Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Kurybinga.lt - efektyvi reklama internete, puslapių kūrimas
2019-04-23 10:52:15 IP 195.14.162.166
Labai gera platforma, puiki idėja, sėkmės!
Lopu lopai jie savo giminems galima o zmonems kurie iesko ir nauju rubeliu net 10 yra komercija!! Patys renka pinigus uz iskelima ir matai ne komercija??? Reikia vienytis ir pacius apskusti nenormalus issigimeliai
Inga 2018-03-11 14:30:33
Ir as pridesiu norejau vinted musu mazyliai parduoti vaiku rubus ir spekit komercine veikla sako
Kur galima juos apskusti nes jiems ir giminems komercija galima o zmonems ikelusiems 5 daiktus negalima??
Tiek daug neigiamų, nes visi tik pasiskųsti temoka. Tie, kurie džiaugiasi šiuo puslapiu atsiliepimų nepalieka. Būsiu kiek kitokia :)
Reikia laikytis taisyklių ir viskas bus gerai. Buvo ir mano keletą skelbimų ištrynę, nes neatitiko taisyklių. Taip pat labai rekomenduoju visiems atsižvelgti į atsiliepimus, nes iš atsiliepimų galima numatyti apgavystę.
Man, Vinted, nuostabus puslapis - parduodu nemažai, perku ir dažnai. Neįsivaizduoju, kur kitur taip greitai parduoti savo nebenešiojamus daiktus. Ačiū Vinted, You rock!
turbut debiliskesnio puslapio nesu maciusi niekada :) moderatore Barbora, labai jauciasi nagla ir savo tiesas bandanti irodyti mergina, deja, buvo nuleista zemen ir susisiekta su aukstesnemis instancijomis :) malonaus bendravimo - nulis. pristojo del laikrodzio, neva neoriginalus, nusiuntus visus irodymus atsakymas buvo - laikrodis neatitinka originalaus, nors jis 150% originalus, pasiknisus giliau, atsekiau kas per persona ta Barbora... ka
gi, merginos drauges pardavineja tos paties brando laikrodzius, 100% padjobkes, va kodel buvo toks nepasitenkinimas :) issijuokta is jos, gavo nemazai nelabai maloniu zodziu - bet neblokavo, susisiekta su aukstesnemis instancijomis, mergaite atstojo :) slykstesnes mergos nesu maciusi, ozka kuri neturi savo gyvenimo, ir bando prisiknisti prie zmoniu :) prisirines vintedas kazkokiu kaimieciu, kur sedi namuose prie kompo ir savo taisykles bando ivest :) bailiu kontora ir tiek ziniu.
Vinted dangsto savo nesąžiningus pardavėjus. Likau apgauta kreipiausi į policiją iki tokio lygio o jie dar pašalino mano atsiliepimą apie pardavėją kad ir kitus apgaudinėti galėtų
Uzdrausta pardavineti naudotas kosmetikos priemones..KODEL? Anksciau merginos turejo puikia proga issibandyti kosmetika mazesne kaina, o dabar?
Apgailetina
Kažkokie nenormalūs dirba čia atsiprašant, uždaryt išvis tą nesąmone. Ta prasme, jau senai girdėjau apie narių blokavimą, kol pati nesusidūriau tol kažkaip nebuvo tiek apmaudu. Įkėliau vardinius, orginalius kedus (bet neturėjau čekio, sertifikato prie savęs (liko kitame bute)), kad tai patvirtinčiau, ir mano narystę užblokavo už padielkų pardavinėjimą. :D O tokių narių BELEKIEK ir jų niekas neblokuoja. pvz.: https://www.vinted.lt/narys/667332-sheila123, ir dzin visiems. Kažkokios pms'nės bobos dirba ten matyt ir blokuoja pagal nuotaiką narius. Fu šlykštu
Šioje Vinted svetainėje kažkokia beprotybė vyksta. Blokuoja be atodairiškai. Kai užėjau čia į komentarus, išsigandau ir pagalvojau, kaip keista, kad šita svetainė dar neuždaryta arba nesiimta su ta komanda jokių priemonių įstatyminių. Šitiek blogų atsiliepimų ir jų niekas neblokuoja. Tačiau šita kompanijukė blokuoja daugybę savo narių. Mane užblokavo irgi, o paskui atsiuntė žinutę su klausymu, kokios aš esu nuomonės apie jų darbą. Nupušimas absoliutus, turėk jiems tiek įžūlumo. Įvertinimas jums moderatoriai: JŪSŲ DARBAS IR ELGESYS KENKSMINGAS IR KUO GREIČIAU REIKIA JUS VARYT LAUK IR LEISTI DIRBTI SĄŽININGIEMS ŽMONĖMS. SUSIMĄSTYKITE KĄ DAROTE. UŽ KĄ BLIKUOJATE TIEK DAUG NARIŲ!!!!!!!
Kaip matau mane ištiko daugelio merginų likimas ir buvau užblokuota už nieką. Ne, už nieką nereiškia, kad mane apkaltino nebūtais dalykais. Už nieką reiškia UŽ NIEKĄ. Nuostabi konsultantė Barbora man kelis kartus paprašius pateikti nuostatas, kurias aš pažeidžiau, kurios būtų buvę taisyklėse to padaryti nesugebėjo. Mergina tik parašė, kad negaliu būti šiame puslapyje dėl "saugumo reikalavimų", kurių apibrėžti nesugeba.
Tobulas aptarnavimas.
Fotografuoti, dėti darbą, kurtis gražų profilį tikrai nesivarginkit, nes nespėjus 10 atsiliepimų surinkti būsit užblokuotos ir pardavinėti pasiliks tik puslapio moderatorės, kas jau seniai akivaizdu.
Atsiprašau kažkas buvo užblokavo tačiau kažkas ir atblokavo
Tiesiog vinted komandos paklausiau kodėl man už mokant už iškėlimą prekės jos visą laiką atsidūria gale prekių tai nepatiko. Už tai mane užblokavo. Keisti dalykai. Prisiskambinti neduoda jokių duomenu
Aš labai pasipiktinusi. Nesuprantu, kodėl mane užblokavo? Blogiausia, kad Vinted neskelbia jokių savo kontaktų, kuriais būtų galima su jais susisiekti. Patys elgiasi visiškai netinkamai ir neįmanoma nieko išsiaiškinti.
Patys blogiausi atsiliepimai
Vinted tapo pasibaisėtina internetine svetaine, blokuoja anketas už nieką, o atsakymo nesulauksi, kas netiko.
sveiki blokuoja antekos saip ne uz nieka moderatoriai i kalbas ne iena matau daug kas yra nuokentejas kreipsius i vartuotuju teises tai susisekit su manin.
Sveiki, gal galite padėti sutariau su mergina dėl batų, bet ji dingo kaip į vandenį, kaip ją man surasti, čia mūsų susirašinėjimas.

Labas, aš esu tyta7
Šiaurės miestelis, Vilnius
Vidutinis atsakymo laikas: apie 1 d.
Jungėsi: prieš 3 dienas
Sveiki, ar su pašiltinimu, kokia oda.

Nera pašiltinimo.. Oda labai kokybiška

ar už 30 sutariam

Taip, žinomašypsena

Aš jums rytoj parašysiu ir susitarsim

Atsipraųau už20

tyta7
Aš žinokit ir taip labai pigiai parduodu, čia originalūs Armani batai

na 25

Galutinė 30€

PRIEŠ 8 DIENAS PARAŠYTA SU VINTED PROGRAMĖLE IŠMANIESIEMS TELEFONAMS!
Tada su siuntimu į Klaipėda ar galėsite ryt išsiųsti,

Galėsiu, rytoj susitarsim detaliau

PRIEŠ 8 DIENAS PARAŠYTA SU VINTED PROGRAMĖLE IŠMANIESIEMS TELEFONAMS!
Tai aš rezervuoju parašykite saskaita.

Siūsti Klaipėda Draugystės 3-oji Nr.20 Ilona Diržininkiene.

Sveiki laukiu sąskaitos.

PRIEŠ 7 DIENAS
tyta7
Jus tikiuosi supratot, kad plius siuntimas?

Aš šiandien žinokit nesuspėsiu išsiųsti, nes šventės, jūs rytoj vistiek negautumėt, nes ryt nedirbs

Paštai

Parduodu jums garantuotai

PRIEŠ 7 DIENAS PARAŠYTA SU VINTED PROGRAMĖLE IŠMANIESIEMS TELEFONAMS!
Tai gerai kiek dar siuntimas.

Sveiki, tai kadadalėsite išsiūsti, parašykite saskaita.

Sveiki kur jūs dingote, tai gal jau pardavėte batus.
Pakliuvau į bėdą. Pirkau striuke kaip originalia o gavai plagiata, vinted darbuotoja nepadėjo, nors rašė padėsime kuo galėsime. Labai gaila kai vinted puslapio nariai gali pardavinėti kinietiškų skudurus ir nebūti nubausti, toliau prekiauti. Kas turite panašią patirtį prašau pasidalinkite kaip ją išsprendė te ir kur kreipėmės. Ačiū
Teisingumoieškotoja 2018-11-04 12:15:12
Merginos, prisidedu prie jūsų, prašau susisiekite su manim el paštu teisingumoieskotoja@gmail.com, galbūt visos bendrom jėgom išsikovosim teisingumą.
Mano istorija tokia, jog šiandien gavau laišką iš Vintedo, jog mano anketa yra blokojama visam laikui dėl kelių anketų turėjimo, nors niekada nesu turėjusi antros anketos, o šia naudojuosi jau daugelį metų kuri yra susieta su FB ir GOOGLE paskyromis. Esu jiems į sąskaitą pervedusi nemažai pinigų, kad galėčiau naudotis jų paslaugomis, įdėjusi daug darbo ir pastangų. Todėl noriu, kad būtų atlyginta finansinė ir moralinė žala.
Parašiau į emeila laišką
kodel near nei vieno gero atsiliepimo.....ogi todel kad uzkniso visus su tais neneormaliais blokavimais, visos likusios nrml nares tyli ir bijo pajudet, politika nu na...
Negaliu prisijungti prie Vinted ir musu mazyliu paskyros. Kaip susisiekti su psl administruojanciu asmeniu, nera nurodytu kontaktu!!!
Ten sava mafija, jei per metus gausi bent vieną žinutę tai skaitosi labai gerai.
Tyčiojasi iš žmonių tiesioginia prasme, prieš savaitę nusipirkau naują telefoną ir nusprendžiau kad reikia susikurti vinted anketa, nes turiu labai daug nenešiojamu rūbų, anksčiau neteko čia nei lankytis nei turėt susikūrus paskyra, pridėjau rūbelių, atsirado žmonių kurie nori pirkt, ir vakar įlendu o mano paskyra užblokuota, dėl to, kad Ale turiu dvi paskyras, kaip taip įmanoma, jeigu tikrai neturiu jokios antros, kas čia per nesąmonė..... Parašius jiems, sulaukiau žinutės, kad deja vistiek man jie neatkurs anketos, nes jie įsitikinę, kad turiu dar kita paskyra, nū bet to negali but, neteisybė kokia.!!!! Daugiau niekada nesiruošiu į čia nei dėt kažką nei uzeit apskritai, rubelius iškėliau, pinigus mokėjau ir šią tau!
Teisingumoieškotoja
2018-11-04 12:15:12 IP 78.63.16.77
Vakar užblokavo ir mane. KOMERCIJA. Man tai labai kam reikalingas skyrius Handmade? Matai leistina kiekvienai narei įkelti iki 10 rankdarbių. o aš vargšelė viršijau dviem šalikais, pas kitas po 15 sudėta, o jiems pofig. O kiek perpardavinėtojų iš AliExpress? - nemato, iš humanų - nemato, o kiek aferisčių irgi akis užmerkia.
G Ė D A
Ieva 2018-07-18 11:25:16
Komediju komedija!!! noderatoriu savivaliavimas, bei bendravimas absurdiskas. siais laikais, kada klienta stengiamasi islaikyti, jam padeti, VINTED visiskai neskaito kas jiems rasoma, automatines zinutes siuncia. nulis boro isspresti problema. mano atveju apsmeize analogo prekyba! smeiztas, izeidimas. po 20ties nuotrauku, atsakymas toks pat. nuotrauku net neperziurejo! Rasau noredama susisiekti su kuom daugiau nariu, neadekvaciai apkaltintu bei uzblokuotu vinted. noriu kreiptis i vartotoju teises, bet manau jei.musu bus daugiau kazka pasieksime. daugiau nesileisiu, kad mane smeiztu, kazkokia neadekvati komanda, neturinti supratimo apie originaluma prekiu!!!
Sveiki, Ieva, aš taip pat buvau užblokuota be jokio paaiškinimo, taip pat ir nuplaukė iškėlimai ir daug metų pastangų ir darbo.
Koks paaiškinimas? jokio :) Gi Vinted nereikia stengtis dėl vartotojų - geriau visus užblokuot nesigilinant į situaciją ir nė nereikia išklausyti kitos pusės - žinutės tiesiog ignoruojamos
Manes nenustoja stebint vinted'o apgailetinumas. Platforma skirta humanos asortimento perpardavinejimui, per 10 metu issiplecia per 9 salis bet toliau nesugeba idiegt saugiu mokejimu sistemos, kad pirkejai nebutu apgaudinejami. Ir jei nori iskelt skelbima pasiulo vieninteli buda - tai suvest visa jautria korteles informacija, tam kad prisijungt tavo kreditine prie sistemos, bet saugiu mokejimu tarpininko pasiulyt niekaip ar tiesiog standartinio nukreipimo i banka pavedimui kur kiekvienas saitas tiekiantis servisa Lietuvoje siulo tokia galimybe irgi niekaip Sakau vinted.lt yra tragiskiausias web projektas.
Buvau vinted nare ne vienerius metus. O vakar mane uzblokavo be jokio perspejimo del dvieju adidas dzemperiu, tipo jie is foto nusprende kad neoriginalai. Nusiunciu jiems foto, irodancias ju 100% originaluma, bet jie i tai nereguoja. Mokejau pinigus kad skelbimus iskelti, o jie lygioj vietoj blokuoja anketa (kaip supratau jie patys neskiria originalo nuo analogo). I zinutes mano rasytas, Vinted nereguoja ir neatsako. Rusiuosi kreiptis su visais irodymais i vartotoju teises ir spauda. Nes taip tikrai nepaliksiu.
Buvau Vinted narė 5 metus.Šiandieną radau užblokuotą anketą.KOMERCIJA.Statistinis lietuvis turėtų parduoti apie 50 nereikalingų - išaugtų ir kitokių skirtų drabužių.Gi dabar galima rasti anketų su 2800;2000 ir 1500 rūbų.Pas mane buvo 52 :) Įdomu, kiek komandai sumokėta už tokias gausias spintas.Dramblio nemato :D.
Dont care about my name
2018-08-06 16:08:17 IP 5.20.251.158
Esu labai sena vinted narė. Šiandien gavau iš vinted daug laiškų, kad paslėpti/nerodomi mano NAUJI drabužiai, pardavinėjami komerciniais tikslais.
Pilna narių pardavinėjančių naujus drabužius, avalynę ir kitus daiktus vinted.lt
Pilna narių bersiverčiančių taip pat NE naujų drabužių prekyba IŠ DĖVĖTŲ RŪBŲ PARDUOTUVIŲ, kai rūbai perkami būtent PERPARDAVIMUI šiame puslapyje. TAI IRGI YRA KOMERCIJA.
O kur dar visi kiti versliukai sukami vinted.
Vinted puslapis o tiksliau administratorius naudoja "šantažą" dėl slapuko naudojimo. Įkeli savo prekes dėl pardavimo į puslapį, du mėnesius lankaisi, slapukų nereikalauja kategoriškai, bet po 2 mėn (maždaug) paprasčiausiai uždengia langus dėl perėjimo į kitą puslapį, negali susirašinėti (UŽDENGIA SU UŽRAŠU, KAD SUTINKI DĖL SLAPUKO NAUDOJIMO)kol nenuimi uždengimo (lango) tai yra sutinki su slapuko naudojimu.
Vinted "BANDITIZMO" METODAS naudojamas rinkti info kai tu nepageidauji, arba negali naudotis. Matyt "snargliukai" administratoriai (fiz. asm.) išsidirbinėja, naudoja prievarta.
Labai prastas puslapis. Pastovus pakeitimai, dydziu iskraipumai
Daiva 2017-04-26 13:59:26
Moderatoriams nepatiko pasisakymas forume todel uzblokavo ne tik forume bet ir apskritai nors turiu 95 vien tik teigiamus atsiliepimus. Parasiau laiska prasydama panaikinti blokavima prekiauti nes dar turejau laukianti sanderi ir tiesiog palikti bloka forumuose. Jokio atsakymo po 6 metu buvimo nare. Aciu Vinted.lt uz toki poziuri i savo vartotojus, kurie saziningai prekiauja. Matosi, kad ne patys geriausi laikai ateina jei ivedamos mokamos paslaugos, atleidziami imones darbuotojai.
Mane taip pat uzblokavo.vien del to kad kazkam maisiau.gaila tik prarastu klienciu.kas ieskos visas kvieciu i Ak butik kur galiu parduoti ka noriu vinted forume buvau pasivadinusi KAMIlE 120
Sveiki.tapau viena is jusu.uzblokavo uz alia klastote nesamone.issiunciau visa reikalnga info apie rankine sprendimas liko tas pats.gaila 2 metu.ir 50 geru atsiliepimu.ka daryti?
Jul 2018-07-19 07:25:01
Mane vakar irgi uzblokavo nors pateikiau visus cekius ir yra kodai originalumo. Labai neprofesionalus zmones dirba jau antra karta turiunirodineti origonaluma nors akivaizdziai viskas sudeta. I vartotoju teises kreiptis galima nes asmeniskai as moku pinigus uz skelbimu kelima ir pan.
parasykite man. ieva.grozybes@mail.com
as labiausiai uz smeizta noriu kreiptis i vartotoju teises. idomu ar gali jie nepagrystai, be jokiu irodymu apsmeizti zmogu prekyba analogais. grasinimai, su visais ispejimais. kazkokia komedija
Ieva 2018-07-18 11:25:16
Dominyka 2018-06-14 08:25:11
Na ka...tenka ir man prisideti prie neigiamo atsiliepimo...naudoju vinted jau daaaaug metu, esu idejusi labai daug darbo, ties nuotraukomis, drabuziu aprasymu ir pan, turiu begale atsiliepimu, o mane ima ir blokuoja irgi del.ale klastotes..kazkokia nesamone visiskai...parasiau zinutes viena.po kitos, niekam.neidomu.net pajudinti pirsto....siulau irgi visoms kreiptis i vartotoju teises, kitaip nieko.nebus...as.visai nenoriu prarasti savo.anketos.su tiek.ideto darbo
Sveiki. kaip su jumis susisiekti? labai noriu kreiptis i vartotoju teises, bet manau reikia grupeles musu
Čia ne puslapis, o tragedija. Mano žmona pakliuvo ant tokios moters kuri sukčiauja, dabar yra naudojama mano žmonos banko sąskaita, vardas ir pavardė, dabar ji yra juodinama višoje erdvėje, nors pati prarado pinigus, pervesdama apsišaukusiai moteriai. Priduota į policija. Kur žiūri atsakingos instancijos, dėl tokių dalykų?
Dar viena nusivilusi narė 2018-06-10 19:59:52
Nors savo taisyklėse Vinted deklaruoti, kad yra draudžiama pardavinėti padirbinius ir kopijas, tačiau yra pilna narių, prekiaujančių neoriginaliais daiktais.

Kai mane viena tokia narė apgavo: prekės aprašyme buvo parašytas prekės ženklas, tačiau man atsiuntė kažkokį pusiau iširusį skudurą ir pareiškė "nieko nežinau, atgal nepriimsiu, negi už tokią kainą tiekėjaisi originalo?!" - iš moderatorių sulaukiau lygiai NULĮ veiksmų. Ir tos narės profilyje iki šiol kabo atseit "Chanel" striukė.

Moderatoriai absoliučiai neveiksnus, už nieką neatsako, į skundus nereaguoja. Jie praktiškai neegzistuojantys, visi daro, ką nori.
Ar gavote koki atsakyma? Mano anketa irgi del ale padirbinio uzblokavo...neskiria turbut padirbinio nuo analogo...turbut pati.siuvu.padirbinius...absurdas...parasiau 10 zinuciu, jokio atsakymo!
Dar viena nusivilusi narė
2018-06-10 19:59:52 IP 78.61.224.149

Vinted tikra betvarke!

Nesuprantu kam yra blokuojami mano skelbimai? Deveti rūbai? Nauji tai tarkim pateisinu sakot negalima prekiauti o kur man deti jei netiko? Išmesti?

Pažiūrėkit atydžiau savo svetaine kiek yra nariu kurios ptekiauja tarkim batais turi visu dydžiu bei spalvu arba sukneliu palaidiniu rankiniu pilna!

Jei nori pinigeliu i kišene tai rašykit kiek norit :) o ne šitaip....
Jums rašius buvau n kartu ir nares buvau surašius visa lapa kurios verčiasi komercija ir nieko sekmingai prekiauja toliau o vat aš parduodama naujus džinsus savo pirktus vinted ar dar ka nora kas netiko jau prekiauju
Sveiki, esu cia gal kokie 5 metai. Kuo toliau tuo daugiau pazeidimu is portalo personalo. I zinutes moderatoriai neatsako, nors privalo. Uz nariu apgavima ar apvogima neatsako, nors privalo, nariu apgaviku nebeblokuoja, jei parasai neigiama uz apgavyste ir gauni atgal neigiama ar izeidzianti atsiliepima- jo neistrina. Esu cia apvogta jau 4 kartus - nieko nesprendzia ir nepadeda. Kreipiausi i advokata, jis pasiule rasyti kolektyvini ieskini Vinted administracijai, nes perziurejes atsiliepimus priskaiciavo simtus apvogtu ir apgautu nariu, kuriems Vinted net nebande niekuo padeti. Manau laikas Vinted ne tik pelna is musu narystes gauti o ir apmoketi per ju nesugebejima tvarkytis, musu patirta zala. Norintys prisijungti prie ieskinio, rasykite el. pastu aukmonra @gmail.com
vinted ex vartotojas
2018-06-05 15:16:36 IP 78.158.13.34
Moderatoriai tyciojasi is anriu, labai neprofesionaliai elgiamasi, tiesiog nepatinka - blokuoja, didziule diskriminacija
Tik blogiausi atsiliepimai, dauguma pasalugu mokamos, blokuoja zmones kada tik nori, be jokio perspejimo.. neimanoma naudotis paslaugomis, atrasineja formalias zinutes copy-paste, jokio rysio su vartotoju nera. Manau greitu metu atsiradus panasiai svetainei, dauguma zmoniu pabegs.. nes vartotojas negerbimas!
Sveiki, nerandu kaip parašyti laišką vinted. Niekaip neįmanoma susisiekti, nėra jokių kontaktų. Parašiau per vinted žinutes, bet tyla, jokio atsakymo.Gal kas patartumėt kokie dar yra pardavimų puslapiai?
Is tikruju keista, kad siais laikais egzistuoja dar tokie puslapiai su ant tiek blogais moderatoriais. Tragedija. Visiskas issityciojimas ir didziule nepagarba savo nariams. Labai tikiuosi, kad atsiras stiprus konkurentai.
Manau atėjo pats metas, dėl jų netinkamo elgiasi su klientais, kreiptis į vartotojų teises. Su tais blokavimais jau atsibodo.
Skunda parašiau.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%