Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lytagra, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lytagra

Atsiliepimai apie Lytagra, AB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Lytagra, AB

Tinklapyje nėra kainų. Mažai įprastų žinių apie prekę.
Kainos geros, nieko nesakau, puiku.
O šiaip kaip skambini ar atvažiuoji, pojūtis nuo aptarnavimo nuneša į Černenkos laikus.
:))) Galėtų sovietų paveldo ekskursijas vest "Kaip buvo".
Vien dėl kainų ir važiuoju. Sūnui rodau kaip buvo :)))
Čia apie Kauną.
2020.08.22 Alytaus Lytagra metalų skyrius. Norėjau pirkt armatūros, bet kadangi mano automobilio ilgis nebuvo šešių metrų, paprašiau perkirpt per pusę. Darbuotojas pasiūlė susikarpyt pačiam. Sakė: sužinosi kiek darbas kainuoja.
Donatas 2020-06-18 14:19:50
Dariau, o tu bent isivaizduoji kas yra ta revizija? Manau kad nelabai
Nu ir kas? Tai jeigu revizija, dėl šios priežasties klientas gali buti neaptarnautas?
Darius 2014-10-11 11:27:05
Atvaziuoju metalo su sunkvezimiu is silutes, o jie tik sumurmia kad kazkokia revizija ir nieko neparduos, amziais daugiau ten nieko nebepirksiu, aptarnavimas apgailetinas.
Dariau, o tu bent isivaizduoji kas yra ta revizija? Manau kad nelabai
Retai rašau komentarus, bet šiuo sudėtingu laikotarpiu labai noriu padėkoti Alytaus Lytagros direktoriui ir vadybininkams už tokį operatyvumą! Dirba kaip salės darbuotojai! Jūsų dėka ir mano darbai nestoja.
Karantino metu, rizikuoja kitų sveikata ir liepia dirbt su žmonėmis
Saulius 2020-01-29 14:09:17
Pasvalio litagroje pirkau pakroveja akukoliatoriui parsivezus neveike.Norejau grazint neprieme.
sales darbuotijai nemandagus kalba pakele balsa tas pats ir su pardavejom.Kazkoks sovietmetis
Sauliau, aš tuo metu pats buvau Pasvalio Lytagroje kai tu nepatenkintas pakeltu balsu aiškinai kad pakrovėjas neveikia.Pats mačiau kad sudeges saugiklis, kuri darbuotojai labai operatyviai pakeitė.Jei pameni pirkau suvirintojo skydelį ir vielą.Malonus žmonės, o balsą kėlei tik tu.
Atsiliepimai apie Alytaus Lytagros direktorių Gintarą. Žmogus netinkantis eiti tokias pareigas neturintis kompetencijos bei pagarbos tiek klientams, tiek darbuotojams. Reikėtų apsvarstyti apie tokių žmonių pareigas. Salės darbuotojai geriau tvarkosi su savo darbais nei direktorius.Ko paklausi - to negausi. Teko girdėti kalbant su darbuotojais - riksmai, žeminimas. GĖDA IR ŠLYKŠTU žiūrėti. ATLEISTI tokius žmones reikia.
Išvis įmonė kaip Lytagra yra pagarsėjusi darbuotojų išnaudojimu apie vertybių laikymąsi nei nekalbu. Pats savininkas yra žemiau, moralės normų...
Šendien su seima nuvazevom i Utenos Lytagra nusipirkti metalinio tinklo paklausus ar kasnors ateis atmatuoti pasake, kad tuoj ateis bet aisku nesulaukeme teko tusciomis vaziuoti i kita parduotuve nes Lytagros darbuotojams turbut nusispjauti, i zmones kurie stovi ir laukia kol kas nors aptarnaus. Geriau uzrakinkit duris ir nieko neileiskit ko ten eiti jei vistiek niekas nieko tau ten net negalvoja parduoti.
Alytuje jau laukiu 2 val., kad galėčiau nusipirkti 4 laštus skardos.
Kauno Litagra. Atvykome įsigyti tinklo betonavimui, buvome nukreipti į 5 sandėlį. Atsiskaičius už prekes teko laukti 45 min kol buvome aptarnauti.. labai labai neprofesionalu. Paklausus sandėlio darbuotoju kuris dirbo su autokaru kas gali atkrauti prekes, tiesiog sumurmėjo ir nuvažiavo. Nusivylėme tokius aplaidumu..
Monika 2019-03-08 17:03:05
Kedainiu Lytagroje, sodo prekese, dirba pati nemaloniausia konsultante.Amzinai susiraukus, nemandagi.Atrodo, kad darbas jai kancia.Blogai kai zmogus nemoka pasirinkti savo kelio gyvenime, netinka darbas, nedirbk.
Esu pastovus Kedainiu Lytagros klientas, daugiausiai prekiu perku is sodo-darzo skyriaus ir kaskart esu maloniai nustebintas konsultantes profesionalumu, maloniu bendravimu ir aiskiu konsultavimu.Kedainiu Lytagra yra vienintele parduotuve i kuria norisi grizt vel ir vel.
Noreciau padekoti Lytagros darbuotojui Vilniuje is statybiniu medziagu skyriaus vardu Mantas. Jau ne pirma karta lieku nustebintas, visada pades, patars, maloniai bendrauja, reta tokiu darbuotoju! Atvykus einu visada tik pas ji konsultuotis. Nepaleiskit tokiu darbuotoju kaip jis :)
Lytagra yra pati blogiausia traktorinių dalių parduotuvė Lietuvoje.
Kiekvieną mėnesį Lytagroje palieku ganėtinai daug pinigų. Atvažiavęs dalių niekada nemastau apie kainas, tačiau kuo toliau tuo blogesnės dalys o kainos pasirodo vis didėja ir didėja. Vos ne kas antrą dalį tenka grąžinti dėl broko arba tenka perdaryti pratekinti ir panašiai... Dar būna tokie dalykai jog neturi kaikurių dalių nes jas mažai kas perka todėl geriau visai nepardavinėti. Kaikurias dalys jie pardavinėja kaip tipo originalą tačiau tai padirbtos dalys kurios pagamintos Kinijoje Ukrainoje Lenkijoje. Žodžių ieškau gerų parduotuvių Vilniaus rajone kurios galėtų pasiūlyti kokybę NVS šalių traktorių dalys.
Birželio 1d.apsipirkinėjau Klaipėdos Lytagroje. Parduotuvė tikrai vykusi-daugelio prekių kitose parduotuvėse nebūna, bet...
Užsimokėjus paprašė atidaryti rankinę, kurioje buvo naujos darbo pirštinės, kokiomis prekiaujama ir Lytagroje.
Žinia, pasielgiau neapdairiai, nepalikęs rankinės spintelėje arba neparodęs apsaugai įeidamas. Lyg ir praėjo tie laikai, kai liguistai kratydavo pirkėjus. Papiktino tai, kad iš pat pradžių elgėsi kaip su vagimi, tampė po parduotuvę, pas direktorių, kuris irgi nepraleido progos, , paauklėti''. Išsikvietė kažkokią apsaugą, pralaikė valandą, kol pavyko įrodyti, kad daiktai mano. Vaizdo kameros taip ir nesugebėjo, prakalbint'', mačiusių, kad nors arti būčiau buvęs to skyriaus irgi nebuvo. Atsiprašymo, žinia, irgi negirdėjau.
Baisu kažką pirkti šioje parduotuvėje. Nusipirkau naują kuro siurblį. Nuo pat įdėjimo jis neveikė taip kaip turėtų, Buvo brokuotas. Pasiskambinus į parduotuvę ir paklausus ar gali jį apkeisti kitu jie nenoriai kalbėjo apie tai. Paklausė savo duomenų, užsirašė ir sakė tuojau pat susisieks su manimi kaip pakalbės su meistrais. Laukiau pora savaičių, kol galop nuvežiau jį į servisą. Negalėjau laukti kol jį man tvarkys LYTAGRA, nes man reikalingas veikiantis traktorius tuojau pat. Servise man pasakė, kad degimas yra blogai sureguliuotas, plundžeris atrodo taip, lyg būtų naudotas 5 metus prasto traktoristo ir pakeitė dar vieną dalį. Iš viso man kainavo 103 eurus, daug nervų, neatlikto darbo ir laiko. Siūlyčiau tikrai niekam nepirkti šioje parduotuvėje!!!
Viena geriausių parduotuvių Alytuje, nes gali apsipirkti nuo A iki Z ir visada gauti nuolaidėlę!
Lankėmės Lytagroje Alytuje aptarnavimas tiesiog siaubingas ypač kasose kasininkė atrodo nepatenkinta visu pasauliu burba sau kazka panosej siaubas...
Siandien Kauno Lytagra aTSIUNTE avizo seklos 2014 metu derliaus.BUKIT BUDRUS
Apsogok viespatie nuo Taurages skyriaus Lytagros darbuotuoju, gali daryti ka nori parduotuvej-demesio absoliutus nulis.pralaukiau puse valandos, nieks demesio neatkreipe.atsisedau susirades kazkoki bidona vidury parduotuves, pardavejas tris kartus praejo, net nesusidomejo ka as cia veikiu.ir taip yra pastoviai.toks jausmas kad esi tarybiniu laiku parduotuvej.du pardavejai-abu vienas uz kita didesni chamai, galvu nuo kompo nepakelia, jokiu detaliu neturi-kad tik subines nuo kedes pakelt nereiktu.vyciau juos is dienos lauk.
Kretingos Lytagra.pirkau naują suktuką.pasirodo jis neveikia.nunesu kad pakeistų į kitą prekia nes nepraėjo 14 darbo dienų.man į garantini.dvi savaites laukiu
Dar net nėra jokių žinių. Grąžinti jau po garantinio nebegalesiu.turesiu lentinoi laikyti dėl grožio ha ha ha....
Nebeturesiu reikalu su kauno lytagra. Teko ten apsilangyti tris kart, ir visus tris kart vis kokios problemos. Po paskutiniojo karto netylesiu. Zodziu metalo sandelio "Kontoroje" merginai sedinciai arciausiai iejimo reiketu pasimokinti bendrauti su zmonemis ir ismokti tramdyti savo emocijas ir maziau rodyti nepasitenkinima.Labai bjauri moteris. Manyciau manyje problema, taciau ir pries mane esanti zmogu apstauge... Maza to nesusipratimu turejau ir parduotuveje. Apsilankius pas juos radau sau tinkamas kniedes. Kaina tiko, tik nebuvo reikiamo kiekio, nes reikejo tikrai daug. Sutareme, kad uzsakys reikiama kieki ir paskambins kita darbo diena. Taip ir buvo, sulaukiau skambucio kad yra reikiamas kiekis. Taigi nuvaziuoju atsiimti prekiu, einu susimoketi ir ten siurprizas: kaina pakelta 33 procentais :) grystu atgal prie zmogaus kuris dare uzsakyma, sakau kaip suprasti, sako jums DIREKTORE padare 25 procentu nuolaida (vaje kaip gerai), tik pamirso pamineti, kad pries tai pakele 33 procentais, taigi viso turiu padidejusia kiaina +8% kas mano atveju sudere apie 20 euru, zinoma- nenubiedneciau, taciau ponai galetumet nemulkinti zmoniu ir apie tai pranesti telefonu kai patvirtinot uzsakyma, o dabar sugaistas laikas sudegintas kuras! Is principo nebepirkau ir nebepirksiu pas jus ir sias situacijas papasokosiu visiems atsiradus progai. Siandien prisizadejau, kad daugiau ten kojos nekelsiu, ir rekomenduoju to nedaryti ir kitiems. Linkejimai DIREKTOREI ir merginai is varztu skyriaus... sorry uz rasybos klaidas
Sveiki, siandien teko apsilankyti Plungeje kadange esu pastovus Lytagros klientas nes Klaipedos skyriuje randu viska ir tikrai per savaite du tris kart aplankau, tai ir Plungeje tiesiu taikymu i Lytagra norejom pirkti zoliapjove, issirinke nusprendem pasiziuret smulkesniu ukio reikmiu- suradom... praeinancios ale VADYBININKES paklausiau informacijos ja suteike paklausus kas gali atmatuoti pakviete pardaveja kuris sedejo skyriuje prie kompiuterio pralaukem 5 minutes tada pats pakvieciau palaukiau dar 0000 veiksmo (saleje maciau 4 darbuotojus tuo metu ir ne vieno kito pirkejo) neiskentes paklausiau dar karta ar yra pardaveju pasirodo niekam neidomu kas i kompa ikrites kas telefonu sneka. Praeidamas tai paciai vadybininkei uzsiminiau kad turbut jusu klientai nedomina tai buvau dar ir aprektas kad --ale jus nesuprantat darbo specifikos--
Veiksmas vyko 2015.05.15 apie 11 val mano nuomone jei uzsiimi prekyba tai turi branginti kiekviena klienta
kiekviena centa. Pagarbos Klientui PLUNGES LYTAGROJE TIKRAI NERA
p.s. zoliapjove nusipirkom kitoj parduotuvej.... atsiprasau kad be LT raidziu mes gi is kaimo mes nuo plugo pakile :)
Mano įspūdžiai tik teigiami. Man reikalingą ir ilgai Lietuvoje ieškotą prekę maloniai sutiko atvežti iš Kauno į Vilniaus PC. Nustebino operatyvumas ir vakarietiškas požiūris į klientą. Nuoširdžiai dėkoju visiems man padėjusiems!
Norėčiau papasakoti įspūdžius apie Utenos LYTAGRA, tvarkausi sau sodyba Utenos rajone, (pats esu vilnietis) dažnai atvykstu į pramonės 13, Utenoje esančią parduotuvę, dažniausiai man dabar reikia visko kas susiję su statybomis, pirkau varžtų, strypų, medvarsciu ir kitų tvirtinimo elementų, labai padėjo ir patarė vaikinas su akinukais iš to skyriaus :-)
Buvo tikrai malonus aptarnavimas, suprantantis specialistas padėjo man suprasti kaip ką daryti "ūkio darbuose" nes juose buvau ganėtinai "žalias" :-)
Tikrai malonus aptarnavimas! Su džiaugsmu vykstu į sodybą ir visad užsuku čia ;-)
Niekam, niekada, nerekomenduočiau lankytis šioje įstaigoje., konkrečiai Kaune, Ateities plente įsikūrusioje bazėje. Iš savo patirties sakau: Nepagarba klientui, nekompetetingi konsultantai, kasininkai, vadovai. Įsigytų prekių nėra galimybės gražinti, akivaizdus ignoravimas ir vartotojo teisių pažeidimas. Kas metus įsigyju statybinių prekių už nemažas sumas įvairiose didžiosiose šalies parduotuvėse, bet užteko vos vieną kartą apsilankyti LYTAGRA, Kaunas-Ateities pl. 50, jog suprasčiau, kad šią įstaigą geriau visada apvažiuoti kuo toliau. Iš savos patirties rekomenduoju SENUKŲ prekybos tinklą, visą garažą įsiruošiau vien tik jų pagalba, teko ne kartą grąžinti prekes, visada atgavau pinigus, darbuotojai su šypseną, su klientu elgiamasi, kaip su žmogum, ačiū už dėmesį.
Šioje įmonėje (Vilniaus Lytagra) pirkėjas yra niekas, aptarnavimas tikrai apgailėtino lygio. Kažkada pirkau diržą kombainui ir paprašiau vadybininko padėti surasti tinkamą dydį, į ką jis man atsakė, kad ieškočiau pats. Vienas iš rimtesnių atvejų - pirkau stambią prekę, tai ją pristatė pavėluotai, neiškrovė, nesuteikė informacijos kaip ja naudotis. Visus prašymus ignoruoja, nors pirkau ne varžą už 2 litus. Tokiu tempu įmonė praras visus pirkėjus, o konkurentai galės ploti rankytėmis, nes bet kur kitur situacija su aptarnavimu yra geresnė. Su Kauno skyrium problemų nekyla, o Vilniuje PARDAVĖJAS visada teisus, o pirkėjas lieka kvailio vietoje. Nerekomenduoju.

Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
UAB "AUDROKESTA"
Nauja, naudota žemės ūkio technika,atsarginėsdalys

Adresas: Kęstučio g. 59, Daugėliškiai, LT-71141 Šakių r.
Veiklos sritys: žemės ūkio technika; automobilių dalys; mažmeninė prekyba.
Nauja, naudota žemės ūkio technika ir naujos atsarginės dalys, detalės - mažmeninė prekyba. Negabaritinių krovinių pervežimas Lietuvoje ir užsienyje su specialia autovežio priekaba. Detalesnė informacija telefonu +370 685 26026 Sėjamosios: Noraginės sėjamosios, Tikslaus išsėjimo sėjamosios, Juostinė sėjamoji...
UGB
Kranlyft MAEDA

Adresas: Jautakių g. 30, LT-89142 Mažeikiai.
Veiklos sritys: žemės ūkio technika; miškininkystė; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma.
UAB „UGB“ projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius iš paprasto bei nerūdijančio plieno, taip pat įvairios paskirties priekabas, puspriekabes, technikos transportavimo platformas, kaušus, šakes, rulonų griebtuvus, sniego stumdytuvus, siloso atkandėjus, siloso perkandėjus, keliamas aikšteles, platformas, kasimo...
GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...
Corpora
Komunalinė ir miško technika

Adresas: Savanorių pr. 174R, LT-03153 Vilnius.
Veiklos sritys: komunalinė technika; hidraulika, pneumatika; importas; krautuvai, keltuvai, liftai; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; žemės ūkio technika.
UAB „Corpora" – įmonė įkurta 2010-ais metais. Mūsų specializacija: komunalinės ir miško technikos pardavimas, aptarnavimas ir remontas, individualūs techniniai projektai. Šiuo metu Lietuvoje atstovaujame šiuos gamintojus: Longo S.r.l. EuroService Van Wamel B.V. AMCO VEBA GROUP CTS Servis a.s. ŽOLIAPJOVĖS IR...

Prancūzija ragina Kiprą neblokuoti ES sankcijų Baltarusijai
Prancūzija ragina Kiprą neblokuoti ES sankcijų Baltarusijai 09-25 08:58
Prancūzijos Europos ministras Clementas Beaune'as paragino Kiprą neblokuoti ES sankcijų Baltarusijai, susiejant jas su sankcijomis Turkijai.
JAV Senatoriai pateikė sankcijų Rusijos pareigūnams projektą
JAV Senatoriai pateikė sankcijų Rusijos pareigūnams projektą 09-25 08:07
Penki JAV respublikonų ir demokratų senatoriai pateikė įstatymo projektą dėl sankcijų Rusijos pareigūnams, prisidėjusiems prie įžūlių tarptautinės teisės pažeidimų, įskaitant opozicijos lyderio...
Prancūzijoje užsikrėtimų rekordas, šalis skelbia apie naujus suvaržymus
Prancūzijoje užsikrėtimų rekordas, šalis skelbia apie naujus suvaržymus 09-25 07:09
Prancūzijoje ketvirtadienį užregistruota rekordiškai daug užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Premjeras žada daugiau pagalbos įmonėms, kurios priverstos apriboti savo veiklą.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%