Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marškinėlis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marškinėlis

Atsiliepimai apie Marškinėlis, UAB

www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Kitoks požiūris į spaudą!
Parašyk savo nuomonę apie Marškinėlis, UAB

"Ekstra mylia" požiūris kiekvieną kartą užsisakant (gamybos terminas, kokybė, aptarnavimas ir visa kita). Smagu turėti tokius partnerius!
UAB Marškinėlis
2019-10-07 20:32:29 IP 28m8762s
Klientas. 2019-10-04 12:41:51
Į klientą žiūri iš aukšto, nesugeba atsakyti į užduotus klausimus (net jei jums patiems jie ir atrodo durni, bet į jus tam ir kreipiamasi, kad atsakytumėt į klausimus, kurių klientas nesupranta) ir galiausiai išvis prapuola be atsakymų, be nieko. Na, bet gal ir gerai, bent jau atsirenki ateičiai į ką daugiau tikrai nesikreipsi ir kokios įmonės niekam nerekomenduosi.

Sėkmės jums su tokia klientų aptarnavimo politika.
Sveiki, sunku komentuoti neižinat koks buvo Jūsų užduotas klausimas. Tačiau jei klausimas buvo užduotas paskambinus telefonu, tirai ne visada galima iš karto į jį atsakyti, juk parduodame ne bulves kur yra nustatyta 1Kg kaina. Tikrai labai dažnai sulaukiam, pavyzdžiui, tokių klausimu "Kiek kainuoja marškinėliai su spauda" Atsakymas - vienos kainos nėra..... nes norint pasakyti kainą ir Jūsų neapgauti aš privalau žinoti: Kokio tipo marškinėliai, kokios spalvos marškinėliai, kokia norima spauda, koks spaudos dydis, vieta, logotipo spalvingumas, koks užsakomas kiekis, iki kada reikia pagaminti. Tad kintamuju gali būti labai daug... todėl visada Kliento prašau savo norus bei pageidavimus ir turimus logotipus ar kitus failus atsiųsti el. paštu kur galėsim tiksliai atsakyti, o jei nebus aiški užklausa- užduoti papildomus klausimus. Jūsų noriu atsiprašyti jog susidarėte prastą nuomonę apie mus, mes tikrai visada stengiamės dėl savo kliento, bet kartais būna visko...

UAB Marškinėlis komanta

Sėkmės jums su tokia klientų aptarnavimo politika.
Užsisakėme vizitines korteles, gautas produktas pateisino visus lūkesčius, pristatė per 1 dieną!

Dėkoju!
Klientas 2017-06-02 13:11:41
Labai NEMALONUS bendravimas! Du kartus teko bendrauti ir abu nusivyliau... Taip pat ilgai užtrunka gamyba...
Sveiki, atsiprašom jog taip atsitoko. Jeigu susisiektumėte info (ETA)mreklama.lt koks tai butu užsakymas galėčiau peržiūrėti dėl ko taip atsitiko. Ačiū
Klientas 2017-04-11 13:44:40
Labai nemalonus aptarnavimas.
Sveiki, galbūt galite pasidalinti info@mreklama.lt su kuo teko bendrauti, Ačiū
Atsiprašau už vadybininką, jeigu taip atsitiko..
Labai nemalonus aptarnavimas.
Nesugeba isigilinti i kliento poreikius.
Prasta kokybe, tiek drabuziu tiek vizitiniu korteliu, tam kartui.
UAB "Marškinėlis"
2014-05-18 23:27:13 IP 28m8345e
Raigardas 2014-03-26 21:26:53
Marškinėlius esame pirkę butent iš jūsų, kitu vardų, vienos įmonės kurios neatskleisime, aš tik vienas iš padalinio atstovu, kuriam buvo duoti marškinėliai nešiojimui, ir tiesiog po nešiojimo marškinėlių atsirado bėdos, ir kitiems darbuotojams. Koks dar piktybinis komentaras? Jūs čia meginat perfrazuoti mūsų komentarą apie marškinėliu kokybę? teisybė yra tokia. Nebūtina aiškintis kaip kokiam mažamečiui ir neigti tai. 14 dienų laikotarpis jau senokai praėjes juk kaip ir sakiau ankščiau, kad marškinėliai buvo pirkti seniau, ne vakar ne užvakar, tiesiog seniau.
Raigardai, jei marškinėlius pirkote kaip įmonė (kiek supratau pirkote ne Jūs asmeniškai) Tisiog tegul Jūsų įmonė parašo mums laišką su savo kontaktais info@marskinelis.lt ir pats asmeniškai susisieksiu su Jūsų įmone. Jei tikrai gavote nekokybišką prekę, nesvarbu kiek laiko praėjo, gražinsime 100% visų Jūsų sumokėtų pinigų už marškinėlis. Lauksiu Jūsų el. laiško.
Raigardas 2014-03-17 12:00:16
Gaila bet gavome nekokybiskus marskinelius spaudas kreivai uzdetas nusiplove po keliu kartu marskineliai buvo uzsakyti sonekai spalvoti bet kokybes nebuvo ten kaip plevele priklijuota ir jau gavome tada kelis marskinelius nusilupusiais dazais nerekomenduoju jusu. Esame nusivyle jumis gaminsimes marskinelius kitur.
Labas Raigardai. Jei Jūs gavote nokokybišką prekę, ar Jums netiko/nepatiko prekės kokybė, netiko dydis ar atsirado dar kažkokia priežastis, mes per 14 dienų Jums galime pakeisti prekę arba gražinti Jums pinigus! Visa ši informacija yra musų puslapyje http://marskinelis.lt/lt/content/19-prekiu-grazinimas
Tačiau iš Jūsų komentaro ir sprendžiu, kad Jūs iš mūsų prekių niekada nesate pirkę, nes parašyta visiškai realybės neatitinkanti informacija. Manau tai yra tiesiog piktybinis komentaras.
UAB "Marškinėlis"
2014-03-26 10:02:11 IP 2cfq7q55
Vasilijus 2014-03-06 00:28:57
Sveiki. Likau labai nepatenkintas vizitinemis kortelemis. Raso kad bus storas kartonas, vietoj jo, gavau plona, labai lengvai perlenkiama kartona, nuotraukos istampytos, kokybe spausdinimo labai prasta, . Zodziu, vietoj norimo rezultato, gavau "dovanele", nes tikrai nesitikejau kad sitaip skirsis nuo maketo.
Sveiki p. Vasilijau. Popierių mes naudojame 350 gm2 puskartoni, tai yra storiausias galimas popierius kuris naudojamas skaitmeninėje spaudoje. Norint išgauti dar sandesnį popierių jau reikia naudotį laminavimą. Dėl maketo. Jus atsiuntėte netvarkingai paruostą maketa spaudai, maketo tekstai nebuvo sukreivinti, vizitinėje kortelėje nebuvo užlaidų, kortelės apipjovimui, o korteles norėjote, kad pagamintumėme per kelias valandas. Jus korteles pasiemėte mūsų biure, jei Jūsų netenkino kokybė (vizitines korteles peržiūrėjote prieš pasiemant) galėjote tiesiog neimti prekių ir už jas būtu nereikėja mokėti. Sekmės Jums!

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
GIPL statybos darbų konkursą laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos perdavimo sistemos operatorė AB "Amber Grid".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%