Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mantagas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mantagas

Atsiliepimai apie Mantagas, UAB

Tik aukščiausia kokybė už geriausią kainą!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Mantagas, UAB

Atsiliepimai tik patys geriausi.Savo du auto remontuoju tik šiame servise.Labai puiku, kad yra galimybė palikti mašiną.Nė karto nebuvo atsakyta.Jei užsivertę darbais, suremontuoja kada gali.
atsiliepimai tik patys blogiausi, zmones bukite atsargus! “super” bendravimas ir melagystes kaip supratau yra sios skyles kasdienybe.. toli eisit su tokiu poziuriu..
Noriu pasidalinti atsiepimu apie labai nekonpetetinga įmonė, , Mantagas", pas juos buvome pirkę dujų įrangą, , AEB" buvo mokėta apie 800€, tačiau nuvykus pas kita dujų specialistą, buvo pasakyta ir kad tai tikrai ne, , AEB" firmos įranga ir šiam automobiliui ji netinka, nes neįmanoma sureguliuoti dujų padavimo, teko keisti vėl kita. Paskambinus savininkui pasakiau situaciją, jis patvirtino, kad tai tikrai, , AEB" visa įranga, pasakiau jums atvešiu ir įrodysiu, kad tai tikrai ne tas firmos įranga, o visiškai neaiškios dalys, kurių net negalima rasti internete. Frimos direktoriu Regimantas Alesius pasakė: nepisk man proto! Ir išjungė telefoną. Pokalbio įrašą turiu. Ne gana to po įrangos įdėjomo, pastebėjau apibraižytas dureles, iškart psakiau, bet atsakė, kad tas žmogus pas mus jau nebedirba.
Žmonės tik nesikreipkit į šią nepatikimą įmonė, visi atsiliepimai blogiausi!!!
Arūnas Arvidija
2019-03-06 15:01:51 IP 2be6c2jg
Geri meistrai, kokybiškas darbas. Ačiū ir geros Jums kloties.
Daugybę metų savo automobilius tvarkau (+ dujų įrangos montavimas/aptarnavimas) Mantage - tik geriausi atsiliepimai! Kokybiškas viso kolektyvo darbas nuo automobilio priėmimo iki atidavimo! Atskira padėka Regimantui ir Giedriui - savo srities profesionalai! Visada pasiūlo optimaliausius variantus; nebijo imtis sudėtingesnių darbų, reikalaujančių nestandartinių sprendimų (paskutinį kartą taisė/perrinko Mazda5 važiuoklę, kas tikrai nėra "patogus ir greitas darbas").
Visiems rašantiems neigiamus komentarus siūlyčiau važiuoti pas auksarankius į garažus, jie tikrai padarys "geriau", "pigiau" ir "greičiau".
CL 2017-08-03 22:25:12
jeigu norite, kad jusu automobilis liktu neremontuotas, registruokites i Mantagas Mokoluos.
Uzsiregistravus pries 2 denas ir atvykus nurodytu laiku, klientui buna pareiksta, kad atvyktu dar po 2 dienu,
tai gal pamegins ka nors daryt
Laba diena, dėkojame jums už jūsų nuomonę viešoje erdvėje, labai gaila kad dėl darbo kiekio negalėjome greitai sutaisyti jusų automoblio, jums atvykus sutartu laiku, pasiūlius jį palikti jus atsisakėte. Šalinant automobilių gedimus sunku nuspėti tikslų laiką kada bus baigti remonto darbai, ir planuoti sekančius darbus (automobiliai naujėja - gedimai sudėtingėja), todėl dažniausiai mes prašome klientų palikti automobilius remontui ilgesniam laikui, kad butų įmanoma geriau įsigilinti į automobilio trūkumus ir pašalinti juos, suprantama kad eilės jus erzina, bet mums jos garantuoja pajamas kurių dėka galim išgyventi musų valstybėje, būkim kantresni ir supratingesni, dėkojame tiems klientams kurie suprantingi, pasitiki mumis, palieka mums savo automobilius, maloniau atlikti darbus kai gali skirti tam daugiau laiko ir kokybiskiau atlikti darbus.
tai gal pamegins ka nors daryt
Puikiai ir kokybiškai atliekami darbai, greitas aptarnavimas, savo darbą išmanantys meistrai. Esu patenkintas jų darbu.
Na o as manau padirbeta puikiai. Saunus darbas, rekomenduoju
Šauni įmonė, darbas atliktas greitai ir labai kokybiškai. Nenusivyliau 10\10
Labai neorganizuotai dirbantis garažas.
1. Istorija: Sugedus duju įrangai atvykome į minimą "įmonę" atlikti diagnostiką. Sako palikit mašiną iki vakaro pažiūresim. Vakare neduvo, kitą dieną irgi nebuvo. Pagaliau po poros dienų paskambina praneša kad galim pasiimt auto. Pasiimant pateikia saskaitą, kpsmosas. Klausiu: čia už diagnostiką tiek???
Atsako: nea pakeitem oro foltrą, duju filtrus ir vožtuvelį nes buvo nupuvę kontaktai. Nors buvo prašyta tik diagnostiką atlikti.

2 istorija: Su meistrais apterėm gedimą ir susiterėm kada galėsim sutvarkyti. Atvažiavus sutartu laiku teko tartis del naujo atvykimo laiko. Atvažiavus naujai sutartu laiku velgi teko tartis del naujo laiko su paaiškinimu "pasiskambink prieš atvažiuodamas". Teko atsisakyti šio garažo paslaugų.
NEREKOMENDUOJU nebent negaila pinigu už atliktus nereikalingus darbus (kurios pats gali lengvai atlikti) ir sugaišto laiko
Kokybiškai ir profesionaliai atliktas darbas, automobilis sutvarkytas nepriekaištingai ir greitai. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį autoservisą. Rekomenduoju visiems.
Mantagas 2017-02-09 16:03:36
Laba diena, labai malonu sulaukti tokio šalisko, ir vienapusiško komentaro, pabandysiu šiek tiek patikslinti jusų pasakojima, jusų automobilį atgabeno autovežiu į servisą jums artimas zmogus, ne jūs, jis pasake kad automobilis nevažiuoja, kad savininkas jo, yra kitame mieste ir kad remontas neskubus. Tuo metų musu servise darbo eilė buvo savaitei, kadangi remontas neskubus mes prisiėmėme šį automobilį, užpildėme užsakymo paraiška, apie kurios kopija jūs minejote. Atsilaisvinus šaltkalviui, automobilis užšalusiomis durimis buvo atšildytas, atvežus papildomą raktą ir patekus i jo vidų, istumtas i vidu. Gedimas nustatytas, buvo atsilaisvines dešines pusės pusašis, pakeitus apsaugines membranas, pusašis prisuktas naujais originaliais varžtais ir automobilis pastatomas lauke, skambučiu pranešta jusų artimam žmogui, Jis automobilio atvažiavo pasiimti kitą dieną, tada dar buvo paprašyta pakeisti aušinimo skysčio radiatorių kuris naudotas buvo nupirktas savininko, ir generatoriaus dirželį, žinoma tuo metu šaltkalviai buvo užimti darbais, jiems atsilaisvinus automobilis buvo vel įvartytas į servisą ir pradeti darbai, išardžius automobilį, jusų detelė netiko, susiskimbanus su jusų artimu asmeniu sužinojus jusų numerį, buvo paskambinta jums ir pranešta kad netinka detalė ir kad keičiant generatoriaus dirzeli yra susideveję įtempimo ir atraminiai guoliai, jums atsisakius keisti guolius buvo sumontuotas tik dirželis, aušinimo radiatorius pasiulytas surasti musų pagalba, aušinimo radiatoriaus musų mieste parduotuvese nebuvo, ji užsakėme sekančiai dienai, detalę gavome penktadienį, zinoma i tą laiką kol tiekiamos detales, šaltkalviai dirba kitus darbus, juos pabaigus automobilis buvo pradetas surinkineti, iki penktadienio darbo pabaigos darbų įvygdyti nespėjome, jums paskambinus apie tai buvo pranešta, deja šeštadieniais musų servisas nedirba ir pabaigti darbus ar atsiliepti ne darbo metu į jūsų skambučius neturejome galimybes, darbai buvo baigti pirmadienį automobilis išbandytas ir jums pranešta apie remonto pabaigą, po kelių dienų užsukus jusų artimam žmogui pas mus jam paklausus kas galejo atsitikti kad automobilis prarado trauka, mes paiškinome kad galejo nusimauti oro padavimo sistemos žarna, kadangi šioje sistemoje dažnai buna variklines alyvos ir jungčių sukabinimo mechanizmai susidėvėję, kaip suprantu is jusų pasakojimo taip ir atsitiko, labai del to apgailestaujame, remonto metu buvo bendraujama su dviem asmenimis, turbut to pasekoje ir kyla nesusipratimai, i jusu skambučius buvo atsiliepta, del darbo ir užimtumo netasiliepus jums buvo perskambinta, ir tikrai ne po daug kartu skambinimo, o pačiam nusprendus važiuoti pasiimti nebaigto remontuoti automobilio kelis šimtus kilometrų ir mus del to kaltinti kad reikejo apsisukti manau kad negražu, linkiu jums sėkmės ir daugiau meilės savo automobiliui.
Aš su meistru ar kitu atsakingu asmeniu kalbėjau, pasakiau situaciją, kad mašinos reikia, sako iki vakaro padarysim (skambinta buvo apie 3 valandą dienos), tad kad spėčiau atsiimti mašiną iki jūsų darbo galo planavau kelionę, sėdau ir važiavau, galbūt meistras norėjo planavo pasibaigti, būtų aiškiai pasakyta kad mašina nebus padaryta, jokios kelionės nebūtų buvę, paskambino kai jau buvau prie Marijampolės, pasakė nebus. pasakė kad bus pirmadienį iš ryto, paskambinu po pietų 3 valandą, dar net tverti nepradėta. Būtų viskas aiškiai pasakoma, manau jokių problemų nebūtų. O dabar papildomas važinėjimas, nesklandumai pasiėmus mašiną ir nuvažiavus kelis kilometrus, jokių normalių sąskaitų nebūvimo...
KKS 2017-02-09 14:00:31
Tvarkiausi šitam "servize" savo automobilį.Nebuvo ilga eilė, jau žinau dėl ko. Mano istorija tokia, palikau mašina, pasakiau kas negerai, ką dar reikia padaryti, tai pažadėjo padaryti iki kitos dienos vakaro (nes aš iš kito miesto, ir ten tvarkiau nes Marijampolėje man ji sugedo), taigi kai jau kita dieną buvau prie Marijampolės, daug kart skambinau, bet man nekėlė, patys perskambina ir pasako kad nebus (patyriau nuostolius, kelionė juk kainavo, teko apsisukti ir gryžti beveik 150 km). Taip aš ją atgavau tik po 3 dienų, tiek nukėlinėjo mašinos atidavimą, matyt įgrisau skambinėdamas ir klausinėdamas, nes patys neskambino. O darbo tik tiek kad atseit reikėjo sutverti po remonto, buvo nuimtas buferis priekį ir dar kelios detalės. Maža čia dar bėda. Pasiėmiau mašiną, važiuoti reikia, mieste įsibėgėju max iki 40, užmiestį iki 100, netraukia nors tu ką. Gryžtu namo, kitą dieną jau varau į servizą, bet kitą, nes jei būčiau atgal nuvaręs ko gero būtų dar savaitę reikę laukti, ir be to atgal varyti 150km, tokiais greičiais, mašiną užmuščiau. Ogi kitam servize patikrina, šlangos neprisuktos, bet kaip uždėta. Nu iš servizo matyt išleido bet kaip sutvėrę, net nepatikrinę, taigi patyriau nuostolio apie 70 euru. Jokio kvito ir jokios sąskaitos neduoda, davė kažkokį neryškiai atšviestą lapą, be parašų, be antspaudų, tokį kiekvienas žmogus pats gali pasidaryti, su tokiu net garantimio neina prašyti Siūlyčiau geriau nuvežti kur brangiau į normalų servizą, bent darbas bus kokybiškai padarytas, gal ir greičiau atliktas.
[email protected] 2014-11-23 20:27:46
Teko susidurti su šia įmone, daugiau niekada ten negrįšiu.už neatliktus darbus paėmė pinigėlius, jau ant rytojaus pretenzijas pateikiau apie nesutvarkytą dujų įrangą tačiau pasiūlė kreiptis po savaitės. vat taip ten jie dirba.po jų teko kreiptis į kita meistrą, kuris operatyviai pašalino visus gedimus.Praradau pinigus ir sugaišau laiko...........
Melagingas ir šmeižiantis komentaras. Visiškai nekonkretus, nenurodyta nei data, nei automobilis nei saviniko vardas, bei pavardė. Mes saugojame visa informacija apie atliktus remontus visa garantinį laikotarpį t.y 6mėn.Pas mus niekada nėra buve kad imtume pinigus už neatlikta darba. Panašu kad konkurentai neturi darbo ir rašo tokias rašliavas...
Super dirba vyrukai, teko ne karta bendrauti, rekomenduoju tikrai.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13 K2, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...
Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%