Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mars Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Mars Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mars Lietuva, UAB

Loreta 2019-10-02 20:25:51
Sviki norėčiau sužynoti ar ymanoma isidarbinti tiesiogei.Esu darbšti, reikli
Jie darbina tik per tarpininkus, kurie, nors ir įdarbins nemokamai, tačiau atsireiks dalį nuo Jūsų atlyginimo. Jei nenorit papult į samdomą vergiją, tuomet, geriau net nesigundyt.
Dirbau 2017 m.iki 2018 m.sausio Man ten patiko dirbti bet buvo tas kad pakarupau pamaciusi atlyginima470 uz 12 val ir dar uz dienines ir naktines pamainas baisu..Bet gerumo buvo tamekad daug pertrauku buvo, ir dar po 20 min arba po 15.Grudeta varske kiek pamenu pigei budavo 60 cnt:Dir kava pigi:D o taip tai vergsyte uz toki atlygi tenai yra.Ir beja ten is ten isejau nes pulsas sokinet pradejo net iki 100 tai va.Geriau silpniems zmonems neiti..Bet patiko ten dirbti ir tiek.Bet atlygis vertas sudo
Sveiki, rašau Jums dėl Jūsų užsakymu vykdyto žaidimo www.snickers.lt, kurį vykdė Makesyoulocal firma. Esu pieštukinės laimėtojas. Jie prašo atsiimti prizą Vilniuje, nors esu iš Pasvalio rajono. Be to dirbu 8-17val. Būtent pas juos darbo laikas toks pats. Atsiimti prašo iki spalio 18d. Sakykite, prašau, kaip man tai padaryti. Ir ar verta dėl tokio prizo važiuoti į Vilnių ir atsiprašyti iš darbo.Kodėl nesiunčia tokių nedidelės vertės prizų paštu, kurjeriais, paštomatais, juk įv. būdų yra.
Pasiteiravau, tai pasakė kad Mars Lietuva neapmoka jiems už siuntimą. Dalyvauju daugelyje žaidimų, bet kad tokių prizų nesiųstu dar neteko nei matyt, nei girdėt. Laukiu atsakymo
Sviki norėčiau sužynoti ar ymanoma isidarbinti tiesiogei.Esu darbšti, reikli
buves darbininkas
2019-09-06 16:08:23 IP 2g447fas
lyda 2019-05-30 17:44:47
Įmonė tikrai verta dėmesio ir konkurencinga
Nejuokink manes, marsiete su tokiu klaunisku komentaru, tik marsieciai gali rasytis tokius kliedesius, kurie turi visas sau norimas privilegijas, bet ne biuro ar kit zmones, kurie ten yra dirbe per idarbinimo agenturas, Klaipedoje, puikiai mes zinome, kokia sia imone verta demesio, kuri paprastus darbininkus pavercia vergais!
buves darbininkas
2019-09-06 15:27:59 IP 2g447fas
Darbuotoja 2018-12-13 16:13:54
Sveiki.Ten yra žeminami darbuotojai iš BIURO.Jie ten skaitosi žemiausio lygio.Marsietes dirba ir su auskarais ir su ilgais nagais, ir plaukai nesurišti ir prisidažiusios kaip ne i darba, o i trasa.Ir patys viršininkai nieko nesako.Atkreipkite demesi, jeigu tu iš Marso, tai tau visos privilegijos.Šlykštu ten dirbti vien del tokio kolektyvo.Senberniai ir senmerges.Gal jau reiketu viršininkams tai sutvarkyti.Ir vertinti žmones, kurie ateina i pagalba dirbti.O gal jiems kaip tik gerai, kad tiek žmoniu ten neatlaiko.Žiaurus psichologinis smurtas.
Visiskai jums pritariu 100%, nezinau kokia ten padetis yra dabar, bet pries keleta metu tikrai taip buvo ir tik zino tie, tie kurie tenai yra dirbe ir viska mate, kaip ten yra is tikro!
Įmonė tikrai verta dėmesio ir konkurencinga
Padirbėjus keletą dienų tame katiniškų skanėstų rojuje, išryškėja ne koks vaizdas. Žmonės, kaip zombiai, už varganą atlygį, dirba negailėdami savęs. Naujokai yra vėtomi ir mėtomi, kur papuola, nesilaikant siuntime nurodytos darbo pozicijos. Žmogiškieji ištekliai senka, o tempą tenka išlaikyti naujai atėjusiems. Triukšmas, minios žmonių ir Utilio smarvė, kuri padeda tašką dėl perspektyvų šioje gamykloje.
Biuro darbuotojas
2017-09-28 10:01:36 IP 2g44crb4
UAB"Marse", pradirbau du metus laiko, isidarbinau per idarbinimo agentūra, Klaipedoje'Biuro", pradžioje dirbau "raudonoje pamainoje", buvos viskas gerai, bet paskui "Biuro" perkele i melyna pamaina, ten pamačiau daug nesamoniu.'Marsiečiai" ten dirbantye tiesiogiai turi visa "privilegijas", bet tie kurie dirba per idarbinimo agentūra"Biuro", tave laiko už vergą, laiko kaip ne už žmogu, o kaip už koki antrarūši žmogu! Labai papiktino mane ten daug neteisybes kai pamačiau tarp paprasto Biuro ar headexs, esplont darbuotoju ir "Marsiečių".Geriau nepapulti i "melyna pamaina", geriau dirbti raudone, oranzineje, žalioje pamainoje, bet ti ne melynoje.Ir šiaip ten norint dirbti, turi būti geležiniu nervu žmogus, nes kitaip ten nepradirbsi nei savaites laiko.Iš pradžiu dirbau prie paletavimo PL1, PL2, ten geriau nepapulti, nes darbas tenai yra sunkai fizinis, o dabar kai išgreitino linijas, taip napavydžiu, kas tenai dirba.Vergausi tenai už 300-400-500 euru už 12 valandu, priklausomai pagal darbo grafika, kiek reiks dirbti, marsiečiai gauna trigubai daugiau, bet kiek žinau jau pa biški išeina ir kai kurie marsiečiai iš ten...Vienintelis pliusa tenai yra kad pietus gali pavalgyti valgykloje už 2 eurus galima normaliai pavalgyti, ir kad yra stogas, tai jai lyja ar sninga ar pūgos, taves tai nepaliečia, gamtos stichija.Bet pradirbes du metus, nebenoriu dirbti tenai daugiau, kur pamatai daug neteisybes tarp paprasto darbuotojo biuro, headex, ecplant ir marsiečiu, kurie tave laiko už verga, jokios pagarbos iš ju tikrai nesulauksi, aišku yra geru žmoniu marsiečiu, bet juos galima tik ant pirštu suskaičiuoti tenai.Bet dabar visu yra taip, kaip pastebajau, dauguma darbovietese panaši situacija, bet aš geriau dirbsiu 8 val, gausiu mažesni atlyginima, bet nors sveikata taip išsaugosiu, nes Marse gali greitai ja prarasti, bent jau as ten bedirbdams prie fitneso ir ištovedamas ant koju po 12 val, kojas taip paskaudo, kad turejau imti biuleteni, nebegalejau su skaudančiom kojom išstoveti, tad teko imti biuleteni ir issigydyti koja savo.Aišku ten yra pertraukos, bet tos pertraukos yra nesamoningos, kiekvienam paskirstyta neveniedai.Ar normalu, kai per didžiaja pertrauka, kai reikia eiti valgyti, turi tik puse val pavalgyti, bet kai ateini iki valgyklos ten stovi jau stovi pilna žmoniu, nuo kasininkes iki pat duru, tai kai ateidavo mano eile valgyti turejau maksimu per 10 min pavalgyti, kaip manot tai normalu, kai reikia valgyti, kaik kokiam triušiui, labai greitai, kad suspetum pavalgyti ir grižti i savo darbo vietą? Manau, kad tai nenormalu ir nežmoniška! Vyriausi meistrai bando tenai"kazka tenai gerinti", ber užuot gerine, tik blogina viska, patys nesuvokdami ka daro! Kartais duoda nemokamu pietu už du eurus, po to kai ateini valgyti, pasako, kad ivyko klaida, pietu jums nebepriklauso, tik marsiečiams.Ar tai normalu jusu manymu visa tai?Tai pasityčiojimas iš žmogaus! Galečiau ir daugiau čia tu nesamoniu aprašyti melynoje pamainoje, bet tam teiktu daug labai rašyti.Sekmes ir dideles geležines kantybes tiems kurie tenai bandysis darbinti Marse, nepavydžiu kas tenai dirba, tai manau, greitu laiku išeis patys, nes kruvis dabar dar didesnis, o alga ta pati, tai ar verta paprastam darbuotojuo tenai arti ir vergauti už 400-500 euru, kur marsiečiai gauna 700-800 euru?
Ten. Kai karinga bet ne darbas atvarai 12 valandų tai nieko nenori. Tiesiog ari kaip negras ir tiek
Nepirkite šio gamintojo Mars, Snickers, Milky Way gaminius, nes juose yra plastiko.

Jungtinėse Valstijose įsikūrusi šokoladukų „Mars" bei „Snickers" gamintoja pranešė atšaukianti savo produkciją Vokietijos ir dar 54 šalyse, skelbia BBC. Tokio žingsnio buvo imtasi dėl šokoladukuose aptikto plastiko, praneša naujienų agentūra „Reuters". Atšaukiami saldainiai „Mars", „Snickers", „Milky Way Minis" bei „Milky Way Miniatures", taip pat kai kurie saldainių rinkiniai „Celebrations". Produkcijos galiojimo laikas siekia nuo 2016 metų birželio 19 d. iki 2017 metų sausio 8 dienos. Bendrovės korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba melavo, kad atšaukiamoje partijoje buvo ir Lietuvai skirtos produkcijos, tačiau batonėliai iš šios partijos dar nėra pakliuvę į Lietuvos parduotuves, nes atlikus išsamų tyrimą, paaiškėjo, kad dalis bendrovės „Mars“ atšauktų šokoladinių batonėlių iškeliavo iš sandėlių, o tai reiškia, kad Nyderlanduose pagamintų „Snickers" batonėlių galėjo įsigyti pirkėjai Lietuvoje, o ir pati Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) vykdydama skubų tyrimą nustatė, kad įvairiose prekybos vietose visoje Lietuvoje pirminiais duomenimis buvo išplatinta 17 t galimai nesaugių saldumynų.

Jei sveikata brangi, nepirkite šio gamintojo Mars, Snickers, Milky Way gaminius, nes juose yra plastiko.
Mano katinukas irgi vemia nuo sio maisto. Gal Mars pradejo taupyti? Ko anksciau nebuvo....
nezinau tiksliai ar cia man reiktu Jums parasyti ar kaz kur kitur ieskot pagalbos. Turiu katina, ir nuo mazens mes serdavom - Whiskas (kaciu maistu) Per ilga laikuotarpi mes atsirinkom kas jam labiausiai patinka, perkam su Vistiena (slapias) maistas. Valgo noriai jau metus laiko. Tik dabar pastebejom gal pries 2-3 menesius, musu Kaciukas pradejo vemti, tiek nuo - Junior ir tiek nuo Saugusiu kaciu maistelio (Vistiena).
Noreciau kad isiaiskintumete...
p.s. Katinas yra priziurimas nuolatos pas Veterenarus.

Rimvydas

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Kol dar mažas, negali atsisakyti užsakymo ne pagal specializaciją
Kol dar mažas, negali atsisakyti užsakymo ne pagal specializaciją 12-14 12:07
Specializacija, individualizavimas, bet kas, kas susiaurina produktą ir paslaugą, o ir klientų ratą, suteikia verslui išskirtinumo. Nebūtinai jis tampa nišinis vartotojų suvokimu, bet įgyja...
Šiaurės Korėja atliko dar vieną "ypač svarbų" bandymą kosminių raketų komplekse
Šiaurės Korėja atliko dar vieną "ypač svarbų" bandymą kosminių raketų komplekse 12-14 11:12
Šiaurės Korėja atliko naują "ypač svarbų" bandymą Sohė palydovų leidimo komplekse, šeštadienį paskelbė valstybinė žiniasklaida, tęsiantis Pchenjano ir Vašingtono branduolių derybų aklavietei.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Adobe Systems 317,94 +3,92%
Oracle 54,51 -3,47%