Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būsto priežiūra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būsto priežiūra

Atsiliepimai apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Pastatų administravimo lyderis Lietuvoje nuo 1999 metų!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Tai galinga įmonė. Jai nebaisūs jokie patikrinimai. Susisiekti suteikta galimybė tik vieninteliu tel. Nr., arba e-mail. O tai dar neužtikrina galimybės pabendrauti.
Tarp daugelio padalinių turi vieną labai svarbų ir beveik įslaptintą - tai pirkimų centras.
Šis padalinys organizuoja gyvenamų būstų ir kitų pastatų remonto darbų konkursus. Kiekvienai įmonei, ruošiančiai darbų sąmatą yra primygtinai nurodoma padidinti darbų kainą min 20 %. Jeigu kaina per maža, atmetama. Šis pinigų skirtumas, atliekančiai darbus įmonei, nebus sumokamas, jis liks Mano būsto reikmėms. Sakyčiau geras „navaras“.
Konkursai vyksta visiškai slaptai. Neaišku pagal kokią kainą ar kitus kriterijus išrenkamas laimėtojas.
Mūsų įmonė gal pusę metų sudarinėjo sąmatas įvairiems darbams, bet jokio geranoriško bendravimo nebuvo. Telefono nekelia. O e-mailu kartais numetama frazė: - jūs likot treti arba ketvirti.
Susidaro įspūdis, kad procesas tik dėl akių vadinamas konkursu. O iš tikrųjų užsakymai paskirstomi patikimiems tarpininkams, kurie parduoda tuos užsakymus savam įmonių ratui. Svetimi čia neįleidžiami.
„Navaras“ pasidalinamas.
Tai labai nuvilia. Reiškia, kad laisvai konkurencijai Lietuvoje vietos nėra.
alvydas 2019-02-05 12:57:42
Sveiki, jau kuris laikas šis automobilis stovi ir nejuda, užima gyventojų už svo lėšas įrengtoje aikštelėje su visais reklaminiais rikvizitais ir nepaiso gyventojų įspėjimų.Prašome sudrausminti darbuotoja., kad automobilis su reklaminiais rivizitais būtų statomas valstybės įrengtoje akštelėje.Šis automobilis perduotas Vilniaus miesto savivaldybės viešosios tvarkos skyriu.
Gerbiamas Ponas Alvydai L.! Jeigu Jus dirbate savivaldybėje tai Jums nesuteikia teisės VALSTYBINĘ žemę laikyti SAVO nuosavybe.
Noriu pabrėžti, kad šitas automobilis stovėjo daugiabučio namo kiemo aikštelėje, kuri nėra išpirkta, nėra šlagbaumų, toje aikštelėje turi teisę statyti automobilius visi kas tik nori, o Ponas Alvydas L. sumąstė, kad tai yra jo automobiliui skirta asmenynė vieta. Ginčijasi su visais kaimynais name ir ant KIEKVIENO, kas tik pabando pastatyti į "JO" vietą savo automobilį, rašo skundus, kreipiasi į Savivaldybę (tikriausiai dirbant VMSA galvoja, kad turi daug privilėgijų). Apie Pono Alvydo L. savivaliavimą ir neadekvatų elgesį (gasdina vaikus, kelia balsą sutikęs laiptinėje, daužo duris, o ne skambina į duris) bus pranešta į jo darbovietę, tikiuosi VMSA susirupins ir imsis priemonių. O jeigu nepadės VMSA bus parašytas bendras kaimynų skundas į Policiją.
Sveiki, Vilnius, Asanavičiūtes 16 jau kuris laikas šis automobilis stovi ir nejuda, užima gyventojų vietą.Prašome sudrausminti darbuotoja., kad automobilis su reklaminiais rivizitais būtų statomas valstybės įrengtoje akštelėje.
Kaunas. Šilainių mikrorajonas. Dingo elektra, pasiskambinome į mano būstą, kadangi jam priklausome. Telefonu darbuotojas kalbėjo mandagiai, klausė ar reiktų atvykti šiandien, pasakėme taip, nes elektra dingusi pusėje buto, tarp jo ir virtuvėje, kur yra šaldytuvas. Sakė viskas tvarkoje, pagalba atvyks dviejų valandų bėgyje. Pagalba atvyko (du vyrai) įbruko pasirašyti lapą, jog atvyko pas mus, aišku bendravimas matyt nėra stipriausia atvykusių žmonių pusė, bet... atrakinome spyną nuo elektros skydinės laiptinėje. Girdim klausimas iš jos: “tai kėdę, taburetę, duosit, bus?” (Mes į šį butą atsikraustėme ne per seniausiai, daiktų naujų iki buto tvarkymo nusprendėme nepirkti, sakome, neturim, nieko negalim duoti, nes virtuvėj nėra net stalo, bet manau neturėtume jiems aiškinti, kodėl neturime tokio dalyko, kaip tabutetės, tuomet vėl klausimas:”tai nesupratau, duosit ar ne, kaip man pažiūrėt, ką, man dabar neštis iš mašinos savo reiks ar kaip?” Mes pasakėm (su vyru), jog neturime. Pradėjo krapštytis, užlipo ant įrankių dežės nes visgi matyt buvo sunku atsinešti kur palipti, tuomet klausinėjo kas dega, kas ne, nežinau kodėl, bet visa jų kalba vyko pakeltu tonu: klausiu, kas veikia (prieš tai buvo pasakyta, veikia viskas, kaip ir tuo momentu, kai atvykot, neveikia kambarys, virtuvė koridorius.) Tuomet: klausiu, kas veikia, nesupranti ar kas yra? Tuo metu buvo žiūrimi laidai, kas kur veikia (jų buvo trys). Visais atvėjais pasakėm, jog viskas veikia taip pat, kiekvieną kart paklausus. Vienas laidas buvo neaišku nuo ko, tvarkantis vyras pradėjo šaukt: aš nesuprantu, gali tu man pasakyt kas įsijungia ar ne, kaip gali nereaguot į šitą. Mano vyras atsakė, aš nesu elektrikas ir tikrai nežinau kodėl, tam ir išsikvietėm jus. Tuomet, kai paklausėme kas atsitikę, pasakė, jog nesuka “motoriukai”. Keičiu, bet neturiu trijų, bus du. Na, vyras sako, o taip galima? Pasakė galima. Keitimo pabaigoje iš kažkur visi trys buvo pakeisti, bet čia nesvarbu, svarbu buvo pakeista. Išeinant pasakė kainą, vienas motoriukas 2, 50€ (x3=7, 50€), o bendrą sumą pasakė >50€. Tiksliai pasakyt negali sumos. Kitas vyras kumštelėjo ir pasakė “davai einam greičiau, ateis sąskaita susimokės”. Reziume, bendravimas, kaip su šiukšlėm, tikrai nepaliko įspūdžio, nepaklausė ar sutinkam su keitimu, neinformavo dėl kainos, paklausę už ką kas mėnesį mokam pinigus, jog dabar turime sumokėti tokią sumą, mum buvo pasakyta, “nueik ir pasiskaityk už ką tu juos moki”. Nežinau ar čia kažkas pasikeitę, bet nepaliko jokio lapo su įrodymu, jog kažką pakeitė, kokia bus kaina. Neaišku kada gausim sąskaita ir kokia ji bus.
Tragedija, o ne įmonė. NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis!
„Mano būstas” Šilainių skyriaus darbuotojui Romualdui ačiū už greitą atvykimą, pastangas išsprendžiant problemą ir geranoriškumą.
Kaune, Butrimoniu g. 5A, ryte i darba kas antra masina vaziuoja su ijungtais geltonais svytureliais! Kam santechnikam svytureliai?! Ar tam skirti sviesos signalai? Policija turetu atimti is sios imones tokia privilegija. O jei siame UABe dirba ziopliai, kurie nemoka vairuoti, tai jokie svytureliai nepades...
Ši įmonė greičiausiai keičia savo veiklą į mokesčių slėpimą (pinigų plovimą) su reketo paslaugomis. Beveik metai laiko nesugeba atsiųsti sąskaitos faktūros apmokėjimui už atliktus darbus, bet kartu su įmone Skolos.lt per tą laiką sugebėjo atsiųsti keturis laiškus su grąsinimais išsireikalauti pinigus per teismą. Bijau, kad man pačiam teks kreiptis į prokuratūrą dėl anksčiau mano paminėtos jų veiklos.
Klaipėdos r. Dituvos pagrindinė mokykla
2018-12-28 11:04:45 IP 84.15.183.15

aš taip suprantu, kad apie įmonę čia galima rašyti vien pagyrimus. Šiuo atveju, norėčiau pasakyti, kad įmonėje dirba tikrai ne visi atsakingi žmonės, kurių dėka mokykla turi problemų su elektros sąskaitomis. Telefonas yra, bet jis tik vienas ir prisiskambinti beveik neįmanoma. Nežinau, peršasi mintis, kad įmonė gal kažko bijo.....Aš nieko įžeidžiamo neparašiau ir žinutė turbūt liks.....Susiraskite atsakingesnių darbuotojų ir būkit pasiekiami patys.

Mokyklos direktorė
Ina Žvinklienė
Mano Būstas atstovams

Prašau ištirti kokia veikla vykdoma ant namo stogo (P. Plechavičiaus 2). Nuolatos girdimas ūžesys ir jaučiama vibracija, kuri sukelia įvairius fiziologinius pokyčius žmogaus organizme. Daugelis gyventojų jaučia širdies virpesius ir kitokius negalavimus. Atsakas į vibraciją priklauso nuo to, kokiu dažniu jis yra veikiamas. Norėčiau, kad būtų pašalinti sveikatą žalojantys veiksniai. Lauksiu atsakymo iki 2018 12 27 d.

Su pagarba
Jūratė
Man įdomu, kas dirba tokioje įmonėje per bukapročiai? Vakar vakare lauke buvo -7, o jūs atliekate kažkokius planinius darbus ir atjungiate šildymą. Gyvename pirmame aukšte, yra mažas vaikas. Nėra šildymo ir šilto vandens ir nebus 3 dienas... kaip jūs galvojate, ar tai yra normalu? Gal patys tokiu oru norite pagyventi kaip lauke?
Pusę metų su mažais vaikais gyvename be balkono 5 aukšte.....pažadų kalnai, supratimas per kraštus liejas, deja, melagiai esat....
Sveiki. Esu pasibaisėjusi jūsų darbu. Mano vyras išėjęs į balkoną pamatė per sienas bėgantį vandenį (kalbame apie Šarkuvos g. 26 esanti daugiabutį). Išsigandome ir skambinome avarinei. Žinokite, avarinei prisiskambinti tas pats kas į mėnulį. Tada beldėmės į kitus kontaktus, kokius tik galėjome rasti. Šiaip ne taip mums buvo atsakyta ir prižadėta atvažiuoti. Visa tai vyko apie valanda laiko. Nežinau kaip jūs dirbate, bet atsiprašant be žmogiškumo ribų. Visa dvylikaukščio namo siena permirkusi. O dar geriausia, kad paskambinus jums po pusvalandžio jūs paaiškinote, kad vyko nuorinimo darbai. Tai pala tiek vandens išlieta... Kokia teise turite aplieti gyventojus. Gerai, jeigu langai uždaryti ir balkonai. Bet tarkim žmogus išvykęs į darbą, su paliktais langais, ką tuomet? Kas atsakytų už žalą? Ir išvis per tiek čia praleistų metų ir aplamai nuorinimo darbai? išleidžiant tiek vandens? apliejant visą namą? Na žinote, viršūnė.
Kaskokia s*******o kontora uz lanko 15 laipsniu o kaitina lyg butu -20 kiek skambini kad primazintu temperatura be jokiu rezultatu visas namas dusta skambina ne vienas zmogus del sios problemos. miwgam atidarytais langais per nakty
pasibaisejęs 2018-08-26 10:08:55
užsikišo kanalizacija, srutos bėga per klozeto viršų. paskambinau į avarinę tarnybą, išklausiau ilgiausius nurodymus kur ką spausti, kad sujungtų su reikiamu darbuotoju. atsiliepė operatorė pasakė, kad namas priklauso bendrijai ir reikia pirmininkės leidimo, kad jie atsiųstų avarinę. pirmininkės nėra, prisiskambinti nepavyko.po kelių minučių man perskambino operatorė ir pasakė, kad užregistruotą pranešimą atšauks ir avarinės nesiųs nes nėra pirmininkės sutikimo. tai klausiu ką man daryti, srutos jau tuoj į kambarius pradės bėgti, o ji: nežinau čia jūsų problemos. sakau čia kažkoks akmens amžius srutos bėga, o avarinės nesiųs nes matai kažkokio leidimo reikia.sakau atsiųskit avarinę sumokėsiu už darbus. operatorė: ne, darykit ką norit mes avarinės nesiųsim.
na tokios nesąmonės, tokio absurdo 21 amžiuje dar nemačiau. pasibaisėjau tokiu operatorės abejingumu, tokio nesupratimo. priminė sovietų laikus, kai visokios eilinės bobelkos, sėdinčios prie kasos įsivaizduodavo, kad nuo jų malonės priklausys kaip kiti gyvens. noriu siusiu, noriu nesiusiu. Kaip tokie žmonės su tokiu debilišku požiūriu iš vis dirba tokį darbą!!!!
Po pusės valandos pavyko susisiekti su pirmininkę ir po 20 min atvažiavo avarinė. Dėl tokio operatorės neveiksnumo pas mane valandą laiko bėgo srutos.
Savo tinklapyje skelbiate: Avarijų, kylančių elektros, šildymo, santechnikos ir nuotekų sistemose likvidavimas ir lokalizavimas visų tipų pastatuose. Paslaugos teikiamos 24 val. per parą visuose Lietuvos miestuose ir rajonuose.
O kai paskambinį iš tavęs išsityčioja ir jokios pagalbos nesuteikia!!! tragedija, o ne įmonė. NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis!
Visada tokiu atveju skambinkite mums mes pasistengsime padeti jums :)
+37068424577 (nuotekis.lt)
Neneniai iš namo kuriame buvo bendrija persikėliau į namą kuri prižiūri Mano bustas. Buvau maloniai nustebinta greitu reagavimu. Vadybininkė Miglė visada atskambindavo tą pačią dieną kai užregitruodavau avarinę situaciją, darbai suderinami ir atliekami operatyviai.
Tikrai labai geras, mandagus ir profesionalus bendravimas. Ačiū namo vadybininkei Miglei
Vilnius, Lazdynai
Šilainių bustas niekaip negali radiatorių nuorint, bet ar nereikejo tą darba padaryti prieš pradedant šildymo sezoną. Tikiuosi praneš patys Kauno energijai, kad tiems butams kurie neturi dar vis šildymo, nereiktų mokėt už šaltus radiatorius.
Per krsto vandens sklende pradejo begti vanduo. 16:50 paskambinau, kd atsiustu remontinikus, kad pakeistu sklende, nes per nakti kazkam teks ispildineti vandeni is taros i kuria bega vanduo. Jei visi uzmigs, slapia bus ne vienam aukste po mumis. Mano bustas prizdejo perduoti remontininkams. 21 valanda nieko nesulaukus paskambinau dar syki. Sako, tai vamzdis netruko, cia ne ekstra atvejis jei nesmarkiai bega, ryte paskambins remontinikai susitrasit kada atvyks... iskilo klausimas, kas saugos vamzdi, kad vanduo pas kaimynus nepradetu begti...
Truksta zodziu...
Laba diena, nuo šildymo pradžios neturime šildymo. Bevaisės pastangos, niekam nerūpi, kad nėra šildymo. Avarine tarnyba atvazevus nieko nepadaro.
Donatas 2017-01-18 13:32:11
ar tik ne įmonės komentaras? Jų paslaugos tai neduok dieve. Aplinkos priežiūra, jau 4 metai kai gyvenu tuo pačiu adresu, kiekvienais metais rudeninius lapus grebia kitų metų pavasarį. Šaligatvius prižiūri tik tuomet, kai gauna grąsinantį skambutį ir vis dejuoja, kad nespėja vienas vargšas darbuotojas prižiūrėti keliolikos namų už minimumą per mėnesį. Sąskaitas kiekvieną mėnesį spėja sąžiningai atsiųsti. Problema, kad nespėja prižiūrėti aplinkos nurašoma ant oro. Bet kodėl tada už tą neatliekamą paslaugą reikia mokėti? Čia kaip ir į parduotuvę atėjus, susimoki pinigus už prekes, bet jų neimi. š***s gaunasi, kai nori plačiai apšikti, bet šikinės per mažos. Administratorius administruoja kita administratoriu ir t.t. Manau skundų gauna kasdien, kurių pati įstaiga neviešina. Ką aš asmeniskai matau, UAB įsteigta surinkti pinigams. Atsiuntė sąskaitą, privalai sumokėti, o darbą atliks ar ne, išeina kaip loterija.
Šiauliuose tikrai jokių problemų nėra su šia įmone. Žolė visada nupjauta, labai sugriebti, sniegas nuvalytas. Labai kruopščiai. Tvarkant namo siūles subraižė palanges, kurias labai greit pakeitė '' mano busto''iniciatyva. :) ir tikrai neesu šios įstaigos darbuotoja.
trūko sienoj trišakis tarp blokų, taisė tris dienas, vanduo bėgo ir per lubas ir per sienas, siuntė vieną po kitos brigadas, o atsakymai buvo : šiandien aš vienas - nespėsiu padaryt, oj ne ne mes čia nesuprantam ir t.t, kol galų gale po trijų dienų nebeaišku kelinti atsiųsti santechnikai sutvarkė, prieš tai atvykimo laiką pakeitę N kartų, o tuo tarpu, kad jų sulaukti teko atsiprašinėt iš darbų, po savęs paliko didžiulį šiukšlyną, dabar laukiam darbuotojo, kuris sutvarkytų išgriautą sieną, ir jau antra savaitė jis važiuoja..... Tragiška įmonė, baisuma.....
Vilius Rimkevičius
2018-07-18 01:29:32 IP 84.15.189.21
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Įvykus avarijai, neįmanoma prisiskambinti į avarinę tarnybą.. Negana to, kad reikia išklausyti visą "litaniją", kokį skaičių spausti, kad sujungtų su reikiamu darbuotoju, kai tu matai, kaip srutos bėga per dušo kabinos kraštus į butą, tai dar pasako, kad visi konsultantai užimti ir groja ta įkyri muzikėlė.. Ir taip puse valandos.. Kai prisiskambinti pavyko, pasakė, kad pranešimas užregistruotas ir meistrai atvyks 2 val. bėgyje.. Ėjau pas kaimynus prašyti, kad neleistų vandens iš klozeto bakelio ir kibiru sėmiau vandenį ir nešiau pilti į lauką.. Po antro skambučio, meistrai atvažiavo greit.. Jie savo darbą padarė gerai.. Darbuotojams priekaištų neturiu, nes manau, kad jie dirba savo darbą.. Mano nuomone, šioje vietoje visiškai netinka centralizuotas skambučių centras, kai sugaištama daug laiko, kol pranešama apie avariją..
Vilniaus "Mano būste" darbuotojams taikomi dvigubi standartai. Vieniems neleidžiama 2 km į namus nuvažiuot, o kiti darbuotojai įmonės automobiliu naudojasi kaip nuosavu. Štai automobilį valst. Nr. HPT437, jau antrus metus matau po darbo valandų stovintį Vievyje. 70 km pirmyn atgal iki darbo susidaro. Gal akcininkai nežino, kaip švaistomos įmonės lėšos?
Antakalnio būstas. Gailiuosi, kad prieš skambinant šitai įmonei nepaskaičiau atsiliepimų. Pirmas meistras pakeitė bakelio nuleidimo mechanizmą, po kiek laiko (2sav) jis pradėjo strigti ir pradėjo pastoviai bėgti vanduo, laukėme, galvojome susitvarkys, bet ne. Kadangi taikomas garantinis laikotarpis, paskambinau vėl. Atvyko kitas meistras, o tada prasidėjo priekaištai: ko aš noriu, kas čia negerai, gal jūs nufilmuokit kur čia problema, nesuprantu, reikėjo kviestis tą patį meistrą, nes aš nematau, gi mechanizmus įmonė čia perka pačius pigiausius ir vėl bus tas pats jei pakeisiu, pas visus taip stringa ir pas mane būna, kad neatsispaudžia. Jo, aišku, jei kartais užstrigtų, nesakyčiau nieko, bet kai pastoviai svečiams reikia sakyti ir tikrinti po jų bei vaikų, ar nebega vanduo, kiek nusibosta, net nekalbu apie vandens kiekį, kuris pribėgo per mėnesį. Aišku pasakiau, kad įmonė turėjo visus duomenis ir matė koks meistras buvo, tai lai ir aiškinasi kodėl iškvietė jį, man neįdomu kokias detales perka įmonė, bet jei jie atsako už atliktus darbus, tai keičia nors ir dešimt kartų. Galiausiai meistras būdamas mano namuose paskambino darbų vadovui, pokalbio net nekomentuosiu. Vadovas telefonu man pasakė, jog susisieks su pirmu meistru ir paklaus apie įtaisytą mechanizmą, tada gal kažką pakeis. O antrasis nieko nepešęs išeidamas buvo gan linksmas ir sakė, jog turbūt vadovas jam lieps sumontuoti naują tokį patį mechanizmą, kuris suges ir vėl, o šį mano, sumontuos kitiems, super atvirumas ir darbų organizavimas įmonėje. Galiausiai, meistras išėjo susitikti su vadovu ir sakė, jog man praneš kaip kas, po kiek laiko paskambino ir pasakė, kad vadovas nekelia ragelio ir jis nežino ką daryti, kitą dieną bus susirinkimas tai pakalbės ir t.t. pasakiau, kad nieko nereikia ir susirasiu kitą žmogų, nenoriu gaišti su jais savo laiko ir gadintis nervų. Tragiška
Kovo mėn. dingo elektra, nudegė nulinis laidas skydinėje. Skambinau į ESO, bet pastarieji, būdami elektrą tiekianti įmonė - neturi savo elektrikų ir samdo šitus šūdarankius. Atvažiavo du vyriokai, paverkšleno apie mažą algą, nulupo plombas (net nežinau ar teisėtai), nukirpo laidą ir suvynioję su replėmis prisuko. Pasiūlė susimokėti juodais, nesutikau, parašė beveik 16 eurų sąskaitą. Neturiu ko ginčytis, atvažiavo tikrai greit. Net per 2 paras. Ir darbas greitas buvo, vos 10 minučių.

Po dviejų mėnesių skambina kitas pienburnis, sako - tie darbininkai nedirba. Jie išrašė per mažą sumą, jus mums skolingi 31 eurą. kadangi žinau, kad su šita kontora teisai labai ilgai vyksta, sakau dzin, rašot akto pataisymą ir naują sumą. Atvažiuoja siųstas žmogus, ten atbulinė data. Klausiu kas/kaip? Pasirodo būk geras, pasirašyk atbuline data. O po to jie pystels delspinigius. Neblogai savo klaidas taiso?

Jei yra galimybė, kiek įmanoma venkit šios kontoros. Mano patirtis tik juokinga, bet daugeliui ji būna graudi.
Mano Būstas ima pinigus už nieką. Dirba babai blogai. Pone Renalda Gruzdienė nereagouja i skambučius. Vietoi riemonto apviniouja vamzdus ir situacija yra avarine
Šilainių būstas,
Neatsakingų, apsileidusių, nesugebančių tvarkyti ir saugoti paprasčiausių dokumentų kontora.
Kaip galima pamesti, nepriregistruoti jokioje sistemoje radiatorių keitimo projekto?
Admonistratore/sekretorė pasakė, sistemos nėra, yra tik segtuvas įvairiausių popierių.Sako gal neatnešei?Tai jei jau taip teigiat, gerbiamoji, kokiu pagrindu išleidot šildymo sistemą ir kodėl atsiuntėt sąskaitą už radiatorių sistemos išleidimą ir pildymą po atliktų darbų?
Sm kovo 19 d.kaune partizanu g keite vamzdzius labsi atliko savo darba tvarkingai Darius ir Jurgis mazai yra tokiu darbuotoju saziningai ir greitai labai mandagus as uz toki darba dekinga ir reiskiu padeka vardu MANO BUSTAS
Kaune, tai baisu. Nemuno būstas 9- ojo forto g, visus pinigus 10metu kauptus, atėjo per 3mėnesius Ieva Sabaliauskaitė ir ištaškė, ir dar namas 250 šimto eu.r skoloje, tragedija. Liftas atseit pataisytas, senas variklis įdėtas, burzgia kaip buldozeris, naktį miegoti neįmanoma, skambina gyventojai, tai išjungsim, nemoka net išjungti, galvoja Sabaliauskaitė ne savo smegenim (neturi jų), o Kačanienės, siaubas kažkokia "namo komendantė". Galvoja, kad mūsų name visi asocialai gyvena, iš tikrųjų patys tokie yra. Už gyvatuko nuorinimą paėmė pinigus, nors tokių gyvatukų net nėra. Košmaras. Reikia susitarti visiem ir nuvažiuoti, tiesiai pas dvasios ubagų ir vagių tėvelį p.Turonį.
Laba Diena.. Norėčiau paklausti, kodėl visą žiema sniegą išvalo tik prie jūsų "mano biustas" isejimo, o ne visur kur reikia, aš esu paslydes ir maciau kaip dauguma kitu zmoniu buvo paslyde, nes ledas yra visur.. Gal jau pradesit daryt savo darba jeigu imat is musu mokescius uz tai ?

Karoliniskiu Mano Busto nuotraukos.. Tik savo takeliuka nusvialot ir gerai..
Totalus lopu ir debilu bei degradu kratinys, ypatingai kaune "mole" sedintys vadybininkai bei dar didesni buosgalviai juju vadovai rubikono atplaisos pakalikai...

P.S.
Nepatariu darbintis sitoj saraskio kontoroj, tuo labiau su savo masina dirbti!!!
Nezinau ar tiksliai cia kreiptis bet googlas meta tik mano busta. Jau negaliu. V. Maciulevičiaus g. 24 name amzinai yra uzsukamas vanduo. Toks jausmas kad ji atsuka tik kaikada o ne uzsuka. Amzinai net nepranesa kad ji uzsuks. Amzinai.
Siandien po svenciu iskart vel uzsuko. Kaimyne turi eiti sake i darbo pokalbi po ligos visa nesiprausus, riebaluotais plaukais nervuojasi kad ner vandens ir negali eiti... vaikams atostogos net pusryciams arbatos neimanoma padaryti net ir valgyt isviry neimanoma nirko. Suprantu kad uzsuka ne siaip yra darbo, bet ar sunku buti zmogiskais ir bent kartais pranesti????
Kapsu g.38, viln., 510-517 kamb., bendrabucio korpuse, namo vadyb.su gyventoju pritarymu priime sprendima pakeisti sudiveta, kiaura med.langa kolidoriu, apsk.ant butu sav.proporc.Langa planuoja pakeisti vasario men.Gyventoju prasymas pakrist mineta langa greiciau kadangy ziema salta, pucia is kiauro lango, nepritaupom siluma.Pagarbai.gyventojai
Ar šitoje įmonėje mokat naudotis e-mail?
Kad pririskambint telefonu, tikriausiai, reikia pasiimt atostogas, tai bent į laiškus atrašykit.
Atšalditu valdininku bendrove vagiu ir visiškai apie darba ne suprantanciu iš kaimu priitu švogeriu žmones pagalvokit kam jus mokat kosmines saskaitos už aptarnavima
Birutė Statkevičienė
2017-10-26 14:57:55 IP 87.247.108.92
Š.m. spalio 26d. Kauno "Mano būstas" darbuotojai Algis Tilenskas ir Albinas Krasauskas tvarkė tualeto-vonios kambario sieną adresu J.Basanavičiaus 62-47, Kaunas. Noriu padėkoti abiems darbininkams už kultūringai atliktą darbą, gražų bendravimą su klientais. Noriu, kad visi "Mano būsto" darbuotojai būtų tokie atidūs ir profesionaliai dirbtų darbus kaip Algis ir Albinas. Dar kartą AČIŪ.
Elena Margevičienė
2017-10-22 21:41:36 IP 78.58.186.112
Mūsų butui - Bitininkų g. 43D, Kaunas, sąskaitoje už 2017 m. rugsėjo mėn. suteiktas paslaugas įrašyta skola - 46, 80 Eur. Sąskaitą gavome spalio 22 d. Prašau ištaisyti sąskaitą - panaikinti skolą, nes mes nesame įsiskolinę. Už visas paslaugas sumokame laiku, kiekvieną mėnesį. Pateikiu įrodymus, kad visas sąskaitas esame apmokėję.

Informacija apie atliktus mokėjimus:

Už Rugpjūčio mėn. suteiktas paslaugas:

Už KOMUNALINES
DNSB KNYGELĖ
Mokėjimo vieta: „Perlas“ terminalas, Maxima Bazė XXX, Veiverių g. 150B, Kaunas 46391
Mokėjimo data ir laikas: 2017.09.27 17:09:16

Serija BIT1503367

Elena Margevičienė
Bitininkų g. 43D-68, Kaunas
867809524
Aptarnavimas tragiskas, nereaguoja i laika ir iskvietimus. Atsakingesni bukit zmonem. Laukiam pagalbos 6 valandas jokios reakcijos, jus bent mokat dirbt? Reakcija i laika verta 0 :))))))))))
Esu soke! Jusu konsultante ponia Ina pamirso, kad sedi darbe ir bendrauja su klientais, kurie jai moka alga! Su tokio lygio bendravimu susiduriau pirma karta gyvenime, ciut ne keiksmazodziais! o apie numesta rageli isvis patyliu... Gedimo taip ir neuzregistravo, o visiems skambinusiems kaimynams skirtingas atsakymu versijas deste: "tarnyba atvaziuos per 30 min", kitam skambinusiam - "registruoju gedima, tarnyba atvaziuos kita savaite", o manes net neisklause iki galo, apsauke ir padejo rageli, daugiau nekele!!! Pabreziu, tai yra tarnyba dirbanti, kaip teigia, 24 val. per para. Uz ka jums mokami pinigai, ponai?Kad samdytumete visokias "Inas"? Taip gyventojai ir kooperuojasi i bendrijas...

Na esu apšalusi, , , ,

Na nepirmus metus naudojiuos avarine šauliuose, paskutini karta rusys buvo labai apsemtas fekalais, vyrai atlėkė greit, mandagiai bendrauja, netgi po avarijos išvalė rūsi išplauna ir su kažkokiais kvepaliukais supurškia, super 10 balų. Na linkių kitų mano būsto darbuotojam pasimokiti iš šiaulių avarinės meistrų.
Noriu pasidalinti apie "Mano būsto"darbo metodiką, noriu pranešti apie lašantį vandenį mano sandėliuke rūsyje, pasiskambinu, mandagiai atsiliepia, perspėja, kad pokalbis įrašomas, visus nurodymus įvykdau, tuomet paklausia, ar norėčiau, kad su manimi susisiektų tą pačią dieną, patvirtinu, padėkoja, palaukiu dvi dienas-neskambina.Trečią dieną veiksmas kartojasi...O jei reiktų išsikviesti avarinę tarnybą...Anksčiau taip nebūdavo, tekdavo palaukti kol atsilieps ir išklausią apie problemą užregistruodavo gedimą, ir laukdavai meistro skambučio.
KUO KALTI TĖVAI JEI TOKIA ĮMONĖS POLITIKA?
KENKEJAI! Patys organizuoja nereikalingus darbus nerealiais tarifais be gyventojų sutikimo, o realių darbų neatlieka. Slapstosi nuo, , savo maitintoju" (juk gyventojai, kaip bites, prineša jiems pinigus). Kad susitikti su administracijos direktorium, reikia užsirašyt (!), o paskirta diena jis arba suserga arba išeina atostogauti (atostogos apie 4 mėnesiai/ metus, o tarp jų, , biliutėniai", gimtadienių- vardadienių šventes- dirbti nėra laiko). Kažkokie besmegeniai atsiliepia į telefonų skambučius, ir gali pasakyti tik, ,...nežinau...", arba, ,...jums paskambins...". Nuomone, kad Būste dirba vagių ir a******ų konkurso laimėtojai. O kas liūdniausia, savivaldybe, , palaimina" tokia Būsto veikla. Kokios motinos augino tokius aferistus?!...
Dažniausiai jokių atsiliepimų apie įmones nerašau. Na, bet šį kartą padariau išimtį, nes nebeįmanoma pakęsti viso šito melo... Situacija tokia: prisiskambinti jiems visiškai neįmanoma, turbūt greičiau bažnyčios varpais prisišauktum, nei sulauksi, kol pakles (Skambinau. Buvau 12-ta eilėje, galvoju palauksiu. Kai išgirdau, kad esu pirma eilėje, man buvo padėtas ragelis). Prisiskambinus, siuntinėja nuo vieno pas kitą. Visi nieko nežino, atrodo, kaip pirmą dieną dirbantys. Klientai laikomi *ūdo vietoje. Kiek įmanoma, tiek ir mulkina visus. Susiimkit.
Ką galiu pasakyt, tragiškesnio aptarnavimo ir neoperatyvumo nesu mačiusi. Vakar dingo elektra, skambinom 3 kartus, niekas neatvažiavo...šiandien vėl skambinome 4 kartus, tai šiaip ne taip po 5 valandų prisistatė vyras ir atėjęs iš karto pareiškė ko čia skambinėjat tiek kartų. Poto pradėjo pildyti dokumentus ir rusiškai kažką murmėt... Tuomet pareiškė, kad jam reikia važiuot pirkti priemoniu ir viaa tai mums kainuos, nes jo darbo valandos kainuoja (na taip, suprantama, jo laikas kainuoja, o mūsų kai antrą dieną laukiam, tai nekainuoja..) siaubas kažkoks ne aptarnavimas. Kaip įmonė galėtumėt daryti išvadas, nes kiek matau įvertinimas ir žmonių komentarai nekokie.
Kokie jie avarinė tarnyba... norėjau išsikviest ryte ten niekas net nesiruošė pakelti ragelio tai iš kur pas juos gali but geras aptarnavimas. Nusiimtu geriau ta užrašą, kad dirba 24/7... Vaiku darželis ne įmonė... Surinkta komanda tai ideali nieko nesugeba išsikvieti skubiai, kad sutvarkytu gedima tai po 4 valandų sugalvoja paskambinti paklausti kada atvažiuoti...
Kokia įmonė, tokie ir darbuotojai, meluoja kiekviename žingsnyje.Vien žodis rubikonas-viską pasako.Gali keisti pavadinimą šimtą kartų, bet patys nesikeičia.Žada, žada, pasiskųsti nėra kam.Informacijos telefonu-vištos meluoja, nesprendžia problemų.Kainos astronominės, o aptarnavimas apgailėtinas, bet čia juk Lietuvos elitas.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

VRK po rinkimų įvertins I. Šimonytės skundą dėl G. Nausėdos finansavimo
VRK po rinkimų įvertins I. Šimonytės skundą dėl G. Nausėdos finansavimo 05-21 19:17
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė, kad jau prasidėjus išankstiniam balsavimui prezidento rinkimų antrajame ture ir priartėjus pagrindinei balsavimo dienai neturi galimybės bei teisinių...
Th. May leis parlamentarams balsuoti dėl antrojo referendumo
Th. May leis parlamentarams balsuoti dėl antrojo referendumo 05-21 18:56
Theresa May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerė, suteiks šalies parlamentarams galimybę balsuoti dėl to, ar reikia surengti antrąjį referendumą dėl "Brexit", tačiau tik tuomet, kai jie pritars...
Prabangos konglomeratas "Kering" nesamdys nepilnamečių
Prabangos konglomeratas "Kering" nesamdys nepilnamečių 05-21 18:34
Prabangos prekių ženklų grupė "Kering" skelbia, kad daugiau nebesamdys modelių, kurie dar nėra sulaukę 18 metų amžiaus.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

AT&T 32,19 +1,23%