Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

P. C. MAXIMOS vadovai ignuoruoja skundus, tik pelno siekiantys, o žmogiškumo jokio, elgesys šokiruojantis, šlykštu kaip turčiai elgiasi.
Laba diena, šiandien 06 15d 17.30 val. Buvau Maximoje 255. Išėjus iš Eurovaistinės žmonių visai nebuvo. Atsisėdau ant suoliuko man pradėjo trūkti oro, trumpam pakėliau nuo nosies kaukę, svetimų žmonių nebuvo, šalia buvo dukra. Pribėgusi apsauginė Karolina žiauriai šaukė, kad pakėliau kaukę. Argi taip galima gal man reikėjo pagalbos, ar gali jaunas žmogus, taip šaukti.Jai netinka dirbti su žmonėm. Labai liūdna.
Šiaulių mieste, PC "Tilžė" esančioje Maximoje, mėsos skyriuje, dirba neaukšta, blondiniškų trumpų plaukų moteris, jei gerai perskaičiau, vardas - Rita. Nu žinokit, nors dėk prie širdies žmogų, visada pasiūlo, pataria, geranoriškai atsako į klausimus, mielas - malonus aptarnavimas. Visad prekindamasi ten, tikiuosi, kad ji dirbs. KUO DAUGIAU TOKIŲ ŽMONIŲ KAIP JI!
Sveiki!šiandien 2021.06.13 nuo 12:15 iki 12:19 val.mano mama uzsipirkinejo Maximoj Kestucio g. 37 Vilnius.aptarnavo kasininke Monika 106 1.mama prase papildyti vilniecio kortele menesiuj uz 29 eur, bet jinai to ne padare, papilde 25 eur poto atskirai dar 4.dabar mamai reikia kiekviena karta skanuot kortele.dar uz depozita 3, 20 nedave pinigu, čeki parme ir ismete.kai as jau atejau su mama i maxima aiskintis, del pravaziuojancio nieko negalejo padaryt kita kasininke, Monika isejo valgyt.depozita grazino.tai kodel mano mama per Monika turi dabar kiekviena karta skanuot vilniecio kortele??kokius darbuotojus priemat i darba?jeigu kazko nemoka, visada galima gi paklaust, o cia per viena karta dvi klaidos...truksta zodziu...
Radviliškio maxima, Gedimino 42a. 21val. Dirbo tik Mažylių kasa ir savitarnos kosos. "Mažylių kasoje" su dviem 2m.ir 3m. mažyliais teko 13 minučių laukti eilėje. Pardavėja liepė stovėti bendroje eilėje, nes dirba tik viena kasa ir nors ji "Mažylių" bet mažyliams be eilės vakare maisto neparduoda.
Maxima XX Klaipėdos pl. 42, Palanga 00111
Živilė dirbanti savitarnos kasoje - išvaro klientus iš parduotuvės! Greičiausiai jai kažkas blogai su nuotaika, bet ji neturėjo teisės išvaryt.
Savanoriu Hyper Maxima. Sekmadienį, kaip visada apsipirkinėjau savaitei, kaip visada užsimerkes žiūrėjau į daržovių, vaisių kokybę, paskutiniu metu nebepirkdavau jautienos faršo, nes jis juodas (perku gyvūnams, tai gyvūnai net nevalgo tokio), pririštų vežimėlių iš vis nesuprantu - mokam kortele, o vežimėliui reikia Euro! Turbūt paskutinis lašas buvo šiandien (antradienį), kai nusprendęs sūnui pagaminti pietus, pastebejau, kad nėra vieno ingradiento - čekyje yra, o šaldytuve nėra. Išverčiau mašiną, šaldytuvą - nieko. Tai padėkoti noriu Jūsų uoliam berniukui, kuris prekes skenavo taip greit, kad jas teko rinkti nuo konvejerio juostos, už konvejerio juostos (tai buvo vienainteles atvejas per kelis metus, kai nusprendžiau nevažiuoti į savitarnos kasą), iš už prekystalio ir t.t. Nuostolis nedidelis, gal 1, 5€, bet požiūris į klientą...
Aišku nelabai didelis nuostolis ir Jums 600€/mėn, kuriuos išleisdavau Maxima, teks išleisti kitur.
Rokiškio maxima respublikos g. 111B kasininkė Jurevičienė, netaktiška, pirkau prekių už 33.44 €, kai paprašiau paduoti už 1centą dešrelių, kurios buvo sudėtos už kasos, pareiškė, kad neduos, nęs jau išmušė čekį, kaip galėjau žinoti kokia bus suma, nęs išanksto juk pats neapskaičiuosi, prieš tai kasininkė bent galėjo paklaust, nors ir norėdama prekės nepasiekčiau už kasos, juk" iki" kasininkės geranoriškai paduoda antrą prekę, jei pati nepaėmiai, stengsiuosi aplenkti šį Rokiškio centrą.
Taikos g. 162 a Vilnius. Info centro darbuotoja meluoja į akis kiek tik gali, o vyr.kasininkė net nesiruošia spręsti problemos. Labai gaila, kad parduotuvė šalia namų, bet turiu rinktis kitą nes pastoviai pas jus bardakėlis. Į kitą nuvažiuoji ir prekės iškrautos ir neburba jei kainą neatitinka ar šiaip problema išsprendžia greitai atsiprašo.O pas jūs nors teisi esi vistiek liksi kaltą tik ne darbuotojas. Tikiuosi jūsų vadovė atsižvelgs ir pamokas praves kaip reikia dirbti.Neveltui pirkėjų sumažėjo jūsų parduotuvėje ne viena aš nepatenkinta aptarnavimu prekėms ir tt.
Gerbemi maximos vadovai rašau jium skunda dirbu ozo maxsimoj ir nebeimanoma dirbti nes pavaduotoja Jiurgita tyčiojas iš darbuotojiu bėga per ja verke žmones. Tikiuosi kad jius mum padėsite šia problema ispresti.
Lankiausi praėjusį šeštadienį Gariūnų Maxima lauko prekyboje. Likau sužavėta pardavėja Danute.Reikėjo maišelio žemių, o nusipirkau 8 rožes, 10 levandų ir dar daugiau :) Branginkit tokius darbuotojus.
2021-05-26 21:46:46
Labas vakaras, norėjau pasiteirauti, ar maximos parduotuvei negalioja aprangos, makiažo, nagų ir aplamai įvaizdžio kodas. Esu asmeniškai dirbęs (us) ne viename prekybos centre, bet su tokio ryškumo nagais dar nesu matęs (čius) nei vienos pardavėjos. O būtent konkrečiai Kauno žiemgalių g. Maximoj net vyr. kasininkė dirba su ryškiais nagais, noriu paklausti, kokį pavyzdį rodo savo darbuotojoms, bei kur žiūri direktorius (ė). Kadangi pats (į) dirbau žinau, kad už įvaizdį pasirašoma darbo sutartyje, o tai jau taisyklių pažeidimas.
Nesuprantu tokiu asmenu mentaliteto. Ju nuomone kasininke turi buti "apsi..." Malonu, kai tave aptarnauja zmogus, kuris supranta, kad yra demesio centre, susitvarkes, maloniai atrodantis. Kai aptarnaujantis personalas pasipuoses, tai ir is parduotuves iseini su gera nuotaika.
Alytuje, stoties maximoje, laikas taisyti taromata. Neprieme ne vieno puses litro talpos buteliuko. Raso per daug pazeista tara, nors pazeidimu nera. Ten nuolat problemos su taromatu.
Maxima Didlaukio g. 1 ko gero yra pati baisiausia ir apleista visame Vilniuje. Laukiame jos remonto jau keletą metų. Viskas apleista, nuolat gendantys šaldytuvai, aplūžusi, amžinai pilna mašinų stovėjimo aikštelė. Visi aplinkinių namų gyventojai mieliau renkasi tolimesnes parduotuves, nei šią griuveną. Vadovams turėtų būti gėda dėl tokios netvarkos ir apsileidimo. Buvau geresnės nuomonės apie šio tinklo parduotuves.
Šiandien, Mažeikių Maximoje Laisvės g. 56 pirkau sausus pusryčius Cookie Crisp. Dėžutėje yra dar viena popierinė pakuotė, kuri buvo visiškai neužklijuota/neuždaryta. Atidarius dėžutę viskas išbyrėjo.
Noriu išreikšti padėką Kėdainiuose Basanavičiaus g. esančioj Maximoje, dirbančiai vadybininkei vardu Violeta. Visada paslaugi, visada geros nuotaikos ir kantri suteigdama informaciją. Nesvarbu, kad ir labai būna užsiėmusi, visada suras laiko pirkėjui. Sveikatos jai ir sėkmės. Ačiū.
Laba diena, 2021.05.30 nuvažiavau į maxima taromata Elektrėnuose 21.45h taromato darbuotojas
Pasakė kąd jau nebe priims, taromatas nebuvo sugedę tiesiog pasakė kad turi dar kažkokias ataskaitas nuimti ar kažką panašaus bet parašyta kad darbo laikas iki 22h tai nesupratau tai gal ir reiktų parašyti kad dirba iki 21.45h o ten jau tegul tvarkosi tas 15mim
nu nzn dirbes esu visuose parduose bet akroplio maximoi buvo geriausia atidirbau beveik pusantru metu kazkas tokio tai kolektyvas fainas.Direktore Rasa liuks super moteris.Pamainos vadovai irgi faini zmones o ir kolektyvas lbj fainas.Taip kruvis ziauriai didelis ypac vasara prie vandenu :D nes ten esu dirbes :D alga puse velnio maitindavo puikiai, bet bendrai tariant buvau lbj patenkintas darbo salygom.gailuosi kad isejau is ten.
Roberta 2021-05-01 15:07:56
Maximoje dirbantis zmogus Daiva. Buvo malonus informatyvus. Suteike reikema pagalba.
Būtų gerai jeigu norodytumėte miestą ir gatvę kurioje dirba pardavėja????
Sveiki, esu ne kartą sulaukusi labai malonaus aptarnavimo iš sveramam skyriuje Kazlų Rūdoje dirbančios Rasos. Puiki daug metų dirbanti, padedanti apsispręsti ir pasirinkti kokybiškas prekes darbuotoja, skyriuje tvarka, smagu rinktis, labai džiugu ir smagu lankytis prekybos centre turint tokias darbuotojas. Pavizdys kitiems.
Nusipirkau beveik tris kilogramus šašlykų. Ir tai buvo didžiulė klaida. Iš trijų kilogramų mėsos vos du normalūs gabaliukai, visa kita kažkokie draiskalai. Ant iešmo niekaip neužmausi, ilgi ploni gysloti.
Aišku pats kaltas, kad pirkau, bet nebuvo laiko pačiam marinuoti ir pjaustyti. Mama maxima po truputį tampa uošve maxima.
Laba diena, Kazlų Rūdoje labai džiugu apsipirkti daržovių skyriuje. Visada daržovės šviežios, gražiai sutvarkyta. Visada galima paprašyti patarimo iš pardavėjos Kristinos. Ji visuomet sutinka su šypsena. Būtų malonu, kad ir kituose skyriuose būtų tokios malonios pardavėjos.
Šiandieną pirkau salotas, Šarkuvos g.1a, Kaunas, salotas su įvairiomis daržovėmis ir vištiena, noriu padėkoti ir pagirti buvo labai skanios, Ačiū ????
2021-05-26 21:46:46
Sveiki, galioja, neturi būti ilgų nagų, ryškiai lakuotų, jie turi būti trumpi faktiškai, bet kasininkės dirba su pirštinėmis tai neturėtų to matytis, turbūt jeigu pastebejot reiškia kad dirbo be pirštinių, o dėl aprangos na ten kaip ir aišku kad megztinis, liemenė ir tamsūs batai tai gali būti arba mėlyni arba juodi.
Apgautas pirkejas 2021-05-23 13:12:29
Pirkau prekiu uz 32 eurus, nebuvo nei alkoholio, nei kitu prekiu, kurios neitrauktos i akcija, sios savaites, pirmo puslapio dideles reklamos, tikejausi gauti riesutus uz 1 centa, bet prekiu jau neturejo.Tai as vaiksiodama po parduotuve ir rinkdamasi prekes kuriu suma butu didesne nei 30 euru, tikejausi gauti isreklamuota preke uz 1 centa, manes niekas neperspejo, kad prekes jau nebeturite.Kaip galima daryti tokias akcijas su ribotu prekiu kiekiu, tai yra tikslingas pirkeju apgaudinejimas.Jei tos prekes tuo metu neturite, tai turite panasia preke pirkejui pasiulyti.
Deja jum niekas neturi siulyti kitos prekes, jeigu ta akcijine yra parduota.pamirskit ta klientas visada teisus, nes per tokius pirkejus kencia nieko kaltos kasininkes.daugiau nieko nesugebat tik skustis. Patys pirkejai isprovokuojat darbuotoja visaip smeiziat, o kai jum zody atsako, iskart begat visi rasyti suversdami viska ant darbuotojo.arba jei buna antra kaina tai pasakykit, atskirkit tas nukainuotas prekes o nerekaukit, kad jum kazkas kazko nepadare.juk buna uzdeti lipdukai taip, kad kita karta tikrai niekas nesimato nors ir ziuri kelis kartus.isivaizduojat, kad jus rekaut galit, o darbuotojas turi sedet ir sypsotis kai ji smeiziat ir nei zodzio nesakyt.
Gintarė 2021-05-25 17:52:19
Negalėjau neparašyti, bet Jūs turite nuostabią darbuotoją.
2021 05 25 15:48 apsipirkau Jonavos g. 60. Stovėdama eilėje mačiau kaip maloniai aptarnauja klientus, viską išsamiai paaiškina dėl akcijų. Prieš mane stovėjęs vyras savo pirkinių krepšį turėjo ir gėles, ji labai atsargiai jas nuskanavo ir padavė, dar tokio darbuotojo nemačiusi maximoje, kuris taip maloniai ir kantriai dirbtų. Tikrai esu sužavėta ir manau, kad padėka darbuotojui tikrai pridėtų dar daugiau pasitikėjimo ir motyvacijos.
Gaila, bet ši darbuotoja neužsiliks šioje parduotuvėje (perkeliama). Nes darbuotojai yra mažinami dėl Kauno pilies žiedo padėties. Geri neužsilieka ir niekam tas neįdomu.
Gegužės 25 dieną apie 19h apsipirkinėjau Kauno Krėvės pr. 14B Maximoje ir susidūriau su nemalonia pardavėja vardu Jovita. Pirkau alkoholį, pardavėja paprašė dokumento, pareiškė, kad negali man parduoti alkoholio, nes esu nepanaši į save. Esu 21 metų, todėl legalus amžius. Dėl to net pakartojau mintinai savo a.k. ir pasakiau, kad tikrai nesinešiočiau svetimo paso, po šito pardavėja nusišypsojo kreivai ir dar pasiųlė iškviesti apsaugą. Esu su ja susidurūsi ne pirmą sykį, ir esu pataikius būtent tada, kai pakeltu tonu šnekėjo su senyvo amžiaus moterim ir po to puolė demonstratyviai skųstis kitai kolegei, kaip atseit netenkina jos-jų šitas darbas ir kaip viskas atsibodo. Jei netenkina toks darbas, tai gal geriau būtų iš jo išeiti ir neišsidirbinėti iš žmonių? Geriausiu atveju su tokiu neprofesionaliu bendravimu tinkamas darbas būtų dirbti kažkur, kur nebūtų kontakto su žmonėmis, pvz valytoja?
Labai noriu padėkoti merginai, už dėmesį gumą ir paaiškinimus, kuri dirbo gegužės 25d apie 18.30 Kalvarijos maximoje prie savitarnos kasų. Šaunuolė. Dažnai lankausi šioje maximoje ir apsipirkinėju savitarnos kasose, visos darbuotojos labai paslaugios ir dėmesingos pirkėjams.
Šiandien 18:35val apsipirkome klaipedos akropolyje, prie savitarnos dirbanti viresnio amžiaus moteris, kai stovejau aš su broliu ir su vyru prie savitanors kasos, atėjusi pakeltu tonu, vos ne rekdama pareiške, kad karantinas ir eikit lauk pasilieka tik vienas, butu malonu kad naudotu švelnesni tona :)
Negalėjau neparašyti, bet Jūs turite nuostabią darbuotoją.
Vilniaus Akropolio Maximoje 2021.05.25 teko susidurti su labai nemandagia ir arogantiška kasininke-pardavėja Audrone. Nesutikus duoti asmens dokumento į rankas (jis buvo rodomas laikant savo rankose dėl kuo mažesnio galimo kontakto), grasino iškviesianti apsaugą, nes ji neįžiūri šalia veido rodomo dokumento duomenų. Jeigu skundžiasi rega, gali pridaryti klaidų ir vesdama prekių informaciją arba skaičiuodama pinigus. Darbuotojai derėtų pasikartoti bendravimo su klientais etiketo taisykles ir sužinoti jo principus. Labai nemaloni patirtis.
sia savaite 2 kartus pirkau avokadus, supakuotu po 2vnt. ir visi buvo sugede, zmones kas pirksit reikia issaugoti ceki, kad galetumet grazint, nes perpjauni per pus viduje juoda
Apgautas pirkejas
2021-05-23 13:12:29 IP 2ju3kr42
Noriu padekoti Maxima Ulonu g. 5 Vilniuje darbuotojai. Matyt mate kaip sunkiai vaiksciojau parduotu ej. Net it ir su prekiu vezimeliu. Sukroves prekes i automobili ketinau vezimeli nuvezti i parduotuve. Maloniai buvau nustebintas parduotuves darbuotoja kuri pasiule vezimeli vietoj manes nuvezti. Sunkiai vaiksciojanciam tai didele pagalba. Nezinau darbuotojos pareigu, bet noreciau padekoti jai.
Sveiki noriu pranesti jog bananai kuriais prekiavote sia savaite 2021-05-19 - 05-23 is guadelupes ir martinikos buvo tikrai kokybiski. Dazniausiai tenka nusivilti taciau nustebinot.
Inga 2021-05-18 18:17:45
Laba diena.Nuolatos reikia tikrinti kainas. Gal sąmoningai viliojate klientus mažesnėmis kainomis, nors apmokejimo metu nuolaidos dingsta.Nejaugi toks tinklas, turedamas tokius pelnus, dar pelnosi ir iš klientų, kurie pasitiki nurodyta kaina prie prekės ir nevisada skubedami pamato užsleptą apgaulę.Gėda!
Dar viena iš kosmoso atskridusi...yra daug parduotuvių su skirtingais padėtimis (pvz darbuotojų kaita, darbuotojų trūkumas ir t.t.). Apgaudinėjimo čia nėra, paprasčiausiai darbuotojo nepajėgumas pasikeisti kainas. Kainų yra daug, vienam žmogui kokį skyrių pakeisti kainas yra absurdas. Pas mane yra taip, 1 žmogus turi skyrių sausainių/traškučių, saldainių, kavos ir arbatos. Kitas turi mineralinius, limonadus, sultis. Dar vienas turi vien alkoholio skyrių, o su alkoholio/nealkoholinio nemažai visko. Dar statymai yra įvairūs visokie. Pati kada įsidarbink kokiam didelėje parduotuvėje (XXX gal ne vienas dirba, bet XX tai ant vieno žmogaus) ir pažiūrėsime kaip suspėsi viena viską pasidaryti. Atėję į prekybos centrą reikia patiems žiūrėti į kainas, o tuo labiau atkreipti dėmesį į data kainos. O data spausdinta yra 05.11. Tai buvo praeitos savaitės leidinio akcijos. Dabar jūsų parašytas pranešimas yra 18 dienos, jau naujos leidinio akcijos. Tai reiškia kas buvo praeitos savaitės jau nebegalioja. Kiekvieną antradienį yra keičiamos kainos. Taip pat kainų pakeitimai vyksta ir ketvirtadieniais (kas leidinyje tas lieka, nesikeičia, nekoreguojama).
Laima 2021-05-13 15:00:09
Net ir šiame atsakyme jaučiamas netaktas. Kur tas geranoriškumas dingo? Ar sunku patarti, padėti? Minėtoje Maximoje dirba ir labai šaunių pardavėjų! Kabinčiau joms medalį už mandagumą ir geranoriškumą. Ir jos uždirba tiek pat, kiek ir kitos! Ačiū joms sakau, gaila vardų nežinau, padėkočiau asmeniškiau, bet prie gerų pardavėjų labai išryškėja tos netaktiškos ????. Taip jau yra. Stengtis reikia mums visiems savo darbuose, o ypač dirbantiems su žmonėmis.
Yra tokių kaip ir mini. Bet dauguma dirba, nes tik maximoje lengviausiai galima gauti darbą. Dirba, nes reikia visiems gyventi. O kiekvienas nebus vienodas. Tas pats ir su pirkėjais. Jų ir būna įvairių, vieni malonūs, normalūs, kiti baisiai nenormalūs ir dėl kiekvieno menkniekio užsipuls kasininką, pardavėją. Ir dėl tokių dalykų, kurie nėra kalti, kad yra taip, o ne kaip turėtų ar galėtų būti. Taip, kad žmonės kaip pirkėjai, taip ir darbuotojai nebus vienodi.
Esu nuoširdžiai dėkinga Maximos bazėje dešrų skyriuje dirbančiai Olgai. Ji visada maloniai aptarnauja, nusišypso, pasiūlo paragauti gaminio, tiesiog malonu šiame skyriuje apsipirkti kokybiškos ir skanios produkcijos, aptarnaujant šiai profesionaliai darbuotojai.
Ačiū Jums, Olga, už malonų aptarnavimą,
Linkiu sėkmės Jūsų darbe...
Ačiū Maximai už profesionalią darbuotoją.

Asta, Lentvaris
... 2021-05-11 18:09:25
Įprasta/pastovi problema visose parduotuvėse, kai įvyksta taip, jog kasoje nepasitvirtina mokėjimai, o jūsų banko sąskaita rodo įvykusia mokėjimą. Bet visada po kurio laiko yra atstatomi pinigai. Tai yra tiesiog klaida. Nes taip išeiti kasoje nepatvirtinus mokėjimą būtų kaip vagystė, nes nerodytų sistemoje, kad už tai būtų susimokėta. Ir nesate vienintelė kuriai taip nutinka, daug kam tas nutinka, bet dėl to netenka sulaukti užsipuolusių pirkėjų dėl tokio dalyko. O dėl 1 ct, tai patys turite žiūrėti, ne vaikų darželis. Beto nėra toks atlyginimas (pagal darbą, kokį vargą tenka apturėti), kad čia norėtų kiekvienam pulti prie kojų. Jei taip norite to 1 ct prekės, galima nueiti į informacija ir padaryti visų prekių grąžinimą ir iš naujo atlikti prekių mokėjimą, jau jums pasiėmus ar davus 1 ct prekę.
Vakar pirkau krievetes apie puse 10 atnesiau namo jie ir ne mazai kainuoja smarve ne imanoma i burna negalima ideti iskart reikejo ismesti pardeveja buvo ne maloni stovejo plepejo su savo bendradarbe data 2021.05.12 paprasem kad prieitu tai dar parode ne patenkinima nesuprantu tokio elgesio ir kaip galima tokia prieke parduoti: (
Ieva 2021-05-13 10:42:19
Moki pinigus maximai. O maxima darbuotojams numeta tik kelis centus. Tad labai negalvok kad tavo tie mokami pinigai labai jau darbuotojams rūpi. Jiems dar didesnis džiaugsmas, kad tu neateisi. Ir darbo mažiau, ir alga nesumažės, nes jr taip maža!
Labai malonus atsakymas.
Ačiū.
Maximoj ir neapsipirkinėju.
Vaida 2020-07-06 12:31:09
Ką tik apsipirkinėjau parduotuvėje Garliavoje.
Niekaip nesuprantu kodėl niekada nedirba paprastos kasos (nors kasinonkių tikrai yra) tik savitarna.Aš kaip pirkėja norėčiau turėti pasirinkimo teisę:ar būti aptarnauta kasininko ar apsipirkiti savitarnos kasose
Jei būčiau radusi norimą prekę kitoje parduotuvėje, tikrai pas jus nepirkčiau.Nors ankščiau man ši parduotuvė buvo gana mėgstama.
Palinkėjimas- stengtis visų pirkėjų, aš moku pinigus ir noriu, kad mane aptarnautų.
Klaipedietis 2021-04-30 20:56:38
50/50 % pasityciojimas is pirkeju ir is pardaveju !!! Big Maxima 2021.04.30. apie 18:50, nuejau paimt pyrago Tortu skyriuje, pardavejos nera, atejo uz 5 min stumdama metalini konteineri su konditerijos gaminiais (tai ka, viena pardaveja ir kepa, atveza, delioja, sveria?!?), apsipirkau sitam skyriuje, einu i Gril skyriu, taip, taip..., cia pardavejos irgi darbo vietoj nera, stovejau kaip d*****s 5 min., kol neuzmaciau lenteles : sita kasa laikinai nedirba, prasom pereikyt prie kitos.Prie kokios?!, prie kurios kitos?! TU KA VALDZIA MAKSIMOS ISVIS SMEGENU NETURI !?!? KUR MAN EIT?, I KOKIA KASA?!?! Uz simta metru Zalios Mesos skyriuj viena pardaveja, uz simta metru kita pardaveja Konditerijos skyriuj, abi dvi turi pirkeju nemazai.O tai kur pardavejos is Gril skyriaus, is Salotu skyriaus?!?! Dar uz 10 min mane aptarnavo Gril skyriuje pardaveja is Konditerijos.Cia pasityciojimas is pirkeju ir is pardaveju !!!!! VIENA, DVI PARDAVEJOS APTARNAUJA VISA BIG MAXIMA SVERIAMU PRODUKTU SKYRIUS, GAMINA, SANDELIOJA, SVERIA!!! SIAUBAS VALDZIA, SIAUBAS!!! IR BUTENT CIA VALDZIA KALTA !!!, PARDAVEJA TIKRAI NEKALTA, KIEK SUGEBA TIEK IR LAKSTO KAIP "VOVERE RATE" IR UZ CENTUS MANAU, UZ KOKIUS 600-700e.Pagarba maksimos pardavejai...
Šiaip uz 500 euru ????
Dirbu maximoj 20 metu
2021-05-12 13:39:11 IP 2ju3l0ti
Maximoj xx Pilaitėje, nauja direktorė tikra migera. Su darbuotojais nesisjaito. Žiuri iš aukštai. Vis šneka apie sena kolektyvą. Tikra gyvaitė. Kas sugalvojo ją čia perkelti. Praras daug geru žmoniu šita parduotuvė. Tokiom dirbt tik ofise, bet ne su žmonėm.
maximos darbuotojas
2021-05-11 20:07:17 IP 2i572pa9
Pataisymas marina jos vardas o is mazosios raides rasau nes ji neverta didziosios raides grasindama pirkejui apsauga zmogui kuris devi apsaugine veido kauke ir laikosi atstumo
maximos darbuotojas
2021-05-11 20:04:18 IP 2i572pa9
ziurekit as esu pats maximos darbuotojas nuejau i kita maxima nusipirkti atsigerti tvarkingai uzsidejas kauke, pasakiau kitiem kad laikytusi atstumu ir kauke uzsidetu normaliai o kasininke blondine 19, 45-19, 50 dirbo ir kai pradejo man aiskinti u****s ir grasinti pats budamas be kaukes kad ji man iskvies apsauga man kuris laikosi visu atstumu ir kaukiu devejimo taisykliu kad iskvies man apsauga tai gali padaryti tikrai tik blondine marina jos vardas pazeekit kokios blondes dirba maximoj geda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Laima 2021-05-11 00:18:52
Labai sugadino nuotaiką šiandien Šakių Maximoje, Kudirkos gatvėje dirbanti jauna šviesiaplaukė konsultantė ar pardavėja prie savitarnos kasos.. Pareikalavo du kartus sumokėti už prekes. Patvirtino, kad kažkada į kortelę pinigai grįš. Kvailystė kažkokia! Kortelė buvo patvirtinusi apmokėjimą. Bet būdama šalia, matydama sumą už prekes ji net nepriminė, kad priklauso savaitės prekė už 1 cnt. Svetimi žmonės, pirkėjai pasako, o darbuotoja atkirto man paklausus kodėl nepriminė, kad jai nepriklauso tai daryti. Patiems reikia prekes susirasti. Bet ne visi gi tai žino! Išėjome iš parduotuvės sugadinta nuotaika, blogomis emocijomis. Nesinorės ten grįžti.
Vienoje iš jūsų parduotuvių pirkau tortą, ant jo kaina nurodyta 4€. Kilogramo kaina ant torto etiketės 5, 99€. Bet kasoje teko susimokėti 4, 67€. Kilogramo kainą skaičiavo už 6, 99€..... Tai žmonių apgaudinėjimas...

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai; vaisiai.
Vaisiai ir Daržoves ,Riešutai internetu ,džiovintos uogos, džiovinti vaisiai ,šokoladiniai riešutai,sėklos ,Liofilizuotos ,užkandžiai ,egzotiniai ,tropiniai ,ekologiški i namus, internetu, urmu ,i ofisą ,i biurą, be cukraus ,pigiau ,šokolade ,akcija ,rūšys ,pristatymas ,apvalkale ,dovanoms. Natūralus džiovinti...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%