VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Baltija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas Baltija

Atsiliepimai apie Mano Būstas Baltija, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Baltija, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Kuo greičiau bėkite iš šios administravimo įmonės, ne įmonė, o kažkoks didelis nesusipratimas, nieko nepadaro, kol prisiskambini jau gali pražilti, visiškai nesupranta ko tu nori, net nesusigaudo apie kokias namo problemas kalbi, namo sukauptų lėšų visiškai niekam nenaudoja.O sąskaitos tai pasakiškos.
Atsakyti
Nutrauktas administravimas pas šiuos veikėjus, nes gyventojus mausto, bet jie ir toliau įžūliai siuntinėja sąskaitas! Bėgti nuo tokių kuo anksčiau.
Atsakyti
Šį rytą pastebėjau plaunant langus bendro naudojimo patalpose. Į klausimą, kas pasamdė atsakė, kad savivaldybė. Paskambinus į savivaldą paaiškino, kad jie neužsakinėjo plovimo paslaugų ir liepė kreiptis į jūsų įmonę.
Klausimas jum. Kas ir kokiu pagrindu užsakinėja paslaugas nesuderinus su gyventojais?
Atsakyti
Renovacijos buhalterija ar kas ten atsakingi uz mokesćių administravima dirba neatsakingai, blogai.Mokesčiai sumokami ir sumokami laiku.Pridirba klaidų, o klienta perduoda skolų išiėškotojams.Tuo pakenkdami kliento reputacijai.
Atsakyti
Prieš tris metus įkūrėme daugiabučio namo savininkų bendriją ir taip nutraukėme šio administratoriaus savivaldžiavimą.
Kai kurias paslaugas pasilikome pirkti iš minimo administratoriaus, bet vis tiek dažnai susidurdavome su nemažai problemų ir nesusipratimų su sąskaitomis, tačiau visuomet viską operatyviai išspręsdavo buvę direktoriai Marius ir Edgaras (vadybininkai nieko nespręsdavo, o labiau atlikdavo informacijos išklausymo, jei aišku išdrįsta pakelti ragelį, vaidmenį). Šią vasarą pas juos įvyko kažkoks perversmas. Vis jie priskaičiuoja kažkokius mokesčius už kažkokias paslaugas, kurių niekas neužsako. Nuo rugpjūčio (!!!) mėnesio neištaiso sąskaitų, siuntinėja priminimus tiek SMS tiek el paštu apie įsiskolinimus su grasinimais. Prisiskambinti į skambučių centrą sudėtinga... prisiskambinta per tą laiką apie 7 kartus (pas juos turėtų būti įrašai) tą pačias sąskaitų klaidas reikia aptarinėti vis su skirtingais žmonėmis, išklauso, pažada, bet niekas nevyksta!!
Tik patys blogiausi atsiliepimai apie šią, , š*******o kontorą”!
Atsakyti
Jau blogiau dirbančios, daugiabučius administruojančios įmonės, nėra tekę sutikti. Darbuotojai arogantiški, nekompetentingi į užduotus klausimus neatsako. O tik žada žada žada... Tik kai praradęs viltį kreipiesi į direktorių, klausimai pradeda po truputį spręstis. Gaila, kad direktorius neturi komandos su kuria galėtų dirbti. Norint, kad klausimai pajudėtų, reikia tiesiai kreiptis į vadovą, priešingu atveju bus tik laiko gaišimas.
Atsakyti
Didesnio debiliškumo ir nepagarbos klientui nesu net sapnavęs. Apie kainas tai net kalbos nėra. Darbuotojų nemandandagumas ir net prunkščiojimas už klausimus tai... kodėl jie vis dar veikia?
Atsakyti
Tai blogiausias būsto administratorius su kokiais teko susidurti, Nieko nedaro, padaro niekinius darbus už kosmines sumas, jokios pagalbos vadybininkai nekompetentingi patys tvarkomes savo problemas teks atsisakyti jų paslaugų
Atsakyti
Katastrofa...taip galėčiau įvardinti šios įmonės darbą. Tris savaites bandau susisiekti su įmonę administruojančiu asmeniu skolų klausimu, tačiau viskas baigiasi tuo, kad specialistas užregistruoja mano kreipimąsi ir pažada susisiekti. Jokio skambučio nesulaukiau. Pareikalavus duoti kitą telefono numerį, kad galėčiau susisiekti tiesiogiai, davė.... tačiau per visą minėtą laikotarpį telefonas buvo išjungtas. Specialistas teigia, kad telefonus ir elektroninius adresus jiems yra uždrausta teikti interesantams. Kai sakykite brangieji, kaip kitaip galima su Jumis susisiekti?
Atsakyti
Norejau pasikeisti radiatorius, tai pasirodo reikia projekto, vadybininkas viska pasake kaip ka daryti ir parekomendavo projektuotoja.
Atsakyti
Esu pasipiktines šios bendrovės aptarnavimu: Kai pradėjo veikti bendrasis telefonas - paslaugos teikimas pasibaigia užregistravus gedimą/skundą. Po kelis menesius nesulaukiama ne tik gedimo šalinimo bet ir jokio skambučio informuojančio apie gedimo šalinimo eigą arba numatomą jo laiką. O jei derina laika apziureti gedimo tai jokio punktualumo ar tikslumo.. prisikambinti vadybinkui ar kitam aukštesnio rango vadovui nėra galimybės - visi skambučiai per bendrąjį telefoną, jei bandoma prasyti kad sujungtu su tos sferos to rajono specialistu atsakoma jog nera galimybes tai padaryti nes neina susisiekti ar nekelia telefono ragelio! Taigi - į vienus vartus. Paslauga neatliekama, arba atliekama kada administratorius teikiasi pasižiūrėti į savo registrą, o sąskaitos plaukia, plaukia... ir mokame nemažai po 3 EUR už šilumos sitemų priežiūrą (kaip tik šios paslaugos ir nesulaukiame) ir kiek daugiau už patį administravimą (SUPRASK - užregistravimą kažkokioje sistemoje be atgalinio ryšio)....
Kitas gedimas - vietine antena. pries kiek metu atjungta vietine antena, o uz ja vis saskaitos plaukia po 2 eurus nors ateje specialistai pareiske jog nera galimybes pasijungti anot ju nera nei yrangos nei galimybiu tam.. Kita men ir vel mes mokame uz vietine antena...
Kitas gedimas- virtuveje pelyja sienos, bega vanduo per lietvamzdzius kuriu jie taip pat nepriziuri, o jiems tas ne motais, galima minti ir minti kryziaus kelius bet kaip nera pagalbos taip nera, ir dar vvadinasi konkreti imone kuri neatlieka savo pareigu...
Jie geriausiai apsireiskia kai reikia surinkineti rinkliava o ta jie sugeba daryti!!! TIKRI SPECIALISTAI.
Atsakyti
Esu pasipiktinusi šios bendrovės aptarnavimu: Kai pradėjo veikti bendrasis telefonas - paslaugos teikimas pasibaigia užregistravus gedimą/skundą. Po tris paras nesulaukiama ne tik gedimo šalinimo bet ir jokio skambučio informuojančio apie gedimo šalinimo eigą arba numatomą jo laiką. prisikambinti vadybinkui ar kitam aukštesnio rango vadovui nėra galimybės - visi skambučiai per bendrąjį telefoną! Taigi - į vienus vartus. Paslauga neatliekama, arba atliekama kada administratorius teikiasi pasižiūrėti į savo registrą, o sąskaitos plaukia, plaukia... ir mokame nemažai po 3 EUR už šilumos sitemų priežiūrą (kaip tik šios paslaugos ir nesulaukiame) ir kiek daugiau už patį administravimą (SUPRASK - užregistravimą kažkokioje sistemoje be atgalinio ryšio)....

Taip pat rekomenduojame

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą 09-25 11:28
Įtemptas diplomatinis ginčas, įtraukęs Kanadą, Kiniją ir Jungtines Valstijas, penktadienį priartėjo prie pabaigos.
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys 09-25 11:08
Daugiau sergančiųjų ligoninėse, 14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100.000 gyventojų pasiekė 587,7.
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda 09-25 09:58
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50% ribos, rodo laikraščio "Lietuvos rytas" užsakymu atlikta bendrovės "Vilmorus"...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Akcijų kainos

Manchester United 19,97 +3,04%
Goodyear 17,97 +2,80%
Macy's 23,70 +2,29%
ConocoPhillips 65,02 +2,06%
Keurig Dr Pepper 33,87 -1,25%
Adobe Systems 622,71 -1,29%
NVIDIA 220,81 -1,78%
Nike 149,59 -6,26%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 2,07 -2,82%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Cukrus 0,76 -5,00%
Vištiena 2,38 0,00%
Jautiena 5,61 +0,36%
Nafta 73,30 +1,48%
Varis 9370,14 -0,85%
Sidabras 23,99 -6,58%