Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marijampolės ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marijampolės ligoninė

Atsiliepimai apie Marijampolės ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Marijampolės ligoninė, VšĮ

Jurgita Širvaitienė
2022-09-25 19:56:06 IP 2e7r443f
Marijampolės prėmimo aptarnavimas yra tragiškas.Baisiau negu baisu.Atvežiau mamą su sutrikusiu širdies ritmu, dūstančia.Pastatė lašalinę, padarė kelis tyrimus kurių atsakymu taip ir nesužinojome.deguonies kaukės taip ir nesugebėjo uždėti per 4 val.paėmė covid tyrimą ir pasakė kad į ligoninę neguldys nes nėra vietos.Dūstantis žmogus kuris net nesugeba ištarti žodžio dėl dūsimo išleidžiamas namo.Tai labai ydomu ka tokie gydytojai išvis veikia gydymo įstaigoje jei nesugeba suteikti pirmos pagalbos ir nepriima sprendimų absudas.
Buvo nustatyta akmenligė, teko konsultuotis pas chirurgą dėl tolesnių veiksmų.Po konsultacijos su chirurgu T.PETRAIČIU Marijampolės ligoninėje nusprendžiau operuotis.Noriu pasidžaugti šituo nuostabiu gydytoju, jo profesine etika, kantrybe, darbo kokybe.Po operacijos jaučiuosi puikiai, nors buvo rastas prasidėjęs uždegimas.
Sis gydytojas vertas pagarbos ne tik už labai gerą darbą, bet ir už kiekvieno paciento išklausymą, supratimą, kantrybę.
Jei iškils panašių problemų, , kreipkitės į šitą gydytoją, jis tikrai jums visada padės.

Pagarbiai O.Savickienė,
Marijampolė
Nuoširdžiai noriu padėkoti Marijampolės ligoninės ortopedui - traumatologui Leonidui Juodžiui.
Už suteiktą pirmą pagalba ne tik priėmime, bet ir konsultacinėje ligonineje.
Šis gydytojas- gerai išmanantis savo darbą, nuoširdus bei rūpestingas.
Ačiū jam! Už išgydyta pilnadyste, kojos lūžio apžiūra, apsideginima kojos viską viska kiek esu lankiusi.
Tie kurie ne esate susidūrę arba prisiklausę svetimų kalbu. Verčiau apsilankykite ir pamatysite rezultatą.
Kažkoks pasityčiojimas iš žmogaus-norėjau užsiregistruoti pas reabilotologą (su siuntimu!!!), tai pasiulyta po mėnesio ir tai vienas laikas, kuris kertasi su mano darbo laiku.O jau registratorės arogantiškumas!!!Labai nemalonus pokalbis..Tai ką dabar man daryti?Kur pagalbą gauti?!
Baisiau nei baisu!!!Užsirakinę duris priėmimas!Skambutį įtaisė, tai dar didesnis laiko gaišimas.Artimieji išgrūdami lauk.Matyt kad nematytų kiek laiko ligoniai laukia.AR PRIEMIME VISISKAI NERA GYDYTOJU KAD ZMONES LAUKIA BELEKIEK VALANDŲ???Nuo 8 ryto laukia artimojo, nors niekas net nesiteikia pasakyti kas jam yra.
Šiandien tėtis (80 metų) su greitąja buvo atvežtas į Marijampolės priėmimo skyrių. Suprantama, dėl visoje šalyje esančios covid 19 suvaržymų, lydintis asmuo tenai laukti negalėjo, jam buvo liepta važiuoti namo ir pasiskambinti po dviejų valandų. Paskambinus po dviejų valandų buvo pasakyta, kad jis, tai yra tėtis vis dar laukia apžiūros, ir liepė paskambinti dar po dviejų, valandų. Paskambinus buvo pranešta, kad jau yra atliekami tyrimai. Praėjus dar šiek tiek laiko, sulaukėm skambučio iš ligoninės kur pasakė kad galit pasiimti savo ligonį. Čia viskas būtų gerai. Mums iki ligoninės 10 min. kelio. Tikrai nėra ilgas kelias, bet tėtį išleido iš ten, žmogų aštuoniasdešimt metų, aklą, dūstantį, nesiorentuojantį aplinkoj į lauką. Negi negalėjo pasakyt "tėvuk sėsk ir lauk, tuoj tavęs atvažiuos, mes pranešėme"? Atvažiuojame pasiimt, o jo nėra priėmimo skyriuje, kur ieškot? Ką daryt? Ačiū dievui šį kartą viskas baigėsi gerai, radom klaidžiojantį Juknevičiaus gatvėj, šušalusį išsigandusi... Net kateris iš rankos neišimtas..
Daiva 2020-10-17 16:37:10
Močiutė buvo paguldyta į šitos ligoninės || vidaus skyrių, kokį ji ten košmarą patyrė tai neduok tu Dieve, buvo paguldyta dėl infekcijos kuri komplikavosi į sepsį kai pradėjo kliedėti jos galvojo kad čia kokią psichinę atvežė ir elgėsi su ja ne kaip su sunkia ligone o kaip su psichine, kojos rankos buvo surištos, buvo mušama apie žodžius pasakytus garbaus amžiaus močiutei net nekalbu, dabar ji ačiū Dievui namie bet prisimena viską kaip didžiausią košmarą, tik kai suprato kad jei tikrai blogai elgsena su ja pasikeitė bet vistiek aš nesuprantu kaip galima šitaip elgtis su garbaus amžiaus žmogum, tokios turi lėkti iš darbo, telefonu skambinant ėjo suprasti kad grubios dirba slaugės, dabar kaip situacija tokia esant covid 19 artimūjų neyleidžia tai su ligoniais daro ką nori ypač silpnesniais kurie negali patys apsiginti, visko net rašyt nenoriu kas buvo nes mano močiutė ir prieš ligą ir po jos išliko adekvati ir puikia atmintim tik sunkiai atsigauna psichologiškai ir fiziškai, daugiau kojos ten nekelsim o atsiliepimai labai blogi, komentaro blogo neužteks būtinai padarysiu dar ka nors kad tik toliau neskriaustų kitų silpnų zmogiukų
O Dieve kaip baisu skaityti mano teta taip pat nesenai gulejo marijampoles ll vidaus ligu skyriuje sirgo korona, teta skambino ir maldavo kad ja pasiimti is ligonines nes jinai cia numirs, daktare pasake kad tetai prasidejo silpnaprotystes Liga, "daimencia" nors pries ligonine teta buvo kuo sviesiausio proto...sunku net rasyti, ja laike surista visiems Kam skambino maldavo kad ja pasiimtu is ligonines, tas keles valandas iki kol turejo telefona poto telefonas buvo atimtas... daktare sake jog jinai sveiksta turejo isleisti namo sendiena bet deja mano mylimiause tetyte numire sekmadieny ligonineje, mielieji saugokite savo silpnesnius artimuosius ir kuo toliau nuo Sito skyriaus nes neisgydo bet nugydo ir zmogaus nebeliko
Niekada nepagalvočiau, jog šioje įstaigoje (Marijampolės priėmimas)žmogus laikomas baisiau nei gyvúnas.Ten bent pamersą pakeičia.Teko skubiai atvežti onkologinį ligonį.Gyd.priekaištų neturime tačiau slaugytojoms, baisu.Po 14val.praleistų priêmime teko vežtis namo.Žmogus taip ir išbuvęs su tom pačiom sauskelnėm, net 14val kurios buvo uždêtos namuose.Kúnas permirkęs, rúbai tai pat.Pledas kuriuo buvome atvęžę iš namų permirkęs šlapumu.Ligonis nevaikštantis.Negi turi būti toks nužmogêjimas, kad net neįmanoma žmogui kažkuo pakeisti, negi Jūs mielosios neturite artimųjų, nepagalvojate, kad vietoje šio ligonio gali búti Jūsų artimasis,.Pvz.mama, têvas, sesuo ar galų gale ir vaikas.Kodėl visos puolė tvarkyti, tik tada kaip paklausiau ir pradêjau verkti.Atsibuskite, pradêkite jausti žmogiškumą galų gale sergančiam ir bejėgiaim ligoniuj kuris guli tiek valandų savo šlapume permirkusiuose rúbuose ir šlapiuose pleduose, net klijonkinė lova visa sumirkusi.Linkiu visoms slaugytojoms ypatingai tai kuri turêjo tai sutvarkyti, kad ją ištiktų toks likimas.Juk lazda turi du galus.Tiesiog norėtųsi, kad bent šiek tiek pažvelgtumête, kad tam žmogui reikalinga ne tik medicininė, bet ir kita paslauga.Galû gale siûliau iš vakaro palikti sauskelnių, sako turime.Žodžių nėra apie tokias darbuotojas.Prašymas vienas, kad vadovybė į tai atsižvelgtų.Seselėm ir gydytojai priekaištų neturime.
Nusivyliau baisiai gyd.neurologe Liepinaitiene. Negana to, kad skundziantis vis blogejancia sveikata ir pries tai nustatytom Kauno kliniku mediku diagnozem jas paneigia savo niekuo nepagrista nuomone, nes "jai taip atrodo", bet ir nesiima tolimesniu tyrimu, rodydama nekompetencija, kad ale viska ismano, ko realiai isvis neismano. Simptomu klausosi tik dalinai, i e.sveikata iraso klaidinga informacija, atseit sveikata gerejanti, nors realiai nemoku apsakyt kaip blogeja, sugadintos dienos ir naktys. Absoliuciai nesigaudo bent jau mano atvejo neurologinese ligose, o dar bando vaidinti protinga, taip tik gaisindama pacienta ir nubraukdama jo simptomus, kuriem ji paaiskinimu neturi. Issitycioja is visko ko bepklausi, nes matyt ipratus prie bobuciu, kurios nieko nesupranta ir dar sokolado atnesa. Laikas mest tokius sovietinius gydytojus lauk.
Keitėsi ligoninės vadovybė, baigėsi karantinas tik nepasikeitė joje biurokratizmo liekanos ir esančios užtvaros.
Marijampolės televizijos laidose ligoninės vadovybės kvietimas laisvai be didelių eilių pasitikrinti sveikatą, neatitinka tikrovės. Laimingas būsi jei prisiskambinsi į registratūrą, kurioje dirba labai žemo lygio specialistai nesugebantys ar nenorintys išklausyti ligonio, negalintys sujungti telefoniniam pokalbiui su norimu skyriumi ar gydytoju. Todėl čia ir
baigiasi nuotolinis gydymas ir viltis rasti kokią nors pagalbą. Negavus norimos informacijos ir pagalbos beliko paskambinti ligoninės vadovybei. Sekretoriai atsiliepus buvau paklaustas kokiu klausimu ir ko man reikia. Tada buvo
pasakyta, minutę palaukite aš paklausiu ar jie norės su jumis kalbėti. Taip atsitiko, kad ponai liepos 21 dieną
nepanoro būti pakalbinti. Vėliau buvau sujungtas su ligoninės administratore, kur buvau maloniai išklausytas apie
susidariusią padėtį, kuriai esu dėkingas ir siuntimas buvo nukreiptas sekančią dieną pas kitą gydytoją.
Kodėl tiek daug laiko ir nervų kainavo dešimties minučių vizitas pas gydytoją reikiamos medecininės pagalbos.
Kas atsakys ? Aš manau, kad tokios istorijos ne vienintelės, kai nesugebame išklausyti ir gerbti tuos kuriems
reikalinga medikų pagalba.
Edita 2021-04-19 12:02:52
Laba diena norėčiau parašyti apie daktarą Rytis Leonavičius blogai atlieka savo darbą ir negražiai elgesi su skyriaus pacientais nu gydė mano sūnų padarė iš jo zombi o ne vaiką gydė visokiais stipreis vaistais buvo, kaip bandomas triušis atsiprašant kam dar tokie daktarai išviso dirba jei tik nuodina žmonės prašau atsižvelgti į šitą mano skundą išrašo vaistus 18 m vaikui kurie net netinka ir per stiprus namuose paskui visas purtosi ir būna dirbtinis.
Esu labai nusivylusi priėmusios pagalba, nėra žmoniškumo, pacientams pagalbos visi kap žvėris.Nuvikau į priimami su depresija, liepė palaukti psichiatro, aš jo sulaukiau, jis pasikviečia mane į kabineta, apžiūrėjo mano medicinos byla ir po apžiūros, jis mane iš vadino aukoholike, tokia lyga serganti niekada nevartojiu jokio alkoholio.Dar noriu paklausti? Ką jie gydo?ką daryti su tokiais daktarais?kur dar galima kreiptis pagalbos?Nes čia abejoju ar kas padės.Į ligoninę ir negali atsigulti nes laukia kyšio, kad kažka tau padėtų baisu kur šis skyrius rytasi.2021.06.26
Nuoširdus ačiū.Vakar teko apsilankyti Marijampolės ligoninėj ir likau sužavėta gydytojų priežiūra tikrai dirba mylintys savo darbą medikai.Dar kartą ačiū gydytojai Jucienei, gydytojai Kučinskaitei ir visam personalui kuris pasirūpino manimi.
Nuoširdus ačiū gydytojui Ovidijui Kazlauskui už pastangas padėti ligoniui Beniui Jarmalavičiui.Dėkoju Laboratorijos vedėjai Jūratei Strazdauskienei, II vidaus skyriaus vedėjai Rasai Brazaitienei, visiems gydytojams, slaugytojoms už supratimą, kantrybę, gerą žodį.Stiprybės ir ištvermės jūsų darbuose.
Inesa Bieliauskienė
Birutė Levulienė
2021-01-09 20:17:54 IP 2kurn1oc
Labai nuoširdų AČIŪ, noriu pasakyti II vidaus skyriaus gydytojai SIMONAITIENEI ir visam vidaus skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą.Jūsų visų dėka aš vėl galiu džiaugtis savo gerėjančia sveikata.
Sėkmės ir ištvermės visiems gydytojams šiuo sunkiu ir pavojingu metu.
Su pagarba Birutė Levulienė.
Kažkoks kosmaras, atvaziuoji į priemima daktaras apziuri tik uz 3h laiko!!! Nors sedek lauk ir numirk!!
na ka gi...praėjo beveik trys mėnesiai po mamos mirties. Galiu ir aš palikti atsiliepima apie 1-o vidaus ligu skyriaus darbuotojas. Manau kad turiu tam teisę...Mamą pagulde liepos 14-ą. Po dvieju dienų perkėlė i reanimaciją...Turejau leidimą lankyti, bet tą dieną kaip tyčia dirbau ir negalėjau ateiti kai ją parvezė iš reanimacijos. Atejau tik kitą dieną apie pusę12-os šeštadienį. Truksta žodžių...abi rankos pririštos, deguonies aparatas veikia bet šlangutė numesta kabo už lovos.Matau mama nori kažką pasakyt...Palatos kaimynė sako jinai vandens prašo, sako kviečiau nakti sesutę tai liepe nesikišti...Aš bandau mamą atrišti neina, reikia specialaus rakto. Iškviečiau slaugutę atrakino, klausiu kodel čia taip sako aš čia nieko nežinau,..pradėjau rėkt ir filmuot....atėjo veliau gal budinti nežinau kas neprisistatė, sako kokios problemos? klausiu čia normalu kai bejegis žmogus guli aukštelninkas, pajudėt negali, gert niekas neduoda? jinai manęs klausia kur aš dirbu..geri tie, , mūsų herojai, ,..aišku, viena pamaina tikrai be jokių priekaištų...pasakiau kad pragula formuojasi, tuoj surado specialų čiužinį ačių joms...na ir pabaigai...kai mama mus paliko, gavau daiktus, i palatą neleido eit...pilna maisą...keli mamos daiktai, tos kaimynės rūbai, kažkokia ligoninės patalynė, sumesta kas papuola, teko nešt atgal... aišku Tenos prausiamo kremo ir servetėlių jau nebuvo...gal darbuotojos blokadą pergyvenę, kad iš mirusių vagia? aš būčiau radęs kam atiduot...taigi dar kartą, , ačių už tokį rūpestį, , herojai...pailsekit..kam dirbt jei alga ir taip, , eina, ,
Daiva 2018-08-03 14:05:55
Tikriausiai G. Skaisgiriui gerai sumokėjot, nes taip tai jis net neprieina ir nepaklausia kaip jaučiatės.
Nieko nemokėjau - Priėmimo skyriuje yra filmavimo kameros.
Tokiu priemoniu kaip marijampoles ligonine niekas nesijima sitacija svelninama o ka ji daro dar labiau griestina todel turiu skunda kad leistu lankyti ligonius ba cia didziausia nasamone dar ka jie daro.
Laba diena.Vakar teko lankytis ligoninės suaugusiųjų ir vaikų priėmimo skyriuose.Aš buvau sužavėta personalo darbu.Jų nuoširdžios šypsenos ir profesonalumas beribis.Viskas paaiškinta, padaryta su meile.Nežinau, kam gali nepatikti.Todėl nuoširdžiai dėkoju vaikų priimamojo sesutei ASTAI MAIŽVILIENEI.Ačiū...Dėkoju visam suaugusiųjų skyriaus personalui, dirbusiam vasario 25d., kurių pavardžių nežinau.Labai visiems ačiū-ir toliau savo šypsenomis ir profesionalumu stebinkit mus-ligonius.
Labai dėkojame nervų ligų skyriaus vedėjai, visam personalui ir ypač gydytojui E. GUDŽIŪNUI už priežiūrą, rūpinimąsi ir mamos O.Savickienės gydymą.
Linkime ir toliau būti tokiems empatiškiems. Sėkmės sunkiame, bet labai reikalingame Jūsų darbe.
Pagarbiai - dukros.
Noriu išsakyti nuomonę, apie psichiatrijos skyrių. Gyd. Klimašauskienė tikrai gera ieško geriausių sprendimų paciantui. Personalas... ką galiu pasakyti, ateina paberia vaistų ir nesiteirauja kaip kas. Valytojos.. atvažiavus pačiai teko "išsišveisti" dušo kabiną, tualetą. Ale "tipo" šeimininkė, kuri renka tik indus, išsivaizduoja skyriaus viršininkę. Žmogus be supratimo, jei užmiegi atėjus į palatą rėkia, kad greičiau eiti pietų, nes ji skuba namo... rytais atėjus taip pat sugadina nuotaiką nes liepia greičiau patraukt tašes, nes ateis valytoja. Nors kur patraukti nėra, nei spintos nei t.t. palangės turi būti tuščios, gėles, net tas liepia nusiimti, pati negali pasikelti ir atlikti darbo. Rytas dažnai būna sugadintas. Patalynes reikia keisti kas savaitę, nors man pragulėjus 3 savaites, teko prašyti naujos ir pačiai ją pasikeisti... tai tiek
Gintarė 2020-01-04 08:02:24
1as vidaus skyrius baisiau nei slaugos namai. Močiutė sekmadienio dieną greitosios automobiliu buvo atgabenta į skubios pagalbos skyrių su sutrikusiu širdies ritmu. Buvo sąmoninga, iki greitosios pati nulipo iš trečio aukšto. Buvo atlikti tyrimai, po kelių valandų vėl. Rodikliai buvo geresni, bet nepakako kad paleistų namo. Paguldė į pirmą vidaus skyrių. Tada prasidėjo košmaras. Skyriuje pasakė kad jau 91 metai, gydymo nėra nes turbūt jau atėjo laikas. Po tų žodžių ji tapo daržove. Kaip panirus į komą. Atėjus ryte išsigandau pamačius vaizdą. Močiutė guli nuoga su atlapotais ligoninės baltiniais, koldra prie kojų, galva įsirėmus į metalinį bortą kad neiškristų iš lovos, rankos įstrigę tarp strypų. Dreba. Pakalbinau, tai buvo visai be sąmonės. Iš nosies iškritę deguonies šlangutės. Pasikviečiau seselę palatos. Suleido vaistų, pastatė lašinę. Atėjo gydytoja nepatenkinta, pamatavo spaudimą, sako labai žemas. Nors priėmime sakė kad spaudimas kaip sveiko jauno žmogaus. Palatos gydytoja tepasakė kad išeina šiom dienom daug žmonių. Vakare vėl užėjau aplankyti močiutės. Bandžiau kalbinti, paklausiau ar ką skauda. Pasakė kad drebulys. Bet akių neatmerkė. Gulėjo vėl be koldros. Bandžiau paguldyti patogiau, pamačiau kad ranka jau be kateterio. Susiradau budinčią gydytoją, paklausiau kaip močiutė. Pasakė kad ne jos paciantė, bet iseidama močiutės gydytoja pasakė kad būklė sunki, tačiau stebėjimui nepalikta. Jos palata buvo koridoriaus gale, kampe. Palatoje gulėjo viena. Trumpiau tariant palikta mirti. Ryte paskambino kad močiutės nebėra. Jei žmogudls garbingo amžiaus, vadinasi jam padėti nebereikia. Didelis, , ačiū, , tamstai gydytojai kad numarino močiutę.
Gerbiamoji-jei tamstos artimas buvo tokioje blogoje būklėje-tai reikėjo nepalikti-reikėjo budėti saviems pakaitomis-tai jūsų artimas o ne gydytojų, bet sutinku, kad medikai atsainiai žiūri-dar visur prikabinėta lipdukai, kad nori padėkoti -pasakyk ačiū-nė velnio-jei nekiši-tai ir nežiūrės-pas mus dar tokia sovietmečio tvarka-užuojauta dėl močiutės
Labai sunku. Tiksliau neimanoma prisiskambinti i regustratura.... Pries menesi bandziau registruotis tai puse dienos neprisiskambinau niekas nepakelia ragelio...Įdomu kam ten tas etatas reikalingas jaigu turiu vaziuot į registratura ir gaisintis savo laika bei uzimt aiksteleje vieta ir sudaryt didesnes eiles registraturoje....?? Kur ziuri vadovybe?? Kaze kaip butu jaigu taip privaciam sekturiuje dirbtu??
Sveiki, noriu visiems pasakyti ir Jus informuoti, kad labai nusivyliau ir eilinį kartą Jūsų to pačio skubios pagalbos personalo darbu ir požiūriu į pacientą. Vakar t.y gruodžio 31 dieną atvykau į Jūsų skyrių su pilvo skausmais, bendru silpnumu, pykinimu. Pilvo skausmai buvo dešinėje pusėje kur apendicitas.Neskaitant to, kad reikėjo ilgai laukti (Čia jau turbūt kasdienybė ir iš dalies dar buvo galima suprasti, nes greitoji atvežė daug ligonių)Atvykau 10.30ryto apžiūrėjusiems tos pamainos specialistams neturiu jiokiu priekaištų, visi buvo paslaugūs ir malonūs, buvo atlikti tyrimai, sulašinta lašinė ir išleista namo su sąlyga jai pablogės grįžti atgal, tą pakartojo tiek chirurgas, tiek terapeutas, sugrįžau namo, po kelių valandų savijauta ėmė blogėti, pakilo temperatūra, atsirado vidinis šaltkrėtis, ėmiau vemti, sukilo kraujospūdis, todėl namiškiai nusprendė vežti atgal į stacionarą. Tai buvo apie 22.30val.Atvykome žmonių buvo laukiančių pagalbos tik vienas, kiti du laukė namiškių, jau nuo registracijos langelio prasidėjo nepasitenkinimas, ko aš vėl atvykau, laukiau daugiau nei valandą, per tą laiką nei vienas ligonis nebuvo nei priimtas nei išleistas.Sveikata blogėjo, bet jau nebuvo jėgų kažko reikalauti.Visur buvo ramu tylu, nevyko jiokio veiksmo, net gi besivarstančios durys buvo iš vidaus užrakintos, kad nebūtų įmanoma patekti į vidų, kur apžiūros palatos, kai kiti žmonės jau pradėjo reikšti nepasitenkinimą mane pagaliau pakvietė, sesutė iškarto pakeltu tonu ėmė šaipytis iš manęs ko aš čia vėl jai dieną buvau, pasakiau, kad vemti ėmiau, kad pakilo spaudimas, o ji ėmė šaipytis, kad galbūt vemiu nuo vaistų, pamatavo spaudimą jis buvo aukštas ir pasakė, kad pakvies gydytoją, kad tai jau kita gydytoja nei diena ir davė suprasti, kad nieko nesitikėti.Seselė buvo ypač grubi, nesuprantu kaip apskritai tokie žmonės gali dirbti su ligoniais. Tada atėjo gydytoja, kuri visiškai nesigilino į pilvo skausmus, neiškvietė chirurgo, kuris liepė pablogėjus grįžti, bene jis dar dirbo)ir pasakė ta pati, tyrimai padaryti, ko dar čia nori ir kai pasakiau, kad man blogiau į tai net nekreipė dėmesio, o kai pasakiau, kad spaudimą ką tik rodė aukštą pasakė, kad monitorius visada rodo paklaidas (supraskite nesąmones)Tai atsiprašau kokia tuomet pas jus aparatūra, liepė suleisti nuskausminamųjų ir eiti namo, seselė tą ir padarė, aš jau nebeturėjau jėgų kažką dar sakyti ar reikalauti, nes norėjosi tik verkti nuo tokios kultūros, nuo tokio profesionalumo ir nuo tokio požiūrio į sergantį žmogų, beišeinant dar sesutė nepasikuklino man pavymui pasakyti vieną nemalonią frazę, kuri galutinai pramušė visas ribas nutylėti šią situaciją.Negi toks personalas turi gydyti žmones????Negi žmogus, kuris kreipiasi pagalbos turi būti žeminamas ???ar jau gydytojams trūksta kompetencijos, kad reikia kartoti tyrimus, kurie buvo blogi, kad juos sulyginti ir iškviesti chirurgą, kuris ir liepė sugrįžti jai pablogės....esu be žado, nusivylusi ir pikta...tokia sistema kur pagaliau šių medikų duota Hipokrato priesaika ???grįžau iš ligoninės 2nakties su skausmais, nežinioje ir nusivylime....ir tokia situacija jau ne pirmas kartas ir būtent su šios pamainos darbuotojais.Turbūt viskas taip tęsis ir toliau, nes niekas į tai tiesiog nekreipia dėmesio ir niekas už tai nebaudžia jiokiomis nuobaudomis.
Karolina Pakuliene
2019-12-31 18:01:42 IP 1pp1snob
tragedija ne zmones dirba atrodo sovietu laikai cia dar vis vidaus skyriuje ketvirtame aukste seseles tai isvis sake tik Amerikiecius aptarnauja o ko jaigu reik paklaust nes tetis gulejo tai rekia ir ant paciantu ir ant ju seimos nariu laukiniai ten dirba ne zkones sakiau reikes kviest televizija nes atsibodo yra sunku kaip tavo seimos nariui taip bligai bet is ju ne tik kad atasakymu negauni nei kas kaip jokio paaiskinimo apie liga nei kaip sau paciam pdeti tik issi............ baisu baisu ir čia Marijampole tik taip kitur as taip nemacius jokio konkretumo is ju tik asako cia nepagydoma
Kaip gali nekeikti ligoninės, kuri mano lėšomis įrengia haloterapijos kabinetą, o tada ima iš manęs beveik po 6 eurus už seansą? Velniams aš visą gyvenimą moku mokesčius, kad tokie šlykštynės iš manęs tyčiotųsi?
Visiškai nusivylus šios įstaigos "profesionaliais chirurgais".. Brolį jau trečią kartą operuos per du mėnesius, per pirmą operaciją rugsėjo mėn.vieną darinį išoperavo, antrą, visai šalia, paliko. Tad šeimos gydytojas vėl išrašė siuntimą operacijai, išoperavo antrą kartą rugsėjo mėnesį, ką gi, per vieną mėnesį jau antra narkozė. O šiandien, važiuodamas į polikliniką persirišti žaizdą, vėl gavo siuntimą operacijai trečią kartą, nes vėl matomas atsinaujinimas.. Jei nuoširdžiai, nėra nei už ką ačiū pasakyti, nei iš vis gerą žodį kažkokį ištart...
Šiandien buvau priverstas apsilankyti mūsų ligoninės priėmime, su skaudančia nugara, ir teko bendrauti su daktaru Mišiniu, nega to, kad jis buvo labai ne mandagus, dar ir nepriėmė manes, nors pacientų kaip ir neturėjo. Cituoju " tu galvoji, kad is gatvės čia ateit taip paprastai gali? ". Tai gal gali man kas nors paaiškint, kam priėmimas skirtas?
Petronėlė- Marija Butanavičienė
2019-07-16 15:02:25 IP 28ma23ur
Labai nuoširdų ačiū noriu pasakyti gydytojai Irmai Jasionienei bei visam neurolologijos skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą. Jūsų visų dėka aš vėl galiu džiaugtis gyvenimu.
Vida Sakalauskiene
2019-06-21 07:47:12 IP 28mduu00
Labai labai ačiū gydytojai Justinai Aidukiene uz jos rupestingumą, nuosirdumą ir atsidavimą savo darbui.Ačiū visam chirurginio skyriaus persionalui uz labai gerą prieziurą.Sekmes jums visiems.
Aušra Naujalienė
2019-06-20 20:57:26 IP 2ju7l0g0
Vakar pas gydytoją L. Juodį atvykome su sugipsuota 12-os metų dukros ranka. Kadangi gipsas jau buvo suminkštėjęs, tai paprašėme jį pergipsuoti. Gydytojas liepė eiti į vaistinę nusipirkti binto. Mums kyla klausimas ar tai yra norma? Teko susipykti ir gydytojo seselė, kuri buvo labai nepatenkinta, kad turi tai daryti, pagaliau pegipsavo ranką. Vėl gi, kyla klausimas, už ką mokam ligonių kasoms? Kur gydytojų duota priesaika?
Keiskit tvarką pas gyd. Liepinaitienę. Kam reikalingi talonai, jei pacientas priimamas po valandos ir dar daugiau? O jeigu siunčia darytis pvz akių dugno tyrimą ir pasako ateiti pas ją, turi laukti 3 valandas mažiausiai, kad priimtų. Lauke 35 karštis, ligoninėj kvėpuoti nėra kuo, sėdi besilaukianti, nevalgiusi ir dūsti.. ir nežinai, kiek dar teks sėdėti...
Priemimo skyriuje 2019 06 9 diena prabuvau daugiau nei 6 valandas ir dar vidaus gydytojai, kuri tą dieną budėjo, pasakius kad man šiai dienai reikalingas nedarbingumo pažymėjimas tai pažiūrėjo kaip į durniu ir iš kabineto išėjo ir ilgai negrizo tai čia požiūris į žmogų. Tuoj atvežė viena kita ligonį, kurie ne mirtini buvo tai juos apžiūrėjo o kas seniai laukia tai visai dzin
O mes esame labai nusivyle NAUJUOJU vaiku priemimo ir skubios pagalbos skyriumi. Atvaziavome i priemima su 6 menesiu kudikiu, kuris nukrito nuo lovytes. Mus apziurejusi gydytoja Saulena Botyriene (jeigu pulso paskaiciavimas skaitomas apziura...) tegalejo pasakyti tik tiek, kad jie neturi jokios irangos tokiems atvejams ir pasiule vykti i Kauna! Aisku mes ir nuvykome, o bet taciau....kas per vaiku priemimo skyrius, kur net neturi kuo galvytes rentgenograma padaryti.. Ten tik persalus nuvaziuoti galima, bet su jokia trauma geriau negaisti laiko. Tai kur cia ta moderni iranga, apie kuria rase visi laikrasciai?? nusivyle siuo skyriumi be galo...
Atvykau i priemima su beprotiskais skausmais vols nealpstu. Viskas skasi, silpna Gavau atsakyma sedek ir lauk, ar tai yra normalu.
Marijampolės ligononės gydytoja yra tikra bjaurybė, kuri turėtų būti nubausta už nužudymą, išspiria iš ligoninės sergantį plaučių uždegimu žmogų, kuris po paros numiršta, o po skrodimo ekspertas nurodo mirties preižastį kad viskas dėl širdies. Ranka ranką plauna, kokia gėda, kad tokie žmonės dirba gydytojais.
Sveiki. Noriu palikti atsiliepimą apie gyd. Ginekologa LESKAUSKA!!!! Nesuprantu, kaip toks nesiskaitymas ir nesirupinimas pacientėms! Visiškas ignoras kai patenki pas jį. Tenka išklausyti kaip jam vienam daugiausia dirbti reikia, kaip jam mažai mokama. Atvykus su gresenciu persileidimu, išvijo namo... Vėliau patekus į skyrių, bendros vizitacijos metu, net neuzejo į kabinetą, stovėjo alkune pasirėmęs į durų stakta, ir dairėsi į debesis. Visiškai jam niekas neįdomu! Kaip galima taip elgtis, aš neturiu žodžių! Visas kitas personalas ten tiesiog nepakartojamas! Patys geriausi atsiliepimai! Ruošiuosi gimdymui, ir vien dėl LESKAUSKO kyla abejonių, kad gimdymo metu jo nebūtų. Priešingu atveju, vyksime kitur. Ir daug gimdyvių, vien dėl gyd. LESKAUSKO RENKASI GIMDYTI KITUR! Kiek ligoninė patiria nuostolio, tai net nesusimąsto. Laikas atsakingiems asmenims (administracijai) susirūpinti jo kompetencija. Neterskit ligoninės vardo, kuris neseniai pradėjo kilti, bet vėl leidžiasi į dugną...
Anonimas 2018-07-21 12:03:41
Labai apmaudu kad akuserijos skyrius yra toks aplaidus, jei moteris atvaziuoja su 38sav ir buna pasakyta jog nejaucia jokiu judesiu, tai prisigalvoja jog skauda pilva ir vis per ta pati sneka, atliekami ne visi tyrimai, jiems gana atlikti sirdies tonusus, ir kakleli paziureti, o del skano ir i knigute informacijos jokios negali irasyti, negana to kad valanda praklausius tonusu, pagal daktarus viskas tvarkoja ir pareiskiama jog vykite namo.. Kaip galima paleisti zmogu su tiek savaiciu??? Ir ipatingai kai suzinoma kita diena kad vaikutis neisgyveno.. Kiek tokiu istoriju yra..!!!! Kas mums atlygins zala?? Vien apmaudimai nepades, ne tie daktarai prarado savo vaikus o butent mes! Pridedu kaip irodyma savo dukters notraukyte kur teko issiustai i kauna gimdyti
Gal galite paminėti gyd. Pavarde?
Už gydymą ir slaugą esu dėkingas I Vidaus ligų vedėjai I. Kunevičienei, slaugytojoms A. Paliokienei, T. Grigaravičienei, V. Simniškienei, S. Sakalauskienei, E. Melnikienei, slaugytojų padėjėjoms R. Juškauskienei, J. Narijauskienei, R. Sarpalienei, L. Eidukaitienei, D. Lesčinskienei. J. Andriuškevičius
Norėčiau labai padėkoti gyd.D.Jasaitienei už rūpestingą, kvalifikuotą gydymą suteiktą mano dukrytei Indrei Slidžiauskienei.Tai nuostabi gydytoja, tai profesionali savo srities žinovė.AČIŪ jai didžiulis.
Vakar teko lankytis ligonines registraturoje, labai grubiai ir piktai kalbejo, jei ten dirbantys zmones neturi kantrybes, lai eina jau i uztarnauta poilsi, sugadino nuotaika visai dienai.
pirmam vidaus skyriuje neprieziura ligoniu buna kelias valandas apsidare neimanoma prisisaukti slauges o jei ateina pasakymas neturiu kada laukit.Ligoniai issute priristi nevartomi.Sesute nezino kad ligonis guledamas men laiko gere arbata. truksta zodziu jei nebus atkreiptas demesis i mano skunda bus imtasi grieztesniu priemoniu
Rima Adomaviciene
2018-10-13 20:24:57 IP 28ma2ehe
Esu labai dėkinga gyd. A. Pipirui už atliktą operaciją ir visam personalui už malonų aptarnavimą.
Į ligoninės priėmimą atvežiau savo uošvį su nepernešamu skausmu pilvo srityje. Priėmimo skyriuje laukė keli žmonės. Praėjus kelioms minutėms jis buvo pakviestas. Tą vakarą, gal pasisekė dirbo labai nuostabi priėmimo skyriuje seselė, (simpatiška, aukšta, šviesių plaukų, teikianti malonia šypsena viską paaiškino). Padaryti tyrimai, gydytojas G. Liubinas apžiūrėjo, atliko pilvo ekoskopija. Paaiškino labai gerai, nuo ko skausmai, maloniai bendravo chirurgas G. Liubinas ir pasiūlė gultis į ligoninę ir operuotis. Buvo paguldytas į chirurginį skyrių, suteikti visi kasdien geriami vaistai, maloni seselė (vardo neįsiminiau, aukšta, juodų plaukų) viską surašiusi, ramiai ir maloniai paaiškinusi pasakė, kada bus operuojamas. Chirurgas G. Liubinas puikiai atliko savo darbą, operacija pavyko sėkmingai, po operaciniu gydymu domėjosi. Viską paaiškino, kas buvo atliekama operacijos metu. Tiesiog nuostabus chirurgas ir geras savo srities specialistas. Su pagarba Ramutis Petrukonis
apie Marijampolės ligoninę negaliu pasakyti nieko blogi, bet apie gydytojus su kuriais man teko susidurti kaip G. Akelaitis kuris dirba tik tiek kad dirba, atsėdi valandėles prie kompo, kortom pažaidžia akių nepakeldamas į pacientą, duoda įsakymus seselėms ir toliau sėdi ir dėsto kortas, nes tingi padaryti įrašą į išrašą aiškų ir įskaitomą... pasėdi da ir kaip tas žąsinas pakeltu kaklu išeina, nes į kišenių nieko niekas neįdėjo. Visa laimė kad dirba tikrai kantri ir visus gydytojų nepadarytus darbus turi atlikti ji, priėmimo vedėja, kuri kaip ir kiekvienas vadovas nori užglaistyti ir nenuskambėti. Yra gydytojų kurie dirba žmonių sveikatai yra tokių kurie vaikšto susiraukia nieko negavę. Bet čia patys žmonės kalti, "prisipratinom daktarėliams duoti, o jiems vis mažai ir mažai". Neduosi - negydysiu.
Šita frazė tinka neurochirurgijos skyriaus gydytojai Jasionienei, kuri įdėjus į kišenių labai gražiai šypsosi ir tiesiog per dieną tris kartus atėjus paklausia "kaip jūs jaučiatės, ar jums nieko netrūksta", nes šalia moteris gulėjo tikrai sunkios būklės, ir ilgai po insulto kol tepė tol laikė, baigėsi tepimas ir išvežė į slaugą, o verkė prašė, kad leistų namo "bet deja". Geriau ten nepapulti ir nesusidurti su jais. Nes ubagas susirgai ubagu ir greičiau numirsi, euriuką davei tai vėliau bet vistiek numirsi arba luošas liksi.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"LastMile" ir "Iki" pradeda autonominį prekių pristatymą: sėkmę vertins keliais rodikliais 09-23 02:41
Nors autonominiai automobiliai Lietuvos keliuose yra visiška naujovė, ne išsiskirti rinkoje, o optimizuoti veiklą ir pagerinti pirkėjų patirtį jais sieks maisto ir kasdienių prekių pristatymo į...
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas 09-23 02:36
Lietuvos žmonės svarbiausiu turtu įvardija savo būstą. Tyrimo duomenimis, namus, kaip svarbiausią materialiąją vertybę, išskiria 82 proc. šalies gyventojų. Būstas lietuviams svarbesnis už...
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti 09-23 02:33
Plačios karjeros perspektyvos, puikios darbo sąlygos, solidus atlyginimas – dėl šių ir daugybės kitų privalumų programuotojo profesija tapo itin patraukli bei geidžiama. Nors užaugę vaikai savo...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

AutoZone 2096,84 +0,68%