Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Makveža, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Makveža

Atsiliepimai apie Makveža, UAB

Moki veži parduotuvė

Parašyk savo nuomonę apie Makveža, UAB

internetu užsakiau prekę, sumokėjau už pirkinį, gavau pranešimą, kad mano užsakymas Nr. MAE0030912 paruoštas atsiimti iš Jūsų parduotuvės Raudondvario pl. 205, Kaune. Atvykau iš rajono, tačiau niekas nesiteikė atiduoti nupirktos prekės, nurodytu ant durų telefonu niekas neatsiliepė, nors parduotuvėje vaikščiojo darbuotojai. Sugaišau laiką, išdeginau kuro ir sugadinta nuotaika, be nupirktos prekės grįžau namo. Parduotuvės vadovai pasityčiojo iš pirkėjų, kurių be manęs dar kokie penki laukė ir piktinosi dėl nesiskaitymo su pirkėjais. Paqrduotuvės vadovą už betvarkę reikia vyti lauk. Gėda savininkams.
Vidas Bendoraitis
2021-02-07 10:50:34 IP 27pbsu4l
Problema tokia absurdiška, kad jau nebegaliu tylėti.
2021-01-16 Moki-veži prekių kataloge suradau mane dominančią prekę.Man parankiausia ją pirkti Marijampolėje, atsižvelgiant į judėjimo tarp savivaldybių ribojimą, bet Marijampolėje reikiamo kiekio nebuvo.Todėl susisiekiau su Marijampolėje dirbančiu vadybininku Ernestu, prekių kataloge pateikta per mažai specifikacijų, todėl jo paklausiau, ar prekės tikrai turės man būtiną specifikaciją, konkrečiai jungtį lentelės gale.Vadybininkas patikino, kad prekė atitiks mano poreikius.
Užsakiau prekę, vadybininkas nurodė perkėlimo terminą 3-4-ias dienas, žadėjo informuoti prekei atvykus į Marijampolę.
Laikas bėgo, skambinau pats 01-19, 01-22, 01-28.
2021-01-28 man paskambinus vadybininkas pasakė, kad prekės vis dar nėra, bet po keleto minučių perskambino, kad suklydo, prekė sandėlyje.
Nuvykau į prekybos centrą.Ten pirmiausiai turėjau sumokėti 88, 18 Eur, atsiskaitydamas kortele, tik po to atvežė prekę.Tada ir paaiškėjo, kad lentelės galuose jungties neturi ir man netinka.Prekės neėmiau, paprašiau grąžinti pinigus.Bet parduotuvės darbuotoja man paaiškino, kad prekę privalau pasiimti ir atvežti pasibaigus karantinui, tik tada grąžins pinigus.Prekės neėmiau.
Tada iškvietė kažkokį poną, kuris atsinešė prašymo grąžinti pinigus blanką.Užpildžiau jį, nors labai keistai pasirodė reikalavimas prašyti grąžinti mano pinigus už nepirktą prekę.Prašyme reikėjo nurodyti asmens kodą, sąskaitos numerį...Kam prekybininkams reikalingi mano privatūs duomenys ir ką jie su jais darys?Ar nepakanka grąžinti pinigus į tą pačią sąskaitą, iš kurios jie buvo nuskaityti?
Ponas pažadėjo, kad pinigai bus pervesti per keletą dienų.
Lygiai po savaitės pinigų nebuvo, paskambinau pasiteirauti.Man paaiškino, kad pasiteiraus buhalterijoje ir mane informuos, ko, aišku, nepadarė.Rytojaus dieną, 2021-02-05 skambinau ir vėl, situacija pasikartojo.
pinigų nėra, informuotas ir vėl nebuvau.
Kyla klausimas, ar įmonės administracija supranta, kad tokie darbo metodai neįsivaizduojami save gerbiančioje įmonėje?Kad tai galiausiai atsiliepia įmonės prestižui?
Kas kompensuos man prarastą laiką?
MOki vezi Administravimo mokestis 2, 99 € ??? U ka moket kad pats ateini pasimti prekiu? Visai nupusot?
Analogiska situacija su DEPO idiotais. Jie taip pat 3Eur nori uz ora.

Taigi visi pirkit SENUKUOSE, ten minimalus uzsakymo mokestis 20EUR, bet niekas nedraudzia pirkti nereikalinga daikta uz betkokia suma 19Eur pvz ir paskui grazinti atgauti pinigus. Taip apeisit sistema ir preke gausi ir pamokysit tuos perekupus.

O parduotuvems imancioms 3Eur uz ora, linikiu bankrutuoti.
Kur man kreiptis del darbuotoju nemandagaus elgesio su klientais ? Ateini apsipirk ir jie klause ko cia atejai ar ko reikia. Susidarius konfliktiniai situacijai siulo duot I galva. O kai pasakai eime I lauka pasneket tai slepesi uz valdzios. Valdzia ir negrazei sneka su klientais. Siulo iskviesti policija o kai sakai kvieskite tai jie iskart kalbos tema keicia. Nes zino kad jie yra neteisus. Ir dar jie juokesi I veida ir sako neaptarnausime taves gaidi. Kas cia viksta ? Ar Gali man kas nors i tai atsakiti ?
Moki/vezi Raseiniuise aptarnavimo lygis mandagumas pardavejų tai truksta zodzių....kaip jos taip gali su klijantais BUVO PASAKYTA JUMS NEPARODA IR NESITEIKIAM NESTI RODIRI LAMINATO. Seip perkam ne toletinį, ne vienam kartui, o laminata tikrai je vienam k.zodziu MANDAGUMAS APTARNAVIMAS 100% LYGUS 0!
Pats blogiausias klientu aptarnavimas kuris tik imanomas. Internetu uzsakytos prekes (1m. grandines; ir dar pora smulkmenu) kuriu verte yra apie 10 EUR, ir yra parduotuveje tenka laukti jau beveik savaite. Telefonu bendrauja labai nemandagiai, hamiskai, o galu gale kai neranda atsakymo numeta rageli. Veiksmas parduotuveje Pergales g. 36.
Panasi patirtis ten jau ne 1 karta.
Niekada daugiau.
Andrius Ramanauskas
2020-12-30 17:33:01 IP 2e7r428l
Zmona nusipirko tortine Pasabance Patisserie 5, 49 eur uzsakymo nr MAE 0008478. Moki vezi parduotuveje Siauliu mieste gavau gavau sausiainine bet ne tortine, darbuotojai bande itikinti kad cia ta pati preke nekreipdami demesio i pateikta internetines priekybos ir tikros prekiu neatitika net isvaizda. Pinigai bubo sumoketi isanksto o grazinti sako gales po KARANTINO. Buvo iskvesta vadybininke ir direktorius bet atsakimas vienas nepatinka nepirk. Nusiviliau jusu darbuotojais ir ateiti stengsios pasirinkti kitus priekibos tinklus
Pergalės gatvėje jau ne pirmą kart nusiviles, darbo laikas nuo 7 val atvažiavus 7:30 ir priėjus prie dažų skyriaus, konsultanto nėra, priėjus prie informacijos paklausius kur konsultantas tai informacijos moteriškė paprašė stovinčio darbuotojo, tai atsakymas aš kitame skyriuje šiandien dirbu, reziume prie informacijos skyriaus stovėjo minimum 3 darbuotojai, kas telefonu žaidė, kas nosį krapštė. Ņuvažiavau į kitą parduotuvė. Nusivilimas.
Patys geriausi atsiliepimai apie Eglę Jakubavičienę, kuri negailėdama laiko, dirbo kol suformavome užsakymą, skambino į kitus "Moki veži" padalinius, derino, konsultavo. Rekomenduoju visiems turėti tokią vadybininkę. Įmonės vadovai, nepaleiskite jos. Super, rekomenduoju visiems UAB „Makveža“ Vytauto g. 183, Narsiečių k., LT-53304, Kauno raj. vadybininkę Eglę Jakubavičienę!!!
2020-10-10 Moki Veži Raudondvario pl. 205, Kaunas 19:36 pirkau negavau grąžos, kadangi kasoje pardavėja jau suskaičiavo ir sudėjo centus į maišelius. Mane pasiuntė namo...kažkada kitą kartą atiduos. Normalioje parduotuvėje klientas turi išleisti 100 ar 200 eurų ir išeiti patenkintas, o ne piktas dėl 2 centų. Gerai, kad yra DEPO, SENUKAI. Daugiau neplanuoju pirkti Moki Veži
Kaip galima pirkti tokioje parduotuvėje Tauragėje??? Jei penktadienį 2020 10 02 nusipirkome dušo kabina, sumokėjome pinigus, mums išrašė sandėlio lapą, su tikrino, kad prekė yra. O atvykus šeštadienį, t. y. 2020.10.03 Prekes pasiimti, paaiškėjo, kad prekės sandėlyje netgi nėra!!! Kaip yra vedama sandėlio apskaita??? Kas už ką atsakingas toje parduotuvėje???
Pirkta drėlė sugedo po 10 dienų. Alytaus parduotuvė neduoda jokio pasirinkimo. Jei prekė garantinė jie siūlo tik remontą. Ką man daryti jei tas įrankis reikalingas darbui dabar? Kas gali laukti dvi savaites kai darbas nelaukia? Jie siūlo dar vieną nusipirkti!?!?
Ne duik Dieve su Klaipėdos Moki vezi, ypač su dažų skyriaus pagyvenusiu darbuotoju. Aiškiai ne tam darbui skirtas asmuo. Nemoka surinkti klaviatūroje spalvos kodo, reikia aiškinti ką spausti, atsinesi is sio prekybcentrio pirktus dazus, paprašai kad uztonuotu tai dingo pusvalandžiui, tipo aiškinasi ar buvo pirkta ir negrįžta, susiradus pradeda aiškinti kad kasos nepraleis
Klaipedos Moki Vezi darbuotojai Natalija, Vygantas, Sergej issprende mano problema del nekokybiskos prekes be jokiu problemu. Buvau tikrai labai maloniai nustebes, koks malonus ir paslaugus siu darbuotoju bendravimas, kas darosi reta Lietuvos aptarnavimo sferoje. 11 balu is 10!
Ar jums yra tekę susimokėti už paslaugą ir ją pasidaryti pačiam? Taip užtat nutinka su Moki veži pristatymo paslauga - už atvežimą sumokėjom 23e (!dvitešimt tris eurus!). Vežė 5.8km. Laukėm kurjerio prie laiptinės, bet galiausiai sulaukėm jo skambučio, kad ateikit nuo gatvės vos ne pasiimti, nes jo mašina netelpa pro arką, nors išdidinti Fiat Ducato lengvai pralenda pro ją. Galiausiai gavom privažiuoti su savo mašina, patys su draugu iš jų transporto priemonės persikrauti 14 pakuočių plytelių (t.y 28kgx14 = 392kg!). Per tą laiką vežėjas rūkė ir tiesiog stovėjo. Galiausiai išsiaiškinom, kad jis nėra Moki veži oficialus vežėjas, nors dėl to, kad atvežtų oficialus, mes į parduotuvę važiavom 3 kartus - pirmą kartą sužinojom, kad reikia atvažiuoti darbo dienomis iki 5h, jei norim, kad pristatytų oficialus kurjeris, 2-rą kartą išsiaiškinom, kad plytelių likutis minusinis ir tik 3-čią kartą pavyko užsisakyti + parduotuvėje dingo elektra ir negavau pirkimo čekio ir vis tiek atvežė NEoficialus vežėjas.
Prie viso šito dar ir plytelės buvo netinkamai pakrautos į transporto priemonę ir viena plytelė skilo.
"Veiksmas" vyko Pilaitės Moki Veži.
Jūratė 2020-08-24 08:55:46
Utenoje esančioje moki veži parduotuvėje jau antras sekmadienis iš eilės susiduriu su nesąžiningu prekiavimu. Sekmadienį rugpjūčio 16. d. pirkau 40 vnt. vejos bordiurų. Sandėlio prekės kaina salės etiketėje buvo nurodyta 2.05 eur už vnt, , bet kasoje teko mokėti po 2, 19 eur už vienetą. Kodėl etikėteje ir kasoje toks skirtumas kainų nei informacijoje, nei konsultantai nesugebėjo paaiškinti. Kitur, pvz. Bikuvos prekyba bučiau pirkusi tuos blokelius pigiau nei 2, 19 eur. Kaina vienetui pasimatė tik prie kasos. Šiandien rugpjūčio 23 d. vietoj VIENOS movos (SANTECHNIKOS PREKĖ) pardavėja kasininkė paskaičiavo 8 vnt. Kodėl sodinamos į kasą nemokančios suskaičiuoti iki 8 vištos ar specialiai ši nevykėlių parduotuvė padengia taip trūkumus? Tragiškiausia, kad gražintų 12 eur 53 ct man atgal informavo, kad teks laukti dėl sistemos net 15 min parduotuvėje. Ar suprantate, kad tos 15 min laukti parduotuvėje savo pinigų kuriuos MOKI VEŽI tiesiog prie kasos iš manęs nuskaičiavo (paprasčiau tariant pavogė) tikras apsurdas. Kodėl apie 15 min laukimus dėl parduotuvės kaltės nėra info prie kasos??? Kodėl net nėra suoliuko atsisėsti laukiančiam pinigų grąžinimo pirkėjui??? Ar taip dirbama pas Jus, kad pirkėjus apvaginėtų, o tie negaišdami laiko tiesiog išeitų iš šios Utenos parduotuvės. Ir dar gražiau, info sėdinti panelė darbuotoja "patarė" taip: jei sunku laukti 15 min. tai atvykti pirmadienį pasiimti savo pinigų. Nesupranta tikriausiai, kad taip laiko sąnaudos ir automobilio kuras irgi kainuoja ypač važiuojant iš užmiesčio. Jokios pagarbos pirkėjui, apgavikų parduotuvė. Kiekvieną mėnesį išleisdavau apie 300- 400 eur Utenos moki veži, viskas kantrybė trūko.
Ziurek tik neapsiverk.
Tokio nekokybiško ir nekompetetingo aptarnavimo dar reikia paieškoti.
Daugiau NIEKADA nepirksim Jūsų tinklo parduotuvėse ir kitiems rekomenduosim net kojos ten nekelti.
Keistas faktas bet jų internetinėje parduotuvėje kainos didesnes nei fizinėje. Fizinėse trūksta konsultantu o tie kurie yra nekopetetingi nenusimano apie savo skyriaus prekes. Žodžiu įmonė kurioje neverta gaišti savo laiko nes ir kainos vienos iš didziausiu.
Lina 2020-05-26 19:51:03
Labai šaunus aptarnavimas Klaipėdos moki vezi, sodo skyriuje jaunas vaikinukas kažkodėl be darbo aprangos padėjo greit susigaudyti bei išrinkti reikiamų prekių, mandagumas 10 balų!!! Tik truputį kasininkė galėtų greičiau aptarnauti o ne diskutuoti su pirkėjais. Pirkau 2020 05 25. Apie 14 val.
Todėl kad ten buvo paprastas klientas kuris jums padėjo. Konsultantai moki vėžį nieko nežino nenusimano ir tikrai nemandagus
Niekur Europoje parduotuvėse netenko stovėti po valandą ir laukti malonės, kol būsi aptarnautas.Moki-veži išimtis.Konsultantai tiesiog fiziškai nespėja susidoroti su klientų srautu.Parduotuves vadovams visiškai nusispjauti į pirkėjus, nors reikėtų nedaug-priimti daugiau personalo, kad spėtų aptarnauti klientus.Bet lietuviškas verslas visada nori iš š... išspausti grūdą, vardan didesnių pinigų.Ir abejoju, kad tokių įmonių vadovai skaito mūsų atsiliepimus, tuo labiau nori ką nors keisti.
Taurages skyriuje parduoda neveikiancias zoliapjoves. Visi darbuotojai kalba kad veikia, taciau tikrinant net patiems nepavyksta uzvesti.
Galiausiai, pats direktorius pripazysta, kad garantinio remontas nieko nepades.
Aptarnauti pasiryzo tik po dvieju dienu, aiskindami kad vadybininko nera, taciau veliau paaiskejo, kad tokio net nera, nes jis mokymuose.
Sugaišom valandą. Vienas konsultantas atėjo į įrankių skyrių, pamatė, kad reikės kopėčiom lipt, sako "atsiprašau, aš tuoj' ir dingo. Pasigavom kitą už 15 min, nuėmė dėžę, paklausėm info dėl trūkstamų detalių, sako 'nežinau, aš čia nedirbu' (bet tai kad niekas čia nedirba), pjūklo nepirkom. Pirmasis konsultantas tuo metu aptarnavo kitus klientus ar tiesiog vaikščiojo atokiau. Nuėjom į lauko baldų skyrių, išsirinkom stalą, kuris vėl aukštai ant lentynos (kopėčių nėr), laukėm laukėm konsultanto, 4 kartus skambinom iškvietimo mygtuku - nesulaukėm nieko. Nepirkom, išvažiavom.
Pernai pirkom žolepjove nauja ir siemet ji pradejo gesti.Atidavem I garantini remonta, tai po menesio atidave dar blogiau veikiancia.Atidaviau vel I Taurages moko-vezi atstovybe, tai jau 2 men. nei zinios.vadybininku nera arba neina pagaut, o pardavejos mėto tel. ragelius
Durna mada atėjo į Lietuva "krauk pats, poto mokėk". Nors tokiu principu Pergalės g. Makveža nedirba, pirma apmokėjau prekės, o sandėlio darbuotojui privežus padėkla cemento išgirdau "krauk pats, mums ne priklauso". Administracija į tai žiuri ramei, pasiūlė "susitarti" su sandelio darbuotoju. Tai va, bukit pasiruoše vykstant apsipirkti pabučiuoti sandelininkui ranką arba pauksuoti kišenę. Arba vežkite savo krovėją.
Galina Beniušienė
2020-07-20 11:03:13 IP 27p49abs
Pirkau nuo saulės baterijos veikianti gėlyno šviestuvą (3, 99 eur). Jis nė velnio nešviečia. Jokios realios švieselės, kažkoks nesusipratimas. Informacijoje patikino, kad jei ką, pakeis ar grąžins pinigus. Deja, šiandien baksnoja į lentelę, kad elektros prietaisų gražinti negalima. Tai po galais, pardavinėkit kokybiškas prekes! Nes tokia politika kaip šiuo metu-plėšikavimas, vagystė iš pirkėjo ir ne kitaip. Pardavinėju ką noriu, pirkai -pats kaltas.
Išvada- jei yra pasirinkimas, rinkitės kitus tinklus, parduotuves. Tikrai yra tokių, kurie gerbia savo pirkėją.
Klaipėdoje tai kažkokia ne parduotuvė, o nesusipratimas. Nuolat dirba viena kasa, nors eilė iki pusės parduotuvės. Tuo metu info skyriuje poničkos garsiai aptarinėja dienos aktualijas. Na negerbiat saves, gerbkit nors pirkėjus, nes ilgai taip netempsite. P.S. Ir langus bei įėjimo durų langus nusiplaukit, nes ant tokio sluoksnio purvo bet kas negražių atsiliepimų prirašys.
Kaune, Raudondvario pl. 205, pardavėjai likus 15 min iki parduotuvės uždarymo nesugebėjo nurodyti kurioje vietoje galima rasti platesnį ventiliatorių asortimentą. Ir išvarė iš parduotuvės, nes "reikia dar kasą susiskaičiuoti". Likau nepatenkintas, teks šį pirkinį įsigyti konkurentų parduotuvėje...
Ramunė 2020-05-27 19:32:18
Labas vakaras, šiandiena likau labai nepatenkinta "Moki-Veži esančios Pergalės gatvėje Vilniuje, nes likus iki darbo pabaigos pusantros valandos, man vaikinukas atsisakė parduoti priešvejinės plėvelės.Paiškines kad to kiekio kurį noriu pirkti jis negalintis parduoti, nes reikia pirkti visą ruloną 50metrų, nors man reikėjo tik 10metrų.Beto dar jo reikėjo apie 20 min.laukti.Norėčiau sužinoti kas čia per taisyklės kad negalima nusipirkti tiek kiek tau reikia.Kaip kreipiausi informacijoje su kuo šiuo klausimu galėčiau pasiaiškinti viena iš darbuotojų privedė prie kitos darbuotojos vardu Sabina supratau kad tuo tarpu ji ten buvo atsakinga jinai taip pat paaiškino kad mažesnio kiekio negalintys parduoti.Seniai norėjau parašyti komentarą kad tikrai šioje parduotuvėje labai prastai žiūri į klijantą.
Gal geriau nusipirkit ne plėvelės, o lietuvių kalbos žodyną
Petras 2020-05-12 13:43:34
2020/05/09 situacija Kaune Raudondvario pl Moki Veži. Laukti reikia 10min dažų skyriuje kad užmaišytų dažus, nieko aplink jokiuose skyriuose nėra, skambinu į administraciją - atsakymas "nieko negaliu padėti pinigus skaičiuoju". Tada nueinu pas parduotuvės vadovę atsakymas "darbuotojas pietauja, niekas negali be jo aptarnauti, laukite". pietauja 14:30 rimtai ?? ar tiesiog jums tiek nemoka ir mums dzin? Ką gal už laukimą sumokės man?
Gerb. Moki Veži Generalinis Direktoriau, prašau investuokit į darbuotojus ir pradėkit juos motyvuot kažkuo, kad dirbtų savo darbą.nėra tokio dalyko kaip "mums neįdomu" negali klientas girdėt tokių žodžių. Iš komentarų matau, kad ne vienas toks atvejis. Ateis laikas pakliūsit taip, kad jūsų atsisakys visi stambieji užsakovai, mes maži klientai turim draugus, giminaičius ir pražystamus, kuriems priklauso stambios įmonės, todėl visiems komentuojantiems siūlau boikotuoti Moki Veži ir NEBEPIRKTI iš jų.!!!
Labai šaunu, kad Jūs dirbate darbą ofise, ar aplamai nedirbate ir galite pietauti pagal laikrodį 12:00 val. Konsultantai pietauja tada, kai parduotuvėje yra mažiausias srautas žmonių, o Jūs turbūt pataikėte būtent tuo metu. Turėkite suprantingumo, ne specialiai žmonės vengia klientų, ar slapstosi. O jeigu kas netinka - galite rinktis artimiausias konkurentų parduotuves į kurias kol pateksite praeis minimum 10-20 min.
2020 05 16 - 15, 50 val. Labai nemalonus aptarnavimas Moki veži Narsiečiuose!! Norėjau grąžinti grėblį, tai prieš tai turėjau išklausyti info centre moralą kodėl aš jį grąžinu ir kodėl ne sekančią dieną, o po 5 dienų!!! Galiu grąžinti per 14 dienų! Ir kokią apskritai teisę turi jūsų darbuotojai savo nepasitenkinimą reikššti klientams.
Teko apsilankyti Naujosios Vilnius Moki Veži parduotuvėje. Vaizdelis apgailėtinas. Apie pusvalandį laukiau konsultanto santechnikos skyriuje. Kitu skyriu konsultantu paklausius kas man galėtu atpjauti gabalą vamždžio atsakymas - " nieko nežinau, ten ne mano skyrius". O statybinių myšinių skyriuje tai vaizdas kaip po karo. Pridedu foto, kur vaizdas dar pakenčiamas. Kitur nenorėdamas brysti per išbertą cementą net neėjau - nenorėjau tepti batų. Čia mano nuomonė ir aš jos nekeisiu.
Alytaus Moki Vezi administratorių darbu ir bendravimu sus klientais, kalbos kultūra esu pasibaisejes... Nekompetencija ir nepagarba aukščiausio lygio. Daug ir dažnai pirkdavau statybinių medžiagų bet dabar sau vidui pasakiau tikrai ne
Danguolė Telešienė
2020-04-22 17:38:59 IP 2fbas4s0
Laba diena.Šiandieną lankiausi Jūsų parduotuvėje, Kaune Raudondvario pl.205.Esu nustebinta tuo, kad nekontroliuojamas pirkėjų srautas parduotuvėje, kad parduotuvėje dirba viso labo 2 darbuotojai.Asmeniškai man reikėjo prekės, kuri turėjo būti atmatuota, apie 20 min. ieškojau kas tai galėtų padaryti, nesuradus, kreipiausi į informaciją, esančią prie kasų.Ten buvo 2 darbuotojos, vieną man pristatė kaip Direktorę, jos paklausiau, kas galėtų man atmatuoti gaminį, kodėl parduotuvėje turiu sugaišti laukdama darbuotojo labai ilgą laiką, galų gale tai tikrai nėra saugu.Vietoj to, kad tariama direktorė man mandagiai pasakytu gal būt-apgailestaujame, atsiprašome, ji įžūliai, nemandagiai man pasiūlė eiti kitur....ką ir padariau.Suprasdama įtemptą situaciją, aplinkybes palieku kaip yra, bet negaliu patikėti, kad Jūsų parduotuvėje vadovaujančias pareigas gali užimti žmogus, kuriam tikrai reikėtų pasitobulinti, pasimokyti elementariausio mandagumo, komunikacijos su vartotojais.Palieku spręsti Jums, į Jūsų parduotuvę vargu ar norėsiu kada užsukti.Būkite sveiki ir saugūs.
Pagarbiai D.Telešienė
LABAI GERAI ORGANIZUOTAS PREKIŲ IŠDAVIMAS KARANTINO METU
2020-04-02 16:00:33 IP 6a6itqmq
Aukštas lygis aptarnaujant karantino metu, bent jau apie Vilkpėdės gatvėje esantį padalinį, per šį laikotarpį naudojausi 2 kartus paslaugomis ir viskas super. Viskas aiškiai suderinama el. paštu ir atvykus į vietą apsimokėjus bekontakčiu atsiskaitymu greitai gauni savo prekes.

Atsiliepimą rašau tik dėl to, kad stipriai nudegiau su Senukų ir Ermitažo prekybos centrais kur nesilaikoma jokių nurodytų terminų, prekių laukiu iš vienos ir kitos parduotuvės daugiau nei savaitę nors pasirinkau atsiėmimą vietoje ir pinigus apmokėjau iškarto atsižvelgdamas į likutį sandėlyje. Nėra galimybės nei prisiskambinti, nes niekas nekelia, o į elektroninį paklausimą gaunu šabloninį atsakymą
Eduardas 2020-02-01 12:51:01
Klaipėdos mokvežoj pirkau lempute, namie nedasukus iki galo atsiskyrė stiklas nuo cokolio-brokas. Gyvenu netoli todėl pusvalandžio bėgyje buvau mokvežoj. Čekio neturėjau, kažkaip už 2.39 € perkant nesureikšminau... Žodžiu info ponia papūtus akis 5 kart pakartojo kad be čekio nieko nebus, nesvarbu kad ta pati kasininkė sėdi kasoj ir mane pamena (30 min atgal)...sakau man pakeiskit i gera-be čekio ne ir viskas! Paliko slogų įspūdį, manau buvau ten paskutinį kartą
Niekur be čekio nepriima. Gali ginčytis su kuo tik nori. Čia ne kaimo pardės kad ant bargės gaut nori.
Dėkui, G. Barkauskui Vilniaus Vilkpėdes g. Moki Veži direktoriui už išspręstą brokuotos prekės klausimą. Tikrai rekomenduoju Moki veži prekių įsigijimui.
esu labai nusivyles raseiniu miesto moki vezi parduotuve, jau ne pirma karta. aptarnauja ypac sandelio darbuotojai labai nemandagiai.... net neleidzia pasiimti reikemos prekes kuri yra su barkodu, nes paemus ta prekia jiems reikes dar karta klijuoti ant kitos prekes kuri be barkodo libduka....
Ačiū, Vilnius, Pergalės g. 36 direktorei už išspręsta problemą ir taip pat šaunų aptarnavimą jos pavaduotojai, kuri ne pirmą kartą skiria išskirtinį dėmesį klientams.
Birute 2019-10-09 15:56:19
Gerbiamieji, imones politika yra mazinti konsultantu skaiciu, pastovus spaudimas kolektyvo atzvilgiu, uz tris dirba vienas. To pasekoje ir truksta konsultantu, klientai lieka neaptarnauti, konsultantai perkrauti darbu pikti. Taip, kad kas nores cia eiti dirbti, ar ka pirkti turekite omenyje, kad si imone yra priesiska, tiek darbuotoju, tiek klientu atzvilgiu. Buvusi darbuotoja
Man taip pat teko padirbėti. Dirbti reikėjo už tris, tačiau vistiek buvau bloga. Per trumpa laikotarpį, turejau pastovius žmones, kurie tikrai nuosirdziai dėkojo už pagalba bei grįžę ieškodavo manęs, tačiau vistiek netikau.... Buvo daug žmonių, kuriem netgi padėdavau kituose skyriuose, padėkodavo maloniai...
Pirkome Vilkpėdės moki-veži parduotuvėje šviestuvus ir likome labai patenkinti. Mus profesionaliai ir greitai aptarnavo Virginija. Labai maloni darbuotoja.
Likome labai nepatenkinti Moki veži Mažeikiuose darbuotojais. Darbuotojai kalbėjo nemandagiai. 1h.30min pralaukėme, prieinančių darbuotojų kadangi mums reikėjo dailylenčių nors darbuotojai vaikščiojo po sale. Net prie kasos darbuotoja labai nemandagiai bendravo.
Labai nepatenkintas jusu Siauliu Moki Vezi sandelio prekiu isdavimo darbuotojais ir apsaugos darbuotoja.

Buvo nupirkta 20m2 parketlenciu, kuriu likutis sudare 26m2, liko 6m2, uzsakyta masina ju atvezimui. Iseidamas is parduotuves is zmogaus kuris taip pat domejosi parketlentemis suzinojau, kad jis nusipirko 12m2 tu paciu parketlenciu.

Noredamas issiaiskinti is kur atsirado papildomas kiekis nuejau i sandeli, ten prie mano akiu 12m2 metru parketlenciu buvo atiduotos kitam pirkejui, nors as uz savo kieki sumokejau anksciau. Paklausus kokia teise sandelio darbuotojai turi atiduoti parketlentes uz kuriu dali as jau buvau sumokejes (Likutis tik 26m2, as uzmokejau uz20m2, kitam pirkejui atidave 12m2), atejusi apsaugos darbuotoja pradejo aiskinti, kad jie prekes atiduoda tam kas pirma privaziuoja prie sandelio... Man pasakius, kad iskviestu aukstesnes pareigas uzimanti zmogu ir kad bus parasytas skundas, aukstesnes pareigas uzimancio zmogaus neiskviete ir sake, kad galiu rasyti kiek noriu skundu. Tai ivyko 2020.01.11 ~13/14h. kas tuo metu ejo apsaugines pareigas neisidemejau.

Isvados
Moki Vezi negalima pasitiketi ir netgi uzmokejus pinigus negali buti tikras, kad preke uz kuria uzmokejai pinigus pristatys.

Klausimas
Man idomu, ka man butu atveze uzsakytoje krovinineje masinoje? gal butu surinke visas parketlenciu atliekas is aplinkiniu miestu Moki Vezi sandeliu ir pristate kaip gera produkta?...
Evaldas 2019-05-22 10:12:48
Paskutinis kartas sioja parduotuveja pirkaus, t.y.kaunas raudondvario pl. Konsultanto nerasi ne su ziburiu, kad pamatuotu arba bent parodytu kur yra preke, kasoje viena kasininke, cia kiekviena karta taip, kada beatvaziuosi, ryte po pietu ar vakare. Mirusi parduotuve, nors ir buvo man strategiskai patogi, taciau ilgas laikas praleistas joje nevertas.paklausus kodel taip yra, atsakimas problemos su konsultantsis. O as pasakisiu, kad ne konsultantuose esme, o pacios vadovybes, kuri nesugeba tvarkytis su personalu, ar algos mazos ar kruvis didelis, nera esminis dalykas, visada atsiras norintis dirbti.
Nu tai eik ir dirbk uz minimuma kaip negras.
Apsilankeme parduotuvei Mažeikiuose, ieškojom kabiu, sutike konsultanta paklauseme kur rastis, atsake, kad reikia ieskoti, supratome, nueidi pasakem, kad susirasim, konsultatas net neatsisukes pradejo saukti, kad nesavo skyriuje, mandagumo nulis, jau buvom iseidineje ieskoti kabiu patys tai kam reikia tokio “mandagaus issireiskimo”, darbiotojai turetu padeti ir pakviesti bent jau kas atsakingas uz si skyriu, o ne pasakyti, kad reikia labai ieskoti. Jusu politikoje gal tai normalu
Ateities 15..Sandelininke Giliene nesugeba priimti prekiu gal geriau tegu sandeli dirba vyrai

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Teismas: Lietuvos bankas turi sumokėti K. Ramonui 35.000 Eur
Teismas: Lietuvos bankas turi sumokėti K. Ramonui 35.000 Eur 03-05 17:18
Lietuvos bankas (LB) turi sumokėti 34.900 Eur kompensaciją 2011-aisiais atleistam Kredito įstaigų priežiūros departamento direktoriui Kazimierui Ramonui, nusprendė teismas.
D. Grybauskaitė: komunikacija apie vakcinas nevyksta, o pats procesas – chaotiškas 03-05 16:46
Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad komunikacija apie skepijimą nuo COVID-19 nacionaliniu lygiu praktiškai nevyksta, o pats skiepijimo procesas – chaotiškas.
Vilniaus Sapiegų parko architektūros konkursui – viena idėja
Vilniaus Sapiegų parko architektūros konkursui – viena idėja 03-05 16:09
Penktadienį pasibaigusiame sostinės Sapiegų parko architektūros konkurse sulaukta vienos idėjos. Mindaugas Pakalnis, vyriausiasis miesto architektas, teigia esąs nusivylęs.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%