Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lupra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lupra

Atsiliepimai apie Lupra, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lupra, UAB

nepatenkinta pirkėja
2021-10-14 16:13:47 IP 1b2akm28
Šiandien "KUBAS" Aido g. 12 Šiauliai, norėjau pasipildyti el. autobuso kortelę, problemų nebūtų sukėlę, bet pardavėja sako
(šiandien tikrai niekur nepildo ir nepasipildysit užstrigę viskas.. net nepaėmė pabandyt papildyt, pasiūlė bilietą pirkt iš žmogaus autobuse... o jei žmogus išlips pirmiau nei aš, ir įlips kontrolieriai, ką tada daryt jei netūriu kortelės atžymėtos.... logika pas pardavėja nulinė. paskambinau į BUSTURAS, ir pasakė. kad kortelės pildomos jau nuo 14val.. manau mano kojos daugiau toje parduotuvėjė nebus. tegu pabando papildyt ir tada sakyt kad nesipildo.. bardakas, ir ten kas nors visada ne taip.
Bronius 2021-09-20 18:24:11
Pakeiskit viena syki tos kasos aparatus rusu laiku, visos parduotuves kaip parduotuves, pasikeitusios, o kubas atsiliko nuo gyvenimo, graudu ziureti i tas pardavejas kurios kas antra preke veda ranka kodus, nes nuskanuoti neimanoma. Apsiperku daznai ir kiekviena syki tas pats, eiles didziausios, zmones pyksta kad viskas taip letai vyksta, o pardavejos kencia del auksciau sedincios valdzios, kuri neziuri nieko.
Cia kalba eina apie Šiauliu Lyros 13 Kuba
Klientė 2021-04-15 22:02:52
Sveiki, turiu klausimą, ar Šiaulių krymo 28b kubo parduotuvėje galima šalia savęs vežtis elektrinį paspirtuką? Įėjusi į parduotuvę galvojau kur man palikti paspirtuką, nuėjau prie moteriškės kuri dirba perlo salelėje (nežinau kaip kitaip įvardinti) paklausiau ar pasaugotų man paspirtuką, atsakė ne. Gerai galvoju tada aš stumiuosi ji kartu ir einu savais reikalais. Tuoj pat apsauginis girdžiu iš tolo klausia manęs, kur as važiuoju su paspirtuku, visu pirma aš nesu ant jo atsistojusi ir nevažiuoju, o papraščiausiai stumiuosi. Tai ir klausiu tai kur man palikti, ka man siūlot palikt neaišku kur. Pareiškė, kad ženklas yra, kuris nurodo neleidžiantis su paspirtuku būti parduotuves patalpose. Poto siūlo man prisegt su dviračių spyna, sakau neturiu tokio dalyko aš, gavos taip, kad pasiūlė įsigyti tada aš jau galėsiu vaikščiot po parduotuvę.
Nežinodama ką daryt paklausiau gal jūs (apsauginis kubo parduotuvės) galėtumet pasaugot sakau man ta elektrinį paspirtuką, tai tada nesistumsiu aš jo šalia savęs, atsakė negaliu. Tai okey pagal apsauginį aš jam akis draskiau, nes paklausiau ką man siūlot daryt, kaip apsipirkt. Gavosi taip kad turėjau palikt lauke, kad dar kas pavogtų :D
Galų gale išeinu iš parduotuvės pasižiūriu ženklą draudžiantį riedučiams, o ne paspirtukams, tai kokio velnio tada moterims su vežimais nedraudžiat, irgi su ratais, dar didesnis platesnis vežimas kūdykių negu mano paspirtukas. Turėjau suktis iš padeties ir paprašiau moteriškės, kuri prekiauja lauko turgavietėje, ar galėtu prižvelgt, valio sutiko.
Tai arba ženklus susidėkit atitinkančius tam tikrus, kad neleidžiat su elektriniais paspirtukais eiti apsipirkt, arba tegul apsauginiai mokinasi draudžiančius ženklus iš naujo. Nes pagal apsaugini aš turėjau turėt ta spynelę, kurie dviratininkai prisisega prie stulpų, nes riedučių ženklas apsauginis man pareiškė, kad jis galioja paspirtukui irgi. Dėl to buvau išvaryta iš parduotuvės.
Taip tau ir reikia dura.
Nepatenkintas pirkėjas
2021-07-30 18:18:40 IP 2ju3l6o1
Marijampolės Uosupio g. parduotuvėje daugybė prekių pasibaigusiu galiojimo terminu. Šaldytuvuose nepalikoma tinkama temperatūra. Pastoviai kasose nėra darbuotojų, nes jie tiesiog dirba salėje. Nors parduotuvės darbo laikas nurodytas iki 22 val, užsirakinę nieko neįleidžia jau šiek tiek po 20 val. Konkretus bardakas.
Rekyva kubas. Pardevaja Laimute dirba su kauke uzmauta ant smakro! O apsaugine visus gainioja pirkti kaukes movas jau netinka.
Marijampolės Kūbe Uosupiog. Pastoviai pasibaigę galiojimo terminai produktų. Kodėl tokius produktus laiko lentynose? Arba pienas galiojimas geras o parsinesi ir ten suruges jau. Desra taip pat bloga nu nezinau ten kazkoks burdakas nesužiuri galiojimo niekas
Liudmila Selmakova
2021-04-11 11:47:28 IP 1b2akm3m
Labai džiaugiuosi pakliuvus į gerus kolektyvus Šiauliuose Korsako-Gytariu g-ve. Ypač padėkoti vadovėi Kristinai už nuoširdumą, mokančiai išlaikyti gerą atmosferą su visais darbuotojais.
Vilnius, Žemynos g. Esančiame Kube užėjau likus iki uždarymo 15 min ir buvau labai įkyriai ir nemandagiai išprašyta, nes jau greit darbo pabaiga tai liepta buvo staigiai suktis.
Ir taip klientų Gerbiamieji neturite daug, tai ir paskutinius norite išvaikyti. Jeigu dirbate iki 22 val. Tai ir dirbate laikydami liežuvį už dantų.
Labai džiaugiuosi KUBAS lyros 13 merginomis. Visada malonus, greitas aptarnavimas tiek kasoje, tiek salėje. Jei nerandu kokios prekės visada padeda surasti. Norėtusi kad atkreiptumėte dėmesį į taromatą, pastoviai būna pilnas, reikėtų atskiro žmogaus jam, nes kai žmonių eilės kasose kasininkės nespėja suktis.
Baisu kube aido gatvėje šiandien 18val.zmoniu eilė baisi dirba tik Viena kasa niekas nekviečia kasininkiu o dar ta kasininkė Jolanta nemandagi ir dirba vėžlio letumu. Jai neturit darbuotojų užsidarykit nes situacija baisi.
Dažnai lankausi Kube esančiame Šiauliuose Dvaro g. 64a, esu labai patenkinta pardavėjos vardu Lina aptarnavimu, visada aptarnauja su šypsena, kai ji dirba malonu lankytis Kube, iškilus klausimams maloniai pataria, yra profesionali, matosi žmogus myli savo darbà, gaila, bet negalèčiau to paties pasakyti apie naujas merginas kurios dažnai keičiasi, ypač jauna panelè kuri dirba dabar.
Sveiki, šiandiena apsipirkinėjau dvaro gatvėje 64a esančioje Kubas parduotuvėje, mane aptarnavo kasoje dirbanti kasininkė Lina, kuri matosi sloguoja kaip reikalas, pučia nosi, kaukė pakišta po barzda.Žinant kad šiuo metu siaučia virusas ir iš klientų yra reikalaujama kad devėtų kaukes dėl saugumo, tai kaip tuo metu turi elgtis kasoje dirbanti kaeininkė, kad šių reikalavimų nesilaiko???Tikrai yra baisu eiti apsiprekinti kai kasininkė snargliuodamasi, visa nepatenkinta aptarnauja žmones.Jei reikalaujate iš mūsų kaip pirkėjų laikytis saugumo ir dėvėti kaukes tai kaip suprasti kad kasoje dirbantys žmonės nevykdo nurodytų reikalavimų??Tikiuosi kad bus imtasi priemonių ir taip bus išvengta nesusipratimu.
SVEIKI atvyke i PC Tilzes g-ve 52 Siauliai.cia Jus lygioj vietoj "ismaudys", piniginiu atzvilgiu,...lankiaus pries daugiau nei du menesius, ar ten psichines dirba, ar kaip...sales darbuotoja deda nuolaidu kaina sprotam (kita spalva), -ta pacia kaina...paklausus kur nuolaida cia matot, atsakymas-ne as kainas nustatau...Tiek to, nuejus prie kasos "smelio juostos" ale sausainiai, gan juokinga kaina pasirode..tik pasirode--dviguba.Pardaveja bande aiskint, kad tiekejai sumaise barkodus..TIEKEJAI?..Laukiau skirtumo sugrazinimo, gal 15 min, atsiprasiau zmoniu stovinciu eileje, kol ta piliete (pardaveja), surado kolege, kuri tik pasake ATIDUOK TA SKIRUMA.. (palikau ta skirtuma)..Siandien, 2020.10.10.ryte, 08.20, uzsukau i parduotuve....pirkau tik cipsus uz nurodyta kaina-0.93 salyginius, piliete, apsaugine, paskaiciavo 1.55... (ka apsaugine, nagla senute veikia prie kasos, as nezinau, nes pati sako AS NEZINAU)...TAI KAS ZINO...?islindo ale vadove ATIDUOK SKIRTUMA.....susikisk taskirtuma....ACIU, kojos ten mano nebus...
Vela 2020-04-12 05:15:47
Sveiki, paskaičius tokius komentarus visų tai baisu kokius jus visi darbus dyrbat kad tokias nesąmones rašytumet, aš tai esu labai patenkinta einu pastovei į Kuba ašigalio 47A Kaune labai nuostabios, supratingos pardavėjos dyrba, ačiū Joms už gerą darba, ir niekada neturėjau problemų šitoje parduotuvėje kainos viskas atitinka, manau patiems čia rašantiems nesąmones reiktų padirbti tokį darbą kad suprastumėte neįzeidineję kitų
Tai kad ašigalio g 47a Kaune kas mėnesį po naują skelbimą internete matau, kad pardavėja reikalinga. Tai reiškia kažkas ten irgi blogai jei taip pardavėjų ieško. Gal valdžia nekokia
...kitaip neieškoti amžinai.
REKYVA PC Kubas. Apsauginis. Apgailetininas zmogus. ! Kaip kalbama su zmonemis keiksmai riksmai. Tampo už drabuziu meta pro duris nuo laiptu. Zmogu kuris atejo nusipirkti kaukes. Nes buvo be jos ir buvo isvarytas. Geda. Noriu atsiprasymo. Paskambinkite man. Kodel kreipasi kaip i šiuksle? Prašau nepalikti tokios situacijos. Matau apačioje dar viena skunda apie tą patį žmogų.
Siauliai, rekyva PC Kubas. Laikas 18:15 apsauginis manieru visiskai neturi.. kameras paziurekit. Mandagumo neturi. Muzikais ir padugnem visus vadina.. taprasme suprantama sunkus laikotarpis korona ir pan. Nu bet kam apsauginiui dar keltis ir jokio komunikabilumo neturet.. kaip jus dar galit samdyt tokius zmones kur is burnos vieni keiksmazodziai ir rusiskas zargonas.. nu as apakes. Butu malonu sulaukti kokio nors atsakymo is klientu aptarnavimo. Jeigu pas jus toks yra.
Korsako gatvėje esančiame kube nusipirkau tuno savo sultyse. Su akcija leidinyje parašyta jog šis tunas John West kainuoja 1.79e, be akcijos 2.99e nusipirkau 3 skardines, tai kiekvieną skardinę įmušo po 1.89e, tai sumokejau 0.30e daugiau. Kadangi siaučia virusas, o pastebėjau čekyje tik parejusi namo, atgal aiškintis negrįžau. Prašau patikrinkite parduotuvės kainas su leidiniais, nes apgaudinėja žmones, kaip ir apgavo mane. Esu labai pasipiktinusi.
2020.04.03 uzejus i kuba korsako gatveje Siauliuose tiesiog buvau apsaukta. Suprantu dabartine situacija, visada laikausi atstumo. Tikrai nemanau jog pardaveja turi teise kriokti ant zmoniu.
Turiu labai - labai neigiamą atsiliepimą apie Šiauliuose Kubas (Lyros 13) parduotuve. Pardavėjos nemandagios, atrodo, kad dirbtų prie konvejerio. Kaimo gilumoje, parduotuvė aptarnauja maloniau. Stengiuosi, taip retai apsipirkti, būtent šiame Kube, bet kartais tenka apsipirkti. Kaime kiaulės sukriuksi, nei šiame Kube, išgirsi žodelį Labas. Atkreipkite dėmesį, ponia vedėja šio Kubo.
Pagaliau pasidarė malonu užeiti į kubą! (Lyros g. 13 Šiauliai) Kadangi ten apsiperku kartas nuo karto, tai darbuotojas iš matymo pažystu. Naujosios darbuotojos elgiasi pagarbiai, mandagiai, taipogi maloniai padeda surasti ieškomų prekių. Matomas spartus bei kokybiškas darbas tiek kasose, tiek salėje. Ypač nustebino naujosios darbuotojos Gretos elgesys. Tokios malonios, pakonsultuojančios, su šypsena veide, bei motyvuotos darbui darbuotojos neteko matyti. SUPER! Manau šioje parduotuvėje lankysiuosi dažniau....
Turiu labai neigiamą atsiliepimą apie Šiauliuose dvaro gatvėje esančio “Kubo” pardavėja... Labai nemandagi.. Pasiemėm prekę ant kurios buvo parašyta, jog yra nuolaida, imušo į kasą ir pastebėjome, kad kaina dvigubai didesnė, pradėjus klausti, net nespejus paprasyti, kad išmuštu prekę, paimė pinigus ir toliau aptarnavo kitus žmones, prašiau paduoti bent čeki, nes padavė kažkieno kito, numetė visą krūvą ir liepė susirasti, sarkastiškai dėl to juokiesi prie kitų klientų, tiesiog akivaizdžiai šaipėsi prie kitų iš mūsų siūlydama kitiems čekius... Daugiau niekada ten nesilankysime.
2019-11-25 buvo parašiusi komentarą apie Kubas esančią parduotuvę, adresu Aido g. 12, Šiauliai, pardavėjos netoleruotinai įžūlų elgesį. Tuo pačiu tekstu kreipiausi į direktorių ir administraciją, tačiau buvo reaguota vangiai, labai nenoriai ir iš pateikto atsakymo (įkėliau apačioje visiems paskaityti) matyti, kad ten taip pat dirba, tokie pat mažaraščiai, kurie rašo net su gramatinėmis klaidomis, todėl vertinti minėtos pardavėjos, direktoriaus ir administracijos moralinius aspektus yra sudėtinga, nes kaip sakoma, koks vadovas tokios ir pardavėjos ir čia nieko nepridursi- kokia moralė, tai toks ir aptarnavimas. Nors niekada aš nesistengiu kalbinti ir nekalbinu pardavėjų, bet jos pačios tiek susireikšmino, kad pačios šoka į akis ir bando spręsti kitų žmonių problemas. Užuojauta toms mažaraštėms ir neišsiauklėjusioms Kubas darbininkėms! O čia, apačioje Kubo neva atsiprašymas, kuris man sukelia, tik apgailėtiną jiems gailestį.

KUBAS29 <kubas29@lupra.lt>
12-06, pn 09:45 (prieš 4 dienas)

skirta aš

Labas pociute.regina,
labai atsiprasome uz nemandagu pardavejos elgesi, ji yra ispeta, labai gailisi ir atsipraso, jei dar kartosis nemandagus jos elgesys bus iskelta i kita darbo vieta, aciu, kad informavote
Geros dienos,

KUBAS29
kubas29@lupra.lt
2019-12-06
2019-11-25 keletą minučių po 17 val. užėjau į parduotuvę "Kubas" esančią adresu, Aido g. 12, Šiauliai. Susimokėjus man už prekę ir einat nuo kasos, kurioje dirbo vyresnio amžiaus moteris, garbanotais, žilstelėjusiais plaukais, nepagrįstai ji mane užkalbino, t. y., priekabiai, viešai prie visų pirkėjų paklausė manęs asmeninių klausimų, kurie liečia tik mane, o negavusi atsakymo neadekvačiai pradėjo elgtis, - garsiai kvatotis ant visos parduotuvės ir garsiai pirkėjams komentuoti buvusią ir esamą dabartinę situaciją. Norėčiau žinoti, nuo kada Kubo pardavėjos tapo psichologėmis, teisėjomis ar neprašytomis kitų žmonių gyvenimo vadybininkėmis, gal pirmiausia tegu susitvarko savo gyvenimus, o paskui, tada, gal kaip nors ir pabando pasikišti į kitų žmonių gyvenimus, žinoma, jei tokių suras.
Kubo pardavėja man yra ne giminė, ne draugė ir ne pažįstama, kuri gali va taip lįsti man į akis kada panorės ir, kad, jos darbas kasoje yra vienas - aptarnauti mandagiai pirkėjus, o ne uždavinėti neadekvačius klausimus ir kelti konfliktines situacijas viešoje vietoje. Kadangi susinervinusi pirkimo kvitą išmečiau vietoje, todėl dabar negaliu nurodyti jos pavardės, bet ikiteisminio tyrimo dokumentuose pažiūrėjusi rasiu, jei reikės jos pavardę kas ji tokia yra, todėl prašau išaiškinti šitai pardavėjai pareigybių aprašymą, ką ji turi daryti Kubo parduotuvėje ir įvertinti griežtai jos neadekvačius veiksmus mano atžvilgiu. Moteriškė metuose, bet elgiasi neadekvačiai kaip ikimokyklinio amžiaus vaikas ir tai ne kiekvienas vaikas taip dar pasielgtų.

Kaip yra su užsidarymu? Atvyksti prie kubo 21:55, galvoji greit įbėgsi, pačiupsi prie kasos esanti žiebtuvėlį ir viskas. Ateini prie durų 21:55 ir tave išvaro lauk. Normalūs jūs, juolab normalūs, kad atsiliepimų net jaučiu netikrinat. Šiauliai, aido g kubas :)
Prasau atkreipti demesi i *Kubo* parduotuves, esancios Vilniaus 208, Siauliuose pardaveju sazininguma.Uzdarius salia namu esancia *Maxima*, retkarciais apsipirkineju *Kube*.Kaimynes man patare tikrinti kasos cekius. REZIUME : Toje parduotuveje apsipirkus 12-15 kartu : 1/. Perkainuota saldyta mesa kainavo tiek pat kaip ir iki perkainavimo Gryzau, atsiprase, grazino apie 1 eura. 2/.Pirkau *karvute* saldainiu virsh 1, 5 kg. Pasverus truko apie 100gr. Neirodysiu, negryzau. 3/. Pirkau 6 vnt. *Nykstukas* surelius. Cekyje nurodyta 8 vnt. Negryzau, neirodysiu. 4/.Pirkau desra 3 uz 2 kaina. Sumokejau kaip uz 3. Gryzau, atsiprase, grazino 1, 70 euro. 5/. Pirkau 2 dezutes vienodu sveriamu sausainiu. Cekio ir dezuciu kainos skiriasi. Grysiu, turetu grazinti 0, 83 cento. TURETU MOKESCIU INSPEKCIJA SUSIDOMETI BAR KODU NEATITIKIMU ANT DEZUCIU IR CEKIUOSE. Kituose *Kubuose* apsipirkineju be problemu. -----Su pagarba, - pikta pirkeja.
kainos dideles paliginus su kitom pardotuvet ir apgaudineja klientus kasoi kaina visai kitokia (siauliai, draugistes 14, kubas) nepirma karta su to susiduriu dabar nutariau netilet, bukite atidus pirkdami!
Kubo parduotuveje, esancioje Lyros 13, pirkau akcijos lipduku pažymėtą viščiuką slyvų marinate. jau sumokėjusi, pastebėjau, kad čekyje įmušta ne akcijinė kaina. Sugrįžau prie kasininkės, kuri "mandagiai" mane pasiuntė į prekybos salę dar kartą pasitikrinti kainos. Pasitikrinau. Ji nepasikeitė :) Tada kasininkė paklausė, ko aš noriu, nes perskaičiuoti ji negalinti, ir, ji dirbanti šiandien pirma diena ir apie jokias akcijas negirdėjusi (nors jau buvo 15.00 val.). Liepė laukti, kol aptarnaus visus stovinčius pas ją eilėje, tada jau eis aiškintis kas ir kaip. Stoviu. Laukiu. Pagaliau baigėsi pas ją eilė! Išėjo, ne trumpam. Grįžo su kažkokia darbuotoja, kuri su mano viščiuku ir čekiu dingo ilgam. Stoviu. Laukiu. Po kokių 10 min. grįžo ir kažką sumurmėjo. Supratau, kad galiu viščiuką grąžinti ir pinigus pasiimti. Grąžino pinigus. Nei ačiū, nei prašau, nei atsiprašau... Paklausiau, kaip čia taip? - mergaitės suklydo dėdamos akcijas! Akcija viščiukui su česnaku!:)

Kasininkė nežino, darbuotojos nežino, kažkokios mergaitės prekes dėlioja... Tai kas turi žinoti? Beje, tai ne pirmas kartas toks nutinkantis, kadangi gyvenu netoli ir dažnai tenka apsipirkinėti šioje parduotuvėje. ir taip dažniausiai nutinka perkant akcijos ženklu pažymėtas prekes.
Kubo parduotuveje, esancioje Lyros 13 (kasa 6), pirkau daug prekiu, ko pasekoje nepamaciau, kad imustas permokejimas.Nepatikrinus cekio prie kasos, namie pamaciau, kad dubliuojasi du vienodi duonos kepalai.Klausiu, ar Lupros tokia pozicija apgaudineti senjorus?
Kubo parduotuvėje Varpo g. su nuolaida pardavinėjami Vilniaus pergalės saldainiai "Sostinė" yra visiškai pasenę ir sukietėję. Galiojimo datos ant saldainių nenurodyta, tačiau tik visiškai savęs negerbianti įmonė gali taip apgaudinėti pirkėjus. Gėda. Kreipsiuosi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.
PC Kubas esantis šiauliuose Krymo 28b jau nebepirma karta apgaudinėja savo pirkėjus. Jei nepatikrini čekio prie kasos namie pamatai kaip tavo čekyje dažnai dubliuojasi prekės kurių tu nepirkai arba įmuštos prekes ne tavo o žmogaus kuris stovėjo prieš tave. Ir jei perki daug pozicijų tu nepamatai kad per viena apsipirkima permoki minimum po kelis eurus. Ir svarbiausiai tai jau nebepirma karta. Nežinau ar kasininkės darosi sau antra alga ar UAB Lupros tokia vidine politika mušt į čeki perdaug. O kiek žmonių per diena taip apsirinka nepatikrine.. Baisu...
Sveiki, Kubas parduotuvė esanti Kaune Ašigalio gt. 47a. Šaldymo kompresorius esantis lauke, labai triukšmingai dyrba...Ypatyngai girdisi naktį.
Masiskas darbuotoju begiojimas is kubu. Su tokiu poziuriu vadovybe bankrutuos. Kaip elgetes such darbuotojais. Geda luprai
zodziu S.Staneviciaus 32 A jusu sandelininke Viktorija SMIRDI tikraja to zodzio prasme.Tvarkykite ta reikala, LUPRA neimanoma prekes pristatineti.Vemti vercia!!!!!!!
draugystes 14 kube bardakas viena savaite kaip ir yra pardaveju kita savaite turi laukti kol susimils ateiti o galiausiai iseini nieko nepeses turiu omenyja po 20 valandos. patarimas jei neisgalit pasamdyti darbuotoju laika darbo trumpinkit.negerbet pirkeju geda
Jurga 2016-10-06 15:32:22
Sausainiai pažymėti, kad kilogramo kaina 1, 99 eur. Čekyje mokėta 2, 99 eur kilogramo kaina. Tai labai nesąžininga.
Pirkta Šiauliuose, Varpo 7, Kubo parduotuvėje.
Laba diena dar kartą. Užsukus į parduotuvę, esančią Varpo 27, Šiauliuose klaida ištaisyta: uždėti geltoni lipdukai, perkeista sausainių kaina... Bet mūsų atveju atsakymo nesulaukėme. Kitaip tariant, klientų Jūs nebranginat...
Šiandien spalio 10 diena, su drauge apsilankėme kubo parduotuvėje darbinikų gatvėja, buvome nemaloniai nustebintos pardavėjos elgesiu, 20 val 10 minučių norėjome nusiimti pinigų iš terminalo, bet pardavėja pareiškė kad nusiimti pinigų negalima, ir nieko nepaaiškinus nieko nesakė, tada paklausiau ar galima cigarečiu nusipirkti, atsakė kad ne, pasakius kad ir cigarečiu negalima nusirpikti, tada pasakė kad skaičiuoja kasa, ir liepe eiti į kita kasa, tada pasakius kad paduotu cigaretes, jinai nepadavė, kai nuėjau prie kitos kasos ir pasakiau kokiu cigarečiu tada tik sureagavo ir man ištiesus ranką pardavėja ignoruodama mane pametė kitai pardavėjai pakelį. Atsisukite kameras ir pažiūrėkit 10.10 20 val apie 10 minučių. Pardavėja buvo tamsiais plaukais iki pečių, yra buve ir ankščiau su ja insidentų, pardavėjos taip tikrai neturėti elgtis ir žeminti pirkėju.
Pirkta Šiauliuose, Varpo 7, Kubo parduotuvėje.
Labai esame nusivyle apsaugos darbuotoju, kuris dirba dvaro g esanciame Kube, gaila pardaveju kurios neprisikviecia apsaugos kai jos labai reikia', nemanau, kad jos jauciasi saugios, nes grasinti sugeva visi, bet nera jam ju apginti
Sveiki. Esame labai pasipiktinę darbuotojos elgesiu, dirbančios Energetikų g.8 esančioje KUBAS parduotuvėje. Tas noras uždaryt parduotuvę anksčiau baigia kasininkę "suvalgyt". Visada parduotuvė uždaroma 21:50, pardavėjos išvyksta namo 21:55, o turėtų dirbti iki 22:00? Ir ne jų reikalas kiek kartų mes per dieną ateinam ir kodėl.! Tikiuosi nebus praleistas komentaras pro akis.! Ant manęs rėkt per visą parduotuvę niekas neturi teisės!
noriu atkreipti dėmesi i parduotuvę Šiauliuose Krymo g.Apsiperku jau ne vienerius metus, būtų viskas normaliai, bet jau sanitarija labai žemam lygmeny.visad viskas ties sugedimo riba, nors galiojimas dar ilgas.lentynos taukuotos, desreles visad paglitijusios..bet sikart jau truko kantrybe.ilgai tyliai sau bumbejau, yra teke ismesti salotas (ypatingai visad salotu lapai buna seni ir sumuke), nes atidarius paaikejo, kad surugusios.o apie konditerijos skyriu net nekalbu.su silkiuotom rankom deda blynelius, ir t.t.niekad nemaciau su pirstinem.maiseli uzrisa-tai kvapas riecia nosi nuo pardavejos ranku...
vienu metu lyg ir buvo pagerejus higiena, bet ir vel grizo i senas vezias.atkreipkit demesi..tikrai neiciau, nes salia maxima, ir tuoj lidlas atvers duris, bet labai arti namu, kartais tenka apsilankyt..deja, manau nutrauksiu apsilankyma del nesvaros.sekmes.
žinau, kad ten vergauja ir aukšto intelekto moterys. juk jei kiek vyresnė - kurgi rasi darbą? arabai dabar valdo :) išsilavinusi moteris, kai tėvynė apspardo "snukį" - niekada nebus meili : (o dirbti reikia, pirkėjai pikti, ta kasininkė pati patirianti darbdavių ir pirkėjų pažeminimus gali ne šypsotis, o tik vieptis : (
Sveiki, yra filmuota medziaga, kurioje aiskiai rodoma kaip Jusu vaikas kelis kartus uzsega ir nusega grandinele, o Jus tuo tarpu esate prie pieno saldytuvo ir i jo elgsena parduotuveje nereguojate. Uz izeidziamus viesoje vietoje zodzius "tai prisoko netoliese buvusi stora karve ir uzbaube"; " sovietiniu laiku peroksidine papuga uzkudakavo" istatymai numato dvi - baudziamaja ir civiline atsakomybes uz viesu komentaru lazdos perlenkima. Tad, miela ponia, laukiame Jusu atsiprasymo arba uz si komentara atsidursite teisiamuju suole.
Oi, oi, kaip Kube viskas baisu, tik kazkodėl čia einam, ir einam!.. Jūs pati padirbkit tokį darbą, tai suprasit, kodėl pardavėjos nesišypso! Teisti kitus lengviausia ir rašinėti kitus įzeidziančius, bei zeminančius komentarus. Ką padarysi, neturi liaudis ką veikt ir kur savo tulzį išliet...
daznai uzeinu i kalnieciu kuba na ir baisu skyriuose baisiau negu baisu, pardaveju nerasta, pastebejau kad visos pardavejos piktos susiraukusois, o ir apsirengusios baisiai, o viena pardaveja paskaiciau varda tai Jurate pastoviai barasi su zmonemis pikta, uz prekystalio sedi, pastoviai burba kazkokia abdujusi na baisu....
esu labai nepatenkintas parduotuvėje "KUBAS" elgesiu su klientais. 2015.01.14 apie pusę dvyliktos dienos atėjau į Kalniečių prekybos centre esančią Kubas parduotuvę. Parduotuvė neseniai atsidariusi, o turėdamas laiko nusprendžiau po ją pasižvalgyti. Apėjau beveik visą ir buvau apgalvojęs kokias pirksiu prekes, kai tik staiga prisiartino kažkokia moteriškė, juodais plaukais ir paklausė:, - Gal ko nerandate? Atsakiau randu, tik dairausi po naują parduotuvę. Tuomet ji atšovė:, - Nėra čia ko dairytis, pakeltu tonu. Po tokio užsipuolimo tuoj pat išėjau iš parduotuvės. Pats esu dirbęs pardavimuose ir nemačiau tokio elgesio su klientais. Gėda. Kaip tokie žmonės dirba. Daugiau niekada neisiu į šią parduotuvę ir kitiems nepatariu!!!
Darius 2013-05-09 15:35:28
Laba diena, turiu šiokių tokių nusiskundimų šiuo prekybos centre, manau, tokiam prekybos centre turi dirbti daugiau nei viena kasa, matau salėje dirbančių darbuotojų, o kasoje matau tik vieną tamsią su akinukais kasininkę, kortelėje vardu Aušra, stengiasi skubiai ir mandagiai aptarnauti pirkėjus, bet gaila žiūrėti, kad viena turi nudirbti visų darbus. Ne vieną kartą esu girdėjęs, kad stambi, šviesi moteris, su akiniais, labai nemandagiai bendrauja su kitais darbuotojais, pasijutau kaip sovietmety, jokios pagarbos nei pirkėjui, nei darbuotojui, likau priblokštas, net nesinori apsipirkinėti ir stovėti ilgiausias eiles tokioje parduotuvėje. Tikiuosi į mano kritiką bus tinkamai atsižvelgta.
Kodel parduotuveje LYRA-KUBAS keiciasi pardavejos? Nezmoniskas darbo kruvis, mazas atlyginimas ir visiskai elementaraus mandagumo, taktiskumo, kulturingumo neturinti parduotuves VEDEJA.
Sveiki, turiu nusiskundimą, dėl Šiaulių mieste lyros gatvėje esančio kubo apsaugos darbuotojo. Vardo nežinau, buvo aukštas su akiniais ir dirbo 2014-08-31. Man atėjus su helio balionais į parduotuvę, buvo pasakyta, kad eiti lauk, kadangi vienas balionas atsitrenkė į kamerą. Ir žinoma ne gražiai buvo paprašyta o tiesiog pasakykta taip "ko čia daužais į kamerą su tais balionais jei nenulaikai tai varyk lauk iš parduotuvės" Kaip gali tokie žmonės dirbti parduotuvėj?????

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: vaisiai; daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
Vaisiai Daržoves.Riešutai internetu,džiovintos uogos,džiovinti vaisiai,šokoladiniai riešutai,sėklos,Liofilizuotos,užkandžiai,egzotiniai,tropiniai,ekologiški i namus,internetu,urmu,i ofisą,i biurą,be cukraus,pigiau,šokolade,akcija,rūšys,pristatymas,apvalkale,dovanoms. Natūralus džiovinti vaisiai ir riešutai Daržoves...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%