Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Markėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Markėja

Atsiliepimai apie Markėja, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Markėja, UAB

Jovita 2019-08-05 10:11:19
Linkiu niekam nepirkt ir nepasimaut ant ale mazu kainu...pirkau raktu komplekta uz 80e, visos dalys byra, nusibodo rasineti kad pakeistu.O net nekalbu apie pati bendravima nuo pradziu.Nu vienu zodziu patys blogiausi atsiliepimai.Keista kad nuo tiek skundu dar veiklos neuzdare.
Pritarsiu. Nekokybiskos prekes, o kalti mes kad perkame !
Nepirkite !!!!!!!!!!!!!!!!!
2021-03-17 17:12:26 IP 28p99k9f
Neimuneperku 2019-10-05 10:14:09
Nerekomenduoju čia kažką pirkti. Atsiuntė sugadintą prekę, susisiekiau po 10min nuo kurjerio išvažiavimo, ignoravo pakeisti prekę ar grąžinti pinigus (nors savo taisyklėse rašo susisiekti per parą, kad pagal LR įstatymus pakeičia sugadintą prekę ar grąžina pinigus, tačiau patys nesilaiko savo taisyklių). Prekę teko išmesti, nes netinkama naudoti. Pinigai paleisti vėjui. Pati blogiausia vieta, kur teko apsipirkti per savo gyvenimą.
Lygiai pati situacija, as per para kreipiausi i prekiu grazinimo punkta, atsakymas - defektas atsirado del mano kaltes. Nerekomenduoju ! O karta atsiunte kita preje, nei uzsakiau. Suprantu zmogiska klysti, bet reik moketi ir pripazinti :) Nepirkite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???
Užsakiau vaikui žaidimų kėdę, vietoj žadėtų 10 dienų, laukiau daugiau nei du mėnesius. Tame tarpe sekė susirašinėjimai ir nežinia dėl galutinio pristatymo. Na, ką gi - pagaliau kėdė mane pasiekė! O štai čia dar viena staigmena - tai ne ta prekė, kurią užsakiau, net nepanaši nei spalva nei funkcijom. Be abejonės, apie tai, kad gausiu kitokią prekę, jokios informacijos nebuvo...taigi neapsigaukite čia užsakydami. Niekada užsakydama iš lietuviško e-shop neskaičiau atsiliepimų, tai nuo šiol skaitysiu, nes jei būčiau pasigilinusi dabar netektų gailėtis.
Jau lygiai 30 dienų, kai laukiu savo prekių. Po pirmos savaitės pradėjau domėtis kokia situacija dėl užsakymo. Paaiškino, kad vienos prekės neturi, kitam sandėly, laiką pratesė iki 5 d.d. Ok, laukiu.... Praėjo savaitė... Dar negauta... Atsiprašymai kiekvienu laišku, dar davė 10 proc nuolaidą sekančiam pirkimui (ačiū, neprireiks...). Po trijų sav. domėjimosi, pranešė, kad užsakymas jau pakuojamas ir tuoj bus išsiųstas, tai va.. pakuoja jau savaitę
2 mėnesius laukiau prekės, kas savaitę pranešdavo, kad jau kitą savaitę gaus ir pristatys. Bet taip ir nesulaukiau. Dabar paskaičius komentarus supratau, kad čia beveik visiem tokia pat problema. Kaip iš vis dar šitas parduotuvė egzistuoja? Kreipkitės į vartotojų teises, tegul tikrina juos.
Savo siuntos nuo lapkričio 27dienos laukiu iki šiol. (buvo parašyta 10d.d.)
Apgailètina.Daugiau tikrai pas jus nieko nepirksiu. 5% nuolaida pasilikit sau ;)
Nerekomenduoju.....
As uzsisakiau gaubli, bet kiekviena karta pasiteiravus, kada gausiu, vis gaunu atsakyma, uztruks 1 ar 2 savaites (veluoja nuo isigijomo visa menesi pristatyti), turbut tik kitais metais gausiu, jei gausiu
Ilgiau nei planuota reikėjo palaukti, bet paskambinus mergina kantri ir maloni išliko :), bei pasiūlė kompromisą ir išsiuntė vieną prekę, bet greitai gavau ir kitą. Patenkinta kokybės ir kainos santykiu. iš mano pusės viskas puikiai, komunikuota ir be problemų pakeitė, net krepšelyje užsakytas prekes, tereikia ilgiau luktelt. Ačiū
a*******i atsiunte neveikiancia preke issiunciau atgal kaip garantini ir prekes atgal nesulaukiau preke sako utilizavo,
Minus 10 balų šiai parduotuvei
Usisakiau draskykle katytei ir esu labai patenkinta, man ją pristatė nuo užsakymo per dvi darbo dienas.
Greta 2020-07-03 16:33:45
Užsisakiau drąskykle, kurios jie neturejo vietoje. Po 3 dienų gavau žinutę, kad jos greit negaus ir pasiule ta varianta kuri turejo vietoje. Mane tas variantas tenkino, atejo labai greitai, rekomenduoju!! Mano kačiukai labai laimingi
Aš irgi užsisakiau draskyklę.
Vis dar nepristatė
gal priatatys po metu kitu.
bet ne geriau pinigus pasiimsiu.
ir geriau nuejes pas kokius senukus ar latvius iškarto nusipirksiu
Apgaviku kontora. Jau savaite vėluoja su prekes pristatymu. Ir kasdien žada ta pati “šiandiena išsiųsime “. Pasiūlė nuolaida 10%, bet tikrai po tokio serviso šioje parduotuvėje nepirksiu. Ir kitiem nerekomenduoju
Loreta 2020-07-22 18:26:49
Prekes laukiau ilgai 3 savaites o raso nuo 5 iki 10 dienu. Uzsakeme vaikui elektrini motocikla aprasyme raso kad galingas o gavus juo vos pavaziuoja preke neatitinka aprasymo.
Atsiprašome, kartais užsakymai užtrunka, dėl to sunčiame pranešimą kuris informuoja apie tai ir papildomai nuolaidos kodą sekančiam pirkimui.
Taip pat prie prekės aprašymo visada nurodoma galia, pagal ją visda galite žinoti ko tikėtis, kadangi vieniems tai galingas o kitiems ga lne itin..
Egidijus 2020-06-17 23:58:14
apmaudu kad prieš atliktadamas užsakymą nepasiskaičiau atsiliepimų apie šią e-parduotuvę. Pristatymo terminas nuolatos buvo ilginamas, neapsikenčiau pareikalavau pinigų gražinimo. Tikiuosi pinigų gražinimas nebus vilkinamas.
Nuoširdžai nepatariu rinktis šios e-parduotuvės.
Labai atsiprašome kad šitaip atsitiko.. Labai retai, bet deja, vis dar pasitaiko, kad tiekėjai nepristato sutartu laiku prekių papildymo, ir dėl to užsakymai užsilaiko ilgiau negu būna prie prekės terminas nurodomas. Tokiu atveju visada perspėjame klientą dėl užsakymo prailginimo termino, atsiprašome, suteikiame papildomą nuolaidos kodą..
Labai apgailestaujame dėl šio atvejo.
Nuoširdžai nepatariu rinktis šios e-parduotuvės.
Roma 2020-06-15 09:52:26
Grąžinimas nėra padarytas... Kiek dar laiko kvailinsite žmones?
Matome jau birželio 11 dieną grąžinimas jums buvo padarytas. Prašome pasitikslinti.
Jeigu turite dar klausimų, galite susisiekti su mumis el.paštu ir atsiųsime grąžinimo kopiją.
UAB Markėja 2020-06-12 11:18:46
Matome jums ir vartotojų teisėms buvo tas pats sakoma, jog deja, remontas užtrūko ir kadangi neseniai buvo pjūklas pirktas siūlome keistis jį į naują arba grąžinsime mokėjimą už jį. Matome, pasirinkote grąžinimą, kuris yra padarytas.
Atsiprašome už suteiktus nepatogumus.
Grąžinimas nėra padarytas... Kiek dar laiko kvailinsite žmones?
Atsiprašome už suteiktus nepatogumus.
Linas 2020-05-21 12:03:25
Nerekomenduoju. Užsakius prekę ir pasirinkus apmokėjimą lizingu (iš karto sudarius sutartį), tris savaites nesuteikė jokios informacijos apie užsakymą, vis laukė atsakymo iš lizingo bendrovės, nors ji kelis kartus patvirtino, jog viskas tvarkoj. Paskambinus kartoja tą patį, kad negavo patvirtinimo iš lizingo bendrovės ir vis žada susisiekti. Iki prašymo atšaukti užsakymą, sugebėdavo net gi per savaitę atsakyti į laišką, po to šiek tiek greičiau. Atšaukus užsakymą, dar tris savaites nesugebėjo pateikti lizingo bendrovei dokumentų, reikalingų sutarčiai nutraukti. Ir dar drįsta meluoti, jog pateikė dokumentus, kai lizingo bendrovė kelis kartus patvirtino, jog negavo. Keistas sutapimas, bet sutartis buvo nutraukta sekančią dieną po to, kai buvo pateiktas skundas Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Daugiau neturėsiu reikalų su šia įmone.
Atsiprašome, kaip ir minėjome, buvo keičiama sutartis su mokilizingu ir jie mums netvirtino ar mokėjimas buvo padarytas, viskas buvo bendrauta ir el.paštu ir skambinta, todėl iš mūsų pusės visi įrodymai yra jog bendravimas vyko, buvo kalbėta ties tuo.
Gavus atsakymą iš mokilizingas dėl mokėjimo ir pamačius jog pavedimas jau padarytas, gavote iš karto apie tai patvirtinimą, o kada nusprendėte nutraukti sutartį, jinai buvo nutraukiama. Taip pat yra tai įrodantys el.laiškai. Bet mes tik pateikiama paraišką, tada jinai būna apžiūrima, tislinimasi ir tik tada daromas jos nutraukimas iš mokilizingas.
Dar kartą atsiprašome jog viskas užtrūko, mes darėme viską ką galėjome.
NEREKOMENDUOJU JAU MĖNESĮ LAIKO LAUKIU, NEI PREKIŲ NEI PINIGŲ. Ir telefono ragelio nebekelia.. nebeatrašo facebooke, su visais įrodymais rašysiu jau ir pareiškimą į policiją dėl sukčiavimo, taip pat kreipsiuosiu į vartotojų teisias, kad daugiau žmonių nepapultų pas šituos apgavikus.
UAB Markėja 2020-05-07 16:17:16
Labai atsiprašome kad taip įvyko.. Mes visus duomenys perduodame automatiškai kuriuos jūs pildote užsakymo pateikimui ir nieko nekeičiame patys. Kurjeriai matydami kad numeris blogas neprivalo mums pranešti, todėl vieni skambina tikslintis, o kiti kadangi ir taip karantino laikotarpiu daug darbo - neskambina, pavežioja prekę ir grąžina mums.
Visi mūsų praleisti skambučiai būna atskambinti tą pačią dieną, o el.laiškai atsakomi iki pusantros dienos maždaug, todėl telefonu pavyksta iš karto susisiekti o paštu reikia luktelėti atsakymo.
Kadangi jūsų kontaktai blogai buvo nurodyti, buvo pasiūlyta papildomai persiųsti jums siuntą, bet jums nesutikus, buvo daromas apmokėjimo grąžinimas.
NETIESA. Pirmiausia dėl grąžinimo ne Jūs pasiūlėte, o pati paprašiau ir gavau iš Jūsų atsakymą kaip tai padaryti. Jūs pasiūlėte tik pristatymą už papildomą mokestį. O apmokėjimo grąžinimo aš dar nesulaukiau taigi neklaidinkite. Apie terminus jau nešneku..
Miglė 2020-05-05 18:08:56
Niekada neteko rašyti atsiliepimo apie įmonę, bet čia klientas nulio vietoje, pats užsisakei, pats ir ieškok vadinasi.
Prekę (kuri yra sandėlyje) užsisakiau š.m. balandžio 17 d. Užsakymo numerio negavau kol nepaprašiau. Telefono numeryje buvo klaida. Kurjeris bandė susisiekti tris dienas skambindamas į numerį kuriame trūksta skaičiaus nors aiškiai sakoma jog tokio numerio nėra. Per tą laiką su manimi nieks net nebandė susisiekti, kad ir el. Paštu jei numeris blogas. Pradėjau skambinti ieškoti kame reikalas tik tada sužinojau, kad įsivėlusi klaida. Skambinant į įmonę kas kartą sako, kad su manimi bus susisiekta, bet deja niekas niekada dar nesusisiekė neskaitant perskambinimo jei randa praleistą skambutį. Į el. Laiškus išvis neatsakoma nebent automatiniu pranešimu, į messengerį atsakoma kas kelias dienas ir keliais žodžiais nesprendžiant problemos. Laukiu grąžinimo piniginų, bet kaži per kiek mėnesiu čia ką sutarsime. Beje buvo pasiūlymas prekę išsiųsti pakartotinai dar kartą apmokant pristatymą, bet deja ne piniginiame reikale esmė, o aptarnavime ir bendravime su klientu
Egle 2020-05-04 14:30:17
Du kartus sugebejo atsiust vaikiska zaisla be varzto, o teisinas kad preke ilgai stovejo sandely ir apdupkijo
Atsiprašome, kaip ir minėjome, prekė pas mus atvyksta iš gamintojo ir jeigu gamintojas neįdeda baterijų dangtelio varžtelio, mes jau jo negalime gauti ir atskirai pristatyti arba įdėti į komplektaciją.. Jeigu atsiranda tokia nemaloni sutaacija - mes visada galime pasiūlyti nuolaidą prekei arba kaip ir sutarėme su Jumis - prekes pasiėmame atgal ir grąžiname visą mokėtą sumą.
Tadas 2020-04-24 18:57:57
Keista verslo praktika.
Sumokėjau pinigus už prekes, vos ne po mėnesio sulaukiau "vaikiško" pobūdžio žinutės, dar turiu pats skambinėti ir aiškintis kas ir kaip? Aplenksiu jūsų "elektronine parduotuvę" ir kitiems nerekomenduosiu.
Deja, kadangi prekės papildymo ilgą laiką negavome ir gamintojas informavo jog dėl karantino greitu metu nesugebės pristatyti - užsakymas buvo atšauktas, ir jums į el.paštą siųstas laiškas.
Prekės tokios pačios kaip AliExpress ar kituose pan. parduotuvėse. Prekę užsisakiau ir laukiau 1men laiko kol ją pristatė. Kai pasiėmiau siuntinį dėžutė buvo sugadinta ir neta kuria užsisakiau. Sakė parašyti jiems, bet atsakymo jokio negavau. Todėl niekam nerekomenduoju šitos parduotuvės ir jei įmanoma ja aplekit. Manau reikės kreiptis į kitas instancijas kad pradėtų žiūrėti tokias parduotuvės, nes pinigai sumokėti nemaži o gauta prekę net ne ta kurios norėjau. Taip pat noriu paminėti, kad neįmanoma su jiais susisiekti jei prekė gavai. Blokuoja numerius....
Keista verslo praktika.
Žygimantas Černiauskas
2020-02-27 14:33:32 IP 2ju7labv
Š.m. kovą nusipirkau benzopjūklą ERMAN, Paklausus šalies gamintojos, atsakė, kad Lenkija, tokį pjūklą Varėnos turguje pardavinėja, kaip vokišką, o nuvežus remontuoti į Husvarnos dirbtuves, pasakė, kad kinietiško š... neremontuoja. Viskas prasidėjo nuo pirmo pjovimo, nupjovus medžio šaką po 5 min. bandžiau užvesti variklį, bet nepavyko, kitą dieną patyręs kaimynas bandė padėti, bet užvedinėjant sprogo starteris. Nuvežiau į garantinį ir dar pažymėjau, kad prateka kuras ir tepalas. Po trijų savaičių atsiėmiau, bet kuras ir tepalas vistiek pratekėjo, taip dar vežiojau su šia problema dar tris kartus, bet taip ir nepataisė (remontuodavo po 2 savaites). Dabar pradėjo išvis neužsivedinėti. Išmečiau ir nusipirkau STIHL. Ačiū, daugiau nepirksiu.
Jurgita Kavaliauskienė
2020-02-10 17:51:32 IP 28mctgph
UAB Markėja 2020-02-10 17:01:09
Deja, bet mes esame el.parduotuvė ir neturime jokios fizinės parduotuvės kur galima būtų atvykti įsigyti arba priduoti prekę, todėl visur prie prekių grąžinimo arba pristatymo į garantinį aptarnavimą sąlygu nurodyta, kad prekės turi būti pristatomos kurjeriais nurodytu adresu.
Taip, prekė pas mus grįžo visa surudijusi, kas priverčia abejoti dėl jos tinkamo naudojimo, kadangi po metų ir daugiau naudojimo šis modelis nesurudija šitaip. Tokiu atveju buvo kreiptasi į vartotojų teises dėl situacijos aptarimo, kur buvo mums nurodyta, jog dėl netinkamo eksplotavimo galime atsisakyti priimti prekę arba remontuoti, kadangi akivaizdžiai matosi jog dėl rūdžių galinis ratukas nesisuka.
Pateikiamas verdiktas, jog prekė visą šį visą laiką stovėjo lauke, kur ištisai turėjo kontaktą su oro sąlygomis. Būtent tas penkias savaites.
Deja, bet tokios prekės negalime priimti atgal.
Norime pasakyti, kad paspirtukas buvo laikomas šildomoj patalpoje. Taip pat joks kokybiškas daiktas per 3 naudojimo savaites nesurūdija!!!!! O jūsų firmelė tikrai nekokia atsižvelgiant į neigiamus komentarus.
Jurgita Kavaliauskienė 2020-02-07 14:40:45
Per Kalėdas vaikas gavo paspirtuką. Labai apsidžiaugė, bet ne ilgai.....tris savaites pavažinėjus galiniai ratai visai nesisuka, o vienas priekinis sunkiai. Nuvežėm nurodytu adresu priduoti, tai panelė prie kompiuterio liepė važiuoti namo ir išsikviesti kurjerį, kad paimtų, nes ji negali to daryti. Tikrai paskaičiau jų grąžinimo sąlygas, taip yra, bet save gerbianti įmonė turėtų pati susirinkti savo šlamštą. Šiandien paskambinau ar gavo paspirtuką, patvirtino, kad taip. Tik pasakė, kad jis yra labai surūdijęs (naudojomės tris savaites) ir greičiausiai pinigų negrąžins. Nustebau, kad turbūt jų paspirtuku galima važinėti tik kambarį, o jei lauke, tai tik kai visiškai sausa, ir jokiu būdu saugoti, kad vaikas į kokią balutę neįvažiuotų. š*******o KONTORA. Jeigu galit nepirkti, tai geriau nepirkit, nes tik problemų prisidarysit.
Deja, bet tokios prekės negalime priimti atgal.
Jurgita Kavaliauskienė
2020-02-07 14:40:45 IP 28mctgph
Justina 2020-01-23 11:31:08
NEREKOMENDUOJU ! Prekes kaina visiškai neatitinka kokybes, iki galo neatsiuntė prekių, kai pasakiau kad noriu gražinti preke kad jinai neatitinka nei kokybes standartu nei kainos, paklausiau kas mokės uz GRAŽINIMĄ? nesulaukiau jokiu atsakymu, kodėl pirkėjas turi mokėti uz gražinta nekokybiška preke? Tikrai nepairkite čia, mausto kaip gali. Daugiau nepirksiu čia niekada.
Jums buvo pristatyta prekė, bei jinai neatitiko Jūsų lūkesčių, todėl prekę atgal grąžina pirkėjas pardavėjui ir už grąžinimą bet kuriuo atveju moka pirkėjas jeigu nėra kitokio susitarimo, tai yra nurodoma Lietuvos respublikos Vartotojų teisėse, todėl Jums ir buvo paaiškinta kaip galite prekę atgal grąžinti, pasikartosime dar kartą:

Prekę galite mums grąžinti per keturiolika kalendorinių dienų po prekės gavimo, nenaudotą bei su tvarkinga pakuote (prekė turi būti nepraradusi prekybinės išvaizdos).
Prekę reikia pristatyti adresu : Žvalgų g 8.
Prekę reikia pristatyti kurjerio tarnybomis, kadangi paštas mums nepristato siuntų į vietą, o patys nuvykti į paštą atsiimti siuntos neturime galimybės.
Nepamirškite įdėti į prekės dėžutę laisva forma užpildyta lapą, kuriame būtų įvardinta prekės grąžinimo priežastis, Jūsų banko sąskaitos numeris į kurį grąžinti pinigėlius, bei ivardintas užsakymo numeris arba pavardė kieno vardu buvo darytas užsakymas.
Gavus prekę, jinai bus patikrinta ar neturi naudojimo žymių, nėra pažeista bei ar nėra sugadinta pakuotė.
Lauksime jūsų prekės, informuosime kada jinai pasieks mus.

Gražios dienos.
pirkau kelias prekes, pristate sekancia diena kaip ir nurodyta. kolkas esu patenkintas tiek kaina, tiek kokybe
Pirkau girliandas ir gavau brokuotas. Susisiekus man buvo tokios pačios atsiųstos naujos. Ačiū.
O man visai patinka prekės. Kaina atitinka kokybę.
noriu ir as pasidalinti nemalonia patirtimi apie sia imone. Uzsakiau sluota valymui, atejo puse detaliu nera, idejo instrukcija kad turi but metalines detales, metaliniu detaliu nera, nori tik pasipelnyti ir viskas. Sluota tai ziauri po vieno valymo jinai luz, Plasmase tokia kad ja galima issukti nezinia kaip. Jiems as siulau atsiust man trukstamas detales ir as dar pakentesiu, bet nesulaukiu jokiu atsakymu is ju.
UAB Markėja 2019-12-07 10:26:07

Visos problemos būna sprendžiamos, nei viena nėra praignuorojama, bei klientų nesiuntinėjame niekur.. Tik jeigu paskambina dėl gautos brokuotos prekės - galime sklandesniam bei greitesniam problemos nagrinėjimui nukreipti į el.paštą mums parašyti.
Deja, bet nei vieno tokio fakto nebuvo, o ir jeigu vartotojų teisės jau būna paliestos, jos pareikalauja ir įmonė negali negrąžinti pinigų. :) Jeigu sakote, jog nebuvo grąžinta, reikškiasi tiesa buvo mūsų pusėje.
Kaip visada meluojate! Deja turiu issaugojus-susirasinejimus.jus zinote kad advokatas patare kreiptis i teisma ir moraline zala is jusu prisiteisti.vartotoju teises man ir jums atsiunte akta, kuriame parasyta, kad jus neteisus ir privalote grazinti pinigus.bet jus rasete kad negrazinsit ir pareisket kad as privalau jums atsiusti preke is savo lesu ir kad jus uz siuntima man pinigu negrazinsit, nors preke buvo brokuota! Po NM buvo ilgas susirasynejimas su jumis, telefonu jus nekalbate, grubiai atsakote ir numetat rageli.ir tai matosi atsiliepimuose, kad as ne isskirtinis atvejis..gali buti kad manes neatsimenat, nes jei buciau viena is simto tai atsimintumet, bet kai is tukstanciu, tai kur atsiminsit.
Lina 2019-12-06 23:47:09
Nepraignoravo:D kai pranesiau kad gavau sugedusia preke, siuntinejo i visas puses ir toliau ignoravo kai gavau is vartotoju teisiu akta, kad jie neteisus ir kad privalo grazint pinigus.toliau turejau eiti teisminiu keliu, bet esu uzimtas zmogus, ir man neuztektu laiko dalyvaut teismuose, tai tiesiog padovanojau tuos 25e. Bet kaip ir jiems zadejau, reklamuoju ir toliau ta darysiu kol jie gyvuos..gaila tik kad atsiliepimus dazniausiai skaito pirkejai po fakto..bet siulau ir visiems zodziu per pazystamus juos "reklamuoti".

Diana 2019-08-05 11:36:57
Kreipkitės į www.vvtat.lt/, prašykite, kad grąžintų pinigus už nekokybišką prekę. Kodėl turite š*******o kontorai dovanoti 80 Eur?
Kas is to, as kreipiausi ir gavau atsakyma po tyrimo kad jie turi grazinti, bet patys vartotoju teisiu darbuotojai nevaziuoja ir neismusa pinigu..turi su tuo lapu kreiptis i teisma ir nznia kiek laiko toliau kovoti... ir dar jie, poto kai buvo pripazinti kaltais ir kad privalo grazinti uz preke pinigus, neatsiuncia savo kurjerio ir pinigu, jie reikalauja kad siusciau pati uz savo lesas jiems ir netgi remontui (nors teisiu pripazinta preke kaip siuksle)..bet maciau moters komentara, kur rase jog issiunte jiems remontui, bet negavo nei pinigu nei prekes. Is ju bendravimo buvo aisku kad jei ir buciau siuntus remontui, buciau taip pat nieko neatgavus, nes manau kad butu sumaste jog kazkokios detales nedadejau ar pati sugadinau..
UAB Markėja 2019-10-07 09:21:57

Gal galite patikslinti savo užsakymo numerį? Kadangi visos problemos yra sprendžiamos ir nei vieno atvejo su sugadinta prekę nepraignoravome. :)
zmones neklista rasydami blogus atsiliepimus pats pirkau pats zinau kad si parduotuve is kiek esmu tai bogiausia ir blogiau nebebus, tiesiog slykstus aptarnavimas, nesiskaitimas su klientais, brokuotas prekes tik parduoda, NET NEATITINKANCIOS saugumo ir dar dirsta siusti ALE visokie esami taskai kad vel apgautu pasipelnitu is zomiu kurie taip sunkiai uzdirba pinigus,
is 76 atsiliepimu kiek geru? kiek patenkintu?
Neimuneperku 2019-10-05 10:14:09

Olga 2019-09-11 12:25:40
Grąžinau prekę, bet kad atgaut pinigus reik labai ilgai laukt.rašo jog pavedimą padarė, bet kažkodėl pinigai keliauja per ilgai.niekam nerekomenduoju turėt reikalų su parduotuve
Sveiki Olga,

Jūsų prekė pas mus grįžo penktadienį (būtent 2019-09-06), bei tik vakar buvo patikrinta, ir duomenys buvo perduoti buhalterijai.
Kaip ir mūsų puslapio taisyklėse nurodyta, pinigėliai atgal į sąskaitą nuo prekės pristatymo grįžta iki penkių darbo dienų, tai būtent iki šios savaitės penktadienio. Bet kadangi matome jog buhalterija padarė anksčiau pavedimą - Jums tai pranešėme ir matyt tame padarėme klaidą.

Gražios dienos.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.

IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas
IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas 09-17 00:10
Verslo augimas šiandien yra neįmanomas be kruopščiai suburtos talentų komandos. Vis dėlto kertine ašimi, aplink kurią sukasi visos įmonės sėkmė, yra ne tik įmonę papildantys talentai, tačiau tomis...
10 sprendimų kiekvienam verslui
10 sprendimų kiekvienam verslui 09-16 23:54
Pandemija kaip niekad išryškino visuomenės ir verslo dėmesio aplinkai stoką, tad vartotojai ir net darbuotojai iš prekių ženklų šiandien vis dažniau tikisi realios socialiai atsakingos veiklos...
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų 09-16 22:56
Vėl pažirusios kibirkštys tarp prezidentūros ir Vyriausybės, kurias šįkart įžiebė ginčai, kieno nuopelnai didesni valdant nelegalią migraciją, – kelias, kuris niekur neveda. Juolab kad taškus...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%