Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Makveža, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Makveža

Atsiliepimai apie Makveža, UAB

Moki veži parduotuvė

Parašyk savo nuomonę apie Makveža, UAB

Parduodamos prekės nuolat pažeistos arba sugadintos. Aptarnavimas nepagarbus ir labai žemo lygio. Išrašo perkamus kiekius, o vėliau kraunant jų neberanda (vietoje 30 min parduotuvėje praleidi 1.5 h!!!) Betvarkė nuo žemiausios iki aukščiausios grandies. Dėl pažeistos prekės buvo kreiptasi i "vadovė" A.G. Ir kas? Nieko! Net neatsako į laiškus ir nesistengia iki galo išspręsti klausimą dėl brokuotos prekės. T.y. perki pažeista prekė (nematai nes supakuota) - tavo problemos.
Telsiuose esancioje moki vezi labai nemandagus sandelio darbuotojai eilini syki nuvaziavus sugadina nuotaika visai dienai.
Paskutinis kartas sioja parduotuveja pirkaus, t.y.kaunas raudondvario pl. Konsultanto nerasi ne su ziburiu, kad pamatuotu arba bent parodytu kur yra preke, kasoje viena kasininke, cia kiekviena karta taip, kada beatvaziuosi, ryte po pietu ar vakare. Mirusi parduotuve, nors ir buvo man strategiskai patogi, taciau ilgas laikas praleistas joje nevertas.paklausus kodel taip yra, atsakimas problemos su konsultantsis. O as pasakisiu, kad ne konsultantuose esme, o pacios vadovybes, kuri nesugeba tvarkytis su personalu, ar algos mazos ar kruvis didelis, nera esminis dalykas, visada atsiras norintis dirbti.
Kauno moki vezi aptarnavimas baisus. Nieko neprisisauksi.visi nepatenkinti. Jokios pagarbos klientui. Čia prie garliavos
Apgauna su akcinem kainom.
2019.04.30 Vilniuje Ateities g. pirkau dailylentes pagal akcine kaina, bet kasoje paskaiciavo be nuolaidos, sako akcija baigesi, bet kainos dar nepakeite. Kainos skirtumo grazinti nesutinka, nors tai ju klaida!
Ug 2019-04-03 12:59:28
Alytus. Aptarnaujantis personalas nepagarbiai elgesi su klientais. Pasakymas “ko nori” arba isvis ignoravimas nesuteikia pasitikejimo ir noro sugrizti. Bet kokiu atveju nusipirkome plyteliu kuriu niekas nepadejo sukrauti. Mums pasake laukite pusvalandi nes darbininkai pietuose. Apsauga stovejo ir sake “as nekraunu”. Isvarza turintis zmogus negali kilnoti sunkiu daiktu. Na ir tai juk yra aptarnavimo dalis... kai nuejome ieskoti pagalbos is valdzios suskubo krauti. Taciau atejusi direktore pasake jog i masinos vidu prekiu nekrauna. Na tiesiog apsurdas...
Jeigu jus baltarankiai, nereiskia kad kiti turi dirbti uz jus. Svarbu kad liezuvis isvarzos neturi...
"Moki vėžį" darbas labai nesąžiningas. Kaina lentynose uždėta viena o kasoje kita. Labai reikia žiūrėti.
kovo4d.buvo nupirktas hidraforas jis nedare vandens spaudimo ir po 2val. grazintas i parduotuve prasiau ji pakeisti ar grazinti pinigus atsisake vakar paskambino pasake kad jau sutvarke.tai man jau nerekia negaliu buti tiek dienu be vandens.....
Moki veži naujoji vilnia. Noriu pagirti konsultantę Oliviją už labai malonų ir profesionalų aptarnavimą. Padėjo ne tik išsirinkti augalą, bet ir patarė, kaip jį prižiūrėti. Ačiū Jums!
Panevėžio moki.veži labai nuvylė. Dar gruodį nusižiūrėjome šviestuvą, nebeturėjo ir pasiūlė užsisakyti, kadangi iš ekspozicijos neparduoda. Taigi užsisakėme, buvome 4 jo norintys. Sakė, kad reikės laukti pora savaičių, po poros dienų paskambino ir pasakė, kad kad bus sausio viduryje. Taigi laukėme... Sausio pabaigoje nuvažiavome pasiteirauti ir pažadėjo, kad kitą dieną atnaujins užklausą ir mums praneš, deja... Vis dar jokio pranešimo ir nesulaukėme.
pirkejas 2019-03-05 13:10:44
matosi koks tu tupas....daugiau niekur ir netinki.......
Tu tupas klientas
As 2019-03-04 11:00:36
Visi gali suklysti. Prie ko čia kasininkas? Susiraskit, kad kasininkas gauna lapelį ir tiesiog nurašo viską nuo jo. Kodu mintinai tikrai nežino. Na tokie žmonės kurie kasoj gyvenime nedirbe galvoja kad čia labai lengva aptarnauti tokius tupus klientus
matosi koks tu tupas....daugiau niekur ir netinki.......
pirkejas 2019-02-26 12:39:40
buvau netoli Garliavos....prekes kainavo 19e o kasoj paprase 35e paklausus kodel tiek daug.....kasininke pasake kad jei ne ta koda uzrase (pirkau laidus tai konsultantas israso lapeli)bukite atsargus nes kasoj apgaudineja!!!!!!
Sveiki. Pirkome savaitgalį akumuliatorių (tiekėjas, , UAB ALBURUS IR PARTNERIAI“) parduotuvėje MOKI-VEŽI Raseiniuose. Kol nusinešėme iki automobilio, vyrui striukę sugadino (nors nešamas gražiai, neperverstas- kaip aiškino darbuotojai ir direktorė). Iš karto nunešėme atgal. Deja pinigų negražino. Liepė ateiti pirmadienį, pas direktorę. Sugaištas laikas. Žinokite, kad SAVAITGALIAIS UŽ NEKOKYBIŠKĄ PREKĘ PINIGŲ GALITE NEATGAUTI, REIKS DAR KARTĄ ATVAŽIUOT PAS GERB. DIREKTORĘ. Pirmadienį direktorės leidimu pinigus grąžino už nekokybišką prekę, Dėl striukės (gali būti, kad mes kalti patys, nes akumuliatorių ne su vežimėliu vežėm, o nešėme- direktorės nuomonė. Įdomu, kaip būtų su valtimi, jeigu tokį akumuliatorių būtume įdėję?) Iš tiekėjo atsakymo lauksime per 10 darbo dienų (o gal tas akumuliatorius geras?).
Deja, per visą tą bendravimo laiką su Gerb. DIREKTORE neiišgirdau, , atsiprašau“. Nors dažnai girdžiu, kad pirkėjas visada teisus. Deja Raseiniuose toks posakis neegzistuoja.
puiki parduotuve puikus aptarnavimas
D 2018-10-08 20:08:53
Labas vakaras, siandien buvau parduotuveje Pergales g, 36. Parduotuve reklamuojama visais imanomais budais o nusipirkti prekes (mano atveju tonuotu dazu) neimanoma. Parduotuve dirba iki 20 val. o konsultantas iki 19 val. tai gal kai reklamuojates dar nurodykit iki kelintos ir kokie skyriai dirba.
Tai gal geriau pirma išsiaiškinti kokio akumuliatoriaus jums reikia užuot trukdžius personalą ir gadinus sau ir kitiems nervus.
Akumuliatorius nėra ta prekė kurią galima gražint per 14 dienų.
Laba diena, šiandien buvome Panevėžyje Moku vezi parduotuvėje, nedaug pirkome uz 2 EUR su centais padavem 5eur atidavė tik centus, o eurų jau nebereikia atiduoti, kai pareikalavome kad perskaiciuoti kasą, tai labai pasimetė. Būkite labai atidūs, jau nebe pirmas kartas kai suka ir graza atiduota negerai.
Juokutis 2018-11-20 09:45:40
Sveiki! Norejau paklaust ar jus sergate ar tik apsimetate?
Pagal mazmenines prekybos taisykles yra aiskiai nurodytas sarasas prekiu kuriu pardavejas gali is jusu nepriimti, nesvarbu, naudotas, nenaudotas, patiko, nepatiko, praejo 14 dienu ar nepraejo.
Pirkejas turi pilna teise atsisakyti priimti kokybiskas prekes:

"elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus"
Akumuliatorius 100% ieina tiek i elektros tiek i masinu irenginiu dali, tad vietoj jus rase pretenzija, jus turetumete rasyti padeka pardavejai kuri sia preke is jusu prieme ir dovanuoti sokolada didziausia nes vartotoju teises jum butu pasake "niekuom padet negalim"
Keisti zmogenai siais laikais. :D
Tegul visi skundu myletojai patys isidarbina ir paziuresim kiek istemps uz tokia alga ir kaip tvarkysis su tokiu darbo kruviu.
Dženeta 2018-11-02 20:24:44
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo nuomone apie grąžinimą Moki veži Marijampolėje. Prireikus akumuliatoriaus automobiliui, pamačiau, kad Moki veži vyksta akcija ir nusprendžiau nusipirkti. Parduotuvėje buvo 2- jų dydžių, nusipirkau mažesnį, bet man pasirodo reikėjo dar mažesnio. Atvežiau grąžinti į parduotuvę. Tokio ilgo nervų tampymo jau seniai nepatyriau.
Pirmiausia, ilgai laukiau, kol darbuotoja ateis į informacijos centrą.
Atėjusi ji pareiškė, kad prekės nepriims. Kai pasakiau, kad nepraėjo 14 dienų, ji nusileido.
Vėliau ėmė teigti, kad yra išimčių.
Po to kaltino mane, kad aš jau naudojau akumuliatorių. Lyg būtų man koks malonumas išimt - įdėt - išimt akumuliatorių ir tampyti jį vėl į parduotuvę.
Šiaip ne taip atspausdino dokumentą ir nuėjau į kasą.
Kai atėjo mano eilė, kasininkei buvo pasakyta neduoti man pinigų, nes akumuliatorius atseit naudotas.
Vėl grįžau į informacinį centrą įrodinėti, kad akumuliatoriaus nenaudojau. Darbuotoja nuėjo į skyrių palyginti, kaip atrodo kiti akumuliatoriai...
Grįžo su dar viena darbuotoja ir vėl papriekaištavo, kad nėra kokio tai lapelio. Pasakiau, kad turbūt yra nukritęs, atnešiu.
Vargais negalais gavau leidimą susigrąžinti pinigus.
Negi yra manoma, kad moteriai lengva tampyti akumuliatorių ir ji patiria malonumą pirkdama, keisdama ir grąžindama?
Sveiki! Norejau paklaust ar jus sergate ar tik apsimetate?
Pirkejas turi pilna teise atsisakyti priimti kokybiskas prekes:

Keisti zmogenai siais laikais. :D
Pirmiausia, ilgai laukiau, kol darbuotoja ateis į informacijos centrą.
Vėliau ėmė teigti, kad yra išimčių.
Šiaip ne taip atspausdino dokumentą ir nuėjau į kasą.
Vargais negalais gavau leidimą susigrąžinti pinigus.
Konsultantų darbas labai prastas, neranda prekių nors pati rodai prekes kur jos stovi, matematikos pradmenų net neturi, kad apskaičiuoti kvadratinius metrus. Galiausiai perki vieną prekę, sukrauna supakuotą, parsiveži dvi skirtingas. Kitiems klientams siūlau ardyti prekių pakuotes ir pasižiūrėti ar tą patį gaminį perkat, kadangi teks grįžti į prekybos centrą dasipirkti. Taip pat ta pačią dieną norėjom pirkti elektrinį įrankį, paprašius konsultantės ji ieškojo apie pusę valandos prekės, pasikvietė kolegę tačiau jos visvien nerado, mums nuėjus pakabino kainą į tačią vietą priėjus kitam klientui ji vėl ieškojo tos pačios prekės nors mums nerado. Manau tokiam prekybos centrui reikėtų daugiau ir kvalifikuotų konsultantų kiekvienam skyriui.
Šiandien su vyru ir jo sese buvome šiauliu moki veži parduotuvėje, reikėjo stalines lempos, buvo paskutinis vienetas ir niekaip neatrado dėžutės, o ju paieska buvo tai atsiprasau, patys greiciau pamatem uzkista nei pacios darbuotojos eidamos koja uz kojos kaip isejusios i parkeli pasivaikscioti.
Sveiki.
Buvau jūsų parduotuvei Pergalės g. 36 2018/07/24, maždaug 13:30 val, su žmona bandžiau nusipirkti grindjuostės, išsirinkom kokiu reikia ir bandėm nusipirkti, išsirinkom pačius paprasčiausius, ant kuriu tikrai nebuvo parašyta "atsiprašome bet prekes šiuo metu neturime", kuriu mes norėjome buvo tik 3 vnt. mums reikėjo 8 vnt. bandžiau rasti konsultantą kuris galėtu paimti dar keletą vnt. iš sandėlio priėjau prie konsultantes, nes stovėjo 2 ir šnekėjosi, man pasakė kad mes ne iš šito skyriaus ir kad ieškočiau kito konsultanto, radau kita, bet jis pasakė kad užimtas, radau dar viena konsultantą kuris sėdėjo prie kompiuterio ir paprašiau pažiūrėti ar yra sandėlyje dar grindjuosčių, jis man pasakė kad yra tiek kiek matau, ir daugiau nėra, ir viskas, net nepasiūlė nupirkti kita preke arba kažką panašaus. Na kaip aš supratau MokiVeži dirba žmones labai užimti ir darbštus, net nėra laiko klientui, ačiū. Gaila kad neužsirašiau tokiu darbščiu konsultantų vardus, nes apie tai galvoji tik kai rašai atsiliepimą.
Sveiki.
Noriu paklausti kas atrenka vadovus parduotuvėms ? Žiauru, ypač Jonavos parduotuvėje ko paklausi to negausi. Paskaičiuoti nemoka nei m2 m3. Aptarnavimas klaikus darbuotojai nieko nemoka ir nežino, konsultacijos 0, prie kasos stovėti reikia ilgai, sandėlyje darbuotojai....šneka necenzūriniais žodžiais, spaudosi.Geriausia kaip jie pasako "ko Jūs čia visi velkatės " tai jei neisime neturės už ką algas išmokėti valdžia.
Įmonės aprašyme pabrėžiamas klientų aptarnavimas.... koks dėmesys skiriamas jiems... dėja to Klaipėdos parduotuvėje nesulaukiau. Negana, kad konsultantų ieškojau per pusę parduotuvės, tai dar suradus negavau jokios konsultacijos, pati kiek perskaičiau tiek ir sužinojau. Nelabai suprantu tokių vadovų sprendimų, kad žmonės naujokai ir paliekami be jokių kažką išmanančių priežiūros. Tvarkos parduotuvėje jokios. Kainų prie prekių nėra. Pagalbos galima sulaukt iš pašalinių klientų, kurie taip pat nesulauke nieko iš ten dirbančių.. ir kokio pelno gali tikėtis iš tokių teikiamų paslaugu. Apmaudu.
Laba diena, siandien turejau nemaloniausia apsipirkima gyvenime Jonavos Moki Vezi parduotuveje. Surinktas kolektyvas sandelyje tai nepraustaburniu saika, pirkau prekes kurios buvo sugadintos, apybraizytos, murzinos ir netinkamos eksploatacijai! Norejau jas grazinti tai man pasake kad nusipirkai ir dek jas kur nori, o jei nori tai nusiplauk. Kolkas rasau jums, bet jei dar bus panasus atvejai tai kreipsiuos auksciau. Manau jei pirkejas perka prekes ir moka uz jas ganetinai nemazus pinigus, tai turi buti atitinkamos prekes.Aciu.
Žemiausio lygio ir aptarnavimo parduotuve panevežyje. Grubus netaktiški pašaipunai.ten kas eisit benraukit kuo bjauriau nes ten gyvuliai dirba.aš nebeisiu ten gyvenime.
Balandžio 21 dieną lankiausi parduotuvėje " Moki veži", kuri yra Vilniuje, Vilkpėdės g. 12. Likau labai nemaloniai nustebinta, kad pamainos vedėja Marija prekybos salėje su darbuotojais taip garsiai bendrauja rusų kalba. Brangieji, gerbkime Lietuvą!
Neatiduoda grazos o poto drasko akis :)
Valanda laiko laukiam kol sandėlys pakraus 5 maiselius zemiu
Kaip suprasti tokius Makvežos rodiklius:SODRA (VSDFV) skola 693416.64 € (2394228.97 Lt) 2018-03-29 dienai? Jie Sodrai šiemet išvis nieko nemokėjo?
Laba diena.Noriu pasidalinti savo ispudžiais ir apsipirkimu parduotuvėje Moki veži (Vilniuje, Pergalės g.36).

Buvo nupirktas mašinos akumuliatorius vasario 23d. Ta diena mašina užsivedė, kita diena vasario 24d.mašina jau neužsivedė, akumuliatorius išsikrovę. Buvo kreipiamasi i parduotuve dėl pinigu gražinimo dėl nekokybiškos prekes. Iš musu paeme akumuliatorių nusiuntę teikėjui ji "nauja" pakrovę ir pasakė kad "Pagal teikėjo sprendimą pinigai negražinami. Parduotuves administratore pasakė kad mes dar turim sumokėti 12€ už pakrovyma "naujo akumuliatoriaus"... Uz ka klausymas??? Nauja preke kaip gali buti kokybiška jeigu ja reikia pakraut.

Aš pati turejau perkambinti N...tarnybų kad kažko pasiekt...galu gale susiskambinus su teikėju sužinojau kad ano ar kito jie negalėjo pasakit..bet ne tame esme

Jeigu Jus pardavinėjat tokia preke tai jus turit garantuot kokybe...o ne pirkėjas pats belstis i N...duru tarnybas kad išsiaiškint kame problema..

Administratores bendravimas jau kita tema...

Mandagumo nulis.

Skambina ir sako kad pinigus jus negausit. Išvis norėjot normalaus akumuliatoriaus reikėjo pirkti normalios firmos pvz kaip Bosh ar dar kažką... jeigu neužmokėsit pinigu už pakrovimą neatgausit akumuliatoriaus....

Kas čia per šantažas??? Kur raštiškai pateikta kad as buvau sutikus kad ji pakrautu ir žinojau kad turiu užmokėt??? Niekur...nes jinai apie tai niekaip neispejo...

Galu gale po savaites išsiaiškinimo skambučiu i tarnybas gražino pinigus...

Bet nei atsiprašymo nei kažko tokio nebuvo.

To ir nelaukiau, tiesiog susidariau pirma karta su tokiu ižulumu, ir tragišku aptarnavimu. Gyvenime daugiau šitoj parduotuvei o gal ir visose Moki Veži nieko nepirksiu
Daugiau niekada nepsipirkinesiu jūsų parduotuvėse, darbuotojai t.y. Konsultantai išvis pasakoja mela, pakako pirkti akumuliatoriu pakroveja, kuris man išvis nieko nepakrauna nebent per savaite laiko ir pakrautu, o darbuotojas sako kad grazinti galima, nuvezes į parduotuve niekas prekes nepriima, dirba žmonės kurie nežino nieko apie prekes o plauna smegenis. KLAIPĖDOS parduotuvė. Visose kituose prekybos centruose grąžinti galimą, tik si mat iskirtine, nepatarciau kam nors irgi ką pirktis is elektroniniu prekių
Macius esu daug dideliu imoniu, bet tokios imones su tokiais slyksciais auksto lygio vadovais dar nesu maciusi. Daugiau niekada nekelsiu kojos i sia imone, mano imone nutrauks darbo sutartis su jais ir vien del nepagarbos ir melo atleidziant, juodinant savo darbuotojus. Linkiu nepasiekti Senuku, Lemoros lygio, nesekmingu siu nauju metu, valdybai siulau daugiau demesio skirti renkantis vadovus, nes tai kuria labai didele antireklama visos Lietuvos mastu.
Aukščiausio lygio aptarnavimo parduotuvės, kuriose atsižvelgiama į klientus, lyginant su konkurentais! Prieš keletą metų, kai atidarė Alytuje - ieškojau lempų ir kitų dalykų. Konsultantė vedžiojo mane po salę, kad parodytų kur rasti. Pasakiau, kad tas lempas susirasiu pats. Atvarė vežimėlį (nes buvau be jo) ir man jas sudėjo. Aš to neprašiau. Gyvenime nesu matęs tokio aptarnavimo tokio tipo prekybos centruose. Kitą kartą Panevėžyje pirkau vonios spinteles ir dažus, konsultavausi su salės darbuotoja. Suma buvo keli šimtai eurų. Gavau 10% nuolaidą. Šiandien pirkau vandens filtrus už daugiau nei 100 eurų Kaune. Pradžioje apsilankiau dvejose konkurentų parduotuvėse. Vienoje kaip visada - reikia ieškoti konsultantų ir nebuvo reikiamų prekių, o kitoje pasiteiravus dėl nuolaidos - net susiraukė. Apsilankiau Moki Veži ir pasiteiravus dėl nuolaidos ją be kalbų pritaikė. Tiesa, viena prekė buvo be dežutės ir truputi iškomplektuota, bet man tai įtakos nedarė. Džiaugiuosi, kad yra verslų, kurie sugeba išlaikyti šaunius darbuotojus ir prisitaikyti prie kliento poreikių. Tiesiog jau iš principo pradedu pirkti Jūsų prekybos tinkle, nors ir žinau, kad kartais kai kurias prekes galėčiau rasti kitur šiek tiek pigiau. Linkiu sėkmės ir neužmigti ant laurų!
as nesuprantu?.
1. Prekes visuose prekybos centruose yra dauguma is Kinijos, tai reiskia, kad jos gana pigios ir aisku ne ypatingai kokybiskos. Tai pirkdami tas pigiasias, praktiskai trumpo naudojimo prekes, mastytik bent kiek.
2. Kaip Lietuvoje moka aptarnaujanciam personalui visuose didziuosiuose prekybos centruose, taip ir dirba zmones. Jiems tas pats, siandien dirba, rytoj isejo kitur. O mes visi ieje i parduotuve prisiminkime, kad mokame ir skaityti, ir paimti ka reikia paciam, ir neklausineti visokiu nesamoniu reikia nereikia. Ka jus cia visi VIP, us vaizduojate, nuo saves pradekite.
Kas per tauta
bandziau apsipirkti
2018-01-04 18:11:59 IP 78.58.232.2
Mindaugas 2016-06-09 07:31:26
O As, Silutes Moki-vezi esu patenkintas. Pirkau vandes siurbli Metabo juo nenusivyliau. Konsultantai patare, nes rinkausi is triju variantu. Kas liecia prekes visko pasitaiko, juk ne parduotuve ar darbuotojai jas gamina. Ko dazniausiai mes kaip vartotojai nedarome - neskaitome instrukciju, o paskui kaltiname pardavejus. Pries tai rasiusiam zmogui galiu pasakyti, kad Silutes Moki-vezi randasi netoli Senuku, o ne prie didziosios "Iki", taip, kad nereikia juodinti zmoniu. o matau ir su gramatinemis klaidomis yra problemu :)
Siauliu PC kazkoks kosmaras ne parduotuve, ko paklausi to negausi, pardavejai ir konsultantai, ar kaip jie ten vadinas, susirauke, bijok ko nors paklaust ar paprasyt, reikejo nupirkt plevele, bet taip niekas ir nesiteike net prieit atmatuoti, pasiuntinejo vienas pas kita, nors pirkeju parduotuvej gal 10 buvo, teko iseit nieko nenusipirkus, taip ir nesupratau ar specialiai yra jiems pasakyta neaptarnaut pirkeju, ar tai jie daro savanoriskai...toj parduotuvej buvau paskutini karta ir kitam parekomenduosiu ten ne kojos nekelti...suprantu, kad niekas situ komentaru neskaito ir to labiau i juos neraguoja, bet nors isliejau apmauda....pasijutau kaip sovietiniu laiku parduotuvej, , , atleiskit, gerbiami pardavejai, kad drisau sutrukdyti jusu brangu laika....sekmes nieko nedarant...
savininkams ir administracijai deretu atkreip demesi i ju parduotuviu darbo kokybe ir aptarnavimo lygi....
Marijampoleje zemo lygio aptarnavimas.pirkom plytas apdailos tai atveze palete duzenu ir ziuri ka darysim, teko grazint.O pries tai skambinom sake atvaziuokit turim.Melagiai. pirkom blokeliu teko patiems kraut nors tai ju darbas is vis ispindejo LABAI ZEMO ZEMO LYGIO APTARNAVIMAS.Daugiau ten nepirksim.
Parduotuvė Panevėžyje niūri tamsi. Reikia su žibintuvėliu po parduotuvę vaikščiot. Ir groja vis tapati laidojimo rūmų muzika.
Norėčiau padėkoti įmonės"Makveža" parduotuvės"Moki-veži"Vilkpėdės 12 konsultantui-pardavėjui Valerijui Vasiljevui už malonų aptarnavimą-konsultavimą, kuris rado įšeitį iš padėties, nes pirkau šviestuvą, kuriam nebuvo atitinkančių halogeninių lempučių pagal dydį nei šioj parduotuvėj nei kitose.Tai jis man pasiūlė perdaryti šviestuve lizdus ir, beje, pats tai padarė, parinko lemputes ir šviestuvas veikia.Šioj parduotuvėj perku medžiagas remontui ne pirmąsyk ir visuomet jaučiu jo atsidavimą darbui.Norėčiau, kad vadovai atkreiptų į tai dėmesį, nes tokių konsultantų šiais laikais vienetai, bent aš tokį rūpestingą darbuotoją sutikau pirmą syk.Labai esu dėkinga už rūpestį ir tariu ačiū, tikrai malonu bus sugrįžti vėl ir vėl...
Deividas 2017-07-25 14:44:33
Sveiki, buvau neseniai apsilenkęs Ukmerges moki-vezi. Direktore neatlieka savo darbo yra nekompetentinga, ko paklausi nežino, atsiprašant vaidina labai pasikelusi. Reikia ilgai laukti kol kas nors prieis, nors direktore mato, kad nespėja darbdaviai. Prekes zada, bet ju taip ir negauname. Nesiskaito jinai su darbuotojais ir klientais visiškai. Manau kam nors reiketu susirupinti Ukmerges direktore ir ja keisti.
Dirbau prie šitos direktorės, ji atlieka savo darbą rūpinasi klientais ir darbuotojais. Šmeižtas!
Viena karta paprasiau kad atkirptu gofros laidui, tai vienas sako as nemoku, eikit pas ta ponia, ta sako pas mane pamaina baiginejasi as to nedarysiu, paprasykit to kuris su pakrovejo vazineja, paprasiau... Tas sako kai atsilaisvinsiu tada..., laukiau gal 20 min, tas stovi sau snekenasi su konsultantu.. Paprasiau dar karta, tai vos nepasiunte... Zodziu man taip subjoro si parduotuve ir tas toks aptarnavimas.... Daugiau gyvenime nepirksiu cia.
Sveiki visi ir as pasidalinsiu tikrai nemalonia istoria su moki veži kuri tesiasi jau du menesiu ir vis nesibaigia busipirkau trimeri benzinini. Pasirodo jis yra nekokybiskas tik nusipirkus užsikuriau pradejau pjauti žolia ir užgeso nuvežiau i moki veži pasake kad jie pinigu negali gražinti kol nebus is gamibtojo nuosprendzio nuveze ten o ten isvada kad jis veikiantis parsivežiau namo vel pradejus pjauti ji vel užgeso ir nebesikuria as vel nuvažiavau parasiau ir skunda bet pinigu vistiek negražina nuveze vel i garantini ten jiem jis veikia pagal juos kuo puikiausiai parsiveziau pjaunu bet ji vel pradeda užgesti dar pradžioj užsikurdavo kad ir sunkiau dabar vel nesikuria ir nežinau net kur kreiptis ka daryti kad jie taip nesityciotu is žmoniu
Tomas 2017-06-27 21:19:15
Sekmadieni apsilankiau Jonavos moki vezi. Tikrai girdėjau daug nekokiu atsiliepimu apie parduotuve. Bet apsilankes tikrai gavau pilna konsultavimai ir malonu pokalbi. Pati parduotuves direktore aprode ir padėjo išsirinkti tinkamas prekes. Tikrai likau nustebintas. Ačiū
Viskas tvarkoje toj Jonavoje tik valdžia to nemato įrengtų tualetą praustuvės būtų liuks ir darbuotojams ir pirkėjui.tikėkimės sėkmės jonava
Kokia valdzia tokie ir darbuotojai :)

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Jonavos g. 254-20, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Jonavos g. 254-20, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt Pagrindinė MB „Daisera“...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Klaipėdoje – naujas didelis SGD krovinys
Klaipėdoje – naujas didelis SGD krovinys 06-18 11:35
Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą antradienį atplaukė naujas dujų krovinys iš Norvegijos. Tikėtina, kad jis skirtas Jonavos trąšų gamintojai "Achema".
Vilniaus Pašilaičiuose "Omberg" suplanavo dar 150 butų
Vilniaus Pašilaičiuose "Omberg" suplanavo dar 150 butų 06-18 11:30
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Omberg" į ketvirtąjį daugiabučių kvartalo "Grigalaukio dominija" etapą planuoja investuoti 8 mln. Eur.
Lukiškių kalėjimas bus iškeltas liepą, žada ministras
Lukiškių kalėjimas bus iškeltas liepą, žada ministras 06-18 10:58
Vilniaus centre įsikūręs Lukiškių kalėjimas bus atlaisvintas liepos pradžioje, antradienį pranešė teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, pusmečiu paankstindamas iškėlimo terminą.

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%