Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marketingas visiems

Atsiliepimai apie Marketingas visiems, MB

Parašyk savo nuomonę apie Marketingas visiems, MB

UAB "Danstemos statyba"
2020-12-09 23:03:57 IP 2i241f7m
Turėjom problėmų su matomumu GOOGLE, je. Jau neatsimenu kas rekomendavo, bet kreipiausi į Justiną. Senau nebuvau sutikęs žmogų, kuris taip nuoširdžiai pažiūrėjo į mūsų problema. Viska padarė, pataisė tekstus, padarė pakeitimų planą, vėliau ir organizavimo pakeitimus. Rezultatas pasimatė ne iš karto, bet juk ir ne iš molio lipdė :). DABAR MES MATOMI. Ačiūūūū
danstema.lt
birivata.lt
Imone parekomendavo pazistami - pradeje nuo vidinio SEO, rezultatus pamateme is karto, kadangi organinis srautas i tinklalapi zenkliai padidejo, veliau perejome prie isoriniu SEO darbu, o kadangi rezultatais likome labai patenkinti - bendradarbiavima prateseme su SEO prieziura. TIkrai labai rekomenduoju!