Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano duomenys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano duomenys

Atsiliepimai apie Mano duomenys, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mano duomenys, UAB

Nuoširdžiai dėkoju už mano įrenginio JOLLA C duomenų atkūrimą ir paties aparato sutaisymą.
Tai mano užrašinė, kalendorius ir dokumentų laikmena.
Šių telefonų pagaminta buvo 1500. Operacinė sistema SAILFISH OS.
Šeštadienio vidurdienį telefoną ištiko koma, į jokius išorinius stimulus nereagavo.
Liūdniausia dalis-prarastas kalendorius 2 savaitėm į priekį. Dėl backup atidėliojimo
Sekmadienio rytą susisiekiau su įmone, priėmė per pusvalandį. Sekmadienio vakare su manimi buvo susisiekta ir pranešta, kad tebetaisoma.
Pirmadienio ankstų rytą man paskambino ir pakvietė atsiimti.
Duomenys atkurti, pats telefonas veikia.
VERTINIMAS:
OPERATYVUMAS: 10/10.
BENDRAVIMAS: 10/10.
DARBO KOKYBĖ: 10/10
KAINA: 10/10
KAINOS/KOKYBĖS SANTYKIS 100 %
Vaidas 2019-05-13 16:14:16
BLOGIAU TIKRAI NEBŪNA.
Sugedusią SD kortelę jiems pristačiau 2018-12-04.
Atkurtus failus gavau 2019-04-19.
Keturis mėnesius pasakojo tą patį - "technikas dirba, žinokit tai užtrunka laiko, reikia palaukti, su Jumis susisieks...".
NEinformavo, kiek failų NEpavyko atstatyti.
Jeigu mėgstate nuosavu kailiu patirti nuotykius, siurprizus ir adrenaliną - naudokitės šios firmos paslaugomis...
Kreipkitės į www.infoback.lt. Dirba jaunimas, bet stengiasi is paskutiniuju, diena, nakti lekia. Matyt neperdaug ir uzsidirba :D Man uz android apgadintos, artai suformatuotus duomenys microSD kortelės paėmė 20eur.
BLOGIAU TIKRAI NEBŪNA.
Sugedusią SD kortelę jiems pristačiau 2018-12-04.
Atkurtus failus gavau 2019-04-19.
NEinformavo, kiek failų NEpavyko atstatyti.
Tikrai kad SIAUBAS!!! Nerekomenduoju. Būčiau žinojusi apie jų išsidirbinejimus, būčiau apėjusi per kilometrą juos. Žodžiu, esmė kad atgamino duomenis be suderinimo nors sutartyje numatyta kitaip, ir paprašė nerealios sumos... bet daug aiškinti, tiesiog niekam nerekomenduoju
NEREKOMENDUOJU!!!!!!!!!
Tikrai košmaras. Labai galiuosi, kad neperskaičiau komentarų anksčiau. Sugedus išoriniam kietajam diskui susiskambinome ir sutarėme, kad galime atvežti diską sekmadienį. Dar išvažiuojant iš namų, t.y. iš Kėdainių, paskambinau ir pasitikslinau ar tikrai meistras galės priimti po 2 - 2, 5 val. Buvo atsakyta, viskas gerai, jei kils klausimų dėl adreso, paskambinkit.
Deja, nuvykus į vietą nieko neradome, o ir telefono Nr. kuriuo prieš tai kalbėjomės niekas neatsiliepė ir neperskambino. Paskambinus kitu Nr., kuris buvo užrašytas ant durų, atsiliepė administratorė ir paaiškino, kad sekmadieniais jie nedirba, bet juk skelbiasi dirbantys visą parą. Taip pat administratorės teigimu, koks man skirtumas ar aš sekmadienį atvežiau diską ar pirmadienį atvešiu iš Kėdainių į Vilnių.....
Vienas žodis kaip ir kitu klientu SIAUBAS!!!
Pridavėme diską, nemokama diagnostika vėliausiai per savaitę bus pažiūrėtas.
Jokio skambučio po savaitės, dviejų, trijų. Pats skambinau, tikslinausi, vis žadėjo, kad padarys, kad paskambins, taip jokios info nesulaukiau. Galiausiai tiesiog atsiėmiau diską, nunešiau i Duomenysplius ir berniukas per kelias dienas sužiūrėjo pasakė kaina terminą ir padare per žadėta laika ir sutarta kaina. Gaila sugaišto laiko su ankstesne įmone
MANODUOMENYS
* Ypatingai prasta įmonė
* NEREKOMENDUOJU
* Siūlau su šiais veikėjais neprasidėti jeigu jums brangus laikas, nervai ir pinigai.
Kažkas baisaus. Kovo pradžioje nunešiau micrSd 128 GB kortele su labai svarbia informacija. Visas reikalas tempėsi iki liepos pradžios. Daug kartų skambinta, teirautasi kaip reikalai, bet atsakymai buvo visiškai ne į temą. Galiausiai nekeldavo ragelio ir nesiteikdavo perskambinti. Po ilgų derybų, atidavė kortele. Pasirodo visai ne mano, ir ne 128GB, o 64GB. Ir vėl daugybę skambučių į kuriuos net nereagavo. Po didelių barnių, gražino kortelės sumą, bet labai svarbios informacijos jau nebesugrąžinsi. Vienas žodis SIAUBAS!!!
NEREKOMENDUOJU
Aptarnavimas tiesiog tragiskas. Paeme nieko nedaro, prisiskambinti problematiska, durys pastoviai uzrakintos net nesuprasi dirba jie ten ar ne. Siaip netaip susisiekus tik pazadai ir daugiau nieko. Kai jau nesupranti kam atidavei prisiskambinus supranti, kad atidavei su smegenelemis susipukusiam zmogui. Is vadybininko patampa meistru, maitina pazadais, aiskina kad jau darbas vyksta. Kai kantybe neislaiko ir siaip netaip susiskambini tai jau tas meistriukas girtut girtutelis darbo metu kalba tokias nesamones, kad plaukai stojasi. Jis jau duomenis nori atsiusti internetu, zada prinskrinus, paimta irengini jau kaip ir sau pasilieka, reikalauja pinigu ir apsktitai sunku suprasti ka jis ten daro darys, ardys nors sutartyje nurodyta, kad jokiu ardymu. Vienu zodziu, toks jausmas, kad namie duomenu atstatyma daro (tingi net prijungti prie kompo), nes mano atveju viskas buvo gerai su duomenim, buvo fotoaparato beda permetant nuotraukas. Atsiemes nupirkau adapteri ir persimeciau visas nuotraukas nes viskas buvo gerai su kortele, ja ir dabar naudoju puikiausiai. O jie tokias nesamones pasakojo, jiems reikejo tik prijungti ir pasiimti dykai duotus pinigus, bet taip kaip gere ir nieko nedare, taip ir gavosi. Vienu zodziu paima atstatymui, prizada ir nieko nedaro kaip tik geria ir nervus istampo. Administratore visiska hamlo - dangsto girta savo kolega, darbo vietoj pastoviai nerasi nes kaip girtas meistriukas sake, ka ta maximos pardaveja is apacios gali suprasti (greiciausiai laiksto is vienos darbo vietos i kita). Tai va..... tokio aptarnavimo gyvenime nesu mates, girdetumete ka girtas meistriukas kalba : (jau galvojau nieko negrazins. Ir netykekite kai kalba apie laboratorija, namie tvarko kas yra lengviausia, geriausiu atveju harda sugeba perinkti, kontora kuri moka tik prijungti programa ir ja nuskanuoti kortele ir viska ka randa atiduoti, taip ir as moku del to pas juos ir kreipiausi.
NEREKOMENDUOJU.
Liepos pabaigoje nunešiau HDD diską, žadėjo, kad nemokama diagnostika vėliausiai per savaitę bus padaryta, nes atostogų metas ir pan.
Jokio skambučio po savaitės, dviejų, trijų. Pats skambinau, tikslinausi, vis žadėjo, kad padarys, kad paskambins, taip jokios info nesulaukiau ir abejoju ar aplamai tą diską kas nors žiūrėjo.
Galiausiai tiesiog atsiėmiau diską, taip ir nepaliestą, nepasakė nei kas yra nei kiek kainuotų remontas.
Nei vieno skambučio iš kompanijos, visi 6 skambučiai mano iniciatyva.
Ypatingai atsainus darbas.
NEREKOMENDUOJU
Mano duomenys buvo sėkmingai atkurti, esu dėkinga už atliktą darbą.
Pats blogiausias servisas - vengia bendravimo, telefonu pažada atvažiavus paaiškėja kita, neperskambina. Labai labai blogai, jei galima įvertint -10 tai galiu.
Ten isvis kazkas dirba? Man taip ir nepavyko pravert priemimo skyriaus duru :)
Viskas blogai. VIetoje nebuna, neperskambina... Kainos neadekvacios, tikrai yra pigesniu imoniu. Nerekomenduoju.
Nerijau, eikite į "duomenysplius". Mes taip pat ten kreipėmės po "manoduomenys" auksarankių darbo, su ardytu hardu, prasuktom varžtų galvom, paliktom duobėm hardo viduje. Padarė už 150e, kai "manoduomenys" norėjo nulupti 800. Padarė per nepilnai 2 savaites, kai "manoduomenys" tampėsi 3 mėnesius ir nepadarė nieko. Gaila, kad po auksrankių indėnio, pavyko atstatyti tik ~85% duomenų. Tik mūsų atvejis buvo ~2 metai atgal, gal jau bus pakilę kažkiek kainos.
nerijus 2018-04-17 15:55:34
pas ka kreipetes kurie greitai atkure ?
Duomenysplius
Viktorija 2017-12-20 22:16:50
Sveiki noriu pasidalinti tai pat nemaloniais savo įspūdžiais
Norint priduoti įrenginį, teko laukti valandą, ar ilgiau net.
Diagnostika žadėjo per savaite dvi darė gal mėnesį ir daugiau priskambinti praktiškai sudėtinga
Po diagnostikos pasakė kosmine kaina apie 1000 euru.
Šiaip ne taip atsiėmiau įrenginį ir buvo problema didele atsiimti
Bendravimas neįmanomas viena sako vėliau kita sako
Tikrai neeikite ir nepatikėkite savo įrenginių ar savo duomenų.
Ir Lietuvoje tai tikrai ne vienintelė įmonė man atkūrė kitoje įmonė per pus pigiau ir žymiai greičiau butu pigiau jai nebūčiau susidėjus su manoduomenys
pas ka kreipetes kurie greitai atkure ?
Nekelia ragelio
atvažiavus į vieta
nesuprantamai kalba
pažada bet nepadaro
trenkia alkoholiu
Sveiki noriu pasidalinti tai pat nemaloniais savo įspūdžiais
Norint priduoti įrenginį, teko laukti valandą, ar ilgiau net.
Po diagnostikos pasakė kosmine kaina apie 1000 euru.
Šiaip ne taip atsiėmiau įrenginį ir buvo problema didele atsiimti
Bendravimas neįmanomas viena sako vėliau kita sako
Tikrai neeikite ir nepatikėkite savo įrenginių ar savo duomenų.
Kaip minėjo ir kolegos žemiau, jei branginate laiką ir nervus, nuoširdžiai patariu į šią pažadukų kompaniją nesikreipti.
Pridavus ssd samsung diską pasakojo pasakas gal dvi savaites duomenų baisiai reikėjo nekelia ragelio, neperskambina, atsiliepę pažada padaryti - nepadaro. Galiausiai radau internete kita imonę nunešus padarė iškart sekančia dieną ir paaiškino kad turint irangą nesudaro problemų toki gedimą padaryti greit, matyt šitą imonę arba nesupranta kas yra duomenų atkūrimas arba neturi įrangos net.
Trūksta žodžių apibūdinti jūsų darbo kokybę ir bendravimą.
Švelniai tariant ŽIAURU....
Būsimi klientai būkit atsargūs..
Jei galėčiau vertinti minusinėmis žvaigždutėmis - duočiau minus penkias. Viskas labai blogai:
* Darbo laiku nebūna vietoje, teko laukti valandą, norint priduoti įrenginį
* Diagnostikos neatliko ilgiau nei mėnesį
* Apie duomenų atkūrimą nėra net kalbos, nulis šansų
* Nekelia ragelio, neperskambina, atsiliepę pažada padaryti - nepadaro
* Bendravimas tragiškas, nerišlus, neaišku ką ir kodėl nori pasakyti
* Sugeba iš kantrybės išvesti net kantriausius žmones
* Alkoholio dvokas nuo įmonės savininko

Tikrai neikite ir nepatikėkite savo įrenginių ar savo duomenų.
Duomenų atstatymo laukiu jau beveik mėn. Terminai keičiasi kiekvieną dieną ir pabaigos nesimato.
Visiškai pritariu žemiau esantiems komentarams.
Mes taip pat buvome stipriai su jais įklimpę. Pradžioje su viskuo sutinka, viską jie atkurs, padarys, o kai pervedi pinigus už donorą, tada užkelia kainas ir palieka klientui nekokius pasirinkimus:
1. Susimokėti kiek prašo (dvigubai, nei iš pradžių buvo sutarta žodžiu);
2. Nutraukti darbus, bet pinigų už donorą negražina. Sutarties jokių priedų rašytis nesutinka.
Labai rekomenduoju neturėti su šitais veikėjais reikalų, o jeigu jau kreipsitės - viską fiksuokit raštiškai, nes jų nei vienu žodžiu pasitikėt negalima, kiekvieną kartą kalba skirtingai, manipuliuoja, išvedžioja. Apie bendravimą su klientais jau net nekalbu - pas juos galioja taisyklė ne "klientas visada teisus", o "manoduomenys visada teisūs". Arba pasako, kad paskambins rytoj, o neskambina dvi savaites. Atkreipkite dėmesį ir į pasirašomos konfidencialumo sutarties punktus. Mes prisigavom ir nepasidomėję nuėjom pas juos, todėl dalinuosi patirtimi, kad tokių kaip mes būtų kuo mažiau. Jeigu rinksitės neskubų diagnostikos ir remonto variantą, iškarto po diagnostikos atlikimo reikalaukite raštiško sutarties priedo su kaina ir terminais, nes priešingu atveju jie kiekvieną kartą keisis, kaip kad nutiko ir mums.
Labiau nei pinigus vertiname laiką ir ramybę, manome, kad geriau jau susimokėti pinigus, bet patikėti darbą profesionalams, o laisvą laiką paskirti savo reikmėms. Tas ir labiausiai nemalonu, kad kreipiesi į profesionalus, o lieki be atkurtų duomenų, su sugadintais nervais, iššvaistytu laiku ir dar ardytu hardu, kas automatiškai reiškia brangesnį duomenų atkūrimą kitoje firmoje.
Siulau su siais veikejais neprasideti jeigu jums brangus laikas, nervai ir pinigai pinigineje.
O jeigu jau taip atsitiko kad vis delto kreipsites i juos tai atidziai perskaitykite ju salygas kurias jums duos pasirasyti.
Darbus padaro nesuderine kainu ir poto is musineja is jusu pinigus.
"Klientas visada teisus" jiems nera aktualu.
Laikmenas is kuriu trauke duomenys pasilieka "Pereina nuosavybes teise UAB Mano duomenys"
Kas cia dabar do nesamones.
Nesupranta kad betkoks daiktas turi savo likutine verte kad ir sugedes. Kadangi "privatizuoja" sau tai gali buti traktuojama kaip neteisetas praturtejimas.
Viena karta apsilankes pas juos ir turejas su jais reikalu daugiau niekada nesikreipsiu pas juos.
a*******i! Nesuderine kainos liepia susimokėti jau po fakto, nors skelbiasi kad apžiūra nemokama
Atsiprasau, bet kuom rementis jus uzblokavote priejima mrie puslapio, Mano bilietai?
Darbu kokybe esu patenkintas. I pazadetus terminus irgi tilpo. Vienas dalykas kuo esu nepatenkintas tai kainu manipuliavimas! Pasirasai su jais sutartele kuriuoje nurodoma jog darbai atliekami automatiskai jei darbu samata nevirsina 200 litu. Ipusejus terminui jie paskambina ir pranesa kad duomenu yra atnaujinta apie 50% ir kad uz tolimesni duomenu atkurima kaina butu nuo 300 iki 400 litu!
Kai darbai jau pabaigti uz ju suteiktas paslaugas reikalaujama 400 lt. Kam dar reikia zaisti su tom kainom sakydami nuo 300 iki 400 litu... tad ar negeriau butu iskart pasakyti fiksuota suma tarkim tuos 400 litus ir nereiktu kvailinti klientu. Kam reikalingas tas kainu intervalas jei pabaigoje vistiek reikes moketi ta kainu intervalo maximuma? Taip darydami zaidziaklientu psichologija..

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (Gas interconnector Poland-Lithuania, GIPL) rangos darbų konkursą ir antruoju vertinimu laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos dujų perdavimo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%