Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maistas į namus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maistas į namus

Atsiliepimai apie Maistas į namus, UAB

Lėkštė.lt

Parašyk savo nuomonę apie Maistas į namus, UAB

Lėkštė.lt administracija
2018-10-16 14:57:18 IP 88.119.50.233
Darius 2018-10-16 13:51:19
Blogas todėl, kad darbuotojai nepraneša apie užsakymo vėlavimą, neinformuoja, praneša tik tada kai jau turi atvykti maistas ir staiga, oi atsiprašome vėluos jūsų užsakymas dar pusantros valandos. O jeigu aš laiką suplanavęs, turiu sėdėti namie ir laukti dar 1.5 val. Ir taip ne vieną sykį. Nusibodo toks požiūris į klientus ir perėjau į kitą maisto pristatymo platformą.
Ačiū už komentarą. Atsiprašau dar kartelį. Yra keletą atvejų pasitaikę, kai taip nutiko. Neseniai buvo imtasi priemonių dar tvaresnei kokybei užtikrinti. Dariau, kviečiame Jus užsakyti ir tuo įsitikinti ;)
Lėkštė.lt administracija 2018-10-16 11:15:30
Sveiki, Dariau! Kodėl blogas? Geras aptarnavimas yra tai, kas mus išskiria iš konkurentų. Patenkinti klientai yra svarbiausias įmonės tikslas ir tai diegiame visiems vairuotojams ir klientų aptarnavimo specialistams. :) Parašykite mums kas nutiko į kokybe@lekste.lt ir išspręsime problemą.
Lėkštė.lt administracija
2018-10-16 11:15:30 IP 88.119.50.233
Darius 2018-08-28 17:03:44
Nepatariu naudotis, labai blogas aptarnavimas
Vilija 2018-10-12 12:25:48
Pradžioje pasirodė šauni programėlė maisto užsakymui į namus, tačiau pirmą kartą užsakius, gerokai vėlavo. Antrą kartą užsakius maistas buvo perkeltas į kitą dieną, nors pradžioje niekur apie tai nebuvo pranešta. Atšaukus užsakymą pažadėjo gražinti pinigus artimiausią darbo dieną. Po savaitės pastebėjau, kad pinigai vis dar negražinti. Prieš kelias minutes paskambinau (kol į mano skambutį sureaguos laukiau keliolika minučių, paskui mano skambutį staiga atjungė, antrą kartą paskambinus atsiliepė greitai), tai sakė, kad tikriausiai įvyko klaida ir gražins per porą dienų. Laukiu pinigėlių, tikiuosi nereiks vėl skambinti, tačiau perspėju būti atsargiems.
Sveiki, Vilija.
Atsiprašome, kad teko tai patirti. Pinigus už atšauktus užsakymus grąžiname vėliausiai kitą bankų darbo dieną, tačiau dažniausiai tą pačią. Galbūt nenurodėte užsakymo numerio? Visada rekomenduojame parašyti mums laišką su užsakymo numeriu bei priežastimi į kokybe@lekste.lt ir būtinai Jums atrašysime.
Nepatariu naudotis, labai blogas aptarnavimas
Prasciausia maisto pristatymo imone.
Bendra uzsiskiau 3 kartus.
Pirmus du, atvaziavo visiskai kiti uzsakymai - negu buvo uzsakyti.
3 kartas buvo geriausias.
Pristatymas turejo but uz 1 h. Po 2 h paskambino, pasake kad veluoja, ir ar lauksiu dar 1 h? - Sutikau.
Praejo dar 3 h po skambucio ir maisto iki siol nematyt :DDD
nezinau ar cia man vienam taip su jais nesiseka ar kas.
Ne karto nepristate laiku (is 8 kartu). Nepristate laiku, arba isvis nepristate. Arogantiski ir pasipute. Tikiuosi jus greit oakeis WOLr.
Na prastesnio serviso sunku surasti. Kelintą kartą užsakymai ne sukomplektuota pilnai. Vėluoja. Telefonu prisiskambinti beveik niekad nepavyksta. Jų app daugumoje Android telefonų neveikia. Užsisakant maisto, ir negaunu jokio patvirtinimo kad užsakymas priimtas. Pagaliau prisiskambinti pavyko iki jų serviso paslaugos. Jie užsakymo nemato. Užsakymą kartoju. Tada pasirodo restoranas pagamino abu užsakymus. Absurdas. Susitvarkyti vyrai jums reikia.

Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Gilės kromelis
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus

Adresas: Laisvės pr. 117-79, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; valymo priemonės; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB ,,GILĖS KROMELIS” - kaimiškas, ekologiškas maistas į namus. Siūlome puikią išeitį visiems, kurių gyvenimo tempas didelis, kurie vertina kaimišką, ekologišką ir skanų maistą, kurie nori daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, rūpintis savo ir artimųjų sveika gyvensena. Jums siūlome:...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis; sveiki produktai.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Neringoje diegiamos naujos rinkliavos mokėjimo sistemos
Neringoje diegiamos naujos rinkliavos mokėjimo sistemos 10-16 15:14
Kurorto savivaldybė skelbia atnaujinusi vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą mokėjimo sistemą ir perspėja dėl galimų laikinų veikimo sutrikimų.
Ekonomistai: valstybė turėtų siekti didesnio biudžeto pertekliaus
Ekonomistai: valstybė turėtų siekti didesnio biudžeto pertekliaus 10-16 14:50
Vyriausybei antradienį pritarus 2019 m. biudžeto projektui su 0,4% bendrojo vidaus produkto (BVP) viešųjų finansų pertekliumi, ekonomistai sako, jog kitų metų biudžeto projekto negalima lyginti su...
Skvernelis: daug metų duomenys žiniasklaidai buvo teikiami neteisėtai
Skvernelis: daug metų duomenys žiniasklaidai buvo teikiami neteisėtai 10-16 14:41
Premjeras Saulius Skvernelis Seime aiškindamasis dėl užvertų registrų žiniasklaidai tvirtino, kad daug metų duomenys žurnalistams buvo teikiami neteisėtai.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Cisco 44,67 -2,28%