Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Penktadieni (10.19) apsipirkinėjau Šiaulių Tilžės Maximoje. Mane aptarnavo labai maloni raudonplaukė pardavėja. Pirkau karštos paukštienos, ji man pasiūlė salotų. Kai pasakiau, kad einu pas ligonį, kuriam sunku kramtyti ir kad reikia minkštos mišrainės, ji pasiuūlė man bolivinių balandų mišrainę, nes ji gana smulki. Davė paragauti ir įsitikinti pačiai. Mišrainė tikrai atitiko mano prašymą, dar paprašiau, kad būtų kuo mažiau grybukų, tai ji pasistengė jų mažiau įdėti. Dar pardavėja pasakė, kad yra taikoma 40proc nuolaida Krekenavos dešroms. Paprašiau atpjauti Mėsingos dešros, nes taip pat nešiu ligoniui. Tai ji, kad man būtų patogiau, pasiūlė ir ploniau supjaustyti. Atsisveikinant palinkėjo geros dienos ir sveikatos ligoniui! Labai puiki pardavėja. Malonu, kad tokių yra. Visada malonu sugrįžti apsipirkti ten, kur tave maloniai aptarnauja.
Spalio 21 diena Maximoje Upes 9 g. VCUP apie 20.30 pasiėmęs prekes ateinu prie kasų - ups nė viena nedirba, dirba tik savitarnos kasos, paprašius, kad kas nors ateitų i kasą pasakoma kad nėra darbuotojų. Čia kas, Naumavičiaus išsidirbinėjimas? Jei as pats apsitarnauju, tai turėtų buti mažesnė kaina, kasininkas nedirba.Ir iš viso jei yra savitarna ir kasos tai turėtų buti ir ten ir ten, nes dabar ribojamas pasirinkimas. Kas kaltas kad trūksta darbuotojų? VP akcinikai, moka kasininkėms kapeikas, jos prašo daugiau, šekit automatines kasas, kas kenčia?, pirkęjai ir kasinikės kad išdryso paprašyti.didesnio atlyginimo.
Spalio 20 diena Maximoje Upes 9 g. VCUP chamiskas apsauginis sugadino nuotaika. Staiga atsirades be tarnybines aprangos apsauginis (atrode kaip iprastas pirkejas), net nesugebejo prisistatyti bei pasisveikinti, pradejo izeidineti alia mes jo kava vogeme.Toks elgesis su klientais nepriimtinas. Jei jau kazko kaltinate tai bukite tokie malonus ir zmogiskai issiaiskinkite situacija o ne kaip zveris is narvo paleistas i laisve pulkite.
P.S Kasininke del ivykio nekalta. Visi mes zmones, visi mes klistame.
Labai sunervino kasininke Savanoriu pr. 155 Kaune. atsinesiau striuke, atstovejau eile, bet striuke buvo be kainos barkodo. ksininke pareikalavo kad nueiciau kita striuke atnest su barkodu, sutikau nors ar tai mano darbas. Nuejus suradau tokios pacios striukes barkoda ir nufotografavau kad nereiketu nesiot 10 kartu striukiu. Kai nuejau prie kasos kasininke man pareiske kad gal as nfotkinau kitos striukes barkoda ir kad jai netinka. Ir toliau aptarnavo klientus i mane nekreipdama demesio. Tai mane sunervino. Pagalvojau tikrai daugiau nelakstysiu ir pareikalavau mane aptarnauti. Kasininke iskviete apsauga, nes as neleidau jai aptarnauti kitu pirkeju. Apsaugininke atejus pradejo grasinti policija. Kasininke apsiverke kad reikalauju amane aptarnauti ir isejo is kasos. Apsaugininke taip pat nemandagiai gyne kasininke, galiausiai pati pareiske jei norit striuket eikit paskui mane i informacija jei ne eikit kur norit.. Patyriau nervini sukretima del tokio aptarnavimo. Reikalauju atsiprasymo. Jei mato kad zmogus prasciau apsirenges, koks vargsesnis, tai mano kad gali su juo nesiskaityti ania, to nebus.
Pritariu Sauliui, šiandien buvau 2 Maximose ir abiejose teko prašyti lipdukų (dėl jų ir ėjau į Maximas). Vienoje Maximoje susidarius eilei ir paprašius kitos kasininkės, pasakė, kad kita bus tik pusę vienuolikos (adresas Kalniečių 253A, Kaunas).Nakalbu jau apie nenuvalytą prekių takelį. Tik abejoju, ar mūsų nusiskundimai ką nors pakeis. Retai einu į Maximas, dabar ko gero visai vengsiu. Tad sėkmės visiems pirkėjams ir kantrybės.
siandiena buvau karoliniskiu maximoje sausio 13-osios gatveje.stovejau bendroje 8 kasoje.kasoje dirbo Vyr. kasininkas Marius. nei su manimi pasisveikino nei atsisveikino o geriausia tai kad pinigus numete kaip sunui.eidama is parduotuves pastebejau jog man nedadave 2 euru. gryzusi graziai pasakiau jog nedadave man pinigu jis man grasino iskvieses apsauga ir kad as daugiau negaleciau ieiti i parduotuve.as skaicuoti dar moku taip pat dirbu kasininike pardaveje. irgi maximoje.bet mes griestai turime sypsotis pasiveikinti atsisveikinti ir palinketi geros dienos.arba jis tegu susitvarko su savo darbu ir buna atsakyngesnis arba kreipsuosi i generalini
Atsipodo jau!!!!kiekviena karta reikia prasyti lipduku kurie priklauso, ten jos sau pasilieka taip.Darot akcijas tipo rinkit lipdukus gausit nuolaidos, o cia net lipduku neduoda tai apie nuolaidas net nekalbu.Žiežmariai
Rafaelo kainuoja 2, 77 eur ir dabar taikoma 30 proc nuolaida. Kasoje muša kainą jau nebe 2, 77 eur o 2, 99 eur nors kaina prie saldainių nėra pakeista!!! tai kaip jūs čia taikot tas nuolaidas? Pakeldami kainas ir galvodami, kad pirkėjai nepastebės? Pirkau kelias prekes ir klaidą pastebėjau tik namie. Tai iš vis netaikykit tų nuolaidų, jei tik ir laukiat kaip apsukt pirkėjus. Gėda.
Grigiškių Maximoje dirba tragiškas personalas. Tokių įžulių darbuotojų dar niekur nemačiau. Vieną kartą kasininkė aprėkė mane ir mano mamą už tai, kad apsipirkdamos už ~20eurų padavėm jai 50eurų kupiūrą. Teko išklausyti pretenzijas, kad mes čia ateinam išsikeist pinigus, kad čia ne jos problemos, kad mes neturim smulkių, pradėjo reikalaut, kad paduotumėm jai “normalius pinigus” ir eitumėm lauk iš ten. Šiandien mokėdama savitarnoje užstrigo sistema. Atėjus darbuotojai ji ištraukė kažkokį riešutą iš tos kasos ir apkaltino mane, kad čia aš įmečiau šiukšlę. Pasakiau, kad dar nenusiritau iki tokio lygio, kad mėtyčiau šiukšles parduotuvėje į kasą į ką sulaukiau atsakymą “nu pas mane čia tikrai šiukšlių nėr tai, kad čia jūsų kaltė, o ne mano” ir dar norėjo priverst susimokėt dvejais eurais daugiau, negu turėčiau, nes kasa numetė mano kelių eurų mokėjimą iki jai užstringant..
Kiekvieną kartą vis kažkas naujo...
Sveiki. Apsipirkinejau Ozo maximoj savitarnoje ir esu labai nustebusi kaip mandagiai aptarnaujami klientai. Tada dirbo konsultante Kristina. Viska paaiskino kaip naudotis savitarnos kasomis bei pakele nuotaika man. Didelis aciu jai uz pagalba visada eisiu tik kai jinai dirba.
Esu nusivylusi Maxima prekybos centru BiG prekybos centreFabijoniškių mikrorajone. Visur apgavystės pradedant šiuo metu žvakiu kainomis, kurios neatitinka tikrovės ir jau kantrybė išseko kai vakar nusipirkau persikus kurie neaišku supuvę, sušalę ar dar kažkomie viduje. Prapjovę vidü net nufotografavome.kaip jūs manote ar tai valgoma?
Sveiki. Apsipirkinėjau Kaune, Pramonės pr. 29, žuvies skyriuje, aptarnavo pardavėja Rita. Buvau maloniai nustebinta aptarnavimu, siūlomu asortimentu. Puikus aptarnavimas.
Karina 2018-10-14 20:30:41
Kada bus pas jus daugiau kasininku?kaip neateini i jusu maxima kalba eina apie Pilaites pr.31 dirba tik kelios kasos, piktis ima
Gal pati princese ateikite ir dirbkite? Manau jau laukia jūsų iškėstomis rankomis:)
Laba diena, jau nebepirmą kartą, tenka nusivilti teikiamomis paslaugomis. Kalbu apie, Ozo, prekybos centro maxima. Kodel? kiekvieną karta atejus prie salotų ir pagamintu pusfabrikačiu vitrinu, yra ignoruojami pirkejai. Dirbu, oze ir visada nueinu i maxima nusipkirkti pietų, bet tik ateini su darbine apranga i Tave niekas nekreipia dėmesio, stovi kaip durnelis ir lauki kol kas teiksis prieiti, ir taip beveik kiekvieną karta taip. O kiti pirkėjai yra aptarnaujami, nors Tu ir pirmas atėjai, bet jai Tu su darbine apranga tai vadinasi palauksi ar kaip? Aš taip pat esu pirkėjas ir nieko nemokamai neprašau, kiek galima? Kai ateini, po darbo apsipirkti, jau be darbines aprangos tai viskas gerai.
Apsiperkant Vilniaus Ozo prekybos centro Maximoje 2018 m. spalio 6 d. vakare, teko pasinaudoti savitarnos kasomis. Iškilo problema sveriant vaisius bei ieškant informacijos (dažniausiai nesinaudoju savitarnos paslaugomis, bet šįkart dėl žmonių kiekio prie kasų teko tai daryti). Paprašius konsultantės Kristinos pagalbos gavau repliką:, , Per tiek laiko neišmokai?” Atsiprašau, bet, manau, kad konsultantams derėtų susipažinti su tvarka bei taisyklėmis, kurios reikalingos aptarnaujant ir bendraujant su klientais. Tokie darbuotojų poelgiai verčia vengti jūsų tinklo parduotuvių.
Sveiki.Kai musu rajone atsidare Lidl parduotuve, tai Maxima esanti netoliese, Zemaiciu g.21 Panevezyje, pradejo agresyvia kainu neatitikimo politika.Paemiau tuna skardineje, prie kurio padeta kaina0.68, bet kasoje kaina dviguba.Ne tas barkodas, ziurekit barkoda.Pasiemiau pedkelnes Seven Lemon pirmad.kaina prie ju padeta2.39 bet parsinesus namo pastebejau, kad cekyje k3.9.9Akcija tik nuo antradienio, o kaina jau akcijine.Kita diena ziurineju siulus prie kuriu padetos trys skirtingos kainos, ir viena is ju 0.99.siulai 100g., nei sudetis, nei pavadinimas siulu neuzrasyti.Klausiu pardavejos, tai kurie cia siulai po 0.99.Paiesko ir sako nera, tai kodel kaina tokia padeta jei siulu nera, kad pirkejas apsigautu ir galvotu, kad visi 100g siulu, po 0.99.Atsako ziurekit barkoda, mums taip liepia is Vilniaus.Nesu sena, kad nesusigaudiciau kainose, bet dabar, eidama i musu maxima tureciau nestis padidinama stikla ir atsiklaupus studijuoti prekiu, sudetu apatinese lentynose, barkodus.Kad ir pasitaikydavo anksciau kainu neatitikimo, taip agresyviai dar nebuvo.Nesuprantu, ar tokiu budu maxima nori islaikyti savo klientus, ar per mazos baudos yra uz pirkeju apgaudinejima.Uzdirbkit savo milijonus saziningai.
Vakar buvau maloniai nustebinta, apsipirkinedama pilaites prospekte esancioje maksimoje, piko metu, buvo labai daug zmoniu, o siuo metu as idomioi padety, laukiuos, tai tikrai pusvalandi praleisti eileje, butu sunku. Mane pastebejo informacijos darbuotoja Alina ir mielai pasiule mane aptarnaiti be eiles, labai esu dekinga Jums uz tokius kvalifikuotus darbuotojus. Pastovi Jusu kliente
Jūratė 2018-10-11 15:51:43
Kadangi dirbu šalia, todėl dažnai apsipirkinėju Vilniuje, Ozo prekybos centre esančioje Maximoje. norėčiau išskirti, dirbančias labai malonias pardavėjas-žuvies skyriuje - ypač Stasę (kurios šypsena veide nedingsta), taip pat labai maloni ir Rasa. Norisi eiti tik per jų pamainą, kartais, net nusiperki- nors to ir nebuvai suplanavęs. Jos visad patenkintos, su nuotaika.
Dar išskirčiau kasininkę- pardavėją Aureliją- tokio aktyvumo moteris, kuri visad linksmai nusiteikusi, sugeba su kiekvienu pirkėju nettk pasisveikinti, bet ir prakalbinti, palinkėti sėkmės. Ačiū, jei tokie darbuotojai būtų visi- tuomet maloniau būtų ir užeiti į prekybos centrus.
O kad visi pirkėjai/klientai būtų normalūs. O tai dauguma ateina ne apsipirkti, o pridaryti nesąmonių ir apsunkinti darbuotojų darbą. Ypatingai labiausiai paliečia kasininkus. Tai prekių primėto kur tik jiems šauna į galvą, tai prekes sumaišo (pvz kokia preke įkiša į akcijos vieta) ir t.t. O kadangi žmonės visi skirtingi, turi vargti ir kentėti turi niekuo dėti kasininkai. Būna ir darbuotojų aplaidumai, visko pasitaiko darbe, bet savam pastebėjau, kad žmonės taip atėję elgiasi. Ir ką gali tokiems padaryti?
Ten dirba kazkoks alkoholikas krovejas, kuris nesiskaito su klientais. As jam uzkliuvau, nes dairiausi kitu prekiu ir jis kazka man sake rusiskais zodziais, del to kad galbut dvi sekundes kliudziau jam pravaziuoti su vezimeliu pilnu coca cola buteliu. Jis sake: galejai, debile dar pusvalandi pastovet. As vos susilaikiau. Jam apie 40-45 metus. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kaip as pirkausi ten.
Gaila, kad stovint eilėje prie mažylių kasos, su vaiku iki 3 metų, nei pardavėja, nei pirkėja neatkreipė į tai dėmesį ir nepasiūlė užleisti. Tai visuomet vyksta Tauragės "Maxima" parduotuvėje Prezidento g., tai kyla klausimas kam ji reikalinga? Ar aš pati turiu siūlytis, kad mus užleistų?
Prastos morkos ne kažką labai karčios: (
Laba diena. Pakontroliuokite Švencioneliuose esančią MAXIMA. Labai nekokybiškos ir jokios tvarkos daržovių skyriuje, mėsos skyrius siaubingas. Šaldytuvai jokios higienos. Mažas miestukas, maxima pagrindinė centro parduotuvė ir ta apsileidusi. Dėkoju už supratimą ir operatyvumą. Pagarbiai Ona.
Žmonės.Ką Jūs čia rašinėjat? Nusispjaut ant tų raštų MAXIMAI. Neatsako nei žodžiu nei raštu.Reikia ieškoti kito būdo kaip visuomenę įnformuotį apie jų negerovęs.
Maximoj teminė akcija.SURINK 30 lipdukų, papigiai gausi norima prekę.Surinkus eini kasdien tos prekės, TUŠČIAS ne išeini.Akcija jau baigiasi, o tų prekių ''pasak prekybininkų'' dar nebuvo atvežta.Gal kas įvardintu tos nevykusios akcijos kaltininkus.?
Klaipėda, Šilutės pl. 68, savitarnos kasa. Darbuotoja nestabilios psichikos, pastovūs nepagrįsto įtūžio priepuoliai.Šiandien aprėkė, nes sveriamų Pergalės mix saldainių pasiėmiau tik žalių, o ne įvairių spalvų, kitokių mes nemėgstame, o be to dar buvo likę tik geltoni. Praėjusią savaitę atsiėmiau už per daug įmestų monetų, neva, , ne bankas tau čia, , Svarbiausia niekada neprašau pagalbos, juk tam ir skirtos savitarnos kasos. Šita pastoviai, kaip pitbulterjeras pripuola ir nasrus šiepia. Fu... nesveika kažkokia. Užuojauta bendradarbiams...
Vakar pamaciau zvakide, kuriai buvo uzdeta akcija BE nuolaidu korteles (is 4 euru kainavo apie 1, 50), kasoje imuso pilna kaina, sakau, kad juk akcija jai, pardaveja sako su kortele, perbrauke kortele, ir vis vien jokios akcijos nebuvo. Tai jeigu daiktui nebera akcijos, tau nuimkit akcijine kaina :) nusivyliau.
2018.10.05. buvau sokiruotas jusu apsauginio darbuotojo. kauno kreves pr. 14. jisai senai dirba. neaukstas. plikai nusikirpes. o sioje parduotuveje apsiperku kasdien. isejus man isejus is tualeto jisa uzejes i ji ant visos sales izeidzianciai man sureke. : e tu grazuoli. ar tu ir namie neuzgesini sviesos po saves : man atrodo kad su KLIENTU. taip arogantiskai bendrauti nederetu. tai jau nepirmas kartas kaip pastebi kaip jis ir su kitais elgiasi. as jo ten matyti tikrai nenoreciau. aciu.
Sveiki. Siandien Kalvarijos (Marijampoles savivaldybeje) maximos aiksteleje apsauginis vardu Alius bande nuvyti neblaivu vyriski, taciau sis nepaklause ir visvien vaiksciojo aplink, bet niekam nieko bloga nedare. Apsauginis supyko, pasivijo vyra ir sudave jam smugi i galva, tada pradejo ji gulinti spardyti, pakele ir trenke dar kelis kartus, paklausus kodel jis taip pasielge argumentas buvo "nes jis reketuoja zmones" taip, jis praso pinigu is zmoniu, bet nieko bloga daugiau nedaro. Kadangi jis galimai benamis neturi kam pasiskusti, todel norejau pranesti, kad tikrai galima sudrausminti, bet musti ir spardyti ne. Viskas vyko dienos metu, aplink buvo ir nepilnameciu. Tikiuosi bus i tai atsizvelgta.
Kai prieš kelis metus buvo atidaryta Viršliškių maxima-netilpome kailyje iš džiaugsmo-prekės geros, aptarnavimas puikus, čia pat mašinų stovėjimo aikštelė ir tt.Į ką dabar tai pavirto-apkrauta visi praėjimai, ypač šiom dienom, kai įėjus į parduotuvę jautiesi lyg kapuose, užgriozdinta pramoninėmis prekėmis, kolektyvas nemalonus, vietoj senų, amžinai susiraukisių darbuotojų pristatyta jaunų panelių-joms liepta siūlyti prekes.Pasiūlė spalio 3 dieną mėsos skyriuje-nupirkau, karkos gabaliukas apglitęs, vos ne vos atgaivinau, kad neišmesti, pasiūlė salotų naminių-nupirkau, kad ir nedaug-išmečiau.Čia kas-teroras už prekystalio?Žmonės nepasiduokite šypsenoms, pirkėjų nėra, tvarkos nėra, o valdžia parduoti reikalauja.Kur ta erdvi, turtinga paklausiomis prekėmis mūsų maxima?Ir dar tas paukštelių čiulbėjimas-varnos lai kranksi prie tokių kainų.
Negaliu atsistebeti jusu darbuotojais. Siandien atejau i virsuliskiu maxima nusipirkti vistienos, tai kartu su ja dar nusipirkau salotu, karnonado ir pyrago. Nuostabi jusu pardaveja Jurate. Linkiu jums daugiau tokiu nuosirdziu ir linksmu pardaveju kaip ji
Angelė Abaravičienė
2018-10-02 14:04:23 IP 193.219.48.237
Laba diena, Vilniuje, Naugarduko gt. maxima parduotuvėje š. m. rugsėjo 30 d., 7 kasoje kasininkė vardu Lėja labai įsakmiai, grubiai pradėjo kalbėti gal būt tiksliau ne kalbėti, o šaukti, kad as ant prekystalio patraukčiau prekes, bet pažiūrėjau, kad prekystalis pats dirba, pasistumia prekės, nesupratau- kodėl ji pradėjo taip piktai šaukti, atseit už manės stovi pirkėjas su krepšiu.... aš jai pasakiau kad prekystalis pats pastumia prekes, o tada ir prasiveržė jos pyktis... manau, kad ir kasininkai turėtų elgtis tolerantiškiau, mandagiau, gal prieš pradedant dirbti kasoje reikėtų supažindinti darbuotojus ir su mandagumo taisyklėmis...
Avokadas yra vaisius, o ne daržovė;
Airida 2018-09-29 15:35:04
Siandien Mazeikiu Maximoje norejau nusipikti arbatikuna, kadangi tokios dideles nuolaidos.Ant prekes kaina buvo 14.99, bet didele kaina rode 9.99.Pasiziurejau koks modelis 9.99 nuejus i kasa reikejo moketi 14.99.Tai man liepė eiti i sale ir susirasti darbuotoja kuri uz tai atsakinga, bet as buvau su dviejais mazameciais vaikais ir pirkiniais.Tai paprasiau pakviesti zmogu uz tai atsakinga.Atejo pardaveja uz tai atsakinga ir pasisaipydama nori pirk uz 14.99, bet as nusipaveikslavau kaina nuo stendo ir rodau jai sakau as pirksiu bet atnesk man ta 9.99.Tai zodziu nei atsiprase ir sako jeigu butum sumokejus tada galetum rodyti pretenzijas, o dabar ko nori arba perki arba ne
MAXIMA VISADA TAIP SU KLIENTAIS ISSIDIRBINEJA, PIRKAU KILIMELIUS MASINAI, RODO AKCIJA 19, 99 BET KASOJE MUSA 29, 99 EUR,.KRETINGOS MAXIMA ROTUSES AIKSTEJE.
a******u KONTORA TA MAXIMA.
BET IS TOKIU DURNELIU KAIP MES ATLYGINIMAMS ISMOKETI UZTENKA,.APGAUNA 500 ZMONIU PER DIENA PO 1 EUR IR VA TURI.
O KUR APGAUNA PO 10 EUR ? KAS CIA ZIURI I CEKIUS IR KAS JAU CIA SKAICIUJA TUOS CENTUS..

2 KARTUS RASIAUS KIEK KAINUOJA IR PRIE KASOS TRUKO PINIGU.TAD, VAT CIA IR MAXIMA.
Sveiki, klaipeda silutes pl gale jusu centriukas problemele lb maza dirba nuo 07.30zmones ateina pasiimti pietu ryte pries darba ir kaip ateini i skyriu pasiimti pietus, tai kijeva su bulvem tai dar kazka smagu, pastovei du indeliai padet daug zmoniu nori o ten tuscia, moterys is ryto kraulioja vaisvandenius kam jie is ryto svarbus.paruoskit indeliu su maistu o nepalikit alkanu issiusdami i kitas vietas.tai darbus pradedam nuo 8 o ten neparuosta niekas neturim galimybiu veliau atvykt.tai gal is vakaro paruostu zmonem pietu.pagarbiai juozuks sekmes darbuose
Zita 2018-09-27 19:41:34
Labas vakaras. Iškylo klausimas, kam įrengtos teveliu ir mažyliu kasos, jei atejus amžinai su alaus bonkem ir be vaiku žmonės aptarnaujami. Tai išvis panaikinkit tokias kasas bent nebus pykta, kai ateini, o toje eileje visai kitoks žmonių asortimentas, o neščia ar su vaikais turi laukti bendroje eileje. Tai tiesiog panaikinkit tokias kasas, nes absurdas kažkoks.
Ponia, mažylių kasose gali apsipirkti visi, tik kai ateina pirkėjai su mažais vaikais ar nėščia moteris, jie mielai kviečiami prieiti ir bus aptarnauti be eilės. Nereikia piktintis tuo, kad kol tokių pirkėjų nėra, apsipirkinėja visi kiti.
KELIAS DIENAS EINAME Į MAXIMA IESKODAMI TU VIŠTŲ PO 1, 39€ IR VIS NERANDAME... PAKLAUSIAME PARDAVĖJOS IR ATSAKO KAD NEVEŽĖ DAR NUO ANTRADIENIO IKI DABAR KAM SKELBETIA AKCIJAS JEI VELIAU JŲ NEBŪNA...
Neseniai teko lankytis naujai atidarytoje maximoje Utenoje. Prisipažinsiu, ėjau nusiteikusi skeptiškai. Kaip dažnai būna naujoje parduotuvėje, sunku rasti ieškomą daiktą. Teko pagalbos kreiptis į salėje dirbančią pardavėją. Ši moteris ne tik palydėjo ir parodė kur sudėtos reikalingos man prekės, bet dar ir paaiškino kokioms prekėms tuo metu yra taikoma didelė nuolaida. Buvau maloniai nustebinta dėl tokio pardavėjos geranoriškumo. Pardavėją šiek tiek išgąsdino mano prašymas pasakyti savo vardą ir pavardę. Turbūt pagalvojo, kad esu kokia nors slapta pirkėja. Tai Rima Bivainienė (jei teisingai įsidėmėjau pavardę). Esu tikra tuo, kad tai buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis mano apsipirkimas šioje parduotuvėje. Ačiū už tokį puikų aptarnavimą.
Laba diena, esu pasipiktinusi parduotuvėse (prekybos centruose), , Maxima" dešrelių, , Berlinki" kaina, kuri nuo 0, 85 Eur pakilo iki 1, 45 Eur. Tai kosminė kaina,. už ką tokia kaina? geresnės mėsos pridėjo ar lenkai, , pabrangino"?
Padalinyje x847 dirbanti pardavėja Rima, labai maloniai aptarnavo, viska paaiskino.
Laba diena.Sirgau (insultas)6 mėnesius.Grįžus sulaukiau nemalonumų.Užblokuota "AČIU ''kortelė.Paprašius atblokuoti, atsakė, priežastis ilgai nenaudota kortelė.Jaučiuosi dar kartą likimo nuskriaustas.Ne vien dėl kortelės, bet ir dėl joje buvusiu apie 5 eurų.Įnvalidui tai pinigai.Dėkoju jei rasit galimybe padėti nelaimėliui.Pagarbiai.
Važiuoju į Lenkija, ten ir apsiperku, aišku tokius produktus kaip duona (ir panašiai) tenka pirkti mūsų parduotuvėse. Dėl to kad pardavėjai grubūs... ko jūs tikitės už minimumą dirbantis žmonės bus su šypsena?
Reziume kol tylesim tai ir kentesim, vadovai pavaldus direktoriams šie tuo tarpu su vadovais elgiasi kaip su šunimis... tai kokios kalbos gali būti?
NOREJOT LAISVĖS VAT IR GAVOT...
Sveiki. Noreciau padekoti Ozo maximos konsultantei Kristinai uz nuosirdu ir mandagu aptarnavima bei pagalba kai buvau su mazu vaiku. Aciu jai.
Laba diena.Noreciau pasiteirauti Maxima vadovybes.Tos vietos, kur pazymetos, , seimos vieta" yra skirta teveliams su vaikais ar darbuotojams?.Siandien, rugsejo 22d.Vilniuje Sausio 13 Maxima aiksteleje buvo pastatyti du automobiliai dvieju jaunuoliu.Vienas is ju, chrysler vairuotojas, dirba, , ecodumas, o kitas irgi kazkur.
Siluteje Lietuvininku 58. 2018.09.19 Pralaukiau 40min. Prie informacines kasos be jokio aptarnavimo. Paklausus kitos kasininkes ar galetu mane aptarnauti ji atsake - kad negales, nes kasininke dirbanti informacineje kasoje yra uzsiemus kitais darbais su Vyr. Kasininke. Atejus po poros valandu susimoketi mokescius vis dar nieko nebuvo. Nuejes i kita parduotuve mane iskarto aptarnavo. Situacija buvo nemaloni, tikejausi geresnio aptarnavimo.
labas rytas. As vakar (rugsejo 19d,) apie 21 h. pastebejau kad viena moteris po jusu prekybos centra (Silutes m. Misko 7) vaikstinejo su augintiniu givunu, Sita moteri aptarnavo mesos skyrure ir as pamates pasakiau, bet tai niekas neragavo ir net apsaugos darbuotojas, Ar tai pas jus yra normalu ?
Panevezys, Klaipedos gatve, pirmoji Panevezio Maxsima. Parkingo aikstele suzymeta pagal praeito amziaus minimalius parkavimo tarpu atstumo reikalavimus.Gal dar butu pakenciama, jei tai butu 2, 4m NUO baltos linijos krasto, kuri irgi turi savo storio reikalavimus-nuo 5cm iki 40cm ir daugiau spec aikstelem.Dabar ten pastatyti standartine sio amziaus masina (jos plateja, dideja)-problema-durys jei atsidaro isispraudus, tai grizus gali tekti lipti pro keleivio puse.JUS JUK MAXSIMA -TAI KODEL PAS JUS MINIMUM IR DAR MINUS baltos linijos storis.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Celiuliozės fabriką priims Estijos Saarde valsčius
Celiuliozės fabriką priims Estijos Saarde valsčius 10-22 07:13
Estijos Pernu apskrities Saarde valsčius pasirengęs priimti celiuliozės fabriką – anksčiau kompanijos "Est-For Invest" finansuojamą pramonės gigantą buvo planuota statyti Tartu apskrityje, bet dėl...
Valstybės įmonės vs verslas: vieniems – pranašumai, kitiems – konkurencijos žabangos 10-22 06:42
Valstybės valdomos įmonės (VVĮ) ir savivaldybių valdomos įmonės (SVĮ) ir toliau aktyviai žengia į rinką, kurioje konkuruoja su verslu, tačiau vadinamosios konkurencijos sąlygos labai skiriasi: VVĮ...
Be naftos: kurios šalys ketina atsisakyti vidaus degimo variklių
Be naftos: kurios šalys ketina atsisakyti vidaus degimo variklių 10-21 19:31
Jau ne kartą "Verslo klasėje" minėtą Dono Hubertso iš "Royal Dutch Shell" citatą verta periodiškai vis pakartoti: "Akmens amžius baigėsi ne todėl, kad baigėsi akmenys."

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%