Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maisto Bankas, Labdaros ir Paramos Fondas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Maisto Bankas", Labdaros ir Paramos Fondas

Atsiliepimai apie "Maisto Bankas", Labdaros ir Paramos Fondas

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie "Maisto Bankas", Labdaros ir Paramos Fondas

Suprantu kad maistas renkamas nepasiturintiems. Bet pasipiktinau, kai šiandien lidle priėjo moteris ir paprašė, kad nupirkčiau aliejaus. Kai pasakiau dėja šiandien nupirkti negaliu nes ir pati pinigų neturiu. Tai ji man atrėžė nepasitenkinančiu balsu: " vajė, gaila nupirkt aliejaus už 30ct". Nuo kada aliejus kainuoja 30ct. Ir aplamai jei pirksiu ką nors, tai tikrai nenurodinės ką pirkti. Ir išviso šita akcija pasipiktinusi esu. Ką surenka iš geresnių prekių ar skanesnių. Patys darbuotojai sau pasiima, o palieka prastesnes prekes. Tai kam skirta šita akcija, jei nesąžiningai padalina surinktą maistą. Ir tai girdėjau iš pažystamų dirbančių maisto banke.
Labas pasibaisėjusi ne tik aš bet ir kiti... reklama, kurioje sveika, jauna mama sėdi su vaiku ir laukia paramos, tokia reklama tik skatina sėdėti jaunam žmogui ant pašalpų ir neieškoti darbo, lai k******i dirba ir skiria 2 procentus man o man dzin kol negavau paramos gali vaikas ir pakentėti, gali būti alkanas.... Vaikui yra įteigiama nuo mažens sėdėti nieko neveikti ir skustis Taip tik auginame pašalinių skaičių Ūkininkai skundžiasi niekas neina dirbti net už 1000 eurų. Ko dirbti, jei per tv reklamuojama, jei nedirbi net maista atveš namus. Ar ne laikas riboti pašalpų mokėjimo laiką. Pritariu reikia paremti senjorus, neįgalius, bėdon laikinai patekusius žmones... bet ne lodarius ir pijokus kurie gimdo vaikus tik dėl pašalpų ir laukia kada kas atitems maišais maistą
„Maisto bankas“
2020-06-04 09:10:35 IP 2fbaslfj
Gedas 2020-05-22 13:17:23
Norėčiau padėkoti už atsakymą, tačiau negavau aiškaus atsakymo į iškeltas problemas.
Aš aiškiai įvardijau kad tokia paramą yra niekinė.
Todėl ir siūliau nutraukti kaip Jūs save įvardijote Jūsų "organizacijai" šia veika.Priešingu atveju dalyvaudami šioje veikoje turėtumėte mažu mažiausiai prisiimti moraline atsakomybę už dalyvavimą tokioje nusikalstamai netinkamai organizuotojoje veikoje.
Privalote blaiviai įvertinti ir suvokti, kad skurstantis asmenys vargu ar gali stebėti maisto davinio dalinimo grafikus Jūsų interneto svetainėje.
Taip pat prašau įvardinti tuos konkrečius asmenis ar organizaciją kurie konkrečiai priima sprendimus dėl maisto davinio turinio nurodant jų kontaktus.
Lauksiu išsamaus atsakymo.
Sveiki Gedai,
Už Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramos paketų turinį yra atsakinga Europos socialinio fondo agentūra. Visa informacija apie šią paramą yra skelbiama specialiai tam sukurtoje svetainėje - www.priimk.lt/lt, kurioje galite surasti ir konkrečių šio projekto vykdytojų kontaktus - https://www.priimk.lt/lt/kontaktai/1/europos-socialinio-fondo-agentura-projekto-vykdytojas/d9
Aš aiškiai įvardijau kad tokia paramą yra niekinė.
Lauksiu išsamaus atsakymo.
„Maisto bankas“
2020-05-21 15:50:28 IP 2fbaslfj
Gedas 2020-05-14 22:48:13
Prašymą gauti paramą maisto produktais pateikiau 2020 metų sausio mėnesį. Pirmą davinį gavau 2020.05.14. dieną.
Gavau 9 vnt. maisto produktų kurių svoris 4.367 kg. maksimali produktų (parduotuvėje) kainą 6 eurai 50 centų.
Produktų kiekio nusipirkus papildomai: sviesto, duonos ir grietinės gali užtekti 10 dienų.
Kainavo talonėliai viešajam transportui nuvykti atsiimti maisto davinį.
Logiškai kyla klausimas ar aplamai tikslinga "Maisto banko" veiklą finansuojamą iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo lėšas naudoti Lietuvoje vykdomai programai. Didžioji dalis lėšų atitenką ne skurstantiems, o aptarnaujančiam personalui išlaikyti.
Siūlau nutraukti " Maisto banko " veiklą Lietuvoje kaip organizaciją nesugebančią atlikti jai iškeltų uždavinių.
Sveiki, Gedai,
Visų pirma norėtume jus pataisyti - „Maisto banko“ veikla nėra finansuojama Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo lėšomis. Mūsų organizacija tik tarpininkauja padėdama išdalinti šio fondo paramą 24 Lietuvos savivaldybėse, ir šios paramos dalinimai nėra pagrindinė „Maisto banko“ veikla. Nesprendžiame nei šios paramos turinio (t.y. kokie produktai bus dalinami), nei kas šią paramą gaus - daliname produktus pagal savivaldybių sudarytus sąrašus. Jei gyvenate vienoje iš savivaldybių, kurioje paramą dalina „Maisto bankas“, pirmą šios paramos maisto paketą turėjote gauti vasario mėnesį, dalinimo grafikus mes visuomet skelbiame savo svetainėje www.maistobankas.lt Tad arba neatvykote pasiimti paramos, arba dar nebuvote įtrauktas į paramos gavėjų sąrašus. Pasitikslinti, kada buvote įtrauktas į sąrašus, galite pas savo seniūnijos socialinį darbuotoją, kur ir turėjote rašyti prašymą pirmą kartą.

O kasdieniai „Maisto banko“ uždaviniai - gelbėti maistą ir per organizacijų tinklą jį perduoti nepasiturintiems. Kiekvieną dieną „Maisto banko“ savanoriai vyksta į 502 parduotuves 81 Lietuvos mieste ar miestelyje, iš kurių surenka neparduotus, tačiau žmonių vartojimui dar tinkamus ir saugius maisto produktus. Atsivežę produktus į „Maisto banko“ sandėlius, savanoriai juos išrūšiuoja pagal kategorijas, patikrina galiojimo datas, viską pasveria ir didžiąją dalį maisto, paskirsto kitoms, nepasiturinčiais besirūpinančioms socialinėms organizacijoms - „Maisto banko“ partnerėms. Likusi tinkamo vartoti maisto dalis perduodama tiesiogiai į „Maisto banko“ dalinimo punktus (kur ateina itin sunkiose situacijose esantys žmones, pagal socialinių darbuotojų mums siunčiamas rekomendacijas) ar Klaipėdoje esančią labdaros valgyklą ateinantiems sunkiau besiverčiantiems žmonėms.
Kainavo talonėliai viešajam transportui nuvykti atsiimti maisto davinį.
Gausiu dar nors vieną žinutę iš Jūsų, susitiksime teisme pasidomėti kokios premijos dalinamos už neteisėtą asmens duomenų tvarkymą.
Dalia Jampolskienė
2018-11-23 15:41:07 IP 2ju7kqlq
Ar ne per daug sau laidžiat, siuntinėdami žintes į privačius telefonus ir raginat aukoti??? Aukojimas nėra prievolė..Tai--AUKA !!! Kada pagaliau tą suprasit? Gal man pačiai šiuo metu trūksta lėšų ir aš vos suduriu galą su galu..Visada aukodavau ir koncerto metu, būčiau paaukojus.Ir vyras būtų paaukojęs..Bet dabar tikrai neaukosiu ir kažkas liks nuskriaustas dėl jūsų naglumo--kitaip to įvardint negaliu..Nusivyliau jumis.
Sėkmės darbuose..
Esu išrinkta vilties draugijos tarybos nare, dalyvauju maisto bankui jau 7 metus maisto banko akcijom kur padeda man dukra.. yra sveika bet turiu neigalu broli kuriam nustatyta nervine šizofrenija jam nustatyta 3 grupe. Pirma kartą per 7 metus dalyvavo maisto banke kartu su mano dukra, dirbome trise IKI molėtų parduotuveja nuo 18h iki 19h. Sake kordinatore Svetlana kad gausim už tris maisto banko krepšelius, bet kai atėjau atsiimti produktu pasakė kad nepriklauso už dukra, 7m jei priklausė kadangi man padėdavo maisto banko akcijom visa laiką gaudavau savo šeimos maisto davini bet šį kartą negavau už dukra nors kai dalyvavome maisto banko akcijoje trise. Kur buvo parašyti dalyvavusiu trijų šeimos nariu vardai, pavardes ir parašai bet šeiminelės kordinatore pasakė kad už trečia nepriklauso maisto produktai.
jusu maisto banko niekas nekontroluoja, nes V, Pietario gatvele sale lietuvos televizijos isikurusi asociacija GIEDRA, zmones ten su negale renka maista is rimi maxsimos ir tt, surinkta maista sudeda ant zemes savo patalpose, , GIEDRA, , po ko uzklojia pilku adialu, paskiau visi susirenka vakare apie 8 vakaro ir visi issidalina tai kas geriausia, greitai bandeles, zokoladai, kava, ir tt, ,

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%