Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marijampolės profesinio rengimo centras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marijampolės profesinio rengimo centras

Atsiliepimai apie Marijampolės profesinio rengimo centras

Parašyk savo nuomonę apie Marijampolės profesinio rengimo centras

Sveiki, gal yra besimokančių Marijampolės profesinio rengimo centre nuo 9 klasės ar nuo vėliau? Norėčiau čia mokytis floristikos ir sužinoti apie mokytojus, kokia tvarka ir t.t. Mano facebook: Ева П.
Laba diena.noreciau pasiteirauti ar butu galima po desimtos klases ateiti mokytis i dienini moksla jai as nedirbu
Nusivyliau
norėjo mano sūnus stoti mokytis į K.Naumiesčio skyrių, bet paaiškėjo, kad ten dirba beraščiai mokytojai Jakaičiai Jakaitienė mokė siuvimo amato, vėliau statybos, dabar jau tapo virėja Šios garsenybės kiek žinau turi tik profesinės baigimo pažymėjimą. Kaip ir Jonikaitis tiesiog profkinukai. Ką gali išmokyt toki mokytojai? Pasirodo, kad tik reikia būt vedėjos draugu, užteks ir keturių klasių..
pasipiktinau 2012-04-16 11:38:49
Esu pasipiktinus, šių metų lietuvių kalbos egzaminų įskaitos nesažiningumu, neišlaikę šios įskaitos mokiniai gavo įskaitą už nuopelnus vaidinant adidmeninėje, anot pačių įskaitą neišlaikiusių mokinių, kad jie įskaitą gavo nes adidmeninės vadovė labai gerai sutaria su direktoriumi ir jos prašymu direktorius tiems kurie neišlaikė įskaitos ir vaidina adidmeninėja įskaitą parašė už tai, kad jie garisna MPRC vardą vaidinimais. Taigi jei nesugebi mokytis vaidink adidmeninėje ir egzaminų įskaitą turėsi, o gal net ir egzaminų nereiks laikyti.
manau cia iki direktiriaus nedaejes reikaliukas. direktorius yra labai geras ir saziningas, o mokytojos korumpuotos ypac AZUKAITE. (mokinius skiria pagal ju akis)..... nera ka gero pasakyti plius jei aukletoja apsukri sutaria su mokytojom sutwarko reikalus :- ( bet jeigu jei yra nauda juk cia Lietuva :-D nereikia nieko tiketis tik apgauliu, melo ir t.t...

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

Kelininkai skelbia ekstremalią padėtį
Kelininkai skelbia ekstremalią padėtį 01-17 20:06
Atsižvelgdama į pastarosiomis dienomis vyravusius žiemos reiškinius, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinti VĮ "Kelių priežiūra" bendrovėje skelbia ekstremalią padėtį.
A. Veryga žada valstybines vaistines ligoninėse dar šiemet
A. Veryga žada valstybines vaistines ligoninėse dar šiemet 01-17 19:33
Sveikatos reikalų ministras Aurelijus Veryga žada sudaryti galimybę ligoninių vadovams įsteigti valstybines vaistines įstaigose dar šiemet.
Dakaro finiše – nauji lietuvių rekordai ir traumos paskutiniame ruože
Dakaro finiše – nauji lietuvių rekordai ir traumos paskutiniame ruože 01-17 19:18
Šiandien finišavusiame Dakaro maratone Lietuvos atstovai pasiekė naujus rekordus, tačiau traumą patyręs Balys Bardauskas išgabentas į ligoninę.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Goldman Sachs 197,08 +9,54%