Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mados vardas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mados vardas

Atsiliepimai apie Mados vardas, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Mados vardas, UAB

Nerekomenduosiu niekam sios kontoros, komunikacijos lygiai nulis, uzsakymas padarytas, pavedimas padarytas (sioje vietoje viskas vyko labai greit ir aiskiai), prekiu neturiu iki siol (praejo savaite laiko) ir informacijos po pavedimo JOKIOS! Ar uzsakymas priimtas, ar pavedima gavo, kada bus uzsakymas, kodel veluoja. Nurodytu kontaktu - niekas nesiteikia pakelti, rasiau ir i nurodyta info pasta - nieko. Labai nuvyle.
Melagiai ir a*******i, uzsipirke kruva teigiamu atsiliepimu. NEPIRKIT
Dar prie lito buvau netyčia šiai pardavėjai pervedusi 700 lt, tai oi kiek vargo buvo juos atgauti... Teko Kreipitis net į skolų išieškojimo įmonę, tai net jos teisininkas pastebėjo, kad pardavėja ne eilinio naglumo.
Greitas pristatymas, malonus bendravimas, kokybiški drabužiai ir dar saldi dovanėlė. Ačiū Jums!
Suknytė tobula: ir audinys, ir kokybė :-), ir modelis :-) Ačiū už nuostabią suknytę ir saldžią staigmenėlę !!!
Esu patenkinta gauta preke, pirkau kuprine, gavau
graziai supakuota, kuprine labai geros kokybes, rekomenduoju. Tikrai labai patiko.
Esu labai patenkinta šia prekybos firma, labai esu dėkinga už puikų, greita aptarnavimą, labai malonus aptarnavimas, teko ir siųstis prekę į užsienį, jokių priekaištų.
Greitas ir malonus aptarnavimas, prekės atvyko per dvi dienas nuo apmokėjimo. Viskas tiko ir patiko. Tikrai ateityje pirksiu ir vėl :)
Operatyviai pristatyta prekė būtent tokia, kokios ir norėjau. Puikus bendravimas ir informacijos pateikimas. Maloniai nustebino palikta saldi dovanėlė - nerealu! Manau, dar grįšiu ir kitiems rekomenduosiu!
Ačiū, siuntinį ir mielą dovanėlę gavau...Viskas greit ir nuoširdus aptarnavimas.Iki sekančio apsipirkimo....
Puikus ir labai greitas aptarnavimas švenčių metu!!! Buvau maloniai nustebinta. Suknelė puiki, pristatymas labai greitas, miela maža dovanėlė!!!
Tiesiog nuostabus aptarnavimas ir pristatymo greitis. Buvo visiškas WOW efektas :) ir dar laukė maloni staigmena.
Išsirinkus/užsakius prekę, tačiau paaiškėjus, kad jos neturite - buvo greitai sureaguota ir pasiūlyta rinktis iš kitų modelių. Prekę gavau jau kitą dieną, buvo pritaikyta nuolaida. Ačiū už lankstumą klientui. Manau, kad dar kartą "sugrįšiu" pas jus. Sėkmės!
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas
Malonus ir paslaugus kolektyvas
Prekė kokybiška ir graži
Būtinai dar pirksiu nekartą
Lina Voiškunienė
2017-04-28 18:42:00 IP 28mbrug7
Jau antrą kartą perku šioje internetinėje parduotuvėje, abu kartus likau labai patenkinta.Malonus ir labai greitas aptarnavimas!
Operatyvus ir greitas aptarnavimas, šiltas bendravimas ir lankstumas. Labai džiaugiuosi, jus atradusi :)
Pitmą kartą pirkau iš šios internetinės parduotuvės ir likau labai patenkinta, tiek gautais batais, tiek personalo darbu - operatyvumas, patikimumas ir malonus aptarnavimas garantuotas. Rekomenduoju ;). Ir ačiū už saldžią dovanėlę ;)
Pirmą kartą užsisakinėjau prekę iš šios parduotuvės, tačiau likau labai patenkinta greitu pristatymu, puikiai tinkanciu ir geros kokybes rubu. Taipogi nustebino išpakavus siuntą, joje rasta maža saldi dovanėle.
Labai graži suknele, maloni kūnui medžiaga.išmera 42 tinka dailiu formu merginam bet ir turintem stambesnia kūno forma 'Medžiaga gražiai krenta, nesiglamžo Esu dekinga užtai kad pirksu sau gimtadieniui visem labai patiko rekomendoju
Jūsų prekės labai kokybiškos ir šaunios, maloniai nustebino saldi staigmena ;). Labai operatyvus pristatymas ir prekės pakeitimas. Ačiū Jums ir linkiu kuo dideliausios sėkmės.
Esu labai patenkinta kokybiskomis prekemis, greitu pristatymu ir prekes pakeitimu.Ačiū jums ir linkiu sėkmės.
Kamile Virbilaite
2017-02-13 21:53:39 IP 5f4sootc
Tikrai šauni parduotuvė ir super operatyvumas :) Dėkui už puikias prekes ir dovanėlę :) jeigu dar ko reikės, žinosiu kur rast.
Ačiū Jums!
Suknelės tikrai gražios ir kokybiškai pasiūtos. Labai mielai nustebino saldi dovanėlė pridėta į siuntinuką :-)
Likau labai patenkinta aptarnavimu, ypač kai netiko vienos suknelės dydis. Kurjeris atvežė keletą suknelių, kad galėčiau išsirinkti tinkamiausią ir netgi palaukė, kol pasimatuosiu! Tobula!
Dėkoju Jums už kantrybę :-)
Labai kokybiška prekė-suknelė, malonūs ir greiti atsakymai į užklausas. Labiausiai patiko jog pakonsultavo dėl dydžio ir stengėsi pateikti užsakymą greičiau nei pagal numatytą standartinį laiką. Suknelė - verta kiekvieno sumokėto cento :)
Esu ne kartą čia apsipirkusi :-) patiko viskas, pradedant aptarnavimu, bendravimu, greitu pristatymu ir baigiant geros kokybės prekėmis :-) Linkiu sėkmės :-)
Esu labai patenkinta šia įmone, prekė puikios kokybės. Pristatymas labai greitas. Tikrai rekomenduoju!
Maloniai nustebino operatyvus darbas ir kokybiška suknelė - dirba net sekmadieniais ir iškilus neaiškumams dėl dydžių viską skubiai padėjo išspręsti :) Matyti, kad žmonės tikrai stengiasi, jog klientai liktų patenkinti :)
Viskas puikiai: ir aptarnavimas, ir prekės! Pirkau ne kartą ir atsiliepimai tik kuo geriausi! Sėkmės, Mados vardas!
Puikus aptarnavimas, labai siltas bendravimas, profesionalus konsultavimas, nuostabios prekes, gera kokybe. Pirksime dar!
Puikus ir malonus aptarnavimas, kokybiskos prekes. Rekomenduoju!!!
Geros kokybės prekes, greitas pristatymas +maloni staigmenele, rekomenduoju!
Sėkmės Jums MVGOODS!
Niekada nelaimiu jokiose loterijose ir FB dažnai "laikinau", bet niekada nieko nelaimėdavau...jei mūsų jaunėlė nelaimėtų, tikrai maniau, kad tai akių dūmimas, bet mūsų dukrytė daug kartų yra tokiu būdu laimėjusi daugybę prizų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje...pagaliau ir man nusišypsojo laimė :)
Laimėjau suknelę :)
Pasirodo būna stebuklų..:) :) :)
.ypač tai nudžiugina, kai mažiausiai to tikiesi,..
Mergytės linkiu visoms tokių malonių staigmenų.!!!!!!!!!!!!!
Išpakuoji ir randi sveikinimo atviruką su prisegtu šokoladiniu saldainiu, sakysit-tai tik smulkmena...bet argi mūsų gyvenimas nesusideda iš smulkmenų...ir kaip gera, kai tos smulkmenos kažką pradžiugina, nustebina, praskaidrina kasdienybę..
.Nuoširdus AČIŪ Mados Vardui.
Ačiū, kad esat ir džiuginat mus :)
Nuostabus ir operatyvus aptarnavimas. Rekomenduoju :)
Džiugu, kad ši įmonė taiso savo reputaciją. Keista tik tai, kad visi atsiliepimai buvo pradėti rašyti tik po pačio pirmo atsiliepimo, kuris buvo stipriai neigiamas. Manau, kad čia rašo klientės, kurių mados vardas paprašo. O kiek tokių yra, kurios nepatenkintos prekėmis ir aptarnavimu ir nežino, kad yra toks portalas skirtas atsiliepimams?
Maloniai ir greitai gavaau atsakymus I mano uzduotus klausimus del norimu prekiu.Greitas pristatymas, kokybiskos prekes ir +siurprizas prie kavos ;).Aciu jums :) Labai patenkinta MVgoods.com :)
Tik geriausi atsiliepimai, greitas pristatymas, malonus bendravimas, lietuviška produkcija, prieinamos kainos, drąsiai galiu rekomenduoti.
Esu įnoringa klientė, tačiau MADOS VARDAS visus mano norus išpildė :) ir rezervavo prekę, ir atsakinėjo į laiškus greitai bei laiku, ir maloniai aptarnavo :) laiku gavau prekę ir nustebau pasimatavusi - kokybiška medžiaga, puikiai tinkantis dydis ir maloni staigmena siuntos pakuotėje :) pirkau ir dar pirksiu!
Uzsisakiau kardigana, tikrai nesitikejau kad jis atitiks visus mano norus, bet nustebau jis labai grazus, ir dydis atitiko, maloniai nustebino saldi dovanele
Dėkoju Madosvardas.lt. Apsipirkus E-parduotuvėje: www.MWGOODS.com likau labai patenkinta: prekių kokybė nepriekaištinga, puikios kainos, žaibiškas ir nemokamas pristatymas - tą pačią arba kitą dieną (jei perkama Vilniuje ir mokama grynais). Pristatęs kurjeris netgi palaukia, kol pasimatuosi! Nerealu!!! Už lojalumą papildomos nuolaidos ir saldžios dovanėlės. Perku jau antrą kartą ir pirksiu dar.
Labai puikus aptarnavimas, patarimai kaip pigiau įsigyti prekes, nustebino saldi dovanėlė pridėta į siuntinuką.
Ačiū, kad esate, ir linkiu visiems taip dirbti :)
Likau labai patenkinta. Nuoširdus ir greitas užsakymo įvykdymas. Ačiū
Labai greitas aptarnavimas, puiki kokybe, maloni staigmenele gavus preke! Rekomenduoju!
Labai malonus bendravimas, puiki pagalba ieskant ir uzsisakant prekes.prekes kokybiskos ir laiku gaunamos
Prekės tikrai kokybiškos, mandagus bendravimas ir noras padėti renkantis prekę. Ačiū jiems už kantrybę ir supratimą :)
Puikus, greitas aptarnavimas. Prekės nuostabios. Rekomenduoju
Labai dekinga uz greita pristatyma ir kokybiska preke.Sekmes darbuose!
Pirkau pirmą kartą ir likau labai patenkinta tiek preke, tiek kaina, tiek operatyviu aptarnavimu savaitgalį! Pirksiu ir toliau:)
Labai greitas ir malonus aptarnavimas, likau patenkinta ir preke, ir kokybe, ir aptarnavimu.Ateityje ir toliau pirksiu UAB"MADOS vardas".Sekmes
Ačiū Jums, kad esate tokie supratingi, malonūs ir patikimi. Džiaugiuosi, kad atradau kokybiškų drabužių ir avalynės parduotuvę internete. Malonūs ir atsakingi žmonės, visada patars dėl dydžio ir išsamiai atsakys į visus pateiktus klausimus. Dėkoju Jums už kantrybę :)
Dėkoju Madosvardas.lt apsipirkus E-parduotuvėje: www.MWGOODS.com likau labai patenkinta: Suteikta išsamia informacija apie prekes, bendravimo kultūra, pasiūlymais, jei: " Mes Moterys neapsisprendžiam... taip dažnai būna... neperkame nepasimatavę... Tai Ypatingai Moterys Nebijokit!!! Čia rasit to ko reikia! Dėl dydžio patars! Jei prekė netiks, ją galėsit pakeist į kitą! Pati tą išbandžiau! Kaina atitinka kokybę! Pristatymas su dovanėle :) Man patiko :) Super! Užsisakysiu dar kartą :)

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Sveikatos fondo biudžeto rezervas kitąmet padidės apie 150 mln. Eur
Sveikatos fondo biudžeto rezervas kitąmet padidės apie 150 mln. Eur 10-14 10:46
Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto rezervas 2020 m. bus apie 1,7 karto didesnis nei šiemet.
Lietuvos bankas: bankai neturėtų riboti klientų pasirinkimo dėl notarų
Lietuvos bankas: bankai neturėtų riboti klientų pasirinkimo dėl notarų 10-14 10:44
Lietuvos bankas ir Lietuvos notarų rūmai iš gyventojų sulaukia nusiskundimų dėl komercinių bankų taikomos praktikos įforminant hipotekos ir įkeitimo sandorius.

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%