Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būsto priežiūra, UAB Kauno padalinys

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būsto priežiūra

Atsiliepimai apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Kauno padalinys

Pastatų administravimo lyderis Lietuvoje nuo 1999 metų!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būsto priežiūra, UAB

Elena Margevičienė
2020-09-26 16:05:00 IP 28ma2pc0
Laba diena, vis dar negavome sąskaitos už Rugpjūčio mėn. būsto priežiūrą - paslaugas. Taip pat turime prašymą, kad kaupiamųjų lėšų suma sąskaitoje už "Mano Būsto priežiūra, UAB" paslaugas būtų atskirta į dvi dalis: 1. Namo ir aplinkos atnaujinimui. 2. Parkingo (parkingo apšvietimo ir kt.) atnaujinimui.

Mokėtojo kodas: 20253370

Elena Margevičienė
8 678 09524
Bitininkų g. 43D-68, Kaunas
Speju nekokios darbo salygos sitame af eristu lizde?! turbut papildomai primetami kazkokie budejimai ir savo masinos drozimas i ta pati atlyginima ieina? ir tenka dirbti universaliu elektriku\santechniku bei staliumi, argi ne taip?!
Neveikia laiptinės apšvietimas Bitininkų g. 43d, 60-70 butų laiptinės antrame aukšte.

Bitininkų g. 43d, Kaunas.
"Mano būstas" teikiamų paslaugų idėja kilni ir tikrai perspektyvi. Anaiptol, pagal man suteiktas paslaugas, drįsčiau teigti, jog įmonė aukšta darbo kokybe tikrai nepasižymi. Suprantama, kad taikant klientui valandinį mokestį darbuotojai sieks kuo ilgiau išbūti objekte. Viskas tvarkoj, jeigu įmonės darbuotojai užbaigia darbus kokybiškai ir iki galo. (Galbūt tokia yra vidinė įmonės politika - 'prasimalti' objekte kuo ilgiau). Deja, mano nuomone, šios įmonės tikslas nėra - užmegzti ilgalaikius ryšius su klientais, mat iš anksto susiplanavę darbus, sugebėjo atlikti vos 3 smulkius darbelius iš 5, ir tai kreivai; o "dirbo" DVIESE ir pusę dienos. Bičai vaikščiojo pirmyn ir atgal (nuo mano namų iki savo darbo automobilių, kuriuose laiko įrankius) po kokį "tūkstantį" kartų, kol surūkė turbūt visas cigaretes ir suprato, kad vis dėlto ne pakankamai turi įrangos, bet jei dar "tūkstantį" - prasieitų, gal būtų supratę, kad ir kvalifikaciją neprošal būtų pasikelt. Atėję į objektą išvaikščiojo po išplautas grindis su savo purvinais kerzais; įrankius deda kur pakliuvę; vidaus baldų per daug nesaugo; ginčinasi, kad atseit LED apšvietimo sistemų netvarko, nors prieš atvykimą aptariant šį gedimą jie nieko panašaus neminėjo; galiausiai - namus priprakaitavo taip smarkiai, kad vėdinosi dar gerą pusdienį. Niekam šios įmonės paslaugų nerekomenduoju. Kol kas laikykitės nuo jų atokiau, gal ateityje pasitaisys.
TIKRI PROFESIONALAI!
Laba diena taip ir nesulaukiu atsakymo i savo klausima.Ir vadybininkas su manimi niekaip nesusisieke jau savaite laiko, kur turejo susisiekti per 24 valandas. Noreciau suzinoti kuo greiciau del jusu padarytu klaidu su SKOLOS LT veiksmu. Nes niekas neatsako net i mano parasyta emeila kur buvo parasytas rugpjucio 14 diena.Taip pat net niekas neatsake i mano klausima per keliolika skambuciu kuriu metu man vis kartojo kad su manimi susisieks, iki siol niekas su manimi nesusisieke !! As dar lauksiu iki rytojau ir imsiuosi toliau pati tolimesniu veiksmu del jusu paciu padarytos kaltes.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

"Novaturo" grupė šiemet patyrė 3,7 mln. Eur nuostolių
"Novaturo" grupė šiemet patyrė 3,7 mln. Eur nuostolių 10-28 20:54
Viena didžiausių kelionių organizatorių Baltijos šalyse "Novaturas" šiemet per tris ketvirčius patyrė 3,7 mln. Eur grynojo nuostolio.
Alytaus rajono verslininkams – įtarimai mokesčių slėpimu
Alytaus rajono verslininkams – įtarimai mokesčių slėpimu 10-28 20:43
Alytaus rajono verslininkams, valdantiems pramogų parką "Tarzanija", pareikšti įtarimai mokesčių slėpimu, trečiadienį pranešė Alytaus apskrities policija.
Lietuva už beveik 2 mln. Eur pirks vaistą koronaviruso gydymui
Lietuva už beveik 2 mln. Eur pirks vaistą koronaviruso gydymui 10-28 20:34
Vyriausybė numatė 1,95 mln. Eur įsigyti vaistiniam preparatui – remdesivirui, kuriuo gydoma koronaviruso infekcijos sukelta pneumonija.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Wells Fargo 21,82 -3,88%