Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Na esu nesupratusi kodel taip ivyko.Nesuprantu kodel mane uzblokavo.Jokio ispejimo nieko negavau.Ir nesuprantu ka blogo padariau.Tiek metu saziningai parduodavau ir pirkdavau rubelius.Tikiuosi kad ivyko klaida.O jei ne tai tuomet labai gaila kad taip vyksta is niekur nieko.Laukiu jusu atsakymo.
Tikiuosi kad kas ten dirba viena diena atsibus, taip pat ruosiuos rasyti rasta i tam tikra istaiga, situacija tokia kad blokawo mane ale komercija na tiek to pasijunge mama is sawo telefono nes pamokinau kaip reikia kelt rubus pasitwirtino tapatybe kuri kainawo ir popiet ja blokuoja newa turi dwi anketas nu kazkoks kosmaras taip iseina kad is ip kur as buwau negali nei mama nei sese jungtis nu man zinokit apsurdas irgi tiek metu saziningai buwau nare o jie sitaip... tai ponios brangiosios pradekit blokuoti kas antra anketa nes kiekvienoje yra komercija apsurdas.... tikiuosi kasnors greitu laiku sukurs kazka panasaus...
Atsiuntė vietoj akmeninės apyrankės plastmasinę, negražino pinigų, nors gražinau apyrankę
Laba diena, kadangi turiu labai daug nauju drabuziu ir prekes yra kokybiskenes nei pas daugeli kitu, siuliau narems mainytis. Pirmiausiai susizymejau daug patinkanciu prekiu, o po to tik rasiau.
Deja po jusu kvailu pakeitimu, negana to, kad viska apmokestinote, ir per menesi cia uzsisakineju jusu paslaugas tikrai daugiau nei uz 10eur, buvau uzblokuota.
Labai noreciau suzinoti kodel? Naudojuosi vinted jau daug metu ir tokiu kvailysciu dar nera buve.
Negana to, kad negaliu narems siulyti mainu, dabar nebeleidziate parduoti net iskeltu drabuziu!!!
Uz ka as moku pinigus, jei nebegaliu narems net atsakyti i uzduodamus klausimus apie prekes?
Su tokiais pokyciais viena diena cia neliks nariu (o ju ir taip jau stipriai sumazejo :)) ir tai tikrai jusu puslapiui ne i nauda.
Rasau jau ne pirma laiska, ne visada gaunu atsakyma, bet bent pasiskaitykite ir pagalvokite ka darot.
Labai tikiuosi, kad sugrys senasis vinted, arba bent atsiras panasi programa, kurioje nebus svarbiausias tikslas komercija, kuris dabar yra butent pas jus.
Na ka gi... 6 metus buvau sazininga vinted nare.. ir kadangi dirba visiskai neismanancios savo darbo, bei neteisingai atliekancios savo darba darbutojos esu uzblokuota ir mano IP taip pat!!! O apie pagarba klientui net nera kalbos! Blokuoja taip kaip sauna i galva. Paskaicius ir kitus atsiliepimus tikrai supratau, kad ne as viena tokia
Tikrai dirba neadekvacios personos, blokuoja uz tai, kad joms taip patinka :D Auguste, kaip tau sekasi uz kelis eurus per sventes dirbt?
pasipiktinusi jusu darbu, puslapis neleidžia nauju rūbų kelt tai kodėl drabužio bukle galima kaip nauja su etiketėmis pažymėt užbluokavo... nebesinaudosiu puslapiu ir niekam nerekomenduosiu!!!!
Aš irgi pasipiktinusi, užblokavo su originalia prekė, istorija!!!
Čia juk Lietuva čia kas ką nori tas ta daro. Man taipogi užblokavo be jokio paaiškinimo. Saraskina kontora. Tiesiog prisidengia pinigus plauti.
Laba diena, esu ge galo pasipiktinusi, kad būdama daugelį metų sąžininga Vinted narė, be jokio išankstinio įspėjimo esu užblokuota. Negalėjau net perskaityti jūsų atsiūstos žinutės dėl
ko mane blokuojate. Taip, manau, nedaroma. Visų pirma reikia žmogų įspėti. Labai nusivyliau jūsų darbu.
Esu labai pasipiktinusi MM narė. Kaip taip galima, man tiesiog trūksta žodžių, buvau užblokuota, nes kitas MM nares įspėjau apie MM narės superaukle vykdomus sukčiavimus MM svetainėje. Ši narė pardavinėjo MM svetainėje ir skelbiu lt. svetainėje BbayBjorn gultukus kurių net neturėjo, nuotraukas pardavinėjamų gultukų buvo pavogusi iš kitų MM svetainės narių. Su šia nare bendravau sms žinutėmis kai ir paaiškėjo jos apgavystės. Beje kad nuotraukos voktos patvirtino ir kitos MM narės iš kurių ji ir pasisavino tas nuotraukas. Norėdama įspėti kitas MM nares dėl superauklės sukčiavimo parašiau jos paskiroje komentarą kad narė nepatikima ir parduodamų gultukų neturi. Tačiau ši narė trynė komentarus, tad parašiau atsiliepimą jos paskiroje kad ji negalėtų jo ištrinti o kitos narės matytų ir neapsigautu pervesdamos jai pinigus už parduodamus BBgultukus kurių ji net neturėjo. Tačiau už šį MM narėms perspėti skirtą komentarą MM komanda mano paskirą užblokavo. Ir nors rašiau kelis paaiškinimo laiškus su įrodymais kad ši narė yra apgavikė ir kad net atsiliepė narės kurių gultukų nuotraukas superauklė buvo pavogusi, MMkomandos nariams tai buvo nėmotais. Taip gaunasi kad norėdama gero MM narėms kad jų neapgaudinėtų ir neišviliotų pinigų ta apgavikė buvau pati užblokuota. Labai liudna kad taip elgiasi MM komanda su savo sąžiningais nariais. Taip išeina kad kitą kartą pastebėjus apgavikę reikia tylėti tegu ji apgaudinėja nares, nes jei perspėsi vėl gali būti užblokuota. Liūdna.
Visiškai negerbiamas klientas. Išbuvau daugiau nei 6 metus iki kol nesugalvojo pakeisti savo taisykliu, priimti neadekvačiu darbuotoju (jei dar galima jas taip pavadinti) ir galiausiai užblokuoti už ta daikta kuris yra originalus! Kas cia per naujos taisykles?! Kaj as registravausi nebuvo tokiu nesamoniu ir kruva prigalvotu nauju istatymu, ne gana to nejaugi gavus daikta dovanu turečiau prasyti is dovanotojo cekio nes ale ateityje as ji noresiu parduoti gal?! Visiskai esu nusivylusi siuo puslapiu, nes darbas vyksta nesklandziai, zmones dirbdami ten nesuprantu patys ka daro, o paprasius numerio kad issiaiskinti viska, niekas net nesugeba atrasyti, geda...
Vintend pirkti nėra saugu ir jų komanda niekuo padėti negali. Puikus būdas apgauti pirkėja yra, kai jis sudaro rinkinį, už jį sumoka. Tada sistemoje padarai, kad prekės parduotos, palieki atsiliepima pirkėjui ir tada ištrini iš spintos, kurią nors prekę, kuri yra rinkinyje. Viskas. Nei info, nei signalo, kad prekių buvo viena tarkim daugiau. Išsiunti prekes klientui, žinoma be tos ištrintos prekės ir apsimeti, kad nieko nežinai. Niekas ir neįrodys, kad užsakei, o pardavėjas ištrynė. Tik pavadinime lieka užsakytų prekių tikras skaičius, bet tai niekam nerūpi. Tad būkit atsargūs, komanda nepadės.
Laba, mano vinted buvo uzblokuotas savaitei laiko.. anot administracijos preke buvo neoriginali, matyt, del to, nes labai pigiai pardavinejau Chanel rankinuka.. visos etiketes, kad jis ORIGINALUS buvo ikeltos i nuotraukas. Labai liudna, kad neapsizvalge detaliau sukeliate kitiems problemu. Gaila.
sveiki, man labiausiai gaila 8metu ir 1200 atsiliepimu, ir to kad neveertinama nei vartotojai nei pagalba, kur tikrai daug atsiliepimu uz pagalba, patikimi nariai blokuojami uz analogus kur pilnas internetas......o kai nori prisisaukt pagalbos atsimusi I tokia siena-

Jūs esate užblokuotas

Atsiprašome, bet šiuo kompiuteriu besinaudojantys vartotojai yra nepageidaujami mūsų svetainėje. Jei turite klausimų, rašykite mums, kartu nurodydami savo IP adresą (78.57.146.132), vartotojo vardą ir kitą būtiną informaciją.
ar-Įvyko klaida

Atsiprašome, sistemoje įvyko klaida. Administratoriai buvo informuoti apie šią klaidą ir artimiausiu metu ji bus pataisyta. Jei ši klaida kartojasi jau ne pirmą kartą, būtume dėkingi, jei informuotumėte mus http://www.vinted.lt/help/new
ar nr.3-Sveiki,

šiuo klausimu per čia padėti Jums negalėsiu, tačiau mielai Jus nukreipsiu tinkama kryptimi!

Naudokite PAGALBOS CENTRO puslapį, norėdami surasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (apie pirkimą, pardavimą, mainus) arba tiesiogiai susisiekti su Pagalbos centro komanda.

PAGALBOS CENTRĄ galite pasiekti 2 būdais:

1.Tiesiai per Pagalbos centro puslapį: programėlėje spauskite ant savo profilio ir pasirinkite „Pagalbos centras“, naršyklėje Pagalbą rasite įrankių juostoje po „Apie mus“ mygtuku.

2.Taip pat galite naudotis PAIEŠKOS funkcija ir taip rasti atsakymą į rūpimą klausimą. Čia Jūs rasite bendrus klausimus apie pirkimą, pardavimą ir t. t. Jei vis dėlto nerasite reikiamų atsakymų Pagalbos centre, prie kai kurių klausimų matysite nuorodą "Susisiekite su mumis".

Sėkmės!

Augustė
telefono numeriai islaptinti, info taip pat, niu zodziu....
sveiki, pritariu komentaram, kad lankytojai negeerniami ir ignoruojami, o atsiliepimai tuscia vieta nors teigiamu buta 1200vnt, blokuota buvau uz analogus nors ju pilnas internetas bet deja jie niekur nedingsta ir ju neblokuoja, o antrakart blokavo iki juokingos datos 2217m kazi ar jie patys tiek isgyvena, o blokavo uz tai turbot kad trine trine analogus nors buvo ikelta ta pacia diena valanda minute ar net sekunde ir salia viens kito bet taip idomi labai sugebejo 1vnt palikt, kaip tycia ar specialiai, tarsi kazkam maisiau ir kaltina mane...gincijaus aiskinaus tai net id uzblokavo kaip didziausia nusikaltele...klausiau ar baisiai nusikaltlei amnestija nesuteks kol dar galejau parasyt, matyt teisybe bado akis tai uzblokavo visai, zodziu gerus patikimus narius blokuoja, o vat kur apgauna tai ne, mane apgavo nare meile 1986 pinigu negrazino, tai jie nieko negalejo padeti...ir dar jie moderatoriai uz ignoravima blokuoja, o kad jie menesi neatsako tai jie dievai jeim galima, jie teisi.tikiuosi kad jiems ir kazkas atsuks nugara gyvenime dar baisesne...
Vinted dirbančios moderatorės yra visiškai neadekvačios. Į klausimus neatsakinėja, nes tiesiog neišmano savo darbo, nesuteikia informacijos. Sukūrus tas mokamas paslaugas vinted nesąžiningai pasipelno iš vartotojų, kadangi sumokėjus pinigus paslauga nesuteikiama, o apie grąžinimą net nesileidžia į diskusijas.
Sveiki aš taip esu užblokuota jau antrą kartą dėl dviejų priežasčių, ale patdavinėjau MK tašę neoriginalatą tačiau, ji buvo pirkta premium parduotuvėj, tačiau net nesugebėjo jo paprašyti, taip pat jei įdedi foto geresnia kokybe taip pat užblokuoja ale iš interneto!!!!!!!! Nerekomenduoju ir tikiuosi atrasti kitą sveitainę, nes su savo klientais nesiskaito visiškai!!!!!
Skaitau kitų narių atsiliepimus ir stebiuosi, narės turi po 200 teigiamų atsiliepimų ir vieną neigiamą ir jų paskyros blokuojamos. O apie Vinted komanda ištisiniai itin blogi atsiliepimai ir ji dar gyvuoja, neuždaryta. Gal jau reikėtų kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl moderatorių savivaliavimo ir nesiskaitymo su klientais. Ką aš ir planuoju padaryti
Kiauliškas elgėsis. Kadangi turėjau virš 200 geru atsiliepimu ir nei vieno blogo, tai, manau, turiu teisė išreikšti savo nuomonė. Nusipirkau vinted amouage kvepalus, kurie buvo parduodami kaip originalą, jie man netiko.Kai įkeliau parduoti, užblokavo beveik visus mano daiktus su įspėjimų pateikti čekius. NA, NETURIU AŠ ČĖKIŲ, negalvojau kad pardavinėsiu. Kai pakeičiau aprašimą, kad negarantuoju originalumo ir nuėmiau prekės ženklą, tai mano visas prekes užblokavo savaitei. Kiek žinau vinted yra tarptautinis ženklas, manau reikia rašyti skundus prekės ženklo turėtojams, ką ir darisiu. Sudie, vinted. Galite mane neatblokuoti, nieko bendro su jumis nebenorių turėti.
Absurdas kas darosi su Vinted? Daug metu prekiavau nebuvo problemu, dabar per mėnesi nei vieno rubo neimanoma parduoti nes neiškelia i katalogo prieki. Bandžiau pusei savo katalogo prekiu nupirkti iškelimus ir vistiek niekas nebuvo pirmame puslapyje, nieko nenuperka. Seniau prekiavau be jokiu problemu.Šlykštu tik pinigus plėšti tesugeba, tuoj bankrutuosit, nes ne tik darbuotojai bet ir nariai tuoj dings..
As sutariau su nare jei netiks preke grazinsiu pinigus, tai pavelavau 1 diena grazinti, nes buvau isvykusi ir mane uzblokavo visam laikui.... atsiliepimu buvo VIRS 500 tragedija... atvaziavau pagal nurodyta adresa tai tokios imones net nera i degaline atvaziavau pagal adresa....:) nu sakes va cia tai politika !!! Esu be galo nusivylusi... nematau dar nei vienos savo darytos foto... be galo gaila.. o numerio net neviesina jie, nes bijo
kodel negaliu priregistruoti korteles, mokejimams atlikti uz skelbimo iskelima.
Sveiki, cia vyksta BAISUS dalykai. o gal reikia atvykti pas vadova, ar kas nors lanketes pas ji? ka jis sake del NETEISYBES
Sutinku su kai kuriomis cia rasanciomis merginomis! kazkokia nesamone! Po 8 metu narystes...nei vieno blogo atsiliepimo... paeme ir uzblokavo... del to, kad netiki jog rankine originali!!! is nuotrauku sprendzia! visi turimis ertifikatai nusiusti, rankines kodas tap pat...as nebezinau kur jau kreiptis ir kaip tliau elgtis..mazu maziausiai nesazininga...
Maniau, kad aš vienintelė čia užsipulta Vinted komandos "specialisčių", kurios iš foto sprendžia ar daiktas yra prekinio ženklo klastotė ar originalas. Susisiekus su pareikalavo originalumo įrodymų, kadangi daiktas pirktas prieš beveik 10 metų jokių čekių neturėjau, tai paprašė pateikti siūlių, etikečių foto. Jas nusiuntus, vėl netinka, nes reikia foto visu ūgiu :D :D :D be jokių argumentų blokavo, nes joms PASIRODĖ, kad daiktas klastotė :D :D :D ir po trijų metų narystės ir teigiamų atsiliepimų... nu cirkų cirkas, kas per "DIVICOS" ten sėdi ir kaip suprantu pinigus už nieką gauna. Gaila, kad tokie nekompetetingi žmonės dirba.... GĖDA Vinted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEREKOMEDNUOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mano istorija yra tokia pat liūdna kaip ir visos patalpintos šiame skyriuje. Po keturių metų narystės ir daugiau kaip 130 teigiamų atsiliepimų užblokavo už „komercinius“ skelbimus. Po to užblokavo ir dukros paskyrą, nes vinted komanda pastebėjo kelias anketas šioje platformoje. Moderatorių teigimu, kelių anketų turėjimas prieštarauja vinted taisyklėms, su kuriomis sutinki prisijungdamas prie platformos, todėl anketa yra blokuojama.
Atsiliepimai patys blogiausi. Imti šitaip ir blokuoti žmogaus paskyrą be negalėjimo grįšti yra baisu. Viskas tampa mokama, kol galų gale ir skelbimai bus mokami ir ten niekas nesilankys. Gaila vien atsiliepimų, nes labai sunku žmonių pasitikėjimą gauti ir išsaugotų drabužių.
Manau Vinted turi per daug griežtas sankcijas tiems, kurie net nežinojo, kad pažeidė taisykles. Manau pirmiau reikėtų siųsti įspėjimą, ir tik tada, kai į jį nesureaguojama, blokuoti.
Noriu atkreipti Vinted vadovo demesi apie netinkama, savavaliska ir neatsakinga Vinted platformos moderatoriu Augustes ir Emilijos elgesi. Sios moderatores nesilaikydamos Vinted taisykliu, be jokios rimtos priezasties savivaliauja salindamos nepatikusius nariu skelbimus. Kyla itarimas, kad tokiu budu sios Vinted moderatores Auguste ir Emilija salina neitikusius prekybos konkurentus. Toks neprofesionalus Augustes ir Emilijos elgesys menkina Vinted ivaizdi. Tikiuosi, kad vadovas neatideliotinai imsis reikalingu veiksmu bei priemoniu.
Moderatoriams nepatiko pasisakymas forume todel uzblokavo ne tik forume bet ir apskritai nors turiu 95 vien tik teigiamus atsiliepimus. Parasiau laiska prasydama panaikinti blokavima prekiauti nes dar turejau laukianti sanderi ir tiesiog palikti bloka forumuose. Jokio atsakymo po 6 metu buvimo nare. Aciu Vinted.lt uz toki poziuri i savo vartotojus, kurie saziningai prekiauja. Matosi, kad ne patys geriausi laikai ateina jei ivedamos mokamos paslaugos, atleidziami imones darbuotojai.
Kaip anksciau jau esu rasiusi-uzblokavo ir mane, nes buvau cia 4 metus ir turejau apie 140atsiliepimu, nes mama turejo kita anketa is to pacio kompiuterio.Pasiuliau, pasitvirtinti tapatybe, kad galeciau islaikyti anketa, to padaryti neleido-eme ir istryne, nors 4 metus to nepastebejo atseit....
Pritariu ankstesnei nuomonei-niekas cia daugiau nebesilankys ir nebepardavines, nes paslaugos mokamos...ir ziauriai brangiai...dar manau, kad dabar ir prie mamos anketos prades kabinetis, nes prirasiau skundu...
sekmes Jums VINTED, o ypac Inesai, kuriai uz uoluma-skiriu medali.....
Užblokavo mano anketą, manau, be reikalo. Įkėliau drabužius kurie buvo naudoti, o vis tiek mane užblokavo, nes mano kataloge per daug naujų drabužių, juokingai skamba, nes tie "nauji" drabužiai nėra tokie jau nauji, kaip pasirodė pagalbos centrui. Panelė Vita, kuri dirba pagalbos centre įsikalus vieną frazę ir ką kartoja ir kartoja, nesuteikia net normalaus paaiškinimo. Tikiuosi, kad po visų tokių laiškų ir skundų jūs kreipsite dėmesį ir susisieksite su savo platformos vartotojais. Nes manau, yra nesąžininga kai žmogus jau kokius 6 metus naudojasi platforma ir yra užblokuojamas, gal raskite kitą sprendimo būdą, nes atrodo labai nelogiškai kai užblokuojat iki 2044 metų, ir negaliu daugiau savo vardu susikurti kitos anketos.
Linkiu Vinted.lt įmonei greičiau susivokti ir keisti puslapio taisykles, ar netgi pačią komandą, nes tuoj pat neliks tame puslapyje nieko gero. Mama ir aš turėjome dvi skirtingas anketas, ji savo, aš savo, ir kadangi per mamos įrenginį patogiau fotografuoti ir viską kelti, dariau tai per jos telefoną, užblokavo abi anketas, su jumis susisiekti neįmanoma, gaunu tik automatines žinutes kuriose nieko gero neparašyta, taigi į vinted daugiau neisiu, o įkūrėjams linkiu susivokti ir taisyti klaidas, nes jūsų įmonės manau greitai neliks ;)
Rasau dar karta-nes nematau, jokio pagerejimo, supraskite, mane teisingai-nepavudziu...bet, sis paltas-jau du menesiai-naujienu kataloge, pirmame puslapyje, kai is mano 300prekiu, nei vienas naujienu puslapyje, ko gero, ir nebuvo-zinau-dabar vel busiu blokuojama ir visos prekes bus istrintos, bet vera paziureti, kad daugiau perku negu parduodu...tai kokia cia komercine veikla????kodel reikia ivesti el pasto adresa-kad nebutu rodoma visai-as ir noriu, kad tai butu viesa....
Visiškai pritariu. Šiandien buvau užblokuota dėl "klastotės" pardavimo. Drabužis visai nebuvo klastotė ar kažkas panašaus. Stengiausi parduoti "Lacoste" kvepalų analogus (o tai ne klastotė) bet esmė tame, kad kvepaliukai buvo įkelti jau nuo vasaros ir niekam neužkliūdavo, na o dabar tos moderatorės pradėjo išsityčioti vos ne iš kiekvieno dalyko. Baisu, linkiu tam vintedui, kad niekas nebesilankytų ten, nu žodžiu, nebeturiu anketos kuri turėjo 23 atsiliepimus, žiauriai gaila..
Šiandien mane užblokavo.nesuprantu kodel? Rašau, kad atblokuotu, niekas nieko neatsako.Nemanau, kad pažeidžiau taisykles.Gavau pavedima, turiu dabar išsiusti preke, bet nežinau adreso, kur išsiusti.Ka daryt tokiu atvieju? Nebesuprantu šito puslapio.
Prisidedu prie visų čia išvardintų skundų Vinted adresu. Jau tokios dirba administratorės ten, kad keista, jog jas darbdavys lauko. Aš konkrečiai apie Vitą. Vienai narei nepatikau- paskundė ir gavau bloką už nieką. Kadangi esame sesės dvynės, tai ji susikūrė anketą. Bet matomai pamatė, kad tas pats kompo ID, tai blokavo ją net nepasiidomavusi... Pritariu komentarui, jog tereikia kažkokiai narei nepatikti, nesutikti su jos nuomone ir gausi baną. Tereikia paspaust vėliavėlę, o kas ten parašyta visai nesvarbu. Taip pat ant tiek administratorė nekompetetinga, kad nežino koks žodis vartotinas, o koks įžeidžiantis, nors paskaičius ten temas, galima rasti tokių perliukų, kad ausys rausta..... Aš tokių darbuotojų nelaikyčiau
Aš irgi buvau užblokuota šiame portale, todėl daugiau juo nesinaudosiu. Dabar bandau savo skelbimus kelti į eturgelis.lt
uzblokavo del neoriginaliu rubu kad nera cekiu saip cekius mazai kas saugo galima atskirti pagal etiketes:) o yra pilna kopiji bet su etiketem ir ju neblokoja. i laiskus moderatoriai neatsako......
Pamirsau dar pridurti-kazkodel nei vienas is mano keliamu prekiu, nebuvo idetas katalogo pirmuose naujienose, kai vis matau, katalogo priekyje ta pati palta ir treningus, ir taip jau visa menesi...idomu, koki blata reikia tureti, kad nors vienas rubelis, nors karteli atsirastu katalogo naujienose.
viskas i vienus vartus.....
Esu labai nusivylusi ir nepatenkinta.
Pries daugiau negu menesi, isjunge ta zalia lempute, kai praejus atitinkamam laikui, buvo galima preke iskelti i prieki katalogo ir ja nukainuoti.Buvo pasiteirauta kodel, nes pas kitas nares, si zalia lempute yra ijungta.Buvo skustasi bent pora kartu...o, po to, pradejo trinti mano prekes, atseit cia komercija..nors pas kitas nares nauji rubai visame kataloge...butent, daugiau as perku, negu pati parduodu...kokia cia komercija, kai daikta negali parduoti metai laiko....esu paskutiniu metu, uz tuos skundus, labai ignoruojama, i mano klausimus, atsakoma pagal trafareta...parasyti vinted ir pasiskusti-didziausia problema, nes nenurodomi adresai, sunku rasti...
Parasykite man-kiek laiko dar bus isjungta zalia lempute, kad be vargo galeciau savo prekes iskelti i virsu, jas nukainuojant......
Baisi komanda.......tai dabar manau-busiu ir uzblokuota...ir sekmes....
Esu begalo nusivylusi ir pasipiktinusi. Mane uzblokavo ne perspeja ir be konkrecios priezasties. Kai uzblokavo as nebegaliu daryti nieko. Mano zinuciu vinted neberodo. Turejau issiusti mergaitei siuntini, ir ta diena mane uzblokavo. Dabar nebematau zinuciu ir negaliu paziureti merginos adreso. Vinted visai i tai neatsizvelgia, mane ignoruoja ir jiems nusispjaut, kad daro ka nori ir kad per juos dabar zmogus negaus prekes uz kuria sumokejo nemazus pinigus. Nezinau kaip man juos prisisaukti. Apgailetini dabuotojai. Kam skirtas pagalbos puslapis? Jei jame esu ignoruojama????
P.s atsiprasau uz tai, kad rasau be lietuvisku raidziu. Rasiau mobiliuoju telefonu, kuriame nera galimybes pasirinkti lietuviskas raides.
Pasipiktinus 2017-02-22 16:09:11
Prastesnio darbuotojų darbo nemačiau. daro ką nori. Savo taisykles susigalvoja. Naujų rūbų įkelti neleidžia, gauni įspėjima. O kam tada galima pasirinkti daikto būkle naujas. Kitai narei nepatiksi, nenuleisi kainos. Tai paskūs. To užtenka tik viena migtuka paspausti, kad įspėti moderatorius. Ir jau gauni įspėjima už nieka. Moderatoriai iškarto rašo, kad užblokuos anketa. Dar parašė man, kad negaliu šeimos narių rūbų pardavinėti savo anketoje. Nors to taisyklėse nėra nurodyta. Taip pat paprašė patvirtinti tapatybe. Ko taip pat nėra reikalaujama taisyklėse. Yra rašoma, kad nebūtina. Daugybe kartų gavau įspėjimus, net dėl ne naujų rūbų. Buvo ištrinti. Kai kreipiausiu į juos su klausimu, kodėl tai buvo padaryta. Man grubiai atsakė, kad neįžeidinėkite mūsų forumo taisyklių. Taip ir likau nieko nepešus. Net nesubebėjo paaiškinti kodėl. Nes matyt patys taip sugalvojo. Dėl to ir pikta, nes visiškai jokio atsakymo negavau. Tik kiekvienoje žinutėje grasinima užblokuoti :D Labai džiaugiuosi, nes man prasivėrė akys ir radau daug kitų puikių puslapių kur galiu parduoti savo nenešiojamus ar nenaudojamus daiktus. Taip pat atradau skundai šį foruma. Čia žmonės pasidaline nuorodom kitų puslapių. Kuriais nuo šiol naudosiuos :) Manau vinted turėtų atkreipti dėmesi ir keisti savo darbuotojus. Nes manau per daug sau leidžia ir atitinkamai nedirba savo darbo.
Pasipiktinau ir aš šiuo portalu. jau 6 metai buvau nare, virš 700 teigiamų atsiliepimų. bet sugalvojo ir užblokavo. prisidedu prie visų atsiliepimų. moderatorių savivalė perlipa visas ribas, neatsižvelgia į nieką. gal kas parekomenduosite padoresnę svetainę
Tikrai taip! Ir man užblokavo vinted svetainę dėl versace kvepalų, nors ir buvau parašiusi, kad analogas! Tikras durnizmas, nes iš pradžių tūrėjo įspėti, o ne blokuoti.. nebesilankysiu..
na dar tokios nesu girdejus kaip VINTED baisu.Vertintojai atsirado kur jusu dokumentai, irodykit kad galit vertint preke originali ar ne? Pasityciojimas is zmoniu atsidare, kad zemintu kitus, atsiunciau foto ko jums reikia dar?Deveta avalyne, jums dar reikia etikeciu kazkokiu kur jau nusitryne, cia ne rubas.Blokuoja net neispeje ne tik mano anketa, bet ir dukros.Kokia teise turit blokuoti kito zmogaus anketa?ten pazeidimu nebuvo jokiu.
Tave kas nors skyrybos ženklų mokė ar ne?
Violeta 2017-02-22 14:53:18
Sveiki, man neleidžia prisijungti prie jūsų svetainės, būtų malonu, kad su manimi susisiektumėte, Ačiū.
Sveiki.mano anketa vinted.lt irgi uzbluokavo del armani neoriginalaus treningo kad ikeliau... nesamone...esu sazininga pirkeja bei pardaveja... noreciau kad atbluokotu anketa, bet neimanoma turbut...d*****i kitaip nepavadinsi....
Aš taip pat linkiu bankroto. Nuo moderatorių baisumo teks lėkti iš ten laiuk. Esu penkti metai jų narė, bet kas met situacija tragiškai blogėja, moderatorių kultūra, bendravimu, sužvaigždėjimu, o labiausiai esu nepatenkinta EMILIJOS moderatorės net klausimo iki galo viso neperskaito ir vėjus atrašynėja - TRAGEDIJA. Moderatorių pagalba būna vienašališka, patys pažeidinėja savo sukurtas taisykles MM narių atžvilgiu. Blokuoja narius be pirmo įspėjimo ir elgiasi, kaip "šauna į galvą". Komercijos pilnas portalas. Matomai pačios moderatorės tuo užsiima. NEPATIKIMAS PORTALAS.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Rašytojas
Adresas: Laisvės pr. 125-608, LT-06188 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
UAB „Rašytojas“ užsiima tekstų rašymo veikla. Rašome šiuos tekstus: Tekstai inteneto puslapiams; Straipsniai tinklaraščiams (blogams); SEO tekstai ir straipsniai; Straipsniai interneto žiniasklaidai; Įvairūs reklaminiai tekstai. Redaguojame jau esamus tekstus, optimizuojame juos paieškos sistemoms.

JAV vyriausybės uždarymas truko 3 paras
JAV vyriausybės uždarymas truko 3 paras 01-22 19:33
JAV Senato lyderiai pasiekė susitarimą dėl laikinojo valstybės biudžeto. Todėl prieš beveik tris paras sustabdytas valstybinių įstaigų darbas dar pirmadienį turėtų būti atnaujintas.
"Forbes" jaunųjų finansų talentų sąraše – du lietuviai
"Forbes" jaunųjų finansų talentų sąraše – du lietuviai 01-22 18:20
Antrus metus iš eilės Lietuvos jaunuoliai patenka į "Forbes" sudarytą 30-ies įtakingiausių Europos finansų žaidėjų, kuriems dar nėra 30-ies, sąrašą. Tačiau šiemet lietuviai sužibėjo ir dar vienoje...
Šapoka perspėja dėl kriptovaliutų rizikos
Šapoka perspėja dėl kriptovaliutų rizikos 01-22 18:11
Dideli skaitmeninių valiutų svyravimai kelia riziką visuomenei, todėl reguliuojančios institucijos ją privalo nuolat apie tai perspėti, teigia finansų ministras Vilius Šapoka.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%