Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MARINO PROJEKTAI, UAB

SHIP INTERIOR

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie MARINO PROJEKTAI, UAB

Apie mus
UAB"Marino Projektai" savo veiklą pradėjo 2015 metais. Kompanija gali pasigirti didele patirtimi vietinėje ir tarptautinėse rinkose dirbant su jūriniais, o taip pat ir su pramoniniais bei komerciniais objektais. Mūsų kvalifikuoti techniniai darbuotojai suteikia profesionalų klientų konsultavimą darbų vykdymo metu, ir visuomet ieško būdų, kaip tobuleti kartu su naujausiomis technologijimos ir inovacijomis mūsų rinkoje.
Siekiant atitikti aukščiausios kokybės standartus bei užtikrinti laiku įvykdomus terminus, UAB"Marino Projektai" vykdo precizišką ir griežtą vadybos kontrolę. Mūsų projektų vadovai yra savo srities specialistai, o techniniai darbuotojai užsitarnavo reputaciją kaip vieni iš geriausių rinkoje atsižvelgiant į darbo našumą, discipliną ir patikimumą. UAB"Marino Projektai" yra moderni kompanija, kurios tikslas suteikti aukštą kokybę atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales, tačiau konkurencingomis ir lanksčiomis kainomis.

Paslaugos
UAB"Marino Projektai" teikia įvairias paslaugas tiek pramoniniame, tiek jūriniuose sektoriuose: suvirinimo, izoliavimo, skardinimo, apdailos ir baldų montavimo.

Suvirinimas pagal 111, 136 procedūras
Nuo DN15 iki DN500 plieno, Inox, PVC, vario, "Bliucher" ir kitų tipų vamzdžių montavimas laive

Speciali įranga
Donatas ir Derektorius Laisvydas turi sedeti kalejime, nesuprantu kur žiūri FNTT, šimtaj žmoniu abgauti!

Anomimas 2019-09-13 14:19:08
Nieko gero si marino imones projektai zmones apiformina siulo ivairius darbus o paskui atsaukineja ir nezino kur zmones deti. Visus planus atsisaukiau Lietuvoj kad galeciau isvikti o jie paskutine diena atsauke isvykima o likau ant ledo. Supista agentura nerekomenduoju a*******i net nemoka darbint zmoniu su puslelinem ant lupu vaiksto aptarnaujamcios pirmas ispudis pasibjauretinas.
Visiskai tau pritariu
Dirbau šitoj firmoj.Pastoviai reikalauja pasirašit del neapmokamų atostogų, o už priklausančius atostogas pinigu nemoka. Savo isipareigojimu nevikdo. Atligi laiku nemoka ir nedomoka pastoviai. Ne eikit pas ji dirbt.
Buves darbuotojas 2019-07-24 18:49:14
Visiškas bardakas organizuotume ir objektuose. Vairuotojai vairuoja be atlygio. Gyvenimo salygos blogos. Specialistu trūkumas. Jai domina darbas tokiame bardake.... pirmyn.
Nezinau man tokiu dalyku neteko patirt ar girdeti is kitu darbuotoju uzuojauta na man viska kokreciai isaiskindavo. o tau dar atlygi sake mokes uz vaziavima į darbą ? Juk kaip daugumoje imoniu kompensuoja kura ko dar tikiesi ??. gal dar ka pasakotum butu idomu isgirsti
Užsienyje atsiveria naujos galimybės Lietuvos verslui ir atsakingiems žmonėms. Užsakymai megajachtose ir kruiziniuose laivuose Bendrovės „Marino grupė“ (marinogroup.lt) ir „Marino projektai“ (marinoprojects.com) Lietuvoje žinomos. Jose dirba daugiau kaip 650 žmonių, pagrinde iš Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos. Per 250 darbuotojų turinti „Marino grupė“ atlieka laivų korpusų surinkimo, vamzdynų montavimo ir įrengimo, izoliacijos, šildymo ir vėdinimo sistemų, durų, liukų ir kitų komponentų montavimo laivuose darbus. „Marino projektai“, kur per 400 darbuotojų, atlieka apdailos ir ventiliacijos montavimo darbus laivuose ir įvairiuose statybų objektuose. Bendrovės įsikūrusios Klaipėdoje, S.Neries gatvėje. Joms vadovauja Laisvydas Kazbaraitis. „Abi mūsų bendrovės labiausiai užimtos laivų statybos ir remonto sektoriuje. Su laivais susieta apie 75 proc. apyvartos. Iš jų apie 30 proc. dalis yra darbas megajachtų statyboje, kita dalis įvairiuose laivuose, bet pagrinde kruiziniuose laineriuose“, - teigė L.Kazbaraitis. Iki 160 metrų ilgio megajachtose, kurios šiuo metu statomos, Italijoje, Kipre, Švedijoje, Olandijoje ir Vokietijoje, klaipėdiečiai pagrinde atlieka apdailą. Šiuose laivuose, kurie kainuoja 150-350 mln. eurų ir brangiau, naudojamos ypatingai brangios ir kokybiškos medžiagos. Aukšti reikalavimai yra atliekant ne tik megajachtų, bet ir kruizinių laivų apdailą. Laivuose apdaila žymiai sudėtingesnė nei įprastose namų statybose. Ir mokama laivų apdailininkams daugiau nei paprastiems statybininkams. Apdailininkai, oro kondicionavimo, šildymo ir ventiliacijos specialistai, suvirintojai, metaliniu konstrukcijų, vamzdynų montuotojai iš Klaipėdos dirba ir viešbučiuose, pramoniniuose ir kituose sudėtinguose objektuose. Užsienyje darbuotojais pasirūpinta Daugelis žmonių ypač vertina savo darbą, didžiuojasi, kad dirba dideliuose kruiziniuose laivuose ar megajachtose. Darbas užsienyje ypač praplečia jų supratimą, pasaulėžiūrą. „Gerų specialistų trūksta. Kviečiame dirbti apdailininkais į laivus statybininkus, stalius, ventiliacijų, vamzdynų montuotojus, suvirintojus. Juos mokome savo bazėje Klaipėdoje. Turime statybos sektorių, todėl dalį būsimųjų laivų apdailininkų, suvirintojų pirmiausia įvertiname civilinėje ir pramoninėje statyboje tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje“, - tikino L.Kazbaraitis. Jo teigimu, priimant žmogų nėra nustatytas amžiaus cenzas, nekeliamas reikalavimas mokėti užsienio kalbą. Tiek „Marino grupėje“, teik „Marino projektuose“ dirba profesionalūs projektu, darbu vadovai, skyrių direktoriai. Vertinamas darbuotojus kruopštumas, atsakomybė, mokėjimas dirbti savarankiškai. Bendrovėse yra nuostatos, kad stikliuko mėgėjams dirbti užsienyje ne vieta, kad nedarytų gėdos kompanijai ir savo šaliai. „Marino grupė“, „Marino projektai“ rūpinasi žmonėmis, nuveža nemokamai juos į darbo vietą užsienyje, aprūpina apranga, įrankiais, saugos priemonėmis, parveža pasibaigus darbo laikui. Užsienyje puikios gyvenimo sąlygos. Darbuotojai komandiruotėse papildomai draudžiami. Viskuo pasirūpinta, tik maistą darbuotojai turi pirkti patys. Darbo grafikas pakankamai patogus - 6-8 savaičių darbas užsienyje, 2-3 savaičių poilsis namuose. Tačiau taikomi ir individualūs lankstūs grafikai - nori dirbk mėnesį, bet tuomet laisvas laikas namuose bus trumpesnis. Vien šiemet įvairūs bendrovės objektai užsienyje buvo per 100 vietų. Iš jų per 70 įvairiuose laivuose. Planuose - naujos rinkos „Darbuotojai iš Lietuvos laivuose yra geriau vertinami nei tose pačiose statyklose su mumis konkuruojantys lenkai, rumunai ar bulgarai“, - teigė L.Kazbaraitis. Anot jo, lietuviai pasižymi kruopštumu, yra atsakingesni, darbštesni. L.Kazbaraitis prisipažino, kad pratęsiant užsakymus išgirsta gerus įvertinimus iš užsakovų. Šiuo metu vienoje iš Vokietijos laivų statyklų statomame kruiziniame laive dirba per 200 apdailininkų ir ventiliacijos montuotojų iš Lietuvos. „Dirbdami užsienio laivų statyklose mes jau įgijome gerą vardą. Sugebame laiku, kruopščiai atlikti darbus. Mūsų bendrovės nuolat plečiasi, daugėja darbuotojų“, - teigė L.Kazbaraitis. Prieš kelias dienas išsiųsta 40 žmonių grupė dirbti į laivų statyklą Singapūre. Jau parengtas kitų metų užsakymo paketas. Jame ne tik darbas Europos laivų statyklose Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Olandijoje, jau minėtame Singapūre, bet ir Amerikoje, Bahamų salose. Šiek tiek dirbama ir laivų statyboje bei remonte, civilinės statybos objektuose Klaipėdoje, Vilniuje. Šiais metais planuoja padidinti darbuotojų skaičių apie 20 procentų. Kitais metais numatyta dar 30 proc. darbuotojų plėtra. „Mes dirbame su surinkta profesionalia administracijos darbuotoju komanda, domimės naujovėmis ir naujomis technologijomis, tiksliai nustatytą dieną mokame darbuotojams atlyginimus, atliekame darbą kruopščiai, laiku, pagal aukščiausius standartus atsižvelgdami į užsakovų reikalavimus, vertiname savo darbuotojus ir atsižvelgiame į jų norus“, - apie verslo sėkmę kalbėjo L.Kazbaraitis. Anot L.Kazbaraičio, įsidarbinti doram ir darbščiam žmogui jų kompanijoje paprasta - tereikia paskambinti į personalo skyrių tel. (8 675) 19837 ir ten viską išaiškins.

Skaityti daugiau: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/lietuvius-vilioja-darbas-prestiziniuose-laivuose-885830

Buves darbuotojas
2019-07-24 18:49:14 IP 2e7r3pf1
Vytautas 2018-03-21 18:57:50
Dirbau sioje imoneje metus. teko girdeti ivairiausiu gandu, bet kad ir kokie gandai bebutu, as likau patenkintas. atlyginimas mokamas visada laiku ir tiek kiek priklauso. paliekant imone, snekejome ir su moterimis kabinete, ir su Laisvydu. issiskyrimas buvo labai siltas ir draugiskas. kontaktus butinai pasiliksiu, ir jei kas ko, tikrai kontaktuosiu. Vienintelis minusas del ko reiketu pasitempti, tai komunikacija, bet cia menkniekis, reik suprasti ir tas merginas, zmoniu yra labai daug.
Vytautai gal galit savo telefono numeri parasyti, noreciau uzduoti pora klausimu del darbu sioje imoneje
Lions klubas SMILTĖ
2018-12-10 16:48:51 IP 28m9545b
„Po vieną mes galime nuveikti ne tiek daug, tačiau
suvienytos mūsų pastangos gali pakeisti pasaulį.“
M.Rostropovičius

Priimkit mūsų pagarbą,
priimkit mūsų didelį padėkos žodį...
Jūs - mūsų labdaros projekto
„Sušildykime mažąsias širdeles“
bendraautoriai.

Juk niekas niekad neišmatuos
kiek žemėj skausmo ir kančios,
tik jūsų supratingumo, pasitikėjimo
ir paramos dėka mes ne tuščiomis rankomis
aplankome šeimas,
kai viltis apleidžia jų namus.
Mes,
Klaipėdos apskrities LIONS moterų
klubo „Smiltė“ sesės
esame stiprios Jūsų buvimo šalia dėka.

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5%
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5% 10-23 12:01
JAV restoranų tinklo "McDonald‘s" trečiojo ketvirčio pelnas pirmą kartą per dvejus metus neatitiko analitikų prognozių, todėl akcijos atpigo 5%.
N. Storonskis pardavė dalį "Revolut" akcijų, tarp pirkėjų – buvęs "Uber" vadovas 10-23 11:43
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolio "Revolut" vienas iš įkūrėjų Nikolajus Storonskis pardavė 6 mln. USD vertės savo turėtų bendrovės akcijų.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

McDonald's 199,27 -5,04%