Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Is tikruju keista, kad siais laikais egzistuoja dar tokie puslapiai su ant tiek blogais moderatoriais. Tragedija. Visiskas issityciojimas ir didziule nepagarba savo nariams. Labai tikiuosi, kad atsiras stiprus konkurentai.
Manau atėjo pats metas, dėl jų netinkamo elgiasi su klientais, kreiptis į vartotojų teises. Su tais blokavimais jau atsibodo.
Skunda parašiau.
durnesnes internetines parduotuves tikriausiai negali but, blokuoja del neaiskiu priezasciu, vos idedi kelis naujus daiktus su etiketemis nes permazi jau blokuoja, tai kam tada apskirtai ta skiltis reikalinga? zodziu nei kazka parduot, nei bendrauti, gyvatynas ir durdomas kazkoks...
Prisidedu prie tų kuriuos užblokavo dėl neva neoriginalios prekės, nors buvo pateikti pirkimo duomenys, prekė su etikete, niekad neturėjau skundų, tik teigiami atsiliepimai mano profily.
Labai gaila, kad dauguma forumu uzkisti izeidinejimais, apkalbom kitu zmoniu, keliamos pasiepiamos nuotraukos, skleidziamas smeiztas. Trumpai - gyvatinas. Merginos aptaryneja ir smeizia nepazystamus zmones, pilna keiksmazodziu.
Likau labai nusivylusi moderatorių darbu. Pardaviau striukę, viskas atitiko, bet pasirodo nepatenkinta pirkėja neturėjo prie ko prisikabinti, tai pareiškė pretenzijas dėl neva nepatinkančio kvapo. Kreipiausi į moderatorių, tas atsakė, kad tai labai individualu ir sunku įvertinti, žodžiu pažeidimų nematė. Pirkėjai pasiskundus moderatoriui, kad dėvėtas drabužis ne taip kvepia kaip tikėjosi, buvau užblokuota. Ar logiška perkant dėvėtą rūbą tikėtis būklės kaip naujo, juo labiau už keliskart mažesnę kainą.Keista logika, naudotus daiktus perkant-parduodant visada galima prie ko prisikabint nenorint jo priimti, paprasčiausiai neatsižvelgiama ar tai esminis trūkumas ir kokia kaina iš viso sumokėta už gero stovio daiktą.
inga 2018-02-13 19:11:51
Uzblokuoja anketa, net atsiuntus nuotraukas patvirtinancias originaluma. Neadekvati moderatoriu komanda. Neimanoma susisneketi. Surinkta simtai atsiliepimu ir viskas veltui. Laiko gaisimas aiskinantis. Ir beviltiskai... Yra kitu portalu prekiauti. Todel nenoriu daugiau net pirkti nieko is ten...ar paziureti i vinted logotipa. Nervu gadinimas.
As galiu tik pritarti Jums, absoliuciai neadekvatus zmones dirba.. mano anketa taipat buvo uzblokuota neva neorginalios prekes, nors ikeltos ir orginalios etiketes kurios taip nepadirbinejamos, susidaro toks vaizdas kad neisprususi moderatore pati nusprendzia ar tai orginalas ar ne...as visiskai nusivylusi siuo portalu...Tik blogiausi atsiliepimai.
dAINA 2017-08-16 10:23:29
Sveiki aš taip esu užblokuota jau antrą kartą dėl dviejų priežasčių, ale patdavinėjau MK tašę neoriginalatą tačiau, ji buvo pirkta premium parduotuvėj, tačiau net nesugebėjo jo paprašyti, taip pat jei įdedi foto geresnia kokybe taip pat užblokuoja ale iš interneto!!!!!!!! Nerekomenduoju ir tikiuosi atrasti kitą sveitainę, nes su savo klientais nesiskaito visiškai!!!!!
Mielos moderatores, jei blokuojat anketa del neoriginaliu prekiu, tai pirmiausia ismokit skirti originalia preke nuo padielkos. Anketa uzblokavo del alia ne originalios Guess kosmetines. Manau naturalu, kad neturiu pries 2 ar 3 metus pirkto daikto etikeciu. Nusiuntus internetines parduotuves, is kurios pirkta kosmetine, order summary, kur aiskiai matosi ir mano asmens duomenys, jokiu moderatoriu veiksmu ir anketos atblokavimo nesulaukiau. Labai nusivylus esu kai blokuoja saziningus narius. Blokuokit kur LV ar Burberry po 10€ pardavineja.
Vi 2018-02-14 23:55:42
Paantrinsiu daugeliui pasireiškusių narių - visiškai nesąžiningas ir neadekvatus moderatorių darbas. Teko garbė bendrauti su Auguste. Buvau užblokuota už tai, kad mano prekės buvo palaikytos neoriginaliomis. Nors buvo atsiųsti originalumą patvirtinančios nuotraukos, į tai visiškai nebuvo atsižvelgta. Jau nekalbu apie 69 teigiamus atsiliepimus...Tuo tarpu vis dar yra likę daugybė narių, kurios turi 500+ brandinių prekių ir nėra ir nebuvo blokuojamos ir jų veikla kažkodėl nėra laikoma komercine. Mielas, vinted, kodėl taip selektyviai filtruojate narius? Galbūt tai Jūsų draugai ir giminaičiai?
Kitas klausimas, kada pagaliau pradėsite ištikrųjų domėtis kokia žmonių nuomonė apie Jus ir gerinti savo darbo kokybę? Visi čia esantys komentarai ne iš piršto laužti.
Sutinku tikriausiai giminaiciai uztai galima
Ir as pridesiu norejau vinted musu mazyliai parduoti vaiku rubus ir spekit komercine veikla sako
Niekaip negaliu prisijungti per paskyra fcb. Pasikeiciau slaptazodi ir man uzregistravo nauja, bet ir per ji nepavyksta prisijungt.
Nebuvau niekaip ispeta ar esu uzblokuota. Parasykite prasau i maila, kas vyksta? Ar as blokuota? Jei taip, kur mano nusizengimai?
Esu nusivylusi sia vinted programa. Uzblokavo del neoriginalios rankines. I prasymus ir kalbas del atblokavimo nesileidzia ir nereguoja. Nesvarbu, kad vos ne puse nariu prekiauja neoriginaliom prekem, bet va mane del kazkokiu priezasciu neaiskiu uzblokuoja. Labai prasta politika. Kreipsiuos i teisma..
Esu labai pasipiktinusi vinted moderatoriais.. Savavališkai užblokavo mano anketą neva turiu dvi anketas, svarbiausia, kad tikrai žinau, jog turiu tik vieną. Rašiau tris kartus į pagalbą ir buvau ignoruojama. Galiausiai paprašiau, jog sesuo parašytų iš savo anketos jiem apie mano situaciją. Viską paaiškinus sesei, mano anketa buvo atblokuota per kelias valandas. Nesulaukiau nei atsiprašymo nei paaiškinimo... Tiesiog įdomu kas per moderatoriai ten dirba, kad šitaip nesiskaito su vartotojais...
vidmantas karlonas
2018-02-11 14:52:43 IP 5.20.37.210
Laba diena
rasau Jusu bendrovei su dideliu nusivylimu, susikuriau naujai anketa ir uzblokavo, parase kad turiu kelias anketas.o as esu naujas narys ir neturiu anketu.mano drauges draugai turi anketas ir tikrai yra nusivyle jusu nesaziningu darbu.manau jus isspresit sia problema, jai reikia as galiu patvirtinti tapatybe
pagarbiai vidmantas
Atblokavo mano sesers anketą, kuri gyvena kitame mieste, bet su sąlyga jei kada aš prisijungsiu prie jos anketos iš savo IP užblokuos visam laikui.Kai atvažiuos į svečius reikės neleisti wifi naudotis.Mane užblokavo už komerciją, vėliau atblokavo sąlyga buvo, kad ne daugiau 10vnt kelsiu, skaičiaus neviršijau, bet užkliuvo 0.40cnt vertės skelbimas, palaikė tai dideliu pelnu ir užblokavo daugiau nei į vieną žinutę neatrašė.Tai žmogiškumą praradę asmenys.Naujokė nebuvau turėjau virš 400 atsiliepimų ir nei vieno neigiamo.
Kodėl neblokuoja užsiimančių narių?
2018-02-09 21:08:19 IP 78.63.167.246
musumazyliai.lt visi mato, kad nariai kaip efese prekiauja pilnu katalogu naujais rūbais su etiketėm, jos neblokuoja, narė jovituk kataloge turi virš 1000daiktų, labdarinė avalynė iš užsienio jos neblokuoja, daugybė narių komercija užsiima, MM komanda apsimeta, kad jų nemato, nes tikriausiai tai darbuotojų ar jų artimųjų daiktai, bet kas įsikėlęs būtų iš karto blokuojamas.Pas narę lina007 kombinezonų ir striukų apie 500vnt., pas narę dukatą apie 2000 daiktų labdarynių iš užsienio.
Neteisingai blokuoja
2018-02-08 20:10:18 IP 78.63.167.246
Esu taip pat užblokuota MM, nesijaučiu kalta, užblokavo net mano artimųjų anketas, kurių ir IP skiriasi ir miestai skirtingi, bet nebūdami prie kompiuterio, dirbantys nuo ryto iki vakaro, o pardavėjams nieko neatrašant vėliau būna paprašo atrašyti, prisijungi pervedi pinigus, tai tiek, nesivargino net IP sutikrinti, nors ir aš buvau išvykusi esu prašiusi prisijungti kodus siuntų parašyti nariams, nes neturėjau interneto telefone.Visi be žado, užblokuotos anketos visų artimųjų ir mano ir mano vaiko, artimieji tik pirkimuose dalyvavo.
pilnai pritariu narems kurios buvo neteisingai uzblokuotos per keturis metus dar taip nebuvo ka nori ta daro moku DIDELIUS pinigus uz iskelimus atsirado dar nauju nezinomu taisykliu nejaugi sitaip visi tyles o uzblokuoti tikrai yra ka pilna su neigiamais gauna ispejima ir toliau apgaudineja patarciau dirbti saziningiau ir atidziau mane uzblokavo uz devetos delninukes ikelima nors nenurodziau kad tai ar originalas ar analogas kaina pigi as pati jos nepagaminau ji pirkta su zenklu gal tikrai jums reiktu ismokti patiems kaip rase nare daugiau apie prekes
Judita 2018-01-30 11:06:45
Pasirodo ne tik mane uzblokavo be ispejimo :) tikrai pradzioje buvo puiki vieta prekiauti rubais, bet dabar cis atnaujina, pilna taisykliu, mokamu paslaugu... greit reikes susimoket kad naudojiesi... bligiausia tai kad uzblokavo kai turejau issiusti preke. Nare pervede pinigus kita diena turejau issiusti ir uzblokavo... nekaltas zmogus negavo prekes...
As taip pat prisidedu, rašydama Vinted neigiama atsiliepimą.. Arba darbuotojos dirbančios visiškai neturi kometencijos atskirti klastocių nuo neklastočių, taip pat klastojamų prekės zenklų nuo neklastojamu.. arba tai daroma sąmoningai, nes net du kartus is eiles buvau laikinai blokuota sekancia diena po prekių iskelimo-apmokėjimo.. ir dar del 10 euru vertes, nunesiotos Tommy Hifiger rankines.. kuri jos pasirode kalstote.. :D atsiuntus daugybe nutorauku, pareiske, akd tai neirdo originalumo, kad reikia serfikatu ir kodu ir pirkimo cekiu.. Pirma, reiketu pasidometi apie prekes zneklus, kurie turi serfikatus kurie ne, kurie turi kodus, o kurie ne, ir antra, kai pardavinejami nauji taiktai, ir uzsiimama komercija, galima tureti ceki, bet ne kaip parduoti savo 7 metu senumo darbo rankine.. ;) Sorry vinted komanda, bet nusivaziavote visiskai.. ;) Apmokykite darbuotojus su prekės ženklais, ir kaip atskirti klastotes.. ;)
Na esu nesupratusi kodel taip ivyko.Nesuprantu kodel mane uzblokavo.Jokio ispejimo nieko negavau.Ir nesuprantu ka blogo padariau.Tiek metu saziningai parduodavau ir pirkdavau rubelius.Tikiuosi kad ivyko klaida.O jei ne tai tuomet labai gaila kad taip vyksta is niekur nieko.Laukiu jusu atsakymo.
Tikiuosi kad kas ten dirba viena diena atsibus, taip pat ruosiuos rasyti rasta i tam tikra istaiga, situacija tokia kad blokawo mane ale komercija na tiek to pasijunge mama is sawo telefono nes pamokinau kaip reikia kelt rubus pasitwirtino tapatybe kuri kainawo ir popiet ja blokuoja newa turi dwi anketas nu kazkoks kosmaras taip iseina kad is ip kur as buwau negali nei mama nei sese jungtis nu man zinokit apsurdas irgi tiek metu saziningai buwau nare o jie sitaip... tai ponios brangiosios pradekit blokuoti kas antra anketa nes kiekvienoje yra komercija apsurdas.... tikiuosi kasnors greitu laiku sukurs kazka panasaus...
Atsiuntė vietoj akmeninės apyrankės plastmasinę, negražino pinigų, nors gražinau apyrankę
Laba diena, kadangi turiu labai daug nauju drabuziu ir prekes yra kokybiskenes nei pas daugeli kitu, siuliau narems mainytis. Pirmiausiai susizymejau daug patinkanciu prekiu, o po to tik rasiau.
Deja po jusu kvailu pakeitimu, negana to, kad viska apmokestinote, ir per menesi cia uzsisakineju jusu paslaugas tikrai daugiau nei uz 10eur, buvau uzblokuota.
Labai noreciau suzinoti kodel? Naudojuosi vinted jau daug metu ir tokiu kvailysciu dar nera buve.
Negana to, kad negaliu narems siulyti mainu, dabar nebeleidziate parduoti net iskeltu drabuziu!!!
Uz ka as moku pinigus, jei nebegaliu narems net atsakyti i uzduodamus klausimus apie prekes?
Su tokiais pokyciais viena diena cia neliks nariu (o ju ir taip jau stipriai sumazejo :)) ir tai tikrai jusu puslapiui ne i nauda.
Rasau jau ne pirma laiska, ne visada gaunu atsakyma, bet bent pasiskaitykite ir pagalvokite ka darot.
Labai tikiuosi, kad sugrys senasis vinted, arba bent atsiras panasi programa, kurioje nebus svarbiausias tikslas komercija, kuris dabar yra butent pas jus.
Na ka gi... 6 metus buvau sazininga vinted nare.. ir kadangi dirba visiskai neismanancios savo darbo, bei neteisingai atliekancios savo darba darbutojos esu uzblokuota ir mano IP taip pat!!! O apie pagarba klientui net nera kalbos! Blokuoja taip kaip sauna i galva. Paskaicius ir kitus atsiliepimus tikrai supratau, kad ne as viena tokia
Tikrai dirba neadekvacios personos, blokuoja uz tai, kad joms taip patinka :D Auguste, kaip tau sekasi uz kelis eurus per sventes dirbt?
pasipiktinusi jusu darbu, puslapis neleidžia nauju rūbų kelt tai kodėl drabužio bukle galima kaip nauja su etiketėmis pažymėt užbluokavo... nebesinaudosiu puslapiu ir niekam nerekomenduosiu!!!!
Aš irgi pasipiktinusi, užblokavo su originalia prekė, istorija!!!
Čia juk Lietuva čia kas ką nori tas ta daro. Man taipogi užblokavo be jokio paaiškinimo. Saraskina kontora. Tiesiog prisidengia pinigus plauti.
Laba diena, esu ge galo pasipiktinusi, kad būdama daugelį metų sąžininga Vinted narė, be jokio išankstinio įspėjimo esu užblokuota. Negalėjau net perskaityti jūsų atsiūstos žinutės dėl
ko mane blokuojate. Taip, manau, nedaroma. Visų pirma reikia žmogų įspėti. Labai nusivyliau jūsų darbu.
Esu labai pasipiktinusi MM narė. Kaip taip galima, man tiesiog trūksta žodžių, buvau užblokuota, nes kitas MM nares įspėjau apie MM narės superaukle vykdomus sukčiavimus MM svetainėje. Ši narė pardavinėjo MM svetainėje ir skelbiu lt. svetainėje BbayBjorn gultukus kurių net neturėjo, nuotraukas pardavinėjamų gultukų buvo pavogusi iš kitų MM svetainės narių. Su šia nare bendravau sms žinutėmis kai ir paaiškėjo jos apgavystės. Beje kad nuotraukos voktos patvirtino ir kitos MM narės iš kurių ji ir pasisavino tas nuotraukas. Norėdama įspėti kitas MM nares dėl superauklės sukčiavimo parašiau jos paskiroje komentarą kad narė nepatikima ir parduodamų gultukų neturi. Tačiau ši narė trynė komentarus, tad parašiau atsiliepimą jos paskiroje kad ji negalėtų jo ištrinti o kitos narės matytų ir neapsigautu pervesdamos jai pinigus už parduodamus BBgultukus kurių ji net neturėjo. Tačiau už šį MM narėms perspėti skirtą komentarą MM komanda mano paskirą užblokavo. Ir nors rašiau kelis paaiškinimo laiškus su įrodymais kad ši narė yra apgavikė ir kad net atsiliepė narės kurių gultukų nuotraukas superauklė buvo pavogusi, MMkomandos nariams tai buvo nėmotais. Taip gaunasi kad norėdama gero MM narėms kad jų neapgaudinėtų ir neišviliotų pinigų ta apgavikė buvau pati užblokuota. Labai liudna kad taip elgiasi MM komanda su savo sąžiningais nariais. Taip išeina kad kitą kartą pastebėjus apgavikę reikia tylėti tegu ji apgaudinėja nares, nes jei perspėsi vėl gali būti užblokuota. Liūdna.
Visiškai negerbiamas klientas. Išbuvau daugiau nei 6 metus iki kol nesugalvojo pakeisti savo taisykliu, priimti neadekvačiu darbuotoju (jei dar galima jas taip pavadinti) ir galiausiai užblokuoti už ta daikta kuris yra originalus! Kas cia per naujos taisykles?! Kaj as registravausi nebuvo tokiu nesamoniu ir kruva prigalvotu nauju istatymu, ne gana to nejaugi gavus daikta dovanu turečiau prasyti is dovanotojo cekio nes ale ateityje as ji noresiu parduoti gal?! Visiskai esu nusivylusi siuo puslapiu, nes darbas vyksta nesklandziai, zmones dirbdami ten nesuprantu patys ka daro, o paprasius numerio kad issiaiskinti viska, niekas net nesugeba atrasyti, geda...
Vintend pirkti nėra saugu ir jų komanda niekuo padėti negali. Puikus būdas apgauti pirkėja yra, kai jis sudaro rinkinį, už jį sumoka. Tada sistemoje padarai, kad prekės parduotos, palieki atsiliepima pirkėjui ir tada ištrini iš spintos, kurią nors prekę, kuri yra rinkinyje. Viskas. Nei info, nei signalo, kad prekių buvo viena tarkim daugiau. Išsiunti prekes klientui, žinoma be tos ištrintos prekės ir apsimeti, kad nieko nežinai. Niekas ir neįrodys, kad užsakei, o pardavėjas ištrynė. Tik pavadinime lieka užsakytų prekių tikras skaičius, bet tai niekam nerūpi. Tad būkit atsargūs, komanda nepadės.
Laba, mano vinted buvo uzblokuotas savaitei laiko.. anot administracijos preke buvo neoriginali, matyt, del to, nes labai pigiai pardavinejau Chanel rankinuka.. visos etiketes, kad jis ORIGINALUS buvo ikeltos i nuotraukas. Labai liudna, kad neapsizvalge detaliau sukeliate kitiems problemu. Gaila.
sveiki, man labiausiai gaila 8metu ir 1200 atsiliepimu, ir to kad neveertinama nei vartotojai nei pagalba, kur tikrai daug atsiliepimu uz pagalba, patikimi nariai blokuojami uz analogus kur pilnas internetas......o kai nori prisisaukt pagalbos atsimusi I tokia siena-

Jūs esate užblokuotas

Atsiprašome, bet šiuo kompiuteriu besinaudojantys vartotojai yra nepageidaujami mūsų svetainėje. Jei turite klausimų, rašykite mums, kartu nurodydami savo IP adresą (78.57.146.132), vartotojo vardą ir kitą būtiną informaciją.
ar-Įvyko klaida

Atsiprašome, sistemoje įvyko klaida. Administratoriai buvo informuoti apie šią klaidą ir artimiausiu metu ji bus pataisyta. Jei ši klaida kartojasi jau ne pirmą kartą, būtume dėkingi, jei informuotumėte mus http://www.vinted.lt/help/new
ar nr.3-Sveiki,

šiuo klausimu per čia padėti Jums negalėsiu, tačiau mielai Jus nukreipsiu tinkama kryptimi!

Naudokite PAGALBOS CENTRO puslapį, norėdami surasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (apie pirkimą, pardavimą, mainus) arba tiesiogiai susisiekti su Pagalbos centro komanda.

PAGALBOS CENTRĄ galite pasiekti 2 būdais:

1.Tiesiai per Pagalbos centro puslapį: programėlėje spauskite ant savo profilio ir pasirinkite „Pagalbos centras“, naršyklėje Pagalbą rasite įrankių juostoje po „Apie mus“ mygtuku.

2.Taip pat galite naudotis PAIEŠKOS funkcija ir taip rasti atsakymą į rūpimą klausimą. Čia Jūs rasite bendrus klausimus apie pirkimą, pardavimą ir t. t. Jei vis dėlto nerasite reikiamų atsakymų Pagalbos centre, prie kai kurių klausimų matysite nuorodą "Susisiekite su mumis".

Sėkmės!

Augustė
telefono numeriai islaptinti, info taip pat, niu zodziu....
sveiki, pritariu komentaram, kad lankytojai negeerniami ir ignoruojami, o atsiliepimai tuscia vieta nors teigiamu buta 1200vnt, blokuota buvau uz analogus nors ju pilnas internetas bet deja jie niekur nedingsta ir ju neblokuoja, o antrakart blokavo iki juokingos datos 2217m kazi ar jie patys tiek isgyvena, o blokavo uz tai turbot kad trine trine analogus nors buvo ikelta ta pacia diena valanda minute ar net sekunde ir salia viens kito bet taip idomi labai sugebejo 1vnt palikt, kaip tycia ar specialiai, tarsi kazkam maisiau ir kaltina mane...gincijaus aiskinaus tai net id uzblokavo kaip didziausia nusikaltele...klausiau ar baisiai nusikaltlei amnestija nesuteks kol dar galejau parasyt, matyt teisybe bado akis tai uzblokavo visai, zodziu gerus patikimus narius blokuoja, o vat kur apgauna tai ne, mane apgavo nare meile 1986 pinigu negrazino, tai jie nieko negalejo padeti...ir dar jie moderatoriai uz ignoravima blokuoja, o kad jie menesi neatsako tai jie dievai jeim galima, jie teisi.tikiuosi kad jiems ir kazkas atsuks nugara gyvenime dar baisesne...
Vinted dirbančios moderatorės yra visiškai neadekvačios. Į klausimus neatsakinėja, nes tiesiog neišmano savo darbo, nesuteikia informacijos. Sukūrus tas mokamas paslaugas vinted nesąžiningai pasipelno iš vartotojų, kadangi sumokėjus pinigus paslauga nesuteikiama, o apie grąžinimą net nesileidžia į diskusijas.
Skaitau kitų narių atsiliepimus ir stebiuosi, narės turi po 200 teigiamų atsiliepimų ir vieną neigiamą ir jų paskyros blokuojamos. O apie Vinted komanda ištisiniai itin blogi atsiliepimai ir ji dar gyvuoja, neuždaryta. Gal jau reikėtų kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl moderatorių savivaliavimo ir nesiskaitymo su klientais. Ką aš ir planuoju padaryti
Kiauliškas elgėsis. Kadangi turėjau virš 200 geru atsiliepimu ir nei vieno blogo, tai, manau, turiu teisė išreikšti savo nuomonė. Nusipirkau vinted amouage kvepalus, kurie buvo parduodami kaip originalą, jie man netiko.Kai įkeliau parduoti, užblokavo beveik visus mano daiktus su įspėjimų pateikti čekius. NA, NETURIU AŠ ČĖKIŲ, negalvojau kad pardavinėsiu. Kai pakeičiau aprašimą, kad negarantuoju originalumo ir nuėmiau prekės ženklą, tai mano visas prekes užblokavo savaitei. Kiek žinau vinted yra tarptautinis ženklas, manau reikia rašyti skundus prekės ženklo turėtojams, ką ir darisiu. Sudie, vinted. Galite mane neatblokuoti, nieko bendro su jumis nebenorių turėti.
Absurdas kas darosi su Vinted? Daug metu prekiavau nebuvo problemu, dabar per mėnesi nei vieno rubo neimanoma parduoti nes neiškelia i katalogo prieki. Bandžiau pusei savo katalogo prekiu nupirkti iškelimus ir vistiek niekas nebuvo pirmame puslapyje, nieko nenuperka. Seniau prekiavau be jokiu problemu.Šlykštu tik pinigus plėšti tesugeba, tuoj bankrutuosit, nes ne tik darbuotojai bet ir nariai tuoj dings..
As sutariau su nare jei netiks preke grazinsiu pinigus, tai pavelavau 1 diena grazinti, nes buvau isvykusi ir mane uzblokavo visam laikui.... atsiliepimu buvo VIRS 500 tragedija... atvaziavau pagal nurodyta adresa tai tokios imones net nera i degaline atvaziavau pagal adresa....:) nu sakes va cia tai politika !!! Esu be galo nusivylusi... nematau dar nei vienos savo darytos foto... be galo gaila.. o numerio net neviesina jie, nes bijo
kodel negaliu priregistruoti korteles, mokejimams atlikti uz skelbimo iskelima.
Sveiki, cia vyksta BAISUS dalykai. o gal reikia atvykti pas vadova, ar kas nors lanketes pas ji? ka jis sake del NETEISYBES
Sutinku su kai kuriomis cia rasanciomis merginomis! kazkokia nesamone! Po 8 metu narystes...nei vieno blogo atsiliepimo... paeme ir uzblokavo... del to, kad netiki jog rankine originali!!! is nuotrauku sprendzia! visi turimis ertifikatai nusiusti, rankines kodas tap pat...as nebezinau kur jau kreiptis ir kaip tliau elgtis..mazu maziausiai nesazininga...
Maniau, kad aš vienintelė čia užsipulta Vinted komandos "specialisčių", kurios iš foto sprendžia ar daiktas yra prekinio ženklo klastotė ar originalas. Susisiekus su pareikalavo originalumo įrodymų, kadangi daiktas pirktas prieš beveik 10 metų jokių čekių neturėjau, tai paprašė pateikti siūlių, etikečių foto. Jas nusiuntus, vėl netinka, nes reikia foto visu ūgiu :D :D :D be jokių argumentų blokavo, nes joms PASIRODĖ, kad daiktas klastotė :D :D :D ir po trijų metų narystės ir teigiamų atsiliepimų... nu cirkų cirkas, kas per "DIVICOS" ten sėdi ir kaip suprantu pinigus už nieką gauna. Gaila, kad tokie nekompetetingi žmonės dirba.... GĖDA Vinted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEREKOMEDNUOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mano istorija yra tokia pat liūdna kaip ir visos patalpintos šiame skyriuje. Po keturių metų narystės ir daugiau kaip 130 teigiamų atsiliepimų užblokavo už „komercinius“ skelbimus. Po to užblokavo ir dukros paskyrą, nes vinted komanda pastebėjo kelias anketas šioje platformoje. Moderatorių teigimu, kelių anketų turėjimas prieštarauja vinted taisyklėms, su kuriomis sutinki prisijungdamas prie platformos, todėl anketa yra blokuojama.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Rašytojas
Adresas: Laisvės pr. 125-608, LT-06188 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
UAB „Rašytojas“ užsiima tekstų rašymo veikla. Rašome šiuos tekstus: Tekstai inteneto puslapiams; Straipsniai tinklaraščiams (blogams); SEO tekstai ir straipsniai; Straipsniai interneto žiniasklaidai; Įvairūs reklaminiai tekstai. Redaguojame jau esamus tekstus, optimizuojame juos paieškos sistemoms.

Pasirūpinkite savo augintinių sveikata
Pasirūpinkite savo augintinių sveikata 04-11 18:16
Daugeliui žmonių šuo ar katė jau seniai tapo tuo, be ko neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo. Vis dėlto, kad galėtumėte maksimaliai džiaugtis auginamais gyvūnėliais, jie ir patys turi būti...
"Oro navigacija" sąnaudas sumažino penktadaliu
"Oro navigacija" sąnaudas sumažino penktadaliu 04-25 18:29
Lėktuvų navigacijos paslaugas teikianti valstybės įmonė "Oro navigacija" per 2018 m. pirmąjį ketvirtį skelbia pajamų planą viršijusi 11,3%, o sąnaudas sumažinusi 20,9%.
Galutinis verdiktas: NŽT vadovas atleistas teisėtai
Galutinis verdiktas: NŽT vadovas atleistas teisėtai 04-25 17:57
Buvęs Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovas Danielius Kuprys iš pareigų atleistas pagrįstai, paskelbė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam