Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lubų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lubų centras

Atsiliepimai apie Lubų centras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lubų centras, UAB

Labai nusivylėme šią įmone. Atvažiavo į namus, išmatavo, sutarėm kad atsiųs sąmatą. Atsiuntė, viskas tiko, todėl norėjome užsisakyti. Vietoj to, kad priimtų užsakymą, pranešė, kad susisiektume su jais po mėnesio, gal tuomet turės laiko ir priims užsakymą. Nors kai buvo vadybininkė atvažiavusi, paklausus per kiek laiko padarytų, pranešė per 2-4 savaites. Jeigu jums maži klientai nėra svarbus iš kart galėtumėt pasakyti aiškiai, tuomet būtų visiems papraščiau. Nei jums nereiktų važinėt ir gaišti laiko, nei mums. Mes taip pat dirbame ir turim išeiti iš darbų, kad galėtume jus priimti.
Jonas 2017-09-13 14:42:41
Tikrai nerekomenduoju šios įmonės paslaugų. Paskaitę atsiliepimus susidarėme įspūdį, jog tai įmonė, kuri profesionaliai ir kokybiškai montuoja įtempiamas lubas, tačiau teko smarkiai nusivilti.
Iki sutarties pasirašymo bendravimo kultūra atrodė tikrai nebloga, tačiau tikrasis įmonės požiūris į klientą, bei atlikto darbo kokybę pasirodė visų darbų pabaigoje.
Nepasinat to, kad iš pirmo karto lubos nebuvo kokybškai įtemptos ir turėjo būti pertemptos, buvo smarkiai apgadintos sienos, bei sienų kampai. Po lubų tempimo visos sienos, bei pačios lubos buvo išpurvintos, sienose paliktos skylės, kampai apgadinti iki pat aliuminio profilių.
Paprašius pašalinti apgadinimus arba kompensuoti nuostolius įmonės vadovas pasiūlė kreiptis į jo advokatus ir išsiaiškinti viską teisme. Su didesne apatija klientui, nežinau ar teko kažkada daugiau susidurti.
Lubų montavimas prasidėjo liepos mėnesį, o konfliktas vis dar tęsiasi ir neaišku ar greitu metu baigsis.
Nuoširdžiai patariu gerai apgalvoti prieš užsakant lubas iš Lubų Centro.
Pridedu keleta nuotraukų, ir tai tik mažos dalies, kaip atrodė situacija po lubų montavimo.
Jonai, ka Jus durninat zmones, santazuojate mus apmoketi kazkokius neaiskius 500 EUR. Isstatete kazkokia neaiskia SAMATA AKTA kuri neaisku kam skirta. O reali priezastis tai visai kitur. JUK IMONE PER KURIA SAVO NAMUOSE DARETE REMONTA JAU BANKRUTOJA!

Jums atsakyta buvo i visus laiskus nedelsiant.
Mes kreipiames i teisma bei bankroto administratoriu, Jus jau zinojote jog Jums bankotas, uz imones pinigus daretes remontus namuose.
Nuoširdžiai patariu gerai apgalvoti prieš užsakant lubas iš Lubų Centro.
Labai džiaugiuosi vyrų darbu. Malonūs ir mandagūs, o taip pat atsakingi, rekomenduoju. Linkiu toliau taip šauniai dirbti. Alytus.
Nuoširdžiai dėkoju Lubų centro kolektyvui už atsakingą ir kokybišką darbą.
Per trumpą laiką turim puikų rezultatą. Turėjome nestandartinių sudėtingų konstrukcinių (metalo konstrukcija su apšvietimu ir spauda) pageidavimų ir jie vieninteliai sutiko juos įgyvendinti - sutaupė mums daug $. Rezultatas viršijo lūkesčius ir pakeitė nuomonę apie įtempiamas lubas. Dekui jiems
Likome labai partenkinti, Aciu! Rekomenduojame!
Super lubos, greitai, tvarkingai, graziai!
paslauga esu labai patenkintas, atliko viska greitai ir kokybiskai,
Mindaugas Rutkauskas
2016-06-08 21:21:04 IP 69.142.211.97
Puikios lubos ir kokybiškai atlikti darbai!!! Rekomenduoju
Mums pagamino ir sumontavo šviečiančias Lubas apie 12 m2. Atrodo ispudingai! Pasirinkome SAMSUNG LED SISTEMA, kuri yra brangesne nei standartiniai kinietiski LED, neapsirikome!!! Aciu uz ypatingai kokybiska darba!!
Dėkoju už produktyvų bendradarbiavimą ir puikų rezultatą Belgijoje.
Patariu kreiptis į Lubų centrą montuoti įtempiamas lubas.
Darbo organizavimas ir kokybė yra aukštame lygyje.
Mes ir rangovas likome labai patenkinti.
Viskas super. Padare per sutartus terminus, ne kiek nevelavo. Tobulai, nepriekaistingai. Meistrai labai malonus, idealiai susitvarke darbo vieta, po darbu, nepaliko jokiu siuksliu. 10/10
Man labai patiko lubu centras įmones organizuotumas, viską atliko nepriekaištingai, kruopščiai. Įmonėje dirbantys Veciaslavas ir Tadeušas tikrai profesionalus išmanantys savo darbą darbuotojai. Jokių priekaištu neturiu. Tikrai patariu rinktis lubų centra.
Mums padare šviečiančias lubas su LED sistema virš dušo, juodas veidrodines virtuvėje! Kokybė labai patenkinti! sekmės vyrukai! Laaabai ačiū!
Jaunas, bet labai profesionalus kolektyvas. Esu labai patenkinta darbu ir dėmesiu klientui. Darbas atliktas puikiai tiek svetainės zonoje, tiek vonios kambaryje. Darbą atliko laiku kaip buvo numatyta sutartyje ir už mažesnę kainą nei galėjo pasiūlyti kitos įmonės. Taip gali dirbti tik žmonės, kurie myli savo darbą. Toks požiūris į darbą galėtų būti pavyzdys didelėms lubų įtempimo įmonėms. AČIŪ Jums!
Labai esame patenkinti šia įmone. Greitai ir profesionaliai atlyko savo darbą. Rekomenduoju
Sudėjo lubas visame name. Labai patenkinti, tiesiog gražu paprasta ir greitai.
Rekomenduojame.
Vytas
Laukeme menesi kad irengtu lubas musu name kur lubu aukstis yra 7-8 metrai, musu namo neapsieme daryti nei viena imone del techniniu sprendimu, sujungimu ir kreiviu.

Reziumuojant - vertejo laukt, kokybe ir profesionalumu labai patenkinti, aciu montuotuojui Erikui ir Dimai!
Dirbame pastoviai. Savo klientams rekomenduojame. Daro sudėtingiausius objektus kurių neapsiima daryti jokia kitą įmonė. Dviejų lygių lubas, ovalus bei šviečiančias LED lubas bei dekoratyvines sienas.
Rekomenduoju šios įmonės paslaugas lubų montavimui. Patarė, operatyviai padarė, buvo lakstūs.
Нам сделали весь дом 160 кв. м. Очень аккуратные ребята, мы довольны. Рекомендуем.

Sios imones meistra taise mums UAB "Baltic HOUSE" padarytas klaidas!
Nepriekaistinga darbo kokybe ir malonus mestrai, ne kokie alkoholikai, svarus ir mandagus.

SDG statyba
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; griovimas, gręžimas; metalo konstrukcijos, angarai; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB „SDG statyba“ teikia prioritetus darbų kokybei, aplinkosaugai ir dirbančiųjų socialinei gerovei. PAGRINDINĖS “SDG STATYBA” VEIKLOS: BETONAVIMAS Kokybiškai atliekami betonavimo darbai: Pamatų betonavimas Grindų betonavimas Perdangų betonavimas Monolitinių sienų betonavimas Kolonų betonavimas Sąramų betonavimas...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Ruukki Lietuva
RUUKKI

Adresas: Pramonės g. 16, Vaidotų km., LT-14149 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; metalų pardavimas, supirkimas; projektavimas; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
„Ruukki“ kartu su klientais dirba tam, kad jų veikla vyktų sklandžiau, greičiau, bei efektyviau vartojant energiją. Ruukki - metalo gaminiai statybai, specialieji plienai Metalai Karšto valcavimo plienai Dilimui atsparus plienas Didelio stiprumo ir kt. struktūriniai plienai Apsauginiai plienai Laivų statybai ir...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
JK pradės "Royal Bank of Scotland" privatizaciją
JK pradės "Royal Bank of Scotland" privatizaciją 11-22 20:57
Jungtinės Karalystės vyriausybė 2019 m. ketina pradėti banko "Royal Bank of Scotland" (RBS) privatizaciją. Valstybei priklauso 71% banko akcijų.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

AT&T 34,33 -0,89%
Wal-Mart 96,52 -0,98%