Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mados vardas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mados vardas

Atsiliepimai apie Mados vardas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mados vardas, UAB

Eglė 2023-01-24 10:41:06
Apeiti per 100km tokią įmonę. Kultūringo bendravimo nėra. Prekių nesiunčia. Dar facebook profilyje užblokavo mane, kad nekomentuočiau jog nepatikimi. Mėnuo laiko praėjo, gavau pusę siuntos. Už kitą pusę prašiau grąžinti pinigus. Tai atidavė per 48val ir ne vien po šia "įmone" slepiasi tie patys žmonės. Turiu visus susirašinėjimus.
Taip pat ir :mados vardas, goodlook.shop, mb soherma.
Reikia kreiptis į policiją, kitos išeities nėra.
Taip pat ir :mados vardas, goodlook.shop, mb soherma.
Nepirkit po apmokejimo pasako kad neturi jusu prekes o panorejus grazintis pinigus nieks negrazina...
ATSARGIAI ŽMONĖS. Šį įmonė apgaudinėja savo klientus. Kiek esu pirkus internetu, tai būdavo viskas aišku ir greitai įvykdyta. O čia neaiški įmonėlė ir matau iš komentarų ne viena apgavusi. Nei prekės nei pinigų mano pinigų.
Nesąžiningai dirba prekių nuo 2022-12-27 negavau. Neapsigaukite.
Negrąžino pinigų, nesąžiningi, nepirkit niekas. Liksit prie suskilusios geldos.
Noriu įspėti visus perkančius šioje e-parduotuvėje, aplenkite, kaip galima toliau. Čia šitoks nesiskaitymas su klientiu, kur dar niekur nesusidūriau.. Jei Tau rūbas netinka, tai kovosite, kad atgauti pinigėlius. Bendravimas su klientui pasibaisėtinas, į laiškus neatsako, pats turi surasti, ar gavo grąžinamą prekę ar ne ir išsimušti savo pinigus.
Sėkmės sukčiaujant toliau ir manau su tokiu požiūriu į klientą ilgai verso neturėsit.
a*******i!!!! meluojama kad nedirba fabrikas negauna prekių, užsakymo neįvykdo, dėl savų pingų reikia kovoti. Nepirkit nieko, abgaus o pingų ir nežinia ar atgausite
Eglė 2022-08-04 12:49:41
Gražino vakar pinigus ????. Galvojau kad visai negražins.
Irgi taip pat vakar :D kai vartotojų teisės pakartotinai dar kreipėsi į juos. Man parašė, kad šiukšlinėje laiškas buvo (o prieš tai kiek rašyta, atrašyta). Žodžiu, aiški kontora, apsipirkimai ten baigėsi jau man, o jau kiek metų atgal ten pirkdavau.
Eglė 2022-07-28 18:23:29
Už prekę sumokėjau. Parašė kad tokios prekė nėra likučio, todėl siūlė kitas. Man netiko. Todėl reikalavau grąžinti pinigus. Savaitę neatrašę el. Paštu, todėl nutariau dar parašyti laišką, tačiau tylu ramu. Į skambučius neatsiliepia.Tada sugalvojau kad į fb parašyti, parašė kad per dvi dienas grąžins pinigus. Tačiau taip ir negavau. Todėl trečiadieną vėl rašiau ir pridėjau kad kreipsiuos į vartotojų teises, tačiau taip ir tylu ramu. Man įdomu kaip šita įmonė iš vis sugeba dar egzistuot kaip taip agaudinėja žmones, skundų pilna, tiesilg baisuu.
Gražino vakar pinigus ????. Galvojau kad visai negražins.
Ir į vartotojų teises taip pat neatsako, nuo gegužės skiedžia kaip neturi, tai grąžins, tai nebegrąžins, atsiųs vėliau, po ilgo laiko atsirado suknelė (100% meluoja) ar dar norit, vėl kartoju, kad grąžintu tik pinigus ir vėl tylu ramu. Aš irgi apšalusi kas per įmonė!
Nesąžininga įmonė, nepristatė prekės ir negrąžina pinigų
Tera 2022-06-22 11:19:17
As su jais kovoju nuo birželio 2 d. irgi buvo melas apie išsiuntima, vis nukelinejo terminus, galiausiai atšaukiau užsakymą, laukiu pinigų, bet kaip įtariu reikės kreiptis į vartotojų teises, nes iš jų puses visiškas ignoras
Šiandien parašiau, kad jei per šiandiena nebus gražinti pinigai, kreipsiuos i vartotoju teises ir mokesčių inspekcija, tai katik ikrito pinigai
Rima 2022-06-21 15:18:19
Atsargiai su šia kompanija. Pristatymo terminai ir jų laikymasis, tai tragiškas, melas apie išsiuntimą, mulkina žmones. Prekių dar negavau, bet baisu ko laukti.
a*******i, užsisakiau suknele birželio 12d, iki dabar negaunu vis sako išsiųsime rytoj jau turėjau gauti trečiadienį, iki dabar dar nera pinigus pasisavino, nepirkit nieko iš ten
Aušra 2022-02-14 15:25:02
Nuo gruodžio mėn. nesulaukiu pinigų grąžinimo. Ignoravo, pagrasinau moksčių inspekcija, atsiliepė pagaliau po mėn. laiko, pažadėjo pinigus grąžinti per kelias dienas, negrąžino ir į žinutes daugiau neatsiliepė. Parašiau skundą į mokesčių inspekciją, sureagavo mokesčiai greitai, sekančią dieną jau prašymas buvo išnagrinėtas, liepta parduotuvei susisiekti su manimi per 2 sav. ir ginčą išspręsti. Deja, parduotuvė ne tik pirkėjus, bet ir mokesčius ignoruoja. Nežinia kuo viskas pasibaigs.
Ar jau issiprendre problema? Nes taip pat nuo sausio pinigu neatgaunu, kreipiausi i vartotoju teisias, dave termina grazinti pinigus bet dar negrazino…
Užsisakiau striuke prekę gavau laiku dar dovanų įdėjo man tai viskas tiko ir patiko
Negavau nei prekės, nei pinigų. Į užklausas neatsako. a*******i.
Galiu tik pridėti, lygiai taip pat nuo gruodžio neatgaunu pinigu, kreipiausiu į vartotoju teises, susirašinėjam…
Zmones, bukit budrus, a*******i uzsiimantis nelegaliu verslu, apskaitos nevykdo, sask neisrasineja, pinigu uz grazintas prekes negrazina, i zinutes neatsako, nieko nepirkit is ju, reikia kreiptis i mokesciu inspekcija ir policija, kad uzdarytu ta s*******o kontora, geri atsiliepimai blefas, jie patys ju prisirasineja, NIEKO IS JU NEPIRKIT
Nepirkite iš šios parduotuvės nieko. Pinigų grąžinti nenori, prekės pakeitimui neatsiunčia, į laiškus ir žinutes nereaguoja. Nesąžininga parduotuvė.
Nerekomenduoju. Atsiųsta užsakyta prekė, ne tokia, kokia vaizduojama pardavėjo nuotraukoje. Kokybė - 0 vertės.
Grąžinus prekę, pinigų negrąžina pagal nurodytą terminą. Vėlavo daugiau nei 2 savaites, kaskart reikėjo rašyti ir klausti, kada bus grąžinti pinigai. Atsakydavo, kad keliskart buvo bandoma pervest pinigus į pirkėjo sąskaitą, tačiau nesėkmingai, todėl pardavėjas manė, kad įvyko sistemos klaida, bet pirkėjas jau atgavo pinigus. Na juokingai graudu.
Profesionalumo čia apsipirkdami ir bendraudami el. paštu net nesitikėkite.
Nusivylus pirkeja
2022-01-04 21:50:39 IP 28lgc290
Nuotraukos talpinamos iš kitų tinklapių...neatitinka tai ka gauni...užsisakiau suknelę, gavau visai kitokio modelio, apie medžiagos kokybę net nekalbu, tragedija, medžiaga tokio plonumo.. labai nuvylė, kad yra taip žmonės apgaudinėjami... Žmonės neapsigaukit, išsaugokit savo pinigus.
Nepirkite iš šios parduotuvės nieko, nes bus vargo vakarienė, jeigu prekė netiks. Pinigų negrąžina, į laiškus, žinutes nereaguoja, į skambučius neatsiliepia. a*******i, mūsų sąskaita sau pinigus uždirbinėja.
Pirkau prekes iš šios parduotuvės, tačiau likau labai nustebinta greitu pristatymu ir aptarnavimu, net ir šventiniu laikotarpiu, ir geros kokybės rūbais.
Dėkui.
Nerekomenduoju.......Gavau prekes, etiketėse nurodyta sudėtis neatitiko svetainėje nurodytos. Nebūčiau nė pirkusi. Dydžiai netiko, grąžinau prekes. Praėjus 14 d. pinigai negrąžinti. Į laiškus, žinutes per Messenger nereaguoja.
Niekam nerekomenduoju pirkti iš šio pardavėjo. Grąžinus prekę, ilgai teko laukti pinigų, nors privalo grąžinti per 14 d. nuo siuntos gavimo į jų pašto skyrių. Tik pagrasinus vartotojų teisių apsaugos tarnybą, pervedė pinigus. Į laiškus neatsako, jokios informacijos nesuteikia.
Niekam nerekomenduoju! Esu nusivylusi!!!
Buvo užsakyta palaidinė ir virš mėn nesulaukiu iki po šiol, prašiau grąžinti pinigus bet ignoruoja į žinutes!!!
Niekam nerekomenduoju pirkti iš šio pardavėjo. Grąžinus prekę, ilgai teko laukti pinigų grąžinimo. Į laiškus neatsako, jokios informacijos nesuteikia arba meluoja, išsisukinėja.
Užsisakiau prekes, tačiau jų negavau, taip pat negavau jokios informacijos apie tai, kad prekių nėra ar vėluos. Kai kreipiausi, atrašė, kad tų prekių ir nebus bei kad turiu dvi galimybes, pinigus susigrąžinti arba pasiūlė kitą prekę. Pasirinkau pinigų grąžinimą. Tačiau pinigų negrąžino, į mano el. laiškus nereagavo. Kreipiausi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, tą pačią dieną grąžino pinigus.

Tad patarimas vienas - jeigu nepavyksta susitarti, rašykite skundą Vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Tą galima padaryti lengvai internetu.
Gavau viena preke, nors buvau uzsakius ir apmokejus uz dvi.Zadejo atsiust uz savaites, vis dar laukiu nuo kovo pradzios...Kiekviena karta reikia primint, kad apmokejimas jau atliktas, daugiau nepirksiu.
Lina 2021-04-28 22:39:17
Netikusia preke grazinau bet jie net nepasieme josis pastomato. Pinigu negrazina, i laiskus neatsakineja. Visi nukenteje buriames ir kovojam. As jau kreipiausi i Vartotoju tarnyba. Bet manau cia reikia kreiptis ir i teisesauga.
Grąžinkite prekę tik per kurjerį ir, kad būtų pasirašymas, kad prekę pardavėjas priėmė. Rašau iš savo patirties su šita kontora, pamačiau, kad labai nesąžiningi, tai iš karto siunčiau per paštą su pasirašytu žiniaraščio šaknelės pristatymu man atgal, bet ir tai, po grąžintos prekės tik per vartotojų teises pinigus susigrąžinau.
2021 vasario 26d užsisakiau prekę užsakymas [Užsakymas #118305] ir dar šiandien negavau.
Esu labai pikta! Niekaip negaunu atsakymo į laiškus kur siųsti grąžinimą. Į telefono skambučius neatsako, į laiškus taip pat. Susisiekti neįmanoma. Esu pirkusi ne vieną kartą ir visada buvau patenkinta, bet........susidūriau su grąžinimu ir opa.....visi čia rašyti atsiliepimai, dabar jau galiu teigti, visiška teisybė. Gavau paltuką kuris neatitiko aprašyme nurodyto ilgio (trūksta visų 15 cm). Noriu grąžinti, tik nežinau kaip tai padaryti. Tiksliau žinau, kreiptis į Vartotojų teisių tarnybą. Nesiruošiu daugiau maldauti ir žemintis.....VISIŠKAS NESISKAITYMAS SU KLIENTAIS
P.S nesuprantu, kam tada nurodote kontaktus, jeigu su jumis neįmanoma susisiekti
Nei prekes nei pinigu! Nera kur net komentara palikti, kad zmones butu atsargus
Vieną prekę grąžinau, na paprasčiausiai netiko. Užsakiau pakeisti ir dar papildomai kitų prekių, pervedžiau papildomai pinigus. Praėjus kokiom 5 dienom rašau el laišką ar gavo grąžintą prekę ir pinigus. Jokio atsakymo. Šiandien, t.y. praėjus 9 dienom, skambinu. Niekas neatsiliepia. Parašiau Fb puslapyje, kad atsakytų nors ką. Parašiau ir mesengerį. Atrašė, kad sirgo, nespėjo, Viskas suprantama. Bet ar negalima buvo vietoj tokio ilgo atsakymo į mesengerį su pridėliotais veidukais apie mano skleidžiamą negatyvą, automatiškai išsiųsti trumpą sakinį "prekė vėluos". Ne pirmas internetinis užsakymas, visur nors kokia tai informacija gaunama, o čia nieko. Tai ką gali galvoti? Išdavoje užblokavo Fb, dėl negatyvo skleidimo ir žadėjo grąžinti pinigus
Ne visas prekes įdeda į siuntinį. Argumentuoja, kad negauna prekių papildymo ir grąžins pinigus, tačiau jų negrąžina o žinutes ignoruoja. Nerekomenduoju.
Kažkada prieš kelis metus pirkdavau viskas būdavo gerai, pamenu net batus iki duru atveze, paskutiniu metu jau antra preke ateina visai neatitikus nuotraukos ju svetaineje ir labai prastos kokybes. Nusivyliau.
Užsisakiau suknelę, po kelių dienų jie parašė, kad negali įvykdyti užsakymo, nes mano norimos suknelės nebeturi, ir pasiūlė išsirinkti kitą. Aš jiems atrašiau, kad nieko kito nenoriu ir, kad grąžintų pinigus. Negavusi nei pinigų nei jokio atsakymo po savaitės parašiau jiems laišką dėl pinigų grąžinimo. Jokio atsakymo nesulaukiau ir į šį laišką. Palaukusi dar 5 dienas parašiau žinutę į Jų facebook paskyrą atrašė ir liepė į juos kreiptis elektroniniu paštu, kai pasakiau, kad jau kreipiausi iškart gavau atsakymą į savo pirmąjį prašymą grąžinti pinigus. Atsakė, kad nematė mano laiško ir pažadėjo grąžinti pinigus. Vėl laukiau ir parašiau jiems po keleto dienų, kad grąžintų pinigus ir atsiųstų man pervesto mokėjimo dokumentą. Tik po šio laiško iškart grąžino pinigus ir nieko nebeatrašė.
Aš taip pat neatgaunu pinigų jau pusantro mėnesio už grąžintas prekes. Šiandien užpildžiau prašymą vartotojų teisėms. Tikiuosi reikalai pajudės į priekį.
Niekaip nesugeba gražinti pinigų !!!
Užsisakiau dvi sukneles šioje parduotuvėje. Pasiskambinau susižinoti dėl pristatymo laiko ir man labai greitai ir mandagiai viską paaiškino. Dar po kelių minučių pardavėjas perskambino dėl spalvų pasirinkimo. Prekes gavau po 3 dienų. Viskas puikiai tiko. Nuotraukos atitiko realybę. Kokybė gera. Dydžiai atitiko. Rekomenduoju šią parduotuvę!
Nesugeba grazinti pinigu!!! Visa menesi jau laukiu i zinutes neatsako
Vau, nustebau! Galvojau, kad man vienai nepasiseke su sia kontora. Pasirodo nukentejusiu daugiau. Aferos viduryje baltos dienos! Pirkau suknele - gavau, bet visai ne toki modeli. Leido grazinti, taciau pinigu jau trecias menuo nesulaukiu. Kreipimaisi del pinigu grazinimo ignoruojami. Suma, gal ir ne kosmosas, bet pikta! Grupinis ieskinys, matau, jau butu didelis. Kad svarstote is ten ka nors isigyti - pasvarstykite dar karta.
Manau ir man reikės į vartotojų teises kreiptis ar net į policiją, nes matau, kad ir dargiau nukentėjusių yra. Nei pinigų nei suknelės nėra, į laiškus neatsakinėja.
Nepatariu pirkti šioje parduotuvėje, užsisakiau 3 prekes, gavau dvi, pati turėjau aiškintis ir ieškoti, kodėl nėra. Į laiškus neatsakė, telefonu pamelavo, kad greit bus, vis tiek nieko negavau, malonius laiškus ir toliau ignoravo, tik parašius piktesnį grąžino pinigus ir vėl meluodami, kad jau būtų išsiuntę, nes "tik šiandien gavo prekę". Kaip galima pardavinėt ko neturi ir neaišku kada turėsi. O viena prekė (džinsai) nenormalios smarvės atėjo, nepadeda nei skalbimai, nei niekas jiems, pinigai tiesiai į šiukšlių dėžę.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

"KG Constructions Group" į naują gamyklą kraustosi su ambicija: metų planas – 85 mln. Eur apyvarta
16 veiklos metų – tiek šiemet skaičiuoja Lietuvoje seniausia, didžiausią patirtį fasadų gamybos srityje sukaupusi aliuminio-stiklo konstrukcijų gamintoja "KG Constructions Group". Po savo sparnu...
Filmo heroje tapusi Rose Namajunas: "Tai, ką apie mane girdėjote iki šiol, tebuvo ledkalnio viršūnė"
Rose Namajunas vaikystėje svajojo apie užraktą ant durų. Tapusi smurto auka ji buvo per silpna atsakyti tuo pačiu. Praėjo pora dešimčių metų, kol jauna moteris sugebėjo stoti į sąžiningą kovą su...
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Prarasti duomenys, neveikianti interneto svetainė ar e. parduotuvė, dėl IT sutrikimo suparalyžiuota įmonės veikla. Tokie įvykiai šiandien jau lyg ir nestebina, tačiau toleruoti tokias veiklos...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 172,31 +10,54%
Meta 151,74 +3,01%