Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maistas į namus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maistas į namus

Atsiliepimai apie Maistas į namus, UAB

Lėkštė.lt

Parašyk savo nuomonę apie Maistas į namus, UAB

2019-02-15 10:55:14 IP 88.119.50.233
Gabrielė 2019-02-14 22:24:30
Dar taip pikta ir graudu nėra buvę. Maistą užsisakėme prieš 20val. Rašė, kad užsakymas bus atveštas ne vėliau nei iki 21:30. (nors vežimo laikas buvo nurodytas 50-60min). Kai vėlavo, supratom, nes vis dėl to valentino diena. Bet jau yra 22:30 ir manau užsakymo tikrai nebesulauksim. Kas yra liūdniausia, kad nuskaičiavo pinigus, susisiekti nėra kaip, nes po darbo valandų niekas neatsiliepia. Sugadinta diena, tai siaubingai. O tuo labiau šventė!
Naudojausi lėkštė.lt paslaugomis pirmą ir paskutinį kartą. Tikrai niekam nerekomenduoju. Woltas yra daug geriau ir patikimiau, nei šita durnių kontora. Ačiū, už sugadintą šventę ir tuščia skrandį.
NEREKOMENDUOJU.
Sveiki, Gabriele,
Labai Jūsų atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Galbūt galite nurodyti užsakymo numerį, kad galėtume išsiaiškinti, kas tiksliai šiuo atveju nutiko? Matome jūsų paskyrą mūsų sistemoje, tačiau nesate pateikę nė vieno užsakymo. Galbūt naudojotės kita paskyra? Maloniai prašome atsiųsti užsakymo numerį el. paštu info@lekste.lt
Dėkojame.
NEREKOMENDUOJU.
Julius 2019-01-24 12:04:23
Likau žiauriai nusivyles jų sistema. Šiaip dažnai naudodavaus jų paslaugomis, bet šį kartą, iš pagal vietovę atrinktų restoranų sąrašo pasirinkau Arena Pizza, pateikiau ir apmokėjau užsakymą, ir tada man pranešė, kad tas restoranas šiuo adresu maisto nepristato... Pinigai liko įšaldyti pas juos saskaitoj neapibrėžtam laikui (telefonu sugebėjo pasakyti tik tiek, kad per kelias darbo dienas grąžins pinigus)... O ka reiktų daryti žmogui jei tą užsakymą būtų pateikęs iš paskutinių pinigų? Nevalgyti tas kelias darbo dienas? :D Man asmeniškai nesuvokiama - kam tada ta restoranų paieška pagal pristatymo adresą, jei ji iš tikro atrenka restoranus pagal pieno riebumą? Nu žodžiu žiauriai blogai. Dar bent būtų bandę savo problemą išspresti kažkaip draugiškai taii nors neimtu gal taip pyktis, bet kai visiškai vienodai šviečia jiems tai... Niekada gyvenime nebesinaudosiu tokiom žemo lygio paslaugom...
Lygiai tas pats ir man buvo tik restoranas skyrėsi. 40 min prireikė susisiekti su restoranu, nors rašė pristatymas 55min, bet paskambino iš restorano ir pasakė, kad jų pristatymo laikas yra 2, 5 valandos, ir "ką čia jie vėjus šneka". Paskambinus į lėkštę buvo pasakyta 2-3 dd kol pinigai grįš, nei alternatyvų, nei šeip ko siūloma nabuvo. Žodžiu neprasidėkit, nepatingėkit patys nuvažiuot ir pasiimt arba tiesiogiai su restoranu bendraukit, nes čia tai...kontora...
Pristatymas laiku, sklandus imones darbas, mano atzvilgiu, rekomenduoju.
Nu va, katik pavelavus uzsakymui 40min, mum buvo pasakyta, kad lekste.lt apie velavima nieko negali pranesti, o paskambinus i maista atvezancia imone mum buvo pasakyta, beja, gan maloniai, kad uzsakymai dedami i eile. Tai kaip jus galit garantuoti pristatymo termina jeigu net vezejas jo negarantuoja. Reikalu daugiau su lekste.lt neturesime :) aciu, gera verslo pradzia ponai.
2018-10-16 14:57:18 IP 88.119.50.233
Darius 2018-10-16 13:51:19
Blogas todėl, kad darbuotojai nepraneša apie užsakymo vėlavimą, neinformuoja, praneša tik tada kai jau turi atvykti maistas ir staiga, oi atsiprašome vėluos jūsų užsakymas dar pusantros valandos. O jeigu aš laiką suplanavęs, turiu sėdėti namie ir laukti dar 1.5 val. Ir taip ne vieną sykį. Nusibodo toks požiūris į klientus ir perėjau į kitą maisto pristatymo platformą.
Ačiū už komentarą. Atsiprašau dar kartelį. Yra keletą atvejų pasitaikę, kai taip nutiko. Neseniai buvo imtasi priemonių dar tvaresnei kokybei užtikrinti. Dariau, kviečiame Jus užsakyti ir tuo įsitikinti ;)
Lėkštė.lt administracija 2018-10-16 11:15:30
Sveiki, Dariau! Kodėl blogas? Geras aptarnavimas yra tai, kas mus išskiria iš konkurentų. Patenkinti klientai yra svarbiausias įmonės tikslas ir tai diegiame visiems vairuotojams ir klientų aptarnavimo specialistams. :) Parašykite mums kas nutiko į kokybe@lekste.lt ir išspręsime problemą.
2018-10-16 11:15:30 IP 88.119.50.233
Darius 2018-08-28 17:03:44
Nepatariu naudotis, labai blogas aptarnavimas
Vilija 2018-10-12 12:25:48
Pradžioje pasirodė šauni programėlė maisto užsakymui į namus, tačiau pirmą kartą užsakius, gerokai vėlavo. Antrą kartą užsakius maistas buvo perkeltas į kitą dieną, nors pradžioje niekur apie tai nebuvo pranešta. Atšaukus užsakymą pažadėjo gražinti pinigus artimiausią darbo dieną. Po savaitės pastebėjau, kad pinigai vis dar negražinti. Prieš kelias minutes paskambinau (kol į mano skambutį sureaguos laukiau keliolika minučių, paskui mano skambutį staiga atjungė, antrą kartą paskambinus atsiliepė greitai), tai sakė, kad tikriausiai įvyko klaida ir gražins per porą dienų. Laukiu pinigėlių, tikiuosi nereiks vėl skambinti, tačiau perspėju būti atsargiems.
Sveiki, Vilija.
Atsiprašome, kad teko tai patirti. Pinigus už atšauktus užsakymus grąžiname vėliausiai kitą bankų darbo dieną, tačiau dažniausiai tą pačią. Galbūt nenurodėte užsakymo numerio? Visada rekomenduojame parašyti mums laišką su užsakymo numeriu bei priežastimi į kokybe@lekste.lt ir būtinai Jums atrašysime.
Nepatariu naudotis, labai blogas aptarnavimas
Prasciausia maisto pristatymo imone.
Bendra uzsiskiau 3 kartus.
Pirmus du, atvaziavo visiskai kiti uzsakymai - negu buvo uzsakyti.
3 kartas buvo geriausias.
Pristatymas turejo but uz 1 h. Po 2 h paskambino, pasake kad veluoja, ir ar lauksiu dar 1 h? - Sutikau.
Praejo dar 3 h po skambucio ir maisto iki siol nematyt :DDD
nezinau ar cia man vienam taip su jais nesiseka ar kas.
Ne karto nepristate laiku (is 8 kartu). Nepristate laiku, arba isvis nepristate. Arogantiski ir pasipute. Tikiuosi jus greit oakeis WOLr.
Na prastesnio serviso sunku surasti. Kelintą kartą užsakymai ne sukomplektuota pilnai. Vėluoja. Telefonu prisiskambinti beveik niekad nepavyksta. Jų app daugumoje Android telefonų neveikia. Užsisakant maisto, ir negaunu jokio patvirtinimo kad užsakymas priimtas. Pagaliau prisiskambinti pavyko iki jų serviso paslaugos. Jie užsakymo nemato. Užsakymą kartoju. Tada pasirodo restoranas pagamino abu užsakymus. Absurdas. Susitvarkyti vyrai jums reikia.

Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Gilės kromelis
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus

Adresas: Laisvės pr. 117-79, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; valymo priemonės; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB ,,GILĖS KROMELIS” - kaimiškas, ekologiškas maistas į namus. Siūlome puikią išeitį visiems, kurių gyvenimo tempas didelis, kurie vertina kaimišką, ekologišką ir skanų maistą, kurie nori daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, rūpintis savo ir artimųjų sveika gyvensena. Jums siūlome:...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis; sveiki produktai.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo
Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo 02-23 14:18
Vėjo jėgainių prieaugis Europoje 2018 m. buvo mažesnis, nei prieš metus. Europos vėjo jėgainių gamintojų asociacija taip pat pasigenda ir ambicijų Vidurio ir Rytų Europoje. Su viena išimtimi –...
Jei antras restoranas – ne paskutinis
Jei antras restoranas – ne paskutinis 02-23 14:08
Maitinimo versle priaugus iki antrosios vietos atidarymo, verta iškart galvoti apie skirtingų taškų suvaldymą. Juolab kad nežinia, ar po antrojo restorano atidarymo jų dar nepadaugės.
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda 02-23 08:33
Tarp kandidatų į prezidentus daugiausiai palaikymo sulaukia ekonomistas Gitanas Nausėda, už jo rikiuojasi parlamentarė Ingrida Šimonytė ir premjeras Saulius Skvernelis. Partijų reitinge pirmauja...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%