Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Help make second-hand the first choice worldwide
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Agnė 2020-12-01 19:39:36
Nesitikiu, kad kas nors pasikeis, po šio mano atsiliepimo, bet... Prieš rašant, pasiskaičiau kitų vartotojų atsiliepimus, galvojau, gal aš vienintelė čia su neigiamu, NET LABAI NEIGIAMU atsiliepimu...
Prieš kelias dienas gavau žinutę, kad pasižiūrėt skelbimus, kad komercinė veikla, užblokuos... Paslėpiau visus skelbimus, liko gal du, prieš tai buvo įdėta ir keletą naujų daiktų, ir mano vaikams netikusių, tris vaikus turim. Vakar įkėliau naudotus vaiko batukus, pažymėta, kad porą kartų dėvėti, vėl gaunu žinutę, kad blokuoja!!!! Turbūt niekas net nesigilino, kad įkėliau naudotą daiktą!!! Prieš tai buvo taip pat ne vienas įkeltas naudotas daiktasTaisyklių, taisyklėlių, taisyklyčių daugiau negu daug, ir turbūt jų visų visų visų ne tik kūrėjai, bet ir tikrintojai nėra perskaitę
Labai tikiuosi, kad greitu metu atsiras konkurencinga platforma, maloni, aiški, suprantama, kur bus kuriami ne tiks didžiausi taisyklių sąrašai ir siunčiami automatiniai atsakymai!
D 2020-11-25 23:08:31
Mano paskyra irgi užblokavo.. Dar labai juokinga kad neįmanoma susisiekt su jais nes užblokuota paskyra, kas per nesąmonė darosi, siūlau ryt skambinti jiems visiems kartu

ačiū už žinutę.

Jeigu nepavyksta su mumis susisiekti per pagalbos centro nuorodą, kviečiame tai padaryti el. paštu legal@vinted.com

Gita 2020-11-21 23:29:27
Bandziau parduoti savo ir dukters naujus rubus ir ka manot iskeli moki pinigus po keliu pardavimi trikt spinta istrinama, gauni zinute jusu komercinis pardavimas!!! Jei rubus pateiki graziai nufotografuodama o ne ant zemes tai yra kliutis ISKELKIT MOKEKIT PINIGUS TUO PACIU BUS SPINTA ISTRINAMA, , ATSARGIAI SU MOKEJIMAIS VELTUI TAI BUS,
Sveiki, Gita,

ačiū už atsiliepimą. Kadangi šioje platformoje negalime jums padėti, susisiekite su mūsų Pagalbos centru per šią nuorodą:

ausra 2020-11-20 11:55:39
Nesuprantu kodėl leidžia į vinted dėti skelbimus svetimo žmogaus vardu anketa ir kita informacija, taip negalima, uždrausti reikėtų tokius dalikus, kas kokia moteris įdėjo skelbimo kito žmogaus vardu ir dar įdėjo to žmogaus sask, ir dabar pridarė tam žmogui problemu
Sveiki, Aušra,

Eglė 2020-11-19 13:32:13
Tiek laiko prabėgo nuo atnaujinimo, o mano visi atsiliepimai vis dar dingę.Programa stringa..
Sveiki, Egle,

Sonata Zabarauskaitė 2020-11-14 10:57:55
Esu labai pikta ir viliuosi, kad bus atsiliepta, užblokuota mano anketa ir neleidžiama prie jos prisijungti, išvis kam ji užblokuota nesuprantu, kažkoks kosmosas, reikalingos źinutės ir pan.
Sveiki, Sonata,

Sarune 2020-11-13 14:35:45
Neimanoma ieiti i lietuviska vinted. Vis prancuzu versija jungiasi
Sveiki, Šarūne,

Gintarė 2020-11-13 13:15:55
Sveiki, p. Vinted,
kad ir kaip norėčiau Jumis pasidžiaugti, nu tiesiog net per sukąstus dantis nepavyktų. Labai džiaugiausi Jus atradusi, kad galiu pigiau apsipirkti ir kitam prekę parduoti, bet šiuo atveju, po Jūsų atnaujinimų ir "sukišimų" viską į vieną, tiesiog padarė meškos paslaugą. Visų pirma, programa nuolat stringa, pasirinkus konkrečias prekes, rodo tuščią lauką... Visų antra, kaip būdavo gerai išsirinkus mėgstamą narę (-į) programa informuodavo tik apie tau rūpimus daiktus, o dabar matai įkritusius ir žaislus ir vaikiškus rūbelius. Nu žinokit, Komanda, žiauriai susimovėt. Tikiousi, bent Jums tai buvo naudinga, nes man, tai žiauriai ne kažką.
Žinau esate, vykę ir tikrai padarysit viską, kad būtų visiems gerai. Ačiū, Jūsų Klientė.
Sveiki, Gintare,

Esu labai nusivylusi vinted:
1. Paskyros blokavimas be priezasties
2. Absoliuciai jokio gincu sprendimo
3. Vienasaliskai priimami sprendimai vartotoju atzvilgiu be ju zinios ir sutikimo
4. Nepagarbiu, neetiskai besielgenciu nariu gynyba
5. Nulis pagalbos sprendziant konfliktus
6. Nulis emociju i elektroninius laiskus ar telefono skambucius
...
kodėl iš manęs reikalaujate telefono, man nereikia jūsų perspėjimų. Norit savo reklamą siųsti? Atsikniskit su savo pasiūlymais.
Sonata Zabarauskaitė
2020-11-14 10:57:55 IP 2i51bg1p
Neimanoma ieiti i lietuviska vinted. Vis prancuzu versija jungiasi
Sveiki, p. Vinted,
Evelina Petrauskaite 2020-11-02 16:14:38
Žinokit nebeįmanoma apsikęsti perkant vintede po atnaujinimų. Sutvarkykit vintedą, nes jau dauguma iš mano aplinkos dėl automatiškai nusistatančios prancūzų kalbos jo nebenaudoja. Gerai tiems, kurie supranta prancūziškai, bet žmonėms, kurie jos nesupranta tai yra didelis nesusipratimas. Po atnaujinimų tikrai nusivyliau vinted programėle :)
Sveiki, Evelina,

Živilė 2020-10-27 19:46:56
Sveiki, esu nusivylusi pirkimu, susirandi reikiamą daiktą, rašai, o pirkėjas neatrašo savaitėm nieko, kaip suprasti, kai priimat tokius pardavėjus?Jai deda prekę pardavėjas, tai su tikslu parduoti ar ne taip?O čia tyla?Meskit iš sąrašų tokius pardavėjus visai, jie tik vietą užima, o apie prekę nesuteikia jokios informacijos, reiškia nesuinteresuoti parduoti jos, tai koks tada tikslas tokių pardavėjų, nervinti pirkėjus ar kaip?
Sveiki, Živile,

Vaida 2020-10-20 14:36:20
I naujaji vinted persikele tik maza dalis prekiu is musumazyliai ir senojo vinted. Ka daryti, kad butu perkeltos visi daiktai?
Sveiki, Vaida,

vartotojas 2020-10-19 18:43:09
Sveiki, jau antra diena neveikia zinuciu siuntimas. is programeles ir is tinklapio. Naujas vinted puslapis ir naujausia programele.

ieva 2020-10-16 14:04:43
Negaliu išsiųsti žinučių savi pirkėjoms! Tvarkykite programėlę!
Sveiki, Ieva,

Ingrida 2020-10-16 06:27:36
Sveiki, kaip isidiegti vinted programele i samsung s7???Anksciau buvo viskas tvarkoje, su ta nauja tai bardakas...
Sveiki, Ingrida,

Vinted komanda
Anksčiau tokias įmones vadindavo "skudurynu", "gariūnais" ir pan. O db vos ne svarbiausia imonė Lietuvoj. Kur ritasi pasaulis? Normalių kažką kuriančių nebeliko?
vinted Viskas tiek primityvu ir apgailėtina, kad dar kažką rašyti būtų perteklius...Matyt kol jie nesusiras normalaus (ne popsinio) vadovo ir visų tų diletantų neišvaikys, visa tai stabiliai eis į dugną. Paskaitykite ką apie juos rašo UK vartotojai
Kadangi susisiekti su vinted administratoriais/moderatoriais yra misija neįmanoma, prašau čia: informuokite bendruomenę, jei pasikeitė taisyklės, jei nebedraudžiama komercija, padirbiniai, nuotraukos iš interneto etc. Rašote, kad į pranešimus sureaguojate per 48 valandas? Jūs skaičiuoti iki 48 mokate? :) Turginių anketas trinate tik po 62-o taisyklių pažeidimo? Kuom negaliu atsistebėti, kad yra perkančių mokamas paslaugas, kad "pasimesti" tarp turginių skudurų. Prašau informuoti, kada bus galima užeiti į vinted ir ten bus bent jau minimali tvarka.
Nesenai mano anketa buvo užrakinta dėl to, kad galėjo būti pažeistas jos saugumas. Niekaip nepavyksta susieskti su Vinted, per pagalbos centrą niekas neatsako, netgi į jų el. paštą rašiau, jokio atsakymo. Kadangi žutbūt reikėjo nupirkti vaikui striukę žiemai, sukuriau antrą paskyrą, o šiandien gavau žinutę, kad pažeidžiau jų taisykles, nes turiu dvi anketas.
Tai leiskite ištrinti tą pirmą, kuri buvo užrakinta, žmonės, taip nedribama. XXI amžius, jokio atsakymo, vartotojas paliekamas pats sau, patys sukūrėt taisykles, bet padėti neiena į jūsų kompetencija????
Jau kelias dienas pasikeitė kalba iš lietuvių į prancūzų, galvojau, gal pati kažką pasispaudžiau, bet žiūriu, kad ne ne mana vienai. Prašau, ištaisykite šią problemą
Ir dar norėčiau išreikšti nuomonę dėl to susijungimo. Visgi dvi spintos buvo geriau, dabar labai nepatogu, nes viskas susimaišė
Evelina Petrauskaite
2020-11-02 16:14:38 IP 2g44b9ie
Labai nusivylus, šiuo atnaujintu ir sujungtu vinted su mūsų mazyliai. Seniau ėjo viska surasti labai greitai, o dabar pastoviai stringa, pagal prekės ženklus neina surasti, nerodo prekių ženklų visų, stringa nu žodžiu tikrai neina sklandžiai naudotis, buvo patogiau kaip dvi paskyros buvo (vinted ir mūsų mažyliai) viskas vyko greitai, patogiai ir sklandžiai o dabar bardakas kaip vaikų daiktai ir rūbeliai sumesti į suaugusiųjų
Man irgi jau nepatiko vinted jau kiek metu esu cia bet mane uzblakavo pirkau rankine is kitos nares analoga jos neplanavo kaip ji pardavinėjo as ja gavau ji man netiko nusprendžiau parduoti o mane paeme ir uzblakavo visam laikui.Kitos pardavinėjo po kiek metu analogas ir jas neblakuoja. O parašau zinute vinted komandai tai net nesugeba atrašyti. Labai esu nusivylus tai nesąžininga vienos gali kitas blokuoja....
Itin prasta platforma. Į klausimus neatsako, problemų neišsprendžia. Po perkėlimo iš viso baisu. Niekas iki galo neapgalvota.
Labas vakaras norejau pasiteirauti kaip suprasti įėjus į programėlę prašote pereiti į atnaujintą versiją ir paspaudus mygtuką, kad pereiti niekas nepasikeitė. Nėra galimybės nei pasižymėti rūbo nei parašyti pardavėjui. Kas čia per nesusipratimas gal paaiškinsite ir taip jau keles dienas negaliu įsigyti rūbo kurio reikia.
Kažkoks absurdas su nauja versija...
Galų gale kaip daviau daug užklausų dėl perkėlimo prekių užblokavo anketa...
Vis dar neveikia zinuciu issiuntimas per aplikacija. per puslapi jau neturiu laiko bandyti. Paspaudus "technine pagalba" ir po ilgo rasinio apacioje pasirinkus "testi susirasinejima. problema neisspresta" - zinutes irgi neissisiuncia. Pagalvokit apie tai
Apgailėtinas klientų aptarnavimo skyrius. Nepatyrę studentai bando tvarkyti problemas patys neišmanydami puslapio taisyklių ir funkcionalumo. O kai yra baksnojama į pačių pažeistas taisykles, nebūtai ginasi bei išjunginėja pokalbius, negana to blokuoja anketą. Beje, kiek žvilgtelėjau į kitus komentarus, mano situacijoje taip pat pasižymėjo tamsta Dovilė. Nepatingėsiu pateikti siurprizo iš VVTAT.
Negaliu išsiųsti žinučių savi pirkėjoms! Tvarkykite programėlę!
Buvusi vartotoja 2020-10-05 09:10:13
Hmmm. pasirodo vinted rekvizituose ir atsiliepimus trina. keista kodėl jiems leidžiama tai daryti.
pakartosiu situacija, mano anketą Dovilė ir Barbora blokavo, traktuodamos, kad gaunu iš Vinted pastovias pajamas. už tokias pastovias pajamas mano žiurkėnas neišsilaikytu. merginos mastykite kuom kaltinate žmones. Visiškai neadekvačios taisyklės, o jie gi už vartojimą, reklamuojasi kokie yra tobuli, bet pažeidinėja vartotojo teises net negalvodami. Nieko neapgavau, 450 atsiliepimų (kažką turėtų reikšti (, visada informuodavau apie padirbtus gaminius (kur aš tikrai nusimanau, ne kaip kai kurie Vinted darbuotojai). Šio puslapio niekam nerekomenduočiau. P.S. anketas kaip matau iš čia esančių atsiliepimų blokuoja kaip grybus pjaudami, o anketas kurios užsiima apgavystėmis (tokią anketą penktadienį pati asmeniškai reportavau, aprašiau situaciją, kad prtašioma primigtyviai išsiūsti prekes ir t.t.), nieko nebuvo daroma iki pirmadienio vakaro, per tą laiką buvo apgauta apie 20 žmonių. tai va šaunioji komanda, atsimerkite kur daugiau dėti pastangų, neadekvatiem blokavimam ar tikrinimui naujų anketų, kad nebūtų apgavysčių.

ačiū už atsiliepimą. Apgailestaujame dėl šios situacijos, tačiau sprendimas buvo priimtas remiantis mūsų platformos taisyklėmis, kurias galite rasti čia:

Dėkojame už supratingumą,

duoning 2020-10-05 19:41:39
Kodel negalima pareiti i naujaji vinted, istisai raso, kad ivyko klaida. I laiskus ir paklausimus neatsakote. Tai gal paskambinkite nurodytu telefonu. Gal galetumete paskelbi informacija, kas vyksta, kas per klaidos ir kiek tai tesis? Patys rekomenduojate tureti tik viena paskyra, bet jos perkelti i nauja platforma nepavysta. Laukiu atsakymo.

Nu va 2020-10-11 14:03:06
Nebeleidzia prisijungti i Vinted jei nesi lietuvoje...tiek forumo temu buvo issaugota ateiciau ir viskas dingo. Isdirbkit sistema ir tada keiskit!!!!! Nesamone kazkokia

Jolanta 2020-09-30 15:46:26
kodėl atsisiuntus nauja programėlę įdiegė ar tai prancūzų ar tai ispanų kalbą.? Kur lietubių k dingo????

Buvusi naudotoja
2020-10-11 11:13:05 IP 2i574ml8
Apsurdu apsurdas. Sistema visiski neisdirbta. Nebuvau prisiloginusi savaite, isijungiu raso uzblokuota, i kalbas vinted komandas net nesiruosia veltis. Pries blokuodami pateikite realius faktus. Pateikite realius blogus atsiliepimus!!!! Geda!!!
Sveiki.. Labai gaila, bet niekaip neišeina pereiti į jūsų naująją platforma.. Daug darbo įdėjau dėlioja a rūbus ir fotografuodamaa.dabar nebeiseina nei į savo profilį užeiti nei pereiti į kitą. Nes viršuje rašo : not available ir your country. Kodel taip gali būti ir kokie sprendimo būdai..? Laukiu atsakymo, ačiū..
Kodel tokios durnos taisyklės, kad aš negaliu atgauti savo prekės?
Jeigu žmogui nepatiko, ar buvo sugadinta dėžė, tai prieš jam gražinant pinigus tegul atsiunčia man mano siuntinį atgal. O dabar jis turi ir žaislą su ‘sugadinta’ dėžute ir pinigus? Kokia nesąmonė.... nesiusiu daugiau nieko su Vinted, nes kiekvienas taip gali prisivigti. Pardavėjui visiškai nesaugu ir neapsaugota... nusivyliau.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis: - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema - skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

EK vadovė kritikuoja Vengriją ir Lenkiją blokuojant ES biudžetą europiečių sąskaita 12-01 19:39
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen antradienį apkaltino Lenkiją ir Vengriją, esą milijonų europiečių sąskaita jos blokuoja naujo Europos Sąjungos biudžeto patvirtinimą, ir pasiūlė...
COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų yra, apimčių mažinti nereikės
COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų yra, apimčių mažinti nereikės 12-01 19:23
Kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad rizikos dėl COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų suvaldytos, tyrimų apimčių mažinti nereikės.
Į biržą žengianti "Airbnb" siekia 35 mlrd. USD įvertinimo
Į biržą žengianti "Airbnb" siekia 35 mlrd. USD įvertinimo 12-01 19:18
Viena laukiamiausių pastarojo meto biržos debiutančių "Airbnb" sieks akcijų biržoje išplatinti akcijų už 2,85 mlrd. USD ir būti įvertinta 35 mlrd. USD.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%