Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę myWorld Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę myWorld Lithuania

Atsiliepimai apie myWorld Lithuania, UAB

Cashback World

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie myWorld Lithuania, UAB

Tai vat, kad isdure. Normalus, sazines turintys zmones taip nesielgia. Del biznio turbut viska padarytumet, kad tik paprasta zmogu apgaut ir pinigus ismelzt, ir kas taip elgiates, duok Dieve jums kuo didziausiu finansiniu praradimu ateityje. Lazda turi du galus, linkiu to antro galo kuo astresnio :)
Saulius 2014-09-28 22:37:36
Tai jei esi PRAEIVIS tai ir paeik.......
Ar tu ar jūs ar... suprantate ką rašote kokios 7000 štukos iš kur kodėl.

IŠ TIES NESUPRANTU KA RAŠOTE (NEBENT DRAUGAI IŠDŪRĖ IR LIEPĖ TAS 7000 ŠTUKAS INEŠT

Saulius

UAB VIPRĖ

865528955

O ŠIAP TAI NIEKAS NEKAINUOJA PERKI IR TAUPAI
Praeivis 2014-09-27 13:19:30
Nu jo, bet sutik kai kam yra skirtumas, tarp nuolaidos kuria gauni parduotuvėj ir ir tos pačios nuolaidos tuoj pačioj parduotuvėj pirma sumokėjus 7000 štukas, o po to dar nusipirkus čekius, turėtų užplūsti neapsakomas kvailybes jausmas.
Tai jei esi PRAEIVIS tai ir paeik.......
Reni 2014-09-24 16:20:01
Kažkas sukūrė sistemą kaip iš naivių žmonių išvilioti pinigus. Ir ji kol kas veikia, nes naivių žmonių visame pasaulyje buvo ir bus. Galima tik pasveikinti kūrėjus, nes jie tai proto bokštai ir kol tu naivuolių rasis, tol jie maudysis svetimuose piniguose. O nuolaidas šiandien galima gauti bet kurioje parduotuvėje be jokios lyoness pagalbos. Kas norite jiems uždirbinėti, uždirbinėkite.
Labas

pasislėpę internautai, komentuotojai, Ar jūs išbandėte ar tik komentuojate?
Sukūrė sistema kaip gražinti pinigus. IR AŠ GRAŽINU PINIGUS NUO PIRKINIŲ

noriu paaiškinti
. Nieko nėra privalomo ar panašiai, nepatinka nenaudoji nes jus NIEKUO NEISIPAREIGOJOTE

Viprės Lyoness lojalumo kortelė jums išduota nemokamai. Bet suteikia galimybe susigražinti pinigus. Iš įvairių partnerių kaip Viprė, , Melga, Eoltas, Alvydo autoservizas, , Vaga, Vizija optika.step top, Tamaris, Salamander, Žygio batai, Norfos vaistinė, Gintarinė vaistinė, Elektromarkt, Vaikų lobiai (ČIA VEIKIA KORTELĖ) Senukai ir tt. Maximos dovanų kortelė veikia idealiai nes neturite išleisti per viena karta su ja atsiskaitoma daug kartų kol pasibaigia pinigai, Nauda 3 proc.

. Daugumos klausimas iš kur kodėl ir kaip tai veikia.

Visi prekybininkai nori turėti daugiau klientu todėl pasirašo sutarti su Lyoness

kuri padeda pritraukti klientus nes grįžta pinigai.

Kai jus perkate Viprėje mes gražiname dalį pinigų jūms, remiame vaikus ir aplinkos sauguma. o jei rekomenduosite kitiems tai mes ir jums ir jiems sumokėsime. (info dėl rekomendacijų 865528955)

Jei pirksite Maximoje ar senukuose tai jie mokės, jei Alvydo servize tai jie mokės, ir tt

Žodžiu vartotojas visada laimi o mes verslas mokame.Nes kovojame už pirkėja.

Viprė 4proc pirkėjui +3proc 0, 5*0, 5 už rekomendacija 1proc vaiku namams 1proc Lyoness kompanijai už sumanyma.

Mūsū nuomone tai yra TEISINGA

SUSIGRAŽINKITE PINIGUS NUO SAVO KASDIENIŲ PIRKINIŲ.

NIEKO PAPILDOMAI PIRKTI NESIULAUIRKINIŲ.
Reni 2014-09-24 16:20:01
DAgger 2014-09-05 12:51:29
Pritariu 200%, a*******i.
Petras 2014-08-15 09:41:46
Šaraškinų kontora, nesilaiko savo žodžio, meluoja, keičia sąlygas kada nori. Jokiu būdu netapkite partneriais, prarasite pinigų ir laiko. Aš jau praradau, deja...
Pritariu 200%, a*******i.
Saulius 2014-08-23 21:05:46
KONSULTUOJU norinčius tapti lojalumo partneriais, ar nariais +3706552855 Saulius UAB Viprė
PINIGAI TIKRAI GRĮŽTA KIEKVIENA KARTA PERKANT
ATSIPRAŠAU ŠIS TEL NR TEISINGAS+37065528955
PINIGAI TIKRAI GRĮŽTA KIEKVIENA KARTA PERKANT
Petras 2014-08-15 09:41:46
KODĖL PETRAS RAŠO NE ATVIRAI
AŠ Saulius UAB VIPRĖ Esu narys ir lojalumo partneris kuris MOKA JUMS PINIGUS ATGAL KAI PAS MANE
Imanoma, tik reikia, suderinti su lyoneso, ofisu
ar imanoma jungtis prie komandos, nors esu prisiregistravusi pati
Kviečiu, motivuotus žmones į savo komandą- kartu mes galime, daug pasiektį.VIP NUOLAIDŲ KORTELĖ NEMOKOMAI.Tel.863767217
NEMOKAMA NUOLAIDŲ KORTELĖ STENA keltams nuolaida 3 proc. P Q 3proc Padedu apsipirkti internete EBAY, AMAZON ir dar virš 4000 interneto parduotuvių. Nemokamai išduodu VIP kliento ID su kuriuo tiek Ebay, tiek Amazon ir kitose interneto parduotuvėse nuo kiekvieno pirkinio ir dar daug Lietuvos parduotuvių. VIENA KORTELĖ P.s JI GALIOJA BEVEIK VISAME PASULYJE DAUGELYJE APSIPIRKIMO VIETŲ
865528955
UAB " Viprė" nuo kitos savaitės pas mus galėsite įsigyti prekių su nuolaida su šia kortele ar id :) lauksiu jūsų
Evaldas 2014-05-05 12:14:48
visiem skeptikam siulau laukti kol prasides 3-ias etapas... tada nagus nuigrausit suzinoje kokia galimybe praradot.
Tai tu BUKAS jei nesugebi suprasti
... 2014-07-16 13:01:17
Matosi kokie esate patarėjai ir Lyoness "taupytojai" (norint pradėti taupyti, nemanau, kad reikia išleisti, t. y. tapti Premium nariu). Kaip galima tokiais pasitikėti, kai tiek elementarių gramatinių klaidų darote, gėda skaityti. Labai paprasta - kiek žmogus išprusęs, taip ir su finansais tvarkosi :). Sėkmės perkant Premium narystes.
Taip Premium nariu nereikia tapti. Perki ir taupai. Jei nori daugiau ir turi galimybes tai ir..... pats turi spręsti. O matyt nesprendei ir nudegei tai dabar gali IŠSILIETI VARYK KUO DAUGIAU. :)Gal turi paimsiu dar savo vaikui. O jei apie finansus tai gal čia mums patarsi nes gudrumo netrūksta parašyti o jei akis i aki tai visai rimtai išaiškintum ką ir kaip reikia kam daryti super kai yra tokiu išprususiu žmonių ačiū labai padėjo jūsų komentaras. Lauksiu tęsinio. linksmiau visiems bus skaityti :)
+37065528955 SAULIUS
einius 2014-07-17 15:16:10
Tai aukščiausio lygio verslo kompanija, su kuria galima uždirbti, pasakiškus pinigus, jus neišmanelei pardavinėkit, savo, premijum paketus, sėkmės, prekiboje
Dar ble vienas beraštis :D
Saulius 2014-06-15 23:42:24
EIKIT DIRBTI DARBA SU INTUZIAZMU IR JUMS ASILYGINS. NEJEŠKOKIT PINIGŲ AR VERSLO DYKAI.
INVESTAVAI TAI IR DIRBK. GALI INEINVESTAVES TAUPYTI IR..... TAI LYONESS PRIVALUMAI NIEKO NEINVESTUOJI O TAUPAI
Perku įdirbta Premium narystę
fontanas 2014-05-28 18:36:09
parduodu premium narystes account'a. be investiciju ir be idirbio, tad uz puse kainos. tel 867660242.
Labas
Del ko nori parduoti
Kiek kainuoja
Praeivis 2014-05-18 15:09:56
Eina kalbos kad trečio etapo sulauks tik anūkai.
JOO TIK PROOOOOOANUKIAI. TAIP TAIP EINA KALBOS HMMMM LABAI RIMTAI PAMASTYK
Tai gerai, , , ATIDARAU IMONE ISTATINIS KAPITALAS 10000LT NU IR NIEKO NEDARAU TAI AR BUS PELNO AR NAUDOS? SIULAU PASIGILINTI IR NERAŠYTI NEPAGRYSTU ASILIEPIMŲ. ŠMEIŠT LENGVIAUSIA.

JEI TURIT KLAUSIMU 865528955
... 2014-04-18 10:12:45
Matau atsirado judesys Lyoness rinkoje, palauksim kas bus toliau ar atsiras daugiau norinčių parduoti savo "verslą". Manau, kad atsiras....
Tie kas negalvojo ir negalvos tie ir parduoda :) kur matė verslą kur nereikia dirbti.
Rimas 2014-05-06 16:42:49
Saunu aš ir taip pat džiaugiuosi Lyoness, eini perki gauni pinigus i asmenine saskaita ir dar jie kaupesi, , , čiki viskas,
Eina kalbos kad trečio etapo sulauks tik anūkai.
dziaugiuosi Lyoness 2014-02-08 15:03:05
perkuosi Maximoje, Senukuose, Lukoile, Audime ir pan... Pinigai gryzta, kaupiasi. Labai gerai, kad niekur nieko investuoti nereikia, t.y. nieko neprarandi ir niekuo nerizikuoji.
dziaugiuosi Lyoness 2014-02-08 15:03:05
Žilvinas 2014-03-28 08:05:33
Lietuva bukų skeptikų tauta. LYONESS tai puiki, tiesiog nuostabi idėja ir ji puikiai veikia.
LIetuvoje nėra nei vienos kortelės nei iš toli prilygstančios nei pagal nuolaidų dydį, o tuo labiau pagal parduotuvių kur ji veikia skaičių. Tai tūkstančiai parduotuviu ne šimtai. Ir čia tik Lietuvoje. O ji veikia visame pasaulyje. Kuri dar kortelė veikia užsienyje? Jūs net neįsivaizduojate kiek visko dar yra giliau. Didelės nuolaidos ir platus tinklas tai yra tik maža smulkmena. Bet net ir tai "nuneša" bet ką su kuo galima būtų lyginti. O skeptikams siūlau atsidaryti pinigines ir pažiūrėti ar jie neturi nei vienos lojalumo kortelės. Jei turite nors vieną ir neturite Lyoness, tai jus tiesiog truputi minkštas
Zmones visais laikais geriausias bizniui buvo ir (paslauga) paslauga kuria gali pasiulyti klientui, tad galvokite savo bizniui o ne čia koliokites
Liepa 2014-04-09 13:15:31
Skubiai ir pigiai parduodu Lyoness Premium paketa su idirbiu.T.869619527
Jo, mokymai apgauk savo artima, kol jis neapgavo taves, parduok Premium paketa.
Tai turbut liudniausias pranesimas siame tinklapyje, nes parduodamas vienas is pirmyjy numeriu, be to ir su investicija Indijoje. Darykite isvadas patys, nes kreipiasi zmogus, kuris nuo pradziu yra Lietuvos Lyoness ir zino kaip visa tai prasidejo, kokie buvo sunkus pradzios metai, kiek buvo ideta darbo, o turbut gali pasakyti kokia graza is Indijos, o ji turbut panasi kaip ir is kitu kontinentiniu apskaitos programu. Yra ir kitu vietu, kur nariai siulo pirkti ju bizni, - ko gero kito kelio iseiti is Lyoness sistemos realiai nera. Tai mano nuomone, nors gali buti ir kitu
Joooo, vis daugeja parduodanciu, net su idirbiu ir su telefono numeriu, o kokia gi statistika nuperkanciu. Cia irgi vienas is Lyoness fokusu, nes zmogus gali ir persigalvoti, ir nesugebeti, ir ivykti pokyciai gyvenime it dar daug priezasciu del kuriu atsiranda poreikis palikti Lyoness, - bet isejimo salygos labai paprastos, - aciu uz pinigus ir viso gero. Nu kazkaip skamba nekaip, - na, cia mano tokia nuomone
Matosi, kad Indre nedalyvauja mokymuose, svarbu pateikti savo klaidinga nuomone, turbut Lyoness labai paciai kenkia, ar nebusi kartais Brazilijos miskuose, kur miskus perka be dokumentu...
Indre 2014-04-07 10:02:13
kazkas kalba apie uzdarbius, o Lyoness juk neuzdirbama, o tai padeka uz iviliotus zmogelius ir ju pirkinius, na skaitykite gi PNN ir dalyvaukite mokymuose, o tai ir skaiciuosite nuolaideles ir centukus ir alpsite del desimtines, kuria gausite
Parduotuvese kur veikia Lyoness, nuolaida gali gauti ir nebudam
as lyoness nariu. Isivaizduokite jai nuolaidu sistema pasikeis ne lyones parduotuviu naudai, zmones pirks ne is lyones partneriu, tuo paciu pristabdydami pajamu gavima registruotojams.ir tuo paciu metu tinklinis marketingas (lengvai pasakyta) ima trukineti. Piramide pabyra.
Indre, bereikalo gaisti savo laika, Lyoness programos nesustabdysi, yra sakoma, sunys loja karavanas eina
Nebutinai cia reikia dirbti, zmones, perkasi ir nekviesdami zmoniu mato kaip grizta pinigai, gaila, kad neisigiline sios programos-skuba smerkti, greitu pinigu saziningai dirbdamas niekur neuzdirbsi, o sioj programoj reikia kantrybes, o daugelis lietuvaiciu jos neturi...
algis 2014-03-28 12:35:01
Sveiki. Norėčiau jums pristatyti tarptautinę kompaniją Libertagia.com, kuri Lietuvoje atsirado tik spalio mėnesį. Tai reiškia, kad ši kompanija yra jaunutė ir yra pats geriausias metas prie jos jungtis. Kompanija dirba su trejomis sritimis: reklama, informatika ir tinklinis marketingas. Yra sukurta sistema, kurioje suteikiama žmonėms galimybė vien tik žiūrint reklamas kelias minutes per dieną užsidirbti papildomų pinigų.
Jūsų kelionė prasidėtų nuo registracijos, kurią atliktumėte per mano atsiųsta jums nuorodą, jei jau nuspręstumėte prisijungti. Vėliau per 30 dienų kompanijai jūs turite nusiųsti savo tapatybę ir adresą patvirtinančių dokumentų skenuotas kopijas. Kodėl reikalingos jūsų dokumentų kopijos:
Tik prisiregistravus jūs gaunate Bronzos paketą, kuriame jūsų užduotis yra peržiūrėti 10 reklamų po vieną minutę. Už tai jūs gaunate tris dolerius per dieną. Atlikinėti užduotis galima daugiausiai penkis kartus per savaitę. Tai reiškia, kad į savaitę jūs uždirbate 15 dolerių. Taipogi jūs galite šioje sistemoje veikti ir taip prisidėti prie savo sukaupiamų pinigėlių žiūrint reklamą, pardavinėdami kompanijos produktus, kurie bus paminėti viename iš video bei kviesdami prisijungti draugus.
Tikslesnė informacija:
Svarbu: nuo 14 metu vaikus galima registruoti, bet tik tam, kad galetu naudotis Live in Box, ten yra 10 GB vietos susideti muzikai nuotraukoms, ar bet kam kitam, bet daryti uzduotis neverta, nes be 18 metu jis negales kurti tinklo po savim, ir negales bet kokios finansines operacijos, tik nuo tada kai jam sukaks 18 metu, tik nuo tos dienos gales kurti tinkla ir ziureti reklamas, ir tik tada jau gales uzdirbti pinigelius.
Kas liečia pinigus, jie yra jūsų prašymu pervedami į jūsų sąskaitą arba yra galimybė užsisakyti VISA kortelę, kuria galima naudotis visame pasaulyje. Minimali pervedimo suma 300 $.
Uzsiregistruoti galite šia nuoroda: http://libertagia.com/linabras
Jei kyla klausimų klauskite, o jei registruojatės duokite žinoti, atsiusiu tikslesne informacija ka ir kaip daryti.
kaip ikelti ir nusiusti adresa, kokiu budu, ant ko jis turi matytis, ir jeigu ira pasas, tai uztenka tik to lapo su nuotrauka, jeigu bus uzpildyti du langeliai, ar leis issiusti, negaliu nieko pradeti, nes reikia kazkur padaryti tas nuotraukas, kazkokia nesamone.
Lyoness naudinga bus tik tada, jei sugebesi susirinkti aktyviu, su didele perkamumo galia zmoniu komanda, priesingu atveju kapstysies kaip pele po isrugas, o ivertinus lietuviu zmoniu pasyvuma, tokia komanda surinkti yra sunku, patikekit manim, netgi labai sunku, netgi prikalbinus ir priregistravus zmogu jis gali buti pasyvus pirkejas, arba tiesiog ties registracija ir sustoti, todel visi kiti deklaruojami lyoness privalumai, kad cia yra uzdirbama is keliu saltiniu visiskai nieko nereiskia, nes viskas remiasi i tavo ir tavo komandos perkamumo galia. Reziume: si sistema veikia ir nesa naudos tik tada, jei surinksi didele komanda stipriu pirkeju, o jei savo aplinkoje tokiu zmoniu neturi, tai si sistema nieko verta.
Visi Lyoness privalumai aprasyti PNN
Indre 2014-03-12 14:59:12
"Su tokiomis įmonėmis, kaip Lyoness galima tvarkyti mokesčių sistemą, skaidrint ekonomiką ir gyvensim visi geriau,..."- ot cia tai atlenke, ot cia tai stengiasi zmogelius ivilioti, ojojoj kaip viskas bus grazu ir mokesciuose ir ekonomikoj ir gyvensim geriau, nors Lyoness viso labo tik pirkeju bendruomene, o ne tvarkytoja ir gerintoja, nu bet aisku, jei noras ivilioti zmogelius toks didelis, tai ir prikalbeti visko galima.....
Indre jei nesupranti Lyoness privalumu tai geriau patilek
Indre 2014-03-28 11:17:41
besistengiant ivilioti i Lyoness, juk galima zeminti zmones, vadinti ir minkstais ir skeptikais ir kitokiais, kad tik greiciau ateitu ir greiciau tuteru AV, o tada jau viliotojui stiranda sansu kazkiek ir pinigu gauti, nes kitaip ka ir begausi, apie koki KL galima bus svajoti, - reikia suokti ir vilioti ir vilioti....
Libertagija kaip ir Lyoness ieško buratinų, taigi kas dar turi pinigėliu daigams paskubėkit.
ot cia tai suprantama, ot cia tai Algelis saunuolis, nes visus perspjove, o kam vargti ir vilioti i Lyoness, jei galima pasinaudoti nuomonems ir atsiliepimams apie Lyoness skirtame tinklapyje prasukti ir savo bizniuka, o gal koks ir uzkibs,... jooooo, pavaro vyrioks
... 2014-03-12 08:40:15
grybauji
Tikslesnė informacija:
Uzsiregistruoti galite šia nuoroda: http://libertagia.com/linabras

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir apratnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių 09-20 17:06
Pasaulio rinkose taisėsi rizikos fonas, o Amerika vėl taikosi į rekordus, tęsiantis svarbiam JAV ir Kinijos derybų dėl prekybos etapui. Baltijos biržoje gyvastį užtikrino Šiaulių bankas.
Kultūros ministerijoje apdovanoti nusipelnę kūrėjai
Kultūros ministerijoje apdovanoti nusipelnę kūrėjai 09-20 15:58
Lietuvos kultūrai ir menui nusipelniusiems kūrėjams įteikti garbės ženklai "Nešk savo šviesą ir tikėk". Šiuos auščiausius Kultūros ministerijos apdovanojimus įteikė kultūros ministras Mindaugas...

"Brexit" įvyks..

Microsoft 141,07 +1,84%