Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mari made, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mari made

Atsiliepimai apie Mari made, MB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Mari made, MB

Pirkau lankeli pries kelis metus ir sakiau - daugiau NIEKO is ten nebepirksiu, nes lankelio kaina kosmine, o kokybe tragiska, lankelio apacia pradeginta, visur akivaizdziai matomos kliju demes, pliuuus gavau visaj kitoki lankeli, nei kad buvau uzsisakius. Kita karta gavau dovanu grandinele su pakabuku - nu tai tragedija uzsegimas - iki galo neuzsisega ir per diena du tris kartus savaimes atsisega. O juk kaip uz bizuterija kaina tikrai didele ????‍♀️ plius toli grazu iki KUREJOS, kai viskas imama is aliexpress
Marija, ar Jums nera geda apgaudineti pirkejas? Papauosalai nera ranku darbo (na, yra, bet ne Jusu). Daugima bizuterijos is Aliexpress, tai kodel meluojata sakydama, kad tai Jusu ranku darbas?

Merginos, pries pirkdamos kazka is Marijos - atlikite paieska aliexpress, oj maloniai nustebsite ;)

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; gamyba; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
VŽ "emoji": mums svarbi skaitytojų nuomonė
VŽ "emoji": mums svarbi skaitytojų nuomonė 10-25 13:47
Nuo šiol prie "Verslo žinių" straipsnių skaitytojai galės ne tik komentuoti, bet ir išreikšti savo nuomonę vieno mygtuko paspaudimu – pasirinkę vieną iš keturių jausmaženklių.
A. Bilotaitė: Lietuva ir toliau sieks, kad prie fizinio barjero finansavimo prisidėtų Europa 10-25 13:44
Lietuva ir toliau sieks, kad prie fizinio barjero statybų pasienyje su Baltarusija finansavimo prisidėtų Europa, teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%