Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Martyno technika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Martyno technika

Atsiliepimai apie Martyno technika, UAB

Sodo, daržo, miško technika

Geriausias kainos ir kokybės santykis - visada garantuotas!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Martyno technika, UAB

Esu nusivylęs šia parduotuve.Kaune Martyno Technikoj pirkau oro kompresorių vokišką GTM už 180eur., o įkišo airjet compresori italia. Čekio nedavė, bet turiu garantinį toloną. Šioj parduotuvėj, manau niekada nepirksiu ir kitiems pasakysiu.
Pirkau pas juos motobloką, Internetu išsirinkau savo nuožiūra tinkamiausią ir nupūčiau į parduotuvę pirkti. Įėjus į parduotuve ir pradėjus dairytis savo išsirinkto aparato priėjo pardavėjas ir pasidomėjo ko ieškau, Pasakiau ko ir kam, vyriokas pasiūlė imti motobloka 100 eur, brangesnį nei buvau nusižiūrėjas, nupasakojo jų skirtumus. Aptarnavimu ir pirkiniu esu labai patenkintas, pirkiniu - ypatingai kai reikėjo atlikt darbus. Su savo išsirinktu aparatu būčiau ilgai kankinęsis.
Andrius 2020-02-28 13:02:44
Nerimta imone, skambinau del motociklo zadejo atskambinti, taip skambucio ir nesulaikau.
Sveiki, Andriau. Labai daug skambučių sulaukiame kiekvieną dieną. Gal darbuotojas užmiršo, nes turėjo labai daug darbo, juk visiems visko pasitaiko. Galite dar kartą paskambinti. Atsiprašome dėl šio nesusipratimo, stengsimės, kad daugiau taip nebūtų.
Aptarnavimas žemiausio lygio. Prekės nekokybiškos, garantinis kažkokia tragedija. Žodžiu, jeigu nori sugaišti laiką ir išmesti pinigus PIRK PAS MARTYNA!!!
2019-02-28 MODESTO IR MINDAUGO KOMENTARAI IŠ TO PAČIO IP ADRESO IR PANASIU LAIKU.AŠ SUPRANTU NORĄ PARDUODI PREKĘ, BET JAU NUSIVAŽIAVOT, NE VISI d*****i.
Pirkau motobloka dirbant atitruko motoras nuo greicio dezes nuveziau i garantini paskambino kad sutvarke bet susimoket reikia paciam ale numestas buvo tai garantinis negalioja. Gyvenime pas juos nieko nebepirksiu ir kitiem nuosirdziai patariu. Dar neteko su tokiais susidurt apgavikais
Bendravimas tragiskas, po pirmo karto galvojau, zmogui ne ta diena buvo,. Konsultaciju nereikejo, zinojau ka pirksiu, tai burbtelejo, kad nera ir nuejo.
Kodel garantija 12 men., jei visom Lietuvoj parduodamom prekem turi but 24 men.?
Pirkau motobloką. Esu labai patenkintas Martyno ir jo darbuotojų profesionalumu ir aptarnavimu. Atsiradus problemai ji buvo išspresta tą pačią dieą. Sėkmės Jums darbuose!
Norėjau nusipirkti oro kompresoriu dažyti automobiliams. Kadangi niekada nebuvau užsiėmes profesionaliai dažymu, buvo sunku išsirinkti tinkama. Pasikonsultavus su vadybininku-pardavėju patarė pirkti tik su diržine pavara. Turiu GTM 2c100l ir esu patenkintas.
Pirkau motobloka 16AG ir esu labai patenkintas tiek aptarnavimu, tiek paciu motobloku. Labai geras ir malonus aptarnavimas.

Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos 09-28 12:35
Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą...
Po Lenkijos ministrų kabineto pertvarkymo vicepremjeru paskirtas J. Kaczynskis
Po Lenkijos ministrų kabineto pertvarkymo vicepremjeru paskirtas J. Kaczynskis 09-30 18:34
Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis trečiadienį pristatė savo pertvarkytą ministrų kabinetą, kuriame dirbs vicepremjeru paskirtas partijos "Įstatymas ir teisingumas" (PiS) lyderis...
Vyriausybė kilstelėjo užmokestį už antrinę teisinę pagalbą
Vyriausybė kilstelėjo užmokestį už antrinę teisinę pagalbą 09-30 18:26
Vyriausybė kilstelėjo įkainius už suteiktą antrinę teisinę pagalbą ar mediaciją advokatams ir mediatoriams – bazinis paslaugų dydis kils nuo buvusio 16 Eur iki 18 Eur.

Už ką balsuosite ateinančiuose Seimo rinkimuose spalio 11 dieną?

Hasbro 81,24 +3,82%
Nasdaq 121,38 -3,18%