Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marijampolės ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marijampolės ligoninė

Atsiliepimai apie Marijampolės ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Marijampolės ligoninė, VšĮ

Labai labai ačiū gydytojai Justinai Aidukiene uz jos rupestingumą, nuosirdumą ir atsidavimą savo darbui.Ačiū visam chirurginio skyriaus persionalui uz labai gerą prieziurą.Sekmes jums visiems.
Vakar pas gydytoją L. Juodį atvykome su sugipsuota 12-os metų dukros ranka. Kadangi gipsas jau buvo suminkštėjęs, tai paprašėme jį pergipsuoti. Gydytojas liepė eiti į vaistinę nusipirkti binto. Mums kyla klausimas ar tai yra norma? Teko susipykti ir gydytojo seselė, kuri buvo labai nepatenkinta, kad turi tai daryti, pagaliau pegipsavo ranką. Vėl gi, kyla klausimas, už ką mokam ligonių kasoms? Kur gydytojų duota priesaika?
Keiskit tvarką pas gyd. Liepinaitienę. Kam reikalingi talonai, jei pacientas priimamas po valandos ir dar daugiau? O jeigu siunčia darytis pvz akių dugno tyrimą ir pasako ateiti pas ją, turi laukti 3 valandas mažiausiai, kad priimtų. Lauke 35 karštis, ligoninėj kvėpuoti nėra kuo, sėdi besilaukianti, nevalgiusi ir dūsti.. ir nežinai, kiek dar teks sėdėti...
Priemimo skyriuje 2019 06 9 diena prabuvau daugiau nei 6 valandas ir dar vidaus gydytojai, kuri tą dieną budėjo, pasakius kad man šiai dienai reikalingas nedarbingumo pažymėjimas tai pažiūrėjo kaip į durniu ir iš kabineto išėjo ir ilgai negrizo tai čia požiūris į žmogų. Tuoj atvežė viena kita ligonį, kurie ne mirtini buvo tai juos apžiūrėjo o kas seniai laukia tai visai dzin
O mes esame labai nusivyle NAUJUOJU vaiku priemimo ir skubios pagalbos skyriumi. Atvaziavome i priemima su 6 menesiu kudikiu, kuris nukrito nuo lovytes. Mus apziurejusi gydytoja Saulena Botyriene (jeigu pulso paskaiciavimas skaitomas apziura...) tegalejo pasakyti tik tiek, kad jie neturi jokios irangos tokiems atvejams ir pasiule vykti i Kauna! Aisku mes ir nuvykome, o bet taciau....kas per vaiku priemimo skyrius, kur net neturi kuo galvytes rentgenograma padaryti.. Ten tik persalus nuvaziuoti galima, bet su jokia trauma geriau negaisti laiko. Tai kur cia ta moderni iranga, apie kuria rase visi laikrasciai?? nusivyle siuo skyriumi be galo...
Atvykau i priemima su beprotiskais skausmais vols nealpstu. Viskas skasi, silpna Gavau atsakyma sedek ir lauk, ar tai yra normalu.
Marijampolės ligononės gydytoja yra tikra bjaurybė, kuri turėtų būti nubausta už nužudymą, išspiria iš ligoninės sergantį plaučių uždegimu žmogų, kuris po paros numiršta, o po skrodimo ekspertas nurodo mirties preižastį kad viskas dėl širdies. Ranka ranką plauna, kokia gėda, kad tokie žmonės dirba gydytojais.
Sveiki. Noriu palikti atsiliepimą apie gyd. Ginekologa LESKAUSKA!!!! Nesuprantu, kaip toks nesiskaitymas ir nesirupinimas pacientėms! Visiškas ignoras kai patenki pas jį. Tenka išklausyti kaip jam vienam daugiausia dirbti reikia, kaip jam mažai mokama. Atvykus su gresenciu persileidimu, išvijo namo... Vėliau patekus į skyrių, bendros vizitacijos metu, net neuzejo į kabinetą, stovėjo alkune pasirėmęs į durų stakta, ir dairėsi į debesis. Visiškai jam niekas neįdomu! Kaip galima taip elgtis, aš neturiu žodžių! Visas kitas personalas ten tiesiog nepakartojamas! Patys geriausi atsiliepimai! Ruošiuosi gimdymui, ir vien dėl LESKAUSKO kyla abejonių, kad gimdymo metu jo nebūtų. Priešingu atveju, vyksime kitur. Ir daug gimdyvių, vien dėl gyd. LESKAUSKO RENKASI GIMDYTI KITUR! Kiek ligoninė patiria nuostolio, tai net nesusimąsto. Laikas atsakingiems asmenims (administracijai) susirūpinti jo kompetencija. Neterskit ligoninės vardo, kuris neseniai pradėjo kilti, bet vėl leidžiasi į dugną...
Anonimas 2018-07-21 12:03:41
Labai apmaudu kad akuserijos skyrius yra toks aplaidus, jei moteris atvaziuoja su 38sav ir buna pasakyta jog nejaucia jokiu judesiu, tai prisigalvoja jog skauda pilva ir vis per ta pati sneka, atliekami ne visi tyrimai, jiems gana atlikti sirdies tonusus, ir kakleli paziureti, o del skano ir i knigute informacijos jokios negali irasyti, negana to kad valanda praklausius tonusu, pagal daktarus viskas tvarkoja ir pareiskiama jog vykite namo.. Kaip galima paleisti zmogu su tiek savaiciu??? Ir ipatingai kai suzinoma kita diena kad vaikutis neisgyveno.. Kiek tokiu istoriju yra..!!!! Kas mums atlygins zala?? Vien apmaudimai nepades, ne tie daktarai prarado savo vaikus o butent mes! Pridedu kaip irodyma savo dukters notraukyte kur teko issiustai i kauna gimdyti
Gal galite paminėti gyd. Pavarde?
Už gydymą ir slaugą esu dėkingas I Vidaus ligų vedėjai I. Kunevičienei, slaugytojoms A. Paliokienei, T. Grigaravičienei, V. Simniškienei, S. Sakalauskienei, E. Melnikienei, slaugytojų padėjėjoms R. Juškauskienei, J. Narijauskienei, R. Sarpalienei, L. Eidukaitienei, D. Lesčinskienei. J. Andriuškevičius
Norėčiau labai padėkoti gyd.D.Jasaitienei už rūpestingą, kvalifikuotą gydymą suteiktą mano dukrytei Indrei Slidžiauskienei.Tai nuostabi gydytoja, tai profesionali savo srities žinovė.AČIŪ jai didžiulis.
Vakar teko lankytis ligonines registraturoje, labai grubiai ir piktai kalbejo, jei ten dirbantys zmones neturi kantrybes, lai eina jau i uztarnauta poilsi, sugadino nuotaika visai dienai.
pirmam vidaus skyriuje neprieziura ligoniu buna kelias valandas apsidare neimanoma prisisaukti slauges o jei ateina pasakymas neturiu kada laukit.Ligoniai issute priristi nevartomi.Sesute nezino kad ligonis guledamas men laiko gere arbata. truksta zodziu jei nebus atkreiptas demesis i mano skunda bus imtasi grieztesniu priemoniu
Esu labai dėkinga gyd. A. Pipirui už atliktą operaciją ir visam personalui už malonų aptarnavimą.
Į ligoninės priėmimą atvežiau savo uošvį su nepernešamu skausmu pilvo srityje. Priėmimo skyriuje laukė keli žmonės. Praėjus kelioms minutėms jis buvo pakviestas. Tą vakarą, gal pasisekė dirbo labai nuostabi priėmimo skyriuje seselė, (simpatiška, aukšta, šviesių plaukų, teikianti malonia šypsena viską paaiškino). Padaryti tyrimai, gydytojas G. Liubinas apžiūrėjo, atliko pilvo ekoskopija. Paaiškino labai gerai, nuo ko skausmai, maloniai bendravo chirurgas G. Liubinas ir pasiūlė gultis į ligoninę ir operuotis. Buvo paguldytas į chirurginį skyrių, suteikti visi kasdien geriami vaistai, maloni seselė (vardo neįsiminiau, aukšta, juodų plaukų) viską surašiusi, ramiai ir maloniai paaiškinusi pasakė, kada bus operuojamas. Chirurgas G. Liubinas puikiai atliko savo darbą, operacija pavyko sėkmingai, po operaciniu gydymu domėjosi. Viską paaiškino, kas buvo atliekama operacijos metu. Tiesiog nuostabus chirurgas ir geras savo srities specialistas. Su pagarba Ramutis Petrukonis
apie Marijampolės ligoninę negaliu pasakyti nieko blogi, bet apie gydytojus su kuriais man teko susidurti kaip G. Akelaitis kuris dirba tik tiek kad dirba, atsėdi valandėles prie kompo, kortom pažaidžia akių nepakeldamas į pacientą, duoda įsakymus seselėms ir toliau sėdi ir dėsto kortas, nes tingi padaryti įrašą į išrašą aiškų ir įskaitomą... pasėdi da ir kaip tas žąsinas pakeltu kaklu išeina, nes į kišenių nieko niekas neįdėjo. Visa laimė kad dirba tikrai kantri ir visus gydytojų nepadarytus darbus turi atlikti ji, priėmimo vedėja, kuri kaip ir kiekvienas vadovas nori užglaistyti ir nenuskambėti. Yra gydytojų kurie dirba žmonių sveikatai yra tokių kurie vaikšto susiraukia nieko negavę. Bet čia patys žmonės kalti, "prisipratinom daktarėliams duoti, o jiems vis mažai ir mažai". Neduosi - negydysiu.
Šita frazė tinka neurochirurgijos skyriaus gydytojai Jasionienei, kuri įdėjus į kišenių labai gražiai šypsosi ir tiesiog per dieną tris kartus atėjus paklausia "kaip jūs jaučiatės, ar jums nieko netrūksta", nes šalia moteris gulėjo tikrai sunkios būklės, ir ilgai po insulto kol tepė tol laikė, baigėsi tepimas ir išvežė į slaugą, o verkė prašė, kad leistų namo "bet deja". Geriau ten nepapulti ir nesusidurti su jais. Nes ubagas susirgai ubagu ir greičiau numirsi, euriuką davei tai vėliau bet vistiek numirsi arba luošas liksi.
Danguolė 2018-05-21 18:27:20
2018-05-17, ketvirtadienį, apie 20 val. atvykau į Marijampolės Priėmimo skyrių. Kadangi kelis kartus esu persirgusi vienos kojos tromboflebitu, buvau labai išsigandusi, kad nebūtį susidariusi tromba. Koja buvo labai sutinusi, net pamėlynavusi iš raudonumo, turėjau temperatūros. Momentaliai buvo iškviestas chirurgas G. Skaisgiris, absoliučiai nereikėjo laukti - padaryta kojos ekoskopija ir reikalingi tyrimai. Ačiū priėmimo sesutėms už supratingumą. Buvau paguldyta į Chirurginį skyrių. DIDELIS DĖKUI gyd. G. Skaisgiriui už tikslingai paskirtą gydymą ir paprasčiausią žmoniškumą. NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ gyd. J. Aidukienei už profesionalumą. Visas šio skyriaus personalas malonus ir neteisybė, kad seselės, mūvėdamos tomis pačiomis pirštinėmis perrišinėja ligonius! Pati savo akimis mačiau - prie kiekvieno ligonio užsimauna naujas pirštines. Linkiu gyd. J. Aidukienei ir toliau išlikti tokia dėmesinga, rūpestinga ir puošti skyrių savo nuostabia šypsena.
Tikriausiai G. Skaisgiriui gerai sumokėjot, nes taip tai jis net neprieina ir nepaklausia kaip jaučiatės.
Noriu padėkoti Priėmimo skyriaus vedėjai gyd. D. Voverienei, slaugytojoms ir jų padėjėjoms, II vidaus ligų personalui ir ypač gydytojai A. Simanaitienei už gydymą ir rūpestį, už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą. Jonas Andriuškevičius
Nuoširdus ačiū gydytojai Justinai Aidukienei už suteiktą man pagalbą.Labai smagu kad pas mus dar yra malonių ir atsakingai dirbančių gydytojų.
Pašiurpau išgirdęs artimo žmogaus, kuris neseniai gulėjo Marijampolės ligoninės chirurginiame skyriuje pasakojimą apie šio chirurginio skyriaus seselių darbą ir požiūrį. Palatose gydosi po keletą ligonių su įvairiomis chirurginėmis žaizdomis, vieniems jos pūliuoja, kiti po operacijų ir t.t. Rytais ateinančios seselės mūvinčios vieną porą guminių pirštinių kiaurai eina per visus ligonius atlikdamos tvarstymo reikalus. Rankų nei prieš, nei po darbo nedezinfekuoja, sutvarkiusi vieną "pūliuojantį ligonį" imasi kito ligonio žaizdų tvarstymo. Paklausta ar nereikėtų dezinfekuoti rankų su nustebimu atsakė "o kam, juk aš nieko nešvaraus nedarau" ir toliau sėkmingai tvarstė ligonius. Keistas dalykas kai seselė pamačiusi, kad vienas palatos ligonis pasinaudojo palatoje esančiu dezinfekantu jį perspėjo, kad dezinfekantas skirtas tik gydytojams dezinfekuoti rankas, o ne ligoniams. Na čia jau viršūnė.... Dar niuansas, kai ligonius sutvarsto elastiniu bintu, kuris yra n-kartų plautas ir greičiausiai nedezinfekuotas. Toks netinkamas minėto skyriaus personalo elgesys didina infekcijų plitimą ir ligonių sergamumą, manau, kad toks elgesys netoleruotinas ir nepriimtinas visuomenei. Ligoninės administracija turėtų atkreipti dėmesį į visus komentarus ir imtis priemonių apšviesti "buką" aptarnavimo personalą, bei nuolat kontroliuoti seselių bei slaugytojų veiksmus ligoninėje.
Nuoširdus ačiū daktarei L.Jucienei už puikiai atliktą operaciją, taip pat ginekologijos skyriaus seselėms ir slaugytojoms už gerą, rūpestingą priežiūrą.
Nuoširdus ačiū gydytojai Justinai Aidukienei už suteiktą profesionalią pagalbą. Padėka visam Marijampolės ligoninės chirurginio skyriaus personalui už dėmesingumą besirūpinant Elenos Matulaitienės sveikata.
Labai gaila, kad pas mus ligonineje dirba toks personalas... Ir labai gaila, kad nepamenu tuo metu dirbusios ginekologes pavardes. Nestumo pradzioje teko atvykti pas gydytoja velai vakare del kraujavimo. Visu pirma, nebuvo nei vieno zmogaus, sviesos visur isjungtos.. Laukiau apie 30 min prie langelio. Ten baisiai nemaloni sesele paklaususi, kiek laiko laukiuosi pasijuoke ir pasake, kad veluoja tos dienos, si men bus veliau. Nekreipiau demesio i tokias replikas. Deja, gydytoja buvo ne ka malonesne. Visu pirma, atejo, tikriausiai, po miego, nes visa apziura ziovavo. Man sugebejo pasakyti, kad mano simpromai nenormalus ir as nesilaukiu. Liepe eiti pas savo gydytoja, pasakius aftimiausia talona, ji tik pradejo dejuoti, kad dabar as vazinesiu pastoviai pas ja i priemimo skyriu. Pasiule gultis i ligonine, paklausus, kodel atsakymo nwgavau, liepe rasyt, kad savo noru negulu. Nuejus atgal pas seseles pasirasyti, tapau pajuokos objektu.. Gydytoja pasakojo, kad atsisakiau nuo gydymo, pasaipiai buvau palydeta is priemimo. Labai aciu gydytojai, pwr kuria praradau jau pradejusia besimegzti gyvybe. Noreciau, kad visu musu komentarai iskiltu i viesuma ir tokiw gydytai bei seseles butu kuo greiciau atleisti is darbo, nejaugi mes esam gyvuliai, kad nusipwlneme tokio elgesio??!!!
Noriu padekoti gydytojai pulmonologei Burdulytei, kuri gyde mano teti, tai savo srities profesionale.
virgilijus mikulevicius
2018-03-27 21:31:10 IP 90.131.47.50
traumatologijos skyriuje dirbanti med.sesuo pavardes nezinau toki zmones su gyvuliais dirbt netinkami.
Visiškas apsileidimas nes niekas nedavė pinigų ir priežiūros nulis mažas vaikas pravertė nuo 12 iki 6h ir idijote sesutė tik sugebėjo daktarė pakviesti po6h kad vaikui negerai
Noriu padėkoti Marijampolės ligoninės chirurginio skyriaus visam aptarnaujančiam personalui už gerą ir dėmesingą mūsų tėčio V. Kereišos priežiūrą. O didžiausią AČIŪ norime pasakyti gydytojai chirurgei JUSTINAI AIDUKIENEI, kuri "nenurašė" mūsų tėčio dėl daugybės jo ligų ir nejauno amžiaus (kaip tai padarė Kauno medikai), ryžosi jį operuoti ir vėl "pastatė ant kojų". Jeigu ne atsakingas gyd. J. Aidukienės požiūris į savo darbą ir į žmogų, kažin ar tėtis būtų su mumis. Džiaugiamės, kad Marijampolėje dirba tokia jauna, maloni ir atsakingai dirbanti gydytoja chirurgė.
Noriu labai pozityviai atsiliepti, apie priėmimą Marijampolės ligoninės ligonių priėmimo skyriuje. Visų pirma turėjau skubiai atvykti į priėmimą, kaip tik sausio 1 - ąją dieną, kadangi, kaip žinoma privačios klinikos nedirba, dėl šventinės dienos. Dėl stipraus peršalimo pabijojau, jog gali būti plaučių uždegimas. Nors teko šiek tiek palaukti, kas savaime suprantama, kai pacientų antplūdis šventiniu metu, tačiau buvau mandagiai priimta, labai skubiai apžiūrėta, iš karto atlikti reikiami tyrimai, kaip tik budėjo Gyd. Vyginta Balčytė, mano atveju ir mano akimis puiki medikė, tuoj pat pasirūpino reikalingais tyrimais, sutvarkė dokumentus, tikrai neturiu pretenzijų jos darbui ir ligoninės kolektyvui, galiu tik pagirti.
Lapkričio 24 diena šeimos gydytoja mamai parašė skubų siuntimą i ligoninę dėl nepakeliamo kojos skausmo, sakė reikia padaryti nuotrauka ir tyrimus.Nuvykom i ligoninę priėmė kažkur po 50 minučių.Viskas tvarkoj, suprantu, kad reikia palaukti.Budėjo gydytoja Vyginta Balčytė, likau priblokšta šios vadinamos gydytojos kompetencija.Pastatė lašelinę nuo skausmo ir namo.Man paklausus kodėl nedarote jokių tyrimų atsakė, kad tyrimai nereikalingi nes ji geriau žinanti todėl, kad mokėsi 10 metų ir žinanti be tyrimų, kad čia reikalinga operacija, pasakė, kad neturi laiko ir greitu žingsniu nuėjo.Kadangi mums kiekvienam rūpi mūsų artimųjų sveikata tai aš ja susiradau ir primygtinai pareikalavau, kad atliktų tyrimus, gydytoja Balčytė gan nemandagiai atsake, kad nieko ji nedarysianti nes ji nenori.Todėl kreipiausi i ligoninės vadove Audrone Kuodiene, esu laibai dekinga vadovei kuri nepagailėjo savo laiko atėjo i priėmimą ir atliko Vygintos Balčytės darbą.Vytautui Mockui taip pat esu dėkinga.Kaip atnešė tyrimus tai atnešus numetė ant lovos, paprašiau, kad paaiškintų rezultatus, sakė nieko ji man neaiškins, nes ir vėl to daryti nenori.Manau, kad tokia gydytoja kabutėse kaip VYGINTA BALČIŪTĖ tik teršia gerų, profesionalių gydytojų vardą.Marijampolės priėmime dirba tikrai puikūs, rūpestingi gydytojai.O dėl šios gydytojos Vygintos Balčiūtės, nežinau ką ji ten mokėsi ta 10 metų, bet manau, kad dirba ne ta specialybę, vienu žodžiu baisu tokiam gydytojui patikėti savo gyvybę.Su tokia arogantiška, nemandagia, neprofesionalia gydytoja susidūriau pirma karta.Važiuosim rašyti skundą.
Noriu padekoti konsultacines poliklinikos kolektyvui, ypac slaugytojai Redutei Zilinskienei uz nuosirdu rupesti ir pagalba zmogui. Linkiu visam kolektyvui kuo didziausios sekmes!!!☺
Traumatologas M.Kukis yra siaubingas gydytojas.nuvykau i priimamaji, su durelemis prispaudziau pirsta, nagas pajuodo, pirstas istino, pora dienu jauciausi blogai.ieskojau pagalbos, galvojau, gal luzo...tik nuvykus, budinto sesele nenuteike gerai, atrase velniu.p.Kukis tik pakvietes, pradejo pakeltu tonu sakyti, kad jeigu neluzes pirstas, reikes susimoket.nustebau, sakau, o tai ligoniu kasos? Ir prasidejo, aktyvo diskusija, kodel anksciau nesikreipiau ir pan., kad reikia seimos gyd.siuntimo rengenui.sakau, nera taloneliu, nes ju ir nebuvo.pradejo aiskinti, kad mano klinika yra prasciausia Marijampoleje, jie tik pasiima pinigus. Zodziu, p.neapziurejo man pirsto, o tik aiskino ir reke, paprasiau greiciau atlikti psslauga, susimokesiu.padare rengena, kol laukiau proceduru kabinete, kitas pacientas buvo su kojos trauma, luzio nebuvo, bet itare trukusius raiscous, jis nenustate.zmogui skaudejo, jam sake, kita diena kreiptis pas seimos gydytoja gauti siuntima i Alytu arba Kauna platesniai analizei, sake aileje reikia laukti nuo 2sav iki menesio. Nusterau, zmogus taip pat. Sakau, prasyk bent vaistu, juk su trukusiais raisciais ne juokai. Arba i Kauna vaziuok. P.Kukis labai susinervino ir isvare mane is proceduru kabineto.po kurio laiko pakviete mane, sako luzio nera a ir viso gero.sakau, tai kiek sumoketi? Sako, nieko, taip ir nesupratau. Sakau, o tai ka man daryti su pirstu, jis pasake tik aciu ir viso gero, mat p.isizeides. Jeigu man dabar kas nutiks, manau bus atsakingas p.Kukis.tokio slykstesnio kompetencijos, abejingumo kolektubo dat neteko matyti.tokie gydytojai tik kenkia zmonems.
Esu pasibjaurejusi priemimo daktare E. Navickiene!!!!!!!

Atvykau su didziuliais pilvo skausmais, tikedamasi PAGALBOS.....Uzuot padejusi, ji priekaistavo, kad turi daug darbo, kalbejo pakeltu tonu ir zinoma, nesuteike jokios pagalbos, netgi prisake sesutem nieko neduoti...Kaip taip galima? Negi nera jokios atsakomybes uz nerupestinga darba??????

PAGALBA suteike aplinkiniai, isgerusi 4 tablet. nospos, skaumai pamazu rimsta.....

Bet nemalonus prisiminimai lieka ilgam: (((((((((((
Sveiki.Degu is pasiutimo.snd nuvaziavau pas vk gydytoja LABALAUKIENE (musu daktare atostogauja tai prieme »sita»).Vaikas kosti trecia savaite, pasake alergija.snd vel nuejau, nes vk isbere, visa kunuka.Tyrimu nedare o pasake gert bronteksa, nes kosti tai isbere....Paprasiau siuntimo pas alergologa-nedave.Pasake, kad ne jos vaikas, laukit savo gydytojos po atostogu, kurios baigiasi liepos 17d. Prasiau kelis kartus siuntimo, o ji tiesiai sviesiai pareiske:DAR NEMIRŠTA, O KAI MIRS PADESIU.... Siaubas, bjaurybe ta, duok dieve, kad jai lazda atsisuktu.Tokiu pensininkiu nereik laikyt, jei nezino savo darbo!
Laba diena. Noriu papasakoti apie savo mamos susidūrimą su Marijampolės nervų ligų skyriaus darbuotojais. Žmogus į ligoninę buvo atvežtas su išvaržos užspaustu nervu, dėl kurio nevaikščiojo, nes kentė milžiniškus skausmus. Nuėjimas iki tualeto - misija neįmanoma. Koks rūpestis pacientu, kuris pats praktiškai nieko nepajėgia ir naktimis nemiega, rėkia iš skausmo? Rūpestis toks - kiekvieną dieną leidžiami vaistai ir.. pikti, įžeidžiantys komentarai iš darbuotojų pusės. Gydytoja Regina Čiuplevičienė neverta jos vardo, jeigu sugeba tyčiotis iš pacientų ir dar kaltint, kad nesveiksta, kai pati nei pirštelio nepajudina. Niekam nerekomenduočiau tokios "gydytojos". Pacientas nevaikšto, o yra išrašomas iš ligoninės ir dar prikišama, kad kitiem daug problemų pridarė. Kol tokie asmenys dirbs sveikatos srityje, tol žmonės ir mirs bei toliau nepasitikės tais, kurie kaip ir turėtų padėt atsistot ant kojų, nors toli gražu nieko nedaro. Apgailėtina. Nervų ligų skyriaus vedėja Irma Jasionienė atėjusi į vizitaciją pas pacientus, nes visi daktarai žaidė karą pratybose, negalėjo nieko pasakyti. Juk mat "aš nesusipažinusi su ligos istorija". Tuomet, kokiu tikslu išvis reikia vaikščioti, kai naudos iš jos nulis? Nuomonė apie slauges bei seseles išvis kraupi, žinoma, ne apie visas. Jeigu dirbi su pacientais, kaip gali juos įžeidinėti? "Tokia jauna, o net paeit negali", "kiek dar čia laiko smirdėsi pas mus", "neapsimesk, kad skauda", "nesi tu toks baisus ligonis", "kiek čia maisto daug turi, negalvok, jog ilgai laikysim", "senos bobutės vaikšto, o tu net iki tualeto nesugebi nueit, į pampersą darai" - tokias frazes kasdien girdėjo mano mama. Ar tokie žmonės turi dirbti tokioje įstaigoje? Abejoju. Asmuo tikrai ne šiaip sau yra paguldomas į ligoninę. Ten jis atsiduria dėl problemos ir specialistai turėtų daryti viską, kad kiek įmanoma gal pagelbėtų. Tačiau, daugumos ten dirbančių supratimas yra toks, kad pacientas apsimetinėja ir reikia jį kuo labiau engti. Ne pirmas kartas, kai tenka taip smarkiai nusivilti Marijampolės ligoninės darbuotojais. Ten žmogus greičiau numirs nei pasveiks. Tikiuosi, kad daugiau niekada nereikės atsidurti toje įstaigoje. Na, o mano mama, daktarų vadinama sveika, nors nevaikšto, kreipsis į asmenis, kurie išmano savo darbą ir gali padėti.
Laba diena. Labai noriu, , padekoti'' musu ligonines priimamajam (suprantu, kad kaltos ne ten dirbancios slaugytojos). Situacija tokia: sunus kreipiasi i priemimo skyriu ryte apie 7, 20 ir jam pasakoma, kad neuzilgo dirbs jusu klinika, bet svarbiausia, kad jis kreipesi ne siaip sau, jam buvo stiprus akmenliges priepuolis ir kai pradejo tame priemime ryskiai blogeti jo sveikatos bukle, tuomet ji prieme. Klausimas: kas galejo atsitikti. jei jis vemdamas ir alpdamas butu laukes 40min? labai noreciau gauti asakyma, o jei ne, dabar yra ivairiu priemoniu, , pasikelti savo gydymo istaigos reputacija". Aciu Jums is anksto.
Visada tikiesi gydytojo linkincio tau gero, ko negaleciau pasakyti apie priemimo sk dirbancia E:Navickiene.Tai tikrai tipiskas gydytojo, dirbancio ne pagal pasaukima pavyzdys...nei demesinga, nei uzjaucianti, nei isklausanti, nei padrasinanti...tiesiog abejinga...veidas bejausmis, akmeninis.Kiek teko girdeti atsiliepimu, taip ir neisgirdau nei vieno teigiamo apie sia persona...
Didelis AČIŪ chirurgui Rimučiui Dūdoniui už kirkšnies operaciją. Tai nuostabus gydytojas profesionalas.

Tai pat didelis AČIŪ nuostabiam chirurgijos skyriaus kolektyvui. Slaugutės labai draugiškos ir supratingos, profesionaliai dirbančios savo darbą.
AČIŪ Jums.
Gražina Ardickaitė
2017-02-18 13:43:24 IP 78.62.208.20
Nuoširdi padėka gyd. Rimui Dūdoniui už puikiai atliekamą pareigą.
Z. Valaitienė ir jos dukra G.A
Laima Bartašiūnienė
2017-02-01 12:18:49 IP 84.15.186.39
AČIŪ chirurgui RIMUČIUI DŪDONIUI už išgelbėtą gyvybę.Tai puikus profesionalas ir puikus žmogus.
Dėkoju ir visam chirurginio skyriaus personalui.Ačiū slaugytojai Gintarei.
Gyvuokit, jūsų darbai didūs!
Kazkoks siaubas suaugusiu priemimo skyriui..nekreipia demesio įzeidineja ir viskas atsiremia y pinigus.pasakoja kad apkrauni ju darba bereikalo ir liepia nevaziuoti.labai atzagariai bendrauja nes geriau isgerti kava.tingi pasirupinti net elementariai!
Siaubas, ypatingai priimamajam.gali ateiti televizoriaus pasiziureti, nes 3 valandas prie taves niekas neprieis.neidomus niekam.pas veterinara sunelį greiciau prima.
Labai noriu padekoti gyd. ortopedui traumatologui Laurynui Matuzoniu uz kruopstu ir sazininga darba.Man operavo Halux Valgus tiesiog nuostabus pasikeitimas po operacijos.
Laba diena, nuoširdus ačiū ir didžiulė pagarba chirurginio skyriaus gydytojui G.Skaisgiriui už sėkmingą gydymą ir visam skyriaus personalui už rūpestį ligoniais. A. Viplentienė
Skiriu gerb. gydytojai NOMEDAI VITKAUSKIENEI. Tikriausia, gerb. gydytoja pratusi bendrauti tik su BOMŽAIS. Teko kreiptis savaitgalyje į Marijampolės priėmimo skyrių..... Deja iš gerb. gydytojos neišgirdome nei diagnozės, nei kaip gydytis.... LAISVAS..... Malonu. kad ne visi gydytojai kaip NOMEDA VITKAUSKIENĖ.
Noriu padekoti kardiologui Všniauskui, budejusiai anesteziologei, antro vidaus ligu skyriaus vedejai Gitanai Balciuvieniai ir visam aptarnaujančiam persionalui už puiku, profesionalu darba.Dekoju, sveikatos jums patiems, lingsmu artejančiu švenčiu.
Teko kreiptis 2015-11-19 į priėmimo skyrių, norėčiau padėkoti budėjusiai gydytojai-ginekologei S.Razmirskienei už suteiktą pagalbą, profesionalumą, šiltą žodį ir malonų bendravimą.DIDELIS, DIDELIS AČIŪ GYDYTOJAI.
Juk geras žodis ir atjauta nieko nekainuoja, o ligoniui tai pirmiausi vaistai.
siandien teko lankytis priemimo skyriuja tai jos kad pagalba suteiktu ar pakonsultuotu tai eme man aiskinti kad cia pinigus kainuoja tipo ko cia mus trukdai galejai kreiptis i savo seimos gydytoja.noreciau suzinoti nuo kada sesele sedinti prie langelio turi teise nurodineti kur as turiu kreiptis blogai pasijutes.gal ligonines vadovybe gali pravest koke pamokele etiketo su ligoniais.trumpai tariant seseliu ir slaugiu elgesys siaubingas gerai kad bent gydytojas zmoniskas papuole.kai kita karta kreipsiuos irasinesiu kad galetau irodyti ju elgesi.
Norėčiau padėkoti paliatyvios slaugos skyriui už tikrai puikiai atliekamą darbą, supratingumą bei tinkamą pacientų priežiūrą. Keisčiausia yra tai, jog žmonės rašo komentarus, kurie nesusiduria su sunkių ligonių kasdienybe bei jų priežiūra.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%