Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Makveža, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Makveža

Atsiliepimai apie Makveža, UAB

Moki veži parduotuvė

Parašyk savo nuomonę apie Makveža, UAB

Marijampoleje zemo lygio aptarnavimas.pirkom plytas apdailos tai atveze palete duzenu ir ziuri ka darysim, teko grazint.O pries tai skambinom sake atvaziuokit turim.Melagiai. pirkom blokeliu teko patiems kraut nors tai ju darbas is vis ispindejo LABAI ZEMO ZEMO LYGIO APTARNAVIMAS.Daugiau ten nepirksim.
Parduotuvė Panevėžyje niūri tamsi. Reikia su žibintuvėliu po parduotuvę vaikščiot. Ir groja vis tapati laidojimo rūmų muzika.
Norėčiau padėkoti įmonės"Makveža" parduotuvės"Moki-veži"Vilkpėdės 12 konsultantui-pardavėjui Valerijui Vasiljevui už malonų aptarnavimą-konsultavimą, kuris rado įšeitį iš padėties, nes pirkau šviestuvą, kuriam nebuvo atitinkančių halogeninių lempučių pagal dydį nei šioj parduotuvėj nei kitose.Tai jis man pasiūlė perdaryti šviestuve lizdus ir, beje, pats tai padarė, parinko lemputes ir šviestuvas veikia.Šioj parduotuvėj perku medžiagas remontui ne pirmąsyk ir visuomet jaučiu jo atsidavimą darbui.Norėčiau, kad vadovai atkreiptų į tai dėmesį, nes tokių konsultantų šiais laikais vienetai, bent aš tokį rūpestingą darbuotoją sutikau pirmą syk.Labai esu dėkinga už rūpestį ir tariu ačiū, tikrai malonu bus sugrįžti vėl ir vėl...
Deividas 2017-07-25 14:44:33
Sveiki, buvau neseniai apsilenkęs Ukmerges moki-vezi. Direktore neatlieka savo darbo yra nekompetentinga, ko paklausi nežino, atsiprašant vaidina labai pasikelusi. Reikia ilgai laukti kol kas nors prieis, nors direktore mato, kad nespėja darbdaviai. Prekes zada, bet ju taip ir negauname. Nesiskaito jinai su darbuotojais ir klientais visiškai. Manau kam nors reiketu susirupinti Ukmerges direktore ir ja keisti.
Dirbau prie šitos direktorės, ji atlieka savo darbą rūpinasi klientais ir darbuotojais. Šmeižtas!
Viena karta paprasiau kad atkirptu gofros laidui, tai vienas sako as nemoku, eikit pas ta ponia, ta sako pas mane pamaina baiginejasi as to nedarysiu, paprasykit to kuris su pakrovejo vazineja, paprasiau... Tas sako kai atsilaisvinsiu tada..., laukiau gal 20 min, tas stovi sau snekenasi su konsultantu.. Paprasiau dar karta, tai vos nepasiunte... Zodziu man taip subjoro si parduotuve ir tas toks aptarnavimas.... Daugiau gyvenime nepirksiu cia.
Sveiki visi ir as pasidalinsiu tikrai nemalonia istoria su moki veži kuri tesiasi jau du menesiu ir vis nesibaigia busipirkau trimeri benzinini. Pasirodo jis yra nekokybiskas tik nusipirkus užsikuriau pradejau pjauti žolia ir užgeso nuvežiau i moki veži pasake kad jie pinigu negali gražinti kol nebus is gamibtojo nuosprendzio nuveze ten o ten isvada kad jis veikiantis parsivežiau namo vel pradejus pjauti ji vel užgeso ir nebesikuria as vel nuvažiavau parasiau ir skunda bet pinigu vistiek negražina nuveze vel i garantini ten jiem jis veikia pagal juos kuo puikiausiai parsiveziau pjaunu bet ji vel pradeda užgesti dar pradžioj užsikurdavo kad ir sunkiau dabar vel nesikuria ir nežinau net kur kreiptis ka daryti kad jie taip nesityciotu is žmoniu
Tomas 2017-06-27 21:19:15
Sekmadieni apsilankiau Jonavos moki vezi. Tikrai girdėjau daug nekokiu atsiliepimu apie parduotuve. Bet apsilankes tikrai gavau pilna konsultavimai ir malonu pokalbi. Pati parduotuves direktore aprode ir padėjo išsirinkti tinkamas prekes. Tikrai likau nustebintas. Ačiū
Viskas tvarkoje toj Jonavoje tik valdžia to nemato įrengtų tualetą praustuvės būtų liuks ir darbuotojams ir pirkėjui.tikėkimės sėkmės jonava
Kokia valdzia tokie ir darbuotojai :)
2017.06.17 16:40
naujoje vilnioje mokivezi parduotuvei bandziau nusipirkti vamzdelio, kurio reikejo atpjauti 20 m.santechnikos skyriuje nebuvo nei vieno konsultanto, ieskojau konsultanto po visus artimiausius skyrius, prie kurio tik neprieini-siuntyneja viens pas kita, is viso priejau prie tryju konsultantu ir vienos konsultantes ir visi buvo su kvapeliu, israude kaip burokai ir nei vienas net neisklause ko norejau paprasyti.Daugiau neisiu i jokia makveza parduotuve ir negaisiu savo laiko.
Pirkejas 2017-06-01 11:27:50
Sveiki, norejau pasidalinti patirtim Marijampoles moki vezi parduotuves ypatumais:pirkom vejapjove pries 2 dienas, namuose apsiziurejom kad ne savaeige tad mum netinkama, salygose rasoma galima grazinti per 14 dienu be jokios priezasties jei nesi naudojes jos, kai kreipemes pareiske, kadpinigu negrazins nebent kita vejapjove galimybe imt, o uz 309 eurus nk nera nebent kinietiska suda, bent senukuos tai yra uz tokia suma kita pasimt.zodziu zmones reikia atsargiai pirkt ir forumus skaityt, gal kokiu yra atsiliepimu ydomiu!
pirma sužinokit kokioms prekėms taikoma 14 dienų grąžinimo garantija, būtent šioms prekėms yra netaikoma.
Sveiki, Panevėžio moki veži dažų skyriaus vadovei reikėtu išmokt dirbti lanksčiau.
Nu kas cia dangstos kitu vardu... bailiai kas naudojasi Aurelijos Griciutes vardu, dabar busit surasti ir patraukti baudziamojon atsakomyben. Nera zodziu.... jei kas nori man ikasti tai truputi nepagalvojo ka padare...
o cia, siame puslapyje isvis i klientu nusiskundimus kaip nors reaguojame? ar sis puslapis sukurtas tik del solidumo?
kam reikia reklamuotis, kad sumazinta kaina parduodami karuciai po 11euru su centais jei ju parduotuveje nera., jonavoje buvau sestadieni nebuvo, pazadejo, kad ketvirtadieni atvez, deje ketvirtadieni 2017.05.11. irgi nebuvo.per jusu reklama du kartus nieko nepeses keliavau is rajono i jonava po 20 km pirmyn ir po 20 km atgal.
Teko pabendraut su ponia vaida is klaipedos...neveltui sakoma "Nesigincyk su idiotais. Jie nusitemps tave iki savo lygio ir iveiks su patirtim".
Vilniaus, Ateities g. telefonu neimanoma prisiskambinti. Turiu skambinti i kita parduotuve, kad pasidometi ar turi tam tikru prekiu. Ir cia ne vienintelis atvejis. Jei kazkokiu budu imanoma, pasidomekite pokalbiu isklotinemis, nes klientas yra ignoruojamas.
Specialiai buvau atsistojes salia informacijos or skambinau telefonu- net skambucio nesigirdejo, nes garsas isjungtas. Negrazu ir nekompetetinga. Shame on you!
Tikrai buvo malonu dirbti Klaipedoje Moki-Veži.Bet kai atejo nauja direktore Vaida tai jau darbas pasidare kaip prievarta.Nesiskaito jinai su darbuotojais visiškai.Darbuotojai išeina, o ji dirbti reikalauja vos ne dvigubai...Pagarbos jokios nera tokiai direktorei.Iki jos dirbusieji direktoriai Regina ir Jazokas tai jau tikrai buvo geri žmones.Tikiuosi kad vadovybe nepasigailes kad ja idarbino..Nepakeiciamu darbuotoju nera, bet darbu taip pat yra nemažai...
visiška nekompetencija pasižymi ponia Dalia. Visus darbuotojus vertina tik pagal tai ar lenda jai į gera vieta. Turėti savo nuomonę mokiveži pavojinga. Pažiūrėkit ka nuveikė Klaipėdoj - buvo direktorius normalus tai išgrūdo, nes išdryso mat poniai pasakyti ką galvoja. Dabar pastatė naują tai nuo jos vadovavimo tuoj visi išlakstys. Reikėtų valdžiai daugiau pasigilinti į tokių ponių kaip Dalia veiklą o tai vieną dieną žiūrėk nei darbuotojų nei klientų......
Sekmes visiem kurie lieka Klaipedos moki vezi....su ta naujaja idijote (direktore liezuvis nesivercia pavadint) parduotuve iki metu galo neistems. Sekmes!
Danute 2017-03-31 11:39:06
Tai ir rūpinkitės, o esant šiai patirčiai man nesunku surasti kitą statybinių medžiagų parduotuvę, kur klientu rūpinamasi.. Pardavėja visai neatsakinga už paslaugų teikimą, norėjau, kad išgirstų MV paslaugų tobulintojai..
geriau nueikit šaukti iki seimo kad algas pakeltu, o nereikalauti kažkotai...už gaunama minimuma
klientas 2017-03-31 08:03:29
Ir teisingai pasake.Jus kai ateinate i parduotuve patys turite pasirupinti ir žinoti kas jums ides i mašina.O ne kaltinti pardaveju kurie dirba už minimuma.Cia tik Lietuvoje musu žmones nori paslaugu, o moketi nenori.Ir dar nepatenkinti...
Danute 2017-03-30 02:45:28
Po apsipirkimo Panevėžio MV - nerekomenduoju. Paklausus kas padės įkelti cemento maišus į mano transporto priemonę - pasiguodimas, kad net kiemsargio neturime, o dar kažkokios paslaugos norite.. Yra kitų statybinių medžiagų parduotuvių, kur esi parduotuvės klientu, kol prekė pakraunama į kliento transporto priemonę.
Sveiki, dar karta kalbesim apie Klaipedos PC, tai ziuriu nesikeicia niekas, Ponia Vaida jei galima dar taip jus vadint, kodel jus neviesinat tokiu dalyku kodel jus atleido is PC Ermitazo direktores pareigu????Jau visi zino del ko, o jus tylit, ar ne del to kad jus ponia vaida PC Ermitazas nuvedet i NUOSTOLIUS!!!!Jusu vadovavimas ten darbuotojams pridare siaubo, neveltui kai jus atleido darbuotojai pasidare svente, o dabar jus atejot i PC Moki Vezi ir darot ta pati, nejaugi reiks kviest televizija ir viska viesint, koki spaudima darot darbe ir panasiai, man atrodo kad Moki Vezi vadovybei tas nepatiks, taigi, arba ponia Vaida traukiasi arba bus kvieciama televizija ir bus viesinama viskas, nes taip daugiau negali but, !!!!
Sveiki, kreipiuos i pona Butkeviciu, del Klaipedos Moki Vezi,.As nesuprantu, ka nera normaliu zmoniu priimt i direktoriaus pareigas???Ar cia dabar su nauja direktore Vaida atejo ir Stalino laikai????Tuoj visi darbuotojai pabegs nuo tokios NAUJOS direktores.Ji pati ka nors suvokia skirstydama darbus ir panasiai??????Jau darosi nejuokinga.Prasau ponui Butkeviciui atkreipti demesi i tokia direktore kuri tik pablogins prekybos centro nasuma, ir plius atkreipt demesi netik i tai kas ka uzsimano pastatyt i naujas direktoriaus pareigas (kalba eina aiskiai zinom apie ka), bet ir i darbuotoju interesus.aciu
Visu pirma reiketu Ponui Butkeviciui pradeti judint ponia Dalia ir jos pakalikus, del kuriu kaltes ir vyksta visos nesamones Klaipedos PC.Visu antra del ponios Dalios ir iseidyneja darbuotojai, nes ji nemoka normaliai bendrauti su KLAIPEDOS kolektyvu, negauna normalaus savo bazinio atlyginimo kas sutarta isidarbinimo metu, pasiaiskinimo tam neturi, darant tarpinius skaiciavimus yra iskaiciuojama is darbuotoju dengti nuostolius, kodel uz visus trukumus turi atsakyt eilinis zmogus??.Gal paciai Daliai reiktu susimastyti ar verta nusileisti iki konsultantes lygio prasydama susidoroti su jai nepalankiais asmenimis.
SOS!!! Prašo pagalbos Klaipėdos prekybos centro kolektyvas. Kaip susigrąžinti direktorių Gintautą Jazoką ?! Šis nuostabus žmogus, aukodamas savo sveikatą, po operacijos dirbo ir kūrė naują parduotuvės įvaizdį. Stengėsi jis, stengėmes ir mes, nes buvome komanda. Per vadovaujama jo laikotarpi, nebuvo nei vieno pareiškimo dėl išėjimo iš darbo, o tai didelis jo nuopelnas. Visi buvome patenkinti ir laimingi nauju direktoriumi. Kur žiūri vadovai sedintis Vilniuje, kas iš tikrųjų stengiasi ir dirba parduotuvės labui. Kol mažmenos vadovė bus Dalia, nelaukite didelio pelno ir gero vardo šiam parduotuvės tinklui.
pirkome tapetus ir 1 rulono pritruko nuejau sutareme kad po nauju metu uzsakys tai iki siol jokios zinios apmaudu galejo pasakyt kad nieko nedarys o ne i akis meluot
Skaudi tema. Klaipedoje kažkokia Veronika atleido iš užimamų pareigų direktorių Gintautas Jazoka !!!!! Jeigu kam nepatinka žmogus skambinkit Veronikai.
Visada buvau Jūsu klientas, tačiau 2017.01.30 apie 17 valanda pirkau Šiaulių parduotuveje, labai išreklamuota degiklio ir žieminių dujų rinkini - reguliar stop gas su piezo uždegikliu, sukomplektavus uždegikli su balionėliu nedirbo piezo uždegiklis, 2017.01 31 apie 11.00val. atvykus i Moki Veži parduotuve ir paaiškinus situacija - kad nedirba piezo elementas, atsakingas asmuo isitikino prekes defektu, patikrino kasos aparato duomenys apie isigita preke ir mate, kad vakar tuo laiku buvo pirktas rinkinys, bet kadangi aš neišsaugojau pirkimo čekio man prekes nepakeite ir nepriėmė atgal.Nors pirkent preke sales darbuotojas tikino, kad preke kokybiška ir veikenti, ir dave supakuota preke.Tokiai garsiai parduotuvei pardavineti nekokybiškas prekes, ir jų nepakeisti ar negražinti pinigų už preke, garbės nedaro.Po šio ivykio aš visiškai pakeičiau nuomone apie jūsų parduotuve-ačiū
Alytaus mokivezi parduotuvė tiesiog puiki.Teko užsakinėti prekės, teko ir grąžinti brokuota prekė. Kolektyvas puikus, profesionalus. Puiki parduotuvė.
Sveiki buvau Vilniuje Pergales g.36 labai nepatiko aptarnavimas nemoka konsultantai bendrauti su klientais tai numeta tau klijuotes atraiza ir sako sudekit bet atsiprasau kas tai turi daryti klientas ar darbuotojas.Vyras buvo atvazeves 7 val tai 30 minuciu ieskojo darbuotojo lakste po visa parduotuve bet taip ir nuvaziavo be pirkinio nes saleje nebuvo konsultantu
Apgauna zmones kaip turi buti.Pirkdavau briketus po 1.19 eur dabar akcija vietoi 2 euru 1.29 nera zodziu.... poto kaina balta uzdeta ant kitu briketu 1.25 eur kasoi musa 1.75 :) nebepirksiu gyvenime ten.kosmonaitai.
Jo.Begede ta KARALIENE.Jau pati pavarde apie ja daug pasako...Nesupranta žodžio NE.Labai gaila kad yra tokia boba musu kolektyve.Klaipeda
Pritariu! Tikriausiai tai pačiai Karalienei, kuri negavusi norimų pareigų dėl savo nekompetetingumo, sugebėjo Jį įžeisti ir vėliau girtis visiems darbuotojams, kad po to direktorius jos dar ir atsiprašė. Klaipėda.
O aš irgi esu patenkintas musu Direktorium Klaipedoje Gintautu Jazoku.Kaip žmogus ir Direktorius yra SUPER.Tokiu mažai žmoniu.Tik galvojau kokiai cia gyvatei toks žmogus galejo nepatikti.Tikriausiai jau kažkokiai KARALIENEI. Žodžiu žmogus yra SUPERINIS.Linkiu jam sekmes...
Klaipėdos Moki Veži darbuotojai labai patenkinti nauju direktoriumi Gintautu Jazoku. Jis labai nuoširdus, dėmesingas žmogus. Daugiau tokių vadovų.
Sveiki, noriu ispeti, del Klaipedos moki vezi direktoriaus Gintauto Jazoko nesazinigu veiksmu, algas moka uz ta pati darba skirtingas, grafikus sustato net neispejas darbuotojo, o jei koks darbuotojas nepatinka vercia ji psihologiskai rasyti pareiskima iseiti.
Aš buvau moki vėžį Panevėžyje parduotuvej ten norėjau apsipirkti ten sugaisau pusę valandos bet niekaip negalejau surasti laisvos pardavėjos to skyriaus teko nusispjaut į tokia parduotuve parduotuve didelė o darbuotojų nėr kam ji skirta tik pasivaikscioti ten daugiau kojos nekelsiu nes veltui laiką sugaisau
Keiskite parduotuvės vadovę Dauriją, kol dar turite vieną kitą klientą. Kompetencijos trūkumas baisinis. Į kursus vadovų mažų mažiausiai Jai reik. Kokia kaita kolektyvo?!!!. Viena iš baisiausiu darbo vietų Jonavoje !
Mes buvom moki vezi Panevezyje, pirkom peciu ant kainos buvo parasyta 9kWh nasumas, o realiai tik 7.5kWh. Kai paklausem kur atsiimti pasake ten sandelyje, as paklausiau kur vaziuot sake ten po desine. Nuvaziavom parodem kokia preke perkam, tai pralaukem 30 min lauke, 5 darbuotojai Vienu metu ruke prie musu, paklausus kur musu pirkinys atsake palaukit, siaip ne taip sulaukem, pakkausiau kaip su garantija sako pro duris isvaziavo garantija baigesi, as pasakiau taip tik Lietuvoj buna, atsake nepatinka nepirkit. Klausimas kaip tokie zmones gali isviso dirbti toki darba kai nesiskaito such klientais ir vos nesiulo pirkti kitur???
Kodel yra neatsakoma I zmoniu atsiliepimus????worst services in the world:-)
Laba diena, esu pasibaisejusi MOKI VEŽI kolektyvu Alytuje. Turėjau išeiti iš darbo vien dėl to, kad blogai išrašiau sąskaitą faktūrą. (dirbau kasininke šioje parduotuvėje savaitę laiko, kai padariau klaidą). O per dieną ne vieną sąskaitą faktūrą išmušam. Sąskaita buvo išmušta ant privataus pirkėjo, o ne ant įmonės, dėl to buvau verčiama ieškoti to žmogaus, kuris apsipirko mūsų parduotuvėje. Aš atsisakiau jo ieškoti, pasakiau, kad tai ne mano darbas ir pareiga, o vadybininkų..TEKO PARAŠYTI PRAŠYMĄ IŠEITI IŠ DARBO, nes daugelis kolegų pradėjo žvairuoti, šaipytis. Negana to, paskutinę darbo šiandien dieną apsauga tikrino tašę, joje buvo haribo guminukai ir nomeda saldainis nepažymėti apsaugos lipduku, nes jie atsinešti iš namų. Tai sakau sukit kameras, aš turiu laiko palauksiu. Tai ne, išsikvietė direktorę, ji pareiškė, kad tokių prekių nėra ir paleido mane. Ir net neatsisveikino su manimi kolektyvas. Dar prie viso to, vadovai neleidžia susidraugaut pakalbėt su tokia kolege, nes pamatė kad iš seniau pažįstamos, tai skirtingus laikus paskyrė pertraukėlėms... ačiū dievui, kad išėjau is durnių laivo.
2016.07.22 buvo atveštas adresu: Ateities g. 15, Vilnius grąžinimui brokuotas hidroforas, ir su mumis bendravo labai nekfalifikuotas darbuotojas save pavadinęs "vedėju" ir "direktoriumi". Jis labai šiurkščiai bendravo su mumis maža to jis pasakė: "Ką jūs norite nusipirkti už 70 su kažkiek eurų prekę, ir norite, kad ji būtų gera? "
Palaukyt apie ką šneka jūsų darbuotojai??? Nuo kada prekyboje dirba tokie išsišokėliai chamai?? Kurie dar sugeba aiškinti, kad parduotuvė neturi teisės gražinti pirkėjui pinigų, kad jis nusipirko brokuotą prekę?!
Apie ką jūs šnekat??
Mes būtinai parašysim skundą dar kartą tik antras kartas bus tikrai ne jums, o į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Sveiki. Siandien buvau Telsiu moki vezi parduotuvej tai ten toks baisus aptarnavimas. Baisu. Dar paklausiau patarimo tai atsake ar nematai. Iseina taip kad ten negalima nieko paklaust. Toks jsusmas kad pirkejai trukdo. Daugiau tikrai ten neisiu
atsiliepimas į moki veži telšiuose, likau sužavėtas krovėjo aptarnavimo kultura ir elgesiu, sandelio darbuotojas nenori kraut vilkiko, kuris buvo laiku, nepatenkinti, susirauke, grasina...
Buvau sokiruotas, Siauliu Moki vezi, aptarnavimo kultura ir elgesiu, sandelio darbuotoju, mandagus buvo tik apsaugos darbuotojas. Isgirdau ir rusisku keiksmazodiu, nekalbant apie surauktus, nepatenkintus veidus. Grasinimus nustumti, automobili autokrautuvu. Nors tik norejau atsiimti prekia uz kuria jau buvo sumoketa. Anksciau buvau gan daznas jusu klijentas. Bet is po tokio aptarnavimo, tikrai pasistengsiu daugiau pas jus nesilankyti. Ir kitiems patarsiu to nedaryti.
Nostaba kelia, kad dabartiniais laikais, nera elementarios pagarbos klijentui, elgesio kulturos, aptarnavimo kulturos.
O As, Silutes Moki-vezi esu patenkintas. Pirkau vandes siurbli Metabo juo nenusivyliau. Konsultantai patare, nes rinkausi is triju variantu. Kas liecia prekes visko pasitaiko, juk ne parduotuve ar darbuotojai jas gamina. Ko dazniausiai mes kaip vartotojai nedarome - neskaitome instrukciju, o paskui kaltiname pardavejus. Pries tai rasiusiam zmogui galiu pasakyti, kad Silutes Moki-vezi randasi netoli Senuku, o ne prie didziosios "Iki", taip, kad nereikia juodinti zmoniu. o matau ir su gramatinemis klaidomis yra problemu :)

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Alnida
Stogai, fasadai, statybinės medžiagos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 96, LT-76176 Šiauliai.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; interjero apdailos medžiagos; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Alnida" - stogo dangų ir fasado apdailos medžiagų įmonė. Turėdami 18 metų patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose, esame patikimas partneris, įgyvendinant statybos projektus ir pateisinant klientų lūkesčius. Dirbame tiesiogiai su geriausiais Europos gamintojais, todėl galime pasiūlyti itin platų prekių...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%