Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būsto priežiūra

Atsiliepimai apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Kauno padalinys

Pastatų administravimo lyderis Lietuvoje nuo 1999 metų!
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būsto priežiūra, UAB

UAB DEXTERA 2018-09-20 14:40:25
TIKRI PROFESIONALAI!
Bent jau savo reputacijos negadinkit tu tokias komentarais :D
Lilijana Goberienė
2022-01-02 16:29:25 IP 28ma2pc0
Pranešimas "Mano Būsto priežiūra" Kauno padaliniui. Bitininkų g. 43d 63-69 laiptinės 2-ame aukšte yra suskilęs dekoratyvinis tinkas ant sienos. Ar galite sutvarkyti šį defektą?
Absurdiška įmonė būsto priežiūrai, niekas nesinaudokite. Mokami nežmoniški pinigai, o priežiūros 0. 6 metai kovojama dėl ventiliacijos problemų, šiemet raštiškai pažadėjo sutvarkyti, bet nieks nebuvo atlikta, skundžiama kasmet Kauno savivaldybei bei Šilainių seniūnijai, bet jie kaip bendru susitarimu apsimeta durniais ir vis nusiunčia papiktintą laišką Mano Būstui, jie pasižada sutvarkyti bet to nepadaro! Prisiskambinti neina, nuolat užimta, namo vadybininkai tik butaforiniai be žinių. Iškritus sniegui ledui, nesugeba sutvarkyti ar nukasti kiemo, ką jau kalbėti apie smėlio ir druskos mišinius. Gyventojai barsto ir kasą patys. Absurdas ir gaila, kad bendradarbiauja ir juos gina Kauno savivaldybės bei Šilainių seniūnijos darbuotojai...
Pramonės pr 24 gyventoja
2021-01-18 17:17:46 IP 2i582jrt
Esame labai nusivylę šiuo administratoriumi. Nerekomenduoju!
Elena Margevičienė
2020-09-26 16:05:00 IP 28ma2pc0
Laba diena, vis dar negavome sąskaitos už Rugpjūčio mėn. būsto priežiūrą - paslaugas. Taip pat turime prašymą, kad kaupiamųjų lėšų suma sąskaitoje už "Mano Būsto priežiūra, UAB" paslaugas būtų atskirta į dvi dalis: 1. Namo ir aplinkos atnaujinimui. 2. Parkingo (parkingo apšvietimo ir kt.) atnaujinimui.

Mokėtojo kodas: 20253370

Elena Margevičienė
8 678 09524
Bitininkų g. 43D-68, Kaunas
Speju nekokios darbo salygos sitame af eristu lizde?! turbut papildomai primetami kazkokie budejimai ir savo masinos drozimas i ta pati atlyginima ieina? ir tenka dirbti universaliu elektriku\santechniku bei staliumi, argi ne taip?!
Neveikia laiptinės apšvietimas Bitininkų g. 43d, 60-70 butų laiptinės antrame aukšte.

Bitininkų g. 43d, Kaunas.
"Mano būstas" teikiamų paslaugų idėja kilni ir tikrai perspektyvi. Anaiptol, pagal man suteiktas paslaugas, drįsčiau teigti, jog įmonė aukšta darbo kokybe tikrai nepasižymi. Suprantama, kad taikant klientui valandinį mokestį darbuotojai sieks kuo ilgiau išbūti objekte. Viskas tvarkoj, jeigu įmonės darbuotojai užbaigia darbus kokybiškai ir iki galo. (Galbūt tokia yra vidinė įmonės politika - 'prasimalti' objekte kuo ilgiau). Deja, mano nuomone, šios įmonės tikslas nėra - užmegzti ilgalaikius ryšius su klientais, mat iš anksto susiplanavę darbus, sugebėjo atlikti vos 3 smulkius darbelius iš 5, ir tai kreivai; o "dirbo" DVIESE ir pusę dienos. Bičai vaikščiojo pirmyn ir atgal (nuo mano namų iki savo darbo automobilių, kuriuose laiko įrankius) po kokį "tūkstantį" kartų, kol surūkė turbūt visas cigaretes ir suprato, kad vis dėlto ne pakankamai turi įrangos, bet jei dar "tūkstantį" - prasieitų, gal būtų supratę, kad ir kvalifikaciją neprošal būtų pasikelt. Atėję į objektą išvaikščiojo po išplautas grindis su savo purvinais kerzais; įrankius deda kur pakliuvę; vidaus baldų per daug nesaugo; ginčinasi, kad atseit LED apšvietimo sistemų netvarko, nors prieš atvykimą aptariant šį gedimą jie nieko panašaus neminėjo; galiausiai - namus priprakaitavo taip smarkiai, kad vėdinosi dar gerą pusdienį. Niekam šios įmonės paslaugų nerekomenduoju. Kol kas laikykitės nuo jų atokiau, gal ateityje pasitaisys.
TIKRI PROFESIONALAI!
Laba diena taip ir nesulaukiu atsakymo i savo klausima.Ir vadybininkas su manimi niekaip nesusisieke jau savaite laiko, kur turejo susisiekti per 24 valandas. Noreciau suzinoti kuo greiciau del jusu padarytu klaidu su SKOLOS LT veiksmu. Nes niekas neatsako net i mano parasyta emeila kur buvo parasytas rugpjucio 14 diena.Taip pat net niekas neatsake i mano klausima per keliolika skambuciu kuriu metu man vis kartojo kad su manimi susisieks, iki siol niekas su manimi nesusisieke !! As dar lauksiu iki rytojau ir imsiuosi toliau pati tolimesniu veiksmu del jusu paciu padarytos kaltes.