Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Masažo Klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Masažo Klinika

Atsiliepimai apie Masažo Klinika, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Masažo Klinika, UAB

Labai blogas masažas, gaila sugaišto laiko nuvažiuoti į ši
ą masažo "kliniką"
Niekada nesinaudojau ir nesidomėjau Jūsų paslaugomis, bet spamą gaunu stabiliai. Negražu.
Noriu pasakyti labai didelį ačiū masažistei Lilijai. Jos daromas Kerala masažas yra puikus.Pati masažuotoja nuostabi, masažo technika profesionali, bendravimas ir paaiškinimai super.Į jūsų kliniką dar būtinai grįšiu dėl tokios geros masažistės Lilijos.
Labai nemaloniai nustebino administratorės "bendravimas" jau vien bandant užsirašyti 10k. masažų kursui pagal dovanų kuponą. Pagaliau buvo suderinti laikai už mėnesio, o atvykus (pirmą kartą, naujas klientas!) vietoj "sveiki atvykę", 'malonu jus matyti" išgirsti tiesiog grubų "jūs pavėlavot", paaiškėja kad laikas paankstintas 10 min ir masažo, kuris priklauso pagal kuponą, atlikti jau nespėja (nes vėluojat (!!!)). Paklausus kodėl laikas paankstėjo, nors viskas suderinta telefonu dar prieš mėnesį paaiškinta, kad čia "sistema taip sugeneravo". Užsirašinėjant telefonu jokių perspėjimų iš administratrės pusės, kad laikai gali kisti ir reikia sekti jų siunčiamus sms - nebuvo. Jokių alternatyvų (priimtinų) net nebandė siūlyti (nebent vėl už mėnesio), matosi, kad ant kliento tiesiog nusispjauti. Daugiau į šią taip vadinamą "kliniką" negrįšiu, ne koks jausmas pasijusti, kad esi stipriai nepageidaujamas, jei ne iš vis lyg koks raupsuotasis. Parašiau prašymą atgauti pinigus už kuponą, tikėkimės pažadas (bent šis) bus išpildytas. Nuotaika sugadinta, paslauga negauta...
Likau nepatenkinta koju ir pedu masazu. Galvojau pagaliau atsipalaiduosiu pedas paminkys normaliai, nieko panasaus, neisjudino raumenu, pagloste, pabraize pirstu (turbut aliejaus pagailejo tai skaudėjo oda) ant pedu tik kai pora kartu pamaige tai tiek te malonumo to ir buvo. Vyras man geriau padaro masaza nei sitoj klinikoj. Pinigai i bala, nuotaika ir laikas sugadinti. Del atmosferos tai jaukumas kaip poliklinikoje. Masaziste nesiteiravo ar kažkas man skauda ir kur nors uzsiminiau apie koju skausma, masazo metų neklause ar daryt stipriau ar silpniau, matomai nusispjaut i klientus svarbiausia ant greicio padaryt ir viskas. Labai nusivyliau, iseidama administratore irgi nepasiteiravo ar patiko nors is mano veido israiskos buvo matyti kad likau nepatenkinta, matomai visiems ten nusispjaut ko klientas ateina. Masazui pasibaigus masaziste tik pagalvojo kad reikia uzsimint kad reikia masazu kurso o kad reikia iseit ir leist man apsirengt tai turejau vos ne nuoga dar sedet laukt kol pagaliau iseis uz duru pabaigus savo pasakas. Kas nores lankytis dar karta ar daugiau kartu jei net jai nerupi ar patiko masazas, tik klause kaip savijauta, butu paklausus kaip nuotaika tai buciau atrezusi. Gulejau jau ir laukiau kada pagaliau pasibaigs tas masazas. Ar taip turetu klientai jaustis?????!!! Apgailetina.
Apsilankiau "Masazo klinikas" salone gavusi dovanu kupona procedurai "Lyphobiony PLIUS". Esu labai nusivylusi aptarnavimu, nes nebuvo jokio malonaus sutikimo. Pati procedu
ra buvo galo ir nieko, taciau kambarys buvo nesvarus, ant grindu visokiu dulkiu kamuoliai ir purvas nuo batu. Paprasius vienkartiniu tapkuciu, aisku ju niekas neturejo. Atsigulus procedurai, uzklojo adijalu, taciau po juo nebuvo jokio vienkartinio pakloto (galiu tik isivaizduoti kiek zmoniu po juo gulejo ir kaip daznai buvo skalbiamas - npurte gulinti vien nuo tokios minites). Kosmetologe buvo gana maloni, tik per daug kalbejo ir is burnos sklido ne koks kvapas. Gulejau ir jokio pasimegavimu nejutau, kaip tik kuo greiciau pakilti ir iseiti. Atsikelusi apsirengiant nuo auskaro pameciau uzsegima ir pradejusi ieskoti apstulbau kas darosi ant zemes, po gultu ir po kedemis - baisiau nei baisu NESVARA PURTE. zodziulb lb gailiuosi pasirinkusi sia procedura. Pprasciausiai gaila savo laiko ir su gadintos dovanos. NIEKADA NEGRISIU.
Masazo paslaugos labai kokybiskos, masazuotojos mandagios, paslaugios ir savo srities specialistes. Administratore puikiai atlieka savo darba, galima tartis, derintis, perkelti masazus kaip klientui patogiau. Rekomenduoju!
Tomas 2016-01-25 10:14:20
Gimtadieniui dovanų esu gavęs 10 apsilankymų kuponą, todėl savaitgalį į "Masažo kliniką" atėjau jau trečią kartą. Pirmi du kartai nebuvo idealūs, tačiau tikrai turėjo kuo (iš gerosios pusės) nustebinti. Trečiasis kartas, deja, nustebino kitaip. Masažistė gavusi informaciją, kad man yra sloga, rekomendavo masažo nedaryti, o į argumentą, kad sloga man yra beveik nuolat, atsakė bijanti užsikrėsti bei atsisakė daryti masažą.
Aš manau, kad tokios įstaigos kaip "Masažo klinika" paskirtis yra užtikrinti, kad klientas jaustųsi gerai ir išeitų patenkintas, o ne pasijustų lyg koks raupsuotasis ir būtų paliktas ant masažo stalo gulėti vienomis trumpikėmis.
"Masažo klinikoje" lankytis nebesiruošiu, didelių psichologinių išgyvenimų nepatyriau ir nesu motyvuotas rašyti tokių komentarų, todėl vienintelis dalykas, kurio tikiuosi, yra tai, kad šis mano atsiliepimas bent jau padėtų atsižvelgti ir pagerinti paslaugų kokybę (ir darbuotojų motyvaciją, kuri turi ją užtikrinti) kitiems jūsų klientams (tame tarpe ir mano artimiesiems, kurie išnaudos likusius nepanaudotus kupono masažus).
Geriausi linkėjimai! :)
Apie 20 metų vaikštau periodiškai į masažus skirtingose vietose, o čia pirma karta (gavau dovanų kuponą). Aptanavimas malonus, maloniai suderina laiką, nors ir kuponas buvo besibaigiantis. Buvau pas Vilma ir Modestą. Vilma gera masažistė, bet MODESTAS, kažkas neįtikėtino. Daro labai stiprų masažą ir galvojau, kad nugara jau po to skaudės, o neįtikėtina - toks lengvums... Nusipirkau dar 10 masažu, bet labai gaila, kad Modestas išeina metams atostogų, Bet visteik Modestui diedelis AČIŪ, tokių masažistų reta. lauksime po metų ir būtinai ateisime :)
Geriausi linkėjimai! :)
Labai dekoju masažistei Vilmai už juos sažiningą darbą ir malonu aptarnavimą. Juos rankos gydo geriau už vaistus.Jaučiasi, kad jinai tikras profesionaslas, kuris myli savo darbą ir viska padaro, kad pacientas greičiau pasveiktu. Dar karttą ačiū!.
jei durna nieks nepades.du masazus viena po kito daryt negalima...jei numirsi kodel turi atsakyt masazistai ?eidavai anksciau daznai buvau ir kitam filiale viskas ok.net pasibaigus kuponui dvi dienos prieme.o vat davar gavau dovanu ne masazo klinikos per pazistamus pasibaige ir atia.jei zioplas pats kaltas.teisa masazus daro skirtingai nes skirtingi zmones bet siaip liuks :) tai kad valio kad yra vilniuje tokios klinikos.o siaip viskas puiku gero biznio ir kuo maziau tokiu zioplu klientu.
Man irgi taip atrodo, kad problemos kyla tiems, kas iš esmės yra problematiškas žmogus..ne kaip nesuprantu, jei parašyta, kad galiojimo laikas iki tam tikros datos, kodėl į tai žiūrima pro pirštus??? aš lankiausi šioje klinikoje, aptarnavimas labai malonus, nekilo jokių problemų, masažas buvo atliktas labai kokybiškai, niekas manęs nevarė nuo masažo stalo, net pasibaigus masažo laikui..., nepaisant tuo, kad buvo pirktas kuponas su nuolaida...
Sita istaiga yra mano geras metu atradimas. Labai nebrangu, bet malonus ir paslaugus darbuotojos. O masazai tikrai geri, bet labiausiai man patiko rolo masazas, rezultatai akivaizdus, o kainuoja daug pigiau nei kitur. Tikrai rekomenduoju
Noreciau labai padekoti visam kolektyvui, visi darbuotjai labai malonus ir paslaugus, o paslaugos atlekamos labai kokybiskos.Klinikos kliente esu pastovi ir pati neturejusi jokiu problemu, gal tiesiog jus patys zmones (kas tureja problemu) esat problematiski klientai ir sukeliat nesusipratimus. Nes pvz. as pati turejau viena problema lankiau roll masazus ir buvau sigyjusi abonimenta, bet del sveikatos man dakatarai neleido lankyti pora men. Taciau atsiuntus visu reikiamus dokumentus man pratese galiojmo laika roll masazu ir neturejau jokiu problemu. Juk ta ne vaiku darzelis, tai rimta istaiga ir taisykles yra taisykles. Nepykit, tik isreiskiau savo nuomone, man labai patinka masazo klinka ir tikrai liksiu istikima Masazo klinikos kliente.
Dar karta ACIU kolektyvui. :)
Ruošiausi skambinti dėl masažo į kliniką, bet perskaičiusi komentarus to nebedarysiu.

Masazo klinikoje lankausi jau virs 2 metu. Jau trecia kursa masazu baigiu. Esu labai patenkinta paslaugomis ir aptarnavimu, taip pat paslaugu kaina. Taip pat del rimtos priezasties negalejau pabaigti vieno kurso klasikiniu masazu, liko 2. Galiojimas 3 menesiai kaip pasibaiges, taciau administratores maloniai pasiule parasyt prasyma direktoriui bei atsinesti pazyma is gydytojo, kad likusieji masazai man butu atlikti. Taip siandien ir planuoju padaryti. Tikiuosi pasimegauti likusiais dviem masazais.

Aciu Jums :)
Justina 2012-10-09 12:34:16

Na kaip matau, problemų su šia įmone ne viena aš turiu. Masažo klinika nuo 2012.07.28 niekaip nesugeba atlikti procedūrų, įsigytų internetu. Vienintelis jų pasiaiškinimas, jog jau 2,5 mėn ieškosi specialistės šiai procedūrai atlikti. Pinigų grąžinti neketina. Kadangi kuponai galioja iki 2012.11.28, tad jie grubiai sau ir elgiasi. Na o paskui žiūrėsime, kuom viskas pasibaigs...

Labai nesmagu, kad tokios įmonės nesugeba su klientais nedidelių konfliktų išspręsti taikiai. Tuomet nenukentėtų jų reputacija ir klientas nebūtų piktas.

Su pagarba
Justina
Justina! Idomus jusu pasisakymasĄ juk jusu kuponas kaip jus rasote pasibeige. Jus galejote prasyt is aksto is tu kas jum pardave ta kupona o ne is paslaugu teikiejo. Jauciu kad administratores jum atsake teisingai o jus supratot piktibiskai. O siasip ten viskas puiku ir malonu. Man patiko.
Net nenustebau paskaicius, kiek zmoniu skundziasi, Masažo Klinika
S. Žukausko 21, Vilnius, paslaugomis. As taip pat laaaabai blogos nuomones esu apie administracija.
Situacija mano paprasta ir labai zemiska - pasibaiges masazo kupono galiojimas (del labai rimtu priezasciu). Ir aisku niekas net i kalbas nesileido, kad butu man atliktas masazas. Man pirma karta taip gyvenime, nes visur, kur tik naudojuosi panasiomis paslaugomis, tai normalus zmones supranta, kad pinigai paimti, ir koks skirtumas menesiu anksciau ar veliau bus atlikta paslauga. Zodziu, administratore labai nemaloniai kalbejo, Masazo klinikos direktorius (vyras) taip pat visas nepatenkinats iki negalejimo. Suprantu, kad gal mano skambutis ir sunervino ji, nu bet sorry, reikia myleti savo klientus!
Tikrai viems rekomenduoju nesidometi ju siulomis paslaugomis, nes jei zmones dirba tik del pinigu, tai kaip gali buti kokybiskai atliktos proceduros. Dzin jiems zmogus!
Gerbiamam direktoriui ir salono administratorei linkiu, kad uz tuos pinigelius nusipirktu ka nors mielo sirdziai, gal geresnes nuotaikos tapsite. Ir jei norit, kad pasikeistu klientu nuomone apie jus, tai pagalvokite, ar ne patiems reikia keisti poziuri i klienta!!!

Na kaip matau, problemų su šia įmone ne viena aš turiu. Masažo klinika nuo 2012.07.28 niekaip nesugeba atlikti procedūrų, įsigytų internetu. Vienintelis jų pasiaiškinimas, jog jau 2, 5 mėn ieškosi specialistės šiai procedūrai atlikti. Pinigų grąžinti neketina. Kadangi kuponai galioja iki 2012.11.28, tad jie grubiai sau ir elgiasi. Na o paskui žiūrėsime, kuom viskas pasibaigs...

Su pagarba
Justina
Brigita 2012-05-25 12:21:43

as, kaip Jusu klinikos kliente, s.m. geguzes 25d. 11.50h. skambinau i salona uzsirasyti masazo kursui (Zukausko g .). Kuponus jau esu issipirkusi internetu. Turiu 14 masazu po 30min. Paprasius padaryti du masazus t.y. viena po kito,administratores buvo papriestarauta ir pasakyta kad taip neimanoma. Administratore pasake jog galiu daryti tik 45 min.( nors galeciau darytis du masazus po 30 min.???????Nelabai tai supratau) Administratore, kalbejo labai nepagarbiai. Man buvo paaiskinta, kad ji salone "dviraciu neisradineja" ir pasakyta, kad jei man nepatinka klinikos statomos salygos tai niekuo negali padeti ....

Labai gaila , kad kuponus jau turiu ,nes po tokio poziurio i klienta "Masazo klinikoje" lankytis nenoreciau. Taciau kadangi kuponai jau nupirkti, noreciau gauti paslauga ir per viena diena uzsirasyti i 2 vakumo masazus savo turimais kuponais (VIENAS PO KITO).

Noreciau, kad su manimi butu susisiekta kaip imanoma greiciau.

Brigita Rudinskaite
+37067490782
Kaip suprantu problema ispresta :) atsiprasome uz nesklandumus.

as, kaip Jusu klinikos kliente, s.m. geguzes 25d. 11.50h. skambinau i salona uzsirasyti masazo kursui (Zukausko g.). Kuponus jau esu issipirkusi internetu. Turiu 14 masazu po 30min. Paprasius padaryti du masazus t.y. viena po kito, administratores buvo papriestarauta ir pasakyta kad taip neimanoma. Administratore pasake jog galiu daryti tik 45 min. (nors galeciau darytis du masazus po 30 min.???????Nelabai tai supratau) Administratore, kalbejo labai nepagarbiai. Man buvo paaiskinta, kad ji salone "dviraciu neisradineja" ir pasakyta, kad jei man nepatinka klinikos statomos salygos tai niekuo negali padeti....

Labai gaila, kad kuponus jau turiu, nes po tokio poziurio i klienta "Masazo klinikoje" lankytis nenoreciau. Taciau kadangi kuponai jau nupirkti, noreciau gauti paslauga ir per viena diena uzsirasyti i 2 vakumo masazus savo turimais kuponais (VIENAS PO KITO).

Noreciau, kad su manimi butu susisiekta kaip imanoma greiciau.

Brigita Rudinskaite
+37067490782

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%