Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Manovita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Manovita

Atsiliepimai apie Manovita, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Manovita, UAB

Praėjo lygiai DVI SAVAITĖS mokslo metų. Švarkas susidėvėjo ir "susipumpuravo" kaip matoma nuotraukoje po kelių dienų... Didžiąją laiko dalį švarkas buvo nešiojamas tiesiog rankose, nes buvo per karšta. Tad nemanau, kad švarkas, kainavęs virš 40 €, turėtų taip greitai susidėvėti. Plius net atsiėmus švarką prie sagų kyšojo siūlai ir pačios sagos įsiutos labai prastai. Esu pasibaisėjusi ''manovitos" produkcija, su tokia kokybe toli neisit.... :)
Vaiko ūgis 1, 28, kiša megztuką 1, 40 ūgiui ir pardavėja nepatenkinta komentuoja, kad be reikalo neperku, nors atrodo vaikas baisiai su 2 dydžiais didesniu rūbu. Suprantu, kad jos rūbų pačios nei numegs, nei pasiūs, bet ne pirkėjai kalti, kad jų nėra, tad nereikia nutaisius nepatenkintą veido išraišką žiūrėt į pirkėjus. Galų gale pakabinkit skelbimą, kad pardavėjas kalbinti draudžiama.
Tragedija, o ne aptarnavimas tiek parduotuveje, tiek pacios direktores poziuris i klienta. Uniformos reikiamu dydziu neturi, medziagos neturi, kada gaus nezino. Pardavejos vaiksto pasipute po parduotuve ir net prisikviesti sunku, kad padetu issirinkti, rasti tinkama dydi. Parduotuveje pasake, kad tokio ugio neturi ir pasiule pirkti 10 cm mazesni, nes anot pardavejos svarkai padidinti...Dar moralizuoja, kur as buvau anksciau ir kodel nepirkau uniformos anksciau, pvz birzelio menesi. Ar jau pardavejos gali reguliuoti kada pirkejui pirkti? Atsisakius per mazo dydzio uniforma ir paprasius, kad uzsakytu tinkama dydi, pasake, kad uzsakymu nepriima. Firma reklamuojasi, kad įvairaus sudėjimo klientai būtų tinkamai aptarnauti, naudojame papildomus ūgių ir pilnumų standartus, bet parduotuveje pareiskia, kad uzsakymu nepriima, nes uzsakymus priimti uzdrausta. Direktore pazadejus rasti sprendima, pasake atsiusti jai uzsakyma el pastu ir i laiska atsakys, jokio atsakymo neatsiuncia ir apsimeta, kad laisko negavo. Per maza konkurencija ir beprotiskas pasiputimas. O kad greiciau atsirastu dar pora uniformas siunanciu firmu, isaugtu konkurencija. Tada dingtu visa arogancija.
Imones vadovybe, prasau atkreipkite demesi ir butinai padarykite isvadas del bendravimo ir aptarnavimo kokybes, nes toks ispudis, kad cia as pirkejas turiu pries jusu darbuotojas" lenktis" kad nusipirkti reikiamos mokyklos uniforma. Juk jusu bendrove gauna uz tai pelna o ne mokiniu teveliai, nes mums tai tik nervai ir islaidos....
Darbuotoja vaiksto su matavimo priemone ant kaklo o paprasius pamatuoti vaiko apimti, nes reikiamo dydzio nebuvo ir teko uzsakyti, atkirto, kad nieko nematuos. Niekas nepadeda parinkti reikiama svarko dydi. Toks ispudis, kad jos nepatenkintos, kad aplamai pas juos parduotuveje lankosi pirkejai.
Kas jums darosi vadovai, darbuotojai verslininkai???
Mums patiko labai. Greitai ir kokybiškai aptarnavo.
Kainos lyginant su kitų drabužių kainomis tikrai aukštos, nors kokybė nebloga. Tačiau už vis baisiausias yra aptarnavimas. Pasimatuoti padavė vieną per mažą, kitą per didelę uniformą. Paklausus dėl tarpinio dydžio atkirto, kad nėra (nors vėliau kita pardavėja surado ir iš sandėlio atnešė tinkamą dydį), liepė pildyt užsakymą. Paprašius duot pasimatuoti kitos spalvos analogišką uniformą (kad prieš užsakant bent pasižiūrėti ar tas dydis tikrai tiks) bandė "išsisukti" kad kito modelio ilgis neatitiks, nors rankose laikėm identiško modelio tik kitos spalvos sarafaną. Žodžiu, teko pasikolioti kol gavom tinkamą uniformą. Atrodo, kad tau malonę daro, leisdamos nusipirkti prekę kurią pardavinėja.
Viskas super, patogi uniforma, tvarkingi mokiniai. Rasytojai anonimiski rasantys blogus atsiliepimus atrodote kaip konkurentai. Musu megstinis nesiburbuliuoja ir labai geros kokybes. Svarkas dar geresnis. Labai patenkinti. Dukra net geriau mokytis pradejo. Atrodo visi labai tvarkingai.
Direktore Nona, esi apgailėtina.
Labai prasta kokybe mokykliniu megztiniu, nesiojam 2 men ir jau visas nusiburbuliaves.tai kaip baigti mokslo metus?
Individualių užsakymų nepriima, reikiamų dydžių neturi. Jeigu mokiniui uniforminis rūbas per mažas atsako: "Čia parduotuvė - arba perkate, arba ne".
Vieni iš pirmųjų uniformų siuvėjai su didele patirtimi. Labai patogu, atvažiuoja, išmatuoja vietoje. Gražu, kad kiekviena mokykla turi savo spalvos uniforma. Tikrai gerai, kai galima užsakyti ir nestandartinio vaiko dydžiui, nes visi vaikai skirtingi. Dėl nusiburbuliavimo tai bet koks rūbas, dėvint kiekvieną dieną burbuliuojasi.. ypač natūralus audinys.
Siaubinga įmonė, švarkas vaikui po pirmo plovimo, pagal jų rekomendacijas susitraukė priekinė dalis, jie pasiūlė išlyginti, bet ne pinigus grąžinti, ačiū, bet lyginimas nepadės, nes vidinė priekinio švarko medžiaga traukiasi su kiekvienu skalbimu rankomis, ne skalbykle, prašau, atkreipkite dėmesį, kad nenukentėtumėte nuo šios įmonės, nes vartotojų teisės Jums nepadės, įmonė pasimosikuos savo sertifikatais, nepasimaukite ant šio kabliuko.
Labai prastos kokybės audinys švarko, dar mėnuo nepraėjo, o jau apsiburbuliavęs ir išsitampę siūlai. Nepagarba nei sau, nei klientui tokį šlamštą parduoti. Nekalbu apie kainas.
Kaskart, lankantis MANOVITA, prisimenu tarybinius laikus...Liepos 15 Nuvaziavau nupirkti standartiska 146 ugio liemene gerosios vilties progimnazijos pradinukui, be vaiko. i parduotuves sale ileidzia po viena, uz duru ant laiptu iki pat pirmo auksto - laukianciju eile, dauguma su vaikais, nes ketina matuotis. Ok, laukiu beveik valanda. Galiausia, patekus i parduotuve paaiskejo, kad sios liemenes pardavime nera. reikia sumoketi avansa ir uzsakyti. bet tuo paciu negali garantuoti, kad rugsejo 1 ai dienai bus pagaminta. Pardavejos piktos ir pasiputusios, kiekviena vaidina mazu maziausia direktore. Rizikuoju. Rigpjucio gale pagamina. Vaziuoju atsiimti pirmadieni, bet paaiskeja, kad pirmadieniais neisduoda! Vaziuoju antradieni ir vel matau ta pacia per 2 aukstus nusidriekusia eile is piktu mamu ir vaiku. Su atsiemimo cekiu laukiu vel valanda, kol visi issimatuoja, atsimatuoja ir uzsisako. Pagaliau atsiimu! Audinys, bent jau man reikaligo siuvinio - grynas poliesteris, kurio kaina parduotuveje - keli eurai uz metra. liemenes kaina 22. Plius 3 vaziavimams sunaudotas kuras, laukimui uz duru sugaistas laikas ir prasta nuotaika. Prasciausia apsipirkimo patirtis, kuria tik galima isivaizduoti.
Apgailėtina įmonė.Apgailėtinas vadovės bendravimas su klientais.Kainos neatitinka kokybės.Užsakėm vienokio modelio, atvežė kitoki.Susimastykit, daug kur skambat, kaip neatsakinga įmonė !!!
Baisiau nei baisu, pradedant kokybe, baigiant imones vadove Nona Mazuriene.Baisus klientu negerbimas, kokybe uniformu labai prasta.Panevezyje yra www.8togo.lt RIO kokybe nuostabi, bent negaila moketi pinigu.
Nesu mačiusi tokio siaubingo aptarnavimo! Įleidžia po 1 žmogų, aptarnauja po pusvalandį dviese. Kiti laiptinėje laukia. Liepos pabaigoje jau užsakymai nepriimami, likučių nėra, nes darė tik pagal užsakymus, kurie buvo priimami iki tol kol sužinojome kur patekome. Dabar iki rugsėjo 1 net nežada spėti. Visi eikite į pilymo 60: kainos perpus mažesnės, tik nebuvo kaklaraiščio ir liemenės, aptarnavimas puikus
Labai patenkinta esu uniforma. Pirkau komplekta ir kai kuriu rubu pritrukau ju svetaine. Tada rasiau laiska ir ta pacia diena atrase. Surado viska sandely. Gavau viska is kart. Labai noriu padekoti vadybininkei Violetai ji saunuole labai maloni moteris. ;)
As taip pat nusivilusi visa savaite zadejo atvesti berniukiska kaklaraisti bet taip ir nesulaukem ir vis zada kad atves.
Aš esu patenkinta šios įmonės uniformos pasiūvimu. Užsakiau uniformas savo dviems vaikams, pasiuvo greitai, kokybiškai, darbuotojos maloniai aptarnavo, suteikė visą informaciją, pasiūlė gėriausią variantą. Pagal kitų tėvų nuomone, šios įmonės uniformas galima devėti ketverius metus. Uniforma išlieka tokia, kokia buvo, nenusidėvi.
Apsurdas o ne siuvykla. Kainos nerealios. Uniformos vaikams netinka (cia ne man vienaj) o aptarnavimas dar klaikesnis. Dar neaisku kaip nesiosi
O mano nuomonė kita. Pirkau prieš 4 metus sūnui uniformą, ir dukrai pernai, tai dukros sarafanas ir 6varkas po metų išvis kaip nauji, o sūnus švarką ir liemenę 4 metus dėvėjo, tik vis atlenkdavom kasmet. Gal kaina ir nėra maža, bet aš kokybe patenkinta. Siuvėja, kuri atlenkinėjo, sakė, kad medžiaga gera.
siaubas o ne siuvykla.sijono pirmokei nepasiuna nuo geguzes menesio. kokybe tai visai nekokia.
Mano nuomonė apie UAB„Manovita“, kaip ir dauguma čia rašiusių.Panevėžio „Skaistakalnio“ mokykloje užsisakėme uniformas, iš pradžių kainos buvo nurodytos vienos, atsiėmimo metu uniformos pabrango, be jokio perspėjimo.Sumokėto avansą direktorė Nona Mazurienė atsisako grąžinti, miname vartotojų teisių ir kokybės inspekcijų slenkscius, kad apginti savo teises.Visiškai nesiskaito su klientais, jaučiamės apgauti ir nusivylę, jokios atsakomybės ir atsiskaitomybės prieš klientą.Visi kiti, kurie pirko uniformas, nusivylę jų kokybe, megztukai susivėlė, po 2 mėnesių nešiojimo, švarkai kreivai pasiūti.Yra daug geresnių įmonių, taigi mieli tėveliai, aplenkite šitą įmonę ir kitus informuokite, kad pinigai nebūtų išmesti veltui.
, , Aukso siulas'' Pylimo g. 60-27 ten daug geresne kokybe, pritariu
Labai prasta uniformų kokybė, darbuotojai su klientais elgiasi kaip su šiukšlėmis...Panešiojus du mėnesius, ištruko bliuzono užsegimai, visas nusitampė, "nusibumbulavo". Pasiteiravus Manovitos darbuotojų ką tokiu atveju daryti buvo pasiūlyta nueiti ir "išsimušti knopkes". Tačiau to padaryti nepavyko, nes išplyšo didžiulė skylė.. Taip, panešiojus du mėnesius, teko pirkti naują bliuzoną. Paklausus Manovitos darbuotojos, kokia yra uniformų garantija, atsakė, kad 14 dienų:). Taigi, tėveliai, nenustebkite, kad uniformas reikės keisti kas 14 dienų...O gal vis dėl to reikėtų kreiptis į Vartotojų teises...
Noriu ir aš pareikšti savo nuomonę apie šios įmonės uniformą.Šiais metais teko pirkti 1 kl. ir 4 kl uniformas.Pinigai milžiniški ir tikrai pritariu daugumai VISIŠKAI NEATITINKA KAINOS.Kokybė labai prasta. (Pirkau megstuką, sarafaną, švarką ir kostiumines kelnes).Dabar tik 3 mėnesiai praėjo ir žinokit baisiai atrodo megstiniai. Spalvos tikrai neišbluko tik baisiai neatsakingai siutas sarafanas ir kelnės.Sagos neatlaikė nei savaitės, siūlės išyra ir apsiburbuliavę..Kitais metais tikrai šioje firmoje nepirksiu tikrai ir už kokybę ir už sintetiką tokių pinigų tikrai nemokėsiu.
Renata 2014-08-19 10:41:22
Praeitais metais pirkome dukrai svarka. Kokybe neatitinka pinigu. Uzdejom pirama karta ant baltos palaidines - palaidine buvo sugadinta, nes kazkodel po svarku pradeda "veltis" ir nusidazo. galvojom gal po skalbimo to nebus. Kur gi ten! Gadino visas palaidines, plius pats savrkas baisiai atrode, nes irgi ziauriai velesi ir nusitrindavo po striuke ir tt. Po menesio jau atrode, lyg nezinia kiek metu ji nesiojam. pazistami rekomendavo kita imone, ten uniformos dvigubai pigesnes, plius galima ramiai skalbti skalbimo masinoje nors kasdien! nieko neatsitinka. Siais metais butent ten ir isigijome. kolkas nenesiojom, sunku pasakyt, bet medziaga lb geram tikiuosi tokiu problemu neturesime ir nesiosime 2 metus. Pirkau pilna uniforma sunui + svarka dukrai +emblemos su prisiuvimu, kaklarastis ir tt, sumokejau 200 lt uz viska, o manovitoje tik svarkas apie 150. Plius tai ismesti pinigai.
Laba diena.Gal būtų galima gauti tos ''KITOS'' siuvyklos rekvizitus? Nes mes irgi esame labai nusivylę ''monavitos'' gaminiais. Iš anksto dėkoju.
Esu labai nepatenkita sitos imones uniformom ju kokybe prasta neatitinka kainos bei dar neteko susidurti su tokiais nemandagiais zmonemis. Mano manymu tokia kaip direktore turetu buti suenteresuota i pirkeja ir jo interesus bei isklausyti o ne izeidineti kaip izeide mano vaika kai paprasiau kad mano vaikui pakeistu megstuka. Galiu tik pasakyti kad viso sito taip nepaliksiu ir nepasitikekite sita imone ir daugiau tikrai nezadu uzsisakineti vaikam uniformos ir dar kitus perspesiu. Negrazu taip tuo labiau kad mano vaikas stambeja nuo ligos ir daryti primatavimus pries puse metu o paskui nesutinka man pakeisti megstinio ir dar izeidineti tikrai negrazu.
Švarkas dukrai buvo užsakytas gegužės mėnesį, o rugsėjo pirmajai dar nepasiuvo. Kai skambinome, teiravomės apie užsakymo atlikimą vyriškis ne lietuvšku akcentu grubiai, nemandagiai bendravo. Nuvykus į siuvyklą- vis atideda terminą kitai dienai. Manau mokyklos turėtu nutraukti sutartį siu šia įmone, bet gali būti, kad mokyklų vadovai gauna savo dalį. Nenustebčiau jei tai paaiškėtu atlykus tyrimą. Dėl kainos ir kokybės santykio pritariu daugumai čia parašiusiu. Kainos nelogiškos, atlikimo terminai irgi sveiku protu nesuvokiami, juk vaikai greitai auga, kol jie pasiuva vaikas gali paaugti keliais dydžiais.
Pritariu, kad visu pirma kokybė neatitinka kainos, nes kainos labai aukštos, o medžiagų kokybė prasta. Ypač nuvylė dukrai pirktas švarkas- jau po antro tikrai labai švelnaus skalbimo galima buvo išmesti, o sumokėta 130 litų. Be to pardavėjos aptarnauja visai gerai, maloniai, o įmonės šeimininkai - turiu omeny tokį aukštą barzduotą vyrą ir moterį, kuri buvo atvažiavusi į mokyklą- aptarnauja nemaloniai, yra nepakantrūs klientams, jautiesi lyg tai tu būtum jiems kažką skolingas, norisi greičiau iš ten pabėgti. Savo berniukams radau kitur daug pigiau, o nešiojo kasdien švarką ir kelnes dvejus metus, skalbiau kiekvieną savaitę skalbimo mašinoje ir dar dabar atrodo labai gerai.
Renata 2014-08-19 10:41:22
gal galite parasyti kokia jums rekomendsavo ?:) nes mes irgi siuvosm manovitoj ir likom nepatenkinti
Kokybė tragiška! Pradėkim nuo to, kad mačiau, kaip atrodo vos kelis kartus dėvėtas uniforminis megztinis. Net nenusiburbulavęs, o tiesiog gaurais nuėjęs. Todėl užsakėm švarką. Teoriškai buvo galimybė rinktis jo audinį tarp pusvilnės ir visiškos sintetikos. Praktiškai pasirodė, kad šiemet pusvilnės jie neturi, nes pernai niekas jos nenorėjo! Šiemet dauguma tėvų, su kuriais kalbėjau laukdama kilometrinėj eilėj primatavimui, norėjo pusvilnės... Jokio individualaus matavimo nebuvo. Apvelka jau pasiūtą uniformą ir žiūri, kas geriau: 128 cm, ar 134 cm... O šiandien uniformą atsiėmėm. Švarko rankovės tragiškai per plačios normaliam standartiniam vaikui. Ties rankovių įstatymu irgi per platu. Sako, taip daro, kad neplyštų vaikams rankas judinant. Bet tai konstrukciškai kitaip išsprendžiama! Arba švarką galima siūti iš trikotažo ir niekas judesių nevaržys. Namie apsižiūrėjom, kad yra brokas septyniose uniformos vietose! Nuo prasto plisavimo iki kreivo sarafano viršaus ir kreivų švarko rankovių. Broko tiek, kad reikia siūti naują uniformą. Yra ir šiaip keistų sprendimų. Tarkim, kodėl yra pamušalas sarafano viršutinėje dalyje, bet nėra po sijonu? Kad prie pėdkelnių geriau kibtų? Žiūrėsim, ar spės persiūti iki rugsėjo 1 d.
bardakas, zmoniu kruvos, pardaveja viena, pasiutu uniformu nera, siuti gali pradeti rugsejo menesi.uzsisakiau kitur, kur daug maloniau aptarnavo, na ir kaina padori.nesuprantu, kam apsizergti visas mokyklas, jeigu nespejat atlikti darbo.niekam nerekomenduosiu.
Jovita 2012-08-29 22:20:09
Nupirkau durkai mokyklinę uniformą, vien už švarką sumokėjau 130LT, na ir ką jūs manot? Švarko skalbt ir lygint praktiškai neįmanoma, medžiaga labai nekokybiška ir nemaloni. Įmonė tiesiog daro didelį pelną SAU. Išreklamuoja, kad tai puiki medžiaga, prieinama kaina kiekvienam. Be dėja, esu nusivylusi jūsų įmone. Beje, kokie žvėrys (atsiprašau už tokį išsireiškimą) pas jus dirba?? Gal mokėkite bent normaliai bendrauti su pirkėjais, kurie domisi jūsų siūloma apranga.
SWEIKI...UZSAKIAU SUNUI PILNA KOSTIUMA....MAN LABAI GREIT PASIUVO NET NUSTEBAU....LABAI MANDAGIUOS PARDAVEJOS GRAZIAI APTARNAVO TIKRAI.......DEL KOKYBES KOLKAS NIEKO BLOGO NEGALECIAU PASAKYTI BET DEL PLOWIMO ZINAU KAD SKALBIA VISI PAZYSTAMI SKALBIMO MASINOJ IR YRA PATENKINTI.....
azazel 2012-08-31 22:28:56
Sveiki, Jus miela ponia tiesiog izeidinejant zmones, rasydama toki atsilepima.Pardavejos dirba savo darba labai profesionaliai, ir tikrai nori padeti Jusu vaikuciams isigiti mokykline uniforma laiku.Jus paprastai pradejot savo apsilankyma nuo konflikto.Rekomenduoju bloga nuotaika palikti name.
Sveiki. Sutinku kad pardavejai truksta arba noro pateikti jusu produkcija arba kompetencijos del jusu imones siulomos produkcijos. Pakvietus kita darbuotoja (gal tai buvo siuveja, nes atejo is kito kabineto) jos bendravimas ir aptarnavimas buvo labai korektiskas ir kompetetingas.
Gala kad nei vieno gero atsiliepimo neradau apie jusu darba.
Is tiesu, kokybe labai prasta megztiniai issilupineja sagos, nespeju siuti, ir apsivelia labai, o seip grazios spalvos
Imone turi dideliu problemu aptarnaujant klientus. Uniformu pasiuvimo terminai veluoja, ypatingai pries rugsejo men. Imones vadovai turi butinai susirupinti papildomais pardavejais rugpjucio menesi ir atsakingiau ziureti i uzsakymu vykdymo terminus.
Audiniu kokybe prasta. Teko kelis kartus taisyti ir pamatuoto svarko pasiuvima. Patarimas teveliams: NEPALIKITE UNIFORMOS ATSIEMIMO PASKUTINEMS RUGPJUCIO SAVAITEMS. Patarimas imones vadovams: NEPALIKITE UZSAKYMU VYKDYMO PASKUTINEMS SAVAITEMS. BUKITE MANDAGESNI SU KLIENTAIS IR PASIRUPINKITE KORIDORIAUS VEDINIMU, KURIAME REIKIA LAUKTI PO 3 VAL. ATSIIMANT UNIFORMA. Jei butu geresniu variantu sioje imoneje nesisiuciau uniformos!
Kokybė neatitinka kainos ir apskritai kaip masinės gamybos drabužiams tai sakyčiau nerealios kainos.
Labai prastai siuna uniformas sijona devejome nepilna menesi o jau isyro per siules.
imone veikia kaip sovietmeciais, noriu ----siuvu, noriu-----siunciu.tikrai kitais metais nesiusim pas juos.absurdas kad tokios imones dar ekzistuoja.
Labai nusivylem sios imones darbu nes uniforma usakem birzelio men o sendien atvykus tai yra 2013-08-28d mums pasake kad uniforma dar neparuosta ir "pazadejo" kad iki sio sestadienio tai yra iki 08-31 kazkoks apsurdas, kainos tikrai neatitinka kokybes o dar ir neivykdo savo isipareigojimu laiku. Ir kas blogiause kad tokioj situacijoj nukencia vaikas
Jau rugpjūčio 27 -oji, o uniformos mano pirmokui nėra. : (, nors užsakymas buvo pateiktas birželio pradžioje. Paklausus, kai buvo priiminėjamas užsakymas, ar nebus taip, kaip praeitais metais, kai labai jie vėlavo su užsakymais ir kai kurie negavo uniformų laiku, tai patikino, kad ne, nes praeitais metais negavo laiku medžiagų, o dabar medžiagas jau turi (buvo birželis). Tai įdomu, kodėl dar nepagaminta? Atsiėmimo lapelyje nurodyta, kad išdavimas bus rugpjūčio 01-10 dienomis, o kaip matome to nėra. Ši įmonė nevykdo savo įsipareigojimų!!!
Uzsakem uniformos, 2, 5 men gamina, iki siol neviska padare, aptarnavimas ziaurus, vadovas visiskai net neziuri i klienta kaip i zmogu.Savo isipareigojimu nevykdo.Apsilankimo metu, nei vieno patenkinto kliento nematem. Tikrai niekam nepatarciau ten kreiptis.
Kaina tikrai neatitinka kokybes. Modeliai neblogi, bet audiniai tai viena sintetika. Likau labia nepatenkinta.
Jovita 2012-08-29 22:20:09

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Vitameda
craftwear.lt

Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius, individualius...

Ispanai susigrąžino pasaulio krepšinio čempionų titulą
Ispanai susigrąžino pasaulio krepšinio čempionų titulą 09-15 17:21
Ispanijos krepšininkai sekmadienį pasaulio krepšinio čempionate laimėjo auksą, įveikę Argentinos sportininkus.
Per dešimtmetį "iPhone" pabrango dvigubai
Per dešimtmetį "iPhone" pabrango dvigubai 09-15 13:47
"Apple" telefonų kainas nuosekliai kėlė metai po metų, bet panašu, jog ši tendencija lėtėja. Pigiausias "iPhone 11" modelis yra pigiausias telefonas, kokį kompanija pasiūlė per du pastaruosius...
Sostinės Savanorių prospekte suplanavo 9 aukštų biurų pastatą
Sostinės Savanorių prospekte suplanavo 9 aukštų biurų pastatą 09-15 13:45
Vilniaus Savanorių pr. 22A projektuojamas 6.000 kv. m administracinės paskirties pastatas.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 120,23 +1,97%