VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė MAGNUSSON ir partneriai, advokatų profesinė bendrija.

Straipsniai, kuriuose minima MAGNUSSON ir partneriai, advokatų profesinė bendrija

Straipsniai apie MAGNUSSON ir partneriai, advokatų profesinė bendrija

Baltijos jūros regiono advokatų kontora
Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
advokatai_kaune
Advokatai Kaune: kokie pokyčiai matomi NT rinkoje? 2017-10-09
Nors Vilnius vis auga ir stiprėja, advokatai Kaune tvirtina, kad laikinoji šalies sostinė, turėdama savo oro uostą, laisvąją ekonominę zoną ir stiprią mokslų bazę, atveria patrauklias perspektyvas komerciniam NT. Pastaraisiais metais ypač suaktyvėjo verslo centrų ir modernių biurų plėtra, traukianti naujų investuotojų dėmesį. Prisitaikydama prie gyventojų poreikių, tendencingai stiprėja ir privataus nekilnojamojo turto rinka.
advokatai_vilniuje_apie_dk_pakeitimus_kurie_vis_dar_kelia_klausimu
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 2017-09-15
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija "Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus pakeitimams, padaugėjo trumpų konsultacijų poreikis. Darbdaviai skuba atnaujinti dokumentus ir darbo sutartis. Advokatai Vilniuje pastebi, kad daug klausimų kelia darbuotojo atleidimo sąlygos, taip pat ir atostogų dienų apskaičiavimas.
Originaliems prekių ženklams – dviguba apsauga 2014-09-03
Yra dvejopa galimybė apginti savo prekės ženklą: ir pagal prekių ženklų įstatymą, ir pasitelkiant autorių teises. Šiuo atveju apginti prekės ženklą galima, net jei jis nėra įregistruotas.
Vadovai ne visada kalti dėl nuostolių 2014-04-02
Kada už priimtus nesėkmingus sprendimus atsako įmonės vadovas, o kada atsakomybė tenka valdybai, – takoskyros linija labai plona. Vis dėlto teismų praktika jau dėlioja aiškesnius kriterijus, kada samdomas vadovas nuo atsakomybės atleidžiamas.
Saulės byla pasiekė teismą 2013-04-16
Teismuose – pirmieji saulės jėgainių savininkų ieškiniai, kuriais skundžiamas valstybės sprendimas sumažinti elektros supirkimo tarifą. Tokių bylų rengiama ir daugiau. Investuotojai į saulės energetiką sako, kad kreiptis į teismą paskatino ne tik ekonominės, bet ir moralinės priežastys, nes valstybės sprendimai negali būti keičiami verslui nepaliekant laiko prisitaikyti prie naujų aplinkybių.
Įžiebė viltį laiduotojams 2012-05-18
Teismas priėmė sprendimą, laiduotojams sudarysiantį prielaidas efektyviau ginti savo teises. Jei aukštesni teismai jo nepanaikins, fiziniams asmenims, laidavusiems už įmonių paimtas paskolas, atsirastų šansų išsivaduoti nuo finansinių įsipareigojimų bankams ar lizingo bendrovėms.
Nutraukė sutartį 2012-04-24
Bankininkas neįrodė esąa finansiškai neišprusęs 2012-04-05
Buvęs bankininkas ir finansų ekspertas teismo neįtikino, kad nesuprato rizikos su DNB banku sudarydamas sutartį dėl sudėtingų finansinių priemonių įsigijimo. Tačiau teismo sprendime sau palankių motyvų įžvelgia tiek jis, tiek bankas.
Samdinio nusikaltimo nežinojimas atleidžia nuo atsakomybės 2012-02-24
Lietuvos aukščiausiojo teismo plenarinė sesija nustatė, kokiais atvejais įmonė gali būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn dėl neteisėtų samdyto direktoriaus veiksmų. Suformuota teismų praktika turėtų paskatinti akcininkus sugriežtinti tvarką joms priklausančiose įmonėse.
EK iniciatyva – daugiau moterų kompanijų vadovybėje 2012-02-23
Šį kovą bus analizuojami prieš metus startavusios ES iniciatyvos didinti moterų skaičių kompanijų vadovybėje rezultatai. Paaiškėjus, kad bendrovės savanoriškai nėra linkusios įdarbinti daugiau vadovių moterų, bus siūloma šią nuostatą įtvirtinti ES teisės aktais. Iniciatyva vertinama prieštaringai – kritikai mano, kad "moterų kvotos" neturėtų būti nustatomos.
Penkios didžiausios viešųjų pirkimų spragos 2011-12-07
Pateikiame penkias didžiausias viešųjų pirkimų sistemoje esančias spragas, kurios trukdo valstybei už palankiausią kainą įsigyti prekių ir paslaugų. Nuo 2012 m. sausio 1 d. įsigalios nauji Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai, tačiau šie pokyčiai visų spragų neužlopys.
Milijonų srautas galėtų būti dar veržlesnis 2010-10-26
ES lėšomis remiami projektai, ypač susiję su infrastruktūros plėtra, neretai įstringa dėl to, kad masiškaiskundžiami viešųjų konkursų rezultatai. Juditos Grigelytės nuotr.
UAB tvirtovė jau užimta 2010-10-19
Uždaroji akcinė bendrovė Lietuvoje nebėra ta verslo forma, kuri asmeninį akcininko turtą visuomet apsaugo nuo jo įmonei iškeltų pretenzijų. Taip atsitiko dėl to, kad didelis bylų kiekis sunkmečiu suformavo išsamią teisinę praktiką, kada akcininkas dėl nesąžiningų savo veiksmų už įmonės prievoles turi atsakyti savo turtu.
Bylinėjimasis vargina labiau nei ginčas 2010-08-06
Investiciniai fondai, susidūrę su jų valdomus pastatus besinuomojančių įmonių nenoru laikytis sutartinių įsipareigojimų, išeities dažniausiai ieško derybų keliu.
Vėl susiginčijo, ar įmanoma užblokuoti lažybų svetaines 2010-08-04
IT ekspertai vakar paneigė interneto tiekėjų pareiškimus esą nėra techninių galimybių užblokuoti prieigą prie užsienio lažybų kontorų svetainių. Tačiau ryšio tiekėjai vykdyti teismo nutartį ir blokuoti svetaines neskuba. Jie sako laukiantys teismo išaiškinimo.
Teismo sprendimu – sumaištis interneto teikėjams 2010-07-08
Pirmą kartą šalies istorijoje teismas įpareigojo internetinio ryšio teikėjus blokuoti prieigą prie konkrečių užsienio tinklalapių. Ekspertai tokį sprendimą vertina kaip cenzūrą, kuri neduos jokios naudos, nes techniškai vartotojai galės nesunkiai pasiekti šiuos puslapius ir mėginimai uždrausti prieigą prie jų bus tik galvos skausmas ryšio teikėjams, kuriems teks investuoti, kad šis sprendimas, kurį vartotojai techniškai lengvai apeis, būtų įgyvendintas.
Prieš skolindamasi Lietuva atlaikė griežtesnį auditą 2009-11-10
Lietuvos Vyriausybė, pasirinkusi kelią tarptautinėse rinkose skolintis JAV doleriais, obligacijų emisijos organizatorių reikalavimu turėjo išlaikyti ir teisinį auditą. O teigiamos audito išvados, anot teisininkų, padėjo šaliai pasiskolinti dvigubai daugiau nei planuota.
Nereikia atsakyti už samdyto vadovo nusikaltimus 2009-06-08
Konstitucinis Teismas pripažino, kad įmonė negali būti traukiama baudžiamojon atsakomybėn vien dėl nusikalstamų samdyto direktoriaus veiksmų, apie kuriuos nežinojo bendrovės savininkai.

Taip pat rekomenduojame

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
EUREKA LT
Elektroninė buhalterinė apskaita, Įmonių steigimas

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA NUO 29 € Nuotoliniu būdu teikiame inovatyvias elektronines apskaitos paslaugas virš 150 įmonių iš visos Lietuvos. Specializuojamės naujų, mažų ir vidutinių įmonių, taip pat ir MB apskaitoje. Google paieškoje esame geriausiai klientų vertinama apskaitos įmonė Lietuvoje. Mūsų klientų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
Rinkimų rezultatai pakoregavo dotacijas: daugiau gauna konservatoriai ir "valstiečiai"
Rinkimų rezultatai pakoregavo dotacijas: daugiau gauna konservatoriai ir "valstiečiai" 11-12 20:09
Savivaldybių tarybų bei Europos Parlamento rinkimai pakoregavo partijų dotacijas: jos auga konservatoriams ir "valstiečiams", kitoms partijoms daugiausiai mažėja.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Boeing 366,96 +4,55%
CBS 39,18 +2,81%
Nasdaq 102,53 +1,86%
Symantec 23,75 +1,45%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%
3M 170,11 -1,76%
Western Union 27,36 -1,83%
Harley-Davidson 38,52 -2,21%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 57,24 +0,16%
Benzinas 1,73 0,00%
Dyzelis 1,94 0,00%
Auksas 1494,81 -1,04%
Kava 2,80 -1,41%
Dujos (JAV) 2,33 -9,69%
Sidabras 17,65 -2,81%
Varis 5757,30 -0,03%