Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Manes nenustoja stebint vinted'o apgailetinumas. Platforma skirta humanos asortimento perpardavinejimui, per 10 metu issiplecia per 9 salis bet toliau nesugeba idiegt saugiu mokejimu sistemos, kad pirkejai nebutu apgaudinejami. Ir jei nori iskelt skelbima pasiulo vieninteli buda - tai suvest visa jautria korteles informacija, tam kad prisijungt tavo kreditine prie sistemos, bet saugiu mokejimu tarpininko pasiulyt niekaip ar tiesiog standartinio nukreipimo i banka pavedimui kur kiekvienas saitas tiekiantis servisa Lietuvoje siulo tokia galimybe irgi niekaip Sakau vinted.lt yra tragiskiausias web projektas.
Buvau vinted nare ne vienerius metus. O vakar mane uzblokavo be jokio perspejimo del dvieju adidas dzemperiu, tipo jie is foto nusprende kad neoriginalai. Nusiunciu jiems foto, irodancias ju 100% originaluma, bet jie i tai nereguoja. Mokejau pinigus kad skelbimus iskelti, o jie lygioj vietoj blokuoja anketa (kaip supratau jie patys neskiria originalo nuo analogo). I zinutes mano rasytas, Vinted nereguoja ir neatsako. Rusiuosi kreiptis su visais irodymais i vartotoju teises ir spauda. Nes taip tikrai nepaliksiu.
Loreen 2018-08-20 17:31:04
Buvau Vinted narė 5 metus.Šiandieną radau užblokuotą anketą.KOMERCIJA.Statistinis lietuvis turėtų parduoti apie 50 nereikalingų - išaugtų ir kitokių skirtų drabužių.Gi dabar galima rasti anketų su 2800;2000 ir 1500 rūbų.Pas mane buvo 52 :) Įdomu, kiek komandai sumokėta už tokias gausias spintas.Dramblio nemato :D.
Pritariu jum.gimines ir artimieji gali viskuom prekiauti...
Dont care about my name
2018-08-06 16:08:17 IP 5.20.251.158
Esu labai sena vinted narė. Šiandien gavau iš vinted daug laiškų, kad paslėpti/nerodomi mano NAUJI drabužiai, pardavinėjami komerciniais tikslais.
Pilna narių pardavinėjančių naujus drabužius, avalynę ir kitus daiktus vinted.lt
Pilna narių bersiverčiančių taip pat NE naujų drabužių prekyba IŠ DĖVĖTŲ RŪBŲ PARDUOTUVIŲ, kai rūbai perkami būtent PERPARDAVIMUI šiame puslapyje. TAI IRGI YRA KOMERCIJA.
O kur dar visi kiti versliukai sukami vinted.
Vinted puslapis o tiksliau administratorius naudoja "šantažą" dėl slapuko naudojimo. Įkeli savo prekes dėl pardavimo į puslapį, du mėnesius lankaisi, slapukų nereikalauja kategoriškai, bet po 2 mėn (maždaug) paprasčiausiai uždengia langus dėl perėjimo į kitą puslapį, negali susirašinėti (UŽDENGIA SU UŽRAŠU, KAD SUTINKI DĖL SLAPUKO NAUDOJIMO)kol nenuimi uždengimo (lango) tai yra sutinki su slapuko naudojimu.
Vinted "BANDITIZMO" METODAS naudojamas rinkti info kai tu nepageidauji, arba negali naudotis. Matyt "snargliukai" administratoriai (fiz. asm.) išsidirbinėja, naudoja prievarta.
Labai prastas puslapis. Pastovus pakeitimai, dydziu iskraipumai
Daiva 2017-04-26 13:59:26
Moderatoriams nepatiko pasisakymas forume todel uzblokavo ne tik forume bet ir apskritai nors turiu 95 vien tik teigiamus atsiliepimus. Parasiau laiska prasydama panaikinti blokavima prekiauti nes dar turejau laukianti sanderi ir tiesiog palikti bloka forumuose. Jokio atsakymo po 6 metu buvimo nare. Aciu Vinted.lt uz toki poziuri i savo vartotojus, kurie saziningai prekiauja. Matosi, kad ne patys geriausi laikai ateina jei ivedamos mokamos paslaugos, atleidziami imones darbuotojai.
Mane taip pat uzblokavo.vien del to kad kazkam maisiau.gaila tik prarastu klienciu.kas ieskos visas kvieciu i Ak butik kur galiu parduoti ka noriu vinted forume buvau pasivadinusi KAMIlE 120
Sveiki.tapau viena is jusu.uzblokavo uz alia klastote nesamone.issiunciau visa reikalnga info apie rankine sprendimas liko tas pats.gaila 2 metu.ir 50 geru atsiliepimu.ka daryti?
Jul 2018-07-19 07:25:01
Mane vakar irgi uzblokavo nors pateikiau visus cekius ir yra kodai originalumo. Labai neprofesionalus zmones dirba jau antra karta turiunirodineti origonaluma nors akivaizdziai viskas sudeta. I vartotoju teises kreiptis galima nes asmeniskai as moku pinigus uz skelbimu kelima ir pan.
parasykite man. ieva.grozybes@mail.com
as labiausiai uz smeizta noriu kreiptis i vartotoju teises. idomu ar gali jie nepagrystai, be jokiu irodymu apsmeizti zmogu prekyba analogais. grasinimai, su visais ispejimais. kazkokia komedija
Ieva 2018-07-18 11:25:16
Komediju komedija!!! noderatoriu savivaliavimas, bei bendravimas absurdiskas. siais laikais, kada klienta stengiamasi islaikyti, jam padeti, VINTED visiskai neskaito kas jiems rasoma, automatines zinutes siuncia. nulis boro isspresti problema. mano atveju apsmeize analogo prekyba! smeiztas, izeidimas. po 20ties nuotrauku, atsakymas toks pat. nuotrauku net neperziurejo! Rasau noredama susisiekti su kuom daugiau nariu, neadekvaciai apkaltintu bei uzblokuotu vinted. noriu kreiptis i vartotoju teises, bet manau jei.musu bus daugiau kazka pasieksime. daugiau nesileisiu, kad mane smeiztu, kazkokia neadekvati komanda, neturinti supratimo apie originaluma prekiu!!!
Dominyka 2018-06-14 08:25:11
Na ka...tenka ir man prisideti prie neigiamo atsiliepimo...naudoju vinted jau daaaaug metu, esu idejusi labai daug darbo, ties nuotraukomis, drabuziu aprasymu ir pan, turiu begale atsiliepimu, o mane ima ir blokuoja irgi del.ale klastotes..kazkokia nesamone visiskai...parasiau zinutes viena.po kitos, niekam.neidomu.net pajudinti pirsto....siulau irgi visoms kreiptis i vartotoju teises, kitaip nieko.nebus...as.visai nenoriu prarasti savo.anketos.su tiek.ideto darbo
Sveiki. kaip su jumis susisiekti? labai noriu kreiptis i vartotoju teises, bet manau reikia grupeles musu
Čia ne puslapis, o tragedija. Mano žmona pakliuvo ant tokios moters kuri sukčiauja, dabar yra naudojama mano žmonos banko sąskaita, vardas ir pavardė, dabar ji yra juodinama višoje erdvėje, nors pati prarado pinigus, pervesdama apsišaukusiai moteriai. Priduota į policija. Kur žiūri atsakingos instancijos, dėl tokių dalykų?
Dar viena nusivilusi narė 2018-06-10 19:59:52
Nors savo taisyklėse Vinted deklaruoti, kad yra draudžiama pardavinėti padirbinius ir kopijas, tačiau yra pilna narių, prekiaujančių neoriginaliais daiktais.

Kai mane viena tokia narė apgavo: prekės aprašyme buvo parašytas prekės ženklas, tačiau man atsiuntė kažkokį pusiau iširusį skudurą ir pareiškė "nieko nežinau, atgal nepriimsiu, negi už tokią kainą tiekėjaisi originalo?!" - iš moderatorių sulaukiau lygiai NULĮ veiksmų. Ir tos narės profilyje iki šiol kabo atseit "Chanel" striukė.

Moderatoriai absoliučiai neveiksnus, už nieką neatsako, į skundus nereaguoja. Jie praktiškai neegzistuojantys, visi daro, ką nori.
Ar gavote koki atsakyma? Mano anketa irgi del ale padirbinio uzblokavo...neskiria turbut padirbinio nuo analogo...turbut pati.siuvu.padirbinius...absurdas...parasiau 10 zinuciu, jokio atsakymo!
Jovita 2018-05-02 10:19:55
Sveiki, nerandu kaip parašyti laišką vinted. Niekaip neįmanoma susisiekti, nėra jokių kontaktų. Parašiau per vinted žinutes, bet tyla, jokio atsakymo.Gal kas patartumėt kokie dar yra pardavimų puslapiai?
Ar radote Jovita, kaip parašyti jiems laišką? Nes yra neteisingai nuskaitomi pinigai už prekių iškėlimą, o kreiptis nėra į ką, nei telefono, nei el.pašto.
Dar viena nusivilusi narė
2018-06-10 19:59:52 IP 78.61.224.149

Vinted tikra betvarke!

Nesuprantu kam yra blokuojami mano skelbimai? Deveti rūbai? Nauji tai tarkim pateisinu sakot negalima prekiauti o kur man deti jei netiko? Išmesti?

Pažiūrėkit atydžiau savo svetaine kiek yra nariu kurios ptekiauja tarkim batais turi visu dydžiu bei spalvu arba sukneliu palaidiniu rankiniu pilna!

Jei nori pinigeliu i kišene tai rašykit kiek norit :) o ne šitaip....
Jums rašius buvau n kartu ir nares buvau surašius visa lapa kurios verčiasi komercija ir nieko sekmingai prekiauja toliau o vat aš parduodama naujus džinsus savo pirktus vinted ar dar ka nora kas netiko jau prekiauju
Sveiki, esu cia gal kokie 5 metai. Kuo toliau tuo daugiau pazeidimu is portalo personalo. I zinutes moderatoriai neatsako, nors privalo. Uz nariu apgavima ar apvogima neatsako, nors privalo, nariu apgaviku nebeblokuoja, jei parasai neigiama uz apgavyste ir gauni atgal neigiama ar izeidzianti atsiliepima- jo neistrina. Esu cia apvogta jau 4 kartus - nieko nesprendzia ir nepadeda. Kreipiausi i advokata, jis pasiule rasyti kolektyvini ieskini Vinted administracijai, nes perziurejes atsiliepimus priskaiciavo simtus apvogtu ir apgautu nariu, kuriems Vinted net nebande niekuo padeti. Manau laikas Vinted ne tik pelna is musu narystes gauti o ir apmoketi per ju nesugebejima tvarkytis, musu patirta zala. Norintys prisijungti prie ieskinio, rasykite el. pastu aukmonra @gmail.com
vinted ex vartotojas
2018-06-05 15:16:36 IP 78.158.13.34
Moderatoriai tyciojasi is anriu, labai neprofesionaliai elgiamasi, tiesiog nepatinka - blokuoja, didziule diskriminacija
Tik blogiausi atsiliepimai, dauguma pasalugu mokamos, blokuoja zmones kada tik nori, be jokio perspejimo.. neimanoma naudotis paslaugomis, atrasineja formalias zinutes copy-paste, jokio rysio su vartotoju nera. Manau greitu metu atsiradus panasiai svetainei, dauguma zmoniu pabegs.. nes vartotojas negerbimas!
Is tikruju keista, kad siais laikais egzistuoja dar tokie puslapiai su ant tiek blogais moderatoriais. Tragedija. Visiskas issityciojimas ir didziule nepagarba savo nariams. Labai tikiuosi, kad atsiras stiprus konkurentai.
Manau atėjo pats metas, dėl jų netinkamo elgiasi su klientais, kreiptis į vartotojų teises. Su tais blokavimais jau atsibodo.
Skunda parašiau.
durnesnes internetines parduotuves tikriausiai negali but, blokuoja del neaiskiu priezasciu, vos idedi kelis naujus daiktus su etiketemis nes permazi jau blokuoja, tai kam tada apskirtai ta skiltis reikalinga? zodziu nei kazka parduot, nei bendrauti, gyvatynas ir durdomas kazkoks...
Prisidedu prie tų kuriuos užblokavo dėl neva neoriginalios prekės, nors buvo pateikti pirkimo duomenys, prekė su etikete, niekad neturėjau skundų, tik teigiami atsiliepimai mano profily.
Labai gaila, kad dauguma forumu uzkisti izeidinejimais, apkalbom kitu zmoniu, keliamos pasiepiamos nuotraukos, skleidziamas smeiztas. Trumpai - gyvatinas. Merginos aptaryneja ir smeizia nepazystamus zmones, pilna keiksmazodziu.
Likau labai nusivylusi moderatorių darbu. Pardaviau striukę, viskas atitiko, bet pasirodo nepatenkinta pirkėja neturėjo prie ko prisikabinti, tai pareiškė pretenzijas dėl neva nepatinkančio kvapo. Kreipiausi į moderatorių, tas atsakė, kad tai labai individualu ir sunku įvertinti, žodžiu pažeidimų nematė. Pirkėjai pasiskundus moderatoriui, kad dėvėtas drabužis ne taip kvepia kaip tikėjosi, buvau užblokuota. Ar logiška perkant dėvėtą rūbą tikėtis būklės kaip naujo, juo labiau už keliskart mažesnę kainą.Keista logika, naudotus daiktus perkant-parduodant visada galima prie ko prisikabint nenorint jo priimti, paprasčiausiai neatsižvelgiama ar tai esminis trūkumas ir kokia kaina iš viso sumokėta už gero stovio daiktą.
inga 2018-02-13 19:11:51
Uzblokuoja anketa, net atsiuntus nuotraukas patvirtinancias originaluma. Neadekvati moderatoriu komanda. Neimanoma susisneketi. Surinkta simtai atsiliepimu ir viskas veltui. Laiko gaisimas aiskinantis. Ir beviltiskai... Yra kitu portalu prekiauti. Todel nenoriu daugiau net pirkti nieko is ten...ar paziureti i vinted logotipa. Nervu gadinimas.
As galiu tik pritarti Jums, absoliuciai neadekvatus zmones dirba.. mano anketa taipat buvo uzblokuota neva neorginalios prekes, nors ikeltos ir orginalios etiketes kurios taip nepadirbinejamos, susidaro toks vaizdas kad neisprususi moderatore pati nusprendzia ar tai orginalas ar ne...as visiskai nusivylusi siuo portalu...Tik blogiausi atsiliepimai.
dAINA 2017-08-16 10:23:29
Sveiki aš taip esu užblokuota jau antrą kartą dėl dviejų priežasčių, ale patdavinėjau MK tašę neoriginalatą tačiau, ji buvo pirkta premium parduotuvėj, tačiau net nesugebėjo jo paprašyti, taip pat jei įdedi foto geresnia kokybe taip pat užblokuoja ale iš interneto!!!!!!!! Nerekomenduoju ir tikiuosi atrasti kitą sveitainę, nes su savo klientais nesiskaito visiškai!!!!!
Mielos moderatores, jei blokuojat anketa del neoriginaliu prekiu, tai pirmiausia ismokit skirti originalia preke nuo padielkos. Anketa uzblokavo del alia ne originalios Guess kosmetines. Manau naturalu, kad neturiu pries 2 ar 3 metus pirkto daikto etikeciu. Nusiuntus internetines parduotuves, is kurios pirkta kosmetine, order summary, kur aiskiai matosi ir mano asmens duomenys, jokiu moderatoriu veiksmu ir anketos atblokavimo nesulaukiau. Labai nusivylus esu kai blokuoja saziningus narius. Blokuokit kur LV ar Burberry po 10€ pardavineja.
Vi 2018-02-14 23:55:42
Paantrinsiu daugeliui pasireiškusių narių - visiškai nesąžiningas ir neadekvatus moderatorių darbas. Teko garbė bendrauti su Auguste. Buvau užblokuota už tai, kad mano prekės buvo palaikytos neoriginaliomis. Nors buvo atsiųsti originalumą patvirtinančios nuotraukos, į tai visiškai nebuvo atsižvelgta. Jau nekalbu apie 69 teigiamus atsiliepimus...Tuo tarpu vis dar yra likę daugybė narių, kurios turi 500+ brandinių prekių ir nėra ir nebuvo blokuojamos ir jų veikla kažkodėl nėra laikoma komercine. Mielas, vinted, kodėl taip selektyviai filtruojate narius? Galbūt tai Jūsų draugai ir giminaičiai?
Kitas klausimas, kada pagaliau pradėsite ištikrųjų domėtis kokia žmonių nuomonė apie Jus ir gerinti savo darbo kokybę? Visi čia esantys komentarai ne iš piršto laužti.
Sutinku tikriausiai giminaiciai uztai galima
Ir as pridesiu norejau vinted musu mazyliai parduoti vaiku rubus ir spekit komercine veikla sako
Niekaip negaliu prisijungti per paskyra fcb. Pasikeiciau slaptazodi ir man uzregistravo nauja, bet ir per ji nepavyksta prisijungt.
Nebuvau niekaip ispeta ar esu uzblokuota. Parasykite prasau i maila, kas vyksta? Ar as blokuota? Jei taip, kur mano nusizengimai?
Esu nusivylusi sia vinted programa. Uzblokavo del neoriginalios rankines. I prasymus ir kalbas del atblokavimo nesileidzia ir nereguoja. Nesvarbu, kad vos ne puse nariu prekiauja neoriginaliom prekem, bet va mane del kazkokiu priezasciu neaiskiu uzblokuoja. Labai prasta politika. Kreipsiuos i teisma..
Esu labai pasipiktinusi vinted moderatoriais.. Savavališkai užblokavo mano anketą neva turiu dvi anketas, svarbiausia, kad tikrai žinau, jog turiu tik vieną. Rašiau tris kartus į pagalbą ir buvau ignoruojama. Galiausiai paprašiau, jog sesuo parašytų iš savo anketos jiem apie mano situaciją. Viską paaiškinus sesei, mano anketa buvo atblokuota per kelias valandas. Nesulaukiau nei atsiprašymo nei paaiškinimo... Tiesiog įdomu kas per moderatoriai ten dirba, kad šitaip nesiskaito su vartotojais...
vidmantas karlonas
2018-02-11 14:52:43 IP 5.20.37.210
Laba diena
rasau Jusu bendrovei su dideliu nusivylimu, susikuriau naujai anketa ir uzblokavo, parase kad turiu kelias anketas.o as esu naujas narys ir neturiu anketu.mano drauges draugai turi anketas ir tikrai yra nusivyle jusu nesaziningu darbu.manau jus isspresit sia problema, jai reikia as galiu patvirtinti tapatybe
pagarbiai vidmantas
Atblokavo mano sesers anketą, kuri gyvena kitame mieste, bet su sąlyga jei kada aš prisijungsiu prie jos anketos iš savo IP užblokuos visam laikui.Kai atvažiuos į svečius reikės neleisti wifi naudotis.Mane užblokavo už komerciją, vėliau atblokavo sąlyga buvo, kad ne daugiau 10vnt kelsiu, skaičiaus neviršijau, bet užkliuvo 0.40cnt vertės skelbimas, palaikė tai dideliu pelnu ir užblokavo daugiau nei į vieną žinutę neatrašė.Tai žmogiškumą praradę asmenys.Naujokė nebuvau turėjau virš 400 atsiliepimų ir nei vieno neigiamo.
Kodėl neblokuoja užsiimančių narių?
2018-02-09 21:08:19 IP 78.63.167.246
musumazyliai.lt visi mato, kad nariai kaip efese prekiauja pilnu katalogu naujais rūbais su etiketėm, jos neblokuoja, narė jovituk kataloge turi virš 1000daiktų, labdarinė avalynė iš užsienio jos neblokuoja, daugybė narių komercija užsiima, MM komanda apsimeta, kad jų nemato, nes tikriausiai tai darbuotojų ar jų artimųjų daiktai, bet kas įsikėlęs būtų iš karto blokuojamas.Pas narę lina007 kombinezonų ir striukų apie 500vnt., pas narę dukatą apie 2000 daiktų labdarynių iš užsienio.
Neteisingai blokuoja
2018-02-08 20:10:18 IP 78.63.167.246
Esu taip pat užblokuota MM, nesijaučiu kalta, užblokavo net mano artimųjų anketas, kurių ir IP skiriasi ir miestai skirtingi, bet nebūdami prie kompiuterio, dirbantys nuo ryto iki vakaro, o pardavėjams nieko neatrašant vėliau būna paprašo atrašyti, prisijungi pervedi pinigus, tai tiek, nesivargino net IP sutikrinti, nors ir aš buvau išvykusi esu prašiusi prisijungti kodus siuntų parašyti nariams, nes neturėjau interneto telefone.Visi be žado, užblokuotos anketos visų artimųjų ir mano ir mano vaiko, artimieji tik pirkimuose dalyvavo.
pilnai pritariu narems kurios buvo neteisingai uzblokuotos per keturis metus dar taip nebuvo ka nori ta daro moku DIDELIUS pinigus uz iskelimus atsirado dar nauju nezinomu taisykliu nejaugi sitaip visi tyles o uzblokuoti tikrai yra ka pilna su neigiamais gauna ispejima ir toliau apgaudineja patarciau dirbti saziningiau ir atidziau mane uzblokavo uz devetos delninukes ikelima nors nenurodziau kad tai ar originalas ar analogas kaina pigi as pati jos nepagaminau ji pirkta su zenklu gal tikrai jums reiktu ismokti patiems kaip rase nare daugiau apie prekes
Judita 2018-01-30 11:06:45
Pasirodo ne tik mane uzblokavo be ispejimo :) tikrai pradzioje buvo puiki vieta prekiauti rubais, bet dabar cis atnaujina, pilna taisykliu, mokamu paslaugu... greit reikes susimoket kad naudojiesi... bligiausia tai kad uzblokavo kai turejau issiusti preke. Nare pervede pinigus kita diena turejau issiusti ir uzblokavo... nekaltas zmogus negavo prekes...
As taip pat prisidedu, rašydama Vinted neigiama atsiliepimą.. Arba darbuotojos dirbančios visiškai neturi kometencijos atskirti klastocių nuo neklastočių, taip pat klastojamų prekės zenklų nuo neklastojamu.. arba tai daroma sąmoningai, nes net du kartus is eiles buvau laikinai blokuota sekancia diena po prekių iskelimo-apmokėjimo.. ir dar del 10 euru vertes, nunesiotos Tommy Hifiger rankines.. kuri jos pasirode kalstote.. :D atsiuntus daugybe nutorauku, pareiske, akd tai neirdo originalumo, kad reikia serfikatu ir kodu ir pirkimo cekiu.. Pirma, reiketu pasidometi apie prekes zneklus, kurie turi serfikatus kurie ne, kurie turi kodus, o kurie ne, ir antra, kai pardavinejami nauji taiktai, ir uzsiimama komercija, galima tureti ceki, bet ne kaip parduoti savo 7 metu senumo darbo rankine.. ;) Sorry vinted komanda, bet nusivaziavote visiskai.. ;) Apmokykite darbuotojus su prekės ženklais, ir kaip atskirti klastotes.. ;)
Na esu nesupratusi kodel taip ivyko.Nesuprantu kodel mane uzblokavo.Jokio ispejimo nieko negavau.Ir nesuprantu ka blogo padariau.Tiek metu saziningai parduodavau ir pirkdavau rubelius.Tikiuosi kad ivyko klaida.O jei ne tai tuomet labai gaila kad taip vyksta is niekur nieko.Laukiu jusu atsakymo.
Tikiuosi kad kas ten dirba viena diena atsibus, taip pat ruosiuos rasyti rasta i tam tikra istaiga, situacija tokia kad blokawo mane ale komercija na tiek to pasijunge mama is sawo telefono nes pamokinau kaip reikia kelt rubus pasitwirtino tapatybe kuri kainawo ir popiet ja blokuoja newa turi dwi anketas nu kazkoks kosmaras taip iseina kad is ip kur as buwau negali nei mama nei sese jungtis nu man zinokit apsurdas irgi tiek metu saziningai buwau nare o jie sitaip... tai ponios brangiosios pradekit blokuoti kas antra anketa nes kiekvienoje yra komercija apsurdas.... tikiuosi kasnors greitu laiku sukurs kazka panasaus...
Atsiuntė vietoj akmeninės apyrankės plastmasinę, negražino pinigų, nors gražinau apyrankę
Laba diena, kadangi turiu labai daug nauju drabuziu ir prekes yra kokybiskenes nei pas daugeli kitu, siuliau narems mainytis. Pirmiausiai susizymejau daug patinkanciu prekiu, o po to tik rasiau.
Deja po jusu kvailu pakeitimu, negana to, kad viska apmokestinote, ir per menesi cia uzsisakineju jusu paslaugas tikrai daugiau nei uz 10eur, buvau uzblokuota.
Labai noreciau suzinoti kodel? Naudojuosi vinted jau daug metu ir tokiu kvailysciu dar nera buve.
Negana to, kad negaliu narems siulyti mainu, dabar nebeleidziate parduoti net iskeltu drabuziu!!!
Uz ka as moku pinigus, jei nebegaliu narems net atsakyti i uzduodamus klausimus apie prekes?
Su tokiais pokyciais viena diena cia neliks nariu (o ju ir taip jau stipriai sumazejo :)) ir tai tikrai jusu puslapiui ne i nauda.
Rasau jau ne pirma laiska, ne visada gaunu atsakyma, bet bent pasiskaitykite ir pagalvokite ka darot.
Labai tikiuosi, kad sugrys senasis vinted, arba bent atsiras panasi programa, kurioje nebus svarbiausias tikslas komercija, kuris dabar yra butent pas jus.
Na ka gi... 6 metus buvau sazininga vinted nare.. ir kadangi dirba visiskai neismanancios savo darbo, bei neteisingai atliekancios savo darba darbutojos esu uzblokuota ir mano IP taip pat!!! O apie pagarba klientui net nera kalbos! Blokuoja taip kaip sauna i galva. Paskaicius ir kitus atsiliepimus tikrai supratau, kad ne as viena tokia

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Starflix Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; seo paslaugos.
Starflix, tai lyderiaujanti rankų darbo svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros agentūra, galinti didžiuotis tūkstančiais klientų visame pasaulyje. Mūsų siekis – padėti kiekvienam verslui rasti ekonomiškiausią, individualiai pritaikytą, skaitmeninės rinkodaros sprendimą. Sukurkime Jums naują svetainę...
Navus
Adresas: Birutės g. 8, 316-317, LT-91203 Klaipėda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; seo paslaugos.
Esame novatoriška, į klientą bei jo poreikius orientuotą IT įmonė, teikianti aukščiausios kokybės IT sprendimus verslui. Dirbame Lietuvoje ir Užsienyje, todėl esame sukaupę didelę patirtį kuriant įvairaus sudėtingumo IT projektus. Mūsų profesionalų komandai yra keliami aukščiausi kokybės reikalavimui. Galime...

Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui
Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui 10-19 18:42
Krepšinio aikštelėje praeityje vienas kitą ne kartą keitę Darius Songaila ir Robertas Javtokas tokį patį manevrą atliko ir versle.
Teismas: "Lietuvos geležinkeliai" gali tęsti 250 mln. Eur elektrifikavimo konkursą 10-19 18:37
Teismas leido valstybės valdomiems "Lietuvos geležinkeliams" atnaujinti maždaug 250 mln. Eur vertės Vilniaus geležinkelio mazgo ir ruožo Kaišiadorys–Klaipėda elektrifikavimo konkursą.
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau 10-19 17:31
Didžiausias pasaulyje suskystintų gamtinių dujų (SkGD) bunkveriavimo laivas "Kairos" išplaukė iš laivų statyklos Pietų Korėjoje ir išvyko į savo pagrindinę veiklos vietą Baltijos jūroje...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Varis 6050,76 0,00%