VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marijampolės ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marijampolės ligoninė

Atsiliepimai apie Marijampolės ligoninė, VšĮ

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Marijampolės ligoninė, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Birutė Levulienė
2021-01-09 20:17:54 IP 2kurn1oc
Atsakyti
Labai nuoširdų AČIŪ, noriu pasakyti II vidaus skyriaus gydytojai SIMONAITIENEI ir visam vidaus skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą.Jūsų visų dėka aš vėl galiu džiaugtis savo gerėjančia sveikata.
Sėkmės ir ištvermės visiems gydytojams šiuo sunkiu ir pavojingu metu.
Su pagarba Birutė Levulienė.
Atsakyti
Kažkoks kosmaras, atvaziuoji į priemima daktaras apziuri tik uz 3h laiko!!! Nors sedek lauk ir numirk!!
Atsakyti
Močiutė buvo paguldyta į šitos ligoninės || vidaus skyrių, kokį ji ten košmarą patyrė tai neduok tu Dieve, buvo paguldyta dėl infekcijos kuri komplikavosi į sepsį kai pradėjo kliedėti jos galvojo kad čia kokią psichinę atvežė ir elgėsi su ja ne kaip su sunkia ligone o kaip su psichine, kojos rankos buvo surištos, buvo mušama apie žodžius pasakytus garbaus amžiaus močiutei net nekalbu, dabar ji ačiū Dievui namie bet prisimena viską kaip didžiausią košmarą, tik kai suprato kad jei tikrai blogai elgsena su ja pasikeitė bet vistiek aš nesuprantu kaip galima šitaip elgtis su garbaus amžiaus žmogum, tokios turi lėkti iš darbo, telefonu skambinant ėjo suprasti kad grubios dirba slaugės, dabar kaip situacija tokia esant covid 19 artimūjų neyleidžia tai su ligoniais daro ką nori ypač silpnesniais kurie negali patys apsiginti, visko net rašyt nenoriu kas buvo nes mano močiutė ir prieš ligą ir po jos išliko adekvati ir puikia atmintim tik sunkiai atsigauna psichologiškai ir fiziškai, daugiau kojos ten nekelsim o atsiliepimai labai blogi, komentaro blogo neužteks būtinai padarysiu dar ka nors kad tik toliau neskriaustų kitų silpnų zmogiukų
Atsakyti
na ka gi...praėjo beveik trys mėnesiai po mamos mirties. Galiu ir aš palikti atsiliepima apie 1-o vidaus ligu skyriaus darbuotojas. Manau kad turiu tam teisę...Mamą pagulde liepos 14-ą. Po dvieju dienų perkėlė i reanimaciją...Turejau leidimą lankyti, bet tą dieną kaip tyčia dirbau ir negalėjau ateiti kai ją parvezė iš reanimacijos. Atejau tik kitą dieną apie pusę12-os šeštadienį. Truksta žodžių...abi rankos pririštos, deguonies aparatas veikia bet šlangutė numesta kabo už lovos.Matau mama nori kažką pasakyt...Palatos kaimynė sako jinai vandens prašo, sako kviečiau nakti sesutę tai liepe nesikišti...Aš bandau mamą atrišti neina, reikia specialaus rakto. Iškviečiau slaugutę atrakino, klausiu kodel čia taip sako aš čia nieko nežinau,..pradėjau rėkt ir filmuot....atėjo veliau gal budinti nežinau kas neprisistatė, sako kokios problemos? klausiu čia normalu kai bejegis žmogus guli aukštelninkas, pajudėt negali, gert niekas neduoda? jinai manęs klausia kur aš dirbu..geri tie, , mūsų herojai, ,..aišku, viena pamaina tikrai be jokių priekaištų...pasakiau kad pragula formuojasi, tuoj surado specialų čiužinį ačių joms...na ir pabaigai...kai mama mus paliko, gavau daiktus, i palatą neleido eit...pilna maisą...keli mamos daiktai, tos kaimynės rūbai, kažkokia ligoninės patalynė, sumesta kas papuola, teko nešt atgal... aišku Tenos prausiamo kremo ir servetėlių jau nebuvo...gal darbuotojos blokadą pergyvenę, kad iš mirusių vagia? aš būčiau radęs kam atiduot...taigi dar kartą, , ačių už tokį rūpestį, , herojai...pailsekit..kam dirbt jei alga ir taip, , eina, ,
Atsakyti
Daiva 2018-08-03 14:05:55
Tikriausiai G. Skaisgiriui gerai sumokėjot, nes taip tai jis net neprieina ir nepaklausia kaip jaučiatės.
Nieko nemokėjau - Priėmimo skyriuje yra filmavimo kameros.
Atsakyti
Tokiu priemoniu kaip marijampoles ligonine niekas nesijima sitacija svelninama o ka ji daro dar labiau griestina todel turiu skunda kad leistu lankyti ligonius ba cia didziausia nasamone dar ka jie daro.
Atsakyti
Tokiu priemoniu kaip marijampoles ligonine niekas nesijima sitacija svelninama o ka ji daro dar labiau griestina todel turiu skunda kad leistu lankyti ligonius ba cia didziausia nasamone dar ka jie daro.
Atsakyti
Laba diena.Vakar teko lankytis ligoninės suaugusiųjų ir vaikų priėmimo skyriuose.Aš buvau sužavėta personalo darbu.Jų nuoširdžios šypsenos ir profesonalumas beribis.Viskas paaiškinta, padaryta su meile.Nežinau, kam gali nepatikti.Todėl nuoširdžiai dėkoju vaikų priimamojo sesutei ASTAI MAIŽVILIENEI.Ačiū...Dėkoju visam suaugusiųjų skyriaus personalui, dirbusiam vasario 25d., kurių pavardžių nežinau.Labai visiems ačiū-ir toliau savo šypsenomis ir profesionalumu stebinkit mus-ligonius.
Atsakyti
Labai dėkojame nervų ligų skyriaus vedėjai, visam personalui ir ypač gydytojui E. GUDŽIŪNUI už priežiūrą, rūpinimąsi ir mamos O.Savickienės gydymą.
Linkime ir toliau būti tokiems empatiškiems. Sėkmės sunkiame, bet labai reikalingame Jūsų darbe.
Pagarbiai - dukros.
Atsakyti
Noriu išsakyti nuomonę, apie psichiatrijos skyrių. Gyd. Klimašauskienė tikrai gera ieško geriausių sprendimų paciantui. Personalas... ką galiu pasakyti, ateina paberia vaistų ir nesiteirauja kaip kas. Valytojos.. atvažiavus pačiai teko "išsišveisti" dušo kabiną, tualetą. Ale "tipo" šeimininkė, kuri renka tik indus, išsivaizduoja skyriaus viršininkę. Žmogus be supratimo, jei užmiegi atėjus į palatą rėkia, kad greičiau eiti pietų, nes ji skuba namo... rytais atėjus taip pat sugadina nuotaiką nes liepia greičiau patraukt tašes, nes ateis valytoja. Nors kur patraukti nėra, nei spintos nei t.t. palangės turi būti tuščios, gėles, net tas liepia nusiimti, pati negali pasikelti ir atlikti darbo. Rytas dažnai būna sugadintas. Patalynes reikia keisti kas savaitę, nors man pragulėjus 3 savaites, teko prašyti naujos ir pačiai ją pasikeisti... tai tiek
Atsakyti
Gintarė 2020-01-04 08:02:24
1as vidaus skyrius baisiau nei slaugos namai. Močiutė sekmadienio dieną greitosios automobiliu buvo atgabenta į skubios pagalbos skyrių su sutrikusiu širdies ritmu. Buvo sąmoninga, iki greitosios pati nulipo iš trečio aukšto. Buvo atlikti tyrimai, po kelių valandų vėl. Rodikliai buvo geresni, bet nepakako kad paleistų namo. Paguldė į pirmą vidaus skyrių. Tada prasidėjo košmaras. Skyriuje pasakė kad jau 91 metai, gydymo nėra nes turbūt jau atėjo laikas. Po tų žodžių ji tapo daržove. Kaip panirus į komą. Atėjus ryte išsigandau pamačius vaizdą. Močiutė guli nuoga su atlapotais ligoninės baltiniais, koldra prie kojų, galva įsirėmus į metalinį bortą kad neiškristų iš lovos, rankos įstrigę tarp strypų. Dreba. Pakalbinau, tai buvo visai be sąmonės. Iš nosies iškritę deguonies šlangutės. Pasikviečiau seselę palatos. Suleido vaistų, pastatė lašinę. Atėjo gydytoja nepatenkinta, pamatavo spaudimą, sako labai žemas. Nors priėmime sakė kad spaudimas kaip sveiko jauno žmogaus. Palatos gydytoja tepasakė kad išeina šiom dienom daug žmonių. Vakare vėl užėjau aplankyti močiutės. Bandžiau kalbinti, paklausiau ar ką skauda. Pasakė kad drebulys. Bet akių neatmerkė. Gulėjo vėl be koldros. Bandžiau paguldyti patogiau, pamačiau kad ranka jau be kateterio. Susiradau budinčią gydytoją, paklausiau kaip močiutė. Pasakė kad ne jos paciantė, bet iseidama močiutės gydytoja pasakė kad būklė sunki, tačiau stebėjimui nepalikta. Jos palata buvo koridoriaus gale, kampe. Palatoje gulėjo viena. Trumpiau tariant palikta mirti. Ryte paskambino kad močiutės nebėra. Jei žmogudls garbingo amžiaus, vadinasi jam padėti nebereikia. Didelis, , ačiū, , tamstai gydytojai kad numarino močiutę.
Gerbiamoji-jei tamstos artimas buvo tokioje blogoje būklėje-tai reikėjo nepalikti-reikėjo budėti saviems pakaitomis-tai jūsų artimas o ne gydytojų, bet sutinku, kad medikai atsainiai žiūri-dar visur prikabinėta lipdukai, kad nori padėkoti -pasakyk ačiū-nė velnio-jei nekiši-tai ir nežiūrės-pas mus dar tokia sovietmečio tvarka-užuojauta dėl močiutės
Atsakyti
Labai sunku. Tiksliau neimanoma prisiskambinti i regustratura.... Pries menesi bandziau registruotis tai puse dienos neprisiskambinau niekas nepakelia ragelio...Įdomu kam ten tas etatas reikalingas jaigu turiu vaziuot į registratura ir gaisintis savo laika bei uzimt aiksteleje vieta ir sudaryt didesnes eiles registraturoje....?? Kur ziuri vadovybe?? Kaze kaip butu jaigu taip privaciam sekturiuje dirbtu??
Atsakyti
1as vidaus skyrius baisiau nei slaugos namai. Močiutė sekmadienio dieną greitosios automobiliu buvo atgabenta į skubios pagalbos skyrių su sutrikusiu širdies ritmu. Buvo sąmoninga, iki greitosios pati nulipo iš trečio aukšto. Buvo atlikti tyrimai, po kelių valandų vėl. Rodikliai buvo geresni, bet nepakako kad paleistų namo. Paguldė į pirmą vidaus skyrių. Tada prasidėjo košmaras. Skyriuje pasakė kad jau 91 metai, gydymo nėra nes turbūt jau atėjo laikas. Po tų žodžių ji tapo daržove. Kaip panirus į komą. Atėjus ryte išsigandau pamačius vaizdą. Močiutė guli nuoga su atlapotais ligoninės baltiniais, koldra prie kojų, galva įsirėmus į metalinį bortą kad neiškristų iš lovos, rankos įstrigę tarp strypų. Dreba. Pakalbinau, tai buvo visai be sąmonės. Iš nosies iškritę deguonies šlangutės. Pasikviečiau seselę palatos. Suleido vaistų, pastatė lašinę. Atėjo gydytoja nepatenkinta, pamatavo spaudimą, sako labai žemas. Nors priėmime sakė kad spaudimas kaip sveiko jauno žmogaus. Palatos gydytoja tepasakė kad išeina šiom dienom daug žmonių. Vakare vėl užėjau aplankyti močiutės. Bandžiau kalbinti, paklausiau ar ką skauda. Pasakė kad drebulys. Bet akių neatmerkė. Gulėjo vėl be koldros. Bandžiau paguldyti patogiau, pamačiau kad ranka jau be kateterio. Susiradau budinčią gydytoją, paklausiau kaip močiutė. Pasakė kad ne jos paciantė, bet iseidama močiutės gydytoja pasakė kad būklė sunki, tačiau stebėjimui nepalikta. Jos palata buvo koridoriaus gale, kampe. Palatoje gulėjo viena. Trumpiau tariant palikta mirti. Ryte paskambino kad močiutės nebėra. Jei žmogudls garbingo amžiaus, vadinasi jam padėti nebereikia. Didelis, , ačiū, , tamstai gydytojai kad numarino močiutę.
Atsakyti
Sveiki, noriu visiems pasakyti ir Jus informuoti, kad labai nusivyliau ir eilinį kartą Jūsų to pačio skubios pagalbos personalo darbu ir požiūriu į pacientą. Vakar t.y gruodžio 31 dieną atvykau į Jūsų skyrių su pilvo skausmais, bendru silpnumu, pykinimu. Pilvo skausmai buvo dešinėje pusėje kur apendicitas.Neskaitant to, kad reikėjo ilgai laukti (Čia jau turbūt kasdienybė ir iš dalies dar buvo galima suprasti, nes greitoji atvežė daug ligonių)Atvykau 10.30ryto apžiūrėjusiems tos pamainos specialistams neturiu jiokiu priekaištų, visi buvo paslaugūs ir malonūs, buvo atlikti tyrimai, sulašinta lašinė ir išleista namo su sąlyga jai pablogės grįžti atgal, tą pakartojo tiek chirurgas, tiek terapeutas, sugrįžau namo, po kelių valandų savijauta ėmė blogėti, pakilo temperatūra, atsirado vidinis šaltkrėtis, ėmiau vemti, sukilo kraujospūdis, todėl namiškiai nusprendė vežti atgal į stacionarą. Tai buvo apie 22.30val.Atvykome žmonių buvo laukiančių pagalbos tik vienas, kiti du laukė namiškių, jau nuo registracijos langelio prasidėjo nepasitenkinimas, ko aš vėl atvykau, laukiau daugiau nei valandą, per tą laiką nei vienas ligonis nebuvo nei priimtas nei išleistas.Sveikata blogėjo, bet jau nebuvo jėgų kažko reikalauti.Visur buvo ramu tylu, nevyko jiokio veiksmo, net gi besivarstančios durys buvo iš vidaus užrakintos, kad nebūtų įmanoma patekti į vidų, kur apžiūros palatos, kai kiti žmonės jau pradėjo reikšti nepasitenkinimą mane pagaliau pakvietė, sesutė iškarto pakeltu tonu ėmė šaipytis iš manęs ko aš čia vėl jai dieną buvau, pasakiau, kad vemti ėmiau, kad pakilo spaudimas, o ji ėmė šaipytis, kad galbūt vemiu nuo vaistų, pamatavo spaudimą jis buvo aukštas ir pasakė, kad pakvies gydytoją, kad tai jau kita gydytoja nei diena ir davė suprasti, kad nieko nesitikėti.Seselė buvo ypač grubi, nesuprantu kaip apskritai tokie žmonės gali dirbti su ligoniais. Tada atėjo gydytoja, kuri visiškai nesigilino į pilvo skausmus, neiškvietė chirurgo, kuris liepė pablogėjus grįžti, bene jis dar dirbo)ir pasakė ta pati, tyrimai padaryti, ko dar čia nori ir kai pasakiau, kad man blogiau į tai net nekreipė dėmesio, o kai pasakiau, kad spaudimą ką tik rodė aukštą pasakė, kad monitorius visada rodo paklaidas (supraskite nesąmones)Tai atsiprašau kokia tuomet pas jus aparatūra, liepė suleisti nuskausminamųjų ir eiti namo, seselė tą ir padarė, aš jau nebeturėjau jėgų kažką dar sakyti ar reikalauti, nes norėjosi tik verkti nuo tokios kultūros, nuo tokio profesionalumo ir nuo tokio požiūrio į sergantį žmogų, beišeinant dar sesutė nepasikuklino man pavymui pasakyti vieną nemalonią frazę, kuri galutinai pramušė visas ribas nutylėti šią situaciją.Negi toks personalas turi gydyti žmones????Negi žmogus, kuris kreipiasi pagalbos turi būti žeminamas ???ar jau gydytojams trūksta kompetencijos, kad reikia kartoti tyrimus, kurie buvo blogi, kad juos sulyginti ir iškviesti chirurgą, kuris ir liepė sugrįžti jai pablogės....esu be žado, nusivylusi ir pikta...tokia sistema kur pagaliau šių medikų duota Hipokrato priesaika ???grįžau iš ligoninės 2nakties su skausmais, nežinioje ir nusivylime....ir tokia situacija jau ne pirmas kartas ir būtent su šios pamainos darbuotojais.Turbūt viskas taip tęsis ir toliau, nes niekas į tai tiesiog nekreipia dėmesio ir niekas už tai nebaudžia jiokiomis nuobaudomis.
Karolina Pakuliene
2019-12-31 18:01:42 IP 1pp1snob
Atsakyti
tragedija ne zmones dirba atrodo sovietu laikai cia dar vis vidaus skyriuje ketvirtame aukste seseles tai isvis sake tik Amerikiecius aptarnauja o ko jaigu reik paklaust nes tetis gulejo tai rekia ir ant paciantu ir ant ju seimos nariu laukiniai ten dirba ne zkones sakiau reikes kviest televizija nes atsibodo yra sunku kaip tavo seimos nariui taip bligai bet is ju ne tik kad atasakymu negauni nei kas kaip jokio paaiskinimo apie liga nei kaip sau paciam pdeti tik issi............ baisu baisu ir čia Marijampole tik taip kitur as taip nemacius jokio konkretumo is ju tik asako cia nepagydoma
Atsakyti
Kaip gali nekeikti ligoninės, kuri mano lėšomis įrengia haloterapijos kabinetą, o tada ima iš manęs beveik po 6 eurus už seansą? Velniams aš visą gyvenimą moku mokesčius, kad tokie šlykštynės iš manęs tyčiotųsi?
Atsakyti
Visiškai nusivylus šios įstaigos "profesionaliais chirurgais".. Brolį jau trečią kartą operuos per du mėnesius, per pirmą operaciją rugsėjo mėn.vieną darinį išoperavo, antrą, visai šalia, paliko. Tad šeimos gydytojas vėl išrašė siuntimą operacijai, išoperavo antrą kartą rugsėjo mėnesį, ką gi, per vieną mėnesį jau antra narkozė. O šiandien, važiuodamas į polikliniką persirišti žaizdą, vėl gavo siuntimą operacijai trečią kartą, nes vėl matomas atsinaujinimas.. Jei nuoširdžiai, nėra nei už ką ačiū pasakyti, nei iš vis gerą žodį kažkokį ištart...
Atsakyti
Šiandien buvau priverstas apsilankyti mūsų ligoninės priėmime, su skaudančia nugara, ir teko bendrauti su daktaru Mišiniu, nega to, kad jis buvo labai ne mandagus, dar ir nepriėmė manes, nors pacientų kaip ir neturėjo. Cituoju " tu galvoji, kad is gatvės čia ateit taip paprastai gali? ". Tai gal gali man kas nors paaiškint, kam priėmimas skirtas?
Petronėlė- Marija Butanavičienė
2019-07-16 15:02:25 IP 28ma23ur
Atsakyti
Labai nuoširdų ačiū noriu pasakyti gydytojai Irmai Jasionienei bei visam neurolologijos skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą. Jūsų visų dėka aš vėl galiu džiaugtis gyvenimu.
Vida Sakalauskiene
2019-06-21 07:47:12 IP 28mduu00
Atsakyti
Labai labai ačiū gydytojai Justinai Aidukiene uz jos rupestingumą, nuosirdumą ir atsidavimą savo darbui.Ačiū visam chirurginio skyriaus persionalui uz labai gerą prieziurą.Sekmes jums visiems.
Aušra Naujalienė
2019-06-20 20:57:26 IP 2ju7l0g0
Atsakyti
Vakar pas gydytoją L. Juodį atvykome su sugipsuota 12-os metų dukros ranka. Kadangi gipsas jau buvo suminkštėjęs, tai paprašėme jį pergipsuoti. Gydytojas liepė eiti į vaistinę nusipirkti binto. Mums kyla klausimas ar tai yra norma? Teko susipykti ir gydytojo seselė, kuri buvo labai nepatenkinta, kad turi tai daryti, pagaliau pegipsavo ranką. Vėl gi, kyla klausimas, už ką mokam ligonių kasoms? Kur gydytojų duota priesaika?
Atsakyti
Keiskit tvarką pas gyd. Liepinaitienę. Kam reikalingi talonai, jei pacientas priimamas po valandos ir dar daugiau? O jeigu siunčia darytis pvz akių dugno tyrimą ir pasako ateiti pas ją, turi laukti 3 valandas mažiausiai, kad priimtų. Lauke 35 karštis, ligoninėj kvėpuoti nėra kuo, sėdi besilaukianti, nevalgiusi ir dūsti.. ir nežinai, kiek dar teks sėdėti...
Atsakyti
Priemimo skyriuje 2019 06 9 diena prabuvau daugiau nei 6 valandas ir dar vidaus gydytojai, kuri tą dieną budėjo, pasakius kad man šiai dienai reikalingas nedarbingumo pažymėjimas tai pažiūrėjo kaip į durniu ir iš kabineto išėjo ir ilgai negrizo tai čia požiūris į žmogų. Tuoj atvežė viena kita ligonį, kurie ne mirtini buvo tai juos apžiūrėjo o kas seniai laukia tai visai dzin
Atsakyti
O mes esame labai nusivyle NAUJUOJU vaiku priemimo ir skubios pagalbos skyriumi. Atvaziavome i priemima su 6 menesiu kudikiu, kuris nukrito nuo lovytes. Mus apziurejusi gydytoja Saulena Botyriene (jeigu pulso paskaiciavimas skaitomas apziura...) tegalejo pasakyti tik tiek, kad jie neturi jokios irangos tokiems atvejams ir pasiule vykti i Kauna! Aisku mes ir nuvykome, o bet taciau....kas per vaiku priemimo skyrius, kur net neturi kuo galvytes rentgenograma padaryti.. Ten tik persalus nuvaziuoti galima, bet su jokia trauma geriau negaisti laiko. Tai kur cia ta moderni iranga, apie kuria rase visi laikrasciai?? nusivyle siuo skyriumi be galo...
Atsakyti
Atvykau i priemima su beprotiskais skausmais vols nealpstu. Viskas skasi, silpna Gavau atsakyma sedek ir lauk, ar tai yra normalu.
Atsakyti
Marijampolės ligononės gydytoja yra tikra bjaurybė, kuri turėtų būti nubausta už nužudymą, išspiria iš ligoninės sergantį plaučių uždegimu žmogų, kuris po paros numiršta, o po skrodimo ekspertas nurodo mirties preižastį kad viskas dėl širdies. Ranka ranką plauna, kokia gėda, kad tokie žmonės dirba gydytojais.
Atsakyti
Sveiki. Noriu palikti atsiliepimą apie gyd. Ginekologa LESKAUSKA!!!! Nesuprantu, kaip toks nesiskaitymas ir nesirupinimas pacientėms! Visiškas ignoras kai patenki pas jį. Tenka išklausyti kaip jam vienam daugiausia dirbti reikia, kaip jam mažai mokama. Atvykus su gresenciu persileidimu, išvijo namo... Vėliau patekus į skyrių, bendros vizitacijos metu, net neuzejo į kabinetą, stovėjo alkune pasirėmęs į durų stakta, ir dairėsi į debesis. Visiškai jam niekas neįdomu! Kaip galima taip elgtis, aš neturiu žodžių! Visas kitas personalas ten tiesiog nepakartojamas! Patys geriausi atsiliepimai! Ruošiuosi gimdymui, ir vien dėl LESKAUSKO kyla abejonių, kad gimdymo metu jo nebūtų. Priešingu atveju, vyksime kitur. Ir daug gimdyvių, vien dėl gyd. LESKAUSKO RENKASI GIMDYTI KITUR! Kiek ligoninė patiria nuostolio, tai net nesusimąsto. Laikas atsakingiems asmenims (administracijai) susirūpinti jo kompetencija. Neterskit ligoninės vardo, kuris neseniai pradėjo kilti, bet vėl leidžiasi į dugną...
Atsakyti
Anonimas 2018-07-21 12:03:41
Labai apmaudu kad akuserijos skyrius yra toks aplaidus, jei moteris atvaziuoja su 38sav ir buna pasakyta jog nejaucia jokiu judesiu, tai prisigalvoja jog skauda pilva ir vis per ta pati sneka, atliekami ne visi tyrimai, jiems gana atlikti sirdies tonusus, ir kakleli paziureti, o del skano ir i knigute informacijos jokios negali irasyti, negana to kad valanda praklausius tonusu, pagal daktarus viskas tvarkoja ir pareiskiama jog vykite namo.. Kaip galima paleisti zmogu su tiek savaiciu??? Ir ipatingai kai suzinoma kita diena kad vaikutis neisgyveno.. Kiek tokiu istoriju yra..!!!! Kas mums atlygins zala?? Vien apmaudimai nepades, ne tie daktarai prarado savo vaikus o butent mes! Pridedu kaip irodyma savo dukters notraukyte kur teko issiustai i kauna gimdyti
Gal galite paminėti gyd. Pavarde?
Atsakyti
Už gydymą ir slaugą esu dėkingas I Vidaus ligų vedėjai I. Kunevičienei, slaugytojoms A. Paliokienei, T. Grigaravičienei, V. Simniškienei, S. Sakalauskienei, E. Melnikienei, slaugytojų padėjėjoms R. Juškauskienei, J. Narijauskienei, R. Sarpalienei, L. Eidukaitienei, D. Lesčinskienei. J. Andriuškevičius
Atsakyti
Norėčiau labai padėkoti gyd.D.Jasaitienei už rūpestingą, kvalifikuotą gydymą suteiktą mano dukrytei Indrei Slidžiauskienei.Tai nuostabi gydytoja, tai profesionali savo srities žinovė.AČIŪ jai didžiulis.
Atsakyti
Vakar teko lankytis ligonines registraturoje, labai grubiai ir piktai kalbejo, jei ten dirbantys zmones neturi kantrybes, lai eina jau i uztarnauta poilsi, sugadino nuotaika visai dienai.
Atsakyti
pirmam vidaus skyriuje neprieziura ligoniu buna kelias valandas apsidare neimanoma prisisaukti slauges o jei ateina pasakymas neturiu kada laukit.Ligoniai issute priristi nevartomi.Sesute nezino kad ligonis guledamas men laiko gere arbata. truksta zodziu jei nebus atkreiptas demesis i mano skunda bus imtasi grieztesniu priemoniu
Rima Adomaviciene
2018-10-13 20:24:57 IP 28ma2ehe
Atsakyti
Esu labai dėkinga gyd. A. Pipirui už atliktą operaciją ir visam personalui už malonų aptarnavimą.
Atsakyti
Į ligoninės priėmimą atvežiau savo uošvį su nepernešamu skausmu pilvo srityje. Priėmimo skyriuje laukė keli žmonės. Praėjus kelioms minutėms jis buvo pakviestas. Tą vakarą, gal pasisekė dirbo labai nuostabi priėmimo skyriuje seselė, (simpatiška, aukšta, šviesių plaukų, teikianti malonia šypsena viską paaiškino). Padaryti tyrimai, gydytojas G. Liubinas apžiūrėjo, atliko pilvo ekoskopija. Paaiškino labai gerai, nuo ko skausmai, maloniai bendravo chirurgas G. Liubinas ir pasiūlė gultis į ligoninę ir operuotis. Buvo paguldytas į chirurginį skyrių, suteikti visi kasdien geriami vaistai, maloni seselė (vardo neįsiminiau, aukšta, juodų plaukų) viską surašiusi, ramiai ir maloniai paaiškinusi pasakė, kada bus operuojamas. Chirurgas G. Liubinas puikiai atliko savo darbą, operacija pavyko sėkmingai, po operaciniu gydymu domėjosi. Viską paaiškino, kas buvo atliekama operacijos metu. Tiesiog nuostabus chirurgas ir geras savo srities specialistas. Su pagarba Ramutis Petrukonis
Atsakyti
apie Marijampolės ligoninę negaliu pasakyti nieko blogi, bet apie gydytojus su kuriais man teko susidurti kaip G. Akelaitis kuris dirba tik tiek kad dirba, atsėdi valandėles prie kompo, kortom pažaidžia akių nepakeldamas į pacientą, duoda įsakymus seselėms ir toliau sėdi ir dėsto kortas, nes tingi padaryti įrašą į išrašą aiškų ir įskaitomą... pasėdi da ir kaip tas žąsinas pakeltu kaklu išeina, nes į kišenių nieko niekas neįdėjo. Visa laimė kad dirba tikrai kantri ir visus gydytojų nepadarytus darbus turi atlikti ji, priėmimo vedėja, kuri kaip ir kiekvienas vadovas nori užglaistyti ir nenuskambėti. Yra gydytojų kurie dirba žmonių sveikatai yra tokių kurie vaikšto susiraukia nieko negavę. Bet čia patys žmonės kalti, "prisipratinom daktarėliams duoti, o jiems vis mažai ir mažai". Neduosi - negydysiu.
Šita frazė tinka neurochirurgijos skyriaus gydytojai Jasionienei, kuri įdėjus į kišenių labai gražiai šypsosi ir tiesiog per dieną tris kartus atėjus paklausia "kaip jūs jaučiatės, ar jums nieko netrūksta", nes šalia moteris gulėjo tikrai sunkios būklės, ir ilgai po insulto kol tepė tol laikė, baigėsi tepimas ir išvežė į slaugą, o verkė prašė, kad leistų namo "bet deja". Geriau ten nepapulti ir nesusidurti su jais. Nes ubagas susirgai ubagu ir greičiau numirsi, euriuką davei tai vėliau bet vistiek numirsi arba luošas liksi.
Atsakyti
Danguolė 2018-05-21 18:27:20
2018-05-17, ketvirtadienį, apie 20 val. atvykau į Marijampolės Priėmimo skyrių. Kadangi kelis kartus esu persirgusi vienos kojos tromboflebitu, buvau labai išsigandusi, kad nebūtį susidariusi tromba. Koja buvo labai sutinusi, net pamėlynavusi iš raudonumo, turėjau temperatūros. Momentaliai buvo iškviestas chirurgas G. Skaisgiris, absoliučiai nereikėjo laukti - padaryta kojos ekoskopija ir reikalingi tyrimai. Ačiū priėmimo sesutėms už supratingumą. Buvau paguldyta į Chirurginį skyrių. DIDELIS DĖKUI gyd. G. Skaisgiriui už tikslingai paskirtą gydymą ir paprasčiausią žmoniškumą. NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ gyd. J. Aidukienei už profesionalumą. Visas šio skyriaus personalas malonus ir neteisybė, kad seselės, mūvėdamos tomis pačiomis pirštinėmis perrišinėja ligonius! Pati savo akimis mačiau - prie kiekvieno ligonio užsimauna naujas pirštines. Linkiu gyd. J. Aidukienei ir toliau išlikti tokia dėmesinga, rūpestinga ir puošti skyrių savo nuostabia šypsena.
Tikriausiai G. Skaisgiriui gerai sumokėjot, nes taip tai jis net neprieina ir nepaklausia kaip jaučiatės.
Atsakyti
Labai apmaudu kad akuserijos skyrius yra toks aplaidus, jei moteris atvaziuoja su 38sav ir buna pasakyta jog nejaucia jokiu judesiu, tai prisigalvoja jog skauda pilva ir vis per ta pati sneka, atliekami ne visi tyrimai, jiems gana atlikti sirdies tonusus, ir kakleli paziureti, o del skano ir i knigute informacijos jokios negali irasyti, negana to kad valanda praklausius tonusu, pagal daktarus viskas tvarkoja ir pareiskiama jog vykite namo.. Kaip galima paleisti zmogu su tiek savaiciu??? Ir ipatingai kai suzinoma kita diena kad vaikutis neisgyveno.. Kiek tokiu istoriju yra..!!!! Kas mums atlygins zala?? Vien apmaudimai nepades, ne tie daktarai prarado savo vaikus o butent mes! Pridedu kaip irodyma savo dukters notraukyte kur teko issiustai i kauna gimdyti
Atsakyti
Noriu padėkoti Priėmimo skyriaus vedėjai gyd. D. Voverienei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms, II vidaus ligų personalui ir ypač gydytojai A. Simanaitienei už gydymą ir rūpestį, už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą. Jonas Andriuškevičius
Atsakyti
Nuoširdus ačiū gydytojai Justinai Aidukienei už suteiktą man pagalbą.Labai smagu kad pas mus dar yra malonių ir atsakingai dirbančių gydytojų.
Atsakyti
2018-05-17, ketvirtadienį, apie 20 val. atvykau į Marijampolės Priėmimo skyrių. Kadangi kelis kartus esu persirgusi vienos kojos tromboflebitu, buvau labai išsigandusi, kad nebūtį susidariusi tromba. Koja buvo labai sutinusi, net pamėlynavusi iš raudonumo, turėjau temperatūros. Momentaliai buvo iškviestas chirurgas G. Skaisgiris, absoliučiai nereikėjo laukti - padaryta kojos ekoskopija ir reikalingi tyrimai. Ačiū priėmimo sesutėms už supratingumą. Buvau paguldyta į Chirurginį skyrių. DIDELIS DĖKUI gyd. G. Skaisgiriui už tikslingai paskirtą gydymą ir paprasčiausią žmoniškumą. NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ gyd. J. Aidukienei už profesionalumą. Visas šio skyriaus personalas malonus ir neteisybė, kad seselės, mūvėdamos tomis pačiomis pirštinėmis perrišinėja ligonius! Pati savo akimis mačiau - prie kiekvieno ligonio užsimauna naujas pirštines. Linkiu gyd. J. Aidukienei ir toliau išlikti tokia dėmesinga, rūpestinga ir puošti skyrių savo nuostabia šypsena.
Atsakyti
Pašiurpau išgirdęs artimo žmogaus, kuris neseniai gulėjo Marijampolės ligoninės chirurginiame skyriuje pasakojimą apie šio chirurginio skyriaus seselių darbą ir požiūrį. Palatose gydosi po keletą ligonių su įvairiomis chirurginėmis žaizdomis, vieniems jos pūliuoja, kiti po operacijų ir t.t. Rytais ateinančios seselės mūvinčios vieną porą guminių pirštinių kiaurai eina per visus ligonius atlikdamos tvarstymo reikalus. Rankų nei prieš, nei po darbo nedezinfekuoja, sutvarkiusi vieną "pūliuojantį ligonį" imasi kito ligonio žaizdų tvarstymo. Paklausta ar nereikėtų dezinfekuoti rankų su nustebimu atsakė "o kam, juk aš nieko nešvaraus nedarau" ir toliau sėkmingai tvarstė ligonius. Keistas dalykas kai seselė pamačiusi, kad vienas palatos ligonis pasinaudojo palatoje esančiu dezinfekantu jį perspėjo, kad dezinfekantas skirtas tik gydytojams dezinfekuoti rankas, o ne ligoniams. Na čia jau viršūnė.... Dar niuansas, kai ligonius sutvarsto elastiniu bintu, kuris yra n-kartų plautas ir greičiausiai nedezinfekuotas. Toks netinkamas minėto skyriaus personalo elgesys didina infekcijų plitimą ir ligonių sergamumą, manau, kad toks elgesys netoleruotinas ir nepriimtinas visuomenei. Ligoninės administracija turėtų atkreipti dėmesį į visus komentarus ir imtis priemonių apšviesti "buką" aptarnavimo personalą, bei nuolat kontroliuoti seselių bei slaugytojų veiksmus ligoninėje.
Atsakyti
Nuoširdus ačiū daktarei L.Jucienei už puikiai atliktą operaciją, taip pat ginekologijos skyriaus seselėms ir slaugytojoms už gerą, rūpestingą priežiūrą.
Atsakyti
Nuoširdus ačiū gydytojai Justinai Aidukienei už suteiktą profesionalią pagalbą. Padėka visam Marijampolės ligoninės chirurginio skyriaus personalui už dėmesingumą besirūpinant Elenos Matulaitienės sveikata.
Atsakyti
Labai gaila, kad pas mus ligonineje dirba toks personalas... Ir labai gaila, kad nepamenu tuo metu dirbusios ginekologes pavardes. Nestumo pradzioje teko atvykti pas gydytoja velai vakare del kraujavimo. Visu pirma, nebuvo nei vieno zmogaus, sviesos visur isjungtos.. Laukiau apie 30 min prie langelio. Ten baisiai nemaloni sesele paklaususi, kiek laiko laukiuosi pasijuoke ir pasake, kad veluoja tos dienos, si men bus veliau. Nekreipiau demesio i tokias replikas. Deja, gydytoja buvo ne ka malonesne. Visu pirma, atejo, tikriausiai, po miego, nes visa apziura ziovavo. Man sugebejo pasakyti, kad mano simpromai nenormalus ir as nesilaukiu. Liepe eiti pas savo gydytoja, pasakius aftimiausia talona, ji tik pradejo dejuoti, kad dabar as vazinesiu pastoviai pas ja i priemimo skyriu. Pasiule gultis i ligonine, paklausus, kodel atsakymo nwgavau, liepe rasyt, kad savo noru negulu. Nuejus atgal pas seseles pasirasyti, tapau pajuokos objektu.. Gydytoja pasakojo, kad atsisakiau nuo gydymo, pasaipiai buvau palydeta is priemimo. Labai aciu gydytojai, pwr kuria praradau jau pradejusia besimegzti gyvybe. Noreciau, kad visu musu komentarai iskiltu i viesuma ir tokiw gydytai bei seseles butu kuo greiciau atleisti is darbo, nejaugi mes esam gyvuliai, kad nusipwlneme tokio elgesio??!!!
Atsakyti
Noriu padekoti gydytojai pulmonologei Burdulytei, kuri gyde mano teti, tai savo srities profesionale.
virgilijus mikulevicius
2018-03-27 21:31:10 IP 2ju3l8ka
Atsakyti
traumatologijos skyriuje dirbanti med.sesuo pavardes nezinau toki zmones su gyvuliais dirbt netinkami.
Atsakyti
Visiškas apsileidimas nes niekas nedavė pinigų ir priežiūros nulis mažas vaikas pravertė nuo 12 iki 6h ir idijote sesutė tik sugebėjo daktarė pakviesti po6h kad vaikui negerai
Atsakyti
Noriu padėkoti Marijampolės ligoninės chirurginio skyriaus visam aptarnaujančiam personalui už gerą ir dėmesingą mūsų tėčio V. Kereišos priežiūrą. O didžiausią AČIŪ norime pasakyti gydytojai chirurgei JUSTINAI AIDUKIENEI, kuri "nenurašė" mūsų tėčio dėl daugybės jo ligų ir nejauno amžiaus (kaip tai padarė Kauno medikai), ryžosi jį operuoti ir vėl "pastatė ant kojų". Jeigu ne atsakingas gyd. J. Aidukienės požiūris į savo darbą ir į žmogų, kažin ar tėtis būtų su mumis. Džiaugiamės, kad Marijampolėje dirba tokia jauna, maloni ir atsakingai dirbanti gydytoja chirurgė.
Atsakyti
Noriu labai pozityviai atsiliepti, apie priėmimą Marijampolės ligoninės ligonių priėmimo skyriuje. Visų pirma turėjau skubiai atvykti į priėmimą, kaip tik sausio 1 - ąją dieną, kadangi, kaip žinoma privačios klinikos nedirba, dėl šventinės dienos. Dėl stipraus peršalimo pabijojau, jog gali būti plaučių uždegimas. Nors teko šiek tiek palaukti, kas savaime suprantama, kai pacientų antplūdis šventiniu metu, tačiau buvau mandagiai priimta, labai skubiai apžiūrėta, iš karto atlikti reikiami tyrimai, kaip tik budėjo Gyd. Vyginta Balčytė, mano atveju ir mano akimis puiki medikė, tuoj pat pasirūpino reikalingais tyrimais, sutvarkė dokumentus, tikrai neturiu pretenzijų jos darbui ir ligoninės kolektyvui, galiu tik pagirti.
Atsakyti
Lapkričio 24 diena šeimos gydytoja mamai parašė skubų siuntimą i ligoninę dėl nepakeliamo kojos skausmo, sakė reikia padaryti nuotrauka ir tyrimus.Nuvykom i ligoninę priėmė kažkur po 50 minučių.Viskas tvarkoj, suprantu, kad reikia palaukti.Budėjo gydytoja Vyginta Balčytė, likau priblokšta šios vadinamos gydytojos kompetencija.Pastatė lašelinę nuo skausmo ir namo.Man paklausus kodėl nedarote jokių tyrimų atsakė, kad tyrimai nereikalingi nes ji geriau žinanti todėl, kad mokėsi 10 metų ir žinanti be tyrimų, kad čia reikalinga operacija, pasakė, kad neturi laiko ir greitu žingsniu nuėjo.Kadangi mums kiekvienam rūpi mūsų artimųjų sveikata tai aš ja susiradau ir primygtinai pareikalavau, kad atliktų tyrimus, gydytoja Balčytė gan nemandagiai atsake, kad nieko ji nedarysianti nes ji nenori.Todėl kreipiausi i ligoninės vadove Audrone Kuodiene, esu laibai dekinga vadovei kuri nepagailėjo savo laiko atėjo i priėmimą ir atliko Vygintos Balčytės darbą.Vytautui Mockui taip pat esu dėkinga.Kaip atnešė tyrimus tai atnešus numetė ant lovos, paprašiau, kad paaiškintų rezultatus, sakė nieko ji man neaiškins, nes ir vėl to daryti nenori.Manau, kad tokia gydytoja kabutėse kaip VYGINTA BALČIŪTĖ tik teršia gerų, profesionalių gydytojų vardą.Marijampolės priėmime dirba tikrai puikūs, rūpestingi gydytojai.O dėl šios gydytojos Vygintos Balčiūtės, nežinau ką ji ten mokėsi ta 10 metų, bet manau, kad dirba ne ta specialybę, vienu žodžiu baisu tokiam gydytojui patikėti savo gyvybę.Su tokia arogantiška, nemandagia, neprofesionalia gydytoja susidūriau pirma karta.Važiuosim rašyti skundą.

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuva šiemet ketina atidaryti verslo atstovybę Taivane
Lietuva šiemet ketina atidaryti verslo atstovybę Taivane 03-04 16:16
Lietuvos Vyriausybė ketvirtadienį paskelbė, kad šiemet ketina atidaryti verslo atstovybę Taivane, siekdama plėsti ekonominę diplomatiją Azijos regione, nepaisant to, kad toks žingsnis gali sukelti...
Vyriausybės sprendimas dėl "Skinest" neprieštarauja Konstitucijai
Vyriausybės sprendimas dėl "Skinest" neprieštarauja Konstitucijai 03-04 16:03
Vyriausybės pustrečių metų priimtas sprendimas neleisti "Lietuvos geležinkeliams" pasirašyti sutarčių su Estijos verslininko Olego Osinovskio kontroliuojama geležinkelių grupės "Skinest Grupp"...
Žiniasklaida: ES pratęs vakcinų eksporto kontrolę
Žiniasklaida: ES pratęs vakcinų eksporto kontrolę 03-04 15:52
Europos Sąjunga (ES) planuoja pratęsti COVID-19 vakcinų eksporto kontrolę iki birželio mėnesio pabaigos, "Reuters" neoficialiai informavo du ES pareigūnai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
General Electric 13,44 +3,54%
Twitter 70,86 -3,81%
Adobe Systems 448,45 -3,89%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 59,75 -1,47%
Kava 3,54 +1,72%
Apelsinai 0,63 -1,56%
Ryžiai 545,00 +4,81%
Anglis 86,83 +4,58%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Cukrus 0,63 0,00%