Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lupra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lupra

Atsiliepimai apie Lupra, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Lupra, UAB

REKYVA PC Kubas. Apsauginis. Apgailetininas zmogus. ! Kaip kalbama su zmonemis keiksmai riksmai. Tampo už drabuziu meta pro duris nuo laiptu. Zmogu kuris atejo nusipirkti kaukes. Nes buvo be jos ir buvo isvarytas. Geda. Noriu atsiprasymo. Paskambinkite man. Kodel kreipasi kaip i šiuksle? Prašau nepalikti tokios situacijos. Matau apačioje dar viena skunda apie tą patį žmogų.
Siauliai, rekyva PC Kubas. Laikas 18:15 apsauginis manieru visiskai neturi.. kameras paziurekit. Mandagumo neturi. Muzikais ir padugnem visus vadina.. taprasme suprantama sunkus laikotarpis korona ir pan. Nu bet kam apsauginiui dar keltis ir jokio komunikabilumo neturet.. kaip jus dar galit samdyt tokius zmones kur is burnos vieni keiksmazodziai ir rusiskas zargonas.. nu as apakes. Butu malonu sulaukti kokio nors atsakymo is klientu aptarnavimo. Jeigu pas jus toks yra.
Sveiki, paskaičius tokius komentarus visų tai baisu kokius jus visi darbus dyrbat kad tokias nesąmones rašytumet, aš tai esu labai patenkinta einu pastovei į Kuba ašigalio 47A Kaune labai nuostabios, supratingos pardavėjos dyrba, ačiū Joms už gerą darba, ir niekada neturėjau problemų šitoje parduotuvėje kainos viskas atitinka, manau patiems čia rašantiems nesąmones reiktų padirbti tokį darbą kad suprastumėte neįzeidineję kitų
Korsako gatvėje esančiame kube nusipirkau tuno savo sultyse. Su akcija leidinyje parašyta jog šis tunas John West kainuoja 1.79e, be akcijos 2.99e nusipirkau 3 skardines, tai kiekvieną skardinę įmušo po 1.89e, tai sumokejau 0.30e daugiau. Kadangi siaučia virusas, o pastebėjau čekyje tik parejusi namo, atgal aiškintis negrįžau. Prašau patikrinkite parduotuvės kainas su leidiniais, nes apgaudinėja žmones, kaip ir apgavo mane. Esu labai pasipiktinusi.
2020.04.03 uzejus i kuba korsako gatveje Siauliuose tiesiog buvau apsaukta. Suprantu dabartine situacija, visada laikausi atstumo. Tikrai nemanau jog pardaveja turi teise kriokti ant zmoniu.
Turiu labai - labai neigiamą atsiliepimą apie Šiauliuose Kubas (Lyros 13) parduotuve. Pardavėjos nemandagios, atrodo, kad dirbtų prie konvejerio. Kaimo gilumoje, parduotuvė aptarnauja maloniau. Stengiuosi, taip retai apsipirkti, būtent šiame Kube, bet kartais tenka apsipirkti. Kaime kiaulės sukriuksi, nei šiame Kube, išgirsi žodelį Labas. Atkreipkite dėmesį, ponia vedėja šio Kubo.
Pagaliau pasidarė malonu užeiti į kubą! (Lyros g. 13 Šiauliai) Kadangi ten apsiperku kartas nuo karto, tai darbuotojas iš matymo pažystu. Naujosios darbuotojos elgiasi pagarbiai, mandagiai, taipogi maloniai padeda surasti ieškomų prekių. Matomas spartus bei kokybiškas darbas tiek kasose, tiek salėje. Ypač nustebino naujosios darbuotojos Gretos elgesys. Tokios malonios, pakonsultuojančios, su šypsena veide, bei motyvuotos darbui darbuotojos neteko matyti. SUPER! Manau šioje parduotuvėje lankysiuosi dažniau....
Turiu labai neigiamą atsiliepimą apie Šiauliuose dvaro gatvėje esančio “Kubo” pardavėja... Labai nemandagi.. Pasiemėm prekę ant kurios buvo parašyta, jog yra nuolaida, imušo į kasą ir pastebėjome, kad kaina dvigubai didesnė, pradėjus klausti, net nespejus paprasyti, kad išmuštu prekę, paimė pinigus ir toliau aptarnavo kitus žmones, prašiau paduoti bent čeki, nes padavė kažkieno kito, numetė visą krūvą ir liepė susirasti, sarkastiškai dėl to juokiesi prie kitų klientų, tiesiog akivaizdžiai šaipėsi prie kitų iš mūsų siūlydama kitiems čekius... Daugiau niekada ten nesilankysime.
2019-11-25 buvo parašiusi komentarą apie Kubas esančią parduotuvę, adresu Aido g. 12, Šiauliai, pardavėjos netoleruotinai įžūlų elgesį. Tuo pačiu tekstu kreipiausi į direktorių ir administraciją, tačiau buvo reaguota vangiai, labai nenoriai ir iš pateikto atsakymo (įkėliau apačioje visiems paskaityti) matyti, kad ten taip pat dirba, tokie pat mažaraščiai, kurie rašo net su gramatinėmis klaidomis, todėl vertinti minėtos pardavėjos, direktoriaus ir administracijos moralinius aspektus yra sudėtinga, nes kaip sakoma, koks vadovas tokios ir pardavėjos ir čia nieko nepridursi- kokia moralė, tai toks ir aptarnavimas. Nors niekada aš nesistengiu kalbinti ir nekalbinu pardavėjų, bet jos pačios tiek susireikšmino, kad pačios šoka į akis ir bando spręsti kitų žmonių problemas. Užuojauta toms mažaraštėms ir neišsiauklėjusioms Kubas darbininkėms! O čia, apačioje Kubo neva atsiprašymas, kuris man sukelia, tik apgailėtiną jiems gailestį.

KUBAS29 <kubas29@lupra.lt>
12-06, pn 09:45 (prieš 4 dienas)

skirta aš

Labas pociute.regina,
labai atsiprasome uz nemandagu pardavejos elgesi, ji yra ispeta, labai gailisi ir atsipraso, jei dar kartosis nemandagus jos elgesys bus iskelta i kita darbo vieta, aciu, kad informavote
Geros dienos,

KUBAS29
kubas29@lupra.lt
2019-12-06
2019-11-25 keletą minučių po 17 val. užėjau į parduotuvę "Kubas" esančią adresu, Aido g. 12, Šiauliai. Susimokėjus man už prekę ir einat nuo kasos, kurioje dirbo vyresnio amžiaus moteris, garbanotais, žilstelėjusiais plaukais, nepagrįstai ji mane užkalbino, t. y., priekabiai, viešai prie visų pirkėjų paklausė manęs asmeninių klausimų, kurie liečia tik mane, o negavusi atsakymo neadekvačiai pradėjo elgtis, - garsiai kvatotis ant visos parduotuvės ir garsiai pirkėjams komentuoti buvusią ir esamą dabartinę situaciją. Norėčiau žinoti, nuo kada Kubo pardavėjos tapo psichologėmis, teisėjomis ar neprašytomis kitų žmonių gyvenimo vadybininkėmis, gal pirmiausia tegu susitvarko savo gyvenimus, o paskui, tada, gal kaip nors ir pabando pasikišti į kitų žmonių gyvenimus, žinoma, jei tokių suras.
Kubo pardavėja man yra ne giminė, ne draugė ir ne pažįstama, kuri gali va taip lįsti man į akis kada panorės ir, kad, jos darbas kasoje yra vienas - aptarnauti mandagiai pirkėjus, o ne uždavinėti neadekvačius klausimus ir kelti konfliktines situacijas viešoje vietoje. Kadangi susinervinusi pirkimo kvitą išmečiau vietoje, todėl dabar negaliu nurodyti jos pavardės, bet ikiteisminio tyrimo dokumentuose pažiūrėjusi rasiu, jei reikės jos pavardę kas ji tokia yra, todėl prašau išaiškinti šitai pardavėjai pareigybių aprašymą, ką ji turi daryti Kubo parduotuvėje ir įvertinti griežtai jos neadekvačius veiksmus mano atžvilgiu. Moteriškė metuose, bet elgiasi neadekvačiai kaip ikimokyklinio amžiaus vaikas ir tai ne kiekvienas vaikas taip dar pasielgtų.

Kaip yra su užsidarymu? Atvyksti prie kubo 21:55, galvoji greit įbėgsi, pačiupsi prie kasos esanti žiebtuvėlį ir viskas. Ateini prie durų 21:55 ir tave išvaro lauk. Normalūs jūs, juolab normalūs, kad atsiliepimų net jaučiu netikrinat. Šiauliai, aido g kubas :)
Prasau atkreipti demesi i *Kubo* parduotuves, esancios Vilniaus 208, Siauliuose pardaveju sazininguma.Uzdarius salia namu esancia *Maxima*, retkarciais apsipirkineju *Kube*.Kaimynes man patare tikrinti kasos cekius. REZIUME : Toje parduotuveje apsipirkus 12-15 kartu : 1/. Perkainuota saldyta mesa kainavo tiek pat kaip ir iki perkainavimo Gryzau, atsiprase, grazino apie 1 eura. 2/.Pirkau *karvute* saldainiu virsh 1, 5 kg. Pasverus truko apie 100gr. Neirodysiu, negryzau. 3/. Pirkau 6 vnt. *Nykstukas* surelius. Cekyje nurodyta 8 vnt. Negryzau, neirodysiu. 4/.Pirkau desra 3 uz 2 kaina. Sumokejau kaip uz 3. Gryzau, atsiprase, grazino 1, 70 euro. 5/. Pirkau 2 dezutes vienodu sveriamu sausainiu. Cekio ir dezuciu kainos skiriasi. Grysiu, turetu grazinti 0, 83 cento. TURETU MOKESCIU INSPEKCIJA SUSIDOMETI BAR KODU NEATITIKIMU ANT DEZUCIU IR CEKIUOSE. Kituose *Kubuose* apsipirkineju be problemu. -----Su pagarba, - pikta pirkeja.
kainos dideles paliginus su kitom pardotuvet ir apgaudineja klientus kasoi kaina visai kitokia (siauliai, draugistes 14, kubas) nepirma karta su to susiduriu dabar nutariau netilet, bukite atidus pirkdami!
Kubo parduotuveje, esancioje Lyros 13, pirkau akcijos lipduku pažymėtą viščiuką slyvų marinate. jau sumokėjusi, pastebėjau, kad čekyje įmušta ne akcijinė kaina. Sugrįžau prie kasininkės, kuri "mandagiai" mane pasiuntė į prekybos salę dar kartą pasitikrinti kainos. Pasitikrinau. Ji nepasikeitė :) Tada kasininkė paklausė, ko aš noriu, nes perskaičiuoti ji negalinti, ir, ji dirbanti šiandien pirma diena ir apie jokias akcijas negirdėjusi (nors jau buvo 15.00 val.). Liepė laukti, kol aptarnaus visus stovinčius pas ją eilėje, tada jau eis aiškintis kas ir kaip. Stoviu. Laukiu. Pagaliau baigėsi pas ją eilė! Išėjo, ne trumpam. Grįžo su kažkokia darbuotoja, kuri su mano viščiuku ir čekiu dingo ilgam. Stoviu. Laukiu. Po kokių 10 min. grįžo ir kažką sumurmėjo. Supratau, kad galiu viščiuką grąžinti ir pinigus pasiimti. Grąžino pinigus. Nei ačiū, nei prašau, nei atsiprašau... Paklausiau, kaip čia taip? - mergaitės suklydo dėdamos akcijas! Akcija viščiukui su česnaku!:)

Kasininkė nežino, darbuotojos nežino, kažkokios mergaitės prekes dėlioja... Tai kas turi žinoti? Beje, tai ne pirmas kartas toks nutinkantis, kadangi gyvenu netoli ir dažnai tenka apsipirkinėti šioje parduotuvėje. ir taip dažniausiai nutinka perkant akcijos ženklu pažymėtas prekes.
Kubo parduotuveje, esancioje Lyros 13 (kasa 6), pirkau daug prekiu, ko pasekoje nepamaciau, kad imustas permokejimas.Nepatikrinus cekio prie kasos, namie pamaciau, kad dubliuojasi du vienodi duonos kepalai.Klausiu, ar Lupros tokia pozicija apgaudineti senjorus?
Kubo parduotuvėje Varpo g. su nuolaida pardavinėjami Vilniaus pergalės saldainiai "Sostinė" yra visiškai pasenę ir sukietėję. Galiojimo datos ant saldainių nenurodyta, tačiau tik visiškai savęs negerbianti įmonė gali taip apgaudinėti pirkėjus. Gėda. Kreipsiuosi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.
PC Kubas esantis šiauliuose Krymo 28b jau nebepirma karta apgaudinėja savo pirkėjus. Jei nepatikrini čekio prie kasos namie pamatai kaip tavo čekyje dažnai dubliuojasi prekės kurių tu nepirkai arba įmuštos prekes ne tavo o žmogaus kuris stovėjo prieš tave. Ir jei perki daug pozicijų tu nepamatai kad per viena apsipirkima permoki minimum po kelis eurus. Ir svarbiausiai tai jau nebepirma karta. Nežinau ar kasininkės darosi sau antra alga ar UAB Lupros tokia vidine politika mušt į čeki perdaug. O kiek žmonių per diena taip apsirinka nepatikrine.. Baisu...
Sveiki, Kubas parduotuvė esanti Kaune Ašigalio gt. 47a. Šaldymo kompresorius esantis lauke, labai triukšmingai dyrba...Ypatyngai girdisi naktį.
Masiskas darbuotoju begiojimas is kubu. Su tokiu poziuriu vadovybe bankrutuos. Kaip elgetes such darbuotojais. Geda luprai
zodziu S.Staneviciaus 32 A jusu sandelininke Viktorija SMIRDI tikraja to zodzio prasme.Tvarkykite ta reikala, LUPRA neimanoma prekes pristatineti.Vemti vercia!!!!!!!
draugystes 14 kube bardakas viena savaite kaip ir yra pardaveju kita savaite turi laukti kol susimils ateiti o galiausiai iseini nieko nepeses turiu omenyja po 20 valandos. patarimas jei neisgalit pasamdyti darbuotoju laika darbo trumpinkit.negerbet pirkeju geda
Jurga 2016-10-06 15:32:22
Sausainiai pažymėti, kad kilogramo kaina 1, 99 eur. Čekyje mokėta 2, 99 eur kilogramo kaina. Tai labai nesąžininga.
Pirkta Šiauliuose, Varpo 7, Kubo parduotuvėje.
Laba diena dar kartą. Užsukus į parduotuvę, esančią Varpo 27, Šiauliuose klaida ištaisyta: uždėti geltoni lipdukai, perkeista sausainių kaina... Bet mūsų atveju atsakymo nesulaukėme. Kitaip tariant, klientų Jūs nebranginat...
Šiandien spalio 10 diena, su drauge apsilankėme kubo parduotuvėje darbinikų gatvėja, buvome nemaloniai nustebintos pardavėjos elgesiu, 20 val 10 minučių norėjome nusiimti pinigų iš terminalo, bet pardavėja pareiškė kad nusiimti pinigų negalima, ir nieko nepaaiškinus nieko nesakė, tada paklausiau ar galima cigarečiu nusipirkti, atsakė kad ne, pasakius kad ir cigarečiu negalima nusirpikti, tada pasakė kad skaičiuoja kasa, ir liepe eiti į kita kasa, tada pasakius kad paduotu cigaretes, jinai nepadavė, kai nuėjau prie kitos kasos ir pasakiau kokiu cigarečiu tada tik sureagavo ir man ištiesus ranką pardavėja ignoruodama mane pametė kitai pardavėjai pakelį. Atsisukite kameras ir pažiūrėkit 10.10 20 val apie 10 minučių. Pardavėja buvo tamsiais plaukais iki pečių, yra buve ir ankščiau su ja insidentų, pardavėjos taip tikrai neturėti elgtis ir žeminti pirkėju.
Pirkta Šiauliuose, Varpo 7, Kubo parduotuvėje.
Labai esame nusivyle apsaugos darbuotoju, kuris dirba dvaro g esanciame Kube, gaila pardaveju kurios neprisikviecia apsaugos kai jos labai reikia', nemanau, kad jos jauciasi saugios, nes grasinti sugeva visi, bet nera jam ju apginti
Sveiki. Esame labai pasipiktinę darbuotojos elgesiu, dirbančios Energetikų g.8 esančioje KUBAS parduotuvėje. Tas noras uždaryt parduotuvę anksčiau baigia kasininkę "suvalgyt". Visada parduotuvė uždaroma 21:50, pardavėjos išvyksta namo 21:55, o turėtų dirbti iki 22:00? Ir ne jų reikalas kiek kartų mes per dieną ateinam ir kodėl.! Tikiuosi nebus praleistas komentaras pro akis.! Ant manęs rėkt per visą parduotuvę niekas neturi teisės!
noriu atkreipti dėmesi i parduotuvę Šiauliuose Krymo g.Apsiperku jau ne vienerius metus, būtų viskas normaliai, bet jau sanitarija labai žemam lygmeny.visad viskas ties sugedimo riba, nors galiojimas dar ilgas.lentynos taukuotos, desreles visad paglitijusios..bet sikart jau truko kantrybe.ilgai tyliai sau bumbejau, yra teke ismesti salotas (ypatingai visad salotu lapai buna seni ir sumuke), nes atidarius paaikejo, kad surugusios.o apie konditerijos skyriu net nekalbu.su silkiuotom rankom deda blynelius, ir t.t.niekad nemaciau su pirstinem.maiseli uzrisa-tai kvapas riecia nosi nuo pardavejos ranku...
vienu metu lyg ir buvo pagerejus higiena, bet ir vel grizo i senas vezias.atkreipkit demesi..tikrai neiciau, nes salia maxima, ir tuoj lidlas atvers duris, bet labai arti namu, kartais tenka apsilankyt..deja, manau nutrauksiu apsilankyma del nesvaros.sekmes.
žinau, kad ten vergauja ir aukšto intelekto moterys. juk jei kiek vyresnė - kurgi rasi darbą? arabai dabar valdo :) išsilavinusi moteris, kai tėvynė apspardo "snukį" - niekada nebus meili : (o dirbti reikia, pirkėjai pikti, ta kasininkė pati patirianti darbdavių ir pirkėjų pažeminimus gali ne šypsotis, o tik vieptis : (
Sveiki, yra filmuota medziaga, kurioje aiskiai rodoma kaip Jusu vaikas kelis kartus uzsega ir nusega grandinele, o Jus tuo tarpu esate prie pieno saldytuvo ir i jo elgsena parduotuveje nereguojate. Uz izeidziamus viesoje vietoje zodzius "tai prisoko netoliese buvusi stora karve ir uzbaube"; " sovietiniu laiku peroksidine papuga uzkudakavo" istatymai numato dvi - baudziamaja ir civiline atsakomybes uz viesu komentaru lazdos perlenkima. Tad, miela ponia, laukiame Jusu atsiprasymo arba uz si komentara atsidursite teisiamuju suole.
Oi, oi, kaip Kube viskas baisu, tik kazkodėl čia einam, ir einam!.. Jūs pati padirbkit tokį darbą, tai suprasit, kodėl pardavėjos nesišypso! Teisti kitus lengviausia ir rašinėti kitus įzeidziančius, bei zeminančius komentarus. Ką padarysi, neturi liaudis ką veikt ir kur savo tulzį išliet...
daznai uzeinu i kalnieciu kuba na ir baisu skyriuose baisiau negu baisu, pardaveju nerasta, pastebejau kad visos pardavejos piktos susiraukusois, o ir apsirengusios baisiai, o viena pardaveja paskaiciau varda tai Jurate pastoviai barasi su zmonemis pikta, uz prekystalio sedi, pastoviai burba kazkokia abdujusi na baisu....
esu labai nepatenkintas parduotuvėje "KUBAS" elgesiu su klientais. 2015.01.14 apie pusę dvyliktos dienos atėjau į Kalniečių prekybos centre esančią Kubas parduotuvę. Parduotuvė neseniai atsidariusi, o turėdamas laiko nusprendžiau po ją pasižvalgyti. Apėjau beveik visą ir buvau apgalvojęs kokias pirksiu prekes, kai tik staiga prisiartino kažkokia moteriškė, juodais plaukais ir paklausė:, - Gal ko nerandate? Atsakiau randu, tik dairausi po naują parduotuvę. Tuomet ji atšovė:, - Nėra čia ko dairytis, pakeltu tonu. Po tokio užsipuolimo tuoj pat išėjau iš parduotuvės. Pats esu dirbęs pardavimuose ir nemačiau tokio elgesio su klientais. Gėda. Kaip tokie žmonės dirba. Daugiau niekada neisiu į šią parduotuvę ir kitiems nepatariu!!!
Darius 2013-05-09 15:35:28
Laba diena, turiu šiokių tokių nusiskundimų šiuo prekybos centre, manau, tokiam prekybos centre turi dirbti daugiau nei viena kasa, matau salėje dirbančių darbuotojų, o kasoje matau tik vieną tamsią su akinukais kasininkę, kortelėje vardu Aušra, stengiasi skubiai ir mandagiai aptarnauti pirkėjus, bet gaila žiūrėti, kad viena turi nudirbti visų darbus. Ne vieną kartą esu girdėjęs, kad stambi, šviesi moteris, su akiniais, labai nemandagiai bendrauja su kitais darbuotojais, pasijutau kaip sovietmety, jokios pagarbos nei pirkėjui, nei darbuotojui, likau priblokštas, net nesinori apsipirkinėti ir stovėti ilgiausias eiles tokioje parduotuvėje. Tikiuosi į mano kritiką bus tinkamai atsižvelgta.
Kodel parduotuveje LYRA-KUBAS keiciasi pardavejos? Nezmoniskas darbo kruvis, mazas atlyginimas ir visiskai elementaraus mandagumo, taktiskumo, kulturingumo neturinti parduotuves VEDEJA.
Sveiki, turiu nusiskundimą, dėl Šiaulių mieste lyros gatvėje esančio kubo apsaugos darbuotojo. Vardo nežinau, buvo aukštas su akiniais ir dirbo 2014-08-31. Man atėjus su helio balionais į parduotuvę, buvo pasakyta, kad eiti lauk, kadangi vienas balionas atsitrenkė į kamerą. Ir žinoma ne gražiai buvo paprašyta o tiesiog pasakykta taip "ko čia daužais į kamerą su tais balionais jei nenulaikai tai varyk lauk iš parduotuvės" Kaip gali tokie žmonės dirbti parduotuvėj?????
Sveiki, turiu nusiskundimą, dėl lyros gatvėje esančio kubo apsaugos darbuotojo. Vardo nežinau, buvo aukštas su akiniais ir dirbo 2014-08-31. Man atėjus su helio balionais į parduotuvę, buvo pasakyta, kad eiti lauk, kadangi vienas balionas atsitrenkė į kamerą. Ir žinoma ne gražiai buvo paprašyta o tiesiog pasakykta taip "ko čia daužais į kamerą su tais balionais jei nenulaikai tai varyk lauk iš parduotuvės" Kaip gali tokie žmonės dirbti parduotuvėj?????
tilzes gatveje kubo parduotuveje pardaveja apvagia klientus
Pasipiktinęs........
2014-01-17 13:19:37 IP 2i2507k1
š*******o kontoro....tikraja ta žodžio prasme...Naujai pastatytame kube šiauliuose sandelyje....kas ten per žmones dirba...kažkokia akinuota boba pradėjo šaukti ant manes, nors aš ten net nedirbu.... ADMINISTRACIJA- gal žiūrėkit kas per žmonės pas jus dirba. Pamokykit kultūros.... O taip prarasit pirkėjus...SUSIMASTYKIT...
Gerbiami "Lupros" vadovai, matau, kad vis ieškote kasininkų, apsaugos darbuotojų vis tose pačiose parduotuvėse. Darbuotojų kaita pas jus tikrai didžiulė. Tai gal susitvarkykite darbo laiką, leiskite žmonėms dirbti spėjant normaliai pailsėti, o ne arti po 14-15 val, kai vos spėjus kelias val numigti vėl reikia į darbą... O atlyginimas minimalus, už realiai išdirbtas valandas net minimumas neišeina. Tai kokio pastovumo jūs tikitės iš darbuotojo, jei jis pajėgia dirbti tik tol, kol visiškai išsisunkia? O ypač moterys, kurios turi dar užtektinai pareigų namuose (vaikai, namų ūkis, maisto gaminimas) Sakykit, kada joms pailsėt dirbant po 225 val per mėnesį? Su visa derama pagarba: moteris, dirbusi pas jus.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
"Litgrid" skelbia Lietuvos-Lenkijos jungties projekto konsultacinių paslaugų pirkimą 07-11 01:33
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" paskelbė planuojamos Lietuvos–Lenkijos jungties "Harmony Link" projekto konsultacinių paslaugų pirkimą.
Apklausa: verslo turizmas Europoje atsigauna dvigubai sparčiau nei Šiaurės Amerikoje 07-11 01:31
Verslo turizmas Europoje atsigauna dvigubai greičiau nei Šiaurės Amerikoje. Korporacijų, kurių darbuotojai jau vyksta arba per artimiausius tris mėnesius rengiasi vykti į verslo keliones skaičius...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%