Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Tai, ko reikia
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Nenormalios darbo sąlygos ir atmosfera, dirbant sandėlyje valytoja. Piktybiškos vadybininkės, jokio geranoriškumo ar pagalbos, tik priekaištai ir vaikymas, gujimas, nesiskaitymas kaip su žmogumi. Esi kaip kokia šiukšlė. Pats tikriausias MOBINGAS. Nors nėriausi iš kailio, bet susirgau ir mane atleido.
Kodėl Max-Ima laiko kiaušinius tiesiog lentynoje sudėtus o ne šaldytuve???
Dekojame kasininkei Paulinai dirbanciai Panevezio Maximoja prie centrinio turgaus uz malonu aprarnavima. Linkime jai ir toliau pirkejus aptarnauti su sypsena. Ji yra pavizdys kaip turetu atrodyti puikus klientu aptarnavimas.
Užėjau šiandien į Maksimą Šilutėje, Lietuvininkų gatvėje.Kadangi turėjau taromato čekį kreipiausi į kasininkę, ar galiu gauti grynais?Buvo toks atsakymas, jokios pagarbos žmogui, lyg esi šiukšlė...., netgi ji man pasakė, , esi perskaitysi galvą Manau tokios negali aptarnauti klientų!..Paprastai, kiek teko lankytis šioje parduotuvėje, kasininkės užsiima asmeniniais pokalbiais ir visus siunčia į savitarną, ypač ši ponia!!!
Vilniaus Akropolio maximoje nusipirkus indėlį vynuogių, grįžusi namo norėjau nusiplauti ir pamačiau ropojantį didelį ir baisų vabalą, kokio dar gyvenime nesu mačiusi, o aš gyvenu dievo pamirštoje skylėje prie miško. Šios vynuogės mane sutraumavo.
TAIP PAT, vištienos vidinės filė kaina vis didėja kiekvieną kartą perkant, o gabaliukų skaičius mažėja ir jie būna juokingai maži!! Aš šoke.
Šiandien, 2022-06-25, lankiausi Vilniaus Akropolio maximoje. Pasirinkau mokėti savitarnos kasoje, nes pirkau tik perpjautą arbūzą ir kininį kopūstą. Nuskenavus kopūstą, į jo svorį kasa nereagavo, todėl pakviečiau darbuotoją, kuris tuo metu nebuvo užsiėmęs. Tačiau jis atsisakė prieiti, labai atsainiai paklausė kokia prekė ir pasiūlė kopūstą vėl padėti ant svarstyklių bei vėl į languotą zoną, ką jau bandžiau ir tai neveikė. Darbuotojas tik po kurio laiko teikėsi prieiti padėti, tačiau net ir tada bendravo ganėtinai nemaloniai ir nerodė visiškai jokio noro padėti bei leido suprasti, kad esu neišsilavinusi.
Šiandien, birželio 23d., 2022m., apsilankėme Lentvario m. Geležinkelio g. Maximoje. Mes norėjome nusipirkti arbūzą, tačiau nežinojome, kuris būtų prinokęs, nes nebuvo perpjaustytų pusiau arbūzų. Priėję prie savitarnos kasų, paklausėme darbuotojos, ar gali jie perpjauti arbūzą. Darbuotoja iškart paspaudė skambutį, kad iškviestų pamainos viršininkę. Pamainos viršininkė, vardu Jelena, tuo metu skaičiavo kasą. Tačiau ji iškart atėjo į parduotuvę ir pasakė, jog aišku jie perpjaus dėl mūsų arbūzą. Pamainos viršininkė pasiūlė mums pasirinkti net du arbūzus. Išėjo perpjauti ir atnešė mums gabaliukus paragauti. Tai buvo taip netikėta ir malonu! Mes pasirinkome saldžiausią arbūzą ir paėmėme jo dvi puses! Tikrai esame dėkingi ir pamaloninti, kad pamainos viršininkė metė savo darbą dėl mūsų ir ne tik perpjovė mums arbūzus, bet dar ir paragauti atnešė. Ačiū jai už ekstra pastangas! Norime dar čia grįžti!
Vakar, apie 18 valandą, lankiausi Joniškio Maximoje, atėjus prie kasų, dirbo tik informacijos kasa ir savitarnos kasos, buvo nusidriekusi ilga žmonių eilė, nes trūko pardavėjų dirbančių kitose kasose. Kad prieiti ir apsipirkti informacijos kasoje (nors ten dažniausiai yra teikiamos kitokios paslaugos - aptarnaujami tie, kurie nori susimokėti mokesčius, grąžinimai ir kita) arba savitarnoje, teko palaukti net apie 40 minučių.
Panašu, kad Joniškio Maximoje pradeda trūkti darbuotojų, nes besilankydama šioje parduotuvėje beveik kiekvieną dieną, pastebiu, kad pardavėjos dirba net keliuose skyriuose, skuba aptarnauti pirkėją ir bėga į kitą skyriaus galą, o ir pati parduotuvė nebėra tokia tvarkinga, kokia būdavo seniau.
Jeigu ir toliau tęsis tokia situacija, tai labai abejoju, ar pirkėjai rinksis Joniškio Maximą, nes stovėti ir laukti 40 minučių prie kasos, ne kiekvienas turi laiko. Ko gero, kitą parduotuvę rinksiuosi ir aš.
Kas domisi norėčiau pranešti, kad apgailėtina įmonė MAXIMOS, o labiausiai tai vadovai, kurie prie maisto produktų konditerijos gaminių cehe iškrypėlį toleravo, turiu 100% įrodymą be to liudininkę kuri dirbo tam pačiam cehe. Mes klijantai nežinodami perkame P. C. MAXIMOS kas darė maisto produktus, o kas kalčiausias tai manau pelno siekianti įmonės administracija. Iškrypėlį palaikė net konditerijos gaminių ceho regijoninė Olga Medveckaja, o iškrypėlis Valerijus atleidžiamas iš darbo buvo prieš metus laiko kada darbo inspekcija užtiko girtą darbo vietoje adresu: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, tai mano iniciatyvą aptiko rusą Valerijų girtą darbo vietoje.
Didziausia nesamone, nupirkau vaikui masina zaislas ir jis jos net neatidare. Maximos darbuotoja paaskino kad negrazinami zaislai. Bet tai apsurdas kad neispakuota preke negalima grazinti. Nusiviliau, tiek kituose parduotuvese pirkt zaislus.
Maxima esanti Prieklulėje šiandien susikabinę akcijas, neinformuoja, kad akcijos tik nuo rytojaus! Kitose neteko matyti iš vakaro sudėliotas TIK kitos dienos akcijas. Smagu, ačiū, daugiau ten mūsų kojos neįžengs.
Pensininke
2022-06-20 20:58:47
Rasius 2022-06-20 20:51:35
Neskubėk gyventi! Šiandien pirmadienis!!!!!???? Tausok nervus, nepanikuok, išgerk mėtų arbatėlės. Rytoj bus antradienis, rytoj ir leidinukas!
Isgerkite arbatytes Nesinervuokite Kazkodel jau sekmadieni buvo dalinamas po blatu leidinukas Nepanikuokite skaitydamas bukite ramus
Pensininke 2022-06-20 17:06:08
20 d antradienis 17 val akcijinio leidinuko INTERNETE dar nera Apsileidusi ta Maxima negerbianti savo pirkeju Vakar (pirmadieni) vienoje maximukeje tur but pazistamajam dave punda nauju leidiniu Negi kelsi pretenzijas? O pasirodo reikejo BLATAS KLESTI primena tarybinius laikus
Pensininke
2022-06-20 17:06:08
Sveiki. Kodėl neįkeliate nuolaidų leidinuką anksčiau, o tik nuolaidų dieną? Juk pirkinius norime planuoti iš anksto. LIDL ir IKI įkelia prieš 2 dienas, tai patogu.
Nuoširdus ačiū XXX maximos Kaune, pramonės pr.29 konditerijos skyriaus pardavėjai Vidai už nuoširdų klientų aptarnavimą, mandagumą, išsamius paaiškinimus. Tai pardavėjos etalonas! Jos konditerijos skyrius visada tvarkingas, galima drąsiai klausti apie produkciją, o jos nuoširdumas paperka net įkyriausią priekabų pirkėją.
Labai džiaugiuosi, kad apsilankiau Vilniaus Akropolio maximoje, tokia moterys nuostabi padėjo man surasti riešutus ir patarė, kurie būtų skaniausi. Salės darbuotoja Galina nuostabus žmogus, tik atsiliepimai geriausi!
Kauno Šilainių Maxima esanti Šarkuvos g.1 dažniau tegul tikrina ir tvarko saugojimo spinteles, nes daiktus pasidėti galima tik kas į 5 spintelę.Likusios spintelės su sugadintais užraktais.O kas liečia darbuotojus šios parduotuvės, tai manau turėtų pirmiau pereiti etiketo kursus, nes prašant sutvarkyti užraktą rėkia kaip ant savo giminaičio ir dar su žirklėmis palei nosį mosikuoja.Toks incidentas man buvo šioje maximoje 2022 06 17, apie 14.20 val.Paprašiau vieno darbuotojo kad iš spintelės išimtų įdėtą 1€, nes prarijo ir spintelė nesirakino, tai pakvietė apsauginį, kuris isterikuodamas traukė įmestus pinigus ir mosikavosi su žirklėmis palei nosį man.Tai gal jau būtų pats laikas darbuotojams pravesti gerų manierų kursus.
Sveiki, kas planuojate rinkti naują Maximos žaisliukų Pakalikų kolekciją, kviečiu prisijungti į naują tam skirtą grupę > https://www.facebook.com/groups/397219802437886
Sveiki, teko lankytis Kupiškio dviejų x maksimoje, labai noriu padėkoti tuo metu kasoje dirbusiai kasininkei Ingutei, už ipatingai malonu aptarnavimą, sutiko su šypsena, išlydėjo su šypsena, tiesiog gera apsiprekinti pas tokius darbuotojus, tikrai nuoširdus Ačiū, ir padėka tokiems darbuotojiems.
Slaptas pirkėjas
2022-06-13 06:27:51
Kupiškio Maxima Gedimino g. Vakar pakraupau išgirdusi kaip sveriamo skyriaus darbuotoja Jolanta klientams labai negražiai kalbėjo apie darbuotojus ir kalbėjo taip garsiai kad tikrai girdėjo visi pirkėjai stovėję prie vaisių. Toks elgesys parodo kolektyvo nesusidirbimą, nevertinimą, ir nepalaikymą.
Kąsininkės šaunuolės labai mandagios ir visuomet besišypsančios, labai nustebino info kasa išties pagaliau ten tvarka buvo.
Karoliniškių maxima sausio13-osios gatvėje eilinį kartą vakare nėra darbuotojų kasose. Neįmanona sulaukti ir informacijos kasoje.
Pardavėja kasininkė
2022-06-11 21:56:36
Danutė 2022-06-11 13:01:43
teisingai parasyta. maximoje, laisves 26, vienas krovejas dirba pamainoje, kuris atlieka visus tuos sunkumu kilnojimo, krovimo ir veziojimo darbus. kad ir vyras, bet dirba po 15 val., turejes jau 2 pilvo isvarzos operacijas. moterys neprivalo o ir draudziama dirbti su tokiais sunkumais. baisu !
Gerbiamoji.
Darbuotojai turi dirbti pagal pareigybes nurodytas darbo sutartyje.Salės darbuotojai neprivalo dirbti krovėjo darbo, jiems tą daryti įsako savivaldžiaujanti vadyba ar jai tolygūs.Šitas yra visur, tik gaila kad to nemato ponas regioninis direktorius, prieš vizitą informuojantis kad atvyks, ir kaip suprantate valdžia pasistengia kad viskas būtų Ok.Gal tegul vizituoja iš anksto neinformavęs.
Gabriele 2022-06-09 20:38:33
Laba diena, nustebino vaizdas Santaros g Maximoje, moterys bei jaunos merginos tempiancios sunkiausias paletes. Ar jusu imoneje tai normalu ? Ar visgi ta turėtu atlikti krovėjai?
Pilaitiškė
2022-06-09 23:14:31
Rūta 2022-06-04 22:33:47
nu taip nefaina prekintis maximoje vien del kasininkiu... kalbame konkreciai apie pilaites maxima priesais pc pupa. ziaurus, siaubingas aptarnavimas... nu tiesiog, is veido matosi, kaip jos nekencia savo darbo ir klientu.. (savitarnos kasos) stengiuos isvis nebesilankyti maximose. o gaila, nes prekiu asortimentas platus.
Nežinau kaip kitose rajonuose, bet Pilaitės maximose pastoviai kainoženkliai tušti (paklausus kodėl? Atsakymas: klientai išėmė. Sakau :masiškai kiekvieną dieną?), prekės sumestos į vieną gardą, o kaina viena ir labai dažnai reik stebėti ką muša kasose ir kaip grąžą atiduoda.
Esu labai nepatenkinta MAXIMA Panerių g. 322, Kaunas. Anksčiau buvo labai gera parduotuvė, visko būdavo, galėdavai nusipirkti nuo atviruko iki kibiro, kojinių, ar taurių komplekto. O kaip džiugindavo pavasarį parduodamos gėlės. Dabar, po pertvarkos neliko nieko, vietos padaugėjo, o prekių nėra, net maisto prekių asortimentas sumažėjo. Nebeliko griliaus, kas būdavo labai gerai sustojus po darbo, arba važiuojantiems į sodus, nusipirkti ką nors karšto. Dabar dominuoja lentynos su gyvūnų maistu, pampersais ir traškučiais. Parduotuvė buvo paskutinis taškas išvažiuojant iš miesto, toje pusėje jau daug gyvenamų rajonų ir labai daug sodų. Dabar, kad apsipirktum paprasčiausių dalykų, reikia važiuoti aplinkui į kitas parduotuves. Čia, ne mano vienos, nuomonė..
Deividas Bankauskas
2022-06-08 23:06:05
Sveiki, atėjau į Maximą (Ukmerges g.) ir manęs neįleido nusipirkt cigarečių, nors buvo 22:55 ir mačiau, jog kasoje stovėjo 2 žmonės, bet apsaugos darbuotojas manęs nepraleido, nes parduotuvė “užsidaro” 23 valandą. Esu tikrai ne vienas toks klientas, kuris turi ieškotis kitos vietos pirkt, nors pagal viską darbo laikas iki 23h…
Siandien uzejus i MaximaXXX Mindaugo g. apie 21:35 val. Iskarto buvau isprasytas apsaugos darbuotojo, kuris net nesugebejo pasisveikinti. Nes ant ranku su mazu spicu veisles siuneliu Neileido, viska suprasciau jei tai butu didelis suo arba su pavadeliu vedziojamas. Vietos kur palikti sunu nera. O PRIES MAZDAUG DVI SAVAITES PRALEIDO IR NET NIEKO NEPASAKE APSAUGA.
Esu laaabai pasipiktinusi, kad Lietuvoje PC per grotuvus leidžiami įrašai kaip " Dėvėkite kauke. Laikykitės saugaus atstumo ir t.t" Pandemija pasibaigusi keiskite plokšteles ir leiskite žmonėms pailsėti. Leiskite džiaugtis vasara. Bjauru ir pikta kai ateini apsipirkti ir per garsiakalbius varo šitą propagandą. Mes gimėme be kaukių ir kaukės yra žalingos žmogaus fiziologijai. Gerbkite savo klientus ir savo darbuotojus.Esame ES narė, bet nuvykus į bet kurią kitą šalį nėra leidžiami įrašai apie kaukių dėvėjimą.Skambinu Maximos centrui ir sakau kada baigsite leisti įrašus apie kaukių dėvėjimą. Jūs pažeidžiate žmogaus teises. Sako čia tik rekomendacinio pobūdžio. Tai klausimas KIEK METŲ REKOMENDUOSITE DĖVĖTI KAUKES? Gal gerbkite klientą, darbuotoją ir lai jie patys renkasi kaip jiems saugiau. Paskambinau telefonu į Maximą ir čia propaganda "Dėvėkite kaukes".Gerbkime šalia esantį jei norime kad mus gerbtų.
Dariaus ir Gerieno g maxima, derektore pastoviai rekia ant savo darbuotoju beprasmiskai, pirkejej girdejo kaip bara darbuotoja. Cia yra nenormalu, jinai tokia pati darbuotoja kaip ir visi bet tokie zodziai kaip direktore sake nera normalu, prasau paziurekit kas pas jus dirba!!!!
Nuėjusi į prekybos centra Maxima ir neradusi atrodo paprasto sau reikalingos prekės, tiesiog nusprendusi paklausti darbuotojo kur ra rasti, ir tai padarydama nesuklydau. Tiesiog pro šalį ėjęs darbuotojas vardu Jonas, atsiliepė į mano prašyma padėti.
Paklausiau kur rasti batų raištelių, jis netik parodė kur, bet ir palydėjo ir davė patarimų. Buvau nustebusi kad toks malonus aptarnavimas, su šypsena veide ir su gera nuotaika vaikinas Jonas man pasakė malonu, kad apsiperku šioje parduotuvėje ir palinkėdamas geros dienos pridūrė, kad laukiame sugryžtant. Buvo labai malonu ir tikrai sugrįšiu į šia parduotuve. Vilnius Laisvės pr. 26 Maxima.
Svetlana 2022-06-05 11:29:30
Pati esu iš Vilniaus. Irgi dirbu prekyboje. Esu nekonfliktiskas žmogus ir suprantu kaip sunku morališkai dirbti su žmonėmis.
Klaipėdoje Akropolyje ne labai gražiai aptarnavo skyriuje. Pirkau sau bulvinių kukulius. Man pradėjo darbuotoja dėti į maišelį, sakė kad jiems buvo pasakyta dėti į popierinį maišelį, o ne indėlį. Maistas yra riebus. Aš ramiai pasakiau, keista man visą laiką dėdavo į indelį. Darbuotoja parodė savo piktį.
Gaila, kad dėl tokios smulkmenos, buvo sugadinta nuotaika.
keisti zmones. rašo čia tokias smulkmenas.
anksciau dejo i indeli, dabar i maišeli…nurodymai pasikeite, visur taupymas.
kuo čia nepatenkinta?
o dar prekybininkė :)
Gaila, kad dėl tokios smulkmenos, buvo sugadinta nuotaika.
Rita 2022-06-04 06:43:23
Jum reikia jus ir taikykites, lygios teises visiem, o jei jusu sovietinis poziuris islikes tai ir toliau gyvenkit ir kaip avele linksekit kad viskas gerai. Reikia keisti, o ne taikytis prie nelygybes. Ir ne visi tam kaime gyvena kad nueit namo ir pasikeist. Matyt del neigaliojo tualeto nebuvimo irgi pasakysit kad viskas cia gerai ir patys kalti kad nevaiksto ir is vis geriau sedet namie????
Jei neturit nieko naudingo pasakyt tai kam is vis komentuojat?
tai ir keisk, o ne verkšlenk ir skuskis, višta tu !
čia ne mamyčiu forumas !
daiva 2022-06-03 11:12:43
ka daryti? !
eiti namo ir pasikeisti pampersa !
kai kurie neigalieji tai visam gyvenimui, o vaikas auga !
jei nera tokiu galimybiu ir nieko jus nepakeisite, taikykites prie aplinkybiu, mamyte !
Jei neturit nieko naudingo pasakyt tai kam is vis komentuojat?
Šarkuvos g a1 parduotuve tragiška dirbu joje i labai gailiuosi kolektyvas tiesiog baisus direktore irgi su savo principais nori kad visi sokinetu aplinkui pirma kart gyvenime dirbu tokiam kolektyve sudinam zodziu baisu baisiau nesu macius tvarkos ten isvis nera totalus bardakas. Tiek su kasos skaicevimais su viskuo.stato i kita darbo pozicija tinkamai neapmokine ir tuomet vercia atlyginti patirtus nuostolius.
Olga 2022-06-02 14:26:03
Laba diena, kreipiuosi į daržovių bei šviežios mėsos skyrių pirkimų, kokybės specialistus. Vilniuje jau ne pirmą kartą tenka pirkti bulves, na tiesa sakant kažkas nesuprantamo pagal skonį, Atrodo lyg bulves nuperki, tačiau išvirus -tai nesuprantama substancija, nieko bendro su bulvių skonių, kvapu neturinti, minkšta vandeninga košė turinti pelėsio kvapą, tai liečia šviežias ir nešviežias bulves. Tą patį galima pasakyti ir apie žalios mėsos kokybę-kiauliena bei vištiena. Kaip negamintum, specifinis nemalonus kvapas nedingsta. Paragaukite prašom, pasigaminkite ir žinosite ką siūlote klientams.
Maxima nei bulviu nei kitu daržoviu ir vaisiu neaugina, o tik parduoda. del visos produkcijos kokybes ir išvaizdos kreipkites i augintojus ir gamintojus.
Rita 2022-06-02 11:00:42
Tai mamai su kudikiu ka daryti? Kur pakeisti sauskelnes? Kaip yra tualetai neigaliesiams (beje toje Rokiskio Maximije ir tokio nera) taip turi buti ir kudikiams irengta vieta.
ka daryti? !
eiti namo ir pasikeisti pampersa !
kai kurie neigalieji tai visam gyvenimui, o vaikas auga !
2021.06.02S. Batoro g. 43, Vilnius 11118 žaislų skyriuje nupirkom dovaną vaikų dienos proga. Išpakavus vaikas labai džiaugėsi, o mes nusivileme, nes dinozauras neturėjo vienos rankos.
daiva 2022-06-02 08:32:52
Maximose tualetai yra skirti vienam zmogui ieiti, atlikti gamtini reikala ir išeiti. prajuokino jusu komentaras.
Si 2022-05-28 13:22:05
Sveiki, dirbu. Jau senai. Bet kantrybė truksta ant nesąžiningai mokamo atlygynimo. Kai priklausai administracijai, bet tavo atlygynimas mokamas salės darbuotojai o tu gauni kaip gružčikas, tai atsiprašau. Ar taip žiūri vadžia, kaip direktorei skirsto atlygynimus.
Kreipkites i direktore ar i maximos vadovybe.
Rita 2022-05-31 09:23:15
Rokiškio Maxima Respublikos g. 111b tualetai nera pritaikyti seimoms nes nera irengta vieta kudikiu sauskelniu keitimui.
Gaila, kad susilaikiau
2022-05-29 18:09:54 IP 28p99mbp
2022-02-29, apie 17.45 val. S. Stanevičiaus g. 42, Vilnius Maxsima. Dirba neadekvati kasininkė. Eilėje stovėjo 4 žmonės. Iš pradžių kliuvo močiutei, kuri per ilgai kuitėsi piniginėje (max 1 min.) ale per tokias, kaip ji eilė susidaro, o juk ji tai viena sėdi dabar prie kasų, kitas po ranka kliuvo mažas berniukas, kuris pirko gumą, mat todėl, kad mokėjo rudais centais, vaikui bei visiems aplinkui teko išklausyti monologą, jog ji tokiomis sąlygomis nedirbs, atskaitė vaikui pamokslą, supratus, kad vaikas nekalba lietuviškai - pasikvietė kolege, kuri paaiškino, kad taip atsiskaityti negalima ir "tokių" mokėjimų jos nepriims, po to sekė garsiausias monologas, kad dabar visiems grąžą davinės rudais centais. Mielos kasininkės, suprantu, kad Jūsų darbas nėra lengvas ir reikalauja kantrybės, bet prisiminkit, kad į šitą maxsimą ne vien fabų alkoholikai susirenka, bet ir kiti žmonės, kitu atveju pačios atklausysit moralo, kad esate neadekvačios ir puldinėjat tiek vaikus, tiek suaugusius. Jei jau taip sunku suskaičiuoti iki 50 ct. pačiai, tai, gal tokioje situacijoje pasikviesk kolege? Ši žinutė yra skirta būtent tai vienai kasininkei, kuri aptarnavo 4 kasą.
Justina 2022-05-28 21:16:32
Labai nepatenkinta esu, , daržovių suktinukai SPRING ROLL su įvairiais padažais, , pasikeitimais. Prieš tai buvo saldžiarūgštis ir baltas, galimai pikantiškas/švelnus, padažas. O tas, kuris pakeitė šį padažą yra nesamoningas, visiškai neskanus. Abu labai panašūs padažai, nedera, nepapildo vienas kito. O prieš tai buvę padažai labai balansuoti ir tarp jų yra harmonija.
Tiesa… Kaip tik užkandžiavau šiais suktinukais ir galiu pasakyti, jog esu labai nusivylusi. Abu padažai yra įkyrūs ir silpnesnis nemalšina stipresnio. Nepatiko labai. Tiek aš, tiek draugai nebepirks šio užkandžio. Galvojom skaniai pavalgyti, o taip nepatiko… Pripirkau gal 20 porcijų ir nieks nevalgė. Afera kažkokia… Džiugu rasti bendraminčių šioje platformoje! Tikiuosi atsižvelgsite į mūsų nusiskundimą
Buvau aprėkta įsivarius paspirtuką į parduotuvę apsauginio balsių maximoje. Niekur nėra jokių lipdukų prie įėjimo, susigalvoti kažkokie vidaus nuostatai, kad elektriniai paspirtukai yra nepageidaujami. Kiek apsipirkinėdavau, niekada niekam nekliuvo. Suprantu, jog važinėti viduje negalima, bet veštis su savimi jau ne? Dar pridūrė, jeigu būtų paprastas paspirtukas, tai jau nieko, bet elektrinis turi būti paliktas prie įėjimo. Tai kur čia skirtumas ar elektrinis, ar paprastas? Vaikštinėti su augintiniais nieko tokio, bet el. paspirtukai jau negerai. Su paprastais paspirtukais, su dvynukų vežimėliais galima taip pat. Tikrai nepaliksiu daikto, kuris kainuoja nemažus pinigus, kad galėčiau apsipirkti parduotuvėje maisto. Turėjau vykti į IKI ir jokių kliučių nekilo, neatsirado vidaus taisyklių, kad elektriniai paspirtukai negalimi.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. UAB Delikana klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, išplėtoti...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%