Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Majoris ir partneriai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Majoris ir partneriai

Atsiliepimai apie Majoris ir partneriai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Majoris ir partneriai, UAB

Prieš keturis metus, tikrai buvo kokybiškesni megztukai, jokio bumbulavimosi, atnesiojom 3metus.kadangi mano sūnus stambokas, tenka pirkti didesnį dydį.
O rankovės žiūriu standartinės, kaip buvo ilgos, taip ir yra, kokį dydi bepirktum.
Kainos tikrai kosmosas, mūsų net mokytojos sako, paieškokit tokios spalvos megztuko, emblemą užsiųsit ir bus ok.
Taip atrodo naujas mokyklinis megztinis po 3-u savaiciu nesiojimo. Apgailetina kokybe uz tokia kaina! Akrilas su vilna? Ar tokia sudetis turi buti vaikisko kasdien nesiojamo megztinio? Geda
Egle 2019-08-28 14:40:06
Noriu paklaust kodėl saipotes iš mūsų Lietuvos žmonių ir mokinių. Ir siuvat tokias klounus kas uniformas ir dar už tokius kosminius pinigus. Kaip man vienišai 3 vaiku mamai 54 eurai tai dideli pinigai. Kas svarbiausia likau apgauta kai vaikas matavo šį užsakymui uniforma raudono pamušalo nebuvo. O pasiuvo visai kitokia. Turėjau ja atsiimt nes buvau imokejus pinigų ir kitos išeities nebuvo bet šiaip aš labai nepatenkinta tokiu darbu.

švarką su raudonu pamušalu pasirinko mokykla, apgailestaujame, kad jums toks modelis nepatinka.
Norime priminti, kad net ir įmokėjus avansą, bet atsisakant gaminio, įmokėtus pinigus grąžiname. Be to nedėvėtus gaminius priimame atgal, grąžiname pinigus arba keičiame į kitą dydį.

UAB Majoris ir partneriai
Viskas čia gerai su tom uniformom, ir kainos normalios, aprangos galerijoj tikrai kelnių už 27 eur nenupirksi, nešiojam ir džiaugiamės.
Labai esu nepatenkinta, pirmokes megstuku, per puse metu taip apsivele, kad nebesinori renkti vaiko.Net puku surinkejas nenurenka.Labai nekokybiski.
Sveiki.Esu labai nepatenkinta sios imones darbu.Atejom su vaiku atsiimti kelnes. bet jos buvo 10 cm. per ilgos palikom patrumpinti.antra karta atejom vel per ilgos.darbuotoja piktai pasake.kad visiems tevams taip tinka ir antra karta tikrai netrumpins.linksmai pasiticioja.naudojasi to.kad tevus vercia pirkti uniformos.klientu daug..Atisakiau tokiu kelniu.tikrai skaitau kad siuva individualiai kiekvienam vaikui ir kelnes turi tikti.uz kelnes yra mokama 27 eurai tikrai nemazai.Kiekvienas nori gauti gamini kuris tinka.
Labai pritariu mamai, kad medžiagos klaikios. Parduotuvėj už tokią pusvilnę (maišytą du sintetika) tokių pinigų nemokėčiau.
Sveiki, mano nuomone, vaikai turetu nesioti minkstos ir mielos medziagytes rubelius!Buvau sokuruota asutinem medziagom.Parduotuvej niekada nepirkciau tokio gaminio!Tiesiog esam priversti, kaip ir daugelis uzsakineti tokias uniformas!Negaliu leisti vaika kasdien tokiais rubais, tad perku Aprangos Galerijoj, antra apranga, panasia i mokykline!Siltesniu metu laiku, karsta, saltuoju-salta!Esu pries praktiskuma!Uz kokybe!!!
Sveiki, esu labai nepatenkinta šios įmonės darbu. Uniformos buvo užsakytos birželio pradžioje, buvome informuoti, kad rugpjūčio antroje pusėje gausime. Paskambinus buvo pasakyta atvažiuoti atsiimti uniformą, nuvažiavus uniformos nebuvo, pasakė kad suklydo, garantavo, kad iki rugpjūčio 26 d. visi gaus uniformas, iki 26 d. jokio pranešimo apie uniformą negavau, paskambinus vis siūlo kitą dieną skambinti, arba pasiimti tik megstinį, nes uniforma (buvo užsakyta sijonas, švarkas ir megstinis) dar nepasiųta, pinigų suma buvo sumokėta visa, tai ir nežinome kada gausime uniformą ir ar gausime laiku, juk ant nosies jau ir rugsėjo pirmoji...labai gaila, kad mūsų mokykla pasirinko būtent šitą tiekėją.
Laba diena. Šiandien Ukmergės "Šilo" mokykloje buvo jusų firmos siuvėjos, labai nemandagios, piktos. Gal galėtų kitos važiuoti priimti užsakymų, nes baisu bendrauti su tokiomis nelaimingomis? Pinigai nemaži už uniformą, o dar ir aprėkia. Tiek norinčių dirbti žmonių, kam tokias nepatenkintas laikyti?
Pats nesioju nuo praeitu metu svarka, ir esame patenkinti kokybe gera.
elvyra 2013-06-17 14:53:16
Užsisakėm uniforminius megztinius. Dar neatsiėmėm, bet pavyzdžius mačiau, kada buvo pasimatuoti ir užsisa-.
kyti.Sumokėjome avansą puse kainos, kitą pusę mokėsime, kai atsiimsime. Megztinis 12-14m.berniukui kainuoja apie 80-100lt. Tai tik viena uniformos dalis, labai brangu, tuo labiau, kada uniformos reikia ne vienam vaikui, pasirinkimo jokio nėra. Turi užsisakyti per prievartą, kitaip lėksi iš mokyklos, taip pasakė mokyklos direktorė.Tiesiog baisu.Mano nuomone, megztinis turėtų kainuoti ne daugiau 50Lt. Mokyklinė uniforma, jeigu yra privaloma, mokykla turėtų išspręsti šį klausimą taip, kad nebūtų brangu ją įsigyti.Čia nefirminė parduotuvė.
tai tegul Elvyra jusu mokykla jei tokia profesionali ir sumoka uz uniformas
Moksleives mama 2013-09-03 11:08:58
3 metus ta pati svarka??? Koks praktiskas vaikas, net neauga :)
Kokie cia Lankytojai, matosi vaikai sedi ir staugia, 3 metus nesioju svarka, sau dariau pagal uzsakyma.
Moksleives mama 2013-09-03 11:08:58
3 metus ta pati svarka??? Koks praktiskas vaikas, net neauga :)
Pries tris metus si firma net nesiuvo svarku...cha cha cha...tik baisius megztinius mezge, kurie po pirmo skalbimo i skudura pavirsdavo..
Esu labai nepatenkinta šios firmos darbu. Darbuotojos labai piktos, rėkia ant mokinių ir jų žmonėmis nelaiko. Nors mokame labai didelius pinigus, bet uniformas jos kiša pagal savo nuožiurą ir yra nepatenkintos, jei vaikui kas netinka.
auris 2013-03-28 22:37:51
Buvau pasirinkes sia imone, labai puiki kokybe, puikiai nesiojasi, nesioju svarka jau 3 metus ir kaip naujas, patariu, viena is geriausiu siuvimo imoniu kokiu yra Lietuvoje.
3 metus ta pati svarka??? Koks praktiskas vaikas, net neauga :)
Kokybė tikrai prasta. Švarko medžiaga labai veliasi, o megstinio medžiaga labai kieta ir gretai 'apsiburbuliuoja". Kainos taip pat kosminės kaip tokiai kokybei. Labai nusivyliau : (
Kai matavomės ir užsakinėjom aprangą pavyzdžiai buvo vienos medžiagos, o pasiuvo iš kitokios. Megztinis tarp pirštų net girgžda, panašiai kaip bulvių maišas. Nesąžiningi žmonės šioje firmoje dirba. Švarkas plius kaklaraištis 191 litukų.
tai afera, kaklaištis tęsiog skuduras už 16lt. džemperis apie 100lt- Aprangoje garsių firmų po 35lt galima gaut, o jai dar urmu- atkatai valdo :)) kur Stt..ir kiti žiūri :))
Esu labai nusivylusi sita firma. Kai buvo matavimai - uniformos buvo tikrai geros medziagos ir akcentas salotine spalva. Man patiko. Mano dukrai taip pat. Golfukai salotines spalvos, labai geros medziageles. Megztinukai atrode, kad niekada neisitampys. Kai atejom atsiimti - PAKRAUPAU!!!!!!!!!!!!!!!!!! O kur salotine spalva?????????!!!!!!!!!!!!!! Vietoje salotines, gavom kareiviska zalia!!!! Golfukas kraupus, uz ji teko sumoketi 40lt., kuris parduotuvej kainuoja 12lt. (tikrai nebe tas kuri matavomes, tikrai nebe tos medziageles, tikrai ne tos spalvos!!!!!!!!!!!). per matavimus buvo toks, kuris tikrai vertas 40lt. Nu bet sitas SKUDURAS, po vieno isskalbimo tiks tik grindims plauti. Megztinukai taip pat, medziaga labai veliasi (visi pukai limpa), o po keliu isskalbimu atrodo kad taip pat tiks tik grindis plauti. Pagirti galiu tik sarafanus. Nu bet jau aptarnavimas (uniformu isdavimo diena), tai atrode as tas uniformas joms i gerkle sukisiu. Rekia, saukia, stumdo ir t.t. Paibaisejau sita firma...
esu moksleive. mano mokykla siuvosi siais metais uniformas sioje imoneje. gauta uniforma labai nusivyliau. pasiuta ne pagal mano ismatavimus, medziaga siurksti ir nemaloni. moterys kurios mums jas iteike buvo taip pat nemalonios be sypsenos veide ir dideles kainos neatitinka kokybės
plesa i zmoniu pinigus o neko nesugeba nei susiuti nei numjagsti.
labai prasta kokibe siuvimas kreivas netvarkingas.o kaina keip uz gera modeli.po skelbimo galima ismjasti nesioti neimanoma.
Labai prastos kokybes drabužėliai. Pūkuojasi, burbuliuojasi. Ir aptarnavimas labai nemalonus. Ypač viena moteris. Turbūt viena iš vadovų.
Kitąkart nesirinksime šios bendrovės.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir apratnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Vitameda
craftwear.lt

Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius, individualius...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
GIPL statybos darbų konkursą laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos perdavimo sistemos operatorė AB "Amber Grid".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%