Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Norėjome nusipirkti rukytų šonkauliukų Kauno Xyper Maximoj, bet vaizdas mažų mažiausiai atbaidė..Maisto kokybės kontrolė apgailėtina..
Sakė kad nėra moduliatoriaus bet radau, katastrofiškai nusivylęs šios parduotuvės darbuotojais, iššvaisčiau 10 min savo gyvenimo be reikalo. Nepatikima įmonė, vertinu 0/10!!!!!!!!!!!!!!
Viki 2018-06-28 22:58:19
Noriu pasakyt kad šiandien 21.50 buvom maximoj Kaune Pramones pr 29 pirkom arbuza arbuzam akcija as laukiuos tik prapjovus uzuodziau kvapa rugimo jus ka sau galvojat tokius i prekyba leizdami jums gal iskviesti sanitarine ir maisto kokybe uztokius dalykus mano vyras dar valge jei kas nutiks pasekmes nepatiks ir nesvarbu kad jus maxima vaizdas toks idedu nuotrauka
Gi jei pirkote pilna arbūzą, tai kaip darbuotojai gali žinoti, koks jo vidus. Gi ju neskanuoja.
Labai esu nepatenkinta naugarduko maksima kam ten padaryta mazyliu kasa jaj ji pastovei neveikia zmones stovi su mazais vaikais tokioj didelei eilei. Mus praleido geri zmones o kiti stovejo su vaikais kitoj kasoj ir niekas ju nepraleido !!!!
Nelabai malonu, kai valgai pyraga ir randi akmenu :), nusivylėme. Tauragės naujoji maxima :)
Kaunas hiper maxima pastebėjimas jog dauguma mamyčių su mažais vaikeliais norėdamos jiems pakeisti sauskelnes neturi tokios galimybės, nes nėra specialiai pritaikyto staliuko paguldyti vaiką todėl jos turi tai daryti šalia drėgnos kriauklės kas yra nepatogu ir netinkama.
Ulonų gatvėje Vilniuje buvo parduodama labai karti varškė ir perrūgęs Saulės pienas. Ar galima pardavinėti sugedusius produktus už sumažintą kainą?
Labas vakaras. Siandien ryte ivyko tokia situacija ir jau ne pirma karta Utenos "Maxima"adr.: Ausros g.78. Jusu darbuotoja prieina prie vaikam ir nestukem skirtos kasos ir i prieki praleidzia moteri su kokiu 2 metu vaiku, o nescia moteris stovejusi pirmesne ir lieka stoveti eileje. Kaip pateisinti jusu darbuotojo veiksmus tokius? Tai vyko apie 10-11h 20180710. Noreciau atsakymo kam ta vaiku ir nesciuju kasa turi pirmuma?
cha cha, matau megstat pasmaikstaut, tai jug ten buvo tik staltiese, ranku kremas ir pora citrinu, galejot pati issimt, viena ranka vaika laikot, kita ranka prekes kraunat :D susikraunat, susirandat pinigine, susimokat, visa tragedija baigta, kasininke jums ne tarnaite, tvarka yra tvarka :)
Klausimas iškyla, tai kodėl jūs kankinat tą vaiką ir tempiatės į tą parduotuvę? Negalit palaukt kol bus kam prižiūrėt tą vaiką ir nueisit ramiai viena galų gale į tą parduotuvę.Bet ne, būtinai reikia reikšti viešai savo liūdną gyvenimą kitiems? Per visą dieną pro kasą praeina virš 500 pirkėjų, jūs įsivaizduojat bent tai? Nu dar pradės kasininkas iškraudinėt jūsų krepšelius? Nu atsiprašau, žinoma, visur maxima kalta.Prisidarei vaikų tai ir auginkis.Dar reikėjo pretenzijas pareikšt, kad jūsų vaiko nepaėmė ir nepalaikė ant rankų kol prekinotės.
Dar jus drystate muilinti doriems zmonems akis, su savo sudakcijom.Euro verte padalino is 3, 45, o jus svolaciai prilyginot 1-1, o po to dar uzkelet kainas.Paskui sudakcijos.Vokietijoje jau viskas pigiau, nekalbant apie Lenkija. Tegul tos onkolgines lasteles kurias man pasalino tekrenta ant Maximos Direktoriu ir visu kitu maximasudziu melagiu.
Vakar 2018 07 04 apsipirkinejau Maxima parduotuveje, Gedvydziu gat, Vilniuje.
Teko susidurti su labai nemaloniu kasininko Sauliaus elgesiu.
atsiskaitinejau su bekontakte kortele, pamaciusi ekrane, kad kortele autorizuojama, ramiai sau kroviausi pirkinius- pasirodo korteles nenuskaite, ko as nepastebejau- kasininkas 2 sykius bjauriu tonu man isakymiskai reze- idekite kortele, man atsakius jog kortele autorizuojama, jis dar nemalonesniu tonu reze-IDEKITE KORTELE.
TIKRAI BUVO LABAI NEMALONU.
Sveiki, tikiu, kad yra tokių žmonių kurie po darbų, pavargę ar neturintys laiko gaminti valgyt, užsuka į parduotuvę paimti ko nors greitai paruošiamo. Štai ir mes 2018.07.03 užsukome į Vilniuje, Liepkalnio g. 112 esančioje Maximoje, nusipirkti A’petito vištienos kepsnelių džiūvėsėliuose. Iš išorės viskas tvarkoj, bet pagaminus ir jau pradėjus valgyt, buvome nemaloniai nustebinti. Pastebėjome pelėsį. Ne ant vieno, ne ant dviejų kepsnelių, o ant KIEKVIENO! O galiojimo laikas 2018.07.09. Esu įsitikinus, kad tai ne vienintelis toks pakelis. Paaiškinkit kaip yra saugomi produktai parduotuvėse, kad virsta tokiais? Būkit atidūs, renkant sau produktus..
Dabar jau smagiau apsipirki Rumsiskiu Maximoj, kadangi dirba daugiau darbuotuoju kasose. Mazesanes eiles, maziau streso pirkejamas, saunuoles naujos kasisninkes.Teisingas spendimas, administacijai...Valiooo.Aciukas
Sveiki, šiandien kaip visada po darbo prekinaus Stoties Maxima parduotuvėje Palangoje ir likau maloniai nustebes sveriamų produktų skyriaus pardavėjos elgesiu jei neklystu pardavėjos vardas Gabija. Aptarnavo su šypsena veide, linksmai pašmaikštavo, bendravo labai maloniai likau tikrai nustebes, o prie mano perkamos vištienos pasiulė sveriamu morku salotu! Išejau iš parduotuvės ir su prekėmis ir gera nuotaika, ir nuomone, kad dar yra pardavėju žinančiu kaip bendrauti su klientu ir kaip dirbti savo darba! Kuo daugiau linkiu jums tokių darbuotoju! Sekmės!
Jūs gal pirmą kartą gyvenime į parduotuvę nuėjot, kad nežinot, jog ne kasininkės, o pirkėjai iškrauna savo prekes iš krepšių? Marsietė kažkokia, tikrai.
Siandien. 2018.07.01 apsipirkinejome kaune savanoriu pr. 225 esancioje maximoje. Stovint 19 kasoje su dviem vaikais (8 ir 2 metu) mazylis pradejo verkti. Salia esancioje 18 kasoje dirbantis vidutinio amziaus (+- 40m.)kasininkas garsiai pradejo reiksti savo nepasitenkinima sakydamas kad su vaikais negalima eiti i parduotuve. Juos geriau palikti lauke ar automobilyje. Jis nesupranta kam as veduosi vaika i pavarduotuve ir ji ten kankinu jeigu jis pradejo verkti.
Tokiam zmogui dirbti ne vieta viesoj erdvej. Kadangi tenka bendrauti su zmonemis. Jeigu jis pavarges nuo triuksmo ar darbo valandu, tegul savo pykti ir nepasitenkinima reiskia namu aplinkoje. Ir keliauja atostogu.
Gaila mazyliu kasoje nebuvo mums vietos. Nors pagal sutikta kasininka tokios kasos parduotuvej neturetu buti. Nes vaikai nepageidaujami kadangi kelia triuksma. Tai gal ir senjorai nelaukiami, nes jie letesni ir sunkiau susigaudo mokedami ir kraudami prekes. Ar tiesiog per letai vaikscioja po sale.????
Gaila kad nepaziurejau vardo kasininko. Bet gal dar as ji sutiksiu. Tikrai nebusiu nuolaidi...
Sveiki, 2018-07-01 apie 20.30 buvau Baršausko g. Kaune, esancioje Maximoje ir buvau nemaloniai nustebinta. Norejau nusipirkti arbuza, nuskanavus prekes jauna pardaveja eme sverti arbuza, taciau nesekmingai. Kaip tycia prie jos priejo vyresne darbuotoja, pasikeisti pinigu. Si vyresniosios paklause kodel nesveria arbuzo, ji atsake, kad nesvers ir man liepe eit kur nors pasisverti, kadangi jis per sunkus ji pasverti prie kasos. As atsakiau, jog negaliu sunkiai nesti, nes laukiuosi, o ji man pasake, kad neidomu. As paprasiau arbuza tuomet perpjauti arba pasverti. Ji manes paklause kaip as arbuza atsinesiau iki kasos, atsakiau jog krepsiu su rateliais, tai ji pasake, kad padaryciau taip pat ir pasisverciau. As paprasiau, kad tai padarytu darbuotoja, bet ji tai padatyti atsisake, pasakydama, kad nera cia tokiu darbuotoju. Cia normalu, jog taip bendraujama su pirkeju? Kodel nera informacijos, kad kasos svarsykles nesveria arbuzu ir iskart pirkejo nenukreipia jo pasisverti? Esu begalo pasipiktinusi tokiu bendravimu, supratimu ir "noru" pirkejus pritraukti. Del tokiu darbuotoju nebesinori grizti i toki prekybos centra!!!! Maxima visada bw mano pagr.prekybos centras nors ir nutoles nuo manes, bet pamegtas. Tikriausiai reikes rinktis kita PC tinkla, kur aptarnavimo lygis skiriasi. Siuo skundu noreciau atkreipti vadovybes demesi apie ju tinkle dirbancius darbuotojus.
Laba vakara.Maxima Palangoje Plytų g.9A pasikeiskite kaina.Brendis VECCHIA ROMAGNA CLASSICA padėta kaina 8.99, o kasoje muša 10.49 (kodas tas pats).Kasininkės paklausus kodėl ten padėta tokia kaina atsakė, kad ji kainų nekeičia.
Viki 2018-06-28 22:58:19
Nesuprantu, tai kam tokį blogą arbūzą pirkai? Dėl laukimosi nesusireikšmink, ne vienintelė pasaulyje tesilauki. Nėštumas- ne invalidunas.
Sveiki nusipirkau, , Maximoi`` Antakalnyję faršo... smirda actu... galvojau pasirodė, pagaminau valgyt...paidarė blogą visiems
3 šeimos nariams, jaigu irodys, kad nuo jūsų faršo yra pasekmes užtampysiu per teismus... prašau susisiekti!
Labai nusivylęs savitarnos kasų darbuotoja mindaugo g. Maximoje. Pirkau kelias bandeles, ir man kažkas nepavyko kelis kartus. Per tuos kelis kartus aš ją pasikviečiau pagalbos, o ji man paskutinį kartą rėžė-ką jūs darote ? Ar jūs kreivarankis ? Žinoma prie visų nieko nenorėjau sakyti bet labai nuaivylęs maximos personalu. Tikiuosi labai greitai gauti atsakymą.
Demokratu maksimoj siandien apsipirkinejau su mazu kasininke ispuludo del loterijos bilieteliu krynimo prie kasos nepirmas kartas dirba visada susiraukus vardu Dalia
Maximoje problema su atostogom.Administracija atostogauja vasara, o darbuotojai saltuoju metu laiku. Metus nebuvau atostogu ir dar net nezinau kada jos bus. Gal reiketu kreiptis i darbo inspekcija ar kita darbo santykius priziurincia tarnyba
Savitarnos kasos Maxima parduotuvėje Miško kvartale, Klaipėdoje per dažnai neteisingai atmetinėja grąžą. Man šiandien neatmetė 50 ct, gretimai besiprekinančiam klientui 10 ct. Darbuotojai teisinasi, kad aparatai stringa...Jeigu kasos aparatai kas antram žmogui neteisingai paskaičiuoja grąžą, kiek gi nelegalių eurų Maxima sutaupo...?, o aparatų, "vargšai", už nusavintus pirkėjų pinigus jų sutaisyti vis negali...Skaičiuojam grąžą, netylim ir dalinamės, kad mažiau piktnaudžiavimų atvejų iš prekybos tinklų ateityje būtų.
Kęstutis Samulėnas
2018-06-24 12:36:04 IP 86.38.252.70
Pc Europoje esančioj Maximoj, dirba nekopetingi darbuotojai.Žuvies skyriuje uždėta viena kaina, pasvėrus žuvi išmuša kitą kainą ne pagal nurodytą, o pardavėja nepatenkinta rėkia, kad atsisakau imti žuvį pasverta už neteisinga kainą.Paklausius kodėl taip yra nusiuntė ant 3raidžiu, o pato prie kasų eit aiškintis o ne žuvų skyriuje.
Kauno Akropolio Maximoje kai kurios kasininkės matosi nelabai žino kokioj kasoj dirba. Atėjom su 4mėn kūdikiu į "Mažylių" kasą. Priešais stovėjo jau seniai nebe mažyliai ir pirko alkoholį bei cigaretes. Taip pat buvo žmonių su vaikais, kuriems irgi jau seniai ne po 3 metukus. Žmonės žinoma atsisukę net nesureagavo ir matosi neturėjo net minčių mus su kūdikiu į priekį praleisti. Bet ypač nemaloniai nustebino kasininkė. Mačiau, kad ji stebėjo mus jau nuo tada, kai atėjome į kasą. Žvilgčiojo labai dažnai, bet į priekį nepakvietė (prieš porą savaičių toje kasoje dirbo jauna šviesiaplaukė ir labai maloniai pakvietė į priekį- ačiū jai). Vietoj to, labai ilgai tyrinėjo cigarečių dėžutę ir net neskubėjo, juokavo su kitais pirkėjais, nors ir matė ir girdėjo kad mūsų kūdikis jau ir verkti pradeda. Stebėjo, kaip išsikraunam prekes, o paskui (jau likus tik vienam žmogui priešais mus) apsimetė, kad tik tada mus pastebėjo ir paklausė ar jau išsikrovėm prekes, nors ir pati tai puikiai matė. Atsakius teigiamai, pasakė, kad tokiu atveju į priekį jau nekvies. Kol atėjo mūsų eilė ir kasininkė išsibendravo su visais pirkėjais, kurie kaip suprantu į tą kasą neturi teisės eiti (pvz. Krėvės pr. esančioje maximoje žmonių be vaikų kasininkės net paprašo eiti į kitą kasą, turbūt visur taip turėtų būti) kūdikis jau gana garsiai zyzė, o kasininkė dar juokaudama pasakė "matyt valgyt nori". Po tokių juokų net žodžių pritrūko. Šios kasininkės dėka Akropolį palikom su verkiančiu vaiku ant rankų. Tai klausimas vienas- ar kasininkės žino kokioj kasoj dirba? Nei gailesčio verkiančiam vaikui, nei supratimo, tik keista pašaipa. Greičiau apsispirkę turbūt būtume bet kurioje kitoje kasoje, kur kasininkės dirba savo darbą, o ne atsisėdusios plepa su pirkėjais ir tyrinėja, ką jie perka, kai tuo tarpu žmonių eilės gale stovi žmonės su verkiančiu kūdikiu, kurie turėtų būti pakviesti į priekį. Turėtų susimąstyt tokios kasininkės bei jų valdžia, nes jau ne pirmas kartas, kai taip yra, bet šiandien galutinai trūko kantrybė. Ačiū tik tai jaunai kasininkei, kuri prieš porą savaičių pagal savo pareigas pakvietė mus ir kitą mamą su vaiku į priekį- buvo maloni staigmena. O šiandien toje kasoje dirbusiai kasininkei tik patys blogiausi atsiliepimai. Reikėtų susiprotėt kokioj kasoj sėdi ir mažiau pliurpti kažką ne į temą. Jeigu nežino savo pareigų gal jai ten ne vieta? 2018 06 23 17:30.
Apgailėtinas hyper maxima administracijos (savanoriu pr., Kaunas) požiūris į klientus. Taromatas pilnas nuo pat ryto, skambinau į bendrą informacija pora kartu. Sakė tuoj ateis žmogus ir sutvarkys. Prisirinko žmonių su maišais. Laukėme beveik valanda laiko, taip niekas ir nepasirodė. 2018.06.23 9.35 val.
Irena 2018-06-21 14:23:44
Labas.2018 06 21 dieną į telefoną gavau žinutę kad mano kortelei 30% mineraliniam vandeniui nuolaida.Pareidama sugalvojau nusipirkt vandens.Nusipirkau 2 butelius Norvil mineralinio vandens.Negavau jokios nuolaidos.Informacijoj negavau jokio paaiškinimo.Žinutėje parašė maxima kad nuolaida netaikoma tik vandeniui ASET.Taip išeina kad Ačiū pasiūlymai apgaulė.Niekada netikrindavau, pasitikėjau jumis.
Irena, tu dar atidžiau persiskaityk savo pasiūlyma. Pasak akcijos, nuolaida netaikoma Aset ir Norvil. O jei netiki įmetu pasiūlymo citatą, "*Prekėms NORVIL ir ASET nuolaida netaikoma. Pasiūlymai galioja tik su JŪSŲ AČIŪ kortele. Akcinėms prekėms nuolaida nesuteikiama. Prekių kiekis ribotas.".
Statybininku maxe Panevezy apgaudineja vaikus nusuka pinigus gal reik kreiptis i policija
Nera jokio aptarnaujancio personalo, parduotuve yra visiskai tuscia nera pas ka pasiteiraut del kur galima butu rasti preke ir t.t reikejo pralaukti gan ilga laika kol pasirode konsultantas, darbuotojas.
Parduotuveje, Didlaukio g. 4kasoje dirba šviesiaplaukė pardaveja, musu šeima neatsidžiaugia tokiu geru aptarnavimu 100 iš 100. Pardavėja, netik visada puikios nuotaikos, kai eilė tęsiasi atrodo 10 metrų, bet taip pat visuomet paslaugi, šypsosi atrodo, kad šis žmogus puikiai jaučiasi savo darbe. Ačiū jums, kad mūsų parduotuvėje dirba toks pozityvus žmogus, atsižvelkite į tai.
Ar buvote Klaipėdos akropolio maximoje? Daug kainų parašytų lentynose, neatitinka kainos prie kasos.visiska betvarke. Pvz meškere norėjau pirkti. Lentynoje 8, 99 (žvejybos komplektas) ateinu i kasa 21, 99.ir nežaiskit su tais barkodais, tai nera pasiteisinimas.tai tik 1 aprašyta prekė. Maisto produktai, nukainuotos prekės. Ir dar atėjus i maximaX atšaldyti gėrimai tik alkoholis, arba energetinis. Tai kaip suprantu tik alkoholikai mėgsta atsigaivinti...
Niekaip nesuprantu ir nesuprasiu, kam Maxima iš vis kūria mažylių kasas bei šeimos parkavimo vietas, jei mamos su mažyliais ar šeimos negali jomis pasinaudoti. Kiek tik nuvažiuojam į Maxima (bet kurią) tiek visos šeimos vietos būna užimtos... specialiai palaukiau ir pasižiūrėjau kas jose statosi automobilius ir pasirodo, kad daugelių atvejų ten mašina statosi žmones be vaikų. Su mažylių kasa irgi tas pats nuėjusi nėščia ir dar su dvejų metukų vaikučių niekada nesu užleidžiama nors kiti pirkėjai stovi visai be vaikų
Aušra 2018-06-20 14:56:48
Sveiki, jau antra diena Jonavos gt., maximoj Kaune bandau nusipirkti akcijinį peilį fiskar, tačiau akcijos nuolaida kasoje nepritaikoma. Kodėl? Kainoženklšį ir kvitą prisegu. Vakarykščių kvitų neturiu, apie 17 -18 val. Savitarnos kasoje. Laukiu jūsų sprendimo.
Atkreipkite dėmesį kartais į kainos datą. Jei jūs bandėte nusipirkti pirmą kartą 19 dieną (antradienį), tai tą dieną keitėsi kainos. O kada žinoti dėl kainų keitimosi, siūlau pasitikrinti į Maximos leidinius. Pagrindinės didžiausios dienos dėl kainų keitimosi yra antradieniais ir ketvirtadieniais. Todėl visuose maxima pasitaiko darbuotojų aplaidumas. Nes visur tenka kaip pirkėjui atkreipti dėmesį.
Norėčiau pasidžiaugti Šarkuvos g. MAXIMOS, Kaune kasininku Edgaru kuris maloniai ir šiltai ne tik aptarnavo, bet ir pasisiūlė padėti užpildyti duomenų atnaujino anketą. Kiek tenka lankytis pas jus, tai vienintelis besišypsantis ir malonus kasininkas. Minusas, jog daugelis prekių maximoje nėra nekainuotų, nors lipdukas yra, bet su kasininko pagalba buvo viskas sutvarkyta, maža tokių geranoriškų darbuotojų.
Pirkėja 2018-06-18 10:08:31
Tikrai nesupratau, kodėl Maxima darbuotoja kreipiasi į pirkėjus prašydama didesnės algos?!... Pas darbdavį reikia kreiptis tokiu klausimu - tai jis kraunasi milijonus iš Jūsų darbo !!! O pirkėjai, gal dar biednesni už jus, patikėkit!..
Dar noriu padėkoti Raimundui. Gera žinoti, kad Lietuvoje yra drąsių, už teisybę kovojančių žmonių. Šaunuolis!
Tai parašiau atkreipdama dėmesį į pastarojo komentarą, cituoju :"zmogus moka pinigus ir jis yra klientas kuris islaiko tave - tavo ziniai :-) " tai jei mano išlaikot Jūs klientai...tai...mano darbo vieta tokia, kad nesvarbu, ar pas mane eis šimtas pirkėjų per dieną, ar tik vienas, aš gausiu tą patį minimumą....mano atlyginimo tas faktas neikeičia, tad prašom kreiptis į aukščiausią administraciją ir reikšti savo pretenzijas Jiems, nes nuo šeip parašytų skundų nieks nesikeičia, atleist nenori, nes nieks neateina naujų žmonių...visi žino koks darbas ir kokia alga...auditai, slapti pirkėjai, kokybė ir tt skatina tik bijot dirbti ir pastoviai būt įtampoje, kame pasekmės prastas klientų aptarnavimas, skubėjimas ir bijojimas net pirštinę ant ne tos rankos užsidėt ar baisiausiai prasikalst 2 kartus ir lauk...o šeimai valgyt reikia...bet niekam neįdomu...
Buvome nemaloniai apšaukti panevezyje mažyliu kasoje! Prie turgaus maxsimoje! Musu mazajai 3 metukai mažyliu kasoje musu neaptarnavo pareiškė jog mes nebe mazyliai!!! Kas per darbuotojos nera nurodyta iki keliu metu vaikams galima sioje eilėje stovėti!!!
Laba diena, norėčiau atskleisti kas vyksta Marijampolės Maximoje esančioje Sporto g. 16.
Gerb. Maxima, pasakykite man nuo kada galima darbintis šeimos narius t.y savo vaikus į savo pavalduma?! Ta sėkmingai padarė direktorė V.K.
Kam yra reikalingos VDTT instrukcijos jeigu jos yra grubiai pažeidžiamos?! Net regiono direktorė visa tai glaisto!
Dukrai yra daromos visokios nuolaidos. Darbo krūvis kur kas mažesnis nei kitiems darbuotojams. Tokiu atveju įdomu kaip bus skirstomos algos?
Kadangi direktorė dar neilga laika dirbanti ji nori atsikratyti jau senai dirbančiais darbuotojais, kurie jau dirba ilgiau nei 10 metu, ir surinkti nauja kolektyva kuris neturėtu savo nuomonės ir leistusi išnaudojamas.
Prašau susirūpinti ir spresti šias problemas. Ačiū!
Darbuotoja 2018-06-17 12:17:25
Nu tai galėtumėt mieli pirkėjai Mums ir po daugiau mokėti... o ne varganus 350eur už po >180 h i mėnesį.... ir pardavėjos būtų laimingesnės ir Jus kokybiškiau aptarnautu.... juk žinot pigios paslaugos visada yra nekokybiškos... taip kad susitaikykit su realybe... sveiki atvykę į Lietuvą :)
Suprantu Jus, uz 350 eur neisivaizduoju is tikruju kaip reiketu pragyventi, bent jau man tai yra neimanoma, kita vertus - tai kam gi Jus ten dirbate jeigu patys darbuotojai suprasdami, kad negalite kokybiskai atlikti savo darbo ten dirbate? Yra Lietuvoje darbu tikrai su didesniu atlyginimu, juolab darbas su zmonemis, tai ipatingai sudetingas ir reikalaujantis extra pastangu, zinoma pas mus labai dideliu atlyginimu nera, bet tikrai ne uz 350eur - tai pasijuokimas is zmoniu... Pirkejai Jums tikrai pakankamai daug moka, tiesiog Jusu tie pinigeliai nepasiekia. Jeigu jau dirbate si darba tai atlikite ji kokybiskai o jeigu negalite to padaryti tai keiskite darba ar ieskokite kazkokios iseities... Darbu tikrai pilna Lietuvoje tik reikia ju ieskoti, zinoma atlyginimai nera normalus, bet tikrai ne 350eur :-) o ne pulti i pirma pasitaikiusi ir dirbti ji bele kaip... Tiesiog nieko nenoriu izeisti ar panasiai, bet tai jau virsta apsurdu...
Raimundas 2018-06-16 16:05:27
Vienareiksmiskai tiktai darbuotoju aplaidumas!

O cia "bebrui":
bebre :-), zmogus moka pinigus ir jis yra klientas kuris islaiko tave - tavo ziniai :-) - tai perduok maximos administracijai t.y. savo kolegoms sia "naujiena" :-)
Bebras 2018-06-11 13:17:19
Nu ir kas kad vaikas atejo pas teti i darba jug jei kas blogai tai tetis atsako tai kokios problemos
Bebrui:
nu ir kas kad vaikas :-), jokiu bedu :-), kas cia tokio :-), jeigu koks manjakas isiverz i parduotuve o ten moterys su vaikais tai irgi "manau" nieko tokio :-) kas gi cia nutiks, nu pagasdins vaikucius mamytes isprievartaus - nieko tokio kas gi cia nuostabaus :-) cia gi maxima :-) - viskas galima :-)....
Skundas

Ulonų g. esančioje Maximoje šiandien nebuvo parduotas alus, laikas 16:22. Norėjau paklausti pagal kokius įstatymus dirbat ir ar turit per daug klientų? Įstatymas numato alkoholio pardavinėjimą 6dieniais iki 8h, bet Jūsų darbuotoja sako, kad jis neparduodamas, paklausiu kodėl, o ji atsako, kad nežino. Nueinu ir apsiperku IKI. Noriu atsakymo, kas per cirkas pas jus vyksta?
Bebras 2018-06-11 13:45:27
Midijos tai ne mesa kuri turi kvapa jei geldeles praviros tai aciu viso gero net nelieskit tokiu, bet siuo atveju galejot patikrinti maisas skaidrus net pirstais galima pajausti, pats kaltas
Patys kalti??????? :-)
zodziu, jeigu skubi ir atsiradai maximoje tuomet loterija :-), jeigu pasiseks tai nusipirksi daug maz produkta o jeigu nepasiseks tai nusipirksi s..da :-)

:-) :-) zmones apie ka cia mes kalbame ? :-) apie kokia maisto kokybe... ? :-) ar tai imanoma? :-)...
Vyt juos is Lietuveles musu...
Bebras 2018-06-11 13:59:58
Taip jus teisi tik pardavejai keista nedidelis kiekis ji pripratusi kad perka na 05 kg. todel ir ziuri i jus keistai, neburnoja ir gerai bukim kantrus ir supraskim vieni kitus
bebrui:
o daugiau si maximos pardaveja prie nieko nepripratusi?

P.S Nu cia stebuklai :-), kurie buna tik maximoje
Bebras 2018-06-11 14:13:23
Neilipes i s*da nezinosi kad jis smirda jus dabar zinot kad si kava neskani tai daugiau nepirkit jos. Visur reikia matyti pozityva.
bebrui: Koki pozityva? avine tu nelaimingas :-) ! pozityvo jis iesko... :-) gal zmogus paskutinius pinigelius atidave uz ta "gera" kava o tu pozityvo ieskai ;-)... koks cia gali buti pozityvas?... kur kontrole?...

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

A. Lukašenkai nurodžius Baltarusijoje rasta aukso
A. Lukašenkai nurodžius Baltarusijoje rasta aukso 07-23 15:42
Baltarusijoje rasta šiek tiek aukso. Anksčiau Aliaksandras Lukašenka, Baltarusijos Prezidentas buvo nurodęs šalies geologams ieškoti aukso, vario, platinos ir urano. Kol kas rasta tik nedaug aukso.
Bitkoinas vėl domina investuotojus
Bitkoinas vėl domina investuotojus 07-23 15:22
Populiariausios pasaulyje kriptovaliutos – bitkoino – kaina pakilo iki aukščiausio lygio per du mėnesius.
LDT pardavė SkGD krovinį bendrovei "Shell"
LDT pardavė SkGD krovinį bendrovei "Shell" 07-23 14:42
Energetikos grupės "Lietuvos energija" dujų prekybos bendrovė "Lietuvos dujų tiekimas" (LDT) vienai didžiausių dujų prekybos bendrovių pasaulyje Nyderlandų "Shell" pardavė suskystintų gamtinių...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%