Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Madina LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Madina LT

Atsiliepimai apie Madina LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Madina LT, UAB

Marina 2019-08-16 22:23:14
Buvau užsisakius moteriškus kvepalus, vietoj to, gavau vyriškus. Susisiekt su jais nepavyksta.
Man atsiuntė netuos kvepalus kuriuos pirkau.Išsitrynė jie iš visur. a*******i, o mes pacios kaltos, kad pasimovėm
Ilona 2019-08-06 13:34:41
Sveiki. Liepos 27 dieną išsiunčiau pinigus, kvepalų nėra. Užeinu į madina. lt puslapį ir ką gi matau-nei vienos prekės, tuščia. Rašau el. laišką į info@madina.lt, sako išsiųs 10 dienų bėgyje. Dabar nesulaukiu jokio atsakymo dėl prekės. Nei pinigų, nei kvepalų! Prašom susisiekti su manimi, nes kitaip skusiu į atitinkamas instancijas.
man lygiai tas pats, laukiu nuo liepos 26, jokiu atsakymu negaunu.
Tikrai nustebino kaina ir kokybe. Labai greitai gavau, geros prekes. Kvepalai ir batukai. Kvapas toks kaip parasyta, laikosi labai gerai, draugams jau rekomendavau.
Labai super. Geri kvepaliukai. Patiko.
Olga 2019-07-01 14:21:15
Indre, visiškai pritariu. Prisijungsiu prie Jūsų. Šlamštas o ne kvapas, telefono nekelia. Per email "nice" tokie. O Karina savininkė turbūt. Rašybos braižą pažinau!!!!
savininkas Khotam Rakhmatov, jei skaityti nemokat.
ir jei mano IP pažiūrėsite, aš daug gerų atsiliepimų rašau.
Jums tikrai trūksta abiem šilumos ir džiaugsmo :)
Indre 2019-06-30 09:42:24
a*******i, prekiauja kvepalais garantuodami, kad originalai, o atsiuncia suklastotas kopijas!!! Kodus padirbinėja, klastoja. Nepirkit niekas. Uztampysiu as juos
Indre 2019-07-01 13:31:45
Tas ir svarbiausia, kad ir kaip analogai tie kvepalai paskutinis slamstas, kvapas laikosi nepaprastai trumpai!
su tokiu pykčiu rašo dažniausiai konkurentai ;)
man jų kvepalai labai geri.
Šiandien jau antrus gavau ir vėl SUPER.
jums arba nepasisekė arba siekiate kitos naudos.
Karina 2019-06-30 17:52:23
Viskas ten gerai, jie niekur ir neskelbia, kad parduoda originalius kvepalus.
Gal nusipirkote 20 kartu pigiau negu originalas
ir norėjote gauti originalą :D
Gera kokybė, tikrai rekomenduoju!
ir labai mažos kainos.
Man labai patiko kvepaliukai. Kvapas super.
Indre 2019-06-30 09:42:24
Viskas ten gerai, jie niekur ir neskelbia, kad parduoda originalius kvepalus.
Gal nusipirkote 20 kartu pigiau negu originalas
ir norėjote gauti originalą :D
Gera kokybė, tikrai rekomenduoju!
ir labai mažos kainos.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Western Union 21,39 0,00%
Red Hat 187,71 0,00%