Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Va tau ir MAXIMA su savo, , akcijom''!Vietoj skelbtu 5% nuo pirkiniu sumos pritaike tik 1%.Buciau zinojes, buciau tikrai nepirkes!Buvo susiekta su administracija numeriu 880020050 prizadejo skunda isnagrineti per 5dd.Jokiu aiskiu argumentu negavau!Susisieke moteris is numerio +37052744359 ir nesuprato ko noriu!
Lyg tai dar ne pilnatis, o tokie kliedesiai !.. Pamokys vyrukas visus gyventi !.. Mes jau mokyti, ačiū.
Hypermaxima savanoriu Pr, Kaune pardavineja pasenusia mėsa, fasuota mente be kaulo, pasenusi, nusipirkau, atsidaręs buvo nežmoniška smarve, betrūko tik musių šalia skraidančių. Ar jus galiojimu nežiūrit ar greiciau tik prakišti viską norit, galiojimas pasibaigęs prieš savaite!! Gaila prieš tai nepasiziurejau.. ir ne pirmas kartas, silke nusipirkau sugedus, kai Parasiau komentarą tada jau gera silke pardavinėjat, na bent galiojimas parašytas geras.. Pasižiūrėkit geriau galiojimus ypač mesu, nes nunuodysit visus pirkėjus.
Širvintų maximoje yra vienas nemandagus darbuotojas. Paprasai, kad paaiskintu tarkim kaip naudotis savitarnomis tai labai grubiai aiskina ir kazka juokingo pasakai, tai jis kaip ir, , pasišaipo’’. Tai tik tiek, bet taip maxima yra gera. :)
Izabela galėjo ir žmonių prie kasų foto įkelti.
Dėl mažylių kasų - mieli pirkėjai, patys šūktelėkite su šypsena kitiems pirkėjams "Ar praleisite šį mūsų pirkėją prie mažylių kasos??? "
Žmonės, Lietuvoje vis dar yra laukiniai, kai atsidaro nauja kasa tai visi bėga kaip per maratoną, bet kai autobuse važiuojant pradeda lyti - nei vienam rankos nesiekia uždaryti stoglangį. Nors jaunimėlis sporto klube dar ne tokius svorius stumdo. Bet viešoj vietoje bet ką padaryti - nukris rankos.
Taigi, reikia susitaikyti, kad gyvename avinų šalyje. Ir su kasininkais bendrauti su šypsena. Nes jei ant jų rėksi tai jie tik ginsis.
Dėl Kalėdų senelio : Toje situacijoje mamytė galėjo sakyti, kad va mes su vaikučiu atėjome rinktis kaip nupiešti dovaną, kurios norime Kalėdų Seneliui. Tada kasininkė, visai tikėtina, kad turi ir savo asmeninį gyvenimą, savo požiūrį į vaikus - būtų irgi kažkiek sušvelnėjusi. Žmonės puolimo labai nemėgsta. Man viena situacija žinokit buvo, turėjau baisiausią pretenziją, nuvykau pas gamybos vadovę, o jinai išklausė viską ir tyli. Nieko nieko man atgal nesako. Tyli ir įdėmiai manęs klauso. Ir kuo viskas pasibaigė? Tuo, kad aš išsipaskojau, paskui nesupratau kodėl ji nesuregavo, tada pats sušvelnėjau :)))

Taigi, žiūrėkit į kitus žmones šiek tiek pakančiau. Juk ne visi tokie geranoriški kaip mes.

Dėl pačios Maxima parduotuvės, na džiaugiuosi, kad joje kainodara man priimtinesnė nei Lidl ar IKi parduotuvėse.
Šiaip bardakynas tikrai nemažas, bet Akropolių maximos dirba ilgai, patogu užsukti, pasirinkimas platus, tuščių lentynų nelabai ir būna, o ką jau kalbėti apie "laimingų pusvalandžių" lentynas, kuriose dažnai būna labai gero gėrio.
Senais laikais belenkokių salotų gerulių nusipirkau su 70 proc. nuolaida (tik kampą gūžės teko nupjauti), fermentinio sūrio, kefyro su 50 proc. nuolaida nusipirkau, visai gerai :))) Aišku, žalios, išbėgusios mėsos ar mišrainių tai su nuolaidomis neperku, nes ten būna viskas išbėgę, persisunkę, ir tiesiog plaukia ant lentynų... ir dėl galiojimo šiek tiek rizikinga. Bet negendančių prekių pigiau tikrai nusperku... Tad tegul slepiasi tas lidlas su savo brangiomis kainomis, ir apgailėtinomis 30 proc. nuolaidomis, bei nuolaidų savaitėmis, kurių metų TOP prekių parduotuvėse net nebūna likę :))

Apie maximą parašyčiau dar ir daugiau nes visokių bajerių yra buvę, bet nenoriu išsiplėsti :) Jau ir meigo norisi kažkaip....
Labai gaila, kad vaikai MAXIMOJE nebegali net apziureti zaislu ir issirinkti ko nori nuo Senelio Salcio. Siandien (12-09) p.c. Maxima (G.Petkevicaites Bites g. Panevezyje) 9m. vaikas kaip tik rinkosi galima toki zaisla. Sales darbuotoja Nina eme klausineti "ar pirksi". Vaikas pasake kad ne (normalu, juk parasyti ir nupiesti Seneliui Salciui reikia kuo tiksliau). Tada ji nusisuko ir eme bambeti, kad niekas neperka ir tik apziurineja, o jaitvarkyti reikia, nes padeda ne i vieta (sis vaikas visada padeda kaip rades). Priejus vaiko teciui ir paklausus kodel su vaiku taip kalbama, ji eme saukti balsu kad nieko cia tokio nebuvo. Veliau kasininke bande uzstoti kolege sakydama, kad vaikai kartais isplesia pakuotes ir pavagia dalis. Sis vaikas niekada gyvenime taip nesielgia, todel situacija ypac skaudi.
Nieko tokio, yra ir kitu parduotuviu, kitu tinklu, kuriuose tokiu pat zaislu yra. Graziu svenciu ir jums.
Izabela 2018-12-09 14:38:16
Liepkalnio 112 maxima. Is 10 kasu dirba tik 4. Zmoniu pilna, nepraeit, nepravaziuot, kasoj stoveti reikia minimum valanda. Jokios tvarkos. Klausimas: kam tiek kasu pristatot, jeigu naudos nulis? Susimastykit. Tik gadinat sventine nuotaika.
Nebeliko kam dirbt už minimumą, greit galėsi pats sėst į kasą, jei savitarna nemokėsi naudotis
Laba diena, gruodžio 3 D. buvau Šarkuvos g. Maximoje, mažylių kasoje neįmanoma su vaikais pravažiuoti, absurdas, o ką jau kalbėti apie kasininkę kuri nemato mažylių ir praleidinėja kitus. Tačiau nuotaiką pataisė naujas Jūsų informacijos konsultantas kuris nuramino, aptarnavo su mokesčiais sklandžiai, retai taip būna, bet likome patenkinti greitu ir kokybišku darbu, vienintelis pliusas tą dieną jūsų Maximoje.
Su kaimyne eidamos is renginio uzsukome i maxima Mazeikiuose, Zemaitijos 20.Issirinkau kaledine girlianda ir dar viena papuosala namams, nuskubejome prie kasos, kadangi neturejom pasiemusios aciu korteles salia stovincio vyro paprasiau, kad paskolintu, taciau kasininke grieztai -negalima -.Likom visi nustebe, juk atrodo visiems nauda -man nuolaida, vyriskiui keli centai i kortele, o maximai nauda.Tad eidamos namo uzsukom i norfa ir be jokiu problemu nusipirkom kazka panasaus.Nebesuprantu ar dabar bus taip visur kad negalima pasikolint korteles, o juk buna visokiu situaciju kai paliekam rankine namie ar vyrui paskolinam, gal as kazkao negirdejau ar kazka praleidau,.o gal cia tik maximose taip?
Labai liudna, kai ivede ta savitarna, prasidejo nemalonumai. Pagyvenus su akiniais kasininke kai as pavargus po darbo apsitarnavau savitarnoj, staiga susuko Balvonas! Man pasidare nesmagu, kaip izeidimas, kiti zmones stovejo savitarnoj, kur atsiskaitoma su banko kortelem. Zmones tiesiog varo prie savitarnos, kasoj sedi tik viena kasininke, zmones nenori tos savitarnos, ten kaip kasininkas turi ziureti, liko dvi grubios kasininkes, nemalonu eiti jau i ta silo krautuve maksimos..
Sveiki. Pastebėjau, kad daug kas iš bendraamžių tarpo nebeina į maximą vien todėl, kad mėgsta naudotis savitarnos kasa, o maximoje ji pastoviai pajungta su garsiais nurodymais, kurie tikrai pirkėją pradeda erzinti. Manau patobulinus būtent šią vietą ir leidžiant žmogui išsijungti garsą (jei būtų tokia galimybė pavyzdžiui paspaudus ekrane mygtuką) jis galėtų tų nurodymų nebesiklausyti besilankydamas ne pirmą kartą ir taip vėl būtų malonu apsipirkinėti :)
Kristina 2018-12-03 22:42:13
o galiojimą matote? Aš suprantu, kad jis ne aktualus, nesprekė ne ta, bet visvien
Taip pamaciau namie. Viskas yra aktualu.
Arturas 2018-12-03 16:01:24
Pirkau silkiu misraine gavau moketi uz file namie tik pamaciau. Kaina dviguba.
Pirkau silkiu misraine gavau moketi uz file namie tik pamaciau. Kaina dviguba.
Prieš savaitę pirkau šaldytą aliaskinių menkių filė Grybo g. Maximoje Vilniuje. Dalį iškepiau. Paragavus, nesupratau kodėl toks kartumas..Neįmanoma buvo valgyti..tarsi pelynas...Pamaniau, gal taip sureagavo su prieskoniais...Šiandien likusią dalį tiesiog išviriau vandeny..Tas pats pelyno kartumas...Tad išmečiau...Siaubas..Kokių nuodų ten įdėta...? Pagaminta Kinijoje...kaip ir beveik visa šaldyta žuvis čia...ir labai užslėptas gamintojas įpokavime....Gyvenime daugiau nepirksiu Maximoje šaldytos žuvies...Tikiuosi neįsivariau kokios ligos..nes per nežinojimą pirmą kartą suvalgiau porą gabalėlių, kad suprasti skonį..
Henrita Ignatavičienė
2018-11-30 23:32:32 IP 78.56.71.44
Vilniaus mieste, Akropolio maxsima turi nuostabią kasos darbuotoją Danutą. Nesutikau nė vieno tokio lojalaus darbuotojo, kuri paprašytos prekės t.y. Maxsimos drobinio dovanų maišelio, ieškojo taip nuoširdžiai norėdama padėti ir rado, pagarba Danutai! Dabar kai ateinu į šią Maxsimą, akimis visada kasose dairausi šio puikaus žmogaus, švytinčiom akim ir į eilę stoju tik ten kur dirba Danuta. Manau mes Lietuvoje nemokam vertinti tokių visapusiškai atsidavusių darbuotojų, kurie dirba kasoje, jos vieta šioje įmonėje ne kasa... Mieli darbdaviai didžiuokitės ir vertinkite skatindami premijom šią moterį, nes mes su drauge norim ją persivilioti į kitą įmonę. Linkiu Maxsimos administracijai mylėti, saugoti ir skatinti premijomis tokius darbuotojus!
senden noreem pirkt buitines prekes Svencionyse su 40% nolaida keip ir daznei su deklarota akcija apgaule, prekes grazinam o ceki kitam prekem irgireikee grazint
Maxima, apsijuokei kaip visada-GĖDA!
Per JAMAM prekės stebūklingai pabranksta -paprastai kaina buvo su Ačiū 59, 99 € per JaMam sumokėjom 64, 99 net ir kai kaina prie prekės padėta 59, 99! Tik imušus kainą, kasininkė informavo kad šiandien tokios nuolaidos negalioja....Bet kainų kažkaip nenusiima.... Štai kaip žmones apgaudinėja Maxima ir koks JAMAM - apgaulių burbulas. Klientas tokiu atveju pagal etiką visada teisus- gal norėtumėte ištaisyti klaidą ir kompensuosite skirtumą ar kaip visada net nesureaguosite į komentarą?
Pardavėjos laižo pirštus prieš sverdamos šviežius gaminius
Nėra labai malonu, ka po to deda mėsos gaminius
Žalgirio maximoj kartais rytais užsuku nusipirkti kibiną prieš darbą, visada tenka laukti apie penkiolika minučių nors būnu vienas eilėje o pardavėja būna už prekystalio
Vakar lankiausi Rokiskio didziojoj maxsimoj apie 17val.Toks laikas kai zmones po darbo eina apsipirkt ir skuba namo.Na bet eiles!Dirbo dvi kasos ir savitarna.Bet eiles ir ten ir ten ilgiausios.Gal gryztam i tarybinius laikus?Dar valdzia talonus ives ir turesim anuos laikus kai eilese stovejom nuo nakties.Toks vaizdelis paprasta diena, o kas bus pries sventes?Baisu.Gal jums pirkeju nebereik?As gal geriau eisiu i IKI nuo siol.Ten jei daugiau pirkeju prisirenka tuoj ateina daugiau kasininkiu ir aptarnauja.
Labai malonu, kad Utenoje atsidare nauja Maxima, mums arti namu, bet rytais ten geriau neiti, nes kasos nedirba, tik esam grudami i savitarna, jei neturim sveriamu prekiu, tai informacijos kasoj mergaite paima visada, bet su sveriamom tik pats apsitarnauk, ar nera pakankamai kasininkiu, juk parduotuve nauja, o gal uz grasius niekas nenori dirbti, visos issilakte.
Maximoj optimos linijos kiaušiniai su kvapu, išvirkit ir karštą perpjaukit ir pauostykit, jie švieži bet kvapas bjaurus, lyg višta lavonus būtų ėdusi, o ukrainietiški ar latviški skanūs ir be kvapo
Sveiki, kadangi Jūsų tinklalapyje neradau atsiliepimų skilties, rašau tiesiogiai. Vakar teko apsipirkti Alytaus mieste, Naujoji g. 90. Esu nustebinta darbuotojos elgesiu žuvies skyriuje. Norisi sugrįžti, norisi rekomenduoti visiems, norisi pirkti netgi tai, ko išties nereikia :) tai yra tai, kas motyvuoja ir skatina sugrįžti, tai yra tai, ką kiekvienas darbdavys turėtų skatinti ir motyvuoti. Žuvį nusipirkti gali bet kur, bet tokia kantrybė kompetencija ir malonus bendradarbiavimas skatina pirkti būtent čia. Dėkoju žuvies skyriaus darbuotojai (nepatvirtintais duomenimis Aušra Pockevicienė) ir žinau, kad mano artimieji gyvenantys Alytuje, po mano sėkmingo apsipirkimo, pirks būtent cia:) Nėra geresnės reklamos už humanistinę komunikaciją. Nėra geresnės motyvacijos už grįžtamąjį ryšį. Tikiuosi sutinkate ir tai kote tai praktikoje. Dėkoju ir linkiu sėkmės!
Svarbiausia ne klientas. Svarbiausia - darbuotojas. Jei rūpinsiesi savo darbuotojais, jie pasirūpins tavo klientais." - Richard Branson
VILNIUS, L.ASANAVIČIŪTĖS g., KAROLINIŠKĖS (2018.11.09 ~19:30 informacijos skyrius)

Pardavėja-konsultantė DANGUOLĖ : dėkojame jai, jog net ir tokiom darbo sąlygom nepraranda ŽMOGIŠKUMO bei ŠYPSENOS !!! Savo darba atlieka puikiai !!!
Švenčionys Maxima norėjau nusipirkti vyniotinį Rojus, kaina buvo užklijuota 3, 99€, ateinu į kasą o kasoje išmuša 5, 09€. Na ir prasidėjo veiksmas bėgiojo, ieškojo kaško, bet nieko neišsiaiškino. Prieš tai teko ir supuvusį nupirkt, bet kasoje vėl nesutapo, bet kai dėžutę atidarė dvokt pradėjo. Noriu visus perspėti, kad kainas reikia stebėti nesvarbu, kad ir kas ten parašyta.
Sia visa sav nuo pirmadienio negalima nusipirkt geriamo vandens, taip pastoviai buna, ypač vasara, tikrai apsurdas.lentynos visada vakarais tuscios apie18val.net ner ko eit į Maxima Kazlų-Rūdoje, lb gaila
Broliai Lietuviai, esat darbstus! Nebijokit kazko keist gyvenam tik viena karta! Nebijokit pabandyt
padirbeti uzsienyje cia gryzt visada spesit. Klausiat, kaip??? Lengva uzsirasykite ant facebook sienos
jog ieskote darbo uzsienyje, nustebsite kai atsiras kokie gyminaiciai ar artimi zmones kurie pasiulys
kazka (nebukyt uzsidare, yra geru zmoniu). Antra varijantas yra tokia imone AgroPraktika 100% patikimumas
labai, daug Lietuviu per ja uzsikabino gyventi Uk, dar visai nebloga Tromina idarbina i Olandija.
Gana vergaut ir kentet Lietuviams uz zeminancius atlyginimus. Nebijokit permainu, kazka keist ir
pamatysit, kaip gyvenimas pageres! Darbscius zmones visur vertina! Sekmes tautieciai <3
Vilniaus Big'e esanti maxima turėtų rimtai susirūpinti maisto laikymo sąlygomis. Nuolat nusiperkame pašvinkusią mėsą, sūrį ar kitus maisto produktus, nors galiojimo data dar toli gražu nepasibaigusi. Šiandien išmetėme net du iš maximos parsineštus produktus- vištienos blauzdeles ir kumpį. Abu produktai nei nebuvo iki tol pradaryti, galiojimas nepasibaigęs, bet kvapas buvo toks, kad akys vos neužašarojo- mėsa pašvinkusi labai smarkiai. Kiek anksčiau išmetėme visiškai supelijusį sūrį (pelėsių jau net visų įmanomų spalvų buvo, sūris net drėgnas ir smirdintis, nors tą pačią dieną parsinešę iš parduotuvės pradarėm ir tikėjomės valgyt, turėjo galioti dar visą mėnesį ir tikrai neturėjo būti joks pelėsinis- visgi buvo). Taigi susiimkit, kol nenunuodyjote visų klientų, iš jokio kito parduotuvių tinklo nebuvau parsinešusi sugedusių produktų, o iš jūsų- nuolat. Virš vaisių kiekvieną vasarą musių spiečius ir pilna puvėsių. Mėsa ir pieno produktai sugedę. Absurdiškai bloga kokybė.
Klaipėdoje esančioje Maximoje Sportininkų gatvėje dirba laba izuli pardavėja Alia, gal ji dar visai naujas darbuotojas, betjei yra taisyklė, kad pirkėjas visada teisus, i kodėl ji tos taisyklės nesilaiko
Laba diena. Antra diena apsilankau Jūsų parduotuvėse Gedvydžių 17 ir Ukmergės 369 norėdamas nusipirkti sūrį 'LILIPUTAS' tačiau vietoje sūrio randu tik didžiulę etiketę, kad sūriui akcija, Kam kvailinate žmones ir darote savaitinę akciją, jei prekės neturite prekyboje net vienai dienai.
Laba diena, siandien pietų metu Kaišiadorių maximoje "nukniso" aciu kortelę, pasakydami, alia jau pasiėmiau, žmonių pietų metu daug nepasitikrinau ar tikrai... Parėjus visaką iškračiau nėra. Sėkmės apsiperkant, kortelėje pinigu nedaug buvo, bet vistiek gaila.
Nežinau, kodėl bet atėjus į šią Maximą pietų metu, kibinai dar tik kepami. Na, vaizdas toks "ko tu nori? "
Aptarnavimas matyt toks kokia ir alga ir nieko nereikia tikėtis, na sėkmės konkurencijoje.
Kuršėnų maximoj adresu Vilniaus gatve 43 dirba nauja pardavėja vardu evelina kuri įmuša dvi prekės nors perki viena.
Noreciau, pasakyti kad žmonės tikrinkite čekius, nes yra kuršėnų maximoj nauja pardavėja vardu evelina, kuri nežiūri įmuša po dvi prekės nors perki viena
Pirkau marinuotus Kėdainių agurkėlius.Plaukioja kirmėlės!!Baisu ir šlykštu.Pirkau Gedvydžių g.17
To Kristina 2018-10-29 01:08:10
Labai neaiškiai išdėstyta problema. O dar būtų patogiau suprasti jei ir kvito foto paviešintum. Bet iš to ką parašei. Atrodo, kad alaus kaina yra 1.10 euro ir + depozitas 0, 10 euro.

"Depozitas už vienkartinę gėrimų pakuotę - privalomas užstatas už vienkartinę prekinę pakuotę, kurį pirkėjas sumoka įsigydamas produktą.
Pirkdamas produktą pirkėjas sumoka nustatyto dydžio užstatą už vienkartinę prekinę pakuotę (pavyzdžiui, plastikinį butelį). Šį užstatą jis vėliau gali susigrąžinti pakuotę atnešęs į surinkimo vietas prekybos centruose arba pridavęs ją į tam skirtus specialus surinkimo automatus. Kitas galimas variantas - pirkėjas už užstatą gauna čekį, kurį gali panaudoti pirkiniams prekybos centre įsigyti. Jei pirkėjas negrąžina prekinės pakuotės, jis privalomo užstato, kurį paliko pirkdamas produktą, neatgauna. Užstatą galima atgauti į surinkimo vietas pristačius tik tvarkingas ir nesuspaustas pakuotes su nepažeistomis etiketėmis. "
Tikrai aiškiai parašiau. (problema ne depozite, o sukčiavime) Tokio ALAUS (1 vnt skardineje) NEPIRKOME. Nurodžiau kasos numeri, kvito nr., pirkimo laiką..Pažiurėjus į daromą įrašą labai aiškiai matysis kasininkės nesąžingumas. Nemalonu, kai tave apgaudinėja ir dar maxima...Neturėjau liaiko iš karto (neatsitraukus nuo kasos) tikrinti kvitą
Niekas neikit dirbti į Mažeikių prekybos centra maxima Žemaitijos 20 ten išnaudoja žmones uz minimumą, dar neatsiklaususi pavaduotoja keitalioja grafikus, o gal tas žmogus turi kokių nors planu? Dar direktorė liepia atidirbt mėnesį laiko atlyginimų nekelia, o valandinį moka 2, 45 tiek salės darbuotojam tiek krovėjam! Nėra sąžiningumo kur krovėjas mažiausiai turėtų gauti 3.50 valandinį ir salės darbuotojas tipo Vilnius neleidžia kelti atlygimo ten protą taip knisa, kad oj oj oj nuo kada krovėjas turi eiti dirbti į salę? Pavyzdžiui į daržovių skyrių tai kur dirba tegu dviese kelią bulvių maisus dar kur nors, o salės darbuotojos rūkyti eina per dažnai visos ten viršininkės yra isvezk tą uzkrauk tą gerai, kad išėjau iš ten tegu pati valdžia eina ir tegu krauna sėdi sau pyragėlius valgo o mums nieko, ten laiko kaip už kokius šunis ir šokdina nekaip, tad neapsiriboti, kol tokia direktorė bus niekas ten neis dirbt kelią didelius reikalavimus, o moka minimumą!!!!!
Nekokybiškos lemputės G 6.35 Henske. Per storos kojelės ir nurodyta galia neatitinka, 30 w ant įpakavimo 28 w ant lemputės
Tomas 2018-10-31 18:41:23
Aš esu nešališkas asmuo, bet skaitant Jūsų rašliavą, atrodo, kad Jums su galva negerai. Kažkur priešų ieškote, o priešėmis tampa kasininkė ir apsaugininkė. Patarčiau Jums arba pas psichiatrus apsilankyti, arba išmokti su žmonėmis bendrauti. Nes Jūsų rašliava kelia įtarimų, kad pati visą šitą nesąmonę padarėte, o kaltę verčiate kasininkei ir apsaugininkei. Žemas lygis...
Tomai, rašyki kam buvo skirta, ne ten pataikė į su atsakymu savo..gal pačiam reiktų pasigydyti, žiūrėkit kur ir kam rašai atsakymą.
Tomas 2018-10-31 18:41:23
As neieskau priesu tik turiu teise buti aptarnauta prie kasos. Kasininkei uz tai atlyginima moka. Ir nemanau kad esi nesaliskas, nes vien todel kad butent tai pabreziai. Pats gydykis.
LIN 2018-10-23 12:42:49
Cia kaip suprantu apsaugininke atsake nes kaip tik ji mane tokiom nesamonem ir kaltino kaip metimu sokolodo i kasininke. Gaila kad neatleidziami darbuotojai uz melavima, nes kitu atveju galetumet eiti gatves sluoti. Jei as sulaukiau eiles tai turiu buti aptarnauta ir be jokiu atsikalbinejimu. Kai neleidau kasininkei aptarnauti kitu pirkeju, kol manes neaptarnavo, pastumiau kitos klientes prekes - sokolada atgal, kad kasininke neimtu jo (tai nufilmuota) o jus tai vadinate sokolado metimu i kasininke ar viskas su proteliu tvarkoj? Del "koliojimosi" Kai grizau is sales su striukes barkodu, nors as neprivalejau eiti jo ieskoti, cia ne pirkejo kalte, kad ant striukiu barkodu nera, padariau gera darba, kad kasininkei nereiketu eiti. Bet dekingumas buvo toks, kad buvau kaip ir apkaltinta neva nufotkinau kitos striukes barkoda.. Todel tai mane savotiskai izeide ir as paklausiau kasininkes gal ji pati kokia vagile kad kitus itaria. Ji tuoj puole skambinti ir skustis apsaugai. Atejes apsaugininkas, ispradziu vyriskis, visgi jai liepe skambinti ir issiaiskinti telefonu striukes kaina, jei jis nebutu liepes, ji to butu nedariusi is principo. Kadangi ji tai dare priversta as ir toliau ant jos laikiau piktuma ir pavadinau svabra. Ji vel iskarto puole skambinti apsaugai ir skustis, pasake iseinanti is kasos. Beja dar pries tai kai pasakiau kad neisiu daugiau i sale del barkodo ji pirma mane uzsipuole ir pakeltu tonu isreze kad as jai ne kokia motina ir kad jai neaiskinciau nerekciau. Nei as rekiau nei ka. Kai atejo kita apsaugininke moteris. Ji man pradejo aiskinti kad gins kasininke suprask vienasaliskai, nes daug zmoniu ir kasininke isejo apsiasarojus. Ir joks teisingumas kaip galima suprasti tai apsaugininkei ne motais. Jai labiau patinka kasininke ir ja mat gins, o jai tau kas nepatinka iskviesiu tuoj policija uz viesosios tvarkos pazeidima. Problemos pagrindine asis buvo klientes t.y manes neaptarnavimas - sakyciau piktybinis.
Žiūriu MAXIMAI..pirkeju skundai eina pro šali..nekreipia dėmesio vadove Kristina Meidė neskaito nes nekontroluoja savo darbuotojos kuri atsakinga už tai, atsakynėti i skundus ir pateiktus klausimus, , ypač 29, 10, 2019 situacija, jei pagalbos telefonas buvo, , užlužes'' ar specialai atjungtas tipo visos operatores užiimtos..kodėl nebuvo akcijnu bulviu ta diena kai parduotuves, pardave likučius turėjusios pardutuves, o didieji prekybos centrai prekiavo be sutrikimo.ar tik ne buvo reklaminis trūkas kad pirkėjai vyktu i didžiuosius prekybos centrius, , kita nėra atsakymo nėra ir kaltu..praeis taip..galvojama..
Vilnius maxima Gabijos 30. Ar parduotuve turi Direktore?? Parduotuvei baisi Netvarka, kainu ant kaikuriu prekiu isvis nera, prekes suverstos taip net negalima su vezimu pravaziot.
Pridedu nuotrauka akcijines bulves Viršuliškiu maximoj.Turejo but po 0.13 cnt
Šiandien turejo but bulvems akcija po 0.13 cnt.nuejau i Viršuliśkiu maxima o ten vietoj sveriamu bulviu guli fasuotos po 0.59 cnt.Pasirodo bulves buvo tik is ryto.O as buvau 11.30 ir ju jau nera.Kam klaidinat žmones.Paskui nuejau 16 val.pagalvojau gal bus, bet deja nera.Kam siunčiat sms i telefona.Jei apgaule.Ypač Viršuliškiu maximoj dažnai nebuna akcijiniu prekiu is lankstynuko.Jokios tvarkos.
Naujininku Maximoi kosmines eiles dirba tik savitarna ir 2 paprastos kasos. Eileje jau 30min stoviu ir dar tiek pat prastovesiu.
Nejaugi tokia parduotuve piko metu negali pasirupinti, kad dirbtu daugiau kasu?
Labas, , , 2018, 10, 29 REKLAMOJE/LEIDYJE bei internete dar gavau sms kad bulvems akcioja po 0, 13 cent nuėjau i artimiause maximo X parduotuve VILNIUS.TAIKOS 1, nes toliau negaliu vykti..2 gr..neskubedamas..nors keleta kg..ir ka nei kvapo..tu akcijinu bulvu.tai buvo 12 val..pasirodo nebuvo užvežimo, pardave likučius tik..kyla klausimas kam tada ant visos LIETUVOS akcija skelbti..yra bulviu bet už keliu km..MAXIMOJE XX, XXX ir dideluose prekybos taškuose..o maxima X, šalia namu, nei kvapo..tai ka kulnuok invalide i supermarketa dar per toki bjiauru ora..išeina..čia ir parduotuves vadoves kalte, kad nepasirupino, nes tuo metu pardavejos-kasininkes lentynas vale, lyg laukdamos svečiu, , kodel aš turiu lakstiti po VILNIU, ieškoti bulviu akcijinu po 0, 13 cent..tai prekybininku rūpestis, kodėl maximos XX.XXX ir supermarkete, tokios gražios bulvės būna visada, o maximojeX, LIKUČAI surinkti iš XX XXX ir i X..taip sueis..nesenai lankiausi maximoje XX, europos pc..bulves gražios, dideles ir dvieju rūšiu buvo po 0, 29 galėjau nusipirkti daugiau, bet sveikata neleidžia, tai kuo blogesne X, tie patys pirkėjai,..jei akcija viena diena, buvo galima ir pasiruošti tam, ir maximoX VADOVEI...
Sveiki, Liepkalnio maxima, neimanoma uzeiti i tualeta, smarve neimanoma isvis netvarkoma patalpa, tualetinis ismetytas per visa tualeta, kas ant unitazu darosi.. Moteris dirba po 12val ir negali nueiti i tualeta todel kad neimanoma uzeiti. Valytojos isvis nieko netvarko, nezinau kuom uzsiimineja. Maxima tokia gi turtinga, apyvartos nezinia kokios ir negali pasamdyt daugiau valytoju. Susimastykit maximos vadovybes.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė
Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė 12-14 18:22
Lietuvos sporto universiteto (LSU) taryba penktadienį universiteto rektore išrinkto Dianą Rėklaitienę, BNS informavo LSU atstovas Žilvinas Slauskis.
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES 12-14 18:19
Darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje trečiąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pat laiku 2017 metais, buvo vienas didžiausių tarp 28-ių Europos Sąjungos (ES) šalių, skelbia Eurostatas.
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon"
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon" 12-14 18:02
Verslo akceleravimo programą "Open Accelerator" Milane (Italijoje) baigęs Kauno medicinos technologijų startuolis "Fidens" pritraukė 50.000 Eur investiciją ir pradėjo bendradarbiauti su Italijos...

Jūs esate..

Procter & Gamble 96,49 +2,62%