Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

R.Zalaliene. Riešės sen.
2019-02-18 19:25:01 IP 78.56.65.124
Norime padėkoti Žaliųjų ežerų 207 parduotuvės kasininkui Jonui už malonų aptarnavimą kasoje, paslaugus, mandagus visada su šypsena.
Manau, kasininkės, paprašiusios asmens dokumento, turi mokėti be papildomų klausimų, , kokia šiandien diena, mėnesis” ir replikų, , aš neskiriu mėnesių” patikrinti amžių. Prie skaičiaus pridėti 20 neturėtų kilti sunkumų net pradinukui. Tačiau Maximoje prireikia ir skaičiuotuvo, ir kalendoriaus ir kelių kolegų patarimo. Laikas gaištamas, žmonių eilės stabdomos. Ačiū už galimybę supažindinti kasininkę su matematika ir kalendoriumi. 2019-02-18 Ozo Maxima. 16 kasa 14 val. 57 min.
Negavom patvirtinimo el.pastu. Buvau rasiusi komentara, kad migdolu pakeliuose kirmeliukai, o galiojimo laikas dar nepasibaige. Buvau idejusi nuotraukas. Dabar vel idesiu nuotraukas
NORĖJAU ATKREIPTĮ DĖMESĮ Į VILNIUJĘ ESANČIĄ GRYBO MAXIMĄ, ANTAKALNIS.ŠIOS MAXIMOS DARBUOTOJAI ANONIMIŠKAI SKUNXŽIASI DĖL BAISAUS, NEŽMONIŠKO APSAUGINĖS ELGESIO...VYKSTA PASTOVUS DARBUOTOŲ, TERORIZAVIMAS, GRASINIMAI, KALTINIMAS DĖL NEBŪTŲ DALYKŲ...NEKARTA JAU BUVO RAŠYTA APIE JĄ...NIEKAS Į TAI NEKREIPIA DĖMESIO..GAL GALĖTŲ ATKREIPTĮ Į TAI DĖMESĮ VADOVYBĖ IŠ AUKŠTESNIŲ SLUOKSNIŲ, NES ŠIOS MAXIMOS VEDĖJA TYLI, BEJE DARBUOTOJAI IR JOS BIJO...ĮVARDIJĄ JĄ KAIP LABAI APLAIDŽIĄ IR NEATLIEKANČIĄ SAVO PAREIGŲ..
Mo 2019-02-08 22:17:51
Ukmergės gatveje, trikampėje maximoje, dirba žmonės kuriems svarbiausia parūkyti.. Atėjome susimokėti uz paslaugas, ir nei moteris nei vaikinas nesugebėjo priimti mūsų nes paaiškino, kad nemoka. Teko laukti kito asmens 30 min.. Tai yra normalu???
As pati dirbu maximoj bet visada stengiuosi suprasti pirkejus, elgiuosi taip kaip noreciau jog su manimi elgtusi personalas atejus apsipirkti. Neleidziu sau tokiu dalyku. Gaila, kad Jums taip nepasisekė. Ir bjauriausia, jog per tokius darbuotojus kencia visas kolektyvas.
Ignas 2019-02-10 20:20:47
Šiandiena apie 17:00 val pirkau granatas ir Šilutes pl 68. Maxima.Čekio neturiu bet atsiskaitinejau banko kortele. Tai tikrai yra ir laikas nurodytas ir žinau net kasa kurioje pirkau.Tai norėčiau atgauti kokybiškus vaisius-vitaminus, kurie begalo svarbus man ir mano sergančiam vaikui.Tikrai labai pikta.
IGNAI, o Maxima jau ir ginklais prekiauja? "GRANATOS", pasak Jus, nei vaisius, nei vitaminas. O tas "neturiu cekio" vel abejones kelia.
Sveiki. Ukmergės maksimoj pirkau sprandinė vasario 8d. galiojimas iki 14 dienos. Mėsa smirda, neįmanoma kažką gaminti iš jos. Kiek šviežia mėsa pirkau maksimoj niekada nepasitaike gera. Iš kur jūs tą mėsa traukiat, galiojimas normalus o mėsa prisvinkusi ir tik ismetimui. Kiek tokios pačios mėsos teko pirkti kituose prekybos centruose niekada nepasitaike su kvapu.
Mo 2019-02-08 22:17:51
Maximoj jo nes jem px ant zmoniu
Artur 2019-02-07 23:05:44
Sekmadeni 3kartus buvau. Ka cia skedziat tonom???!
O ne paprasciau pas pardaveja paklaust ar bus ar nebus kad nevazineti po 3 kartus. Beto visada yra rasoma kad prekiu kiekis ribotas. Akcija buvo nuo ketvirtadienio. O skedziat cia tik Jus, rinkytes zodzius. Mandagumo nulis...
Vardas 2019-02-07 21:50:03
Liepkalnio maximoje tikrai buvo. Ziurint kokiu laiku buvot. Aisku jei vienas pirkejas perka 5 zuvis tai suprantama kad visiems neuzteks. Atveza gi tik karta i diena. Negali tos zuvies tonomis vezti. Kas pigu greit ir isperka.
Sekmadeni 3kartus buvau. Ka cia skedziat tonom???!
Artur 2019-02-03 12:18:12
Sveiki kas per nesamones kam darote akcijas??? Jiai nera prekes upetakis akcijinis kur jis yra???? Nevenoj maximoj neradau buvau 3maximose xx xx xxx. Liepkalnio g 112... Nebuvo tos zuvies... Europa visko yztenka juk... O zuves nera... Kas per sudas????!!!!
Nupirkau duoną su - 50% (nukainuota), o atnešus namo patikrinau čekį ir paaiškėjo, kad nuolaidą nepritaikytą.
Vakar Pirkau Maximoj tortą, nupjoviau pora gabaliuku ir viskas buvo gerai bet šiandien ryte norejau pasivaišinti šeimos narias ir planas pasikeitė nes visos braškes sugedusios ir puikiai matosi pelėsiai. Niekas neragaus tokį šlykšta tortą. Galiojimas parašyta iki 08.02 ir visa laiką tortą laikiau šaldytuve. Maxima turėtų būt gėda kad parduoda nekokybiškus maisto prekes. Čekį jau net neturiu nes nemaniau kad toks dalykas galetu atsitikti.
Tiesiog pasibaisėtina pistacijos pirktos su kirmelėm ir supuvisios visos.
Laba diena, labai norėčiau pasidžiaugti už Salininkų maxima, gyvenu netoli, beveik kiekvieną diena apsiperku, labiausiai nustebino kulinarijos darbuotoja Danutė, lb maloniai, rupestingai aptarnavo, dėl tokių gerų darbuotojų norisi pas jūs užsukt ;) Labai Ačiū.
Pora kartu likome maloniai nustebinti Druskininkuose Maxsimoje dirbancios pardavejos elgesiu.Maloni besisypsanti ir visai nesvarbu, kad pries Kaledas buvo didziausios eiles parduotuveje jos akyse nesimate nuovargis tik sypsena.Si sestadieni vel teko apsilankyti parduotuveje ir vel net nustebome su zmona ta pati pardaveje ir vel su sypsena ir maloniai bendraujanti, dirbo trecioje kasoje ir pamaciusi mamyte su vaikuciais maloniai paprase klientu, kad uzleistu be eiles.Saugokite tokius zmones juk reta tokiu lietuvoje, jei neklystame vardas pardavejos Rita.Pagarbiai Romanas ir Rasa Andulioniai
Svecias 2019-02-02 13:39:41
Jau ne pirma syki, tenka atstoveti eileje, kuri yra skirta nesciosioms ir teveliams su mazyliais, laukiuosi, esu 9 men nescia pardaveja net galvos nepasuka i ta puse, aptarnauja kitus pirkejus, Visa tai vyksta Telsiu mieste esancioje Maximoje XX, adresu turgaus aikste 23. Tai tada iskyla klausymas, kam tokios kasos yra skirtos? kam jos is vis yra zymimos zenklais, su privilegijomis, jei niekas nei uzleidzia, nei pacios pardavejos pasirupina, kad pirmenybe butu aptarnaut tuos pirkejus, kuriems priklauso sita kasa.
dar vienas incidentas, toje pacioje maxmoje, ten kasoje dirba viena pardaveja, kuri nuolat pazaidzia perkamas prekes, kurios yra supakuotos, uzcelofanuotos gamykliskai, jinai pleso ir tikrina ar viduje esanti preke atitinka pakuote!!! as pirkau kremus kurie gamykliskai buvo uzpakuoti, tai pardaveja isplese virsutini permatoma pakuotes ipakavima, as jai sakiau ka jus darot, as noriu dovanoti siuos kremus, bei rinkini, o jinai piktu tonu atreze, kad jos toks darbas ir jinai privalo tikrinti, kas pakuotes viduje, na zinot pasijauciau nejaukiai, sutrikau ir nieko nebesakius isejau is parduotuves, bet sitas variantas kartojasi nuolat, jinai viena viska isnarso istarso perkamas prekes... istikrina ju vidu, dar betruktu to, kad ragaut pradetu perkama maista maiseliuose.
Kalta ne kasininke o pirkejai kurie neuzleidzia nesciuju ir net nepakelia galvos pasiziuret i kokia kasa atsistojo. Na ir uz savo teise reikia kovoti paciai, kasininke irgi neprivalo jus kviesti i prieki ir staugti ant kitu pirkeju.
Dirbu Maximoje ir tikrai atsibosta žmonių nesąmonės. Blogiausi dalykai būna, kai šaldytus produktus bet kur primėto. Pats pastebėjęs iš karto nunešu į vietas nedelsiant. Bet yra tokių, kurie to nedaro (nes jiem...). Bet ir rezultatas ir būna toks, kad nusiperkate pagedusia prekę dėl šių priežasčių, nors ir galiojimas dar ilgalaikis. Bet irgi daryti Maximai nuostolius yra kvaila. Norite gero aptarnavimo ir visą kitą. Pradėkite visų pirmiausia nuo savo elgesio.
Karina 2019-02-01 14:23:40
Taigi stovėjom mes maximoj prie rygos stotelės, ir prie manęs priejo apsauga ir va ka pasakė

” dar karta i vieta ne padėsi, gausi «pizdi» supratai? ”

Prašau jusu išsiaiškinti.

2018.02.01
14:00
Vilnius
Jeigu daiktus mėtot kur papuola, tai šaunu, kad sudrausmino. Pirkėjų tokia mada dabar, kad iš vieno skyriaus prekes mėto kituose ir net nesupranta ką blogai daro.
Kalvarijos maximoje likau pakraupus!! Užstalėje dirbanti Vida net nesistengė aptarnaut, nes intencyviai kalbejosi telefonu, per puse parduotuvės žviegė keiksmažodžiu lavina (nu ir na*ui pareisiu peskom, ant b*bio raita, k*rva ir t.t)!! Atėjus aptarnauti kitai darbuotojai, Vida net nesistengė mažinti decibelų nors matė, kad pirkėjų yra.. Prasau savo darbuotojus tvardyti, savo problemas jie turi spresti ne darbo metu!!
Apsipirkinejau Vilniaus maximoje Sausio 13-osios g 2. Nupirkus sūri tik namie pamaciau kad jos supelyjes, parduotuveje paziurejau i svori ir galiojimą, galiojimas iki 2019.02.14

” dar karta i vieta ne padėsi, gausi «pizdi» supratai? ”

Prašau jusu išsiaiškinti.

2018.02.01
14:00
Vilnius
Noriu paklausti, kaip Jus paskaiciuojate 50% nuolaida? As skaiciavau, bet tokios sumos kuri yra nurodyta kvite negavau. Gailiuosi, kad nepastebejau prekybos centre, o tik sugrizusi namo. Jauciuosi apvogta o gal klystu, tai lauksiu Jusu skaiciavimus.

Aciu
2019-01-29 apie 14, 00 lankiausi Sarkuvos Maximoi Kaune (Silainiuose) siaip neslepsiu kaip visada supusi tvarka su misrainiu skyriumi, gyvenam salia kiek nueinam visada ignoruoja, mato, kad zmones tikrai ilgokai laukia, ignoruoja ir dar slyksciai kalba, taip buvo ir siandien, pardavejai nulis emociju, kad stovi zmogus pasiziuri ir toliau daro ka jai reikia, nebuvo, kita kart reikes paciai isideti ar tiesiog reikes irodymu didesniu, kad ismokytu bent siek tiek pagarbiau su klientais sneketis ir pasakyti, kad minutele tuojau prieisiu, o ne ignoruoti? Taip pat ir mazyliu kasoi tvarkos nera speju ir nebus kaip kituose maximos parduotuvese, nesciasias 8 menesiu gal jau reiketu uzleisti jei zmones stovi be vaiku kaip jus manot? O pardavejos izulumas nei laba diena, nei viso gero, visi mes skubam, nieko nespejam bet kazkiek tolerancijos vienas kitam ir diena grazesne ar ne? Po jusu parduotuves kiek nueinam tiek nuotaika sugadinta, pramonee maxima turetu buti pvz siai Silainiu, pardavejos tikrai superines
Užsukau į Maxima Demokratų g. Kaune nusipirkti jautienos kulninės.Lentynoje buvo keli gabalėliai su dideliais kaulais.Paklausiau pieną krovusios darbuotojos ar neturi daugiau, ji atsakė, kad tik ką gavo prekes ir nueis pažiūrėti.Atėjo kita darbuotoja, paprašė palaukti, kol suras dėžę su gauta jautiena.Ji nukrovė beveik visą paletę, kol rado dėžę su mano norima mėsa, atnešė ją ir leido man pasirinkti.Likau labai sužavėta tokiu rūpesčiu pirkėjais.Ačiū šiam kolektyvui.
Maximos ir Barboros administracija be reakcijos į paminėtą įvykį.

Atsakymas, jei parašysite sureaguosime, taigi rašau:

Daromos išvados visi Barboros potencialūs klientai ir Maximos klientai yra jų atžvilgiu „u****i, d*****i“, „duxai“ ir pan.

Barboros automobilio valst.nr. HZT032 vairuotojas 18:45 val. 2019-01-27 Vilnius, prie Šv. Mikalojaus g. 15 namo, darydamas posūkį važiavo ant stovinčių žmonių, kurie stovėjo ant pėsčiųjų tako. (apmokinkite darbuotojus, kaip reikia elgtis bendrauti ir vairuoti).

Sustojęs iš automobilio rėkė ant pėsčiųjų, juos išvadino necenzūriniais žodžiais.

Priėjus prie Barboros automobilio, kad nufotografuoti valstybinį numerį, pradėjo keiktis grasinti ir mosikuoti rankomis ir išvadino necenzūriniais žodžiais viešojoje vietoje „duxas ką tu čia u****s darai“.

Kaip matyti iš nuotraukų, net sustojimas negalimas minėtoje vietoje, bet Barboros automobilis turi išimtis, ne tik sustojęs paminėtoje gatvėje, bet ir net visiškai užvažiavęs ant pėsčiųjų tako.

Laukiu viešo atsiprašymo už viešosios tvarkos pažeidimą, patirtus dvasinius išgyvenimus, bei kompensacijos už darbuotojo nemandagų, įžūlų, agresyvų elgesį.

Paskambinus Maximos info linijai ir Barboros, nesureaguota ir nedaromos jokios išvados, neva tai pačio darbuotojo problema.
Laba diena, visada domiuosi maksima akcijomis taciau sikart labai nusivyliau, praeita savaite pirkau pirkau moteriska kostiumeli, kelnes ir dzemperiukas, kuris kainavo 9.99 o seip jo buvusi kaina 14.99.Baisu apsirengiau, pradejo pukuotis, aplipo visas paltas apsivele net plaukai kurie lietesi, du gniuzulai nusirinko nuo drabuziu puku, bandziau isskalbti taciau vistiek pukavosi.Niekada nesu nusivylusi maksima drabuziais, taciau si karta jei buciau turejusi ceki buciau nunesusi atgal nes pirkau ne viena o du kostiumelius.Na kaip sakant kokia kaina tokia kokybe.
Sveiki.Ar gali parduotuve neparduoti trinamu lloterijos bilietu nuo 19 val.vakar man nepardave Skuode did.maximoje.Tai vyksta abiejose skuodo parduotuvese.Pardavejos komentaras-bilietai jau suskaiciuoti ir nebeparduodami.Tai vyksta pastoviai.
Vakar 2019.01.27d. Teko lankytis Kaune, Aleksote, Maxima bazeje. Norejom nusipirkti svieziu ketvirciu. Kadangi prie vitrinos yra svarstykles, tai mes ten atsistojom ir laukem. Pardaveja lyg vardu Loreta, nusisukus i mesine valesi ir visiskai nekreipe demesio. Priejus pakviesti, likau soke. Puole man akis draskyti, kad mes patys kalti, kad ten stovim ir ji nemato. Pasakiau, kad juk cia svarstykles, tai ji puole tai kas, kad svarstykles!!! Mazdaug ne as turiu pas klienta ateiti, o klientas pas mane ir mane pasikviesti. Tai kaaaa?? Man gal konditerijos skyriuj stovet reikejo, kad mane pastebetu? Zodziu, likau iskoliota, apsaukta ir isdeta visaip. Nes jus matomai toliaruojat toki savo darbuotoju elgiasi su klientas. Cia jau ne klietas teisus, bet taip iseina, kad pardaveja teisi kelti balsa ant manes.
Įdomu, ar visose parduotuvėse numatyta nemokėti priedo pavaduojant aukštesnes pareigas einančius kolegas, motyvuojant likusiu didesnio tarifo valandiniu įkainiu?
Baisi parduotuvė ir jos personalas yra Gabijos g. 30, Vilniuje. Neseniai persikėliau gyventi į šitą rajoną ir kaskart mane nupurto, apsilankius šioje Maximoje Gabijos 30. Nuolat, pabrėžiu NUOLAT nėra kainų mėsos ir paukštienos skyriuje ant prekių. Šiandien, šeštadienį, paklausiau pardavėjos kokia pakuotos jautienos kumpio kaina. Nuėjo kažkur už durų pasiklausti, atėjo, pasakė. Tada paklausiau kokia šalia gulinčios kiaulienos faršo pakuotės kaina. Tada atsakė, kad "reikia klausti vadybos" ir išvis nuėjo na.ui. Trūksta žodžių. Šioje parduotuvėje nuolat nėra kainų ir pieno produktų skyriuje, prekės nepapildomos, pvz, kaina yra, bet lentyna tuščia. Dirba kažkokios pensininkės, vos juda, kaip jau numirusios, labai šlykštus aptarnavimas. Dėl kainų ant prekių, tai kartą kažkokia iš personalo pasakė, kad joms "regiono direktorė taip leido". Čia kažkos siaubiakas, vaikščiosiu į "Iki", nors šita landynė man arčiau.
Labas vakaras, Dariaus ir Gireno g. Vilniuje atejus i parduotuve, 21.20h prie perlo terminalo norejau padaryti pavedima ir issigryninti laimeta loterijos bilietuka, buvo pasakyta Kad negalima terminalas nedirba jis dirba iki 20.30h ta prasme parduotuve dirba iki 22h tai kaip suprasti? Na gerai, nuejus apsipirkti i vakara niekados nera nei vienos kasininkes turi eiti i savitarna, tai ar cia taisykles kasininkiu naujos ar kaip suprasti visa sita balagana. Neesu is zmoniu, kurie kazka raso ar skundziasi, bet zinokit kantrybe baigesi.
Kas atsitiko su Vilniaus m. Grybo g. Maxima?!!! Atėjus po 20 val. paskutiniu metu į šiá parduotuvę vaizdelis labai liūdnas... Iš keturiú esančiú kasú dažniausiai nedirba nei viena...Ant kasú sudėtos kortelės, kuriose siūloma maloniai apsitarnauti savitarnos kasose. O jei tau reikia išsigryninti pinigú?...Kaip tà padaryti savitarnos kasoje? O jeigu perki daug sveriamú produktú ar kitú produktú, kuriú nuskanuoti nėra galimybės, o reikia po darbo pavargus stovėti ir gaišti laikà, ieškant jú pavadinimú, kad teisingai identifikuoti produktá... Pardavėjú, daug metú puikiai dirbusiú parduotuvėje liko vos keli, o ir tie patys ištvermingiausi likę panašu, kad dirba darbus visú kolegú, kurie paliko šià parduotuvę ir neaišku, kiek ilgai tokiom sàlygom dirbdami, išbus... Labai liūdna, kad parduotuvėje susidariusi šitokia situacija.
Kas atsitiko su Vilniaus m. Grybo g. Maxima?!!!
Gabrielė 2019-01-21 16:42:53
Sveiki, esu labai nusivylusi Maxima darbuotojais Vilniuje, Karoliniškese. Atvyke 20.1.19- 21.56, mum su vyru pries informacijos kasa uzstojo kelia Maximos apsaugos darbuotoja su zodziais jog jie uzsidare, kasos uzdarytos ir ji dirba nuo 06:00, yra labai pavargusi ir dar turi dirbt iki 23:00. Noreciau suzinoti ir kodel tada darbo laikas paskelbtas 08:00 ? Per tas 4minutes bučiau spejusi nusipirkti cigarečių ir išėjusi. Kaip darbuotoja gali dirbti paroje 17val jei istatyme gali dirbti 8.
Maximoje įstatymai negalioja. :D Darbuotojai ilgiau dirba tik tais atvejais, kai nėra kam daugiau dirbti (dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti į darbą, pvz netikėtas sveikatos pablogėjimas). Tuomet darbuotojo darbo laikas prailginamas. Priklauso nuo darbovietės arba primoka viršvalandžius arba duoda daugiau poilsių dienų. Kur pats dirbu, lygiai taip pat būna, kad vienam darbuotojui tenka ilgiau dirbti, nei turėtų. Maximos darbuotojai dirba 12 valandų. 4 dirbamos, 4 laisvos. Tai lyg ir normalu turėtų būti. Ir šiaip supraskite vieną kartą, dirbant prekybos centruose nėra joks rojus. Labiau panašus į pragarą. Kasininkų didžiausia kaita, nei pavyzdžiui salės darbuotojų. Galbūt būtų mažesnė kaita ar jų daugiau. Jei bent žmonės (pirkėjai) būtų supratingesni ir elgtųsi atitinkamai. Man pačiam yra sunku dirbti, kai tiek būna išeinančių, viską mokančių ir t.t. Tiesiog viskas pasunkėja. Nors aišku ir pati Maxima galėtų mažinti krūvius, kurie nėra sąžiningi ir teisingi.
Nelogiškas prekių išdėstymas Naujininkų maximoje. Vaikų prekės, mišinukai, košytes, sauskelnės antrame aukšte. Užlipti galima tik laiptais, su vaiko vežimu ten papulti nėra šansu.
Norėčiau pagirti Alytaus Maximos, naujoji 17K, kolektyvą, kadangi tenka dažnai apsiprekinti pardavėjos nuolat pataria ir parodo kurioms prekems yra akcijos. Taippat direktorė tos parduotuvės yra nuostabi, savo gera nuotaika užkrečia net pirkėjus, sėkmės ;)
Mėta 2019-01-18 15:22:21
Pirkau akcijinius pomidoriukus, nusipirkau kaip matosi ne.
Ką jūs čia tuo norit pasakyt
Nebe pirmą kartą nepritaikoma deklaruojama 50 % nuolaida.
Pirkau akcijinius pomidoriukus, nusipirkau kaip matosi ne.
Birute 2019-01-17 13:18:19
Šios savaitės laikraštuke skelbiamos akcijinės prekės,. konkrečiai kiaulienos šonkauliukai, o jų parduotuvėse nėra, nei karoliniškių maximoje, nei Trakų vokėje, nei kur. Ger, marketingo vadovai ir komersantai---- kodėl problemos?????
Va va kaip tik ilindau parasyti irgi atsiliepima del kiauienos sonkauliuku, apvaziavau kelias maximas ir nei vienoj nera ir nebuvo...
Kam internete skelbiat tokia akcijas o ju istikruju nera
Anna. Panevėžys, Maxima. Klaipėdos g., 92 Vakar, 2019 - 01 - 16, pirkau daržovinės duonelės su morkomis ir burokėliais. Ant prėkės buvo nuolaida -- 50 % (priklijuotas raudonas skrituliukas). Kasininkė (kasa N 06) nepastebėjo ar nenorėjo pastebėti tą nuolaidą ir paskaičiavo visą kainą -- 1.49 Eur. Aš atėjau prie informacijos, ir man grąžino pusę kainos -- 0.75 Eur. Aš paklausiau, ar bus man Maximos kuponas, nes mano draugėi buvo panaši situacija ir jai išdavė kuponą (2 Eur).Atsakymas - ne. Norėčiau sužinoti taisykles, kada Maximos darbuotojos turi išduoti kuponą. Atsiprašau už rašybą ir iš anksto aciū už atsakymą.
Labas vakaras norėčiau jums parašyti dėl maisto davimo maximoj davė pirmadienį susenusi maistą kaip taip galima daryti uznodyti nori mumis tris dienas blogai buvo net ne vien man ir kitiems o vadybininkė net nejima į galvą čia būtų Šiauliuose akropoli x912

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Vilniaus oro uostas imasi VIP keleivių terminalo statybos
Vilniaus oro uostas imasi VIP keleivių terminalo statybos 02-18 18:24
Didžiausias šalyje Vilniaus oro uostas didesnį dėmesį skirs svarbių keleivių aptarnavimo kokybei – per trejus metus bus pastatytas naujas VIP keleivių terminalas.
Iš Leiboristų partijos dėl "Brexit" nesutarimų traukiasi septyni nariai
Iš Leiboristų partijos dėl "Brexit" nesutarimų traukiasi septyni nariai 02-18 18:12
Septyni Jungtinės Karalystės (JK) parlamentarai atsistatydino iš Leiboristų partijos, taip protestuodami prieš partijos lyderio Jeremy Corbyno požiūrį į "Brexit" ir nežabotą antisemitizmą partijos...
Vilniaus valdžia sugalvojo sutaupyti: už stadiono statybą sumokės per metus
Vilniaus valdžia sugalvojo sutaupyti: už stadiono statybą sumokės per metus 02-18 17:48
Vilniaus savivaldybė su Nacionalinio stadiono koncesijos konkurso laimėtoja koncerno "Icor" bendrove "Axis industries" už 79 mln. Eur vertės (be PVM) statybos darbus planuoja atsiskaityti per...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%