Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę myWorld Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę myWorld Lithuania

Atsiliepimai apie myWorld Lithuania, UAB

Cashback World

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie myWorld Lithuania, UAB

Oho, kiek daug komentarų Pabandysiu parašyti savo nuomonę visko neskaitęs.
Aš manau, kad vienas kitą nevadintumėm durniais ir kitaip, jei suprastumėm paprastą dalyką.
Lyoness yra ne dvi, o trys grupės narių:
"PREMIUM" - žinantys vertybinių popierių prekybos subtilybes, ir su Lyoness išėję į Azijos ir Brazilijos rinkas (piramidės viršuje).
"VERSLO KLAS
vat paskaitai toki atsiliepima ir galvoji, ar tie kurie prisijunge jau ir nusivyle, tai jie ka, draugu neturejo, o gal ne prie tu draugu prisijunge, o ir patys savo draugus kviete ir tos naudos taip ir neateina vien todel, kad draugu privilioji arba ismoksti kaip su viskuo elgtis. Reik turbut dar ir PNN paskaityti, o tada jau ateis supratimas ka reikia veikti Lyoness sistemoj ir kad be KL cia nera kas veikti, - na cia mano tokia nuomone
Viskas cia tvarkoj, zmones nebukit tokie pesimistai, geriau paklausykit savo dragu ir junkites prie LYONESS, ismoksite kai su viskuo elgtis ir tikrai tursite naudos !!!
kaip ir visur, taip ir Lyoness yra dvi grupes nariu, - vieni nezino ko cia atejo ir nori tik susigrazinti pinigus, o kita grupe - zino ko atejo ir visais budais bando prisivilioti kuo daugiau zmogeliu, kuriu tarpe, atatinkamai vel bus dvi grupes..., na cia mano tokia nuomone
Paprasčiau.Savo ofise paspausk"mano statusas" ir užeik" atsisiuntimai", štai ten yra ta funkcija.Tačiau tai nepadės, jei nemokate skaityti lietuviškai ir tai nepasityčiojimas, o pastaba, jog nereikėjo tapti nariu, jei nežinote pačio elementariausio dalyko, tai ką bekalbėti apie Lyoness naudą.Jūs nesidomėjote absoliučiai niekuo, nors gerai, kad nieko nekaltinate.Siaubas, koks žmonių nesupratingumas.
eda 2013-11-05 00:05:43
Skaiciau, kad norint susigrazinti pinigus uz vienetus reikia ofise nusistatyti re cash funkcija, bet as jos nerandu. Gal kas zinote, nes noriu ispirkti uz tuos tris apskaitos vinetus (525).

Va nuoroda del recach
taip ir neaisku, kuo daugiau dziaugtis ar atsiskaitymo budais ar gaunamomis naudomis
Paskaitykite"Verslo žinias"ir suprasite, kaip toli Lyoness nuo LT verslo.Rašoma, jog atsiskaitymas mobiliuoju čekiu, tai vos ne"atradimas"verslui, kaip tai yra patogu ir koks tai stebuklas.Lyoness nariai su Lojalumo partneriais jau vos ne du metai atsiskaito tokiu būdu.
Sorry, bet jei nežinai net kur pasižiūrėti savo ofise, tai nelabai kas ir bepadės.
keista, kai save Lyoness bendruomenes nariais ivardyjantys, net nezino kur reikia ieskoti elementariausios informacijos, o gal jie ir seminaru nelanko ir nezino, kad mokymai pastoviai vyksta, o gal ir grupes nesugebejo suburti ir zmogeliu ivilioti, - tai suprantama, kad tie tipo "nariai" net nesupranta ka tame Lyonsse veikti reikia. Gal cia nuomone ne tiek apie Lyoness, kiek apie narius, o gal net ne apie narius, o siaip uzklydusius
zose 2013-10-29 13:21:33
kaip ir minejau savo situacijos su internautas neaptarinesiu, kalti yra ir gaus ko nusipelne :) pati sistema yra kokia yra, kas su ja dirba ir uzdirba-valio:) gal galite placiau apsviesti apie recash? dekoju.
Atsisiutimuose yra visa info
Indre 2013-10-29 10:40:03
ir vel kazkodel prasidejo asmeniniai kaltinimai, o juk kiekvienas turi savo kelia Lyoness bendruomeneje, gal kas suprato viska is pirmo karto, gal kas ir siandien dar nesupranta kaip veikia Lyoness, bet kad yra nusivylusiu, tai ju bus visur ir visada, - o svarbiausia, kad Lyoness veikia ir juda pirmyn, o visa tai imanoma tik iviliojant kuo daugiau zmogeliu, ir aisku, su kuo didesnem sumom, ir svarbu, - atsiminkite, kad Lyoness neinvestuojate. Ir dar, juk be sio tinklapio, kuris beje skirtas nuomonems ir atsiliepimams, nera diskusiju tinklapio apie Lyoness,... toks jau tas Lyoness. Na, cia mano tokia nuomone
hari krisna... hari hari....o hari krisna....
xero 2013-10-29 09:02:26
Nesuprantu kodėl ieškote kaltų ir neprisimate savo kaltės. Tikrai niekas neirėmė pistoleto į galvą ir neprivertė tapti premium nariu už 7000 lt. Jus buvo apėmes godumas ir nepagalvojote ar tikrai jums pavyks. Yra galimybių susigražinti pinigus, bet ne tiesiogiai. Reikia problemas spręsti, o nedėjuoti. Vienetus galima prapirkti arba padarti recach. Kaip tai padaryti klauskite savo rekomenduotojo arba ieškokite informacijos savo Lyoness ofise.

Sėkmės
zose 2013-10-28 16:01:59
savo situacijos su Jumis neaptarinesiu, nes matau, jog esate uzburtas sios veiklos :) galite pulti mane, ardytis, plesytis, ginti ta savo lyoness, as kreipiuosi i zmones, kurie yra susidure su sia veikla ir turi karcios patirties su ja. Cia kiekvienas galime reiksti savo nuomone, ir jusiske as gerbiu. sekmes.

Sėkmės
Kas gresia rekomenduotojui?Paskaitykite taisykles ir sutartis su Lyoness.Jį gali paprasčiausiai išbraukti iš narių be jokio atlygio ir anuliuoti vnt.net neįspėjus.Zose, :) Jūs bent taisykles skaitėte, ar bent sutartį ant kurios pasirašėte, ar šiaip tik tra-lia-lia..., bet taip galima prarasti ir savo būstą ir santaupas, vyrą, vaikus ir dūšę velniui parduoti :).
zose 2013-10-28 16:05:36
Sutinku, ofisas atsako i uzklausimus greitai ir aiskiai, tik pries tai pasiuncia pas savo rekomenduotoja. Rekomenduotojas sukasi nuo atsakymu i konkrecius klausimus ir tempia guma, tad ar galime mes toki rekomenduotoja "paskusti" ofisui (nesinori griauti geru santykiu, bet kolkas kitos iseities nematau) ir kas jam gresia? aciu uz atsakyma.
Ir būtinai apskųskite.Aš tikrai nedievinu Lyoness, atskyti į klausimus galiu iš savo patirties, bet norėčiau konkretumo iš Jūsų pusės.Suprantu, jog Jūs patikėjote nesąžiningu rekomenduotoju, bet būna, jog patikima ir telefoniniais sukčiais kur viliojami pinigai ir jie dingsta.Jūsų pinigėliai juk yra?Kuom Jūs esate apgauta?Ką rekomenduotojas "pribūrė", jog este nusivylusi?Negaunate nuolaidų?Neturite 4 narių su vienetais, kad gautumėte papildomas naudas?Nusipirkote vnt.ir jie neauga?Būna žmonių nepatenkintų savo gyvenimu, bet negali paaiškinti kodėl.Nuo kokių ats.gali suktis rekomenduotojas?Mistika kažkokia.Paaiškinkite kas yra, tai gal padėsim, ar atsakysiu į klausimus, bet kol kas aš jų nematau.Aiškinate abstrakčiai.Konkrečiai rašykite ir konkrečiai klauskite, nes susidaro toks įspūdis, jog patys nežinote ko norite pasiklausti.
Irenai 2013-10-28 10:46:46
Per metus laiko negalėjote surasti kortelės už kurią sumokėjote?Nesąmonė.Lyoness ofisas reaguoja į bet kokius pažeidinėjimus ir nesusipratimus žaibiškai.Parašyk el.laišką ir gausi atsakymą su išsamiu paaiškinimu vėliausiai per vieną dieną.Juokingi ir tie siuntinėjimai, kai gali užsukti pas bet kurį čekių pardavėją ir pasakius nario ID nr.gausi kortelę į rankas.Aš pabrėžiu, rašinėjate nesąmones arba neturite supratimo apie ką kalbate patys.Klausk ir bus atsakyta.
... 2013-10-28 09:36:06
Sweiki.Nesuprantu komentatų"mes esam papuolę", "apgauti", "nusvylę"ir t.t.Kuriam iš Lyoness narių dingo pinigai?Kuris buvo apgautas ir negauna nuolaidų?Kuris negali atsiimti pinigų?Malat nesąmones kažkokias.Nori pasiimti grynais - pervesk į banko sąskaitą savo nuolaidas, nori atgauti pinigus už vienetus - Nusistatyk re-cash funkciją savo ofise ir t.t.Tai jeigu Jūs neapsiperkate pas Lyoness lojalumo partnerius, tai iš kur gali būti pinigai už nuolaidas?Jei esate Premium narys, tai žinote, jog reikia formuoti savo pirkėjų bendruomenę, draugų, ar giminių, ar šiaip žmonių ratą.Nieko nedarai - nieko negauni.Nustokite verkti.Parašykite, kuris negaunate nuolaidų, kurį nuskriaudė ši pasaulinė firma?Lietuviška natūra.Prie ko čia Lyoness, jei Jus užregistravęs žmogus Jums neišaiškino, ar Jūs nesupratote ir galvojote, jog pinigai ims kristi iš dangaus.Taip, krenta iš dangaus, jei esate Premium narys ir apmokate čekius kitose Valstybėse, ar Kontinentuose.Įmonės laimingos gaudamos reklamą per visą pasaulį ir pirkėjus, o pirkėjai gauna nuolaidas su Lyoness kortele.Kas čia blogo, ar nesuprantamo?
...ir dar.Nesusireikšmink, kad padėjai savo investicija Lyoness ateiti į LT.JAV lojalumo partnerių skaičius auga maždaug 50 per parą, kaip ir Vokietijoje.Manau bus leista pirkti vnt.ten ir išpirkus 3 vnt.už 550 litų nori pasakyti, jog pakelsi jų ekonomiką, ar pasitikėjimu Lyoness?Čia galimybė Premium nariams užsidirbti nieko nedarant.Beje, nereiktų užsiciklinti apie tuos 7000 litų, nes jų net nereikia, o galima tapti Premium nariu prapirkus už tam tikrą sumą per metus.Gausi nuolaodas ir tapsi tuo Premium nariu.Nebeklaidinkite žmonių savo nesąmonėm.
Neįkrito iš Emiratų nei vienas vienetas?Bet kam dejuoti, juk tuos vienetus gali persivesti į LT ir sėkmingai juos prapirkti.Na, ar ne tiesa?Investuojant į bet kokį verslą yra tam tikras rizikos laipsnis.Kas pirkosi vnt.Estijoje, jau gavo grąžą su kaupu.Aš neinvestavau į Emiratus, ar PAR, nes logiška, ten uždarbis 20 JAV dolerių į mėn., tai kada jiems formuosis vnt.už 50 eurų?Niekada.Čia kiekvieno asm.pasirinkimas ir nėra ko pykti ant viso pasaulio, na nebent ant savęs.Kuriam čia įdėjusiam 7000 litų tie pinigai dingo?Arba nieko nesuprantate ir iš viso neesate Lyoness narys, arba nieko nenorite suprasti ir galvojate, jog tie pinigėliai atneš milijonus.
na ka, labai aiski ir daugumai iki skausmo zinoma ir suprantama nuomone
Irena 2013-10-25 21:15:01
Sveiki, pasamdyti diskutuotojai. Viskas tvarkoj- perki- gauni nuolaidas, kvieti kitus- jie perka, tu gauni nuolaidas.. Bet neapsimeskite, kad nežinote kokia Lietuvos žmonių įdėtų į "ale" Paketus kaina jūs naudojatės šia galimybe??? Pradžioje buvo kviečiami: ir tinklinio marketingo žinovai ir tie, kurie nežinojo kaip vystyti tinklinį marketingą, jie tiesiog buvo tradicinio verslo atstovai ardalyviai. Jie patikėjo ir įdėjo krūvas pinigų tam, kad paremtų Lyoness ir galėtų "ateiti į rinką". Ir svarbiausia ne tik į LT rinką, bet ir į kitas pasulio rinkas...Didieji žinovai taip gražiai kalbėjo apie dideles galimybes susigrąžinti įneštus pinigus ir dar uždirbti O tie didieji žinovai- tai iš kitų tinklinio marketingo kompnijų atėję, kurie jau dešimtimis metų dirba tokiame versle ir turi grupes žmonių. Jie labai greitai tarpusavyje pasidarė bizniukus ir rodė visems, aiškindami, kad visi turi tokias galimybes.... Kiek pinigėlių yra "sumerktų", ir jokių galimybių neturi juos atsiimti. Ir jokių kelių nėra, Lyoness net nerūpi tie, kurie juos parėmė. Negana to pati užpirkau savo pakviestam žmogui (kuris irgi įmerkė 7000Lt) Maxima dovanų kortelę už 700Lt ir galvojau, kad kortele bus siunčiama į namus (tiesiog suklydau ddama varneleę formoje). Pasakiau zmogui, kad taip padariau, kaip kompensaciją už tai, kad pakviečiau dalyvauti pristatyme (ir ji patikėjo vien dėl to, kad aš ten buvau, o jis manimi tikėjo kai aš buvau savo tradiciniame versle), tuo pačiu kviesdama jį dalyvauti "versle" ir jis liko labai nepatenkintas, kai realiai suprato ką čia reikės daryti. Žodžiu viskas baigėsi taip: aš galvojau, kad ji pasinaudojo, o jis pagalvojo, kad aš tik pažadėjau atsiųsti jam tą kortelę. Praėjo metai ir mėnuo- skambina man viena iš Lyoness "nekaltų mergaičių" ir sako: Maxima kortelė pas mus guli su 700Lt, bet jau viskas, ji galiojo tik metus laiko ir dabar jūsų pinigai prapuolė.....Ar toliau dar komentuoti ką nors????? Negana dar mūsų daugybės žmonių tuščiai sukištų pinigų po 7000Lt... Absurdas. Mes esame kaip akcininkai, be mūsų nebūtų atėję į rinką.....Tada tik kvietė visi profesionalai pirkti paketus Emyratuose (nes jiems (tipo Lyderiams) to reikėjo. O iš ten, per gal tris metus nei vienas vienetas dar neįkrito. Viskas čia pasakos. Dabar ir patys sako: neinvestuokite į kitas valstybes:) Ta istorija skirta ne tiems, kurie jungiasi kaip vartotojai (jiems tik gali būti įdomu žinoti kokiu būdu pastatytas tas verslas kiekvienoje šalyje). Ta istorija skirta Lyderiams ir nekaltoms Lyoness dirbančioms mergaitėms:).
Laba diena, p. Irena,

kaip Jums baigesi su Lyoness? mes esam papuole i si reikala, ivilioti nelabai saziningais budais (kreipsiuosi i ofisa, pasidometi ar galima taip itraukineti premium narius). na bet man idomu, ar Jus tesiate veikla, ar pardavete account'a? ar sukistus pinigus Jusu zmogus atgavo ? Is anksto dekoju.
Sveiki, Jonai,

labai noreciau su Jumis susisiekti, per lyoness pateko mano seima i beda, man butu idomus Jusu komentarai kai kuriais mane dominanciais klausimas. gal galite nurodyti savo el.pasto adresa, jeigu turite be pavardziu ir panasiai. Mano el.pasto dezutes su pavarde, tad nenoriu cia afisuotis. is anksto dekoju,
cia juk ir yra nuomoniu tinklapis, tai ji ir reikia lankyti ir reiksti savo nuomone, juk Lyoness jau ne vienus metus dirba Lietuvoje ir yra ivairiu nuomoniu apie sia pirkeju bendruomene ir gaunamas naudas, todel drasiai reiskite savo nuomone, juk cia ir yra ta vieta, juolab, kad nuomones pacios ivairiausios
Ta Indre tikrai turbut pasamdyta darbuotoja, kuri seka visus komentarus ir turi kontraargumentu :)
kaip gali buti trukumu pirkimas, tai juk kiekvienam pardavejui svente, jei kas uzeina nusipirkti, o Lyoness ta ir skatina, nes tik tada sistemos nariams grizta naudos, taip sukurta sistema, taip ji funkcionuoja, bet realios pinigines naudos jauciasi kai esi iviliojes pakankama kieki zmogeliu pasiruosusiu pirkti ir pirkti, - taip kad viliokit zmogelius ir mokykit savo grupes narius pirkti, o tada ir bus rezultatas ir buvimo Lyoness sistemoje nauda, nu cia mano tokia nuomone
Indre 2013-09-18 10:52:48
du kart pakartota tiesa netampa tikresne tiesa, - o girti sistema, o paskui parasyti, kad ji turi tik viena trukuma, o tas trukumas ir yra sistemos asis, nes apie tai viskas ir sukasi, na kazkaip nepalieka erdves apmastymui ar tai patrauklu ar ne, nes juk tik apsiperkant (didinant vartojima) grizta naudos, o jos ir yra variklis Lyoness sistemos, - nu cia mano tokia nuomone, kad kazkas parase nuomone be nuomones, agitavo kuo daugiau pirkti, bet parase, kad tai skatina pirkimus, o kad butu neismaneliams aiskiau, tai pakartojo net du kartus
Nesuprantu kur čia trūkumas pirkti, juk Lyoness neverčia daugiau pirkti ar išleisti pinigų nei reikia. Čia tik matančiam naudos sukoncentruoja pirkinius pas lojalumo partnerius. Tai tokiu būdu įmonės kurios nedalyvauja lojalumo programoje praranda klientus kurie užsukdavo, kai nebuvo Lyoness nariais. Dar kolkas sudaro nepatogumus apsipirkimas su dovanų čekiais, bet po truputi sąlygos paprastėja ir gerėja. PVZ. LUKOIL dovanų kortelę galima papildyti pačioje degalinėje, nors dar prieš metus buvo tik popieriniai dovanų čekiai ir tik po 100 Lt. Dabar pasipildai kiek reikia ir užsipili kuro kiek reikia. Dar po metų ir cashback kortele galios. Ir manau kad viskas greitu laiku įsivažiuos dauguma naudosis ir džiaugsis Lyoness teikiamais privalumais. Lyoness yra ateitis čia mano nuomonė
Negaliu atsistebėti. Tai per šalta, tai per karšta. Tai oras blogas, tai darbo nėra, o jaigu yra, tai jis afera. Nuolat blogai ir blogai. Manau, kad taip ir išnyksim nuo to blogumo po truputį. Jaigu rimčiau, tai kodel pinigus laikote banke, bankas jais naudojasi ir dar mes už tai mokame, pasiskaičiuokite proto bokštai, skaičiuotojai, kiek bankuose užsavo nuosavus pinigus per metus paliekate. Aišku čia Lietuva, čia sunku su najovemis susitaikyti, bet pagalvokime, kartais viską neigti, tiesiog yra kvaila ir patinems nenaudinga. Mano nuomonė apie Lyoness yra labai gera irn tiesiog kaifuoju nuo nusistovejusiū sistemų griovėjų, šaunuoliai tie, kurie tiesiog ore tokią sistemą pagavo. Vienintelis minusas, mano nuomone - vartojimo skatinimas, bet kas gi neturi trnūkumų?
o gal galima ne tik apie savo "turtus", bet ir apie Lyoness Lietuva keleta pastebejimu ar bent nuomone, cia juk nuomoniu tinklapis, o ne rodymas savo "sugebejimu", - na cia mano tokia nuomone
Savo komentarus aš visada pasirašau savu tikru vardu ir palieku savo el. pašto adresą asmeniniams pokalbiams. Niekur ir niekada anonimiškai nekomentuoju ir nereplikuoju. Aš nesipuikuoju grąžintais pinigais, bet tuo noriu pasakyti, kad dalyvavimas Lyoness nuolaidų programoje visiškai saugus, patikimas ir naudingas. O dalyvavimas joje kartu (komandoje) ypač naudingas.
Tas kas šiandien prabudo ir pasižiūrėjo į kalendorių, galėjo pastebėti, kad už lango jau 21 amžius- informacinių technologijų amžius. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jau daugiau kaip 50 % visų prekių pasaulyje parduodama per internetą. Mažai jau liko prekybininkų ir paslaugų tiekėjų, kurie neturi savo internetinės parduotuvės. Gyvenimas keičiasi, ir vis labiau plinta naujas, legalus verslo modelis- tinklinis marketingas, kai prekybininkai ar paslaugų tiekėjai savo rinkos plėtrai pasinaudoja rekomenduotųjų arba partnerių paslaugomis. Ši modelį irgi pradėjo taikyti kai kurie bankai ir net stomatologai. Tinklinis marketingas gimė 20 amžiaus 50-iais metais. O dabar jau visame pasaulyje yra apie 4000 stambių MLM kompanijų, o kartu su smulkiomis įmonėmis, kurie naudoja šį modelį, apie 36 000. Iš 8 000 000 milijonierių registruotų JAV, 1 500 000 savo kapitalą sukūrė būtent per MLM kompanijas. Kas jau tampa natūralu išsivysčiusiose šalyse, pas mus dar kelia daug diskusijų ir nepasitikėjimo.
Ar tai piramidė? Palyginkime. Dauguma iš mūsų darbo organizavimo schema yra tokia: darbininkas- jo tiesioginis viršininkas- cecho (baro) viršininkas- direktorius-savininkas- valstybė. Kokią vietą šioje piramidėje užimate Jūs? Ir šitoje grandinėje mes būname mažiausiai 8 val. per dieną, didelę dalį savo gyvenimo. Patinka? O tas, kas sukūrė bent kokį darbą taigi irgi yra žmogus. Ko Jūs nuo jo skyrėtės? Įdomus mąstymas: dirbti kitam- tai teisėta. O turėti, pasaulinio mastu galiojančią nuolaidų kortelę – tai spąstai, piramidė. Kitas palyginimas. Visi dabar dirbantieji savo mokesčiais “išlaiko” išėjusius į garbingą poilsį, o kada mes išeisime į pensiją, jauna karta išlaikys mus. Ar nematote panašumo?
Lyoness niekaip negali būti priskiriama finansinei piramidei, kadangi kompanija sutarties pagrindu jungia savyje daugiau kaip 29 000 lojalumo partnerių, su daugiau kaip 170 mln įvairių prekių ir paslaugų, 44 šalyse. Absurdiška yra teigti, kad 29 000 įvairių gamintojų, prekybininkų (prekybos tinklų), paslaugų tiekėjų, turinčių sava juridinį aparatą ir gerą vardą draugiškai įstojo į finansinę piramidę.
Girdėjau įvairių nuomonių. Kai kas tiesiai sakė, kad aš noriu įvilioti žmones, kad iš jų parazituojančiai pelnytis, ir atsisako savo dalyvavimo šitame projekte, nuskriausdami patys save. Paskaičiuokite, kiek pinigų iš manęs gavo mano rekomenduotojas. Kaip minėjau anksčiau, per Lyoness partnerius išleidau 40000 lt.. 40000 dauginam iš 0, 5 procentų draugystės premijos. Gauname 200 lt. Puiku. Asmeniškai aš jam nieko nemokėjau, ir mano prekės nuo to nebrango. Bet aš, kaip minėjau, gavau 8000 lt. Mudviejų atžvilgiu, aš gavau daugiau. Ir aš begalo dėkingas savo rekomenduotojui, kad jis man papasakojo apie šią programą ir paaiškino, kaip ji dirba. Visa tai tik patvirtina, kad naujiems žmonėms verta jungtis prie jau esančios komandos. Mes vienas kitam nieko neįpareigoti. Kiekvienas iš mūsų gyvena savo įprastą gyvenimą, su savo asmeniniais pasirinkimais. Dalyvavimas nemokamas. Laimime visi.
Vietoj to, kad tuščiai spėlioti, dar kartą atidžiai pasižiūrėkite Lyoness pristatomą filmuką ir mėgaukitės šios nuolaidos programos privalumais, kurią man pačiam negėda pristatyti savo draugams.
“Turtingi žmonės kuria tinklus, kiti ieško darbo” (Robert Kiyosaki)
Aleksej Orlov aleksej7w@gmail.com
auksiniai zodziai, tik kai kas cia jau siule eiti i pencija, o cia juk ne penciju planavimo tinklapis, cia zmones raso savo nuomone apie UAB Lyoness Lietuva, o savoms fantazijoms galima ir savo tinklapi susikurti, o ne cia rasineti laiskus Indrei, jei turite savo grupe Lyoness bendruomeneje, skirkite jai demesi ir mokykite apsispirkti, bus daugiau naudos, - na cia mano tokia nuomone
Indre 2013-09-05 09:25:49
aisku, galiu ir i pencija, bet cia rasoma tik mano nuomone, ji suprantama, gali skirtis nuo kitu nuomoniu, bet del nuomoniu skirtumo dar niekam nesiuliau eiti i pencija ar dar toliau, o kodel rasau, todel, kad yra nemazai nariu tarpe tokiu, kurie uzsiima viliojimu nauju nariu, o statistika rodo, kad mokyti pakviestuosius pirkti pakvietusieji neskuba ar visai to nedaro, o to pasekoje pas mus Lietuvos Lyoness nera didelis perkanciuju nariu procentas, tai taip ir gaunasi, kad ivilioti yra viena, o mokyti apsipirkti - yra kita, todel ir agituoju visa laika, kad nepersistenkite uzsiimineti vilionemis, netgi sitame nuomoniu tinklapyje, o dirbkite su savo komandomis, jei tokias turite, aiskinkite PNN, aiskinkite pirkimo budus ir patys bukite aktyvus pirkejai, o cia girtis kiek uzdirbi, tai jau visai netinkama vieta, - na, cia mano tokia nuomone
Indre, jei lauksi PENCIJOS, tu niekaa neiseisi i pensija!!!
Parašiai ta pačia nuomone kokia parašiau aš :) tik truputi kitais žodžiais. Žingsnis po žingsnio apsipirkimas per Lyoness paprastėja ir greitu laiku viskas įsivažiuos, nes dabar aktyvūs kurie mano ateitį ir yra dideli optimistai. Aš asmeniškai pakankamai aktyviai naudojuos lojalumo programa ir skatinu tai daryti ir kitus, tik nevisi iškarto supranta, o kad suprastu reikia laiko ir didelių pastangų. Tai ir gaunasi disbalansas tarp priregistruotų ir perkančiųjų. Šitas projektas gali žlugti tik dviem atvėjais tai visi Lyoness visai nesinaudotų lojalumo programa arba visi išeitų prekybininkai. Tai manau nelabai įmanomas dalykas. Visada būna pakilimai ir kritimai, tai yra normalu. Lyoness ateitis tikrai šviesi ir kuo toliau tuo labiau populiarės. Sėkmės visiems
Indre tau dar neatsibodo neigti kiekviena komentarą. Kas tau moka už tai? Ar Lietuviškas būdas pavydėti kitiems. Nesiremk tuo kas buvo pradžioje pasidomėk kas vyksta dabar. Lyoness siūlo pirmiausia pirkti pas lojalumo partnerius ir gauti nuolaidas, o jei žmogus aktyvus jis sukuria pirkėjų bendruomenę ir iš visos bendruomenės apyvartos gauna savo dividentus. Gali žmogų įvylioti kaip ir tu sakai, bet žmogaus priversti pirkti neįmanoma. Tai ir reikia mokinti aiškinti kiekvienam žmogui galimas naudas. Beto nei vienas Lyoness narys brangiau nemoka, kad gautų draugystės premiją pirmas ir antras gylis. Indre eik jau i penciją :)
jau taip norisi esamiems dar ivilioti nauju, kuriems plauks pinigai tukstanciais, kad net naudojama si svetaine, kuri skirta ne vilionems, o tik atsiliepimams ir nuomonems apie UAB Lyones Lietuva, cia nevyksta verbavimas, o tai jau ne nuomone, o pastebejimas apie nesazininga viliojimo metoda
Kas turi Lukoil arba IKI prekybos centro arba kitų prekybos tinklų ir paslaugų tiekėjų nuolaidų korteles ? Manau kad kiekvienas iš mūsų turi ne po vieną nuolaidų kortelę. Ar baisu jas turėti? Ne. Ar mes diskutuojame, kas gauna pelną kai mes apsipirkinėjame tose prekybos tinkluose? Ne. Manau kad, kiekvienas iš mūsų džiaugiasi kad sutaupome kažkiek savo pinigų. Lyoness turi puikų marketingo planą, tik jis ne iš karto suprantamas ir pajuntamas pinigine išraiška. Aš esu Lyoness narys nuo sausio 2012 metu. Per tą laikotarpį, per Lyoness partnerius mano šeima išleido savo pirkiniams virš 40 tūkst.litų. Mums grįžo 8 tūkst.litų. Tai ne tik cashback, draugystės premiją bet ir iš nuolaidų susiformavusių “ vienetu”, pastatytų į apskaitos programą, išmokėti pinigai. Mažai tai ar daug- kiekvienas sprendžia pats. Nedalyvaudamas šioje programoje savo išlaidas aš vis tiek turėčiau. Kiekvienam savo pirkimui, savo finansinėms operacijoms ir gaunamai naudai, pas Lyoness partnerius, savo Lyoness internetiniame ofise, aš turiu visa išsamią informaciją. Jeigu kas domisi šia nuolaidų programa ir nori išsamesnės informacijos, rašykite šio el.adresu aleksej7w@gmail.com
deja deja, cia ne verslo pelnai mokami, o ir aplamai, cia ne verslas, o pirkeju bendruomene, o losejai Lyoness, ko gero, visai nesilanko, tai ir neaisku nei apie ka, nei kam zmones raso (bet nepasiraso) savo, net nesupratau ka, - na cia mano tokia nuomone apie veikla Lyoness bendruomeneje
Dabar jau visi pradeda kalbėti apie kažkokias teorijas ir įviliojimus į sistemą.Taip, tiesa, kai sakėme, jog Premijum nariu reikėjo tapti žymiai anksčiau, bet niekas netikėjo Lyoness.Kada sistema įsivažiavo, tada visi tapo gudročiais.Galiu pasakyti, kad ir dabar dar ne vėlu, o ir niekada nebus vėlu gauti nuolaidas be jokių investicijų.Jei pinigai nereikalingi (nuo verslo pelno)jums, tai juos perveskite į vaikų fondus, tai kažkam padėsit, o nelosit be jokio tikslo.
nereikia toli ieskoti teoretiniu straipsniu, yra kas ir Lietuvoje mojuoja su superine teorine statistika, tik ta statistika visokeriopai apeina ta vieta kokie gi turi buti tu iviliotuju skaiciai, nes pinigai medziuose neauga, o be iviliotuju vargu ar kas nors gali rimtai ziureti i visokias teorines statistikas, nebent jau visai koks naivuolis nesuprantantis kaip veikia Lyoness sistema ir net nezinantis kas rasoma apie PNN, na cia mano tokia nuomone

įdomus straipsnis, dar įdomesni skaičiai bei ko ir kiek tikėtis turint atitinkamą Lyoness paketą
o gal blogiausia, kad siekdami savo naudos Lyoness nariai mazai tarpusavyje bendrauja, nes cia pateikiami tokie klausimai, kurie parodo, kad Lyoness islieka ir toliau taisykle - ivilioti kuo daugiau, o jau aiskinti ir mokyti nera kada, nes reikia ieskoti nauju naivuoliu, na cia mano tokia nuomone
.... 2013-07-30 15:38:45
tai turbūt tau niekas dar taip vadinamų "smegenų neplovė", reikia pirmiausia nueiti į susitikimus su atstovais (guru), tada "suprasi" viską ir galėsi prisijungti
Negaliu teigti, kad nėra tarp Lyoness narių eferistų ir smegenų plovėjų. Bet realiai nėra dėl ko tu smegenų plauti, čia pagrindas yra pirkimas ir nuolaidų gavimas. Lyoness yra pirkėjų bendruomenė ir kuo susibure didesnė bendruomenė tuo didesnes nuolaidas gauna nuo išleistos pinigų sumos. Blogiausia tai, kad žmonės nežinodami informacjos save laiko visažiniais.
raimonda 2013-07-25 19:50:25
kdl man neina prisijunkti prie lyoness tinklalapio?

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir apratnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Rado nuomininkus "Green Hall 3"
Rado nuomininkus "Green Hall 3" 09-19 11:11
SEB koncernui priklausanti nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė rado nuomininkus trečiajam biurų komplekso "Green Hall" pastatui. Taip pat pasirašė sutartį su "Grant Thornton Baltic" dėl...
R. Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87.500 Eur
R. Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87.500 Eur 09-19 11:01
Tenisininkas Ričardas Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87,500 Eur.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 119,76 +1,00%