Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Markets Baltic

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Markets Baltic

Atsiliepimai apie UAB "Markets Baltic"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Markets Baltic"

Sveiki. Panaši istorija nutiko dėl fb-one.com. Jie paėmė pinigus, mažą dalį grąžino, o su didele dalimi nusiplovė. Bandau inicijuoti ikiteisminį tyrimą. Pajungti ne tik advokatai, bet ir žiniasklaida. Ar yra daugiau nukentėjusiųjų? Man nepavyksta susisiekti su UAB "Markets Baltic" bylos iniciatoriais. Fb-one.com byla būtų panaši, reikia bendradarbiauti. Ar yra daugiau nukentėjusiųjų? Galite su manimi susisiekti tel. mr, 867761570, el. p. silvijus.kacinskas@gmail.com arba tiesiog užeikite į tinklapį šiam reikalui http://antiscamjurist.com/.
Man irgi teko prarasti investuota suma pinigų per du menesius iki nulio.Įvedė į šitą aferą George-Valentin Vlad 2013-02-12d..Sistema sustabde žaidimą kada liko tik 181 USD.Prašau, kad man gražintų likutį bet gavau atsakymą, kad nera galimybes.Buvas žalias, skambino daug brokeriu kurie sakydavo kada paspausti vieną pozicija arba sustabdyti.Tas pats Andrej per dvi dienos davedė mano saskaitą iki nulio.Po to turejau daug skambučių iš viso pasaulio, neatsakinejau.Dabar gavau mailą kad mano saskaitoje liko tik 96 USD.Gal kas žino ar nera išskaičiuojama iš mano saskaitos likučio, saskaitos administravimas?Ar pasibaigus mano likučiui neliksiu aš skolingas bankui?

October-December 2011: Multiple highly suspicious positive reviews submitted.
The FPA recommends caution dealing with this company.

sekmes :)
vienareiksmiskai VIRTUVE!!! Pameginau paprekiauti - kas liko is mano depozito meginu susigrazinti...
ir kaip tada kap atkirti tiesą nuo sukciavimo
Pastebejimas 2013-11-11 15:58:07
Išsakysiu savo asmeninę nuomonę šiuo klausimu. Teko praeitais metais darbintis šioje įmonėje. Įdomiausia tai, kad jie pagrindžia savo agresyvuma isiveržiant į rinką, ko pasekoje darbuotojai yra mokomi konvejeriu. Žmogus dažniausiai ten ateina su minimaliu supratimu (arba visai be jo) kas yra CFD, forex ir kas ta prekyba valiutomis. Jam skiriamas 2-3iejų dienų kursas mokymams, 1-ą diena bendraja prasme kas čia ir kaip, su kuo teks susidurti. 2ą dieną šiek tiek detalesnė informacija. 3ą dieną apibendrinimas ir viskas, ketvirtą dieną eini prie telefono skambinti. Mano atvėju tai buvo, kad aš jau susiduręs su prekybą ir žinojai kas ir kaip. (FOREX, pagrindiniai rodikliai ir t.t) tačiau merginos su kuriomis mokiausi tai atejo pirmą kartą, nesusidurusios nei su pardavimu, nei su forexu.Tai tiek pastebėjimas, dėl apmokymų. Beje, mane mokė žmogus, kuris sukosi toje "košėje" 4 mėn ir galvojo, kad jau gali užkariauti visą forexą, kai žmonės gilinasi į tai ne metus ir ne du.
Taip ir pasijaute is pokalbio, kad apmokymai nekokie pas juos. Labai ikyriai kalbejo, nieko konkretaus ir aikaus, kadangi nesu zalia investicijuose ir aplamai finansuose, tai nepasirasiau as jiems. Mandagumo ir kliento gerbimo nulis, zadejo perskambinti kita diena 12 h bet deja kazkas skambino vakare kai jau negaliu kalbeti ir is kito numeriuko, saziningi ir issilavine zinantys savo darba sitaip nesielge. Zodziu komepetencija maza, bet kad saskaitoj but nulis po keliu menesiuku tai daug mokslo ir nereikia :D, labai jau nemazai matau nukentejusiu, jei zmones investavo po 50 000 lt, nemanau kad jie jau visai zali ir neissilavine, tokie daug pinigeliu laisvu neturi, ant ju bedos verts nereikia, tam ir duoda brokeri kuris turi patarti, nustatyt ribas iki kiek gali kristi ir pan...manau jie turi priisiimti atsakomybe, o kai adresas seiseliuos tai man is vis nepatikima pasirode...

Viskas paaiskinta
pries menesi pradejau investuoti, irgi nuobodus ir ilgi skambuciai.. Telefonu nuo 10 - 15 % uzdarbis nuo investuotos sumo. Atvykus i ju kontora, uzdarbis tapo nuo 5 iki 10%. Imeciau i saskaita 10 000lt pradzia sunki, savo jegomis uzkaliau virs 200 baksu. ju indelis gal i buvo 5 %. po menesio skambina sako reikia tiktis, paaiskins viska, kad butu aiskiau. Visus kartus prieme Lietuvis, o cia atejo kazkos turkas, turiu vizitine su vardu ir pavarde. pradejo aiskinti 100 000 euru investuok ir mum apsimokes ir tau. sakau vyrai jus juokaut, su tokiomis sumomis ir t.t. sakau as i versla investuoju siuo momentu, turkas atsako zinau kad turi pasislepes kazkur. sueme nervas konkreciai, sakau aciu vyrai is 10 000 lt galim padaryt 30 000 lt ir tada pradet zaist, daugiau pinigu nekisiu. tuom ir baigesi viskas. po poros dienus skambina vengrijoj prasta padetis darysim nauja taktika perkam ir parduodam uz 2 dydi - pora tokiu poziciju ir viena butinai ant 4. kuo daugiau tuo geriau sako brokeris AIDAS!!!! taip ir padariau. tai buvo vasario 28d. 5nis ziurejau kursas sokinejo ir t.t. sako as pasuksiu, jei kas bus blogai. 6ni -7ni ramu nes Forex neveikia. kovo 3 diena isijungiu 7.45 saskaita tuscia.. Buvo malonus paskambininmas ir informavimas, kaip teige be musu skambucio nieko nedaryk. ISTUSTINO SASKAITA ir viskas, basas dabar. TAIP KAD ZMONES ATSARGIAI, a*******i KAZKOKIE. dabar bandysiu per savo mobilaus rysio operatoriu paklaust ar galima gaut pokalbio kopija..
Buves darbuotojas
2014-03-03 13:07:18 IP 28m83f1c
Pijus 2014-02-14 22:56:52
Ponai ir ponios, UAB "Markets baltic" yra marketingo kompanija. Kam neaisku, jie tik iesko klientu brokeriui (sunbirdfx). Dirbate jus su sunbird o ne su markets baltic. Ir tikrai nepatykesiu kad markets baltic vadybininkas patare jums isideti dar pinigu, nes padare pirma inasa pradedate dirbti su brokeriu (sunbird). Ir jokiais budais nepatikesiu kad praradote 50 000 lt, "stop loss" neleistu jum tiek prarasti. Yra du variantai, arba raso konkurentai, arba jus tiesiog apeme azartas ir pradejote dirbti sava galva. Brokeris yra suinteresuotas kad jus uzsidirbtumete nes nuo transakciju gauna komisinius. Jei jus ir prarandate pinigus jam tai tik bogyn, nes tie pinigai atsiranda ne jo kisenei o kazkur birzoje :) nepamirskyte kad zmeistas yra nusikaltimas uz kuri atitinkamai baudziama :) tad galvokit ka rasot :) sekmes visiems :)
Akivaizdziai, komentaras rasytas darbuotoju.
Man nesutikus investuoti 8000 Lt, skambinusi vadybininke teškė: žinote, tada aš paskambinsiu protingesniems jei jus klientams, kurie nores daug uzdirbti.
man paskambno, pasake jog galiu uzsidirbti 15 procentu i menesi- padejau rageli.
Esu patenkintas darbu su šia kompanija. Kompanija tikrai dirba ir išmano savo darbą. Gal ir ne visada buną taip kaip jie pataria, bet šioje investavimo srityje ir nebuna 100% garantijų. Reikia susitaikyti su tuom, kad čia būna rizikos. Bendram rezultate gaunu pelną.
Investicijos rizikingos, tačiau su brokerio pagalba visai neblogai sekasi, per 2 mėnesius ženkliai pasisidinau savo pinigus, būna ir nuostolio, bet rezultate visada išeinu į pliusą, visiškai šia kompanija pasitikiu ir kol kas nenusivyliau.
Na mano patirtis tai viską pralaimėjau, manau geriau jau lažybos bent jau žinosi, kad pats kaltas.
2014-01-30 23:04:05 IP 1pq4a3r3
Gediminas 2014-01-29 09:29:39
Markets Baltic neteikia investiciniu paslaugu. Markets Baltic reprezentuoja kompanija SunbirdFX. ir tai yra visai kas kitka. Konsultacijos kaip veikia platforma ir supazindinimas su forex rinka nemanau kad yra investicines paslaugos.
Gerbiamas Gediminai, paskaitykite koks adresas uzrasytas LCO Limited licenzijoje. O uzrasyta: 106 Premier Building, Victoria, Mahe, Syechells. O juk žodis Seychells rašosi Seychells. O licenzijoje parašyta Syechells. Tai apie kokį dokumento oficialumą gali eiti kalba ponas Gediminai, jei net adresas klaidingai užrašytas? (Deja as nuostabiai itikinamai buvau apzaveta Markets Baltic vadybininko, praregejau tik post factum, kai saskaitoje nulis patapo).
Antanas 2014-01-28 10:27:51
Gerbiamas Gediminai, jeigu atsiverstumėte Finansinių priemonių rinkų įstatymą ir kiek atidžiau jį panagrinėtumėte, turėtumėte progos pastebėti, kad investicinių paslaugų teikimui Lietuvoje yra reikalinga ES šalių arba Lietuvos banko licencija. Tuo tarpu Rusijos FMRRC tai net nevalstybinė reguliavimo institucija, o kažkoks savireguliacinis organas, kurio išrašyti sertifikatai pas mus (ES) yra tokios pat vertės kaip ir įpakavimo popierius. O ir sertifikatas neturi reikiamų rekvizitų ir teisine prasme yra niekinis ko gero ir pačioje Rusijoje. Ir išrašytas jis kažkokios SBO Limited vardu, kaip ji susijusi su SunbirdFX - visiškai neaišku. Žodžiu, tai ne licencija, o tik šiaip - tapetai įrėminimui.
Kas dėl atsakomybės, tai pagal FPRĮ 93 str. už investicinių paslaugų teikimą be tam reikalingos licencijos gali būti skiriama bauda iki 200 000 Lt. O dar yra ATPK numatytos baudos, ypač jeigu paaiškės, kad klientai patyrė žalos. Kaip jums tokios pasekmės?
2014-01-27 09:15:42 IP 1pq4a3r3
Dar vienas 2013-11-25 12:53:12
Taigi, esu dar vienas, kuris pasitikėjo šios įmonės darbuotojais, ypač vienu, ir prarado visus pinigus. Iš pradžių viskas buvo gana skaidru ir buvau į pliusą išvestas. Pasitikėjimo lygis kilo, planavau sąskaitą papildyti dar didesne pinigų suma, bet, matyt, Dievas apsaugojo.
Visus nukentėjusius nuo šios įmonės darbuotojų, kurie visai negerbia savo klientų, raginu NETYL
Nukentejau ir as nuo Markets Baltic. Saskaitoje nulis. Gal patartumet kur kreiptis : policija, Ekonominiu NST, STT, VMI, Lietuvos bankas? Gal bent pilietine pareiga atliksiu, pasakysiu zmonem, kad isvilioja pinigus pazadais ir tiek sita firma Markets Baltic. Ir kiek suprantu tu pinigu nieks negrazins, nes pasinaudota buvo tik mano patiklumu apžavint mane ir sakant man netiesą. Keista, kad neįmanoma uždaryti (ta prasme nei policija, nei Lietuvos bankas neturi teisiniu priemoniu) sios firmos Markets Baltic, kad ir toliau neviliotu zmoniu ir nesakytu netiesos daugiau zmonems.
2014-01-26 00:42:52 IP 1pq4a3r3
Is pradziu viskas buvo grazu, todel saskaita (platformoje) dar papildziau raginama Markets Baltic vadybininko (visomis turetomis savo gyvenimo santaupomis). UAB, , Markets Baltic" vadybininkui patariant/konsultuojant vel pirkau kelis "pirkimus" ir staiga triju valandu laikotarpy 50000 lt nebeliko. Vadybininkas ragelio nebekelia. Noriu kreiptis i teisma. Ieskau nukentejusiu taip pat nuo Markets Baltic, kurie isdriso kreiptis i teisma.
Gediminas 2014-01-20 11:13:34
Gerbiamas Antanai. Pasiulyciau pasilaikyti tokius komentarus sau, sunbirdfx licencija : http://en.crofr.ru/index.php?page=sbo_limited
Jei skaitete Rekvizitai.lt taisykles yra draudziama skleisti klaidinga informacija bei smeisti imone. Pasekmes gali buti tokios, kad imone be jokiu perspejimu gali kreiptis i teisma, kurio pasekme butu baudziomoji atsakomybe.
Adresas seišelių salose.. = matysit babkes kaip savo ausis. Ir jokios atsakomybės įmonei.
Antanas 2014-01-17 10:42:30
Ši kontora ir jos atstovaujama įmonė SunbirdFX veikia nelegaliai. Prekyba CFD - licencijuojama veikla, tuo tarpu jokių licencijų nei viena, nei kita kontora neturi. Kalbant taksistų terminologija - tai tikri dušmanai. Rinkoje pilna legalių brokerių su ES šalių ar net Lietuvos banko išduotomis licencijomis. Taigi, būkite atsargūs ir rinkitės paslaugų teikėją atidžiai.
Esu patenkintas.
Kalbant apie brokerių kaip patarėjų darbą:
Viskas gerai, žmonės žino ką daro. Žinoma, nėra vieno teisingo būdo prekiauti, kadangi turiu patirties tame porą metų analizuoju rinką pats ir apsistoju ties keliom valiutų porom. Kartas nuo karto pasiklausau, pasitariu, bet iš esmės niekas neužkliuvo ir jie dirba tvarkingai.
Pinigai į abi puses taipogi keliauja tvarkingai. Prekybinės sąlygos neblogos, palyginus su kitais Lietuvos brokeriais net labai labai geros.
Sokau i labai dideli pliusa!aciu uz pagalba dirbant forex rinkoje:) visiem patariu naudotis kompanijos siulomom paslaugom o kas neteko pinigu tie patys kalti reikia pagalvoti ir savo galva:) rizikas visada pranesa ir jai rizika jum patinka investuojate jai ne laukiate palankesniu salygu:)
Įmonej dirba daugiausia jauni žmonės. Darbas bent jau buvo bendroje aplinkoje, tu tiesiog esi telemarketingo dalis. Duoda telefona arba ausines su mikrofonu ir skambini. Aš ten nedirbau, tik buvau per kursus praejes. Darbo užmokėstis kaip ir visur pardavimuose bazė+%. Tai tiek, kaip tau skambina iš įvairiu įmonių ir siūlo paslaugą, taip pat tu skambinsi ir siūlysi jų paslauga.
Pastebejimas 2013-11-11 15:58:07
Aš mąstau čia darbintis, gal gali papasakot daugiau apie šią įmonę? Kaip ten kolektyvas? Kokia mokėjimo sistema? Kokie vadovai?
Sveiki, keletas įspūdžių apie darbą su Markets Baltic bei firmos darbuotojo „pagalbą“, kuris mano sąskaitą ištuštino rugpjūčio 29d. per 4 valandas. Tai Andrejus iš Londono (bent jau taip teigė, vardai gali keistis, kuo toliau nuo padėjėjų skambinančių iš UK numerių)...
O prasidėjo viskas po keleto skambučiu telefonu iš Markets Baltic Lietuvoje, kurie mane sudomino, nauja man veikla, pamaniau kad su tokia http://www.sunbirdfx.com/ platforma neturėtų būti visiški a*******i, gi visai rimtas užsiėmimas ir puslapis lietuviškai, bet deja – smarkiai klydau… Tikiu kad iš esmės ši Forex prekyba nėra kriminalas, lietuvaičių kolektyvas Artūro ir Maksimo pagalba suteikė šiokį tokį pasitikėjimą, kažkiektai išvedė į pliusą, dariau kaip rekomendavo… O po to pareiškę kad Maksimas neturi laiko, labai daug klientų ir planuoja išvykti pasitobulinti kažkur, nuleido man “labai patyrusį” treiderį Andrei iš „centrinio ofiso“ Londone – ir sąskaitoje nulis absoliutus. Čia panašu, kad aiškiai toks ir yra jų verslo tikslas. Ištuština sąskaitas ir varto akis, neva perspėjom, gi rizikinga... bet tai ir nutinka jiems sakant ką ir kaip daryti. Gal jeigu kas žino kaip visa tai veikia ir gali savarankiškai vykdyti sandėrius, tada turi šansų ir uždirbti, bet pasikliauti firmos patarėjais – beprotybė. Žmonės – jeigu vertinate savo pinigus, kurie ant medžių deja neauga– kuo toliau nuo šitos firmos ir Sunbirdfx.com platformos. Turite ką papasakoti iš savo patirties, jeigu nukentėjote – skambinkite: +370 678 23294 Bus mėginama teisinėmis legaliomis priemonėmis pažaboti šią publiką.
Money money 2013-09-30 23:49:00
Įmonė vykdo legalią veiklą. Žmonės yra ir praradę, ir nemažai uždirbę pinigų. Įmonė pakankamai jauna, bet sparčiai besivystanti.Pati bandžiau jų paslaugas ir likau patenkinta. Vienintelis minusas, jog visą riziką apkrauna ant kliento pečių. Bet, jei nori didelių procentų-rizikuok. Bijai rizikuoti, bankas visada pasiūlys šiokius tokius procentus už laikomus pinigus. Patarsiu tik tai, kad prieš bandydami susipažinkite, kaip ten kas, jei neaišku-klauskite, o tada spręskite, ar tai jums yra priimtina :)
Malonu išgirsti įmonės atstovų balsus iš kitapus, tik supraskit, kad žmonės dar skiria, kur nešališkas, o kur reklaminis komentaras. Įmonė, vykdanti legalią veiklą savo kasdieninėje praktikoje turėtų vadovautis skaidrumo principu ir jei jau kažką klientui siūlo, tai turi ir atskleisti riziką, ką be išimties daro visi jūsų konkurentai Lietuvoje. Aišku, pinigų alkis tikriausiai ima viršų ir nesėkmės atvejai suverčiami klientui, kuriams buvo pasakoti visai kiti dalykai ir nė žodelio apie riziką...Jei manote, kad maustyti ir iš to prasigyventi yra įprastas biznis, tai tai padiskutuoti manau greitu metu galėsite su "prisėdusiais" t. t. įstaigose bendraminčiais "verslininkais"...
Naudojausi ir aš, neturiu priekaištų, aišku buvau ir nudegęs, nes neklausiau patarimų. Tiems kas prarado pinigus - vadovaukitės savo galva tada, užuot skundęsi, patys prisiimat atsakomybę už savo veiksmus, jie pataria o ne verčia pirkti vieną ar kitą poziciją.
aktyviai skambinėja ir įkalbina prekiauti, pradžioje rodo, ką gali su maža suma, po to įnešus didesnę sumą iš karto nesąmoningas (man net nebuvo paaiškinta, ką tas veiksmas duoda ir kokia rizika) statymas (tą telefonu siūlo jau kitas brokeris, mano atveju londonietis Andrej) ir sąskaitoje nulis.
Šiuo metu jų atžvilgiu pradedamas ikiteisminis tyrimas, todėl prašau visų nukentėjusių nuo UAB MArkets Baltic nelaukti, kol kažkas jus suras ir išgelbės, o susisiekti su manimi el. paštu arba telefonu 867823294.
Alga moka laiku
Gavau rekomendacija is draugo, kiek issiaiskinau imone atlieka marketinga vienai uzsienio kompanijai, jie apmoko ir parodo kaip veikia ju platforma kurios pagalba galima ismokti dirbti su forex. Pabandysiu paziuresiu kaip man seksis.
Kas ka zinot apie juos? Laba ikalbineja naudotis ju paslaugom
Tikrai puiki brokeriu kompanija!!!

Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Mažeika ir partneriai
Verslo valdymo partneriai

Adresas: Olimpiečių g. 1-49, LT-09235 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos.
Esame efektyvios vadybos ir pokyčių įgyvendinimo profesionalai, turintys didesnę nei 10 metų vadovavimo tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų veiklų įmonėms bei jų padaliniams. Mūsų komandos tikslas – dirbant kartu su įmonių savininkais, vadovais išspręsti pačius sudėtingiausius verslo valdymo klausimus ir...
Noviti
Sąžininga verslo paskola - skolinkitės drąsiai

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Sąžininga verslo paskola atsakingam verslui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame palūkanų ir nekuriame...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: A. Jakšto g. 8, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
Naujas vakcinų tiekimo planas 70% populiacijos paskiepyti leistų iki vidurvasario 02-25 20:30
Nauji vakcinos nuo COVID-19 tiekimo grafikai sudaro galimybę iki vidurvasario paskiepyti 70% suaugusių Lietuvos gyventojų, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%