Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lytagra, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lytagra

Atsiliepimai apie Lytagra, AB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Lytagra, AB

Nuoširdus ačiū Alytaus LYTAGROS DARBUOTOJUI MARIUI KANTARAVIČIUI, už tai kad nuotoliniu būdu sugebėjo aptarnauti klijantą, pasitikėjo ir aukojo savo laiką.Buvo nuotoliniu būdu užsakyta prekė, kuria reikėjo išsiūsti i Taurage. Kad daugiau tokių darbuotojų būtu????????????????????
Jurbarko Lytagra. Dar tokio prasto, nekokybiško aptarnavimo (jai išvis ji gauni) niekur neteko sutikti. Apgailėtina vietą.
Renata 2022-03-02 00:19:58
Reikėjo didmaišių ir nuvykome į Pakruojo Lytagrą jų nusipirkti, bet... Kaina užkelta, o kokybė nuleista. Jokios info, kad jie naudoti, tik ant kvito. O į kvitą pažiūrėjom tik po visko jau. Didmaišiai supelėję. Parašiau el.laišką, tai Pakruojo Lytagros vadovė ne tik kad nemoka problemos spręsti, bet dar ir beraštė. Atsakymas:" visi klientai žino, kad Pakruojo Lytagroje didmaišiai dėvėti ir JAI nepatinka galite grąžinti ir manau informacijĄ aiški". Bet dabar jau ne gąžinime esmė.
Kartais trūksta paprasto žmogiškumo ir susikalbėjimo.Jei reikėjo naujos prekės tai tokios prašyti reikėjo. Esate užtikrinta, kad vadovė laišką atrašė ?
Sveiki. Buvau šiandiena Jūsų parduotuvėje Alytuje. Tragedija???????? santechnikos skyriuje nesuprasi kas darosi. Moters paklausisu ar galiu įsigyti prekę pasakė taip galite, bet veiksmų0. Traktorių atsarginių dalių skyriuje kaip ir visą laiką bardakas. Netaupykite ant personalo, !!!!!!!
Tomas
stanislavas degutis
2022-03-26 21:16:40 IP 2e7r4094
Bendrauju su LITAGRA Vilnius prekybo centro nuo pat atidarymo.
Visi darbuotojai nuo vadybininko iki direktoriaus palieka malonu gera ispudi.
Ypatingai noriu pasakyti apie gera, demesinga aptarnavima įrankiu skyriuje dirbanciu Aurelijaus ir Valdo, o taip pat visu kasininkiu.
Pirmas kartas kai rašau atsiliepimą..
Panevėžio lytagra, durų -plytelių skyrius. Na tokio baisaus aptarnavimo neesu mačiusi gyvenime. Arba siūskit gydytis nervų ta ponuli arba į pensija. Visas nepatenkintas, ko paklausi to negausi. Klausinėjau apie duris ir plyteles, nes namuose remontai. Paklausus kiek pakuotėje plyteliu ir kvadratų, pasiūlė lysti kažkur po lentynom ir pačiai pasižiūrėti, atseit vistiek nepirksiu tik laiko jo gaišinu. Su durim ta pati situacija. Paprašiau pasakyti jei mano angos išmatavimai vienokie, kokio pločio duru man reikia. Pradėjo labai nepagarbiai kalbėti, jei nežinai pati kokių duru tau reikia, tai ko išvis čia važiuoji ir mus trukdai. Žodžiu išleiskit ta diedą į pensiją... toks jausmas kad kaltas lieki jo paklausus ko nors
Lytagra ateities pl
2021-09-13 21:11:55 IP 28m937mr
Turiu galimybių pasą. Sistemoj sutinka duomenys. Pasas atitinka. Bet staiga negali nuskaityti ur kodo neva neveike neegzistuoja... Nors prieš akis mato rodomus dokumentus bet apsauginis negali įleisti nors prieš 10min kitoj vietoj viskas tiko... Sugadinta diena stamdomi darbai... Ir užsakymas atmetamas. Ir ne man vienam taip darbai stoja visada rinkausi lytagra dėl kvalifikuotų darbuotojų
Mėgstu apsipirkti sioje parduotuveje, nes visko yra, kur niekur kitur negali rasti. Bet darbotuojai o ypač kasininkai cia tai 8 pasaulio stebuklas kokiu labai reta dabartiniu laiku. Zodziu KOLHOZAS is sovietų sajungos likes. Yra viena isskirtine pastoviai alkana kasininkė, pastoviai is po stalo kazka tai valgo, pastoviai erzina ja kazkas, pastoviai nepatenkinta visko. Suraskite jei vyra, gal pas pone Vanda Voicechovska sekso jau 100 metu nebuvo. Zodziu darbotai elgesi su klientai blogai, ju akyse klientai kalti kad atejo apsipirkti, nes jiems matyt darbo duodam.
Čia gali važiuoti, tik tokiu atveju, kai niekur kitur nebėra, tik irgi klausimas ar gausi.
2021-08-06 11:05:57 IP 2e7r3q93
Kauno Lytagra, metalų sandėlys. Paprašiau kad perpjautų lakštą į tris dalis, kad į mašiną tilptų, atsakė, kad gali daryti tik vieną pjūvį, o antro jau negali, nes nėra darbuotojų ir pilnas sandėlis mašinų, o pažvelgus į sandėlį stovi kelios mašinos. Apsisukau, išėjau ir nuvariau į kitą įmonę, kuri mielai aptarnavo ir su mielu noru supjaustė ir padėjo susikrauti. Kiek teko lankytis tai apie bendravimą su klientu iš vis nekalbu, jiems jie tiesiog nerūpi, ten tik kai atsiranda koks vienas kitas geros dušios žmogus tai gali sulaukti patarimo ir pagalbos. Gerai, kad yra diaugiau kitų įmonių, kurioms rūpi klientai.
Kontora kokių reta
2021-06-28 14:58:59 IP 2ju3l5qh
Jau ne kartą svarsčiau, kad reiktų čia parašyti atsiliepimą, nors turbūt šį įmonė nereaguoja nei į pastabas ar neigiamus komentarus.
Vadyba turbūt atostogojau, į laiškus beveik ne atsakinėja, turi skambinti, priminti apie save ne po kartą ir ne po du, kartoti laiškus nes neranda...
Su sąskaitų išrašymu naujiems klientas, aš visai nieko net nekomentuosiu... Nepadeda net prašymai, laiškų rašymai, pagalbos net pačioje parduotuvėje negausi, darbuotojų ten dažniausiai reikia ieškoti. (Kartą paklausėm, kur visi darbuotojai, gavom atsakymą, kad serga, bet nuėjus už parduotuvės matėm kaip visas kolektyvas dūmelį pučia ????‍♀️, gal gydymą tokį paskyrė????????‍♀️)
Na ir negauna to, užsisakai medžiagas, susimoki, atvyksti pasiimti, pats su nuomotu transportu, ir lauki 2h kol pavyks atsimti savo užsakymą. Kol kažkas iškraus kita transporto priemonę, nes TOKIO dydžio įmonė negali sau leisti įsigyti daugiau technikos, darbo jėgos?

Paskutinis kartas, tiesiog daugiau nepirksime šioje parduotuvėje nieko... Neįmanoma dirbti su tokia įmone. Niekam nerekomenduoju gaišti savo laiko, manau viską galima įsigyti ir kitur... O šiai kontorai linkiu atkreipti dėmesį į savo klientus.
Kiek tenka lankytis, tiek jokių permainų nematau, jau gal 4 metai. Darbuotojai kažkokie pasimetę ir toks vaizdas, kad apsirūkę žolės. Gal jie ten pertraukų metu kažką vartoja? Niekad neprieina ir nepaklausia ar reikia pagalbos. Visada reikia ieškoti patiems. Gerai, žmonės sako, kad stovi su rankom kišenėse. Esu labai nusivylęs padaliniu. Patalpos tikrai palyginus nedidelės ir nesusitbarko:) arba tegul darbuotojų daugiau priima. Kai darbinausi, reikalavo patirties ir dėl to nepriimė komunikabilaus ir imlaus studento, o patys dirba nieko neišmanantys ir iš vis be jokių komunikacinių gebėjimų. Prekių pristatymas taip pat. Kasininkės irgi visiška tragegija. Pasikartosiu, kad toks vaizdas, kad visi kažką ten vartoja! Tiek su viršum kiek teko turėt reikalų, tiek su žemesnio rango darbuotojais. Senukuose visada lakstydavom, kad tik
Klientas būtų patenkintas.
Ateities plento Lytagroje aptarnavimas siaubingas, aišku visada taip būdavo, nieko labai teigiamo ir nesitikėjau. Norėjau nusipirkti skardos lakštą, visada atkirpdavo, dabar sako nekerpa, nes matmenys gali neatitikti, sakau man nesvarbu, man reikia, kad tiesiog tilptų į automobilį, tada jau pradėjo aiškinti, kad nekerpa, nes darbuotojų mažai, pradėjo aiškinti kiek dirbo seniau ir kiek dirba dabar.. kiek prisimenu seniau tie jų darbuotojai stovi rankas į kišenes sukišę ir dar reikia eiti ieškoti jų, nes patys niekada neprieina, nepaklausia. Gyvena jie dar giliame sovietmetyje, tiek su aptarnavimu, tiek su biurokratija. Paskutinį kartą čia lankiausi.
Plungėje labai prastas aptarnavimas. Bendravimas labai nepagarbus. Verčia jaustis kaltu jei kažko paklausi, o ir šiaip konsultantus sunku rasti salėje. Ir tai vyksta nuolatos. Jei jau randi darbuotojus, tai jie jus aptarnaus tik tada kai baigs asmeninius pokalbius tarpusavyje, ar kai baigs žaisti telefone.
Kretingoja santecnikos skyriuja aptarnavo baisei. Jai nepatinka darbas siuliciau uzleisti vieta kitiems.
Dirbau, baisu, norėjau save išbandyti. Visiškas 1985m. Su demokratijos priekoniu.
Kėdainių metalo skyriuje klientų aptarnavimas labai žemo lygio. Norėjau nusipirkti apvalaus strypo metalo, paklausiau kiek kainuoja metras, pasakė 1000 eurų tona, dar kartą paklausiau tai kiek kainuos metras, pasakė pasiskaičiuok. O kiek kg yra viename metre pardavėjas nežino, dar pasipiktino, pirkėjas turi turėti lentelę kad žinotų kiek metre kg. Ir tai ne pirmas kartas, kad pardavėjų bendravimas su klientais labai žemo lygio.
Kauno litagra darbininkai stovi rankos kisenese ir niekaip nesugeba metalu atnest apsurdas
Labai gaila, kad Šiauliuose vienintelė parduotuvė prekiaujanti žirgininkystės prekėmis yra Lytagra... Pati parduotuvė kaip ir nieko, tačiau tos pardavėjos sėdinčios kasose kažkas baisaus yra. Atrodo, kuo jiems esi malonesnis, tuo jos su tavimi blogiau elgiasi. Verčia jaustis taip, lyg tu panelei matai sutrukdei šnekėtis su drauge atsistojęs į eilę. Prekės yra nuolat svaidomos, kalba tokiu balso tonu lyg mirštanti, ir lyg čia būtu kažkoks kalėjimas jai ar didžiausias pragaras. Ant kitu klientu yra tekę matyti kaip kelia balsa ir drasko akis kone stumdamos prekes nuo prekystalio, kad tik grečiau dingtu. Galvojau, kad galbūt čia viena tokia asaba yra, bet ten visos jos tokios pat, eik pas kuria nori į kasa, aptarnavima gausi lygiai tokį pat pažeminantį. Stengiuosi ten lankytis kuo rečiau, kad tik kuo toliau nuo sėdinčiu raganaičiu kasose.
Tinklapyje nėra kainų. Mažai įprastų žinių apie prekę.
Kainos geros, nieko nesakau, puiku.
O šiaip kaip skambini ar atvažiuoji, pojūtis nuo aptarnavimo nuneša į Černenkos laikus.
:))) Galėtų sovietų paveldo ekskursijas vest "Kaip buvo".
Vien dėl kainų ir važiuoju. Sūnui rodau kaip buvo :)))
Čia apie Kauną.
2020.08.22 Alytaus Lytagra metalų skyrius. Norėjau pirkt armatūros, bet kadangi mano automobilio ilgis nebuvo šešių metrų, paprašiau perkirpt per pusę. Darbuotojas pasiūlė susikarpyt pačiam. Sakė: sužinosi kiek darbas kainuoja.
Donatas 2020-06-18 14:19:50
Dariau, o tu bent isivaizduoji kas yra ta revizija? Manau kad nelabai
Nu ir kas? Tai jeigu revizija, dėl šios priežasties klientas gali buti neaptarnautas?
Darius 2014-10-11 11:27:05
Atvaziuoju metalo su sunkvezimiu is silutes, o jie tik sumurmia kad kazkokia revizija ir nieko neparduos, amziais daugiau ten nieko nebepirksiu, aptarnavimas apgailetinas.
Dariau, o tu bent isivaizduoji kas yra ta revizija? Manau kad nelabai
Retai rašau komentarus, bet šiuo sudėtingu laikotarpiu labai noriu padėkoti Alytaus Lytagros direktoriui ir vadybininkams už tokį operatyvumą! Dirba kaip salės darbuotojai! Jūsų dėka ir mano darbai nestoja.
Karantino metu, rizikuoja kitų sveikata ir liepia dirbt su žmonėmis
Saulius 2020-01-29 14:09:17
Pasvalio litagroje pirkau pakroveja akukoliatoriui parsivezus neveike.Norejau grazint neprieme.
sales darbuotijai nemandagus kalba pakele balsa tas pats ir su pardavejom.Kazkoks sovietmetis
Sauliau, aš tuo metu pats buvau Pasvalio Lytagroje kai tu nepatenkintas pakeltu balsu aiškinai kad pakrovėjas neveikia.Pats mačiau kad sudeges saugiklis, kuri darbuotojai labai operatyviai pakeitė.Jei pameni pirkau suvirintojo skydelį ir vielą.Malonus žmonės, o balsą kėlei tik tu.
Atsiliepimai apie Alytaus Lytagros direktorių Gintarą. Žmogus netinkantis eiti tokias pareigas neturintis kompetencijos bei pagarbos tiek klientams, tiek darbuotojams. Reikėtų apsvarstyti apie tokių žmonių pareigas. Salės darbuotojai geriau tvarkosi su savo darbais nei direktorius.Ko paklausi - to negausi. Teko girdėti kalbant su darbuotojais - riksmai, žeminimas. GĖDA IR ŠLYKŠTU žiūrėti. ATLEISTI tokius žmones reikia.
Išvis įmonė kaip Lytagra yra pagarsėjusi darbuotojų išnaudojimu apie vertybių laikymąsi nei nekalbu. Pats savininkas yra žemiau, moralės normų...
Šendien su seima nuvazevom i Utenos Lytagra nusipirkti metalinio tinklo paklausus ar kasnors ateis atmatuoti pasake, kad tuoj ateis bet aisku nesulaukeme teko tusciomis vaziuoti i kita parduotuve nes Lytagros darbuotojams turbut nusispjauti, i zmones kurie stovi ir laukia kol kas nors aptarnaus. Geriau uzrakinkit duris ir nieko neileiskit ko ten eiti jei vistiek niekas nieko tau ten net negalvoja parduoti.
Alytuje jau laukiu 2 val., kad galėčiau nusipirkti 4 laštus skardos.
Kauno Litagra. Atvykome įsigyti tinklo betonavimui, buvome nukreipti į 5 sandėlį. Atsiskaičius už prekes teko laukti 45 min kol buvome aptarnauti.. labai labai neprofesionalu. Paklausus sandėlio darbuotoju kuris dirbo su autokaru kas gali atkrauti prekes, tiesiog sumurmėjo ir nuvažiavo. Nusivylėme tokius aplaidumu..
Monika 2019-03-08 17:03:05
Kedainiu Lytagroje, sodo prekese, dirba pati nemaloniausia konsultante.Amzinai susiraukus, nemandagi.Atrodo, kad darbas jai kancia.Blogai kai zmogus nemoka pasirinkti savo kelio gyvenime, netinka darbas, nedirbk.
Esu pastovus Kedainiu Lytagros klientas, daugiausiai prekiu perku is sodo-darzo skyriaus ir kaskart esu maloniai nustebintas konsultantes profesionalumu, maloniu bendravimu ir aiskiu konsultavimu.Kedainiu Lytagra yra vienintele parduotuve i kuria norisi grizt vel ir vel.
Noreciau padekoti Lytagros darbuotojui Vilniuje is statybiniu medziagu skyriaus vardu Mantas. Jau ne pirma karta lieku nustebintas, visada pades, patars, maloniai bendrauja, reta tokiu darbuotoju! Atvykus einu visada tik pas ji konsultuotis. Nepaleiskit tokiu darbuotoju kaip jis :)
Lytagra yra pati blogiausia traktorinių dalių parduotuvė Lietuvoje.
Kiekvieną mėnesį Lytagroje palieku ganėtinai daug pinigų. Atvažiavęs dalių niekada nemastau apie kainas, tačiau kuo toliau tuo blogesnės dalys o kainos pasirodo vis didėja ir didėja. Vos ne kas antrą dalį tenka grąžinti dėl broko arba tenka perdaryti pratekinti ir panašiai... Dar būna tokie dalykai jog neturi kaikurių dalių nes jas mažai kas perka todėl geriau visai nepardavinėti. Kaikurias dalys jie pardavinėja kaip tipo originalą tačiau tai padirbtos dalys kurios pagamintos Kinijoje Ukrainoje Lenkijoje. Žodžių ieškau gerų parduotuvių Vilniaus rajone kurios galėtų pasiūlyti kokybę NVS šalių traktorių dalys.
Birželio 1d.apsipirkinėjau Klaipėdos Lytagroje. Parduotuvė tikrai vykusi-daugelio prekių kitose parduotuvėse nebūna, bet...
Užsimokėjus paprašė atidaryti rankinę, kurioje buvo naujos darbo pirštinės, kokiomis prekiaujama ir Lytagroje.
Žinia, pasielgiau neapdairiai, nepalikęs rankinės spintelėje arba neparodęs apsaugai įeidamas. Lyg ir praėjo tie laikai, kai liguistai kratydavo pirkėjus. Papiktino tai, kad iš pat pradžių elgėsi kaip su vagimi, tampė po parduotuvę, pas direktorių, kuris irgi nepraleido progos, , paauklėti''. Išsikvietė kažkokią apsaugą, pralaikė valandą, kol pavyko įrodyti, kad daiktai mano. Vaizdo kameros taip ir nesugebėjo, prakalbint'', mačiusių, kad nors arti būčiau buvęs to skyriaus irgi nebuvo. Atsiprašymo, žinia, irgi negirdėjau.
Baisu kažką pirkti šioje parduotuvėje. Nusipirkau naują kuro siurblį. Nuo pat įdėjimo jis neveikė taip kaip turėtų, Buvo brokuotas. Pasiskambinus į parduotuvę ir paklausus ar gali jį apkeisti kitu jie nenoriai kalbėjo apie tai. Paklausė savo duomenų, užsirašė ir sakė tuojau pat susisieks su manimi kaip pakalbės su meistrais. Laukiau pora savaičių, kol galop nuvežiau jį į servisą. Negalėjau laukti kol jį man tvarkys LYTAGRA, nes man reikalingas veikiantis traktorius tuojau pat. Servise man pasakė, kad degimas yra blogai sureguliuotas, plundžeris atrodo taip, lyg būtų naudotas 5 metus prasto traktoristo ir pakeitė dar vieną dalį. Iš viso man kainavo 103 eurus, daug nervų, neatlikto darbo ir laiko. Siūlyčiau tikrai niekam nepirkti šioje parduotuvėje!!!
Viena geriausių parduotuvių Alytuje, nes gali apsipirkti nuo A iki Z ir visada gauti nuolaidėlę!
Lankėmės Lytagroje Alytuje aptarnavimas tiesiog siaubingas ypač kasose kasininkė atrodo nepatenkinta visu pasauliu burba sau kazka panosej siaubas...
Siandien Kauno Lytagra aTSIUNTE avizo seklos 2014 metu derliaus.BUKIT BUDRUS
Apsogok viespatie nuo Taurages skyriaus Lytagros darbuotuoju, gali daryti ka nori parduotuvej-demesio absoliutus nulis.pralaukiau puse valandos, nieks demesio neatkreipe.atsisedau susirades kazkoki bidona vidury parduotuves, pardavejas tris kartus praejo, net nesusidomejo ka as cia veikiu.ir taip yra pastoviai.toks jausmas kad esi tarybiniu laiku parduotuvej.du pardavejai-abu vienas uz kita didesni chamai, galvu nuo kompo nepakelia, jokiu detaliu neturi-kad tik subines nuo kedes pakelt nereiktu.vyciau juos is dienos lauk.
Kretingos Lytagra.pirkau naują suktuką.pasirodo jis neveikia.nunesu kad pakeistų į kitą prekia nes nepraėjo 14 darbo dienų.man į garantini.dvi savaites laukiu
Dar net nėra jokių žinių. Grąžinti jau po garantinio nebegalesiu.turesiu lentinoi laikyti dėl grožio ha ha ha....
Nebeturesiu reikalu su kauno lytagra. Teko ten apsilangyti tris kart, ir visus tris kart vis kokios problemos. Po paskutiniojo karto netylesiu. Zodziu metalo sandelio "Kontoroje" merginai sedinciai arciausiai iejimo reiketu pasimokinti bendrauti su zmonemis ir ismokti tramdyti savo emocijas ir maziau rodyti nepasitenkinima.Labai bjauri moteris. Manyciau manyje problema, taciau ir pries mane esanti zmogu apstauge... Maza to nesusipratimu turejau ir parduotuveje. Apsilankius pas juos radau sau tinkamas kniedes. Kaina tiko, tik nebuvo reikiamo kiekio, nes reikejo tikrai daug. Sutareme, kad uzsakys reikiama kieki ir paskambins kita darbo diena. Taip ir buvo, sulaukiau skambucio kad yra reikiamas kiekis. Taigi nuvaziuoju atsiimti prekiu, einu susimoketi ir ten siurprizas: kaina pakelta 33 procentais :) grystu atgal prie zmogaus kuris dare uzsakyma, sakau kaip suprasti, sako jums DIREKTORE padare 25 procentu nuolaida (vaje kaip gerai), tik pamirso pamineti, kad pries tai pakele 33 procentais, taigi viso turiu padidejusia kiaina +8% kas mano atveju sudere apie 20 euru, zinoma- nenubiedneciau, taciau ponai galetumet nemulkinti zmoniu ir apie tai pranesti telefonu kai patvirtinot uzsakyma, o dabar sugaistas laikas sudegintas kuras! Is principo nebepirkau ir nebepirksiu pas jus ir sias situacijas papasokosiu visiems atsiradus progai. Siandien prisizadejau, kad daugiau ten kojos nekelsiu, ir rekomenduoju to nedaryti ir kitiems. Linkejimai DIREKTOREI ir merginai is varztu skyriaus... sorry uz rasybos klaidas
Sveiki, siandien teko apsilankyti Plungeje kadange esu pastovus Lytagros klientas nes Klaipedos skyriuje randu viska ir tikrai per savaite du tris kart aplankau, tai ir Plungeje tiesiu taikymu i Lytagra norejom pirkti zoliapjove, issirinke nusprendem pasiziuret smulkesniu ukio reikmiu- suradom... praeinancios ale VADYBININKES paklausiau informacijos ja suteike paklausus kas gali atmatuoti pakviete pardaveja kuris sedejo skyriuje prie kompiuterio pralaukem 5 minutes tada pats pakvieciau palaukiau dar 0000 veiksmo (saleje maciau 4 darbuotojus tuo metu ir ne vieno kito pirkejo) neiskentes paklausiau dar karta ar yra pardaveju pasirodo niekam neidomu kas i kompa ikrites kas telefonu sneka. Praeidamas tai paciai vadybininkei uzsiminiau kad turbut jusu klientai nedomina tai buvau dar ir aprektas kad --ale jus nesuprantat darbo specifikos--
Veiksmas vyko 2015.05.15 apie 11 val mano nuomone jei uzsiimi prekyba tai turi branginti kiekviena klienta
kiekviena centa. Pagarbos Klientui PLUNGES LYTAGROJE TIKRAI NERA
p.s. zoliapjove nusipirkom kitoj parduotuvej.... atsiprasau kad be LT raidziu mes gi is kaimo mes nuo plugo pakile :)
Mano įspūdžiai tik teigiami. Man reikalingą ir ilgai Lietuvoje ieškotą prekę maloniai sutiko atvežti iš Kauno į Vilniaus PC. Nustebino operatyvumas ir vakarietiškas požiūris į klientą. Nuoširdžiai dėkoju visiems man padėjusiems!
Norėčiau papasakoti įspūdžius apie Utenos LYTAGRA, tvarkausi sau sodyba Utenos rajone, (pats esu vilnietis) dažnai atvykstu į pramonės 13, Utenoje esančią parduotuvę, dažniausiai man dabar reikia visko kas susiję su statybomis, pirkau varžtų, strypų, medvarsciu ir kitų tvirtinimo elementų, labai padėjo ir patarė vaikinas su akinukais iš to skyriaus :-)
Buvo tikrai malonus aptarnavimas, suprantantis specialistas padėjo man suprasti kaip ką daryti "ūkio darbuose" nes juose buvau ganėtinai "žalias" :-)
Tikrai malonus aptarnavimas! Su džiaugsmu vykstu į sodybą ir visad užsuku čia ;-)
Niekam, niekada, nerekomenduočiau lankytis šioje įstaigoje., konkrečiai Kaune, Ateities plente įsikūrusioje bazėje. Iš savo patirties sakau: Nepagarba klientui, nekompetetingi konsultantai, kasininkai, vadovai. Įsigytų prekių nėra galimybės gražinti, akivaizdus ignoravimas ir vartotojo teisių pažeidimas. Kas metus įsigyju statybinių prekių už nemažas sumas įvairiose didžiosiose šalies parduotuvėse, bet užteko vos vieną kartą apsilankyti LYTAGRA, Kaunas-Ateities pl. 50, jog suprasčiau, kad šią įstaigą geriau visada apvažiuoti kuo toliau. Iš savos patirties rekomenduoju SENUKŲ prekybos tinklą, visą garažą įsiruošiau vien tik jų pagalba, teko ne kartą grąžinti prekes, visada atgavau pinigus, darbuotojai su šypseną, su klientu elgiamasi, kaip su žmogum, ačiū už dėmesį.
Šioje įmonėje (Vilniaus Lytagra) pirkėjas yra niekas, aptarnavimas tikrai apgailėtino lygio. Kažkada pirkau diržą kombainui ir paprašiau vadybininko padėti surasti tinkamą dydį, į ką jis man atsakė, kad ieškočiau pats. Vienas iš rimtesnių atvejų - pirkau stambią prekę, tai ją pristatė pavėluotai, neiškrovė, nesuteikė informacijos kaip ja naudotis. Visus prašymus ignoruoja, nors pirkau ne varžą už 2 litus. Tokiu tempu įmonė praras visus pirkėjus, o konkurentai galės ploti rankytėmis, nes bet kur kitur situacija su aptarnavimu yra geresnė. Su Kauno skyrium problemų nekyla, o Vilniuje PARDAVĖJAS visada teisus, o pirkėjas lieka kvailio vietoje. Nerekomenduoju.

Milviteka
A PRECIA MOLEN Group Company

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
UAB "AUDROKESTA"
Nauja, naudota žemės ūkio technika, atsarginės dalys

Adresas: Kęstučio g. 59, Daugėliškiai, LT-71141 Šakių r.
Veiklos sritys: žemės ūkio technika; automobilių dalys; mažmeninė prekyba; žemės ūkis, paslaugos.
Prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis. Žemės ūkio technikos nuoma, žemės ūkio paslaugos. Pagrindiniai atstovaujami prekiniai ženklai: Horsch, Rolmako, Agrotop. Teikiamos serviso bei logistikos paslaugos. Horsch sėjamosios: Noraginės sėjamosios, Tikslaus išsėjimo sėjamosios, Juostinės...
DeLaval
Ūkio technika

Adresas: Ateities pl. 31, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos.
„DeLaval“ dirba daugiau kaip 100 rinkų, ji aprūpina klientus, laikančius nuo 1 iki 50 000 gyvulių. „DeLaval“ nuolat siekia tobulinti visų pieno gamintojų kasdienį darbą, suteikdama jiems galimybes valdyti savo verslą ir gyvenimo būdą siūlydama išsamius sprendimus ir paslaugas. „DeLaval“ išranda, gamina ir pristato...
UGB
Kranlyft MAEDA

Adresas: Jautakių g. 30, LT-89142 Mažeikiai.
Veiklos sritys: žemės ūkio technika; miškininkystė; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma.
UAB „UGB“ projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius iš paprasto bei nerūdijančio plieno, taip pat įvairios paskirties priekabas, puspriekabes, technikos transportavimo platformas, kaušus, šakes, rulonų griebtuvus, sniego stumdytuvus, siloso atkandėjus, siloso perkandėjus, keliamas aikšteles, platformas, kasimo...
Topros technika
TOPRA | Žemės darbai

Adresas: Pramonės g. 14, Vaidotų k., LT-14149 Vilniaus r.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; griovimas, gręžimas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statybos technika, įranga, nuoma.
Paslaugos: Žemės kasimo darbai. Sankasos, smėlio sluoksnio (AŠAS), pagrindo sluoksnių (iš birių medžiagų), atsijų pasluoksnio įrengimas prieš vykdant betonavimo, asfaltavimo darbus arba klojant trinkeles. Naudojama įranga: Vikšriniai mini krautuvai Bobcat su greideriu (2D, 3D ir ultragarsas – galimybė dirbti...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%