Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būsto priežiūra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būsto priežiūra

Atsiliepimai apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Pastatų administravimo lyderis Lietuvoje nuo 1999 metų!
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Ptastesnio namų administratoriaus neteko matyti. Turime du butus, kuriuos administruoja šis administratorius. Viename bute teko pačiai daryti vadybininkės darbus, kadangi kaip vadybininkė pasakė jie dirba iš namų ir neturi galimybės atvažiuoti jau surinktų balsavimo biuletenių. Išsiuntus dokumentus buvo pažadėta, kad savaitėz bėgyje bus pradėti darbai, tačiau teko du kartus kas tris mėnesius skambinėtis ir raginti.
Kitame bute turime požeminį garažą, kurio vartų šis administratorius jau daugiau mėnesio nesugeba pradėti darbų. Prieš paskutinį gedimą vartus sutaisė keletui dienų ir vėl ta pats gedimas ir vėl turim "atvirų durų dienas". Kainos administratoriaus yra tikrai nemažos, o turint omenyje kaip yra atliekami darbai ir kaip "greitai" reaguojama į skundus ir registruotus gedimus, galima drąsiai teigti, kad kainos yra didžiulės. Prie viso to yra pastoviai išrašomos klaidingos sąskaitos, beveik kiekvieną mėnesį reikia skambinti ir prašyti taisyti sąskaitas. Mokant tokius pinigus norėtųsi kokybiško aptarnavimo ir atidesnio sąskaitų išrašymo, kadangi paslaugų pirkėjai neturi įsipareigojimo dirbti apskaitinkais ir tikrinti gaunamas sąskaitas.
Jokiais būdais nerekomenduoju šio administratoriaus.
Plėšikai, kà galiu pasakyti, atliktú darbú kainos kosminės, iš dangaus tokie skaičiai, pinigú plovimo organizacija.
Buvo Elektros gedimas, atvažiavo elektrikas, nukirpo sudegusi laidà, susuko sveikas dalis ir išvažiavo. 10 min. užtruko darbas. Atėjo sàskaita, už tà darbà virš 100 €. Normalu?
Mano bustas prisiskambint neimanoma, jau virs menesio nesugeba sutvarkyt kas prašyta. Šaltas ir karstas vanduo stovas neuzsisuka, jei truktų vamzdis jau mėnuo kaip bėgtų vanduo ant kaimynu. Atvažiavo po mėnesio tvarkyt ir pakeitė rankenėlės vietoj to kad sutvarkytu problema, vandens negalima užsukti kad tvarkyt vonia. Žmogus gyvenantis bute jau mėnuo gyvena be tualeto ir vonios!
Visiska s*******o kontora, prisiskambint neimanoma.. bieko nedaro... jei sulauki kad kazka padarytu taiso prasciausiom dalim kurios nelaiko nei keliu men ir viskas genda pakartotinai uz ka.plesia pinigus.. totaliai pinigai i bala niekam nerekomenduojame dirbti su sitais Geniais
Vėluoja su darbais, šalto ir karšto vandens stovo (dviejų vamzdžių) ir nuotekų vamzdžio negali pakeisti per 2 mėnesius vienam butui, klientų aptarnavimas siaubingas, atrašo savo atkaltom frazėm "palaukite dar ir su jumis bus susisiekta" ir daugiau jokios informacijos. Taip pat per susirašynėjimą su jais minėjo, kad šių darbų kaina viršyja 6000 eurų, nuo kada 2-3 vamzdžių keitimas kainuoja beveik kaip viso buto kapitalinis remontas. Betkoks reikalų turėjimas su šia įmonę vargina, liūdina, gadina nervus, nekompetencija tiesiog spinduliuoja, o kainos kosminės. Rinksiu parašus iš kaimynų, kad atsikratyt šitais parazitais.
Jau kelintą mėnesį tenka su jais kariauti. Kol vadybininkė buvo Justina, jokių bėdų ar nesusikalbėjimų nebuvo.
Pradėjo keitinėti lemputes, kainos kosmonės. Pradedi aiškintis, vadybininkai pasimetę, apsimelavę. Tai pirma buvo keista, o finale gaunasi- kad priremti prie sienos- kad niekas nekeista.
Dabar rūsy, keitė lempas. Kurių galų. Paskambini, tai nežino ką pasakyti. Aiškinasi situaciją 2 mėn. O paskambinus aiškina kad keista buvo 3 laiptinėj, o rūsio instaliacija bendra.
Manau reikės kviesti gyventojus atsisakyti šitų veikėjų.
Jeigu būtų blogiausios įmonės rinkimai, jie laimėtu pirmą vietą. Jau du mėnesius nesinaudojame jų paslaugomis, administruoja kita įmonė, o jie įsilaužia į namų skelbimų lentas, užsikabina savo reklamas, dar prikabina visokio šlamšto ir apsimeta, kad nieko nežino. Paskutines sąskaitas atsiuntė visiškai neteisingas, prirašyta paslaugų kokių nebuvo, paskambinus sako išsiaiškinsim ir atskambinsim ir jau du mėnesiai aiškinasi..
labai blogi atsiliepimai apie mano bustą. visi labai nepatenkinti ir nezino kur eiti atsisakyti mano busto. jie nuolat ką nors sugalvoja, tarsi kažką remontuoja ir dalina labai dideles sumas visiems namo gyventojams, nepaisant to, kad remonto darbai buvo atlikti tik viename laiptenije. o jų darbo ir medžiagų kaina yra kosminė. Net musu laiptinei buvo padarytas remontas tai darbuotojai ne sugebejo išvalyti šiukšles už radiatorius taip ir paliko. Kiek vienais metais kiekvienas butas per metus moka daugiau apie 300 eurų, o 100 butų name nėra aišku, kodėl. Jei kas žino, kaip jų atsisakyti, parašykit atsiliepimus.
Tiesiog tragiškas aptarnavimas, jei juo galima pavadinti tokį elgesį. situacija tokia: plyšo kanalizacijos vamzdis, pirmadienį prieš Mindaugines, po pietų. 15:30 paskambinom avarinei "Mano būstas" paaiškinome situaciją, žadėjo dviejų valandų bėgyje atvažiuoti. Deja laukiame iki šiol. (ketvirtadienis) situacija tikrai nepavydėtina, kadangi pylėm jau ir kaimynus, jau nekalbu apie mūsų būtą. Dabar dėl prarasto laiko, kadangi abudu dirbame kiekvieną dieną be išeiginiu, teko tai vienam tai kitam atsiprašinėti iš darbo, kad sulaukti tarnybos. Į avarinės numerius buvo skambinta vien iš mano numerio 134 kartus. Galiausiai pakėlė ragelį ir prižadėjo "netrukus" atvažiuojantys. taip kartojosi 2 dienas. Galiausiai iškvietėme kitą tarnybą, kurį atvažiavo už valandos. Klausimai kyla tokie: už ką mes mokame kiekvieną mėnesį "Mano bŪstas" tarnybai??? ir - kas yra atsakingas už jų elgesį ir atlygins mums visą patirtą žalą??
Noriu parašyti atsiliepimą apie UAB Mano Būstas.
Nerekomenduoju šitos įmonės kaip būsto administratoriaus, darbuotojai nemoka bendrauti, operatoriai tempia guma kada atsiranda problema.
Pati pilniausia nesamone ka galite išsirinkti tai mano bustas, neatsilepia neko nekomemtoja karšto vandens kaip nebuvo taip ir nera, nors is ju tereikia pasukt kraneli mestras atvaziavo ir isvaziavo jiems nusispjaut samdo belenka darbotoju nera tik sau i kisenes punigus kisa pati pilniausia nesamone, priskambint isejo kai prisirasiau kad gedimas kazkoks atskambino del to kad atvaziot ir uz papildomus pinigus pataisit :) dar pasake kad jau patvarke karstas vando jau turi but, praejo jau 3val tai seip atsakimas ju buvo kad as palikciau ju ramibei :) mano bustas buvo š***s dar didesnis ir liko, ai dar uz 50eu kazkoki šuda ant rankenos priklijavo ant lauko duru išeinant, tam kad lengviau pastumt atidaryt duris :)) nekaip nepaiskinamas šudu gabalas kuris net atsiklejavo ir atluzu uz 3-4 dienas :)
2021-06-25 17:59:34 IP 28ma2pc0
Prašymas dėl kaupiamųjų lėšų objektui - Bitininkų g. 43d-68, Kaunas.

Prašome sumažinti kaupiamųjų lėšų mokestį. Mūsų daugiabučio seniūnas Juozas Grigonis informavo, kad didelė kaupiamųjų lėšų dalis yra skirta parkingo ir įvažiavimo vartų remontui. Mes nesutinkame mokėti visą šio mokesčio dalį, nes neturime parkingo vietos, juo nesinaudojame.

2021-06-25 17:55:49 IP 28ma2pc0
rašymas dėl kaupiamųjų lėšų objektui - Bitininkų g. 43d-68, Kaunas.

867 809 524
Dirba vieno langelio pricipu. Toliau konsultanto nepresiskambinsi. Įvykus avariai, del žmonių nežinojimo pastatų inzinerijoje, viska verčia ant savininko. Patis nieko nedaro, tik ima pinigus už iskvetima ir uzsuka jums vandenį. Patarimas, po pirmo pranesimo iskart reiksti skunda ir telefonu ir elektroniniu pastu ir kad pasakytu per kiek laiko pateiks atsakyma. Sekantis etapas skundas savivaldybei ar vartotoju teisei. Nelaukyt.. nes nieko nuo ju nesulaiksyt.. ir vargsit bejegioje padeti gal savaite, gal menesi. Jie pradeda dirbti po skundo, vat tokia kontora.
ekstra pagalba ir rekordiniai greičiai.. apie kuriuos mano būstas avarinė tikriausiai negirdėjo, mėnesį su virš laiko negali suorganizuoti trūkusio vandens stovo keitimo.. kurio pasekoje aplieti visi aukštai nuo 5 iki 3 ir vanduo taip bėga per sienas kad net užtrumpino elektra, kas atsakys už visus patirtus ir padarytus nuostolius, kodėl esant avarinei situacijai nesiimama greitai organizuoti darbas, juo labiau kai visi gyventojai jau daugybę kartų vos ne kiekvieną diena skambina dėl tos pačios problemos. ir už kokias techninės priežiūros išlaidas mes mokame, kaip reikia gyventi ir elektros ir bėgant vandeniui ant galvos??? ar tai normalu 21 amžiuje, Mano būstas akmens amžiaus bendrovė.
Titas 2021-03-23 11:39:20
Sunku patikėti, kad šiais laikais dar gali būti taip absurdiškai blogai organizuoto darbo. Jau 2 mėnėsius prašau UAB "Mano būstas", kad suorganiztuotų daugiabučio namo gyventojų balsavimą dėl rekonstrukcijos į mano prašymus yra arba nereaguojama arba atsakoma, kad duomenys perduoti atsakingiems asmenims, o iš jų pusės absoliuti tyla. Architektai, (mūsų atveju ir Kultrūros paveldo departamentas) turi laukti kol ši prasta įmonė teiksis išsiuntinėti gyventojams anketas. Aš pats siūliausi išplatinti anketas kaimynams, kad tik atsiųstų balsavimo dokumento formą. Sakė, taip negalima, o taip kaip galima pagal juos nevyksta apskritai. Prisiskambinti yra neįmanona, žadama, kad būtinai perskambins, nors taip nevyksta, o el. paštu rašyti yra visiškai neefektyvu. Kaip dar galima su jais bendrauti?
Košmaras, dabar einu per tą patį. Po 2 mėnesių, galybės skambučių bei žinučių galiausiai atsiuntė biuletenį PDF formatu, o elektroninis balsavimas neįkeltas. Pasirodo, įkėlimo data numatyta... 2 dienos iki balsavimo pabaigos. Laukiam tęsinio, "problema perduota specialistams", balsavimas vėluoja 5 dienos.
Atskaitomumo, tęstinumo jokio. Pažada parašyti, paskambinti- nesusisieks, dar ir jūsų siųstą informaciją pames. Darbo kokybės įvertinti nėra kur (matyt, jiems ir neįdomu).
Teko girdėti neigiamų atsiliepimų apie šią įmonę, bet maniau, kad jie kiek perspausti. Dabar susidūrus galiu paliudyti, kad tai blogiausia įmonė, su kuria teko susidurti. Gražiai šneka, nulis naudos ar atsakomybės. Kur žiūri vadovybė? Turbūt stipriai jaučiasi rinkoje, kad gali sau leisti šitaip elgtis su klientais? Arba jie naivuoliai, arba plauna pinigus, arba tokie prasti vadovai, kad bet kas geriau tvarkytųsi.
Mano Būstas už atliktus darbus pateikia sąskaitas visiems namo gyventojams, nors darbai buvo atlikti tik konkrečioje laiptinėje ir už atliktus darbus turi mokėti konkrečios laiptinės gyventojai. Bet svarbiausiai tai, kad paklausus, kiek kainavo darbai, išaiškėja, kad taip, jų kaina išdalinta, atsižvelgiant į tos laiptinės butų skaičių ir gauta suma įrašyta į likusių gyventojų sąskaitas. Paprasta matematika. Jei Mano Būstas už darbus sumokėjo 300 Eur, surinko 1300 Eur, kur nukeliavo 1000 Eur?
:) :) :) 2021-06-02 14:16:37
Tai Jums dar labai pasisekė, kad mokate 3, 48 eur. Mes (t.p. Antakalnyje) mokame 9, 90 eur nuo buto, o gauname beveik identišką rezultatą (tiesa, su mažesniu musių skaičiumi). Valytoja ateina su tokiu vandens kiekiu, kad kibire nesimato. Išmurzina ir palieka mums darbo. Atseit, išsiplaukite patys, ir turėklus žemėtus nusivalykite, ir langus išsiplaukite. Pasibaisėtina kontora, kuri skirta tik pasipinigauti ir jokiu būdu nieko nedaryti.
Aš už laiptinės "pavozojimą" moku 7, 80 Eur. Gyvenu pirmame aukšte, o valyti ketvirtadaliu kibiro vandens pradeda nuo penkto aukšto. Klausimas - kokio švarumo vanduo pasiekia pirmą aukštą? Vadybininkė nesusitvarko ar nenori susitvarkyti su valytojomis. Bepigu teikti nekokybišką paslaugą, kai niekas nesiskundžia arba skundai praleidžiami pro ausis. Gal ir maitinimo įstaigos galėtų vadovautis panašiu principu? Pateikė pašvinkusį maistą, niekas nenusinuodijo ir gerai.
Palaikau prieš tai Arūno skelbtą teiginį, kad Mano būstas visais įmanomais ir neįmanomais būdais atsiriboja nuo klientų. Susidūriau su problema, kad bendrabutinio tipo name trūko nuotekų vamzdis. Koks problemos sprendimas? užsukti šaltą ir karštą vandenį, neleisti naudotis tualetu, nes viskas teka ant grindų. Finale vanduo užsuktas savaitę na ir į tualetą tikriausiai reikia vaikščioti į krūmus. Paskambinus į įmonę paaiškėjo, kad jie savo meistrų neturi. Reikia skelbti konkursą, ieškoti rangovo. Kada viskas įvyks, operatorė Laura paaiškino, kad ji tokios informacijos neturi. Laukite pranešimo - toks buvo atsakymas. Kaip gerai Mano Būstas organizavo darbą. Niekas nieko nežino ir nieko negali pasakyti. Šiaip tai pakeisti vamzdį kelių valandų darbas. Bet jiems nereikia turėti savų meistrų, ar organizuoti darbą geriau. Gyventojai be patogumų juk gali pagyventi dvi savaites, ar daugiau?
Įmonė, kuri visaia įmanomais ir neįmanomais būdais atsiriboja nuo gyventojų, nors deklaruoja, kad daro patogesnę komunikaciją. Telefonas kontaktui tik vienas visai Lietuvai, kuriuo neįmanoma prisiskambint nei dėl būsto klausimų nei dėl mokėjimo klausimų, nes "skolos.lt" irgi tas pats Nr. Iš užsienio visiškai nėra kaip prisislskambint, nes Nr. su 700 kodu veikia tik būnant LT. O kai nėra tiesiogiai atsakingų asmenų, bepigu visus gyvetojų skundus "nuleist" nereaguojant, nes konkrečiai niekam už tai kepurės nenuims : (ir atsakyt niekam nereiks. Reikėtų kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl šios įmonės veiklos ir atsakomybės gyventojam.
"Mano būstas" reklanuoja radiatorių keitimo paslaugą "Pirma - nusprendžiate keisti radiatorius (tai galima padaryti tik iki rugsėjo 1-osios)
Kreipiatės į savo namo administratorių
Administratorius nukreipia į objekto šilumos ūkio prižiūrėtoją". Bet kai kreipiesi į administratorių, gauni tokį atsakymą:"paruošti radiatorių keitimo projektą, už kurio suderinimą yra atsakingas savininkas
• Projektą pateikti pastato administratoriui kartu su laisvos formos prašymu sistemos nudrenavimo darbams atlikti;
• Atlikus radiatorių keitimą, informuoti pastato administratorių, kuris patikrins ir pasirūpins tinkamu sistemos užpildymu". Panašu, kad su mąstymu ir logika ten problemos. Už melagingą reklamą direktorius Julius Žilinskas turi atsakyti, kaip numatyta įstatyme.Konsultantai net negali nurodyti, , į ką kreiptis, nors reklamoja žada viską padaryti patys.
Rita 2020-06-22 12:30:11
Šilo 4. Štai ką turim mokėdami nuo buto 3, 48€ mėnesiui už laiptinės valymą. Ačiū Būstui.
Dėl darbu atlikimo samdo nežin ką. Sąmatos nepateikineja ir nederina su gyventojais, nepateikeneja ir PVM sąskaita faktūros medžiagoms. Kaina už atlikta darbą / remontą milžninška ir nepagrįsta. Atsakymą pagal tvarką turi pateikti per 10 d.d., bet laukti reikia iki 2-3 mėnesių, arba banda skambinti. Sprendimas tik vienas - rašyti skundas į Vilniaus mesto savivaldybe, arba atsisakyti nuo šios įmones paslaugos.
Danutė Vederienė 2020-12-31 12:54:28
Kviečiu visus, nukentėjusius nuo mano būstas veiklos, kooperuotis ir pateikti ieškinį teismine tvarka dėl išrašomų sąskaitų ir neteikiamų paslaugų. Vilniečiams rerkomenduoju pasirašyti sutartį su Namų ūkiu, su šia įmone tokių situacijų dar nebuvo. Visi, kad pageidaujate jungtis prieš Mano būstas, rašykite man danutė.vederiene@gmail.com
Sveiki Danute,
Jūsų el paštas nurodytas neteisingas. Parašykite man damguole@gmail.com
Tragiška įmonė !!!!! Tiesiog vagia iš gyventojų kišenės !!!! Priskaičiuoja sumas iš lubų. Kuo greičiau reikia atsisakyti šios įmonės paslaugų !!!!
Kas per burdakas!!!!! nuo balandzio 30d iki geguzes 7d nera salto vandens!. Balandzio 30d buvo pranesta kad nebus vandens nuo 8 iki13val. cia viskas ok grystu is darbo vis nera vandens dar, kaimynu klausiau ar pas jus ira vandens, atsake kad nera, na galvojau kad dar tvarko ar kokiu nesklandumu atsitiko, tai pasirodo visa savaite buvau be vandens salto, o kituose butuose vanduo atsirado, buvo skambinta rasyta zinute, bet nieks tai neriagavo nei i zunutes nei i skambucius net neatskambindavo, dabar geguzes 7d, skambinu jie tada atskambino, ir pareiske kad galima uzregistruoti kaip avarinis bet bus irasytas, , ikainis, , , Tai palaukit kur ira saziningumas per ju klaida mes turime dar moketi ikainius, !!!!!! Kar per velniava jie darba neatlieka iki galo ir mes dar turime moketi!!!!! ir dar svarbiausia uzsisakem skubus iskvietimas, tai man paaiskino kad dabar savaidgalis nieks nebedirba!!!!, tai kokia velnio turesim moketi ikainius jeigu jus nesugebat i iskvietima atvaziuoti....
Gal kas galit man pakomentuoti, kur galiu toliau kreitis? Kad butu teisybe o ne nuskaiciavimas is zmoniu uz neatliktus darbus.
Nuo vasario menesi atvažuoja mano bustas fotografoja žiuri bet savo broka niekaip negali sutvarkit ar gal man pades televizija sprast šita problema skambinu darbu vadoviuj mano bustas sako kad nieča patekau išvis kodel tokie vadovai dirba jeigu nesugeba atlikti savo darba
2021-04-28 11:28:40 IP 28ma2pc0
Turime klausimą - prašymą dėl kaupiamųjų lėšų (objektas - Bitininkų g. 43d-68, Kaunas). Ar galėtumėte mūsų butui sumažinti šį mokestį? Mūsų daugiabučių seniūnas Juozas Grigonis sakė, kad didžioji šios paslaugos mokesčio dalis yra skirta parkingo ir įvažiavimo vartų remontui. Mes neturime parkingo vietos ir juo nesinaudojame. Taip pat prisegame UAB "Mano būstas" atsakymą.

867 809 524
Mano būstas turbūt yra viena beviltiškiausių įmonių su kuria teko komunikuoti... Pradedant nuo sąskaitų, kuriose eilutės prirašomos iš dangaus, su skirtingais įkainiais, darbuotojų, kurie savo darbo nesugeba padaryti iš pirmo karto, nekalbant apie kokybę, bet net ir normalaus atsakymo gauti nėra įmanoma kai kreipiuosi prašydama paaiškinimo.

Jei tik yra galimybė - rinkitės kitus namo adminsitratorius, nes čia ne tik vieni didžiausių įkainių, tačiau ir paslaugų kokybė lygi nuliui.
Labai didelė netvarka su laiptinės valymais. Visiškas bardakas. Kiekvieną savaitę reik skambint ir ieškot valytojos, kad išvalytų laiptinę, už kurią ar valyta, ar nevalyta būna automatiškai priskaičiuoti pinigai. Namo gyventojai turi patys ieškotis paslaugos už kurią susimoka. Kodėl taip yra?
Todėl, kad valytojos gauna MMA už etatą. Kaip atrodo darbo diena : jos turi per darbo dieną išvalyti 6-10 penkiaaukščio laiptines. Tai tikrai nebus atliktas kruopštus idealus darbas, viskas vyksta paskubomis. O dar geriau, būna tik grafike atsižymėjimas tušinuku, kad buvo valyta, nors nevalyta.
Pagal paskaičiavimus, per mėnesį valytoja išvalo už minimum 3000 € priskaičiuotas paslaugas gyventojams. Bet jai nusėda tik MMA. Tai yra totalus žmonių išnaudojimas ir pasipinigavimas. Todėl toks bardakas ir yra, nes žmonės nesuinteresuoti yra sunkiai dirbti už kapeikas. Todėl ko pasekoje vyksta simuliavimai ir t.t. Viena valytoja per mėnesį turi uždirbti sau algą, vadybininkei ir dar atriekt torto gabalą vadybininkės vadovui. Suprasčiau būtų atlygis adekvatus ir motyvuojantis. Gyventojams noriu perduot linkėjimus, kas turi su šita įmone nesklandumų, tai žuvis pūna nuo galvos.
Siaubinga kontora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aplinkos tvarkymosi grafiko nesilaikoma, kada nori-tada tvarko.
Laiptinę prastai valo, langai išvis yra nejudinami metų metus.....
e-būsto savitarnoj, kur matome kaupiamasias lėšas, pinigai dingsta.
Radviliskio mieste mano bustas administruoja kastonu gatveje esanti daugiabuti siuncia saskaitas uz neva pakeistas medines lenteles su apasildymu tarp langu taciau paziurejus kokie darbai atlikti paaiskejo kad per visa pastata pakeista tik vienas tarpas tarp langu o saskaita ateina visiems ta pati paskambinus paklausti pasake kad darbai atlikti o jei nemokesi perduos i skolos.lt as asmeniskai dirbu ties statybi sektoriumi ju nustatytos kainos uz medziagas uz atlikta darba taip sakant kosmosas triskart ispustos ir taip jau nekarta
Oleg 2021-04-08 20:48:46
Karoliniskiu Mano Bustas tai yra tragedija, reikia kuo greičiau su jais kažka daryti, pranešė kad nebus vandens nuo 10val iki 14val, 17 val dar nera vandens.
21h dar nera vandens!! Tragedija visiska
Titas 2021-03-23 11:39:20
Ta pati istorija, paprasto balsavimo negali suorganizuoti mėnesį, architektas laukia. Jau atmintai išmokau „Atsiprašome, bet šiuo metu dėl didelio skambučių srauto negalime atsiliepti. Mes būtinai jums perskambinsime. Primename, kad patogiausia... ir t.t.“ Tiesiog reikia keisti administratorių ir viskas.
Nevykelių nevykeliai... atsisakykit jų jei dar neturėjot nesusipratimų, nes turėsit...
Mūsų istorija -
Kovo 23 dieną iš niekur nieko ant laiptinės durų atsiranda lapai kad Kovo 24 ir 30 dienomis nebus elektros... susiderini viską su darbu, nors apie tai sužinai paskutinę minutę ir lauki kol 24 dieną išjungs elektrą... elektros niekas neišjungia... visą dieną pradirbi ir tariesi su darbdaviu kad atšauktų laisvą dieną... 25 dieną ramiai atsisėdi dirbti ir tik pyst - dingsta elektra... paskambinus tau aiškina kad įvyko techninė klaida ir ant durų buvo nurodyta bloga data, bet žinutės buvo išsiųstos teisingos, tačiau jokių žinučių negavome nei mes nei kaimynai... 26 dieną skambinu paklausti kaip bus su 30 diena ir ar vėl kažko nesumaišė. Man paaiškinama kad jokie darbai nenumatyti ir tikriausiai viskas buvo sutvarkyta 25 dieną. Paprašau kad tiksliai atsakytų į šį klausimą. Man pasako kad pasitikslins ir man perskambins, bet jokio skambučio nesulaukiu... na ką gi... 30 diena... išjungė elektrą... jokio atsakomybės jausmo...
Rašykite visi į Seimo kontrolės komitetą. Užverskite skundais, gal kiek sureguos. O kreiptis į savivaldybę bergždžios pastangos, neverta.
Vincentas Kašėta
2021-03-17 22:13:23 IP 2ju3kvr4
Mano Būstas noriu pateikti atsiliepimą apie Jūsų darbuotoja Michail Černych. Retai kada tenka rašyti teigiamus atsiliepimus. Tačiau apie Michailo darbą noriu sakyti daug gerų, teigiamų atsiliepimų. Niekada nėra atsakęs kad neįmanoma, nes Jūsų kiti atstovai prieš tai kartojo, kad nieko neįmanoma padaryti.
Pamenu, kai kreipiausi į Jūsų įmonę su „N“ problemų Karaliaus Mindaugo pr. 64 name, Kaune. Laukėme pusę metų. kol pradės vykdyti bent kokius darbus, tačiau per tą laiką pasikeitė net 3 vadybininkai, o nei viena problema per tą laiką nebuvo išspręsta.

Nežinau, gal per stebuklą kažkaip mums priskyrėte Michailą, tačiau mes džiaugiamės, nes tik jis visas problemas išsprendė nepilnai per 1 mėn. Pakeitė telefonspynes, kad telefonspynės veiktų ir gyventojai turėtų galimybę įleisti svečius nuotoliniu būdu, sutvarkė nuo lietaus vandens susidarusią smegduobę prie įėjimo ir sudėjo trinkeles.
Prieš kelias dienas iš kanalizacijos šulinio bėgo vanduo, nes sugedo siurblys. Michailas padėjo sutvarkyt ir šią problemą, nors kitos tarnybos ir nebuvo labai palankiai nusiteikusios skubiai tvarkyti šią problemą.
Michailas yra labai efektyvus, malonus darbuotojas, kuris labai greitai padeda sutvarkyti tas problemas, kurių kiti jūsų darbuotojai tiesiog ilgą laiką netvarkė. Vietoj to, kad kaip kiti jūsų darbuotojai ieškotų pasiteisinimų, dėl ko neįmanoma padėti, jis ieško ir pasiūlo tinkamus sprendimus.

Tikiuosi kad tokį asmenį labai vertinsite, nes panašu, kad daugiau jūsų įmonėje tokių darbuotojų kaip Michailas nėra. Labai tikimės, kad Michailas ir toliau prižiūrės mūsų namą ir tuo pačiu bus motyvuotas už savo puikų darbą.
Pati blogiausia įmonė visoje Lietuvoje. Įdomu kaip valdžios atstovai bei akcininkai vertina šios įmonės veiklą. Kreipiesi, šaukiesi pagalbos - dvi savaites tyla. Niekas neatsako nei į el. laiškus nei į skambučius. Valžia priima įstatymus, paskiria administruojančią įmonę, bet taip ir lieka viskas popieriuje. Belieka apeiti įstatymus, jeigu nori susitvarkyti.
Sakai krenta balkonas, kuris kelia grėsmę praeiviaims-tyla. Na lai ir kelia, nes niekam tai nerūpi. Galės bylinėtis teisme įvykus nelaimei.
Viena iš blogiausiu įmonių kokiu tik teko matyt, darbu saskaitos yra iš kosmoso.
Aš manau, kad tai yra atsainumas darbų atlikimui.
Skambinau jiems iš ryto-užregistruotas gedimas (20210308). Paskui skambinau po 15h-NIEKO nevyksta nors viskas pranešta. Nuo sekmadienio-NIEKO.
Pinigus "lupt" moka, o kur darbų atlikimas???
Visiski mul kiai, plesikai didziausi, lupa devinta kaily, jei biski uzdelsi, tuoj bega i teismus, pas anstolius, parazitai didziausi... Reikia organizuotis pries tokius parazitus.
Laura 2021-02-15 23:39:16
Siaubinga kontora. Idiotu saika sedi prie telefonu o kiti plauna pinigus. Kaip ju atsisakyt, ten pinigai uz ora. Nesuprantamos saskaitos. Gal renkam parasus ir ruosiam pareiskima?
Juk jie turi buti kazkam atsakyti, kitu atveju cia vagystes vidury dienos
Mūsų namas (Vilniuje) irgi pradėjo kovą su Mano Būstu. Kiek suprantu jos steigėjas yra Vilniaus m. savivaldybė (taip nurodyta bendrojo naudojimo objektų administratoriaus deklaracijoje). Ruošiamės rašyti skundą į savivaldybę, nes Būstas į nieką nereaguoja.Gal kas jau rašė? Ar tai kažką pakeis?
Imone baisi, i gedimus nereaguoja, nesugeba sutvarkyti klozeto bendrabutyje, kam jie pavaldus nezino, kas direktorius irgi nezino, zodziu atlikinekite gamtinius reikalus i kibirus, bet nepamirskite ju saskaitu atsiustu uz nieko nedaryma apmoketi!
Juk jie turi buti kazkam atsakyti, kitu atveju cia vagystes vidury dienos
Mark 2020-12-08 20:26:52
Situacija tokia: netikėtai ateina sąskaita, kurios suma 1500 eur visiems vieno iš Žvėryno medinukų gyventojams už "stogo remontą", tiksliau už stogelį - 2m2 (2 kv. metrai).
Buvo atlikti "remonto darbai" - skardos lankstymas, montavimas, senų stogo dalių išmontavimas...
Maksimali šių darbų suma su medžiagomis - 300 eur.
Paprašėme sąmatos, kurios teko laukti mėnesį, o kai ją pagaliau gavome, viskas susidėliojo į savo vietas.

ŽKŽ MB, tai naujai sukurta įmonė PINIGŲ PLOVIMUI! ŽKŽ MB dirba EBŪSTUI.

PS. Dauguma namo gyventojų yra pensininkai, todėl nuo jų atskira padėka jums, garantuoju, jog pusė iš jų net nežino, jog yra tokia sąskaita.
Manau visiems Žvėryno gyventojams kas naudojasi Mano Būstas paslaugomis derėtu-reikėtų labiau atkreipti dėmesį i šia
absurdo įmonę.
O laikui bėgant ja salinti iš Žvėryno bei ieškoti alternatyviu įmonių tvarkant Žvėryno rajoną o gal net įkurti ATSKIRA ZVERYNA aptarnaujančia įmonę. Manau prisijungtu ir daug netoliese gyvenančiu Naujamiesčio gyventoju.
Gerbiamieji mano būstas sėdintys prie telefono 870055966, šiandien jum skambinau penkis kartus, jūs pasakėte, kad man paskambinsite.Žmonės šąla raditoriai šalti. Jum tas nerūpi?Vargas vienas. Laukiu skambučio
Tragedija, absioliuti tragedija. Norėjau susiderinti skolos likutį, kuri noriu padenti - NEĮMANOMA!! Noriu mokėti skolą - nežinau kiek. O nežinau todėl, kad buhalterė nesugeba atsiųsti skolos likučio. Gėda. Sutinku su visais, norinčiais atsisakyti paslaugų. Subursiu visus kaimynus ir atsisakysime šitų veltėdžių.
Tragedija ne įmonė. Nieko nesprendžia tik siunčia iš dukterinės įmonės išieškojimo kaštus pradelstų sąskaitų. Kurių net laiku pristatyti nesugeba. Meistrai neturi reikiamų įgūdžių atlikti paprasčiausius darbus. Bėgti kuo toliau nuo šios įmonės paslaugų

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...

Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai
Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai 09-26 18:10
Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku.
Dėl bitkoinų kasimo pasaulyje kasmet susidaro tūkstančiai tonų elektronikos atliekų 09-26 16:19
Bitkoinų kasėjai kasmet generuoja maždaug tokį pat kiekį elektronikos atliekų, kaip visų Nyderlandų gyventojų nedidelių įrenginių elektronikos atliekos – apie 30.700 tonų, arba vidutiniškai 272 g...
Islandijos parlamente – moterų dauguma
Islandijos parlamente – moterų dauguma 09-26 14:57
Islandija tampa pirmąja Europos šalimi, kurioje daugiau nei pusę vietų parlamente užims moterys, rodo sekmadienį paskelbti galutiniai šeštadienį įvykusių šalies parlamento rinkimų rezultatai.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%