Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Makveža, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Makveža

Atsiliepimai apie Makveža, UAB

Moki veži parduotuvė

Parašyk savo nuomonę apie Makveža, UAB

Labai šaunus aptarnavimas Klaipėdos moki vezi, sodo skyriuje jaunas vaikinukas kažkodėl be darbo aprangos padėjo greit susigaudyti bei išrinkti reikiamų prekių, mandagumas 10 balų!!! Tik truputį kasininkė galėtų greičiau aptarnauti o ne diskutuoti su pirkėjais. Pirkau 2020 05 25. Apie 14 val.
Petras 2020-05-12 13:43:34
2020/05/09 situacija Kaune Raudondvario pl Moki Veži. Laukti reikia 10min dažų skyriuje kad užmaišytų dažus, nieko aplink jokiuose skyriuose nėra, skambinu į administraciją - atsakymas "nieko negaliu padėti pinigus skaičiuoju". Tada nueinu pas parduotuvės vadovę atsakymas "darbuotojas pietauja, niekas negali be jo aptarnauti, laukite". pietauja 14:30 rimtai ?? ar tiesiog jums tiek nemoka ir mums dzin? Ką gal už laukimą sumokės man?
Gerb. Moki Veži Generalinis Direktoriau, prašau investuokit į darbuotojus ir pradėkit juos motyvuot kažkuo, kad dirbtų savo darbą.nėra tokio dalyko kaip "mums neįdomu" negali klientas girdėt tokių žodžių. Iš komentarų matau, kad ne vienas toks atvejis. Ateis laikas pakliūsit taip, kad jūsų atsisakys visi stambieji užsakovai, mes maži klientai turim draugus, giminaičius ir pražystamus, kuriems priklauso stambios įmonės, todėl visiems komentuojantiems siūlau boikotuoti Moki Veži ir NEBEPIRKTI iš jų.!!!
Labai šaunu, kad Jūs dirbate darbą ofise, ar aplamai nedirbate ir galite pietauti pagal laikrodį 12:00 val. Konsultantai pietauja tada, kai parduotuvėje yra mažiausias srautas žmonių, o Jūs turbūt pataikėte būtent tuo metu. Turėkite suprantingumo, ne specialiai žmonės vengia klientų, ar slapstosi. O jeigu kas netinka - galite rinktis artimiausias konkurentų parduotuves į kurias kol pateksite praeis minimum 10-20 min.
2020 05 16 - 15, 50 val. Labai nemalonus aptarnavimas Moki veži Narsiečiuose!! Norėjau grąžinti grėblį, tai prieš tai turėjau išklausyti info centre moralą kodėl aš jį grąžinu ir kodėl ne sekančią dieną, o po 5 dienų!!! Galiu grąžinti per 14 dienų! Ir kokią apskritai teisę turi jūsų darbuotojai savo nepasitenkinimą reikššti klientams.
Teko apsilankyti Naujosios Vilnius Moki Veži parduotuvėje. Vaizdelis apgailėtinas. Apie pusvalandį laukiau konsultanto santechnikos skyriuje. Kitu skyriu konsultantu paklausius kas man galėtu atpjauti gabalą vamždžio atsakymas - " nieko nežinau, ten ne mano skyrius". O statybinių myšinių skyriuje tai vaizdas kaip po karo. Pridedu foto, kur vaizdas dar pakenčiamas. Kitur nenorėdamas brysti per išbertą cementą net neėjau - nenorėjau tepti batų. Čia mano nuomonė ir aš jos nekeisiu.
Alytaus Moki Vezi administratorių darbu ir bendravimu sus klientais, kalbos kultūra esu pasibaisejes... Nekompetencija ir nepagarba aukščiausio lygio. Daug ir dažnai pirkdavau statybinių medžiagų bet dabar sau vidui pasakiau tikrai ne
Danguolė Telešienė
2020-04-22 17:38:59 IP 2fbas4s0
Laba diena.Šiandieną lankiausi Jūsų parduotuvėje, Kaune Raudondvario pl.205.Esu nustebinta tuo, kad nekontroliuojamas pirkėjų srautas parduotuvėje, kad parduotuvėje dirba viso labo 2 darbuotojai.Asmeniškai man reikėjo prekės, kuri turėjo būti atmatuota, apie 20 min. ieškojau kas tai galėtų padaryti, nesuradus, kreipiausi į informaciją, esančią prie kasų.Ten buvo 2 darbuotojos, vieną man pristatė kaip Direktorę, jos paklausiau, kas galėtų man atmatuoti gaminį, kodėl parduotuvėje turiu sugaišti laukdama darbuotojo labai ilgą laiką, galų gale tai tikrai nėra saugu.Vietoj to, kad tariama direktorė man mandagiai pasakytu gal būt-apgailestaujame, atsiprašome, ji įžūliai, nemandagiai man pasiūlė eiti kitur....ką ir padariau.Suprasdama įtemptą situaciją, aplinkybes palieku kaip yra, bet negaliu patikėti, kad Jūsų parduotuvėje vadovaujančias pareigas gali užimti žmogus, kuriam tikrai reikėtų pasitobulinti, pasimokyti elementariausio mandagumo, komunikacijos su vartotojais.Palieku spręsti Jums, į Jūsų parduotuvę vargu ar norėsiu kada užsukti.Būkite sveiki ir saugūs.
Pagarbiai D.Telešienė
LABAI GERAI ORGANIZUOTAS PREKIŲ IŠDAVIMAS KARANTINO METU
2020-04-02 16:00:33 IP 6a6itqmq
Aukštas lygis aptarnaujant karantino metu, bent jau apie Vilkpėdės gatvėje esantį padalinį, per šį laikotarpį naudojausi 2 kartus paslaugomis ir viskas super. Viskas aiškiai suderinama el. paštu ir atvykus į vietą apsimokėjus bekontakčiu atsiskaitymu greitai gauni savo prekes.

Atsiliepimą rašau tik dėl to, kad stipriai nudegiau su Senukų ir Ermitažo prekybos centrais kur nesilaikoma jokių nurodytų terminų, prekių laukiu iš vienos ir kitos parduotuvės daugiau nei savaitę nors pasirinkau atsiėmimą vietoje ir pinigus apmokėjau iškarto atsižvelgdamas į likutį sandėlyje. Nėra galimybės nei prisiskambinti, nes niekas nekelia, o į elektroninį paklausimą gaunu šabloninį atsakymą
Eduardas 2020-02-01 12:51:01
Klaipėdos mokvežoj pirkau lempute, namie nedasukus iki galo atsiskyrė stiklas nuo cokolio-brokas. Gyvenu netoli todėl pusvalandžio bėgyje buvau mokvežoj. Čekio neturėjau, kažkaip už 2.39 € perkant nesureikšminau... Žodžiu info ponia papūtus akis 5 kart pakartojo kad be čekio nieko nebus, nesvarbu kad ta pati kasininkė sėdi kasoj ir mane pamena (30 min atgal)...sakau man pakeiskit i gera-be čekio ne ir viskas! Paliko slogų įspūdį, manau buvau ten paskutinį kartą
Niekur be čekio nepriima. Gali ginčytis su kuo tik nori. Čia ne kaimo pardės kad ant bargės gaut nori.
Dėkui, G. Barkauskui Vilniaus Vilkpėdes g. Moki Veži direktoriui už išspręstą brokuotos prekės klausimą. Tikrai rekomenduoju Moki veži prekių įsigijimui.
esu labai nusivyles raseiniu miesto moki vezi parduotuve, jau ne pirma karta. aptarnauja ypac sandelio darbuotojai labai nemandagiai.... net neleidzia pasiimti reikemos prekes kuri yra su barkodu, nes paemus ta prekia jiems reikes dar karta klijuoti ant kitos prekes kuri be barkodo libduka....
Ačiū, Vilnius, Pergalės g. 36 direktorei už išspręsta problemą ir taip pat šaunų aptarnavimą jos pavaduotojai, kuri ne pirmą kartą skiria išskirtinį dėmesį klientams.
Birute 2019-10-09 15:56:19
Gerbiamieji, imones politika yra mazinti konsultantu skaiciu, pastovus spaudimas kolektyvo atzvilgiu, uz tris dirba vienas. To pasekoje ir truksta konsultantu, klientai lieka neaptarnauti, konsultantai perkrauti darbu pikti. Taip, kad kas nores cia eiti dirbti, ar ka pirkti turekite omenyje, kad si imone yra priesiska, tiek darbuotoju, tiek klientu atzvilgiu. Buvusi darbuotoja
Man taip pat teko padirbėti. Dirbti reikėjo už tris, tačiau vistiek buvau bloga. Per trumpa laikotarpį, turejau pastovius žmones, kurie tikrai nuosirdziai dėkojo už pagalba bei grįžę ieškodavo manęs, tačiau vistiek netikau.... Buvo daug žmonių, kuriem netgi padėdavau kituose skyriuose, padėkodavo maloniai...
Pirkome Vilkpėdės moki-veži parduotuvėje šviestuvus ir likome labai patenkinti. Mus profesionaliai ir greitai aptarnavo Virginija. Labai maloni darbuotoja.
Likome labai nepatenkinti Moki veži Mažeikiuose darbuotojais. Darbuotojai kalbėjo nemandagiai. 1h.30min pralaukėme, prieinančių darbuotojų kadangi mums reikėjo dailylenčių nors darbuotojai vaikščiojo po sale. Net prie kasos darbuotoja labai nemandagiai bendravo.
Labai nepatenkintas jusu Siauliu Moki Vezi sandelio prekiu isdavimo darbuotojais ir apsaugos darbuotoja.

Buvo nupirkta 20m2 parketlenciu, kuriu likutis sudare 26m2, liko 6m2, uzsakyta masina ju atvezimui. Iseidamas is parduotuves is zmogaus kuris taip pat domejosi parketlentemis suzinojau, kad jis nusipirko 12m2 tu paciu parketlenciu.

Noredamas issiaiskinti is kur atsirado papildomas kiekis nuejau i sandeli, ten prie mano akiu 12m2 metru parketlenciu buvo atiduotos kitam pirkejui, nors as uz savo kieki sumokejau anksciau. Paklausus kokia teise sandelio darbuotojai turi atiduoti parketlentes uz kuriu dali as jau buvau sumokejes (Likutis tik 26m2, as uzmokejau uz20m2, kitam pirkejui atidave 12m2), atejusi apsaugos darbuotoja pradejo aiskinti, kad jie prekes atiduoda tam kas pirma privaziuoja prie sandelio... Man pasakius, kad iskviestu aukstesnes pareigas uzimanti zmogu ir kad bus parasytas skundas, aukstesnes pareigas uzimancio zmogaus neiskviete ir sake, kad galiu rasyti kiek noriu skundu. Tai ivyko 2020.01.11 ~13/14h. kas tuo metu ejo apsaugines pareigas neisidemejau.

Isvados
Moki Vezi negalima pasitiketi ir netgi uzmokejus pinigus negali buti tikras, kad preke uz kuria uzmokejai pinigus pristatys.

Klausimas
Man idomu, ka man butu atveze uzsakytoje krovinineje masinoje? gal butu surinke visas parketlenciu atliekas is aplinkiniu miestu Moki Vezi sandeliu ir pristate kaip gera produkta?...
Evaldas 2019-05-22 10:12:48
Paskutinis kartas sioja parduotuveja pirkaus, t.y.kaunas raudondvario pl. Konsultanto nerasi ne su ziburiu, kad pamatuotu arba bent parodytu kur yra preke, kasoje viena kasininke, cia kiekviena karta taip, kada beatvaziuosi, ryte po pietu ar vakare. Mirusi parduotuve, nors ir buvo man strategiskai patogi, taciau ilgas laikas praleistas joje nevertas.paklausus kodel taip yra, atsakimas problemos su konsultantsis. O as pasakisiu, kad ne konsultantuose esme, o pacios vadovybes, kuri nesugeba tvarkytis su personalu, ar algos mazos ar kruvis didelis, nera esminis dalykas, visada atsiras norintis dirbti.
Nu tai eik ir dirbk uz minimuma kaip negras.
Apsilankeme parduotuvei Mažeikiuose, ieškojom kabiu, sutike konsultanta paklauseme kur rastis, atsake, kad reikia ieskoti, supratome, nueidi pasakem, kad susirasim, konsultatas net neatsisukes pradejo saukti, kad nesavo skyriuje, mandagumo nulis, jau buvom iseidineje ieskoti kabiu patys tai kam reikia tokio “mandagaus issireiskimo”, darbiotojai turetu padeti ir pakviesti bent jau kas atsakingas uz si skyriu, o ne pasakyti, kad reikia labai ieskoti. Jusu politikoje gal tai normalu
Ateities 15..Sandelininke Giliene nesugeba priimti prekiu gal geriau tegu sandeli dirba vyrai
Laba diena, norejau paklausti ar teisingai pasielge parduotuves info skyriaus darbuotoja.As pirkau 10 vnt led lempuciu ir 2 is ju netiko man pajungimas, nunesus pakeisti pasake kad i kitos rusies nekeisime.Kur man jas deti jei nepriimate atgal.Veiksmas vyko Birzuose vakar, aciu laukiu atsakymo
Moki Veži Vilkpėdės g. 12 parduotuvėje pirkausi šviestuvus, karnizus, tapetus. Šioje parduotuvėje lankausi dažnai šį savaitgalį
buvau maloniai nustebinta konsultantės pardavimų patirtimi, bei žiniomis apie prekes. Mus konsultavo moteris (vardo nežinau, ilgi šviesūs plaukai) kuri turi interjero dizaino pakankamai žinių.
Norėjom nusipirkti kambariui šviestuvą - nusipirkom tris + karnizus, tapetus.
Viską susikabinę (karnizus, šviestuvus) likom labai patenkinti galutinu vaizdu. Norim viešai padėkoti Moki Veži parduotuvės konsultantams, palinkėti gražių švenčių.
Beata
Igis 2019-12-06 09:02:21
Moki veži kiek tenka lankyti aptarnaujantis personalas..........baisus, niekada nieko nežino ir jų aplamai nėra.
Labai džiaugiuosi atėjusiu DEPO centru kur ir kainos padorios ir bet kada bet ko bet pas ką gali gauti info. Visa to pasekmė DEPO atėjimas į LT rinką paveikė ir senukus nes ten irgi aptarnavimo kultūra pagerėjo o moki veži tikiuos greitai bankrutuos ir perrims kita kompanija kuri norėdama išsilaikyti pagerins kolektyvo lygį.
Na ka ponaitis, darbinkis uz 520€ ir padirbk. Tada kazka sakyk. Geros dienos.
Siandiena Vilniuje Ateities gatveje Moki Vezi, konsultantas plyteliu skyriuje pasakius virtuves ismatavimus nesugebejo paskaiciuoti kiek dezuciu plyteliu mums reikia pirkti... Stovi ir ziuri i mus, kad mes jam pasakytume kiek plyteliu reikia
Apie dauguma konsultantų susidarė tik teigiama nuomonė. Esame dažni pirkėjai.Moki-veži Utena.
jiems vienodai šviečia ir vienodai rūpi ne tik apie aptarnavimo kultūrą bet ir apie apgavystes, sudarai sutartį ir tau pasako kad gausi nuolaidą prekėms 15 procentų ir prasideda visokios nesamonės turi eit ieškoti didmenos vadybininkės, o tai ta ne su nuotaika atėjo į darbą ir tau davė nuolaidą tik 3 procentus, tai jus kitus susikiškit į sūbinę, daugiau jokių apsipirkimų, yra parašyta kad senukai 30n procentų tai ir kasose automatiškai duoda o čia tik MAKVEŽA taip gali, parazytai
kainos kosminės, netvarka, konsultantai buki nieko neišmano
Marijampolėje Moki veži pats baisiaus aptarnavimas kiek esu susidūres. Konsultantė vos nepasiuntė toli toli paklausus kur surasti prekę iš ekspozicijos, deja net bijojau klausti konsultantės vardo, kad galėčiau paviešinti. Tai kartojasi visuomet atvažiavus į šią parduotuvę. Mieli vadovai, rekomenduoju užsakyti klientų aptarnavimo mokymus visuose skyriuose, kadangi kaip matyti iš visų atsiliepimų, Jūsų darbuotojai turbūt skirti krauti prekes sandėliuose, o ne dirbti prekybos salėje ir padėti klientams. Jei atkreiptumėte į tai dėmesį, pas Jus ne tik didėtų pardavimai, tačiau ir klientai paliktų Jūsų parduotuves daug laimingesni. Tikiuosi atkreipsite dėmesį.
Sveiki, kas karta apsipirkdamas jusu parduotuvėje negaliu gauti darbuotojo pagalbas tas pats buvo ir šiandiena paprašius kad darbuotoja man padetu ji pasake kad ieskok kas dirba tame skyriuje paprašiau kad padėtų surasti ji pasake kad nieko neieškos nes jei to nereikia. Apsipirkinejau ateities g. 15 Daugiau tikrai niekada nesilankysiu tokioje parduotuvėje ir niekam nesiulau.
Zarasuose akcija kopecioms. Bet tik ant popieriaus, o realiai jokios nuolaidos nera. Kodel?
Pirkome santechnikos alkūnę į 16-iolikinį vamzdį. Kadangi patys nenusimanome, paprašius konsultanto jis mielai padėji, rado ir įteikė kiek prašėme. Jungiant radijatorius pastebėjome, jog alkūnė ne 16-ikiam vamzdziui, o 18-iolikiniam. Nuo oirkimo praėjo mėnesis. Nuvažiavus ir paprašius apkeisti arba gražinti pinigus nusipirkti mums reikiamą alkūnę, gavome atsakymą, jog tai neįmanoma, kadangi jau praėjo mėnesis nuo pirkimo. Kiek tenka apsipirkti MOKI VEŽI, tiek pastebime, viekur ar kitur, konsultantų nekompetitingumas. Pinigai išmesti į balą, nors tai ne mūsų kaltė.
Alytaus Moki Veži visiškam dugne. Konsultantų parduotuvėj nerasta, o tie kurie yra nieko nežino. Parduotuvės direktorė pakalbinta net nepristabdė, praeidama pro šalį tik sumurmėjo, kad ieškočiau konsultanto. Pasakykit, prašau, kur man tą konsultantą rasti?
2018 08 11 10:49 "Moki veži" parduotuvėje Ateities g.Vilniuje pirkau sekatorių GREENMILL GR0076 su terkšliniu mechanizmu (kasos kvitas LG 00404268). Prekė (ir ji tokia ne viena sodo skyriuje) neženklinta pagal LR parduodamų daiktų (prekių) ženklinimo ir kainų nurodymo taisykles - nei etiketės su prekės apibūdinimu, nei jokio kito aprašymo, o užrašai ant pakuotės 9 -is užsienio kalbomis, bet tik ne lietuviškai. Jei "Moki veži" importuoja lenkų gamintojų gaminius į Lietuvą, kodėl nesilaiko privalomų ženklinimo reikalavimų, kodėl vartotojų teises pažeidžia ? Norėčiau sulaukti atsakymo.
Sveiki. Esu labai nusivyles klientu aptarnavimu Moki-vezi utenoje. Sendien paskutinis kartas kai ten buvau. Bedra problema yra darbuotoju arba trukumas arba pietavimas. Ko nepaklausi. Vis nezino. Ko nepaprasysi vis neturi. Mieli vadovai. Atkreipkite demesi i savo parduotuves klientu aptarnavima. Kitas dalykas, skyriaus priziuretoju nekompetentingumas savo srityje. Butent sendien ieskojau dazu medziui. Man elementariai tereikejo blokatoriaus sakams, grunto ir pusiau blizgaus pavirsinio sluoksnio. Paklausiau salia buvusio darbuotojo. Tas nezinojo. Mat skyriaus priziuretojas pietauja. Tada jam skambina ir bando tartis ir klausti kur kokie dazai. Taip netaip sutarem. Tada man reikejo kad sutonuotu tuos dazus. Bet man pasirodo reikes laukti kol zmogus is pietu grys.zinokit neislaike nervai =D mandagiai atsiprasiau ir pasakiau, kad grysiu veliau. Istikro nuvaziavau i kita parduotuve. Kur zmogus maloniai dar ir pakonsultavo bei patare.
Alytuje klijantų aptarnavimas nemandagus, darbuotojai kratosi nuo savęs atsakomybės, vadovai nesugeba išspręsti net mažų problemų...
Noriu padekoti konsultantui Viktorui dirbanciam moki vezi Kaune Aleksote. Patare kokias prekes geriau pirkti, palydejo pas kolega del nuolaidos ir net pakrove prekes i automobily. Kuo daugiau tokiu darbuotoju. Sakau Aciu!
Telsiuose esancioje moki vezi labai nemandagus sandelio darbuotojai eilini syki nuvaziavus sugadina nuotaika visai dienai.
Kauno moki vezi aptarnavimas baisus. Nieko neprisisauksi.visi nepatenkinti. Jokios pagarbos klientui. Čia prie garliavos
Apgauna su akcinem kainom.
2019.04.30 Vilniuje Ateities g. pirkau dailylentes pagal akcine kaina, bet kasoje paskaiciavo be nuolaidos, sako akcija baigesi, bet kainos dar nepakeite. Kainos skirtumo grazinti nesutinka, nors tai ju klaida!
Ug 2019-04-03 12:59:28
Alytus. Aptarnaujantis personalas nepagarbiai elgesi su klientais. Pasakymas “ko nori” arba isvis ignoravimas nesuteikia pasitikejimo ir noro sugrizti. Bet kokiu atveju nusipirkome plyteliu kuriu niekas nepadejo sukrauti. Mums pasake laukite pusvalandi nes darbininkai pietuose. Apsauga stovejo ir sake “as nekraunu”. Isvarza turintis zmogus negali kilnoti sunkiu daiktu. Na ir tai juk yra aptarnavimo dalis... kai nuejome ieskoti pagalbos is valdzios suskubo krauti. Taciau atejusi direktore pasake jog i masinos vidu prekiu nekrauna. Na tiesiog apsurdas...
Jeigu jus baltarankiai, nereiskia kad kiti turi dirbti uz jus. Svarbu kad liezuvis isvarzos neturi...
"Moki vėžį" darbas labai nesąžiningas. Kaina lentynose uždėta viena o kasoje kita. Labai reikia žiūrėti.
kovo4d.buvo nupirktas hidraforas jis nedare vandens spaudimo ir po 2val. grazintas i parduotuve prasiau ji pakeisti ar grazinti pinigus atsisake vakar paskambino pasake kad jau sutvarke.tai man jau nerekia negaliu buti tiek dienu be vandens.....
Moki veži naujoji vilnia. Noriu pagirti konsultantę Oliviją už labai malonų ir profesionalų aptarnavimą. Padėjo ne tik išsirinkti augalą, bet ir patarė, kaip jį prižiūrėti. Ačiū Jums!
Panevėžio moki.veži labai nuvylė. Dar gruodį nusižiūrėjome šviestuvą, nebeturėjo ir pasiūlė užsisakyti, kadangi iš ekspozicijos neparduoda. Taigi užsisakėme, buvome 4 jo norintys. Sakė, kad reikės laukti pora savaičių, po poros dienų paskambino ir pasakė, kad kad bus sausio viduryje. Taigi laukėme... Sausio pabaigoje nuvažiavome pasiteirauti ir pažadėjo, kad kitą dieną atnaujins užklausą ir mums praneš, deja... Vis dar jokio pranešimo ir nesulaukėme.
pirkejas 2019-03-05 13:10:44
matosi koks tu tupas....daugiau niekur ir netinki.......
Tu tupas klientas
As 2019-03-04 11:00:36
Visi gali suklysti. Prie ko čia kasininkas? Susiraskit, kad kasininkas gauna lapelį ir tiesiog nurašo viską nuo jo. Kodu mintinai tikrai nežino. Na tokie žmonės kurie kasoj gyvenime nedirbe galvoja kad čia labai lengva aptarnauti tokius tupus klientus
matosi koks tu tupas....daugiau niekur ir netinki.......

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7c, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Pavasario g. 2, LT-68111 Marijampolė.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Veiverių 153, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt www.fiberdeck.lt Pagrindinė MB...

"Kitron" šiemet apsirūpinusi užsakymais 91%
"Kitron" šiemet apsirūpinusi užsakymais 91% 05-27 11:18
Elektroninės ir elektromechaninės įrangos bei kabelių pynių gamybos UAB "Kitron" pirmąjį šių metų ketvirtį viršijo planuotas pajamas – vieniems klientams mažinant užsakymus pajamas atsveria skubūs...
R. Masiulis pralaimėjo atranką į Ignalinos AE valdybą
R. Masiulis pralaimėjo atranką į Ignalinos AE valdybą 05-27 11:00
Buvęs susisiekimo ir energetikos ministras Rokas Masiulis pralaimėjo atranką į valstybės valdomos Ignalinos atominės elektrinės valdybos narius.
Vyriausybėje – siūlymas žemės ūkiui skirti 174 mln. Eur
Vyriausybėje – siūlymas žemės ūkiui skirti 174 mln. Eur 05-27 10:55
Vyriausybė trečiadienį svarstys Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) pasekmių mažinimo priemonių plano pakeitimus.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%