Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę myWorld Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę myWorld Lithuania

Atsiliepimai apie myWorld Lithuania, UAB

Cashback World

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie myWorld Lithuania, UAB

Vaida 2019-09-11 14:35:55
Mano tel 865232969
Labas Vaida. Gal gali maila parasyti nes esu ne Lt.
Remigijus 2018-02-14 11:51:02
Pirksiu Lyoness registracija. Siulyti ivairius varijantus. Rasyti remigijusko@remigijusko.lt. Pasiulyma isdestyti aiskiai : Koks statusas, kiek nariu, kokia paskutiniu metu apyvarta, kiek apskaitos vienetu....
Jeigu domina paskambinkit 865232969.esu premium nare..yra nemazai nariu..
Jaro 2019-09-11 12:58:19
Parduodu lyoness 7 vienetus. Tel. 867071525
Parduociau Lyones Premium naryste...yra nemaza grupe
Pirkimo bendruomenės narė
2019-02-07 11:11:17 IP 2g5vg1ps
Pirkimo bendruomenės narė esu nuo 2011 m. vasaros. Š.M. sausio - vasario mėn. turėjau nemažai klausimų, todėl kreipiausi į ofiso darbuotojus. Visada operatyviai ir greitai gaudavau išaiškinimus. Ofiso darbuotojai netgi susisiekė su Austrijoje dirbančiais sistemos žmonėmis. Mano klausimai buvo išspręsti man palankiai. Noriu padėkoti visiems man padėjusiems ir palinkėti Jiems visokeriopos sėkmės.
Parduodu Lyoness Premium naryste. Tel. 861686476. Kaina sutartine
Juokas ima kai zmogus prisiregistruoja ir ideda pinigus bei laukia pinigu lietaus nieko nedarydamas. Nesiskundziu, nes per pirma menesi gavau rezultata kurio tikejaus per puse metu. Sekmingam atvejui reikia priregistruoti aktyviu nariu kurie naudosis kortele, o ne kaip kiti priregistruoja vaikus vyra senelius ir galvoja pinigai byres simtais....
Vartotojas 2017-06-02 14:10:31
Chebra atidziau skaitykit info. Pinigai grizta arba procentai tik apsiperkant uz 100€. Kazkas rase apacioj 600€ pirko, grizo 12€. Vadinasi 2% graza buvo uz 100€
Nebenusisnekek. Gryzta, kad ir nuo 10 centu. Ten 100 eur parasyta shoping point. Bet jie skaiciuojas procentaliai. PVZ parasyta 4 SP uz 100 eur. Jei perki uz 10 eur tai gausi 0.4 SP. Tokie kaip tu neisigiline ir neisbande skleidziat mela.
Patiko greitas dalykiskas mandagus Cashback World komandos aptarnavimas Aciu
Parduodu Lyoness Premium naryste.
ID: 370.000.043.299
Kaina sutartine
Tel. 864820082
Vienas didziausias minusas yra kad zmones apmokyti bet kokiais budais pritraukt kitus, isivelia i sias pinkles, ideda pinigelius o jei kas nebepatinka ir nori iseit lauk is sistemos, paprasciausiai neber ymanoma atgaut ju.
Sveiki, parduodu Lyoness Premium paketa ID numeris: 370.000.004.802
Kaina tik 750 euru.
Tel. 868821003
Parduodu lyoness 7 vienetus 860463812
Lyoness priekaištų neturiu. Kaip gali norėti pinigų nieko nedarydamas.
Gerbiami kolegos ar busimi Lyoness nariai,
parduodamas biznis ID370.000.001.619.
Kartu yra 3 vienetai Indijos apskaitos programoje, keletas nariu.
viskas mažiau nei uz PUSE kainos -1000 Euru

Ka sudomino, kreipkites 865232361
Labas visiems. Lyonrss, tai toks dalykas, kad gali pasinaudoti ir ne tik maximos kortele, o papraščiausiai yra parduotuvių kur galima lyoness pačia kortele pasinaudoti perkant elektromarkt prekes ir daug kitų parduotuvių, žinoma su čiakiais yra žaidimas, bet tai galima damoketi grynaisiais, užsisakyt galima internetu į namus, o maximos kortele galima pasipildyti bijau suklysti apie 1000e, tai kad problema maža, maximoje duodi nuolaidu kortele ir dovanu kortele ir jums dviguba nauda, aš dlyvavau jų loterijoja ir turėjau galimybę išlošti pinigų, aš manau, kad verta pasinaudoti visomis galimybėmis. Sėkmės visiems
Saulius 2015-06-17 16:13:37
Reikia pirkti ne Lyoness kortelę. O maximos dovanų kortele BET NE MAXIMOJE o Lyoness čekių pardavimo vietose. Jas rasite prisijungę prie savo paskyros (lojalumo partnerių paieška)
Tai taip ir supratau, bet kai kalbat apie Maximos dovanų kortelę, tai žmonės taip ir supranta kad pirkti Maximoje tą kortelę, niekur nepabrėžiat, kad ją reikia pirkti ne Maximoje...pvz. Marijampolėje niekur nerandu kur yra čekių pardavimo vieta
vida 2015-06-16 14:36:08
tai ne su Maximos dovanų kortele, o reikia pirkti Lyoness dovanų kortelę, ta kortelė, kurią parduoda Maximoj netinka...
Saulius 2015-06-03 20:40:39
Tai tu pieną ir perki už eurus o aš su maximos dovanu kortele toks ir skirtumas.Tu negauni naudos aš gaunu.

ŠVIESĖK TOLIAU
Neįtikino? Niekas ir neįtikinėja. tik matau kad nieko nežinai o rašai kaip žinodamas ir viskas tau negerai. Išstudijuok tada ir spręsk.

Pinigu užšaldymas 3-4 dienoms gerai skamba.Nu jo tokiam ilgam laikui neverta šaldyti pinigų :) Keturių asmenų šeima per mėn išleidžia apie 300eur tai yra 5 kort po 60 eur tai 60eur sav per mėn 9eur gryžta per metus 108eur tai vienas mėn nemokamai maitintis o kur dar padangos, detalės, auto servizai gal senukai ar kirpyklos ar sporto komleksai, batai, kelionės ir tt.Yra labai daug vietų kur nereikia dovanų korteliu, kiekvienas atsirenka pagal savo poreikį ir tų vietų daugėja. O tau niekas netinka tai ir nenaudok.

Jums viskas negerai 2-3 proc ne pinigai, o 3 dienom "užšaldyti" pinigus tragedija reikia kad grįžtu daugiau nei išleidi ?. Bet kurioje sistemoje galima rasti ir matyti minusus. O galima matyti vien tik pliusus. Kiekvienam savo. Aš išstudijavau ir naudoju kur matau pliusus, o kur minusus nenaudoju ir nedarau.
Na neįtikino mane tokia sistema. Arba turi pirkti dovanų čekius (jų nenaudą jau esu aprašęs žemiau) arba turi įmerkti (užšaldyti) savo pinigus kažkokioje kortelėje ir išleisti galėsi tik Maximoje ar kitose riboto skaičiaus parduotuvėse. Pinigų užšaldymas ir pasirinkimo laisvės ribojimas yra kur kas didesnis nuostolis nei tie grįžtantys keli procentai, kurie pvz Norfoje ar Prismoje grįžta 5 proc be jokių apribojimų.
Tomas 2015-06-04 09:22:52
Paaiškink tu man tada, kodėl tavo pirkimai po 60 arba 150 eur? Kodėl lygios sumos?
Užsiregistruok nemokamai http://www.mylyconet.com/uabvipre/LT/ ir turėsi mane kaip asmenini koksultanta.
perkant kortele nuolaida iš kart grižta o paskui leidi kol pasibaigia. O jei dar draugus išmokini mamai, dukrai ar dar kam perki maximos kortele tai patikėk 1000 kita per metus gali lengvai gauti aš tais asmeniniais 2ar 3proc neapsiriboju
Saulius 2015-06-04 09:07:43
Tai matau kad tikrai NIEKO NEŽINAI maksimos dovanu kortele gali atsiskaityti nors ir po 1centa kiek nori kartu leidi pinigus kaip iš asmeninės bankinės kortelės likuti visada matai čekije.Pasikartosiu TU NIEKO NEŽINAI Ir aš nepririštas aš irgi perku kituose centruose, bet pagrinda perku maximoje nes dar turiu didmenininko kortele su kuria gaunu dar 5 proc momentine nuolaida ir iki 6proc kaupama nuolaida priklauso nuo mėn pirkiniu ir lyoness 3 proc apie 12proc visai neblogai.

AŠ NEPRARANDU TEISĖS RINKTI AŠ RENKUOSI PROTINGAI IR TAUPAU

SĖKMĖS NETAUPANT
P.s didmenininko kortele gali gauti ukininkai, imones, dirbantys pagal verslo liudijima, individuali veikla.
PRIEŠ RAŠANT KOMENTARA SUŽINOK KAS IR KAIP NES TAIP UŽTIKRINTAI RAŠAI NIEKO NEŽINODAMAS. žinau kad parašys kad lyones 2 proc nes nieko nežinai o aš gaunu 3proc
Tomas 2015-06-04 08:14:54
Labai gerai, kad įdėjai dokumentą, dabar matau, kad LYONESS niekad nedalyvausiu, nes:

Išleidai 600 Eur gegužę, atgal gavai 12 Eur. t.y. NET DU PROCENTUS!! Wow!

Pirkimai vyko lygiomis sumomis, 60 Eur, 150 EUR. Grąžą davė? Kiek suprantu ne. Tai reiškia, kad buvai priverstas pirkti daugiau nei tau reikia, prisiimti nereikalingų prekių, kad tik pasiektum lygią sumą - pirkti nereikalingus daiktus - tai jau nuostolis.

Jei tau reikia tik duonos - neini į parduotuvę, nes reik išleisti visą dovanų čekį. Dėl to apsipirkinėji retai bet brangiai - tai laisvės ribojimas, nepatogumas.

Esi pririštas prie maximos, kai aš galiu nueiti ten kur pigiau. Šiandien į Maximą, rytoj į Norfą, o jei blogas oras ir nenoriu toli eit į RIMI ar Prisma. TOKIU BŪDU tu prarandi laisvę rinktis pigesnę prekę, nes akcijos reikalingiems produktams skirtinguose tinkluose būna skirtingu laiku. Tu prarandi laisvę rinktis kur eiti, kada, kokiu dažnumu, kiek pirkti ir už kiek.

SĖKMĖS "taupant" :)

AŠ NEPRARANDU TEISĖS RINKTI AŠ RENKUOSI PROTINGAI IR TAUPAU

SĖKMĖS NETAUPANT
Saulius 2015-06-03 20:40:39

ŠVIESĖK TOLIAU

Išleidai 600 Eur gegužę, atgal gavai 12 Eur. t.y. NET DU PROCENTUS!! Wow!

SĖKMĖS "taupant" :)
???????????? 2015-05-29 11:20:46
Nu čia tai geras, kaip gudru, to dar net nežinojau. Nuo šiandien PASIKEIS MANO GYVENIMAS. O bus taip:
Maximoje niekada nebepirksiu pieno, o iškeisiu EURUS į PIENĄ, t. y. nieko nepirksiu, o visus EURUS iškeisiu.

TIESIOG PRAŠVIESĖJIMAS. AČIŪ TAU SAULIAU.

Saulius 2015-05-28 09:04:06
Ką reiškia pirkti dovanų čekius. Savo pinigėlius iškeiti i čekius už kuriuos gauni nauda nekeiti negauni

TIESIOG PRAŠVIESĖJIMAS. AČIŪ TAU SAULIAU.
vida 2015-05-20 10:42:56
tai kad senukuos ir Maximoj nepripazista tu kortelių, reikia pirkti dovanų cekius.
nuomone 2012-09-11 16:01:24
Gyvendama prie pat maximos ir senuku - ten dazniausiai ir apsipirkineju. Turiu ir ju nuolaidu korteles. Ir, aisku, jomis naudojuosi. Kai pazistama pasiule isigyti dar viena nuolaidu kortele (LYONESS) - isigijau (viena daugiau ar maziau pinigineje :)) Vistiek perkuosi. Ir tikrai procentai numatyti gryzta, nes kiek suprantu pardavejai taip pat turi isipareigojimu juos atiduoti. Ir ne vien Lietuvoje apsiperkant! Ir nieko blogo nematau, kaip kiti cia mato. As tik pagalvoju, kad kiekviena naujove Lietuvoje visada skeptiskai priimama. Net ir banko kortelemis kiti lig siol bijo naudotis, nors visame pasaulyje jomis naudojamasi, ir nieko... Taip, manau, ir su Lyoness. Juk tik naudodamas ir matydamas naudas gali ivertinti, ar tau to reikia, ar ne. Jeigu jus, kurie rasote, kad jums nuolaidu nereikia - tai ir nesinaudokite jomis. Juk niekas nevercia naudotis. Jeigu nesinaudojate, nematote naudos - tai kam sakyti, kad jos nera, jei nesinaudodami nezinote. Tegul ir 3% papildomos nuolaidos. Kas geriau: gauti ja ar ne? O sukauptus pinigus galite persivesti i savo saskata banke, jei nenorite isleisti pas Lyoness partnerius, kuriu jau virs 300... Visame pasulyje zmones kvaili, kurie priklauso Lyoness? As taip tikrai nemanau. Gal jus norite greitai pajusti ta nauda? Bet gi dovanai niekas nieko jums niekur neduos. Jei nepirksite, tai jokiu procentu ir negausite, o jei pirksite be nuolaidu korteles - vel niekas nuolaidu neteiks. Centas prie cento,... ir ziurek jau litas tavo. Sekmes Lyoness partneriams ir ju nariams, ir visiems piktiems ant viso pasaulio ;)
Sveiki visi, idomu pasidare komentatoriu zinojimas. Tiems, kurie nenori pas Sauliu i Vipre, galite ateiti pas mane i 3STEPS. As irgi atiduosiu jums naudas - 3proc grynais ir 4 pirkimo taskus sekanciu pirkiniu papildomai nuolaidai. jokiu mokesciu, jokiu PRIVALAI, tik jusu laisve ir noras pirkti. Atsiveskite draugu ir turesite daugiau naudos :) O tiems, kurie tiesiog "praeiviai" tai ir reiktu praeiti, jei neturi laiko pasigilinti ar isminties suprasti......
Rasykite: 3stepsrdv@gmail.com, uzsukite, pasitarsim. Drauge mes stiprus!
Pagarbiai Asta
Parduodu Lyoness versla, tik susidomejusius prasau i el pasta, spygliukke@gmail.com
As asmeniskai esu patenkintas lyoness. Daugelis raso apie investavimus ir t.t. As nieko neinvestavau ir vistik uzdirbu. Ejau sunkesiu keliu. Tiesiog rinkau komanda zmoniu kurie naudotusi maxima kortelem, cili ir t.t. Uzdarbis tikrai jauciasi. Nebutina kisti iskart 7000 LT ar dar kazkiek. Tiesiog reikia kantrybes ir viska gali pasiekti, o tie kurie galvoja, kad investuos daugiau pinigu ir nieko nedarydami gaus pelno, tegul man duoda as tikrai rasiu kur juos panaudoti ir kaip ispesti su tokia suma naudos.
Tie kurie tingi tik ir gali dirbti samdomais darbuotojais, buti nuo kazko priklausomi, nes patys nieko nesugeba. Taip, kad nereikia cia kaltinti kompanijos.
Kad būtų aiškiau, tai čia yra labai panašiai kaip Lyoness, bet daug patraukliau. Nėra jokių investicijų, ir nekaupiami jokie vienetai. Tiesiog apsipirkdami rinksim nuolaidas. Taip pat dar gausime ir iš pačios kompanijos procentą.... Visa tai nieko nekainuoja, tai kodėl nepasinaudojus ir dar galima labai gerai uždirbti

va kur normaliai, jokio proto plovimo, jokių seminarų, o rezultatas geresnis nei Lyoness, jau dabar jaučiasi didesnė nauda.
Akivaizdu, kad komentatoriai tik šiek tiek kažka girdėję apie (greičiausiai tik pavadinimą) Lyoness. Kaip visada dirba sistema "viską komentuoju, bet be savo monitoriaus nieko nežinau". Visų pirma reiktų žinot kada, ką ir kaip komentuot. Pamatėm užrašą 7000, vadinasi reik mokėt. APSIRAMINKIT Mokat už tai, ką perkat. Gero shopingo
Esu narys nuo 2012 sausio, lojalumo partneris nuo 2012 gruodžio. Esu labai patenkintas, nes mano apyvarta padidėjo - Lyoness pirkėjai aktyviai naudojasi mano paslaugomis. Aš pats taip pat perku pas partnerius (daugausia Maximoje) ir kaskart susigražinu dalį pinigų. O skeptikai vis dar įtarinėja ir kuria sąmokslo teorijas.
Saulius 2014-09-30 20:27:01
Aš nesuprantu ko tu nesupranti.Taigi mes, aš VERSLAS UŽ VISKA MOKAM kad ateitu lojalus pirkėjas ir juo liktu, Tai ką ten visi žino...... tai tik tu žinai. SĖKMĖS. IR DĖMĖS tos baltos iš mėnulio pas pati žiauriai didelės.
mano.

el paštas. uabvipre@gmail.com
Praeivis 2014-09-30 18:21:12
Sauliuk, visi senai žino kad nemokami pietūs nebūna, be to susidaro įspūdis kada firma kūrėsi pats buvai kažkur mėnulyje, basiai jau tavo žiniose daug baltų dėmių.
AntiLyoness 2014-09-29 15:31:40
Tai vat, kad isdure. Normalus, sazines turintys zmones taip nesielgia. Del biznio turbut viska padarytumet, kad tik paprasta zmogu apgaut ir pinigus ismelzt, ir kas taip elgiates, duok Dieve jums kuo didziausiu finansiniu praradimu ateityje. Lazda turi du galus, linkiu to antro galo kuo astresnio :)
Ačiū už lazda tik ji ne man skirta o tavo draugams kurie padėjo tau, Aš pinigų nemelžiu o atiduodu. Aš turiu versliuką ir atėjusiems klientams SUMOKU. UAB Viprė. Saulius Ateikite ir įsitikinsite

ŠMEIŠKIT TOLIAU TIK SU ARGUMEMTAIS. TIK NEMELUOKITE Manau įdomu bus
xxx 2014-09-30 00:43:25
Eik tu asilu asile Sauliau, niekas nieko nemoka dykai.Kodel nepasakai kad uz kortele reik moket kas metai.
AASILAS tai tu nes rašai netiesą. Jokiu registracijos, jokių aptarnavimo mokesčių jokių kortelės mokesčių.Naudojiesi gauni nauda, nesinaudoji negauni.NIEKO NĖRA PRIVALOMO Tai taip dykai nemoka o jei ateini ir perki tai ir gauni.
Praeivis 2014-09-29 21:02:42
Matosi kad Saulius gana nesenai pakabintas, koks entuziazmas, energija trykšte trykšta, , o kiek tokiu buvo pradžioje, dar aktyvesni už Saliu, o dabar priminus tokie nekalbus pasidaro, akis suka į šoną., ir būsimais pelnais nebesigiria.
:) Apie kokius pelnus kalbi.Aš turiu lojalių klientu ir už tai jiems moku o jei jie atves man dar klientu tai ir jiems sumokėsiu. Kuo daugiau klientų tuo geriau verslui.
Praeivis 2014-09-29 21:02:42
Saulius 2014-09-28 22:32:16
Labas

pasislėpę internautai, komentuotojai, Ar jūs išbandėte ar tik komentuojate?
Sukūrė sistema kaip gražinti pinigus. IR AŠ GRAŽINU PINIGUS NUO PIRKINIŲ

noriu paaiškinti
. Nieko nėra privalomo ar panašiai, nepatinka nenaudoji nes jus NIEKUO NEISIPAREIGOJOTE

Viprės Lyoness lojalumo kortelė jums išduota nemokamai. Bet suteikia galimybe susigražinti pinigus. Iš įvairių partnerių kaip Viprė, , Melga, Eoltas, Alvydo autoservizas, , Vaga, Vizija optika.step top, Tamaris, Salamander, Žygio batai, Norfos vaistinė, Gintarinė vaistinė, Elektromarkt, Vaikų lobiai (ČIA VEIKIA KORTELĖ) Senukai ir tt. Maximos dovanų kortelė veikia idealiai nes neturite išleisti per viena karta su ja atsiskaitoma daug kartų kol pasibaigia pinigai, Nauda 3 proc.

. Daugumos klausimas iš kur kodėl ir kaip tai veikia.

Visi prekybininkai nori turėti daugiau klientu todėl pasirašo sutarti su Lyoness

kuri padeda pritraukti klientus nes grįžta pinigai.

Kai jus perkate Viprėje mes gražiname dalį pinigų jūms, remiame vaikus ir aplinkos sauguma. o jei rekomenduosite kitiems tai mes ir jums ir jiems sumokėsime. (info dėl rekomendacijų 865528955)

Jei pirksite Maximoje ar senukuose tai jie mokės, jei Alvydo servize tai jie mokės, ir tt

Žodžiu vartotojas visada laimi o mes verslas mokame.Nes kovojame už pirkėja.

Viprė 4proc pirkėjui +3proc 0, 5*0, 5 už rekomendacija 1proc vaiku namams 1proc Lyoness kompanijai už sumanyma.

Mūsū nuomone tai yra TEISINGA

SUSIGRAŽINKITE PINIGUS NUO SAVO KASDIENIŲ PIRKINIŲ.

NIEKO PAPILDOMAI PIRKTI NESIULAUIRKINIŲ.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir apratnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Rado nuomininkus "Green Hall 3"
Rado nuomininkus "Green Hall 3" 09-19 11:11
SEB koncernui priklausanti nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė rado nuomininkus trečiajam biurų komplekso "Green Hall" pastatui. Taip pat pasirašė sutartį su "Grant Thornton Baltic" dėl...
R. Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87.500 Eur
R. Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87.500 Eur 09-19 11:01
Tenisininkas Ričardas Berankis su "Birštono mineraliniais vandenimis" bylinėjasi dėl 87,500 Eur.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 119,76 +1,00%