Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būsto priežiūra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būsto priežiūra

Atsiliepimai apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Pastatų administravimo lyderis Lietuvoje nuo 1999 metų!
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Šilo 4. Štai ką turim mokėdami nuo buto 3, 48€ mėnesiui už laiptinės valymą. Ačiū Būstui.
Visiškas laiko gaišimas.
Paskambinus kiekvieną kartą žadama, jog per 8h bus susisiekta - nieko neatsitinka.
Namo administratorė Vaida Vaitkevičiūtė atseit nematanti skambučių, numetinėja ragelį, ignoruoja emailus.
Žodžiu, viskas daroma, kad tik nereikėtų dirbti ir bendrauti.
Esu labai nusivylusi šios kompanijos paslaugomis. Skubiai reikia tvarkyti namą, nes stogas griūna, o jie apsimeta to nematantys. Kas mėnesį jiems mokami pinigai už 'administravimą', bet kai reikia imtis veiksmų, tai niekas nevyksta.
Šiandien (2020 06 10) gavus iškvietimą į Jotvingių gatvėje esantį 2 namą, komanda greitai ir operatyviai reagavo į pagalbos šauksmą, ačiū jiems!
04.06.2020 dėl pagalbos teko skambinti į Mano būstas, palaukti kol atsilieps konsultantas teko netrumpai, tačiau kai atsiliepė buvau maloniai nustebinta profesionaliu patarimu.Konsultantės vardas Jolanta.Ačiū jai
Pirmą kartą bandžiau šiai įmonei pasiskambinti, laukti teko ilgai. Jau vien tai labai nuvylė. Pradėjau skaityti atsiliepimus čia, vien skundai. Na tikrai nekokia įmonė. Artimiausiu metu savo daugiabutyje organizuosiu gyventojų susirinkimą ir bandysiu įtikinti gyventojus, kad kurtume bendriją. tai visai kitas reikalas.
Siūlau ir visiems taip daryti. Nes tokios įmonės tik lobsta iš mūsų.
Elektrikų dovanėlės
2020-04-21 16:57:35 IP 28m87875
"Mano būsto" elektrikas šiandien atvykęs į daugiabutį, esantį Antakalnio g., atliko elektros skaitliukų patikrinimą. Gal būtume ir nepastebėję jo apsilankymo, jei ne šiukšlina laiptų aikštelė, kurią darbuotojas paliko atlikęs "profilaktikos darbus". Tokios šiukšlių krūvelės paliktos kiekviename aukšte prie kiekvienos el. skydinės. Ar taip jau sunku susišluoti ir palikti tvarkingą darbo vietą? Manau, kad darbo vietos tvarkymas įeina į elektriko pareiginę instrukciją. Daugiau nesinorėtų rasti tokių siurprizų, o juo labiau - kuopti kitų paliktas šiukšles.
teko kalbeti su labai nemandagia tikraja to zodzio prasme kvaisa, nes net pasisveikinti nesugebejo ir vidury pokalbio tiesiog numete rageli. Kazkoks kosmaras yra ju aptarnavimas, visiskai etiketo neismananti kontora. O jau maniau, kad uz transcom blogiau bendrauti niekas negali, bet, pasirodo, jiem labai toli iki ju.
Pirma karta informafau Busta 2019m. spalio 30d., kad Antakalnio 118-57 bute per ventiliacine anga po naudojimosi vonia ar praustuve virsutiniuose aukstuose/ 46 but./ teka vanduo.Pastoviai yra informuojamas namo administratorius, bet reakcijos jokios.Tai tesiasi jau 5 menesiai.Susikalbeti su buto gyventojais del tam tikru priezasciu /neigalumo/ neimanoma.Laukiu paprastai tariant, elementarios atsakomybes.
Sausio 31 diena pirma karta kreipiausi, del sildymo sistemos gedimo. Meistrai atvaziuoja ir isvaziuoja. Atsuka ventili, apeina neranda gedimo neiesko. Radiatorius nesyla jau menesi laiko. Gedimas nesutvarkytasvel toliau, reikia pastoviai registruoti, kitaip neatvaziuoja, atvaziave, vel palieka, kaip yra. Registruoju vel ir vel, tipo perduos atsakingam asmeniui. Jeigu butu atsakingas asmuo, ipareigotu sutvarkyt, nereiktu skambint rasyt, registruot desimta karta. Nera zodziu aprasyt, kiek nervu, laukimo ir nusivylimo.
Eilini syki uzsuka vandeni nepranese gyventojams!!! Nei prie laiptiniu koks rastas pakabintas, n3i per aplikacija, net nesugeba pranesti... apsurdas...!!!
Neveikia laiptinės apšvietimas Bitininkų g. 43d, 60-70 butų laiptinės antrame aukšte.

Bitininkų g. 43d, Kaunas.
Rašiau du kartus pretenziją dėl neteisingo komunalinių paskaičiavimo, skambinau jau daugybę kartų, rašiau ir raginimus atsakyti, dėja per pusė metų nesugebėjo atsakyti, o skaičiuoja delspinigius ir išsiuntė išieškojimui. Ar taip turėtų būti dirbama.

Lobistinė kompanija. : (
Pastebėjote - NUOLAT keičiasi šios įmonės (-niu) - pavadinimas (-mai). Jau TIK šis faktas byloja - kažkas..negerai, neskaidru.., kažkokios manipuliacijos.... Buvo - Karoliniškiu, Lazdynu, Žirmunu.... būstai/ būto ūkis. Nesenai - VIENAS pavadinimas-: Mano BŪSTAS. Pavadinimas - pasišaipimas iš žmoniu, nes mes neturime elementariausiu Teisiu.., kad gauti elementariausios informacijos dėl - sąskaitu (ir pan.) !!! O svarbiausiai šitos įmonės (-niu) "paslaugu" - sunku atsisakyti/atsikratyti ! (Buvo prieš pora metu Savivaldybes organizuota APKLAUSA :- buvo pateiktas įmoniu sąrašas, kurie siulė paslaugas - pigiau.. KĄ padarė, tuo metu Lazdynu buto ūkis - iškabino kiek vienoje laiptinejė skelbimuku, kur raudona (nepagailėjo) spalva buvo perspejimas, kad pigiau siūlo - tipo ž*****i ! Normaliai? Savivaldybė veliau paaiškino - čia grūbus pažeidimas ir reikėjo iškart pranešti...Bet, kiek girdejau.., dabar per Teisma.., jie gavo palaikima, kad Savivaldybė negalėtu organizuoti - APKLAUSU ! (liktai taip ?) Žodžiu - JOKIU būdu NEREKOMENDOJU "Mano BŪSTO" ! Nes jiu ĮKAINIAI - VISU papildomu darbu - kosminiai (liktai daugiabučiosė gyvena vien - turtoliai) O, VISI darbai - apmokomi papildomai. Ką nurašo keik viena menėsi - tai čia "ant poperiaus"atlikti (-tos) profilaktiniai patikrinimai/ abžiuros...Kiek viena menesi reikia moketi :-1.Bendro naudojimo objektu nuolatine prieziura (KA is tikruju daroma - niekas nezino !); 2.Sildymo ir karsto vandens sistemu prieziura (1-2 kartus i menesi atvazioja santechnikas). Šios lešos - nekaupiamos (nurašomos kiek viena men. ir niekada ne prisideda prie papildomu darbu) Bet, TOKS "ūkininkavimas" yra PRABANGA - MUMS ! KAM TAS NEAIŠKU ?TODĖL, AŠ PARAŠIAU (Architektu g.110...) el.l. (čia dar viena problema/ bėda su jais.. - nėra rajonose skyriaus, kur galima kreiptys.. LABAI - nepatogu (panaikino, t.y. sau dar labiau sumažino sanaudas,.. žodžiu - stambi, labai turtinga įmonė..ir ant mūsų - taupo) - 30 GRUODZIO 2019 metu del saskaitu - papildomai priskaičiavo - labai daug (čia matomai "dovana".. tik - kam?) - už 09, 10, 11 menėsius (iš eiles.. ir prieš Naujus metus !?!) Atejo laiškelis, mūsų namo administratorius - atostogauja.. ir kai grįš - pateiks atsakyma.. Tai, administratorius - IKI ŠIOL ATOSTOGAUJA ! ATSAKYMO NERA ! (Kokie ten.. žmonės.. ir dar KLAUSIMUS.. užduoda !?!) O, del jiu REGULIARIAI organizuojamu PAPILDOMU ir LABAI BRANGIAI apmokamu darbu - spaso nera ! ŽIUREKITE : - Magistraliniu laidu keitimas (4-oje laiptinije) - 1556, 30 euru; Karsto ir cirkuliac.vandens vamždynu keitimo darbai - dn20-32, 49 (šioje vietoje - nieko nesupratau, ka jie paraše..?) - 1210, 00 euru (Prieš keleta metu buvo - Magistraliniu (liktai, reikia pažiureti..) vamzdžiu atkarpos keitimas.. - tai pat, labai brangiai..) Toks ispudis/ magija mums (matomai) turi buti.., jiems panaudojant žody (sąvoka) - "magistraliniai (-niu)", po kurios automatiškai galima "klijoti" bet kokia - suma..ir mes, kaip užburti... einam ir tyliai.. - sumokam...! Bet, kas mate tuos atIiekamus darbus..? Aš, niekada nemačiau jokios technikos..? Nereikejo ? O SVARBIAUSIAI, TIK VIENA EILUTE : - "Atliktu darbu kaina yra: 1556, 30 euru"...IR, VISKAS ! KAS DAR, TAIP MOKA ? (Kaip sakoma - mokynkites !) NEI, SAMATA, ATASKAITU.. PATEIKTI - JIEMS NEREIKIA.., NEI JUMS PRASANT SAMATO - NIEKO.., Tik pasijoks ! ČIA PADES SAVIVALDYBE ?... Žodžiu, vietoj Atsakymo/paaiškinimo dėl sąskaitu... (aš nusprendžiau - nemokėti visos sumos, KOL NEMATISIU - ATASKAITOS. Turiu tokia teise, kaip VARTUOTOJAS ?)..man atejo 2020 sausi laiškas... iš UAB SKOLOS !?! (Bet, tas..daugiau panašu į reketa !)....Laiško - neatidarysiu, KOL NEPAMATISIU - SAMATA (-TU) ! Ir, paaiškinimu kodėl atliktu darbu suma paskirstyta ant 60 butu (namas - 90 butu) ! UAB "Mano BUSTAS" PRAŠAU ATSAKYTI /PATEIKTI SAMATA..- PER ŠI PORTALA, KAD ŽMONES MATYTU... (Jeigu normaliai - nesugebat bendrauti) P.S. Ši įmonė (keičiant pavadinimus) jau > 20 metu "prižiūri" mūsų nama.., BET Jus atvažiokitė ir pamatikite mūsų laiptinė, kuri NEREMONTUOTA NUO NAMO PASTATYMO, t.y. 50 METU !!! ((Baisi.., tamsiai žalia, TIK užeinat - po dešine p. lupasi sienos dažai (viksta kažkoks užpilimas iš gretimo buto..!? Skirtingems administrat. - ta fiksavau.. Be šansu..)) ! O KODEL ? Todėl, kad žmonės nepasirašo dėl kosminiu įkainu, nes reikia pima keisti langus.. (buvo - pati rinkau parašu... nesurinkau !) "BŪSTAMS" - VIENODAI, NE JU PROBLEMOS !
Laba diena, prašau ar galite sutvarkyti laiptinės apšvietimą Bitininkų g. 43d-68, antrame aukšte? Automatinis šviestuvas taip sureguliuotas, kad neįsijungia žemesnio ūgio žmogui lipant laiptais. Pritemus neįmanoma atsirakint durų.

Lilijana Goberienė
867809524
Bitininkų g. 43d-68, Kaunas
Labai prastai dirba. Darbu nepabaige iki galo todel daug kaftu reikia skambinti ir prasyti padaryti darba iki galo.
Apgailėtinas aptarnavimas! keturis kart skambinau prašiau, kad susisiektu vadybininkas trys savaites tyla...
3 dienos šildymas dingęs buvo nesiėmė jokių veiksmų atsiuntė meistrą 60metu dieduka (buvo kiauri 2 radiatoriai) atvažiavo pakrapste galva sako žinok čia mum nepriklauso keisti radiatorių reikia nusipirkti savo lėšomis, (plius pakeitimas jam asmeniškai už 1 radiatorių 60eu kainuoja. nupirkau 2vnt radiatorių sekcijų jis vėl atvažiavo sako čia man sakė vadybininkas nepriklauso daryti ir man sveikata brangiau nei darbas ir teko atsisveikinti ir samdytis santechnikus papildomai šis malonumas atsiėjo 500eu (seniau kilus problemoms avarinė tarnyba buvo sutvarkiusi viena vamzdį bet irgi sakė nepriklauso) gal čia kažkas galėtų paaiškinti nuo kada namo administratoriui nepriklauso tvarkyti šildymo sistemų ir žmonės 3dienas sala???
Apgailėtinas požiūris į klientus. Negirdi gyventojų keliamų konkrečių problemų, nesiima jokių veiksmų, nereaguoja. Prisiskambinti praktiškai neįmanoma. O prisiskambinus vis tiek situacija nepasikeičia.
Jei kokius darbus ir pavyksta prisiprašyti atlikti, jie atliekami nekokybiškai.
Tai yra ne pastatų administravimo rinkos lydelis, o GĖDA. Laikas šiai įmonei ieškoti kitų alternatyvų.

Gerbiamieji įmonės atstovai, darbuotojai, pasiskaitykite atsiliepimus apie jus pačius! Šiai dienai jūs esate apgailėtini.
Jūs pabandykite ir padirbikite šitoje įmonėje koks požiūris į darbuotojus už 600eur į mėn reikalavimai kosminiai, elektrikas ir santechnikas viename, kai reikia mokytis kelerius metus vienos profesijos, isivaizduokite traumotologa ir stomatologą vienamie.Jus kaip klientai-žvėris tai kiek toks pavargęs vyras gali laikytis
ISVADA už tiek pinigų joks profas ne eis dirbti ir apie kokybė negali būti net kalbos tuo labiau apie malonu aptarnavimą
APIE AVARINE 3-5 darbuotojai po 17 val ir savaitgaliais švenčių dienomis turi suremontuoti ir būti malonus grazus visą vilniu ir N.komunalininka fiziškai tuo negalima padaryti ir net noro nėra už 600
Samdykite ir kitas imones visiems bus geriau
Dirba baisiai neatsakingi žmonės, tokius anksčiau degindavo, net nervus ima kaip negali normaliai pasirūpinti darbais. Nusivyliau
Esame tiesiog nusivylę šia įmone.... Išrašo sąskaitas už namo remontą o paprašius sąmatą vis žadoma kad atsiųs šiandien, rytoj. Susieks su manim. Jokios reakcijos. Susidaro nuomone, kad sąskaitas rašo už ką tik nori ir kiek tik nori...
Esame pasipiktine tokiu bendravimu su klientais jokios pagarbos ir melas.Tiesiog a*******i.
Artūr 2019-08-26 09:19:10
Imone UAB Mano Bustas ira plesikai, nekada ne zinai kada ta geliatina atvazios. Ponai po jusu veiksmu verke KALEIMA
UAB „SKOLOS LT“ yra dukterine UAB, , Mano būstas" įmone- vienas kolektyvas. Baisiausia, kad jie už vagystes (nereikalingi, nekokybiški, o dažnai tik ant popieriaus darbai) ir afėrizma (nesąžiningi gyventojai turi tūkstantines skolas, kuriu neišieško su sąlyga, kad jie pasirašo viską, ką Būstas parašo) yra nebaudžiami. Savivaldybe, , globoja". Turiu faktu, įrodimu, susirašinėjimu. Savivaldybe organizuoja Spektaklius- vilkina laiką, į susitikimus atsiunčia kažkokius klounus, kurie ne supranta, apie ką kalbą, tyčiojasi. O veliau pareiškia, kad klausimas pasenės, baigėsi terminas. Manes niekas neįtikins, kad tai ne korupcija! Baisu!
Sugedo sloubaumas ir nesugeba avarine tarnyba atvaziuot 21.00h o isvaziuoti reikia, paskambinus Nurodytu mano bustas avarines tarnybos nr. operatore apalpus paklause kada isvaziuot reikia jums, ir nesaugu masinas palikt kai slaubaumas atidarytas
Raudondvario.pl.192
2019-10-08 22:29:09 IP 2h859sbi
E v***s kur sidymas ryt kreipsimes I televizija ir vartotuju tarnyba salam jau savaite o giriates kad sidymas ijungtas.
Pranesem prieš 3sav kad lemputė perdegė pasakė kad uzregistruota ir tuom darbai MANO BUSTO pasibaigė.Sviesos laiptineja neturim tik girdime kad užregistruojama ir tiek.Namo vadybinkė praneša kad susisieks bet to nepadaro.Apsoliutus ignoravimas į savo darbą.
Klaipėda
Ignoruoja klientus ir ne pirmą kartą daro klaidas!
Danutė Milemienė
2019-09-25 12:16:55 IP 2juccb80
Mes S.Nėries 107namo 4 laiptinės gyventojai esame pasibaisėje šio namo administratorės Anos Liaskovskajos melu.Jinai teigia jog 2019 m.Birželio mėn.buvo neva atlikti remonto darbai šioje namo laiptinėje.Man asmeniškai apžiūrėjos namo aukštus matosi jog remontas atliktas pirmame namo aukšte, visuose kituose aukštuose atliktas lubų ir tik vienos sienos, kuri matosi atsidarius lifto durims.Jai paskambinus jinai įrodinėjo, jog taip negali būti.Remontas atliktas visuose aukštuose.Paprašiu darbų vykdytojo telefono nr. ir su juo susisiekus, jisai pasakė, jog gavo sms žinutę nurodymą dažyti tik labai purvinas sienas.Už remontą paskaičiuoti nemaži pinigai.Sąmata atliktų darbų-neiškabinta.Tokia "rūpestinga" namo administratorė galėtų pasieškoti kito darbelio.
Aptarnavimas apgailėtinas, ištikus bėdai ar nelaimei, net atsiliepti nesugeba. Apgailėtina
Blogiausiai dirbanti įmonė Vilniuje! Personalui visiškai nusispjauti ar pas jus avarija ar tiesiog klausymas. Turite laukti. Problemos yra sprendžiamos labai lėtai ir be jokio noro padeti.
Nuolat ta pati problema, kurios niekaip neišsprendžia. Kiekvieną kartą Skroblų 21name perdegus lemputėms koridoriuje niekas nepakeičia. Nuolat reikia skambinti. Mokami mokesčiai už priežiūrą būsto, tik neaišku už kokią. Niekas nieko nežino paskambinus, informacijos suteikti negali. Prasta kompetencija įmonės.
Laikas juos keist. Nieko niekas nezino. Kada atvaziuos kur brigada ir pan. Kur teisininkai ziuri? Ten sodint rejketu pradet uz sukciavima.saskaitos kosmines darbai neatlikti!
Situacija: Vieno Šiaulių daugiabučio gyventojai nuo 2019. 06.21 dienos tapo bendrija. Gavę lapelius iš „Šiaulių būstas“ pagal juos susimokėjo už tą birželio mėnesio dalį. tačiau nustebimui nebuvo ribų, kai rugpjūčio pabaigoje visi gyventojai gavo iš UAB SKOLOS.LT tokio turinio laiškus:

„Informuojame, kad UAB „SKOLOS LT“ ir UAB Mano Būstas Šiauliai yra sudariusi Teisinių paslaugų teikimo sutartį. Pagal šią sutartį UAB „SKOLOS LT“ įpareigota valdyti UAB Mano Būstas Šiauliai skolas, vykdyti ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.
Primename, kad Jūs už UAB Mano Būstas Šiauliai suteiktas paslaugas neatsiskaitėte, o Jūsų likusi mokėtina suma UAB Mano Būstas Šiauliai už suteiktas administravimo ir kitas paslaugas, tenkanti adresu............ yra..............eur.
Atsižvelgiant į tai, prašome Jūsų ne vėliau kaip per 7 (septynias) kalendorines dienas padengti likusią mokėtiną sumą UAB Mano Būstas Šiauliai.
Papildomai nurodome, kad kitu būdu atlikti mokėjimai UAB Mano Būstas Šiauliai nepasieks.
Jums iki nurodyto termino pabaigos nepadengus likusios mokėtinos sumos už suteiktas paslaugas ar nesikreipus į mūsų bendrovę dėl įsiskolinimo dengimo būdo, UAB Mano Būstas Šiauliai kreipsis į teismą dėl skolos priteisimo.“

Buvęs paslaugų teikėjas „Šiaulių būstas“ nei vienam gyventojui neatsiuntė jokio rašytinio priminimo apie skolinių įsipareigojimų nevykdymą ir kreipėsi į skolų išieškojimo paslaugas teikiančią įmonę, kuriai perdavė visus šių gyventojų duomenis kaip skolininkų. Nuėjus vienam gyventojui į „Šiaulių Būstą“ buvo pasakyta, kad tai kompiuteristų „klaidelė“ ir skolų jokių nėra. Tokio lygio įmonės kaip „Šiaulių būstas tokių „klaidelių“, kada didelės dalies žmonių asmens duomenys buvo neteisėtai perduoti skolų išieškojimo įmonei, neturėtų daryti.
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija darbo turės :)
Už 4 val darbą 2 žmn klojant linoleumą reikia sumokėti 211 eur ir 20 eur už atvažiavimą, daugokai.
Sveiki, siandien negaliu priskambinti, nei mobiliu telefono nr., nei trumpuoju...parasiau sms, i mobilu nr., jokio atsakymo...
Sveiki, jau dvi paras laukiu kol paskambins, del namo stovo keitimo.Žemas lygis
Irena Narkevičiūtė
2019-07-30 22:16:24 IP 2df77l9j
Mūsų šeima labai dėkoja Mano Būstas darbuotojui Audriui Pitrėnui už profesionalumą, darbo ir asmeninę kultūrą sutvarkant (liepos 30 d.Vilniuje Architektų g.) trūkusius vandens vamzdžius.
Pirkau būsta, prieš tai kur gyvenau namas nepriklausė tokiai organizacijai kaip mano būstas. Čia atėjęs apsidžiaugiau, kad butu rūpinsis profesionalūs žmonės. Per mėnesį pažinties su “mano būstu” aš jau pradedu žegnotis.. Gyvatuko keitimas sugadino plytelių visą eilę. Na o vamzdžio tvarkymas trunka 3 savaites ir tai nieko neįvyksta. Ką turiu omenyje? Prieš tris savaites buvo kreiptasi. Atvyko, apžiūrėjo, fotografavo ir buvo paklausta ar netrukdys įtempiamos lubos? Ne netrukdys. Praėjo savaitė, jokių žinių kol pats nesusisieki. Paskambinu, tada pradeda ieškot galų. Praeina dvi savaitės, tikrai pakankamas laiko tarpas užtaisyti vamzdžio skylę. Paskambinu, o man pasakoma, kad tik kitą savaitę ir jie susisieks. Laukiu kitos savaitės, per tą laiką sumontuoja lubas. Ateina kita savaitė - tylu. Paskambinu pats, pasimetus atsako, kad tuojaus pasidomės. Atskambina ir pasako, kad darbus gali atlikti rytoj, bet neatsako už įtempiamas lubas. Kur buvo anksčiau??? Kodėl sakė, kad netrukdys???

Alytus.
Taigi, is vamzdyno sunkiasi vanduo. Jau antra diena maldauju, taciau po labai ilgo laukimo paskambino labai jau arogantiskas ponas ir pareiske, kad uzregistruoti gali tik ketvirtadieniui (siandien penktadienis)... Mat jie turi labai daug darbo, ir "nuimti" darbu negali... Avarine niekuo padeti nebegali. Net nepagalvojau, kad pas mus yra toks, atsiprasant, aptarnavimo servisas... Klausiu, o jei uzpilsiu kaimynus, kas atsakys? Sako, cia jusu atsakomybe. Ar cia yra normalu? Kaip jums atrodo/
„Mano būstas“ savo tinklalapyje teigia:

Į iškvietimus reaguojame ir savaitgaliais bei švenčių dienomis

Centras pranešimus registruoja ir juos iš karto perduoda vykdymui bet kuriuo paros metu, taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Darbe naudojame pažangias priemones ir jas atsivežame iš karto.

Atsitiko man štai kas: mano bute prakiuro vamzdis ir iš jo vanduo sunkiasi vis labiau ir labiau. Šią bėdą numačiau iš anksto ir ketvirtadienį (liepos 4 d.) kreipiausi į „Mano būsto“ klientų aptarnavimą, prašydama atsiųsti meistrą, kad apžiūrėtų ir suremontuotų. Prižadėjo, t.y. užregistravo ir liepė laukti skambučio. Deja, nesulaukiau... Penktadienį (5 liepos) anksti rytą pastebėjau, kad vanduo sunkiasi labiau. Paskambinau į „avarinę“. Pirmą kartą nepavyko, nes ilgą laiką „virtualus asmuo“ kalbėjo ir kalbėjo „dabar visi operatoriai užimti. Ačiū kad laukiate...“ Supratau, kad turbūt per anksti skambinu. Antrą kartą paskambinus (apie 7.00) atsiliepė operatorė ir, man išklojus savo problemą, „paguodė“, kad avarinė niekuo nepadės, reikia kviestis meistrą, o už avarinės atvykimą ir pažiūrėjimą į vamzdyną (tik!) tektų sumokėti 50 eurų... Dar ir dar kartą skambinau į klientų aptarnavimą.
- Laukite skambučio - atsako...
O jo laukiu laukiu laukiu... Niekas neskambina. Aš esu dirbanti. Į darbą išeiti negaliu, nes reikia pastoviai šluostyti. Bijau užlieti kaimynus. Ir iš viso: ištiko toks atvejis. Ką žmogui daryti? Pagalba iš šios įmonės visiškai neteikiama. Vakar rašiau elektroniniu paštu, prašydama informuoti, kada sulauksiu pagalbos. Irgi - tyla. Nieko. Kelias dienas jau laukiu.
Taigi, nezinau, kas atsakys uz tai, jei vanduo prasisunks i zemesniuosius aukstus?
TAIGI, KA DARYTI???
Vilniaus miesto gyventoja
Pirmą kartą susidūriau su taip prastai dirbančia tarnybą.Kai atsikrausčiau gyventi nusiunčiau visus reikalingus dokumentus, pradėjo siusti sąskaitas mano vardų, po pusė metų paaiškėjo, kad neužregistravo, liko buvusio savininko vardas. Atsiuntė popierinė sąskaitą, nors prieš tai gaudavau tik elektroninės ir dar sumą skiriasi. Sąskaitą už suteiktas paslaugas vieno kambario butui didesne už dviejų kambarių butą Justiniškėse tokiam pat name. Pav. dvigubai didesnė kainą už laiptinės valymą, laiptai nuo prasto valymo apnešti purvu, kai paprašiau pasamdyti tarnybą, kuri galėtu viską išvalyti, man buvo pasakyta, kad tai kainos 300 euru ir niekas nesutiks tiek mokėti. Buvo pakabintas skelbimas dėl judesio šviestuvų, bet po keletą mėnesių paskambinau ir paklausiau kodėl niekas ne vyksta, pasakė, kad šviestuvai sumontuoti, po dviejų dienų sumontavo.
Tai galinga įmonė. Jai nebaisūs jokie patikrinimai. Susisiekti suteikta galimybė tik vieninteliu tel. Nr., arba e-mail. O tai dar neužtikrina galimybės pabendrauti.
Tarp daugelio padalinių turi vieną labai svarbų ir beveik įslaptintą - tai pirkimų centras.
Šis padalinys organizuoja gyvenamų būstų ir kitų pastatų remonto darbų konkursus. Kiekvienai įmonei, ruošiančiai darbų sąmatą yra primygtinai nurodoma padidinti darbų kainą min 20 %. Jeigu kaina per maža, atmetama. Šis pinigų skirtumas, atliekančiai darbus įmonei, nebus sumokamas, jis liks Mano būsto reikmėms. Sakyčiau geras „navaras“.
Konkursai vyksta visiškai slaptai. Neaišku pagal kokią kainą ar kitus kriterijus išrenkamas laimėtojas.
Mūsų įmonė gal pusę metų sudarinėjo sąmatas įvairiems darbams, bet jokio geranoriško bendravimo nebuvo. Telefono nekelia. O e-mailu kartais numetama frazė: - jūs likot treti arba ketvirti.
Susidaro įspūdis, kad procesas tik dėl akių vadinamas konkursu. O iš tikrųjų užsakymai paskirstomi patikimiems tarpininkams, kurie parduoda tuos užsakymus savam įmonių ratui. Svetimi čia neįleidžiami.
„Navaras“ pasidalinamas.
Tai labai nuvilia. Reiškia, kad laisvai konkurencijai Lietuvoje vietos nėra.
alvydas 2019-02-05 12:57:42
Sveiki, jau kuris laikas šis automobilis stovi ir nejuda, užima gyventojų už svo lėšas įrengtoje aikštelėje su visais reklaminiais rikvizitais ir nepaiso gyventojų įspėjimų.Prašome sudrausminti darbuotoja., kad automobilis su reklaminiais rivizitais būtų statomas valstybės įrengtoje akštelėje.Šis automobilis perduotas Vilniaus miesto savivaldybės viešosios tvarkos skyriu.
Gerbiamas Ponas Alvydai L.! Jeigu Jus dirbate savivaldybėje tai Jums nesuteikia teisės VALSTYBINĘ žemę laikyti SAVO nuosavybe.
Noriu pabrėžti, kad šitas automobilis stovėjo daugiabučio namo kiemo aikštelėje, kuri nėra išpirkta, nėra šlagbaumų, toje aikštelėje turi teisę statyti automobilius visi kas tik nori, o Ponas Alvydas L. sumąstė, kad tai yra jo automobiliui skirta asmenynė vieta. Ginčijasi su visais kaimynais name ir ant KIEKVIENO, kas tik pabando pastatyti į "JO" vietą savo automobilį, rašo skundus, kreipiasi į Savivaldybę (tikriausiai dirbant VMSA galvoja, kad turi daug privilėgijų). Apie Pono Alvydo L. savivaliavimą ir neadekvatų elgesį (gasdina vaikus, kelia balsą sutikęs laiptinėje, daužo duris, o ne skambina į duris) bus pranešta į jo darbovietę, tikiuosi VMSA susirupins ir imsis priemonių. O jeigu nepadės VMSA bus parašytas bendras kaimynų skundas į Policiją.
Sveiki, Vilnius, Asanavičiūtes 16 jau kuris laikas šis automobilis stovi ir nejuda, užima gyventojų vietą.Prašome sudrausminti darbuotoja., kad automobilis su reklaminiais rivizitais būtų statomas valstybės įrengtoje akštelėje.
Kaunas. Šilainių mikrorajonas. Dingo elektra, pasiskambinome į mano būstą, kadangi jam priklausome. Telefonu darbuotojas kalbėjo mandagiai, klausė ar reiktų atvykti šiandien, pasakėme taip, nes elektra dingusi pusėje buto, tarp jo ir virtuvėje, kur yra šaldytuvas. Sakė viskas tvarkoje, pagalba atvyks dviejų valandų bėgyje. Pagalba atvyko (du vyrai) įbruko pasirašyti lapą, jog atvyko pas mus, aišku bendravimas matyt nėra stipriausia atvykusių žmonių pusė, bet... atrakinome spyną nuo elektros skydinės laiptinėje. Girdim klausimas iš jos: “tai kėdę, taburetę, duosit, bus?” (Mes į šį butą atsikraustėme ne per seniausiai, daiktų naujų iki buto tvarkymo nusprendėme nepirkti, sakome, neturim, nieko negalim duoti, nes virtuvėj nėra net stalo, bet manau neturėtume jiems aiškinti, kodėl neturime tokio dalyko, kaip tabutetės, tuomet vėl klausimas:”tai nesupratau, duosit ar ne, kaip man pažiūrėt, ką, man dabar neštis iš mašinos savo reiks ar kaip?” Mes pasakėm (su vyru), jog neturime. Pradėjo krapštytis, užlipo ant įrankių dežės nes visgi matyt buvo sunku atsinešti kur palipti, tuomet klausinėjo kas dega, kas ne, nežinau kodėl, bet visa jų kalba vyko pakeltu tonu: klausiu, kas veikia (prieš tai buvo pasakyta, veikia viskas, kaip ir tuo momentu, kai atvykot, neveikia kambarys, virtuvė koridorius.) Tuomet: klausiu, kas veikia, nesupranti ar kas yra? Tuo metu buvo žiūrimi laidai, kas kur veikia (jų buvo trys). Visais atvėjais pasakėm, jog viskas veikia taip pat, kiekvieną kart paklausus. Vienas laidas buvo neaišku nuo ko, tvarkantis vyras pradėjo šaukt: aš nesuprantu, gali tu man pasakyt kas įsijungia ar ne, kaip gali nereaguot į šitą. Mano vyras atsakė, aš nesu elektrikas ir tikrai nežinau kodėl, tam ir išsikvietėm jus. Tuomet, kai paklausėme kas atsitikę, pasakė, jog nesuka “motoriukai”. Keičiu, bet neturiu trijų, bus du. Na, vyras sako, o taip galima? Pasakė galima. Keitimo pabaigoje iš kažkur visi trys buvo pakeisti, bet čia nesvarbu, svarbu buvo pakeista. Išeinant pasakė kainą, vienas motoriukas 2, 50€ (x3=7, 50€), o bendrą sumą pasakė >50€. Tiksliai pasakyt negali sumos. Kitas vyras kumštelėjo ir pasakė “davai einam greičiau, ateis sąskaita susimokės”. Reziume, bendravimas, kaip su šiukšlėm, tikrai nepaliko įspūdžio, nepaklausė ar sutinkam su keitimu, neinformavo dėl kainos, paklausę už ką kas mėnesį mokam pinigus, jog dabar turime sumokėti tokią sumą, mum buvo pasakyta, “nueik ir pasiskaityk už ką tu juos moki”. Nežinau ar čia kažkas pasikeitę, bet nepaliko jokio lapo su įrodymu, jog kažką pakeitė, kokia bus kaina. Neaišku kada gausim sąskaita ir kokia ji bus.
Tragedija, o ne įmonė. NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis!
„Mano būstas” Šilainių skyriaus darbuotojui Romualdui ačiū už greitą atvykimą, pastangas išsprendžiant problemą ir geranoriškumą.
Kaune, Butrimoniu g. 5A, ryte i darba kas antra masina vaziuoja su ijungtais geltonais svytureliais! Kam santechnikam svytureliai?! Ar tam skirti sviesos signalai? Policija turetu atimti is sios imones tokia privilegija. O jei siame UABe dirba ziopliai, kurie nemoka vairuoti, tai jokie svytureliai nepades...

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Bituko g. 127, Laumėnų k., LT-53177 Kauno r.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Nedarbas euro zonoje gegužę išaugo silpniau nei prognozuota – iki 7,4%
Nedarbas euro zonoje gegužę išaugo silpniau nei prognozuota – iki 7,4% 07-02 18:24
Europos Sąjungos (ES) statistikos tarnybos "Eurostat" duomenimis, vidutinis nedarbas 19 euro zonos valstybių gegužę pakilo 0,1 procentinio punkto iki 7,4%.
TVF patarimas Lietuvai dėl valstybinio banko: "matuokite tris kartus, kirpkite vieną" 07-02 17:43
Lietuvai, šiuo metu svarstančiai dėl valstybinio banko įkūrimo, vertėtų vadovautis posakiu "matuok tris, o kirpk vieną kartą", teigia Tarptautinio valiutos fondo (TVF) pirmininkė ir generalinė...
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro 07-02 17:31
Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) pakvietė į ekskursiją po rekonstruojamus pastatus ir pristatė 81-ąjį sezoną, kurio, pasak teatro direktoriaus Martyno Budraičio, "gali ir nebūti, arba...

Ar nešiojate kaukę pasibaigus karantinui?

FedEx 156,66 +11,72%