Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę myWorld Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę myWorld Lithuania

Atsiliepimai apie myWorld Lithuania, UAB

Cashback World

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie myWorld Lithuania, UAB

Lietuva bukų skeptikų tauta. LYONESS tai puiki, tiesiog nuostabi idėja ir ji puikiai veikia.
LIetuvoje nėra nei vienos kortelės nei iš toli prilygstančios nei pagal nuolaidų dydį, o tuo labiau pagal parduotuvių kur ji veikia skaičių. Tai tūkstančiai parduotuviu ne šimtai. Ir čia tik Lietuvoje. O ji veikia visame pasaulyje. Kuri dar kortelė veikia užsienyje? Jūs net neįsivaizduojate kiek visko dar yra giliau. Didelės nuolaidos ir platus tinklas tai yra tik maža smulkmena. Bet net ir tai "nuneša" bet ką su kuo galima būtų lyginti. O skeptikams siūlau atsidaryti pinigines ir pažiūrėti ar jie neturi nei vienos lojalumo kortelės. Jei turite nors vieną ir neturite Lyoness, tai jus tiesiog truputi minkštas
Gaila tu zmoniu kas ikiso pinigus nes patys buvo apgauti o dabar kitus vilioja kad centais atkata gautu
.. o tai kam eiti i ta Lyoness, jei uztenka...., nes ten lyderiai turbut masto siek tiek kitaip
sekmes 2014-02-08 21:54:34
Patikliuju paieskos, nieks uz dyka pinigu nedalina, nemokamas suris tik pelekautuose
niekas irr nesako kad dalina cia verslas grazina uz lojaluma, tai yra ta pati maxima ir senukai
airija 2014-03-01 07:39:44
Išsipirkai vienetus - verslą.Versle pinigai iš oro neateina.Keliai trys;1.Plėsk pikėjų bendruomenę ir turėsi naudos tu ir tavo linijos nariai.2.Nusistatyk savo ofise funkciją, kurios dėka susigrąžinsi pinigus pirkdamas iš Lojalumo partnerių su nuolaida.3.Apmokėk vienetus kitose šalyse, ar kontinentuose ir gausi naudą iš jų.Aišku, gali parduoti Premium narystę, bet jei ji be įdirbio, tai praloši daug ir bus sunku parduoti.Čia panašiai kaip verslą, jei jis nešantis pelną, tai niekada nepraloši, jei nieko nedarai, tai nėra naudos, nei tau, nei norinčiam nupirkti tavo verslą.Galvok pats ir nekeik Lyoness, o kreipkis į savo rekomenduotoją, jei jis kažko nepaaiškino.Patarimas, neskaityk Indrės komentarų ir pletkų, nes tai absoliuti nesąmonė.Žmogus kažkur kažką girdėjo, o rašo, kad tik rašytų.
Vo, vo šalių daug tik mokėk i mokėk, kada pasiulys nusipirkti vienetus Antarktidoj, o tada jau bus paskutinė šalis.
Eilinė finansinė piramidė...
Indre 2014-03-12 14:59:12
"Su tokiomis įmonėmis, kaip Lyoness galima tvarkyti mokesčių sistemą, skaidrint ekonomiką ir gyvensim visi geriau,..."- ot cia tai atlenke, ot cia tai stengiasi zmogelius ivilioti, ojojoj kaip viskas bus grazu ir mokesciuose ir ekonomikoj ir gyvensim geriau, nors Lyoness viso labo tik pirkeju bendruomene, o ne tvarkytoja ir gerintoja, nu bet aisku, jei noras ivilioti zmogelius toks didelis, tai ir prikalbeti visko galima.....
super
ats. 2014-03-12 07:28:48
Eilinė, nesuprantančio žmogaus nuomonė ir melagystė. Niekas neprašo, juolab nesiniars iš kailio, jog imtum tą kortelę, nes ją gali gauti tiesiogiai iš Lyoness be rekomenduotojo. Norėčiau pamatyti kaip tu gauni po 10 proc.nuolaidas PC MAXIMA, SENUKAI, ar degalinėje LUKOIL, ar dar kitur. Nereikia būti gudriausiam ir sapalioti nesąmones. Kad gali derėtis mažose įmonėse, tai nieko nuostabaus, nes tai jau tavo pilietiškumo ir VMI reikalas. Kaip taisyklė, tai tos prekės dalijamos su dar didesne nuolaida, nes jos nėra deklaruotos įmonės apskaitoje ir už jas nemokami mokesčiai. Tu pirk turguje arba kontrobandines prekes ir gausi dar didesnę nuolaidą. Su tokiomis įmonėmis, kaip Lyoness galima tvarkyti mokesčių sistemą, skaidrint ekonomiką ir gyvensim visi geriau, bet ar tai rūpi kam nors, tai klausimas kitas. Dabar "reikia" gerint Ukrainos gyvenimą ir kariaut su Rusija, nes artėja rinkimai. Nežinai, nesidomi, tai ir nerašynėk nesąmonių.
grybauji
r 2014-03-07 21:48:48
tie korteliu platimtojai neriasi iš kailio kad tik pirktum ta LYONESS. Vien tai jau kelia itarima kad tai neskaidru ir pinigai išmesti i bala.AŠ apsipikinedamas be jokiu korteliu gaunu10 procent nuolaida.Pirkau padangas baldus auto dalis tik tereikia paklausti o kikia nolaida ir pardavejas vienu klavišo paspaudimu suteika nuolaida.Praeita savaite aviteloje pirkau mėsmale kuri buvo su akcija, bet it tai dar išsiderejau 30 lt nuolaida
2014 M. KOVO MĖN. BUSINESS INFO RENGINIAI - vat ten ir dalyvaukit ir klauskit ir bus visa oficiali info, - o cia lenda ir visokie viliotojai, kurie isivaizduoja, kad sis tinklapis gali buti naudojamas kaip rekrutavimo puslapis, todel ir lenda su visokios konsultacijos, bet nenurodomi oficialus saltiniai, kur yra visa informacija, taip juk paprasciau zmogeli ivilioti. Tik oficiali informacija yra teisinga ir patikima
parakas 2014-02-28 17:24:00
sveiki. Turiu premium naryste. Kas galetu zmoniu kalba paaiskinti ka su ja 'naudingo' galiu nuveikti? parakas@gmail.com
dzhiumbras 2014-02-20 15:47:30
esu olandijoje, domina detalus paaishkinimas kas tas lyoness, kodel zhmones noriai ima acc ir ar verta ji platint ?
rašyk klausimus i privata, paaiškinsiu
keista, kad tinklapyje skirtame nuomonems ir atsiliepimams vis atsiranda keistuoliu, o gal naivuoliu, kurie bando kazka parduoti ir kazkuo atsikratyti, net jei tai ir pats geriausias daiktas - Lyoness premium narystes account`as, tai cia nera istroskusiu ji pirkti, nes cia, kaip taisykle, lankosi jau si gera daikta nusipirke..., o aplamai, tai reikia mastyti pries perkant gera daikta, nes daznai juo atsikratyti paskui buna ojojoj kaip sudetinga, o kartais ir neimanoma, o ypac isiulyti tokiam, kuris jau turi toki gera daikta..., ech
na ir kas paaiskins zmonems, kad cia tinklapis ne konsultacijoms, paaishkinimams, o atsiliepimams ir nuomonems apie UAB Lyoness Lietuva
ir vel kartojasi istorija, kai rasyti pradeda pradedantieji, kurie net nelabai supranta ko atejo i Lyoness, jie sventai tiki, kad Lyoness sistema sukurta jiems, kad gautu tuos keliolika litu nuolaidu, bet jei jie paskaitytu PNN, tai tada suprastu kaip veikia Lyoness ir ko cia einama, pabendraukit su lyderiais ir galbut jie nepasakys kokie ju tikslai ir kokie pinigai mokami geriausiai mokantiems ivilioti i sistema,... nu bet jei uztenka menku nuolaideliu, tai reiskia, kad uztenka, - na, cia mano tokia nuomone
dziaugiuosi Lyoness
2014-02-08 15:03:05 IP 28mdohs9
perkuosi Maximoje, Senukuose, Lukoile, Audime ir pan... Pinigai gryzta, kaupiasi. Labai gerai, kad niekur nieko investuoti nereikia, t.y. nieko neprarandi ir niekuo nerizikuoji.
Geras 2014-01-31 22:29:18
Parduodu ID su idirbiu yra investiciju ir kitose šalyse tel.861112477
kokia kaina?
Gerb. Indre, Jus gal administruojate si puslapi? Jusu nuomones visur cia pilna. kas susidomejo paskambins, kas ne neskambins ir tiek ziniu..
kaip matom, netgi bunant pas stiprius rekomenduotojus tenka ieskoti kam iskisti savo Lyoness "idirbi", - juk ne rekomenduotojas uzsiima iviliojimu nauju zmogeliu jo jau iviliotiems...., na cia tokia nuomone
Ziema 2014-01-26 19:14:33
Parduodamas Lyoness premium narystes account'as. Kaina derinama. Tel 867660242.
id.nr.? kiek linijoje narių? apyvarta? investicijos į šalis? Nors vieną ats.duok ir tau paskambinsiu.
Zumentas 2013-12-18 06:18:50
Perskaiciau
Is tikro kaip pirstu i aki, bet... jei as apsipirkineju MAXIMOJE savo kaimukyje, piluosi degalus LUKOIL- man dzin- krentu i lyoness glebi
nu jo nu jo, krenti ir gauni nuolaidytes, kai tuo tarpu neikrite gauna normalias nuolaidas ir vargo nemato, o gal maloniau gauti nuolaideliu trupinukus ir jaustis nariu, - kol kas cia skamba tik nuolaideles gaunanciu ir save padrasinanciu nuomones, o gaunanciu nemazus pinigus nuomones sukasi ne apie nuolaideles, o apie iviliotuju kieki, - kuo daugiau, tuo geriau.....
Perskaiciau
O jei rimtai, tai tik UAB Lyoness Lietuva gali kazka zadeti, o visi kiti pazadai turi buti suprantami tik kaip priemones ivilioti daugiau nariu, kurie dar ir "draugais" vadinami, o kaip iviliosi, jei nieko nezadesi....., palaukim Kaledu, o gal....
Kaledos stebuklu metas
Turiu klausimą. Maždaug prieš metus, vienas tipas, nuolatos tūnantis šiuose komentaruose (mat vis sirguliuodavo), tvirtino: veikla plečiasi, įmonių skaičius didėja, po kelių mėnesių Maximoje ir kitur atsiras Lyoness terminalai, pasirodys masinė reklama TV, radijuje ir spaudoje. Dėmesio, klausimas: tai kur ta reklama ir terminalai? Lochotronas palūžo???
pasirodo, Lyoness gretose yra geniju, kurie zino net 1000 variantu kaip nusipirkti automobili, o gal 1000 variantu, kaip ikalbeti nusipirkti automobili, bet nesupranta, kad jei kas ir naudojasi tavo kortele, tai nauda lieka tau, o ka as zinau, gal ir mano nuomone bloga
azu 2013-11-26 11:11:29
Gali susirasti žmogų, kuris pirks naują automobilį per Lyoness lojalumo partnerį ir psio.Smegenų reikia, o ne skaičiuoklės.
Teisingai pastebėjai, kad reikia surasti "žmogų", kuris "pirks" ir jei pirks. Lietuvoje nuperkama tik apie 13 000 naujų auto, 86 proc. perka įmonės ir tik 14 proc. fiziniai asmenys, žinant, kad jūsų bendruomenę sudaro spėju 40 000, nu gal 50 000 žmonių, kurie yra vidutinės klasės atstovai, todėl šansų, kad jų kuris nors pirks naują auto abejotina, o ieškoti žmogaus, kurio reikia "kaulyti" pirkti per sistemą - visiškai nesolidu ir parodo lygį. Tai mano tokia nuomonė ir tiek.
bendravimui skirta aibe kitu tinklapiu, jie dar vadinami socialiniais tinklais, o cia rasomos nuomones, pagyrimai, skundai apie imone UAB Lyoness Lietuva t.y - Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpini įžeidžiančią, melagingą, siekiančią pažeminti informaciją, pastebėjus tokius atvejus ji trinama be perspėjimo. Pagrįsta, objektyvi kritika ir jo autorius yra saugomi ir ginami, jei reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti
Diagnozė aiški.Siųlau tave išviešinti, nes kitaip nebaigsi savo sapaliojimų.Konkretus ligonis, kurį reikia izoliuoti nuo visuomenės. Pvz.Toyota yra tas atstovas per kurį galima pirkti, o ir aibė kitų.Čia žmonės bendrauja, o Indrė yra samdyta šmeižikė.
gerai, kai raso "mokytojai", kurie nezino ka raso, nes nera to bande, apie ka raso, todel ir raso, kad tik rasyti, - ir psio
2013-11-26 07:28:45
norint kad atsipirktų 7000 lt (premium narys) reikia mažiausiai prapirkti 70000 lt, kai vidutiniškai uždirbančio žmogaus atlyginimas į rankas 25000-30000 lt. Vadinasi apie 3 metus reikia prapirkti visą algą, o po to "džiaugtis" taupymu. Nesukit galvos viskas gerai, tik be reikalo kažkur išleidot pinigus, kaip neturėjot pinigų taip jų ir nėra.
vienas is komentaru, kuris parodo realiai skaiciais, kur ir kiek, o kas is to, jau gali kiekvienas pasiskaiciuoti pagal savo isleidziamas sumas, o emocijas galima pasilikti sau, jei nera skaiciu ar sugebejimo skaiciuoti, - na cia mano tokia nuomone
Sw.Perku, naudoju Lyoness kortelę ir skaičiuoju savo, o ne svetimus pinigus, ko linkėčiau ir kitiems.Šaunuoliai tie, kas sugalvojo šią sistemą, nes nuolaidos gaunamos iš verslininkų pelno ir be jokių įsipareigojimų.Manęs nedomina verslas, investicijos, ar kiti dalykai apie kuriuos čia vyksta diskusija.Argi blogai, kai gauni nuolaidas?Indrei norėčiau pasakyti, jog esi keistokas žmogus ir tavo komentarai kvaili.Be tavęs čia butų linksmiau.Yra labai protingų paaiškinimų, ačiū.
ir vel, verslas, investavimas, o juk skamba taip graziai - pasauline pirkeju bendruomene, t.y. perki ir niekam nieko neisipareigoji, bet jei neiviliojai "draugu" ar neziuri i tai kaip i versla, tai nera ka cia ir veikti, nors niekad nevelu pradeti si "versla', o tam reiketu bent kiek pasidometi ir savo ofisu ir mokymais ir pasikalbeti su "draugais", jei tokiu yra, - na cia bendra mano tokia nuomone
zoses draugas 2013-11-22 10:45:31
Na isivaizduok kad nezinai kas tas Lyoness ir paaiskink man iprasta kalba :) nu tiek to, paaiskinkit bet kaip, kad tik pradeciau atgaut bent ka, ka esu ineses, o tai jau vezi varo.
Jei išpirkai vnt.už 7000 litų, tai juos prapirk.Nežinau, kaip žmoniškiau paaiškinti.Galvoju, kad tapdamas Premium nariu turėjai viziją apie savo pirkėjų bendruomenę ir pats turėtum aiškinti kitiems, kaip naudotis, kaip susigrąžinti ir kaip prapirkti.Nereiktų pykti ant Indrės (nors ji mala pati nežino ką), nes tame tiesos yra, jog reiktų pasidomėti, ar nueiti į rengiamus mokymus ir pasidarytų viskas aišku.Mes kiekvienas turim savo rekomenduotus narius ir jiems mielai aiškiname.Pats neaišku kokioje linijoje, kas rekomenduotojas, todėl atlikti aiškinamąjį darbą turi tamstos rekomenduotojas.Nėra didelė suma prapirkimui, jei tuo užsiimsi ir tau padės draugai ir artimieji.Kitas kelias, tai parduoti savo ID.nr., bet kaip kiekviename versle, taip ir čia, jei nieko nenuveikiai, tai savus pinigėlius sunku bus atgauti.Negi sunku suvokti, jei atidarai savo verslą ir nieko nedarydamas nori pelno, tai taip nebūna.Tu juk ne eilinis narys, ne vartotojas, o psirinkai verslą.Nemanau, jog investavai šiaip sau, nieko nežinodamas.Jei atsitiko būtent taip, tai kaltink ne Lyoness, o savo rekomenduotoją.Eilinis narys nesumoka nė cento ir naudojasi nuolaidomis ir gana didelėmis be jokių įsipareigojimų.Tu juk įsipareigojai prapirkti tuos vnt.pasirašydamas sutartį, tai ką dabar tu nori apkaltinti?Ar šiaip tik padavei kažkam 7000 litų ir viskas, visi dabar kalti tik ne tu.Paaiškinom, jog yra tokia funkcija, kurios pagalba gali susigrąžinti pinigus pirkdamas pas Lojalumo partnerius su dar didesne nuolaida.Aiškiau būti nebegali.Tavo pinigai juk neprapuolė, tu juos matai savo ofise, jie yra vienetuose.Iki.
a jo, cia tai bent situacija, jau ne vienas cia kreipesi, bet kad cia nei pinigu kas dalina, nei gerus patarimus dalija, cia tik nuomones ir atsiliepimus raso, o juk ant Lietuvos mokymai pastoviai vyksta, o jei nueiti savo ofise i "renginiai" skilti, tai ir grafika renginiu galima rasti, o takiam renginyj ir paklausti juk galima, bet jame vistiek pinigu neatiduoda, nu jo, situacija....
turbut yra daugybe norinciu atsakyti i si paprastuti klausima, - Tik prasau man pasakyti kas yra ta normali zmogiska kalba, kuria reiktu atsakyti, o ne Lyoness terminais :) Aciu
... 2013-10-28 18:17:40
Ir būtinai apskųskite.Aš tikrai nedievinu Lyoness, atskyti į klausimus galiu iš savo patirties, bet norėčiau konkretumo iš Jūsų pusės.Suprantu, jog Jūs patikėjote nesąžiningu rekomenduotoju, bet būna, jog patikima ir telefoniniais sukčiais kur viliojami pinigai ir jie dingsta.Jūsų pinigėliai juk yra?Kuom Jūs esate apgauta?Ką rekomenduotojas "pribūrė", jog este nusivylusi?Negaunate nuolaidų?Neturite 4 narių su vienetais, kad gautumėte papildomas naudas?Nusipirkote vnt.ir jie neauga?Būna žmonių nepatenkintų savo gyvenimu, bet negali paaiškinti kodėl.Nuo kokių ats.gali suktis rekomenduotojas?Mistika kažkokia.Paaiškinkite kas yra, tai gal padėsim, ar atsakysiu į klausimus, bet kol kas aš jų nematau.Aiškinate abstrakčiai.Konkrečiai rašykite ir konkrečiai klauskite, nes susidaro toks įspūdis, jog patys nežinote ko norite pasiklausti.
Norejau paklaust apie ta recash. As uzpildau ji, nusiunciu i ofisa ir kokiu budu man grizta tie pinigai (7000 lt) ir per kiek laiko? Tik prasau man atsakyti normalia zmogiska kalba, o ne Lyoness terminais :) Aciu.
kaip pirkome, taip ir pirkime, o pas Lyoness partnerius dar ir susigrazinkime, kad ir po dalele savo islaidu... taip sutaupykime Kaledu dovanoms (ka as darau su savo seima ir draugais) :)
eda 2013-11-05 00:05:43
Skaiciau, kad norint susigrazinti pinigus uz vienetus reikia ofise nusistatyti re cash funkcija, bet as jos nerandu. Gal kas zinote, nes noriu ispirkti uz tuos tris apskaitos vinetus (525).
kol buksuojate vietoje - apsipirkinekite pas Lyoness partnerius. Jau butute seniai susigrazine tuos pinigus apsiperkant maximoj ar pas kt.partnerius ir su kaupu. Sekmes !
nu va, pasirodo yra ir trecia grupe, tik kad ji nelabai kuo turi dziaugtis ir pasigirti, juk jiems siuloma susirinkti "zaislus" ir perkelti AV i Lietuveles rinka ir prisijungti prie vienos is dvieju grupiu, - na cia mano tokia nuomone
"VERSLO KLAS
Oho, kiek daug komentarų Pabandysiu parašyti savo nuomonę visko neskaitęs.
Aš manau, kad vienas kitą nevadintumėm durniais ir kitaip, jei suprastumėm paprastą dalyką.
Lyoness yra ne dvi, o trys grupės narių:
"PREMIUM" - žinantys vertybinių popierių prekybos subtilybes, ir su Lyoness išėję į Azijos ir Brazilijos rinkas (piramidės viršuje).
"VERSLO KLAS

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir apratnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Rado nuomininkus "Green Hall 3"
Rado nuomininkus "Green Hall 3" 09-19 11:11
SEB koncernui priklausanti nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė rado nuomininkus trečiajam biurų komplekso "Green Hall" pastatui. Taip pat pasirašė sutartį su "Grant Thornton Baltic" dėl...
R. Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87.500 Eur
R. Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87.500 Eur 09-19 11:01
Tenisininkas Ričardas Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87,500 Eur.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 119,76 +1,00%