Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Martonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Martonas

Atsiliepimai apie Martonas, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Martonas, UAB

Niekam nerekomenduoju.Brangu, o aptarnavimas išvis patyliu, o jeigu ko nors paklausi, gausi atsakymą "čia ir durniui aišku".
Tikrai keista matyti teigiamus atsiliepimus.Į šitą servisą nebent lada samara vežti ar padangas pripumpuoti, ypatingai justiniškių g. Chamiškas bendravimas, kosmonautines kainos, netikslus gedimu nustatymas.Padare diagnostika sake remontas kainuos 400 euru susitaisiau už 70.Pažįstamas atvažiavo, pasakė, kad mašinos neverta net remontuoti, nuvažiavo kitur susitaisė ir važinėja iki šiol
Vilniaus Justiniškių servise brangus padangų montavimas. 16 colių ratams - 39 Eur (pvz., Dagris Kubiliaus g. - 24 Eur, daugumoje servisų 25 Eur.). Apsilankiau Martone iš anksto nesužinojęs kainų.
Martonas Kalvariju g. 53
Esu patenkintas paslaugomis.
Komunikacija be priekaistu.
Atlikti darbai greiti bei kokybiski.
Kas liecia kainas, tai pateikiami Israsau kur aiskiai surasyta kur uz ka yra mokama.
Jeigu turit naujesni nei 10 metų senumo prestižinės klasės automobilį ne už ką čia nevažiuokit.Pamatysit tikras pavydo scenas, bus sugadinti nervai ir sužinosit ką reiškia tikras pinigų plėšimas.Atvykau i Martono servisą esanti Justiniškių g., kad reguliariai pasitikrinti važiuoklę ir padaryti variklio diagnostiką. Atėjęs meistras net nepasisveikino įsėdo į automobilį ir pajungė kompiuterį.Iš pradžių viskas atrodė gerai, bet viskas pasikeitė, kai man nieko nepasakęs meistras paėmė ir be mano sutikimo ir man nieko nepasakęs išvažiavo ir pradėjo tiesiogine ta žodžio prasmė, man matant drožti variklį, prasukdamas ratą aplink gatvę, esančia šalia serviso. Po tokio jo, , pasivažinėjimo.. aš labai nustebęs jo paklausiau, kodėl jis manęs neperspėjo, kad kažkur važiuos, o į tai gavau jo atsakymą, kad aš čia jam neaiškinčiau ir jei kažkas nepatinka išeičiau.Atsakęs jam, kad čia mano turtas ir man čia niekas neaiškins kur man eit ir ką man daryti, gavau atsakymą, jog meistras gali mane jei labai noriu pravežti į ką jam mandagiai buvo atsakyta, jog reikėjo tai sakyti iš pradžių.Atėjus laikui susimokėti prasidėjo visiškas absurdas - serviso priimamajame, tas pats variklio diagnostikas kartu su serviso vadovu pradėjo man, , draskyti akis, , ir rodyti kažkokias pavydo scenas, jog mano automobilio rida netikra, ir normalios diagnostikos atlikti nepavyko, nes kažkada jau klaidos buvo pratrintos, kad variklyje kažkas blogai ir remontas kainuos 200euru, (kadangi pats kažkiek gaudausi automobiliuose mačiau, kad diagnostikos kompiuteris nieko blogo neparodė ir net jei kažkas tokio būtų tai toks remontas tikrai kainuotų ne 200 eurų).Pasakius, kad visi serviso darbai yra užrašyti serviso knygutėje gavau atsakymą jog, jie padirbti.Nepatingėjęs aš su šypsena ištraukiau šiuos dokumentus ir atsakiau, kad pats esu parašęs laišką dėl automobilio servisų ir darbų tam servisui į Vokietiją ir gavęs jų oficialų patvirtinimą dėl atliktų darbų ir ridos.Po šio mano argumento visi ginčai pasibaigė ir, , didysis, , diagnostikas pabėgo, o serviso vadovas atsakė, kad mano automobilis tikrai geras, ką aš ir taip puikiai žinojau. Tokia puiki, , diagnostiką, , kainavo virš 50 eurų, kai tiek pat kainuoja oficialioje automobilio atstovybėje.Gerai, kad dar pats viską stebėjau ir automobilio nepalikau be priežiūros, nes nežinia kaip visa tai pasibaigtu.
Perdegė gabaritinė Toyotos lempa, kadangi artimiausias servisas buvo Justiniškių "Martonas" - su vyru nuvažiavome ten. Priimamojo darbuotojai bendravo neartikuliuotai, labai nemaloniai ir grubiai, pasijutome kaip niekingos žemės dulkės. Lempą meistras pakeitė per 5 minutes, sumokėjome 18 eur. Kaina nustebino, nes kituose servisuose už tą patį mokėjome kur kas pigiau. Be to, nebuvo paaiškinta, kokio tipo ta lempa ir nesuteikta galimybė rinktis. Daugiau į šį servisą kojos nekelsiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Servisas yra labai arti namų, todėl ten lankytis atrodė patogiausia. Deja, personalo požiūris į klientą yra toks, lyg būtum asmeniškai darbuotojui skolingas, o kartais ir permatomas. Esu taikus, ramus žmogus ir visuomet stengiuosi nelipti kitiems ant sprando, neįkyrėti ir nekvėpuoti į nugarą, todėl man nemalonu, kai aš man paslaugas teikiantį asmenį turiu "aptarnauti" mandagiau, nei jis mane. Tuomet servisą pakeičiau ir galiu pasakyti, kad nors ir kiek prasčiau atrodantis, tačiau darbuotojai malonūs ir kažkaip supranta, kad tai aš jiems pinigus moku, o ne atvirkščiai.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Lenkijoje atidaromas "Google" debesijos centras, investicijos vertinamos 2 mlrd. USD 04-14 18:40
JAV technologijų milžinė "Google" trečiadienį Varšuvoje atidarė naują regioninį debesijos centrą "Google Cloud". Tai pirmasis tokio tipo "Google" padalinys Vidurio ir Rytų Europoje.
A. Dulkys: "AstraZeneca" galima skiepyti sparčiau
A. Dulkys: "AstraZeneca" galima skiepyti sparčiau 04-14 18:40
Antrąja "AstraZeneca" vakcinos doze žmones galima skiepyti ir anksčiau nei po 12 savaičių, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.
Turgaus prekiautojai ir vėl nusivylę: dirbti dar neleidžia
Turgaus prekiautojai ir vėl nusivylę: dirbti dar neleidžia 04-14 18:05
Vyriausybei planuojant jau kitą savaitę leisti veikti prekybos centrų parduotuvėms, o uždarų turgaviečių paviljonų veiklą atverti tik gegužės pradžioje, turgaus prekiautojai jaučiasi toliau...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Wells Fargo 39,79 -2,40%
IBM 131,18 -2,53%