Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AMIC Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AMIC Lietuva

Atsiliepimai apie AMIC Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie AMIC Lietuva, UAB

Užsukau su vyru i Skuodo Lukoil degalinę lapkričio 21dieną. Labai nemandagiai net įžeidžiančiai aptarnavo operatorė. Ją sunervino, nes per anksti pakėliau kolonėlės pistoletą ir jai tikriausiai pasaulio pabaiga. Savo nervus tegu užsidaro i konservus.
Užsukau kaip visada į degalinę pakeliui ir vėl likau apgautas. Už kurą mokėjau grynais. Pardavėja supylė grąžą į delną ir labai skubėjo. Pasirodė labai "lengva" grąža. Kiek paėjęs suskaičiavau kad trūksta -1, 04 eur. pardavėja vardu Irena (jei neklystu). Tegul būna jai ant sąžinės. ir taip nepirmas kartas. Degalinė randasi Islandijos pl. 61A.
Norėtųsi sąžiningumo ir malonaus aptarnavimo. Daugiau čia tikrai negrįšiu....
Siandien nakti piliausi dyzelina Pilaites pr. nuo miesto desinej pusej, susimokejau savitarnos kasaje is anksto, tik paemus pistoleta (nespaudus nieko) ir nespejus ideti pistoleto i baka, pats savaime pradejo pilti kura, tai kazkur puse kuro ispilta ir dar apsipiliau drabuzius. Maza to priejus operatoriui ir paklausus kas atsitiko ir kodel taip ivyko nieko pasakyt negalejo, tik sake nezinau kodel cia taip. Tai jokiu atsipasymu nesulaukiau o apie kompensacija isvis tylu.
Šiandien iš Lukoil degalinės pirkau varškės sūrelį. Nelaimei, dar ir paragavau jo. Sūrelio galiojimas pasibaigęs rugsėjo 10d. Suprantu, mano neatidumas, kad nepatikrinau, tačiau tokią seną produkciją laikyti lentynose jau neetiška.
Nežinau ponai kokiom pamazgom ten prekiaujat.Savaitgalį Kuršėnuose užsipyliau pilną baką dyzelino (pirmas ir paskutinis kartas iš Lukoil)mašina rodo padidėjusias kuro sąnaudas, ryte vos eina užvest, mėto klaidas kompjuretis, paprastai taip nėra buvę jei dyzeliną nuolat pildavausi iš Statoil.Jei sugestų mašina dėl jūsų ištirto dyzelino ar kaip jis ten kas kompensuotų patirtus nuostolius?Išvažinėjau baką, užsipyliau iš Statoil, mašina atgijo, tik klaidas diagnostikos gavau pasišalint..Nesigadinkit reputacijos dėl menkiausio cento..
Perkant kurą jūsų degalinėje nesitikėjau, kad būsiu gražią forma apgaudinėjimas.Atsiskaitant kasoje rodoma, "Ale" nuolaida yra kas? Pasirodo niekas neduoda jokios nuolaidos.O operatorė matai nesugeba paaiškint kaip iš tikro yra.Kam tada jos aplamai dirba jei nei pasisveikinti, nei žodžio ištart nesugeba.Visada stovi kalbos dovaną praradusios.
Apgaudineja!!!! Lentoje sviecia 0, 777 uz litra, o kai prisipylus kuro reikia moketi tampa 0.87!!!!! Niekas nieko neispeja, nepasako, o pasiaiskina paprastai : ne mes pirmi sugalvojom. Absurdas kazkoks! Sugadino vakara
Žiuriu tie operatoriai Lukoile visi vienuodi.Mandagugo nulis.Šiandien Pabrades m apie 13val bandžiau pilt dyzelinį kurą, pistoletas neveikė.Nuėjau, pasakiau, tai pradėjo operatorė rekti, kad ji nieko nežino, kad pats kaltas ir nemoku pilti kura.Bet vis gi po kokių 10min iškvietė dar vieną darbuotoją, kuris nuėjo patikrinti.Pasirodė, kad vis gi buvau teisus ir pistoletas iš tikrujų neveikė.Bet jokio atsiprašymo.Ir čia jau ne pirma karta, ten nuolat neveikė kas nors bet visada klientas kaltas.Kavos aparatas neveikė -klientas, kolonele irgi klientas.Gerai, kad gal kada nors užzsidarys ta šaraškina kontora
Norėjau pasiteirauti iš kur Skuode, Lukoil degalinėje įdarbinti tokie operatoriai. Toks jausmas, kad miške gyvena ir sutikus žmones bijo pasisveikinti, išvis jokio mandagumo, labai keista išgirst žodį. Kortelės mėtomos, toks jausmas, kad klientas per prievartą verčia dirbti. Manau, jei nepatinka darbas, per prievartą niekas neįgrūdo. Visoj degalinėj gal viena operatorė elgiasi normaliai, kaip su žmonėmis. Labai tikiuosi, kad šis mano pranešimas bus perskaitytas ir bus imtasi priemonių, kitu atveju teks kreiptis kitur.
pastebejau kad Lukoil duju uzpilimo kolonelese labai daznai buna techniskai netvarkinga uzpilimo iranga.Prijungiant prie automobilio svirkscia dujos.Taip galima dujomis suzeisti rankas.Ir dar baisiau, jeigu netoliese butu kokia ziezirba ar uzdegtas degtukas.Galima tik isivaizduoti kas gali ivykti.Daznai uzsipilu Elektrenuose, tai tokia problema pasitaike jau ne viena karta.Kitu firmu kolonelese to nepasitaike.Konkretus atvejis Elektrenuose buvo 2015.10.04d., apie 9, 00val.
2015-05-29 Vilniuje, Pilaites pr.Lukoil degalinej (toj, kur nuo miesto is desines) pyliausi I automobili degalus, viso sumokejau apie 50€. Ir turiu iskenteti degalines operatores nemandagu elgesi ir izeidinejimus.
Kas ten per ligone dirbo? Ji man pareiske, kad as moment turejau dingti, mat as trukdau kazkokiam statybos imones vadovui! Bet as juk irgi laukiu eilese. Juolab kad ten yes ne vienas aparatas. Kas cia per klientu rusiavimas? O gal as esu klinikos vadove ir man buvo ekstra skambutis is reanimacijos. Tai gal zmogaus gyvybe svarbiau ?
Kaune Lukoil darbuotoja nemoka dirbt savo darbo... tokie dalykai labai užpisa, atleiskit, bet nesikeikiant negaliu, ateinu susimokėt už kurą su nuolaida, ir tada užsipilt, tai ta tokio dalyko nemoka, tai gavosi vietoj tiek kiek norėjau užsipilti, užsipyliau dvigubai, ir dar liepė primokėti. Mano manymu tokie dalykai turėtų būti kompensuojami iš jų algų ar panašiai... nemoka atlikti savo darbo, turėtų būti atsižvelgta į visą tai... būtų vyras, tai dar į galvą būčiau dėjęs...
Norėjau pasinaudoti kompresoriumi, Kalvarijoj Trakėnų kaime, bet prie jo prieiti neįmanoma. Pasirodo ten stovi darbuotoju automobiliai. Paprašius patraukti automobilius teko išgirsti is operatoriaus Sauliaus Kad čia jų kiemas, ką nori tą daro.
Rita 2015-01-20 09:02:23
Ačiū Jums už greitą reagavimą į skundą. Šiaip LUKOIL informuoti apie įvykį buvo 2014 m. liepos 21 d.. Nei ilgai nei trumpai rezgėte atsakymą - TIK PUSĘ METŲ. Trūksta žodžių
Aš neatstovauju Lukoil. Tiesiog žinau, kaip vyksta darbas tenai ir išsakiau savo nuomonę
Inga 2015-01-20 06:59:21
Jei parašyta kad degalinės darbo laikas 00-24, tai reiškiasi, kad kurą piltis galima visą parą (naktį savitarnos kasose). Parduotuvės darbo laikas dažniausiai Lukoil ne autostrados degalinėse būna 06-24. Tai jei jūs atvažiavote 23.30 į parduotuvę, nenuostabu, kad negavote kavos. Nes kavos aparatą pagal taisykles pradėti plauti reikia ~23 val. Ar reiktų operatoriui plauti aparatą po 24 ir sėdėti darbe iki 1 ar 2 nakties? Prieš kaltinant reiktų išsiaiškinti ir skirti degalinę nuo parduotuvės
Rita 2014-07-21 13:50:15
2014-07-18 23 val. 35 min. gryždami iš laidotuvių sustojome Plungėje esančioje degalinėje LUKOIL, kad nusipirkti kavos. Prie langelio priėjo laaaaaabai nepatenkintas vyrukas ir pareiškė, kad jis jau išsiplovė kavos aparatą ir kavos nebeparduos. Paklausus iki kelintos valandos dirba degalinė jis išrėžė, kad iki 24 val., nors visi užrašai esantys degalinėje rodė, kad ji dirba nuo 00.00 iki 24.00 - tai reiškiasi - visą parą. Labai norėčiau visus perspėti, kad kuo didesniu lanku aplenktu Plungės LUKOIL degalinę, nes pasibaigus degalams jų paprasčiausiai šioje dagelinėje gali negauti, nes gali būti jau nuimta kasa. Susisiekus su visą parą dirbančia LUKOIL operatore, susikalbėti nepavyko, nes ji primygtinai reikalavo pasakyti kurioje vietoje Plungėje yra ši degalinė. Mes ne vietiniai, nežinome šios degalinės adreso, nors smulkiai nurodėme kur ji yra. O kaip vėliau paaiškėjo- LUKOIL degalinė Plungėje yra vienintelė. Tai nejaugi operatorė to nežino?????
Pavažiavus šiek tiek link Gargždų mes vėl privažiavome LUKOIL degalinę. Pirma mintis buvo nebestoti šio tinklo degalinėje, bet smalsumas nugalėjo (negi visos LUKOIL degalinės taip aptarnauja klientus). Čia sustojus buvome labai maloniai aptarnauti- gavome ir kavos, ir dagalų. AČIŪ Saulažolių degalinės darbuotojams už kultūringą ir greitą aptarnavimą. Matosi kad čia vadovas tinkamai vadovauja kolektyvui.
Juridinis klientas 2014-03-03 20:29:37
BOIKOTAS del Ukrainos - prisijunkite. turime sutartis su Lukoil daug metu, taciau siandien nusprendeme ir sudareme sutarti su konkuruojanciu (ne rusisko putinisko kapitalo) degaliniu tinklu. Lukoil - suspenduojame. Esant platesniam boikotui p. Paleicikas sia zinute perduos kremliui. Negi lauksim ir nekreipsim demesio kol pas mus panasus ivykiai. solidorizuokimes su pasauliu ir atverkim nuo realybes "nusokusiam" putinui akis
Gaila kad jus nepalaikot jame dirbanciu darbuotoju, jie gi lietuviai.Pasakytumet kur jus dirbat as ir ten nesilankyciau.Pajautet bandos jausma, tai ir nevaziuokit I Lukoila.Visoij Europoij Lukoilai perpildyti klientu, ir neziuri kad kazkur kazkas negerai..O Jus gerbiamas Juridinis Klientas vaziuokit I Ukraina ir darykit BOIKOTA!!!!!
mane tai erzina tas kai atwaziuoji I lukojla ir siulo viska net pikta ziaurei jai as noresiu kazko tai nusipirksiu o tos kasininkes atrodo sulys I viena vieta kad kazka pasiulitu ar isiulitu:)
Vienoj is kuro baziu. v Vadovauja toks Edvin Bachsijan.27 metu ale didelis virsininkas Nu tai tas apie bazes darba nieko neismano. o vaiksto su ozio barzda ir visiem prota piiiiis@. lopas.
Siauliuose, Tilzes 274, pyliausi duju tai ju iranga turbut yra stebuklinga nes ipyle 46, 46ltr i baka kuris yra tik 45ltr pagal dokumentus o juk pilasi tik 80% tai tada turetu buti apie 40litru nedaugiau.kai pasakiau operatoriui apie tai kas neimanoma tai jis pareiske kad tai pasitaiko kartais nes tipo kazkokie saugikliai nusauna.
Kaunas. Partizanų g.- Pramonės pr. sankyžoje LUKOIL Atkreipkite dėmesi pradėdami piltis kurą (Pyliau Dyzelina). Nuspaudus pistoleto rankenėlę Skaitliukas pradeda skaičiuoti litrus ir litus tačiau kuras dar kurį laiką nebėga. Parodymai buvo daugiau kaip 5 litai, o kuras dar nepradėjęs bėgti. Procedūrą nutraukiau. Operatorė pažadėjo apie tai informuoti atstovus. Šioje kolonelėje man tai antras kartas kai taip nutinka.
Rita 2014-07-21 13:50:15
sekundes dar pamiršai parašyt prie tikslaus laiko
Andrius 2014-06-26 20:23:45
Sveiki. Piliausi sendien kura Vilniuje laisves prospekte lukoile. Aptarnavo mane vyrukas Pumputis pavarde beroc. Kiek musu zmoniu buvo visi pakraupe likome nuo kasininko isvaizduos. Skiautele iskirpta ant galvos, mandagumo trukumas, apie pasisveikinimus aplamai truksta zodziu. Kur Lukoilo valdzia ziuro? Kirtimu lukoile dirba tatuirociu maniakas, laisves lukoile pankas, o gal ir nenormalios pakraipos vaikinas.... apmaudu kad mus aptarnauja tokie zmones....
Sveiki, cituoju "Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti".Man atrodo kad del Jusu blogos nuotaikos ir netiksliuos informacijos neturi kenteti aplinkiniai.
as 2012-12-02 19:39:39
Raseiniu raj degaline tai truksta zodziu (vaziuojant nuo Klaipedos link Kauno).vasara bepilant dujas nusove pistoletas ir po manes dar vienai masinai tas pats buvo, kai pasakem, kad sudiles pistoletas, tai pasake, kad viskas su juo gerai. o siandien isvis virsune, paklausiau, ar gali uzpilti duju, tai pasake, kad negali.sakyciau, vyras paprase, tai tiek to, bet kai moteris.likau be zodziu, apsisukau ir isvaziavau i kita degaline.
BET CIA GAL TEISYBES NEPASAKOTE, GAL PAPRASE PALAUKTI KOL NEBUS ZMONIU, NES DAZNAI BUNA KAD VIENI OPERATORIAI
Algimantas 2013-07-05 10:09:57
Didesnes sukciu kompanijos neesu mates, patarimas, neikite dirbti i Lukoila, tai ne darbas, o pragaro virtuve.
meluoji dirbti imanoma, tik dirbti reikia
Juridinis klientas
2014-03-03 20:29:37 IP 28mcrcan
Nesinori, net vaziuot uzsipilt kuro i degaline esancia Kaune Ateities 37.... ten pastoviai dirba po viena darbuotoja, eiles dideles, aptarnavimas zemo lygio juk negali suspeti vienas zmogus vienu metu dirbti kelis darbus.... REIKA PADIDINTI DARBUOTOJU SKAICIU!!!!!!
Sveiki, žinot bajeris, duju nesipilkit niekada lukoil degalinese, nes jie apgaudinėje ant kiekio, pvz. užsipylus lukoil ir kitoj degalinėj tai skirtumas akivaizdus, nuvaziuoji maziau km.cia ne mano vieno išsigalvojimas.O kai operatoriui užmeti ši klausima tai tik akys pradeda suktis, matyt jau nevienas Aš jam tai pasakiau.Čia jie visoj lietuvoi apgaudinėje, vienur mažiau kitur daugiau.
Reta kliente 2013-04-10 09:27:03
NEPIRKIT DOVANU KORTELES!!! Uzsipilem degalu uz 100, 04 Lt, turejom keleta tokiu korteliu po 100 Lt, tai pasake negalima atsiskaityti siom kortelem, reikejo dar papildyti ant 10 Lt, kad atsiskaityti arba sumoketi grynais pinigais, ka ir padarem (nuolaidos jokios nera taikomos, atsiskaitant siomis kortelemis). Retai kada vaziuojam i sia degaline, nes nepatinka degalu kokybe ir kaina, bet dabar dar reciau vaziuosiu ir kitiems nerekomenduosiu, absurdas ten visiskas!
Tai ar jums paciai nejuokingas, jusu komentaras. Aiskiai ant korteles parasyta 100Lt!!!!!!!! tai jei nesugebate isipilti uz 100, tai galima visada uzsistatyti is anksto ir nebus bedu. Ir vel aisku kaltas tas vargsas operatoriu!!!
Kalbesiu apie lukoil kuri yra Kaunas - Vilnius ir kalbesiu trumpai.
kasininkes turbut is negyvenamos salos atvykusios, ne bendrauti ir graziai kalbeti nemoka,
Duju pilimo sistema sugadinta, issikviesti operatoriu neimanoma.
Is principo daugiau niekada nesipilsiu degalu Lukoil.
ar nemanot kad laikas luikoil DEGALINES pavadinima pakeisti I VALGYKLOS? atvaziuoji kuro uzsipilt ir lauki eilej 20min kol operatorius prigamins ciulpainiu tiems nedavalgeliams, tai cia normalu? pastatykit kita kasa ir tegul eina ten visi kas valgyt atvaziuoja. gal jus ir darbuotojus dviem etatais idarbinat: kepejas ir operatorius? oligarchu kompanija o taupo kaip isproteje darbuotoju sveikata, darbo kruviu ir klientu laiku.
Du mūsų įmonės automobiliai užsipylė dyzelinį kurą Jūsų degalinėje Vytauto g.163 Kretingoje. Iš po nakties automobiliai neužsiveda, nes kuras užšalęs. Kas atsako už kuro kokybę?
Tavo galva su benzininiu antgaliu, todel toki kliantai yra nepagedaujami lukoile.
Kompanija didelė, turtinga, bet užsukus į praktiškai visas degalines tai vaizdas prastas. Daug kur dyzelino kolonėlių pistoletai su benzininiais antgaliais (ploni), tai atvažiavus su normaliu ar nauju automobiliu negali užsipilti, nes degalų bako apsauga neleidžia įstatyti netinkamo pistoleto. Nepatenkinti klientai kitą kart nebeatvažiuos. Apsileidimas !!! O užėjus į toletą, tai vaizdelis toks pats, kaip viešąjame tolete tarybiniais laikais. Ne visur dar rasi ir toletinio popieriaus. Jei ne įmonės sutartis, tai niekad daugiau nebeužsukčiau. Savo reikmėm degalų važiuoju į kitas tvarkingas degalines. Susirūpinkit kompanijos įvaizdžiu !!!
Važiavau į Klaipėda, užsukau į Kuršėnų degalinę ir dirbo tokia kūda su akiniais juodaplaukė mergina... Vardas jeigu neklystu Lina.. Nu aptarnavimas tai atsiprašau, tik užmokėjau kurą ir čeki išmetė į šiukšlių dėžę, paprašiau, kad ištrauktu šaukti pradėjo, sako ankščiau galėjai pasakyt, kur bendravimas, kaip kalba pažiūrėkit, ji atsiprašant snarglė prieš mane, man 36 metų, o jai nežinau kiek... Mandagumo nulis.. Čeki reikia padėti su grąža o ne išmesti į šiukšlių dėžę "ir dar reikėjo man pačiam paklausti, kad man reikalingas čekis"
varenos degalineje operatoriai cekio neduoda, jeigu nori cekio turi butinai paprasyt nes kitaip negausi

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Kaitra grūdininkams neleidžia tikėtis rekordinio derliaus
Kaitra grūdininkams neleidžia tikėtis rekordinio derliaus 07-24 19:35
Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM) paskelbus, jog šiemet tikimasi rekordinio grūdų derliaus, jų augintojai teigia, kad kaitra išdegino ir sudžiovino pasėlius, todėl rekordų nesitikima.
Gimnasto R. Tvorogalo galutinė vieta daugiakovėje – 46-ta
Gimnasto R. Tvorogalo galutinė vieta daugiakovėje – 46-ta 07-24 19:03
Pratimai ant skersinio Lietuvos gimnastui Robertui Tvorogalui lėmė skambiausias karjeros pergales, tačiau Tokijo olimpinėse žaidynėse nesėkmė per šią rungtį neleido atletui įgyvendinti tikslų ir...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%