Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mary Kay Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mary Kay Lithuania

Atsiliepimai apie Mary Kay Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mary Kay Lithuania, UAB

inga 2019-07-07 13:15:04
kosmetika yra visiskas slamstas, avon, oriflame ir panasiu lygio, jeigu oda gumine-tiks, tinka tepti batams. kainos kosmines, kaip brangiausiu produktu vaistineje, kaip tiek durneliu randa, kad sitaip plestusi, o geriausios smegenu plovejos santazuotojos ko sultantes uzdirba tiek, kad daugiau nieko ir nebedirba. kaip kokia sekta veikia. teko buti konsultacijoje pas patyrusia meistre iskisimo, tai tokia smegenu plovimo texnika, kad sunku atsilaikyti, ibruka slamsta savo net issimoketinai, perki visai negydanti, nedrekinanti, o tik kvepianti ranku krema uz 30€, iseini nesuvokes, kaip tu ji nusipirkai. visiems, kas turi pakvietima i nemokama konsultacija su dovanomis NEIKITE dovanu nebus, o iseisite apvogti savo noru
Puiki kosmetika, jeigu jums netiko, tai nereiškia, kad bloga. Kaina tikrai nesikandžioja, nebent lyginat su prekybos centrų pigiakais, o konsultantės tikrai neperša per prievartą, o naudotis ir kaip priżiūrėti odą tikrai išmokina
inga 2019-07-07 13:15:04
Laba diena:-)
Galvoju ir parduotuveje pirkdami veido premones sau dažnai apsirinkome.
Nauduoju daugiau kaip 9 metus, ilgalaikio poveikio priemonės.Sulaukiu nemažai komplimentų apie veido išvaizdą. Yra tikrai gerų produktų, aišku ne viskas.
Nes žmonės renkasi pagal galimybes ir kokybė.
Geros jums dienos:-)))
Gera kosmetika, pabandziau nenusivyliau, super
Aliona 2015-06-24 12:44:57
Sveiki, gavau dovanu kupona makiazui padaryti pas Mary Kay konsultante. Padare makiaza diena_ vakare lupos patino ir niezejo. Kita ryta veido oda aplink lupas paraudo, veliau pleiskanojo ir nusilupo. Paraudimas plito, veliau didesnis plotas odos pleiskanojo ir luposi. Kreipiausi i dermatologa. Geriu antibiotikus ir vartoju kremus is vaistines.
Man ir lb supleiskanojo. Ka sake daktarai, ?
Teko dalyvauti grožio konsultacijoje pas Klaipėdos krašto Mary Kay atstovę (taip save pristatė). Kol ji kalbėjo, o mes ūkčiojome ir linksėjome, viskas buvo puiku (nuostabi atmosfera, draugystė, šiltas moteriškas bendravimas - taip apie santykį su klientėmis pasakojo grožio konsultantė). Bet vos pasakius, kad šį kartą nieko neįsigysime, Mary Kay atstovės veidelis susisuko, malonybės baigėsi ir dar tebesėdint mums buvo pasakyta viso gero! Neaukštas lygis moterytės...O kosmetika kaip ir daugelis kitų, vidutinės klasės už nepamažintą kainą, bet kam tinka - ok!
Labai labai nusivyliau šia produkcija. O ypač veido kremu 3d, tipo skirtam jautriai veido odai. Tokios elergijos nuo poros pasitepimu dar nesu turėjusi. Veidas atrodė kaip sudaužytas, akys užtinusios, dėmės per visą veidą, begalinis niežėjimas. Ir Jūsų kompanijai tai normalu ???? Veido gydymas daug brangiau kainavo.
Ieva 2017-03-30 15:30:02
Sveiki. Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo nuomone apie šios kompanijos „direktores” ir grožio specialistes, su kuriomis teko susidurti. Sudalyvavome su drauge nemokamoje „išskirtinėje” grožio procedūroje, kurios visas išskirtinumas pasireiškė vienos veido pusės patepliojimu kremu ir rankų pilingu, jei taip galima tą pavadinti. Pirmiausia, iki kokybiškos procedūros atitinkančios higienos normas buvo toli. Antra, kur šiais laikais yra nemokamos kokybiškos (kad ir nekokybiškos) paslaugos? Kokia „kaina”, tokia kokybė. Tačiau, nuėjau ir pamiršau (taip norėčiau). Žinoma, buvo biškį gaila sugadinto laiko, nes geriau bučiau pasivaikščiojusi su vaikais lauke. Viskas būtų buvę gerai, jei ne skambučiai po minėtos „procedūros” ir primigtyni siūlymai daryti verslą, dirbti sau, siekti karjeros aukštumų. Na, o jei mano ambicijos per mažos, bent tapti platintoja dėl savęs. Esu analitiška asmenybė, todėl prieš priimdama sprendimą, pradėjau domėtis, kas tie žmonės, ką pasiekė, kokį produktą siūlo ir į kokią aplinką nori įtraukti. Ne paslaptis, facebook ir atsiliepimai internete buvo mano įrankiu, kuris padėjo priimti sprendimą. Pirmiausia, atkreipė dėmesį, kad rekvizitai.lt registruoti 4 darbuotojai, šiai dienai jau 3 (beje, per pastarąjį pusmetį darbuotojų kaita labai svyravo - įdomu, dėl kokios priežasties?), iš kurių 1 vadovas. Facebooke bent 5 moteriškės yra šios UAB direktorės. Kurioje vietoje netikslumas? Peržiūrėjau nuodugniau tų moterų anketas ir bent 3 iš jų fone su nauju automobiliu. O mes dar stebimės, kodėl įvyksta vagystės, pagrobimai. Facebook puikus įrankis vagims pritraukti. Susimąsčiau, ar kiekvienas auštesnio ar žemesnio lygio vadovas kelia savo naujo, ir beje, geresnio automobilio nuotrauką į facebooką? Na bent mūsų įmonės tikrai ne.
Facebooko paskyrose gausu visokių nuotraukų: maistas, kelionės (prie palmės, po palme, kaip dar ant palmės nepadaryta nuotraukų), kažkokie moterų susibūrimai, net garų puodas įkeltas į facebooką :) Žinoma, kiekvieno teisė rinktis, ką kelia, postina itt., tačiau šie žmonės įkyriai siūlo man su jomis daryti „verslą“. Ar rimtas verslininkas, kuris iš tikrųjų gali pasiūlyti rimtą sandorį ar bendradarbiavimą, užsiims tokiomis, atsiprašau, nesąmonėmis?
Įdomu tai, kad nei pas vieną mane kvietusių vadovių, nėra nei vienos nuotraukos su vaikais, vyru, šeima. Kokie yra mūsų prioritetai, tą ir skelbiame. O su kuo sutapsi, tuo pats ir tapsi. Nusprendžiau, kad geriau būsiu neambicinga, kaip mane apibūdino „direktorė“, bet būsiu mylinti ir rūpestinga mama ir žmona, gerbiama ir vertinama vadove, laimingu žmogui. O laimė mėgsta tylą.
Merginos, moterys, pagalvokite, prieš priimdamis sprendimą ir įsivertinkite realias galimybes.
Sveika Ieva, daugiau, , pagoolink, , info apie Mary kay kompaniją....Tai yra nepaprastos moters MARY KAY ASH įkūrėjos verslas jau 35 šalyse, tai yra moterų turtinimas, bet žinoma daug kam to nesuprasti.....nes ne visos, , elgiasi taip kaip norėtų kad su jomis elgtųsi, ,.....sėkmės dirbant vadovaujantį darbą.....aš tokios vadovės asmeniškai nenorėčiau.....pagarbiai, Genutė
Naudojau veido geli ir prausikli jaunai odai. Sake kad viskas naturalu. Tai taip sualergizavo veida, kad visas istino, pradejo niezeti ji, buvo raudonas visas. Paskui turejau naudoti antibiotika, kad praeitu alergija. Kazkokia tragedija. Abejoju ar ten yra kazkas naturalaus, tiesiog Mary Kay moka pasidaryti gera reklama.
Amanda 2017-12-12 13:55:03
Naudoju MK kosmetiką jau virš metų, t.y prausikliai, kremai, serumai itt, sąžiningai sakau, kad mano veido oda pasikeitė labai ir tik į gerąją pusę, tad manau kitokių jau priemonių neieškosiu ir liksiu ištikima. Kas dėl kainos tai tikrai kosmetika brangoka. O žmonių neigiamos nuomonės manau yra susidariusios būtent dėl to "įkyraus" kai kurių konsultančių siūlymo, nes kiekvienas turi teisę arba pirkti arba ne. Pati kosmetika tikrai gera, svarbu tik atrinkti kas būtent Jums reikalinga.
Noriu amandos paklausti ar naudojan veido priemones (kaukes, losijona, krema) pradedant naudoti ar buvo berimu ir niezejimo? Konsultante tikina kad tai normalo, pasak jos gydome epiderimi del to taip isbere ir niezti visa veida. Man labai neramu istikruju.
Sveiki, visi esu Kauno kolegijos studentė ir atlieku "Mary Kay" prekinio ženklo vartotojų nuomonės tyrimą ir norėčiau paprašyti, kad užpildytumėte anketą ir išsakytumėte savo nuomonę. Ši anketa bus anonimiška ir naudojama tik mokymosi tikslais. Iš anksto dėkoju ir įkeliu nuorodą į anketą: https://apklausa.lt/f/prekinio-zenklo-mary-kay-vartotoju-nuomones-tyrimas-8uqa754.fullpage
Išmėginau tušą - alergija akims. Visą dieną akys ašarojo ir buvo patinusios
Naudoju sia kosmetika jau 5 metai, esu patenkinta tiek as tiek mano veido oda :))) manau, kad kiekviena moteris atranda tai, kas jai tinka !.
Nuostabi kosmetika. Kiekvieną vakarą/rytą norisi tepti šią puikią odos priežiūros produkciją. Pojūtis nerealus. Džiaugiuosi atradusi puikią kosmetiką už prieinamą kainą!!
Kosmaras, konsultantes nesveikai ikyrios, jokio "ne" nepriima, gal 10 min reikia itikinet, kad man nereikia ir as nenoriu 100eu isleist ju kosmetikai, kuri net nezinau ar veikia :D Kosmaras, neikit i tas makiazo "pamokeles", nes per jas vien savoproduktus reiklamuoja, tiesiog pasidazem ir tiek.
Nusibodo ta Marry Cay nezino kaip dar gali mulkinti zmones. Pakviete i nemokama procedura marry cay, ale tipo darys procedura, laiko gaisimas nieko jie nedarys. reklamuos 2h kosmetika ir nieko daugiau. O po to jei pasakysi kad nepirksi kosmetikos isvadyns ubagu ar tai normalu? iseisi su sugadinta nuotaika ir po to dar pora menesiu skambines rasines kol visur neuzbluokoji. Nerekomenduoju sios kosmetikos. Zmones atsipeikiekit
Žiūrint į vidutinį atlyginimą aišku, kodėl kosmetika tokia brangi :) Geri antkainiai :)
As E 2016-02-25 21:43:45
Mary Kay kosmetika naudoju apie 10 metu. Kiek bandziau kitu gamintoju kosmetika, nei viena neatstojo sios firmos gaminiu. Tikrai galiu pasidziaugti kad per tiek metu niekada neteko nusivilti siais veido prieziuros produktais.
Nemanau, kad šį kosmetika vertingesne už Leferi...jau ilga laiką tik ją naudojausi...puikumelis
Jūratė 2016-05-13 21:45:08
Iš pateiktos informacijos aišku, kad tikrai dideliu mandagumu, bei taktiškumu nepasižymite...nesu nei konsultantė, nei ilgą laiką vartojanti, kol kas nuomonės pareikšti negaliu apie MK kosmetiką, bet nesusilaikiau pastebėti, panelyte, kad visas pasaulis laikosi ant materialaus pagrindo -pajamų...Manau, kad Jūs irgi dirbate už pinigus, ne už gražų, didelį AČIŪ...kad taip, mergaite, nėra ko taip pykti ir purštauti. Kitą vertus konsultantė jau ir taip dovanoja vienkartinį pasinaudojimą kremais argi tai blogai? Dalyvavau pristatyme, naudojausi jų kosmetinėm priemonėm nusipirkau tik vieną produktą rankoms, bet manau, kad netolimoje ateityje įsigysiu daug daugiau...konsultantė pasitaikė labai maloni ir tikrai nespaudė, kad daug isigyčiau...
Turi rupeti kaina, turi rupeti kiek ir uz ka isleidziate! Jeigu jus manote, kad prasyti nuolaidu siais laikais geda, tai jus esate is kazkokiu viduramziu ar kompleksu turintis zmogus, kuriam geda, jei kas tik pagalvotu, kad nesat tokia ponia kokia atrodet. Juokas. Visi dirba, kad gautu pinigelius, visi isleidzia tuos pacius pinigelius, viskas sukasi ratu. dirbat ne uz aciu tad ir nemomokekit uz grazu aciu. visi uzsimeta tokiem sudeliam 200 - 300 procentini antkaini, o bent 10% procentu nuolaida padaryti yra normalu net brangiausiose pardese! Kaip manot kiek tas "sudelis" kainuoja jiem patiem, jeigu siulo nemokamas proceduras visom?
Nebandykit but kuo nesat, nes net turtingiausi verslininkai derisi !!!!
Juokingiausia buna, kad betkokiuose parduotuvese, pristatymuose, merginos perka tik tam kad parodyt, kad kokios jos lojalios klientes ir poniutes. O saskaitose istikriju spygutes. Nepasiduokit spaudimam, skaiciuokit pinigus, tik tada turesit :) sekmes.
Sėkmės einant iš ten - verta išeiti
2016-12-16 22:13:12 IP 28mbqblu
Tipo konsultantė 2016-02-29 19:04:40
Sveiki, esu "konsultantė" bet supratau kad visas šis reikalas ne man ir noriu išeit iš viso šito reikalo, noriu kad daugiau man niekas nerašinėtų neskambinėtų, ir t.t. noriu panaikint savo anketa gal galite padėti ?
Turite nepirkti metus laiko, tuomet jus išbrauks iš sistemos. Taip pat galite gražinti startinį rinkinį, bet nei vienas produktas negali būti pradarytas ir po to niekada negalėsite tapti konsultante iš naujo
nusivylusi.. 2015-11-26 17:44:37
Pasidomejau, kosmetikos DNR ir ka suradau, kad priemonese naudojama nesaugi konservantų sistema, nesaugūs ingredientai,
kad daugelyje isgirtu kremu beveik nėra naudingų odai medžiagų, arba ju tiek mazai, kad jie surasyti, sąrašo pabaigoje, o kadangi ingredientai rašomi pagal jų kiekį, galima spręsti, kad jų labai mažai..Kad, naudingiausi ingredientai yra po konservantų, tad jie negali būti veiksmingi.
Šitą aprašymą ir aš radau, bet noriu pabrėžti, kad tai buvo parašyto ne prie visų Mary Kai produktų.Vienų įvertinimai geresni, kitų blogesnį. O prie kitų Mary kay produktų buvo parašyti jau daug geresnį profesionalų atsiliepimai. Pvz.: Kremo sudėtis yra paprasta ir ją galima palyginti su balzamu lūpoms, nes ingredientai labai panašūs: vazelinas, mineralinis aliejus, bičių vaškas ir t.t. Nors sudėtis paprasta, ji nėra prasta ypač brandžiai odai ir šaltajam metų sezonui. Šį kremą drąsiai galima naudoti ne tik nakčiai, bet ir dienai, jis tiks einant į lauką žiemą ar sausos odos priežiūrai. Pagrindiniai ingredientai maitina odą, minkština, atstato pažeistą ar išsausėjusią odą. Nors sudėčiai naudojami neigiamos reputacijos nusipelnę ingredientai - mineralinis aliejus ir parafinas - reiktų žinoti, kad jie nėra pavojingi sveikatai, jei yra pagaminti gryni ir be priemaišų. Daugiau informacijos: http://www.kosmetikosdnr.lt/
Uzkniso juodai tos ikyrios bobos ir ju sms bei skambuciai ir jau nekenciu net tos kompanijos. Nors kosmetika tikrai nieko. O tom kurios turi problemu eikit pas dermatologe kosmetologe tik jau ne pas sitas maliones motjereles. :))))
Buvau as vakar pristatyme, konsultante taip buvo labai madnagi, pasiule man ivairios kosmetikos, rankoms veidui. Perplautos jei smegenys kaip as vadinu. Po to pasiule nupirkti visa komplekta kuris kainavo 100 EU, kaip as galiu pirkt visa linija kosmetikos uz tokia kaina nepagalvojus nieko, nepaskaicius atsiliepimu apie sia kosmetika, as zinau konsultante nori uzsidirbti. As pasakiau jei kad pagalvosiu jei noresiu nusipirksiu. siais laikais 100 eu yra dideli pinigai, man nepatiko tai kad konsultante pradejo zeminti sakyti tai ka tu neturi pinigu sutvarkyt veido oda tau ka nepatiko niekas, kas cia yra 100 eu, tu ka nenori, imk komlekta sumokesi po 2 savaiciu. Kaip issimokslines zmogus gali imt iskart ir pirkti. Zinau cia konsultanciu darbas bet zeminti zmogaus taip tikrai nemandagu, pristate kosmetika ir viskas as privalau ja pirkti. Spuogai gali atsirast ir del skrandzio bedu ir jokia kosmetika nepades geriausia issitirti.
kažin kokios darbo sąlygos centrinėje būstinėje Vilniuje? Ar verta darbintis?
Siandien buvau grozio pamokelei. Konsultante buvo labai maloni. Buvo labai malonu su ja bendrauti. Pasakojo apie kosmetika. Dave isbandyt. Rekomenduoju Inga
Sveiki:) Esu nepriklausoma Mary Kay grožio konsultantė, galbūt kam aktualu ir įdomu daugiau sužinoti apie šią kompaniją ir kasdienės veido odos priežiūrą? :)
Vedu kosmetines pamokėles, kurių metu suteikiu daug svarbios mums-moterims, informacijos apie kasdienės veido odos priežiūrą, suteikiu galimybę išmėginti produkcija, mėgautis SPA proceduromis bei praleidžiame smagią valandėlę artimiau su kiekviena susipažinant ;)
*Kur? Jūsų pačių pasirinkimas.
*Kada? Jums patogiu metu.
*Įsipareigojimai/kainos? Nėra.. dėl registraciju susisiekti asmeniskai fb "marykay Kristina"
Neringa Stancelė
2016-06-16 08:28:08 IP 28mcscjn
Tipo konsultantė 2016-02-29 19:08:39
Naudoju šia kosmetika apie pusmeti, na bent jau mėginau bet beveik nuo visko arba išberia veida arba taip išsausėja oda kad netik pati nenaudoju bet nematau prasmės kitiems jos siūlyt... Vieno karto išmėgint tikrai yra per maža o mokėt tokias sumas už kosmetika kurią gali netyčia daugiau niekada nenaudot brangu....
Šiaip, kiek žinau, Mary Kay kompanijos politiką, tai ji užtikrina 100% pasitenkinimo garantiją. Jus turėjo informuoti, kad visus produktus, kurie Jums netinka, galite prašyti pakeisti kitais, net jei sunaudojote trečdalį ir pastebėjote, kad Jums netinka vienas ar kitas produktas. Gal blogai nusistatėte odos tipą ar tiesiog pasiėmėte per stiprią priemonę. Berti gali ne tik dėl to, kad netinka, bet ir todėl, kad valosi oda, jei prieš tai buvo prižiūrima netinkamomis priemonėmis ar nenaudojote nieko visai. Pasiteiraukite pačiame Mary Kay tinklapyje ar kreipkitės į labiau patyrusią konsultantę. ;) Linkiu gražios dienos.
Neringa Stancelė
2016-06-16 08:25:36 IP 28mcscjn
Lolo 2016-03-01 11:30:52
Manau tiesiog naudojate netinkamus produktus. Galiu parekomenduoti gerą konsultantę. Kosmetika labai efektyvi: paveiks labai efektyviai parinkus tinkamas priemones, ir bus aiškus netinkamas efektas parinkus netinkamas priemones. Jeigu pasakysite kuriam mieste gyvenate, galėsiu patarti, kur kreiptis...
Nusivylusi 2015-05-22 16:42:26
Šiandien ir aš patekau į tokią pamokėlę. Kiek esu buvusi kitų produktų pristatymuose, visos konsultantės labai maloniai bendrauja, sugalvoja kokias loterijas, parduoda su nuolaidomis...
Atsisėdusi paklausiau, gal bus kokių nuolaidų. Moteris, prisistačiusi direktore, iškart papriekaištavo, kaip aš galėjau taip paklausti, juk tai neetiška, matyt ji nesitikėjo tokio klausymo, o gal išvis manė, kad niekas nieko neklaus, tik jos varys savo reklamą. Pradėjo man aiškinti, kad juk eidama apsipirkti neprašau, kad man parduotų pigiau. Toks įspūdis, kad kasdien perkuosi kosmetiką :D Jos gi iš anksto pasiruošia įvairiems klausimams ir turi jau išmoktas frazes, bet pati direktorė dėja neturi kantrybės ir matyt per daug pasitiki savimi, jaučiasi “aukštsnė”, kad leidžia žeminti kitus. Kabinėjosi prie kiekvieno žodžio. Išklausiau kalbos vartojimo pamokėlę ir po jos jau nebeliko nei nuotaikos, nei noro ten likti. Sugadino nervus, o po to prašė pasilikti ir paklausyti apie produktus. Kita moteris, kuri buvo su šita "direktore" buvo labai maloni.
Išvada: jei nelaiko nervai, tai tokio amžiaus moteriai jau laikas į pensiją. Dėja ir puiki kosmetika nepadeda pabėgti nuo senatvės.
Taigi iš savo karčios patirties nepatariu lankytis tokiose susibūrymuose, nes jie nepasiruošę atsakinėti į klausymus, joks klientas jiems nesvarbus, jiems tik svarbu, jei sėdėsi, tylėsi ir pirksi jų produktus. Dabar iš principo nepirksiu jų produkcijos ir atkalbinėsiu kitas lankytis tose bjauriose pamokėlėse. Nemalonus tas Mary Cay "veidas". Žodžiai “tinklinis marketingas” viską pasako. Jie orientuoti tik į pardavimus, turi visokiais būdais girti, kad tik pritrauktų kuo daugiau pirkėjų, juk nuo mūsų priklauso jų uždarbis.
Tipo konsultantė 2016-02-29 19:08:39
Tipo konsultantė
2016-02-29 19:08:39 IP 28mdp8ap
Tipo konsultantė
2016-02-29 19:04:40 IP 28mdp8ap
Ech.. 2015-08-24 14:37:17
Mano komentaras apie šią chemijos pramone prekiaujančią sektą yra labai kategoriškas. Tikrai nesuprantu, kaip atsiranda tiek daug žmonių, kuriems praplaunamos smegenys. Nejau tos konsultantės, kurios prakišinėja šią kosmetiką, tikrai pačios tiki tuo, ką šneka? Teko šią žiemą pabūti "grožio pamokėlėje", ar kaip jūs ten vadinate tą smegenų plovyklą. Konsultantė, kuri kas antrame sakinyje primindavo, kad pati naudoja Mary Kay kosmetiką ir kaip jai tinka (o veidas ištinęs, išpurtęs, nešvarus, špakliaus neskoningo pritepliotas), suokė apie tai, kad: "turite odos problemų? Tik Mary Kay kosmetika padarys su jūsų oda stebuklą!" Tai jo, pagalvojau, su tavo smegenimis jau padarė stebuklą. Tepėm marmalus visokius, bėgom plauti, vėl tepėm, vėl plovėm ir t.t. kantriai atbuvau visą tą laiką, bendravau maloniai, kas, matyt, konsultantei sudarė įspūdį, kad turi potencialią musę voratinklyje. Kai po visko pasakiau, kad turbūt dabar nepirksiu nieko, nes noriu internete plačiau pasidomėti apie jų kosmetiką, išgirsti realių atsiliepimų, prasidėjo siūlymai: "tai jei dabar neturit pinigų, nusiimsit bankomate, aš vakare jums privešiu" arba "tai imkit prekytes dabar, aš vakare privažiuosiu pinigų ir t.t." Ir kaip jos mandagumas bei dirbtinė šypsena dingo išgirdus konkretų NE, kuris užkirto betkokį tolimesnį kelią mane palenkti. Ačiū die, atsiliepimų apie išsivysčiusias odos ligas, akių uždegimus ir kitas agresyvios chemijos sukeltas ligas radau ir to užtenka, kad iki gyvenimo galo šias žinias skelbčiau kitoms, kurios gali užkibti ant kabliuko. Kita mergina, kuri buvo su manimi kartu "pamokėlėje", paliko apie 150lt, tai bent jau konsultantės pastangos nenuėjo perniek. Žinot, kas man dar pasirodė neįtikėtinai keista? Ta sektantė aiškino esanti profesionali kosmetologė, o kai išgirsdavo mano komentarus apie tai, kad naudoju ekologišką rožių aliejų, darausi molio kaukes veido odai, kavos tirščių ir medaus pylingus, tik raukėsi, kraipėsi, tampėsi ir suko kalbą link to, kad odytei šito visko neužtenka, kad odytė būtų laiminga, reikia Mary Kay :D Jai geriau sektųsi standup'o programoje žmones juokinti su savo nesąmonėmis, bet aišku, šito nepaminėjus mandagiai atsisveikinau ir tiek. Dar po kelių dienų ji man skambino, atseit paklausti: "kaip jaučiasi jūsų odytė" ir pakviesti kavos puodeliui, prie kurio man pateiks ypatingą pasiūlymą. Kaip vėliau sužinojau, tai turėjo būti SUPER pasiūlymas už 400lt nusipirkti visą rinkinį tos chemijos ir pačiai tapti konsultante. Atsisveikinti pavyko tik tada, kai švelnia forma pasiūliau jai atsiknisti nuo manęs ir nebegaišinti mano brangaus laiko.
Oficialiai esu konsultantė, bet realiai naudoju tik pati ir užsakau draugėms.
Pritariu, kad MK priimtas bendravimo su klientais (klientėmis) stilius nepritaikytas mūsų pusiau rytietiškam (kad ir kaip kam nesinorėtų to pripažinti) mentalitetui. Tad tikrai gali kartais asocijuotis ir su sektom ir su dar galai žino kuo.
Nuo jaunų dienų domėjausi kosmetika, pagal išsilavinimą esu medikė. Tad buvo įdomu išklausytį ir MK vedamus kursus konsultantėms. Sutinku, kad žinios labai siauros srities ir kalba būtent tiktai apie MK produktus. Bet, manau, kiekviena kosmetiką gaminanti ar prekiaujanti įmonė galėtų pavydėti tokių stiprių apmokymų. Realiai jeigu konsultantė domisi tuo, ką daro tikrai turi sąlygas tapti labai profesionalia patarėja... Ne taip kaip pas mus universitetuose: mokosi apie viską, o realiai taip nieko ir nemoka, kol konkrečioj darbo vietoj nepramoksta kažko naudingo. Ne kartą pirkau KristiAnnoje. Regis viena prabangesnių parduotuvių mūsuose, bet net ir ten nesulaukiau tokių profesionalių patarimų ir juo labiau priežiūros, kaip MK. O šiaip iš principo, tai ir gydytojai visi profesionalūs, visi su diplomais, bet juk neinate, miela Ech, pas bet kurį be atodairos. Oi kaip smarkiai jie skiriasi, nepaisant to, kad tuos pačius mokslus baigę...
Chemijoje neesu stipri. Tad pasiklausinėjau įšmanančių pažįstamu. Diplomuota kosmetologė sudėtį įvertino labai palankiai, susidomėjo ir nusprendė pabandyti pati. Bet tikrai nedrįstu abejoti, kad jūsų naudojami aliejai, tirščiai ir medus tikrai natūralesnės priemonės, turi reliatyviai mažesnę pakenkimo tikimybę ir arčiau gamtos. Tad jeigu turite pakankamai laiko, kantrybės ir efektas jus tenkina, tai nekeiskite į nieką.
Dėl efektyvumo, tai jis neabejotinas. Nueikite ten, kur renkasi MK konsultantės, kurios pačios savo odas prisižiūri "profesionaliai" ir nieko kalbėti nereikės. Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti. Bent jau man efektas buvo labai netikėtas ir stulbinantis.
O dėl klaidų, tai niekur nuo jų nepabėgsi, kaip benorėtum. Kosmetika veikia ne placebo principu. Turi efektyvių medžiagų savo sudėtyje. Čia ne grietinę tepti: padės - nepadės, bet ir nepakenks. Sakiau draugei: "tau netinka prasutis geliu, turėtum rinktis prausimo pienelį", "jokiu būdu negalima makiažo plauti muilais". Bet gi mano draugė įsitikinusi, kad ji klientė dėl to ir teisi. Galvojau, kad jai lengviau atsieis šitas užsispyrimas. Perkalbėti nepavyko, bet, maniau, pamatys, kad netinka ir paklausys mano patarimo. Baigėsi liūdniau. Iš tiesų oda apie akis išsausėjo, sudirgo, pasidarė be galo jautri. Bet užsispyręs žmogus vargiai kada pripažins savo klaidą - tiesiog pasakys: "kosmetika kalta"...
Kazkas 2015-09-22 11:22:43
Sakot esat profesionalios grozio konsultantes. Sakykit, kokius kursus esat baigusios? Man siuliusi sia kosmetika konsultante irgi save taip vadina, tik tikrai zinau, kad ji sioje srityje apskritai nera nieko baigusi. Tik draugiu patarimai ir viskas. Cia kaip musu dainoreliai, profesionalus daininkai, bet nepazistantys natu.
Roberta K, tai gal atsakysi i pateikta klausima?
O taip, tik su Mary kay kompanija jau po dienos tampi profesionalia grozio konsultante, o dar po keliu menesiu senior sales director. Ir visa tai pasiekiama vien tik su pasyviu darbu. Tad pagalvokite, kas jusu laukia, jeigu jau siandien mesite savo sunkiai pasiektas pareigas vienoje is paciu perskeptyviausiu sriciu tokiu kaip IT, atsisakysite virs 1000 eur algos ir pasinersite i Mary Kay pasauli? Skambutis! Milijonas jau jusu kiseneje.

O jeigu rimtai, tai tik smagus pasijuokimas is tokiu konsultanciu.
Su Mary Kay susidūriau, kai draugė pasiūlė kartu nueiti į pamokėlę. Žinoma, kad mums tą kosmetiką apibūdino, kaip pačią kokybiškiausią ir geriausią. Bet visi tie chemikalai esantys sudėtyje ir kosminė kaina yra nesuderinami. Niekada nepirksiu tokio šlamšto, ypač po to, kai akių dūmimas pasibaigė spaudimu dirbti konsultante ir iš savo pažįstamų daryti biznį. Esmė ta, kad pati turėčiau išleist krūvą pinigų ant šitos nekokybiškos kosmetikos, kad galėčiau dirbt, bet dar ir juodai dirbt, kišt žmonėms nereikalingus dalykus, kad direktoriai gautų deimantines sages, didžiulius atlygynimus ir važinėtų dovanotais automobiliais. GĖDA.
Naudojanti šią kosmetiką
2015-12-11 10:40:56 IP 5los4c3a
Mary Kay kosmetiką naudoju jau du metus ir negaliu atsistebėti tuo, ką ji padarė išties su mano oda. Pagaliau mano oda be spuogų ir sausų plėmų. Makiažo priemonės idealiai tinka mano odai, ilgai laikosi, NESAUSINA ODOS!!!. Pati esu baigusi chemijos studijas, tad kosmetikos sudėtis man yra žinoma ir suprantama :) Šios kosmetikos nekeisčiau į jokią kitą kosmetiką, nes kiek jau jos išbandžiau, tai rezultato nebuvo davusi nei viena.
Tos, kurios nebandėte šios kompanijos produktų, bet pilate purvą, bent pusmetį pabandykite ją panaudoti ir tada pilkite purvą, jei nesuteiks norimo rezultato. Nors abejoju, ar gali neduoti teigiamo rezultato, jei kartu su konsultante dirbsite rezultato siekimo linkme ir tarsitės ką ir kaip naudoti, atsitaikyti produktus pagal savo odą.
Sėkmės visoms.
Laura 2015-09-13 14:31:37
Teko pabendrauti su viena is Mary Kay pardavimo direktoriu Roberta K. Paklausus apie produkcijos platinima ir perpsketyvas, ji pasake aiskiai ir atvirai: "Viena pasakysiu- nesu platintoja ir niekada tokia nebūčiau. Sėkmės Tau!" Supratau viena, fotkes facebooke, sypsenos, keliones, vakareliai ir grazios pasakos yra tik tam, kad pritrauktu paneles, juodo darbo atlikimui. Tipo varvinkit seile i mus beziuredamos ir arkit uz mus. Neapsigaukite.
Labas vakaras, Laura,

Kaip ir visur yra visokiu zmoniu, ir tie zmones gadina Mary Kay darba ir reputacija. As pati dirbu IT imoneje, uzimu aukstas pareigas ir alga zymiai auksciau 1000 eur. Su Mary Kay pradejau vos pries tris menesius, tai darau labai pasyviai, nes neturiu laiko ir jau gavau apdovanojimus, zvaigzde, apyranke, pakabukus ir.t.t. Siai dienai galvoju apie isejima is darbo, nes noriu skirti daugiau laiko darbui su Mary Kay. Galimybes uzdirbti tikrai dideles, o kiek nori uzdirbti, priklauso tik nuo pacios... Zinot kas svarbiausia pasirasant sutarti? Svarbiausia pasirinkti teisinga zmogu (mary kay konsultante) kuri jums visada pades, kartu dirbsit ir lipsit aukstyn. Kuris noretu istikruju Jums padeti padaryti pradzia, o ne tik sau nauda.
O del kokybes, tai neklausykit, kas patys nezinodami raso... Vargu ar butu nekokybiska, kai produktai tarp pasaulio top 10...
Kazkaip tik lietuviai megsta skleisti pykti, blogi ir rasyti blogus zodzius... Kam? As stengiuosi apeiti negatyvus, nes dalintis gerumu yra daug maloniau! Matau jus protinga, susidarykit savo nuomone, o tie kas skleidzia blogi, tiesiog apeikit.. Jei kils klausimu, rasykit, mielai Jums atsakysiu!
Aš. 2015-10-12 09:28:13
Aš ir sakyčiau - pirma pasidomėkit sudėtimi produktų ir kaip ri kur jie gaminami. Gal ir pati nustebsite. Taip pat kaip suprantu jums nei akys sutino nei išbėrė, tik rėkiat garsiai būdama nusivylus nežinia kuo. Pati savimi greičiausia nepatenkinta esat. O kunsultančių tikrai visokių pasitaiko ir bloga konsultantė (ar norinti bet kokia kaina parduoti produktą) dar nereiškia blogą produktą. Sėkmės jums.
facebooke kai kurios konsultantos platina reklamine fotke su Jagalaviciute, kad reikia rupintis oda, o is tiesu tai Rasos reklama. Kazkaip nelabai etiskai elgiates.
Ech.. 2015-08-24 14:37:17
Tina 2015-09-22 16:17:05
Laba diena, gal kas zino ar yra Mary Kay konsultanciu Ipswiciuje (anglija)... Labai noreciau isbandyti sia kosmetika...
laba diena, as nezinau ar yra Ipswiciuje konsultanciu, taciau atstumas ne problema, galiu Jums nusiusti meginuku. jei kazkas patiks, galiu nusiusti ir prekes per pasta, ar kurjeri.jei tinka toks variantas susisiekite su manimi adresu: kralikiene@gmail.com
Imone daro milijonine apyvarta, o turi tik penkis draustus asmenis. Tikriausiai suprantat, kiek juodadarbiu yra. Jeigu jau norit kurti verslus, tai kurkit savo. Kam jus ariate ir ieskote bei tempiate surastus klientus svetimai kompanijai?
Laura P.

Laba diena, o uz ka jums duodamos zvaigzdes?
Rugsėjo 13 d.

2015.09.13 03:17

Sveika, Laura

Patikslink klausima?
Rugsėjo 13 d.

2015.09.13 10:11

Na konsultantem duoda uz kazka zvaigzdes. Esme tokia, kad naudoju sia kosmetika ir dabar mano konsultante kalbina tapti platintoja. Aisku, viska graziai piesia, bet nesu tikra, ar apsimoka mesti darba ir imtis sios veiklos. Na zinau, kad galima laisvalaikiu tai daryti, bet as nesu tas zmogus, kuris metosi per du darbus ir ne vieno gerai nepadaro. O ar imanoma gerai uzidbrti is to platinimo irgi man kolkas neaisku. Tie zodziai, viskas nuop taves priklauso manes nelabai vilioja. Dabar uzdirbu 1000 EUR i rankas. Ar galeciau tiek ar net daugiau uzdirbti budama platintoja? Kaip minejau, megstu atsiduoti vienam darbui pilnai.

2015.09.13 11:55

Laura,

Kreipkis i savo konsultante dėl visko, apie ką manęs klausi.

Viena pasakysiu- nesu platintoja ir niekada tokia nebūčiau :)

Sėkmės Tau! :)

2015.09.13 12:13

Oi sorry, as galvojau, kad jus pardavinejat kosmetika.

2015.09.13 12:23

Laura, esu Mary Kay kompanijos Pardavimų Direktorė, esu profesionali Grožio Konsultantė ir konsultuoju moteris, kurios rūpinasi savo grožiu.
Ir apie jokį platinimą čia net nėra kalbos :)
Linkiu ir Jūms tokiai tapti :)

2015.09.13 13:01

Konsultuoju, bet neparduodu. Kazkaip atstumete visai, isizeidet matau ziauriai. Toks ir grazus tas jusu veidas.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Veiklą pradeda "Barclays" darbuotojus perėmusios "HCL Technologies" paslaugų centrai 12-10 09:55
Trečiadienį Lietuvoje oficialiai veiklą pradeda "Barclays" darbuotojus perėmusios Indijos bendrovės "HCL Technologies" paslaugų centrai.
"Hidrostatybai" iškelta restruktūrizavimo byla
"Hidrostatybai" iškelta restruktūrizavimo byla 12-10 09:47
Teismas pirmadienį iškėlė restruktūrizavimo bylą Gargždų statybos bendrovei "Hidrostatyba".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%