Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cleanguru, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cleanguru

Atsiliepimai apie Cleanguru, UAB

Clean guru

Mus rekomenduoja!
Parašyk savo nuomonę apie Cleanguru, UAB

Esu nukentėjęs nuo šios įmonės, negavęs atlyginimo.
Jeigu atsirastų dar nukentėjusiųjų, kurie negavo atlyginimo iš šios įmonės, galbūt norėtų kartu kreiptis į teismą?
Galite susisiekti su manimi.
Šiuo kontaktiniu numeriu 861619336
Įmonė- VAIDUOKLIS! Nuo gruodžio paslaugų neteikia, o sąskaitas rašo! Telefonai užblokuoti, el. paštais neatsako - susisiekti šansų nėra.
Įmonė neatsakinga. Visi el.pašto adresai užblokuoti, visų turimų kontaktų (apie 20) telefono numerių įeinantys skambučiai užblokuoti. Su darbuotojais neatsiskaito jau tris mėnesius.Valymo paslaugų suteikti laiku nesugeba (per mėnesį iš 10 valymų būna atlikti 2 valymai)
Nukentėjusysis 2021-11-05 20:30:58
Dirbau kelis mėnesius šioje "įmonėje" su individualia veikla, turėjo sumokėti 2730eur. Ir nesumokėjo... kreipiausi į darbo ginčų komisiją. Tačiau, darbo ginčų komisija sprendžia tokius reikalus tik jei buvai įdarbintas su darbo sutartimi. Kadangi įmonė, pati už darbuotoja padarydavo sąskaitas-faktūras, tad laisvai jas ir panaikindavo, kaip mano atvėju.
Nepatikima įmonė, tad atsargiai, nepakliūkit ir jūs!!!
Nukentėjau ir aš. Viskas buvo gerai, kol nepasikeitė direktorius. Kreipiausi į darbo inspekciją su skundu, laukiu atsakymo, jei reikės, kreipsiuosi ir į teisininkus. Tokios "imones"neturi egzistuoti. Nori-išmoka algą, nenori-nemoka... Nepakliūkit!!
Nepatikima įmonė, tad atsargiai, nepakliūkit ir jūs!!!
Įmonė nesusitvarko su savo apskaita. Ignoruoja elektroninius laiškus, rašo neegzistuojančias sąskaitas už paslaugas, kurios nesuteiktos. Paprašius sutvarkyti niekas neveikia. Apgailėtinas klientų aptarnavimas. Nerekomenduočiau vien dėl jo.
Užsisakiau GENERALINĮ VALYMĄ !!!
Įkeliu nuotraukas kaip atrodo šitos kontoros Valymas.
No comment!!!!

Esame laaabai patenkinti valymo paslaugomis. Greitas ir malonus aptarnavimas.
Rekomenduoju 1000%.

Ypatingai dėkojame darbuotojai Vaidai. Dar niekur nesu sutikusi tokio profesionalaus, savo darbą išmanančio žmogaus.
Siunčiame geriausius linkėjimus Vaida !

Dar kartą ačiū !
UAB "Versiculus" 2020-10-19 15:57:47
Labai nepatikima įmonė. Buvo sutartas postatybinis valymas konkrečiai dienai. Sutartą dieną paskambino, paprašė nukelti į sekančią dieną. Sekančią dieną paskambino ir pranešė, kad neatvažiuos tą dieną visai. Tąkart atsisveikinome su šia įmone. Davėme progą pasitaisyt - sutarėme kitą plovimą. Šįkart atvažiavo sutartu laiku, tačiau valydami pridarė daugiau nuostolio nei naudos: rūgštimi sugadinti keturi maišytuvai. Jau vien tas faktas, kad darbuotojai plauna maišytuvus rūgštimi indikuoja, kad apie valymą jie nelabai ką išmano. patys daugiau niekada nesikreipsime ir niekam nerekomenduojame turėti reikalų su šia įmone.
Ačiū už jūsų atsiliepimą. Norime patikslinti, kad į mus kreipėtės dėl valymo paslaugų penktadienį popiet ir norėjote, kad atvyktume sekančia dieną - šeštadienį. Informavome, kad negalime prižadėti tačiau būtinai padėsime jei pavyks pasibagti jau pradėtus darbus. Atsiprašome, tačiau nepavyko. Jus apie tai informavome. Davėte antrą šansą, nes tikrai reagavome į jūsų užsakymą ir rodėme norą padėti. Dėl padarytos žalos. Žinome kaip naudoti valymo priemones ir kaip yra valomi maišytuvai. Žalą padarė stipri rūgštinė valymo priemonė kuria buvo plaunamos užterštos grindys. Gaila, bet kartais taip nutinka, mažoje, blogai vėdinamoje patalpoje naudojant stiprias priemones ant atsparių paviršių gali nukentėti jautrūs paviršiai nuo priemonės kondensato. Šiuo atvėju nebuvo kito pasirinkimo norint kokybiškai išvalyti grindis. Sutikome, kad dėl mūsų kaltės buvo padaryta žala. Neklysta tik tiek kas nieko nedaro. Žalai atlyginti buvo užpildytas draudiminis įvykis ir visa žala atlyginta.
Atsiprašome už sukeltus papildomus nepatogumus ir linkime didžaiausios sėkmės.
UAB "Versiculus"
2020-10-19 15:57:47 IP 66euu2fe

Labai gaila, kad kažkurioje vietoje neišpildėme Jūsų lūkesčiu. Jai tik galėtume Jus identifikuoti, tikrai išspręstume iškilusia problemą.
Lauksime Jūsų susisiekiant mūsų el.paštu: [email protected]
Labai "konkreti" įmonė gerąja prasme. Su vadybininku per 10 minučių sutarėm dėl buto valymo po remonto, nors prieš tai skambinau 4-ioms, bet nieko nepavyko. Atliktų darbų kokybe likau labia patenkintas, pats taip nesugebėčiau.
Cleanguru 2019-01-11 09:45:54
Ačiū už atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad nepatenkintų klientų skaičius yra toks mažas, kad galime lengvai identifikuoti ir teisingai vertinti Jūsų komentarą. Mes ilgai ir kantriai stengėmės rasti Jums tinkamą sprendimą, prisitaikyti prie Jūsų poreikių ir apgailestauju, kad nė vienas iš variantų netiko. Ateityje lauksime Jūsų grįžtant ir stengsimės, kad visi lūkesčiai būtų patenkinti.
Meluoti negrazu, nieko jus nesiulet, viska irodyciau, jusu darbuotojos, arogantiskos ir pasikelusios, as savaite laiko laukiau kol jus pas mane atvaziuosit daryti po statybini valyma ir neatvaziavot ir per ta savaite laiko as jokiu kitu imoniu nieskojot, ant isankstines saskaitos nenurodot kur moketi pinigu, tai idomu kur man juos pervesti ? vatikano baznyciai ? ar kaip ?
jeigu butumet normali imone, atvaziuotumet ir padarytumet statybini valyma, o paraset zinute, penktadieni vakare, kad as kazko nepadariau del jusu kaltes ir del to NEVAZIUOSIT
Pravalas 2018-12-17 00:20:31
Nesamone, niekam nerekomenduoju sitos imones, pastoviai keiciasi salygos, galiausiai isvis pasako, kad neatvaziuos, visiska nesamone, susisneket neimanoma...
Pralaukta savaite laiko, niekas neatvaziavo...
Dar turi moketi uzstata, as nepadaryta darba :)))
Cia tipo eini pas kirpeja, o kirpejas sako, pervesk uzstata, tada apkirpsiu :)) is kur tiek neadekvaciu imoniu isvis???
Pralaukta savaite laiko, niekas neatvaziavo...
Dar turi moketi uzstata, as nepadaryta darba :)))
Mūsų namus jau kuris laikas tvarko Inga, ačiū jai už kruopštų darbą. Rekomenduoju šią įmonę dėl greitos komunikacijos ir lankstumo
Su draugu užsisakėme tvarkytoja generaliniam buto valymui. Esame labai patenkinti tvarkytojos darbu. Viska atliko maksimaliai gerai. Didelis ačiū ir CleanGuru komandai už itin malonu bendravima ir greita regavima i prašymus. Labai malonu bendrauti su žmonėmis kurie ne tik išmano savo darba, bet ir mėgaujasi tuo ka daro.. Butinai pasinaudosime šios įmonės paskaugomis dar ne karta. Didžiausios rekomendacijos iš mūsų pusės
Labai džiaugėmes su šeima šios įmonės paslaugomis. Pradžioje užsisakėme generalinį būto valymą, likome labai patenkinti paslauga ir tvarkytoja. Su žmona nusprendėme užsakyti periodinį buto valymą, tad dabar pas mus lankosi tvarkytoja karta į savaitę ir esame labai patenkinti jos tiekiamomis paslaugomis. Niekada nemanėme, kad kažkada naudosimės valymo paslaugomis, bet dabar taip pripratome prie tvarkytojos kad tikrai nenorime nieko keisti. Ačiū CleanGuru komandai ir tvarkytojoms už labai malonu bendravimą ir tiekiamą paslaugą. Tikrai rekomenduojame!
Musu buta taip pat valo Solveiga, esame labai patenkinti paslaugu kokybe, jau esame uzsake apie 20 valymu.
Pabrėžtinai malonus bendravimas bei atsidavimas darbui. Paslaugas įvykdė su kaupu bei pateikė praktiškų pasiūlymų, kaip palaikyti švarą bei prižiūrėti savo turtą, rekomenduoju.
Šios įmonės tvarkytoja Solveiga valė mano butą, jos darbu likau patenkinta, išvalė net ten, kur net pati nesitikėjau. Matosi, kad rūpi kokybė. Ačiū!
CLEANGURU 2017-09-06 16:47:39
p. Agne, klaidingai nurodote, jog "buvo susitarta". Susitarimai dėl tvarkymosi mūsų įmonėje yra užtvirtinami sutartimi, šiuo atveju tokia pasirašyta nebuvo, nes kol Jūs užsakymo nepatvirtinote, mes turime teisę gauti kitą. Apgailestaujame, kad nepavyko Jums suteikti paslaugos Jūsų norimu metu.
Mieli Cleanguru, apie sutartį Jūs net neužsiminėte. Parašėte kainą ir pasakėte, jog jeigu tinka, praneškite. Aš iš karto atrašiau Jums, jog tinka ir dar kartą palikau savo numerį. Sekanti jūsų žinutė, KITĄ dieną, likus 5 valandoms iki atvykimo, buvo "atsiprašome, bet Jūsų nurodytu laiku mūsų laisva tvarkytoja gavo kitą užsakymą." Apie sutartį - nei žodžio. Aš tikrai mielai būčiau net atvykus iki Jūsų ir dar tą pačią dieną sudarius sutartį. Pirmą kartą susiduriu su tokiu nemaloniu atveju ir dar kartą pasikartosiu, ši įmonė atsakingumo neturi.
Agnė 2017-08-30 14:27:09
Nepatikima įmonė. Buvo susitarta dėl vienkartinio buto tvarkymo, likus 5 valandoms iki atvykimo pranešė, jog tvarkytoja gavo kitą užsakymą ir neatvyks. Nerekomenduoju niekam, atsakingumo nėra.

Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Sivita
VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 25 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – „PRO BRO Group“ įmonių grupės dalis – tai švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%