Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maistinių vabzdžių ferma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maistinių vabzdžių ferma

Atsiliepimai apie Maistinių vabzdžių ferma, UAB

SVIRPLIAI.LT

Parašyk savo nuomonę apie Maistinių vabzdžių ferma, UAB

Monika 2020-03-03 20:24:37
Turiu omenyje apie svirplius, policija ir koki video? Manau eilinis sudo malejas ir ereziju skleidejas esi. Na ir kas kad daug imoniu turi/turejas? Kazkaip nera apie minetas imones blogu atsiliepimu ar kazkokiu istoriju toj tavo googlej.
Ponia jei jus ponia.Kai nukentesit nuo jo ereziju, mano erezijos pasirodys kaip pranasyste.O komentaras apie video skirtas paciam veikejui o ne jums.
Dr.Lukas 2020-03-03 19:52:30
Google i pagalba.Dar ir Lenkijoj jo pirstai kyso.Tik tel.kitas. O cia jo ankstesni "sedevrai">"1000 svajoniu", "100 projektu", "Terralux Plus", "Andostada", "New Way Trading".
Lukas, parasyk jei gali placiau i Pildyk2@inbox.lv aciu
Uab Maistinių vabzdžių ferma 2019-08-19 18:43:39
To komentatorius Andrius:
Labai gaila kad jum neteko isvysti viso svirpliu ukiu. Is jusu atvykusiu 4 asmenu šeimos adekvati atrode tik mama (tetis ir du sunus) man pasirode svelniai tariant ne kažka. Todel jums buvo uzdrausta patekti i ferma ir buvote mandagiai isprasyti. Nes kiekviena ferma turi užkrato rizika (nepykit bet jus pasitikejimo nekelėt). Visi norintys isvysti kaip veikia svirplių ūkis tai gales padaryti rugsejo-spalio menesi.
Tik žmogelis pamiršo paminėti kuriais metais :D Prabėgo ir rugsėjis ir spalis, o fermos niekas nematė. Šitas pasakorius ima pinigus už konsultacijas ir tai yra jo bizniukas. Dar pradžioje pasakojo apie kažkokius akcininkus, nors rimčiau pasidomėjus imonėje tik vienas darbuotojas ir akcininku neegzistuoja. Nors viskas is apyvartos matosi kas cia per kontora.
Turit atliekamu pinigu?Norit juos prarast?Nezinot kas yra bemieges naktys?Nezinot kas yra nervine itampa?Neuztenka LT seimunu pazadu?JUMS kaip tik cia-i SVIRPLIAI.LT!!!!Stanislovaitis jums pades visa tai patirti!Visai nebrangiai!!Nerimo ir nervu bomba garantuota nuo keliu iki keliolikos menesiu laikotarpiui!!!Pritaikius seimo modeli-uz pazadus atsakomybe negresia-viskas veikia tiesiog pasakiskai!!!!Tiems kam nieko nezadejo sis veikejas-praeikit sonu!!
Pone verslininke paaiskinkit kam perdirbejui reikalingas bandos nr.??)Ar jis laiduoja kad svirpliai ne "laukiniai"?Gal labiau turi but reikalingas sertifikas!Kurio jus net negalit niekam suteikt kas is jusu uzsiveise fermas.Taip kad visos uzveistos fermos skaitomos kaip nesertifikuotos!Nes bandos numeriui gaut nebutinas sertifikatas.Uztenka ja registruoti VMVT.Tik vienas bet-realizacijai to neuzteks.!Automobilis-saldytuvas)Na ka ponai fermeriai-Perkam refrezeratoriu!!Su kiek susisiekiai asmeniskai del svirpliu???Neturi informacijos ar jos neisisavini!?Tau skambinam ir sakom kas kiek turim, o tavo atsakymas-ok !kai tik pasileisim, paleis, kazka ten gaus- susisieksim!Linksma!Tik ne mums.Tik-Tak-Tik-Tak...PAZADU))
Ostapas Benderis
2020-01-29 13:29:25 IP 5f4sp6k2
Sveiki, čia Andrius iš SVIRPLIAI.LT
Noriu informuoti, kad LT atsiranda vis daugiau imoniu kurios užsiima svirpliu (ACHETA DOMESTICUS) perdirbimu. Miltu gamyba. Ir jie pradeda ieškotis šaldytu svirpliu augintoju-tiekèju. Pagrindinės pirkimo sutarties salygos:
1 svirpliai ACHETA DOMESTICUS
2 min. menesio kiekis 150kg.
3 šaldytu svirpliu pristatymas i gamyklos patalpas (pristatymas su automobiliu-śaldutuvu).
4 svirpliu amžius iki 30d.
5 ūkis turi buti reg. VMVT (tureti bandos numeri).

KAINA IR ATSISKAITYMO SALYGOS SU KIEKVIENU AUGINTOJU DERINAMA ATSKIRAI.
Jei śiandien ir neturit minèto kiekio produkcijos vis tiek prasau užpildyti ANKETA.SVIRPLIAI.LT

Su visais užpildžiusiais anketa susisieksiu asmeniśkai.
Sveiki, Pradėjau ir aš domėtis svirpliu ukiu, bet paskaites jūsų komentarus, atšoko visos fantazijos :D bet gal aš ir klystu, tai gal būtų norinčiu papasakoti viska tiksliau kaip ir kas vyksta. Galbūt būtų galima koperuotis ir ieškoti kontaktu kur realizuoti juos. Lauksiu jūsų žinių. Berniux90@gmail.com
Mielieji, augintojai kurie bendravote su manimi dèl svirpliu auginimo ir realizacijos: prašau užpildykite anketa ANKETA.SVIRPLIAI.LT
Ir tikrai rasiu kam parduoti Jusu produkcija (pirkimo salygas kainas ir kiekius (min. 100kg.) aptarsiu individualiai su kiekvienu augintoju). Siuo metu as net neturiu pilnos informacijos kas kiek augina ir kas kiek užsiśaldè. Todel kalbos kad: “visi turi pilnus śaldiklius”. man yra keistos todel ir siulau uzpildyti anketa.
Monika,

panasu, kad saldikliuose jau atsargas kaupia ir daugiau zmoniu. Gal visa asociacijos veikla ir pardavimu organizavimas tebuvo mitas / afera, kaip sakote, o gal verslo planas kuris nesivysto kaip planuota. Klausimu daug - atsakymu nera kur ieskoti. Idomu ar yra kas nors per ta asociacija kazka pardaves? Ar kas yra mates nors viena kita tos asociacijos nari (be Andriaus)? Ar esate su kazkuom bendrave, turite dar kazkieno kontaktus? Viskas labai miglota ir nuojauta sako, kad reikalai ir nepasitaisyti.

Yra trys keliai: laukti kol kazkas pasikeis i gera, viska uzdaryti ir nurasyti ideta darba bei pinigus i nuostoli, arba pradeti dirbti kartu ir patiems issitirti eksporto rinka, paklausa, realizacijos galimybes ir bandyti pajudeti i prieki patiems. Jei kalbos apie eksporto paklausa yra tiesa ir pagrindine kliutis didesniems pirkejams yra stabilus ir didesni zaliavos kiekiai - tuomet augintojai neturetu buti vienas kitam konkurentai. Tai kodel vieni kitu dar nematome?
Na va pradejo lysti "mokytojo-burtininko"galai!Kur jusu ferma 200m2?kur jusu auginami svirpliai tonomis?Kiek tonu jau pardavet nuo fermos atidarymo?Atsakymai akivaizdus!!"Ferma" skyle namo rusyje (Tai turbut i ja investuota 150tukstanciu e?).Tonos dviejose lentynose toj pacioj skylej!Tuos 150tukstanciu greiciausia investavo jusu sneku apmulkinti zmones bendrai sudejus?kurie per jusu "mokymus"prisiklause stebuklingu skaiciu apie pelna ir kaip jus paprastai viska padesit relizuosit.kaip visiems reikalingi svirpliai ir dideliais kiekiais!O dabar sedi sukise pinigus, ilinde i skolas ir prisipirke inventoriaus su pilnais saldikliais saldytu svirpliu!!Paklausus apie zadeta relizacija vietoj pasakymo kad tai feilas ir ner jokiu pirkeju-toliau maitina burtais kad kazkas pirks po 2 sav.po to kazkas kazka atidarys po 1, 5men.poto po 6 sav...ir taip jau nuo vasaros.Kiek zinome dar nei is veno jusu apmulkinto augintojo nesate nieko relizaves ir visi girdi vien pazadus ir pastovu laiko atideliojima.Gal laikas baigt ta komedija ir ir nustot maitinti zmones tusciais pazadais???!!!Beveik garantuoju kad po to ka dabar yra pazadejes augintojams praejus tam laiko tarpui pranes kad vel kazkas kazkur isvyko tartis ir reikia laukt kol grys.ir t.t...arba bus pasigaminkit miltus kazkas tai garantuotai perka tik padarykit miltus!ir ta pati pasaka po men, po 2 po1, 5.....
Labai linkiu nei vienam nebešerti šito klouno, visoje Lietuvoje pilna žmonių, buvusių pas jį "mokymuose", kuriuose žmogelis kalbėjo skaičiais kaip tai bus pelninga, kad mums reikės tik užauginti svirplius ir nesirūpinti jų realizacija, eksportuos svirplius jis 100%. Tai dabar susirinkęs po 300€ iš kiekvieno patikėjusio juo, ilsisi sau :D Andriau, Andriau.. :)
UAB Maistiniu vabzdziu ferma
2019-12-14 10:43:35 IP 28m867s5
Anonimas 2019-12-13 14:13:38
Buvau sio zmogaus rengiamuose kursuose, tikejausi savo akimis pamatyti uki, bet buvau nuvestas i savininko namo rusi.kur mokymai ir buvo atlikti, maniau bus kaip normalus mokykai, bus viskas nuo a iki z isdestyta, bet teko paciam traukti informacija is jo, visai jokio pasiruosimo mokymams, ir tiesa pasakius nesuzinojau nieko to ko nebuciau jau zinojes is internete pateikiamos informacikos. Jokios informacijos apie tai kaip viska iforminti. O ir asociacija nariu nepriima, dometasi keleta kartu per isplesta perioda, bet nauju nariu kaip neprieme taip ir dabar nepriimta, taip kad manau jog visa tai tik akiu dumimas siekiant parduoti svirpliu kiausinelius, pravesti nekokybiskus mokymus. Noreciau jog butu irodyta jog as klystu.
Jei kas noretu susisiekti:
Asasasiukas3@gmail.com
Aciu uz Jusu issakyta nuomone apie mokymus, asociacija ir tt. Gaila kad liko Jums mokymu metu neatsakytu klausimu. Tik jei patikslintumete kokie buvo neatsakyti klausimai (isipareigoju pateikti Jums atsakymus rastu per 2d.d.). Kiausineliu pardavimu uzsiima praktiskai visi augintojai, mokymai irgi rengiami Kaune, Klaipedoje, Šiauliuose, Vilniuje.
Kas liečia asociacijos veikla tai siulau patiems buti aktyviems ir maksimaliai isitraukti i tai. Siandien neatlygintinai asociacijos ir jos nariu labui dirbam gal 5-7 zmones. Ir liekam (Jusu atžvilgiu) visur kalti:) tai jau šiandiena galit aktyviai prisideti prie musu bendro tikslo igyvendinimo ir parodyti kaip reikia teisingai dirbti.
Jei kas noretu susisiekti:
Asasasiukas3@gmail.com
https://www.alio.lt/photos/patalpos-vilniaus-r-sav-buivydziai-i-mokyklos-g/ID60216743.html, stai didzioji sito veikejo "ferma" parduodama, kaip matot niekada nieko ir nebuvo irengta joje :)
Uab Maistinių vabzdžių ferma
2019-08-19 18:43:39 IP 28m867s5
To komentatorius Andrius:
Mokyklos g. 3, Buivydžių I k. jokios fermos neegzistuoja, seniūnija patvirtino, kad jokios svirplių fermos šiame kaime nėra. Nurodytu adresu apleistas pastatas. UAB savininkas augina savo namo rūsyje nedidelį svirplių kiekį, ką labai sunku pavadinti rimtu verslu. Už konsultacijas kaip pradėti šį verslą imamas 300 eur. mokestis. Manau, kad tai ir yra pagrindinė mintis. Visi straipsniai yra konkretus "feikas"
Laba diena.norėčiau daugiau sužinoti apie svirplius.Noriu klaust, kaip būtų galima gauti daugiau informacijos?

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Ukrainoje trečią parą iš eilės užfiksuotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius
Ukrainoje trečią parą iš eilės užfiksuotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius 08-15 10:48
Ukrainoje per pastarąją parą nustatyti 1.847 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai – daugiausiai nuo pandemijos pradžios, taip pat mirė 33 anksčiau užsikrėtę pacientai.
"S&P Global Ratings" palieka Lietuvai suteiktą A+ kredito reitingą
"S&P Global Ratings" palieka Lietuvai suteiktą A+ kredito reitingą 08-15 10:18
Daugeliui šalių mažinant reitingus, tarptautinė kredito reitingų agentūra "S&P Global Ratings" patvirtino šių metų vasarį Lietuvai suteiktą A+ ilgalaikio skolinimosi reitingą ir paliko stabilią...
JT atmetė JAV siūlymą pratęsti ginklų embargą Iranui
JT atmetė JAV siūlymą pratęsti ginklų embargą Iranui 08-15 09:22
Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryba triuškinama balsų persvara penktadienį atmetė JAV pasiūlymą pratęsti Iranui taikomą ginkluotės embargą, o toks žingsnis žada svarbių pasekmių daugiašaliam...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 208,60 +2,33%
Hewlett-Packard 18,18 -1,09%