su kruva prekiu. Kasininke manes i prieki nepakviete nors akivaizdziai matosi pilvas. Sumuse vyrui prekes o tas kazka dar pamirso ir nuejo pasiimti. O ta pardaveja man ir sako matai kaip su tais vyrais ilgai cia? Sakau siaip jau mane turejot praleist nes as nescia o jis nei su vaiku nei nescias. Tad kasoje prastovejau 10min kol jis sulakste savo produktu ir kol juos susidejo i maisus. Siaip visos kitos kasininkes visada pakviecia i prieki nu bet sita...kazkas baisaus.
Sveiki norėčiau parasit skundą ant kasininkės kuri dirba maxsimoi Mindaugo gtv. Priejias prie kasininkės į 9kasa kasininkė Olga siedejio ir rašė sms per savo telefoną prieš mane apsipirkiniejio žmonės jį net neziuredama metė jiems cieki neatsisveikino. Dar reikiejio palaukti kol issius savo sms tada pradėjo skenot prekinės. Labai nemaloni kasininkė nemoka dirbti kasoi. Praneskit valdžiai kad sutvarkitu kasininkės. Aš pats dirbu maxsimoi ir pas mus uždrausta su savimi turėti telefoną o tolabiau rašyti sms darbo metu. Jiai nesusitvarkis valdžia tai pas mus regiono direktorė tą patį reiks pranešti jiai. Jiai tikrai bus idomu. Ačiū už dėmesį
Sveiki. Per Velykas teko lankytis Siauliuose maximoje pc Tilzeje. Mesos skyriuje labai maloniai aptarnavo raudonplauke pardaveja. Pasiule paragauti misraines, padejo issirinkti. Vardo nemaciau nes buvau be akiniu. Palinkejo graziu svenciu. Aciu jai uz nuosirdzia sypsena.
Sveiki, šiandien 2018.04.06 Pasvalio miesto Maximoje didžiojoje, pirkom arbūzą... Nemaža tokį už 8 e.... Iš estetinės išvaizdos negalėjote atspėti kokio jis skonio tik sugrįžę namo beragaudami supratome kad jis stipriai pagedes..cia rašote juk trinat neigiamas komentarus bet manau nevertėtų jų trinti. O kad neistrintumete pasiulymas: darbuotojoms suteikti daugiau atsakomybės už greitai gendancias prekės, nes tokiu situacijų žinau ne vieną ir ne dvi... Toliau drausti darbuotojoms darbo metu šiaip snekuciuotis su giminėmis ir draugais, nes kai prieini paklausti kur galima rasti kario tau atšauna aš dabar kalbuosi tai kam tada dar ant marškinėlių rašyti KLAUSKITE rašykim tada PATI SUSIRASK. Jei gyvenčiau ne už 30km nuo miesto aš tą arbūzą atneščiau atgal ir paprašyčiau dar už kelia kompensacijos.
Ačiū. Nors ir niekas tikriausiai neskaito šio komentaro....
04.05 ~16 val Ozo Maxima.
Paklausius kuria kaina vadovautis ir kodel yra pakuociu su pasibaigusiu galiojimu - pardavejos dingsta. Ilgai palaukus, ateina ir uzduodamas tas pats klausimas. Pardavejos kaltina buvusia pamaina. :)
Veliau praejus teko nugirsti kaip jos aptarineja situacija, , tai matai kaip rausiasi”.
Na ir pabaigai prisegu nuotraukas.
Mazeikiuose Žemaitijos. g.Maxsima, nusipirkau marinuotu agurkėliu, parejus atdidariau ir atradau stai ka, supelyjusius, pasmirdusius agurkus.Noriu pasakyti tai kad ne darbuotoju kalte o gamintoju.Tegul pranesa gamintojams nes per juos kencia prekybos centrai.
Noriu padėkoti Vilniaus m.Mindaugo Maximoje apsaugos darbuotojams.Budama prieš Vėlykas tai 2018.04.31d.Maximoje duonos skyriuje pamečiau 100 eurų. Apsaugos darbuotojai Artūras ir Valdas pamatęs per monitoriaus kamerą skubėjo pranešti man.Mane labai nustebino toks darbuotojų 100% atsakingumas ir sąžiningumas.Esu sujaudinta tokiu poelgių. Ačiū apsaugos Vadovui už nuostabius darbuotojus. Su pagarba Janina
Pamečiau telefona nieks negražino
Atsakydami į klausimą, paaiškiname, kad Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2013 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. 4-171 patvirtintame Lietuvos profesijų klasifikatorius LPK 2012 apraše (toliau - Aprašas).
Aprašo 54 minima, kad „Apsaugos darbuotojai“ priskiriami prie kvalifikuotų darbuotojų, kaip žinome kvalifikuotiems darbuotojams negali būti mokamas minimalusis Valstybinės nustatytas mėnesinis ar valandinis darbo užmokestis.
Informuojame, kadangi „Apsaugos darbuotojui“ negali būti mokamas minimalus darbo užmokestis, darbdavys turi daryti darbo sutarties pakeitimą nustatant didesnį darbo užmokestį nei numatytas vyriausybės minimalusis.
tai MAXIMA LT UAB apsaugos imone. 2018 metais apsaugininko valandinis uzmokiestis nuo 2.10 iki 2.30 euru i rankas
2018-04-03 APSIPIRKINĖJAU, KAROLINISKIU MAXIMOI PRIE IKI PARDUOTUVES. UŽDARAME TORTŲ SKYRIUJE DIRBO PARDAVĖJA REGINA. NORIU PADEKOTI UZ SILTA IR MALONU APTARNAVIMA, BRANGINTI IR SAUGOTI TOKIUS PARDAVEJUS :)
Padėka,
2018-04-02 APSIPIRKINĖJOME MARIJAMPOLĖJE, BAŽNYČIOS GATVĖJE. UŽDARAME TORTŲ, SŪRIŲ, DEŠRŲ SKYRIUJE DIRBO PARDAVĖJA LORETA. NORIME PADĖKOTI UŽ PUIKŲ APTARNAVIMĄ. JEI VISOS PARDAVĖJOS TAIP DIRBTŲ, APYVARTOS IŠAUGTŲ NE VIENĄ KARTĄ. JI PUIKIAI SUSIPAŽINUSI SU APTARNAVIMO KULTŪRA. LORETA NUSIPELNĖ PADĖKOS IR PREMIJOS. SĖKMĖS JAI, KILTI KARJEROS LAIPTAIS...
Ačiū Maximai už pagaminta super gražų ir skanų tortą.Nesitikėjau tokio puikaus rezultato.
Vakar jonavos maximoje pirkau nauju spurgu...nebepirksiu, prasikankinau visa nakti vemdama.
Sveiki. 2018-04-02 Vievio m. parduotuvėje Maxsima pirkau jautiena befstrogenui. Kaina 4.99 eur.Kadangi galiojimo data iki 2018-04-02d., tai prekei suteikta 50% nuolaida, kuria patvirtina uzdetas raudonas lipdukas. Kasoje duotai prekei nebuvo suteikta nuolaida. Tik pareiskus pretenzija buvo perskaicuota prekes kaina su nuolaida ir man grazino skirtuma. Mane papiktino Maxsima vedama kainu politika. Šioje parduotuvėje 2017-12-25 apskaiciavo virš 14 eur. Visos pretenzijos uzregistruotos parduotuves informacijos skyriaus darbuotoju. Parduotuves darbuotojos maloniai atsipraso uz padarytas klaidas, bet vel su sypsena apvagineja pirkejus. Prasau atsakyti i klausimus:kokia atliekama prevencija darbo kokybei gerinti, ar kasininkes laiku gauna informacija apie prekei suteikta nuolaida, kuri jau isdestyta saleje? Laukiu atsakymo.
Siandien joniskio maximoje mane nustebino. Buvau su mazu vaiku ejau prie vaiku kasos kasoje sedejo pardaveja uzsidejusi kortele kad nedirba nors tiesiog sedejo. Kai ejau i kita kasa ji nuseme kortele ir pradejo leisti klientus kurie buvo be vaiku. Kai gryzau i kasa ji tiesiog mane ignorava ir pradejo skanuoti kitu prekes. Tai butu idomu suzinoti kam is vus reikalingos maksimoje sitos kasos. Jei pardaveja atsiprasant krapsto nosi uzsidejusi kortele kad nedirba.
Sveiki ši vakarą apsipirkinejiou maximoi baziljionu 3 vilnius apie 16:00, Prie pieno skirious buvo darbuotojai vardu svietlana, aš paprašius sužinoti pieno kainą dvaro 1, 5l nies niebuvo kainos, jineia pasiuntė niecenzurini žodį pasakie eik pats žiūrėk į kasą, nu tokios aš dar niebuvou matęs, man teip nemalonų dar nebuvo, prašou jiusu išsiaiškinti, ačiū visogiero.
МАХИМА не отвечает за качество товаров!!! Как заставить МАХИМА продавать качественные товары?
Купила в АКРОПОЛИСE в МАХИМЕ вок. Пожарила рыбу только с одной стороны и рыба прилипла к воку. Все антипригарное покрытие осталось на рыбе. Рыбу пришлось выкинуть. А где же права потребителей? Кто отвечает за некачественные товары?
Mindaugo maksima, gana nemandagi kasininkė (6769) pradėjusi rėkti kai nuskenavo kito žmogaus prekes, nes kitas žmogus jas padėjo per arti. Problemos gal ir nebūtų tik kad pradėjo rėkti ne ant to žmogaus.
Vilniuje, Kauno g. Maximoje 20018.03.29 pirkau obuolius. Kasininke įmušė ne tuos. Pasakiau ir antrą kartą įmušė ne tuos obuolius. Dar pradėjo juoktis susižvalgius su savo kolega iš kitos kasos (jaunu vaikinuku mėlynais plaukais). Pasirodė labai nemandau, bet neatsiprašė. Žinoma obuolių nepirkau ir pasiūliau nusinešti juos ir pasižiūrėti į kainą.
Absurdas, jau kelintą kart kasininkai toje maximoje muša beleką.
Vilniuje Maximos prekybos centre didelėm raidėm parašyta AKCIJA kapų žvakėms. 30 proc. Paisiemem keleta po 1, 19 EU. Kasoje pardave be akcijos. Kitos kasininkes paklausiau kodel netaikoma nuolaida jei parasyta prie kasos kapu zvakems taikoma nuolaida 30 proc. Ta paziurejo i kvita o ten jokios nuolaidos. Ta sako na suprantat lipdukas raudonam fone netaikysim. Tai klausiu kodel nera pazymeta, kad siom netaikoma? Is kum pirkejui zinoti, kad kai kania uzklijuota raudonam fone tai akcijine kaina juo labiau jokios reklamos nera viskas suversta i viena. Man ne 30 centu gaila o apmaudu kad klaidinanti reklama ir apgaudinejami zmones. Likome nepatenkinti ir daugiau rinksimes kita sazininga prekybos centra o info su nuotraukom ir cekiu nusiusim pasinagrineti institucijai kuri nagrineja tokio pobudzio pazeidimus.
Labai noriu pasidžiaugti Verkių Maximos personalo darbu.-malonios, paslaugios, visad su šypsena. Ačiū Jums!

Noriu palinkėti visiems smagaus Pavasario, gražių Velykų emocijų, Sėkmės darbuose!
SVEIKI...Miela MAXIMA

Kiek galima tyčiotis iš darbuotojų, kurie išeina susiradę kitą darbą. Sumoką pliką atlyginimą, o atostoginių net nesiteikia sumokėt ir dar pasiūlo palaukti keletą dienų neva perves..... Greitu laiku mielieji prarasite visų darbuotojų pasitikėjimą, o ponai vadovai esantys aukščiau galės su savo šeimomis eiti patys dirbti. Būtų smagu tai pamatyti!!!!!!! SĖKMĖS Mielieji vadovai. (Brangūs kolegos, neleiskite iš jūsų tyčiotis)
Pomidorai Panevėžio maximoje tragedija. Būčiau pirkus daugiau bet radau tik vieną normalu
Labas, kiek galima prekiauti Migdolų riešutais palaidais kurie akivaizdžiai matosi kad yra agraužti neaišku kieno nes ir skylių pilna ir agraužti daugiau ar mažiau ir dar su voratinkliais
Turbūt todėl akcijos vyksta pastoviai nes kitiems riešutams nebuna tokios nuolaidos

Vilnius Ukmergės g 282.
Laba diena. Kiek tai gali testis Maximoje, Siauliuose, Tilzes gt. 225 Kada beateisi, is 8-iu kasu dazniausiai dirba viena, arba dvi, eiles kilometrines. Kam tokiu atveju irengtos 8-ios kasos? Pvz. siandien ryte, is 8-iu kasu nedirbo nei viena, tik informacijoje. Eileje stovi 15-a zmoniu, suskaiciavau. Kasa teveliams su mazyliais aplamai nezinau kada dirbo ir kada joje maciau kasininke. Ka veikia maximos vadove? Negi ji negali sureguliuoti pirkeju srautu, ar paprasciausiai jai viskas dzin? Kodel nedirbate taip kaip uzsienyje, pamatete, kad prie vienos kasos daug zmoniu, pakelkit rageli ir pakvieskite kita kasininke ir srautu niekada nebus.
Pilietė 2018-03-12 14:27:06
Noriu pasiskusti del kasininkes GELENOS K., dirbancios PC MADA, Virsuliskiu g.42.

2018.03.10 d. apie 21.59val. buvau apsaukta, kad taip velai uzsukau su vyru nusipirti energetinio gerimo bei saldainio. Mus apsauga ileido 21.56 val. prie kasos jau buvome 21.58 val. Kasininke GELENA K. pradejo skaityti mums moralus, kad pastoviai ateiname apsipirkti taip velai. Pasakiau kad mus ileido apsauga bei kas cia tokio, jeigu apsipirksime iki 22val. likus porai minuciu, mums tik reikejo energetinio bei sokolado. Jai tas nepatiko ir pradejo saukti kad jau uzsidare ir mes cia tokie nenaudeliai, privertem GELENA K. dirbti lygiai iki 22.01 val. Neistveriau ir pasakiau kad jeigu jinai neliausis varyti ant musu, tai nueisiu pas vadybininka pasiskusti, bet jinai tik pasijuoke ir pasake kad ji nebijo savo vadybininkes, nieko jai nebus. Likome su vyru nemaloniai nustebinti tokiu kasininkes elgesiu bei nusivyle, kad Maximoje dirba tokia nemandagi kasininke. Slykstu bei geda Maximai, del tokios darbuotojos.
Jūs rašote apie Maxima ar Iki?Tik ir sugebate kitus fotkinti, bet nesugebate įdėti savo nusiskundimo ten kur reikia.
Gabijos maximoje niekada negalima nusipirkti bilietu i koncerta!Pastoviai problemos tai kompas neveikia tai neatidaro jiems tai ekrane nerodo vietos arba sako kad isparduoti vakar norejau nusipirkti bilieta i Kirkorova bet pasake kad isparduoda o internete rode kad yra dar vietu nueijau i kita maxima ten nusipirkau!Siandien tas pats paprasiau i disko polio bileta tai nepardave nuejai i Biga nuspirkai prasom apmpkikyte darbuotojus nauduotis kompu ir terminalo arba isvis panaikinkite ten bilietu pardavima jei nemokote parduoti!!!Terminale irgi nieko nezino net uz interneta normaliai negalim sumoketi!
Sveiki, buvau maximoje Taikos g. 162 Vilniuje. Labai nemaloniai mane aptarnavo kasoje Nr. 3, gal but ji ir nekalta bet kalbeti su klijentu pakeltu tonu nedera. Norėjau nusipirkti velykinių saldainių, kaina buvo tik ant vienos dėžės aš jų pasirinkau iš 2 dėžių tokių pačių tai kažkodėl netiko kasininkei, aišku aš jų nepirkau, bet tas pakeltas ponios tonas mane pribloškė. Aplamai šioje parduotuvėje daug kur nėra salėje kainų, ko negaliu pasakyti apie pardavėja dirbančią konditerijos skyriuje, labai maloni darbuotoja, ačiū jai. Nusivyliau šia parduotuve. Dėkui už dėmesį. Tai vyko 2018-03-23 d. 10.55 val.
Pilietė 2018-03-12 14:27:06

O prie ko čia maxsima jai iki fotografuota
Labas vakaras, su vaikučiu užsukome į MAXIMA ir vaikutis sveriamų produktų skyriuje iš savo pinigėlių panoro nusipirkti tortuką, , Puriena”. Gryžo laimingas, o vakare nusprendus jo paragauti likau šokiruota, aiškiai jautėsi alkoholio skonis, bėgau žiūrėti etiketės, pasirodo jo ten yra (iš skonio atrodo jog juo lakštai sulaistyti) ir iškilo toks klausimas- kodėl apie alkoholį nėra įspėjimo, juk tortas tai toks dalykas kurį valgo visa šeima, o vaikui tokio torto nemanau jog galima duoti.
Laba diena, šiandien, 03.19, 08:50 Kaune, Savanorių HyperMaximoj nedirbo nei viena kasa, žmonės blūdinėja, skundžiasi, informacijoje kaip papūga kartoja - "dirba 6 savitarnos kasos".O čia kas yra rašoma, jums giliai nusispjaut - tik pelnas rūpi....Nuo pirmadienio ryto Maxima sugeba sugadinti gyvenimą lygioje vietoje, prakeikti kailialupiai.....
Labas vakaras,
Pirkome jūros lydeką paruoštą su prieskoniais šviežios žuvies skyriuje Akropolio Maximoj sekmadienį vakare. Žuvis buvo prarūgusi, taigi vakarienė iškeliavo į šiūkšliadėžę. Manau, kad sugedusi žuvis yra tikrai pavojinga...Taigi, labai nusivylėm Maxima, nesugebančia užtikrinti, kad produktai būtų laikomi tinkamomis sąlygomis.
Labai tikiuosi, kad tinkamai sureaguosite. Dėkui.
Noriu pranešti apie maxima kuri yra virsuliskiu g. Aš nežinau kaip jie ten gamina salotas ir kepsnelius nes reikejo visa nakti kankintis nuo apsinuodyjimo, ir tai ne pirmas kartas, praita karta lygiai toj pacioj maximoj pirktas tortas mane priverte gultis i ligonine del stipraus apsinuodijymo....cia nera normalu tikrai, bukit atsargus ir nepirkit ten maisto, , pagaminto” is sugebusiu produktu
Laba diena, noriu pasidalyti labai nemaloniu atsitikimu MAXIMOS Klaipedoje Banginis darbu, kas skurdina musu senyvo amziaus zmoniu gyvenima.Kainos jau sukeltos auksciausios Europoje, tai dar sugalvojote tycuiotis is zmoniu su tom akcijom, kaip kokiem sunim numesdami kaula.Pensininkas zmogelis pamates akcijine preke puola kaip isprotejes, jug pigiau visdelto, Kaip ir as siandiena randu sausainiu skyriuje akcija 30% tame skyriuje ir traskuciai Kievo, kartu su sausainisais sveriami, net ir ant ju dezutes nuolaidos kortele, o kai sumoku pinigus ziuriu kad jokios nuolaidod nera, klausiu info, ir pasako kad traskuciams nuolaidu nera, o si preke ne sausainiai.Bet pensininkas to nepastebes ir pareis nusipirkes tuos traskucius su pilna kaina, kurie kainuoja kaip auksiniai 4, 05 eur.Kada liausites apiplesineje vargsus musu zmones, gal malonuma jauciat, kad pusbadziu gyvena musu tevai ir seneliai, kaip kokiam vokieciu gete atsidure musu senjorai, per tokius prekybos centrus kaip Maxima.Mano numeris:318965:180315100641 cekio nr.161333 terminalas AD03319944
Esu lojali MAXIMOS pirkėja. Labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad Kaune atsidarė parą dirbanti parduotuvė, bet neilgai džiaugiausi...Niekada negalvojau, kad teks rašyti, bet tai yra ne pirmas kartas, kai esu apgauta su kainomis bei akcijinėmis prekėmis!! Ar galite pasamdyti DAR VIENĄ darbuotoją nakty, kad nurankiotų negaliojančias akcijas???!!
Maximoj kopūstai su amarais. Skanaus kas nematėt ir suvalget.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
50 mln. Eur – didesnės pridėtinės vertės produktams kurti
50 mln. Eur – didesnės pridėtinės vertės produktams kurti 04-22 16:47
Lietuvos verslo paramos agentūra skelbia priemonės "Intelektas LT-2" kvietimą teikti paraiškas projektams finansuoti.Paraiškos bus priimamos iki rugpjūčio 20 dienos.
Iš Rygos per Vilnių, Minską į Kijevą – traukiniu
Iš Rygos per Vilnių, Minską į Kijevą – traukiniu 04-22 16:34
BNS Ukrainai planuojant jau netrukus vežti keleivius traukiniu Kijevas–Minskas–Vilnius–Ryga, "Lietuvos geležinkeliai" teigia, kad dėl to tebevyksta derybos.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam