Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mados vardas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mados vardas

Atsiliepimai apie Mados vardas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mados vardas, UAB

Užsisakiau prekes, tačiau jų negavau, taip pat negavau jokios informacijos apie tai, kad prekių nėra ar vėluos. Kai kreipiausi, atrašė, kad tų prekių ir nebus bei kad turiu dvi galimybes, pinigus susigrąžinti arba pasiūlė kitą prekę. Pasirinkau pinigų grąžinimą. Tačiau pinigų negrąžino, į mano el. laiškus nereagavo. Kreipiausi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, tą pačią dieną grąžino pinigus.

Tad patarimas vienas - jeigu nepavyksta susitarti, rašykite skundą Vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Tą galima padaryti lengvai internetu.
Gavau viena preke, nors buvau uzsakius ir apmokejus uz dvi.Zadejo atsiust uz savaites, vis dar laukiu nuo kovo pradzios...Kiekviena karta reikia primint, kad apmokejimas jau atliktas, daugiau nepirksiu.
Lina 2021-04-28 22:39:17
Netikusia preke grazinau bet jie net nepasieme josis pastomato. Pinigu negrazina, i laiskus neatsakineja. Visi nukenteje buriames ir kovojam. As jau kreipiausi i Vartotoju tarnyba. Bet manau cia reikia kreiptis ir i teisesauga.
Grąžinkite prekę tik per kurjerį ir, kad būtų pasirašymas, kad prekę pardavėjas priėmė. Rašau iš savo patirties su šita kontora, pamačiau, kad labai nesąžiningi, tai iš karto siunčiau per paštą su pasirašytu žiniaraščio šaknelės pristatymu man atgal, bet ir tai, po grąžintos prekės tik per vartotojų teises pinigus susigrąžinau.
2021 vasario 26d užsisakiau prekę užsakymas [Užsakymas #118305] ir dar šiandien negavau.
Esu labai pikta! Niekaip negaunu atsakymo į laiškus kur siųsti grąžinimą. Į telefono skambučius neatsako, į laiškus taip pat. Susisiekti neįmanoma. Esu pirkusi ne vieną kartą ir visada buvau patenkinta, bet........susidūriau su grąžinimu ir opa.....visi čia rašyti atsiliepimai, dabar jau galiu teigti, visiška teisybė. Gavau paltuką kuris neatitiko aprašyme nurodyto ilgio (trūksta visų 15 cm). Noriu grąžinti, tik nežinau kaip tai padaryti. Tiksliau žinau, kreiptis į Vartotojų teisių tarnybą. Nesiruošiu daugiau maldauti ir žemintis.....VISIŠKAS NESISKAITYMAS SU KLIENTAIS
P.S nesuprantu, kam tada nurodote kontaktus, jeigu su jumis neįmanoma susisiekti
Nei prekes nei pinigu! Nera kur net komentara palikti, kad zmones butu atsargus
Vieną prekę grąžinau, na paprasčiausiai netiko. Užsakiau pakeisti ir dar papildomai kitų prekių, pervedžiau papildomai pinigus. Praėjus kokiom 5 dienom rašau el laišką ar gavo grąžintą prekę ir pinigus. Jokio atsakymo. Šiandien, t.y. praėjus 9 dienom, skambinu. Niekas neatsiliepia. Parašiau Fb puslapyje, kad atsakytų nors ką. Parašiau ir mesengerį. Atrašė, kad sirgo, nespėjo, Viskas suprantama. Bet ar negalima buvo vietoj tokio ilgo atsakymo į mesengerį su pridėliotais veidukais apie mano skleidžiamą negatyvą, automatiškai išsiųsti trumpą sakinį "prekė vėluos". Ne pirmas internetinis užsakymas, visur nors kokia tai informacija gaunama, o čia nieko. Tai ką gali galvoti? Išdavoje užblokavo Fb, dėl negatyvo skleidimo ir žadėjo grąžinti pinigus
Ne visas prekes įdeda į siuntinį. Argumentuoja, kad negauna prekių papildymo ir grąžins pinigus, tačiau jų negrąžina o žinutes ignoruoja. Nerekomenduoju.
Kažkada prieš kelis metus pirkdavau viskas būdavo gerai, pamenu net batus iki duru atveze, paskutiniu metu jau antra preke ateina visai neatitikus nuotraukos ju svetaineje ir labai prastos kokybes. Nusivyliau.
Užsisakiau suknelę, po kelių dienų jie parašė, kad negali įvykdyti užsakymo, nes mano norimos suknelės nebeturi, ir pasiūlė išsirinkti kitą. Aš jiems atrašiau, kad nieko kito nenoriu ir, kad grąžintų pinigus. Negavusi nei pinigų nei jokio atsakymo po savaitės parašiau jiems laišką dėl pinigų grąžinimo. Jokio atsakymo nesulaukiau ir į šį laišką. Palaukusi dar 5 dienas parašiau žinutę į Jų facebook paskyrą atrašė ir liepė į juos kreiptis elektroniniu paštu, kai pasakiau, kad jau kreipiausi iškart gavau atsakymą į savo pirmąjį prašymą grąžinti pinigus. Atsakė, kad nematė mano laiško ir pažadėjo grąžinti pinigus. Vėl laukiau ir parašiau jiems po keleto dienų, kad grąžintų pinigus ir atsiųstų man pervesto mokėjimo dokumentą. Tik po šio laiško iškart grąžino pinigus ir nieko nebeatrašė.
Aš taip pat neatgaunu pinigų jau pusantro mėnesio už grąžintas prekes. Šiandien užpildžiau prašymą vartotojų teisėms. Tikiuosi reikalai pajudės į priekį.
Niekaip nesugeba gražinti pinigų !!!
Užsisakiau dvi sukneles šioje parduotuvėje. Pasiskambinau susižinoti dėl pristatymo laiko ir man labai greitai ir mandagiai viską paaiškino. Dar po kelių minučių pardavėjas perskambino dėl spalvų pasirinkimo. Prekes gavau po 3 dienų. Viskas puikiai tiko. Nuotraukos atitiko realybę. Kokybė gera. Dydžiai atitiko. Rekomenduoju šią parduotuvę!
Nesugeba grazinti pinigu!!! Visa menesi jau laukiu i zinutes neatsako
Vau, nustebau! Galvojau, kad man vienai nepasiseke su sia kontora. Pasirodo nukentejusiu daugiau. Aferos viduryje baltos dienos! Pirkau suknele - gavau, bet visai ne toki modeli. Leido grazinti, taciau pinigu jau trecias menuo nesulaukiu. Kreipimaisi del pinigu grazinimo ignoruojami. Suma, gal ir ne kosmosas, bet pikta! Grupinis ieskinys, matau, jau butu didelis. Kad svarstote is ten ka nors isigyti - pasvarstykite dar karta.
Manau ir man reikės į vartotojų teises kreiptis ar net į policiją, nes matau, kad ir dargiau nukentėjusių yra. Nei pinigų nei suknelės nėra, į laiškus neatsakinėja.
Nepatariu pirkti šioje parduotuvėje, užsisakiau 3 prekes, gavau dvi, pati turėjau aiškintis ir ieškoti, kodėl nėra. Į laiškus neatsakė, telefonu pamelavo, kad greit bus, vis tiek nieko negavau, malonius laiškus ir toliau ignoravo, tik parašius piktesnį grąžino pinigus ir vėl meluodami, kad jau būtų išsiuntę, nes "tik šiandien gavo prekę". Kaip galima pardavinėt ko neturi ir neaišku kada turėsi. O viena prekė (džinsai) nenormalios smarvės atėjo, nepadeda nei skalbimai, nei niekas jiems, pinigai tiesiai į šiukšlių dėžę.
ŽMONĖS NEPIRKIT!!!! a*******i, pinigėlius pervedžiau, o prekės NĖRA. O ATSILIEPIMUS blogus trina Ir nereaguoja į laiškus. Krepsiuos į vartotojų teises.
Niekam nepatariu čia pirkti. Grąžinau prekę, bet pinigų nesulaukiu jau 3 mėnesiai. Tai nesąžiningi pardavėjai, net prisiskambinti jiems neįmanoma.
Perku kokius 5 metus is mados vardas puslapio feisbuke, kai parasiau eilini karta atsiliepima zinute, manes paprase palikti atsiliepima, kai pasakiau, kad neleidzia daugiau palikt, pridejo nuoroda, kad galiu palikt cia, tai nezinau kaip cia kam atrodo perkame atsiliepimai, tiesiog kliente pati ikyriai dekoja ir man tiesiog pasiule parasyt cia, tad aciu eilini karta uz puiku drabuzi, beja kainos cia taip pat puikios! Jusu kliente S.S.
Labai aciu uz greita pristatyma, nuostabia suknyte ir saldzia dovanele
Nerekomenduosiu niekam sios kontoros, komunikacijos lygiai nulis, uzsakymas padarytas, pavedimas padarytas (sioje vietoje viskas vyko labai greit ir aiskiai), prekiu neturiu iki siol (praejo savaite laiko) ir informacijos po pavedimo JOKIOS! Ar uzsakymas priimtas, ar pavedima gavo, kada bus uzsakymas, kodel veluoja. Nurodytu kontaktu - niekas nesiteikia pakelti, rasiau ir i nurodyta info pasta - nieko. Labai nuvyle.
Melagiai ir a*******i, uzsipirke kruva teigiamu atsiliepimu. NEPIRKIT
Dar prie lito buvau netyčia šiai pardavėjai pervedusi 700 lt, tai oi kiek vargo buvo juos atgauti... Teko Kreipitis net į skolų išieškojimo įmonę, tai net jos teisininkas pastebėjo, kad pardavėja ne eilinio naglumo.
Greitas pristatymas, malonus bendravimas, kokybiški drabužiai ir dar saldi dovanėlė. Ačiū Jums!
Suknytė tobula: ir audinys, ir kokybė :-), ir modelis :-) Ačiū už nuostabią suknytę ir saldžią staigmenėlę !!!
Esu patenkinta gauta preke, pirkau kuprine, gavau
graziai supakuota, kuprine labai geros kokybes, rekomenduoju. Tikrai labai patiko.
Esu labai patenkinta šia prekybos firma, labai esu dėkinga už puikų, greita aptarnavimą, labai malonus aptarnavimas, teko ir siųstis prekę į užsienį, jokių priekaištų.
Greitas ir malonus aptarnavimas, prekės atvyko per dvi dienas nuo apmokėjimo. Viskas tiko ir patiko. Tikrai ateityje pirksiu ir vėl :)
Operatyviai pristatyta prekė būtent tokia, kokios ir norėjau. Puikus bendravimas ir informacijos pateikimas. Maloniai nustebino palikta saldi dovanėlė - nerealu! Manau, dar grįšiu ir kitiems rekomenduosiu!
Ačiū, siuntinį ir mielą dovanėlę gavau...Viskas greit ir nuoširdus aptarnavimas.Iki sekančio apsipirkimo....
Puikus ir labai greitas aptarnavimas švenčių metu!!! Buvau maloniai nustebinta. Suknelė puiki, pristatymas labai greitas, miela maža dovanėlė!!!
Tiesiog nuostabus aptarnavimas ir pristatymo greitis. Buvo visiškas WOW efektas :) ir dar laukė maloni staigmena.
Išsirinkus/užsakius prekę, tačiau paaiškėjus, kad jos neturite - buvo greitai sureaguota ir pasiūlyta rinktis iš kitų modelių. Prekę gavau jau kitą dieną, buvo pritaikyta nuolaida. Ačiū už lankstumą klientui. Manau, kad dar kartą "sugrįšiu" pas jus. Sėkmės!
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas
Malonus ir paslaugus kolektyvas
Prekė kokybiška ir graži
Būtinai dar pirksiu nekartą
Lina Voiškunienė
2017-04-28 18:42:00 IP 28mbrug7
Jau antrą kartą perku šioje internetinėje parduotuvėje, abu kartus likau labai patenkinta.Malonus ir labai greitas aptarnavimas!
Operatyvus ir greitas aptarnavimas, šiltas bendravimas ir lankstumas. Labai džiaugiuosi, jus atradusi :)
Pitmą kartą pirkau iš šios internetinės parduotuvės ir likau labai patenkinta, tiek gautais batais, tiek personalo darbu - operatyvumas, patikimumas ir malonus aptarnavimas garantuotas. Rekomenduoju ;). Ir ačiū už saldžią dovanėlę ;)
Pirmą kartą užsisakinėjau prekę iš šios parduotuvės, tačiau likau labai patenkinta greitu pristatymu, puikiai tinkanciu ir geros kokybes rubu. Taipogi nustebino išpakavus siuntą, joje rasta maža saldi dovanėle.
Labai graži suknele, maloni kūnui medžiaga.išmera 42 tinka dailiu formu merginam bet ir turintem stambesnia kūno forma 'Medžiaga gražiai krenta, nesiglamžo Esu dekinga užtai kad pirksu sau gimtadieniui visem labai patiko rekomendoju
Jūsų prekės labai kokybiškos ir šaunios, maloniai nustebino saldi staigmena ;). Labai operatyvus pristatymas ir prekės pakeitimas. Ačiū Jums ir linkiu kuo dideliausios sėkmės.
Esu labai patenkinta kokybiskomis prekemis, greitu pristatymu ir prekes pakeitimu.Ačiū jums ir linkiu sėkmės.
Kamile Virbilaite
2017-02-13 21:53:39 IP 5f4sootc
Tikrai šauni parduotuvė ir super operatyvumas :) Dėkui už puikias prekes ir dovanėlę :) jeigu dar ko reikės, žinosiu kur rast.
Ačiū Jums!
Suknelės tikrai gražios ir kokybiškai pasiūtos. Labai mielai nustebino saldi dovanėlė pridėta į siuntinuką :-)
Likau labai patenkinta aptarnavimu, ypač kai netiko vienos suknelės dydis. Kurjeris atvežė keletą suknelių, kad galėčiau išsirinkti tinkamiausią ir netgi palaukė, kol pasimatuosiu! Tobula!
Dėkoju Jums už kantrybę :-)
Labai kokybiška prekė-suknelė, malonūs ir greiti atsakymai į užklausas. Labiausiai patiko jog pakonsultavo dėl dydžio ir stengėsi pateikti užsakymą greičiau nei pagal numatytą standartinį laiką. Suknelė - verta kiekvieno sumokėto cento :)
Esu ne kartą čia apsipirkusi :-) patiko viskas, pradedant aptarnavimu, bendravimu, greitu pristatymu ir baigiant geros kokybės prekėmis :-) Linkiu sėkmės :-)
Esu labai patenkinta šia įmone, prekė puikios kokybės. Pristatymas labai greitas. Tikrai rekomenduoju!
Maloniai nustebino operatyvus darbas ir kokybiška suknelė - dirba net sekmadieniais ir iškilus neaiškumams dėl dydžių viską skubiai padėjo išspręsti :) Matyti, kad žmonės tikrai stengiasi, jog klientai liktų patenkinti :)
Viskas puikiai: ir aptarnavimas, ir prekės! Pirkau ne kartą ir atsiliepimai tik kuo geriausi! Sėkmės, Mados vardas!

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų
Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų 05-14 20:23
Seime skinasi kelią draudimas iš Druskininkų į Vilnių iškelti Prabavimo rūmus. Taip parlamentarai siekia nesutrikdyti tauriųjų metalų rinkos priežiūros.
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino 05-14 20:07
Turistus susigrąžinti siekianti Italija penktadienį paskelbė atšaukianti reikalavimą karantinuotis lankytojams iš Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir Izraelio, turintiems neigiamą COVID-19...
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija 05-14 19:19
Rusija penktadienį oficialiai paskelbė Jungtines Valstijas ir Čekiją "nedraugiškomis valstybėmis", išliekant didelei įtampai tarp Maskvos ir Vakarų šalių.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%